КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

kljysochka
11.06.2011, 01:44
стоматидин шо в лоб шо полбу..
ну, не кажіть... він знеболює (попри все інше), а при стоматиті це неабияк важливо! я мала, я знаю:girl_cool:

zlatovlaska
11.06.2011, 01:46
ну, не кажіть Я ж не кажу , що це кака, фу..ло, просто нам не допоміг :(

kljysochka
11.06.2011, 01:52
просто нам не допоміг
шкода... я його люблю! коли болить горло і тяжко ликати- він саме то шо нада! пополоскати і можна жити:)

Ніколь
11.06.2011, 01:57
А наш теперишній стоматит содовий розчин щось не бере..... тепер комбіную протирання ним, з протираннями мікроцидом. І чекаю як воно буде далі...
А стоматидин - нам також до лампочки... певно залежить як в кого стоматит проходить...

мамочка
11.06.2011, 14:03
я вже колись тут писала: нам допоміг від стоматиту Кандід. А до того пробували і синьку, і соду, і ністатін

Люша
11.06.2011, 14:59
від стоматиту малому стоматолог - дуже хороший - прописував мазь Солкосерил. Спочатку полоскали ромашкою і змазувала язвочки цією маззю. Нам дуже швидко допомагало.
http://medi.ru/doc/g7506d03.htm тут є про Солкосерил

Ніколь
11.06.2011, 23:19
Сорплів так і немає, кашель так і не розпочався
поспішила... є і те і інше тепер вже

ckorpionsha
11.06.2011, 23:35
Кандід
а нам протирання Нистатином

Ніколь
12.06.2011, 02:11
я знов про стоматит. Чи хтось знає суттєву різницю між герпетичним стоматитом і афтозним? Бо в нас є де просто одна язвочка, а і де все таке запухше біло-червоне, таке враження що ті всі язвочки по площині обьєднались. Два дні свят попереду, мушу чимось малій допомогти бо вже дуже їй болить все.
Чим лікувати основне питання?
Содою їй боляче, мікроцидом боляче...
Якшр це таки герпетичний стоматит то це значить що в малої вірус герпесу присутній?

щось не можу знайти ані відповіді, ані еффективного лікування....

Fistawka
12.06.2011, 02:33
щось не можу знайти ані відповіді, ані еффективного лікування....
Написала вам у приват.

LILY
12.06.2011, 09:15
приїхали з малим зі села і має понос і температуру,поки розвела смекту,думаю дати ніфуроксазид....чи краще атоксіл підкажіть будь-ласка???

olenkastar
12.06.2011, 10:23
чи краще атоксіл підкажіть будь-ласка?
я цим лікувала отруєння, помогло за один день. правда температура доходила до 40 градусів і вугілля вона виривала, тому і дала атоксил. при маленькій температурі вугілля достатньо (для нас у крайньому разі), тому що Софія пє охоче і багато (особливо боржомі :) )

LILY
12.06.2011, 10:29
а можна малому (1,9) боржомі? але ми постійно на циці....і попиває смекту,теемпература десь 37,7-38,поносить кожні 20 хв.,думаю дати ніфурокс.,в нас минулого року було ротавірусне ті самі симптоми+рвота,надіюсь обійдеться без неї...

olenkastar
12.06.2011, 10:39
а можна малому (1,9) боржомі?
та можна, тільки газ випустити треба. я наливаю в стакан і воно так постоїть годинку і тоді даю.

,поносить кожні 20 хв.,думаю дати ніфурокс.
не знаю,що то за ліки- ніколи (ттт) не лікувала.ото єдиний раз прийшлося дати атоксил (ситуація справді була негарна тоді вже) , дивіться по дитині. якщо пє багато - то організм сам справиться. а чай з ромашки даеш? рис для закріплення?

Ніколь
12.06.2011, 10:44
це знову я. А чи буває стоматит коли на ранках аж біло-зеленкувата плівка? От зараз зранку проснулась, я давай то все протирати, а на тампончику аж як слиз зеленкувата залишається. Верещить мала дико. Слиз з поверхні зняли - піднизом залишається слизова вся в ранках і запухша....
Дівчата, дякую за ПП, будем лікувати всім чим лише можливо. Бо це в нас щось найгірший стоматит за весь час.

zlatovlaska
12.06.2011, 11:02
поносить кожні 20 х
Нам лікарка + до смекти і ніфуроксозиду прописала малій по 1/2 таб фталазолу 3-4 рази на день (малій тоді був 1 рочок)
Боржомі також пили, це єдине , що мала хотіла пити тоді...

tsyganka
12.06.2011, 15:32
Зібрались сьогодні трохи посвяткувати і плани помінялись - малий захворів. Піднялась температура, дуже слабо себе почуває, бідака заснув.:cry:

dieSonne
12.06.2011, 15:36
а можна малому (1,9) боржомі? але ми постійно на циці....і попиває смекту,теемпература десь 37,7-38,поносить кожні 20 хв.,думаю дати ніфурокс.,в нас минулого року було ротавірусне ті самі симптоми+рвота,надіюсь обійдеться без неї...
гарно знімає інтоксикацію і спиняє понос біла глина. Її можна купити в аптеці в рецептурному відділі. Є дитяча і доросла доза.

Donata
12.06.2011, 16:17
поносить кожні 20 хв.,
слідкуйте за питтям, нам смекта допомагала, але на перш. порах я давала концентрованішу дозу, щоб скріпило швидше, бо такий частий понос може привести до зневоднення
Боржомі Вам можна, без газу, але купуйте в шкляних пляшках, а не пластикових.

Ніколь
13.06.2011, 23:24
Дівчата, хто останнім часом звертався до Гайдука, скільки коштує зараз прийом в нього? в карму будь-ласка.
І ще де можна здати мазок з рота щоб взнати який саме стоматит в нас?

Myroslava82
14.06.2011, 00:34
знов про стоматит.
Може вам вже пізно шось радити і ви вже здорові, але все ж таки: при стоматиті я малій змазувала ранки такою мазючкою для полегшення прорізування зубів у діток. Воно не лікує, але знімає трохи біль і дитина дає мазати ранки і може трохи їсти. Буду рада, якшо вам моя порада буде в нагоді.

Ljus6ka
14.06.2011, 02:13
Допис від Люша
від стоматиту малому стоматолог - дуже хороший - прописував мазь Солкосерил. Нам дуже швидко допомагало.
Ми теж її купували, дуже допомагає, язвочки затягуються і заживають на очах.
Ми ще в додачу до синьки, і стоматидину, змазуємо язвочки вітаміном В12 і смокчемо лісобакт

Tutuka
14.06.2011, 11:50
Сама не пробувала, але читала, що при стоматиті добре допомагає перетерта з цукром троянда (рожа). Зараз якраз на базарах продають пелюстки, можете спробувати, воно хоч смачне.
А в мене інша напасть: мала вже третій тиждень кашляє, аж заходиться, і ніякі сиропи-прогрівання і натирання не допомагають, а лікарі (ми вже у двох різних були) кажуть, що все у неї чисто, тільки горло ледь подразнене.
Одна лікарка ще припустила, що це у неї так паракоклюш може проявлятися - бо ніби кашель не є настільки сильним, як при звичайному коклюші, - і здається мені, що мабуть так воно і є: почалася хвороба у малої місяць тому з коньюктивіту, за тиждень стало легше, потім - ГРЗ, не дуже навіть і сильне, так собі з тиждень посопливила, а потім почався кашель. У сусідського малого - ті ж симптоми, у школі діти через одного гавкають. Причому інших проявів хвороби нема, між нападами кашлю - цілком здорові. Останні тижні взагалі чистий жах: два тижні сухого гепання, а зараз мокрого - вдень 5-6 разів по хвилин 5, вночі - тільки один, зате такий, що аж до рвоти доходить, вже після того може нормально заснути. Надворі практично не кашляє, особливо, коли має якесь заняття.
Порадили давати синекод, але я вагаюся, чи варто при мокрому кашлі?
Недавно бачила, як у переході на Митній якась жіночка давилася від такого ж приступу, і взагалі куди не глянеш, всюди люди з тим кашлем мучаться. :(

olja_zaj
14.06.2011, 12:35
орадили давати синекод, але я вагаюся, чи варто при
Синекод дають шоб приглушити кашель.

Ніколь
14.06.2011, 12:36
Ми теж її купували, дуже допомагає, язвочки затягуються і заживають на очах
куплю ще єє, спробуєм
смокчемо лісобакт
гайдук мені по телефону радив кращє лізак - бо він більш еффективний в цьому плані, ширший і сильніший спектр дії має
що при стоматиті добре допомагає перетерта з цукром троянда (рожа)
помагає коли її за щоку закласти і забути, і вона потрошки сама буде розсмоктуватись. А моя дитина її одразу ковтає.
і взагалі куди не глянеш, всюди люди з тим кашлем мучаться
в мене, 3-й тиждень, то крашє то гірше, допускаю що мене регулярно продуває в квартирі, але тим не меньше кашляю дико просто, чуть не до рвоти.

SOSKA
14.06.2011, 13:23
У Владика(10 місяців) вчора у 10 вечора почався понос, какав і в ночі 4 рази,і сьогодні вже напевно 5.Дала лінекс,можливо це на зуби,якраз два з верху лізе,бо нового не давала йому з їжі.Що можна ще дати від поносу,бо це вперше таке.

Donata
14.06.2011, 13:51
Що можна ще дати від поносу,бо це вперше таке.
Смекта. і ще гляньте дописи попередні, тут якраз нещодавно писали, що ще можна

Ніколь
15.06.2011, 02:28
Дівчата, я вже з нашим стоматитом певно всім надоїла, завтра йдемо до лікаря, але перелопативги купу інформації, ще тут перепитаюсь. Чи буває кандідозний стоматит лише в деяких очагах на слизовій губи, і при цьому щоб його не було на язику? Цей стоматит виглядає як творожистий налір і ніяк інакше?
БО в нас отаке один в один , в неті знайшла http://s016.radikal.ru/i334/1106/38/8f1c61158f0e.jpg тільки ті плями більші.
Хто мав такий стоматит, це афтозний чи кандідозний?
МОже на такий стоматит ністатину і не треба зовсім?

LILY
15.06.2011, 11:26
дівчата мучить мене питання: в малого більше місяця назад зявилося на спині (хребті, по центру спини) "п"ятно" правильної круглої форми схоже на синяк. Дитина на спину не падала, не болить. Навіть незнаю,

що це може бути,чи варто на цн звертати увагу?! в голову лізуть дурні думки.....

Ніколь
15.06.2011, 17:15
в малого більше місяця назад зявилося на спині (хребті, по центру спини) "п"ятно" правильної круглої форми схоже на синяк
Ліль, в моєї малої таке пятнишко від народження. Отаке округлої форми, на синячок схоже, тільки воно в нас на самому початку попи. Коли народилась було маленьке, тепер десь як 5 коп. монета. Це є так зване монгольське пятно. Ну тіпа десь хтось колись серед поколінь був з тої раси, бо воно переважно проявляється тільки в східних народів, або в їх потомків. Теоретично в неті пишуть що воно з часом зникає, ну в нас досі не зникло.
Але щоб думки не лізли, сходи до лікаря, щоб почути заспокійливу відповідь.
Наше пятнишко отак виглядає http://i054.radikal.ru/1106/4a/84c67fdd5767.jpg

LILY
15.06.2011, 17:33
Наше пятнишко отак виглядає

о точно таке саме в нас......фух....заспокоїло трохи.

і далі я прошу поради: малий далі поносить, темп. немає,бавиться/дуріє,їсть але з неохотою,єдине коли хоче випорожнитись видно його болить чи пече він плаче....дзвонила до нашої лікарки розказала ситуацію вона якось так відповіла неохотно/незрозуміло "ну 3-4 рази то нормально почекайте ше" короче викреслюю її. може хтось щось підкаже?..і ше лікарка сказала якщо буде прожилки крові треба в стаціонар і колоти антибіотик,а я вже починаю вишукувати, себе накручувати і мені вже привиднюється шось в каках(((

Надя К.
15.06.2011, 20:57
і далі я прошу поради
В моєї малої був понос і рвота 2 дні, взагалі нічого не їла, все, що пила, зразу рвала. Смекта і активоване вугіля не допомагали. Вчора я дала малій бактерії Біфіформ одразу 2 капсули на ніч. А сьогодні вона вже ніразу не вирвала і ще не какала, та й поїсти вже встигла 3 рази. Може, спробуйте якісь бактерії подавати чи йогурт в порошку.

dieSonne
15.06.2011, 20:57
Хто мав такий стоматит, це афтозний чи кандідозний?
МОже на такий стоматит ністатину і не треба зовсім?
афта не буває творожистою, вона просто як прищик затягнений плівочкою, якщо у вас творожистий, то швидше за все кандідозний, тим більше вам сода колись допомагала, при афтованому вона б вам не допомогла, а при кандідозному цілком і навіть дуже. Зводіть дитину до хорошого стоматолога, вони часто з таким стикаються і думаю порадять вам краще, щоб воно вам не переросло в хронічну форму.

Ніколь
15.06.2011, 23:00
афта не буває творожистою, вона просто як прищик затягнений плівочкою
Дякую, ми вже сьогодні були в лікаря. В нас не кандідозний стоматит а афтозний, просто ті афти були одна на одній скупчені в одному місці, і тому утворилась одна здоровезна афта затягнена якраз плівочкою. А я не знала і вважала ту плівочку якраз чимось поганим і постійно її содовим розчином знімала, а не треба було. А сода нам допомагала завжди, хоча в нас завжди якраз такий і був, лише просто був розкиданий по всьому роті маленькими афтами. Пояснили як правильніше і наймен травматично лікувати. Так що я заспокоїлась і тепер потихеньку лікуємось.

Ljus6ka
16.06.2011, 01:02
Допис від Ніколь
Пояснили як правильніше і наймен травматично лікувати.
Діліться й з нами, що б ми на майбутнє знали ))

Ная
16.06.2011, 01:18
Мамусі,а чим ви кашель дітам лікуєте,окрім сиропів і мікстур? Моя Софія один день мала дуже високу температуру,після того з"явився докучливий кашель і ніс закладений,дитина спати не може,нині вдень так кашляла аж до рвоти. В загальному себе вона ніби добре почуває,бігає,бавиться,надворі кашляє значно менше... класичні процедури провітрювання,зволоження і промивання носа шось ніц не дають(,на кашлюк не схоже,та й ми вже тим хворіли... Думала,шо можливо то кашель через соплі,шо стікають по горлу але кашляє однаково,шо лежачи,шо стоячи... Не знаю чим їй допомогти поки зможемо попасти до лікарки.

Ніколь
16.06.2011, 01:30
Діліться й з нами, що б ми на майбутнє знали
Ну, скажу що ми перепробували багато чого, починаючи колись давно від синьки, а далі, стоматидин, гівалекс, інгаліпт, содовий розчин, мікроцид + аекол, прополіс. Цього разу ще стоматофіт А, солкосерил дентальний, лізак....
Ну і лікар сказала що в кожному окремому випадку і в кожного індивідуально є більше чи меньша чутливість до цих препаратів, но в нашому випадку в жодному разі содою не терти, тй плівочку з афти не знімати бо то не наліт, і таким чином ті афто загоюються. Тож 5-6 разів на день змазувати афти стоматофітом, після чого розтерти в порошок 1/2 таблеточки лізак і засипати на ті уражені місця. Через пів годинки намастити солкосерилом і постаратись годинки 2 після того не істи.

А взагалі, сказала що якби мала вміла смоктати а не одразу жувати і ковтати, то найкраще допомагає в таких випадках звичайий взбитий в густу піну білок курячий.. Його взбивають як на бізе, беруть в рот, пару хвилин тримають і спльовують. Я про це читала раніше в неті, але думала - один з багатьох фіг знати чи допомічних методів. А лікар сказала що білок збитий дуже добре на себе витягую всяку заразу і сприяє загоєнню ( + білок в поєднанні зі слиною створює якісь там сполуки які також сприяють загоєнню). Тільки обовьязкого його потім сплюнути а не ковтати, бо проковтнеться вся заразу внутрь.

Ну і радила також варення з рози, ну але нам це навряд чи підійде, бо мала одразу ковтає. Ні полоскати рот, ні тримати довший час за щокою щось вона не може. Або випльовує назовні або одразу ковтає.

---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:29 ----------

а чим ви кашель дітам лікуєте,окрім сиропів і мікстур?
Грудний збір №2, або мать і мачеха.... за останніх певно місяців 9 до сиропів і мікстур не доходили навіть

kvVItKA
16.06.2011, 01:38
таке пятнишко від народження.
в малого теж є від народження. Вона проявляється на 2-ий день і має зникнути через 3-5 років
фото з нету
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/90/Mongolianspotphoto.jpg/230px-Mongolianspotphoto.jpg
в нас менша і трохи темніша,але теж одна більша,одна малюсінька плямки.
довго розбирались в чиїй сім"ї монголи пробігали, спихнули на мужа. Тепер вдома маєм "хана Романа":girl_haha:

Dobra
16.06.2011, 01:39
на кашлюк не схоже,та й ми вже тим хворіли...
крім кашлюка може бути якийсь паракашлюк, дитина може хворіти і одним і другим послідовно. Вчора гуглила, бо щось мої вже два тижні ночами в унісон гавкають так зле. Легені чисті.
Я вже тут писала, нам допомагають цукорочки із паленого цукру. Палю на сковорідці на малому газі до консистенції свіжого меду. Набираю на чайні ложечки, вистигне - смокчуть всі, і хворі і здорові. Не знаю чи лікує, але приступи саме надокучливого сухого кашлю знімає. І молоко з маслом.

Ніколь
16.06.2011, 01:41
спихнули на мужа
аналогічно, конкретний брюнет з конкретно каріми очима.... це по його лінії ))))

---------- Додано в 00:41 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

І молоко з маслом.
і чуть чуть соди, а ще можна меду, добре помьякшує, розрідшує і прогріває.

ckorpionsha
16.06.2011, 01:41
У нас кашель казала дільнича з трахей. гортані, легені чисті. Призначила Бісептол, Кофекс(ніколи не давала і не дала). ереспал і Пертусин(і так давала) і трохи ношпи(не дала). Кашляєм менше вже. Хтось приймав Бісептол і Кофекс? щось про останнє не дуже в неті добре пишуть

Ная
16.06.2011, 01:46
крім кашлюка може бути якийсь паракашлюк, дитина може хворіти і одним і другим послідовно
Там просто кащель специфічний,я його на слух би відрізнила. Дякую за поради,будем лікуватися.

tsyganka
17.06.2011, 00:12
Ми температурим вже 5 день, вчора з'явився стоматит і обсипало личко, думала алергія на антибіотик, сьогодні поставили діагноз кір. Жах!!!:girl_impossible:

LuBimaya
17.06.2011, 00:25
Хтось приймав Бісептол і Кофекс?
про кофекс не знаю, а бісептол приймали під час грипу... поганих наслідків не має...

Люша
17.06.2011, 09:06
Хтось приймав Бісептол і Кофекс?

про Кофекс нічого не знаю, а Бісептол то велика "кака", перевірено на собі, у мене від Бісептолу ледве нирки не відмовили. Хворіла, приймала Бісептол - і мені все гірше і гірше - симптоми хвороби всі пройшли, а температура 38 і спина боліла так що встати не могла, добре лікарка хороша - зрозуміла, що це така побічна дія Бісептолу. Тому дитині ні своїй ні чужій я б того не дала. Є купа інших антибіотиків з аналогічною дією і без такої побічної дії.

Ная
17.06.2011, 17:46
Нам призначали бісептол при інфекції сечових шляхів,але ми брали не вітчизняного в-цтва,а,здається венгерський,там назва інша,тре шукати по діючій речовині.Той препарат з більш очищеної сировини.Я теж роздумувала давати-не давати але ситуація була складна,тому Тая таки приймала ті ліки в 6-міс.віці,поганих наслідків від того лікування не спостерігала.
Кашляєм менше вже
якшо дитина йде на поправку,то з такими ліками однозначно варто зачекати.

ViTanya
19.06.2011, 21:02
На мою думку,бісептол засильний в цьому випадку. Це сильний алерген. Крім цього, він провокує сильний ріст грибкової флори. Та й кофекс з кодеїном - однозначно не самий невинний лік. Дійсно, якщо кашель зменшується, варто не спішити з такою "важкою артилерією"

Ніколь
19.06.2011, 21:09
маю питання яке мене непокоїть, завтра здамо аналіз але вирішила запитатись...
В сечі малої, час від часу бачу плавають такі ніби згусточки не то слизу, не то тонюсенькі тіпа як кусочки шкірочки, тілесного кольору.... виглядає як згусточок розтріпаний...
хтось в сечі дітей в горшку таке помічав? так напевно не має бути?

Orman
19.06.2011, 21:31
так напевно не має бути

в дітей не знаю, але в дорослих точно так не має бути. Але ви ж хворіли, то це може щось типу залишкових явищ бути. Відпишіться що аналіз скаже.

cherepashka
19.06.2011, 21:50
такі ніби згусточки не то слизу
У нас таке було під час і після хвороби (щось ентеровірусне+шалений стоматит)І взагалі були ознаки молочниці -сильні виділення і чухалась мала постійно в трусиках.Коли остаточно виздоровіли,все пройшло (може і ністатин то прибрав)Аналізи вже нічого не показали

Dolma
19.06.2011, 21:54
не знайшла теми про коньюктивіт у дітей. маємо зараз цю проблему. буду рада почитати ваші поради. але написати мене "сподвигло" інше: здається, у малої біля кутика ока робиться ячмінь, що не дивно, бо ледве встигаю забирати її руки від очей. порадьте, як запобігти його формуванню, бо наразі лише легкі припухлість і почервоніння. дякую!

Ніколь
19.06.2011, 21:57
У нас таке було під час і після хвороби (щось ентеровірусне+шалений стоматит)І взагалі були ознаки молочниці -сильні виділення і чухалась мала постійно в трусиках
вот у нас було вірусне і шалений стоматит, лише ознак молочниці ніяких. Але я щось так за це переживаю....вже так хочеться щоб все було добре.

Prutylyatko
19.06.2011, 23:00
порадьте, як запобігти його формуванню
порадити можу сходити до лікаря однозначно, хоча з перевірених нами способів це часте промивання календулою чи ромашкою, можете спробувати тетрациклінову мазь (але чесно кажучи, вона нам щось не допомагала).

sherry
19.06.2011, 23:52
Dolma нам помагає окулохеель

Ніколь
20.06.2011, 19:12
маєм результати аналізів...
ну як завжди лабораторія в поліклініці навіть в приватному порядку дослідила дещо інші результати ніж Унілаб... якщо заглиблюватись в показники то таке враження що дві різних людини в баночки напісяли)
ну але нічого страшного немає в жоднопму з результатів, і якщо їх обєднати, то десь +/- може вони між собою і перекликаються.
Враховуючи що недавно ми мали вірусне захв. і височенну тьемпературу, наш аналіз нормальний.
Буду спостерігати за сечею, що там буде далі...

Златка
28.06.2011, 01:40
Мали нині одну неприємну халепу: Юстинка повзала і дуже недобре впала - дуже сильно розбила губу кров так валила :girl_cray: Видовище не для слабих нервів. За хвилину губа збільшилась в об"ємі певно втричі :girl_impossible: Чим в таких випадках можна спинити кров? Як можна і чим продезинфікувати в такому місці? Це ж слизова.

Dobra
28.06.2011, 01:53
Як можна і чим продезинфікувати в такому місці? Це ж слизова.
Може стрептоцидом посипати? Якщо є.
А ще відвари ромашки, череди і звіробою.

Златка
28.06.2011, 02:00
Може стрептоцидом посипати? Якщо є.
Нема
А ще відвари ромашки, череди і звіробою.
Ромашкою промила зразу, а примочки вона й так не дасть зробити.
Заснула уже. Кровотеча припинилась, але набряк на губі такий!

Dobra
28.06.2011, 02:17
Ромашкою промила зразу, а примочки вона й так не дасть зробити.
Заснула уже. Кровотеча припинилась, але набряк на губі такий!
В принципі слюна повинна все зробити "по умолчанию".
Набряк це нормально в такій ситуації, хоч дивитсь страшно:girl_blush2:
Я дітям дезинфікую мертвою водою, анолітом. Трохи кисле, але допомагає. Звучить страшно, як із казочки, насправді – "Мертвая" вода (кислотная) - pH - 2,5-5,5 единиц - отличный бактерицид, дезинфектор,"Живая" вода (щелочная) - pH - 8,0-10,5 единиц - стимулятор, тонизатор, источник энергии. Мала би як дати - поділилась би

natorella
28.06.2011, 09:42
Чим в таких випадках можна спинити кров?
саша колись в парку розбив (відірвався кусочок слизової власне) десну над зубом. тож цілий рот крові. але цицю в зуби і помалу затягнулось
я би траумелем довкола помастила. не на рану

koroljok
28.06.2011, 10:36
не знайшла теми про коньюктивіт у дітей. маємо зараз цю проблему. буду рада почитати ваші поради.
У нас ця зараза була у найнезручніший час - під час відпустки ( в останній день приніс з садочка).Спочатку промивали чаєм і капали лєвоміцетином. Але покращення не було і на 3-й день малий зранку не зміг навіть очей відкрити. Допомогли краплі Флоксал - за один день все пройшло, але капати треба довше, щоб кака не повернулась.

Myroslava82
28.06.2011, 23:44
Мамусі, підкажіть, може хтось мав таке: мала якось так дивно протягом дня підкашлює, хоч навіть ні не підкашлює, а просто таке враження, шо десь там не то в горлі не то в носі шось збирається і їй то мішає. Коли спить трохи підхропує, так якби шось булькає. Дихає вона носом. Правда, останнім часом після сну кашляє, спочатку сухим, а потім і вологим кашлем: відкашляє і все, тишина. Шо то могло б бути?

Ніколь
29.06.2011, 01:11
У нас такуе було до недавнього часу. Пару тижнів причому. Під час сну мала могла час від часу відкашлювати, так ніби чимось подавилась. Після сну також відкашлювала, протягом дня не кашляла взагалі або дуже рідко. Пройшло само.

Златка
01.07.2011, 20:45
Питання в тему і не в тему - моя Злата або випила цілу банку сиропу від кашлю проспан, або її кудись безслідно вилила - молюсь, аби останнє було насправді. Її недопитаєшся. В інструкції пише, що при передозуванні можлива діарея або нудота. Поки все нормально. Дати їй щось попити?

irushka
01.07.2011, 21:42
Дати їй щось попити?
Може якийсь сорбент дати? Або багато води, може вирве. Але не хвилюйтесь, все буде добре!

Златка
01.07.2011, 21:58
Так виглядає, що дійсно випила той сироп :girl_devil: тепер має понос :-(

Donata
01.07.2011, 23:14
Так виглядає, що дійсно випила той сироп
а в інструкції не пише, що робити при передозуванні? Давайте пити багато. якщо не маєте з ким порадитись з медиків то передзвоніть на швидку, попросіть з"єднати з чергуючим лікарем, може щось порадить.

Dolma
02.07.2011, 23:48
Myroslava82, то може бути алергічне... у моєї таке було, ЛОР виписав краплі від алергії (Алерзин). не було схоже, щоб ті краплі сильно помагали, але з часом все ж минуло.

---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ----------

Спочатку промивали чаєм і капали лєвоміцетином.
нам він допоміг, але як тільки пипиняю крапати, стан очей погіршується. а в понеділок вже буде два тижні, як я його крапаю (в інструкції пишуть 5-14 днів).
і що робити далі? - купляти інші краплі?.. питання радше риторичне - думки вголос... я ще й "альбуцидом" крапала, з нього почала, але покинула, бо мала репетує - він пече... хоча мала репетує вже з будь-якого приводу - набридло їй лікуватись. а мені лікувати...
якась зараза в хаті поселилась ще весною. хвороби одна за одною. думаю, чи не купити кварцеву лампу...
отака міні-сповідь, вибачайте:girl_blush2:

Donata
03.07.2011, 00:23
думаю, чи не купити кварцеву лампу...
не купуйте, стерильність добра лише в операційній. Та й користуватись тою лампою не так просто. В мене був такий стан на поч. зими, хтілося все і всіх "простерелізувати" бо якась зараза в хаті поселилась, хворіли діти почерзі, пару місяців лазарету:girl_mad:
Краще позбудьтесь з хати "полозбірників" (для мене то коври на стінах, паласи ...), частіше вологе прибирання та провітрювати хату і себе на вулиці.

Girljanda
03.07.2011, 17:48
як тільки пипиняю крапати, стан очей погіршується. а в понеділок вже буде два тижні, як я його крапаю
Ми теж його капали, допомагав, поки капали, переставали - знов коньюктивіт. Потім нам дали пораду: коли дитина попісяє, намочити ватку і тим протерти очка, за 3 дні повністю забули про ту бяку. Скептиків зараз багато знайдеться, закидають помідорами, але реально нам то допомогло.

VERO
03.07.2011, 18:40
після сну кашляє, спочатку сухим, а потім і вологим кашлем: відкашляє і все, тишина. Шо то могло б бути?
Попробуйте промивати ніс і горло зранку і ввечері соляним розчином.

dasha
03.07.2011, 19:11
Малий об"ївся чорниць і дістав закреп. Дуфалак не поміг, треба робити клізмочку. Позвонив чоловік до свекрухи, вона каже, щоб робили клізму з мильною водою.: Хом'як:: Шок:: Шок: То дійсно таке практикується, бо я щось завжди думала, що використовується кип"ячена вода, або слабенький настій ромашки.

veronka
03.07.2011, 19:58
брєд і садизм! малому скільки?? скільки часу закреп? попробуйте родзинки та курагу дати, моїй допомогло, ще варені бурячки:girl_bye: (але то малій вже більше рочку було)

dasha
03.07.2011, 22:20
В неділю минулу какав, потім трошки витиснув в середу. Сьогодні цілий день ниє, що болить попа. Вже давала родзинки, і ківі щодня, нектарини персики. Поки результату нуль, як не поможе завтра зроблю клізмочку з водою.

Girljanda
03.07.2011, 22:45
Dasha, ти дійсно спробуй курагу, дуже допомагає в таких ситуаціях.:girl_yes2: Якщо до вечора не буде результату, то тоді вже клізмочку. Завжди встигнеш.

LILY
03.07.2011, 23:02
з мильною водою

незнаю,мені казали кипяченою підсоленою або ромашкою,думаю ромашкою краще,але то дійсно садизм,попробуйте компотик з чорносливу,багато пиття,може поможе.

Dolma
04.07.2011, 11:13
я щось завжди думала, що використовується кип"ячена вода, або слабенький настій ромашки
у моєї малої теж був період клізм. відповідне харчування, звісно, на першому мусці. але якщо вже дійшло до клізм, то можете зробити маленьку олійну клізмочку - кишки менше турбує, ніж більша водяна, до того ж допоможе уникнути мікротріщинок.

Myroslava82
04.07.2011, 12:00
Попробуйте промивати ніс і горло зранку і ввечері соляним розчином
Миємо ми того носа вже пару місяців. Схиляюся все таки до алергії. Але от як тут допомогти???

dasha
04.07.2011, 21:45
Вже писала в темі про глисти, але потребую терміново поради, тому ще питаюсь тут. Малий періодично пищить, що болить попа, думала через закреп, але після какання далі плаче, особливо зранку і наніч, вдень і вночі нічого. То глисти чи якісь пошкодження, що робити? Бо наша поліклініка доки зробить аналізи я зійду з розуму, тим паче вони не завжди правильні.

GalkaSv
04.07.2011, 22:44
Дівчатка, потребую допомоги, вчора синок схопив гарячу сковорідку, попік ручку. Чого ми вчора тільки не робили, щоб не було пухирів і під воду холодну пхали, і картоплю терту прикладали, і білок з яєць клали, але пухирі все ж є. Вони вже зараз стали такі великі, що з ними робити? Як почнуть тріскати чим тоді іх мазати? Маю пантенол та обліпихову олію. Може є щось краще?

Nitriotka
04.07.2011, 23:00
Купіть мазь Пантестин. Допомагає при сильних опіках навіть коли є пухирі.

Dolma
04.07.2011, 23:06
Малий періодично пищить, що болить попа
а там немає подразнення в нього, чи ранок? може набряк? ви дивились?

dasha
05.07.2011, 09:29
Власне, що попа чистенька, ніде ніякого почервоніння, тріщинок. Навіть не знаю, що робити, вже не витримую того ультразвуку, бо малий просто пищить, як сигналізація, ніколи такого не було. Підем сьогодні в поліклініку.

Tutuka
05.07.2011, 10:21
Можливо дійсно має якісь мікротріщинки внаслідок закрепу. А Ви не пробували йому робити перед сном ванночки з ромашкою (я купую аптечний рекутан, виливаю пляшечку на половину ванни води) або бороплюсом змастити?

dasha
05.07.2011, 10:32
Можливо, спробую ще ванночки. Але то він не постійно плаче, а тільки зранку і ввечері. Я щось більше думаю, що певно підхопив таки глисти. Можливо і закреп внаслідок цього, бо минулого року ми також багато їли чорниці і кампоти чорничні пили і нічого такого не було.
А якщо там якесь пошкодження, то як то в поліклініці виявлять? В попу ж незалізуть.

dasha
05.07.2011, 12:49
Притьопали з поліклініки. Фуф, слава богу аналізи добрі, мазки також. То таки дійсно тріщинка. Мазюкаю облепіховою олійкою і готую на вечір ванночку з ромашки з чередою.

Fleshka
05.07.2011, 18:38
Роман тиждень назад прищіпнув палець великий вхідними дверима. Вродь нічо, поплакав пару хвилин і минулось.
А сьогодні цілу ніч не спав, зранку просив пальчик поцілувати пару раз, весь день ниє, після обіднього сну глянула - а палець під нігтьом загноївся, пульсує, почервонів і збільшився в два рази (зранку такого не було ще). Порада педіатра в телефонному режимі - попарити і прикласти мазь вишнеського. Так можна? До хірурга не треба?

Dobra
05.07.2011, 18:44
Порада педіатра в телефонному режимі - попарити і прикласти мазь вишнеського. Так можна? До хірурга не треба?
Я ще якось в стрептоциді вимочувала, але то було давно, не памятаю саме як. Тоді пройшло, в старших класах, я могла аналізувати біль і глибину ураження. Але це у вас дитинка, я б якось лікарю показала, навіть для власного самозаспокоєння. Тим більше що така біль, що заважає спати...

GalkaSv
05.07.2011, 23:11
попарити і прикласти мазь вишнеського.Так можна?

Так можна, але я не уявляю як запарити пальчик маленькій дитинці. Я знаю, щоб виходив гній можна прикладати на те місце смалець із содою (трошки домашнього смальцю та питтєвої соди перемішати і покласти на місце загноєння), я так собі робила, а це мала дитинка, може й справді краще до лікаря. А як вийде гній, можна робити ванночки з фурациліну, він йде як антисептик і пришвидшує загоєння, перевірено.

Alonka
05.07.2011, 23:51
А ще важливо де саме гній, бо в мене колись мама поранилась і теж парила, то гній пішов під ніготь, а потім хірург зривав щоб прочистити.

ViTanya
06.07.2011, 14:33
можна прикладати мазь "Ілон", вона на травах , застосовується при панариціях і пароніхіях (гнійні запалення пальців і нігтевого ложа). Гній при цьому або розсмоктується, або прориває і витягується. На інструкції написано, що досвід застосування у дітей відсутній. Це означає, що німці,які його виробляють, поки що клінічні випробовування на дітях не проводили. Але підходить добре, єдине - якщо в дитини підвищена чутливість до аромаолій, то може бути алергія.

Fleshka
06.07.2011, 15:01
А ще важливо де саме гній, бо в мене колись мама поранилась і теж парила, то гній пішов під ніготь, а потім хірург зривав щоб прочист
Та от власне що гній під нігтем. Парення потерпіло фіаско, не дається дитина і все. Мазь вишневського дала полегшення, гній зібрався в одному місці і Роман вже спав цілу ніч без плаксів, ніготь піднявся, але не прориває.
Певне доведеться йти до хірурга знімати ніготь...блін

Fleshka
07.07.2011, 15:07
Були в лікаря, крізь сльози і крики зняли ніготь, почистили гній. Завтра після обіду на перев"язку. Тепер переживаю, щоб лідокаїн боком не вийшов в нашого алергічного Ромка...тільки очухались від тих чесоток.
Хірург обробив палець маззю Офлокаїн, а щойно в інструкції вичитала що до дітям 18 років вона протипоказана. Казав обробляти нею щодня на протязі тижня...Я щось дурна вже зовсім, лікарі не читають інструкції, чи вони про щось знають чого я не знаю?

Donata
07.07.2011, 15:40
Хірург обробив палець маззю Офлокаїн,
нам її теж призначали в 2 роки, казали, що нема замінника для дітей такого віку, Син нормально переніс.

Dobra
08.07.2011, 02:17
Так...У нас щось схоже на вітрянку. У меншої 5 прищиків, температура була, у старшої 2 наразі. Кашель, соплі, ззовні як вірус звичайний. Сусідський малий має вітрянку, починалось також із декількох прищиків., з ним ми не контактували, лише з його мамою. А у нас таке важливе весілля за тиждень у рідного брата:girl_tender:. Може обійдеться?

Fleshka
08.07.2011, 22:57
а щойно в інструкції вичитала що до дітям 18 років вона протипоказана
надіюсь я себе просто накручую...сьогодні каки зеленючі, відсутність апетиту, шкіра почала ставати шершава...все як пів року назад, перед тим як в Романа почались оті страшні загострення алергії.

Ніколь
08.07.2011, 23:26
надіюсь я себе просто накручую..
здається мені що саме так, бо як може мазь намазана аж на 1 ніготь, і то невеликої площі викликати разом і зелені каки (особливо їх), і відсутність апетиту, і шершавіть шкіри?
В інструкції написано що не рекомендується, а не що забороняється.
Почитайте тут (http://forum.tvoymalysh.com.ua/lofiversion/index.php/t33091.html) про нарив на пальці у дитини . Там якраз пишуть що призначають при подібних проблемаз офлокаїн таким діткам і що він добре допомагає і т.д.

Fleshka
08.07.2011, 23:31
Та так то воно так, але в цій мазі присутній антибіотик, а саме після нього в Ромка пів року назад почались перші прояви алергії. А зелені каки ж є показом на те що в кишечнику щось не альо. Ну і шкіра...все як тоді...

Ніколь
08.07.2011, 23:37
Думаєте що за 1 день, а то і за пів дня навіть та незначна доза антибіотика намазана на палець змогла настільки потрапити в організм щоб зробити щось не то в кишечнику і одразу повпливати на шкіру?
Я думаю що причина в чомусь іншому.... а може дістав вчора при вкриванні нігтя такій стресс що отримав розлад шлунку і від нервового напруження висипку? таке теж може бути...

Fleshka
08.07.2011, 23:42
Роман за один день встиг чотири рази зірвати пов"язку, мазь накладалазь в цілому п"ять разів...Хоча сподіваюсь причина і вправду в іншому, і це я просто така налякана тими чесотками, що в будь-яких діях шукаю зв"язок з тим що було, і мені здається що той жах повертається. как вспомню так вздрогну

natorella
09.07.2011, 09:57
Думаєте що за 1 день, а то і за пів дня навіть та незначна доза антибіотика намазана на палець змогла настільки потрапити в організм щоб зробити щось не то
там же вікрита фактично рана - тобто доступ прямий. то не на чисту шкіру
якшо в дитини є схильність - я вірю
мені колись прописали компреси на коліно, то смак від складової речовини я починала відчувати в роті вже за півгодини. а через 3 дні - шкіра пахла тою бідою

dasha
09.07.2011, 13:42
Алергія то така штука, що краще з нею не легковажити. Моя алергія на полуниці почалась в дитинстві з невеликих розладів шлунку і свербіжу. А тепер, навіть коли беру полуницю в руки вони червоніють і сверблять, страшенно свербить ніс, а певно якби з"їла штучку то вже б не відкачали.

Fleshka
10.07.2011, 14:40
Роман другий день не їсть, кожна ложка викликає рвоту, навіть пиття вертає. Рятує ГВ. Після того як в четвер покакав зеленим по великому вже і не ходить. То може бути наслідком отої мазі з антибіотиком?

Лідочка
10.07.2011, 14:52
Роман другий день не їсть, кожна ложка викликає рвоту, навіть пиття вертає. Рятує ГВ. Після того як в четвер покакав зеленим по великому вже і не ходить. То може бути наслідком отої мазі з антибіотиком?
А ти читала які там побічні дії, щось схоже на то є? Мені здається що то швидше якась кишкова інфекція.

Fleshka
10.07.2011, 15:04
А ти читала які там побічні дії, щось схоже на то є?
читала, такого немає, лише написано що протипоказаний до 18 років.
На кишкову не схоже, рвав би постійно, а в нього рвота тільки від прийому їжі.

SoLana
11.07.2011, 00:00
читала, такого немає, лише написано що протипоказаний до 18 років. діюча речовина Офлокаїну -Офлоксацин- "Побочные эффекты: Диспепсия, тошнота, рвота, диарея, анорексия, боль в животе, сухость во рту, псевдомембранозный колит" але це коли внутрішньо, хоча хто зна...

Fleshka
11.07.2011, 09:24
тошнота
бачу тошнота в Ромка точно присутня, вчора при перев"язці глянув на пальчик і зразу рвотний рефлекс спрацьовувати почав.

Анута
13.07.2011, 15:53
маю таке питання:
в нас останнім часом зачастили соплі.
знайомі порадили звернутись в клініку Шептицького. Ніби там роблять наступну процедуру: промивають дитині носик і заселяють хорошу флору. І що після такої процедури дитина більш міцніша до впливу простудних збудників.
Хтось щось чув про таке?? Наскільки воно корисне/шкідливе/потрібне?..
І до кого звертатись там?

Loyal
13.07.2011, 15:58
промивають дитині носик і заселяють хорошу флору
Цікаво, але хіба та флора не є індивідуальною для кожної окремої людини?

Girljanda
13.07.2011, 16:03
в нас останнім часом зачастили соплі.
знайомі порадили звернутись в клініку Шептицького.
А як на рахунок загартовування дитини? Не пробували?

Анута
13.07.2011, 16:05
Цікаво, але хіба та флора не є індивідуальною для кожної окремої людини?
нічого не знаю. це з категорії "чула дзвін". Тому і вирішила питатись тут. Стільки людей - може хто що чув.

я так розумію під флорою мається на увазі щось на аналог прийому пробіотиків для ШКТ. Але наскільки така процедура безпечна і потрібна для дитини?? адже соплі це відповідь імунної системи на вірус

Юкола
14.07.2011, 11:01
Але наскільки така процедура безпечна і потрібна для дитини?? адже соплі це відповідь імунної системи на вірус

в дитини подруги в носі завелася якась зараза (точно не пам"ятаю - чи стафілокок який чи щось таке) і малий постійно мав соплі (зелені і жовті).

Флора в носі дуже важлива для того, аби носик не пересихав, нормально дихав і т.п. Тому якщо ніс промивають не антибіотиком (бо без потреби антибіотик нема чого використовувати), то не бачу нічого страшного в тій процедурі.

In4a
14.07.2011, 17:00
надіюсь я себе просто накручую
Fleshka, як там Роман твій?

Fleshka
14.07.2011, 17:08
Fleshka, як там Роман твій
Та ттт, нічо. Відмінили в терміновому порядку офлокаїн, замінила його рятівником, на ніч випив гомеопатію призначену лікарем і на ранок Ромко попросив хліба, вже не рвав. Зараз ще нічний сон поганий, стараюсь щодня давати домашній йогурт бо какає досі рідко, все-таки флора видно постраждала, сподіваюсь алергія не повернеться. На вихідні певно вивезем його з міста подалі. Карпатське повітря завжди дуже позитивно на його проблеми впливало.

dieSonne
14.07.2011, 18:00
Думаєте що за 1 день, а то і за пів дня навіть та незначна доза антибіотика намазана на палець змогла настільки потрапити в організм щоб зробити щось не то в кишечнику і одразу повпливати на шкіру?
це т.з трансдермальна дія кремів і усього що контактує зі шкірою. В дермі надзвичайно багато кровоносних судин, і якщо мазь нанесли на рану, де і так посилений кровотік через запалення, то антибіотик проник в організм до години часу усюди!!! Міг лише не попасти до головного мозку, і не вплинути на центральну нервову систему, але враховуючи, що є нудота, то міг прониктути і крізь гемато-енцефалічний бар'єр. На трансдермальній дії побудована практично уся аромотерапія. Коли мене болить голова - я майже ніколи не п'ю таблеток, я користуюся ефірними оліями. Змащую скроні та лоб оліями лаванди, розмарину або чебрецю, залежно від того що відчуваю і потребую. При певних температурах відбувається або всмоктування речовин або виведення їх з організму. І це швидше за усе в дитини наслідки прийому антибіотику. Немає значення куди і як він був прийнятий.
мазь накладалазь в цілому п"ять разів...
ваші симптоми виглядають на передозування недитячим антибіотиком.
Тримайтеся. Я вже десь тут писала про гарні властивості білої глини. Її можна придбати в рецептурному відділі аптек. Вона гарно стримує понос і має абсорбуючу дію. Але там є певна схема прийому, бо вона абсорбує і корисне і погане. Треба її приймати за 1 год. до або за 1 год. після прийому ліків. Виздоровлюйте.

Fleshka
14.07.2011, 18:03
Вона гарно стримує понос
в нас швидше запори...стійкі...ліків вже не приймаємо

inchik
15.07.2011, 10:01
я так розумію під флорою мається на увазі щось на аналог прийому пробіотиків для ШКТ. Але наскільки така процедура безпечна і потрібна для дитини?? адже соплі це відповідь імунної системи на вірус
знаю, що подібні процедури роблять з горлом (при тонзилітах хронічних) і тоді вимивають (ну чи намагаються вимити) всю "флору" хорошу і не дуже і тоді протягом 10-14 днів має заселитися самостійно своя хороша і в той період радять поберегтись (поменше контактувати з іншими людьми) аби не захворіти...а "засіювання мікрофлори" то більше як хто в то вірить...особисто я вважаю, що флора сама оновлюється і від організму вже залежить якою вона буде...

kolobok
15.07.2011, 17:34
Дівчата, а хтось стикався із пітничкою на долонях? В малої вже з місяць висип на долоні, спершу був на одній, тепер вже на двох є. Спочатку появляються такі ніби червоні плямки невеликі, потім прищики (просто підвищення без ніякої рідини чи гною), потім вони можуть зливатись ніби в групу або сходити. Були в педіатра - діагноз алергія, призначила Тридерм і дієту. Тридерм я не мастила дитині. На дієту малу посадила - відмінила всі ягоди, помідори, соломку магазинну (смажене, солодощі, сочки, жирне вона і до того не вживала). От вже зо 3 тижні дитина на дієті, висипка спочатку пройшла, а тепер вже на 2 ручках. І здається мені, що зникала вона якраз, коли похолодало було, а зі спекою знов з"явилось, бо помічаю, що прищики більше проступають, коли ручки спотіли.

Женічка
21.07.2011, 19:42
у моєї Насті печія. І то вже давно. А я тільки сьогодні то допетрала і переконалась в тому отсаточно. Здогадки в мене вже були, але я все спихала на її часто хворіюче горличко.
я просто в шоці. І де діти малі беруть ті роблеми з кишково-шлунковим трактом... ще того нам бракувало. Дівчатка, може, хтось мав вже такого плану проблеми чи звертався до дитячого гастроентеролога (і чи впринципі такий існує).
у нас той рефлюкс, чи як його, у нас спостерінався до року. Але якось ми його переросли. а тут далі, швидше за все, що проблема ще звідти тягнеться.
Бідна дитина, сьогодні кислота їй вже в горло добряче підійшла, по личку я зрозуміла, що Настя аж налякалась.
тепер складаю все до купки - постійне хкхк,хкхк, яке я спирала на біль у горлі, останнім часом голосні відрижки повітряні, які я спихала на погану таткову спадковість (звиняйте за откровення).
по Романовій лінії то сімейне, ті всі шлунки, кишківники, вічні ранітидіни і діареї. Щось то мене так зачепило, що жах.
І це при тому, що дитина моя ні сухариків, ні чіпсів, ну нічого на язику не мала. Їсть все свіже і домашнє. Навіть не знаю, як відкоригувати меню.
Вичитала, що шоколад - один з найголовніших подрахзників, та й від компотів прийдеться відмовитись повністю.

Ravlyk
22.07.2011, 14:57
Дівчата, порадьте, може знаєте "правила" здачі крові на цукор, бо наша педіатр сказали нам, щоб результат був 100% треба останній раз поїсти о 19:00 годині, день перед здачею крові і нічого не пити ні вночі, ні зранку???? Цього дійсно необхідно дотримуватися???? Бо ми здали кров на цукор (5,4 результат) не дотримуючись цих правил, мала п"є і надалі дуууже багато: вдень може випити до 3л. кампотику, сочку....:wacko1:

Женічка
22.07.2011, 15:42
5,4 результат
в межах норми, правильно?
а ви зробіть по-іншому. наступного разу, коли дитина попросить пити - запропонуйте їй замість компотиків і сочків просту переварену воду.
і так цілий день. і відмірте, скільки простої води вона вип"є. У моєї Насті аналогічні "бзіки". Теж мене перше лякала кількість випитого за день. А потім я зрозуміла, що вона просто хоче компотик посмакувати,а не пити.
Якщо зі склянки компоту вона не залишала ні капельки, то простої води вона робить два ковтки і каже, що вже напилась.

Usmishka
22.07.2011, 16:37
Ну і крім того що п"ється менше, вода значно корисніша, я коли беру водичку на двір гуляти-то не треба ніяких сочків, які і так одна хімія.

Girljanda
22.07.2011, 17:38
Дівчата, порадьте, може знаєте "правила" здачі крові на цукор,
Просто нічого не їсти зранку(!), і пити компоти-соки теж не варто, дійсно краще дати просту воду, а вже після аналізу - як самі забажаєте, хочете давайте, хочете - ні.

Юстина
22.07.2011, 17:40
вода значно корисніша
Не пам"ятаю де чула, що дитину змалечку треба привчати пити якісну звичайну воду.
Нам в тому плані крупно повезло, бо без особливих прикладених зусиль, Юстина в рот не бере сочків, компотів. Сьорбне і аж її коробить всю.

Fleshka
22.07.2011, 20:01
я коли беру водичку на двір гуляти-то не треба ніяких сочків
Ромко теж найбільше по воді виступає. Компоти то тільки зараз навчився пити. Соки не любить. До речі в часи загострень алергії тільки водою і рятувались.

Ravlyk
22.07.2011, 20:13
краще дати просту воду
ми і воду п"ємо, особливо коли гаряче, на вулицю тільки і її беремо, а от вдома хоче компот, а куплені сочки ми п"ємо дуже рідко, восновному стараюся сама робити доці сочки., дякуємо всім за поради:)

nataliachita
24.07.2011, 19:17
Дівчатка, допоможіть розібратися! Вчора вранці їдемо з малим (вік 2,6) в Охмадит з високою температурою (39,1), червоним горлом і висипкою на животику і спині. Поставили нам діагноз СКАРЛАТИНА. Призначили аугментин, аскорутин, супрастин, лісобакт і ангілекс. Сьогодні впродовж дня температури нема, але малий почав поносити! При тому він активний, навіть поїв більш менщ нормально. Чи хтось з таким стикався? Зараз вже вдруге дала лінекс, а далі незнаю що робити...

dieSonne
24.07.2011, 19:31
я думаю, що це реакція на антибіотик. Споюйте дитину, щоб не було обезводнення і продовжуйте давати Лінекс. Одужуйте!

Януся
25.07.2011, 15:50
З"явився у доні кашель, здали сьогодні аналіз крові, і шокував мене гемоглобін 100.
Що робити,як підвищити, враховуючи те, що зараз Януся не хоче їсти м"яса, прохолодно ставиться до овочів?

Oddly
25.07.2011, 16:00
не знаю, чи в цю тему.
Хочу поговорити про СКОЛІОЗ у дітей.
Порадьте грамотного масажиста.
Може, тему окрему відкрити. Можна ділитися-радитися корисними вправами і т.п.
Здайте "точки" - особливо де є грамотні інструктори з плавання-лікувальної фізкультури (лікувальне плавання).

я поки що знайшла такий комплекс вправ:

Упражнения при остеохондрозе и нарушениях функций опорно-двигательного аппарата (сколиоз, кифоз, лордоз)

Упражнения лежа на спине (движения одной ногой попеременно). Упражнения делают 8-12 раз сначала правой, затем левой ногой.
И.п. - лежа на спине, ноги на ширине плеч, руки вдоль туловища.
Прямой ногой выполняется маховое движение вверх до угла 45° (не выше), затем нога постепенно возвращается в и.п. Повторять 10-12 раз.
Прямой ногой выполняются круговые движения по часовой стрелке (постепенно увеличивая амплитуду). После 8-10 круговых движений нога возвращается в и.п.
Прямой ногой выполняется круговое движение против часовой стрелки с большим движением по направлению к противоположной ноге. После 8-10 круговых движений нога возвращается в и. п.
Прямую ногу поднять вверх, согнуть в колене, привести ногу к туловищу (при этом, чтобы другая нога не отрывалась от пола) и, разгибая ногу, постепенно вернуть ее в и.п. Повторять упражнения 8-10 раз.
Подтянуть стопу к колену вытянутой ноги. Отводить согнутую ногу вправо и влево, со стороны согнутой ноги стараясь касаться пола. Повторять 10-12 раз.
Поднять ногу вверх до угла 45° и опустить ее в противоположную сторону от ноги, лежащей на полу. Через верх вернуть ее в и.п. Повторять 10-12 раз.
Поднять ногу вверх и опустить ее за выпрямленную ногу, чтобы внутренний край стопы полностью касался пола, через верх вернуть ногу в и.п. Повторять 8-10 раз.
Упражнения лежа на спине (двумя ногами вместе).
И.п. - лежа на спине, ноги вместе, стопы естественно разведены, руки вдоль туловища ладонями вниз.
Прямые ноги, сомкнутые вместе, медленно поднимаются до угла 45°, и так же медленно опускаются в и.п. Повторять 8-10 раз.
И.п. - ноги на ширине плеч. Прямая нога поднимается вверх, к ней приводится другая нога, затем обе ноги опускаются в и.п. Упражнение выполняется поочередно, поднимая вверх правую ногу - приводя к ней левую и наоборот. Повторять 10-12 раз.
("Ножницы"). И.п. - ноги на ширине плеч или вместе. Выполняются окрестные движения обеими ногами, не касаясь пола. Время вы-полнения 30-60 сек.
Обе ноги поднимаются вверх под углом 45° и разводятся в стороны по прямой линии, а затем соединяются и возвращаются в и.п. Повторять 8-10 раз.
("Велосипед") И.п. - ноги на ширине плеч или вместе. Обе ноги поднимаются вверх и поочередно сгибаются и выпрямляются, движения напоминают езду на велосипеде. Время, затраченное на упражнение, также 30-60 сек.
Обеими ногами делаются круговые движения по часовой стрелке с небольшой амплитудой. Повторять 8-10 раз.
Обеими ногами делаются круговые движения против часовой стрелки с небольшой амплитудой. Повторять 8-10 раз.
Упражнения лежа на боку. Упражнения выполняются как лежа на правом, так и на левом боку.
И.п. - лежа на боку, нижняя рука находится впереди ладонью вниз, верхняя рука вдоль туловища.
Верхняя нога поднимается вверх и опускается. Повторять 10-12 раз.
Верхняя нога поднимается вверх и закидывается вперед, при этом не сгибая ногу в колене, касаясь внутренней стороной стопы пола, через верх возвращается в и.п. Повторять 10-12 раз.
Верхняя рука согнута в локтевом суставе, подвести стопу верхней ноги к колену нижней ноги и зацепиться согнутой стопой ("крючком") за внутреннюю часть коленного сустава, отвести локоть согнутой верхней руки назад и делать пружинящие движения, касаясь одновременно локтем и коленом пола. Повтор пружинящих движений 8-10 раз.
Нога поднимается вверх и отводится вперед в сторону одновременно с верхней рукой, которая отводится назад и вверх. Повторять 8-10 раз.
Ноги вместе поднимаются вверх, с очень незначительной амплитудой. Повторять 5-7 раз.
Поднимать ногу вверх, сгибая ее в колене и приводить согнутую ногу к туловищу, затем возвратить в и.п. Повторять 8-10 раз.
Ного отводится назад и касается сзади пяткой пола, через верх возвращается в и.п. Повторять 10-12 раз.
Упражнения лежа на животе
И.п. - лежа на животе, руки вдоль туловища, ладонями вниз, ноги вместе, стопы тылом касаются пола, подбородок упирается в пол.
Поднимать одну ногу то правую, то левую от пола вверх, прогибаясь в пояснице. Голова повернута в сторону выполняющей движения ноги. Повторять 10-12 раз.
Руки в положении "замок" за головой, локти разведены, поднимать туловище вверх, взгляд направлен вперед, ноги остаются в и.п. Повторять 8-10 раз.
Ладонями упереться в пол напротив плечевых суставов и отжиматься от пола, прогибаясь в позвоночнике. Повторять 8-10 раз.
Отрывать руки и ноги от пола, вытягивая руки вперед, прогибаясь в позвоночнике. Повторять 8-10 раз.
Приподняв туловище тянуться рукой к противоположной ноге (пятке); голову повернуть к выполняющей руке, взгляд устремлен на руку. Упражнение выполняется поочередно то правой, то левой рукой. Повторять 10-12 раз.
Ноги поднять вверх, прогнуться в пояснице, вернуться в и.п. Повторять 8-10 раз.
Руками взяться за тыльную часть стопы и прогнуться, отрывая колени и грудь от пола; немного покачаться вперед и назад, вернуться в и.п. Повторять 5-7 раз.
Эти упражнения улучшают крово- и лимфообращение как в самом позвоночнике, так и в окружающих его тканях, улучшают связочномышечный аппарат. Придают гибкость и силу суставам и оказывают очень благоприятное воздействие на все органы и системы. Главная задача упражнений - укрепить мышцы, которые являются держателями позвоночника, это большие мышечные массы груди живота, шеи и спины.
Упражнения "помощники". Выполняются стоя.

Упражнения с палкой
И.п. - стоя, ноги на ширине плеч, в руках гимнастическая палка.
Прокрутить палку назад через верх, при этом руки остаются прямые. Расстояние между руками при хвате в начале выполнения комплекса больше, затем при освоении комплекса и в дальнейшем расстояние между руками должно уменьшаться. Повторять 5-7 раз.
И.п. - расстояние между руками должно равняться ширине плеч. Руки с палкой до упора заводятся вверх, при этом прогибаясь в позвоночнике. Прогиб не более 30°. Повторять 8-10 раз.
И.п. - руки с палкой над головой, хват руками длины палки произвольный. Выполнять круговые движения туловищем против часовой стрелки, отклонение от оси не более 30°. Повторять 8-10 раз.
И.п. - руки с палкой над головой, хват руками длины палки произвольный. Выполнять круговые движения туловищем по часовой стрелке, отклонение от оси не более 30°. Повторять 8-10 раз.
И.п. - руки с палкой над головой. Поднять ногу в сторону и опустить ее. Упражнение выполняется как левой, так и правой ногой. Повторять 8-10 раз.
И.п. - ноги вместе, руки с палкой над головой. Поднять ногу назад и одновременно делать пружинящие движения с палкой, прогибаясь в позвоночнике. Упражнение выполняется как правой, так и левой ногой. Повторять 8-10 раз.
И.п. - ноги вместе, руки с палкой над головой. Поднять ногу вперед, при этом руки с палкой остаются над головой. Ноги поднимать попеременно. Повторять 8-10 раз.
Упражнения, с гимнастической палкой придают силу и эластичность связкам и мышцам. Они улучшают дыхание, кровообращение, процессы обмена. Кроме того, они благоприятно воздействуют на нервную систему, регулируя взаимосвязь между процессами возбуждения и торможения в коре головного мозга. Предохраняют организм от преждевременного ограничения подвижности суставов. Для детей это средство профилактики и лечения искривлений позвоночника.

Упражнения для шеи и головы
И.п. - стоя, руки на поясе или сидя, руки произвольно.
Выполнять очень медленно (с незначительным наклоном головы) круговые движения головой сначала по часовой стрелке, затем против часовой стрелки. Повтор движений в одну сторону 5-7 раз.
Выполнять очень медленно наклоны головы в стороны к плечам и "кивающие" движения вперед и назад. Повтор каждого движения 5-7 раз.
Упражнения для шеи и головы хорошо выполнять при головных болях, шейном остеохондрозе и слабых мышцах, связках шеи.

Упражнения на перекладине
И.п. - взяться руками за перекладину и повиснуть, оторвав ноги от пола..
Висеть в течение 8-10 сек., при этом туловище расслаблено.
Ритмично раскачиваться на пе-рекладине назад и вперед.
И.п. - подтягивать туловище к перекладине. (Это упражнение в основном для мужчин).
И.п. - взяться одной рукой за перекладину. Повиснуть и оторвать ноги от пола, затем взяться другой рукой и оторвать ноги от пола. Висеть на одной руке 2-3 секунды. Эти упражнения выполняются для самовытяжения позвоночника и суставов рук.
О том, как правильно выполнять уражнения читайте: "Советы занимающимся коррегирующей гимнастикой"
Буланов Л.А., мануальный терапевт
звідси: http://www.vitasite.ru/articles/sovet/skolioz-upraj/

Leila
25.07.2011, 16:05
Моя малу вкусила чи то оса, чи бджола, я витягнула жало, зараз мала сплакалася і спить, що ще треба зробити?

Solomi
25.07.2011, 16:12
про СКОЛІОЗ у дітей

на виговського в поліклініці є масажист, прізвище не памятаю, але в нього щось з очами, то спитати можна по телефону ,коли він буває.
знаю по собі що, він дуже грамотно знає про хребет, і різні масажи для хребта робив

там же є кабінет ЛФК, де були колись всі причандалі для вирівнення хребта

шокував мене гемоглобін 100.
може перездати в іншій лабораторії ,ну на всякий випадок

Oddly
25.07.2011, 16:15
на виговського в поліклініці є масажист,
власне туди і ходимо зараз на курс масажів, але до іншого масажиста. потім розкажу.
на ЛФК також підемо туди.
цікавить плавання.

мамочка
25.07.2011, 16:39
Моя малу вкусила чи то оса, чи бджола, я витягнула жало, зараз мала сплакалася і спить, що ще треба зробити?
я мажу місце укусу псилобальзамом і даю щось протиалергічне (діазолін, кларитин...)

---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

власне туди і ходимо зараз на курс масажів
а хто виявив в дитини сколіоз? скільки років дитині?

Oddly
27.07.2011, 02:46
а хто виявив в дитини сколіоз? скільки років дитині?
дитині всього 6 років. виявив лікар-ортопед. підстави мав об"єктивні (сколіоз у нас виявився наслідком іншого стану).

до речі,
може, комусь знадобиться - лікувальним плаванням займаються у школі 36 і 85. але зараз літні канікули - нічого не працює. підемо в аквапарк - обіцяли фахово допомогти.

Анютка
28.07.2011, 15:23
Вчора ввечеі в малої раптово піднялася теппература - 38,5, за кілька годин піднялась до 39 - дала свічку еффералгану, бо мала ніяк не могла занути. Після свічки з цицею в зубках заснула. Спала до 6 ранку, але була гаряча! О пів на 5 знову піднялось до 39, потім трохи впала. Тепер знову 39,5 - дала свічку і вона спить. Більше нічого не турбує. Я переживаю, що це може бути???
В нас немає ще зубів п*ятірок, чи може це бути причиною такої температури?
Чекаю дільничого лікаря - та його ще немає(((

Machaon
28.07.2011, 16:39
Може бути на зуби. Але слід виключити запалення нирок. Здайте загальний аналіз крові та сечу!

tsyganka
28.07.2011, 16:50
Тепер знову 39,5
Таку температуру можуть давати і вирусні захворювання, в нас переважно завжди було горло червоне при високих температурах. На 2,3 день щось вилізе: кашель, соплі. На фоні прорізування зубів знижується імунітет, але високої температури "на зуби" не повинно бути.

Анютка
28.07.2011, 17:04
поставили нам діагноз - герпетична ангіна(((((
будемо лікуватися

тетяна7777
30.07.2011, 08:54
вчора цілий день малий температурив(37,8),нежить,але я не давала ліки,а сьогодні скаржиться на біль у вушку,T37,я дала нурофен,закапала ніс,вислала чоловіка за отіпаксом,а от чи сьогодні ЛОР десь приймає,не знаю.Бо участкову кликати не бачу сенсу,може хтось підкаже,куди звернутись за консультацією в суботу?

Женічка
30.07.2011, 10:46
може хтось підкаже,куди звернутись за консультацією в суботу?
в лікарню дитячу, там завжди є чергові лікарі,і ЛОРи теж.

Fleshka
31.07.2011, 11:19
Нова напасть - коньюктивіт на обох оках...ледве зранку очі промили...певно знову після обіду до лікарки...часті ж ми там гості цього місяця.

Lingerie
31.07.2011, 20:22
Ми теж прихворіли((( (ще й на додачу я).Лор і педіатр сказали:запалення прав.вушка,а ще червоне горло і соплі. Але підозрюю,що це все виклили прорізуючі зубки.Виписали "Отинум" і антибіотик групи "амоксициліну",я спробувала давати антибі-к,але мала випльовує його,а колоти теж не хочеться,бо пекучий. Але я собі думаю:може антибіотик не обовязково??? притому,що лікарі сказали,що то вірусне...

Анютка
01.08.2011, 18:50
Дівчатка, сьогодні здали кров на аналіз. Гемоглобін 102. Наш педіатр сказала приймати Ферумлек. Але я дуже прохолодно ставлюся до цієї хімії.
Скажіть, чи це дуже критичний показник?? Хто з таким зустрічався, чим піднімали гемоглобін, чи можливо обійтися без препаратів?

Sertce
01.08.2011, 20:07
В нас минулого року в березні був гемоглобін 62, лікувались в гематології, була залізодефіцитна анемія. Підняли гемоглобін з допомогою Ферумбо до 100.зараз нічого не п'єм. Гемоглобін сам по собі не падає- усуньте причину і підніметься сам. Поздавайте аналізи( на лямбрії в тому числі) в гематології. З нами xлопчик лежав, в нього гемоглобін був 42, то мав лямбрії в печінці. Прислуxайтесь до моїx порад, зверніться до гематолога.

Анютка
01.08.2011, 20:20
ну 62 чи 48 - це я погоджуюсь, а чи потрібно бити тривогу при 102???
бо читала, що у дітей до двох років буває таке. що дуже гемоглобін падає, і це не облв'язково свідчить про захворювання, чи може я неправльно щось розумію?

Sertce, а скільки Вашій дитині? бо у кожного віку свої норми

Sertce
01.08.2011, 21:06
102 це нормальний більш- менш. Не знаю, я не лікар, але не думаю, що то дуже страшно. Наш доцент, в якого ми лікувались, казав, що зараз рідко в кого з діток гемоглобін переxодить набагато більше сотки.
Моєму дитяті 2 р.і 1 місяць. Для нас 100-110 то норма. Кожен припарат заліза шкідливий. Тому не ризикуйте.

LoveIzabella
03.08.2011, 18:17
Дівчатка, потрібна експрес-допомога!!!!
Донечці 2 роки. Позавчора піднялася температура до 38: ні з того, ні з сього. Я була на роботі, чоловік запхав свічечку ефералгану. Вночі теж (що 6 годин, коли ліки перестають діяти - моя малеча стає сильно гаряча.) Справа в тому, що крім температури НІЯКИХ явних ознак захроювань НЕМА!(горло чистеньке, сопель нема, в ротику ніяких авток теж нема.) Думаю, що може зубки п"ятірки, що щойно показалися могли дати таку реакцію, бо нічого не хоче їсти, хіба пити з пляшки(жує пипку). Тепер купила Нурофен.
Звісно не хотілося б відразу летіти у поліклініку - у нас там нічого неового не скажуть, вони хіба гарно направлення до Львова вміють виписувати:(
Тому, звертаюся до вас - порадьте щось путнє, бо я ще з таким не стикалася (всі зуби вилізли не замітно!о)

Donata
03.08.2011, 22:43
Позавчора піднялася температура до 38: ні з того, ні з сього
можливо, то щось вірусне. Тиждень тому доня (2р.) температурила 2 доби, а після неї син теж 2 дні, горло чисте було, але мав трішки збільшений лімфовузол під щелепою, минулось, можна сказати, само по собі в обох. Температуру збивала нурофеном, парацетамолом та обтиранням водою, була до 40, багато пити + "Інфлюцид"

In4a
04.08.2011, 00:29
температура до 38
Я б не збивала таку температуру, дала б організму самому поборотись і просто спостерігала...

jalla
04.08.2011, 00:37
Тому, звертаюся до вас - порадьте щось путнє
В мого малого десь місяць тому теж було щось схоже. Температура піднялась різко. Вдень 38,3, я зразу ж пішла в поліклініку. Лікарка сказала свічки ефералган ставити, якщо температура сильно висока буде і поспостерігати до завтра. Вночі малий "горів" температура 40 зашкалювала. Ставила свічку, майже не допомагало. А на ранок 37 з хвостиком і до обіду 36,6 і на тому, на щастя, все обійшлося. А від чого тоді так температура піднялася я й не знаю.

kakady
06.08.2011, 14:44
У моєї дочки почервоніли очка і почали трошки закисати, їй 4 місяці. Порадьте, що робити, може якісь крапельки...

Fleshka
06.08.2011, 15:09
Порадьте, що робити, може якісь крапельки..
не хочете для початку просто ромашкою промивати декілька разів на день?

Prutylyatko
06.08.2011, 15:12
У моєї дочки почервоніли очка і почали трошки закисати, їй 4 місяці. Порадьте, що робити, може якісь крапельки
Ми промивали календулою, купували в аптеці квітки та запарювали, або можна ромашкою, як написала Fleshka

MILITARIYA
06.08.2011, 15:20
просто ромашкою промивати декілька разів на день
Тільки не промивати, а капати піпеткою. Бо ваткою можна заносити знов інфекцію. І мені рекомендували капати заваркою з чорного чаю, бо ромашка може дати алергію. На крайній випадок купіть розчин фурациліну (його роблять в аптеках,), але не спиртовий часом, скажіть, щоб дитині очка закапати. Також ним капати 3 рази в день. З каплями ліпше не починайте, як нема катастрофи.

Fleshka
06.08.2011, 15:24
купіть розчин фурациліну
він мому ромкові дав алергію, там де стікала та рідина від очок висипка за 5 хвилин з"являлась...
зараз мию ромашкою вже чотири дні, то алергії нема, ліків не переносить...може вправду спробую капати піпеткою.

kakady
06.08.2011, 15:59
дуже дякую всім за поради, напевне все-таки ромашкою покапаю.А підкажіть ще, будь-ласка, в якому співвідношенні її запарювати???

Bobas
13.08.2011, 01:33
У моєї дочки почервоніли очка і почали трошки закисати, їй 4 місяці. Порадьте, що робити, може якісь крапельки...
Я пробувала колись окулохель... каплі гомеопатичні... відразу все нам зняли. До сьогодні тільки їм і довіряю. Бо ми на ромашку маєм алергію. Вони не печуть і я навіть не капала, а "протерла око" ватним спонжиком.

AilataN
13.08.2011, 02:16
Ромашку в аптеці не беріть, бо грязна, хіба в пакетиках купіть,на Краківському є старший мужчина, в якого гарні трави, чисті, про кожну з них він вам лекцію прочитає, в нього ромашка - квіточка до квіточки )
суперову ромашку також купляла на виставці в Спартаку, дуже була гарна.
А аптечною ніяк не могла зняти з очок закисання, не розуміла чому, хіба через кавофільтр пропустити і дати відстоятись.
Якщо не помиляюсь пропорції- 2ст. л, на пів літра води.

---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:49 ----------

Мені здається алергія на ромашку- то власне реакція на грязну аптечну ромашку.

Марта2
13.08.2011, 12:23
В мого малого десь місяць тому теж було щось схоже. Температура піднялась різко. Вдень 38,3, я зразу ж пішла в поліклініку. Лікарка сказала свічки ефералган ставити, якщо температура сильно висока буде і поспостерігати до завтра. Вночі малий "горів" температура 40 зашкалювала. Ставила свічку, майже не допомагало. А на ранок 37 з хвостиком і до обіду 36,6 і на тому, на щастя, все обійшлося. А від чого тоді так температура піднялася я й не знаю.
На скільки мені відомо, якщо темп тримається добу, і є дуже висока без ознак якоїсь хвороби чи інфекції, то це ймовірно на зубки. (тим більше у вас такий вік коли ростіть зубки).А коли більше доби темп. то це вже не зубки а якась болячка...
Я перевіряла цю теорію на свої дитині, пару раз бувало таке що темп скаче до 39 і 40, при тому тяжко збивається, а на наступний день все проходить. Вже за декілька днів з"являвся зуб,особливо це було з тими великими задніми....

рижик
15.08.2011, 00:00
В моєї малої на шийці з однієї сторони прощупуються 2 лімфавузли (а може і щось інше)вже досить давно. Показувала 3 різним педіатрам - кажуть, що нічого страшного у дітей таке може бути, решта лімфоузлів в нормі, загальний аналіз крові теж. Але мені ті гульки спокою не дають. Може, хтось знає хорошого спеціаліста до кого можна звернутися, дякую.

nalia
15.08.2011, 00:03
Але мені ті гульки спокою не дають
В мене в сина також є , то лікарі казали також нічого страшного

Prutylyatko
15.08.2011, 00:10
мені ті гульки спокою не дають
В старшого таке було років зо два, десь у віці 5 років, здається. Спочатку били на сполох, бігали по лікарях, здавали аналізи, але...аналізи в нормі, всі лікарі в один голос казали не перейматись, тільки стоматолог казала, що це може бути через зубки, але вони теж ніби здоровими були. За два роки гулок не стало само по собі й досі вже не з"являються, дякувати.

Fleshka
15.08.2011, 00:45
вже досить давно
а наскільки давно? В мого Романа можуть більше місяця прощупуватись вузли на черепушці ззаді, якщо якийсь запальний процес був присутній. Але зрештою проходить.

рижик
15.08.2011, 00:50
а наскільки давно?
вже більше року. Вони постійно прощупуються, в розмірах, не змінюються,здається. Власне, що лікарі зразу щупали вузли ззаді і під вушком - там все добре, а ті гульки десь посеред шиї.

Юкола
15.08.2011, 09:57
Дівчата, в малого після двох тижнів садку соплі вже місяць.
Моє мале категорично відмовляється шмаркатися:(
Знаю, що в поліклініці роблять промивання носика.
Чи хтось водив своїх діток?
В нас сихівська дитяча поліклініка.
Не знаю, але слухати те втягування соплів я вже не годна.

---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:42 ----------

Може хтось зі мною соком каланхоє поділиться? район Сихова
бо про ті промивання погуглила - вони з соплями всю флору вимивають(

olenkastar
15.08.2011, 10:24
Може хтось зі мною соком каланхоє поділиться? район Сихова
можу поділитися не соком,а вазонком))) якшо потрібно- пишіть в пп, відсаджу вам пагінець,на ньому вже багато листочків.
Ну а соплі-то скоріш за все психологічне, мийте-не мийте, причина лишиться і соплі будуть. Краще вирішити все з дитиною- можливо хтось його ображає в садочку і він подавлює свої емоції, або не хоче туда ходити. Діти хворіють не просто так ;)
Моя дитина має соплі, наприклад, коли я трохи нервова і сварюся з нею. Вартує лише взяти все під контроль і почати проявляти більше ласки і любові- як знову все в порядку.

irushka
15.08.2011, 11:04
промивання носика
Ми за порадою лора купили собі систему для промивання носа від Аквамаріс, коштує десь 90 грн. Це така пластмасова штучка і 30 пакетиків морської солі, розводиться та сіль водою в певній концентрації і промивається носик. Моя Катя то сприймає нормально, в будь-якому випадку краще вдома, ніж коли десь в лікарні тим дитину мордують.

kati
15.08.2011, 11:17
мале категорично відмовляється шмаркатися
мій теж не вишмаркував до 2 років...але як пішли в охматдит на промивання , бо також соплі були місяць....то після першої ж процедури(не з приємних) почав сам вишмаркуватись.

Можу порадити ще купити такий аспіратор (http://www.nosefrida.com.ua/)...запшикуй сольовий розчин і витягуй соплі. В Діми вже двічі починався насморк, то завдяки тому що нормально йому витягувала сопельки обійшлись без капель.

п.с. я купувала в Колобку-аптеці на іскрі- 120 грн

Fleshka
15.08.2011, 11:43
Ромік має понос і температуру, а за дві години виїжджати в Болгарію. Порадьте шось плз...

Donata
15.08.2011, 11:51
Ромік має понос і температуру, а за дві години виїжджати
"Ентеросгель" або "Смекту" від поносу, ну і з собою я б "Ніфоруксазид" взяла, раптом то кишкове щось.

а у мене син рве і жаліється, що голова болить. Він зараз у бабусі, вроді "Фосфалюгелем" йому рвоту зупинили, сподіваюсь почне пити без векання. То вже не перший раз таке, даш 10мл. води, через 20 хв. над унітазом і голова болить, але поспить і їсти просить на наст. день, як нічого не було, що то таке може бути?

нталька
15.08.2011, 12:13
Ще регідрон розвести і відпоювати по трошку. Або зварити компотику з родзинок для пиття (в дорогу зручно).

---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

і в нас була рвота, а потім температура минулого тижня. Дитина хоче пити, а вип"є 20 грам і вертає все. Відпоювала малого регідроном і ромашковим чаєм кожні 5 хв по ложечці, а пізніше ще компот з родзинок додала. Ну і обтирала водою. За два дні пройшло. А що то було - не знаю.

Юкола
15.08.2011, 15:47
Коланхоє купила - спробую, може ті соплі випчихає.

раще вирішити все з дитиною- можливо хтось його ображає в садочку і він подавлює свої емоції, або не хоче туда ходити.
та ні, в садочок він проситься і йому там подобається. Просто я чула, як там діти кашляють і соплі зенеющі по коліно - то жах! Ну і до нежиті він схильний.

Можу порадити ще купити такий аспіратор..
треба придбати.

Diana
15.08.2011, 17:45
наю, що в поліклініці роблять промивання носика.
ми промиваєм так, розводже слабесенький розчин соди або фурациліновий, беру столову ложку розчину і прошу щоб носик попив водички, потім так в другу ніздрю, мала не дуже любить цю процедуру, однак нам допомагає.

Lingerie
18.08.2011, 11:21
В малої вже 5-й день понос (3-4рази на добу).Ніби нічого не болить.Грається,але сьогодні нервозна,бо ще зубчики ростуть ,другі готуються вилазити. То правда,що на зубки може бути понос чи всетаки може бути щось інфекційне?

olenkastar
18.08.2011, 11:37
о правда,що на зубки може бути понос
правда, моя мала так поносила на ікла 2 чи 3 дні))

Donata
18.08.2011, 11:52
То правда,що на зубки може бути понос чи всетаки може бути щось інфекційне?
в мене з того приводу пунктик, бо мала з сином невеселу історію, тому до тривалого поносу відношусь з переляком і аргумент "на зуби" трохи заслабкий (для мене).
Але треба дивитись по дитині, якщо вона активна, їсть, багато!!! п"є (бо понос це і зневоднення) і не рве, то це чудово. Дотримуйтесь дієти (рис. відвар, картопляне пюре. відварена морква, Боржомі без газу, узвар, напій з родзинок і бажано все без цукру), якщо на грудному, то почастіше прикладайте і дайте Смекту чи щось інше, що кріпить.
А якщо дитина стане млявою, то відразу до лікаря.

Prutylyatko
18.08.2011, 13:04
правда,що на зубки може бути понос
правда, я з меншим з тим стикалась)))

---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

Підкажіть таке, будь ласка. В старшого гіпс зараз на нозі, ніби кілька днів нічого, а цієї ночі майже не спав, казав, що його нога болить та сам гіпс дуже тре, то так може бути чи знову починати панікувати:girl_cray:

Girljanda
18.08.2011, 13:58
що його нога болить та сам гіпс дуже тре, то так може бути чи знову починати панікувати
Без паніки! Гіпс дійсно може натирати ногу, може навіть ранка невеличка утворитися, тому якщо є можливість підкладіть під те місце якусь салфетку чи щось таке. Якщо надворі жарко, нога трохи набрякає (гіпс страшенно парить, по собі знаю), тому може дійсно десь там тре.

---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

В малої вже 5-й день понос
5 днів, то трохи задовго як на зуби. Але, з іншої сторони, якщо більше ніяких скарг (ні рвоти, ні болі в животику, ні температури), то навряд чи це якась інфекція.

olerusya
18.08.2011, 23:02
дівчата, як у ваших діток проходить нежить і за скільки часу?
в нас завтра уже 8-й день: перші 2 дні був закладений ніс але дихала нормально, далі 3 дні дуже текло і пчихала, тепер знову вже 3 дні дуже закладений і я не бачу щоб ставало легше...
останній раз нежить був рівно 10 днів...

тетяна7777
18.08.2011, 23:12
В нас нежить рівно 3 тижні((( перший я ще щось капаю,промиваю,а потім просто не рухаю дитини і нежить сам по собі зникає.
Дівчата,десь чула,що у малих діток може без причини підніматись температура(у нас 37.3,просто ні з того ні з сього піднялась). таке буває? Чи то я дзвін чула?

Donata
19.08.2011, 00:20
десь чула,що у малих діток може без причини підніматись температура(у нас 37.3,просто ні з того ні з сього піднялась)
я теж таке чула, може то в нас один дзвін :)

тетяна7777
19.08.2011, 16:00
Дівчата,десь чула,що у малих діток може без причини підніматись температура(у нас 37.3,просто ні з того ні з сього піднялась).
Є причина підняття-гнійна ангіна,знову антибіотики(при чому уколи),сумно до сліз((

LILY
19.08.2011, 21:17
дівчата хелп!!!!в малого затянуте горло,сухий кашель,сідає голос,червоне що в таких випадках дават попереду ніч переживаю.....ми були нині в лікарки казала содові інгаляції,зодак (нерозумію навіщо,)пектолван стоп з того всього він нічого нехоче.....я незнаю що ще робити щоб полегшити стан...?

Пупсик
19.08.2011, 21:38
Ну і я сюди. Вже більше року мала не хворіла. Сьогодні пішли до церкви, вертались через майданчик і одна дівчинка дуже кашляла. Не знаю чи через то, чи хтось інший на нас покашляв, але в малої почала підніматись температура і мені також хижо. Значить щось інфекційне. Мене болить горло і голова.
Що порадите робити, щоб не допустити погіршення стану малої, ну і мого теж?:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_ flag_of_truce:

Прошу поради, бо як виявилось не маю поняття як діяти

Fleshka
19.08.2011, 22:05
"Ентеросгель" або "Смекту" від поносу, ну і з собою я б "Ніфоруксазид" взяла, раптом то кишкове щось
На щастя не пригодився, хоч і взяла з собою. Обійшлись 1/4 пакетика смекти. В дорозі Роміка пропоносило і температура спала. На море приїхали вже здоровенькі.

Ніколь
19.08.2011, 23:01
Не знаю чи через то, чи хтось інший на нас покашляв, але в малої почала підніматись температура і мені також хижо.
Марьясь, в тої дівчинки це просто залишки недоліковані ( в неї так часто, вже давно відхворіє а кашель ще довго тримається) Юлька з нею щодня бавиться, до нас не вчепилось. А от мали сопельки з малою ми разом, позавчора почались, вчора були, а сьогодні немає навіть натяку на них, при чому в нас обох.... а температури взагалі не було.
Може ви в церкві щось хапнули, бо там скупченні народу було більше.

---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

Що порадите робити
поки нічого. Якщо температура не зашкалює, і ймовірно у вас обох якесь ОРЗ, то через пару днів само по собі пройде. Я в таких випадках одразу не налягаю на ліки, бо ще невідомо чи треба взагалі їх.

тетяна7777
19.08.2011, 23:52
дівчата хелп!!!!в малого затянуте горло,сухий кашель,сідає голос,червоне що в таких випадках дават попереду ніч переживаю.....ми були нині в лікарки казала содові інгаляції,зодак (нерозумію навіщо,)пектолван стоп з того всього він нічого нехоче.....я незнаю що ще робити щоб полегшити стан...?
Антигістамінні чи протиалергічні дають,щоб зняло набряки слизової,легше стає дихати,розріджує мокротиння при сухому кашлі,а ще щоб не пішла алергія на інші препарати. Я при ніфуроксазиді та перед ним були антибіотики проігнорувала антигістамінні препарати-закінчилось кропивницею,на даний час при гнійній ангіні виписали Едем,даю!
ну,а те що дитина не хоче,ще не показник,щоб відмінити лікування,мій теж не хоче,але дурю і даю,та й ще уколи.

veronka
20.08.2011, 11:09
ну ось..... в 3 ночі Т до 39 піднялася і тримається, Маргошка вранці казала, що зуби болять... я подивилась - горло червоне:girl_emo: певно теж ангіна:girl_devil: лежить, цицяє нон-стоп...

TASJA
20.08.2011, 11:31
Та що то за напасть з тими ангінами? І у нас також... І температура за 39... Лікарка антибіотик зразу виписала, а я от думаю, а при ангіні без антибіотиків ніяк? Не хочеться давати...

Leila
20.08.2011, 11:38
Та що ви так боїтеся того антибіотику, якщо справді гнійна ангіна, то треба. Хіба б діти дали вичистити люголем мигдалики, то може б спала температура. Але то залежить від дитини. Я як була в Сокалі в бабці, то там дитині 8 місяців температура 39 С 2 дні лікарка одразу антибіотик призначила, бо горло червоне (а дитини зубки лізуть, бо ясна червоні і спухші), просто підстрахувалася. Мама хотіла спочатку давати, а потім передумала. Через день температури не було, і вже гуляла з малою. В малої в 1 рік і 4 місяці була гнійна ангіна, то мусіли її коле на алоти, бо нічого не давала зробити, горло вона не пополоще ж.

Girljanda
20.08.2011, 14:20
а я от думаю, а при ангіні без антибіотиків ніяк?
При ангіні дуже велика імовірність ускладнень, тому її лікують антибіотиками і саме стільки часу, скільки скаже лікар (розумний), навіть якщо симптоми пройшли.

LILY
20.08.2011, 16:58
Лікарка антибіотик зразу виписала
а який саме? нам тежє антибіотик приписали...

тетяна7777
20.08.2011, 23:36
Нам при гнійній виписали колоти Цефртіаксон,а дівчатам інші лікарі -Аугментин.

Leila
20.08.2011, 23:41
І ми кололи цефтріаксон 5 днів, але він нам дав все-таки алергію, був дуже закладений ніс. І обов"язково треба щось типу Лінекса, якісь корисні бактерії подавати.

тетяна7777
21.08.2011, 00:02
Даю хілак форте та антигістамінний препарат Едем(блін сьогодні забула дати,зараз буду сонного колоти то зразу і залию)

TASJA
21.08.2011, 10:34
а який саме? нам тежє антибіотик приписали...

Нам сумамед виписали.

olenkastar
21.08.2011, 10:41
При ангіні дуже велика імовірність ускладнень
яких,наприклад?

Angel
21.08.2011, 10:44
Нам сумамед виписали.
Нам Оспамокс

dieSonne
21.08.2011, 11:00
яких,наприклад?
ангіна часто падає на легені, дає ускладнення на серце і нирки.

veronka
21.08.2011, 11:05
сьогодні вже 37,7, дебоширить)) горло червноне і припухше

olenkastar
21.08.2011, 11:24
дає ускладнення на серце і нирки.
в крайніх випадках, в серйозних випадках, але не так вже і часто.

algo
21.08.2011, 11:33
часто падає на легені, дає ускладнення на серце і нирки
то точно! мені недолікована ангіна дала ускладнення на серце і суглоби!

dieSonne
21.08.2011, 11:57
я б сказала частота залежить від роботи імунної системи, слабка - частіше ускладнення, сильна - рідше.

Girljanda
22.08.2011, 10:20
Ну, якщо правильно лікувати і вилікувати, а не "запустити", то тоді взагалі ускладнень не буде.

veronka
22.08.2011, 10:51
видно не ангіна у нас, вчора Т 37 ще була і горло червоненьке, сьогодні вже все ок))) я в перший день на ніч на 1 градус збила (було більше 40 і малій було дуууже важко, після збиття до 39 - значно легше)

Марта2
23.08.2011, 12:39
Ми самі недавно перехворіли ангіною та ще й гнійною! Темп була висока, але ми її збивали малиною і мазю Люголя + я навчила малого полоскати горло фурациліном,(після тих всі процедур теп падала з 39 до 38,2) без антибіотиків ми ту заразу лікували...Теп. пройшла як в книжці пише - на третій день, гнійнички зійшли десь на 5 день, але ми ще потім 2 дні сиділи дома щоб вже точно все долікувати....

Donata
23.08.2011, 14:44
перехворіли ангіною та ще й гнійною!
а скільки дитині? Вам лікар поставив такий діагноз?

Марта2
23.08.2011, 15:48
а скільки дитині? Вам лікар поставив такий діагноз?
Дитині 3 з половиною роки.
Там і без лікаря було видно що то ангіна та й ще й гнійна...
(я часто хворію тою бідою, тому знаю)

veronka
24.08.2011, 15:10
таааак-с, сьогодні у МА уся спина, руки, живіт в маленьких червоних плямках:girl_devil: на ніжках і обличчі нема. От я і думаю чи то алергія (на виноград, мед, хоча раніше не було і проявляється вона у нас почервонінням і шороховатістю на суглобах+чухається в тих місцях), чи щось типу краснухи (як я вище писала - у неї була Т пару днів тому. Але обсипало сьогодні перед обідом). Спробую доплентатися до педіатра чи що?

In4a
24.08.2011, 15:40
у неї була Т пару днів тому
спина, руки, живіт в маленьких червоних плямках
Може то розеола?

сяняНЯНЯ
24.08.2011, 15:44
чи щось типу краснухи
мені теж таке спало на думку по ваших дописах)))
моя Софія недавно контактувала з дітьми після краснухи(в одної вже пройшла,в іншої тільки починалася)...то в них теж на початку була висока Т і чомусь ще рвота,а вже потім висипка)
Але вроді пронесло,бо нема ніяких симптомів...а взагалі,ті дитячі хвороби такі схожі,що хіба певно лікар скаже точно що то є...

Марта2
24.08.2011, 15:52
моя Софія недавно контактувала з дітьми після краснухи
Якщо пройшло більше 2 тижнів, то можете бути спікійні. Там інкубаційний період 14 днів.

Іриска
24.08.2011, 16:57
дівчата, як розводиться морська сіль з водою, в яких пропорціях для промивання носа? так надіялась, що малий загартований, зі садка всяку бяку не буде носити, ага щас(((( ввечері нежить, цілу ніч плач і крик, що буба в горлі, на ранок вже кашель... жах...

сяняНЯНЯ
24.08.2011, 17:05
пройшло більше 2 тижнів
десь так і було...але ще читала,що вроді до 21 дня триває цей період

veronka
24.08.2011, 18:36
про розеолу: чула дзвін, не знаю звідки він. Що це???
Педіатр ввічливо відфутболив по телефону на завтра і порадив якщо погано, то викликати швидку. Зважаючи на те, що Маргоша добре почувається, я б пішла з нею гуляти. Але мені "впирається" в діагноз - чи це заразне чи ні? Бо у нас куди не поткнись - усюди купа дітисьок і наражати когось на небезпеку я не хочу (а вдома закритися до завтра - ми здуріємо в 4 стінах)

---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

найшла про розеолу - "она родная". Хто знає чи воно заразне і скільки часу ізолювати дитину?

Fleshka
24.08.2011, 22:58
скільки максимум може триматись висока температура на стоматит? в Романа вже другий день під 40, поки не збивали...

kati
24.08.2011, 23:03
скільки максимум може триматись висока температура на стоматит
поки не почнуть сходити вавки в ротику.

вже другий день під 4 0, поки не збивали.
ну ви даєте..ладно вдома , в рідних стінах, так сказать, ще можна "гратись " в такі ігри...але ж на відпочинку в чужій країні...

тетяна7777
24.08.2011, 23:24
Може то розеола?
ніколи навіть про таке не чула(ото село і люди)

veronka
25.08.2011, 00:50
Тань, читай і "насолоджуйся":girl_flag_of_truce:
Внезапная экзантема (Exanthema subitum) или розеола.

Эта детская болезнь очень широко распространена, ее переносят практически все дети в возрасте около 1 года, но что удивительно, большинство отечественных педиатров о ней не знают.
Заболевание вызывается вирусом герпеса человека 6 типа, переносится однократно, после чего вырабатывается довольно стойкий иммунитет.
Ранее считалось, что эта инфекция вызывается энтеровирусами (Коксаки и ЭХО) или аденовирусами.

Болеют преимущественно дети в возрасте от 6 месяцев до 2 лет, самый частый возраст – 9-10-11 месяцев.
Симптомы:
Заболевание начинается остро, с подъема температуры до 39-40. Обычно кроме температуры других симптомов нет. Обычно заболевание совпадает по срокам с прорезыванием зубов, поэтому температуру очень часто списывают на зубы.
Температура сохраняется в течение 3 суток, обычно плохо снижается с помощью жаропонижающих препаратов.
В первые 3 суток поставить диагноз практически невозможно, так как кроме температуры других симптомов просто нет.

На 4 сутки температура снижается, но на теле появляется сыпь – на груди, животе, спине, шее, иногда – на лице, – розовая, мелкая, иногда очень бледная, без зуда.
Сыпь держится обычно 1-2 дня, потом исчезает.
После появления сыпи эти 1-2 дня ребенок может быть капризным, плаксивым, не слезает с рук.

Что делают отечественные педиатры – возможно несколько вариантов развития событий:

1. Это «краснуха». На самом деле сыпь при краснухе похожа, но
• Появляется в первые сутки болезни
• Не сопровождается высокой температурой
• Располагается в основном на конечностях
Диагностика «краснухи» в этом случае часто ведет отказу от вакцинации против краснухи, в карте ребенка появится запись о перенесенной краснухе, а ребенок будет представлять опасность для окружающих, когда действительно ею заболеет.

2. Аллергическая сыпь.
За 3 суток высокой лихорадки в ребенка обычно успевают впихнуть массу лекарств, нужных и ненужных. Парацетамол, нурофен, виферон, сумамед, амоксиклав – безусловные лидеры в этом списке. Очень часто на 3 сутки «несбиваемой» температуры педиатр назначает ребенку антибиотики, и сыпь, появившаяся на следующий день, расценивается, как аллергия на препарат. Что в дальнейшем ведет к необоснованному отказу от использования этих антибиотиков когда действительно необходимо.

3. Особые умельцы диагностируют псевдотуберкулез – заболевание, которое очень редко встречается у детей и протекает совсем по-другому.

Что нужно делать:
Лечение при этой инфекции ничем не отличается от лечения острых респираторных вирусных инфекций.
• Ребенок должен получать достаточное количество жидкости.
• При высокой лихорадке можно давать парацетамол (Панадол, Эффералган) или ибупрофен (нурофен).
• Ребенок требует наблюдения, так как до появления сыпи никаких особых симптомов больше нет, и с такой лихорадкой могут протекать другие, более серьезные заболевания (инфекция мочевых путей, отит, например).
• Специфического притивовирусного лечения инфекция не требует.

Осложнений при этой инфекции практически не бывает, очень редко могут быть фебрильные судороги в первые 3 суток.

БОльшая часть детей переносит эту инфекцию в виде просто лихорадочного заболевания без повления сыпи, и скорее всего именно отсюда растут ноги у мифа о температуре 40 при прорезывании зубов.
После перенесенной инфекции в крови определяются антитела класса IgG к вирусу герпеса 6 типа, что является свидетельством о перенесенной инфекции и ни чем более. Признаком "латентной" или "персистирующей" герпетической инфекции эти антитела не являются

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Fleshka
25.08.2011, 09:57
ладно вдома , в рідних стінах,
яка різниця між не збиванням вдома і не збиванням тут?
за два Ромкові роки ще ні разу не приймали жарознижуюче
я навпаки вважаю іграми - то бавлення з збиванням-виростанням температури, яка користь від того?

HAPPY NATA
25.08.2011, 12:44
дівчата, як розводиться морська сіль з водою, в яких пропорціях для промивання носа?
Комаровський радить 9г солі на 1літр води. але простіше купити фізрозчин в аптеці (порядка 6грн за 400мл), проткнути голочкою корок і набирати в шприц.

Angel
25.08.2011, 13:06
или розеола
Вероніка,ми таке мали! в 10 міс. Температура постійно 40 ,3 сутки,а потім раптово внормувалась. І на ранок обсипало все тіло дрібненькими прищиками.І тільки один толковий лікар визначив цей діагноз.

Іриска
25.08.2011, 14:04
як розводиться морська сіль з водоюніхто не відповів, то я сама знайшла: 2 чайні ложки на стакан перевареної води. Залила собі в баночку з-під Делуфену і вприскую малому, вже бачу результат.

---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

але простіше купити фізрозчин в аптеці
ой, не бачила, що дали відповідь. Я вже раз купляла, робила, але результату не було. Зараз я малане очищену морську сіль, зробила ропу - пшикаю, супер!

Donata
25.08.2011, 14:48
але простіше купити фізрозчин в аптеці (порядка 6грн за 400мл), проткнути голочкою корок і набирати в шприц.
я купую в ампулах, мені зручніше так.
Зараз я малане очищену морську сіль, зробила ропу - пшикаю, супер!
а в чому полягає "кращість" результату? нежить швидше проходить чи промиває краще?

Андріана
25.08.2011, 15:16
ой, що ми мали минулого тижня, я так спереживалася, мама дарагая. Були в лісі, малу вкусив комар, в неї від укусів відразу гулі робляться, я мащу феністилом,та й чекаю коли пройде, а то не проходить, а ще більше, а укус на повіці, око запухло,все червоне, наступного ранку вже та червоність пішла по всьому обличчі, вибралися ми до лікарки, дільнича у відпустці, пішли до тої яка була, а вона каже, що схоже на рожисте запалення, що мала укус потерла і занесла інфекцію, але вона не впевнена, каже їхати до дитячого хірурга по підтвердження, бо нема температури, виписавши при цьому сильні антибіотики і порадивши якщо це рожа, то може спалювання. Поїхали до хірурга,попали до старої тьотки яка тільки дурниць наговорили,настрашила ніякого спалювання , компрес зі спирту і бігом в інфекційну лікарню. Як на зло, всі хороші лікарі, до яких ми зверлатися чи у відпустці чи надзвичайно зайняті, але ніхто не брав трубку, коли мені так була потрібна порада, а то одні дурниці повиписували. Нарешті, я згадала, що моя баба зі сторони тата вміє спалювати рожу, подзвонили до неї, казала прийти , якщо то рожа то вона побачить, і 3 вечори вона спалювала ту рожу і пройшло, і без антибіотиків і без інфекційних лікарень, хоч я в то не вірила, просто не розуміла, але прийшлося повірити, що спалювання діє.

сяняНЯНЯ
25.08.2011, 15:27
хоч я в то не вірила, просто не розуміла, але прийшлося повірити, що спалювання діє.
о тож,в нас як в когось стається шось подібне,то зразу йдуть до бабки,яка спалює рожу чи зливає сильні вроки,переляк...і не вір після цього в такі методи)

Fleshka
26.08.2011, 12:01
Сьогодні вночі Ромік мав 41...Почав марити...збила еферангалом...Мали сьогодні виїжджати додому, не впевнена що Ромка перенесе дорогу, зачекаєм ще день...

Іриска
26.08.2011, 22:19
була сестра - таки каже , що вірусяка в нас(((( послухала, ніби чисто, а от горло трохи червоне.... поки будем Афлубін, Умкалор, Гівалекс і баааааааагаааато пити, а як? ой,.....

---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

а в чому полягає "кращість" результату?
нежить пройшов))))

Ніколь
26.08.2011, 22:26
Афлубін, Умкалор
я би наприклад не давала і то і інше. А якщо вибирати щось одне з двох, то вибрала би умкалор.
Гівалекс коли пшикаєш в горло дуже неприємні відчуття ( пече/дере), Ангісепт чи той самий інгаліпт не такий противний.

Златка
27.08.2011, 11:21
У Златки сильний кашель. Дуже мокрий, їй весь той слиз відривається такими великими кусками, що вона їх ні відкашляти не може, ні виплюнути взагалі. В результаті ковтання тої бяки - рве. Даю їй проспан, але в цій ситуації він щось малопомічний :(

Ніколь
27.08.2011, 12:58
Наталь, дай їй грудний збір №2 чи мать і мачеху.
Еффект не гірший від проспану. Ми взагалі тільки на тих травках з кашлями і виїзжаєм.
Але ті відвари требе пити не 3 рази в день по віп стакану, а буквально по столовій ложці але як можна частіше. Я якщо встигаю. то даю малій що пів години-щогодини. Колись лікар мені пояснювала що власне травки дають кращій еффект коли їх пити часто, а доза не настільки вже й важлива.

Анута
27.08.2011, 13:24
Мені ще лікарка при великій к-сті мокротиння радила робити масажик.
Класти дитину собі на коліна щоб найвище була спина, а голова та попа нижче. І масажик при тому робити, але на пальцях його не поясню - погугли і знайдеш.
Одужуйте!

Муська
28.08.2011, 11:15
В меншого (3 місяці) соплі і почав кашляти(храпів ніби нема,але сьогодні ще лікаря викличемо) І трохи підвищена температура(в попі 38,2) . Носик капаємо інтарферон . Цицю не дуже хоче їсти:girl_sad: І що то робити,як лікувати? Порадьте.

natorella
28.08.2011, 11:26
соплі і почав кашляти
кашляти якраз від соплів почав
і їсти йому важко, бо ніч закладений
носити вертикально максимально довго. шоб стікало то всьо через ніс
а фізіологічний нежить був вже у вас?

Donata
28.08.2011, 11:30
кашляти якраз від соплів почав
і їсти йому важко, бо ніч закладений
носити вертикально максимально довго. шоб стікало то всьо через ніс
+1 , тільки хтіла то написати

Burmosyk
28.08.2011, 19:46
Дівчата, розкажіть як ви лікували ангіну. Данилові 10 місяців, горить три дні. Температура 39.5 - в перший день збивала ефералганом, на другий день не давав свічку поставити, перейшла на нурофен. До високої позначки підскакує вже через 3 години після прийняття ліків, мучиться бідака, млявий, сонний, висить на циці, від води відмовляється. + лізуть 2 верхні зуба. Лікар призначив септефріл, ангін-хель - то смоктати, і афлубін. Порадьте що я маю робити, бо щось результату - нуль :girl_sad:

veronka
29.08.2011, 00:32
+ лізуть 2 верхні зуба.
основне - лізуть зуби. у моєї красуні на усі зуби висока Т декілька днів, я лише прохолодною водою обтирала, плюс циця нон-стоп, збивання Т нурофеном і т.д. "чревато", оскільки на фоні прорізування зубів йде, так би мовити, зниження імунітету, тому якщо є поряд якийсь вірусяка (а їх зараз чомуся купа), то організм повноцінно не зможе супротивлятися. Забезпечте максимум доступу свіжого повітря, мінімум одягу, максимум циці і спокою вам обом, наберіться терпіння і завтра все буде добре (я так думаю).

Burmosyk
29.08.2011, 00:41
Та робимо обтирання і компреси на голову, циця нон-стоп, тіки шо намагалася збити температуру 40. Якщо до завтра не буде покращення (четвертий день) - найймовірніше нам призначать антибіотики. Бо жарознижуюче (лікар сказала) - не більше трьох днів.

veronka
29.08.2011, 00:48
+ лізуть 2 верхні зуба.
основне - лізуть зуби. у моєї красуні на усі зуби висока Т декілька днів, я лише прохолодною водою обтирала, плюс циця нон-стоп, збивання Т нурофеном і т.д. "чревато", оскільки на фоні прорізування зубів йде, так би мовити, зниження імунітету, тому якщо є поряд якийсь вірусяка (а їх зараз чомуся купа), то організм повноцінно не зможе супротивлятися. Забезпечте максимум доступу свіжого повітря, мінімум одягу, максимум циці і спокою вам обом, наберіться терпіння і завтра все буде добре (я так думаю).

Ніколь
29.08.2011, 01:17
основне - лізуть зуби. у моєї красуні на усі зуби висока Т
Дівчата, ну а звідки така впевненість що зажди висока температура на зуби? В когось вони лізуть з температурою, в когось взагалі непомітно ( в нас наприклад) А зуби лізуть з 4-5 місяців і майже до 3 років, і що кожну температуру списувати на зуби? одне другому не заважає, і температура може бути ще від багатьох причин.
Лікар призначив септефріл, ангін-хель - то смоктати, і афлубін
якщо у вас ангіна, то щось слабо лікар призначив і трішки невпопад.
Афлубін тут зайвий як на мене.
Септіфріл - а дитина в 10 місяців його смокче? щось я слабо то уявляю. А от розтерти септіфріл в порошок и змазувати тим порошком ротик і там міндалінки - то ще куди ні шло.
Я би малому давала пити відвар ромашки аптекарської, бо це легенький антисептик, так чи інакше омиватиме горлишко.
До високої позначки підскакує вже через 3 години після прийняття ліків
В моєї дитини наприклад точно так було при грипі, і температура рівно 3 дня 39-39.8 і горло червоне було ( але це як прояв хвороби, а не тому що це була ангіна).

А ще, я особосто плюнула на те що інгаліпт маленьким дітям не радять ( вважаю що в даному випадку від нього користі більше ніж шкоди), і при червоному горлі пшикаю малій 2-3 рази на день інгаліпт. Нам добре допомагає.

П.С. вам діагностували ангіну, а наліт на міндалінах є? Збільшені лімфовузли? Бо я не знаю наскільки компетентен ваш лікар, але зачастую просто червоне горло на фоні високої температури від вірусу якогось бігом називають ангіною, що в результатіт не завжди вірно

Girljanda
29.08.2011, 09:48
мінімум одягу
Не погоджуся. Якщо в дитини температура 39,5, то, навпаки, дитину треба тепліше вдіти, щоб вона пропотіла, тоді і температура впаде.

Афлубін тут зайвий як на мене.
А як на мене, то Афлубін взагалі зайвий завжди. Бо вже доказано, що ніякої користі він не приносить. Ну, хіба дуже вірити, що він допоможе, то тоді можливо...:girl_curtsey:

при червоному горлі пшикаю малій 2-3 рази на день інгаліпт
Ми також ним користувалися.

Іриска
29.08.2011, 12:16
якщо вибирати щось одне з двох, то вибрала би умкалор.ну вони зовсім різні і мають різну дію)))) але ми коли знайшли ангіну, то я перестала давати

Гівалекс коли пшикаєш в горло дуже неприємні відчуття
малий його любить і він зовсім не шкідливий і має дуже багато схвалень лікарів, які проти шкідливих ліків (я маю на увазі загалом по Україні). У мене гівалекс - має завжди бути в домі.

Ніколь
29.08.2011, 13:03
ну вони зовсім різні і мають різну дію))))
ну, можливо ...але коли дитина вже захволріла то їх обидва виписують , один противірусний другий імуностимулюючий. Але я не вірю що якщо дитина захворіла то афлубін взмозі пришвидшити одужання і заставити іммунітет подолати хворобу скорше, ніж би він справився сам без афлубіну.
А наші лікарі люблять виписати жарознижуюче, щоб організм сидів на температурі 37 і не боровся з вірусом, і по ходу призначити афлубін щоб організм таки починав боротись. Не бачу сенсу в такому лікуванні.
Але оскільки
Умкалор представляет собой сложную смесь многочисленных компонентов, в совокупности составляющую активное вещество.
Умкалор обладает доказанной противовирусной активностью за счет уменьшения адгезии, проникновения и размножения вирусов в слизистой оболочке дыхательных путей.
Препарат обладает широким спектром антимикробной активности и одновременно иммуномодулирующим действием.
Умкалор оказывает бактериостатическое действие по отношению к основным возбудителям инфекций верхних дыхательных путей и ЛОР-органов
то мені особисто в той час коли вже дитина захворіла більше подобається дія умкалору. Даю не завжди, але завжди коли даю еффект бачу ордразу.

і він зовсім не шкідливий
Олесь, я не писала що гівалекс шкідливий :) а лише за те що він неприємний по відчуттях коли запалене горло. Ну але то на любітєля.... моя Юлька за інгаліпт готова душу продати )))

Burmosyk
29.08.2011, 14:47
Сьогодні четвертий день, температура 40. Викликала приватну лікарку, сказала що то вірусне, не хотіла призначати антибіотики, але сказала що такої високої температури для дитини забагато. Призначила аугментин, якщо ще раз підскочить вище 39 протягом дня. На фоні зубів імунітет не справляється з вірусом.

---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

прочитала гілку про температуру. може якби я не збивала, то за день-півтора вже би виліз сам? але побоялася, така манюня, 39.5 вирішила що на 10 місяців то зависока. а тепер не знати на скільки то ще затягнеться

Donata
29.08.2011, 15:10
Якщо в дитини температура 39,5, то, навпаки, дитину треба тепліше вдіти, щоб вона пропотіла, тоді і температура впаде.
не погоджусь з тим, не факт, що від кутання почнуть потіти.
Я своїх можу поїти малиною, молоком, навдягати, під перинами/ковдрами тримати і без толку, а буде сидіти в футболці, і раптом спотіє так, ніби з ванни витягли щойно і не витерли, для нас то ознака того, що температура вже сильно підніматись не буде.

Ніколь
29.08.2011, 15:12
може якби я не збивала, то за день-півтора вже би виліз сам?
зуби швидше не виростуть від незбивання температури. А от вірус організм може побороти скорше якщо йому в цьому допомогти і дозволити боротись з вірусом.

Burmosyk
29.08.2011, 15:20
зуби швидше не виростуть від незбивання температури.
мала на увазі виліз з хвороби.

Girljanda
29.08.2011, 15:25
не факт, що від кутання почнуть потіти.
Згодна, але в більшості випадків... Коли висока Т, то переважно (не завжди!) морозить, а від того, що дитина буде роздягнена і її буде морозити, вона потіти не буде, бо організм буде берегти тепло.

Donata
29.08.2011, 15:32
Коли висока Т, то переважно (не завжди!) морозить,
коли морозить то так, тре вдягати