КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам (2)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

olenkastar
24.03.2011, 16:44
а я не зациклююся на тому-встають чи не встають:) поступляться місцем-дякую,приємно..а ні-то ні:) добре,що маю сили стояти і ходити куда мені потрібно, а як не буду мати силу-то не піду:)

Shatenka
24.03.2011, 16:49
Дівчата, ви пишете, що люди дуже дивляться на ваші животики. Я, наприклад, завжди, коли бачу вагітну жінку, то дивлюся на її пузік і милуюся, але не так нагло, а делікатно. Вагітність -це ж прекрасно!:girl_flirt:
А на рахунок уступання місць вагітним,то такі в нас люди, що кожен лише за себе думає. З старенькими бабцями і дідусями теж так, як тільки вони заходять, то зразу всі дуже зацікавлюються видом у вікні..

Orman
24.03.2011, 17:46
Чоловіки вперто роблять вигляд, що зовсім не розуміють, внаслідок чого в жінок зявляються такі пуза

мій чоловік реально не бачить нікого, то я його сама піднімала, ну не бачив він - то не завжди від вредності не встають.
Поплавала то я не погано, але........на мене всі

ой та не звертайте уваги :)!

napoleona
24.03.2011, 17:51
до мене вчора прийшли коліжанки - мої однокласниці і кажуть: "а ти знаєш, що вагітним не можна вишивати" (побачили мою бісерну вишивку),
а я питаю: "чому?"
відповідь " тому що зашиваєш мозок чи розум дитини" я так і не зрозуміла, ото я сміялася))
чому люди такі забобонні, а особливо щодо вагітних?

Shatenka
24.03.2011, 18:40
чому люди такі забобонні, а особливо щодо вагітних?
ага, а ще не можна стригтися, бо в дитини не буде волосся
не можна малювати чи фотографувати вагітну, бо розвиток дитини зупиниться
не можна нічого купувати дитині до народження
Це все такі дурниці, що аж смішно, як люди можуть вірити в таке!

vanilia
24.03.2011, 18:42
а я не зациклююся на тому-встають чи не встають поступляться місцем-дякую,приємно..а ні-то ні добре,що маю сили стояти і ходити куда мені потрібно, а як не буду мати силу-то не піду

То добре, що маєте силу стояти :)
А я, наприклад, не змогла би стояти в маршрутці, то я беру таксі, аби не було потім отакого... В першу вагітність намучилася достатньо...

марі177
24.03.2011, 19:02
а в мене цілий день болить живіт аж мусіла Ношпу пити,:girl_cray:то трохи перестав а тепер далі болить. як кажете готуватися до чогось серьозного чи ще є час???:girl_in_dreams:Бо тільки вчора домовилася з лікарем а він казав що по ідеї на його день народження випадає 18 квітня,от і думаю що ще заскоро,та може моїй донечці вже нейметься?!:girl_in_dreams:

---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

та щей як назло на Батальній карантин на сімейні пологи,ото вже капець повний:girl_cray::girl_cray::girl_cray:.

Надя К.
24.03.2011, 19:16
А я сьогодні була в ЖК, аналізи добрі, тиск теж внормувався, а от гемоглобін низький 106 (ставала на облік був 138, після хвороби і антибіотиків - 116). Лікарка сказала, що це не критично, адже дитинка росте і все "витягає" з маминого організму.

Лідочка
24.03.2011, 19:46
а от гемоглобін низький 106
То ще досить нормальний, як для вагытної, тільки не допускайтек щоб падав нижче 100.

vanilia
24.03.2011, 19:54
А я сьогодні була в ЖК, аналізи добрі, тиск теж внормувався, а от гемоглобін низький 106 (ставала на облік був 138, після хвороби і антибіотиків - 116). Лікарка сказала, що це не критично, адже дитинка росте і все "витягає" з маминого організму.

Я шукала інформацію про ШОЕ вчора (бо в мене цього разу аж 31). Так от... Написано, що в нормі (!) гемоглобін під кінець вагітності повинен падати (От тільки не пам.ятаю чи були цифри до яких показників може падати). Якщо він високий, то кров густіє і може підніматися тиск і можуть появлятися набряки.
Ну і ще знайшла, що ШОЕ теж в нормі під-час вагітності піднімається (може бути аж до 40-ка до кінця вагітності).

А лікар що сказала?

хельга
24.03.2011, 20:15
Я здавала перші аналізи на гемоглобін в 12 тижнів. Тоді був показник 130. Ще один аналіз на 28 тижні - впав показник до 110.

olenkastar
24.03.2011, 20:41
Я шукала інформацію про ШОЕ вчора (бо в мене цього разу аж 31)
все вірно, ШОЕ піднімаеться (не обовязково). я маю 30 зараз і то нічого страшного,лікар казав,шо то ок для вагітної жінки.

Ще один аналіз на 28 тижні - впав показник до 110.
в мене на 12 тижні - гемоглобін був 112 і лікар сказав "хороший результат":girl_claping:..з Софією я мала близько 90 гемоглобін,то трохи мене напрягали з тим,хоча я тоді по собі не відчувала що маю анемію.

lovefreedom
24.03.2011, 21:37
привіт, дівчата. в мене сьогодні був просто жахливий день((( трохи перенервувалась, стало погано і мені, і моєму карапузику.ше від обіду дитинка тиснула на низ і жахливо затверд живіт. дівоньки, як я налякалася!!! зараз, слава богу, трохи легше, тільки живіт ще твердий дуже. хтось може знає як з цим боротися, бо мого гінеколога сьогодні не було, я до неї подзвонила, а вона назвала пити купу ліків і вже їхати лягати на підтримку. я розумію, що треба, але повірте. просто змоги не маю сьогодні-завтра в лікарню лягти, хоч убийте...

nalia
24.03.2011, 21:49
хтось може знає як з цим боротися
В вас напевно тонус матки:більше відпочинку,В мене коли був тонус,то лікар прописав магне і лютеїну вагінальну

olenkastar
24.03.2011, 21:52
я до неї подзвонила, а вона назвала пити купу ліків і вже їхати лягати на підтримку
заспокоїтися, помолитися,розслабитися і все буде добре:) вам певно приписали ношпу,магне б6?

Лідочка
24.03.2011, 22:56
вам певно приписали ношпу,магне б6?
Ага і валеріанку напевно ще:)

lovefreedom
24.03.2011, 23:26
магне б6, гініпрал і папавиринові свічки. магне уже раз мені пропонувала, але я обходилась без нього, а гініпрал взагалі сильнодіючі пігулки... від папаверину легше стало, навіть тиск трохи впав, бо піднявся до 140/80 при моїх 100/60. зараз почуваємося трохи краще, але якщо не пройде до завтра, то доведеться йти в госпіталь... просто я вже раз лежала на підтримці і враження залишились не найкращі. і взагалі в мене антипатія до лікарень, зразу самопочуття погіршується... ні, не подумайте, я не вередлива, заради синочка зроблю усе, але минулого разу моя госпіталізація виглядала так: 15 днів без огляду, дорогі капельниці, вітамінчики, 10 за укол медсестрі і 200 гривень щотижня лікарці "за турботу", потім сказали допобачення, бо Новий рік на підході, доколював вдома і турбувався чоловік. повірте, дома легше стало, душею і тілом... я все прийматиму, лежатиму, не встаючи, але до лікарні більше не хочу!

zetta
25.03.2011, 08:16
То Оленкастар теж з нами ? ))

пройшла я лiкарiв, маю спокiй. гемоглобiн з доцьою був 140 а зараз шось i не знаю.

olenkastar
25.03.2011, 10:10
То Оленкастар теж з нами ? ))
ага, я з вами:)

Надя К.
25.03.2011, 12:17
olenkastar
ага, я з вами
Вітаю!!! А який термін?

olenkastar
25.03.2011, 13:47
Вітаю!!! А який термін?
17-18 тижнів :girl_in_love:
дякую всім за привітання:)

Orman
25.03.2011, 13:48
17-18 тижнів

ого, довго ж ви шифрувались.

DesperateHousewife
25.03.2011, 13:53
І я тепер можу офіційно сюди заходити :) Наважилась зробити тест - позитивний :girl_dance: Отакий в мене вийшов подарунок собі на день народження :girl_claping:

Тепер би ще побороти дурнуваті страхи, що цього разу все буде добре...

Lithium
25.03.2011, 16:25
А в мене радість, сьодні була на УЗД у генетичному центрі- все класно, чекаємо на донечку, тішуся просто слів не має, ура!!!!

Лідочка
25.03.2011, 16:58
17-18 тижнів
Ура! Тішуся за тебе, Оленочко:)

---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:57 ----------

Наважилась зробити тест - позитивний
Вітаю. Все ОБОВЯЗКОВО БУДЕ ДОБРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!

algo
25.03.2011, 17:31
Була нині на Мечнікова.познайомила з лікарем.на перший погляд дуже файний!особливо мені сподобалось що кажу:в мене на багато медикаментів алергія,може зробити алергопроби на всякий випадок.а він: Нащо вам того,будете самі родити без ліків!маю ще за три тижні до нього по список речей і т.д.

Дівчата,вітаю в гілочці!

Лідочка
25.03.2011, 17:40
Була нині на Мечнікова.познайомила з лікарем.на перший погляд дуже файний!особливо мені сподобалось що кажу:в мене на багато медикаментів алергія,може зробити алергопроби на всякий випадок.а він: Нащо вам того,будете самі родити без ліків!маю ще за три тижні до нього по список речей і т.д.
Що за лікар, він мені вже подобається?:)

Yarmila
25.03.2011, 17:51
Наважилась зробити тест - позитивний Вітаю!!!:girl_claping:

zetta
25.03.2011, 19:52
17-18 тижнів

тест - позитивний Отакий в мене вийшов подарунок собі на день народження
вiiiiiiтаю!! http://yoursmileys.ru/gsmile/flower/g10153.gif (http://yoursmileys.ru/g-flower.php?page=13)Все буде у вас добре мамочки! Дуже рада за вас!

Rosynka
25.03.2011, 20:17
Тепер би ще побороти дурнуваті страхи, що цього разу все буде добре...
Тю,та ясно,що все буде добре!!! інакше бути просто не може! ;)

vernata
25.03.2011, 20:59
Наважилась зробити тест - позитивний
Вітаю! Все буде добре!

Rosynka
25.03.2011, 21:05
Була нині на Мечнікова.познайомила з лікарем
дуже Вам раджу йти в сімейну палату,якщо вдасться!
не маю з чим порівняти,але просто не уявляю,як би я була сама... в загальній палаті... не те,що я дуже "нєжная",але перші дні навіть повернутися на ліжку не могла:(
та і персонал не набридав:)

Dolche
25.03.2011, 22:37
Я теж приєднуюся до привітань наших нових вагітних :).

А ми сьогодні забрали аналізи на альфа-фетопротеїни, все у нас добре, всі показники у нормі. Хоча (як я раніше писала) до того аналізу відносилася досить скептично, та попри все здала і рада, що вони задовільні.:girl_claping:

olenkastar
25.03.2011, 23:10
сьогодні забрали аналізи на альфа-фетопротеїни, все у нас добре, всі показники у нормі. Хоча (як я раніше писала) до того аналізу відносилася досить скептично, та попри все здала і рада, що вони задовільн
а я відмовилася... в першому триместрі робила той подвійний скринінг-напереживалася багато.вирішила не робити зараз потрійний аби знову не накручувати собі купу всякого.

Yarmila
26.03.2011, 02:31
а скажіть будь-ласка я проявляється гикавка дитинки в животику? може хтось час засікав між гиканням? бо я кілька разів на день відчуваю періодичні ритмічні рухи...:d25:

algo
26.03.2011, 09:05
В мої лялі під вечір гикавкка в основному.рідко,але і в день буває.

nattsol
26.03.2011, 10:00
моє мале гикає, коли я поїм щось особливо смачне :) гикавка проявляється по різному: іноді щось наче ритмічно пульсує внизу живота, а іноді аж весь живіт здригається.
інтервал? важко сказати, в середньому десь раз на 1,5 - 2 секунди.

Virginia
26.03.2011, 14:10
Дівчата, то сьогодні в церкві Ольги та Єлизавети буде благословення вагітних?
Хто йде?

classic
26.03.2011, 16:13
В мої лялі під вечір гикавкка в основному
мій маленький так само гикає переважно ввечері , дуже цікаво з чим це пов"язано...
у мене нарешті появилась легенька полоска на животі , до цього часу не було :)))))

vanilia
26.03.2011, 22:09
а я відмовилася... в першому триместрі робила той подвійний скринінг-напереживалася багато.вирішила не робити зараз потрійний аби знову не накручувати собі купу всякого.

А мені в ЖК його не казали робити цього разу, а лікар по УЗД навіть сказав, що не варто, бо при двійні показники будуть інші, а оскільки норм для двійні нема, то нерви мені потріпають. Я і не робила :) Робила лише УЗД і все.

olenkastar
27.03.2011, 22:03
Робила лише УЗД і все.
я теж так вирішила,лікар не заперечував)) думаю за тиждень піду на узд і надіюся буду знати хто всерединці живе:) чомусь думаю,що хлопятко...але побачимо:girl_in_dreams:

а ще,мене почало нудити від бананів..не подобаються вони мому карапузові,певно)

olangel
27.03.2011, 22:41
Підкажіть будь-ласочка...в мене якесь дивне відчуття в животику,трошечки лоскотне,такими хвильками...Що це може бути?:girl_blush2:А то до лікаря мені тільки в кінці тижня...може хтось з вас підкаже... буду вдячна...

Holly
27.03.2011, 22:44
Що це може бути?Може то рухи малятка? Який у вас термін?

olangel
27.03.2011, 22:50
Може то рухи малятка? Який у вас термін?
от власне,термін не велечкий...тому і дивно..Зараз в нас кінець 13 початоч 14 тижня...

Artemida
27.03.2011, 22:59
Може то рухи малятка? Який у вас термін?

Я теж про це подумала. Але щось ранувато для рухів, тим більше, якщо це перша вагітність.

хельга
27.03.2011, 23:02
То може бути звичайна робота кішківника. Просто матка збільшується, кішківник притискається і вже зовсім інші відчуття при його роботі.

veronka
27.03.2011, 23:29
Але щось ранувато для рухів, тим більше, якщо це перша вагітність.
ну не знаю щодо "рано" - в мене на 13 тижні доця почала ворушитися (це перша вагітність))))

natorella
27.03.2011, 23:34
а я сьогодні мала ціль - вишукати причину своїх дивних відчуттів. я підозрювала молочницю. але свербіж на межі з пекучістю, тріщинки аж до крові - все це дивувало(
а от сьогодні я вичитала/передивилась усе - і зрозуміла, то таки молочниця. тому до всіх попередніх моїх пристосувань додам ше стакан кефіру на ніч, ше частіше підмивання холодною водою і по максимуму без білизни ходити
от так

Artemida
27.03.2011, 23:46
ну не знаю щодо "рано" - в мене на 13 тижні доця почала ворушитися (це перша вагітність))))

Я почула Артема в животі десь на тижні 19. Але все може бути, кожен організм індивідуальний.
Перші рухи мами відчувають між 16 і 22 тижнями вагітності. Звичайно, двічі і тричі мами відчувають і розпізнають ці рухи раніше мам-новачків. Худенькі мами починають відчувати рухи дитини раніше повних.
На що це схоже? На плескання рибки, політ метелика, повітряні бульбашки. Ти,швидше за все, приймеш перше легкі руху за роботу кишечника, і лише після, коли ти зможеш чітко відрізняти рухи малюка, ти зрозумієш, що відчувала їх раніше, але не усвідомила що це вони.

vanilia
28.03.2011, 01:01
Я в першу вагітність рухи доці почула на 15-му тижні, зараз - на 13-му. Лікарка сказала, що таке часто буває і я знаю точно, що це вже були рухи :)
Так що все може бути.

napoleona
28.03.2011, 08:55
дівчата, а молочниця може і не бути під час вагітності? чи то є у всіх?

nalia
28.03.2011, 08:59
чи то є у всіх?
В мене наприклад ні з першою,ні з другою не було

natorella
28.03.2011, 09:21
молочниця може і не бути під час вагітності?
та звичайно шо ні. то те саме шо сказати - шо у всіх вагітних буває токсикоз
якшо нема - то треба радіти))) бо то така неприємна штука
до вагітності цієї востаннє молочниця в мене була тоді, коли я була ................. вагітна ))) сашою.
поміж вагітностями основні проти-кандидозні правила гігієни, користування капою - і я не знала шо то таке.
а тут вилізла, зараза(

olerusya
28.03.2011, 09:31
а молочниця може і не бути під час вагітності?
ясно що може і не бути, в мене не було і під час вагітності і ніколи взагалі:girl_claping:
але під час вагітності теж коли багато хто питався за це, то дуже дивувались коли я казала що не знаю що то таке!

xdusia
28.03.2011, 09:32
А ми сьогодні були на узі.. маля відстає в розвитку на 2 тижні, по акушерському це вже майже початок 18 тижня, а по узі виглядає як на 16 тиждень. Йду видзвонювати лікарку, дуже переживаю з цього приводу :girl_cray:

Artemida
28.03.2011, 10:00
А ми сьогодні були на узі.. маля відстає в розвитку на 2 тижні, по акушерському це вже майже початок 18 тижня, а по узі виглядає як на 16 тиждень. Йду видзвонювати лікарку, дуже переживаю з цього приводу

Я коли була на УЗД минулого тижня, то лікарка мені сказала, що терміни не збігаються. По місячних 7 тижнів і 6 днів, по УЗД - 6 тижнів 2 дні. Тобто 10 днів різниці. Сказала, що таке буває, що дитя потім "доганяє" свої розміри, але призначила ще одне УЗД в 10 тижнів. От я сиджу і думаю чи треба мені то УЗД.......Подруга-медик каже, що то все бізнес і лікар спеціально то наговорила, щоб побільше грошей витрясти (я в Інтерсоно робила), але з іншої сторони хочеться переконатися, що все гаразд...Незнаю що і думати :girl_cray:

xdusia
28.03.2011, 10:12
Я робила УЗІ також в Інтерсоно і в 12 тижнів маля виглядало по розмірах на 12, а зараз трохи відстає, і сама плацента дуже тоненька, всього лиш 14 мм. Щойно дзвонила лікарці своїй, то вона казала шо треба пролікувати, попити якісь лікарства (а вона в мене з таких шо лишнього не призначає, навпаки навіть вітаміни відмінила, сказала шоб все з харчування набирала) має передзвонити мені і сказати що саме. І потім маю зробити контрольне узі в 26 тижнів. Трохи вже заспокоїлась.

А ще в нас сюрприз вийшов. Минулого разу коли робили узі, мені снилась прекрасна дівчинка, в ту ніч, а на узі сказали що буде хлопчик майже 90 %. Я вже настроїлась що це буде Марко (тим паче шо в чоловіка троє братів і в одного з них вже своїх 2 сина, то маловірилось шо таки буде дівчинка), відвоювала в рідних це імя. А сьогодні кажуть що ніби дівчинка, не точно бо не дуже хотіла рухатись, але так виглядало шо таки дівчисько. Знаю що це те точно і не остаточно, але все таки цікаво, що ж це за шкряботушка в нас там живе :girl_in_love:

natorella
28.03.2011, 10:30
робила УЗІ
узі воно взагалі таке - не дуже інформативне. вас особисто шось турбує (крім слів і знання того шо вам вклала лікарка?)
якісь неприємні відчуття, страхи?

xdusia
28.03.2011, 10:35
вас особисто шось турбує (крім слів і знання того шо вам вклала лікарка?)

Ні, нічого не турбує. Але коли кажуть, шо дитя відстає в розвитку то це трохи злякало, щоб тільки все гаразд було

Dolche
28.03.2011, 11:17
А мені в ЖК його не казали робити цього разу, а лікар по УЗД навіть сказав, що не варто, бо при двійні показники будуть інші, а оскільки норм для двійні нема, то нерви мені потріпають. Я і не робила Робила лише УЗД і все.
Ну тут я мушу не погодитися, адже показники при двійні є більшими (навіть від норми), які потім діляться на два і ви бачите цифру на одну дитину. Мені це поянив лікар-лаборант в лабораторії. Але я ще подзвонила до своєї лікарки, то вона сказала, що в неї є спеціальна таблиця для двійні, тому тут не може бути велика похибка в результатах. Проте звісно, підемо ще на УЗІ, на скринінгове обстеження.
Але такі результати аналізів мене гріють :), хоча не можу теж сказати, що в мене були якісь показання до того аналізу, просто лікарка вважала за потрібне його здати.

Лідочка
28.03.2011, 11:20
просто лікарка вважала за потрібне його здати.
А ви? Лікарка то зрозуміло. А ви теж вважаєте, що вам і вашим нервам потрібні ті всі скринінги, потрійні тести і т.д.

Dolche
28.03.2011, 11:46
А ви? Лікарка то зрозуміло. А ви теж вважаєте, що вам і вашим нервам потрібні ті всі скринінги, потрійні тести і т.д.
Ви знаєте я чекала на результати аналізів цілий тиждень і абсолютно не переживала, я лише може разів 2-3 за той час згадала про них. Я вірила, що мої дітки здорові, а аналізи лише це підтвердять.
Щодо скринінгових обстежень УЗД, то є звичайне УЗД, на яке ходять всі вагітні. Воно так називається у ІІ та ІІІ триместрі, коли обстежують повність дитинку.

vanilia
28.03.2011, 12:13

Тим більше, що ті аналізи ще й не дуже інформативні, і це признають самі лікарі. І все одно більше дивляться по УЗД, ніж по тих аналізах.
Мої лікарі обидвоє мені не радили, та й я сама не хотіла, аби потім переживати.

В першу вагітність лікар радив зробити і я робила, так скільки я переживала, поки чекала тих результатів.

Lithium
28.03.2011, 15:25
В мене сьогодні тиждень почався, дуже круто, аналізи не добрі, низький гемоглобін, ще й білок і підвищений рівень лейкоцитів у сечі, весело.... ага ще і плацента низько, просто слів немає. Виписали ліків, сиджу думаю, що то робити.

olenkastar
28.03.2011, 15:47
і сама плацента дуже тоненька, всього лиш 14 мм
в мене 16 мм- і то норма))заспокойтеся.і на узд не вартує ходити в супер-пупер центри)) краще йти при лікарнях до досвічених лікарів.
Але коли кажуть, шо дитя відстає в розвитку то це трохи злякало,
в мене випереджає термін узд на пару днів і ніхто мене не лякав,що то недобре. тим більше ,що стрес,хвороба,нагрузка може приторможувати розвиток,який потім наздоганяеться))

ну і плюс, може чули,що якшо в той момент коли вам роблять узд над кабінетом пролітає літак високо в небі- узд "глючить":girl_bye2:

Orman
28.03.2011, 15:49
сиджу думаю, що то робити.

заспокоїтись :)
Все буде дбре!

algo
28.03.2011, 16:24
Щодо терміну.на першому узд в Прокопчук вона мені сказала, що дуже рідко термін співпадає.в основному різниця на тиждень два.

Vika
28.03.2011, 16:29
ніколи б не подумала що буду так сумувати за своїм величезним пузом. пожалілася чоловікові, а він сказав що через кілька місяців зробить ще одне (пузо ).:suicide:. так що раджу всім вагітним насолоджуватися своїм станом.:girl_dance:

olenkastar
28.03.2011, 17:08
а він сказав що через кілька місяців зробить ще одне (пузо )
краще за кільканадцять місяців:)
а пузо такого можна досягти і вживанням пива з чіпсами;):girl_haha:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnh0EkxNlA88DACWAF7rzwCmfn4WMhu P1IQnaoJfOQlc2pvY-Ilg&t=1
..шутююююю

Vika
28.03.2011, 17:10
неее. моє було красивіше ( хоча тоже трохи волохате):girl_blush2:

UliaChoma
28.03.2011, 17:11
так що раджу всім вагітним насолоджуватися своїм станом.
:girl_yes2::girl_yes2::girl_yes2: Погоджуюся на всі 100%!!!! Я також вважаю, що вагітність-це найпрекрасніше, що може бути з нами-жінками!!!!!!!!!

Ljolik
28.03.2011, 17:16
А ми сьогодні були на узі.. маля відстає в розвитку на 2 тижні, по акушерському це вже майже початок 18 тижня, а по узі виглядає як на 16 тиждень. Йду видзвонювати лікарку, дуже переживаю з цього приводу

Мені з двома казали, що плід виглядає замалим на свій термін. В результаті народила на 42-43 тижні здорових доношених дітей.

А я сьогодні на облік встала, чоловік випхав в ЖК. Лікарка сприйняла мене цілком спокійно. Вона правда спершу подумала що то вже місяць 8-ий да, такий я кругляк вже, але заспокоїлась як побачила дані УЗД . Зато я нарешті зважилась, набрала враховуючи чоботи і набряки вже 13 кг:girl_cray:, щось мене та цифра лякає.

Надя К.
28.03.2011, 17:24
А в мене зараз так живіт почав рости, що аж страшно і шкіра така вся натягнена і шкрябається, добре, що хоч розтяжок немає. Я вже олійкою мажу по декілька раз на день, нічого не допомагає. Сижу і можу годину живіт чухати.

Maksutka
28.03.2011, 17:30
в мене зараз так живіт почав рости, що аж страшно і шкіра така вся натягнена і шкрябається, добре, що хоч розтяжок немає. Я вже олійкою мажу по декілька раз на день, нічого не допомагає. Сижу і можу годину живіт чухати.
в мене тоже таке було тиждень тому, таке враження, що ріс як на дріжджах :girl_haha: тепер ніби повільніше росте.....а від свербіння мені допомагає помазатись кремом і стає легше:girl_claping:

katamaranka
28.03.2011, 17:51
Сижу і можу годину живіт чухати.
попробуйте оливковою олією, вона жирніша і краще зволожує, можливо буде кращий ефект.

ага,і я погоджуюсь, так приємно думати, що в мені живе ще одна маленька людинка, вже зі своїм характером і вподобаннями(от якби ще в ребра не підперало, була би благодать!жартую)

Rosynka
28.03.2011, 18:18
Погоджуюся на всі 100%!!!! Я також вважаю, що вагітність-це найпрекрасніше, що може бути з нами-жінками!!!!!!!!!
зі свого боку скажу,що для мене вагітність не була аж таким супер-пупер захоплюючим станом,швидше,можна назвати його "цікавим":цікаво було дізнавтися більше про різні аспекти,цікаво спостерігати за собою,за змінами тіла і емоцій,цікаво(хоча іноді й виснажливо) шукати-вибирати різні потрібні(нууу,може іноді й не дуже потрібні;))речі для малечі...
а от чого мені тепер не вистачає,то такої свободи декретного дородового періоду,коли робиш,що хочеш,коли хочеш лягаєш,коли хочеш - встаєш(або і не встаєш до вечора:)),йдеш,куди хочеш,і їсти все можна...:(
а зараз такий маленький згорточок,якому ще й місяця нема,ТАК потужно підпорядкував все собі,що не віриться,що колись таке було,і вже тим більше,що ще колись буде!!!

xdusia
28.03.2011, 18:26
маля відстає в розвитку на 2 тижні

Нарешті поговорила з лікаркою, бо вона цілий день на конференції була, то тільки тепер з нею звязалась і заспокоїлась. Призначила попити таблетки Актовегін, Аскорутин і Трентал. Бо в мене плацента до всього що тонка то ше розріджена і ворсинчаста і це її насторожує.

А стосовно того шо маля крихітне то тут будем слідкувати наступні тижні. Бо виявляється це може бути як наслідок того шо батьки не є дуже великі, того і маля маленьке. Або в гіршому випадку дійсно трохи відстає по розвитку то тоді доведеться госпіталізувати. А ми з чоловіком не такі вже високі/крупні. Так що тішу себе, що це просто тендітна принцеса (чи принц) :girl_dance:

Orman
28.03.2011, 18:34
Або в гіршому випадку дійсно трохи відстає по розвитку то тоді доведеться госпіталізувати.

а як можна "підігнати" розвиток?

Бо виявляється це може бути як наслідок того шо батьки не є дуже великі, того і маля маленьке.

ну та власне - дорослі можуть бути хоч 150 см хоч 200см, а дитина встрілься, але впишись в "норму".

cherepashka
28.03.2011, 20:58
Нарешті я знов тут!:) В першу чергу, вітаю всіх нових пузатиків:легкої вагітності і тільки приємних відчуттів!
А тепер про нас-ходимо з животиком на аквааеробіку.Спочатку було дуже важко,не могла надихатись,але зараз вже балдю :)Малявці теж подобається.Сьогодні була в ЖК-назначили аналзи переддекретні...ранувато щось.
Завтра закінчується моя декретна відпустка,а нова почнеться тільки в травні.Маю тепер біганину з тими лікарняними.

сніжна
28.03.2011, 22:45
як можна "підігнати" розвиток
за допомогою медикаментів покращити плацентарний кровоток і, таким чином, сподіватися, що малюк отримує достатньо кисню та поживних речовин.

natorella
28.03.2011, 22:49
сподіватися
з нашими лікарями тільки й сподіватись певно

zetta
29.03.2011, 07:42
мамочки хто вже народжував, зразу пiсля пологiв в когось починався цистит? бо мала таке то так боюсь бо i ГВ i терпiти то тяжко.
йду сьогоднi до лiкарки, буде трохи сварити бо мочу я не здала на аналiз... а ще спостерiгаю за житиною i можу точно сказати що боiться iздити в тран портi котрий шумить. робиться неспокiйне i втискаеться пiд серце менi.

arkka
29.03.2011, 08:53
а ще спостерiгаю за житиною i можу точно сказати що боiться iздити в тран портi котрий шумить. робиться неспокiйне i втискаеться пiд серце менi.
дуже знайома ситуація :girl_flirt:як тільки сідаю в маршрутку починаються такі копняки і рухи, а тільки виходжу на вулицю знову спокій :girl_flirt: нелюбить моя ляля ті маршрутки:girl_wink:

napoleona
29.03.2011, 08:57
нелюбить моя ляля ті маршрутки
ми ще рухаємося не дуже активно, але як сідаю теж у ті маршрутки, то дитинка дуже рухається, а вчора, була дуже повна маршрутка і я довго не могла присісти, то маля так ворушилося, що я вже думала на півдорозі вийти,
і ми не любимо маршрутки;)

algo
29.03.2011, 09:34
А ми любимо.причому більше ніж машини(бо в машинах маму закачує :girl_cool: ) а в маршрутці тихенько сидимо.хіба вже як виходжу на повітря,то потягується))

natorella
29.03.2011, 09:55
моя *активна* дитина хіба но в маршрутці дає мамі знати шо вона там є, в животі
а то в хаті слухаю-слухаю і якшо раз за день хтось колупне - то й так добре

arkka
29.03.2011, 10:38
моя *активна* дитина хіба но в маршрутці дає мамі знати шо вона там є, в животі
а то в хаті слухаю-слухаю і якшо раз за день хтось колупне - то й так добре
ні на роботі, ні коли навіть багато ходжу чи в хаті щось роблю ніколи нема таких рухів, спочатку думала, що то я собі таке придумала але якщо так повторюється з регулярною постійністю, то це вже навіть не дивує.

---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

я навіть боюсь десь далеко маршруткою їхати, бо ще зважаючи на наші дороги з ямами можна і родити в маршрутці, краще пішки ходити :girl_wink:

cherepashka
29.03.2011, 14:29
І моє чудо товчеться у транспорті,але коли сиджу,а стоячи-мовчить :)Була сьогодні в себе на роботі,то малявка так крутилась і товклась..не хоче,щоб мама працювала

Marjaha
29.03.2011, 14:30
дівчата (не знаю чи сюди запитання, може скеруєте в правильному напрямку) чи знає хтось як виплачує підприємство декретні, якщо я ще перебуваю у відпустці по догляду з першою дитиною? чи виплачує взагалі? чи вираховують від мінімалки встановленої державою чи як?

Orman
29.03.2011, 14:31
сподіватися

це головне слово, я так розумію

хоча як на мене, щоб когось кудись підганяти треба мати ну дууууже вагомі підстави. А наші лікарі люблять перестрахуватися.

olangel
29.03.2011, 15:01
Підкажіть будь ласка які треба аналіз на початках було сдавати??А то ми тільки на наступний тиждень йдем на облік вставати...а нам 14 тижнів. :girl_blush2:

olenkastar
29.03.2011, 15:19
то ми тільки на наступний тиждень йдем на облік вставати..
там і скажуть:) на початку багато всяких аналізів. для мене найпротивніше то кров на снід,бо зранку не можна їсти,а в черзі приходиться стояти довго:girl_cray:

AlbinaK
29.03.2011, 16:01
Підкажіть будь ласка які треба аналіз на початках було сдавати??А то ми тільки на наступний тиждень йдем на облік вставати...а нам 14 тижнів.
Я так само встала на облік в 13-14тижнів. Виписали 4 аналізи з вени (на снід, РВ і ще якійсь) і кров з пальця та сечу. Можуть зразу і на розвиток дитинки відправити (там з 16 до 20 тижнів), але цей аналіз не є обовязковим.

Orman
29.03.2011, 16:10
Дівчата, є окрема тема про аналізи.

olangel
29.03.2011, 16:35
Просто знайомі дуже хвилюються і говорять,що це запізно вставати у такому терміні,що я купу аналізів пропистла життево важливих...от і хотіла дізнатись...:girl_blush2:

Kamyanchanka
29.03.2011, 16:46
що я купу аналізів пропистла життево важливих.
Та нічого не запізно ))) та і ніякіх "життево важливих" аналізів не пропустили.Всі аналізи все одно здають кілька разів поки на обліку стоїшь,так що встигнете все що требе здати .А раніше цього терміну взагалі нема чого ставати,як що нічого не турбує і почуваешь себе нормально.:d23:

napoleona
29.03.2011, 17:00
знайомі дуже хвилюються і говорять
сумніваюся, що знайомі аж так за Вас хвилюються, а от те, що говорять - то правда, всі люблять поговорити і показати, що вони розумніші)))
я буду ставати через 4 тижні і то, тому що може треба буде у турфірму дати довідку
якщо Вас нічо не турбує, то відпочивайте від лікарів:)

olangel
29.03.2011, 17:01
Ну трошки животик інколи болить і спинка,але для цього в мене є мій гінеколог...тому і не спішуся вставати на облік....а мені пояснюють,що це погано...

Мар'яся
29.03.2011, 17:04
Ну трошки животик інколи болить і спинка

а, що від факту ставання на облік животик і спинка болітимуть менше? Не думаю, що той облік має аж таку чудодійну силу.

olangel
29.03.2011, 17:20
Не думаю, що той облік має аж таку чудодійну силу.
:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: це точно..Але багато впевнено,що треба на 8 тижні вставати на облік і здавати всііі аналізи,які тільки є...бо як,щось не так,то наша медицина допоможе..

Natalya
29.03.2011, 17:28
треба на 8 тижні вставати на облік і здавати всііі аналізи,які тільки є
Мене на 8 тижні лікарка відправила погуляти на пару тижнів :).

VERO
29.03.2011, 17:55
І ми на УЗД були, у мене пієлоектазія правої нирки. З першою вагітністю цю "радість" в мене виявили в 37 тижнів. Тому ще витримали. А зараз тільки другий триместр, а вже такі зміни. Знаю, що кажуть в колінно-ліктьовому стояти і сечу не затримувати. Чи хтось мав такі проблеми і що з ним робити? А ще в мене почав "розцвітати" варикоз. Це просто жах. Такі павутинки з"явилися фіолетово- червоного кольору вище колін. Я схильна до цієї бяки, але бачу, що після пологів ще "гарніша" стану. Лікарка казала, що можна ліотон 1000 мастити. Хтось його мастив і чи допомагало?

Virginia
29.03.2011, 18:14
для мене найпротивніше то кров на снід,бо зранку не можна їсти,

А я поїла:girl_impossible::girl_impossible::girl_impos sible: і що??? Від того може результат змінитись??? Блін, ото голова дирява...

Моя малеча така активна... як годинку сидить тихо, то я вже починаю скучати за нею. Любить собі погуляти в животику, особливо на роботі:) мені чомусь здається, що їй подобаються мої студіки:) А як чоловік кладе руку на живіт, то вона "влізе" йому в руку і сидить собі:) Любим татка:girl_in_dreams:

Лідочка
29.03.2011, 18:21
А я поїла:girl_impos sible: і що??? Від того може результат змінитись???
Думаєте, якщо поїли, то СНІД виявлять?:)

Virginia
29.03.2011, 18:24
Думаєте, якщо поїли, то СНІД виявлять?

А чого тоді не їсти??? На який показник впливає їжа???

algo
29.03.2011, 18:32
Ми коли з чоловіком перед весіллям здавали на Снід (для себе), то лікар просив нічого не їсти і день перед тим жирного не їсти,бо кров стає"хільозна" і неможливо об"єктивно визначити аналіз.

Artemida
29.03.2011, 18:57
А я поїла:girl_impos sible: і що??? Від того може результат змінитись???

Я колись здавала аналіз на хламідії. Прийшла до лікаря, а потім згадала, що їсти не треба було. Кажу йому, що поїла. А він мені: "Дитинко, якщо та зараза є, то ти їж-не їж, вона всеодно вилізе. Так що нічого страшного не сталося". Думаю зі СНІДом та сама історія,хоча я як ходила вагітна Артемом, то всі аналізи здавала натще. Правда це для мене було дуже важко, оскільки я завжди звикла снідати, а тут ще вагітна з вічним голодом))))) Брала з собою банан і зразу в поліклініці після здачі його хрумала, щоб додому дійти))))

П.С.А на рахунок крові, дійсно, після їжі щось там міняється і визначити той чи інший показник стає важче.

arkka
29.03.2011, 19:16
у мене пієлоектазія правої нирки
в мене теж на 32 тижні таке написали на УЗД, що це таке нічого не пояснили.... сказали ставати в колінно-ліктьову декілька раз в день.... ніякого дискомфорту з того немаю, нічого не болить, проблем з затримкою сечі теж нема, навіть поперек за всювагітність жодного разу не тягнув ні нирки не боліли. Лікарка в ЖК пояснила, що то дитинка тисне на нирки але чогось критичного в тому немає. Тому думаю, що вам не вартотим так перейматись, головне щоб з лялею все добре було:girl_smile:

Shatenka
29.03.2011, 19:43
ле багато впевнено,що треба на 8 тижні вставати на облік
Восьмий тиждень -то щось зарано.. Знаю, що кажуть з 12 тижня треба встати на облік.
Але я ще не вставала. Сумніваюсь, що там аж щось таке важливе є,що обов язково треба здати на ранніх термінах.. Ще встигну здати ті аналізи..

olangel
29.03.2011, 20:11
Але я ще не вставала
Я теж не вставала ще...хотіла завтра пійти,але лікарька на курсах.Але на наступному тижні напевно пійду,щоб всі від мене відчипились:girl_haha:
Сумніваюсь, що там аж щось таке важливе є,що обов язково треба здати на ранніх термінах.. Ще встигну здати ті аналізи..
А всі спеціальні аналізи на торч,або PAPP збираєшся здавати?

Dolche
29.03.2011, 20:45
Любить собі погуляти в животику, особливо на роботі
В мене також, сьогодні прийшла на годинку на роботу на нараду, і тільки розпочалася нарада, то мої малюки почали не просто ворушитися, а копатися, що вони роблять не так часто. Мабуть їм ті строгі дядіньки не сподобалися ))).

Я колись здавала аналіз на хламідії. Прийшла до лікаря, а потім згадала, що їсти не треба було
Я коли на Торчі здавала, то також їла, лікарка трошки скривилася, але сказала, що можна. Але повторний аналіз був такий самий (здавала вже натще), тому можу зробити висновок, що їжа не вплинула на аналіз.

---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

І ми на УЗД були, у мене пієлоектазія правої нирки.
чесно кажучи, не дуже розуміюся в тих діагнозах, але я на власній шкурі минулого тижня переконалася, що таке болі в нирках. В мене в одну ніч пішов камінь, в сечі виявили велику к-сть еритроцитів, я терміново на УЗД, а там камінням і не пахне, сказали що матка притиснула одну нирку, от вона й викидає з себе весь непотріб, можливо і був один; є не значна кількість солей. Попила я антибіотики (бо болі були шалені і сеча червона), чула як противно виходила сіль, зате після того тьфу-тьфу не дзвонила на швидку :)

napoleona
29.03.2011, 21:09
дівчата, а хтось бачив джинсову спідницю до колін для вагітних, хочу купити і щось не знаходжу?

Shatenka
29.03.2011, 21:33
А всі спеціальні аналізи на торч,або PAPP збираєшся здавати?
На 12 тижні мені лікарка казала обов язково здати аналіз на вади розвитку, але я відмовилася і надалі теж не буду здавати. А з торчів я здавала на краснуху, а потім може ще решту доздам..

olangel
29.03.2011, 21:59
А куда на облік будеш вставати?

Shatenka
30.03.2011, 14:22
А куда на облік будеш вставати?
не знаю, напевно, в себе в Новояворівську в лікарні..

olenkastar
30.03.2011, 14:52
А з торчів я здавала на краснуху,
а що не хворіли в дитинстві? хіба не легше маму запитати чи в свою карточку подивитися?

Shatenka
30.03.2011, 15:10
а що не хворіли в дитинстві? хіба не легше маму запитати чи в свою карточку подивитися?
Мама казала, що в дитинстві я не хворіла і в карточці не знайшла.. А здавала тому, що в сестри була підозра на краснуху. Мене зразу ізолювали з дому на пару тижнів, я здавала той аналіз два рази і він показав, що в мене є імунітет(або перехворіла безсимптомно або від прививки). Так що все добре, і завтра я нарешті їду додому!:girl_dance:

marianast
30.03.2011, 16:00
Мене сьогодні лікарка насварила!!!!! маммамія!!!! Бо я за 4 тижні набрала 2600! В дечому погоджуюсь з нею, треба переглянути певні пункти свого раціону. Нічого, потепліло, треба рухатись більше і всьо буде ГУД!

algo
30.03.2011, 17:01
Мені нарешті нарахували лікарняні!все, з наступного тижня шопінг!!ото відірвусь!!!

Олюнчик
30.03.2011, 17:11
джинсову спідницю до колін для вагітних
бачила в mathercare в кінг кросі. але ще в грудні-січні.

---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

А я з 1 квітня уже в декреті :girl_in_dreams:

Dolche
30.03.2011, 17:18
Бо я за 4 тижні набрала 2600!
а я собі щось дивуюся, я чомусь не набираю :(, вранці завжди важусь то бачу майже завжди одну й ту ж цифру. Мабуть у два тижні 0,5 кг набираю. Животик ніби росте, а кг, дуже помаленько. А їсти більше не можу, їм по бажанню і все те, що смакує. Думаєте варто переживати?

Orman
30.03.2011, 17:24
дівчата є тема про вагу і вагітність

katamaranka
30.03.2011, 18:56
може в когось таке було, я коли поїм(навіть якщо трошки)починає підперати ребро з лівого боку і то так, що аж дихати важко, а під вечір, то взагалі десь в нирку віддає і то тільки в одну точку.

Nana11
30.03.2011, 19:15
І я стала на облік вчора...краще б ше трошки посиділа в спокої, бо зразу аналізи всі направили здавати, і кардіограму і медогляд. :d23:То вийшла з того кабінету через годину(в черзі мене напевно вже всі зненавиділи) і з цілою купою паперів. Добре що хоть не чіплялися з тими аналізами на вади, написала відмову і все, :girl_bye2:
Дівчатка а хто в курсі, дали мені направлення для чоловіка на Пекарську здавати кров в центр крові. то то шось таке обовязкове? Бо пані дохтор сказали шо як зараз не здасть то з пологового всерівно направлять...

Ljolik
30.03.2011, 19:22
то то шось таке обовязкове?
Мені теж дали, наскільки знаю, то не обов"язкове. Вони звичайно можуть наполягати, але насправді не мають ніяких важелів впливу щоб змусити здавати кров.

ljalechka
30.03.2011, 19:43
коли я була вагітна, мій коханий здав чемно кров, але йому з стало погано, спереживався бідьнятко:girl_impossible:

vanilia
30.03.2011, 19:48
а я собі щось дивуюся, я чомусь не набираю , вранці завжди важусь то бачу майже завжди одну й ту ж цифру. Мабуть у два тижні 0,5 кг набираю. Животик ніби росте, а кг, дуже помаленько. А їсти більше не можу, їм по бажанню і все те, що смакує. Думаєте варто переживати?

Та для чого переживати?? :) Це ж добре :)
Я за останній місяць набрала лише 0.5 кг. Лікарка в ЖК спочатку серйозно глянула на вагу, потім поміряла моє пузо і сказала, що все ок )))

---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

Дівчатка а хто в курсі, дали мені направлення для чоловіка на Пекарську здавати кров в центр крові. то то шось таке обовязкове? Бо пані дохтор сказали шо як зараз не здасть то з пологового всерівно направлять...

В першу вагітність мені лікар в роддомі казав аби 4-ро людей здали кров для мене. В чоловіка не взяли, б ов нього колись був струс мозку, то брали в моїх братів і в чоловікового брата.

сніжна
30.03.2011, 22:38
дали мені направлення для чоловіка на Пекарську здавати кров в центр крові. то то шось таке обовязкове? Бо пані дохтор сказали шо як зараз не здасть то з пологового всерівно направлять...
з пологового не направлять. В пологовому, якщо чоловік не здавав кров, пред випискою з вас просто візьмуть 50 грн за довідку, що "чоловік кров здав". А якщо чоловік здасть кров зараз, то про це робиться відмітка у вшій обмінці і тоді уже в пологовому ніхто і не згадає.

vanilia
30.03.2011, 22:56
з пологового не направлять. В пологовому, якщо чоловік не здавав кров, пред випискою з вас просто візьмуть 50 грн за довідку, що "чоловік кров здав". А якщо чоловік здасть кров зараз, то про це робиться відмітка у вшій обмінці і тоді уже в пологовому ніхто і не згадає.

Ну мене ж направили :) При чому, я пропонувала гроші )) Лікар відмовився і настояв на тому, аби таки здати кров, і то чотирьом людям.

Ljolik
30.03.2011, 23:03
Ну мене ж направили
Чоловік за останній рік 4 рази був донором, просили друзі чи співробітники коли жінкам після пологів чи новонародженим дітям потрібне було оперативне втручання, і теж потрібно було кілька донорів.
Мені за попередні дві вагітності ні разу не казали, що потрібно щоб хтось кров здав, ні в ЖК ні в пологовому. До речі зараз впреше і на ЕКГ направили, і з тим ЕКГ і загальним аналізом крові потрібно буде ще до "спеціального терапевта для вагітних" іти :girl_in_dreams:.

сніжна
30.03.2011, 23:18
просили друзі чи співробітники коли жінкам після пологів чи новонародженим дітям потрібне було оперативне втручання
коли є реальне оперативне втручання, тоді так, реально просять здати кров.

---------- Додано в 20:18 ---------- Попередній допис був написаний в 20:14 ----------

Ну мене ж направили При чому, я пропонувала гроші
у мене 7 років тому без проблем палатна сама при виписці сказала дати 20 грн і усьо. Сусідка по палаті мала свою заготовлену довідку, то її не чіпали. зараз тарифи- 50 грн. таку суму платили мої родички та коліжанки. Але є ще таке: у 2\3 випадках за цю довідку просять заплатити у пологовому ( якщо чоловк реально кров не здавав), а решті породіль- щастить "проскочити" без цього. По яким критеріям визначають "обраних" лікарі- не відомо.

vanilia
31.03.2011, 01:16
коли є реальне оперативне втручання, тоді так, реально просять здати кров.

А, ну тоді зрозуміло, бо в мене було КР. :)

olenkastar
31.03.2011, 07:56
а в мене про себе дав знати пан Хребет:girl_cray:...особливо коли лежу .найкраще-то сидіти на фітболі або колінно-ліктьова позиція. а ще таке дике і нестримне бажання повисіти на турніку:girl_haha:..ото витягну чоловіка в парк-хай мене закидає на турнік і знімає,а я "зависну" трішки:girl_cool:
навіть не знаю як тепер рятуватися. буду шукати якісь асани і будем з Софією виконувати,бо біль такий ниючий і противний...як бабця певно...моя покійна бабця все жалілася на біль в спині, ооо, тепер я її розумію...

arkka
31.03.2011, 10:30
Я за останній місяць набрала лише 0.5 кг
я теж так за останній місяц набрала, вроді все нормально навіть стараюсь трохи менше їсти, бо апетит шалений, боюсь щоб дитинка недуже великою була, бо в останні місяці мама не дуже поправляється, інтенсивно росте дитина. Тому лікарі навіть кажуть трохи обмежуватись в їжі, коли бачать, що дитинка велика, бо потім тяжко родити.

Dolche
31.03.2011, 11:35
Тому лікарі навіть кажуть трохи обмежуватись в їжі, коли бачать, що дитинка велика, бо потім тяжко родити.
А я вже завтра на УЗД і побачу своїх ляльок, думаю і вагу їхню мені скажуть :girl_dance:Ви знаєте, мені все частіше тепер сниться, що я їх вже народила і кожний раз різні, то хлопчика і дівчинку, цієї ночі взагалі дві дівчинки (хоча я знаю, що буде один хлопчик точно). Встаю така довольна, ніби це дійсно було і я вже обіймала своїх малят.:girl_in_love:

Лідочка
31.03.2011, 12:36
стараюсь трохи менше їсти, бо апетит шалений, боюсь щоб дитинка недуже великою була,
Від кількості зїджених булочок вага дитини не залежить. Дитинка буде важити стільки скільки закладено генетично, бо вона бере тільки те, що необхідно для росту і розвитку, все. Нічого зайвого.
бо в останні місяці мама не дуже поправляється, інтенсивно росте дитина.
Мама якщо їсть багато, то і поравляється (особливо якраз в останні місяці, спитайте бувалих:)), а дитинка набирає багато, бо так закладено природою, і повірте, набере рівно стільки скільки має набарати - не більше і не менше.
Тому лікарі навіть кажуть трохи обмежуватись в їжі, коли бачать, що дитинка велика, бо потім тяжко родити
Так кажуть некомпетентні лікарі, які люблять страшити мам совдепівськими страшилками. Не беріть дурного до голови, а тяжкого до рук і буде вам щастя:)
Поменше топтати пиріжків і тортиків, то корисно для мами, бо пусті вуглеводи їй користі не принесуть, хіба лишню вагу, яку потім буде довше скидати. Але дитинка від них не поправиться.

cjomcjomka
31.03.2011, 13:23
Лідочко, +100 за кожне слово!

ну, але вагітні вни такі є, що деколи ХОЧЕТЬСЯ - і все. Тому, якщо здоровій вагітній жінці чогось хочеться, то треба їсти. Але постаратись знайти розумні межу...

arkka
31.03.2011, 13:27
о бачу ви такі компетентні, але ж не про булочки мова йшла, звичайно від булочок хіба ви наберете вагу. А пишу я якраз із досвіду бувалих, бо свого ще нема, за тиждень другий зможу і власним поділитись, та й про генетику не дуже погоджусь хто її знає чия там генетика мамина чи татова.....

Котя
31.03.2011, 13:29
А ми були у вівторок на УЗД:girl_dance:. Дуже мене порадували, що плацента вже піднялась, ляля наша вже повернулась головою вниз ( що мене дуже радує, бо набагато менше болять його копняки). Обвитів у нас теж ніяких нема:girl_dance:. Єдине що сказали, що хлопчик наш замаленький , як на свої тижні, але я не здивувалась, бо першого родила доношеного, але теж маленького, напевно в мене так закладено генетично:girl_in_dreams: Ну і в зв"язку з тим всім , продовжили мені ПДП на 10 днів пізніше, але я маю чуйку, що таки чудо наше з"явиться ще весною:d23:.

arkka
31.03.2011, 13:44
В мене сестра з двойнят родилась з вагою 3100гр її чоловік 2700гр, а синочок в них народився на 36 тижні 4500гр. Ні в кого в родині таких богатирів небуло, лікарка яка приймала роди була в шоці як в такої мамочки (вона досить худенька була-50 кг до родів) така велика дитина, а якщо б до 40 тижня доносила....Тому генетика ще не все вирішує, їсти треба корисну їжу, а не булочки, яких так хочеться особливо на останніх місяцях.

---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

сказали, що хлопчик наш замаленький , як на свої тижні

продовжили мені ПДП на 10 днів пізніше
нам на кожному УЗД казали, щодитинка трохи завелика і випереджає в розвитку, відповідно і ПДП останній раз вже було на два тижні швидше від дати поставленої по місячних, але вже ті всі дати пройшли, а ми ще не народились, 3 квітня буде дата, яку порахувала лікар в ЖК ото й побачимо хто правий......лікарі кажуть що ті терміни, що ставлять на УЗД не варто брати до уваги, бо це табличні дані розвитку і розміру плода на конкретному тижні але ж неможна все підганяти під якісь табличні розміри

Лідочка
31.03.2011, 14:02
та й про генетику не дуже погоджусь хто її знає чия там генетика мамина чи татова.....
Яка різниця чия? Вона є і все. Ви можете не погоджуватися, але факт залишається фактом:)
В мене сестра з двойнят родилась з вагою 3100гр
От якраз дитина взяла її генетику, бо 3100 для дівчинки з двійні - це вище середнього, як мінімум. Якою ж вона народилася б якби була одна?
о бачу ви такі компетентні, але ж не про булочки мова йшла

їсти треба корисну їжу, а не булочки, яких так хочеться особливо на останніх місяцях.

звичайно від булочок хіба ви наберете вагу.
Ви самі собі суперечите....

arkka
31.03.2011, 14:28
3100 для дівчинки з двійні - це вище середнього, як мінімум. Якою ж вона народилася б якби була одна?
І яка ж тоді норма для двійнят якщо 3100гр вище середнього? інша сестричка з двійні мала 2900гр...... Я і ще одна моя сестра мали 3200 гр при народженні, тут можна говорити про генетику, бо всі родились з майже однаковою вагою.

Допис від arkka
о бачу ви такі компетентні, але ж не про булочки мова йшла
Цитата:Допис від arkka
їсти треба корисну їжу, а не булочки, яких так хочеться особливо на останніх місяцях.
Цитата:Допис від arkka
звичайно від булочок хіба ви наберете вагу.
в чому тут я собі суперечу - так хочеться їсти булочки з яких немає користі, але треба трохи себе стримувати....

nattsol
31.03.2011, 14:44
В мене сестра з двойнят родилась з вагою 3100гр
свекруха недавно розповідала, що донька її знайомої народила хлопчиків-близнят вагою десь по 4(!) кг, при чому народила природнім шляхом і без розривів (мені аж цікаво як їй це вдалося, зважаючи на нашу конвеєрну систему)

cjomcjomka
31.03.2011, 14:48
Норма для двійнят - близько 2-2,5 кг при доношній вагітності, але менше, якщо вони народжеються раніше. А вони зазвичай народжуються раніше :)
Я лежала в роддомі, то жінка з сусідньої палати народила двійнят - хлопчиків 3.100 і 3.600, кес. розтином на 39 тижні. Всі лікарі казали, що дуже великі діти. Як для двійнят.

---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

свекруха недавно розповідала, що донька її знайомої народила хлопчиків-близнят вагою десь по 4(!) кг

то не дуже відрізняється від народження 1 дитини вагою 4 кг без розривів :) але дійсно дивно, як її з такими богатирями навіть в роди пустили.

Лідочка
31.03.2011, 14:49
І яка ж тоді норма для двійнят якщо 3100гр вище середнього? інша сестричка з двійні мала 2900гр......
Наскыльки я читала, то максимум 2500-2600, принаймні колись такі норми були. А 3,100 і 2900 - це великі діти для дівйні.
Я і ще одна моя сестра мали 3200 гр при народженні,
Вм ж не з двійні, правильно? То дивіться самі різницю.....
в чому тут я собі суперечу - так хочеться їсти булочки з яких немає користі, але треба трохи себе стримувати....
Ви написали, що варто себе обмежувати в їжі на останніх місяцях, щоб дитинка не була великою.
Я написала вам, що від того скільки ви зїсте вага дитини не залежить, а взагалі про булочки, то образно:), то відноситься до всього....зауважте, яне закликала їсти булочки, а навпаки казала, що то шкідливо і погано для мами, але для дитини від того нічого не зміниться, все ж таки.
Але ви пишете
але ж не про булочки мова йшла,

Я зрозуміла вас добре в першому дописі - що варто обмежити себе в їжі (не тільки в булочках)....., бо ж від булочок тільки мама набере, а від всього решта і дитинка буде набирати (від корисної їжі).
але ви знову ж таки пишете
То про що йде мова?
Відкинемо булочки, до яких ви чогось так причепилися:) Ви кажете обмежуватися в їжі, щоб дитинка великою не була (про булочки вже вияснили, що поправляється тільки мама), в іншому дописі пишете, що треба їсти здорову їжу і т.д., тож дитинка великою буде, не їжте:)
ну, але вагітні вни такі є, що деколи ХОЧЕТЬСЯ - і все. Тому, якщо здоровій вагітній жінці чогось хочеться, то треба їсти. Але постаратись знайти розумні межу...
От я до того і веду, що якщо хочеться, то їжте, тільки знайте в міру. І навіть булочки треба, але по-трохи:)
Я про те, чого би ви не їли - дитина набере стільки - скільки має набрати. Бо така природа, були різні часи, був і голод, було і добре, але і в ті часи жінки народжували різних дітей.

Natalya
31.03.2011, 14:55
але вагітні вни такі є, що деколи ХОЧЕТЬСЯ - і все
Моя думка: хотіти - це не особливість лише вагітних, просто вагітним, кажуть, не можна відмовляти - от вони собі й не відмовляють.

Orman
31.03.2011, 14:57
Моя думка: хотіти - це не особливість лише вагітних, просто вагітним, кажуть, не можна відмовляти - от вони собі й не відмовляють.

от +1000000 (багато :))

arkka
31.03.2011, 15:04
Лідочка тему про булочки почали ви :xaxa: і думаю що пора її вже закрити, бо вроді про одне говоримо тільки "кожен зі своєї колокольні" :girl_bye2:

Virginia
31.03.2011, 15:12

І я так думала, поки не завагітніла... Я взагалі думала, шо якийсь брєд, як то можна так сильно чогось хотіти, шоб аж серед ночі в магазин бігати... а тепер і на собі відчула як то.

napoleona
31.03.2011, 15:18
А я вже завтра на УЗД
а куди йдете, бо я теж іду завтра і надіюся буду знати хто там живе:)

Лідочка
31.03.2011, 15:18
бо вроді про одне говоримо
Та ні, не про одне. То ви не хочете зрозуміти(почути), або ж я не вмію пояснити.
думаю що пора її вже закрити
Але з цим цілком згідна, бо бачу що сенсу продовжувати немає, все одно ви будете сидіти на дієті, щоб дитина не поправилась:)

napoleona
31.03.2011, 15:22
якийсь брєд, як то можна так сильно чогось хотіти, шоб аж серед ночі в магазин бігати... а тепер і на собі відчула як то.
а я не відчула, деколи і до вагітності щось багато чого дуже хотіла, а тепер нічо такого, щоб аж кудись йти(напевно я залінива для таких всяких забаганок;))

arkka
31.03.2011, 15:30
продовжувати немає, все одно ви будете сидіти на дієті, щоб дитина не поправилась
а ви будете їсти все, що хочеться і вірити, що все залежить від генетики.Так виглядає, що ми нарешті зрозуміли одна одну

Virginia
31.03.2011, 15:36
а я не відчула, деколи і до вагітності щось багато чого дуже хотіла, а тепер нічо такого, щоб аж кудись йти(напевно я залінива для таких всяких забаганок

Вроча мені згадала про фісташки... але вже було лєнь збиратись, бо прийшла з роботи, хотіла відпочити, та і взагалі нашо мені ті зайві жири в солі... кароче, думала шо збилась. в кінцевому результаті нічого не хотіла їсти, всюда бачила фісташки, вже аж на смак їх відчувала... то чоловік по дорозі додому купив мені пачку, я з"їла, навіть нікому попробувати не дала

Лідочка
31.03.2011, 15:56
а ви будете їсти все, що хочеться і вірити, що все залежить від генетики
Ну бо так і є. Треба просто трошки почитати сучасну літературу.
Я вже так робила, малий народився на 43 тижні з вагою 3.400. А на 40-му тижні сказали, що він важить 2.720. Так що то таки генетика. Я народилася - 3.750, сестра 3.650, чоловік 3.700 - ну не маленькі. Зате моя бабця родила всіх 4-х дітей з вагою приблизно 2.600-3000кг. Тому....

Merry
31.03.2011, 16:34
а ви будете їсти все, що хочеться і вірити, що все залежить від генетики
Можу теж підтвердити, що все залежить від генетики. Під час вагітності їла все і багато (дуже хотілося), набрала 25 кг, а то і більше. Дитина народилась на 41 тижні з вагою 3200. Інша справа, що худнути мамі потім не так просто і приємно....

napoleona
31.03.2011, 16:39
у мене сьогодні був день шопінгу і ніби би мало бути все ок, але я стільки надивилася на себе, що така стала повна так собі почала в тому всьому одязі не подобатися та ще нема того, що хочу, прийшла і чуть не плачу якийсь такий противний настрій зробився - і що то в мене таке?

Usmishka
31.03.2011, 16:42
Інша справа, що худнути мамі потім не так просто і приємно....
От про що і йшла мова)Ще під час першої вагітності мене дивували слова лікарки в ЖК про оптимальне "набирання" 7-8 кг, яких і не буде по народжені маляти відразу, і я ще слухала інколи про те що їсти за двох і т.д., тепер розумію що вона була права, і хоч лишніх кг не мала після пологів, а загалом набрала 12, їсти треба потроху і часто, і бажано чим корисніше, звичайно що забаганки бувають, і їх треба виконувати, щоб настрій був відмінний, але їсти все підряд, бо так хочеться, думаю таки не варто.

Котя
31.03.2011, 17:12
що така стала повна так собі почала в тому всьому одязі не подобатися та ще нема того, що хочу, прийшла і чуть не плачу якийсь такий противний настрій зробився - і що то в мене таке?
Ви не стали повна, а стали більш кругліша, і навіть це можна ще більше підкреслити одягом, щоб показати оточуючим в якому прекрасному положенні Ви знаходитесь, від чого піднімається настрій сам по собі:girl_dance:.
Це я так вчора одягнула все в обліпку, і така вже вагітна виглядала, але дуже прикольна і поїхали з чоловіком в Скриню, то мені стільки жінок посміхалися, що чоловік відразу не поняв, чого це вони такі всі усміхнені, а я йому сказала, що мужчинам цього не понять:girl_in_love:

napoleona
31.03.2011, 17:17
можна ще більше підкреслити одягом
тільки у нас чомусь для тих вагітних якісь балахони продають, зараз ще поїду у Ашан може таки знайду кортку джинсову спідницю або шорти, я теж бачу чим ширше ти щось одягнеш тим гірше виглядаєш, а мені кажуть "а для чого Вам облягаюче Ви ж вагітні?."... а я просто хочу бути гарна вагітна, а вони думають щось не тойво:girl_mad:

марі177
31.03.2011, 17:24
щойно натрапила на дуже гарну розповідь,раджу прочитати і навіть тим хто себе обмежує під час вагітності в їжі. http://mame.org.ua/zapiski-embriona:)

Merry
31.03.2011, 17:27
але їсти все підряд, бо так хочеться, думаю таки не варто.
Цілком згідна. Вдруге б обжорством вже не займалася. Фігури шкода.

Dolche
31.03.2011, 18:22
а куди йдете, бо я теж іду завтра і надіюся буду знати хто там живе
Я йду до Палиги в "Альтернативу". Мене І.Є. давно не бачив, ще як 3 міс. тому :) Покрасуюся я своїм животиком :girl_dance:, заодно зроблю рекламу клініці. Бо я коли сиділа у фойє і чекала черги, то так приглядалася чи сидить хтось з вагітних.

тільки у нас чомусь для тих вагітних якісь балахони продають
А для мене навпаки зараз одне задоволення по крамницях ходити, особливо, коли одяг підкреслює мій пузік. А ще я накупила собі трохи різних тканин, знайшла гарні модельки в інтернеті і занесла до кравчині все, буде мені шити. Бо в магазинах для вагітних навіть якщо є щось гарне, то коштує дуже дорого (враховуючи, що лише на пару місяців).

DesperateHousewife
31.03.2011, 18:31
Хотіла записатись сьогодні до лікаря, хоч термін ще дуже маленький (6 тиждень), але думаю після попередньої вагітності, яка сумно закінчилась, хай мені хоч аналізи візьмуть, може треба й ліки якісь попити чи ще може яку мудру пораду дадуть (трохи переживаю, та й хотіла перестрахуватись).
Ну от подзвонила, і що Ви думаєте? Відмовились мене записати на прийом швидше ніж на 12 тижні, якщо в мене немає болів і виділень. Про ніяке УЗД вгазалі навіть не йшлося.
Отакий тут підхід - пацієнт всього лиш пацієнт, і особливого права вибору не має.

xdusia
31.03.2011, 18:36
тільки у нас чомусь для тих вагітних якісь балахони продають

100% правда! сьогодні на обід бігала по колготки, та й принагідно подивилась, що ше пропонують на весну, а то вже сонечко припікає. Повернулась просто в "диком ужасє" :girl_cray: суцільні балахони а-ля Пугачова (це ше в кращому випадку) без натяку на підкреслення фігури, в нас явно мода для вагітних відстає на кілька десятиріч..

jalla
31.03.2011, 18:39
Ну от подзвонила, і що Ви думаєте? Відмовились мене записати на прийом швидше ніж на 12 тижні, якщо в мене немає болів і виділень. Про ніяке УЗД вгазалі навіть не йшлося.
Та може то й добре. Маю гіркий досвід ранньої діагностики вагітності.

zetta
31.03.2011, 18:41
Отакий тут підхід - пацієнт всяго лиш пацієнт, і особливого права вибору не має.
та ну чого так ) нормально вони вам сказали. Ще находитесь по лiкарях. Розумiю що дмухаете зараз i на холодне але не настроюйте себе... пригадайте коли втратили дитинку то в той термiн себе пошануйте бiльше. Доречi, токсикоз вас турбуе?

Dolche
31.03.2011, 18:43
суцільні балахони а-ля Пугачова (це ше в кращому випадку) без натяку на підкреслення фігури
А ви підіть просто на базар, тепер в нас така мода, що вагітна може собі підібрати будь-що зі звичайного одягу. Є багато тунік розширених на животику, гарні сарафанчики. І такий одяг зможете носити ще й після вагітності (ну крім штанів, їх потрібно купувати лише спеціальні)

DesperateHousewife
31.03.2011, 18:44
Я з першою вагітністю взагалі ні про яких лікарів не думала (аж до раптового викидня на 12 тижні). І не вважала себе хворою - і бігала, і на літаках літала, і все робила, але от зараз, коли вже є той попередній негативний досвід, то й на воду хочеться дути.

Orman
31.03.2011, 18:45
Та може то й добре

не може, а точно.

Якщо вас нічого не турбує, то перестраховування зайве. То в Україні вагітність - хвороба, а в UK - нє. Я би з радістю помінялась лікарями.

---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

І не вважала себе хворою - і бігала, і на літаках літала, і все робила,

не вважати хворою, то одне, але вважати що маючи дитину в животі - нічого не змінилось і можна бігати і літати, то таки помилка.

DesperateHousewife
31.03.2011, 18:49
Доречi, токсикоз вас турбуе?
Маю практично постійну нудоту і взагалі не маю апетиту, впихую щось в себе хоч раз на день, але до блювання не доходить.

---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:46 ----------

і можна бігати і літати, то таки помилка.

Вже тепер однозначно знаю, що того не зроблю.

Orman
31.03.2011, 18:52
Вже тепер однозначно знаю, що того не зроблю.

от і добре

ви головне, мисліть позитивно, і ми з вами будемо :)

zetta
31.03.2011, 19:20
Маю практично постійну нудоту і взагалі не маю апетиту, впихую щось в себе хоч раз на день, але до блювання не доходить.
в мене та нудота була як тiльки iсти хотiлось. Потерпiть трохи, пройде)) та i не хвилюйтесь маете маленьке зернятко ))

Nana11
31.03.2011, 19:32
В мене сестра з двойнят родилась з вагою 3100гр її чоловік 2700гр, а синочок в них народився на 36 тижні 4500гр. Ні в кого в родині таких богатирів небуло, лікарка яка приймала роди була в шоці
Ага ну звичайно і всі знають яким народився дідо наприклад чи прадід,
Моя баба народила маму(першу дитину) 4500 г (при рості 155 см), і нікого ніщо не дивувало...
В мене в таких випадах виникає питання як тоді народжували колись, коли розмір плоду не визначала і всі їли що хотіли...

А в мене такий невеличкий животик, що я ходжу ще в своєму одязі(ну крім штанів шоб не тиснули)...але в мене таке враження що всі думають що то я просто така груба і в мене пузяка, а не маленька лялічка(((Зате груди з 2-го до 4-го розміру виросли.

Maksutka
31.03.2011, 19:45
Щось мене живіт підниває і трошки помазалось:girl_cray: легше стає коли трохи полежу......хоч би все було добре, ще трошки залишилось:girl_in_dreams:

марі177
31.03.2011, 20:26
Щось мене живіт підниває і трошки помазалось легше стає коли трохи полежу......хоч би все було добре, ще трошки залишилось
ви б не жартували з тим,зверніться до лікаря і бажано з пологового а не з ЖК.ну і відпочивайте більше.а може це просто згусток вийшов?бо в мене таке було то лікарка сказала що це попало на КД і тому так,та все ж перестрахуйтесь.

LiliyaGal
31.03.2011, 23:38
Дівчата, а дуже ризиковано щодо передчасних, якщо головка малечі низько знаходиться на 32-33 тижні? Нам сказали носити бандаж. Чи допоможе він доносити хоча б до 39-ти тижнів?, бо нам ну дуже треба так. І ще 2-й ступінь розвитку плаценти на цьому ж тижні? Лікар виписала Хофітол і Кардонат приймати для підтимання плаценти.

Maksutka
31.03.2011, 23:39
зверніться до лікаря і бажано з пологового а не з ЖК.ну і відпочивайте більше.
наразі трохи полегшало, коли полежала більше і практично нічого не робила, завтра йду до лікаря то вже буду знати що то таке.
а може це просто згусток вийшов?
була маленька кількість згустку слизу трохи коричнуватого кольору, а потім просто почало мазатись коричневим(((

марі177
31.03.2011, 23:46
була маленька кількість згустку слизу трохи коричнуватого кольору, а потім просто почало мазатись коричневим
це можуть бути залишки,тримайтесь все буде добре!тільки не напружуйтеся і не переживайте.:girl_yes:

Лідочка
31.03.2011, 23:54
була маленька кількість згустку слизу трохи коричнуватого кольору, а потім просто почало мазатись коричневим(((
То шийка. Корок виходить.
Не хочу вас лякати, але з спазмами, то швидше за все пологи починаються. Ви завтра йдіть в ПБ до свого лікаря а не в ЖК, хай глянуть на УЗД на вагу і загалом стан дитинки, і вирішують чи є сенс ще закріпляти, чи можна народжувати. Просто точнісінько з такими симптомами до мене в палату потрапила дівчина і термін такий самий був як у вас, то її капали, але змогли стримати тільки до 35 з половиною тижнів, потім Данков відмінив все, бо то вже термін був такий, що закріпляння не є добре, бо потім не розродиться, то на другий день після відміни вона народила здорового великого (більшого ніж мій Дмитрик, який родився на 43 тижні) хлопчика, дуже швидко і без жодного розриву. На другий день після пологів бігала:)

Strekoza
01.04.2011, 00:12
Писали дівчата відносно одягу - в нас дійсно важко знайти нормальні речі за адекватною ціною. Як на мій смак, гарні лашки (фасон+кольори) є в H&M, правда, це я оцінюю, судячи з фото на сайті. Якщо хтось має можливість купити/замовити, думаю, варто скористатись. До речі, питали тут - там є джинсова спідниця.

olenkastar
01.04.2011, 08:11
То в Україні вагітність - хвороба, а в UK - нє. Я би з радістю помінялась лікарями
гигиг...как сказать:) моїй сестрі так не здаеться (в плані помінятися):) вона у Відіні живе, вагітна зараз вдруге двійнею;то її випадок (вагітність двійнею) вважають важким і дуже були здивовані,коли вона повідомила,що збираеться народжувати сама,а не КР.ну і плюс УЗД щодва тижні (від чого вона відмовилася), купа аналізів.
у нас навпаки заохочують родити самій двійню (якшо нема протипоказів).

Я з першою вагітністю взагалі ні про яких лікарів не думала (аж до раптового викидня на 12 тижні). І не вважала себе хворою - і бігала, і на літаках літала, і все робила, але от зараз, коли вже є той попередній негативний досвід, то й на воду хочеться дути.
як я прекрасно то розумію...я теж в цей раз пішла до лікаря в 7 тижнів,зважаючи на минулий викидень. було страшно і боязко і дуже хотілося шоб ця дитинка залишилася з нами. і було узд на 7-8 тижні,яке підтвердимло,що сонечко є всерединці,сердечко бється,але гіпертонус задньої стінки є (моя проблема у всі вагітності). лікар на облік не взяв,але виписав Дуфастон і казав прийти з 10 тижня. я і прийшла так:) не шкодую,що цей раз пішла до лікаря так рано,в мене дуже суперський він ,я після прийому навпаки якась бодріша і впевненіша виходжу:)
так що вибирати вам..мені було важливіше зберегти,а не "ставати на роги " типу -до лікарів ні ногою (як то я робила минулий раз,який сумно закінчився).
я розумію, що лікар може бути і ні при чім, але мені так спокійніше.

це добре:) є дослідження,що жінки,які мають токсикоз ранній виношують краще і ризик викидня менший:)

ljalechka
01.04.2011, 08:45
а я, коли була вагітна в мене токсикозу не було, але на 6 тижні вже лижала на підтримці бо мазалось і була загроза, і мені лікарі сказали, що в тебе ще велике щастя що нема токсикозу, тому що якби він був, я б постійно б надривала свій шлунок і велика ймовірність було того що дитину я не винису

olenkastar
01.04.2011, 08:50
нема токсикозу, тому що якби він був, я б постійно б надривала свій шлунок і велика ймовірність було того що дитину я не винису
ну я не надривала шлунок,в мене токсикоз проявлявся нудженням лише без "бекання":girl_crazy:. просто десь півтора місяця-два я не могла їсти багато продуктів-мене нудило від них, був неприємний смак у роті .гризла лише чорний хліб, горішки і кефір :girl_crazy:

marianast
01.04.2011, 08:57
Як на мій смак, гарні лашки (фасон+кольори) є в H&M
Підтримую, маю дещо з їхньої МАМА серії - якісь хороша,ношу з задоволенням. В нас для пузиків щось достойне продають хіба в Mothercare. Ще купила джинси в Діанорі, віддала 470 грн, такі мен більш терпимі,але якість ціні не відповідає.
Про вагітність і пологи за кордоном - погоджуюсь, там легше , бо медики більше допомагають ніж заваджають, і бюрократичних папірців тре менше мати. Але і там є свої нюанси. Багато українок розповідають, що вирішальним фактором і там є гроші, щоправда в касу,а не на лапу.

ljalechka
01.04.2011, 09:21
в мого чоловіка є знайомий, то його жінка народжувала в Польщі цього року, точно місто не пам"ятаю, так от лижала вона там 5 днів, то із всім її там винисло 500$, говорила що серсів на вищому рівні, тай для дитини там будуть пізніше привілегії, по тому що народжена там, самі українці

olenkastar
01.04.2011, 09:25
, так от лижала вона там 5 днів, то із всім її там винисло 500$, говорила що серсів на вищому рівні,
моя подруга народила 2 роки тому в с.Дунаївці (то біля Камянець-Подільського). там зробили типу приватний ПБ.вона платила все офіційно в касу і ні копійки більше.там ніхто навіть цукерка не візьме,бо не можна. усе в касу. палата окрема була,там з нею і чоловік ночував. скільки то все коштувало точно вже не памятаю,але точно шо не більше 2тис грн за все за 3 дні. їхати то 30 км від міста-але воно того вартувало.
тобто і у нас може бути таке, тобто воно є,але не всюди. наша бюрократія не дає можливості такі будинки відкривати.потрібно бути з дуже "гарними знайомими",щоб позволили щось ось таке відкрити.шкода:(

ljalechka
01.04.2011, 09:38
я з вами згідна, як на мене, то корупція по тому приводу у Львові процвітає!

algo
01.04.2011, 10:27
Цікаво як там Maksutka?весь час думаю про то!

Kamyanchanka
01.04.2011, 10:57
А я вчора була у свого лікаря останній раз :girl_crazy:
Вона даписала в обмінной картці скерування в пологовий (мається на увазі ,що не відразу їхати туда ,а як прижме )))) і сказала ,що тепер зустрінимось з нею після пологів аж:girl_dance: так що сподіваюсь скоро побачу вже свого малюка:d25:

хельга
01.04.2011, 11:04
Привітик всім! Ми вже переїхали на нову квартиру. В хаті повний безлад, я потихеньку все розпаковую, але дуже швидко втомлююсь. То ж ще певно довго на коробках жити будем. Маля в шоці - вдень майже не товчеться, бо я постійно в русі, а вночі футболить по повній програмі :)

Orman
01.04.2011, 13:18
гигиг...как сказать моїй сестрі так не здаеться (в плані помінятися) вона у Відіні живе

а що в UK є місто Відень?

гарні лашки (фасон+кольори) є в H&M,

треба глянути, бо в Mothercare взагалі нічого гарного я не побачила

Ми вже переїхали на нову квартиру

вітаю!

vanilia
01.04.2011, 14:16
100% правда! сьогодні на обід бігала по колготки, та й принагідно подивилась, що ше пропонують на весну, а то вже сонечко припікає. Повернулась просто в "диком ужасє" суцільні балахони а-ля Пугачова (це ше в кращому випадку) без натяку на підкреслення фігури, в нас явно мода для вагітних відстає на кілька десятиріч..

Та ви що :) Я он на себе навіть класний одяг знайшла ))) Маю одне платтячко стильне, минулого тижня ще купила собі блузочку класненьку і сарафан до неї, є багато гарних речей і крім балахонів :) Може, залежно де ви шукаєте той одяг?
Я балахонів терпіти не можу.

olenkastar
01.04.2011, 14:40
а що в UK є місто Відень?
:girl_crazy: отак все недобачила)) прочитала собі EU:girl_crazy:

DesperateHousewife
01.04.2011, 16:05
ну я не надривала шлунок,в мене токсикоз проявлявся нудженням лише без "бекання". просто десь півтора місяця-два я не могла їсти багато продуктів-мене нудило від них, був неприємний смак у роті

от-от. саме так і в мене. нудить від вигляду практично всіх продуктів - ще "своїх" не знайшла. і цей присмак в роті...

так що вибирати вам..
та от власне, що я вибрати не можу. Мушу робити так як каже лікар. Хіба їхати в Україну, де зроблять все, що хоче пацієнт, але того я теж робити не хочу - вже попереднього разу "наліталась", хочу поберегти себе трохи від тих доріг.

Тому сподіваюсь на краще і піду на огляд, коли сказали.

Maksutka
01.04.2011, 17:15
Цікаво як там Maksutka?
були в мене предвісники, тому все ок :girl_dance: сиджу дома відпочиваю і насолоджуюсь останніми днями перед пологами:girl_smile: бо сказали, що малеча може і швидше народитись від ПДП :girl_in_dreams: побачим як получиться :girl_yes:

Dolche
01.04.2011, 19:06
А я сьогодні була на УЗД. Лікар сказав, що мої дітки добре розвиваються, відповідають терміну вагітності, записав нам відео і зробив фото в 4D. Але найголовніше наше друге малятко показалося - будемо мати синочка і донечку! Я чесно кажучи, і не повірила одразу в його слова, оскільки всі мої рідні (ну і я) були переконані що буде два хлопчики. Та все-таки віщі сни бувають. В ніч на польське благовіщення мені приснились мої дітки в голубенькій і рожевій шапочках. Ходжу довольна така, як слон. Мені здається, що сьогодні якесь свято, хоча для мене то мабуть так і є!!!!:girl_dance:

natorella
01.04.2011, 22:23
як то можна так сильно чогось хотіти, шоб аж серед ночі в магазин бігати...
я крейди хочу погризти
так сильно аж ну
і шо то робити?

а нині в мами пішла в свій улюблений магазин - і купила кофтинку для вагітних (і ше колжанці) і досить недорого. ше пару маєчок і штани якісь - і до осені доживу

і ше так дивно - майже 19 тижнів вже, а я рухи мушу вислуховувати затамувавши подих( саша після 20-го тижня почав товктись

Angel
01.04.2011, 22:31
а я крейди хочу погризти
так сильно аж ну
і шо то робити?
моя одногрупиця,коли вагіта була,купувала пачку крейди і гризла її на парах.Але не просто гризла,вона з"їдала всі,на протязі якогось часу))

Virginia
02.04.2011, 09:25
я крейди хочу погризти
так сильно аж ну
і шо то робити?

А може просто таблетки кальцю купити і їх гризти.

olenkastar
02.04.2011, 09:42
і ше так дивно - майже 19 тижнів вже, а я рухи мушу вислуховувати затамувавши подих
а моє чудо рухаеться, коли я в стані спокою-зранку, ввечері, вночі, коли лежу у ліжку або в парку-коли присяду на сонечку,чую вовтузиться десь там собі:)
а ше вчора приходив наш кум (я писала,що дуже болить хребет,вся спина-не можу спати від тої болі) і шось мені там понажимав і показав як робити вправи аби зняти нагрузку зі спини,пояснив чому болить ,який механізм болі і як треба правильно виконувати вправи аби тілу було добре:) так от поки ми стояли в позі "піраміди"-все було тихо,а коли з неї вернулася в "исходную позицию" маля як зарухалося:girl_dance:...певно йому сподобалося,що мама робить зарядку:) тепер буду щодня робити, бо сьогодні зранку проснулася з гарним настроєм-спина ні разу за ніч не боліла.:girl_yes:

kati
02.04.2011, 10:06
Ми вчора з Сашкою чимось траванулись(( я ригала фонтаном з 11до 1 ночі, а малий проснувся в 2 і то саме....думала не виживу(( саме цікаве що поняття не маю чим ми отруїлись- вчора їли абсолютно всю домашню їжу...
Але зранку все ніби нормально почуваємся...

LiliyaGal
02.04.2011, 11:29
Дівчата, дайте хоть якусь відповідь на моє питання, може хто стикався? Дякую. Я писала раніше: Чи дуже ризиковано щодо передчасних, якщо головка малечі низько знаходиться на 32-33 тижні? Нам сказали носити бандаж. Чи допоможе він доносити хоча б до 39-ти тижнів?, бо нам ну дуже треба так. І ще 2-й ступінь розвитку плаценти на цьому ж тижні? Лікар виписала Хофітол і Кардонат приймати для підтимання плаценти.

Надя К.
02.04.2011, 13:57
Дівчата, дайте хоть якусь відповідь на моє питання, може хто стикався?
Напевно, ніхто не стикався, раз не пишуть, а на рахунок
І ще 2-й ступінь розвитку плаценти на цьому ж тижні
Це нормальний розвиток плаценти на цьому тижні, тому не варто переживати.
У мене при першій вагітності після прийому антибіотиків 2 ступінь зрілості плаценти вже був на 25 тижні, приймала ті ж таблетки, що ви написали і добре доносила до 39 тижня.

Usmishka
02.04.2011, 14:54
Чи дуже ризиковано щодо передчасних, якщо головка малечі низько знаходиться на 32-33 тижні? Нам сказали носити бандаж
В мене голівка дуже низько була і перший раз, і цей раз, бандаж казали носити - але мені він не зручний, медикаментів не виписували, перші пологи були на 41 тижні, в мене це повязано з будовою матки і закріпленням плоду.

olenkastar
02.04.2011, 15:05
Чи допоможе він доносити хоча б до 39-ти тижнів?
головне до 37 тижня,а там вже можна і родити. але краще оті всі питання задайте прямо своїй лікарці!

Orman
02.04.2011, 15:11
ой я би вже родила. Шо ж воно так довго треба ходити :girl_in_dreams:?

algo
02.04.2011, 15:40
Шо ж воно так довго треба ходити
"То ли еще будет"!! і я вже втомилась трошки.в основному черз те,що не можу лягти на спину,бо дихати не виходить,чи через те,що ходжу повільно-повільно...але то ніц!терпимо!хай ляля росте!

Олюнчик
02.04.2011, 16:47
дівчата, а шо то справді не можна лежати на спині, бо мені так найзручніше, а кажуть, шо то не дуже добре для малюків (кисень ніби погано доходить)

algo
02.04.2011, 16:58
Не знаю можна чи ні,але я не можу.мені не вистачає повтря і задихаюсь.я навіть на узд пару хв.ледве вежілі.

Orman
02.04.2011, 17:38
дівчата, а шо то справді не можна лежати на спині

а який у вас термін? То десь з середини не можна.
А в загалі так. Спатки на лівому бочку.

olerusya
02.04.2011, 17:43
а шо то справді не можна лежати на спині, бо мені так найзручніше,
думаю на такому терміні як у Вас та ще й з двома карапузиками не бажано! :)Але досить дивно що Вам зручно, мені на боку було зручніше, а на спині самій дихання починало перебиватись, і давило жахливо на сечовий!

arkka
02.04.2011, 17:46
а шо то справді не можна лежати на спині, бо мені так найзручніше
я теж до тижня 30 тільки на спині і могла спати, коли на бік лягала ляля починала мене так шкрябати в той бік на якому лежала :girl_smile:, а зараз вже тільки на боці можу спати, правда треба часто перевертатись, бо боки болять....:girl_smile:

olenkastar
02.04.2011, 18:40
власне, дитинка сама дасть мамі знати як їй лягти:) я з Софією теж лежала на спині до самих пологів на 40 тижні-було зручно і на боку було зручно. коли їй шось не подобалося-вона мене копала і я міняла позицію або йшла гуляти:girl_smile:
головне слухати свої відчуття і дитинки,а не робити те,що вважається корисним і потрібним:)

AlbinaK
02.04.2011, 18:40
Ой а мені зараз зі спанням взагалі прото жах. Крім того, що вже два тижні в свекрухи живемо(без мого улюбленого зручненького диванчика!!!), так почуваю себе не в своїй тарілці. Хоча всі там бігають біля мене, але як на мене краще я сама вдома буду готувати і їсти те що хочу і вести себе як мені зручно, ніж там з няньками.
Спати можу вже тільки но одному боці!!! на спині категорично ні, навить пару хвилин не витримую, на другому боці можу полежати до півгодини і все. Встаю по 3-4 рази за ніч, просинаюся о 7-7,30(вдома могла спати і до 10 якщо малу в садок не вести), чи то вже термін великий(навіть не думала що стільки доношу, мала на 38 народилася, напевно правду кажуть що хлопчики люблять подовше посидіти :)) чи просто то що не вдома. В понеділок вже маю спати в себе, скорше б він прийшов!!! Хочу ще хоч трохи до пологового вдома побути і порозкладати все по місцях(або хоча б покомандувати куда що складати, бо татко дуже наді мною труситься і просить маленького ще трохи посидіти в животику, щоб він все встиг закінчити:))
До речі на рахунок розміру та ваги діток. Мені що з малою, що зараз ставлять приблизно однакову вагу. На малу казали 3-3,2(народилася 3100), зараз 3150+-200гр. В обох мініатюрі головки і досить високі (як наш татко). Так що думаю генетика в тому не мало відіграє. І з малою я вагу набирала рівномірно і поступово (10,5 за всю вагітність), зараз до 16 тижінів не набрала нічого, бо токсикоз сильний був, але зараз знову маю своїх +10,5. Забаганок в їжі що тоді, що зараз не було. І кажуть якщо дівчинка то тягне на солодке, якщо хлопчик на солене. Не погоджуюсь. З малою більше полюбляла солене, а зараз взагалі можу зїсти огірок, а через пару хвилин кусочок шоколадки:) Але от їсти за двох, як то кажуть мене навіть не тягне, деколи їм навіть менше ніж до вагінтості (в нас з малою приблизно однакові порції:)), от тільки деколи дійсно чогось захочеться (наприклад фісташок, чи яблучка соковитого :))

Strekoza
02.04.2011, 19:44
треба глянути, бо в Mothercare взагалі нічого гарного я не побачила

Гляньте, бо я вибирала (знайомі мають передати з-за кордону) з HM, Mothercare і Next, то вибрала з HM, і ціни там прийнятні. А ще на цьому сайті є симпатичні речі для дому, правда нічого не замовляла, все таки хотіла б побачити/помацати. І це не офф-топ в даній темі. Я і до вагітності такі різні штуки любила (текстиль, квіточки-вазочки... ), а зараз взагалі - оце мої вагітні забаганки :) Б'ю себе по руках, бо фінансово приорітети інші, та й нема де особливо моєму внутрішньому дизайнеру розвернутись

Natalya
02.04.2011, 20:47
дитинка сама дасть мамі знати як їй лягти...
головне слухати свої відчуття і дитинки
100%. Сплю на спині (і ще не знаю як, бо сплю) і нічого нікуди мені не тисне...

Virginia
02.04.2011, 23:22
Шось мені так хочеться плакати і капризувати:girl_cray: (точно як тому смайлику) і ніхто мене нерозуміє, ніхто не хоче підлаштовуватись під мене:girl_cray: і чого всі такі поганки??? Невже вони не розуміють шо в мене ГОРМОНИ, що насправді, це не Я така противна:girl_cray:

сяняНЯНЯ
03.04.2011, 08:22
Приймайте до компанії:d25:...
вчора нарешті були на узд...виявилось,що в мене термін на кілька тижнів більший(17 тижнів),і як Т не показала,вона піднялась аж через 3 тижні після зачаття,і от я собі від тоді рахувала.І ще: в нас буде хлопчик!!!що дуже рідкість для нашої родини,бо всі хлопці закінчились ще 25 років тому.

olenkastar
03.04.2011, 08:58
чора нарешті були на узд...виявилось,що в мене термін на кілька тижнів більший(17 тижнів),і як Т не показала,вона піднялась аж через 3 тижні після зачаття,і от я собі від тоді рахувала.І ще: в нас буде хлопчик!!!що дуже рідкість для нашої родини,бо всі хлопці закінчились ще 25 років тому.
ух...ну накінець-то ти призналася :) а бачиш,ми майже в однакових термінах з тобою:)

сяняНЯНЯ
03.04.2011, 11:43
ми майже в однакових термінах з тобою
ні,в тебе трохи більше,від завтра піде в мене 17 тиждень,то я шось неправильно порахувала,тобто нині повних 16.
Я сама заплуталась в тих підрахунках

Kamyanchanka
03.04.2011, 13:42
вчора нарешті були на узд.
Вітаю!!! Легкої вагітності і здоров"ячка мамі і малюку!!!

Haidee
03.04.2011, 14:28
вчора приходив наш кум (я писала,що дуже болить хребет,вся спина-не можу спати від тої болі) і шось мені там понажимав і показав як робити вправи аби зняти нагрузку зі спини,пояснив чому болить ,який механізм болі і як треба правильно виконувати вправи аби тілу було добре

Ще мені поясніть, бо скоро буду спати на фітболі або находу, тільки так спина не болить.

п.с. А в нас сьогодні екватор:girl_spruce_up:

cherepashka
03.04.2011, 14:50
І в мене зі спанням починаються пригоди.Спати люблю на боці,згорнувшись у клубочок.Масі це не подобається і товче мене так,що аж просинаюся.Заспокоюється в положенні на спині,але я так спати не звикла,тому,як тільки засну,приймаю звичну позицію,а потім і копнячки :)

vanilia
03.04.2011, 19:01
Ой з тим спанням... :)
Окрім всякого затерпання рук, тепер ще й дуже незручно так спати. Лягаю на ліву счторону - мася, що прикріплена зліва, починає штовхатися, ляжу на правий бік - терпне рука. Ну а на спині неможливо спати. Ох-ох-ох...

Dolche
03.04.2011, 19:55
Ой з тим спанням...
В мене також, лягаю на один бік - товче одна ляля, на інший - друга. На спині - жахлива печія.

vanilia
03.04.2011, 20:48
В мене також, лягаю на один бік - товче одна ляля, на інший - друга. На спині - жахлива печія.

О так, і печія... В мене печія, правда, ввечері чомусь. Помагає інколи молоко чи кефір, але то так...

А в Вас лялі де саме прикріплені? Зліва і справа? :)
В мене зліва і на передній стінці. То нині зранку обидвоє мене будили:girl_smile: так, що я аж підстрибувала ))))
Так вже чекаю на наступне УЗД... :)

Dolche
03.04.2011, 21:36
О так, і печія... В мене печія, правда, ввечері чомусь. Помагає інколи молоко чи кефір, але то так...
А я рятуюся боржомі. В мене як в алкаша після будуна біля ліжка стоїть пляшечка цієї води :girl_crazy:

А в Вас лялі де саме прикріплені? Зліва і справа?
Мої дітки розташовані зверху і знизу, лежать валетиком, голівками в різні боки.

Так вже чекаю на наступне УЗД...
А коли у вас наступне?

vanilia
03.04.2011, 22:24
А коли у вас наступне?

Аж після Паски.

я рятуюся боржомі. В мене як в алкаша після будуна біля ліжка стоїть пляшечка цієї води

:girl_yes:Хороша штука.

vernata
03.04.2011, 23:19
Ой з тим спанням...
Я теж останні ночі дуже мучуся, ніяк не можу знайти задовільну позу, не можу заснути, зранку як побита, а вчора зранку взагалі якийсь спазм був з двох боків. Можливо, це тренувальні пологи?

napoleona
03.04.2011, 23:40
а ми ходили на УЗД і так як і надіялася у нас росте гарна довгонога доця:)
я дуже щаслива, але тепер не можу підібрати ім"я
сплю я ще дуже добре і спина не болить мене ще, але от стояти довго не можу

vernata
03.04.2011, 23:54
Можливо, це тренувальні пологи?
Вибачте за описку, я мала на увазі тренувальні перейми.

Natalya
04.04.2011, 09:14
сплю я ще дуже добре і спина не болить мене ще
А Ви настроєні на те, що має бути гірше?..

katamaranka
04.04.2011, 11:37
мене спина не болить, але цього тижня були три безсонні ночі!це якийсь жах, до 4 години не могла заснути, хоча і змучена була і спати хотілось!може хтось знає якісь заспокійливі чайочки наніч?

Yarmila
04.04.2011, 12:31
а в мене руки отікають після сну( і в загалі якесь інше відчуття в руках..

arkka
04.04.2011, 12:44
може хтось знає якісь заспокійливі чайочки наніч
тепле молоко з медом перед сном випити, а ще я чайок купляла "На добраніч" називається (ромашка, календула,меліса,фенхель,м"ята,листя малини і чорниці) він на вагу продається (дім чаю Вікторіан) теж звечора попивала. Теж безсонні ночі десь на 35-36 тижні були.

Usmishka
04.04.2011, 13:16
І я була на УЗД - ну нарешті запевнили на 100% що дівчинка) - тепер чоловік не відкрутиться щодо вибору імені, все в нас добре і в норма, дякувати Богу, дитинка невелика, трохи маловіддя, казали, що ні на що не впливає, от тепер не знаю куди йти, так не хочу ні з ким з тих лікарів домовлятись, з мене вже всі прикалуються знайомі. ще маю варіант лікар нечай Оксана Сергіївна, але щось нічого пр неї не можу віднайти, ну і знову ж це Мед, а хотілось би на Батальній.

Кольорова
04.04.2011, 13:33
тепер чоловік не відкрутиться щодо вибору імені
А яке ж ім'я вибрали? :)

Usmishka
04.04.2011, 13:43
А яке ж ім'я вибрали?
Та, власне, що він не хотів ніяких розглядати, бо ще сподівався на хлопчика, а я хочу Олесю:girl_yes:

Suzi
04.04.2011, 14:35
ще маю варіант лікар нечай Оксана Сергіївна, але щось нічого пр неї не можу віднайти, ну і знову ж це Мед, а хотілось би на Батальній.
До Лехновської не хочеш?

vanilia
04.04.2011, 15:01
а в мене руки отікають після сну( і в загалі якесь інше відчуття в руках..

В мене таке саме. Вже десь приблизно два місяці як таке. При чому, права рука більше. І не завжди, - інколи не набрякають, - але то дуже рідко.

Leila
04.04.2011, 15:17
Лехновська хіба вже на роботі?

Suzi
04.04.2011, 15:45
А де вона була?

Уляночка
04.04.2011, 15:49
де вона була?
в декреті....

Lamara
04.04.2011, 16:29
В мене варикоз розійшовся по нозі :girl_cray:
І ще дві гульки на вені утворились на згині ноги, болить зараза. Треба до лікаря.
Дівчата, може хто стикався з такою болячкою? Що робили? Щось я в креми не дуже вірю...

nalia
04.04.2011, 16:37
Щось я в креми не дуже вірю..
В мене тоже 2 гульки,то лікар казав зараз тільки противарикозні панчохи,а вже після родів лазером випалювати,

Virginia
04.04.2011, 16:41
Прийшла з ЖК і знову +3 кг за трохи більше ніж 2 тижні:girl_devil: Зашию собі рот.
Тепер перед декретом треба здати купу аналізів і коли то робити, якщо я зранку на роботі?

Котя
04.04.2011, 16:46
Лехновська ще в декреті.
А я завтра йду домовлятись з лікарем на Батальну (Прокопів І.В.) Із спанням у мене теж якісь проблеми почалися вже як тиждень, бо дуже мені "крутить" ноги, і багато ніби кальцію їм і не помагає:girl_nea:

Lamara
04.04.2011, 16:57
лікар казав зараз тільки противарикозні панчохи
в мене варикоз від промежини до коліна. Вони подіють ( тобто легше ходити буде) ?

nalia
04.04.2011, 17:33
. Вони подіють
в мене під коліном,сама ще не купила,але чула що помагає,але треба одівати ще лежачи в ліжку.Є також в продажі і колготи