КПК

Показати повну версію : Як нарешті стати мамою??? (2)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

галичанка
09.02.2011, 10:35
Примітка модератора: продовження теми Як нарешті стати мамою??? (http://posydenky.com/showthread.php?t=40919)

Дівчатка, тримайтесь! Все буде добре, прийде наш час і станемо щасливими матерями! Ходіть в гілочку про молитву за дар материнства, і будемо надіятись на Божу доброту, що дає нам те, що нам потрібно. Погляньмо скільки довкола нас бідненьких діток, і з ДЦП, і інших бідненьких, що мучаться, може Бог не дав поки що нам діточок, бо з ними було б щось негаразд.

Irchyk
09.02.2011, 10:36
А головні слова, які запам"ятались найбільше: щоб завагітніти - потрібна лише 1 овуляція ...
власне у цьому і проблема, у декого. роками добиваємся одної нормальної.
щодо лікування нетрадиційною медициною, то це як кому пощастить, комусь справді допомагає зразу (трави, гомеопати, мануальні терапевти, екстрасенси), з цим треба бавитись довго, купа грошей. я півроку відходила до біоенергетика, грошей видала...багатьом вона допомогла, за життєву практику у неї сотні діток вийшло, а мені ні:girl_sad: крім того гомеопатичні препарати, мануальний терапевт з його старою методикою лікування магнітом, знову купа грошей, а мому організмові все як мертвому кадило.
тому зупинилась таки на лікарях, на гормонах, принаймі вони знають що призначати, якого результату можна очікувати, хоча і так не завжди виходить.

Boyarhanka
09.02.2011, 16:29
Мої М вчасно :/
Дівчата, мені лакар після М рекомендує міряти базальну температуру, щоби простежити коли, і чи взагалі відбувається овуляція. Тоді якщо вона є, спробувати на овуляцію попасти на УЗІ та прослідкувати розміри фолікула.
Це краще електронним градусником робити? Одного місяця достатньо буде чи краще 3 місяця міряти?

Вишиваю "Почти идеальный" :d64: і так надіюсь на чудо. І що загальними зусиллями настане вагітність. Чого і усім плануючим дівчаткам бажаю. :girl_in_dreams:

donegka
09.02.2011, 16:42
Вишиваю "Почти идеальный" і так надіюсь на чудо.

Я вже закінчую його вишивати і теж ніадіюсь на ЧУДО, головне позитивний настрій

Лідочка
09.02.2011, 19:21
Дівчата, мені лакар після М рекомендує міряти базальну температуру, щоби простежити коли, і чи взагалі відбувається овуляція.
І під час М теж потрібно міряти.

Chortenia
09.02.2011, 22:37
Я знову захворіла... якраз минулого тижня перед найвідповідальнішими днями, досі кашляю і смаркаю :-(( ТАке враження, що то вже стало неприємною традицією :-(
і от тепер ні по температурі, ні по відчуттях не можу розібратися, коли ж була О. Графік мені намалював трохи не тоді, коли я думала.
А ще нам лікарка "наказала" :-) старатися через день, і не рідше. Коли я то сказала мужу - жартував, які чудеса роблять дані перед тим 200 грн лікарю :girl_haha:

Skaliaria
09.02.2011, 22:54
ніадіюсь на ЧУДО
Донечка! Давно не було вас видно :) Як справи, що зараз робите?

---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

В мене таке враження, що відчуваю овуляторні болі і виділення відповідні, а впринципі зарано, впорівнянні з минулими циклами...хіба вчорашні втручання мануального терапевта посприяли... Я згадала один факт на захист мануальних втручань...Колись мене мама водила до одного, бо дуже боліла мене спина, мені тоді було 14 років і М в мене ще не було. Після першого сеансу вправляння хребта в мене почались М... може співпадіння, а може правді щось щемило...

Laiza
09.02.2011, 23:56
Після першого сеансу вправляння хребта в мене почались М... може співпадіння, а може правді щось щемило...
Привіт! Насправді хребет це один з найголовніших частин нашого тіла, тому що, як ми знаємо там багато нервових клубочків, або, як кажуть точки на які натискають при масажах, чи вправлянні як ви кажете, або голкотерапії, кожна точка відповідає за якийсь орган і якщо правельно робити ці процедури то ефект і користь з цього буде, знаю про це бо в мого чоловіка були проблеми з хребтом, а після голкотерапії йому стало краще, а ще стимулювали так скажим чоловічу систему.., теж покращало...,але правда що ці процедури робляться довгенько, і від тяжкості недуги.

Mokka
10.02.2011, 00:26
щоб завагітніти - потрібна лише 1 овуляція ...
як на мене, це не дуже коректне висловлювання, бо навіть при повноцінній овуляції при прохідних трубах вірогідність зачаття складає коло 30-35%. Треба ще, щоб та яйцеклітина і сперматозоїд зустрілись, і ще щось... чого ніхто не знає, крім Господа Бога...

donegka
10.02.2011, 10:53
Донечка! Давно не було вас видно Як справи, що зараз робите?

Зарас нічого нероблю відпочиваю, пройшла обстеження у В.В: гормони, фолікулометрія декілька місяців, щитовидку перевірила і грудні залози. Сказала В.В іти і вагітніти головне розслабитись і недумати про це все, але як можна недумати???????? Причини остаточної так і незнайшли, порадила підхуднути оскільки після пів року приймання гормонів вплинули на вагу і це вона вважає може бути причиною невагітнення.

cjomcjomka
10.02.2011, 11:05
порадила підхуднути оскільки після пів року приймання гормонів вплинули на вагу і це вона вважає може бути причиною невагітнення.

вибачте, будь ласка, а яка у вас вага? скільки лікарка каже скинути?
Бо я теж щось не можу завагітніти... важу 60 кг при зрості 172... може, причина теж у вазі?

Seppy
10.02.2011, 11:21
важу 60 кг при зрості 172...
у вас індекс маси на нижній межі норми (ідеальна вага при цьому зрості 65-66кг, тобто худнути немає потреби

donegka
10.02.2011, 11:37
вибачте, будь ласка, а яка у вас вага? скільки лікарка каже скинути?

Лікар каже схуднути 5-10 кг бо десь стільки набрала за час лікування гормонами, тобто це не моя вага

cjomcjomka
10.02.2011, 11:44
ясно, дякую

llb
10.02.2011, 15:45
а я хочу попробувати штучне.
мені сьогодні назначили укол люпрайд.
комусь таке робили ????

Medusa
10.02.2011, 15:55
мені сьогодні назначили укол люпрайд
Хто призначив? Ви уже в протоколі?

donegka
10.02.2011, 16:03
А де будете робити?

llb
10.02.2011, 16:15
пробую в інтерсоно
в Михайлишин Любов Олегівни

але щось я дуже апатично настроєнв

Medusa
10.02.2011, 16:19
я дуже апатично настроєнв
Тоді не варто починати. Гроші і кавалок здоров"я немалі підуть. Від настрою тут чи не половина залежить.
А чому на ЕКЗ? В чому причина - і чи вона на 100% встановлена?

llb
10.02.2011, 16:24
Тоді не варто починати. Гроші і кавалок здоров"я немалі підуть. Від настрою тут чи не половина залежить.
А чому на ЕКЗ? В чому причина - і чи вона на 100% встановлена?[/quote]

невідома причина. нічого не знайшли. все так якби добре. і в мене і в чоловіка.
тому може і запропонували ЕКО - бо невідомі причини

Medusa
10.02.2011, 16:33
не факт що ті причини (які ж є, просто ви їх не змогли виявити) будуть подолані за допомогою ЕКЗ.
А інсемінацію ви не пробували? Набагато ощадніше, дешевше, і настрОю аж такого не треба... Або лапароскопію в хорошого лікаря, може там щось виявлять...
Однозначно не радила б починати ЕКЗ без абсолютного переконання що це саме те що ви хочете, і що результат буде лише позитивний!

Зрештою, поїзд нікуди не їде, можна відкласти на місяць і все ще раз добре обдумати, зважити, порадитись із чоловіком, почитати літературу(і бажано не форуми :)), а тоді зважено вирішувати.
Не треба бігти попереду паровоза, швидше не буде, я точно знаю ...

tasha
10.02.2011, 16:46
Допис від llb Переглянути допис
я дуже апатично настроєнв
А чому на ЕКЗ? В чому причина - і чи вона на 100% встановлена?

Повністю підтримую Медузу. Якщо ви не вірете в успішність процедури, то не варто братись. Колись давно, моя викладачка з психології, сказала, якщо тобі лікар призначає ліки і говорить, що якщо ці не допоможуть то потім приймай такіто. Так от ті перші ліки можеш сміло пропустити, бо вони не допоможуть, в тебе на підсвідомому рівні йде блокування.
Так і тут, якщо ви самі не вірите в позитивний результат, не виснажуйте свій організм і не тратьте гроші.

---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

А інсемінацію ви не пробували? Набагато ощадніше, дешевше, і настрОю аж такого не треба... Або лапароскопію в хорошого лікаря, може там щось виявлять...

якщо вам всього вище перечисленного не робили, то думаю, що з вас банально хочуть здерти гроші

Medusa
10.02.2011, 17:07
Михайлишин Любов Олегівну з інтерсоно? можете щось сказати? можна в прива
я в неї робитла інсемінацію.
ставлення добре, але запізно робили - я казала що це запізно - ну але в них свої погляди. інсемінацію роблять два рази - а мені і перший раз вжен пізно робили, а другий раз = вже не було змісту - але 2 тис все одно необхідно заплатити
гарне ставлення, але байдужість
Я отут знайшла ваш допис про Михайлишин. Після такого ставлення до Вас - Ви плануєте йти до неї на ЕКЗ? Тобто Ви лікаря не сприймаєте, але йдете до нього на ТАКУ процедуру?!

Nataljchuk
10.02.2011, 17:07
Не знаю чи я права, але мені лікар говорила, що від інсемінації 99 % жінок невагітніють... :confused:

llb
10.02.2011, 17:25
Якщо ви не вірете в успішність процедури, то не варто братись.
Так і тут, якщо ви самі не вірите в позитивний результат, не виснажуйте свій організм і не тратьте гроші.
---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------
Цитата:Допис від Medusa
якщо вам всього вище перечисленного не робили, то думаю, що з вас банально хочуть здерти гроші

я вірю Михайлишин.
просто колись в мене була дуже велика надія на інсемінацію - і нічого не вийшло.
а зараз я стараюсь вірити, прошу бозю про допомогу - але маю великі побоювання

Medusa
10.02.2011, 17:29
Тоді бажаю успіху. Але вірте до кінця!

Nataljchuk
10.02.2011, 17:39
Я теж бажаю вам успіху :girl_curtsey: нехай ваша мрія збудеться.

NikaLovely
10.02.2011, 17:48
Читала цікаву статтю, і натикнулася на такі цифри: при неплідді неясного генезу при стимулюванні гонадотропінами та інсемінації частота настання вагітностей - 17,1%, а при ЕКЗ - 20,7%.
Тобто різниці майже і нема :)

Medusa
10.02.2011, 18:01
стимулюванні гонадотропінами
Тобто клостилбегідом, пурегоном, менопуром?

Виходить, 3,6% були спричинені шийковим фактором?! Не так вже і багато...

NikaLovely
10.02.2011, 18:05
Ось повний текст:

Частота беременности в цикле при НБ в зависимости от метода лечения
Без лечения 1,3-4,1%
ВМИ 3,8%
Кломифен 5,6%
Кломифен и ВМИ 8,3%
Гонадотропины 7,7%
Гонадотропины и ВМИ 17,1%
ЭКО 20,7%

НБ (необъяснимое бесплодие) - диагноз ставится в том случае, когда все проведённые стандартные исследования дают нормальный результат.

Гонадотропіни:
Человеческий менопаузальный гонадотропин (ЧМГ) – пергонал, хумегон, меногон, репронекс (по 75-150 МЕ ФСГ и ЛГ).
• Очищенный ФСГ (из мочи) – метродин, нормегон, оргафол.
• Высокоочищенный ФСГ (из мочи) – фертинекс, метродин HP.
• Рекомбинантный ФСГ – пурегон, гонал-Ф, фоллистим.
• Человеческий хорионический гонадотропин (ЧХГ) – прегнил, профази.
• Рекомбинантный ЧХГ – овидрел
• Рекомбинатный ЛГ – Лгади.

Medusa
10.02.2011, 18:20
А клостилбегід це що?
Фармакологическое действие:
Антиэстроген нестероидной структуры, действие которого обусловлено специфическим связыванием с эстрогенными рецепторами яичников и гипофиза. При низком содержании в организме эстрогенов проявляет умеренный эстрогенный эффект, при высоком содержании - антиэстрогенное действие. В малых дозах усиливает секрецию гонадотропинов (пролактина, ФСГ и ЛГ), стимулирует овуляцию; в больших дозах тормозит секрецию гонадотропинов. Гестагенной и андрогенной активностью не обладает.
Він стимулює вироблення "своїх" гонадотропінів, так?

NikaLovely
10.02.2011, 18:27
А клостилбегід це що? кломіфен, це не гормон.

Dolche
10.02.2011, 21:30
але щось я дуже апатично настроєнв
Нууу, куди ви з таким настроєм??? Ви повинні вірити в те, що через тижнів 3-4 вам скажуть "вітаємо, ви вагітні". :) Я у свій успіх свято вірила, і він до мене все-таки прийшов. А про Михайлишин я чула дуже хороші відгуки (та й сама один раз була у неї на консультації, мені сподобалась), тому моліться, щоб Бозя дала силу в руки лікаря у потрібний час. А стосовно люпрайду, то думаю лікар знає що вам назначає, адже призначення препаратів залежить від ваших аналізів і показань УЗД. Успіху вам і ВІРИ, а ми триматимемо за вас кулачки!!!!

Seppy
10.02.2011, 21:43
допис про Михайлишин
Я їй не довіряю! Людина, яка дуууже хоче лікувати, але так, щоб подовше і подорожче. Мені дуже наполегливо пропонувала взятись за лікування якогось "передракового стану" (не знаю досі, що вона мала на увазі). В інших лікарів моє прохання перевірити діагноз викликало тільки подив і посмішку.

Huculka
11.02.2011, 00:22
Я їй не довіряю! Людина, яка дуууже хоче лікувати, але так, щоб подовше і подорожче.
Я тут трохи незгідна. Таку фразу можна сказати практично про кожного лікаря. Але якщо людина довіряє лікареві - то це половина успіху. Зрештою, в кожної з нас є різне ставлення до одного і того ж лікаря. Михайлишин не належить до тих, про кого всі відгукуються негативно - є і ті, і ті. Отже, в кого вийшло - хвалять, в кого не вийшло - ні. Я в неї не лікувалася, але можу сказати інший приклад - я лікувалася у Верніковського, Мартина (ще далі лікуюся), але в мене не вийшло, та й є чимало таких, як я. Про них дуже добрі відгуки, вони допомогли багатьом. Але мені - ні. Хіба вони після цього вони стали гіршими? Просто в кожної з нас свій діагноз, своя історія. До речі, те саме можна про Палигу сказати - є і такі, які категорчино його не сприймають, але ж він багатьом допомагає... Це просто моя думка, яка ні на що не претендує...

---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

я вірю Михайлишин.
а зараз я стараюсь вірити, прошу бозю про допомогу
На цьому і зосередьтеся! Послухайте Дольче і Медузу, вони добре кажуть - настрій то більша частина справи, а ще довіра до лікаря. Ви потрапили не в найгірші руки, отже вперед і з файним настроєм. А я буду дихати вам в спину, як тільки свій настрій зможу викрутити на добрий! :)

crissola
11.02.2011, 14:14
Про них дуже добрі відгуки, вони допомогли багатьом. Але мені - ні. Хіба вони після цього вони стали гіршими?
Цілком згідна ......Я також лікувалась у Верніковського, Бесєдіна(старшого)...і не тільки у них....але я не виню їх у непрофесіоналізмі...Так є лікарі від Бога а є з купленим дипломом....і все ж ВСЕ в руках БОЖИХ! і ще треба ВПЕРТО вірити що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ...знайдеться той лікар який допоможе саме ВАМ!!!

галичанка
11.02.2011, 17:29
Лікар каже схуднути 5-10 кг бо десь стільки набрала за час лікування гормонами, тобто це не моя вага
Я також неодноразово чула, що, як недостатня вага, так і зайва вага може спричиняти безпліддя, є цьому і наукове пояснення. Чи це саме ваш випадок, невідомо. Бо всі ми знаємо жінок з лишньою вагою, які нормально завагітніли. Комусь це не заважає, а комусь так.
Я після одруження набрала вагу, і мої цикли стали менш регулярні. Коли я скинула зайві кілограми - цикли стали знову регулярними (плюс мінус пару днів), як і колись. Так що в цьому щось є.

vanilia
11.02.2011, 17:50
Я також неодноразово чула, що, як недостатня вага, так і зайва вага може спричиняти безпліддя, є цьому і наукове пояснення. Чи це саме ваш випадок, невідомо. Бо всі ми знаємо жінок з лишньою вагою, які нормально завагітніли. Комусь це не заважає, а комусь так.
Я після одруження набрала вагу, і мої цикли стали менш регулярні. Коли я скинула зайві кілограми - цикли стали знову регулярними (плюс мінус пару днів), як і колись. Так що в цьому щось є.

То все так, але то не так від самої лишньої ваги залежить, як від гормонів (які вагу піднімають, а цикл якраз збивають). Ну або ще якісь інші причини.
На лишню вагу сьогодні лікарі люблять дуже багато чого спихати, але то все дуже індивідуально.

Kiberyatko
12.02.2011, 23:06
Дівчата, нарешті ми дозріваєм до інсемінації...Може хтось знає статистику, з якого разу вдалось і скільком нашим з гілочки?:girl_in_dreams:

Dolche
13.02.2011, 12:59
Дівчата, нарешті ми дозріваєм до інсемінації...Може хтось знає статистику, з якого разу вдалось і скільком нашим з гілочки?
Я раніше завжди була переконана, що це марна трата грошей, бо скільки б не читала на форумах, то ще не чула щоб комусь це дало позитивний результат. Але нещодавно у поліклініці познайомилася з дівчиною, яка зараз чекає на своє чудо завдяки саме інсемінації. Це в неї був третій раз (як вона казала, останній). Перших два рази, які вона робила у державній лікарні був проліт, а останній робила в інтерсоно. Але тут лікар дуже розумно підійшов, до лікування, зробили спочатку імунограму і виявилося, що в неї деякі показники є завищеними, які раніше відштовхували (або навіть не дозволяли прижитися) плід. Їй прокапали якісь дорогі препарати і все вийшло. Думаю, це також ефективне лікування, якщо знайти справжню причину невдач. Успіху вам!

Маруся-мама
13.02.2011, 21:58
На лишню вагу сьогодні лікарі люблять дуже багато чого спихати, але то все дуже індивідуально.

Лишня вага яка й справді може завадити це надлишкові 100кг. Не думаю що дівчинка після гормонального лікування поправилась саме на стільки. Підтримую, що це ще одна відмовка коли не маєш наразі іншої відповіді. Тож каже - худніть! Але неправильно худнучу можна так собі нашкодити що огого. Це ж гормональне лікування!!! Мені знайомий лікар натуропат заборонив вживати будь-які гормони, навіть коли була загроза що буде викидень. Він сказав підкорегувати харчування в залежності від того який гормон погано виділяється, чи естроген чи проґестерон.
Я все розумію але дуже скептично ставлюсь до гормонального лікування.

Я після одруження набрала вагу, і мої цикли стали менш регулярні.

Це нормально, бо це трапляється зі всіма адже йде зміна гормонального обміну як і зміна в повсякденному житті і режимі. У мене до заміжжя цикли були регулярні а потім стали нерегулярні, і за кілька місяців спільного життя я завагітніла. Так, що все дуже індивідуально і думаю що залежить від харчування і загального стану здоров’я жінки.

Nataljchuk
14.02.2011, 19:10
Дівчатка ВСІХ вітаю з днем закоханих:give_heart::give_heart::give_heart: бажаю всім кохання аж дорання, і здійснення наших мрій.

Margot
14.02.2011, 19:51
дівчатка, я теж приєднуюся до привітань!Великої Вам любові, віри та надії!

Snigurochka
14.02.2011, 20:34
І я хочу привітати усіх нас з таким прекрасним святом:girl_in_love::girl_in_love: - !!!!! І хочу побажати, щоб через 9 місяців ми змогли побачити плід нашого Кохання!!!!!!!!!!!!:girl_claping:

silvia
15.02.2011, 11:34
сьогодні здала всі аналізи, завтра розмова з анестезіологом і призначає В.В. лапароскопію .....страшно.....цю ніч не спала майже всякі думки дурні лізли у голову

Seppy
15.02.2011, 13:45
Хтось щось може мені розповісти про Іванів Л.Я.? Бо вирішила я все ж таки змінити лікаря. Порадили Іванів на Короленка, але читала, що Галичанка була нею не задоволена.. Сьогодні вже попала до неї на прийом. Глянувши на всі мої аналізи і обстеження вона сказала, що майже все по новій треба буде здавати і проходити в мене аж мурашки по тілу пішли, так як дещо вже "застаріле" і за тими результатами причини вона не бачить. Враження поки що не склалося, бо і я, і вона поспішали.

Boyarhanka
15.02.2011, 14:06
Дівчата здав мій чоловік спермограмму, результати в нормі.
Добре, що хоча б хтось, у сім"ї, здоровий як "Лось" :girl_dance:
Залишилось тільки з моїм організмом розібратись...

галичанка
15.02.2011, 14:32
але читала, що Галичанка була нею не задоволена
Я думаю часом про неї. Чому вона сказала на незадовільний результат - у вас все прекрасно? Чому не сказала тоді, що з таким результатом мені треба задуматись над інсемінацією або щось робити із слизом чи препарати якісь. Чому направила шукати інфекцію, яка присутня в нормі у всіх людей. Потім назначила антибіотики, коли мене нічого не турбувало. А коли я пробувала щось говорити - замість пояснити своє призначення, кричала на мене?

Певно, кожен лікар, в тому числі і добрий, може помилятись, щось прогавити, або мати ще мало досвіду. Дуже сподіваюсь,що з вами тепер буде інакше. Може як раз вона допоможе. Є стільки стандартних схем, якщо все правильно призначити, нічого не пропустити - має помогти.
Вона мені також призначила здати всі гормони в їх лабораторії, але наскільки добре там роблять, це ще питання. Я більше довіряю лабораторіям типу Сінево, де все автоматизовано.

---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

Враження поки що не склалося, бо і я, і вона поспішали.
А це вже мені не подобається, якщо лікар поспішає!, коли призначений прийом, не приділяє достатньої уваги - як розібратись в такій серйозній справі, коли поспіх?

Gabi
15.02.2011, 15:07
Прийшли мої місячні((( Сумно, бо мала велику надію на цей цикл((( А тепер знову все з початку починати.

Вирішила я змінити лікаря, так як набридло бавитись мені з таблетками і хочу більш радикальних методів. Уже була на консультації у нового лікаря Шидлика З.М., сподобався він мені.Дуже привітній, а ще кажуть, що він везучий на вагітність)) В цьому циклі призначив зробити перевірку труб, а потім посткоітальний тест і аналіз на антиспермальні антитіла, а ще я настроєна і дуже хочу на лапараскопію.

donegka
15.02.2011, 15:10
А це вже мені не подобається, якщо лікар поспішає!
Повністю з тобою згідна іринко, про що можна говорити далі??????

---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

Вирішила я змінити лікаря
А в кого Ви лікувались?

Seppy
15.02.2011, 15:37
про що можна говорити далі??????
До кого ж тоді йти, порадьте? але вона вже й карточку на мене заповнила чи це ще нічого не означає?

Gabi
15.02.2011, 16:10
А в кого Ви лікувались?
В Островської О.В. на Русових. Вона гарний лікар і людина, але я хочу попробувати з кимось іншим.

crissola
15.02.2011, 16:31
Хтось щось може мені розповісти про Іванів Л.Я.?
Я і моя сестричка у неї лікувались ще 3 роки тому..Здавали всі потрібні аналізи але результату не було...лікаря я змінила (і не один раз на жаль)....В принципі не можу сказати , що вона поганий лікар...просто у неї все по "книжці" як на мене...Мені також не сподобалось тоді те, що "старі" аналізи до уваги не брались....і окрім них я змушена була пройти повний медогляд (психіатр, окуліст...)..Зараз я ходжу до Кулечко Ярослава Федоровича

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

Подобається мені у ньому те, що він має якийсь такий дар не можу навіть передати....Ось наприклад він бачить вагітну жінку здалеку (у неї німф навколо голови світиться)..Дивакуватий він правда дівчата і в кабінеті безлад і говорить якось дивно АЛЕ...він вселяє якусь таку надію і віру (аж дух перехоплює)..Ще знаю коли пара безнадійна він каже одразу не дивлячись на аналізи...він бачить що твориться всередині! враження у мене були після першого прийому ОГО...Результату у мене поки що нема але я впевнена що з ним зможу виносити дитинку!До речі не думайте що він шарлатан ...все життя він пропрацював гінекологом..а вже з часом у нього появися дар, побожна людина (абортів не робить)...і постійного наголошує ,що ВСЕ в руках Божих!

Herbera
15.02.2011, 16:49
Хтось щось може мені розповісти про Іванів Л.Я.?
Колись мала певні проблеми і мені її порадили, відтоді ходжу тільки до неї і причин міняти лікаря не бачу, вона мене повністю влаштовує. Завжди уважна, ніколи не призначала зайвого, лікування яке вона мені назначала допомогло.
замість пояснити своє призначення, кричала на мене
Такого собі навіть не уявляю, на мене ніколи не кричала.

галичанка
15.02.2011, 18:12
До кого ж тоді йти, порадьте?
Можна спробувати, бо
кожен лікар, в тому числі і добрий, може помилятись, щось прогавити, або мати ще мало досвіду. Дуже сподіваюсь,що з вами тепер буде інакше. Може як раз вона допоможе.
Походите до неї, а як би часом не було результату, чи не сподобається - підете ще до когось

donegka
15.02.2011, 18:49
До кого ж тоді йти, порадьте

Ой як би ж я знала до кого? то вже була б вагітна і Вам би порадила. Наразі ходжу до В.В вона мені ДУЖЕ подобаться: уважна, неквапиться все чітко пояснює. Я пройшла вже неодного лікаря поки кращої за В.В небуло.

Boyarhanka
15.02.2011, 19:10
Я от не розумію свою лікарку (звернулась до неї по знайомству)...
По результатам аналізу мені поставили уреаплазму (у ЖК), на що вона сказала, що то умовно-патогенна мікроорганізм, і він є нормальним середовищем флори жінки...
А при наступному прийомі, не знайшовши інших інфекцій, каже що бажано би пролікувати уреаплазму, і що це може бути причиною невагітнення... Призначила мені тампони з антибіотиком і свічки на подальше відновлення флори...
І що тепер думати? Пролікуватися а тоді видно буде? Дівчата що порадите?

morkvao
16.02.2011, 14:54
Привіт. Я нова будем спілкуватись?

siriuska
16.02.2011, 15:05
привіт.привіт.Звичайно будем спілкуватися,думаю що не тільки я.

Orman
16.02.2011, 15:06
По результатам аналізу мені поставили уреаплазму (у ЖК), на що вона сказала, що то умовно-патогенна мікроорганізм, і він є нормальним середовищем флори жінки...

так і є

А при наступному прийомі, не знайшовши інших інфекцій, каже що бажано би пролікувати уреаплазму, і що це може бути причиною невагітнення...
странная женщина (с)
а ви її спитали як це між двома візитами вона змінила думку?

Я б казала не травитись дурно антибіотиками :confused:

morkvao
16.02.2011, 15:16
Ми плануємо кілька місяців. Була в В.В. Пролікували запальний процес антибіотиками. Цього циклу намагаємось завагітніти. Бачу тут дуже досвідчені дівчата. Може хтось зможе відповісти? 14.02 БТ-36,5 15.02 БТ-36,5 (це 14 і 15 ДЦ відповідно). Тест на О позитивний тобто дві полоски був тільки 14.02. Всі ці дні ми намаг. А сьогодні БТ-37,0 Чи була О я не розумію?

Delfy
16.02.2011, 15:25
дівчата, розшифруйте, будь ласка, хто це В.В. і де вона приймає? ви постійно про неї пишете, всі про неї знають, а я ніде знайти не можу повного імені.
дякую.

morkvao
16.02.2011, 15:29
Куніц Вікторія Володимирівна

Boyarhanka
16.02.2011, 17:01
а ви її спитали як це між двома візитами вона змінила думку?
Спитала звичайно, а вона мені каже краще пролікуватися...
Саме цікаве, що не дорогущими схемами, які мені у ЖК пропонували, а лишень "Тетрациклінова мазь" на ніч, але ж то все одно антибіотик, хоча і не дуже сильний.
Ще сказала що він широкого спектру дії, і пролікує запальні процеси у організмі, а тоді свічки "Гінофлор" сформують здорову флору.
І так як у чоловіка спермограма нормальна, і якщо у мене не буде запальних процесів, то з наступного місяця можна буде пробувати вагітніти. :shy:

Думаю, для впевненості, сходжу ще до одного лікаря, а тоді прийму, надіюсь, правильне рішення. :)

Orman
16.02.2011, 17:14
Ще сказала що він широкого спектру дії, і пролікує запальні процеси у організмі

а заодно "пролікує" всю мікрофлору, яка є не тільки в піхві і гінофор їй не поможе.

Але, звичайно, діло ваше.

Boyarhanka
16.02.2011, 17:22
а заодно "пролікує" всю мікрофлору, яка є не тільки в піхві і гінофор їй не поможе.
Але, звичайно, діло ваше.

Однозначно, ще сходжу до іншого лікаря на консультацію.
Мене саме слово "антибіотик" насторожує.
Я по життю, взагалі стараюсь ліків не приймати, лишень за крайньої потреби.
І до лікарень майже не ходжу, а тут не вдається завагітніти, і я геть розгублена.
Дякую Вам!

Nataljchuk
16.02.2011, 19:38
Привіт. Я нова будем спілкуватись?
Звичайно :connie_pull-pigtail але краще зразу переходити в гілочку для Майбутніх мамусь...:girl_yes2:

Skaliaria
16.02.2011, 19:39
Я колись чула позицію одної лікарки, щодо лікування ТОРЧ інфекцій...Вона вважає, що лікувати потрібно тоді, коли не вдається завагітніти...Виходить лікувати на всякий випадок, все, що можна, бо не можуть визначити реальну причину... І будь мудрим...

Марточка
16.02.2011, 20:17
Дівчата,хто ходить до В.В на фолікулометрію,підкажіть мені таке: я заплатила 200 грн наперед,але шось так і не зрозуміла,скільки разів входить в цю суму

donegka
16.02.2011, 22:01
Дівчата,хто ходить до В.В на фолікулометрію,підкажіть мені таке: я заплатила 200 грн наперед,але шось так і не зрозуміла,скільки разів входить в цю суму

В цю суму входить повністю цикл до наступних місячних, як кому потрібно, кому 5, кому більше разів щоб подивитись чи відбулась овуляція.

Vittoriya
16.02.2011, 22:32
Дівчата,таке питання.Моя сестра з жовтня п'є дуфастон. В кінці січня цього року у неї були місячні,але як не місячні,лише помазалося два дні.І зовсім не болючі.Вона одразу зробила тест,але він був негативний.Сестра собі вирішила,що то від дуфастону.Але хіба то може бути,якщо вона почала пити той дуфастон вже раніше?Вже пройшов час,я їй кажу піти до лікарки,або робити ще тест.Мені чомусь здається,що то не просто так!У неї ніколи ще не було таких місячних.Що це може бути?

Orman
16.02.2011, 22:42
хай ще тест зробить :yes:

Vittoriya
16.02.2011, 22:52
хай ще тест зробить
та от я їй кажу,бо читала тут на форумі,що таке ніби буває власне на початку вагітності,але й обнадіювати боюся,надто болюче то питання..
До речі,маминої ліпшої коліжакни дочка на 4-ому місяці вагітності.Їй 40 років І це перша вагітність.Ми того точно не знаєм,але думаю,вони вже дууже давно хотіли дитинку,та напевно були проблеми.Але Бог до нас добрий,дівчатка!!Вірте в те,що Він подарує Вам дитинку!!Ми такі за них щасливі,то така гарна пара,але вони якісь такі все сумні,задумливі були.Думаю тепер їхнє життя зміниться!

Gabi
17.02.2011, 00:04
Чи була О я не розумію?
Думаю, що була. А яка БТ була перед 14.02 ?

silvia
17.02.2011, 10:09
допоможіть уточнити для себе к-ка моментів, всім відомі ТОРЧ-інфекції звісно можуть бути причиною невагітності, але чи можна з наявністю їх все-таки завагітніти, чи можна їх лікувати під час вагітності, чи можуть вони спричинити викидень, як часто потрібно їх перездавати для впевненості що все гаразд (особисто я здавала 1,5 року назад - все було в нормі, от і думаю чи треба ще раз це все пройти)
щодо дуфастону, я теж його приймаю давно і теж місячні скудненькі постійно

NikaLovely
17.02.2011, 10:32
з жовтня п'є дуфастон Безперервно??? Взагалі-то місячні мають починатися на третій день після закінчення прийому дуфастону. А на фоні його прийому можуть бути кровомазання, це і в анотації написано.

morkvao
17.02.2011, 13:05
Думаю, що була. А яка БТ була перед 14.02 ?
з 1,02 до 15,02 БТ-36,5. Але не було овуляторних болів тому сумніваюсь. Дякую за відповідь.

Delfy
17.02.2011, 13:16
не було овуляторних болів
вони у мене теж не завжди. іноді сильніші, іноді слабші. але ж тест полоски показав??

tasha
17.02.2011, 13:21
Дівчата,таке питання.Моя сестра з жовтня п'є дуфастон. В кінці січня цього року у неї були місячні,але як не місячні,лише помазалося два дні

Такі самі скудні місячні були і в мене, але дуфастон приймала один цикл.

MUCHACHA
17.02.2011, 13:21
Але не було овуляторних болів тому сумніваюсь.
А за слизом спостерігали?

Machaon
17.02.2011, 14:07
Ця тема мені добре відома. Дівчата, не тратьте час і гроші даремно. Раджу звернутися до Верніковського Ігоря Володимировича на Батальну в гінекологічне відділення. Лише необхідні обстеження і нічого зайвого. Дуже розумний і дуже зайнятий лікар. Ви обов"язково станете мамами!!!

Seppy
17.02.2011, 15:40
Чи може температура перед М впасти з 37,0 всього до 36,9, а не нижче?

Oriana
17.02.2011, 16:46
У мене раз так було, трималося 37,1, а в останній день - 36,9. Правда місячні в той день почалися аж ввечері.

Seppy
17.02.2011, 16:55
а в останній день - 36,9.
В мене вже 3 дні 36,9, а в понеділок ще було 37 і в цей день мали початися М, але тільки зараз помазалось темно-коричневим

Oriana
17.02.2011, 17:08
А в вас вже бували затримки? Надіюся, що це лялюся:girl_tender:

В ммене інше - в понеділок був 12 д.ц., і темпа впала з 36,8, до 36,4, і вівторок і середу піднялася до 36,7, і сьогодні знову трохи знизилася, до 36,6. Що це? Коли ж була О?

Лідочка
17.02.2011, 17:38
до 36,4,
Отут була О.

Seppy
17.02.2011, 17:46
в вас вже бували затримки?
В мене М дуже регулярні (+-2 дні до уваги не беру), два рази була затримка до тижня, але без мазань. Майже 12 років тому була "затримка", але за нею - зрив на 5 тижні. А сьогодні мені страшно, бо якісь виділення аж чорні. Розумію, що на вагітність нічого не вказує, та й ще зарано, але Т дала хоч якусь надію.

jalla
17.02.2011, 18:03
В мене вже 3 дні 36,9, а в понеділок ще було 37 і в цей день мали початися М, але тільки зараз помазалось темно-коричневим
Біжіть хутчій здайте кров на ХГ!!! Цей аналіз дає можливість дізнатися про вагітність на дуже ранніх термінах. Щоб не дай боже не було загрози викидня. Не ризикуйте і не чекайте.

Oriana
17.02.2011, 18:04
Отут була О.
Я так і думала, я підозрювала ще під час місячних, що цього циклу буде рання овуляція... Хоч би вона була повноцінна і дала нове життя!

Seppy
17.02.2011, 18:37
я підозрювала ще під час місячних
Як Ви це запідозрили?

Лідочка
17.02.2011, 18:51
так і думала, я підозрювала ще під час місячних, що цього циклу буде рання овуляція... Хоч би вона була повноцінна і дала нове життя!
А в мене вже два цикли підряд таке враження що в мене дві О. Після місячних десь з 9 дня починаються виділення як білок, на 12 д.ц. пік. А тоді за тиждень, знов такі рясні виділення (сьогодні напр.), ніби як на О. І цикл став коротший - 31/32 дні. Може таке бути, що дві О, як думаєте?

Oriana
17.02.2011, 19:10
Може таке бути, що дві О, як думаєте?
Незнаю, але чула, що таке буває.

---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

Дівчатка, а як там наша Іринка (Галичанка)?

morkvao
17.02.2011, 20:22
А за слизом спостерігали?
Я не знаю як за ним спостерігати. Тому ні

галичанка
17.02.2011, 21:25
Дівчатка, а як там наша Іринка (Галичанка)?
Я тут, просто роботи багато, нема часу писати :connie_pull-pigtail
Після місячних десь з 9 дня починаються виділення як білок, на 12 д.ц. пік. А тоді за тиждень, знов такі рясні виділення (сьогодні напр.), ніби як на О. І цикл став коротший - 31/32 дні. Може таке бути, що дві О, як думаєте?
В таких випадках говорять, що на початку циклу дозрівала яйцеклітина, але до овуляції не дійшло, тоді почала дозрівати ще одна, тому знову плідний слиз, і тоді овуляція :girl_wink:

---------- Додано в 20:25 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

Йшла по вулиці - побачила лабораторію, де роблять HLA-типування:
http://dnk.od.ua/ru/hla-typing.html

Seppy
17.02.2011, 21:54
здайте кров на ХГ!!!
Зранку ще поміряю Т, якщо знову буде висока - сходжу, але мабуть це все ж М. Тільки дивно, що температура не падає...

Лідочка
17.02.2011, 22:09
але мабуть це все ж М. Тільки дивно, що температура не падає...
А зараз виділення сильніші? Чи немає?

Seppy
17.02.2011, 22:14
сильніші?
Так, сильніші :girl_sad:

jalla
17.02.2011, 22:43
Тільки дивно, що температура не падає...
От-от, а температура повинна була б впасти хоча б за день-два до початку М. Якщо проживаєте в Солонці, то найзручніше на ХГ буде здавати на Науковій. Я там вагітною всі аналізи проходила. Доречі, прочитайте ще що гугля пише про вашу ситуацію. Інформація там досить цікава.

Laiza
17.02.2011, 22:51
Дівчатка привіт!!! Моя сестричка Улянка вже стала мамою має донечку на саме Стрітення Господнє. Дякую, що вписали нас до молитви і дякую, що молилися за неї, на цей раз з нею і дитинкою все нормально дякувати Богові і вам за ваші молитви!!!:connie::girl_tender:

Seppy
17.02.2011, 23:05
Інформація там досить цікава
Я щось гуглю-гуглю, а потрібної інформації не знаходжу... Киньте в ПП посилання, будь-ласка.

Irchyk
18.02.2011, 11:14
в мене, наприклад, було таке що перед М Т піднімалася і трималася 37 в 1ий, 2ий день і падала десь на 4.

Seppy
18.02.2011, 11:59
в мене, наприклад, було таке що перед М Т піднімалася і трималася 37 в 1ий, 2ий день і падала десь на 4.
А хіба це нормально, не повинно насторожувати?

галичанка
18.02.2011, 13:55
Доречі, прочитайте ще що гугля пише про вашу ситуацію. Інформація там досить цікава.
jalla, напишіть зсилку тут, мені також цікаво почитати

---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

А хіба це нормально, не повинно насторожувати?
Це може бути ознакою і недостатності прогестерону (пізній підйом БТ), загрозу викидня, невдалу імплантацію дитини, або якесь запальне захворювання...

jalla
18.02.2011, 15:23
Я щось гуглю-гуглю, а потрібної інформації не знаходжу...

jalla, напишіть зсилку тут, мені також цікаво почитати
Если же, например, БТ поднялась в обычные сроки, но затем не опускается перед менструацией, держится выше 37,0 на протяжении почти всей менструации, а снижается в последние дни или после окончания менструации, то это подозрительно на беременность, прервавшуюся в дни менструации.

Если БТ во П фазе держится невысоко (36,9-37,0), а ко времени менструации начинает подниматься и держится выше 37,0 на протяжении менструации, то, скорее всего, речь идет о воспалении придатков.

На жаль щось не можу зробити зсилку . Цитата з "Підвищення БТ при місячних" Інформації є багато. Ще "кровянисті виділення на ранній стадії вагітності"

галичанка
18.02.2011, 21:32
у мене у пятницю операція зранку.. а я дуже переживаю......
silvia, як все пройшло? Сподіваюсь, що ти скоро напишеш, ми хвилюємся за тебе

Chortenia
19.02.2011, 14:39
У мене так майже завжди, от і сьогодні. зранку поміряла 36,9, за годину - почалось. Правда, в мене в овуляція відбувається десь при температурі 36,7.

Прийшли і мої монстри. Може, і добре, бо півциклу прохворіла, але мала останній тиждень такі вертольоти, що вже нишком почала надіятися :-(
Але нічого, з нового циклу з новими силами :-)

Seppy
20.02.2011, 01:29
Зранку ще поміряю Т, якщо знову буде висока - сходжу, але мабуть це все ж М. Тільки дивно, що температура не падає...
Т так і не падає, позавчора мазалось, вчора - лилось як з відра чудо-капу 3 рази випорожнювала, тест на вагітність негативний, до лабораторії я вчора так і не дійшла, кави ся зранку напила, а сьогодні - ніц, чистенько, сухенько... Іванів дивилася мої фолікулометрії 2 місячної давності, казала, що ендометрій замалий. Так як змінила лікаря, з понеділка починаю майже всі обстеження заново, вже втретє.

Gabi
20.02.2011, 01:41
Seppy, а тест то може і не показати вагітність. тут десь є тема про негативні тести на вагітність і місячні під час вагітності
Плюс у вас помазало, гормональний фон міг ще не змінитися і ваш організм не зрозумів, що можливо вагітний. Не хочу вас обнадіювати, але сходіть в понеділок на УЗД чи здайте ХГЛ, бо всяке може бути.

Laiza
21.02.2011, 12:23
Т так і не падає, позавчора мазалось, вчора - лилось як з відра

, тест на вагітність негативний,Привіт! У мене теж саме і майже постійно, Т піднімається після О 37,1-37,4; і в перші 2-3дні М тримається 37,1-37,а на 4 д.ц 36,9 і щей при тому перші дні сильні болі, без знеболюючих необхожуся, мучуся вже 20 років, і тести роблю постійно через стійкість Т все думаю, а може...? Seppi нехочу вас необнадіювати на позитивний результат,а хочу щоб у вас і в нас усе було добре і я вірю, що у нас у всіх БУДУТЬ полосаті і позитивні дні..... :girl_wink:

Boyarhanka
21.02.2011, 12:24
Дівчата, якщо вчора була овуляція (згідно тесту) при БТ 36,0 це нормально? Чи це дуже низька для неї температура?
А сьогодні в мене 37,4 (але це при тому що я захворіла болить горло і нежить). Це мені треба позначку у графіку БТ зробити що захворіла?

tasha
21.02.2011, 12:28
Хочу поділитись своїм негативним досвідом. Вирішила що мені треба трошки талію покращити, взяла хула-хуп важкий і крутила 10 хв, а на другий день у мене світло-коричневі виділення почались, це був 18 д.ц. І з того часу вже протягом 3 днів у мене періодично ниє низ живота, надіюсь що місячні не почнуться, або принаймі не раніше ніж за тиждень.
Не робіть моїх помилок.

Laiza
21.02.2011, 13:08
Дівчата, якщо овуляція (згідно тесту) настає при БТ 36,0 це нормально? Чи це дуже низька для неї температура?
Привіт! А тест показав чіткі 2 полосочки? А може термометр несправний? У мене була така Т за 2 дні до О, але було два рази, що при О,Т 36,4 це за 1рік часу, як я слідкую за О, а обично 36,7-36,9, а через два дні вже піднімається з 36,9 і вище. Може ви приймали якісь ліки, які могли вплинути на Т, або перенавантаження організму фізично чи морально, наш організм непередбачуваний і незнаєш, що він може нам подарувати...

Boyarhanka
21.02.2011, 13:20
А тест показав чіткі 2 полосочки?
Так і друга (контрольна) яркіша. Так лікувалась, тампони з ліками ложила останній день. То це і може бути причиною... дякую Вам, тепер усе стало на свої місця. Головне тепер я знаю що О відбувається. Залишилось здати контрольний мазок на флору, і якщо усе гаразд, то будемо пробувати вагітніти з наступного циклу. :)

Orman
21.02.2011, 14:20
Хочу поділитись своїм негативним досвідом. Вирішила що мені треба трошки талію покращити, взяла хула-хуп важкий і крутила 10 хв, а на другий день у мене світло-коричневі виділення почались, це був 18 д.ц. І з того часу вже протягом 3 днів у мене періодично ниє низ живота, надіюсь що місячні не почнуться, або принаймі не раніше ніж за тиждень.
Не робіть моїх помилок.

я вже в трьох різних темах писала про ті хула-хупи. Користь лише від пластмасових звичайних (такі як були радянські) без гуль просто трубочка, а то що хоч можна собі "накрутити".

Laiza
21.02.2011, 20:26
Оrman привіт! Ви напевне одна з найперших на цім форумі може ви чули чи знаєте про тест на імунологічну сумістність або посткоітальний аналізи, я недавно про це читала в неті, але щось не дуже зрозуміла, одні пишуть, що ці два аналізи це одне й те саме, а другі, що різні, я щось таке начиталася, що вже й незнаю що робити і куди іти, чому за скільки років ніодин лікар несказав мені про ці аналізи, може це і є причиною мого невагітнення, невже ми ще не все пройшли...? Два роки тому невропатолог натякнув нам, що може в мене імунітет сильніший ніж в чоловіка, (був би хоч сказав, що робляться такі аналізи), а я незвернула на це увагу, і аж тепер задумалась над цим і хочу мати побільше інформації за ці аналізи. Може, ще хтось знає про це?

галичанка
21.02.2011, 21:12
Може, ще хтось знає про це?
Розкажу як мені В.В. робила той тест. В день, коли назначить лікар (коли є високоплідний слиз) доставляєте сперму за 0,5 год. Лікар забирає ваш слиз і наносить на нього свіжу сперму, під мікроскопом спостерігають чи сперма активно рухається, чи маятникоподібно топчеться на місці. Спостерігають близько 30 хв за тим.
Або інший аналіз - ви приходите через пару годин після с/а (в дні коли є високоплідний слиз) і забирають ваш слиз, дивляться зразу під мікроскопом.
Ще визначають наявність АСАТ антиспермальних антитіл в крові, слизі, спермі. І ще є HLA-типування - це коштовний аналіз, тому назначають його рідко.
Всі перечислені аналізи належать до імунологічної сумісності.

Laiza
21.02.2011, 22:02
Всі перечислені аналізи належать до імунологічної сумісності.
Іринко дуже дякую!!! Тепер я вже буду знати, що і до чого, завтра іду у розвідку бо якраз десь на днях і О.

Snigurochka
22.02.2011, 12:41
Дівчата, а хто знає, як можна дізнатись, чи є загиб матки???? В когось є таке??? З таким діагнозом можна завагітніти?????

Maksutka
22.02.2011, 13:38
як можна дізнатись, чи є загиб матки???? В когось є таке??? З таким діагнозом можна завагітніти?????
мені лікар сказав при огляді про загиб матки, така от фізіологія в мене))) ... і як бачите завагітніла і тепер виношую малятко)))

Snigurochka
22.02.2011, 18:36
лікар сказав при огляді про загиб матки
А у вас загиб до переду, чи назад???? І ше, звичайно таке нескромне запитання, але мене просто турбує, можливо я не вагітнію, бо підбираю не ту позу..... А ви знаєте, у якій позі зачали малюка????:girl_blush2:

Vittoriya
22.02.2011, 18:48
З таким діагнозом можна завагітніти?
це не є діагноз,це фізіологічна особливість!Я вже на форумі про це питала дівчаток,всі,хто має загиб і мають діток писали,що то абсолютно не проблема.Тому розслабтеся.

Skaliaria
22.02.2011, 19:17
Моя кума з загибом матки вже вдруге вагітна, причому перший і другий раз завагітніла з першого разу. От так в людей буває, захотіла в вересні завагітніти-має...
А я сьогодні була втретє в мануального терапевта. Сказав, що є з трохи зрушення, ще трошки зусиль і запрацює нормально моя щитовидка, а з нею і яйники. Проводив мені таку ПРОЦЕДУРУ..."витягував" до переду мою матку, сказав, що вона була притиснута до заду. в кам"яному положенні, а вона повинна плавно рухатись під час СА, підлаштовуючись під партнера, щоб нормально пропустити спермики... От такі чудеса. З кожним разом довіра в мене до цього дідульки росте. Можливо я це все недолуго виклала...але насправді він мені дуже толкові речі говорить...

Vittoriya
22.02.2011, 19:22
."витягував" до переду мою матку
Я також чула від знайомої,яка довго не могла завагітніти,що вона попала до якось такого лікаря,що їй поправляв положення матки.І після того вона одразу завагітніла.Я тому й трохи злякалася,але мені здається,що то ще від конкретної ситуації залежить

Maksutka
23.02.2011, 09:44
А у вас загиб до переду, чи назад????
я якось навіть не уточняла в лікаря в яку сторону:girl_blush2: бо була трохи спантеличена.....новиною

турбує, можливо я не вагітнію, бо підбираю не ту позу..... ось що пишуть про це
Як правило, традиційно фахівці радять жінкам після закінчення статевого акту припіднімати ноги вгору,лежати так деякий час.Тоді вірогідність того, що станеться зачаття, стає набагато вищим. Перед самим актом краще всього утримуватися від інтимних контактів протягом двох або трьох діб, аби кількість сперми встигла накопичитися, щоб ії було достатньо.Досягнутий жінкою оргазм заважає зачаттю - в такий момент шейка матки підводиться і сперматозоїдам буває важко ії здолати.
Класичні пози для зачаття - це пози лежачи, оскільки при сексі стоячи вся рідина попросту виллється. Так жінці набагато зручніше, зачаття станеться значно швидше. В цілому ж будова шийки матки і самої піхви у всіх жінок різні, кращих поз тут всім не підібрати. Точніше, зробити це може зробити особистий гінеколог, який працюватиме з жінкою.
Секс не повинен перетворитися на механічний спосіб завагітніти. Він повинен приносити задоволення, ідеально, коли жінка декілька днів після нього ходить щаслива, з таким виглядом, ніби то вона літає на хмарах. Та і відчувати вона повинна себе відповідно. Відбувається це для того, щоб на нервах не сталося позапланового скорочення маткових труб, тобто, аби не було позаматкової вагітності як наслідку.

Gabi
23.02.2011, 20:16
Зробили мені сьогодні рентген труб. Дівчата, це для мене був жах, я аж плакала. Але знімки вийшли гарні і труби в мене ідеальні. Завтра будемо думати, що дальше робити.

Nataljchuk
23.02.2011, 21:59
Дивилась роліки про малесеньких діточок це заряд енергії,і сил:girl_claping: але як задумаюсь, що зараз би носила під серцем свою кровинку най дорощу то серце болить дуже:connie::(:(:(

jalla
23.02.2011, 22:15
Я також чула від знайомої,яка довго не могла завагітніти,що вона попала до якось такого лікаря,що їй поправляв положення матки.І після того вона одразу завагітніла
Я вже таке пережила. Вправляв мені один лікар положення матки, але тоді на жаль це не дало ніякого результату. Проте ситуації є різні. Головне знайти хорошого лікаря який зуміє правильно визначити причину і ліквідувати, а загиб матки як вже й говорилося основною причиною бути не може. У мене матка була з загином до заду і зміщена в ліву сторону. Це вже після лапари мені повідомили.

Skaliaria
23.02.2011, 22:22
Досягнутий жінкою оргазм заважає зачаттю
А мені дідулька( мануальний терапевт) сказав, що обов"язково мусить бути оргазм, щов вийшла слизова пробка, яка накопичується в шийці матки. Щоб спермики вільно проплили ;))

Vittoriya
23.02.2011, 22:32
Досягнутий жінкою оргазм заважає зачаттю
йой,та не думаю,природньо,що це якраз має допомагати зачаттю,адже для чогось же воно є!!!

Маруся-мама
23.02.2011, 22:41
йой,та не думаю,природньо,що це якраз має допомагати зачаттю,адже для чогось же воно є!!!

А я вчора читала що якраз коли є оргазм і порив тоді люди поєднуються в тому акті з Богом і більш відкриті до зачаття нового життя.

Женічка
23.02.2011, 22:59
дівчаточка, як вже хоч і мама, але так хочу стати нею вдруге.
останні роки я то вагалась, то хотіла, то знову не хотіла, а тепер кожною частинкою своєї душі (якщо можна так сказати) мрію і хочу другої вагітності і народження ще однієї дитинки.

nalia
23.02.2011, 23:11
? В когось є таке??? З таким діагнозом можна завагітніти?????
в мене є,і слава Богу вже 3раз вагітна

Maksutka
24.02.2011, 10:32
коли є оргазм і порив тоді люди поєднуються в тому акті з Богом і більш відкриті до зачаття нового життя.
тоже з тим згідна на 100%

Snigurochka
24.02.2011, 16:48
Дівчатка, дякую всім вам за пояснення!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Як все таки добре, що ми всі можем тут поділитися своїми проблемами та переживаннями!!!!

Vysoka
24.02.2011, 17:23
Дівчатка допоможіть, маю завтра йти до лікаря Корінця Я.М. на Батальну, але не знаю точно, де він приймає. Хто знає, будь-ласка, напишіть.

jalla
24.02.2011, 17:35
Дівчатка допоможіть, маю завтра йти до лікаря Корінця Я.М. на Батальну, але не знаю точно, де він приймає.
Будь ласка прочитайте мій допис про цього "прекрасного" лікаря в цій ж темі. Мене від одної фамілії кидає в холодний піт...:diablo:

MUCHACHA
24.02.2011, 17:45
Будь ласка прочитайте мій допис про цього "прекрасного" лікаря в цій ж темі. Мене від одної фамілії кидає в холодний піт...
Ой,йой, що ж вас так кидає ...
Я ходжу до нього вже давно. І знайомих багато в нього спостерігались. Чудовий лікар маю з ким порівнювати Жодного разу ніяких претензій до нього небуло...]

jalla
24.02.2011, 17:57
Ой,йой, що ж вас так кидає ...
Я ходжу до нього вже давно. І знайомих багато в нього спостерігались. Чудовий лікар маю з ким порівнювати Жодного разу ніяких претензій до нього небуло...]
Якщо такий чудовий, то ходіть до нього і надалі на здоров"ячко!!! У кожного свій досвід. Для мене він також до пори дочасу був чудовий, поки не поставив мені діагноз "позаматкова" і не велів негайно оперувати. На мої сумніви і сльози відповів агресією. За годину я вже була на операційному столі. Як потім виявилось вагітність була нормальною і щастя що оперував досвідчений хірург. Все закінчилось добре, але після такого помилкового операційного втручання було дуже багато проблем пов"язаних з вагітністю.

Vysoka
24.02.2011, 18:08
Я до нього йду вдруге. Ще не можу нічого про нього сказати. Але сьогодні, коли дзвонила, щоб записатись, то він неприязно говорив і мені навіть трохи сумно стало. Я ж не йду до лікаря, бо мені так хочеться, а йду - бо така є потреба. Але можливо у нього був поганий настрій чи роботи багато... Ну не знаю.

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

Я ходжу до нього вже давно.
А де саме він на Батальній приймає? Який поверх, кабіне?

FAIRYTALE
24.02.2011, 18:16
А мені дідулька( мануальний терапевт) сказав, що обов"язково мусить бути оргазм, щов вийшла слизова пробка, яка накопичується в шийці матки. Щоб спермики вільно проплили )
А як цікаво вагітніють жінки, які можуть не мати оргазму взагалі або досить довгий період часу?! Я завагітніла якось без оргазму, а вже після народження дитинки... балдію:girl_flirt: Щось той ваш дідулька хибні думки має:o

jalla
24.02.2011, 18:18
Але сьогодні, коли дзвонила, щоб записатись, то він неприязно говорив і мені навіть трохи сумно стало
Він такий є. Неприємний трохи. А на мене тоді так кричав що весь поверх збігся. Хіба лікар повинен такий бути?.. Приймав на Батальній на першому поверсі як заходите не доходячи до сходів повертаєте на ліво. Але це було ще більше як півтора роки тому. Не даю гарантії, може тепер його кабінет кудись перенесли.

FAIRYTALE
24.02.2011, 18:19
Перший поверх, перед сходами направо, це було 3 роки тому
Приймав на Батальній на першому поверсі як заходите не доходячи до сходів повертаєте на ліво. Але це було ще більше як півтора роки тому. Не даю гарантії, може тепер його кабінет кудись перенесли.
наліво там стіна:girl_wink:

Virginia
24.02.2011, 18:22
Але можливо у нього був поганий настрій чи роботи багато... Ну не знаю.

Хоча чула про нього тільки хороші відгуки і до його заключень теж ніяких притензій не маю. Але те що він хам, це факт. А одного разу, він весь час що дивився мене розмовляв по телефону і то не по справах, а просто так...

Марточка
24.02.2011, 18:29
Я вже багато де читала,що навпаки не повинен бути оргазм,бо при оргазмі шийка матки опускається і тим блокує шлях сперматозоїдам.Я думаю,треба якогось гінеколога спитати,мені і самій цікаво,але думаю,що думки лікарів будуть відрізнятись))))

MUCHACHA
24.02.2011, 18:34
Якщо такий чудовий, то ходіть до нього і надалі на здоров"ячко!!!
Ой, не треба ТАК писати, і так "щиро" бажати "на здоров"ячко"...

про нього ніколи нічого погано не чула, і чесно кажучи, це вперше, тим більше, тут ситуація дуже складна і мені дивно, що лікар з таким стажем роботи не зміг розпізнати маткову/позаматкову вагітність...

Я пишу за себе та тих людей, які спостерігаються в нього, повторюсь, жодного разу в мене не було нарікань на його дії та діагнози. Окрім того, знаю ,що багато лікарів Львова довіряють його заключенням і направляють, власне, до нього.

З власних спостережень - подобається тим, що уважно діагностує, прискіпливо так. Розумний. А те, що буває хамовитим, це так, не спорю ,надто різкуватим буває.

Vysoka
24.02.2011, 18:41
А те, що буває хамовитим, це так, не спорю ,надто різкуватим буває.
Дякую. А я думала, що він так тільки до мене. Тепер просто не буду звертати увагу.

MUCHACHA
24.02.2011, 18:50
Дякую. А я думала, що він так тільки до мене.
Та ні, то в нього як коли. Деколи бурчить і хамить страшно, а деколи такий добрий. Мою маму, яка дзвонила вперше, консулютував в телефонному режимі 25 хв., а до мене, інколи, міг і двох слів нормально не сказати. Просто пропускайте крізь вуха, та не беріть до уваги.
Ви ще в Мартина не були і не пробували до нього додзвонитись - от там, дійсно, капут:)

Vysoka
24.02.2011, 19:00
Просто пропускайте крізь вуха, та не беріть до уваги.
Дякую вам, так і буду робити. Головне, щоб був результат!

tasha
24.02.2011, 19:06
Допис від Vysoka Переглянути допис
Перший поверх, перед сходами направо, це було 3 роки тому
Цитата:
Допис від jalla Переглянути допис
Приймав на Батальній на першому поверсі як заходите не доходячи до сходів повертаєте на ліво. Але це було ще більше як півтора роки тому. Не даю гарантії, може тепер його кабінет кудись перенесли.
наліво там стіна

Якщо не путаю право і ліво, то мені теж здається що на ліво.

Я була у дуже багатьох і різних узидистів, загалом і в Корінця (раз 5), бо на батальній робили операцю.
Так от він на мене справив найгірше враження з усіх. Справді хам, чекати під тим кабінетом можна було годинами, хоча в черзі 2-3 перед тобою , приймав без черги в 10 раз більше ніж по черзі. Сказати, щоб він дуже прискіпливо дивився, ні, дивились і краще і більш детально робили записи. Могла зайти в кабінет, він каже роздівайтесь і вийшов хв на 10 курити, а я з голою дупою сиджу і чекаю.
Нічого не пояснював і ще й гаркав, як щось питала.

Вважаю що у Львові є багато хороших узидистів, які не поступаються в компетентності, але і все прокоментують, тай якось більш людяніше ставлення мають до пацієнтів.
Це моя суб"єктивна думка, прошу тапками не закидувати.

FAIRYTALE
24.02.2011, 19:16
Якщо не путаю право і ліво, то мені теж здається що на ліво.
Маю трошки проблеми з просторовою орієнтацією:girl_haha:, можу і помилятись, можливо, коли йшла до нього (11 тиждень вагітності, перше УЗД) трошки хвилювалась і не звернула уваги:d23:

Kiruskin
24.02.2011, 19:24
Вчора в мене вечері був якийсь такий слиз, такий в"язкий і багато і болі внизу живота, не знаю що це...:confused: Це може бути плідний слиз? Бо не знаю який він... БТ почала міряти, але перегаратала 3 градусники і вже не міряю, буду знов починати з наступного циклу.

Лідочка
24.02.2011, 19:40
Вчора в мене вечері був якийсь такий слиз, такий в"язкий і багато і болі внизу живота,
Дууууже ймовірно, що овуляція.

Dolche
24.02.2011, 19:52
І ще я вставлю своїх "5 копійок" про Корінця, бо була сьогодні у нього на УЗД. Це вже другий раз. Вперше ходила, коли була загроза і я лежала у лікарні, то в кабінет зайшла разом зі своєю лікаркою і вона дивилась разом з ним. Настрій у нього був хороший, ще й жартував. А от сьогодні дійсно видався мені хамовитим (ну можливо хтось настрій зіпсув переді мною). Ситуація така ж як ви описуєте, коли мене дивився, то говорив і ншими лікарями і медсестрою, і постійно бурчав, а свої запитання доводилось задавати двічі, бо просто їх ігнорував (ну мені так здавалось). Хоча як про спеціаліста поганого нічого не можу сказати. Проте мабуть на наступний раз піду до Палиги, він завжди привітний, а для жінок, особливо вагітних це багато)))

Але сьогодні, коли дзвонила, щоб записатись, то він неприязно говорив і мені навіть трохи сумно стало. Я ж не йду до лікаря, бо мені так хочеться, а йду - бо така є потреба. Але можливо у нього був поганий настрій чи роботи багато... Ну не знаю.
Коли він мене оглядав, то до нього дзвонила пацієнтка (можливо то були ви), то він дійсно так не гарно відповів їй по телефону. Я ще подумала якби то я так подзвонила, мені було б дуже не приємно....
То моє враження.
Приймає він тепер біля сходів направо кабінет, бо той на ліво його приватний, наскільки я знаю, то там зараз ремонт.

Vysoka
24.02.2011, 20:30
Коли він мене оглядав, то до нього дзвонила пацієнтка
Я дзвонила зранку о 10:00, він говорив, що не може говорити, а потім вже я говорила з ним десь о 16:00. Може то й ви були свідком нашої розмови. А скільки він бере зараз за УЗД?

Dolche
24.02.2011, 21:15
Я дзвонила зранку о 10:00, він говорив, що не може говорити, а потім вже я говорила з ним десь о 16:00. Може то й ви були свідком нашої розмови. А скільки він бере зараз за УЗД?
Ну я приблизно і в такий час була, може було 10:30 (точно не пригадаю). В тому кабінеті коштує 70 грн., але в його приватному на Котика, то 100 грн. (але думаю там краще, хоча б тим що всі на голові не стоять як тут, і можливо настрій кращий:) )

Skaliaria
24.02.2011, 23:02
як цікаво вагітніють жінки, які можуть не мати оргазму взагалі або досить довгий період часу?!
Я ж не написала, що нереально завагітніти, якщо нема оргазму! Просто логічно, що коли шийка матки не "закупорена" лишнім слизом, то є більше шансів, що сперматозоїди подолають той шлях!

morkvao
24.02.2011, 23:35
Дівчатка підкажіть з якого дня від зачаття можна здавати ХГЛ?

галичанка
25.02.2011, 00:13
Дівчатка підкажіть з якого дня від зачаття можна здавати ХГЛ?
ХГЛ починають визначати з 1,3-2 тижні від зачаття, тобто десь з 11 дня від зачаття. Але потрібно врахувати, що може бути рання і пізня імплантація. Якщо у вас другі фази тривають по 14 днів, то можна здати з 14 дня

---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:09 ----------

Головне, щоб був результат!
Давненько тебе не було тут чути! Сподіваюсь твій результат не забариться!

morkvao
25.02.2011, 10:13
14
Дякую. Бо ми цьому циклі намагались і мені не терпиться але зачекаю ще кілька днів. Якщо звичайно не почн М.

crissola
25.02.2011, 10:30
Бо ми цьому циклі намагались і мені не терпиться але зачекаю ще кілька днів Удачі вам!!!! Вірте і це обовязково станеться!!!!

Vysoka
25.02.2011, 15:49
Сподіваюсь твій результат не забариться!
Дякую Галичанко, я теж на це ДУЖЕ сподіваюся, але поки що не виходить.

OlesjaDi
25.02.2011, 17:19
Я ще додам на рахунок Корінця. Я була в нього на УЗД на Котика, то заплатила
60грн (але вінробивУЗД нирок)мама ходила ,то заплатила 80 грн.
А на рахунок хамовитого ставлення, то точно!!! Я вперше побачила таке ставлення лікаря до пацієнта :feminist: була дуже обурена!!!!!

галичанка
25.02.2011, 17:40
Хтось стикався з проблемою підвищеного 17-Оксипрогестерону і безпліддя? Що вам призначали лікарі? Чи допомогло? Завагітніли?

Orman
26.02.2011, 14:49
Просто логічно, що коли шийка матки не "закупорена" лишнім слизом, то є більше шансів, що сперматозоїди подолають той шлях!

мамочки, як так вона "закупорена"? А то нічо що саме слиз допомагає спермикам в матку потрапляти?

І що при оргазмі вона вилітає? Яким чином? в матці пляшка шампанського чи що?

Шото я не в настрої останнім часом на "народну творчість". Невже так важко взнати як власне тіло працює?

crissola
27.02.2011, 18:36
Дівчатонька щось я розкисла ..Вчора подивилась концерт до дня Захисника.....виступала Ані Лорак співаючи "Спасибо за день, спасибо за ночь....Спасибо за сына или за дочь" і я подумала коли ж я подарую своєму Коханому ангелятко маленьке, коли ж я подарую онуків своїм рідним, коли ж я нарешті стану МАМОЮ??? ой щось так важко на душі........

Orman
27.02.2011, 20:10
Вчора подивилась концерт до дня Захисника.....виступала Ані Лорак співаючи "Спасибо за день, спасибо за ночь....

теж дивилась - дуже розчуливо :)

Не переживайте все у вас буде!

crissola
27.02.2011, 21:02
Не переживайте все у вас буде!
Дякую всім Вам за підтримку!!!! Добре що ВИ є.....я зараз і дня не можу , щоб не зайти і навіть якщо не писати то, хоча б прочитати, поспівчувати, порадіти, поділитися з вами своїм наболілим.

Uljana
28.02.2011, 16:01
хто стикався з такою проблемою як підвищення тестостерону.полікістоз яєчників?Якими препаратами лікувались?

Laiza
28.02.2011, 16:58
"Спасибо за день, спасибо за ночь....Спасибо за сына или за дочь
Мені теж ця пісня крає серце, але потрібно боротись за таке щастя і не опускати руки. Я вірю як вам є, бо сама інколи...і аж хочеться комусь поплакатись... коли я втакому стані то начинаю молитися до БОЖЕНЬКИ своїми словами аж легше стає. Чула недавно таке, що коли про щось мрієш, то потрібно собі уявляти час від часу цю мрію, я пробувала вже декілька раз і з молитвою, після такої уяви таке відчуття ніби ось-ось це має статися, і нові сили появляються і віра і надія. І ще старайтеся незгадувати, про минулі і прожиті роки, думайте про сьогоднішнє і про майбутнє, завжди іти вперед і нерозкисати, а боротись за своє щастя. :girl_wink::girl_yes2:

Margot
01.03.2011, 00:20
І ще старайтеся незгадувати, про минулі і прожиті роки, думайте про сьогоднішнє і про майбутнє, завжди іти вперед і нерозкисати, а боротись за своє щастя.

Я теж практикую уявляти, що в мене дитинка, їздимо ми з нею до батьків в гості, вона в мене найгарніша, наймиліша...Вірю, що так буде, бо інакше не може бути...Все в нас буде чудово!Бо коли найтемніше? Перед світанком! Щасливі люди - ті люди, які вистраждали своє щастя. Так, буває в когось все просто - весілля, місяць-два - і діти,вони навіть не встигнуть усвідомити тієї радості, але повірте,що для нас наші вистраждані дітки будуть таким скарбом!
В будь-якому випадку не треба опускати рук, хоча я знаю, як це важко триматись, відговорюватись на питання "чому? чому?", сама кілька ночей не могла заснути...Зараз заспокоїлась, все віддаю в Божі руки, Йому видніше...бо я такими настроями чуть себе не вгробила!Боженька нас не обділить!Всіх цьомаю!!!!!!!!!!!!!!

---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

[[COLOR="Magenta"]

starfish
01.03.2011, 14:00
подумала коли ж я подарую своєму Коханому ангелятко маленьке, коли ж я подарую онуків своїм рідним, коли ж я нарешті стану МАМОЮ??? ой щось так важко на душі........
і я про це думаю щохвилинки... Сьогодні весна прийшла до мене не сама, а з монстрами... День такий сонячний і теплий а на душі просто страх як погано. і саме перше питання яке виникає в голові коли розумію що ці дні прийшли - "ну чого? що не так?". Так вже хочеться відчути радість материнства. куди не глянь - всі подружки то вагітні, то народили, так радісно за них і так страшно і обідно за себе...:girl_sad:

morkvao
01.03.2011, 14:04
Підкажіть мені що відбувається. 30 ДЦ (Всередньому 28). Тест негативний (робила не зранку) але мажеться св коричн. Чи може тест помилитись?

Delfy
01.03.2011, 14:42
Чи може тест помилитись?
може помилитись. а може й міс.так починаються. пробуйте через 48 год. робити ще один, якщо перестане мазатись, або здайте кров. затримка маленька - тест може ще не показати нічого.

KristiK
01.03.2011, 18:13
Привіт дівчатка.:girl_curtsey:
Питання :
Здала минулого тижня аналіз на прогестерон (21 дц) Це рахується лютеїнова фаза, так?
Результат - 5,88. Це замало чи нормально? До дохтора ще не ходила (щоб все пояснив), бо знов хворію - грипа не дає життя. Вже третій тиждень з грипом борюся.
В і-неті дивилась, що норма прогестерону в лютеїновій фазі починається з 1,5 – 22,6. Вроді як 5,88 не 1,5 але ж так далеко від 22,6....

---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

Ой, доречі!!!:girl_smile:
ВСІХ ВІТАЮ З ВЕСНОЮ!!!!!!!!!!!:girl_in_love::girl_in_love::girl _in_love:
Нехай Весна принесе на своїх квітучих крилах нашу заповітну мрію!!!!!!

morkvao
01.03.2011, 19:13
пробуйте через 48 год.
Дякую попробую завтра ще тест.Якщо не почн місячні.

Margot
01.03.2011, 21:40
Дівчатка, всіх вітаю з першим днем весни!!! Радості, усмішок, щастя!!!!!Поменше сліз, вони "погані" друзі! І взагалі - хай у Вас і у нас буде все гаразд!:girl_dance:

---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

Дякую попробую завтра ще тест.Якщо не почн місячні.
Зверніться краще до лікаря, можливо, у вас низький рівень прогестерону - тест не показує тоді. Плід, не маючи чим живитися ,вийде разом з місячними.Можливо, ви і вагітні.В мене раз так було, затримка 6 днів, всі симптоми, навіть снилося,один тест показав - треба було йти швиденько!А я не могла повірити і чекала два дні, щоб ще зробити тест, от тобі і на - негативні!Через 2 дні почались місячні. Лікарка сказала, що то можлива була вагітність, але вся річ була в прогестероні....сумно звичайно...То ж краще біжіть!

галичанка
01.03.2011, 21:45
Здала минулого тижня аналіз на прогестерон (21 дц) Це рахується лютеїнова фаза, так?
Результат - 5,88. Це замало чи нормально?
Зореслава каже, що закордоном вважається так, якщо прогестерон такий низький - значить овуляція неповноцінно відбулась, Прогестерон на 7 день лютеїновоїх фази має бути від 16, бажано щоб він був біля 20-30.
21 день м ц - не завжди середина лютеїнової фази! Овуляція може бути і на 11, і на 21 день. Цей аналіз здається на 7 день після овуляторного скачка по графіку БТ або на 7 день після піку слизу.

Laiza
01.03.2011, 22:37
ВІТАЮ УСІХ З ПЕРШИМ ДНЕМ ВЕСНИ!!!!! ТЕПЛА ВІД ВЕСНИ, КОХАННЯ ВІД ЧОЛОВІКА І ЗДІЙСНЕНЯ УСІХ ВАШИХ НАЙ-НАЙ ЗАПОВІТНІШИХ МРІЙ!!! :girl_in_love:

Skaliaria
01.03.2011, 22:37
Шото я не в настрої останнім часом на "народну творчість". Невже так важко взнати як власне тіло працює?
О"К! Розкритикували мене "взовж і впоперек"... нащо до слів придиратись, ми ж тут підтримуємо один одного, а не виплескуємо свою злість... Чи може оргазм є ознакою неправильної роботи тіла? Впевнена багато хто з нас не хотів би поглиблюватись в різні нюанси роботи свого тіла, а займався б краще вихованнями діток, але що поробиш...

morkvao
01.03.2011, 22:53
Дякую MARGOT за відповідь. Можливо ви праві боюсь щоб не було пізно йти бо завтра ніяк не можу.

Orman
01.03.2011, 23:10
ми ж тут підтримуємо один одного

підтримка не значить потурання невігластву.

Чи може оргазм є ознакою неправильної роботи тіла?

я такого не писала, не перекручуйте.

дівчата, червоний колір - модераторський.

Nataljchuk
01.03.2011, 23:25
І я вітаю всіх з ВЕСНОЮ бажаю всім здійснення всіх мрій:d25: :girl_dance: скоро буде місяць, як мене почистили а місячних ще немає:girl_in_dreams: цікаво які вони будуть трошки страшновато...

Margot
02.03.2011, 00:30
Дякую MARGOT за відповідь. Можливо ви праві боюсь щоб не було пізно йти бо завтра ніяк не можу.
На всяк випадок не ходіть на високих підборах, не дратуйтесь і не переживайте.Я собі тими переживаннями і нервами усе попортила, якщо хвилювання переповнюють випийте валеряночку!

nalia
02.03.2011, 00:35
а місячних ще немає цікаво які вони будуть трошки
В мене після чистки почалися через 1,5міс,і нічим не відрізнялися

Nataljchuk
02.03.2011, 00:45
Дякую за відповідь.

something
02.03.2011, 14:20
у нас 2,5 роки нічого не виходило. Нам уже 15 тижнів. Сьогодні почався 16-й) Нічим не лікувались. 2 роки тому лікувалась від запалення яєчників. Тоді всі аналізи були добрі. Так що ми просто надіялись і вірили.
Надіюсь у всіх у вас все вийде також

morkvao
02.03.2011, 14:31
Привіт всім. Сьогодні зранку тест показав дві полоски але друга бліда. У мене 31 ДЦ (в середньому 28). Не знаю чи йти до лікаря . Боюсь позаматкової.

Лідочка
02.03.2011, 14:51
Не знаю чи йти до лікаря . Боюсь позаматкової.
Біжіть до лікаря!!!!!! Не давайтеся на крісло!!!бажано також УЗД не робити, але то вже по ситуації, можна краще ХГЧ здати. А мазанина ще є?

Gabi
02.03.2011, 14:51
morkvao, здайте кров на ХГЛ (щоб остаточно впевнетись у вагітності) і через тиждень сходіть на УЗД, там буде видно чи вагітність маткова.

Лідочка
02.03.2011, 14:53
morkvao, здайте кров на ХГЛ (щоб остаточно впевнетись у вагітності) і через тиждень сходіть на УЗД, там буде видно чи вагітність маткова.
Так можна було б зробити, якби не було мазні, а так можливо загроза викидня, тому негайно до лікаря, прогестеронові препарати, вітамін Е, фолька і ЛЕЖАТИ!!!!!!!!!

morkvao
02.03.2011, 15:08
А мазанина ще є?
Є але тілесного кольору. А ХГЛ (цифра) чимось відрізняється коли маткова та позаматкова ваг? ДЯКУЮ всім за відповіді.

Gabi
02.03.2011, 15:12
тому негайно до лікаря,
Безперечно, що потрібно до лікаря. Але щоб підтвердити вагітність лікар захоче оглянути, або направить на УЗД чи ХГЛ. Тому краще зраненька здати ХГЛ і з тими результатами одразу до лікаря.

---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

morkvao, а з чого ви взяли, що вагітніть позаматкова може бути? У вас були проблеми з трубами?

Лідочка
02.03.2011, 15:14
Тому краще зраненька здати ХГЛ і з тими результатами одразу до лікаря.
Поки до завтра чекати, потім зробити, потім поки будуть готові результати, після обіду, а лікар невідомо чи ще буде, тому краще зараз, можна буде вже приймати два дні дюфастон. Я би не відкладала.

KristiK
02.03.2011, 15:15
Дякую за відповідь. Просто я минулого циклу колола прогестерон 4 дня - була затримка але не прикріпилось....
А цьому місяця можливо із-за уколів зауважила слиз от власне аж на 20 д.ц.

Лідочка
02.03.2011, 15:16
А ХГЛ (цифра) чимось відрізняється коли маткова та позаматкова ваг? ДЯКУЮ всім за відповіді.
Так, то треба зробити в динаміці, тому то то піде як мінімум 4 дні. Тому біжіть сьогодні до лікаря, толковий лікар на крісло не візьме, попросіть щоб виписав щось для підтримки вагітності, поки зробите ХГЛ чи УЗД, просто щоб не було пізно. Будь ласка, не відкладайте.

KristiK
02.03.2011, 15:23
Зореслава каже, що закордоном вважається так, якщо прогестерон такий низький - значить овуляція неповноцінно відбулась, Прогестерон на 7 день лютеїновоїх фази має бути від 16, бажано щоб він був біля 20-30.
21 день м ц - не завжди середина лютеїнової фази! Овуляція може бути і на 11, і на 21 день. Цей аналіз здається на 7 день після овуляторного скачка по графіку БТ або на 7 день після піку слизу.
Дякую Галичанка. Зразу чомусь не вийшло прикріпити вашу відповідь

---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

Дякую за відповідь. Просто я минулого циклу колола прогестерон 4 дня - була затримка але не прикріпилось....
А цьому місяця можливо із-за уколів зауважила слиз от власне аж на 20 д.ц.

галичанка
02.03.2011, 15:59
зауважила слиз от власне аж на 20 д.ц.
То цілком можливо, що у вас тільки зараз овуляція. Слиз прозорий тягучий?

morkvao
02.03.2011, 17:21
Проблем з трубами не було просто бліда полоска на тесті. Завтра йду до лікаря а сьогодні обережна.

crissola
02.03.2011, 18:31
:girl_blush2:Дівчаточка вибачте мене будь ласочка...я в Посиденьках ще ніколи не робила таких пропозицій....Може комусь щось потрібно з продукції Мері Кей??? хороша знижка гарантована:girl_blush2:Якщо чесно консультантом стала я зовсім недавно...щоб відволіктися трохи від своєї проблеми, завантажити себе роботою,навчанням і на додачу косметикою......

tasha
02.03.2011, 20:11
Здається у мене ангіна, болить горло і температура під 38. Дівчатка скажіть чи температура впливає на О., бо не маю сили шукати інформацію.

Vysoka
02.03.2011, 20:59
Привіт дівчата! Хочу запитати, чи хтось з вас чув про мужчину та його дочку з Радивилова (Рівненська область), що лікують руками? Чи хтось до них звертався? Чи був результат? В мене знайома туди їздила багато раз, але результату поки немає.

---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:55 ----------

До речі ще хочу написати про Корінця. Ще раз переконалась, що він людина настрою: коли я до нього записувалась, то він просто не хотів зі мною говорити, а вчора коли була в нього на Котика, то так гарно все мені пояснював, так розказував, ще й радив, де ліки дешевші купити. От такі бувають люди. Взагальному, він мені сподобався як лікар.
Ще питання: чи хтось приймав клостилбегіт для стимуляції?
Напишіть свої думки з приводу цього.

Huculka
02.03.2011, 21:18
Напишіть свої думки з приводу цього.
Я приймала двічі. Потрібно починати з меншої дози (50 мг /д), якщо не вийде - збільшувати. Схему розпише лікар (бо потрібно паралельно пити аспекард чи кардіоспірин для розрідження крові, прогінову для нарощення ендометрію і ін. залежно від ваших показників). Враження в кожного свої, оскільки кожен організм на нього реагує по-своєму. Є жінки, які на нього не реагують. В мене перший раз було 2 фолікули, 2 раз - три. Овуляція відбувалася. Єдине - його не варто приймати більше 3 разів підряд, та й загалом більше не варто. Бо він виснажує яйники, зрештою, як всі стимулятори овуляції.

Vysoka
02.03.2011, 21:30
Я приймала двічі.
Дякую за ваш коментар. А ви завагітніли після цього?

Zoryanazirka
02.03.2011, 21:36
Моя коліжанка стимулювалася вже 6 разів клостилбегідом безрезультатно і далі збирається бо так іі лікар призначає... Я вже і сюди іі посилала... аргумент залізний - я довіряю цьому лікару, і якась там знайома завагітніла після 5і стимуляціі

Марточка
02.03.2011, 22:29
Хто знає скільки коштує фолікулометрія в Прокопчук і Корінця? І скільки разів в середньому протягом циклу виходить?)))) Дякую

Mokka
02.03.2011, 22:39
До речі ще хочу написати про Корінця. Ще раз переконалась, що він людина настрою
підтримую
довіряю цьому лікару
а що за лікар не знаєте?

Gabi
02.03.2011, 23:41
В мене було 6 стимуляцій Клостилбегідом з них 3 рази було по одному фолікулу. Але безрезультатно. Побічних дій не помічала.

Дівчата, в мене залишився Хорагон 10000, може комусь треба то пишіть у ПП, відпродам дешевше ніж в аптеці.

jalla
03.03.2011, 00:02
чи хтось приймав клостилбегіт для стимуляції?
Я приймала. На жаль тоді безрезультатно. З цим препаратом слід бути досить обережно. У мене після стимуляції в три цикли утворилась фолікулярна киста на правому яйнику. І ще ним довго стимулюватись не можна і для стимуляції повинні бути вагомі причини. Бо мені цей препарат назначила лікар до якої я звернулась вперше і вона назначила його просто так мовляв це пришвидшить вагітність. Невдалий досвід у мене з тим клостилбегітом і з тою лікаркою. Але в кожного своє. Моя подруга на ньому завагітніла.:girl_claping:

KristiK
03.03.2011, 10:36
Так, прозорий і тягучий дуже....
То цілком можливо, що у вас тільки зараз овуляція. Слиз прозорий тягучий?

NikaLovely
03.03.2011, 10:41
Дійсно, часто клостилбегід призначають на "авось", навіть якщо наявність власної овуляції підтверджена на УЗД.
Мені так теж давно призначала лікарка, ще й професор до того. Розписала схему: перший місяць по 1 табл., другий - по 1,5, третій - по 2. І все. Ніякого спостереження за фолікулами та ендометрієм, нычого додатково.
Такого точно не можна робити. Все мусить бути під контролем, товщина ендометрію, розміри і кількість фолікулів, ну і, звичайно, підтверджена овуляція, щоб не лишати кисти на наступний цикл. І вже відповідно до кожного УЗД призначаються ті самі ліки для поточного корегування, про які писала Huculka.

Lapatulya
03.03.2011, 10:45
чи хтось приймав клостилбегіт для стимуляції?
Я приймала. Завагітніла з першого разу. Другий раз коли приймала, то завагітніти не вдалося, хоча О відбулася.

Vysoka
03.03.2011, 13:25
Дівчатонька, дуже дякую усім за свої коментарі на моє питання. Це так класно - ми всі тут ніколи один одного не бачили, але стаємо справжніми подругами та порадницями. Дуже прикольно.

morkvao
03.03.2011, 17:11
Привіт усім. Сьогодні була в лікаря Дуже погано було видно плідне яйце на УЗД бо малюсінький термін (я так і не зрозуміла чи лікар його побачив чи ні, але вже майже не мажеться) в трубах нічого немає. УРА. Я тільки не розумію в мене виходить до 12 тиж буде три УЗД (сьогодні, через два тижні(щоб точно підтвердити вагітність) і в 12 тижнів так мені сказав лікар).

Лідочка
03.03.2011, 17:20
Привіт усім. Сьогодні була в лікаря Дуже погано було видно плідне яйце на УЗД бо малюсінький термін (я так і не зрозуміла чи лікар його побачив чи ні, але вже майже не мажеться) в трубах нічого немає. УРА. Я тільки не розумію в мене виходить до 12 тиж буде три УЗД (сьогодні, через два тижні(щоб точно підтвердити вагітність) і в 12 тижнів так мені сказав лікар).
А для підтримки вагітності вам щось призначив? І для чого стільки УЗД, для підтвердження вагітності підіть завтра в лабораторію і здайте ХГЛ, заодно побачите як розвивається вагітність, ще можна здати прогестерон і будете бачити, чи потрібно вам якісь препарати приймати. А що то за лікар? Що сказав на рахунок мазні? То ж не жарти, прочитайте скільки дівчаток втратили своїх ляль через те, що вчасно не розпізнали загрозу. Не пошкодуйте часу і зробіть все як слід, і я б напевно звернулася до іншого лікаря - моя лікарка при мазні відразу би призначила Дюфастон і постільний режим.

Маруся-мама
03.03.2011, 17:31
Я тільки не розумію в мене виходить до 12 тиж буде три УЗД (сьогодні, через два тижні(щоб точно підтвердити вагітність) і в 12 тижнів так мені сказав лікар).

В мене також було декілька УЗД щоб підтвердити вагітність. Чи ви дотримуєтесь думки що воно вам зашкодить? А кров у вас взяли, щоб підтвердити вагітність?
Я здала аналізи і вони показали занизький рівень гормону і лікар прописав ліки, бо інакше сказав є ризик що не затримається плід. Я нічого не приймала і здалась на волю Бога. Через 9 місяців народила своє четверте.

Бажаю щоб воно вам гарно закріпилось і розвивалось.

Orman
03.03.2011, 17:32
моя лікарка при мазні відразу би призначила Дюфастон і постільний режим.

я б сама собі полюбе постільний режим при мазні призначила. Не пошкодить точно.

також дивуюся нащо стільки УЗД робити. Я шось не фанат великої кількості УЗД. Пошкодити може й не пошкодить, але без реальної потреби робити не бачу сенсу.

morkvao
03.03.2011, 17:53
Не пошкодуйте часу і зробіть все як слід, і я б напевно звернулася до іншого лікаря - моя лікарка при мазні відразу би призначила Дюфастон і постільний режим.
Лікар В.В. Сказала що не бачить потреби щось приймати, тому що з вчорашнього дня з обіду не мажеться. Будем здавати прогестерон якщо знову почнеться мазня. От так не знаю чи все правильно? Переживаю за кількість УЗД.

Маруся-мама
03.03.2011, 18:18
Я шось не фанат великої кількості УЗД.

А це що вагінальне УЗД? Велика кількість то скільки? Це ж не що-тижня а лишень ще два. Один через кілька тижнів щоб підтвердити вагітність а наступний аж в 12 тижнів. Ну і тоді я сподіваюсь буде перерва до тижня 20-22.

Я з четвертою вагітністю мала на початку десь 3 рази УЗД, потім на 20-му тижні а останній місяць то взагалі що-тижня ходила, бо на 32-33му тижні було відшарування плаценти.

Orman
03.03.2011, 18:29
Це ж не що-тижня а лишень ще два. Один через кілька тижнів щоб підтвердити вагітність а наступний аж в 12 тижнів.

:) ок наступний щоб підтвердити (хоча і по ХГЛ можна підтвердити), тоді на 12 тижні нащо?
бо на 32-33му тижні було відшарування плаценти

ну це зовсім інша справа тут очевидна необхідність такої прискіпливої уваги.

Маруся-мама
03.03.2011, 18:34
тоді на 12 тижні нащо?

Ну тут можу погодитись, що якщо через 2 тижні підтвердиться що все в порядку то далі повинно вистарчити простого аналізу сечі.

morkvao
03.03.2011, 19:04
Дівчата я не розумію УЗД шкідливе чи ні на плід. Якщо ні то мені не важко сходити і ще раз зробити УЗД.

Orman
03.03.2011, 19:17
Дівчата я не розумію УЗД шкідливе чи ні на плід

так в тому то й справа, що насправді ніхто не знає.

П.С. в нас є тема про користь і шкоду УЗД

jalla
03.03.2011, 21:02
тоді на 12 тижні нащо?
У них для галочки в карті мусить стояти результат УЗД 12-го тижня. В тих карточках які видають вагітній жінці в ЖК вказано які аналізи і в які терміни УЗД має пройти майбутня мама. Хоч звісно ніхто не має права заставляти якщо сама жінка протів.

Mokka
03.03.2011, 21:33
дівчата, я здавала аналіз на анти мюллерів гормон, результат завищений (при нормі 2,1-7,2 в мене 9,2). Хто з таким стикався? Що робили? В інтернеті дуууже протирічні думки - від таких, що його взагалі можна не робити, той аналіз, до таких, що краще не писати.

Chortenia
03.03.2011, 22:28
Знавці, проясніть, будь ласка, ситуацію:
температура піднялась (правда, небагато, але останніми циклами вона чомусь поступово піднімається), але нормальний слиз з'явився тільки сьогодні.
По відчуттях цього разу взагалі нічого незрозуміло :-(

Margot
03.03.2011, 22:42
Дівчатка, скажіть, будь ласка, а вагінальне УЗД роблять на повний сечовий міхур?Минулого разу я робила звичайне УЗД- сказали на повний.А цього разу як?Дякую!

Марточка
03.03.2011, 23:01
При вагінальному УЗД сечовий,навпаки,повинен бути повністю порожній

Margot
03.03.2011, 23:32
При вагінальному УЗД сечовий,навпаки,повинен бути повністю порожній
Щиро вдячна!!!!!!!!!!!:girl_smile:

---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:30 ----------

Ой, іду перший раз на УЗД вагінальним датчиком, чогось так страшно!Ще, не дай Боже, щось знайдуть!

jalla
04.03.2011, 02:24
Ой, іду перший раз на УЗД вагінальним датчиком, чогось так страшно!Ще, не дай Боже, щось знайдуть!
Постарайтеся налаштуватися позитивно.:girl_yes2: А вагінальний датчик не такий то вже й страшний. Навіть не відчуєте, якщо звичайно пан дохтор в цей час не буде іншою рукою по мобільному телефону говорити... Мені так "повезло" одного разу:aggressive:

Kiberyatko
04.03.2011, 10:32
Привіт дівчатка. Щось собі згадала, що попередній мій лікар, коли дізнався, що не можу певний час завагітніти, серед інших обстежень назначив аналізи на яйцеглист. Потім ще чула інформацію, що в організмі може бути багато видів глистів і є такі, які можуть поїдати мелесенький плід. Як на мене, це просто брєд. А що ви думаєте з цього приводу?

NikaLovely
04.03.2011, 10:47
анти мюллерів гормон, результат завищений Наскільки я знаю, гірше, коли він занижений, тоді оваріальний резерв малий. А високий може вказувати на полікістоз.

Gabi
04.03.2011, 11:09
Потім ще чула інформацію, що в організмі може бути багато видів глистів і є такі, які можуть поїдати мелесенький плід. Як на мене, це просто брєд. А що ви думаєте з цього приводу?
Та ну, мені здається, що це маячня повна. Глисти ж не у матці живуть, як вони плід поїдати будуть. То вже, певне, в того дохтора "горе от ума".:girl_haha:
Глисти це звичайно не добре для організму і тому потрібно робити профілактику раз у пів року (особливо якщо дома є тварини).

Boyarhanka
04.03.2011, 11:55
Дівчата, я хочу всіх привітати з наступаючим 8 березня.
Хочу усім нам побажати: весняний Бебі-бум на форумі, і весняного настрою! :girl_in_love: :connie::d25:

Vysoka
04.03.2011, 12:00
А цього разу як?
Вагінальне УЗД робитьсмя на пустий мочовий. І зовсім не боляче. Не переживайте.

Nataljchuk
04.03.2011, 12:05
Дівчата, я хочу всіх привітати з наступаючим 8 березня.
І я вітаю всіх жінок з наступаючим 8 березня:girl_dance: сьогодні гарна погодка вже хоть трошки відчувається весна УРА... Вперед до здійснення наших мрій.

Orman
04.03.2011, 12:18
Привіт дівчатка. Щось собі згадала, що попередній мій лікар, коли дізнався, що не можу певний час завагітніти, серед інших обстежень назначив аналізи на яйцеглист. Потім ще чула інформацію, що в організмі може бути багато видів глистів і є такі, які можуть поїдати мелесенький плід. Як на мене, це просто брєд. А що ви думаєте з цього приводу?

брєд повний

Глисти це звичайно не добре для організму і тому потрібно робити профілактику раз у пів року (особливо якщо дома є тварини).

профілактику потрібно робити тваринкам :). А собі можна 2 рази в рік здавати кал. Ліки від глистів дуже токсичні і в період планування не добре так труїтися не знаючи напевно чи є вони чи нема.
*це нам Робік на паразитній форумівці все гарно пояснила :)*

Medusa
04.03.2011, 12:38
Може ви неправильно зрозуміли лікаря. Є такі трихомонади, хоч це не глисти, але пожирати маленький плід вони можуть, бачила про це у документальному фільмі ББС. Або ж відкусити ручку, ніжку...
Мені самій страшно, не думайте що вас лякаю. Краще від тих бяк застрахуватися...

silvia
04.03.2011, 12:40
Розказали мені про чудодійну властивість Солотвинських озер з вирішення гінекологічних проблем. Коліжанка познайомилась там з к-ма подружніми парами, яким було рекомендовано відвідувати ці озера. Як результат у 2-х пар є уже діточки. Хтось щось чув про це?

jalla
04.03.2011, 12:50
попередній мій лікар, коли дізнався, що не можу певний час завагітніти, серед інших обстежень назначив аналізи на яйцеглист
Мені теж свого часу одна лікарка таке назначала. І що саме головне вказала приватний медичний заклад в якому я повинна цей аналіз здати. Мене це насторожило і я просто зробила цей аналіз в своїй районній поліклініці. Принесла, вона почала розказувати що такий аналіз не підходить, і що якась там приватна лабораторія робить цей аналіз якось по-іншому, чи то більш розгорнуто. Я поміняла лікаря. Бо ця і крім того аналізу була якась дивакувата. Пів року назначила приймати якісь гомеопатичні преперати доречі дуже дорогі. І що саме головне я повелася і приймала... :umbrage:

Gabi
04.03.2011, 13:15
Є такі трихомонади.
Є такі, вони викликають Трихомоноз, і це дійсно не глисти, а одноклітинні джгутикові, що паразитують в сечостатевих шляхах чоловіків та жінок. І відносятся вони до ЗПСШ .

Margot
04.03.2011, 16:30
Дякую, Vysoka, справді не боляче зовсім!!!!!!!!!!!!!!

---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

Дівчатка, мені сьогодні виписали утрожестан 200мг перорально.Чула що інтравагінально - краще.І ще кажуть, що від нього дуже набирають вагу (хоча я на все готова), часто сперечаються, що Дюфастон кращий.Проясніть мене, будь ласка, а то я розгубилась зовсім....

jalla
04.03.2011, 17:14
Дівчатка, мені сьогодні виписали утрожестан 200мг перорально
Мені виписували цей препарат. В вазі трохи набрала, але відразу після закінчення прийому повернулась до попередньої ваги. А чому саме утрожестан виписали приймати? Лікар хоч пояснила в чому справа.

Gabi
04.03.2011, 17:48
Дівчатка, мені сьогодні виписали утрожестан 200мг перорально.Чула що інтравагінально - краще.І ще кажуть, що від нього дуже набирають вагу (хоча я на все готова), часто сперечаються, що Дюфастон кращий.Проясніть мене, будь ласка, а то я розгубилась зовсім....
Утрожестан і Дуфастон це одне і теж саме - прогестерон. И наскільки я знаю, то їх приймають тільки перорально (Дюфастон точно). А для інтравагінально прийому є вагінальні таблетки Лютеїна це теж прогестерон.

Margot
04.03.2011, 18:11
Лікар хоч пояснила в чому справа.
Так,у мене низький рівень прогестерону і тому не вагітнію, можливо запліднення відбувається, а плід не прикріплюється, не має чим живитись, от і виходить з місячними.Випила одну таблетку, а вже спати хочу!!!
Дякую вам!

---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:58 ----------

Мені виписували цей препарат. В вазі трохи набрала, але відразу після закінчення прийому повернулась до попередньої ваги.
І ще, будь ласочка,напишіть чи він вам допоміг, бо то дурниці щодо стрибка вгору ваги, лиш би помогло!:d25:

Nataljchuk
04.03.2011, 18:15
morkvao так Вас можна привітати :d25:чи я щось не зрозуміла?:shy:

Orman
04.03.2011, 18:38
А для інтравагінально прийому є вагінальні таблетки Лютеїна це теж прогестерон.

моя сестра ставить свічки Утрожестан.

Margot
04.03.2011, 19:40
http://lines.lvivport.com/children/m3748.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

morkvao
05.03.2011, 12:31
так Вас можна привітати чи я щось не зрозуміла?
Напевне так але ще 14-15 березня маю йти на УЗД чи все добре. Дуже надіюсь що все буде добре. Бо наразі перестало мазатись.

Nataljchuk
05.03.2011, 14:03
Напевне так але ще 14-15 березня маю йти на УЗД чи все добре. Дуже надіюсь що все буде добре. Бо наразі перестало мазатись.
Все буде добре непереживайте:girl_dance: бережіть себе. А в мене почались сьогодні М :girl_claping: трошки болить живіт, але я рада що рівно місяць і вони почались без всяких оскладнень... Ще напевно так М не чекала:girl_haha:

jalla
05.03.2011, 16:53
І ще, будь ласочка,напишіть чи він вам допоміг, бо то дурниці щодо стрибка вгору ваги, лиш би помогло
Ні, на жаль не допомогло. Як потім виявилось справа була не тільки в пониженому рівні прогестерону. Але ви не переживайте, візьміть себе в руки і постарайтеся розслабитись..:girl_claping: Все буде добре!!!