КПК

Показати повну версію : Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15

MADLENKA
25.07.2011, 10:38
Робочий день почався просто "весело-весело". Прийшли на роботу - і помічаємо, що в МІжнародному аеропорту!!! "Львів" нема світла!:shok: Дзвонимо у відповідну службу: дайте нам світла. Традиційно на тому кінці дроту сонним голосом говорять: а я шо маю до того?Як з*ясувалося, наші доблесні трудяги, що проводять реконструкцію - копанули десь так, що вибило 4 фази аеропорта, а сусідський завод відмовився "позичити" свою електрику. от і виходимо кожен день з надією на те, що можливо буде світло:) Прийдуть електрики -дадуть, але тільки на зал і служби, а вам в офіс - ні.... Черговий шок, бо ж роздрукувати документи для екіпажу без компа і всього решта -аж ніяк неможливо...І реєстрацію вручну теж не хочеться робити, бо це займає більше часу, відповідно буде затримка, а буде затримка рейсу -будуть нас "затримувати" так, що мало не покажеться....Видзвонили електриків: сказали, шо за "хвилин двайціть прийдут і включат".... Прийшли раніше і навіть включили в офісі, бо інакше був би шкандаль! Словом знервувалась, поки почала ту реєстрацію так, що аж на тих 20 хвилин швидше закінчила:girl_smile: не звіряла ні власника паспорту,який мені пхали в руки, нічого, так що сьогодні можна було під шумок прошмигнути зайцем:) Тепер сидимо - відходимо....Під вікнами - "чергові розкопки" і той шум вже так на вуха давить.... і інтернет пропадає місцями...добре, хоч вишивку з собою взяла :girl_wink: буду сподіватись, що продовження дня буде кращим:girl_yes2:

Barbie
25.07.2011, 12:14
Повернулась вчора з села.Була там кілька днів. Як ж там було класно!!!Чисте повітря, сонечко гріє,балдьож повна:girl_tender:Єдиний мінус рано прокидалась з собачкою і півнем,бо вони як починали гавкати і кукурікати разом,то вже було не до спання:girl_smile: Хочу ще туди!Так класно було,щоб зробити салат не тре іти в магазин,а просто на город і зривати все своє, і все таке смачнюче:nyam1: Ноут з собою спеціально не брала, тому вишивала.Так прикольно було, сидиш собі на лавці під виноградом,сонечко світить,ляпота)От така в мене була врочистість:)
Тепер знову трохи роботи,трохи навчання і підготовка до весілля.

Holly
25.07.2011, 16:18
несподівана врочистість - поки вкладала Оленку спати, Яринка заснула. Навіть не знаю чим займатись годину

Fleshka
25.07.2011, 16:55
В мене проза з проз. Голова як тазік, антибіотик дався чути,живіт болить, та й ангіна так ще й не відступила до кінця. Ромко горить, з рук не злазить. Весь день тримаю його біля циці, ні поїсти ні попити, а тим більше зготувати. Ото таткові голодному після роботи сюрприз буде - пустий холодильник. Планувала вчора що сходимо з Роміком закупимся...аблом бабка...

Gentle
25.07.2011, 17:31
Пішла на роботу з поганим настроєм - ввечері не дочитала детективу і цілий день мене "крутить" - скоріше б додому і дочитати..

Heureuse
25.07.2011, 18:33
я щойно з екзамену...виснажена і трохи п'яненька:girl_blush2:
ну мусіли ми з коліжанкою трохи розслабитись, бо інакше би луснули від напруження і не дочекались завтрішніх результатів:biggrin:
що можу сказати, хто складав тести- постарався на славу. навіть якшо ти йшов на екзамен і думав, шо шось знаєш, там розумів, що не знаєш ти абсолютно нічого. питання не настільки складні, а заплутані (місцями просто абсурдні!!!) і з явним бажанням збити з толку, щоб студент почав сумніватись.
свої шанси не можу оцінити, бо старалась, намагалась керуватись якоюсь логікою, та все ж знаю, що як і всі багато чого просто вгадувала..
зараз розслабляюсь з чайочком і шоколадкою, буду дивитись серіал- нарешті маю на це право!:d23:
і молюсь, щоб я поступила...інакше буде дуже образливо і несправедливо...

Trumbumbulja
25.07.2011, 19:32
Вчора приїхали з Коханим до Львова. Я так скучила за домом, ліжечком і улюбленим горнятком! Сьогодні виприбирала квартиру, наготувала купу їжі (навіть варення з абрикосів зварила), а ще дуже гарно попрацювала. Тепер сиджу щаслива і задоволена. А як я втішилась нинішньому дощу, то не передати словами. Люблю я наш Львів-Лондон.

DivineVanGate
25.07.2011, 20:13
А в мене одна врочистість:girl_tender:
На роботі в обід "трохи Ольги справили" :) я собі корок з-під Маренго понюхала і вже весело стало:girl_blum:

З роботи чоловік забрав (єдиний раз за 3 тижні). Але і то добре, бо вирядилася у все біле , і дощ якраз падав.

Приїхали додому, а мама нам вечерю приготувала...Так класно....

Доцюнька чемна як завжди(тьфу, тьфу).

Правда, зараз треба попрасувати, а я на ДП зависла...

Zoryanazirka
25.07.2011, 21:31
А ми в поїзді Одеса-Львів. От і скінчилася наша тижнева мандрівка Львів-Київ-Рига-Київ-Одеса-Львів. Дітки вже позасинали - пакупалися нині, замків з піску набудувалися, ледве на поїзд встигли. Так скоро час пролетів....

mrochkizm
25.07.2011, 21:40
Прийшла з перекладу змучена. Трошки прибрала в хаті, приготувала їсти - і скоро тікатиму спатки, адже підйом завтра о 7.00 - для такої сови, як я, то неймовірно рано, ще ніч фактично:)
Схиляю шапку перед всіма, хто на 8.00 їздить на роботу, особливо якщо добиратися в інший кінець міста! Ви молодці!!!!

Bogdanka
25.07.2011, 22:23
Софія чемна мрія
в нас була моя товаришка, Со пє чай, як "дойося", їсть мамою і нею спечений бісквіт з абрикосами, витирає губки серветочкою і так це все гарно і смішненько)))
здала на оформлення дві вишивані роботи і фото подароване Сергієм Михалківим, ляпотаааааа
доробили абрикосове варення, завершуємо порічкову галяретку
запрацював компютер, котрий довго жив у фотошколі
життя прекрасне!

hrystusja
25.07.2011, 22:32
В мене сьогодні цілий день як в тумані.... голова болить жахливо:((((
Єдина врочистість, це те, що сестра в гості заходила, трохи мене розважила ну і з моїм чудом поносилась. А я спекла пиріг з абрикосами і ми собі трошки підсолоджували життя)
А щойно чоловік витягнув прогулятись, за що йому дуже вдячна. На голову стало знаааачно легше.
А зараз в планах гаряча ванна і чайок:girl_wink: в тепле ліжко...

Тетянка
25.07.2011, 22:58
Худаааююю...Їсти хочу жахливо - попила чайку з ложкою абрикосового варення, по відчуттях - з"їла б кабана. Піду з того всього якесь кіно подивлюсь. Муж повіз дорогу родину в село, родина обвцялась в суботу-неділю вернутись і бути далі в нас :girl_in_dreams::rus::8::khomyak::hang1:. Я вже починаю морально готуватись.

simona
25.07.2011, 23:50
так прікольно почала зранку спілкуватись з близьким другом, почали виясняти відносини і висловлювати думки, що врешті посварились, видалили контакти зі скайпу і все на тому фініш....тепер сумно, з ким тепер буду ділитись

Heureuse
26.07.2011, 09:47
доброго ранку!:girl_bye:
я вдаю, що в мене прекрасний настрій і, здається, навіть себе вдалось в цьому переконати. а насправді мене просто трусить від страху- за годину йду за результатами..
будь-ласочка, тримайте за мене кулачки!

mrochkizm
26.07.2011, 10:32
Перекладаю зараз, а так хочу кави і спати, що й не передати словами :) Вже б пошвидше була обідня перерва :) Почала читати позавчора "13 загадкових випадків" Агати Крісті, і зараз на 8 випадку, так цікаво, чим то скінчиться!!! (треба десь сховатися і прочитати). Халявщиця я сьогодні :)))

Alicia
26.07.2011, 11:18
А у нас з коханим в неділю стартував експеримент "1000грн на місяць". Набираємо купу непотрібних речей в супермаркетах, потім дивуємося, куди гроші зникають.:girl_in_dreams: З 24 липня по 24 серпня ніяких витребеньок, тільки дійсно необхідні речі і іжа. Подивимося, що з того вийде. Витрати записуємо в блокнот.:girl_crazy:
Сьогодні насичений деньок. Чомусь прокинулася о 8.00 і почала прибирати, мити, поставила одну машинку прати, іншу мити посуд, зробила коханому бутери, і побігли вдвох по своїм роботам. Цього тижня знову ходимо на науки. Вчора заняття проводила гінеколог. Цікаво, але дуже тихенько говорила...через слово її чули. Сьогодні знову їдемо ввечері.
А ще нам вчора передачу передали - одеські абрикоси, груші, яблука і з однієї дуже класної фабрики - вечірню сукню і жакетик-болеровміють у нас шити, але вся продукція їде в Англію і Німеччину...:girl_sad:! То мені у вихвалялки!:girl_tender:

Holly
26.07.2011, 11:28
З"їздили з Оленкою в страхову. Чому я не знала, що Городоцька перекрита??? Довелось добрячий кусок дороги вертатись назад. В страховій потішили, дали знижку за те, що вже не перший раз там страхуємось і жодного разу не мали страхового випадку.
Зараз прийде кумася, то будемо пити чайок з налисниками. І незважаючи на погоду, їду на дачу наспівуючи "...Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной..."

kati
26.07.2011, 22:23
В моєї мамульки сьогодні день народження...гучних святкувань не робилось( не ювілей-51) а запросили просто на вечерю святкову...і з тою грозою вийшло так,що приїхали лише ми, а коліжканка і свекруха не добрались..Але всерівно файно посиділи, наїлись як коні)) ще й додому набрали повний кульок( ура, відпочиватиму завтра від плити)
Прийшли додому- балкони залило( все відкритим полишали) а ще...чекав нас сюрприз на балконі- ластівка, мокра до ниточки, така бідося маленька, видно дощем прибило до нас на балкон. Поставила її в коробку, налили в кришечку водички, покришила марію( пшона не маю)....хоч би відклигала до завтра:(

Halina
26.07.2011, 22:44
Прийшли додому- балкони залило( все відкритим полишали)

А ми і дома були і балкон закритий але воду прийшлось черпати (то чоловік робив). Та й трохи позаливало нам там усе. Та то все проза. А врочистість перекриває всі негаразди погоди. В обід мене провідала колега з колишньої роботи і подаруночки принесла. Саме приємно те, що пройшло стільки часу, а пам'ятає що я люблю і колір який люблю. Посиділи, згадали як працювали, фото подивились. А ввечері завітала нарешті до мене наша форумлянка - natka75. То вона вже вирішила вітамінами нас підкріпити. А який комплектик мальоті принесла. То буде на виписку! То ми трохи посиділи, поговорили але забули обмити подарунок. Отож треба це виправляти.

Тетянка
26.07.2011, 22:47
Дивилась фільм, правда, не зовсім той скачала - братова колись радила "7 душ", а я скачала просто "Сім", детектив з Бредом Пітом, цікавий, але моторошний трохи...

natka75
26.07.2011, 22:50
забули обмити подарунок. Отож треба це виправляти.
ми не тільки обмили чайочком, а ще й заїли:girl_wink:, дуже рада, що ми побачились і полялякали:girl_tender:,незважаючи на грозу, а то я ще довго відкладала б через брак часу:girl_yes2:зараз маю вільний час, бо мої хлопці у свекрухи

vernata
26.07.2011, 23:09
Кілька днів суцільна проза, все роблю як механічна лялька. Сьогодні малий вилив майже всю банку дитячої олії на підлогу, липкі руки повитирав об постіль, довелося прати. Потім діти гуляли з чоловіковими батьками, попали під дощ, прийшли всі мокрі, а в мене вже вішати нема де. Ще малого покусали комарі, аж ручка напухла. Невдалий день.

gnoma
26.07.2011, 23:33
Останнім часом в житті суцільна проза. Планувати щось наперед давно вже перестала, бо як показала практика все виходить завжди навпаки. Кожен наступний день схожий на попередній, одне і те саме : хата-робота, робота-хата.
От і сьогодні все як по графіку, зранку англійська, потім на роботу, після роботи готувала вечерю, а зараз буду вишивати, бо спати чомусь зовсім не хочеться.
Погода теж не тішить і від того настрій ще паскудніший. Ну де ж та врочистість...

kvVItKA
27.07.2011, 00:07
Не знаю, чи така поведінка притаманна лише нашому менталітету, але це справді трагічно.
не тільки. Біля нас на пляжі був хлопчик років 3-х, щось нудився,вередував, мама не реагувала, він почав бичати-кричати-гавкати, мама розвернулась щось рявкнула і замахнулась тапочком!, перехопила мій погляд і відвернулась. Хлопчик продовжував ричати-гавкати, з сусідніх лежаків вже носили йому цукерки. Не знаю хто там і що кому був винний, але з тапочком на дитину то виглядало жостко. То були не росіяни, не українці, або серби , або чорногорці.
Після сонця і моря місцева погодка зовсім не тішить. Повернення в прозу стандарне-зробила 3 прання:girl_crazy: З приємного записалась на манікюр-педікюр, пообідала з мужем і з його сестрою в Ля Пяцці, зустрілась з подругою, не довго, бо требабуло забрати малого, зайшла з нею до свекрів, коли побачила, що я годую Ромашку сказала, що він вже великий і треба відлучати:8: Не бачились рік, а враження, що день.Ми змінились точно, але за таку коротку зустріч мало що зрозуміло, тому мус повторити:)
Чоловік збирається до Києва, я б теж кудись поїхала, але куди?
настрій спокійний, всетаки відпочинок "прочищає мозги", думаю чим зайняти себе завтра:girl_in_dreams:

jalla
27.07.2011, 00:33
Мій день сьогодні вдався на половину. Чому? А тому що погода зі своїм громом і дощем все зіпсувала.:boredom:
Вирішили ми по обіді з кумою зустрітись, щоб поговорити, ну а я, в свою чергу, загладити добрим словом її душевні рани від нещасного кохання. Малого взяла з собою. Благо, заснув, ми примостились на столиках біля універу ім. І. Франка. Все було так чудово, поки небо не стало чорним-чорнючим і не здійнявся вітер. То був жах, малий збудився, ми ледь добігли до "Пузатої хати", а там моє мале чудо влаштувало справжній концерт. Бігав, чіпався до людей криком: "диии, мама туу", я розшифрувала, типу ідіть всі геть, а має тільки мама залишитись.:lol: Було весело!!! Адміністратор запропонував спуститися в дитячу кімнату, а там... ліпше ми б не йшли. Святослав чіпався до кожної дитини, шарпав її, відбирав іграшки і кидав ними об підлогу. Діти аж його перелякалися, мов влетів хлопчмк-ураган. Прийшлося і звідти нам піти, правда з криками і істериками.:wacko1:
Потім дощ трохи вчух і я на візочок дощовик, собі в руку парасолю і почемчикувала додому. Але настрій вмить підняв мій чоловік, зустрівши нас вечерею (макарони і салат), яку приготував сам.:nyam2: Отакий то був день. Фуухх!!!

Heureuse
27.07.2011, 09:22
в мене все паскудно. і то так, що хоч сиди і плач. але оскільки я відплакала і віддепресувала вчора, сьогодні в мене просто апатія. дивлюсь на все і виглядає так, що мені вже абсолютно байдуже. та знаю, що так довго не протримаюсь, якщо врахувати, що це ще кінець історії, тому готуюсь до нової атаки злості та сліз...
а насправді все просто- тест з французької написала м'яко кажучи поганенько (до слова, себе я в цьому не виню- знати улюблену актрису Расіна, який з поетів займався археологічними розкопками і т.д., я, пробачте, не зобов'язана і чомусь коли готувалась, то звертала увагу на НАВЧАЛЬНИЙ матеріал з програми, а не на якусь бурду!!! ), в результаті в рейтингу я восьма (різниця між мною та моїми "суперниками" переважно 1-2 бали), і О ДИВО, вкінці липня, по закінченні всіх вступних екзаменів наш декан-деканат-кафедра ще досі не знають кількості бюджетних місць! знають лише що "державне замовлення дуже скоротили"
я це називаю- не смішіть мої тапочки!!!
одним словом, я й надалі вишу в повітрі, нічого толком не знаючи, але дуже "обнадіяна"...
не можу вам передати яка я зла!!!

Мацьопа
27.07.2011, 09:46
А я вчора в ту погоду вирішила збігати в Цум, давно збиралась... До Цуму я не дойшла пару метрів, так ливануло, що я й парасолю не встигла відкрити, і вже вирішила такою мокрою вертатись додому. По дорозі порвала взуття, і треба було бачити мене мокру і босу, коли я бігла під дощем додому, в той час як всі люди ховались на зупинках, під накриттями і т.д. Одним словом, вечір вдався.:girl_smile: А сьогодні врочистість - день народження мого Тата, святкуватимем на вихідних:girl_tender:

MUCHACHA
27.07.2011, 10:32
Вже майже тиждень, як ми повернулись з відпустки. Скучаю за морем....Вже по 10 колу переглядаю фото, і так мені ностальгійно якось...Відпочивати завжди супер, але отой "реабілітаційний період" мені чомусь завжди важко дається:)

З великих "морських" мінусів - вся "злажу", не загар ,а фігня якась. В суботу до свекрухи на ДН, в мене коротеньке відкрите плаття, а я уся плямиста:girl_devil: і ще б то було таке собі родинне свято, а то забава на 70 людей:8:

Зараз складаю чЄмодани, їдемо на пару днів в Карпати. Відпустка продовжується:)

Wonder
27.07.2011, 10:46
А сьогодні врочистість - день народження мого Тата, святкуватимем на вихідних
і в мого теж сьодня день народження, але святкуватимемо ввечері в маленькому сімейному колі :)

innamorata
27.07.2011, 10:48
а в мене ніби і урочистість, але настрій чомусь якийсь зовсім не урочистий.... може тому що є незакінчені справи, і я просто неспокійна поки їх не закінчу.... Лишаю на роботі один незакінчений проект, який може мені попсути відпустку:(
до відпустки три дні, включно з сьогоднішнім, в п"ятницю святкуватимемо мій ДН в офісі, замовила собі подарунок від колективу(мене по секрету спитали що я хочу :) ) - сумочку нарядну і ароматичні свічки. Потім за два тижні закінчити підготовку до весілля і бажано позасмагати. Спочатку думала що за два тижні встигну й сама, але бачу з тою погодою може не вийти :(
Приїхали мої весільні туфельки :) роздали перші запрошення :) ніби усе гуд і по плану, але настрій чогось паскудний.... мо погода? а швидше за все просто втома...

Michela
27.07.2011, 11:21
Тішусь, що фотоапарат мій в мусор ще не пішов...бо таки його відремонтували! :girl_claping:Цілий ранок шукала та згадувала- куди заховала карточку від фотоапарату. Вього 2 год.:girl_crazy: і знайшла!!!:girl_blum:
Вчора замовила дітям в кімнати тюлі та штори...Вибирала більше години. Ростику вибрати було легко, бо він все любить з тачками, а от Соломії- важко...З дитячими малюнками вже її не цікаво, от і довго думала... Так як вона дуже любить жовтий колір, то зупинилась на золотих кольорах..Ну надіюсь, що їй сподобається!:girl_curtsey:

Мамусічка
27.07.2011, 21:33
Ох, і спека сьогодні була. Душно страшенно. Так їздили на річку. Накупалися. Легко, гарно і абсолютно неспекотно. Повернулися додому і теж саме. Знову душно було. Оце, спасибі , Господи, прохолодніше стало.
Завтра їдемо всі в Полтаву скупитися, поїсти холодного морозива, може ще що цікаве вигадаємо. Купезна планів, а енергії треба трохи накопичити, бо тільки і події якісь:))))
День народження коханого пройшов гарнезно (не враховуючи, що був скандал з секрухою, але це не сюди. Я напишу в відповідну тему. Ой, напишу!!! :girl_devil:)
Їздила до мами, декілька днів тому і до... батька рідного... Так ми не спілкувалися. Прийшла в його двір поспілкуватися, бо все обіцяв приїхати, а обіцянка - цяцянка. Не приїздив. Я подумала - зайду. Так він був радий. Щось порався по господарству. Дивлюся на нього.(А я близенько його так не розглядала років 17). Бачила його раніше здалеку, мельком. А брови , очі, вії ,навіть, його і годі. Рідні ж. Побачив онука вперше. Радий був.І Ви знаєте - я теж його рада була бачити. Просто, коли я маленька була він не вмів сказати теплого слова, обняти ніжно. Зараз я розумію, що він така людина - йому цього не дали, не навчили. Що коли жорстокий був, чи якісь там стосунки з мамою були. Це пройшло. Не мені судити. Така він людина. Цього не зміниш. Він мій батько він дав мені дав найбільший дар - життя і красу своєрідну(Хоч колись ненавиділа себе за це. Дивилася на свої ноги і все вони мені були темні - не такі, як у всіх. На колінах темніше було, а я їх мила. НЕ відмивалися. Зараз згадую - і посміхаюся. О тоді...Гляну в деркало - бачу батька. Тоді людину, яку я ненавиділа. Важко було).
Рада, що мені легко до нього йшлося, як добре, коли можеш пробачити - з душі камінь. Пробачайте! (Я сама йшла до того важко: спочатку ненависть - потім байдужість, знову переосмислення і пробачення. Пробачила років два як) А до того з допомогою чоловіка поборола інші комплекси свої - ще раніше...
Потім батько нас провів. Далі були у мами...
А ще коли ми були у селі, пішов дощ. Та такий рясний та гарний. Мені не хотілося ховатися від нього. Лишила Матвійка на маму і пішла в дощ. Я з дитинства люблю купатися в дощеві. Мама знає мою таку дивність, а вітчима, мабуть, що злякала, хоч виду не подавав:) А я пішла - дощ іде. Великі каплі падають. Охоложують, тіло, голову думки. Очищають. Знімаю шльопанці. Іду боса по траві. Гарно. Закриваю очі і відчуваю тільки, краплі, траву, єднання з природою. Прихід сил. Так гарно. Не описати.
А хочете, спробуйте)))
Хотіла на цій ліричній ноті все лишити, але чоловік прийшов. Сказав, що міні футбольна команда, в якій він грає виграли сьогодні в іншої команди! Купив два літри соку. Будем пити!!!))))

kvVItKA
27.07.2011, 22:42
я не прихильник молочних каш,але щойно з таким задоволенням з"їла цілу тарілку рисової каші з малиновим варенням:nyam2:"смачно як у дитинстві" ггг
перемелений день, не вмію я себе в хаті подіти, а на вулицю вийти для мене то ціла епопея:wacko1:
п"ю чай, скучаююю за чоловіком, він так пізно виїхав до Києва, трохи переживаю щоб добре доїхав і щоб вдалось йому завтра те задля чого вирушив:)
обіцяв завтра повернутись, як не як в нас річниця:girl_tender: три роки тому в цей час я писала йому смс,що нарешті надумала з ним зустрітись і то наполегливо писала, бо була на святкуванні ювілею друга і тягнуло мене на подвиги:girl_haha:, але зустрілись ми на наступний день, коли я була така красіва заспана і абсолютно пофігістично настроєна, ну бо голова була квадратна ггг, а через рік після зустрічі ми стали на рушничок щастя.во :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
хапає мене ностальгійка,ех...

hrystusja
27.07.2011, 23:32
А наш сімейний спокій перервав неочікуваний приїзд батьків з Карпат по причині укусу змії племінника. Якось так ніби буря пронеслась попри нас. Ніч в лікарні, всі знервовані...
Добре, що все налагодилось. Ігорчик в дома, відходить, що дуже тішить.
На вечір мали трохи врочистості-ходили на день народження до однієї старої знайомої. Насиділись, набалакались, посмакувани вина... Файно було. Правда моя головна біль ніяк мене не покине:(. І от так вже три дні. Вже ледве хожу по світу...
Ще одна врочистість-в мого коханого мужа завтра іменини і він в дома!!! Будем трошки святкувати. Але то завтра. А зараз одне бажання-виспатись...

Котя
28.07.2011, 14:26
У мене дуже хороший настрій, бо завтра їду в Карпати і побачу свого старшого синочка, якого тиждень вже не бачила,бо він поїхав раніше з батьками:girl_tender:. Неможу ніяк почати збиратись, бо молодший не дуже дає:8:, незнаю ще як буде виглядати мій відпочинок з мацьопою, але налаштована оптимістично:girl_spruce_up:.

Fleshka
28.07.2011, 14:59
Я помаленько грузну в писемістичній ямі...Не бачу світла в кінці тунелю. Віруси-віруси-віруси. Дитина їсти хоче, готова хліб смоктати...а не може. Мої головні болі і горло не дають жити. Зранку око закисло як в щеняти, а промити не можу, бо ж Роман плаче, їсти хоче...а не може...замкнуте коло якесь. Вже два тижні як замкнулось...
Зате в чоловіка купа енергії і планів, жужить мені щодня: Карпати-Шацьк-море...розписує плани на поїздки..вже сумку-холодильник замовив, вчора прийшла...а я ніц не хочу. Хочу спати. Хочу спокою. Хочу здоров"я всім нам.

tsyganka
28.07.2011, 15:11
А висипки часом у вас нема? бо, в нас коли починався кір були аналогічні симптоми: горло червоне і болить, запалена слизова оболонка ока, головний біль, та ще до того стоматит і тому нічого до рота не міг взяти!
Сьогодні чула по радіо, що на Рівненщині епідемія кору!та й до нас недалеко...

Музик
28.07.2011, 15:14
почала пошуки роботи, розіслала купу резюме... тепер залишилось лише чекати і сподіватись на краще!

Alicia
28.07.2011, 15:35
Я зі вчорашнього дня хворію. Прокинулася вночі від холоду, а коли почала одягати теплу піжаму, то зрозуміла, що вся гаряча, зміряла температуру - 38.5...Коханий вчора цілий день за мною доглядав, робив чай з липи, переливав у різні чашки, склянки, щоб не був такий гарячий, тепер на кухні весь стіл в чашках:girl_crazy:. Готувати нічого не могла, тому ходили в піцерію вечеряти. На науках нам вручили запрошення на весілля наші друзі, тепер точно 6-го серпня їдемо перший раз в "файне місто Тернопіль"!:girl_claping:
Сьогодні всі люди в футболках, сарафанах, а я закутана в шалик і в жакеті:ninja: - так мені холодно, морозить, зуб на зуб не попадає. Раніше відпросилася з роботи, хотіла пройтися по ювелірним магазинам, і вже в першому магазині зрозуміла, що це погана ідея. В очах темніє, слабкість, тіло ломить...Скоренько пішла додому, закуталася в теплу ковдру і п'ю гарячий чай з маминим абрикосовим джемом. Дзвоню всім рідним і прошу, щоб пожаліли.:connie_pull-pigtail:girl_flirt::girl_blush2:

TUCR
28.07.2011, 15:39
А в мене сьгодні планів як в Наполеона, хочу закрутити огірочки, зробити кабачкову ікру і дуже добрий сусід купив на Шуварі помідори(сливки) хочу половинками закрутити)))))))))

romaschka
28.07.2011, 15:45
А в мене врочистіть одна.
На обід перебіглась в СТрийський парк, посиділа, на лебедів подивилась, така красота.
А вечером в бабці ДН, то трохи святкуєм. І з роботи на завтра відпросилась, маю тепр аж 3 вихідні, оо красота

Heureuse
28.07.2011, 16:45
я знов живу..бо вирішила, що смішно впадати в депресію, ще навіть не маючи для цього причини:girl_blush2:
вчора ввечері просто взяла, підняла себе з ліжка і вирішила, що рано здаватись! їм не вдасться так просто мене зламати..
сьогодні в сотий раз писала заяву на магістра, моталась по місту, а потім..а що потім читайте в вихвалялках:girl_cool::girl_wink:
зараз качаю серіал і думаю чим зайнятись ввечері...нудно і сумно без коханого...

Fleshka
28.07.2011, 18:03
А висипки часом у вас нема
неа, ні прищика...хіба Романа комарі зажерли

hrystusja
29.07.2011, 00:55
А в мене нині суцільна врочистість-день Ангела мого коханого мужа:girl_tender:. Святкували ми в маленькому колі хороших людей. Та ще й ми з Ромчиком подарунки отримали від товаришки, яка з Болгарії приїхала. Я тішусь новим гарнющим горнятком а Ромчик костюмом моряка:girl_wink:. Ще до врочистості- мене покинула моя головна біль і я змогла зробити купу запланованих справ. Сподіваюсь завтра вона не повернеться:girl_bye:.

Тетянка
29.07.2011, 01:36
А ми класно посиділи з кумами :) тільки недавно пішли, муж вже спить, а я ще розбираю своє замовлення з "Лулі", цікаааво..

Heureuse
29.07.2011, 09:52
готуюсь до нового психологічного випробування- на 12 зустріч в універі, будуть оголошувати якісь результати...
вже навіть не знаю як описати свій стан і не знаю як реагувати на те, що почую..
відчуваю себе просто морально виснаженою.
далі буде...

kvVItKA
29.07.2011, 11:14
як летить час...вчора ми відсвяткували 2 роки офіційного створення нашої сімейки перед державою,тобто як взялись за руки і пішли разом у світле майбутнє:girl_crazy: https://lh3.googleusercontent.com/-bjPSCGHiktU/TjJqzsHOWPI/AAAAAAAADCc/XeQOxZzYz9w/s512/Wed_0590.jpg
святкували в колі дружбів-дружок в Гуцульському дворі, як і 2 роки тому. Нам навіть заспівали гірко:girl_crazy:
сьогодні мені невимовно сумно.крапка.

natka75
29.07.2011, 11:32
сьогодні мені невимовно сумно.крапка.
майбутнє ж світле, а тобі чому сумно?
робота-робота...ще завтра і наступний тиждень, а потім 2 тижні відпочинку(заплановані зустріч одногрупників, однокласників, поїздка на річку, може вдастся в Шацьк махнути, піти хоч разок в ліс по ягоди/гриби...).Сьогодні святкуємо в офісі день народження колеги:girl_blum::girl_wink:і завтра по роботі їду до своїх хлопців:girl_tender::girl_tender::girl_tender:

Імель
29.07.2011, 11:45
В мене велика врочистіть повільно переходить в прозу :)

На початку тижня вирвалася в Київ, ех... і у Львові добре і за Києвом скучаю. Шкода, що рідко вдається гостювати. Але я мала конкретні плани на шопінг і вже не було як відкладати.

Для мене Київ-то нові мьошти :girl_spruce_up:, смачнющі суші, ранкове домашнє капучіно і шалені знижки :girl_tender:

Тепер сижу на роботі, втягнутися в процес не можу. І не буду. Бо в понеділок ВІДПУСТКА :kiss:

hrystusja
29.07.2011, 12:19
А в мене мить врочистості:girl_in_love:.
Малий вже 25 хвилин бавиться на кріслі а я в спокої снідаю сирником і чаєм. Як ж то файно:girl_tender:. І нехай весь світ зачекає...

zetta
29.07.2011, 13:28
вчора приїхав нарешті наш новий стіл письмовий і комодик - то для доцьок )). ох......одна шось порпається в ліжку а друга привела коліжанку і затарабанюють мені всю кухню бо вирішили вони самі приготувати картоплю........мовчу :ninja: сиджу тихенько і вибираю з онлайн консультантом собі станик до годування. з самого рання посовала трохи меблі)) ше зараз вип"ю кави а потім підемо на вулицю.

kvVItKA
29.07.2011, 14:45
а тобі чому сумно?
ну от всі пишуть,що робота набридла, а мені її бракує :) та й після відпочинку якось зовсім тяжко звикнути до Львову

Надя К.
29.07.2011, 15:11
Зранку з"їздили в поліклініку на плановий огляд з меншенькою, потім чоловік гуляв з дітьми, а я встигла прибрати і наварити їсти. Зараз діти сплять, чоловік на роботі, а я на ДП відпочиваю.
Ще б голова так не боліла...

Тетянка
30.07.2011, 09:52
Після вчорашнього гоцання 4 год нон-стоп в бадмінтон болить все...ноги, руки, особливо ліва рука (я лівша), не можу нічого нею робити. Треба зібратись з силами і їхати в село, забирати свою дитину.

Holly
30.07.2011, 10:24
Суботня проза...
вже встигла попрасувати лахи і погуляти з Оленкою. На черзі прибирання. Ох, люблю я то діло. Ще би Оленка не боялась пилососу і дала попилососити. От думаю, чи буде дощ, бо хочу мити вікна. А на вечір чекають закрутки...

olena
30.07.2011, 10:39
А мене навпаки такий "лінивий" настрій,ну нічого робити не хочеться.
Зараз поп'ю кавусі з панакотою,зробленою вчора ввечері,і подумаю,що робити далі:чи лінуватись,чи включати моторчик і приступати до праці.

Іруня
30.07.2011, 12:27
Ще би Оленка не боялась пилососу і дала попилососити.
А в нас "пилосошення" - це ціла комедію. Настя тримає зі мною трубу від пилососа, в той час, як Єва на ньому сидить і їздить з нами по кімнатах:girl_haha:. Прибирання перетворюється на веселу гру. Особливо, весело мамі :8::girl_impossible:.

Usmishka
30.07.2011, 12:34
Страшенно болить голова, просто розколюється:(
Позаду двогодинне гуляння, в 6 ранку вставання, хочеться лягти і заснути як мінімум на доби дві-три.
Чоловік втік по справах, увзав надовго, чим розважати малечу навіть не знаю.
Звісно що до роботи настрою нема зовсім.

kati
30.07.2011, 12:51
Ох, вже майже перша, а мені та шось швидко ранок пройшов...Сашка сходив з татом на плавання, зараз відправила його з свекрухою надвір, дімку з чоловіком спакувала гуляти( це дуже велика врочистіть-бо то вперше)))...сама пью кавусю,заїдаю спартаком.Треба попилисосити і збиратись на дитячий день народження, а після того ше йдем на дорослий день народження. Уря, уря...ніц не треба сьогодні готувати

natorella
30.07.2011, 12:55
маємо йти на весілля, а я не можу себе заставити підняти дупу і йти помити голову
а шо вдягти - то взагалі проблема

Ная
30.07.2011, 13:09
О,ми нині теж мали йти на весілля) Але наречений передумав одружуватися і весілля відмінили/перенесли на невизначний час. Тішуся,шо не треба ніде йти,бо після трьох тижнів відпочинку ніяк не можу себе організувати,та й самопочуття не дуже,бракує тепер свіжого повітря)

natorella
30.07.2011, 14:05
наречений передумав одружуватися і весілля відмінили/перенесли на невизначний час
мда, бідна наречена
наш наречений тільки в вівторок подзвонив і сказав, шо то буде нині дефіляда
на розписку не просили нікого (я їх прекрасно розумію, сама так хотіла, тільки муж наполіг)
а в ресторацію просили
йду таки певно помию тоту голову. шоб не було аж так страшно
про лахи не думаю - головне шоб було зручно)

Alicia
30.07.2011, 14:10
Ми близько 10 ранку встигли простояти в дивній корці на Стрийській, біля військового училища. Там стііільки машин! Чи то випускний там, чи що...Тролейбуси не могли проїхати, бо дуже мало місця було, а ми так(!) спішили:girl_impossible:! Викликали нашу машинку з Алексу на огляд, бо всій партії тігуанчиків міняли якісь там запчастини. Випили кави у них на другому поверсі і поїхали на чистенькій, вимитій машинці на краківський ринок, купили черв'яків на рибалку, салатового пінопласта, крючки, а також обдивилися різні весільні дрібнички, і я ще раз впевнилась, що купувати буду все в інет-магазинах. Від того атласу, рюшичок і бокалів зі стразиками просто...посміхало.:connie_pull-pigtail
Зараз їмо, відпочиваємо і їдемо в Раковець за водичкою, а ще надумали посмажити на мангалі овочі і м'яско. Потім заїдемо в КінгКрос, може якийсь фільм романтичний подивимося.:girl_tender:

хельга
30.07.2011, 15:47
Вчора промокла до кісточок. Вийшла за Данилом у садок у невеликий дощик. А потім як прорвало.... Тимофію у візочку дуже подобалось як дощик стукав по дощовику. А я у візочку вожу стару складну парасолю на випадок дощику. Виявилось, що моя стара улюблена парасоля вже ні на що не придатна. В результаті голова мокра, джинси до колін теж і ще надіюсь, що шкіряні мокасини переживуть вчорашню полгулянку по калюжах.
Ех....треба нову парсолю купувати. А ця така класна була, якісна, прожила 15 років. От тільки тканина промокає....

---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

Вчора промокла до кісточок. Вийшла за Данилом у садок у невеликий дощик. А потім як прорвало.... Тимофію у візочку дуже подобалось як дощик стукав по дощовику. А я у візочку вожу стару складну парасолю на випадок дощику. Виявилось, що моя стара улюблена парасоля вже ні на що не придатна. В результаті голова мокра, джинси до колін теж і ще надіюсь, що шкіряні мокасини переживуть вчорашню полгулянку по калюжах.
Ех....треба нову парсолю купувати. А ця така класна була, якісна, прожила 15 років. От тільки тканина промокає....

kvVItKA
30.07.2011, 21:31
як то класно поприбирати в п"ятницю:) тоді субота вільна:girl_dance:вранці я зробила кльовий сніданок, тато жартував,що краще ніж в Старій Будві:) потім вдалось трішки повишивати, пообідати поїхали в Японухату, і тепер знов врочистіть чоловіки пішли кататись на моєму новому велосипедіhttps://lh6.googleusercontent.com/-E7jUecWW78Y/TjRNdXGI4GI/AAAAAAAADC0/vdVpjwmBG0s/DSC_6031.JPG розмито, бо я не маю штатива, а на вулиці вже темно
кльовий-кльовий день!
і ще одна файнюча форумлянка заскочила на пів хвилинки і не могла з двору вийти ггг, наступного разу мусите залишитись на каву!

Bogdanka
30.07.2011, 22:31
Були в КінгКросі
купили чоловіку джинси і светер, мені капрі і топ. затоварились в том тейлорі, бо там нині і завтра акція - на весь асортимент 60 чи 70% знижки, такщо вийшло гарно.
Крім того доцік вже великий, не можна без уваги залишити))) - має гаманець з Аксесорайзу до пари до аксесорайзівської сумочки у вигляді хатки, яку Со на уродини подарував кавалєр Олексійко - Тані - гуталінчик:connie_pull-pigtail:girl_in_dreams:
Софі так і заснула з своїм гаманцем))
довишивалаМ свої травки
і головна вихвалялка - бачила в КК Таню - вишиванку!!! Така позитивна, ну просто комок енергетичного заряду ++++++++. Бачились ми правда у WC)), але то дуже гарні пару хвилин, сподіваюсь, вишиваночка прийде на нашу вишивальну здибаночку в понеділок;)

Зануда
30.07.2011, 23:35
Вже третій день мене застуда штурмом бере. Думаю - здатися вже, чи ще трошки подригатися? :) З того всього навіть вже( на подив чоловіка :) ) відмовилася їхати на тортик в наше улюблене місце. Завтра....усьо буде завтра....

AilataN
31.07.2011, 00:06
Сьогодні проводжалися з кумаською, яка приїхала з Казані...
Люблю її дуже, але так рідко бачимось! Водили козу по старому Львові, фоткались в різних ракурсах, я також підняла очі від "трамтуара" і надивилась на наше красиве місто! Люблю Львів!
Шкода, що вона їде і слідуючий раз не знаю коли побачимось...
Плакали...

Panadolka
31.07.2011, 00:52
З самого ранку на роботі. Настрій явно вже морський,, подумки плаваю :))) де там працювати. Колектив мене гарно відпровадив у відпустку, після того погнала додому збиратися надень народження. Так що в нас дитяче день народження вийшло дуже пізно :). А тепер коли маля моє спить я пакую торби, бо незнаю чи завтра буду мати час, в понеділок вже їдемо.....ех ще трошки!

zetta
31.07.2011, 06:51
поїхала моя Анастейша відпочивати.... каже вчора по телефону мама тут колібрі сидить )) кажу в мене теж колібрі на руках сидить таке 6ти кілограмове ))
поки чоловік ходив до магазину, я влаштувала йому маленький сюрпризик- замовила суші на вечерю, то ше і на сніданок нам є.
п"ю каву з сиром... сонце світить .. і пташки співають.

Mazerati
31.07.2011, 08:19
В нас весілля!!! тобто не в нас особисто, а в моїй родині! троюрідна сестра виходить заміж за мого однокласника! ура! обоє дуже файнючі люди і творчі.
хоч погода не ахти, але дуже вже хочеться натанцюватись і відірватись на повну, забути про всі проблємс, ато останнім часом думки навіть спати мішають..

manka
31.07.2011, 08:55
сонце світить .
де це сонце? бо в нас нема і схоже на те, що сьогодні й не буде

Heureuse
31.07.2011, 09:24
я потихеньку відхожу від стресу, вчора навіть плакала лише раз :girl_crazy:
повертаюсь до нормального життя, бо воно триває і для себе я вирішила, що якщо так сталось, значить так має бути..і рано чи пізно я побачу, що це все на краще...
після всіх переконань близьких я таки згодилась йти на платне...тож з понеділка починаю пошук роботи, бо треба грошики..багато!
а ще хочу подякувати всім форумлянкам, які мене підтримали в тяжку хвилину!:kiss:

Oliusia
31.07.2011, 09:58
сонце світить .. і пташки співають.
zetta, де такий кайф сьогодні у Львові є?
ранішня погода нинче не тішить......,але треба собі підняти настрій,вихідний все ж таки + відпустка:girl_wink:

zetta
31.07.2011, 15:48
де це сонце? бо в нас нема і схоже на те, що сьогодні й не буде

zetta, де такий кайф сьогодні у Львові є?
я зараз не у Львові, але зрадісттю б поділилась з вами сонцем бо за час літа я бачила дощ лиш 4 рази.....весь час спека, а я люблю наш львівський дощик .
наробила абрикосового варення , знову ніц не готую бо тепер чоловік суші замовив )

Vittoriya
31.07.2011, 15:52
Повернулася я до Львова і до посиденьок :) Стільки всього написано, залазила кілька разів в нет, але з італійськими комп'ютерами я не дуже подружилася. Погода у Львові звичайно як завжди, але після спеки навіть хочеться трохи подихати. Дуже сумно було покидати море і гарячу Італію з її смачнючими капучіно, баболонами, вином, але й вдома добре :) відпочиваю від відпочинку.

Тетянка
31.07.2011, 17:56
Я нарешті дома, село явно не для мене...Все мені не так, і ліжко не таке, і захолодно і..взагалі. Сашулік з татом на качельках десь в центрі,а я купила лосося і думаю, що то з ним роботи, бо господиня з мене не дуже :girl_impossible::girl_blush2:..

jalla
31.07.2011, 19:36
Повернулася я до Львова і до посиденьок
Ура!!! Ну, нарешті!!! :radist::p

У мене сьогодні врочистість, якщо це можна так назвати. Перший день на новій квартирі. Настрій досить піднесений і навіть усі стреси, які переслідували мене останнім часом поволі відходять в минуле.
Не знаю по якій то причині, але цілий день якась суцільна обжираловка. Думаю: "ой, як тут добре на новій хаті... треба щось з тої радості смачненького з"їсти:rofl:"
Погода, правда, мяко кажучи ніяка, але все-таки вдалось трохи вийти з малим погуляти на новому місці. А ще я встигла сьогодні наготувати їсти і трохи пороскладати речі. От так вот!!! а далі поживем побачим. Головне, що наше болюче житлове питання накінець то трохи прояснилося в кращу сторону. Так-так, дякуючи Богу.

Michela
31.07.2011, 23:24
А ми сьогодні якось по домашньому...Сходила з Ростусиком та чоловіком до церкви, потім смачно наїлись:nyam2:( якщо то можна так назвати, бо вважаю, що нажерлись) і цілий день спали і льозяли (ну лежали)....:girl_yes:Правда чоловік ще сходив на футбол, де Карпати програли...:girl_devil:
Зараз мої хлопці дивляться кАно, а я тут....
Завтра може поїдем до доні, бо вона не Львові...скучаєм вже !!!:girl_sad:
З врочистостей- тішусь нетбуком!!!:girl_dance:

kvVItKA
31.07.2011, 23:39
вранці поїхали і купили ще мужу велосипед:) мучив мене пів дня, все ж, як каже свекруха "задибав" і ми поїхали прокататись, йшов легенький дощик, найбільше кайфував малий і чоловік, а я перелякано крутила педалі, найсмішніше було, коли довелось їхати під гору, мені виїхати не вдалось, злізла з того чуда і пішла поруч:girl_haha: до слова, на гірському велосипеді то я вдруге в житті каталась:)
якийсь дурнуватий день, малий заснув, я дуже хотіла солодкого, чоловік пішов в магазин, накупував купу всього і блін! поставив тупо біля мене, я стоптала морозиво і десь 5-6 цукерок пташине молоко, тепер мені ще гірше ніж було до того.
не люблю неділю-не люблю! завтра понеділок...перекрутіть хтось добу назад...

hrystusja
01.08.2011, 01:19
А в нас нині був файний врочистий день:girl_tender:. Мали в гостях мою сестру з чоловіком, файно посиділи в родинному колі. А ще знайомили Ромчика з його троюрідними братиками -двійнятками. Їм по 1,5 року. Такі вони класнючі:girl_tender:, зовні однакові, а характерами повні протилежності. Один з мами не злазить, а другому все кольорово, зі всіма балакає і на руки йде. Одним словом море задоволення отримали:girl_yes2:. А вечір провели за переглядом телевізора і поїданням кавуна. Так банально, але так по-сімейному тепло. Зараз маю годину для вишивання і спати...

Музик
01.08.2011, 09:31
похвалюся тут - були позавчора в свекрухи, подарувала нам з чоловіком стільки всього - набір http://s004.radikal.ru/i206/1108/d4/e5d31cb9d2c2.jpg (http://www.radikal.ru), і ще отаку штуку http://s46.radikal.ru/i113/1108/95/f74506787b85.jpg (http://www.radikal.ru), і ще халатик такий мякенький і гарненький!

Alicia
01.08.2011, 09:37
Вчора була "найкраща" рибалка в моєму житті. Поїхали на ставки за 35 км від Львова і забули наживку! І не було в кого позичити ні черв'яків, ні кукурудзи...Сиділи і втикали на той одинокий поплавок. На кульбабку з горя пробували ловити.:girl_crazy:
Але по дорозі назад я вдруге в житті сіла за кермо і їхала 60 км/год! Це для мене було щось! Здавалося, що взлітаю!:girl_haha:
А ще мені дуже гріє душу думка, що мої мама, тато, сестричка і племінниця зараз на морі! Неочікувано моїй мамі дали путівку з роботи, вони за один день зібралися і поїхали! Буду сподіватися, що вони там понабираються сил на цілий рік. А я вже замовила для племінниці на День вареня іграшку Вуді з мультику "Іграшки". Так вже вона його любить, як десь на картинці бачить, то червоніє. :girl_blush2:Перша любов!

Heureuse
01.08.2011, 09:46
я вчора весь день посиденькала з подругою- ну треба було мені комусь виговоритись, бо маму вже певно дістала, коханий взагалі в іншому місті, а я вже потихеньку їхала з розуму, тримаючи то все в собі...добре, що маю людину, яка вислухає, підтримає, порадить, як треба то вправить мозги на місце...тож вчора ввечері я нарешті відпустила ситуацію і мені стало легше!
на сьогодні планів нуль..ніколи не знаю куди себе діти в понеділок..
і ще, то в мене глюки чи таки дійсно осінь настала???:girl_emo:

Зорянівонька
01.08.2011, 13:10
Я щось нині голодна як вовк. Сиджу на роботі і чекаю того обіду. І зранку так добре поснідала. Ай, не люблю понеділки.
Вчора досвятковували ДН чоловіка з родичами. В суботу на ремонті прибирали, вже хоч кінець видно на горизонті (далекому:)). Чекаємо меблі. А кухню вже маю - дуже задоволена, принаймні виглядом.

napoleona
01.08.2011, 13:25
Вихідні пройшли всі у шопінгу: грошей потратили:girl_impossible: закупили мені все у ПБ, чоловіку купили файне взуття...
потім вечером пішли погуляти у дощ, на нас всі дивилися великими очима, а нам було всеодно:girl_blum:
прийшли попили гарячого чайочку і лягли спатки...
так швидко пройшли вихідні...
а ще тішуся, що приїхав слінг, а потім думаю, а як я буду з ним, якщо нічо не знаю, не вмію?...
отаке-то

olevitska
01.08.2011, 13:41
А у нас вчора була врочистість...ми поїхали спочатку в Олеський замок, потім в Підгорецький...пофотографувались, настрою не зіпсув навіть той дрібний дощик...смачно повечеряли...вже у свекрухи...приїхали до дому, малі вклались за кілька хвилин...подивились романтичний фільм...і я навіть пожаліла що так швидко пройшли вихідні...
...а сьогодні щось ніяк не зберу себе "до купи" ото розслабилась називається...

kvVItKA
01.08.2011, 13:53
то в мене глюки чи таки дійсно осінь настала?
телефоную мужу, питаю яка погода, що вдягатись? відповідає :" така як я люблю, ніби осінь":girl_haha: а для мене осінь,особливо "солодкий листопад" депресухою попахує.
Врочистістю має стати вишивальна форумівка,але ще не знаю чи я на неї попаду:)

Bogdanka
01.08.2011, 13:55
Врочистістю має стати вишивальна форумівка,але ще не знаю чи я на неї попаду
включи свій фен-шуй-настрій-навівалку і най тобі вдасться прийти!!!!

хоч сама сиджу і сплю

Barbie
01.08.2011, 14:04
ще, то в мене глюки чи таки дійсно осінь настала???
Мій Тараскін приколюється з мене,щоб я їхала до нього в літо, бо він в осінь не хоче приїжджати:)

arushka
01.08.2011, 14:06
А у мене врочистість - у найкращої подруги за 8 місяців народиться малюк!!!!!! Тішимось усі, бо 9 років вона не могла завагітніти, то зараз аж світиться щастям. З прози - моросить дощ і хочеться спати, холодильник пустий і треба щось готувати їсти, а бажання немає ніякого. Ну і до повного щастя передзвонили з рідних сіл і сказали, що везуть мені два мішки огірків на закрутку ( врочистість?...проза?...)

kvVItKA
01.08.2011, 14:06
включи свій фен-шуй-настрій-навівалку і
но,настрій феншуйний для форумівки, але от вже 3 рази день "переграла". Поки ждю мужа на обід, а там далі буде видно:) ще на колишню роботу хочу заскочити, лОзи їм з пршутом привезла і ніяк не віднесу:girl_crazy:

Holly
01.08.2011, 14:38
У мене врочистість - до мене на цілий день приїхала мама з Яринкою, так класно. Поки мама бавилась з внучками, я переробила купу роботу. А зараз збираємось прогулятись. поки дощу нема.

Michela
01.08.2011, 15:48
Поїхала з малим до тата, там ще залишились деякі речі (ще з того часу, як ми там жили поки ремонт робили). Трохи полялякали по душам, та й тато нас з нашими причандалами привіз...Ростик вже заснув, а мені б здалось ті сумки розпакувати, а я не можу. Почуваюсь так кепсько, що просто капец...Все тіло болить, голова крутиться....Добре, що хоч чоловік скоро з роботи прийде. Хотіли до Соломії поїхати, але ні...не можу...хіба чоловіка з малим відправлю...Йду трохи ляжу, бо сил зовсім немає!:boredom:

mrochkizm
01.08.2011, 15:52
Була в стоматолога, поприбирала в хатці, зараз матиму урок. Чекаю ще одного важливого дзвінка - а телефон мовчить :) То найгірше, оте чекання :) На вечір заплановано перегляд 7-го сезону Доктора Хауса :) А загалом настрій такий умиротворено-сонний. То через погоду, мабуть.

Зорянівонька
01.08.2011, 15:59
Чекаю ще одного важливого дзвінка - а телефон мовчить
як а анекдоті - заховайте телефон, ляжте в ванну, намильте руки - тоді і задзвонить :)
Мене голова ботить, певно втечу трохи швидше.

BIEDRONKA
01.08.2011, 18:02
А мене сьогодні звільнили, точніше повністю звільнили старий персонал, а набрали новий, ги))) Аж самій смішно, бо я з того рада , самій давно вже все набридло, тільки от чекала на слушний момент:connie_pull-pigtail
Буду шукати якусь роботу на дому, а яку?...хм, навіть не знаю з чого починати:girl_crazy:

Переповнює приємне і радісне відчуття, давно не було такої легкості)))
Тепер я приєднуюся до безробітних...

сніжна
01.08.2011, 23:45
приємне і радісне відчуття, давно не було такої легкості
півроку тому я спочатку у день "ікс" мала таки стрес.А на ранок прокинулася точно з таким почуттям легкості. І зараз думаю: і чого я не звільнилася раніше, а "тримала лице" серед певних лицемірних осіб? Отак з наступного ранку "безробіття" і дотепер не шкодую зовсім. Все, що не робиться, то на краще. Ось побачите. Часто після кардинальних змін отримуєте цікаві перспективи.

Mazerati
02.08.2011, 09:24
Я вчора весь день відсипалась, бо прийшли додому з весілля пів-шостої ранку. Нині планую невеликий шопінг, потім прання-готування і буду помалу складати валізу, бо зовсім скоро на відпочинок. Квитки вже лежать поряд на столі і гріють душу :)

Holly
02.08.2011, 09:54
У мене знов врочистість - зараз приїде кумася. А ще я матиму нині нарешті власний комп"ютерний стіл. Не новий, але я планую його декорувати. Так що буде в єдиному екземплярі

Michela
02.08.2011, 09:55
Напилась ввечері лікарств- вже трошки краще себе почуваю.:girl_yes: Зараз треба їсти зварити та помідори закрутити, які вчора чоловік купив. :girl_mad:Треба було попередити, що я прихворіла, а я не подзвонила йому...:girl_emo:Тож мушу взяти себе в руки і попрацювати. :ed4d70def841dc74b57Ще треба з'їздити на Південний, щоб забрати тюлі та штори, які вже готові.:girl_curtsey:

Heureuse
02.08.2011, 10:14
прикол- поки я парилась в душі виглянуло сонечко! я з подиву навіть спочатку не зрозуміла чого то в хаті так ясно стало:girl_crazy:
сьогодні маю бойовий настрій- хочеться щось робити, міняти, жити...от що значить один день провалятись в ліжку, абсолютно нічого не робивши, і зразу тягне на подвиги:biggrin:

Michela
02.08.2011, 12:19
Маю маленьку врочистість! Щойно від мами отримала маленький презент! Ось...
http://s60.radikal.ru/i167/1108/b5/2f850da67573.jpg
Макарони ті теж!
А ще доні костюм спортивний, а малому коврик. Ось такий...
http://s006.radikal.ru/i214/1108/78/a8237ad0d7ce.jpg
Яким він дуже тішиться!

Alicia
02.08.2011, 14:45
У мене насичений початок дня. Шукала собі сукню на розписку, відвідала багато салонів, і вперше в житті приміряла весільні сукні! Тільки не пишні, а такі простенькі, прямі, але зі шлейфом і відкритою спиною. Таке приємне відчуття, коли на себе у дзеркало дивилася...Хоч би моя мамочка мене побачила! Нареченого спочатку хотіла брати з собою, а потім вирішила все-таки, що несподіванка краще, хай для нього моя сукня буде сюрпризом.
Завтра іду замовляти букетик і бутон'єрку, бо в квітковому магазині за два тижні потрібно зробити замовлення.
Зараз на роботі, чомусь купа енергії, а її нема куди подіти. Щастя переповнює, очікування прекрасного...Хочеться потанцювати, побігати і пострибати! Як ті метелики у мене в підписі! :girl_dance::greeting:

MADLENKA
02.08.2011, 17:09
Я героїчно відмучила робочий день, по дорозі додому купила антигріпінчик, насмажила собі "кафлєток" і тепер їм, щоб випити таблеточки, бо казала аптекарка, що краще цей антигрипін пити після їди а з апетитом під час, після чи просто без хвороби в мене ніколи проблем нема:girl_crazy::girl_blush2:я б, напевно, і під час операції прокинулась би і попросила їсти:girl_wink:. Тому нап*юся таблеток, включаю фільми якісь і буду відлежуватись, бо завтра знову на роботу. Добре, хоч малі в мами і побудуть окремо від мене заразної. Якщо чесно, то так давно мріяла просто повалятись на дивані і ніііііічого не робити. Маю нагоду:girl_wink:

Надя К.
02.08.2011, 20:14
Відсвяткувала сьогоднішній ДН... З самого ранку настрою не було, бо не люблю це свято та й взагалі святкувати не збиралася. Чоловік з Анічкою привітали ще вчора, а сьогодні мали прийти лише батьки. Але чоловік сьогодні на роботу не пішов і в обід несподівано прийшли чоловіка брат з жінкою і похресницею, а потім ще моя сестра. Так гарно посиділи, отримала багато гарних квітів і приємних подарунків. Тож свято все таки вдалося і настрій врочистий!

Iryna
02.08.2011, 22:48
ох, замучилася я за сьогоднішній день....вчора до пізньої ніченьки прикрашала торт, а зараз вже й сліду від нього нема))) то ми так святкували день народження донечки! а зараз вклала своє дітьо і невіриться як той час біжить.... здається, що чужі діти ростуть швидко, але й свої не відстають)))) от така у нас врочистість:girl_in_love:!!!

mrochkizm
02.08.2011, 22:55
Дуже замучена морально, бо маю зараз зробити нелегкий вибір в плані зміни роботи - бо то означатиме кардинальну зміну в житті. Знаю, що все залежить від мене, але чим більше думаю, тим більше не можу нічого надумати. І ще з усіх сторін зараз відбуваються зміни - і пропозицій роботи в офісі, і в моїй домашній роботі, і в викладанні на фірмі - всюди і наразі. І будь тут мудрим. Головне, щоб не перемудрувати, правда ж?:)
З врочистості - маю підтвердження на участь в конференції в Кишиневі у вересні - за дорогу/готелі/харчування платять організатори :) Треба тепер сідати підтягати англійську мову :)

levandivka
02.08.2011, 23:09
поки я парилась в душі виглянуло сонечко! я з подиву навіть спочатку не зрозуміла чого то в хаті так ясно стало
сьогодні маю бойовий настрій- хочеться щось робити, міняти, жити...
Цікаво, чим діло кінчилося...

hrystusja
02.08.2011, 23:21
Та погода мене м"ягко кажучи дістала:girl_devil:.
Нє, ну всьому має бути завершення, а тут не видно світла в кінці тунелю:(
Ї здоров"я зараз мене підводить. Жахливо болить спина, а голова від тої погоди як баняк...
На вечір мала трохи врочистості - прийшла моя дружечка-подружечка і попили чаю в тишині, бо якраз вляглось моє чудо. Набалакались, насміялись і минула непомітно моя біль. Зараз файно, але не перестаю хотіти літа!!!!

Ljus6ka
02.08.2011, 23:35
А я першу половину дня бігала по базарі, купувла продукти, а другу половину провела на кухні і наварила багацько смакоти.

zaderyshka
02.08.2011, 23:39
Сьогодні така собі дивна врочистість - повернення до прозовості. Ми повернулись до Львова з Чорногорії, радісні, засмаглі і щасливі, з купою вражень, ракії, сувенірного барахла. Завтра ще одна врочистість, в коханого чоловіка День народження. Тож зранку встаю готуватись, бо ввечері прибудуть делегації на святкування :girl_wink:. Ех, кльово вдооомааа:girl_yes2:

карапуз
03.08.2011, 00:09
Зварила абрикосовий джем, яка то смакота :girl_yes:!
Певне за ніч увесь з"їм :nyam2: .
http://s005.radikal.ru/i212/1108/ab/10aa805fa268.jpg

Zlju4ka
03.08.2011, 08:29
Сплошна проза:вчора летіла як сумашедша додому бо малого посеред дня забрали з садка блідого і з страшними болями,вдома рвав до 10 вечора-мусили колоти щоб зупинити то все,практично не спав,на отруєння не схоже бо ні темп,ні розтройства шлунка нема,лише вялість млявість і рвота.Нині вдома,вже навіть пройтися по хаті сили має,а то навіть встати не міг.врочистості поки що немає...

Milady
03.08.2011, 10:30
В мене вчора день був і ніби врочистий,а водночас там і до жилетки близенько:girl_sad:Святкували ми вчора нашої подруги день народження,гарненько посиділи на суші,прогулялись по місту,а потім вирішили піти на вечірку де замість того щоб танцювати,майже весь час сиділи і говорили-говорили-говорили:)А сумно,бо ця подруга через декілька днів летить Америку, в кращому випадку на рік і на весіллі нашому її не буде...сумно,ой сумно:girl_cray:

Музик
03.08.2011, 10:41
ходили із сестрами в Кінг-Крос за покупками, в результаті я купила лише капелюха для себе, чоловікові дві сорочки, приїхала додому - подзвонив милий хлопчик з інтернет магазину, де я замовляла сестрі подарунок на день народження, сказав, що десь о 22:00 приїде. 22:15 дзвонити, що вже темно, він не знає де знаходиться і щоб я до нього вийшла, виявилось, що він сплутав адреси і мені від дому було хвилин 5-7 ще йти, та й він не стояв там, де я просила, а "зрозумів в яку сторону йти" і я ще бігала його шукати...
ну але знайшла, все привезли, тому то навіть трошки врочистість!

Michela
03.08.2011, 20:02
Закрутила сьогодні ще 20 банок овочевого асорті (огірок, помідор, цвітна капуста). :girl_curtsey:
А ще забрала свої тюлі та штори! Доні сподобались, синусику теж! Купила також нам в кімнату та кухню.:girl_dance:
Всім задоволена....але... ніби зробили мені знижку (335грн на всіх тюлях та шторах разом)- а я почала перераховувати, а знижки ніби і нема!!! Чи то я щось пропустила, але ніби ні, пам'ять маю добру..чи то вони мене взули, :girl_in_dreams:бо сума загальна вийшла величенька, м'яко кажучи...
Цікаво, скільки коштує 1 метр тасьми широкої, бо в них з шторами замовляла, а ціни на неї не говорили, знаю, що метр підгину рахували по 15 грн.

gnoma
03.08.2011, 22:10
День якийсь важкий. На роботі дурдом, цілий вечір готувала, прибирала, прала, мила. Коханий захворів і не приїхав :( Хоч би до вихідних одужав, бо в неділю в нього день народження.
Зараз прийняла гарячу ванну, сьорбаю чайок, роблю манікюр і паралельно сиджу на ДП. А далі мене чекає ціла гора англійської. Нічка буде довга...

Яруська
03.08.2011, 22:20
А ми вже приїхали з Славське Рок, погода була так собі але повеселились добре:girl_yes2:.Сьогодні з коліжанкою зробили подвиг черговий, зробили закруток на зиму, помідорів намаринували, огірочків по-польськи, баклажанів і чері в томаті..замучились але задоволені:girl_yes: А далі треба збиратись на відпочинок:girl_tender:

Borsychok
03.08.2011, 22:23
Завтра ще одна врочистість, в коханого чоловіка День народження
І в мене завтра врочистість-в чоловіка ДН:girl_in_love:

MADLENKA
03.08.2011, 22:34
Нарешті приповзла додому:girl_claping: Цілий день відсиділа в офісі з антигрипінчиком, все як має бути. Відносно спокійний був день..... хе-хе до третьої години дня:girl_crazy:А потім, як тільки шеф поїхав по справах з офісу -началось!!! купа всяких питань чи аеропорт працює+коли сідає Київ, до якого я відношення взагалі не маю+страшенна ломка від простуди, закладений ніс, вуха....картинка ще та! і тут дзвонять наші "чудові" румуни і кажуть, що в них погані новини -58 сумок не загружено в літак....:eek::eek: мама дорогая!!!!:girl_impossible: зразу уявила себе отакою:padonak: і хотілось :suicide: Словом, важко комусь уявити 60 злющих пасажирів (я їх чудово розумію, але все, що можу зробити -це прийняти від них заяву і скаргу), які готові тебе роздерти. І знову наслухалась про ту нашу компанію, що то п.....якийсь, що то тільки в нас таке і т.д. Найбільш колоритними були з Волині (хто з Волині не ображайтесь, просто такі екземпляри попались!!!) Одна пасажирка з такими нервами заявила: чи то не можна було щось інше зробити, а багаж не чіпати? Я спокійно відповіла: добре, я передам рамп агенту і пілоту, щоб наступного разу заливали менше палива, а в першу чергу грузили багаж, а вже чи вистарчить палива чи ні - то неважно,головне, щоб багаж був загружений....Народ, що стояв поруч злегка задумався...і подальший процес пішов спокійніше. :girl_yes2: В таких ситуаціях знову тішать іноземці - тихо, спокійно, без крику - все оформили і пішли - все -так це працює всюди, а не відразу з криками...
Тепер сиджу вдома, їм мед і відходжу....Добре, хоч діти в мами, а то вони б хотіли поговрити, а я не можу......Аж боюсь уявити, що то буде завтра, якщо не всі сумки пришлють:khomyak: Ось така то проза....Таке в нас трапилось вперше за 6 років....Треба просити Бога, щоб більше не повторювалось....:girl_smile: Шось я навіть спати перехотіла від того адреналінчику:girl_wink:

zetta
03.08.2011, 22:46
отримав чоловiк одноразову чоловiчу допомогу на дитину... ну я з причини поганого настрою пристроiла iх в iнтернет-магазинi... джинси, спорт костюм донi, чай. а ще чекаю посилочку вiд куми.
а найголовнiше то те що в мене все вiкно в антурiумах i такi тi квiтки як королеви )

Fleshka
03.08.2011, 22:52
Встали-поїли-погуляли-поїли-поспали-поїли-погуляли-поїли-спимо...

Тетянка
03.08.2011, 22:53
Щойон закінчила пакувати частину міні-подаруночків для друзів Сашка - в нього 7 серпня буде 4 роки..Як час швидко біжить. Отримала від пакування море задоволення. Братова конкурси придумує, а я подарунки. на роботі дурнуватий день, вирішила стрес зняти шопінгом - поїхала в центр, щось нічого мудрого...П.С. Завтра піду купляти велику чашку для мужа, а то він п"є з моєї, а я того не люблю :girl_emo:

Barbie
03.08.2011, 23:37
Сьогодні цілий день десь бігала,десь не встигала,капець був.Спочатку по роботі бігала,потім бігом бігла на манікюр,бо не встигала.Хотіла зовсім свої довгі нігті обрізати,але нє,як завжди майстер почала ну то ж так шкода,вони такі гарні,ну давайте хоть чуть-чуть лишимо:d23:Ну і как всігда я піддалась на ті вмовляння,так шо трошки маю довгі нігтики:) Ше зробила в неї корекцію брів,і пожаліла,що зрадила своєму майстру. Вона мені їх краще робить.Ну нічо ше до весілля надіюсь все виправлю:girl_in_dreams:Ну і врочистість - ми вже замовили весільного фотографа, дуже приємна людина!
А завтра в мене починається суцільна врочистість на кілька днів,бо зранку їду до свого Тараскіна в Київ:radist:

hrystusja
03.08.2011, 23:43
А я сьогодні цілий день сонечку тішусь:girl_in_love:.
Зранку пішли гуляти в парк, познайомились з місцевими мамами і їхніми дітками. Вражень мооооре:wacko1:. А по дорозі до дому заснули!! Це в перше за довгий час Ромчик заснув у візку та ще й без циці. прийшлось нам продовжити гуляння:girl_yes2:. А далі перекусили дочекались мужа і далі гуляти:yahoo:. Потім купили самий великий кавун і пішли святкувати. Моєму чуду нині 11 місяців:yahoo::yahoo:. Але найбільша врочистіть це те, що Ромчик вже 10 хвилин солодко спить. Так він спить і ще навіть не друга ночі. Тішусь як дитя:yahoo:. Йду вишивати:girl_yes2:

Bogdanka
03.08.2011, 23:51
вперше залишила Софію з няньою з 08.30 до 17.30
Софія по телефону після денного сну тільки запитала коли я прийду і чи купу пецєнько;)

Heureuse
04.08.2011, 09:11
вівторок- бажання до подвигів привело мене з подружкою в КК. полазили по магазинах, я там майже ридала, бо спеціально не взяла з собою великих грошей, а то б все потратила. ех, як то тяжко для шопоголіка ходити по магазинах і не могти нічого купити:girl_crazy:
з горя пішли в кіно, трохи розслабились, а потім під дощем вертались додому..
вчора- літала як дурна, з пів 10 ранку до 6 вечора я сиділа 15 хвилин. зате нарешті оформила всі документи і оплатила своє навчання. як побачила які там суми люди віддають, то мені зле стало. вкотре подякувала Богу, що допоміг мені без жодної копійки поступити на бюджет і провчитись так 4 роки.
а ще, ми здається обрали зал на весілля. ну, принаймні, я в нього закохалась:girl_tender:
сьогодні- відпочиваю, бо ноги після вчорашнього ходіння не згинаються.
всім доброго ранку!:girl_smile:

Michela
04.08.2011, 09:47
Встала разом з чоловіком...в 6 год. Попили чайочку:morning2: , він пішов на роботу, а я пішла прасувати та чіпляти тюль та штори Ростику. Коли вже закінчувала, то моя дитина прокинулась і....каже- ТАЧКИ, та де каже ...кричить! :yahoo:Короче, малий довольний, а я ще більше.:biggrin:

zaderyshka
04.08.2011, 14:57
Відгуляли ми День народження мужа, враженнями про поїздку поділились і сьогодні до праааці :girl_smile: Щось я втомлена сьогодні після того святкування. Ніби тільки батьки були і сестра з чоловіком, а сиділи допізна, нині зранку тільки всіх повідпроваджували. Сьогодні повертаюсь до своєї дисертації. Ох, керівник мене певно "покусає", в мене три тижні телефон вимкнений був :girl_phone1:
Треба певно сідати на дієту і в зал знову йти, бо так розжерлась в тій Чорногорії, що капці.

jalla
04.08.2011, 15:44
А мої будні тепер взагалі якісь шаленні стали. Малий такий розбишака, шо просто капець. Істерить по любій причині так, що пробки в вуха треба закладати, падає, товчеться чолом в підлогу, короче висловлює протест гучно, буйно і несамовито!!!:ireful: При тому, що протестує кожні 5-10 хвилин невідомо через що. Напевне все не по його.
Чоловік пішов ще на одну роботу, тому в мене таке враження, що він у відрядженні. Не бачу його ні в день, ні в ночі, тільки приходить поїсти і переодітися.
Добре, що моя дитина зараз спить, то я встигла попилососити, зварити їсти і... все, вже встав. Короче, одна проза... Зараз їмо і ідемо гуляти.

cherepashka
04.08.2011, 15:49
Мої дівчата сплять..Це такий кайф! Тиша і спокій в хаті. Настюха годинку хропе, а молодша вже 4 години :d23: Я вже і наїлась, і напилась, і педикюр зробила.. Балдзьож

MUCHACHA
04.08.2011, 17:32
Вчора мала дуже кльову зустріч з Каською:girl_in_love: закутались в теплі пледи, попивали кавусю і лялякали:)файно було:girl_tender:

Ввечері вирішила, що мені мус поприбирати ванну кімнату, мила-прибирала до першої ночі, зате сьогодні зранку все аж сяє. Невиспалась і зранку чоловік за ногу з ліжка стягував..ггг...ну ніяк не хотіла вставати, як наслідок - запізнилась на роботу. Робітниця ще та...:download:

Завтра, після роботи, їдемо в Карпати, чУмайдан ще не розібрала з минулих карпатських вихідних, тому і складатись особливо не потрібно ото господиня, бліннн Якби ви знали, як я люблю ті гори, то моя любов, яку ніколи ні на що не проміняю:girl_in_love: там моє серце, там душа, там я насправді відпочиваю, розслабляюсь і просто кайфую...одним словом -привіт вихідні:girl_flag_of_truce::)

Fleshka
04.08.2011, 23:54
як то тяжко для шопоголіка ходити по магазинах і не могти нічого купити
а карточки? а в борг під хрестик в коліжанки...як мені то знайомо, не раз так ходила, брала гроші спеціяльно лише на каву, але завжди знаходилась справжня подруга з запасом на річ без якої я ну ніяк не можу жити далі...
сьогодні файно посиділи з друзями і знайомими в кафешці, полялякали-попліткували, взнала приємну новину про так довго очікувану вагітність знайомих, буде двійня! аж не віриться, вони заслуговують...поки ми сиділи з ними за столом, то майбутня мама і татко сяяли...
зараз мої дрихнуть, а я знищую солодку частину передачі з Гіталії на ДН нашого татка...нинька приїхала...

natorella
05.08.2011, 00:05
файно посиділи з друзями і знайомими
вам вже легше? ну і слава богу!!

а в нас нині 4 роки спільного життя
вже стільки часу минуло. аж не віриться
люблю свого мужа. хоч він і козявка)))

Fleshka
05.08.2011, 00:07
вам вже легше? ну і слава богу!!
о, та...я вже в формі, в Ромка кропивниця + стоматит - результат мого лікування...де тут справедливість?

вже стільки часу минуло. аж не віриться
вітання!!! толі ещьо будєт:girl_wink:

natorella
05.08.2011, 00:54
.я вже в формі, в Ромка кропивниця + стоматит
головне, шо мама в формі. а ромчик викарабкається. все буде добре

толі ещьо будєт
будєт, певнє;)

карапуз
05.08.2011, 01:19
Купили сьогодні Юстюшці кролика . Діти вже давно сплять, а я все читаю різні форуми, про догляд та виховання вуханів і бігаю до кліточки, щоб подивитись як там наша Дуська чується ,чи не сумує :girl_crazy:.
Пи.Си Така красунечка :girl_tender:, ну точнісінько як я :mocking:

Dobra
05.08.2011, 01:19
Я трохи в шоці... Мала в серпні їхати жити до мами - там особняк, сад, газон (недалеко від Львова, за кільцем), подихати повітрям. Мама по телефону сьогодні тихо призналась, що погано себе почуває і ...не хоче, щоб ми приїжджали. Вже звикла до порядку і розміреного життя. Шото родичі бояться моїх активних дівчат. Стосунки у нас прекрасні, сприймаю це як комплімент енергійності дітей. Зато по-чесному:girl_blush2: Розбалувались - звикли жити всі окремо. По-модньому)))

natorella
05.08.2011, 06:31
я все читаю різні форуми, про догляд та виховання вуханів
а я со слєпих глаз прочитала *внуків*

zetta
05.08.2011, 08:32
Купили сьогодні Юстюшці кролика
а цього кролика моя коліжанка знайшла просто на вулиці ) як йшла на роботу
http://i042.radikal.ru/1108/7b/8a938a714e39.jpg (http://www.radikal.ru)http://i074.radikal.ru/1108/b1/77876408bbc7.jpg (http://www.radikal.ru)
живе зараз і добре йому живеться )як бачите)
погода пасмурна, маю цілий кульок яблук шось будем пекти.

napoleona
05.08.2011, 08:40
вітаю! :give_rose: ото нинька шось буде і зуб, навіть не помішає:biggrin:

natorella
05.08.2011, 08:42
нинька шось буде і зуб, навіть не помішає
то вчора було - 4 серпня
зуб якраз помішав, бо аж на ніч перестав нити - поки нерв від ліків заспокоївся

Michela
05.08.2011, 10:35
Мій паскудний настрій став трохи кращим...із- за такого подаруночка...
http://i046.radikal.ru/1108/b1/c9bd2d6075e4.jpg
http://s39.radikal.ru/i085/1108/6c/4864c1d62ffd.jpg http://i041.radikal.ru/1108/05/44dc377231bc.jpg

Heureuse
05.08.2011, 11:09
карточки? а в борг під хрестик в коліжанки
та власне так було багато разів, але ж потім ті гроші все одно віддавати треба..а з ними зараз троха криза, тому і привчаю себе перш ніж шось купити в ейфорії від побаченої знижки, спочатку включити мозги і подумати чи воно мені справді треба. думаю, шо короткі джинсові шорти на кінець літа і 9-та по рахунку торба мені не дуже потрібні:biggrin:

я прибираю і готуюсь забавляти племінниць, які скоро приїдуть в гості..думаю, куди краще піти- в Шевченківський гай чи в парк культури...

Savchenko
05.08.2011, 11:51
Сьогодні маю прозу - як би мій чоловік не підтримував чистоту в хаті в мою відсутність, однак тре самій все поприбирати, навезла зі села повно смакоти молода кукурузка, перчик, кабачкова ікра тепер буду готувати на вихідні, щоб відпочити. А з врочистості - моя вага здвинулась з місця :girl_tender: приїхавши важилась - мала 63 кг, а їхала на Львів вже 60 кг) Ще 10 кг десь діти і взагалі ляпота була б)) Правду казав мій чоловік: побігай, пошурши, щось пограбай біля хати і побач де дінуться твої кг:girl_yes:

Vittoriya
05.08.2011, 12:01
Моя нинішня врочистість-нарешті я того зуба позбулася... Все решта проза, анастезія відходить, починає боліти. Наклали шви, лікар йде відпустку, знімати їх буде аж 26ого серпня :girl_devil:
Дуже надіюся, що не спухну, бо бачила, як може бути, але минулого разу мене то якось минуло. Лягаю в ліжко, буду дивитися фільми.

zaderyshka
05.08.2011, 12:11
А на мене нині найшло натхнення. Купила собі глини ще перед весіллям і думала щось з неї зробити, але не мала часу, то вона так і лежала. А от сьогодні згадала, що маю ще трохи гарних аксесуарів і може якісь кульчики забабахаю. Маю сильно індивідуальну врочистість, бо вийшов третій сезон моєї улюбленої анімешки "Нацуме". Сьогодні трошки творчий день:girl_bye:

solomka
05.08.2011, 12:15
Давно я нічого не дописувала: була у відпустці, трошки в роз'їздах, то не було часу, то можливості. Проза на найближчі 2 тижні - відвезла дітей до своєї бабусі в Тернопільську область, дуже незвично в хаті, бракує дитячого сміху, порозкиданих іграшок.
Але є сьогодні ще й врочистість - збиремось компанією і будемо смажити шашлики.

Alicia
05.08.2011, 12:38
Вчора наговорилася з братиком по скайпу, насміялася з нього і з його Альбінки (білий бультер'єр з чорною плямкою на оці). Такі вже двоє смішні, Альбінка сопе і хропе точно, як Мейсон у Дідзьо. Питала у брата, що йому подарувати на 30-річчя, відповідь скромна: айпад.:girl_flag_of_truce:
Коханий забрав мене з роботи, ми повечеряли і пішли на пиво до Діани. Такі холодні вечори тепер! Закуталася в плед і все одно було прохолодно. А потім довго стояли біля оперного і дивилися:connie_pull-pigtail, як даїшники працюють. То вже коханому було потішно і цікаво, і кіно ніякого не треба. На ніч дивилася довго фільм, а вранці було важко вставати, як сонна муха на автоматі їхала на роботу і мріяла про каву з шоколадкою.:girl_tender:Почула по телефону голос племінниці, яка мені розказувала захопливо про мушельки, дельфінів, Карабаса Барабаса (потім виявилося, що то дядько біля них загаряє з бородою, вона від нього не відходить), і запрошувала до неї на море...Ех, я би з радістю! Завтра зранку іду на зачіску, коханий на стрижку і їдемо на весілля нарешті! :girl_dance:

napoleona
05.08.2011, 13:10
Такі холодні вечори тепер!
а я так кайфую від них, так мені зараз добре:)

Зорянівонька
05.08.2011, 15:28
Нині пятниця!!! Ще пару годинок на роботі, потім йду до коліжанки на ДН. Погода гарна - жити хочеться (а не працювати).

olena
05.08.2011, 16:07
Прийшла до мене сьогодні моя мамуська, взяла дітлахів і пішла з ними гуляти, а я за той час понаварювала їсти, попрала, поприбирала, і навіть встигла за ними заскучати.
А зараз підемо купувати подаруночок маленькій дівчинці на хрестини і може убалтаю мужа з'їздити купити декілька аксесуарів до моєї нової кухоньки,
яка ще поки що стоїть розібрана у коробочках, але все ж "гріє мені душу".

Тетянка
05.08.2011, 16:16
А в мене щось так вуха горять :girl_crazy:, настрій також розслаблено-неробочий - я весь ранок ударно працювала, а зараз думками вже далеко від роботи...Іду і з"їм шоколадку :)...

Barbie
05.08.2011, 16:45
Я зараз в Києві. Треба починати звикати до нового міста,а я так люблю Львів:girl_tender:Сьогодні дома,як чемна господинька готую їсти і чекаю свого Т. з роботи.Ось така проза,але обіцяв коханий,що ввечері кудись підемо:) А і ще чекаю завтра,бо завтра в мене іменини і іду на шопінг в свій улюблений торговий центр:girl_wink:

jalla
06.08.2011, 09:20
А мене сьогодні моє маля підняло в 7-ій ранку.:wacko1: І від тих пір ганяє без упину по цілій квартирі. Вже другий раз грію кашу, але зупинити його, щоб наївся наразі просто не вдається. В мене голова баняк-банячисько. Вчора відлунатикувала по повній програмі, а зранку ледве з ліжка сповзла.:umbrage: Зараз допиваю друге горнятко кави і надіюсь, що накінець проснуся.
А ще чекаю на свою врочистість. Зараз мають привезти мою пральну машиночку, і в мене буде сьогодні пральний день:radist:
Хоча краще було б кудись на природу поки літо, але все виходить не так як хочеться. Тому буду тішитись тому що є.:agree:

Heureuse
06.08.2011, 09:48
пішли ми вчора таки в той парк культури- дитина довольна, а мене нудить до сьогодні..нє, ну чого питається було лізти на ті каруселі, як я знаю, шо мене майже завжди закачує..потім ледь до хати доповзла..
нині підірвалась з самого раня- вже вклала волосся, зробила манікюр, скоро їду взнавати на рахунок роботи..
а ну і ще не знаю чи то в вихвалялки чи в жилєтку- я зняла свої нарощені нігті. набридло, що вони так швидко відростають, треба вічно на ті корекції ходити.. троха вжахнулась як побачила свої рідні нігті, але нічо- попиляла, пополірувала, покрила червоним лаком і маю модний тепер короткий манікюр..наступний раз нарощу певно на весілля:girl_smile:

MADLENKA
06.08.2011, 10:06
Ура!!! Я сьогодні вихідна і вже з самого ранку маю "господарський" настрій:ed4d70def841dc74b57 Прокинулась в 9.00 питається -чого??? та спи собі увихідний до 12, так ні, не можу:no: Вже закинула прати одну партію, поставила варити кукурудзу, зараз доп*ю каву і йду прибирати на кухні,поки наша дівчина спить вся в хресну:girl_blum: - спить до "побєди":girl_yes2:, потім доберуся до кімнати. А потім, можливо, піду вибирати швейну машинку, бо маю нав*язливу ідею:хочу машинку....але в той же ж час думаю -чи дійсно вона мені потрібна???:confused: Вот і мучусь:купляти чи ні?

Holly
06.08.2011, 14:28
У нас сьогодні сама врочистість - нагулялись з чоловіком і Оленкою, тільки до дому приповзли. Зранку пішли на День підтримки ГВ, потім пішли гуляти по музеях, так файно, сходили ще на моризово і тепер відпочиваєм.

DivineVanGate
06.08.2011, 14:33
Зранку пішли на День підтримки ГВ
І ми там були :), а ще з Holly разом на зустріч у трамваї їхали.

Теж дуже гарно ранко-обід провели.

kvVItKA
06.08.2011, 14:36
швейну машинку, бо маю нав*язливу ідею:хочу машинку.
мені вже 4-ри роки підряд батьки дарують ту машинку на іменини:girl_devil:
вигулялись 2 год в центрі, встигли побачити трохи форумлянок з дітками біля ратуші + нашого файного модератора як завжди з фотоапаратом, а от погодуватись зі всіма не встигли:) Сьогодні в нас був "галерейний" день, зайшли в Зелену канапу подивитись на картини Гапчинської, ну що вам сказати -вони чудові, але вони тих грошей не вартують, трохи загналась вона, чесно. Пішли в Гердан, отримали масу задоволення поспілкувавшись з "дядечком" в галереї. Під Домініканським собором "поглазєли" на знайомих молодят, зараз муж повезе батьків до них на забаву, потім піде до друга,що на днях став татусем, тому буде мабуть пізно-пізно:rus: (вперше цей смайл використала), а що ми з Доміком робитимемо я поняття не маю:girl_in_dreams:
не люблю суботу, коли я не поприбирала в п"ятницю ввечері. ех.

hrystusja
06.08.2011, 14:48
А я сьогодні святкую свої іменини:girl_tender:. Хоча святкую занадто галосно сказано:girl_haha:, бо прийдуть мої найкоханіші люди і ми будемо разом пити файне вино. Во! Зранку вже почала отримувати подарунки. Так приємно:girl_in_love:.
А взагалі зараз мій день не дуже схожий на врочистість. Вся хата в пелюці:wacko1:, бо переносять двері в ванну кімнату в інше місце. Тому муж з татом зараз розбивають стіну... А я тим часом зготувала їсти, вигулялась з малим і чекаю вечірньої врочистості:air_kiss:.

Barnaulka
06.08.2011, 15:33
Вже три тижні на роботі (і місяць без інтернету). Минулого тижня працювала у нічну зміну, наступного - теж. Теперка шукаю квартиру для мене це трохи проблематично, бо я хочу окрему кімнату, а якщо знаходжу якусь варту уваги , то ціна не підходить. От зара сиджу в подруги, дивимося "...Відьми" і шукаю по інтернеті житло.

Ariel
07.08.2011, 00:53
В п"ятницю було в мене ДН-святкували в сімейному колі(12 чоловік).Хотіли посидіти на вулиці але встигли тільки допекти шашлик і втекли в хату(цього року ну дуже агресивні і голодні комарі:girl_emo:).Сьогодні з братом і його дружиною вийшли трохи між люди.Гарно посиділи і малий був чемний-чемний:girl_tender:.
Завтра з самого ранку купа роботи(в мужа чвертка).Забава запланована на 4 годину і запрошено понад 20 чоловік.Добре що подвір"я велике.
А я ніяк не можу заснути:girl_phone1:

zetta
07.08.2011, 08:48
цілий день вчора дома просиділи, ввечері вийшли біля дому погуляти і над нами дерижаблі в асортименті )проплітали)
http://s57.radikal.ru/i158/1108/5c/f96ef622b7e6.jpg (http://www.radikal.ru)http://s56.radikal.ru/i151/1108/31/f384d19070c6.jpg (http://www.radikal.ru) дядьки з відтам кричали ..."ееееейййй людиии" ))

Michela
07.08.2011, 12:16
Ми вчора знов були на весіллі! Добре, що хоч на Сихові, в Екрані...близько до хати. Забава була люкс!!! :drinks:Правда мої чоловік та доня були на мене трохи злі, бо я їх заскоро забрала...в 3 год.(ночі )!!!:ireful: То при тому, що були ще й з малим. :d25:Сьогодні будем відсипатись та відпочивати. Ще б скоренько вареників зробити і можна в люлю.:girl_yes:

MADLENKA
07.08.2011, 21:36
Сьогодні гарно провели день з дітьми:girl_tender: Зводила їх в парк культури, відкатала на всіх качелях,які вони хотіли, потім перейшли в Стрийський парк - подивились на новий фонтан, пофоткались, посадила їх на поїзд з квиточками в обидва боки,а сама за той час відпочивала на лавочці від такого "відпочинку":girl_crazy: Ще б не було такої духоти:girl_devil: - було б взагалі все на 100 балів. Ввечері сходили пішечки в аеропорт, трохи попрацювали, а далі знову пішечки назад. Тепер смакуємо кавуном і динькою і будемо лягати спатки, бо завтра на роботу....завтра вже наберусь сил і може закину якісь фотки

kati
07.08.2011, 21:54
Мала сьогодні невеличку врочистітсь- вдалось "роздати" бабусям дітлахів і саменькій без "причепиків"зустрітися з коліжанками.З тої радості аж незнали куди нам податися, бо останнім часом в мене присутні тільки два заклад-деліс і шашличний двір. В результаті опинились в Пінокіо в Кривій Липі. Файно посиділи....але мало))))

DivineVanGate
07.08.2011, 21:58
А ми з дачі повернулися, так добре свіжим повітрям дихати!!! Хочу переїжджати за місто:girl_tender:
Дитьо вже 1,5 години як спить , я зробила манікюр, зараз натовчуся піци і буду спати - завтра на роботу.

Ніби нічого особливого і не відбулося, а день - один з найкращих!

Fleshka
07.08.2011, 22:06
Ніби нічого особливого і не відбулося, а день - один з найкращих!
Ага! Таке ж відчуття.
Так прекласно відпочили біля озера. І наплавались і шашличок засмажили і карпика ромчикові запекли. Давненько вже нікуди не вибирались...
Життя налажується, так сказать...
А зараз витягнула свіженький хлібчик з пічечки, ще зранку закинула і на таймер поставила, стоптала пів кіло "червоного маку" з печеньком марія і пів літрою молока...ой лусну.

cherepashka
07.08.2011, 22:07
В нас сьогодні врочистість - 7 років подружнього життя :girl_tender: Романтичне святкування в нас не вийшло, зате по сімейному гарно провели день. До обіду з'їздили з дітками в парк культури і стрийський парк, а після обіду - посиділи в Бернардинському дворику за майже романтичною вечерею. Доці були, на диво, чемні. Настюха гарно бавилась, а молодшенька гарно спала :) Тепер всі дружно захропли, а я ще маю час на посиденьки.

Savchenko
07.08.2011, 22:17
Сьогодні видався чудовий день: подивились зранку на весілля в сусідньому будинку, я намилуватись молодою не могла, проста зачіска, український стрій, проста сукня без рюш, бантиків чи мережива, без кругів просто, але неперевершено прикрашена вишитим поясом і квіти у волоссі словами не передати), трохи спека спала поїхали з чоловіком гуляти Стрийським парком, бачили діток, що малювали на мольбертах так старанно:) і молодих бачили і як лавсторі знімали, такі всі щасливі і усміхнені:girl_tender: Однак і є трохи сумні події, моя хомячка чомусь полисіла на шиї типу як в нас підборіддя і шия, думаю зрузумієте де це і дзвонила подрузі, а вона сказала, що її хом"як теж спочатку полисів на шиї, потім на боці, потім на животі і вмер і я тепер не знаю, що робити ніби весела і їсть нормально, дівчатка може хтось з подібним стикався напишіть в пп, що це таке

Holly
07.08.2011, 22:23
І у нас сьогодні день минув на природі. Були на дачі, засмажили шашличок. Мама бавила Оленку, а я ВИШИВАЛА (я так довго цього чекала). Отак по сімейному минули в нас вихідні.

kvVItKA
07.08.2011, 22:49
а день - один з найкращих!
тішусь, що в багатьох вихідні вдались, а мої якісь не те щоб не дуже, але мабуть таки не дуже. Вже давно помітила, що якщо якась пянка то і наступний день "вилітає", я на забавах не була, але відлуння і мене зачіпило.
Ще б нічого, але пішли з чоловіком в кіно на фільм Меланхолія, і то мене остаточно добило, враховуючи що я ітак в якомусь ступорі вже кілька днів. Мабуть мене гнітить наближення мого дня народження...не знаю як його святкувати, а головне з ким. Не хочу того дня. Може втекти кудись просто?
а ще квартирне питання знов нависло над нами сірою хмарою:(

jylanda
07.08.2011, 22:57
такий насичений день нам вдався) Побачились з нашим дружбою, побавились в стрiлялки лазерами) А накiнець, отримали в подарунок файну кавоварку)
Чую, що буду сьогоднi сидiти в гiлцi "Звична нiч..." ) Напробувалась кавусi):girl_yes2:

Ariel
08.08.2011, 00:04
Відпразнували чоловіка ДН:drinks:П"янка вдалась.Хоча і набігались зі свекрухою на кухні але в результаті всі задоволені,і коли вже всі зібрались,то хоч посиділи як білі люди-чоловіки пекли шашлик і картоплю:girl_blum:Ще й погода була як на замовлення!
Найближче свято 4-та річниця шлюбу---11серпня:kiss:То ж треба було-річна норма в одному місяці:D
Як би пила,то вже б спилась:rus:

hrystusja
08.08.2011, 01:10
А ми нині по КК вигулялись. Закупились, потішили себе:girl_in_love:!! Чесно я б там жила, а особливо в період розпродажів:girl_haha:. Ледве муж мене звідти забрав. Хотіли ще на фільм забігти, та мусіли до Ромчика до дому йти - хотів негайно маму:d25:.
А вичір був типово сімейним з телевізором і гарячим чаєм. Щойно вклала малого:wacko1:, а спити не хочеться. Їсти хочеться, а не можна:shutup: Йду вишивати:d64:.

Savchenko
08.08.2011, 08:25
я б там жила, а особливо в період розпродажів
О я Вас розумію) Сьогодні приїжджає подруга в гості, і я бачила на сайті КК, що в Marks & Spencer до 70% знижки поїдемо подивимось, треба мабуть частину грошей лишити вдома, бо я можу і не втриматись і накупити непотрібних речей)
Чоловік з великою неохотою пішов на роботу, я теж прокинутись ніяк не можу, попиваю каву з молоком і пишу план роботи на сьогодні, бо можу і забути щось:girl_haha:

Fleshka
08.08.2011, 09:21
Спека спала...свіжо...сидю, п"ю свіженьке домашнє молоко, поки Ромік досипає. Тато пойшов до роботи, бабуся поїхала в Запоріжжя до родичів, ми саменькі.

Heureuse
08.08.2011, 09:34
добре, що я сьогодні сама в хаті, а то настрою до будь-якого спілкування в мене не спостерігається...неспокійно мені на душі..розумію, що треба просто потерпіти, зачекати трохи і все налагодиться..мусить налагодитись..але то так важко постійно бути сильною і не мати права побути слабкою..
списую отакий свій настрій на пмс, але розумію, що насправді причина глибше- по-перше, житлове питання, яке на разі абсолютно ніяк не вирішується..а лишилось вже менше року... по-друге, моя робота- вона мені терміново потрібна, але на півдня не сильно хто хоче мене брати...
одним словом, чорна смуга. і білого поки не видно...

Vittoriya
08.08.2011, 09:47
У нас сьогодні перша річниця шлюбу, а настрій у мене нікудишній. Іти ніде не хочеться, заритися би десь по-глибше, щоб ніхто мене не бачив :(

popelushka
08.08.2011, 09:55
Сьогодні в нас з чоловіком врочистість: річниця оджруження:girl_in_love: і, наче, ще так мало разом прожили, а враження таке, що разом вже дуже довгий час:) Настрій такий спокійно-романтичний, так важко було чоловіка відпускати на роботу, але пообіцяв прийти швидше, будемо святкувати:)
На наступний тиждень їду здавати екзамен у Полтаву, сьогодні і завтра відпочиваю:)

Michela
08.08.2011, 10:52
Мої діти ще сплять! Але ж яка година...то треба десь записати, бо такого ще не було.:girl_crazy:
Сьогодні хочу ще зробити трохи закруток на зиму, а ще б здалось щось свіженьке зварити, а ще хочу піти купити доні всякі причандали до школи...бо не люблю в останні дні гонити.:nea:

zetta
08.08.2011, 11:00
сьогодні перша річниця шлюбу,
вітаю ))http://smayli.ru/data/smiles/cveta-1111.gif (http://smayli.ru/smile/cveta-1111.html)

річниця оджруження
http://smayli.ru/data/smiles/cveta-1081.gif (http://smayli.ru/smile/cveta-1081.html) вітаю)
а в нас проза ) хіба Настя наробила Лізці прикрас у вигляді браслетиків, прикрасила її, лежать тішаться) .

Fleshka
08.08.2011, 11:13
Мої діти ще сплять! Але ж яка година...то треба десь записати, бо такого ще не було
певне шось в повітрі, Ромко теж в 10 встав...то для нас щось нереальне...

Тетянка
08.08.2011, 12:09
В нас сьогодні врочистість - 7 років подружнього життя
О, вітаю, в нас теж 7 років було :)

tsarivna
08.08.2011, 12:27
Понеділок... Саме це слово - проза. Збиралась зранку в офіс і думаю: "Знов цілий тиждень чоловік на роботі допізна, а тої неділі так мало, щоб набутись вдвох:girl_in_love:"
А ще хочу купу грошей, щоб піти по дитячих магазинах і скупити всякого-всякого. Отак щоб одним махом витратити так тисяч 20 грн, а потім сидіти, то всьо розгрібатиі думати: "і нащо воно мені то все?:girl_impossible:"

Oddly
08.08.2011, 12:39
річниця шлюбу

Сьогодні в нас з чоловіком врочистість: річниця оджруження
і у нас. (правда, 11 років)
одна халепа - прозовий понеділок

kvVItKA
08.08.2011, 12:55
певне шось в повітрі,
дмухніть мені того повітря. Бо в нас 8.45 то стандарт, я шалено хочу спати, вже тричі засинала, а той моторчик далі гонить по хаті
і прикро , що як тільки він засне то мій сон пропаде, бо завжди таке западло , а як прокинеться то мене знов буде "хилити" і так по колу

Женічка
08.08.2011, 13:21
сьогодні моєму покійному дідусеві мало б бути 77.
їздили з самого ранку його провідати. то був перший Настін похід на цвинтар. вона ще в машині, впринципі як завжди, почала нас дивувати. почала випитувати бабусю, чи плаче вдома сама і чи сумує за дідом. ну без сліз то слухати було неможливо.
а потім почала згадувати,як дідо її любив, обнімав і цілував. Хороша в мене дитина, люблю її.

preciosa
08.08.2011, 17:41
У мене якось зовсім настрою нема... Весь час хочу спати, в хаті душно...
Щось була у мене ностальгія сьогодні і я витягнула свою бандуру і трошки пограла... А тут якраз є причина щоб потренуватись - буду грати в ансамблі на день незалежності, завтра перша репетиція)) Згадаю трохи молоді)) шкільні роки:girl_wink:

hrystusja
08.08.2011, 21:09
Файнющий сьогодні день:girl_tender:.
Щойно повернулась з великої прогулянки в центр, по центру і назад. І все це своїми ногами без жодного транспорту. Лише Ромашка у візочку. А компанія взагалі суперова була. Я навіть дозволила собія за компанію гамбургера:girl_blush2::girl_blush2: з пивом, чого не вживала певно рік. Ледве пришкандибала до дому:wacko1:. Зато морально відпочила на всі 100%. Добре коли є люди з якими так затишно можна провести час:girl_in_love:.
Хоч втомлена, а на вечір ще наполеонівські плани:girl_in_dreams:.

Holly
08.08.2011, 21:42
проза....
Щойно вернулась з прогулянки з Оленкою, голова цілий день тріщить, а ще маю купу справ. Завтра трохи святкуватимемо, тож треба готуватись

Тетянка
08.08.2011, 22:22
Так мені сьогодні зле було, що на повному серйозі переживала - кололо якось так в області грудної клітки і дихати важко :confused:, слава Богу, пройшло вже..Дома проооозааа...Сашулік ще на тиждень в бабусі, бо групу назад сформують лишень на наступний тиждень, без синулі сумно...Я собі за своїм компом, муж на кухні за своїм...

Fleshka
08.08.2011, 22:24
Привів мені тато щойно мою дитину. Лиця нема, все в болоті з кров"ю. Мені серце ледь не вискочило...
Йшли з гаражу, Ромко як все їхав на машинці, розігнався і врізався в штир, перелетів сальтом через перед головою...
Обробила, помила, нагодувала цицьою, вспокоїла...до речі татко наш потребував вспокоєння більше за Ромка...Тепер мій ребьонок такий файний - лисий і з побитим лицем...мужик одним словом.
З врочистості - почаювали з коліжанкою з старим кавовим талліном...Якби не ЧП вечір б був чудовий.

Ariel
09.08.2011, 00:07
Я теж сьогодні зустрілась з подругою.Не бачились десь 2 місяці.Посиділи в відкритому кафе-попили хто квас,а хто пиво:girl_wink:Гарно поговорили.А потім приїхав чоловік і вмовив на морозиво і латте:girl_yes:Смачно хоч обіцяла собі з понеділка не їсти солодкого на ніч(тільки не знаю з якого):xaxa:
Ще малий в обід спав тихенько 2 години і я мала час повишивати!

MADLENKA
09.08.2011, 08:58
З прози - звичайний вихідний день, діти поїхали з мамою в село, в Карпати, сиджу кайфую в тиші, п*ю кавусю, думками і силами настроюю себе на прибирання, бо шось так ліньки......Ще дочекаюсь, коли проснеться моя подружка і може, погодиться перейтись в район Шевченка....Планую ще й повишивати....точніше, так хочеться зараз вишивати, а не прибиратиснапи творять чудеса з вишивальною кризою:girl_yes2: А ще все-таки піду купувати машинку сьогодні. Так що чекайте у вихвалялках:girl_bye: Всім гарного дня!!!!!

Женічка
09.08.2011, 10:47
У СТРИЮ ДРУГИЙ ДЕНЬ НЕМА ВОДИ..... НОВ КОМЕНТС.... ЗАПАСІВ НУЛЬ... ДЛЯ ЇЖІ Є, А ОТ ПРАЛКА ДРУГИЙ ДЕНЬ ЧЕКАЄ, ПОСУДОМИЙКА ТЕЖ, НА КУХНІ ЗАВАЛ....

Alicia
09.08.2011, 11:39
Ми на вихідних дуже класно погуляли на весіллі в Тернополі, побачилася зі своїми одногрупницями, яких давно не бачила. У деяких вже двоє діток! Суперові вихідні, якби мене не мучив біль у шлунку. В суботу пішла зранку на зачіску і отримала урок на все життя, за те, що пішла не до свого майстра. Волосся мені чесали так, що здавалося відірвуть голову...А на моє "ойкання", мені сказали: "Голову тримайте рівно!", а коли я пожалілася, що мені боляче, то відповідь була: "Я знаю, що боляче!" Зараз мені так соромно, що я не написала ніякої скарги, не встала з того адського крісла...Сиділа, як в ступорі...Виявляється, у мене зовсім немає сил і характеру за себе постояти...Мені накрутили все волосся на бігуді, потім розчесали всі ті кучері, щось не сподобалося "майстру" і вона попшикала на них водою, розпрямила волосся знову, зачесала назад і зі словами: "Не виходить ваша хвилька, як ви хотіли, зроблю так, як вмію", закрутила волосся в просту гульку. Я питаю: нащо ж ви накручували волосся?! щоб потім розпрямити?! Відповідь: "Ви ще будете коментувати мою роботу? Мені ваші коментарі не потрібні". Словом, я вийшла з того "салону" ні жива, ні мертва...Комок в горлі, а коханий як мене побачив, то перше питання було: А що змінилося? Ти ж так і на роботу ходиш.
До автобуса було дві години, а побігла по всім сусіднім салонам, щоб мені переробили зачіску. Від Саксаганського "Бель Палаццо" до Франка "Летуаля" - все було розписано наперед, мене дійсно врятували тільки в "РедРоуз", де мені так швиденько і професійно зробили гарну зачіску, таку, як я і хотіла. Все весілля гарно трималося, тому на свою розписку я вже 100% туди піду знову робити зачіску. Більше ніяких експериментів! Мої сльози, нерви, і як наслідок жахлива біль у шлунку будуть мені хорошим нагадуванням і наукою. Чесно, я досі не можу зрозуміти, невже то була така складна зачіска? В чому причина такого нахабного тону і поведінки? Я з таким стикнулася вперше в житті, надіюсь, що востаннє...:(
Вчора після вечері ходили на площу ринок - гуляли, пили вино з виноградом, в Цукерню ходили на моє улюблене фісташкове морозиво, потім довго сиділи на лавочці-гойдалці з левами...Вітали з коханим мого брата з 30-річчям, а на вихідних їдемо до нього святкувати в Івано-Франківськ. Давно не бачила брата - дуже скучила за ним, його гумором і затишним будиночком з песиком, постриженим газончиком, альтанкою і стравами на мангалі. Скоріше б субота!

Люша
09.08.2011, 11:49
На вул. Стрийській в районі Автовокзалу - воду відключили - додзвонились до Жеку - на три дні - хоч би якусь об'яву написали. У мене тазик води. Ну питна є, пару пляшок.

Michela
09.08.2011, 11:55
Сиділа, як в ступорі...
напишіть це в чорний список, щоб ми теж не попались!:ireful:

Музик
09.08.2011, 11:56
воду відключили
і в нас відключили,на 2 дні, правда вчора ввечері оголошення на під'їзд повішали, але нам то не дуже допомогло, бо крім великого баняка і миски навіть не маю в чому набрати!

Princess
09.08.2011, 12:08
на три дні
на 2 дні
а хіба не будуть по трошки включати ввечері-вранці?
Підключення нового водогону, який забезпечуватиме водопостачання львівської євроарени, перенесли у зв'язку з інтенсивними опадами. "Уже вчора техніка не змогла добратися по мокрому грунту на місце підключення, тому змушені почекати кілька днів і перенести роботи на наступний тиждень", -- повідомила lviv.expres.ua Уляна Горбата, прес-секретар ЛМКП "Львівводоканал".

"Біля львівського стадіону до Євро-2012 буде проведено масштабні роботи, для цього доведеться майже на добу відключити водозабір "Стрий" довжиною 110 кілометрів, який забезпечує водою третину мешканців Львова, -- розповіла Уляна Горбата. -- Відповідно, його відключення спричинить перебої у водопостачанні щонайменше на три дні у Франківському районі повністю, мікрорайоні "Новий Львів", центральній частині Львова та частині Залізничного району, обмеженого вулицями Городоцька, Степана Бандери, Листопадового Чину".

На час, допоки не працюватиме водозабір "Стрий", львів'яни отримуватимуть воду з резервуарів по дві години зранку та ввечері.

http://lviv.expres.ua/news/2011/08/02/46340

Музик
09.08.2011, 12:11
по дві години зранку
не знаю як воно мало бути, в нас сьогодні була вода з 5:00 до 6:30 вранці, а потім вимкнули, сумніваюсь, що то так буде 2 дні, бо вставати о 5, щоб набрати води - смішно трошки

Donata
09.08.2011, 12:27
На вул. Стрийській в районі Автовокзалу - воду відключили - додзвонились до Жеку - на три дні - хоч би якусь об'яву написали.
В нашому жеку (Магістральне) від мене зранку про це довідались.
На В. Вел. включили щойно, правда з гарячого крана йде вода схожа на "яблучний сік" наразі.

Женічка
09.08.2011, 12:43
На час, допоки не працюватиме водозабір "Стрий", львів'яни отримуватимуть воду з резервуарів по дві години зранку та ввечері.

а в Стрию звідки вода подаватиметься? :girl_devil:

Arctica
09.08.2011, 16:30
У мене час від часу виникає запитання, для чого нам потрібні такі установи як на зразок ЖЕКу??? Поверхом нижче (під нами ) діє магазин з одягом та взуттям, в неділю їм зі стелі почала капати вода, а у нас жодних пошкоджень не має, всюди сухо, в понеділок довго і нудно телефонувала ЖЕК щоб прийшов майстер, після обіду те чудо (інакше не назву) прийшло, перед тим десь певно хильнув, провівши перевірку дійшов висновку що в магазині протікає не через нас, але прийшовши в ЖЕК заявив що тече від нас, від підігріву підлоги у ванній, а до слова у нашій ванній підлога без підігріву:khomyak:. От так другий день своєї відпустки маю тяганину взагалі не відомо через що:girl_devil:

Музик
09.08.2011, 16:33
сиджу вдома! плани рухнули, мала їхати в метро з чоловіком картки міняти, вирішили перенести, бо подруга просила піти з нею хату подивитись. а потім передзвонила, що не виходить щось там, тому підем завтра зранку...
отак і сиджу за компом...

Heureuse
09.08.2011, 18:07
і я дома..бо не маю сил кудись висунутись, та й не хочу. чайок, яблучний пиріг і посиденьки- зовсім непоганий антидепресант:girl_wink:
мала сьогодні одне заняття і нарешті зустрілась зі своєю перукаркою, щоб та оцінила всі масштаби моїх експериментів:girl_crazy: на щастя, є надія, що моє волосся врятують і я матиму той колір, про який мрію.
це, певно, і вся врочистість...:girl_in_dreams:

Virginia
09.08.2011, 18:54
Мого чоловіка вже другий тиждень нема вдома:sad: "відпочиває" в Одесі у відрядженні, мав приїхати ще в суботу, тепер вже МОЖЕ в четвер, в четвер буде МОЖЕ в суботу і т. д.:feminist: (при тому шо його напарник їздить собі додому, а на тому там світ клином зійшовся, замовник тільки з ним контактують) Я обідилась і вже другий день з ним не говорю... от так! (так ніби це шось поміняє)
Сиджу і думаю, як то вибратись на якийсь шопінг... вже так скучила за обновками:d23:

Michela
09.08.2011, 19:29
його напарник їздить собі додому, а на тому там світ клином зійшовся
якби я була на Вашому місці, то вже б купу дурниць собі напридувала...Надіюсь, Ви що розумніша за мене!
чоловіка вже другий тиждень нема вдома
зустріч буде солодша!!!
А я цілий день бавлюсь, то з малим, то з інтернетом...майстер робить шафу-купе, тому немаю як вийти з хати...Добре, що хоч їсти зранку зварила.

Barbie
09.08.2011, 19:34
А я ще досі в Києві,і так мені тут файно:girl_tender:Коханий поруч,що ще треба для щастя:)
В суботу святкувала іменини,і з цієї нагоди мій Т. запросив мене в зоопарк(перший раз там була,вражень море!), а потім на шопінг.І маю тепер сукню,футболку і сумку про яку я давно мріяла!Хотіла ше більше всього купити,але вже не було мого розміру(
В неділю гуляли містом, були на сучасній алеї мистецтва,там такі прикольні штуки!
Вчора ходила дивитись,що за новий аквапарк відкрили, то він аж на 3 поверсі,а перші два це магазини для діток і всякі класні штуки для дому,а і там я знайшла бокали які можна взяти для нас молодих на весілля.
Сьогодні їздила з мамою одного хлопчика провідати його в таборі,недалеко за Києвом.А табір не простий, а математичний. Діти мають два рази а день лекції з математики по 3 і 2 години.І ще мають потім домашнє виконувати після кожної лекції:8: Я б в такому таборі не витримала,причому в неділю вони теж вчаться.

А зараз я сиджу вдома і чекаю на коханого:girl_in_dreams:

Virginia
09.08.2011, 19:34
якби я була на Вашому місці, то вже б купу дурниць собі напридувала...Надіюсь, Ви що розумніша за мене!

нууу... взагалі не думаю... бо шось навіть і не думаю про шось таке зовсім(ото закрутила). Зрештою, то ж робота і як він каже, що це все заради нас
зустріч буде солодша!!!
Я планую довго ображатись... навіть ще одну ковдру йому дістану:)

Michela
09.08.2011, 19:57
він каже, що це все заради нас
Молодці!!! так і має бути...
планую довго ображатись...
не варто! Ви думаєте йому легко без своїх красунь?
І все ж, бажаю дуже солодкої зустрічі!!!:girl_wink:

Vittoriya
09.08.2011, 20:19
Я найнялася приватним ветеринаром :) В свекрухи кішка має котенят, прийшли ми вчора вгості до них, а котята такі мляві, сонливі, їсти не хочуть. Ми їх в корзину і до лікарки. А лікарка звичайно полякати ще й як любить. Сказала, що то котяча чумка і що вони вже дуже слабенькі і не знати, чи щось буде з того :( Але сказала, що для заспокоєння совісті вколоти імуностимулююче два дні всім і подивитися, чи поборе їхній імунітет то. Коротче вона їм вколола, дала мені лікарство додому, біля хати ще дві дорослі кітки, яких також треба було вколоти, що я вчора і зробила. І сьогодні я туди їздила, щоб 6 котів вколоти :girl_impossible: Боялася особливо, як то тих малявок вколоти, але нічо, вони у мене навіть слухняніші були, ніж у лікарки :) І ожили так, мама їхня їх годувати почала(до того вже кілька днів на них забила болт, теж погано їй було). Думаю буде все добре з тими котами, переборють хворобу і будуть мати пожиттєвий імунітет. Отака врочистість.
А я вже й ніби ожила, поки сиджу дома, нормально, а тако нині проїхалася маршрутками, боліти щелепа почала :( Не розумію нащо взагалі людині ті зуби мудрості треба....:girl_devil:

natorella
09.08.2011, 20:19
думаю, як то вибратись на якийсь шопінг... вже так скучила за обновками
а то проблема? захотіла - пішла

mrochkizm
09.08.2011, 21:51
Бігаю сьогодні, як електровіник. Киплю, як електрочайник. Відчуваю, що скоро моє самопочуття виставить мені рахунок за електроенергію :girl_crazy::girl_curtsey:

Женічка
09.08.2011, 22:02
ось моя відпустка і закінчилась. за відпустку я ні відіспалась, ні відпочила, ну ніц не зробила ні корисного, ні некорисного.
завтра знову на роботу, знову біганина, нервотрьопка. Настя знову по бабусях буде товктись, на посиденьки знову не вистачатиме часу.
плюс - коли включать ту воду - невідомо. речі непрані, про посуду взагалі мовчу, на голові смалець. ну звідки тут може взятись натхнення до роботи.

Virginia
09.08.2011, 22:31
а то проблема? захотіла - пішла
ну по перше ми з каляскою (візком) (хочу взяти слінг десь на прокат, щоб попробувати, чи підійде нам), по друге поблизу нема магазинів, а ми поки нема тата, без машини, по третє моя Мартуся не любить супчення людей (ми вже раз поїхали в КК, то я 5хв ходила по магазинах і годину сиділа в машині годуючи малу з надією, що вона ще засне)

Holly
09.08.2011, 22:38
Ну і деньок, зранку встала, а води нема. В обід вода була, але ми гуляли. Отак, нічого навіть поїсти не могла приготувати. Мої батьки мали на 5 приїхати святкувати, то подзвонила їм, аби воду привезли. Але все приготувала і файно посиділи. Але залишились гори посуду, чоловік з роботи прийшов бруднющий, помитись нема як. І хоч би хто попередив, що води не буде:girl_devil::girl_devil::girl_devil:

Zlju4ka
09.08.2011, 22:40
Важкийй день:щойно поїхала від нас швидка,малий смоктав пігулку і раптом підскочив і запив її,і вона йому стала в горлі..дитина кричить,сказати ніц не може, очі червоні..Ми викликали швидку,вони за 5 хв:) вже були на місті,сказали що просто сильно подавився таблеткою та ще й водою,якою запивав...жах.Дітки-квітки...

hrystusja
09.08.2011, 22:46
А в мене був файний день. Встигла і поприбирати і їсти зварити і з малим погуляти і повишивати!! І вечір був би не гіргий якби не різка біль в спині:(. Щось сталось з сідалочним нервом. Ходити важко((( Зараз заїдаю свою біль мигдалем в шоколаді і чекаю від чоловіка на масаж...

natorella
10.08.2011, 08:53
вона йому стала в горлі..дитина кричить,сказати ніц не може, очі червоні
в темі ОФФТОП рукодільниць ліля писала як вони натану витягали шось з горла
то має знати кожна мама, шоб ше до того як викликати швидку шось робити

mrochkizm
10.08.2011, 09:20
день розпочинається бадьоро, тьху тьху:-) я навіть виспалася, чого сама не очікувала:-) прийшла на стажування,нікого ще немає, завдань ніяких теж немає наразі, треба придумати,що такого корисного зараз зробити:-)

jalla
10.08.2011, 14:14
День як день. Єдина особливість і навіть можна сказати врочистість- чоловік до вечора дома і тільки після сьомої іде на роботу внічну.
Ми з малим вже з"їздили на базар, закупилися. Трохи вразив правда мене отой базар на Топольній. Фаршу ніде немає. То виявляється тут дефіцит, чи шо?
От, тепер передала естафету, тобто дитину чоловікові, нехай ще трохи погуляють, а сама шурую на кухню шось смачненького зварганю:ed4d70def841dc74b57.
Настрій шось не дуже. Тріщить голова і хочу кави, яку забула купити.))

Heureuse
10.08.2011, 17:58
але я зла! просто рву і мечу! а ше вже встигла поплакати..одним словом, треба пити якесь заспокійливе, бо на довго мене не вистарчить з такими темпами.
по-перше- весь день не було світла. тільки в нашій квартирі. і тому ніхто не хотів мене слухати, коли я в 25 раз дзвонила то в львівенерго, то в жек, то в якісь гарячі лінії, то ше кудась..кожен відфутболює до когось іншого, той інший ше до когось, а останній жек взагалі порадував- ми окремі квартири не обслуговуємо!
в результаті, холодильник потік, половина їжі полетіла в смітник...
живіт болить, голова болить, "веселі дні" не приходять..мучусь..
а ше мій "коханий наречений" щойно втішив, що його відрядження продовжується ще на місяць!:khomyak: і роби що хочеш..треба ще поїздити по ресторанах, зустрітись з фотографом, а я сама.. прекрасно!
пристрельте хтось мене!!!:(

jalla
10.08.2011, 19:51
пристрельте хтось мене!!!
Стрілятися не будем.)))
Тримайтеся.:p

Fleshka
10.08.2011, 19:56
Якась я больно нєрвна, все з рук валиться, нічого не виходить...навіть млинці не можу посмажити - пригорають і прилипають. Розізлилась, мало не прикінчила свою улюблену пательню...

Стрілятися не будем
хто сказав? я готова, попався б хтось під гарячу руку три хвилини назад...

з того всього закинула ті бліни, сіла наминати сладілки з чайом, кажуть - шоколад то гормон щастя...і хай весь світ зажде...

Vittoriya
10.08.2011, 20:28
треба ще поїздити по ресторанах, зустрітись з фотографом, а я сама.. прекрасно!
коли ми готувалися до весілля мій чоловік не лише один місяць був відсутній, а фактично цілий час(готувалтися ми почали з лютого, його не було до кінця червня, лиш раз приїхав на 5 днів). З ним я лиш зал встигла замовити і то повезло, бо ми не довго шукали. Фотографа , музикантів шукала і вибирла я сама. І нічого :) Єдине, що я за фотографа з ним по інтернету радилася, ми разом дивилися на сайтах фото, він мені висилав свої варіанти, а я вже дзвонила.

Dobra
10.08.2011, 21:53
Прорвало кран. Посуду гора брудного, ми також не дуже чисті. Їздила в Епіцентр купити заглушки. Помилувалась заходом сонця, таким рожевим-рожевим. Мала зараз спить (в неї обідіній сон:girl_blush2:), не змогла заснути вдень, а тут вирубилась, будимо, а воно ніяк, так що я сьогодні гарантований клієнт гілки "Кому не спиться в нічку..." разом із зайчиком.

Agrafka
10.08.2011, 22:05
Вчора цілий день у побутових справах: прання, готування, малеча... ну Ви всі знаєте, зате після 17:00 прийшла мама і попросила поїхати з нею за вишиванкою, яку ми купили у маминій світлиці, але треба було трохи зменшити розмір. Ото зібрала я донечку і ми поїхали в центр. Погода суперова, забрали ми сорочку ( ура ! мама вже має свою вишиванку) і пішли на каву. Софійка заснула, а ми собі набалакались так, ніби давно не бачились. Я дивлюсь на маму, в неї очі щасливі, настрій гарний, мама розслаблена та далека від щоденних клопотів. Та хоч так, хоч на годинку. Треба частіше мамуську виводити покавувати...

Savchenko
10.08.2011, 22:11
Може сьогодні якісь магнітні бурі? Я теж сьогодні напевно не з тої ноги прокинулась: голова болить, якась розсіяна, то мені холодно, то мені гаряче, все мене дратує, не знаю до чого придертись і чоловік попав під гарячу руку... Настрій фе:girl_devil::(

Agrafka
10.08.2011, 22:45
Вчора цілий день у побутових справах: прання, готування, малеча... ну Ви всі знаєте, зате після 17:00 прийшла мама і попросила поїхати з нею за вишиванкою, яку ми купили у маминій світлиці, але треба було трохи зменшити розмір. Ото зібрала я донечку і ми поїхали в центр. Погода суперова, забрали ми сорочку ( ура ! мама вже має свою вишиванку) і пішли на каву. Софійка заснула, а ми собі набалакались так, ніби давно не бачились. Я дивлюсь на маму, в неї очі щасливі, настрій гарний, мама розслаблена та далека від щоденних клопотів. Та хоч так, хоч на годинку. Треба частіше мамуську виводити покавувати

kati
10.08.2011, 22:47
Ух, нарешті "тішина і покой"...весь день сьогодні гонили. В антошку ща подарунком, на мийку, потім на дитяче день народження. Приперли всі вимучені, навіть дітей не купала, нагодувала і спати . ВСІМ!

Fleshka
11.08.2011, 08:59
Тепер мій ребьонок такий файний - лисий і з побитим лицем...мужик одним словом.
Гарно день почався...до усієї тої краси доплюсувалась величезна шишара на пів лоба...Ромко без пригод не може.

Heureuse
11.08.2011, 09:00
Фотографа , музикантів шукала і вибирла я сама. І нічого
та я теж все сама по суті.. і теж нічого мені не є:girl_smile:
але так чекалося тої підготовки і так хотілося то все робити разом...але нічого, сьогодні в мене вже остаточно пройшла криза, і я розумію, що йому теж цього всього хочеться, і йому теж там несолодко...тому, ще місяць зачекати- то не так вже й багато:girl_yes:

ранок мій почався в 6 годині..від болю в животі..але я рада, що прийшла нарешті причина моїх нервів і я потрохи вспокоююсь.
вчора мала шок- одногрупниця заходила в універ і каже, що додали 3 бюджетні місця. на спеціаліста. на жаль. а в мене ледь серце не вискочило, бо я посподівалась, що то на магістра. але нічо, проїхали...
сьогодні в планах один урок з французької і складання-викидання всієї моєї навчальної макулатури.
гарного всім дня!

Уляночка
11.08.2011, 09:53
Якась я больно нєрвна, все з рук валиться, нічого не виходить...навіть млинці не можу посмажити - пригорають і прилипають. Розізлилась, мало не прикінчила свою улюблену пательню
от що значить, що мама поїхала...
а ми вчора пили шампана з нагоди 9 річниці шлюбу, а нині проза-купа прасовання і прибирання з варкою....

Музик
11.08.2011, 10:04
сумний сьогодні день!
вчора була перша річниця офіційної реєстрації нашої сім'ї, а сьогодні - рік від дня смерті чоловікової бабці. сумно так, досі згадую той шок. це був найщасливіший день нашого життя, а на ранок такий жах... моє сімейне життя почалося з приготування похорону і образи на свекруху. вона вінки замовляла, один від неї, один від свекра, і один від чоловіка. мене ці два тижні (до шлюбу в церкві) просто не існувало. а потім були довгі образи, бо я відмінила гостину, але змусила таки піти до церкви, взяти шлюб. як я так могла, я їх не розумію... а потім ще пів року при кожній нагоді говорилося, що то було тільки моє свято, що то я змусила всіх

Fleshka
11.08.2011, 10:08
от що значить, що мама поїхала.
думаю - то швидше гормони грають

Тетянка
11.08.2011, 10:12
бо я відмінила гостину, але змусила таки піти до церкви
А не можна було дійсно перенести шлюб?...Якщо Ви вже й так перенесли гостину?...Не ображайтесь, але то дійсно трохи так виглядає дивно...Пропускаю все крізь себе - мені б точно не до святкувань було через 2 тижні після похорону..Тим більше, що бабця - це мама вашого свекра, чи свекрухи, з їхньої точки зору Ви дійсн оатки поспішили..

jalla
11.08.2011, 10:20
А я хочу собі нині купити стільницю. Хочу круту стільницю, а не дощечку, яка совгається туди-сюди:girl_crazy:. Проблємка- не можу тут в районі знайти. Треба на Краківський перти?! Бабуся дала гроші на подарунок 200 грн. треба піти і потратити. Ще щось з косметики собі куплю... Це моя сьогоднішня врочистість.:i_am_so_happy:
Голова тріщить дальше, де би то таку таблетку взяти, що хоч натиждень подіяло???

Heureuse
11.08.2011, 10:31
таку таблетку взяти, що хоч натиждень подіяло
нурофен форте.
я тиждень конала. випила одну таблетку і на наступний день стала людиною. і то при тому, що всякі ношпи-цитрамони-спазмалгони мені взагалі не допомагають.

Музик
11.08.2011, 10:34
А не можна було дійсно перенести шлюб?...Якщо Ви вже й так перенесли гостину?...Не ображайтесь, але то дійсно трохи так виглядає дивно...Пропускаю все крізь себе - мені б точно не до святкувань було через 2 тижні після похорону..Тим більше, що бабця - це мама вашого свекра, чи свекрухи, з їхньої точки зору Ви дійсно таки поспішили..
ми тільки шлюб взяли і мирно розійшлися. просто я знаю свого чоловіка, якби я не настояла, ми би ніколи того не зробили. мені була суть в тому, що одружені перед законом повинні були одружені і перед Богом, а не в гостині, танцях...

Vittoriya
11.08.2011, 10:39
А не можна було дійсно перенести шлюб?
а для чого?? Що поганого у шлюбі, коли двоє людей єднаються. Життя таке є, хтось іде з цього святу, хтось приходить, але переномити одруження не бачу сенсу. Гостину-так, бо якось веселитися не випадає, хоча моя двоюрідна сестра як виходила заміж, то в чоловіка мама померла, звичайно, то було за кілька місяців до того, але весілля було і гостина була, просто не було музики і танців. Гарно привітали молодих, поїли і розійшлися.

---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

мені б точно не до святкувань було через 2 тижні після похорону.
а до чого тут святкування? Myzuk сказала ж , що гостину перенесли.

Bonita
11.08.2011, 10:44
Настрій мінливий. З одного боку ніби врочистість, а з другого проза. Відбула вчора візит до стоматолога тепер всі зуби здорові і гарно почищені від нальоту. А сьогодні почали нити зуби мудрості, одночасно 2. Верхній мабуть вирішив ще трошки вирости, а нижній (з тої ж сторони) хоче пробитися і ніяк не може. І не болить сильно, але ниє противно і таблетки не допомагають. Записана в салон нарешті буду фарбуватися, але знову не знаю чого хочу і чи зроблять мені те, що я собі придумала. Ще й погода дурацька сонечко світить, але холодно, зранку вийшла в футболці поки добралася на роботу замерзла як цуцик. А ще мені треба організувати екскурсію для гостей з іншої країни, а екскурсовод все не може остаточно сказати чи зможе він це зробити чи ні, і порадити когось не спішить. Сьогодні буду дзвонити і рішуче вимагати відповіді, якщо ні то навіть не знаю, що робити.

Тетянка
11.08.2011, 11:06
просто я знаю свого чоловіка, якби я не настояла, ми би ніколи того не зробили
Мені здається, що коли беруть шлюб, то двоє цього мають хотіти, а нє, швиденько тягнути чоловіка, поки він не передумав...

Що поганого у шлюбі, коли двоє людей єднаються
в термінах....нічого б страшного , якби трошки зачекали - це неповага до батьків чоловіка.
було за кілька місяців до того
є різниця в кількох місяцях і 2 тижнях...

Музик
11.08.2011, 11:15
вибачте, я не хочу більше про це говорити. розумію, що зробила велику помилку, але тепер вже нічого не зміниш

jalla
11.08.2011, 11:19
вибачте, я не хочу більше про це говорити. розумію, що зробила велику помилку, але тепер вже нічого не зміниш
І справді, дівчата, забагато трохи перемусолення тої ситуації.
Не хочу вмішуватись, але людині і так важко і свої "за" і "протів" вставляти тут трохи не доречно.

Тетянка
11.08.2011, 11:41
Ще й погода дурацька сонечко світить, але холодно
Угу, осінь справжня....Вже , мабуть, тепла не буде...Сиджу і нуджусь - маю робити звіти, але вночі вибило світло, дані в програмі не оновились, мучаю айтішників, коли все полагодять, бо мені тре вже ті дані. А ще хочу спати, бо дивилась вчора допізна 2 фільми підряд.