КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

ManyuManyu
11.03.2012, 19:38
сьогодні наш малий встав дуже захриплий, темп вже нема. переживаю чи не може це бути якась стрептококова бацила???
даєм багато теплого пиття, надіюся пройде

Ланочка
11.03.2012, 20:08
сьогодні наш малий встав дуже захриплий, темп вже нема. переживаю чи не може це бути якась стрептококова бацила???
даєм багато теплого пиття, надіюся пройде

Якщо немає температури то навряд. Пийте багато і завтра вже буде все нормально )

tancia
12.03.2012, 00:24
В нас кишковий грип, дуже противний і заразний - найстарший зі школи приніс і через два дні всі решта хлопців похворіли -рвота, температура, пронос, хоча у всіх перебіг трохи відрізнявся, хтось менше рвав, а хтось менше проносив (вибачте за деталі). Так ось в мене питання, які ускладнення дає цей грип (чи як його ще називають ротавірусна інфекція), хто стикався на практиці. Бо в найстаршого вже шмарки і кашлі, що ще може бути далі?

Carpe diem
12.03.2012, 15:48
в малого знову лізуть зуби. мав троха температуру невисоку+ нежить. температура за 2 дні пройшла. соплі то сильніші, то менші.... до того всього кашель добавився. спершу був звичайний, а тепер такий мокрий!!! з медикаментів ніц не даю, хіба Салін капаю в ніс, щоб ті шмарклі не засихали. малий активний, добре бавиться.
але маю таке питання. той мокрий кашель у нас вже тиждень. і звичайно, що в рік дитина не буде відхаркувати те мокротиння, а глотатиме. то от і переймаюся, чи воно йому на легенях не осяде??? і взагалі як полегшити йому той кашель???? масажі???

і ше запитання: в когось діти б"ються головою????? бо мій малюк об стінку, диван, ліжко, мене.... одним словом, все, що твердіше подушки!!!! то шось неврологічне??? помічаю, що це відбувається якраз тоді, коли зуби лізуть.... вже шишки собі понабивав :(

konvalia
12.03.2012, 16:09
в когось діти б"ються головою?????
В мене старший так само стукався до 2,5роки і молодший стукається а потім плаче, бо болить і далі стукається.... Я не думаю що це повязане із зубами, це швидше неврологічне, хоча невролог мені не пояснила чому так відбувається

Donata
12.03.2012, 17:57
в когось діти б"ються головою?????
в мене син стукався, коли ставав до дверей спиною і почитав головою гатити, то ще так нічого, а коли ставав на коліна і товкся об підлогу, бо було аж страшно, пройшло після 2, а доця такого не робила.

Златка
14.03.2012, 13:02
Здали ми вчора Златці аналізи. Вище норми лімфоцити і еритроцити. ШОЕ майже верхня межа, хоча по окремій інтерпретації норми - вже перевищує її. Дитина здорова, нічого не турбує. Що то може значити?

Не спалось мені даремно. У педіатра було просте пояснення: в графі "норми" зазначені норми для дорослої людини, в дитини рівень лімфоцитів є вищий. Не чекала такого від клініки Параскеви :girl_devil: То вже або не зазначайте в результатах аналізів ті "норми", або вказуйте їх відповідно до віку дитини

Нам у таких випадках допомагав шприц від Нурофена, через нього вливали пиття.

Дуже дякую за таку пораду! Тільки так мені вийшло відпоювати Юстю. Кишкова інфекція була рівно 3 дні в Златки, і як тільки трохи відійшла вона, все почалось в Юстиночки :girl_cray: Сьогодні третій день в неї, стало уже трошки легше, дитина почала ходити і говорити... ще тільки ацетон високий. Хтось пробував дітям при високому рівні ацетону робити клізми з розчином ентеросгелю?

olenkastar
14.03.2012, 13:12
Так ось в мене питання, які ускладнення дає цей грип
а чому має бути ускладнення?
Христя мала в 5,5 місяців (тільки циця) . Софія в 2,5 роки мала - відпоювала боржомі без газу і узваром з шипшиною.

Bobas
14.03.2012, 15:20
От у нас так і почалась температура 39.2. Горло у малої не боліло. І гриплість пройшла за день. А температура залишилась. Була 5 днів. Останній візит до лікаря виявив- гній у глотці, хоч голо (куди можна заглянути без шпателя-було зовсім не червоне). Надіюсь Вас мине! ще тільки ацетон високий А чим знімаєте ацетон?

Ланочка
14.03.2012, 18:10
От у нас так і почалась температура 39.2. Горло у малої не боліло. І гриплість пройшла за день. А температура залишилась. Була 5 днів. Останній візит до лікаря виявив- гній у глотці, хоч голо (куди можна заглянути без шпателя-було зовсім не червоне). Надіюсь Вас мине!

Гній у глотці, це не ангіна (якщо мигдалики без пробок гнійних). Так можуть стікати соплі по задній стінці глотки.Особливо у діток, вони не можуть видути назовні.

---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

А чим знімаєте ацетон?
Глюкозу пити дати дитині. Якщо то насправді ацетон.

---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:05 ----------

У педіатра було просте пояснення: в графі "норми" зазначені норми для дорослої людини, в дитини рівень лімфоцитів є вищий. Не чекала такого від клініки Параскеви

тут є референсні значення для дітей по роках http://www.malyavka.ru/table_analkrov.html

Bobas
14.03.2012, 18:17
Гній у глотці, це не ангіна (якщо мигдалики без пробок гнійних).
Так ніхто і не ставив діагнозу ангіна- поставили тонзиліт.

Ланочка
14.03.2012, 18:26
Так ніхто і не ставив діагнозу ангіна- поставили гострий тонзиліт.
то одно й то саме

Златка
14.03.2012, 18:56
А чим знімаєте ацетон?

Відпоюю узваром, нічого іншого не п'ють, глюкоза теж не проходить.

Ланочка
14.03.2012, 18:59
Відпоюю узваром, нічого іншого не п'ють, глюкоза теж не проходить. до узвару тоді трошки більше цукру давайте, щоб солоденький був.

Bobas
14.03.2012, 19:25
то одно й то саме
Чогось думала, що тонзиліт це запалення мигдалин, а ангіна це його різновид(інфекційне захворювання). Що тонзиліт можна це припарками-примочками, змазуваннями, а ангіну лише антибіотиками.
Відпоюю узваром, нічого іншого не п'ють, глюкоза теж не проходить.
Моїй коліжанці завідуюча реанімаційного відділення охмадиту колись прописала 50 гр. кока-коли без газу малій (3 роки). Зранку дитина вже бігала і гралась. Через день зробили аналіз- ацетону як і не було.

Ланочка
14.03.2012, 19:32
Моїй коліжанці завідуюча реанімаційного відділення охмадиту колись прописала 50 гр. кока-коли без газу малій (3 роки). Зранку дитина вже бігала і гралась. Через день зробили аналіз- ацетону як і не було.
Я теж про таке чула. Слава Богу нам не було потреби випробовувати (тьфу-тьфу-тьфу)

olenkastar
14.03.2012, 20:14
А чим знімаєте ацетон?
знаю, що компот з білих черешень добре .

tancia
14.03.2012, 23:42
а чому має бути ускладнення?
та бо ось вперше цю заразу маємо, і не знати, що чекати - після кишкових проблем у всіх трьох дітей далі подіїї розвивалися у всіх по-різному: у найстаршого - горло, катар, кашель, який до сих пір лікуємо (коби хрипів тільки не було), у середульшого - ацетон піднявся, взагалі, в нього найважче все проходило, відпоювали і т.п. все як пише славний інтернет, відкачали самі, до стаціонару не дійшло - схуд, правда, біднятко дуже, тримаємось дієти. Найлегше в нашого цицяного найменшого пройшло, правда зараз після цього всього крім циці вже нічого їсти не хоче :) не змусиш, а я і не змушую, най там... Так ось в менших теж якесь ГРВІ починаеться, я розумію, що імунітет ослаблений і далі чіпляється всяка зараза, а може то просто так має бути в таких випадках, і ми мусимо те пережити. коли ж воно закінчиться!!!

olenkastar
15.03.2012, 08:55
коли ж воно закінчиться!!!
все так не буде ;)
старайтеся мислити позитивно і сподівайтеся хорошого. Укріпляйте імунітет собі і дітям, давайте багато вітаміну С
Я вже по собі помітила, наприклад, що і я і діти (старша) захворіваєм коли присідаєм на солодке і всяку там піцу, магазинні соки і випічку магазинну.

Melisa
15.03.2012, 09:10
Вдома хворі всі. Синочок з неділі температура 38-39, соплі, горло червоне. Вчора вже був такий жвавий, зявився апетит, температури не було, а сьогодні вранці знову температура 38,5. Заснуло біднятко. Що то може бути?

olenkastar
15.03.2012, 09:18
Що то може бути?
погода така )) мокро, сиро -от і гуляють віруси. Нічого страшного немає - "если пациент хочет жить- медицина тут бессильна":girl_yes:
відпоювати , відпочивати і все буде добре.

до речі, я своїй таке давала, не було їй ще і 3-х років. Справді, помагає)) але в малої не ацетон був, а отруєння гостре, пила мало, то дала їй столову ложку пепсі ( нове покоління вибирає пепсі:girl_yes:). А мій австрійський швагро отруєння чи кишкове тільки так і лікує - стакан кокаколи і туда витискає апельсин і так пє. каже помагає. то йому лікар так порадив))

SoLana
15.03.2012, 10:30
стакан кокаколи
Або будь-яку содову напевно. Сода виводить токсини з огранізму і тим самим зменшує ацетон.

Т@нюшк@
18.03.2012, 20:17
дівчата, підкажіть. у малого сьогодні зранку різко піднялась температура. в 11 год була 38, десь протягом години піднялась до 39. тримається цілий день. зараз 39,6
більше ніяких видимих ознак нема.
2 рази казав малий що його пісюн болить. але він не червоний і не припухлий. лікарка каже що можливо солі подразнюють. завтра здати аналіз сечі.
про Т каже що вірусне.
в малого такої Т не було вже 3 роки. боюсь...

Bogdanka
18.03.2012, 20:31
про Т каже що вірусне.
зараз такий грип
сечу б здала

tancia
18.03.2012, 22:08
дівчата, підкажіть. у малого сьогодні зранку різко піднялась температура. в 11 год була 38, десь протягом години піднялась до 39. тримається цілий день. зараз 39,6
Якщо кажуть, що вірусне, то це справді дуже схоже на грип. Так зараз є, що температура різко піднімається і довго тримається високою. В моїх менших (одному 5,5 другому 2,5) в четвер синхронно піднялась і в діапазоні 38-39 тримається до сих пір, мож хоч сьгодні вночі попустить. (Найстарший мав таке саме чотири дні перед ними, ну і ми з чоловіком теж два дні відтемпературили яка ж цей грип зараза!!!)

Т@нюшк@
18.03.2012, 22:14
і в діапазоні 38-39 тримається до сих пір, мож хоч сьгодні вночі попустить
що ви робили-давали?

Масік
19.03.2012, 00:39
а цього року і справді грип препаскудний , в нас вже пів родини перехворіло . от зараз і малий температурить від четверга 38-39 і збивається лише не годинку , просто не знаю що робити вже, а ще паро днів тому малий в садочку вдарився і утворилася підшкірна гематомка, тепер в інтернеті начиталася , що на фоні інших інфекцій може нагноїтися . Я от сижу і місця собі не знаходжу, він останні дні часто жалівся що головка крутиться, думаю чи часом не від того удару , чи то від інтоксикації...

olenkastar
19.03.2012, 08:12
о піднялась і в діапазоні 38-39 тримається до сих пір
мої дітки теж мали таке останні дні.

що ви робили-давали?
старшій (3,5 рочки) давала пити багато. Вона перший день рвала, то дала трохи пепсі. А так відпоювала боржомі без газу, шипшиновим відваром, ромашкою, узваром - маленькими ковтками, навіть вночі просила її пити. Рівно 2 дні температура трималася 38-39,5. На сьогоднішній ранок вже 36,6)))
молодшій один раз вночі таки збила температуру свічкою ( і то тому, бо у неї окрім грипу ще й молочниця вилізла, через яку вона не могла смоктати цицю і відповідно отримувала мало рідини, і важче переносила високу температуру, то я трохи полегшила їй стан. потім молочниця зменшилася і вже так само як і старшу просто відпоювала).сьогодні третій день- температура ще є ( якби не збивала- то вже б була здорова).

dasha
19.03.2012, 09:57
От і в нас горло трохи червоне, практично не кашляє, вдень температури нема зовсім, а вночі до 39,5 піднімається. Якось дивно, ще такого не було.

Tagonga
19.03.2012, 10:14
От і в нас горло трохи червоне, практично не кашляє, вдень температури нема зовсім, а вночі до 39,5 піднімається. Якось дивно, ще такого не булоОт і в нас так було в останній раз: вдень нормальна температура, на ніч до 38,5, і так 2 дні. І не було нічого, окрім червоненького горла. Оказалося, 2-бічний отит...

dasha
19.03.2012, 10:31
Ужас, ви мене так не лякайте... вуха в малого ніби не болять.

Т@нюшк@
19.03.2012, 11:08
А так відпоювала боржомі без газу, шипшиновим відваром, ромашкою, узваром
мій взагалі нічого не хотів пити. навіть сочок, який йому подобається. але вночі пару разів просинався і сам просив пити. я вночі збивала Т. мав 39,7 - страх і нагружання чоловіка збоку мене перебороли. сьогодні має 38,5. вже трохи живчик і поїв. буду старатись без таблеток.

olenkastar
19.03.2012, 11:20
Оказалося, 2-бічний отит...
а як дізналися що отит?

Tagonga
19.03.2012, 11:41
а як дізналися що отит?
Звернулися до лікаря (були в Чорнобильській), який нас подивився по повній програмі, здали аналізи крові і сечі (щоб виключити проблеми з нирками). А тиждень перед тим нас вже "лікували"... Виявилося, не від того...
Ужас, ви мене так не лякайте... вуха в малого ніби не болять. Ні, ні в якому разі не хочу вас лякати, просто ділюся досвідом. В малої теж уши не боліли (можливо, вона ще не може ідентифікаувати біль, я їй і на козелок нажимила, і за вухом - нуль реакції). І дитина була якось періодами спокіна, періодами неспокійна. І температура стрибала (я все думала - зуби). Тому тепер точно знаю: якщо є якісь сумніви щодо стану дитини, краще звернутися до нормального лікаря.

Анютка
19.03.2012, 14:12
Дівчата, нас вже тиждень турбує кашель, один раз вночі закашлюється, і триває то 20-30 хв, даю теплого попоти і дитина заспокоюється, вдень періодично покашлює, але не часто. Кашель вологий, таке враження, що той слиз причепився і вона не може його відкашляти. Були у лікаря, бронхи та легені чисті, горло ледь червоненьке, прописала нам Імупрет та Амбробене, приймаємо вже 4 день та малявка далі кашляє. Я вже не знаю, що робити, знову до лікаря йти чи чимось іншим лікувати?

veronka
19.03.2012, 14:32
до лікаря (були в Чорнобильській), який нас подивився по повній програмі, здали аналізи крові і сечі (щоб виключити проблеми з нирками). А тиждень перед тим нас вже "лікували"... Виявилося, не від того...
ага, були ми у ЛОРа в Чорнобильській, шкода прізвища не пам*ятаю... малій 9-10 місяців було, зуби лізли ще й соплі, Т і кашель на додачу, ще Маргош почала жалітися, що вушко болить. Там нам одразу поставили діагноз СТРРРАШНИЙ ОТИТ і виписали антибіотики. Муж вже біг в аптеку, але я його переконала до Дунілової з*їздити, вона Маго оглянула і, звісно, ніякого отиту не виявила))

Tagonga
19.03.2012, 15:35
Звісно, від того ніхто не застрахован, якщо є можливість, то треба всеж таки підтвердити або спростувати діагноз в іншого лікаря або в лікаря, якому довіряєш. Ну і аналіз крові багато про що скаже.

tancia
19.03.2012, 15:39
що ви робили-давали?
з противірусних ми в таких випадках користуємось протефлазидом (дільнича, правда, казала давати анаферон за схемою, як в інструкції, а ще колись при грипі ми капали інтерферон в ніс, чогось цього разу я про нього забула --це все має подібну дію - завести організм на боротьбу з вірусами, але це треба робити при перших симптомах) ну й тепле пиття, і щоб все відхаркувалось (грудний збір, тепле боржомі) - бо в нас мокрий кашель

Анютка
20.03.2012, 15:05
Сьогодні вранці до нашого кашлю і нежиті дадалось 37,5 температури.Знайомий педіатр хворіє грипом, довелось викликати дільничу, щоб послухала малу. Наговорила, що в нас 90 % ймовірності - кір, бо місяць тому у нашому будинку був, а Ви не щеплені, тому КІР. Виписало краплі для очей - бо в малої запалені очі, я їй пояснюю, що це скоріше всього, через те, що соплі рікою течуть, які очі можуть бути при цьому!? А вона мені що це таке подразнення при корі виникає. Коротше винервувала мене, приписала антибіотик, невідомо для чого і ще переконувала про щеплення подумати, бо садочок на носі, на що я відповіла, що це наші проблеми.
Дівчата, до кого можна звернутися, щоб малу нормально оглянули і проконсультували нас, ми, впринципі, не хворобливі, тому тісних відносин з педіатрами не маємо

Т@нюшк@
23.03.2012, 20:08
дівчата, якщо є запальний процес в організмі (ШОЕ 32, в легенях, є кашель вологий, але нечастий). дитина приймає антибіотики і немає Т, то можна вийти надвір прогулятись?

Bogdanka
23.03.2012, 20:11
можна вийти надвір прогулятись?
залежить від дитини
якщо Софія ослаблена, то я не виходжу, якщо чується більш-менш, то виходжу, але гуляю не на місцях скупчення людей-дітей, тобто не на дитячих площадках і не йду точно в магазин, а так - перейтись по вулиці, коло будинку походити, або йду з нею в парк Кульпара (нам близько), бо подихати свіжим повітрям корисно, але добрати шось від когось - нє;)
ну і погода - не має бути мокро і сиро, так як нині то перфект для прогульки

Ланочка
23.03.2012, 20:34
дівчата, якщо є запальний процес в організмі (ШОЕ 32, в легенях, є кашель вологий, але нечастий). дитина приймає антибіотики і немає Т, то можна вийти надвір прогулятись?

Можна, дитині потрібне повітря. Із бронхітами навіть взимку дітей у лікарні виганяють гуляти.
Тут трохи є про ШОЕ http://www.antibiotic.ru/index.php?article=641

olenkastar
23.03.2012, 21:29
краще звернутися до нормального лікаря.
во! нормального))а де такі є?

до кого можна звернутися, щоб малу нормально оглянули і проконсультували нас
на рахунок чого? якщо кір-то буде висипка. якщо грип чи орз- то за пру днів само мине, якщо відповідно відпоювати і відлежувати.

agalinka
23.03.2012, 22:11
А ми проковтнули склянний декоративний камінець:cry:, кожен день чекаю наступної порції ка-ка, для дослідження, так хочу, щоб він вийшов і щоб не витягали (((:cry:

Holly
26.03.2012, 23:13
Чи може в дітей боліти голова? Яринка вже ніби доросла, щоб казати неправду, але... Пару днів тому в мене жахливо боліла голова, вона то чула. І потім казала, що і в неї болить голова. На наступний день знову жалілась і сьогодні теж. Кожного разу жалілась після обіду, година 4-5. Я вже переживаю, завтра дзвонитиму до лікарки. До якого лікаря можна/треба звернутись? :(

Ная
26.03.2012, 23:52
І потім казала, що і в неї болить голова
В нас таке саме буває, як я жаліюся, що болить голова, то Софія потім і собі. Дивлюся на поведінку дитини при тому, бо якби насправді зле себе почувала, то би не скакала по хаті і т.д. В нас то було просто повторювання за мамою, я деколи навіть не озвучую своє погане самопочуття, шоб потім не переживати чи здорова моя дитина, тим більше, шо і Тая тепер і собі все повторює.
А взагалі думаю, що дітей голова може боліти так само як і в дорослих... тим більше з такими перепадами в погоді. До лікаря би зразу не спішила, бо здорових в нас люблять лікувати і заліковувати)

Holly
26.03.2012, 23:57
поведінка не змінилась, апетит не пропав. Але бачу, ніби правді болить. Не знаю як пояснинити. Вона бавиться-бавиться. А потім раптово як змучена сильно, лягає на кілька хвилин, каже, що голова болить. А далі знову скакати...
До лікаря би зразу не спішила, бо здорових в нас люблять лікувати і заліковуватия тому і вагаюсь. Подзвоню завтра в Параскеви, розпитаю що до чого

SoLana
27.03.2012, 00:05
Кожного разу жалілась після обіду, година 4-5
А спить в обід? В мене малий, правда вже страший - 8 років, може теж жалітися на головний біль, і в нього це буває декілька днів підряд. Прошу виспатися в обід, можливо поїсти ( від голоду часто таке бува), переходить.

Donata
27.03.2012, 10:00
Чи може в дітей боліти голова?
я маю такі проблеми з сином періодично, інколи поспить і все мине, таке враження, що від перевтоми, інколи це передвісник хвороби.
В знайомої син-першачок після декількох місяців навчання дуже скаржився на сильний гол. біль, то робили енцефалограму (надягають шапочку з датчиками і визначають активність мозку, чи якісь ділянки не перезбуджені), щось їм призначали, зараз минулось в дитини.

Cifalius
27.03.2012, 10:03
Чи може в дітей боліти голова? Яринка вже ніби доросла, щоб казати неправду, але... Пару днів тому в мене жахливо боліла голова, вона то чула. І потім казала, що і в неї болить голова.
ооо то в мене таке саме було. Але я на таке не звертала увагу, бо думаю, що ніяка голова в неї не болить! Я просто їй порадила лягти полежати трошки!

irushka
27.03.2012, 10:19
Вона бавиться-бавиться. А потім раптово як змучена сильно, лягає на кілька хвилин, каже, що голова болить. А далі знову скакати...
А температуру не міряли? В нас з болю голови переважно починаються всякі віруси.

Tutuka
27.03.2012, 10:34
Синочок з неділі температура 38-39, соплі, горло червоне. Вчора вже був такий жвавий, зявився апетит, температури не було, а сьогодні вранці знову температура 38,5.

моїх менших (одному 5,5 другому 2,5) в четвер синхронно піднялась і в діапазоні 38-39 тримається до сих пір, мож хоч сьгодні вночі попустить.

от зараз і малий температурить від четверга 38-39 і збивається лише не годинку , просто не знаю що робити вж

вдень температури нема зовсім, а вночі до 39,5 піднімається

Дівчатка, як ваші діти?
Від моєї малої з позаминулої суботи висока температура відчепитися не може. Декілька днів була нормальна, а сьогодні зранку - знову 38,5. І соплі-кашлі якось незвичайно довго трималися, раніше за п"ять днів була практично здорова, а тут заледве на десятий перестало з носа текти, кашляла також тиждень. Лікарка два рази слухала - горло тільки ледь подразнене, легені чисті. Та й не виглядає Настя аж на таку хвору, зазвичай ще 38 нема, а вона вже починає рвати, болить голова, а тут навіть би не подумала, що така температура, хіба що спить трохи більше, як завжди.

Надя К.
27.03.2012, 10:58
Чи може в дітей боліти голова?
Може. Моя Аня теж жалілася на головні болі після обіду, показувала, що її болить лобик і над очима. Я проконсультувалася з педіатром і невропатологом, здали всі аналізи, в т.ч. і на глисти (бо досить часто саме глисти викликають головну біль), перечитала море інформації на цю тему. І як виявилося, що в дітей дошкільного і шкільного віку це нормальне явище, досить часто голова болить через втому.

Почему же у детей болит голова?

Наиболее частая ГОЛОВНАЯ БОЛЬ НАПРЯЖЕНИЯ. В ее основе - болезненное сокращение мышц мягких тканей головы (скальпа) или шейно-затылочной области. Ребенок испытывает ощущение, будто голова зажата обручем. Нередко боль сосредоточивается в области лба или висках - сжимающая, сдавливающая, но бывает и пульсирующая. В ряде случаев сопровождается тошнотой и рвотой. Головная боль напряжения связана, как правило, с эмоциональными стрессами. А какие стрессы у ребенка? Их не счесть. Это, например, подготовка к контрольной или экзаменам, пропажа любимого домашнего животного, ссора с другом... Длительность такой боли обычно не превышает 1 - 2 часов.

Holly
27.03.2012, 14:04
що її болить лобик і над очима.от Яринка так каже
Наразі вирішили так - максимум прогулянок і відпочинку, табу на телевізор і комп"ютерні ігри. Цей тиждень поспостерігаю, як не перестане, то шукатимемо толкового лікаря

нталька
27.03.2012, 18:18
В малого теж інколи голова може боліти коли захворює, коли втомлений дуже і, навіть, було якось, коли дуже погода мінялася.

Потребую поради щодо дій з горлом. В малого воно червоне трохи і підпухше, важкувато ковтати. Якими засобами, крім теплого пиття, дитині допомогти?

Donata
27.03.2012, 18:49
червоне трохи і підпухше, важкувато ковтати. Якими засобами, крім теплого пиття, дитині допомогти?
побризкати, напр. Інгаліптом, або таблетки-смоктульки (трахісан, декатилен), якщо дитинка старша.

Т@нюшк@
27.03.2012, 23:07
Якими засобами, крім теплого пиття, дитині допомогти?
полоскати горло вже вміє?

tancia
27.03.2012, 23:56
Дівчатка, як ваші діти?
та ми практично вже вичухалися, ще трошка покашлюємо, але вже гуляємо, в нас було ГРВІ + бронхіт, через той вірус температура майже тиждень трималася, якийсь він цього року особливо мєрзський був. Може і від вас теж скоро відчепиться, давайте часто дитині пити чогось тепленького ну, ви самі певно це знаєте, ми, просто, стільки за ці дні понапарювали всякого різного пойла для дітей (шипшина, ромашка, мати-мачуха, корінь солодки, бузина, чоловік ще й чаклував над ісландським мохом два дні :), аби не був гіркий вимочував його в соді, + до того всього обов"язково боржомі), певно вони за цілий рік стільки не пили, як за цей тиждень Добре би все-таки мати можливість показатися толковому лікарю...

Tutuka
28.03.2012, 09:42
певно вони за цілий рік стільки не пили, як за цей тиждень
Моя також останні два дні тільки те й робить, що чаї хлебче, тільки от апетиту нема взагалі. Вона практично не кашляє, і сопель вже нема, підозрюю, що або підхопила в поліклініці нову вірусяку, або на прогулянці у вихідні (бо їй під кінець тижня вже було набагато краще, от ми і вирішили вивести її трошки на свіже повітря), або наш дідусь щось приніс, позавчора йому теж було "не альо", ми думали, що чимось отруївся, але міг бути і вірус. Вчора взагалі мене настрашила: від ранку майже постійно спала, а після обіду розплакалася, що голова болить і нудить, і мами-тата хоче (а дитина в нас трохи песимістка, вчора понадумувала ще собі незнати чого, а бабусі не хотіла сказати, так і тримала в собі, аж потім нам призналася). Бабуся мені на роботу дзвонить сама ледве жива зі страху, ми з чоловіком зірвалися з робіт, полетіли до неї. Вже збиралися викликати швидку, але зателефонували до нашої лікарки, вона була на чергуванні, так що приїхати не могла, проконсультувала заочно, сказала, якщо не стане краще, то раненько прибіжить. Мала як тільки нас з чоловіком побачила, почала оживати, температура була 38,5, я би і не збивала, але через той головний біль дала все-таки парацетамол, і за хвилин 20 наша дитина вже просила дати фрукти, кота в ліжко і почитати щось смішне (я вчора аж сама захрипла, так читала, але це такі дрібниці :)). А як тільки нормально поїла, то і слабкість перейшла, і голова крутитися перестала. Я їй ще вчора дала анаферон, а сьогодні зранку Настя прокинулася вже з нормальною температурою і ніби в доброму гуморі. Якось того разу на неї не подіяли народні засоби, не знаю, чому так.
До речі, вчора на "комаровських" форумах прочитала, що парацетамол є своєрідним тестом: якщо у дитини вірус, він гарно збиває температуру, якщо ж хвороба інфекційна - або не зіб"є взагалі, або допоможе ненадовго. На нас подіяв добре.

irushka
28.03.2012, 11:58
Дівчата, ми всі перехворіли якимось вірусом, почала Катя -температура 2 дні поза 40, потім легше і на 4-й день боліло вухо + температрура, на 5-й день вже була в нормі, ми з чоловіком за 3 дні справились, а Матвій захворів останнім, але вже 5-й день,а температура є. Перші 3 дні мав в межах 38,5, а вчора і сьогодні 37,1-37,3, має густі соплі, кашель є, але він схожий на псевдонапади в залишок від кашлюка (нас лікар попереджав,що таке може бути ще певнй час після кашлюка), більше ніби нічого не турбує, але капризний дуже. Як думаєте, то може бути такий затяжний вірус, чи якесь ускладнення?
В нас ще з лікарями проблема, дільничий вже не є наш дільничий, в нашій поліклініці дітей від тепер лікують т.з. сімейні лікарі, жодному з них не довіряю, Гайдук зараз у відпустці, не знаємо до кого звернутись.

Tutuka
28.03.2012, 14:55
Перші 3 дні мав в межах 38,5, а вчора і сьогодні 37,1-37,3, має густі соплі, кашель є, але він схожий на псевдонапади в залишок від кашлюка (нас лікар попереджав,що таке може бути ще певнй час після кашлюка), більше ніби нічого не турбує, але капризний дуже. Як думаєте, то може бути такий затяжний вірус, чи якесь ускладнення?
Схоже на наш випадок, але у мене дитина вже велика, з її капризами дати раду легше.
Кашлюк у неї був минулого літа, а перед новим роком мала невелику застуду, то кашляла ще місяць, а ваш Матвійко перехворів зовсім недавно, тому тим більше може мати залишковий кашель. Ми свою коли наша дільнича була у відпустці возили на Орлика, ось тільки не можу сказати, до кого саме - з нею тоді свекруха їздила.

Cifalius
29.03.2012, 22:16
Дівчата, порадьте мені хороший\дієвий засіб від кашлю. Донечка, має страшний-сухий кашель, аж до рвоти. Лікар сказав, що легені чисті, температури немає, трошки сопельків. Давала з самого початку Бронхіпрет, але дохтєр сказав давати Ереспал, але стало тільки гірше!

нталька
29.03.2012, 22:49
Донечка, має страшний-сухий кашель
нам помагало масло какао, напр. з теплим молочком і дрібкою соди, або й без. Просто молоко з маслом і трохи меду. Льодяники з паленого цукру.

хельга
29.03.2012, 22:57
Дівчата, порадьте мені хороший\дієвий засіб від кашлю. Донечка, має страшний-сухий кашель, аж до рвоти. Лікар сказав, що легені чисті, температури немає, трошки сопельків. Давала з самого початку Бронхіпрет, але дохтєр сказав давати Ереспал, але стало тільки гірше!
Я даю сиропчик або з цибулею і медом , або чорну редьку з медом.

Т@нюшк@
29.03.2012, 23:47
хороший\дієвий засіб від кашлю. Донечка, має страшний-сухий кашель,
якщо з препаратів, то в мене фаворит Суха мікстура від кашлю. дуже швидко помагає.

Donata
30.03.2012, 09:36
Донечка, має страшний-сухий кашель, аж до рвоти. Лікар сказав, що легені чисті, температури немає, трошки сопельків.
нам при такому описі виписували Стоптусин, він блокує кашльовий центр і розріджує мокротиння, але то при непродуктивному кашлі, коли даремно горло надривається. Нам вистачало 3-4 рази дати, щоб кашель або перейшов в мокрий і тоді вже відхаркуючі мікстури, або взагалі пропав.
Запитайте в лікаря чи Вам доцільно таке, бо такий кашель подразнює сильно горло, що провокує нові напади і так по колу.

Cifalius
30.03.2012, 09:45
бо такий кашель подразнює сильно горло, що провокує нові напади і так по колу.
ну горло в неї не червоне. В основному вона закашлюється коли лягає горизонтально (коли спить), вчора вночі аж вирвала, ой, дівчата, то жах! :(

Donata
30.03.2012, 11:18
В основному вона закашлюється коли лягає горизонтально (коли спить),
це схоже на кашель від сопель, лікуйте нежить, в таких випадках Синупрет може помогти, він розрідить густий слиз і видувати буде легше і стікати по носоглотці, не так провокуючи кашель.
Я ще доні промиваю добре ніс і потім закапую Протаргол.

mokhnatska lesia
30.03.2012, 11:58
але дохтєр сказав давати Ереспал

В нас таке саме, кашель від насмарку, такожлегені чисті, мала спати не могла, давилася ними, почала давати Ереспал (лікар порадив) і почався на другий день мокрий кашель, тепер лікар сказав підключити Лазолван або будь - який препарат відхаркуючий. Виздоровляйте.

Cifalius
30.03.2012, 12:34
тільки прибігла з аптеки...всього купила, як з переляку! Купила грудний збір №1, бо 2 в пакетах не було, купила Суху мікструру, і бронхіпрет...може хоть в день нормально поспить. Я вже навіть вчора дістала здоровезну подушку (вона в нас одна така, ми на ній не спимо, а так тримаємо на всякий випадок, от пригодилась), кладу малу на неї, так щоб тіло лежало на подушці, а ноги "звисали"

---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

Суха мікстура від кашлю
Т@нюшк@ в інструкції написано - здерігати при температцрі не вище +8, ви її давали дитині з холодильника?

Zolotse
30.03.2012, 15:15
Дівчата, порадьте чим лікувати малесеньку дитинку, 2,5 місяці, дуже червоне горлечко, болить її, температура поки що 37, чекаю ... не знаю чим допомогти малечі. Лікар прописував попереднього разу сироп "Ереспал", але після нього трошки висип був, він такого яскравого оранжевого кольору. Що ще можна дати?

mokhnatska lesia
30.03.2012, 15:20
Що ще можна дати?

Краще порадьтеся з лікарем і по можливості, щоб лікар оглянув дитинку

konvalia
30.03.2012, 15:36
Що ще можна дати?
У нас, в такому віці, теж таке було. Пили інфлюцид(противірусне) і лоратидин-1/5таб. на ніч і за 2 дні були здорові.

mokhnatska lesia
30.03.2012, 15:40
дуже червоне горлечко

а носик не закладений? сопельок нема?

Zolotse
30.03.2012, 15:55
а носик не закладений? сопельок нема?

Сопельок не бачу, трохи пересиє в носику,тоді вона посапує або хропе, промиваю постійно фізрозчином, температури наразі немає, але дитина вяла. У нас таке вже було три тижні тому,темп. була 38,5 один раз, лікар казав, що вірусне,ставили свічечки противірусні , пили сироп Ереспал, хоча він мені не дуже подобається, дуже солодкий і яскраво забарвлений, хімія одна, доця його ковтала дуже важко.

mokhnatska lesia
30.03.2012, 15:58
а зараз що лікар каже? а їсть дитинка так як завжди? чи відмовляється?

Zolotse
30.03.2012, 16:01
Апетит є, але бачу що важко їй ковтати. Наразі даю водичку з содою, нам лікар так радив для горла попереднього разу, до завтра поспостерігаю, може обійдемося без медикаментів. Сьогодні ще лікаря не викликала, бо тільки помітила червоне горло.

mokhnatska lesia
30.03.2012, 16:03
а лікар є якийсь толковий і відповідальний? як викличете завтра то прийде? бо все ж таки вихідні дні?

Zolotse
30.03.2012, 16:05
Ну минулого разу приходила у вихідні, ніби нормальна, хоча лікаря, якому довіряла би повністю, ще не знайшла. Можете порадити когось?

mokhnatska lesia
30.03.2012, 16:09
Гайдук у інфекційній лікарні, але контактів не маю, приймає в своєму приватному кабінеті. Багато позитивних відгуків про нього, а в якій поліклініці стоїте спостерігаєтеся?

dantist
30.03.2012, 16:19
Порадьтесь на рахунок Умкалору(в інструкції написано що дітям до року не можна ,але це застереження написане для того що це спиртовий розчин,щоб не обпекти слизову просто треба розвести водичкою) ми приймали по 6 крапель 3р. на день; треба давати рясне пиття(чай з ромашки, малини);а ще кожні 2 години я дробила то 1/4 септіфрілу , то 1/4 ефізолу мочила в це сосочку і давала розсмоктувати,але краще буде як огляне вашу малечу лікар.

Zolotse
30.03.2012, 16:50
Ми на Пасічній, 6-та поліклініка, а у Гайдука де приватний кабінет знаходиться?

mokhnatska lesia
30.03.2012, 16:55
а у Гайдука де приватний кабінет знаходиться?
у тій самій лікарні, а от Умкалор я б не давала, багато лікарів його не радять давати, бо це таки фітобіотик, і до року не можна.

Zolotse
30.03.2012, 17:01
у тій самій лікарні,

Інфекційна лікарня - це та, що на Мечнікова?

mokhnatska lesia
30.03.2012, 17:06
так, біля Личаківського кладовища

dantist
30.03.2012, 17:09
Гайдук
Він інфекціоніст( якщо є щось "по його парафії" то до нього), він до вас не поїде,а вам треба хорошого педіатра,щоб приїжджав до вас коли вам потрібно

Donata
30.03.2012, 17:12
, порадьте чим лікувати малесеньку дитинку, 2,5 місяці, дуже червоне горлечко, болить її, температура поки що 37
для горла таким маленьким діткам немає ліків, всюди протипокази до 2 років. Але лікарі призначають, бо нічого іншого нема. Можете четвертинку, а то і 1/8 табл. Лісобакту потерти в порошок і висипати на язичок.
На Умкалор моя донька мала сильну алерг. реакцію, хоч його не відносять до алергічний препаратів.
Ереспал то сироп від кашлю, зараз він Вам нідо чого, і в його складі 2 барвника, якщо дитинка якось на нього реагувала алергічно, хоч трохи, то не давайте і кажіть про це лікарю.
Найкраще для вас зараз основним ліком має бути грудне молочко і почастіше, хоч і потрошку.
треба давати рясне пиття(чай з ромашки, малини);а ще кожні 2 години я дробила то 1/4 септіфрілу , то 1/4 ефізолу мочила в це сосочку і давала розсмоктувати,
дитині 2,5 місяці!!! Не можна того всього їй.

mokhnatska lesia
30.03.2012, 17:14
Він інфекціоніст( якщо є щось "по його парафії" то до нього), він до вас не поїде

Так, але можна передзвони і проконсультуватися, або до нього самим їхати в кабінет, при будь - яких симптомах щось порадить, і я впевнена, що розумне і потрібне, лишнього не приписує, антибіотики в дуууже крайніх випадках, а не як деякі для перестраховки.

dantist
30.03.2012, 17:15
на Пасічній
На Пасічній в дит поліклініці я знаю Віру Іванівну Телішевську(хороша і з величезним досвідом )як що потрібно то дам моб

Lithium
30.03.2012, 17:20
він до вас не поїде
Не знаю правда але моя кума викликала його додому то коштує солідну суму.
для горла таким маленьким діткам немає ліків
Я своїй давала Вокара, хоча там було написано, що препарат на дітях до року не вивчався,відмовилась від антибіотиків, прекрасно помагає від горла. Але то все на свій страх і ризик, мама сама вирішує.

Donata
30.03.2012, 17:23
На Пасічній в дит поліклініці я знаю Віру Іванівну Телішевську
так-так, можу про неї теж багато доброго сказати, хороша лікарка
Але то все на свій страх і ризик, мама сама вирішує.
чиста правда

Zolotse
30.03.2012, 17:34
Дівчата, дайте ще, будь ласка, контакти Телішевської, я теж чула про неї хороші відгуки, і моя гінеколог її радила, але ще не доводилося мати справу з нею. Буду вдячна за номер телефону. Дуже всім дякую за відгуки.

dantist
30.03.2012, 17:35
можна передзвони і проконсультуватися, або до нього самим їхати в кабінет, при будь - яких симптомах щось порадить, і я впевнена, що розумне і потрібне, лишнього не приписує, антибіотики в дуууже крайніх випадках, а не як деякі для перестраховки.
Так , цілком з вами згідна ,досвід у нього величезний,але консультація по телефону самі розумієте-- краще бачити дитину, а дитина дуже маленька і ослаблена , але мама сама вирішить що їй краще чи їхати , чи дома чекати приходу лікаря.

ManyuManyu
31.03.2012, 09:40
дівчата, поможіть. В дитини вчора піднялася темп до 39, збиваєм нурофеном, за пару годин знов висока. а зранку личко опсипане темно- червоними цяточками(подібне на веснушки). може хтось знає що то може бути. Алергії на ліки не має

koroljok
01.04.2012, 13:42
Дівчата прошу поради - занесли нам стоматолог стоматит- хто таке мав, що робили?

mokhnatska lesia
01.04.2012, 14:50
хто таке мав, що робили?

моя мала мала, то нам радили запарювати суміш трав Елекасол і полоскати 3-4 рази на день, також давала жувати довго і тримати в ротику натуральний мед і варення з рожі, ними також можна мастити ранки, ще розводила в 100 грам гарячої води 1 таблетку Фурациліну, студила, і змащувала ранки ватою, кожний раз міняючи вату, ще можна полоскати содою (200 грам теплої води + 1 ч. л. соди). Але все ж таки треба, щоб подивився лікар, бо в моєї малої через стоматит була температура.

Януся
01.04.2012, 14:56
ми мали стоматит в комплекті з відмовою від грудей. У нас він був бактеріальний (лікар брала мазок). Накладали на ясна стоматофіт А, і присипали перетертим в порошок лісобактом. Вилікували за 3 дні. Та самолікуванням краще не займатись, бо ще здається є грибковий, герпетичний стоматити, то ліки напевно інші треба.

cjomcjomka
03.04.2012, 16:23
Дмитро має вірусняк з температурою і горлом. При першій нагоді лізе до Сергійчика, а той ще такий малий... як захистити? Обставила місцезнаходження Сергійчика блюдечками з цибулею, намастила носика оксоліновою маззю... що ще можна зробити? По можливості - ношу на руках, щоб Дмитро не ліз на нього, але ж то не цілодобово, а в нас 1 кімната.

ljalechka
03.04.2012, 16:47
у мене питання до мамусь. Коли наша доця хворіла нам приписав лікар ''Ереспал'' в сиропі, нам він допоміг, але сьогодні дізналась, що він сильно шкодить на печінку. Що скажите з цього приводу. Даєте ви своїм дітям це лікарство?

Artemida
03.04.2012, 17:17
Дмитро має вірусняк з температурою і горлом. При першій нагоді лізе до Сергійчика, а той ще такий малий... як захистити?

Я минулого разу як не старалась, а таки Дмитрика не вберегла((( Артем мав вірус, а через кілька днів молодший його підхопив. Дільнича казала давати Афлубін, але я не давала, бо чогось думала, що малявка має імунітет від ГВ.
Цього разу (пройшло два тижні) Артем знову підхопив вірус, але Дмитрик поки здоровий. І я вже даю по крапельці Афлубіну тричі на день. Не впевнена, що саме він його захищає, але перестраховуюсь, бо температура та соплі в чотитимісячної дитини явище малоприємне.

П.С. Цибуля в нас теж по хаті розкладена і провітрюю дуже часто.

---------- Додано в 17:17 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

що ще можна зробити?

Зволожуй носика Саліном кілька разів на день - також допомагає.

nalia
03.04.2012, 17:24
Даєте ви своїм дітям це лікарство?
Ми частенько його приймали, він нам помагав, але про сильну шкоду не чула. Його лікар і малій виписувала, коли ій було десь 3 місяці.

cjomcjomka
03.04.2012, 17:49
Зволожуй носика Саліном кілька разів на день - також допомагає.
дякую за пораду

sciongirl
03.04.2012, 17:50
При першій нагоді лізе до Сергійчика, а той ще такий малий..
От і в нас "та сама пісня", на жаль(((... я берегла берегла і не вберегла, афлубін не допоміг. У манюні почалися ті самі симптоми що і в старшого, горло, кашлі, соплі ще і температура тримається, це наша перша хвороба. Була з ранку у лікаря, виписав купу всього ще і антибіотик "Аугментин". Хтось чув про такий? Які відгуки?

mokhnatska lesia
03.04.2012, 17:57
"Аугментин"

досить сильний, якщо це ваш перший антибіотик, наша участкова його завжди і всім виписує, але мамочки вже навчилися "фільтрувати" давати чи не давати його

Artemida
03.04.2012, 18:00
Була з ранку у лікаря, виписав купу всього ще і антибіотик "Аугментин"

Не перестаю дивуватись лікарям, які від вірусів призначають антибіотики.....Дурдом , а не медицина :girl_devil:

---------- Додано в 18:00 ---------- Попередній допис був написаний в 17:57 ----------

До речі, наша дільнича вчора теж казала пшикати Артему в горло Біопарокс (питала, що маємо з медикаментів і я їй його назвала).На моє питання нащо йому антибіотик при трохи червоному горлі, відповіла просто: Ну попшикайте раз на день, для профілактики.

sciongirl
03.04.2012, 18:08
які від вірусів призначають антибіотики.....Дурдом , а не медицина
Ну тепер в мене точно "кипиш":shout:

---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

А ще, малому постійно хочеться спати, зараз вже третій раз спить. Тепер не знаю чи то температура дає сонливість чи ліки...

Ніколь
03.04.2012, 18:52
що ще можна зробити?
я би пшикала еуфорбіум композитум, хоча немовлятам пшикати не радять, то хоча б закапувала.
Я на малій перевірила вже не раз еффективність його на початкових стадіях хвороби. І на собі, він не дає захворіти. За цю зиму напевно разів 5 вже було почуття що от от захворію, в носі свербіло і т.д., пшикала і далі хвороба не починалась.
Він одночасно і лікує і є противірусним, тому я би радила.

Т@нюшк@
03.04.2012, 21:42
ми під час хвороби робили аналіз крові. було підвищене ШОЕ і паличкоподібні (чи якось так). решта все було в нормі.
через тиждень зробили повторний аналіз. все було нормально, але підвищені еозинофіли (8). лікарка сказала, що напевно глисти і призначила ворміл.
вони могли так за тиждень появитись? як думаєте, це дійсно глисти?

Женічка
03.04.2012, 21:54
призначила ворміл
хоч би для "прілічія" аналізи здати на глисти сказала, ато вже так відразу - ворміл.

щось далі у нас з тим пупцем... йой, голова моя сива сива....... не тече,але все таки якийсь бруд там береться.

loreniya
03.04.2012, 22:26
Женічка
а такий жовтий порошочок з рецептурного відділу - ксенофом, чи ксилоформ... ми до місяця свій пупчик мурдували... потім за тиждень висушили - капали перекись щоб пошипіло, промокали стерильною бинтовою серветкою /є попаковані по 1 шт, як носовички чи прокладки/ тоді сипали трошки того порошку, результат був за 2 дні, за тиждень вже забули про промивання пупчика... до того і спирт і камфорний спирт і зеленка була... ще йод казали але я не ризкнула...

Bogdanka
03.04.2012, 22:33
все було нормально, але підвищені еозинофіли (8). лікарка сказала, що напевно глисти і призначила ворміл.
скажіть їй, що еозинофіли можуть при алергії бути теж підвищеними, тоді ворміл як мертвому припарка
вони могли так за тиждень появитись?
могли
як думаєте, це дійсно глисти?
бабка на двоє ворожила, або глисти, або нє. Кал здати можна і кров на паразити (недешево, але найефективніше).
Але при глистах дитина має купу навідних симптомів, у вас шо тільки еозинофіли? а кал в нормі, апетит, поведінка дитини, висипання чи лущення на шкірних покривах?

ІМХО, як ті лікарі вчаться? і де ви таких знаходите?

---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

як захистити?
або має сам по собі міцний імунітет і не захворіє, або захворіє. Хочете, можете дати афлубін по крапельці 3 рази на день, я б не давала, справа ваша. При однокімнатній квартирі вірогідність заразитися дуже висока для усіх членів сім'ї, тому то вже як повезе. Ми от хворіли з чоловіком, Софія з нами спить, тусується при такій погоді постійно в хаті практично і кууууууууул - не захворіла. Випадок:) Бо в січні так нам не повезло, як цього разу.

Т@нюшк@
03.04.2012, 22:49
Кал здати можна і кров на паразити (недешево, але найефективніше)
недешево це скільки, приблизно?

у вас шо тільки еозинофіли? а кал в нормі, апетит, поведінка дитини, висипання чи лущення на шкірних покривах?
я більше ніяких змін не помітила.

і де ви таких знаходите?
це наш лікар від поліклініки. вона коли дивилась, то казала що або глисти або алергія. і виписала від глистів(((
але якби алергія, то теж би якісь ознаки ще були?

а якщо через тиждень знов здати кров і перевірити чи щось зміниться?

Bogdanka
03.04.2012, 22:59
недешево це скільки, приблизно?
Унілаб, ціни (http://unilab.com.ua/index.php?price=0)

Синево, ціни (http://www.synevo.ua/ua/682,Lviv.htm)

клініка св. Параскеви (http://www.medcenter.lviv.ua/ua/services/laboratory_services/doslidzhennya-parazytiv) (наскільки знаю, в районі 800 грн всі паразити)

---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

а якщо через тиждень знов здати кров і перевірити чи щось зміниться?
і що далі? що ви шукаєте? на що є нарікання?

Т@нюшк@
03.04.2012, 23:08
і що далі? що ви шукаєте? на що є нарікання?
я мала на увазі, якщо це дійсно алергія, то еозинофіли мали б знизитись? чи ні?

Bogdanka
03.04.2012, 23:16
еозинофіли мали б знизитись? чи ні?
якщо це дійсно алергія
медицина не є точною наукою і невідомо чому вони у вас підвищені (при безсимптомності думала б на зле зроблений аналіз в першу чергу і ніц би більше не робила, але справа ваша)

Tagonga
04.04.2012, 15:16
Не перестаю дивуватись лікарям, які від вірусів призначають антибіотики
Знаєте, я вже не дивуюсь, бо наша лікарка з першого дня його виписує, а мамИ дають! Для себе я вже добре уяснила: спочатку діагноз+аналіз крові/сечі, вже тоді антибіотик, бо ми то вже проходили з "профілактичними заходами", досить! Не варто експерементувати на дитині...

Ligymunka
04.04.2012, 16:30
Дівчата,порадьте мудрого педіатра на Парковій,якій можна довіряти!

TASJA
05.04.2012, 12:29
Чи можна дітям робити інгаляції з відваром евкаліпта? Я зробила відвар, але щось завагалася.

Т@нюшк@
05.04.2012, 12:41
інгаляції з відваром евкаліпта?
на баночках з аромамаслами пише, що не можна до 5 р. використовувати.
можу бути алергія.
я колись додавала в аромалампу, щоб малий подихав, то ттт, все було ок. правда потім перестала.

Kosmichna
08.04.2012, 13:24
Дівчата, порадьте що маю робити.....Дитина 1рік і 10 міс принесла той недобрий вірус, що зараз ходить. Прлежали в лікарні на Орлика 8 днів, на четвертий день в лікарні мала дістала таку температуру, що ручки ніжки посиніли і почались судоми, ніч провела в реанімації, температуру збили, прокапали цифтріаксон і пили ще таміфлю противірусне. Полегшало і в цю п"ятницю виписались, а вчора після обіду блювота раз за разом і понос. Відпоювала біогайя ОРС (типу регідрону) буквально по 2 ч ложки, бо якщо більше зразу все назад. Дільничий каже що вірусне знову підчепила в лікарні. Дитина замордована наніц, вся аж зелена, вночі раз блювала, а зараз якось ніби трохи попустило не заню чи надовго. Лікар казав відпоювати потрошки кока колою, щоб впав ацетон в сечі (робили тест смужкою-індикатором, то аж фіолетова). Назад в лікарню мала певно не витерпить. Може в когось щось таке траплялось, що робили?

Margaryta
08.04.2012, 13:36
порадьте мудрого педіатра на Парковій,якій можна довіряти
Порада....якщо є можливість краще взагалі перевестись в іншу поліклініку.Як на мене там найгірша поліклініка м,Львов! Вибачте якщо когось образила.Це сугубо моя думка.

inchik
09.04.2012, 10:44
щоб впав ацетон в сечі
щоб впав ацетон, то варто відпоювати не кока-колою, а глюкозою - купіть в аптеці ампулу і по ложечці-дві, щоб назад не верталось, потрібно випити. і багато пити. краще часто по ложці -кожні 5 хвилин.
схоже, що організм виснажився дуже (маєте ацетон), а антибіотики на флору повпливали (понос) - маєте все на купу :(. тримайтеся. флора за декілька днів відновиться по-троху, а з ацетоном...тільки відпоювати

Donata
09.04.2012, 12:00
Може в когось щось таке траплялось, що робили?
в нас був схожий сценарій, попали в лікарню з одним, виписали, а вдома почалось блювання та понос, теж не хотіла дитину знов в лікарню везти, пробували вдома боротись, за добу син отримав зневоднення 2-го ступеня, як наслідок - 5 діб відкапування в такому ж віці.
Написала це не для страшилок, ми в лікарні заразились кишк. інфекцією, ще й попереднє лікування ослабило. Тому дивіться по дитині, якщо вона знесилена і апатична, нічого її не веселить, відмовляється від пиття та їжі, то варто побути під наглядом медиків.
Ну і першим завданням є зупинити блювоту, на крайній випадок можна церукал вколоти, правда не знаю, якщо високий ацетон чи його можна, бо в сина не піднімався.

Kosmichna
09.04.2012, 16:26
Ацетон нам вже впав, буквально за пів доби, зараз немає взагалі, блювота вже припинилась, але ще трохи поносить. Від їжі відмовляється, їсть буквально по 3-4 столові ложки і то під мультики і вмовляння. Трохи в"яла, але то зрозуміло при температурі і перенесеному виснаженні в лікарні + не їсть нормально. Зневоднення думаю нема, бо пісяє часто, як завжди, п"є досить багато і навіть вночі просить. Даю Ентерол 250. Може ще відмо що зупиняє понос в дитини? Ще буду рисовий відвар давати.

konvalia
09.04.2012, 16:48
що зупиняє понос в дитини
запарити кусок шкірки від гранати, настояти до жовтого кольору і пити

tanchyk
09.04.2012, 16:55
Може ще відмо що зупиняє понос в дитини?
Я в таких випадках даю ентерожермін, якщо сильний пронос тоді нуфороксазид.

Donata
09.04.2012, 16:55
Може ще відмо що зупиняє понос в дитини?
Смекта (така спец. глина) добре помагає, вам, певно, досить пів пакета випити, але не за раз, а протягом дня. Ну ще ентеросгель, але там банка велика і запхати в дитину набагато важче.
Рада, що малечі легше, якщо п"є і не рве, то просто супер. Але цукру не давайте, він може дути, краще фруктозу (якщо не має алергії на неї). З пиття узвар, відвар з ізюму, Боржомі без газу (склянна тара!), ну і розчини типу Регідрону.
А з їжі вам варто наразі лише рис. відвар, пюре з картоплі, можна ще варену моркву додати, галетне печення і можна хліб порізати на кубики та дати трішки підсохнути і тоді давати. Раціон не обширний, але дієта допоможе швидше до тями прийти.

tanchyk
09.04.2012, 17:02
можна ще варену моркву додати,
О, нам колись Гайдук казав при проносі давати варену моркву і в зупку з моркви і картопельки давати обов"язково свіжий давлений часник. Давали і все пройшло. Нам тоді було 1рік і 6міс.

Donata
09.04.2012, 17:07
Я в таких випадках даю ентерожермін, якщо сильний пронос тоді нуфороксазид.
ентерожерміна - Показання для застосування. Лікування та профілактика кишкового дисбактеріозу. Це не зовсім протидіарейний засіб.
нуфороксазид - це взагалі антибіотик ...

Kosmichna
09.04.2012, 18:33
Вже шостий раз пропоносила, а ще не вечір, і то практично самою водою. Рисовий відвар пити відмовляється, ледве ледве пару ложечок втиснула. П2є багато, але мені здається, що все зразу через попу і виходить....А ентерол може можна в таких випадках частіше ніж 2 р на добу?

Donata
09.04.2012, 18:45
А ентерол може можна в таких випадках частіше ніж 2 р на добу?
не варто, то ж дріжджі, забагато їх в організмі теж не добре, і він Вам не закріпить так швидко.
А 6 раз і самою водою трошки забагато, спробуйте Смекту, перший раз десь чверть пакета розвести і все випити за один прийом, але помішуйте, воно досить приємне на смак. Ще четвертинку розвести і по ложечці поїти з проміжками в пів години-годину. Я точно не пригадую, але там щось 100мл.-150мл. води на весь пакет, то на четвертинку багато рідини не буде, зможете за раз напоїти.
і давайте пити щось типу регідрону, бо зневоднення - це не тільки втрата рідини, гірше те, що вимиваються солі з організму і їх треба поповнювати

Kosmichna
09.04.2012, 21:24
Дякую за поради і підтримку! Мала вже випила пів горнятка регідрону і повеселіла. Відпоюю смектою. Поки що не какала надіюсь так і далі буде. Навіть їсти попросила. Але температура потрохи повзе вгору. Вночі навіть не знаю чим збивати. Свічка може викликати каку, а сироп теж не дуже поважаю.

taniarz
09.04.2012, 23:26
нуфороксазид - це взагалі антибіотик ...
випадково натикнулась на Ваша допис і мене шокувало, почала гуглити, і там всюди пише незрозуміло, це і антибіотик, але він не такий сильний, і не вбиває всю флору..., http://www.komarovskiy.net/faq/nifuroksazid.html я комаровським не "увлєчєна", просто перше розяснення, яке знайшла
ми його приймали під час кишкової інфекції, і от питання якщо цей препарат антибактеріальний, то його також мініму 5 днів приймати чи ні???

---------- Додано в 20:26 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

Рисовий відвар пити відмовляється,
а якого віку дитинка? у нас просто місяці 2 тому було таке ж, і ясно ,що не хоче той рис відвар, але треба було пити хоч трошки, і я просто знайшла пляшечку, в сосці вирізала велику дирочку, і садила її на коліна до себе і так витискала за допомогою тої соски, і доця вже через пару ковтків сама відкривала ротика.

Rosynka
09.04.2012, 23:56
Я поїла шприцом з "Нурофена" (або "Парацетамола"), синочку подобався сам процес.

Donata
10.04.2012, 12:02
ми його приймали під час кишкової інфекції, і от питання якщо цей препарат антибактеріальний, то його також мініму 5 днів приймати чи ні???
я щось теж не розібралась чим антибактеріальні від антибіотиків відрізняються, чи то просто хід конем, бо слово "антибіотики" не популярне. Всі зсилки на протимікробні та антибактеріальні препарати на Вікі ведуть до статті про антибіотики.
ось що пише вікіпедія про ніфуроксазид (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D1%84%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%81%D 0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B4), на батьківщині патентування його щось не дуже жалують

tanchyk
10.04.2012, 13:55
це і антибіотик, але він не такий сильний
вірно, він не є сильний і чудово зупиняє пронос, а якщо дитина 3-4 дні поносить, відмовляється від їжі, обезводнення організму, то для чого чекати і мучити дитину, якщо можна за 1-2 рази зупинити.
Відпоюю смектою.
Я ще давала одну вугільну таблетку(роздавлювала) і сипала у узвар і давала синочкові пити.

Kosmichna
10.04.2012, 14:14
Щось то лікування мені не подобається. Не бачу результату зовсім. Сьогодні вже лікар гастроентеролог порадила нам пити живі бактерії Біоспорин. Там в інструкції написано якраз проти важких іортавірусних і ентеровірусних інфекціях, при ускладненнях проти антибіотикотерапії, і навіть як допоміжне при лікування дизентерії. Ліки типу вбивають хвороботворні бактерії і не чіпають нормальну мікрофлору. Подивимось як воно буде. Я вже нікому із тих лікарів не вірю. До речі а можна грудним молочком годувати при таких сильних розладах? Бо знаю що на молочне все табу, але мала просить цицю і я даю.

---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

вірно, він не є сильний і чудово зупиняє пронос, а якщо дитина 3-4 дні поносить, відмовляється від їжі, обезводнення організму, то для чого чекати і мучити дитину, якщо можна за 1-2 рази зупинити.
До речі про ніфуроксазид. Особисто мені, коли таке траплялось в мене він не допомагав зовсім. Можливо на дітей він діє інакше. Мені при сильних діареях допомагає тільки левоміцетин, який теж є антибіотиком місцевої дії. Але таким малишам як моя його не можна лише із 3 років.

tanchyk
10.04.2012, 14:21
але мала просить цицю і я даю.
Правильно робите, але тепер перегляньте своє харчування.

левоміцетин,
так, він лише для більш дорослих діток, хоча мені ніфороксазид у таблетках допомагав.

---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------

Сьогодні вже лікар
Є дуже хороший лікар з Охматдиту, ми тепер тільки до нього звертаємось. Якщо треба, дам координати в ПП. Не дуже дешевий, але дійсно толковий. Також приїжджає додому.

Kosmichna
10.04.2012, 14:27
так, він лише для дорослих, хоча мені ніфороксазид у таблетках допомагав.
Тут, мабуть, як і кожен антибіотик треба правильно підібрати. Все певно залежить від причини виникнення дисбактеріозу чи інфекції. Дільничий наш каже, що то вірус, заставляє пити інфлюцид ( взагаліто він від усіх хворіб його прописує, я лікаря так і називаю Інфлюцидом), а завідуюча гастроентерології на Орлика, де ми лікувались більш схиляється до думки, що то ускладненя від антибіотиків і таміфлю. Але ж коли ми лежали в лікарні в малої був такий класний стілець, що всі аж дивувались, мол на таких важких препаратах а какає як книжка пише. Чи то воно як механізм замєдлєнної дії проявилось потім. Вже не знаю що навіть думати. Два тижні ми не можемо вирватись із хворіб.....

---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

так, він лише для дорослих, хоча мені ніфороксазид у таблетках допомагав.
Тут, мабуть, як і кожен антибіотик треба правильно підібрати. Все певно залежить від причини виникнення дисбактеріозу чи інфекції. Дільничий наш каже, що то вірус, заставляє пити інфлюцид ( взагаліто він від усіх хворіб його прописує, я лікаря так і називаю Інфлюцидом), а завідуюча гастроентерології на Орлика, де ми лікувались більш схиляється до думки, що то ускладненя від антибіотиків і таміфлю. Але ж коли ми лежали в лікарні в малої був такий класний стілець, що всі аж дивувались, мол на таких важких препаратах а какає як книжка пише. Чи то воно як механізм замєдлєнної дії проявилось потім. Вже не знаю що навіть думати. Два тижні ми не можемо вирватись із хворіб.....

---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

Є дуже хороший лікар з Охматдиту, ми тепер тільки до нього звертаємось. Якщо треба, дам координати в ПП. Не дуже дешевий, але дійсно толковий. Також приїжджає додому.
А лікар педіатр чи може вузького профілю саме інфекціоніст? Координати звісно напишіть, будь-ласка.Буду вдячна. Можливо хоч по телефону щось порадить

tanchyk
10.04.2012, 14:29
заставляє пити інфлюцид
Ми інфлюцид в каплях п"ємо завжди коли гуляє вірус, так як ми ходимо в садочок то зараз його також п"єм. Це противірусний препарат.

Kosmichna
10.04.2012, 14:34
Це противірусний препарат.
так мені це відомо, але це гомеопатичний препарат і він не може мати швидкої дії, тобто я думаю, що для профілактики він підходить, а от для конкретного лікування напевно ні.

tanchyk
10.04.2012, 16:21
тобто я думаю, що для профілактики він підходить,
Так, тому я і починаю його давати перед початком вірусної інфекції, або якщо знаю, що в садочку якісь діти смаркають та пчихають. Просто для профілактики, та зміцнення імунітету.

Скажіть будь-ласка на який день можна чекати в дитини висипку вітрянки, після першого контакту з хворими дітками?

Donata
10.04.2012, 17:49
Скажіть будь-ласка на який день можна чекати в дитини висипку вітрянки, після першого контакту з хворими дітками?
інкуб. період 21 день - якщо за три тижі не обсипе, то не заразились. В нас в групі 2 рази була вітрянка, син не підхопив.

taniarz
10.04.2012, 21:47
то якщо це антибіотик, хоча і не сильний, то його можна давати 1-2 рази??? чи треба мінімум 5 днів?

Ljus6ka
11.04.2012, 00:20
Допис від taniarz
то якщо це антибіотик, хоча і не сильний, то його можна давати 1-2 рази??? чи треба мінімум 5 днів?
Я одного разу дала дитині той самий ніфуроксазид лише один день , і потім про це говорила лікарю, то мені сказали, що потрібно було допити, тому я так розумію , що одноразове чи дворазове вживання не є добрим.

olenkastar
11.04.2012, 06:40
дитині той самий ніфуроксазид
тут вже якось на нього давали посилання, я дам ще раз - http://www.antibiotic.ru/index.php?article=916

а якщо дитина 3-4 дні поносить, відмовляється від їжі, обезводнення організму, то для чого чекати і мучити дитину, якщо можна за 1-2 рази зупинити.
моя молодша якось 5 днів поносила. Висіла на циці, пісяла нормально. Старша теж мала шось подібне - у неї або рвота або понос. Старшу одразу ж починаю відпоювати, ходжу за неї і що 15 хвилин пою з "стопаріка" боржомі без газу, бувало що навіть і пепсі давала ( щоб підняти цукор і дати силу). Понос буде, поки в організмі бяка якась сидитть, тому і організм її виганяє. Треба підвищувати імунітет, багато вітаміну С, зробити фреш з апельсини і ківі.
Я ще даю активоване вугілля. Бували випадки, коли старша просто вертала його назад- тоді давала атоксил - за один раз вивів трохи токсин і понос зупинився, ну і далі ми знову самі вичухувалися.

Patty
11.04.2012, 08:33
Ми при проносі завжди приймали Смекту (пробували ентеросгель, але малому він ніяк не лізе, і з вугіллям так через раз виходить) і багато пиття, в т.ч. Регідрон і рисовий відвар. Або морквяно-рисовий.

Ніфуроксазид приймали тільки один раз, але то був "важкий випадок" - пронос-просто вода, блювота і підвищення температури. Єдина підозра була на дитячий сирочок. Приймали десь 3 дні. Думаю, без потреби ним зловживати таки не варто.

Фреш з апельсинів-ківі на розлад шлунку я давати не ризикувала, щоб не "усугублять" фруктами ситуацію. Переважно це "наш засіб" при ГРЗ, грипі і т.д., і то розведений, бо 100% сік дітям ніби не радять споживати, хіба в малесеньких кількостях.

Стосовно дії пепсі-коли нічого сказати не можу, бо цей продукт мій малий ще не пробував і найближчим часом не збирається. Для підняття сили в якості "енерготоніка" п"ємо чайочок з лимоном. При проносі добре допомагає також ромашковий чай.

У випадках проносу все-таки ми більше орієнтуємося на відновлення водно-сольового балансу, тому дієта у нас в цей час досить строга - супчики, рисова кашка, картопелька. Зазвичай справляємося за кілька днів.

Це наш особистий позитивний досвід. Підозрюю, що не єдино можливий "правильний" варіант, але нам допомагає.

Bogdanka
11.04.2012, 10:50
Зробили сьогодні аналіз на 6 гельмінтів в Синево.
По цінах, може комусь згодиться:
Синево - 460 грн
Унілаб - 580 грн
Клініка Параскеви - 753 грн

Donata
11.04.2012, 11:07
для цього венозну кров беруть?
раз в Синево здавали заг. аналіз крові, взяли з вени, ще й сказали, що капілярну не беруть, мене про це попередньо не попередили, дитина не була готова, тепер боїться з вени здавати.

Bogdanka
11.04.2012, 11:17
раз в Синево здавали заг. аналіз крові, взяли з вени
загальний аналіз крові беруть з пальця. хм, що ви здавали?

Donata
11.04.2012, 11:37
загальний аналіз крові беруть з пальця. хм, що ви здавали?
та я в курсі, що з пальця, в Медісі беруть капілярну, але тоді ще не було біля нас їх відділення, а то була субота, треба терміново, найближче було їхати в Синево на пр. Червоної калини, там і взяли венозну, і зробили з неї заг. аналіз крові з формулою, ще й сказали, що з пальчика не беруть, а лише з вени і то нічого, бо теж підходить для такого аналізу.
От тепер думаю чи то дівчата-лаборанти там не "протупили" і я з ними, і даремно дитину налякали.

irushka
11.04.2012, 21:13
Ну от, побули ми 2 тижні здорові, як сьогодні Катя знов з температурою :(. Дівчатка, порадьте, будь ласка, як мені вберегти меншу дитину? Я ніколи не даю дітям противірусні чи імуномодулюючі препарати, але цього разу готова Матвійкові давати, бо його організм ще не зовсім від кашлюка оговтався, і він чіпляє підряд всі віруси. Який препарат в тій справі ефективний і як його давати? Маємо вдома гропринозин, хтось знає чи можна його для профілактики?

Donata
12.04.2012, 00:38
Маємо вдома гропринозин, хтось знає чи можна його для профілактики?
не думаю, що варто для профілактики, він засильний, і рекомендується макс. 8 днів приймати. Нам його при мононуклеозі прописували.
Для профілактики Інфлюцид може підійти і йому подібні.

irushka
12.04.2012, 11:09
він засильний, і рекомендується макс. 8 днів приймати. Нам його при мононуклеозі прописували.
Для профілактики Інфлюцид може підійти і йому подібні.
Дала вчора малому той гропринозин, бо більше нічого вдома не мала і аптеки вже були закриті. Дівчата, а якщо сьогодні перейти на щось легше, типу афлубіну і т.п., так можна, чи вже треба той гропринозин давати кілька днів?

Donata
12.04.2012, 12:49
а якщо сьогодні перейти на щось легше, типу афлубіну і т.п., так можна, чи вже треба той гропринозин давати кілька днів?
якщо дитина ще не хвора, то я б перейшла на щось легше, то й же афлубін.
постарайтесь мінімізувати контакт (пишу і розумію, що то практ. нереально, але цілуватись/обніматись дуже не давайте), для доні окремі прибори і їх після миття кип"ятком можна обдавати, обом багато пиття, провітрювати почастіше, і носика зволожувати частенько Саліном чи звич. фізрозчином.
Сподіваюсь все обійдеться, здоров"я діткам.

tanchyk
12.04.2012, 14:11
то його можна давати 1-2 рази??
Я давала завжди не більше 3 разів, вистарчало, щоб зупинити пронос.

---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

В нас в групі 2 рази була вітрянка, син не підхопив.
У нас також зараз в садочку вітрянка, перехворіли усі крім 4 діток,ми серед них., двоє зараз вдома хворіють. Вже 4 дні ходимо в садок, тому я вже на поготові. Хоч би Великдень перебули без висипки.

Pulupjak
12.04.2012, 20:11
Вчора ми вляглися спати як завжди в прекрасному настрої, через 20хв. доця проснулася з криком і так довгий поки не вирвала все що зїла...:( , і почалося - цілу ніч немогла спати бо почався насмарк, дихати намогла а коли починала відкашлювати плакала, над ранком вже почалася температура 37,4 37,8 - я її незбиваю. Горло червоненьке, вже почався кашель, але дуже добре що все відкашлює, а найтяжче це з сопельками, таке враження що відкрили кран . Дівчатка порадьте які капельки ви даєте своїм діткам для носика і що від горла:girl_flag_of_truce:

taniarz
12.04.2012, 22:44
Дівчатка порадьте які капельки ви даєте своїм діткам для носика і що від горла
ми капаєм віброцилом чи називіном, але його (називін) не можна більше 5 днів, більше подобається віброцил. Але найголовніше, напевно, частенько промивати носика.
від горла не знаю, що краще радити, сама все невпевнено його лікую:girl_sad:
частіше обробляю масляним хлорофіліптом, коли починається кашель пємо суху мікстуру від кашлю, і амброксол добре відкашдює, але треба багато пиття, щоб розріджувалось.

Ірушка
12.04.2012, 23:03
дівчата, може хтось стикався з подібною проблемою і знає що робити, наш синочок десь на протязі тижня жаліється на біль в попі, коли ходить в туалет, стул нормальний, почервоніння немає, сьогодні почав жалітися сильніше, до лікаря вести не хочу, але в той же час не можу знайти причини - дитина боїться сісти на горщик.
На протязі дня він активний і веселий, вночі теж спить добре.

Kosmichna
12.04.2012, 23:20
Ой,дівчата, ми нарешті почали потрохи вибиратись із тих,вибачте, поносів. Виявляється,що то ми в лікарні підчепили кишкову інфекцію. Воістину,одне лікують а інше гроблять. Вислухала шквал критики від лікаря про наше "лікування" в лікарні. Кому тепер вірити, ікс його знає? І що ви думаєте,не встигла я нарадуватись,що мала віджила,як чоловік зліг в інфекційну з кором! Тепер певно і нам треба чекати. Мала має прививку,надіюсь що якщо і захворіє,то хоч якоюсь легкою формою. Ніхто не в курсі,якщо в дитинстві переніс ту біду,то є імунітет?

Ніколь
12.04.2012, 23:25
дитина боїться сісти на горщик
перед тим запору не було?
Бо може так бути що десь ї невелика тріщінка, і вона ніяк не заживе бо щоразу при поході "по великому" вона знов розтріскується, і так раз від разу все більше болить.

Fast
13.04.2012, 08:54
чи то дівчата-лаборанти там не "протупили" і я з ними, і даремно дитину налякали.
То "фішка" їхня з вени брати, а потім ще пластирем таким причепипи, що я Мійці тільки в ванні віддерла:girl_mad:

нталька
13.04.2012, 11:35
жаліється на біль в попі
може, справді, бути тріщинка. У такому випадку, як радив проктолог, купуєте в аптеці обліпихове масло і капаєте піпетко трошки в дупцю. Далеко не лізете, там, на виході. Це масло добре гоїть тріщинки і плюс пом"якшує і захищає. Ну, і по результату, побачите чи то воно. Звичайно, за 1 раз не пройде, плюс ще й дитина пам"ятатиме якийсь час, що було боляче.

dasha
15.04.2012, 15:36
Bogdanka
Я також хотіла зробити ці аналізи малому бо поганенько їсть, а коліжанка казала, що дивилась Комаровського і він казав що ці аналізи то збір грошей з недосвідчених пацієнтів і гельмінти можна побачити тільки через кал і мазки. Але ж кал також не завжди показує? Ото тепер думаю чи правий дядько Комаровський чи ні? Може то як комп"ютерна діагностика, ходила моя коліжанка, дала 600 грн, виявили в неї кілька видів глистів, а що нирки нездорові і з хребтом проблеми не побачили. Взагалі хто ще робив ті аналізи, по чому вони там глисти ті показують, бо не дешево, чи варто йти чи ні?

Neverland
15.04.2012, 22:35
Стосовно препаратів для іммунітету. Ми от зараз всією великою родиною вхопили від малого якусь вірусяку: малий засоплявив в вівторок, ми з чоловіком в четвер, обидві баби в п"ятницю, моя двоюрідна сестра і тітка - в суботу. Всі від малого, бо разом всі довго і тісно контактували з малим, і ніде більше за той тиждень більшість з нас не була, ну ми з чоловіком були дома і сестра теж. Так от, я в чудо-траво пігулки типу інфлюциду не вірю, мені ніколи не помагало, але тітка порадила купити Оцилококцинум. Я купила, і за 1 день мені минулось все без симптомів (зазвичай нежить маю сильний довго, а тут навіть толком не почався), чоловік теж встав на 2 день ноги, і йому дуже полегшало. З бабами те саме. Тітка каже, що моїй сестрі постійно дає його коли та захворіває, і майже завжди до хвороби не доходить. От вирішила поділитися, бо це реально штука перевірена вже мною і родиною, може кому допоможе.
До речі, хтось занає, що зараз у Львові з кашлюком? бо в нас в сусідки типу неясно: кашлюк чи ні... От щось я забоялась за малого...

olenkastar
15.04.2012, 22:40
чи варто йти чи ні?
можете профілактично дитині подавати травки -чайочки антигельмінтні, вони апетит покращать і вам спокійніше буде))
чи гарбузове насіння натщесерце.

irushka
15.04.2012, 22:58
це реально штука перевірена вже мною і родиною, може кому допоможе.
Я так само трохи вражена від результату? після гропринозину, бо Катя як вже має температуру, то 3 дні - то закон, а цього разу піднялась їй ввечері до 38,2, відразу дали гропринозин, то вранці встала як нічого й не було, малому дали для профілактики теж, але тільки раз, от і не знаю чи то тішитись, чи в тому є якісь підводні камені? Як часто можна такі препарати вживати?
До речі, хтось занає, що зараз у Львові з кашлюком?
Коли ми останній раз були в педіатра в ЦСв.П, то вона казала, що ставить діагноз кашлюк кільком дітям щотижня.

Neverland
15.04.2012, 23:14
Як часто можна такі препарати вживати?
Прочитала про Гропринозин. В складі Инозин пранобекс. Не знаю, чи я б вживала суто для профілактики довго, бо все таки якийсь не дуж натуральний компонент, але якби в цілях лікування то візьму на замітку. Я просто так втішилась за той Оцилококцинум, бо там лише екстракт серця і печінки барбариської качки. Вирішила зараз і малому подавати, бо кашлюки-віруси. От моя мама по колу вже хворіє другий раз, кашель 2 місяць...

dasha
16.04.2012, 15:37
можете профілактично дитині подавати травки -чайочки антигельмінтні
А вони не шкідливі, просто так давати? Бо ті Ворміл, Пірантел кажуть досить токсичні для печінки. Гарбузове насіння він любить, а ці трави знайшла кількох виробників, ще не знаю чи купляти. Ми тут з коліжанками, як зберемось, кожен тягне в свою сторону, я вже гублюсь що малому давати, ще нарозказували тут всяких глистових страшилок.

МарянаК
18.04.2012, 10:54
Дівчата - що то може бути - моя Андріанця, коли пісяє, каже шо її болить піся? Температури нема, сеча тоже норм. (прозора, світленька), але як сильно хоче пісяти - то не може втримати (до горшка може і не добігти) - то може бути цистіт? І як лікуватись?
Я пробувала гріти - замотала в шерстяний шарфік на всю ніч, багато теплого пиття - шось без результатів.

Donata
18.04.2012, 11:41
то може бути цистіт?
дуже схоже, робіть теплі ванночки з ромашки, щоб посиділа і погрілась, ще можна парові ванночки робити: налити гарячої завареної ромашки в горщик і потримати (сидіти сама певно ще не буде) голеньку над тим хоч 10-15хв (чим довше тим краще), закутавши нижню частину, щоб тепло не тікало, ну і температура пари має не обпікати, а прогрівати.
Сечу треба здати на аналіз, і в лікаря проконсультуватись, не затягуйте з тим.

inchik
18.04.2012, 14:49
сеча тоже норм. (прозора, світленька),
зробіть аналіз сечі - тоді буде видно чи є запалення чи нема (цистит), бо з вашого опису схоже на цистит. я б радила до уролога з тим всім сходити, щоб в разі чого правильний уросептик підібрав (то може бути навіть звичайний сечогінний чай), головне не допустити заліковування, бо можуть бути повтори і перехід запалення вверх по сечовивідним шляхам.

zlatovlaska
18.04.2012, 15:13
Мала зранку 5 разів пропоносила... За 3 години піднялась температура 38.
З чого взялось не зрозуміло, їли тільки гречку з мясцем печеним і йогурт домашній(((
Лікарка приписала цефікс по 7мл, і все...
Давав хтось його? Читала що трошки моцний антибіотик.
Гарбузове насіння він любить
Саме по собі насіння нічого не дасть. Його добре з медом вимішувати, якщо звичайно немає на нього алергії...ті тварюки до меду липнуть, а насіння їх підчищає, зішкрябує :) Ворміл і йому подібні дуже сильні і шкідливі, щоб для профілактики їх приймати.

Donata
18.04.2012, 16:45
отак "со старта" антибіотик такий і без аналізів?
я б проконсультувалась ще десь, здала кров і кал, дієта в харчуванні, багато пиття, і смектою чи ентеросгелем (більше не знаю, що кріпить так відразу) понос зупинити спробувати.

Iryna
18.04.2012, 17:19
то може бути цистіт?

не полінуйтесь і здайте аналіз сечі... в нас схожа ситуація ще з осені, вже й на Орлика в урології лежали, всі аналізи крові, рентгени в нормі, лише узд показує цистит, ну й аналізи сечі неважні((( з горщиком аналогічно, поки добіжить вже й трусики мокрі(( а температури жодного разу небуло..

zlatovlaska
18.04.2012, 19:23
понос зупинити спробувати.
спинився, але температура ще є...

Януся
18.04.2012, 21:06
zlatovlaska, може у вас ротавірус? Ми здавали для підтвердження цього діагнозу каки в інфекційній (щоб виключити отруєння). Лікував нас Гайдук, в лікарню не лягали, антибіотик не пили.

Bogdanka
18.04.2012, 21:13
:8::eek:
а від чого вона його вам приписала?

veronka
18.04.2012, 21:56
моя Андріанця, коли пісяє, каже шо її болить
а довго вже?
у моєї був період 2-3 місяці, коли вона трохи підпускала в трусики і лиш потім казала, що хоче пісяти (десь у півтора-два роки, точно не пам*ятаю) і декілька разів казала, що піся болить... Але я пам*ятаю як у мене був цистит і ЯК воно болить і зваживши, що доня казала, що трохи болить, вирішила почекати - пройшло за місяць.
Я не спонукаю до такої ж дії і не кажу, що це нормально, але розповідаю про наш випадок. Просто я розсудила, що якщо був би цистит, то Маргош верещала б нестерпно (як я при циститі), а не спокійно, констатуючи факт, повідомляла.

LILY
19.04.2012, 12:30
дівчата а може у хлопчика бути цистіт чи як це по-хлопчачому називається?на горшок ми ходили добре,вчасно, непісялись, а останні два тижні він постійно коли хоче пісяти тупотить ногами і каже шо нехоче пісяти, а коли підставляю горщик то пісяє багато....а нині по-трошки пісятє але часто....я в шоці минулого тижня здавали аналізи все добре в чому справа?

МарянаК
19.04.2012, 12:54
В хлопчиків може бути - тільки, можливо, якось інакше називається. В мого Ромчика якось літом тоже був той "цистіт" - дуже часто пісяв, то я йому на пляжі в гарячому пісочку накидала іграшок - і так бавились. На другий день вже все в нормі було. Головне багато пити давати.
Але тепер з Андріанцею пиття і тепло не допомагає - хоча і не часто пісяє, просто болить її "в процесі"

Iryna
19.04.2012, 13:31
Просто я розсудила, що якщо був би цистит, то Маргош верещала б нестерпно (як я при циститі), а не спокійно, констатуючи факт, повідомляла.

а ви здавали аналіз сечі?
бо в моєї дитини саме така досить спокійна реакція і була, в основному вона перед нічним сном жалілася, що піся болить і то без істерик... а таки виявився цистит(((

Але тепер з Андріанцею пиття і тепло не допомагає - хоча і не часто пісяє, просто болить її "в процесі"
нам гарно знімав запальний процес чайок з кореня петрушки...

Artemida
19.04.2012, 13:48
нам гарно знімав запальний процес чайок з кореня петрушки

Я дитинстві часто мала таку болячку. І саме отой чайок мене рятував. До сих пір згадую який він противний на смак :girl_haha:

Януся
19.04.2012, 14:50
нам гарно знімав запальний процес чайок з кореня петрушки...
Ви праві, чайок помічний, та як заставити дитину його випити? В нас коли був вульвіт, то я чекаючи результатів аналізів, заварила корінь петрушки, доня не хотілі пити ні в яку... Там не тільки смак, а ще запах специфічний.

Iryna
19.04.2012, 14:58
До сих пір згадую який він противний на смак

зате натуральний :girl_yes2:

Ви праві, чайок помічний, та як заставити дитину його випити? В нас коли був вульвіт, то я чекаючи результатів аналізів, заварила корінь петрушки, доня не хотілі пити ні в яку... Там не тільки смак, а ще запах специфічний.

як не дивно,але моя дитина його пила як звичайний чай, ні запах ні смак їй не заваджали:girl_crazy:

Artemida
19.04.2012, 15:21
та як заставити дитину його випити?

Я в таких випадках беру шприц від "Нурофену" і "заливаю" малого.

Ольга
19.04.2012, 17:09
Там не тільки смак, а ще запах специфічний.
а якщо давати пити з пійлика? запах не так чути тоді

cjomcjomka
19.04.2012, 17:11
порадьте, чим лікувати сопливу 3-місячну малявочку?
температури нема, тільки соплі. Витягую слиз грушкою, капаю сольовий розчин, на грудях висить цілий день... що ще?

konvalia
19.04.2012, 18:08
чим лікувати сопливу 3-місячну малявочку?
Ви все правильно робите, але я в таких випадках даю ще противірусне. Хвидкого одужання Вам!

SoLana
19.04.2012, 18:20
що ще?
Та в принципі нічого більше. Не переживайте, до тижня все має внормуватись

Donata
19.04.2012, 18:38
Ви все правильно робите, але я в таких випадках даю ще противірусне.
мова про тримісячну малечу на ГВ, не треба їй давати противірусні.

Pulupjak
19.04.2012, 18:44
Горло червоненьке, вже почався кашель, але дуже добре що все відкашлює, а найтяжче це з сопельками
Так моє дитя промучилося стільки часу, останні дні температура 38 трималася. З вівторка по лікарях їздили , в Медісі поздавали аналізи. І що хочеться сказати скільки лікарів стільки й діагнозів (просто вірус, кишкова інфекція і т.д. ) , а в нас двостроннє запалення вушок!!! Почала капати Отипаксом, здається гегше, тай Настя вже не цілий день в мене на руках, трохи бавиться) А зараз моя родичка сказала що той Отіпакс тільки знімає біль, а з запальним процесом не справляється. Хто може щось про це сказати?

konvalia
19.04.2012, 18:46
не треба їй давати противірусні
Звичайно, треба дивитись по стану дитини. Мій малий захворів коли йому було 2 тиж. і теж на ГВ, але йому так заклало було носик що годування було неможливим і тоді я давала противірусне(гомеопатичне), але якщо дитинка вільно дихає носиком то я з Вами згідна.

zlatovlaska
19.04.2012, 20:06
а від чого вона його вам приписала
Може щось з"їла? - кажу ніц такого, гречку з печеним мясцем і паску.
Ну то може до рота брудну іграшку яку взяла, чи просто руки брудні до писка запхала... - У нас тоді оця діарея, мала б бути на постійній основі :)
Ніц я своїй дитині не давала з ліків...крім нурофену 1 раз,- від температури. Дарея припинилась вчора, а ввечері і сьогодні цілий день вже температури не було. Сидимо на дієті. За весь день з"їла кусочок чорного хліба , яйце варене і ледве впихнула гречку пісну.

Donata
19.04.2012, 20:16
А зараз моя родичка сказала що той Отіпакс тільки знімає біль, а з запальним процесом не справляється. Хто може щось про це сказати?
Отіпакс знеболює завдяки лідокаїну і має протизапальні властивості завдяки феназону. Але якщо запальний процес сильний, то він один не справиться. це вже Лор має дивитись.

нталька
19.04.2012, 21:17
Але якщо запальний процес сильний, то він один не справиться. це вже Лор має дивитись.
підтримую, нам у такому випадку більше всього назначали. Плюс ще судинозвужуючі, щоб на вушка ще додаткового тиску не було. Взагалі, раніше ігнорувала ті судинозвужуючі, але недавно на собі переконалась, що таки дуже помічне.
А те, що після чергового походу до лікаря виявили запалення вушок - цілком реально. Воно розвинулось не одразу, а, як раз, той же насмарк міг до нього призвести.

Katrine
21.04.2012, 01:01
дівчата, може хтось стикався з таким: в Маркіянка за вушком дуже суха шкірка. якщо її змивати, то стає трохи менше, але на протязі дня знов появляється. якщо кілька днів не рухати, то утворюється така ніби ранка, яка його свербить. він постійно себе тримає за то вушко, або шкрябає. промивала марганцовкою, воно підсушує ранку, проходить все і за кілька днів то саме. не знаю, що з тим робити...

МарянаК
21.04.2012, 23:35
заварила корінь петрушки, доня не хотілі пити ні в яку... Там не тільки смак, а ще запах специфічний.
як не дивно,але моя дитина його пила як звичайний чай, ні запах ні смак їй не заваджал
Дівчата - петрушка-СИЛА - дуже дякую за поради. Один день попили (норм., як звичайний чай) - і вже майже не болить. (Коли пісяє, вже так не напружується, і нічо не каже про біль) Дякую :).

шоколадка
22.04.2012, 00:21
Дівчата - петрушка-СИЛА
я теж з Вами згідна, прикладала розтопчену петрушку дитині на лоб і на ручки при гарячці t40, перед тим жаропонижаючі не збили t, а петрушка, свіжа, після 10хв на лобі стала в'яла і суха, втягнула всю гарячку. Звичайно, я б не ризикувала лікуватись тільки петрушкою при t40, але як допоміжний засіб - запросто.

Usmishka
22.04.2012, 07:22
в Маркіянка за вушком дуже суха шкірка. якщо її змивати, то стає трохи менше, але на протязі дня знов появляється. якщо кілька днів не рухати, то утворюється така ніби ранка, яка його свербить. він постійно себе тримає за то вушко, або шкрябає. промивала марганцовкою, воно підсушує ранку, проходить все і за кілька днів то саме. не знаю, що з тим робити...
Це швидше за все алергія на щось, подумайте що може провокувати. я б помазала зволожуючим кремом або олійкою.

tanchyk
22.04.2012, 15:05
а в нас двостроннє запалення вушок!!!
Я б вам радила звернутись до лікаря, ми в березні також 3 дні лікували самі, а потім коли звернулись до ЛОРа, то там вже було купа гною, 10 днів пролежали в лікарні. Можу дати телефон заввіділенням ЛОР в Охматдиті, дуже хороша лікар.

---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

а петрушка, свіжа, після 10хв на лобі стала в'яла
перший раз чую про таке. Тобто свіжу петрушку прикладати дитині на лоб?

хельга
22.04.2012, 16:10
я теж з Вами згідна, прикладала розтопчену петрушку дитині на лоб і на ручки при гарячці t40,
Якраз вчора мали т 40, збивала Нурофеном. Про петрушку ще не чула. То має бути зелень петрушки чи корінь?

hrystusja
22.04.2012, 16:22
Дівчата потребую поради.
Ромчик на Великдень захворів. Мав високу температуру, раз вирвав і все симптомів більше ніяких, какав нормально. Лише перестав їсти. Досі не знаю, що з ним було.
От вже тиждень і він зовсім нічого не їсть окрім грудей. Лише тішить, що п"є багато і чай і компот з сушені я йому щодня варю. Варто хвилюватись? Що це може бути? Бо як я пропоную кашу, сирчик, картопельку чи зупку кричить навідріз. Раніше їв разом зі мною з чоловіком, а тепер підійде і гляне що їдять і все на тому цікавість закінчується.

Pulupjak
22.04.2012, 17:43
Я б вам радила звернутись до лікаря
Дуже дякую!!!!! Були ми у ЛОРа, Гарно все оглянула - вже лікуємося, і вушка і горло. Досі тяжко собі уявити ди це все назбирали:girl_mad:

Марта2
23.04.2012, 18:23
Ромчик на Великдень захворів. Мав високу температуру, раз вирвав і все симптомів більше ніяких
А темп була лише один день, і на скільки висока?
Питаю,бо моє чадо теж он сьогодні злягло з темп,прийшов з садочку, ніби нормальний,бавився,скакав, а тут якось в одну хвилину бац і ліг,я пробую а він гарячий,темп скочила до 38,4. Насмарку чи кашлю нема, тільце теж вроді чисте,без всякої висипки...Що ж це таке?

hrystusja
23.04.2012, 18:41
А темп була лише один день, і на скільки висока?
Температура була один день близько 38,5. З нею прокинувся, вирвав, далі на обід була і не вечір і все. Думаю щось зашкодило з їжі, хоча какав нормально. Тому навіть не знаю. Та досі малий має відразу до їжі.

Lingerie
24.04.2012, 08:58
Та досі малий має відразу до їжі.
у нас на днях рвота зранку була вiд самоii температури...Доця теж весь день нiчого не сприймала, крiм грудей. Але у нас вiрусне захворювання.
Сьогоднi вже 5-й день тоii болячки,щоправда, почався мокрий кашель. Сиропи приходиться "заливати", бо не хоче теж пити!
p.s. щось таки "серйозне" "ходить" в повiтрi, бо всiэю родиною перехворiли (((

tanchyk
24.04.2012, 20:22
А в нас в садочку в групі усі дітки перехвіріли вітрянкою крім мого Максимка і ще одного хлопчика. Чи може бути таке, що ми не захворіємо чи помаленько готуватись до того.

SoLana
24.04.2012, 21:03
Чи може бути таке, що ми не захворіємо
Може, але краще готуйтесь:), ймовірність маленька, мій малий одного року не захворів ( при тому, що я його спеціально водила в общєство больних), а минулого року захворів, приніс зі школи.

Gossip
29.04.2012, 12:49
від вчорашнього дня в маленького піднялась температура:girl_cray:! я зхвильована, він ще малесенький (5міс) і це в нього вперше, що він хворий!
Вчора 37,7 на вечір 38,4- поставила свічечку ефералгану! Вночі температура спала, але сьогодні з 11-00 далі почала рости. Зараз була 38,7, ще раз поставила ефералган!
Стілець в малюка нормальний, не кашляє, сопельки теж відсутні!
Тільки очка такі "блискучі" , що ж то робити?????

Orman
29.04.2012, 13:18
Вчора 37,7 на вечір 38,4- поставила свічечку ефералгану! Вночі температура спала, але сьогодні з 11-00 далі почала рости. Зараз була 38,7, ще раз поставила ефералган!

я таку температуру не збиваю. Тиждень тому в Варі була Т, а потім з"явились соплі кашлі, просто Т була першим симптомом.
ну і варіант з перегріванням на сонці можливий

---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

p.s. щось таки "серйозне" "ходить" в повiтрi, бо всiэю родиною перехворiли (((

це точно, ми всі свята прохворіли

cjomcjomka
29.04.2012, 17:35
я таку температуру не збиваю
я коли на ніч більше 38.5 - то збиваю... страшно, бо бачила, як раз в малого піднялась до 41 за півгодини, а я той момент проспала, бо дуже вимучилась з ним вдень...

ми всі свята прохворіли
ми вже закінчуємо хворіти (я так сподіваюсь). Жахливий вірусний бронхіт.

taniarz
30.04.2012, 12:54
Дівчата, будь- ласка. допоможіть! Вчора були соплі рікою, сьогодні вже мокрий кашель, і Т 37,8, викликали лікарку. каже, що повно хрипів і свистів, 90% алергічне, але те, що температура є , привязує до того якийсь вірус.
Виписала, звичайно, сумамед, я його давати не хочу. бо мали бронхіт 1,5 місяці назад і теж лікувались антибіотиками. Цей раз не хочу в дитину пхатиту хімію, як пролікуватись, що допомагає при такому. Напишіть, хто мав ,не дай Боже, подібну ситуацію. Лікарка ще порадила замість сумамеду, Умкалор+ амброксол+феністил+но шпа....може таке лікування краще, чи ні??? я боюсь, щоб не запустити....як пролікуватись ефективно?

Usmishka
30.04.2012, 13:46
повно хрипів і свистів, 90% алергічне
Цікава лікарка, який її діагноз? Якщо це свисти -хрипи типу бронхіт або запалення, то лікування відповідно до аналізів,
якщо типу ларингіту, якому притаманний свист на видосі - то ношпа знімає спазм, добре брати содові інгаляції, вологе свіже повітря, але тут мало б бути горло червоне іі спухше.
Раджу ще піти до одного лікаря.

Donata
30.04.2012, 13:50
Умкалор+ амброксол+феністил+но шпа....може таке лікування краще, чи ні???
taniarz, тут радити тяжко, бо хрипи різні бувають.
Цей набір ліків мені більш прийнятний, ми схожими схемами лікувались.
Десь починаючи з такого віку в нас теж були постійні бронхіти, з обструкцією, інколи без антибіотиків вилазили, інколи ні. Я знайшла лікаря, якому довіряю, який пост. контролював перебіг хвороби і якщо казав, що треба щось сильніше, то так і робили.
Щодо Умкалору, то це препарат, який багато хвалять і навпаки. Сину його давала і було покращення, в доні на нього сильна алергія (син теж алергічний, але йому пішов), їй заміняли його на інфлюцид, енгістол, але давала "посилену" схему не менше 3 днів (правда не перевищуючи макс. добову дозу.).
Амброксол було б добре в розчині і через інгалятор-небулайзер (+ ще інгаляції з боржомі).
Но-шпа знімає спазми гладких м"язів, в Вас обструкція в бронхах?
Якщо є хрипи і свисти, то мусите слухатись часто, щоб, раптом, чогось не пропустити. Наші пригоди з бронхітами припинились, коли пролікували носа в лора, або переросла, тепер нежить не опускається так низько.

Pulupjak
30.04.2012, 13:54
Вчора були соплі рікою, сьогодні вже мокрий кашель, і Т 37,8,
В нас все также починалося, лікували тиждень ті хрипи, насмарк і Т теж трималася( І був у нас ларингіт, і ще це все закінчилось запаленням вушок....... Раджу здати аналізи і сходити до лора - бо Т нам давали вушка, а педіатр, принаймні наша, вушка не дивилася( Виздоровлюйте!

Donata
30.04.2012, 13:55
якщо типу ларингіту, якому притаманний свист на видосі - то ношпа знімає спазм, добре брати содові інгаляції, вологе свіже повітря, але тут мало б бути горло червоне іі спухше.
не завджи горло червоне при ларингіті, в моїх дітей практично не було, був сиплий голос.

taniarz
30.04.2012, 14:08
Цікава лікарка, який її діагноз?
поставила гострий обструктивний бронхіт
мало б бути горло червоне іі спухше
в нас горло не сильно, але червоне
Но-шпа знімає спазми гладких м"язів, в Вас обструкція в бронхах?
так, власне в бронхах.

Хочеться якось вже конкретно діяти, маю практику їждження по тих лікарях...ой, буде 3-4 різних діагнози і списки медикаментів, напевно ми ще не знайшли толкового лікаря , але так як в нас недавно часто ті кашлі, і обструктивний бронхіт був місяць назад, то маю думку, що це знову бронхіт. Він ж ,здається, у більшості випадках носить алергічний характер, чия помиляюсь? Умкалор ми пили вже якось, не спостерігалось алергіїх, тому зараз знову його будем пробувати приймати і ношпу дам для зняття спазму. Але і спазмів, як таких , нема, бо вона не так аж часто кашляє, і дихає носиком...але дуже свистить, я в розгубленності.:girl_sad::girl_cray:

Donata
30.04.2012, 14:19
Але і спазмів, як таких , нема, бо вона не так аж часто кашляє,
власне, що нечасто кашляє і зле, спазмуються бронхи (обструкція), це стетоскопом чути, той весь секрет там возиться, його багато, але не відкашлюється і не відходить.

taniarz
30.04.2012, 14:30
власне, що нечасто кашляє і зле, спазмуються бронхи (обструкція), це стетоскопом чути, той весь секрет там возиться, його багато, але не відкашлюється і не відходить.
ага, трохи розумію. Також я даю пиття побільше і відстукую легенько в положенні на животику, щоб відходило.

Donata
30.04.2012, 14:48
Також я даю пиття побільше і відстукую легенько в положенні на животику, щоб відходило.
Я б ще казала гуляти ходити, така погода чудова зараз, десь подалі від діток, в холодок і навіть з температурою.
І ще на рах. дренажного масажу, знаю, що якщо температура, то масаж не роблять.

taniarz
30.04.2012, 16:42
дренажного масажу,
це масаж який??? постукування по спинці, розтирання?

konvalia
30.04.2012, 17:19
поставила гострий обструктивний бронхіт
щось не розумію, чому ж Ви пишете що нема спазмів, якщо самі ж чуєте свист. Те, що дитинка дихає носиком це добре, але немає ніякого відношення до спазму бронхів. Головна ваша зараз задача зняти обструкцію, но-шпа+протиалергічне+глюконат кальцію. Давайте дитині багато пити, зокрема боржомі(без газів).
І я б з антибіотиком зачекала, оскільки це на фоні вірусної інфекції(про що свідчить підвищення температури), то краще дати противірусне
Знімали обструкцію досить часто, але антибіотики ні разу не використовували

Donata
30.04.2012, 17:27
це масаж який??? постукування по спинці, розтирання?
дренажний - це не розтирання, а коли постукують по спині ребром долоні, вздовж хребта, перпендикулярно, в обл. легень, щоб покращити дренаж і відкашлювання. Голова має знаходитись нижче рівня плечей, опущена. (дитину грудьми на коліна, щоб голівка звисала донизу).

taniarz
30.04.2012, 17:53
чому ж Ви пишете що нема спазмів, якщо самі ж чуєте свист.
можливо я просто в тому не дуже розбираюсь, я чую дихання свистяче, але думала , що спазми , це більше при кашлі, типу задушливий кашель....( не кидайте в мене тапками, я не маю такого досвіду в тому, тому тут і прошу порад) :girl_sad:

---------- Додано в 14:53 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

І я б з антибіотиком зачекала
я не даю, не даю, лікуємо без них.

konvalia
30.04.2012, 18:12
не кидайте в мене тапками
ні, не ображайтесь:girl_wink:. Просто хочу пояснити, що свист, який ви чуєте при видиху(оскільки дитині легко вдихнути, а важче видихнути) це і є бронхоспазм і чути його вухом.

garnazirochka
30.04.2012, 18:20
Дівчатка, мені нещодавно сказали, що давати дитині інтерферон та препарати з ним не можна, бо буцім-то імунна система дитини сприймає цей інтерферон як вірус і бореться вже не тільки з хворобою, а й цим інтерфероном(це отаке знайомим розказали, коли в їх дитини була висока температура і викликали швидку, лікарі швидкої порадили їм викинути інтерферон) А наша лікарка нам віферон(інтерферон у свічках) прописала, кому ж вірити?

taniarz
01.05.2012, 15:03
бронхоспазм і чути його вухом.
в нас вже не чути такиого неозброєним вухом, стетоскопом, правда, сьогодні не слухали.

І в загальному напишу, як в нас справи. Температура навечір вчора спала, вже набагато легше, дитинка весела, дихання легше, правда мало кашляєм тим мокротинням, а це напевно, недобре. Ну і найголовніше...не знаю, як там в бронхах, бо не слухались сьогодні. Надіємся на добре.Всім дякую за допомогу.

olangel
02.05.2012, 07:16
Прокинувся малий поїсти, а гарячий як пічка. Поміряла температуру - 38, не знаю, давати Нурофен, чи поки нехай спить, бо така температура не приємна...чи то я мачуха вчора дитину перестудила :( бо тільки аж у самому вечорі шкарпеточки напялила і морозиво лизнув, тепер ще й сопельки полізли, чи то зуби вже от от вилізуть....

marycherry
02.05.2012, 08:54
відстукую легенько в положенні на животику, щоб відходило Такий масаж - це дійсно спасіння якщо дитина маленька і ще не сидить, ми так при свистах рятувались.

olerusya
02.05.2012, 09:06
Прокинувся малий поїсти, а гарячий як пічка. Поміряла температуру - 38
в нас те саме - цілу нічку температурила і майже не спала... на разі жодних інших симптомів. найбільше боюсь щоб не кишковий грип. морозиво теж один раз лизнули, але не думаю що то від того чи від переохолодження. останні дні дуже близькі контакти з іншими дітьми - думаю від когось передалось...

SoLana
02.05.2012, 09:26
Поміряла температуру - 38, не знаю, давати Нурофен, чи поки нехай спить
Та температура не є високою, не переживайте:) при ній швидше віруси "втікнуть". І на зуби до речі може таке бути. Нурофени, парацетамоли мають не тільки жарознижуючий ефект, а ще й протизапальний, а з цим потрібно обережніше. Може таке бути, що якщо почнете збивати, температура довше днів буде триматись, та й сам стан хвороби затягнеться. Краще якщо на вечір буде підніматись температура - то свічка вібурколу.

Donata
02.05.2012, 10:02
Краще якщо на вечір буде підніматись температура - то свічка вібурколу.
Вібуркол не збиває температуру, комплексний гомеопат. препарат, якщо вже ним користуватись, то не одну свічку наніч, а по інструкції. Нам при високій температурі (вище 39) ці свічки не помогли, росла далі і закінчилось Нурофеном (до помітки 40 я намагаюсь не дочікуватись).

olangel
02.05.2012, 10:32
я дала капельку афлубіну, трошечки імунітет підтримати думаю не зашкодить. Температурка тримається, але малий активни, бавиться, правда дуже швидко змучується і капризує. Думаю все ж таки зубки.

Lapatulya
02.05.2012, 10:57
Ми вже другу ніч не спимо, прокидається і просто плаче, дуже нервується, нічим не можна заспокоїти. Взагалі, то погано спить, десь тиждень,а от плаче другу ніч. В нас спухті 4 верхніх зубчика, але ту спухтість вже спостерігаю місяць, при тому в нас немає ще жодного зубчика. Чи може це бути на зуби і чим можна облегшити прорізування? Мазала дентолом ясна, але щось не дуже помагає.

---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

Вібуркол не збиває температуруВ нас ідентично було, вібуркол взагалі не збивав, навіть парацетамолом не могла збити, тільки від нурофену падала.

olangel
02.05.2012, 13:08
Чи може це бути на зуби
Може бути. В нас після пару ночей таких кошмарів виліз перший зубчик, зараз на 3-й зубчик те саме, вночі прокидається з пронизливим плачем, нічого не заспокоює і все це через сон. Я беру зубогризки, кладу в морозилку, коли вода замерзає, даю малому гризти. Холод трошки знечулює.

---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

В малого зараз температура 37,8, чи можна йти гуляти?!

Lapatulya
02.05.2012, 14:01
В малого зараз температура 37,8, чи можна йти гулятиЯ думаю в спеку, однозначно,не варто виходити, але треба дивитися як себе почуває, бо моя мала, коли має температуру таку, то її дуже мучить.

SoLana
02.05.2012, 14:11
Вібуркол не збиває температуру, комплексний гомеопат. препарат, якщо вже ним користуватись, то не одну свічку наніч
Я з Вами згідна, я веду до того, чи варто збивати взагалі таку температуру? Як то кажуть "із двох зол":) він все ж не так агресивно діє на організм, ну і чимось та й допомагає при прорізуванні зубів. Для такої маленької дитинки вистачить і пів на ніч. Бо якщо збити 38-39, то може полізти і 40 і 41. Ще все ж залежить, як переносить температуру дитятко, якщо нормально то можна і 40 не збивати, а якщо ні, то краще дати половинку дози жаропонижаючого.

Natalysa
02.05.2012, 14:27
А в мого малого сьо7годні Т піднялась аж до 39,2-аж руки трусяться. Не знаю що робити дала нурофен у свічках і приклала змочену тряпочку до голови. Думаю, що може це сонячний удар-він був дуже кволий і плаксивий, хоча це і просто може бути через таку високу Т. А всі дні практично на дворі-в мене особняк, то і гуляємо.от і догулялись

Bobas
03.05.2012, 00:02
3 дні тому нас 'порадували отитом.' Сьогодні при огляді- вухо вже нормальне. Маємо температуру. Каже лікар, що температура від чогось іншого, але не від вуха. Ще 2 дні сказав капати на ніч борного спирту по 1 каплі і все. Але температура 38 і вище. Мала скаржиться на болі у вусі і зубки у неї також болять. Провірила-підпухли наші 6-ки. ААА! Завтра йду до іншого лікаря. Хто лікував ті отити? В мене мала вперше таке має.

tanchyk
03.05.2012, 17:59
[/COLOR]3 дні тому нас 'порадували отитом.' Сьогодні при огляді- вухо вже нормальне. Маємо температуру. Каже лікар, що температура від чогось іншого, але не від вуха. Ще 2 дні сказав капати на ніч борного спирту по 1 каплі і все. Але температура 38 і вище. Мала скаржиться на болі у вусі і зубки у неї також болять. Провірила-підпухли наші 6-ки. ААА! Завтра йду до іншого лікаря. Хто лікував ті отити? В мене мала вперше таке має.
Не доведіть так як я. Малий скаржився на вушко з температурою 38,5. В поліклініці сказали все нормально, шукайте щось інше. Тоді через 2 дні я поїхала в ОХМАТДИТ і в нас виявилось конкретне запалення вушка, що прийшлося трошки різати і 10 днів лежати в лікарні!

Bobas
04.05.2012, 00:52
Не доведіть так як я. Малий скаржився на вушко з температурою 38,5. В поліклініці сказали все нормально, шукайте щось інше. Тоді через 2 дні я поїхала в ОХМАТДИТ і в нас виявилось конкретне запалення вушка, що прийшлося трошки різати і 10 днів лежати в лікарні!
Сьогодні були ще в 2 лорів в поліклініці і в однієї лікарки - колишня зав. дит реанімації в охматдиті- жоден не бачить проблему в вусі, остання лікарка знайшла афту за кутнім зубом. Каже, що біль може віддаватись у вухо, так як за останнім зубом - прямо під вушком. Здала аналізи- кров препогана, а сеча просто супер. Лікарка огледіла малу, буквально обмацала все, сказала, що отитом там і не пахло, але хтось поцарапав дитині вушко зі середини ( то був перший лікар, який не міг розгледіти чи вухо болить чи воно запалене, бо заважала пластинка сірки - от він її і дістав) і в аналіз крові не повірила- сказала, що то певно помилка, бо шое 46 - дитина мала б хоч якісь ознаки- а у нас- мінімальний нежить алергічний, рухлива дитина. Як вчора дала нурофен о 20.30, то температура до 14 год була в нормі. Призначили нам лікування афти-стоматофітом а і гевалексом і полосканням. Людоньки. Чи можуть лікарі просто не бачити запалення вуха? Чи афта дає високу температуру? Хтось з таким стикався?

---------- Додано в 00:52 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

а Ви щось капали чи нічого не робили? Я капаю отіпаксом... про всяк випадок... і так Ви мене налякали - може то самій той антибіотик призначити... я в шоці ... від тих аналізів...боюсь.

Ніколь
04.05.2012, 01:00
Чи афта дає високу температуру? Хтось з таким стикався?
загалом стоматит може давати високу температуру. Але є два варіанти, спочатку афта а потім температура, або як у нас стандартно - спочатку температура ( любого походження, від віруса до застуди) а через пару днів стоматит. Але я точно знаю що в моєї дитини така особливість організму, щоразу після температури поза 38 приходить стоматит, крім всього іншого що може прийти.
Щодо лікування, гівалекс добрий, але він злизується, змивається слиною.
Ми зі стоматитом мали багато клопоту допоки не знайшла метод ефективної боротьби, у нас тоді були страшні афти обьєднані докупи одною суцільною плямою.
Стоматофіт А ( як вам і порадили) наносили ватною палочкою на уражені місця ( не пошкоджуючи саму афту), а потім через пару хвилин на афту наносити солкосерил дентальний ( гель спеціальний) він не злизується якщо спеціально не злизувати, а на поверзні ушкодженої слизової створює ніби " повьязку" захисну плівку і лікує саму ранку. І з таким лікування зажило все буквально на очах, а до цього часу мордувались і самі і дитина і лікували чим тільки можна було.

Bobas
04.05.2012, 01:06
а аналізи при афті такі страшні можуть бути чи то дійсно може бути момилка? але ж їх 2? один зрання ( але їли перед тим), а другий через 5 годин робили...
Серце в п'ятках. Як то дожити до понеділка і здати повторно аналізи...

Ніколь
04.05.2012, 01:45
За аналізи не скажу, ми не здавали, т.к. температура або сама за кілька днів проходила, або ми були на відпочинку а там ніяких аналізів особливо не здасиш.
Для чого чекати понеділка?
Зробіть в приватній лабораторії сьогодні, чи завтра, в субботу ( я в медісі по суботам малій завжди кров здавала, бо в будні дні не мала можливості до них заїхати) Зранку аналіз здавала, коли наголошувала що терміново і дуже важливо, то годинка 14 він вже був готовий.

Щодо ймовірності що через наявність афти віддає десь у вушко, афта це поверхневе ушкодження, якщо афточка одна і невелика, то моїй дитині вона взагалі не заважала ніяк крім свого факту присутності і згодом збільшення у розмірах.
Стоматит сам по собі якщо і вплине на аналіз крові то не суттєво, якщо ж аналізи страшні, то на стоматит як на мене треба думати найменше.

Здайте аналіз ще раз і може схордіть ще до іншого ЛОРа.

Fleshka
04.05.2012, 10:51
Чи афта дає високу температуру? Хтось з таким стикався?
Тань, в мого Романа на афти температура піднімалась аж до 40,5, трималась 3-4 дні...
На рахунок віддавання в вухо - тиждень назад мала стоматит біля кутніх зубів - віддавало і в горло(таке враження було що фарингіт розпочинається) і в вухо, такщо теж цілком можливо. Хоча аналізи я б перездала на Вашому місці полюбе.
На рахунок гівалексу і стоматофіту - для нас з малим ефективність лікування ними = 0.

Сана
04.05.2012, 13:06
В нас на стоматит температура теж була висока. Лікарка взагалі його не помітила, а сказала, що то вірусне і приписала таблетки від горла і сироп від кашлю. Через пару днів я сама побачила, що ясна червоні і лікували то все стоматидином. Хоча мені здається, що організм сам поборов хворобу. Аналізів не здавали.

HAPPY NATA
04.05.2012, 15:30
мій малий хапнув віруса, має високу температуру. Лікарка глянула горло, каже, що воно трохи червоне і набрякше. Призначила "зодак" (окрім противірусного "афлубіну" і "тантум верде" пшикати). А для чого протиалергічне в даному випадку? Набряк зняти? Воно шось помагає?.. Хтось лікувався за такою схемою при вірусі?

Bobas
04.05.2012, 17:16
Хоча аналізи я б перездала на Вашому місці полюбе.
перездали в медісі. чекаємо результатів.

tanchyk
04.05.2012, 17:31
бо шое 46
В нас були 42 ШОЕ, от тому і кажу, що може бути вушко всередині і важко побачити. У вас же була температура, тому і ШОЕ високі.
Я капаю отіпаксом...
Отіпаксом ми вже капали після виписки додому ще 7 днів. Сходіть до заввіділенням ЛО в Охматдиті після 10 години ранку на прийом і вона зразу Вам скаже що і до чого.[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

Стоматит сам по собі якщо і вплине на аналіз крові то не суттєво, якщо ж аналізи страшні, то на стоматит як на мене треба думати найменше.
Підтримую!