КПК

Показати повну версію : Шоу "Холостяк"

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

Denebola
24.05.2013, 23:00
І мені здається що переможе Яна, Аня занадто ідеальна для ньогохоча мені вона дуже подобається.
А з Яною більше відчувається їх взаємний потяг як чоловіка і жінки! З Анею о все надто легко, а чоловікам справді хочеться чогось "гострішого"....

amaretto
24.05.2013, 23:06
Йой дівчата Яна виграє.....хіба мене інтуіція підводить
Я своїм це говорила коли ще була середина шоу
Першу половину серії дивилась в сусідів бо тарілка не показувала, а зараз в дома
45 хв реклама 10 хв показали і знову реклама-жесть

jalla
24.05.2013, 23:08
Зуб даю, що переможе Яна.))
Це якось все так зрозуміло ще з їхнього побачення. Ну, і виглядає на те, що холостяк таки дійсно захопився нею. А Аня реально занадто "прєдана" і така вже... ну, короч, мужики такого не люблять. Їм тре перчинку.

Kapitoshhka
24.05.2013, 23:22
знову премогли гроші (((
і Яна ((( аж нецікаво(((

romaschka
24.05.2013, 23:23
ОО тепер після того як він сказав що були інтимні стосунки з Яною, стало все ясно..

Фууу.!! як на мене))

Kapitoshhka
24.05.2013, 23:28
але інтригу зробили)))):girl_devil:

а колечко отримала все-таки Аня)))

romaschka
24.05.2013, 23:29
все-таки Аня)))
О так дуже неочікувано
І облом Яні,то що в неї були з ним інтимні стосунки, не означає що він залишиться з нею.так і в житті буває, порозважався і все

Virna
24.05.2013, 23:30
ааа, ура-ура!!! Аня така гарна! тільки шия в неї сильно нагримована. Рада, що вона перемогла, тільки з її боку трохи мало почуттів як на мене

Missis Smith
24.05.2013, 23:31
А тепер будемо чекати, що їх чекає далі...

silvia
24.05.2013, 23:33
Зуб даю, що переможе Яна.)) давайте того зуба сюда))))

Kapitoshhka
24.05.2013, 23:34
А тепер будемо чекати, що їх чекає далі..
та нічого, як і всі попередні рази
гроші отримав, дівчата славу і визнання і все...

Virna
24.05.2013, 23:35
Але ж смішно Гриша дівчат переносить, з Яною чуть не надірвався)

Margot
24.05.2013, 23:35
зараз відбере колечко в Ані і віддасть ще Яні)))сплакавсі хлоп наніц)))))

romaschka
24.05.2013, 23:37
сплакавсі хлоп наніц))))) щось не пойму чого він гуде

Virna
сплакавсі хлоп наніц))))
цирк! думала істерика буде в Яни, а тут наоборот)

Gabi
Йой, я розчарована!!! І не знаю знаю кого мені більше шкода Андрюшу бо йому Аня зовсім не підходить, Аню бо їй попався хлопець нетрадиційної орієнтації чи Яну бо тепер вся країна знає, про її інтим з Андрієм.

Missis Smith
24.05.2013, 23:38
Аналогічно....попередні ж як виганяв то не плакав, а тут таку драматургію влаштував...Жартома думала що він Грішу вибере))))))))))

romaschka
24.05.2013, 23:39
чи Яну бо тепер вся країна знає
Нічо як стандартно, за два місяці її замітить якийсь олігарх, і женитьсі на ній.
Андрій з Аньою розійдуться, "бо поживуть і побачуть що не зійшлись характерами"

Gorbywka
24.05.2013, 23:39
як на мене ,то З Анею все холодно якось,у закоханих так не має бути...А з Яною емоційно дуже...хлопці рідко плачуть...щось не те він вибрав.

Virna
24.05.2013, 23:40
хлопець нетрадиційної орієнтації

про її інтим з Андрієм
а, може, то навмисно було сказано, щоб стростувати чутки про нетрадиційну орієнтацію

ola-lyola
24.05.2013, 23:41
А мені інтриги не було, вівдразу було ясно, що переможе Аня, від зворотнього, на СТБ про кого більше говорять, той не переможе. А ще відразу стало ясно по білій сукні Яни і синій хусточці на піджаку холостяка, під чию сукню та хусточка більше пасує
Ах який артіст, як плаче красівоооо. Маладєц!

Kiruskin
24.05.2013, 23:41
Я своїм це говорила коли ще була середина шоу
Мій чоловік також ще після кількох перших випусків сказав, що переможе саме Аня))) Пророк:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
Шось ніяк не пойму чого він розридався.

Missis Smith
24.05.2013, 23:42
Ну, дівчатка, час покаже...Але думаю, що вони вже розійшлися...

Gabi
24.05.2013, 23:44
А з Яною емоційно дуже...хлопці рідко плачуть...щось не те він вибрав.
Я так і не зрозуміла чого він так ридав.
В момент коли він говорить Ані, що мусить в дечому признатись, я думала скаже "вибач, але я гей". Ото був би всім фіналам фінал. :girl_haha:

amaretto
24.05.2013, 23:47
Не можу дивитись як чоловіки ридають
Цікаво подивитись що покажуть далі...отам піде жара

Уляна Поберейко
24.05.2013, 23:48
А здається мені що Андрій все таки з Ірою!!!!!!

Missis Smith
24.05.2013, 23:48
СТБ вже як заінтригує своїм анонсом, хоча думаю нічого надзвичайного там не буде****))))....Хоч вийде друг Андрійка у фаті...Оце був би фінал))))))))))))))

сніжна
24.05.2013, 23:49
ну всьо... Вибрав Аню. но "прасці, я люблю другую...". А судячи з реклами наступного випуску, і з Анею ніц не вийшло, і Іра після шоу не зникла і ввопше той Андрійко такий "загадочний і нєпрєдсказуємий" ". Тьфу.. Основне, що всіх дівочок перещупав. І ніц не вибрав.

Tanju
24.05.2013, 23:50
Ой дівки нареготалась як уявила що він би признався що гей і обрв би Грішу:)))) . А фінал дуже навіть логічний, не можуть вони по одному сценарію працювати, не зроблять знов як у першому Холостяку.

Уляна Поберейко
24.05.2013, 23:50
і я також думала він пизнається що він гей

Kiruskin
24.05.2013, 23:51
Я вже настроїлась на пост шоу, а тут на тобі- кіно якесь. Розстроїли мене як піаніно:girl_mad::girl_mad::girl_mad: Доведеться чекати наступної п"ятниці(((

сніжна
24.05.2013, 23:52
який артіст, як плаче красівоооо
а з Януськи тіко артистки не вийшло- заплакати не вийшло, тіко покривитися. Ну і Аня, чесно кажучи, як та дурочка виглядає з тим переграванням вже "милого створіння"

Gabi
24.05.2013, 23:58
З анонсу мені також здалось, що вони з Анею не разом. Думаю, з Ірою теж не пара. А з Яною...ну не знаю. В одному американському холостяку було таке, що головний герой одружився з дівчиною яку не обрав у фіналі. Але то явно не про нашого Андрюшу.

Arabika
24.05.2013, 23:59
І що це було? Фінал якийся незрозумілий. Ефект "недосказаності"

Женічка
25.05.2013, 00:04
А я ім повірила :-) ех, синтиментальна я якась.
Але за Аню обідно, дурбецело, а не хлоп. казки бувають тільки в казках, у ані таке велике серце, що вилікуе всі моі рани, нажиті за час проекту. Іді...от.
Я б на місці ані зіскочила з катера від того страдальця.

romawka
25.05.2013, 00:04
Вот буде смішно, як виявиться, що Яна вагітна від шаленої нічки :) Щось думаю, що наступної п'ятниці скажуть, що Андрюша з Яною.

Котя
25.05.2013, 00:05
Ой дівки нареготалась

думала він пизнається що він гей
Я мабуть, вже старію:girl_in_dreams: Комусь смішно, комусь геї, а в мене таки очі стали стіклянними коли він з Яною прощався:( щось я така "чуствітельнная" стала. Муж із спальні тільки крикнув, чи вже кінець, кричу, що вже кінець, а він каже УРА, йому можна поставити пам"ятник, що він вже три сезони витерпів Холостяка.:girl_yes2:

alterna
Дівчата, він плакав бо йому не сказали,що женитись не обов"язково:girl_impossible: Дістав страх

сніжна
з Ірою теж не пара
в неті Іра дає інтерв ю, що після шоу її життя змінилося, її помітили і у неї нові стосунки на стадії розвитку. А на питання. чи дала б вона 2 шанс Іскорнєву, відповідає, що кожен має право на помилку.

Derdeshka
25.05.2013, 00:11
Мабуть, вперше в Холостяку трикутник Аня-Андрій-Яна виглядає просто кумедно: Аня насправді сильно вжилась в ролі "хорошої дівчинки", під час зізнання Андрія вираз обличчя такий кумедний, навіть видалось, що їй байдуже до сказаних слів. Хоч вболівала за Аню, Яна все ж більше б пасувала йому (як на мене, то два чоботи пара). А кінцева розмова Андрія і Ані про казку з "щасливим кінцем" (чи як там Андрій сказав), щось зовсім не видається щасливою. Зрештою, все це просто шоу. Вкотре застерігаю себе не дивитись такого роду передачі...
Приємних снів вам із щасливим закінченням!!!:-)

Oleolechka
25.05.2013, 00:15
Але ж смішно Гриша дівчат переносить, з Яною чуть не надірвався)
цікаво чому, в неї ж одні кості стирчать))))

---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

Ну, дівчатка, час покаже...Але думаю, що вони вже розійшлися...
думаю, що й не сходилися:girl_wink:

Missis Smith
25.05.2013, 00:16
Як на мене, то Яна і не особо розстроїлась.....Вона відчувала, що не її виберуть...(або знала, що ойму до дівчат байдуже). Ще й хлопчика заспоювала як він розревівся))))

jalla
25.05.2013, 00:21
давайте того зуба сюда))))
Дійсно шкода зуба.:girl_sad:
Щось моя інтуіція мене підвела.))
І взагалі у мене виникло таке враження, що він дуже шкодує за Яною, а вибрав Аню, бо так треба. А чого так треба- ото не відомо.

Доречі, де пост-шоу?

Masterpiece
25.05.2013, 00:24
А в мене якийсь такий осад від того перегляду залишився...ну де ж тут щасливий фінал? Вибрав Аню, ніби як по сценарію СТБ, але не дуже сам з того радів.. та і в неї я не помітила особливої радості. Якась вона або холодна до нього, або просто вміє тримати себе в руках.. Тут тобі таке кажуть, що переспав з іншою, а ти стоїш - очима кліпаєш, ніби тобі цілком байдуже. Та я би вже певно ляпаса дала ( ну але то я з своїм холеричним темпераментом:-) І ще мені дуже цікаво - якби Аня сказала, що не може йому вибачити, чи він би подарував колечко Яні? Може він того від неї чекав..
І шось Андрюша так щиро плакав за Яною, ніби справді закохався. Виглядає так, що серце любить одну, а розум вибрав іншу. Ну побачимо далі.

strochka
25.05.2013, 00:24
сплакавсі хлоп наніц))))):girl_haha:

цирк!:girl_yes:
але на пост шоу я б подивилася :d23:

jalla
25.05.2013, 00:26
або знала, що ойму до дівчат байдуже
Я так само не вірю в ті плітки, як і не вірила в ті пророцтва хто переможе. Доречі, щоразу різні.
Ну, добре, дівчатонька, предположим холостяк дійсно був геєм. Ну, то десь те саме, що нам нормальним дівчатам іти на шоу лезбіянок. Ну-ну, і хто б погодився заради піару виціловуватися з особами прекрасної статі?:scare: Думаю реально ніхто. Так само і справжній гей не може так зажигати з дівчатами. Ну, я десь собі так думаю... Або я чого не розумію.

сніжна
25.05.2013, 00:29
Виглядає так, що серце любить одну, а розум вибрав іншу
та якщо там "любовь-морковь", то що заважало би Андрійку після шоу зійтися із коханням? Чого б тоді сльози лив ? На шоу прям зараз йому штамп у паспорт непоставили і не заборонили спілкуватися з іншими учасницями. Ну і що Аня, що Яна були зовсім не здивовані і емоційно холодні. (Ну ще Яна намагалася там на катері сльозу безуспішно видавити) Нє вєрю...

Зануда
25.05.2013, 00:30
За законами жанру все правильно. Я про вибір Ані. От тільки хтось мені скаже, чого то біднятко блакитне так плакало? Оплакував честь Яни чи брак ліжкового досвіду Ані? Чи просто за хлопами скучив?

Missis Smith
25.05.2013, 00:31
Я думаю він ще сам не оприділився чи він гей чи він нормальний хлоп))))Та й СТБ зробило піар йому, ще й грошенят підкинуло

Зануда
25.05.2013, 00:39
Якби Аня йому втулила, то чим би то мало скінчитись? Яну не хоче він, Аня не хоче його, а люди обурені, бо народ вимагає хепіенду і фсьо! А народ, який не отримує те, що хоче, то зле, то низькі рейтинги, то мало реклами і мало грошей.
Розслабтесь, то все по сценарію від і до. Третій сезон серіалу. :)

jalla
25.05.2013, 00:40
Розслабтесь, то все по сценарію від і до. Третій сезон серіалу.
Ну, то такі просто роздуми, чи є якісь реальні факти?

Masterpiece
25.05.2013, 00:43
Пишуть на форумі СТБ, що він зараз насправді з Яною. Виглядає досить правдоподібно, недарма вона на пост-шоу завжди така сяюча. Цілком може бути, що Андрійко вбив двох зайців - і контакт відпрацював, вибравши фаворитку глядачів, і вже після шоу будує стосунки з іншою. Хоча все там "покрито мраком")

Missis Smith
25.05.2013, 00:46
Цікаво, чи буде Холостяк-4 і кого візьмуть на головну роль? Гультяй Чмерковський був, "голубих кровей " Френсіс був, незрозумілої орієнтації Андрій вже був....

Kiruskin
25.05.2013, 00:48
Цікаво, чи буде Холостяк-4 і кого візьмуть на головну роль? Гультяй Чмерковський був, "голубих кровей " Френсіс був, незрозумілої орієнтації Андрій вже був..
Може якийсь бісексуал?)))

Missis Smith
25.05.2013, 00:54
Або дуже багатенький практично дідусь))))))))))))Адреналіну на старість)))))

Malyatko
25.05.2013, 02:04
відразу стало ясно по білій сукні Яни і синій хусточці на піджаку холостяка, під чию сукню та хусточка більше пасує
Я точно так само думала, але трохи збивало з толку,що він, як і Яна, у білому.
Якось в якомусь епізоді він сказав: Аня та дівчина з якими одружуються... Може ся надумав одружитися наш холостяк:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

shelby
25.05.2013, 09:22
Допис від Missis Smith
Цікаво, чи буде Холостяк-4 і кого візьмуть на головну роль? Гультяй Чмерковський був, "голубих кровей " Френсіс був, незрозумілої орієнтації Андрій вже був..
або якогось трансвестита...:girl_haha:
А щодо Андрійка то так виглядало в фіналі що в нього є почуття і сексуальний потяг до Яни, але вибрав Аню бо подумав про перспективу майбутнього і що Аня буде хорошою мамою... Мені тоже здається що якби Аня не либилась коли він їй казав що спав з Яною, а зі скандалом відреагувала то він би віддав обручку Яні) А коли плакав з Яною то я згадала собі фразу що фінал буде непередбачуваний...і чомусь надумала собі що він зара забере ту обручку у Ані і віддасть Яні:girl_haha: Цікаво чи Аня далі б посміхалась при такому розкладі подій)))

olerusya
25.05.2013, 10:25
щойно додивилась :girl_blum:
ну і хто розказував що там все куплено, і переможе та, яка заплатить більше грошей?:girl_wink:
якби так було, звичайна дівчинка з Полтави б не перемогла Яну. а ще певніше що перемогла б Роза - з таким маєтком як в її батьків :girl_in_dreams:, вона б собі десять таких холостяків купила:girl_yes2:

Rodionochka
25.05.2013, 11:09
Розслабтесь, то все по сценарію від і до. Третій сезон серіалу
Точно. Все гарно написано, але погано зіграно. І коли він плакав, ми так реготали)))

Smorodynka
25.05.2013, 11:42
Мені подобається як повела саме Яна -цілком достойно і гідно

strochka
25.05.2013, 11:50
Або дуже багатенький практично дідусь))))))))))))Адреналіну на старість)))))
це тоді буде інше шоу, під назвою "Фермер шукає дружину":connie_pull-pigtail

Nana11
25.05.2013, 12:17
незрозумілої орієнтації Андрій вже був.
особливо як він вчора розридався як дівчисько:girl_wink:
Вибрав Аню, ніби як по сценарію СТБ, але не дуже сам з того радів.. та і в неї я не помітила особливої радості.
Та я тоже, дивилася-дивилася і нічого не зрозуміла...якийсь дурацкий кінець. Було видно шо Аня йому ніяка, нашо вони її в сам фінал пропхали, шоб типу реабілітувати Соломко, шо хороші теж виграють?А як він то колечко в кінці віддавав...шось мявся, мямляв.Брєд-брєд-брєд...ясно шо ітак разом не будуть. Вже краще б Іру і Яну лишили, було б цікавіше.
А народ, який не отримує те, що хоче, то зле, то низькі рейтинги, то мало реклами і мало грошей.
та я до останнього надіялася, може кого повернуть з тих шо вибув:girl_in_dreams:

Nastylove
25.05.2013, 12:28
Дамс, подивилась я його освідчення Ані. Не щиро зовсім, якісь бла-бла-бла.
І хоч я не прихильник отих ридань, скупа мужська сльоза біль імпонує - але то були емоції, а це завжди щиро!
Для чого той цирк?:girl_haha:

Margaryta
25.05.2013, 15:04
Зрозуміло, що в нього почуття до Яни більші ніж до Ані. Але він сам сказав, що зазирає в долеке майбутнє. З Яною будуть напряги з його мамою і багато в чому іншому. І так зрозуміло, що Яна не створена для домогосподарства, вона кар"єристка і з тяжким характером. А Аня її протилежність. Ось і вся розв"язка.
Ще Андрій якось казав: що є жінки для мімольотних відносин, а є жінки суто для життя, така як Аня.

grajynia
25.05.2013, 15:39
тут раніше були розмови про те, чому Яна так зле виглядає для 27 років, і скільки то років Андійкові, а от у цій серії все стало ясно, у спа салоні він каже до Яни, що невже вона за 36!!! років ніколи не відпочивала удвох з бойфрендом, а потім вона десь каже, що вони підходять один одному, бо вони ровесники.
Вони обидва всі у зморшках + на обличчі в них обох в ряді кадрів видно шрами чи то шви від пластики. А всюди в шоу в кожній серії писали щось типу - Яна, 27 років. Ані також не 22. Навіщо то було писати, якщо в кадрі потім говориться інше? Якщо за сценарієм їм всім на 10 років менше, то так до кінця б уже і говорили

Ya Nata
25.05.2013, 15:54
тільки що ще раз переглянула вчорашній фінал - емоцій нуль... сама не знаю чому. Я хотіла, щоб краще Аня виграла , ніж Яна. Але щось.... як на мене , то не хватало якихось емоцій.. все тихо , спокійно... я чекала більшого (з такою рекламою, яку цілий тиждень крутили). А то зізнання Андрія ))) можливо , як би на місці Ані була Роза ( з її емоціями) то біло б цікавіше . :girl_in_dreams:
А сльози Андрія.. до чого вони? Я вчора подумала , що просто спати хочу і не зрозуміла цього. А сьогодні переглянула.. і далі не розумію - Чого він плакав ?
Короче , як на мене то фінал не вдався.( в плані інтриги , емоцій і ШОУ).
А потім ще й показали анонс на наступний тиждень.. де взагалі все не ясно.

Буду чекати наступного холостяка :girl_cool:

цікаво хто на цей раз :girl_haha:

Roxie
25.05.2013, 16:39
у спа салоні він каже до Яни, що невже вона за 36!!! років ніколи не відпочивала удвох з бойфрендом, а потім вона десь каже, що вони підходять один одному, бо вони ровесники.
вот-вот.. я теж вчора почула цю фразу і автоматом хотіла перемотати назад, щоб перевірити чи мені то не почулось.. Забула, що то я по ТВ дивилась і перемотка не працює..

Значить мені таки не почулось і їй 36 років!! Тепер все стає на свої місця.. І ота її дурнувата міміка цілком може бути спричинена пластикою.. І Аня таки справді не виглядає на 22 роки, я б їй дала 25-27 мінімум..

Masterpiece
25.05.2013, 17:07
я теж вчора почула цю фразу і автоматом хотіла перемотати назад,
а я передивилася спеціально. Він чітко запитав - "ни разу за 36 лет?" А Яна навіть не заперечила, в жарт теж не перевела.. Так що певно дійсно правда. А ще десь Андрій казав, що вони "одногодки".

yusha
25.05.2013, 17:30
якби так було, звичайна дівчинка з Полтави б не перемогла Яну. а ще певніше що перемогла б Роза - з таким маєтком як в її батьків
Не така вже Аня й звичайна - вона акомпанувала на гітарі Кензову на Х-факторі під пісню "Город золотой". А взагалі то все - шоу, театр.

сніжна
25.05.2013, 17:43
вона акомпанувала на гітарі Кензову на Х-факторі під пісню "Город золотой
і не тільки йому- вона , як виявилося, не раз приймала участь у постановках номерів учасників різних сезонів "Х-фактору"
що вони "одногодки"
ну от і "одногодки" : по 27-28 років для "Холостяка" і по 36- 37 у житті ( ну бо якщо Іскорнєву під час зйомок у "давай одружимося" у 2010 році було 34 , то зараз якраз так і є). Ну і, чесно кажучи, на 28 років він аж ніяк не виглядає ( навпаки це була б якась антиреклама його як пластичного хірурга, який весь у мімічних зморшках у 28 років і ніц з тим не робить. А от для 37 він виглядає " в акурат")

grajynia
25.05.2013, 17:45
І Аня таки справді не виглядає на 22 роки
якщо вона закінчила музучилище і потім київський ун-тет, то їй ніяк не може бути 22, музучилище раніше 19 років не закінчиш (то з досвіду) + 5,5 років ун-тет, тобто не менше 25 їй, а взагалі на вигляд десь 27

сніжна
25.05.2013, 17:53
а ось тут Іскорнєв розповідає, що йому 32 роки і зверніть увагу- у нього обручка на правій руці. Артіст...

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=ucTjOo83yrw&NR=1

а це- із інтерв ю Анюти : "Я не живу со своими родителями с 15 лет, поэтому для меня нет особой разницы, где жить. После окончания университета у меня был период некого застоя, в личной жизни также пустота... Захотелось изменений. Хотя раньше не представляла, что на столь долгий срок могу оставить свою профессию, ведь я каждый день играю по 5-8 часов, у меня были концерты. А если не играть, то все сходит на «нет», теряешь форму. Раньше я даже не представляла, как на неделю куда-то уеду.Я бы не продолжила участие в проекте, узнав, что у Андрея был секс с Розой или кем-то еще. И он всегда говорил мне, что если будет о чем волноваться, он сообщит мне.Я не могу делить своего мужчину."

Nadinka
25.05.2013, 19:05
І коли він плакав, ми так реготали)))
Ми теж))) як дєвка....))) Ще до початку того холостяка , Катя Осадча підкинула дровішок у вогонь, сказавши йому в лоб, шо він гей, все, в мене бажання пропало дивитись то шоу, ну а той плач ще більше добив мене)))

jalla
25.05.2013, 19:46
І коли він плакав, ми так реготали)))
То тільки я одна певно плакала разом з ним.:girl_blush2:
то їй ніяк не може бути 22
Ну, і вчора почула в передачі, що Яні 30. Ніби то вона за своїх 30 років... і шось там не пам"ятаю що.
Потім говорилось що вони з холотяком однолітки, а пише, ніби їй 27. Ну, то як?:girl_crazy:

natorella
25.05.2013, 19:49
тільки я одна певно плакала разом з ним
ні, жанно, ще була яна))))
ну вагітні може і плакали.... шютка

дурне таке і немудре закінчення
аж постшоу захотілось подивитись

grajynia
25.05.2013, 20:33
вчора почула в передачі, що Яні 30
то вона округлила трохи цифру:girl_haha: власне, у цій серії вияснилось, що їм обом по 36гляньте дописи на попередній сторінці

BlackSheep
25.05.2013, 22:19
зверніть увагу- у нього обручка на правій руці. Артіст...

) Прікольно,дійсно обручка і смішний якість такий,молоденький))) То він вже розведений чи як?:girl_haha: чи вже "одружений "

tsiuma
25.05.2013, 23:48
Я так з тими їхніми рекламами холостяка вчора дивилась (цикала по різних каналах під час рекламищі на СТБ), що якраз головне і пропустила - те зізнання про інтим з Яною. От тільки завдяки вам, дівчата, тут і дізналась. Мдаа-а-а... А коли то був той інтим - не казав? тоді в душі чи аж на останньому побаченні?
Тепер мені і зрозумілий настрій Анютки - не виглядала вона на сьомому небі від щастя, аж ніяк. Канєшна, ще би.
Добре, що м застала ті ридання Адрійкові - то щось нове!

А в анонсі наступного випуску Аня весь час біля весільних суконь крутиться... невже свадьбі - бути?
Не така вона проста і створена для сімейного затишку дівчина, бо, думаю, однозначно хоче розкрутитися і стати співачкою, як і її подружка.

---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

дійсно обручка і смішний якість такий,молоденький
а коли то знімали, цікаво? бо він каже, що має дівчину - колишню пацієнтку, якій 24р.

BlackSheep
26.05.2013, 00:11
а коли то знімали, цікаво? бо він каже, що має дівчину - колишню пацієнтку, якій 24р.
самій цікаво,незрозуміло навіть коли.....

shelby
26.05.2013, 00:11
в тому ж інтервю в нього питали про вік, і він сказав що йому 32, отже 5 років тому:d23:

olerusya
26.05.2013, 07:34
А коли то був той інтим - не казав? тоді в душі чи аж на останньому побаченні
сам він не сказав, але під час тої розмови був показаний кадр з душу. але щось мені так здається що то в них було не раз, і на останньому побаченні зокрема.

jalla
26.05.2013, 09:35
Прікольно,дійсно обручка
Та може то не обручка. Може то якась така ювелірна прикраса...:confused:
А з роками нічого не розумію. Ну 28, ну, 32. А нашо брехати???

Nana11
26.05.2013, 09:45
Ну 28, ну, 32. А нашо брехати???
Мені то тоже якось дивно виглядає, тим більше в час інтернету, коли всі і всьо можуть дізнатися..Хоча з позиції продюсерів шоу зрозуміло - "молодий, неодружений 28 річний холостяк" шукає наречену - казка, і "36 річний і розлучений" ну це звичайно не так страшно, але звучить зовсім по різному.

Уляночка
26.05.2013, 11:38
подруги?
http://www.youtube.com/watch?v=znDb6gU9u-E

---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=BjtH5mQGWi8

тут про вік...

Roxie
26.05.2013, 11:38
Аня на першій ж вечірці сказала, що вони з Соломко подруги з дитинства, чи щось таке..

Тому її перемогу, враховуючи сльози Іскорнєва з Яною, я вважаю тупо як реванш за Яну Соломко..

А те, що Іскорнєв плакав, прощаючись з Яною, навіює думки, що на останньоу побаченні в них цілком міг бути інтим..

І те, що Яна така сяюча була на всіх пост-шоу мені пояснюється її самовпевненістю.. Зараз все стало на свої місця.. Він вибрав Аню, але фактично з Яною його повязують сильніші почуття, тому вона на пост-шоу посміхається ніби всім на зло "Все одно розпалити його почуття змогла я, нехай навіть Аня і перемогла. Ви собі думайте, а я собі знаю.. "

Arctica
26.05.2013, 13:14
Тому її перемогу, враховуючи сльози Іскорнєва з Яною, я вважаю тупо як реванш за Яну Соломко..
На мою думку, кого б він не обрав чи Аню чи Яну, з жодною з них у нього нічого не склалося б, і на пост-шоу Аня і Андрій зізнаються, що тепер вони просто добрі друзі.
Якщо обирати Аня чи Яна, Аня в мене викликала більше симпатій, але якась вона беземоційна, щоб він не витворяв з іншими учасницями, вона все це спокійно сприймала (або не мала сильної симпатії до нього, або якась така вся ну занадто флегматична). Яна, красива, стильна але занадто самовпевнена, спочатку нервували мене її зриви, плачі, ну але на відміну від Ані хоч якось проявляла свої емоції.
Думаю, якщо буде Холостяк-4, то переможницею судячи з усього вже малаб стати дівчина з дитиною...:girl_yes2:

сніжна
26.05.2013, 13:29
якщо буде Холостяк-4, то переможницею судячи з усього вже малаб стати дівчина з дитиною
або сама Бугрімова: отакий фінт у фіналі робить холостяк-4 і зізнається у коханні до Ксюші, а не до учасниць

---------- Додано в 10:29 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

То він вже розведений чи як? чи вже "одружений
судячи по тій інформації, що була і інтернеті "до-" шоу, і багато з якої потім просто позабирали, то Андрюша таки був одружений ( офіційно чи ні- це вже питання). І навіть у свому ЖЖ кілька років тому розміщував фото із написами "це фото подарувала мені моя кохана дружина". Стосовно ж обручки ( яка 5 років тому у нього була на відповідному бізіменному пальці правої руки), про яку у нього питали і яку він зараз часто носить на мізинці ( що власне і породило слухи), він відповідає, що це колись із коханою вони зробили собі такі один одному подарунки у якійсь там спільній поїздці і тепер це для нього просто прикраса, яку він носить як приємний спогад з минулого

grajynia
26.05.2013, 13:39
якщо буде Холостяк-4, то переможницею судячи з усього вже малаб стати дівчина з дитиною...
скоріше, хлопець з дитиною, бо Бугрімова вже ж сказала, що в наступному сезоні буде щось типу шоу "Холостячка", де жінка обиратиме з 25 чоловіків, і власне зараз вони в пошуках такої жінки, можна лишати свої пропозиції щодо кандидатки на сайті. Але вони не хочуть дуже відому, наприклад, співачку, чи акторку, а просто упішну, цікаву жінку на роль холостячки

сніжна
26.05.2013, 14:48
в наступному сезоні буде щось типу шоу "Холостячка", де жінка обиратиме з 25 чоловіків,
вже було на каналі "1+1" таке шоу- "Гарем"- років 10 тому.. В першому сезоні ( у Африці, здається) співачка і ведуча шоу Альона Свірідова тоді собі справді обрала молоденького "нового" чоловіка, з яким прожила кілька років і молодшого сина від нього народила.. А потім був другий сезон- уже провальний . І шоу прикрили

сніжна
29.05.2013, 18:44
з інтерв ю з Іскорнєвим після шоу: Андрей Искорнев рассказал журналистам, что после окончания шоу он продолжает свои отношения с Яной Станишевской.
Хотя он ее и не выбрал, но их много связывает. Всю правду об отношениях Андрея с Анной Козырь поклонники этого шоу узнают только от холостяка.

- Расскажите, что происходило у вас в душе, когда, делая выбор вы назвали имя Аня?
- Я думал, что выбор будет сделать гораздо проще, но на деле было совсем иначе. Я делал выбор между одинаковыми девушками. И отдал предпочтение той, которая может стать моей женой. С которой гораздо легче построить отношения и создать семью. Эмоциональным был этот выбор. Я даже всплакнул немного. После окончания шоу меня посещала мысль о правильности выбора. Той ли я отдал кольцо? И что будет с Яной, ведь у нас была и физическая связь. Отношения с Яной у меня не закончились после окончания проекта.
- Вы чувствуете вину перед Яной, что не ее выбрали?
- Да чувствую. Окончание шоу не означает, что наши отношения прервутся. Мы созваниваемся и иногда видимся. Остальное все скажу 31 мая на финальном шоу. Перед началом проекта вы говорили, что готовы к семье и детям. На данный момент вы не изменили своего решения?
- Я настроен на длительные отношения. Вы же понимаете, что отношения на проекте отличаются от отношений в реальной жизни. Мы строим свои отношения с чистого листа с девушкой с которой мы сейчас вместе."

Margot
29.05.2013, 19:22
інтерв ю з Іскорнєвим після шоу: Андрей Искорнев рассказал журналистам, что после окончания шоу он продолжает свои отношения с Яной Станишевской.
Хотя он ее и не выбрал, но их много связывает
цікаво)можете дати джерело цієї інформації?

сніжна
29.05.2013, 23:47
можете дати джерело цієї інформації?
http://viva.ua/view/20551 Там же є посилання на статті-інтерв ю з Яною і Анею ( одним словом- усі вони пов язані умовами контракту і до пост-шоу нічого не розкажуть. ). Але, як виявляється, по тим же чуткам , Іскорнєв і зі Скоріковою не лише спілкується. а й вона у нього і в Москві вже побувала. До пост -шоу вона теж відмовляється давати будь-які коментарі. Ирина призналась журналистам в том, что она продолжает общаться с главным холостяком Украины Искорневым. Но главный вопрос в том, это простое общение, или же между молодыми людьми нечто большее, чем просто дружба? Об этом сегодня пишет издание Комсомольская правда.

Довольно неоднозначный финал телепроекта «Холостяк-3» заставил многих телезрителей задуматься, не изменил ли свое ранее решение главный холостяк Украины Андрей Искорев, после того как закончился проект. Соглсно последним слухам, передает издание, настоящей избранницей Искорева может стать не Аня, которой он в конце шоу подарил кольцо, и даже не другая финалистка программы Яна. Главной же претенденткой на звание избранницы Андрея Искорева является Ирина Скорикова, любимица публики.

На вопрос журналистов, продолжает ли Ирина и дальше общаться с Искоревым, она ответила что продолжает. При этом отметив, что они очень часто с ним переписываются и созваниваются. Однако что касается подробностей, девушка так и не стала их рассказывать.

Жменька
31.05.2013, 20:38
Так а хто ж там завагітнів на шоу? Я, чесно кажучи, все шоу не дивилася(тільки одну з перших серій та останню, а зараз пост-шоу затягнуло...

Miss Sixty
31.05.2013, 21:02
Ай, Роза маладєц:)
Так насміялася з її пародій! Реально так класно всіх показала:girl_haha:

jalla
31.05.2013, 21:24
Лиш би тільки якусь толкову розв"язку показали, а не ще більше все заплутали.
І цікаво що холостяк відповість на запитання про своє попереднє одруження і сина.

Miss Sixty
31.05.2013, 21:54
Лиш би тільки якусь толкову розв"язку показали, а не ще більше все заплутали
Та йой, щоб вони не показали всерівно це буде продуманий певний сюжет. Як їм вигідно закінчити цей сезон і це пост-шоу, так воно і буде. А що там насправді, думаю, знають тільки ті, хто бере безпосередню участь.
Я особисто дивлюся його лише через те, що воно якесь ну дуже смішне сьогодні - пародії Рози, кадри зі зйомок з командою. Хохочу, як дурна:)

ola-lyola
31.05.2013, 23:01
Аж тепер ясно до чого то було так роздувати - інтім в душі... Ще й акцент у фіналі зробити - зізнаня перед Аньою про це. Ну чесно, аж противно, хіба можна спекулювати на такому? Я беременна но ето временно... Хіба можна рейтинг у такий спосіб піднімати? А Андрійко маладєц, хороший драматичний актор

Kiruskin
31.05.2013, 23:04
Я в шоці:khomyak::khomyak::khomyak:

algo
31.05.2013, 23:05
Розкажіть детальніше! бо я не дивилась

marycherry
31.05.2013, 23:06
нє, ну це повний бред...

silvia
31.05.2013, 23:08
так я не пойняв чи Андрійко з Яною зараз чи ні.....

ola-lyola
31.05.2013, 23:10
Продумали кльовий відступ Андрійка - щоб сі не жинив, і пішов з гордо піднят головою- Яна була після душу беременна і Андрійко побіг на допомогу, тому сі не склало з весіллям. Але Яна увинехочеговоритиплачучи на тему " а гдє ребйонок" а Аня усьо простіла. Хепіенд і настояща жизнь, бо такого розвитку подій не міг ніхто зрежисувати.Воть

ola-lyola
31.05.2013, 23:18
Ще забули додати що то всьо спонсорська підтримка Dove, ну що в душі все вийшло)))))

Kiruskin
31.05.2013, 23:19
Ой блін, я так і знала.

Nitriotka
31.05.2013, 23:19
Капець, ну і поворот подій!

Kiruskin
31.05.2013, 23:20
А Маруся скривилася, як середа на п"ятницю.

Arabika
31.05.2013, 23:20
Я в шоці!!! Санта-Барбара якась

Miss Sixty
31.05.2013, 23:21
Ну от, і вся аудиторія залишилися задоволена.
Було три дівчини з найвищими рейтингами. Одна виграла в шоу, одна завагітніла і вкрала Андрія в переможниці на певний період, а в результаті ключики від дому отримала третя:girl_haha:

Пупсик
31.05.2013, 23:22
Розкажіть що там, бо в хаті сонний час. не маю як дивитись

Kiruskin
31.05.2013, 23:25
Розкажіть що там, бо в хаті сонний час. не маю як дивитись
Яна була врємєнно бєрємєнна, тому з Аньою не склалося, а потім виявилось, що він з Ірою.

Roxie
31.05.2013, 23:26
Фух! Тре було поспорити з чоловіком що виграє Іра )))

Андрій вибрав Іру і сказав, що вони зустрічаються..

Шкода Аню.. Яну не шкода, а от дитинку шкода (що б там з нею не сталось - все одно шкода)..

Я не змінила свою думку - Іра найбільш мені симпатична..

Пупсик
31.05.2013, 23:29
Бозю, як в кіні. Щось вони кажись перемудрили

MaryF
31.05.2013, 23:31
Шкода Аню.. Яну не шкода, а от дитинку шкода (що б там з нею не сталось - все одно шкода)..
Я не змінила свою думку - Іра найбільш мені симпатична..

Ви насправді вірите в той брєд, шо вони сьогодні показували?

Virna
31.05.2013, 23:31
ох, сказати, що я в шоці, це нічого не сказати.
такий фінал, вартувало дивитися. я навіть сплакнула!
а мені шкода Яну, не знаю, що там сталося з дитиною, але це дуже важке випробовування для жінки. Аню шкода, бо вона така добра, але вона з Андрієм не пара. Дуже рада за Іру. Така приємна дівчина, така якась життєва, тепла)

ola-lyola
31.05.2013, 23:32
Нє ну чесно хтось вірить у вагітність Яни?
А Сніжана по ходу сценарій не читала-так щиро дивувалась кожній новині, і щоразу по-новому!
А фінал зворушливий, забули ще дитину Іри Андрійку на руки відразу видати)))

Virna
31.05.2013, 23:35
я вірю) я наївна?)))
вірю, бо я б не погодилася, щоб про мене таке придумали і цілій країні розповіли

Meriroma
що там сталося з дитиною

я щось думаю, що це всього лиш епізод сценарію

Miss Sixty
Конешно, ні.
Нє, ну я розумію, життя така не передбачувана штука - всяке може статися.
Але щоб аж так тим сценаристам підфартило - нє вєрю!
А про Сніжану я теж так подумала. Або вона ну дуже гарна акторка:)

Kiruskin
31.05.2013, 23:36
Я- нє:girl_nea:

А Сніжана по ходу сценарій не читала-так щиро дивувалась кожній новині, і щоразу по-новому!
Мені аж смішно було.

jalla
31.05.2013, 23:36
Ой, дівчата, ви тут з насмішками, а я всю подушку сльозами обмила, поки додивилась.
Но тільки не смійтеся з мене. Я в все то повірила і всю ту ситуацію сприйняла за чисту монету...
І так ревла я до тих пір, поки не побачила, що холостяк залишився з Ірою. Ну, щось не понятно то все. І як він їй подарував ключі від свого дому, я взагалі ржала. То як зрозуміти? Най був би вже оту каблучку дарував, вона дорожча, а шо ключі- кусок металу.))):girl_haha:
І саме головне всі такі благородні, ніхто на нікого зла не тримає. Ну, прям не знаю...
Лиш смішив вигляд Марини, яка отим своїм "фірмовим" поглядом з одним прикритим оком за тим всім цинкувала.
Короче, закінчення було цікавеньке...

сніжна
31.05.2013, 23:40
ні, ну таку фігню вже замутили... Сидить якоби "врємєнно бєрєменна" Яна з 0 емоцій при обговроненні якоби втрати якоби дитини; благородна Анюта з 0 емоцій...Іскорнєва виставили ну таким прям благородним і "білим і пухнастим". Він і так якийсь гадєнькій був, а тут ще паршивеньким актором виявився ( до речі, як виявляється,перед зйомками шоу Холостяк Іскорнєв не лише пройшов посиленний курс занять спортом, а й акторської майстерності та сценічної мови). Перемудрили гірше мексиканських серіалів: любив і вагітна одна, вибрав другу ( як сказав- є ж рамки шоу, яким потрібно слідувати) , яка красиво драматично йому обручку повертає і при цьому каже, що він найкращий чоловік на світі і вона йому вдячна за все. І в результаті -"женюсь" на третій. І от Скорікова була така мені симпатішна на протязі шоу ( просто як жінка) і нафіга їй "підписуватися" зараз на цю авантюру ( добре, що не придумали, щоб Андрійко перстень їй передарував). Мда, умови контракту- страшна річ.

---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

вона ну дуже гарна акторка
ну бо Єгорова таки акторка

---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

шкода Яну, не знаю, що там сталося з дитиною, але це дуже важке випробовування для жінки
ну та так. І тому при цій розповіді у Яни на обличчі ні одна емоція не проявилася, окрім зверхньої посмішки.

ola-lyola
31.05.2013, 23:41
Вот іменно, якби це була правда жодна жінка не виставляла б цю трагедію на шоу, розмазуючи соплі. А у її віці і статусі сиділа б тихонько. Але коли підписала контракт, то муситьграти за сценарієм.
Я тоже наївна. була, поки у Вежі Ведмежі не побачила сценарій і не почула, як то кіно знімають)))

jalla
31.05.2013, 23:44
Егей, ви серйозно за сценарій? Бо тож ніби маю чутки звідтам)) і сценарію ніби то не має. Дурять?
Ну, та, я до майже до 13-и років в Миколая вірила, так що може і не дивно що я все так сприймаю.:girl_crazy:)))

Avanturistka
31.05.2013, 23:46
шото я не поняла -)) тут був з Яною, обирали дівчину для наступного шоу..я відійшла на 5 хв і тут він вже цілує Іру. Я взагалі ні за кого, мало коли його дивилась, але за Іру рада більше всіх.

Пупсик
31.05.2013, 23:47
Я тоже наївна. була, поки у Вежі Ведмежі не побачила сценарій і не почула, як то кіно знімають)))
з цього місця детальніше...

olegignatenko
31.05.2013, 23:48
Я в шоці!!! Санта-Барбара якась
Це швидше індійське кіно :girl_wink:

maryshunka
31.05.2013, 23:50
Сценарій чистої води!!! Чоловік 7 років у тележурналістиці, останні 2 на "Україні" пропрацював. Дивився і кепкував з мене, що вірю. Каже, якби не закаламутили такий фінал, то 4й сезон вже б рейтинги не набрав...
Але всеодно спати не можу...:connie_pull-pigtail

Nastylove
31.05.2013, 23:53
за Іру рада більше всіх

так ревла я до тих пір, поки не побачила, що холостяк залишився з Ірою
Дівчат, а Ви реально вірите, що вони будуть разом? :girl_crazy:
Чого радієте то? :connie_pull-pigtail Велике щастя - повибирав, повибирав і зупинився на Ірі, третя...
Після таких перепітій шоу не вірю в те що може скластися сім"я, публічність дуже впливає на стосунки і переважно не найкраще!

Tanju
А я так і не зрозуміла чого він не з Яною?.. Тіпа, нема ручок нема печенька? ( не вагітна, знач нема весілля?)

maryshunka
але за Іру рада більше всіх
а шо там радіти? вибрав одну, кинув через "вагітну" другу, а третій в жилетку поплакав і в кінцевому результаті її вибрав. тьфу!
коментар мужа: і цю кине-вернеться в Москву до свого коханця!)))

vzuk
31.05.2013, 23:55
Щось не віриться мені, що Яна погодилася на такий сценарій, який їй нав'язали. Швидше повірю, що Яна вигадала сама собі вагітність, щоб повернути Андрія, адже таки дійсно була в нього закохана. А коли зрозуміла, що він всеодно з нею не буде-придумала логічне пояснення з втратою дитини....

ola-lyola
31.05.2013, 23:55
Відпочивали у Вежі, де знімали 1 сезон от я і пристала до однієї дівчинки з обслуги, вона перше морозилась, а потім навіть той самий сценарій, прошитий як курсова показала. Розказувала що знімають дублі, плачуть, сваряться і бються з сценарієм, в кого не виходить всплакнути з першого разу- перезнімають. А ще, що на 1 сезоні дівчата трохи перебрали і зірвали знімальний день, за що їх штрафували. А от холостяк був організований, видно краще знає, що таке контракт)))

сніжна
31.05.2013, 23:59
так і не зрозуміла чого він не з Яною?.
ну так сказав же " Я сделал ошибку, когда отправил Иру домой..." ( читай, ну бо є рамки шоу і рейтингового сценарію)

Masterpiece
31.05.2013, 23:59
Заблудувся Андрійко між трьома соснами)) Щось мені навіть не віриться у щирість його почуттів до Іри, певно заставили так зробити, бо яке ж то романтичне шоу без хеппі-енду? Народ би збунтувався, а так - перемогла народна улюблениця. Але все одно сценарій вийшов якиймсь гниленьким...І актор Андрійко поганенький.Жаль, була про нього кращої думки на початку проекту...

сніжна
01.06.2013, 00:03
вернеться в Москву до свого коханця
і готуватися до наступного шоу- он навіть пластику підборіддя собі зараз зробив ( як пояснив причину - "друге "підборіддя забрати іншим способом нереально). А про віс попередні шоу, у яких він приймав участь відгукується про те, що "брал участие во всяких шуточных шоу". От і Холостяк- чергове "шуточне" шоу

Oleolechka
01.06.2013, 00:03
Ви насправді вірите в той брєд, шо вони сьогодні показували?
правда чи ні, але Яна найбільше від того всього постраждала, чи то від сценарію, чи від власної дурості, але в такому неприємному становищі опинилася... якщо ця історія правдива, то може вже зробить висновки для себе. з самого початку було видно, що той Андрюша скользкий тип. я навіть шоу не з самого початку дивилася, настільки він мені не сподобався. Аня молодець тримала марку до кінця тої беліберди, а Іра...певно зробили таке завершення, щоб несподіванкою було для глядачів. хоч дійсно схоже на такий собі поганенький сценарій. типу, вибрав собі Андрійко мамочку номер 2. неприємний осад від третього сезону. надіюсь, що втримаюсь і четвертий таки не буду дивитися. бо ті холостяки, чим далі, тим гірші

Virginia
01.06.2013, 00:04
Ех, дівчата... куда світ котиться? Ну зовсім ніхто не хоче вірити в казку. Не будьте такими прагматичними. Я подивилась, поспівчувала, по... по... і забула. Сценарій,не сценарій, яка різниця?
Як читали в дитинстві казки, то хіба задумувались про то, що це не правда? Ні, напевно, і відтого було легше, світліше ітд...

jalla
Чого радієте то?
Не так.)))
Мені Іра не подобається, якщо чесно. Просто з того моменту, коли в той "трикутник" любовний вмішалася Іра, я зрозуміла що то щось не то... Тому моя сльозоточива уявна драма закінчлась.)))

strochka
сценарій
кумедно, за сценарієм: одній дитину, другій діамант, а третій ключі від квартири - happy end!:girl_bye2:

Пупсик
01.06.2013, 00:12
кумедно, за сценарієм: одній дитину, другій діамант, а третій ключі від квартири - happy end!
Если б я был султан,
Я б имел трёх жён
И тройной красотой
Был бы окружён.
Но с другой стороны,
При таких делах
Столько бед и забот,
Ой, спаси аллах!
Не очень плохо
Иметь три жены,
И очень плохо
С другой стороны!
Зульфия мой халат
Гладит у доски,
Шьёт Гюли, а Фатьма
Штопает носки.
Три жены - красота,
Что ни говори,
Но с другой стороны -
Тёщи тоже три!
Не очень плохо
Иметь три жены,
И очень плохо
С другой стороны!
Как быть нам, султанам, -
Ясность тут нужна:
Сколько жён в самый раз?
Три или одна?
На вопрос, на такой,
Есть ответ простой -
Если был бы я султан -
Был бы холостой!
Не очень плохо
Совсем без жены,
Гораздо лучше
С любой стороны!
Не очень плохо
Совсем без жены,
Гораздо лучше
С любой стороны!

maryshunka
01.06.2013, 00:13
А поясніть мені геніальний задум запросити в гості ту кобіту з хлопом в червоних штанях, які "чесний народ обдурили"? шось так всі напали на них. а ті посиділи хвилину і пішли геть. нашо було їх взагалі кликати? чи парочка через пресловутий контракт відмовитись не змогла?

RedApple
01.06.2013, 00:13
четвертий таки не буду дивитися. бо ті холостяки, чим далі, тим гірші
я за третій так говорила ) вже навіть не знаю, що від четвертого холостяка чекати, санта -барбара віддихає.

jalla
01.06.2013, 00:18
А поясніть мені геніальний задум запросити в гості ту кобіту з хлопом в червоних штанях
То навіть не штані, то якісь капрі і балетки такі модні.))))) Мій дідо в таких схожих корову пасти ходив.:girl_haha:

А холостяк шо? Поясніть мені темній, то так зараз модньо лакові мешти на голі ноги тягнути? Чи в нього там капронові шкарпетки були.:girl_crazy:

Oleolechka
01.06.2013, 00:22
Ех, дівчата... куда світ котиться? Ну зовсім ніхто не хоче вірити в казку. Не будьте такими прагматичними.
Казка буває, але не в шоу холостяк:girl_bye: ну хіба, що за кулісами, он скільки гарних пар склалось, а скільки діточок народилось:girl_haha:

Gala
01.06.2013, 00:23
А холостяк шо? Поясніть мені темній, то так зараз модньо лакові мешти на голі ноги тягнути? Чи в нього там капронові шкарпетки були.
Він взагалі якийсь весь підм"ятий був,ніби перед шоу добре виспався в тій сорочці і штанях.Якийсь мені бридонький він.

Masterpiece
01.06.2013, 00:28
шось так всі напали на них.
ага, особливо, коли ті сказали - да какая там любовь, вы о чем? Тим самим відкрили правду про награність цього шоу.
А Іра теж добра - так Яну підтримувала, а сама за її спиною крутила з Андрієм, пожаліла, відітєлі, пригріла, прямо мамочка. Йому така і потрібна. Але мені всеодно її позитивний образ до кінця шоу розсипався. Осад залишився після того перегляду, а не віра в романтичні почуття.

Akseniya
01.06.2013, 08:37
Я в шоці
+100. О це, блін накрутили так накрутили.

romawka
01.06.2013, 11:44
Вот буде смішно, як виявиться, що Яна вагітна від шаленої нічки
А я все ж таки була тоді вгадала, що я Яна вагітна :)
Як на мене дуже не гарно вийшло, коли Аню і Яну відправили за куліси, а самі пили шампанське і торт. Такі фіналістки, а їм навіть тортика не дали :)
І що ж раді дитини він був готовий бути з Яною і на фіналі плакав, то що йому заважало далі з нею бути. Напевне треба всіх дівчат в ліжку попробувати :)

Missis Smith
01.06.2013, 12:21
Допис від jalla
А холостяк шо? Поясніть мені темній, то так зараз модньо лакові мешти на голі ноги тягнути? Чи в нього там капронові шкарпетки були.
Наскільки я правильно зрозуміла, це зараз новий піск моди у чоловіків.....

Rodionochka
01.06.2013, 13:07
Вчорашнє пост-шоу - це просто геніальна лажа каналу СТБ. Я просто в шоці від роботи їхніх сценаристів. Як каже моя цьоця - мають нас за лохів))). А ще мені дуже сподобалось як вони всі дружньо переконували, що це не сценарій - ну не може бути такий сценарій! Ха-ха-ха!!!

Як на мене дуже не гарно вийшло, коли Аню і Яну відправили за куліси, а самі пили шампанське і торт. Такі фіналістки, а їм навіть тортика не дали
Від цього моменту я була в легкому шоці. Хіба то так гарно? Взяли та вигнали. Просто капець!!!
До ситуації з Ірою думала - от і виправдали педика. І вийшов він біленький і благородний))). Але коли туди приплели Іру - це вже був верх невдалого сценарію. Тепер треба, щоб вони реально одружились та народили дитинку. Ось тоді повірю. А так - СТБ - ФУ-ФУ-ФУ!!!

сніжна
01.06.2013, 13:09
я правильно зрозуміла, це зараз новий піск моди у чоловіків.
Холостяк був у мокасинах. А під мокасини шкарпетки не одягаються.

tsiuma
01.06.2013, 13:10
І за кого ті сценаристи людей мають?
ну, нехай дійсно був інтим, і хай не лише той раз в душі, але ж їм не по 16 років і ситуація не та, щоб в пориві страсті забути за елементарне - той же XXL, пачки від якого Яна в одній із серій так оплакувала!

Уляна Поберейко
01.06.2013, 13:13
Пишуть на форумі СТБ, що він зараз насправді з Яною. Виглядає досить правдоподібно, недарма вона на пост-шоу завжди така сяюча. Цілком може бути, що Андрійко вбив двох зайців - і контакт відпрацював, вибравши фаворитку глядачів, і вже після шоу будує стосунки з іншою. Хоча все там "покрито мраком")
СЯЯЛА НА ПОСТ-ШОУ БО БУЛА ВАГІТНА ВІД НЬОГО

jalla
01.06.2013, 13:25
Холостяк був у мокасинах. А під мокасини шкарпетки не одягаються.
Гм, певно я таки ніц не розуміюся в чоловічій моді.:girl_blush2:
Мені то виглядало дивно.

Женічка
01.06.2013, 14:08
Дівчатка, щось я упустила момент, що відповів холостяк на запитання про його минулий шлюб і сина від того шлюбу?

А юристик: кагда меня спраш вают... а я ім - да пашлі ви - я чуть з дивана зі сміху не злетіла :-)

MarichkaR
01.06.2013, 14:08
Так вже накрутили, просто нема слів. За Андрія все ясно :girl_sad:, а дівчата геть чисто гордість втратили. Холостяк, говорить Ані про зраду, плаче за Яною, залишив одразу після після шоу, а вона все усміхається, обнімає його, бачите друзями вони заплишилися. Та його відразу потрібно поставити було на місце, ще на освідченні, бо замітно, що він її не любить. Сценарій, сценарієм, але так давати себе під ноги, то вже занадто :girl_nea:. Яну шкода, бо всі дізналися не лише про інтим, але й про вагітність. Для чого вчора було про це усім розказувати. Це дуже особисте, трагедія для будь-якої жінки. Але Яна туди ж, обнімає Андрія, тулиться, друзі.
З того всього Андрій підбирає Іру, третя запасна. Та на місці Іри, потрібно не приймати ключі, а гордо розвернутися і піти. Розумію, що це шоу, але так принижувати дівчат, якось не гарно, хоча вони самі винні, бо з кожної ситуації, можна по різному вийти :girl_smile:.

Miss Sixty
01.06.2013, 14:29
що відповів холостяк на запитання про його минулий шлюб і сина від того шлюбу?
Здається, що то його колега по роботі і її племінник на фото

jalla
01.06.2013, 16:06
Дівчатка, щось я упустила момент, що відповів холостяк на запитання про його минулий шлюб і сина від того шлюбу?
Сказав що видумка.)

Дівчата, а ви бачили як отой хлопець в червоних штанях, коли тільки вийшов з тою баришнею, яка мовляв там всіх надула підморгував до Ксенії?))) А та так тихо каже "ну, вопшє наглий"):girl_haha: Якось так дико, тут ніби зі своєю коханою вийшов, а тут так відкрито підморгує Бугрімовій.)))

Roxie
01.06.2013, 17:39
я вчора отак сиділа і поки вони ту виставу розігрували - повірила.. ну чесслово.. наївна я ще )) от тільки насторожило, що вони ВСІ-ВСІ чутки про Андрія спростували - геть усі!! І те, що гей (ну то ясне діло що тре було спростувати), і те, що був одружений, і те, що по сценарію були зйомки, і те, що Андрій на 8-10 років старший, ніж писало в титрах..

Щодо його віку ми вже тут писали, що він сказав Яні "Ти за 36 років нікуди не їздила відпочивати з хлопцем?" І вона пізніше говорила, що вони однолітки.. Тому в чутку, що йому таки 36, а не 28 я вірю 100%, а от в інші - може не на 100% але вірю..

І ще мене насторожив макіяж Яни - ну вже стіко тих тінеї нанесли на повіки, що їй ледве очі відкривались.. В мене думка одразу пронеслась "Певно, щоб приховати її погляд, коли буде обманювати".

Але все одно хотілось вірити в ту санта-барбару.. А коли нині зранку встала і чоловіку розказувала що там вчора було - сама усвідомила наскільки нереальну мильну оперу закрутили сценаристи.. Чоловік ясне діло - не повірив..

Тому нині мені з себе самої смішно, що вчора повірила в їхнє кІно.

Я, правда, дивилась по онлайн-тв, з тим дурним торможенням, тому деякі фрази вилітали.. Я основний зміст вловлювала, решту здогадувалась ))) Хочеться переглянути момент про Таню (лебедиху), і про вагітність Яни, бо не все почула.

olerusya
01.06.2013, 17:54
Тому в чутку, що йому таки 36, а не 28 я вірю 100%, а
так навіть паспорт його показували, де пише що він з 1984 р.
ну а що всі чутки спростували, то теж зрозуміло - вони ж теж інтернет читають, і бачуть що про Андрія пишуть.

Made in USSR
01.06.2013, 17:59
киньте хтось посилання де можна глянути пост шоу. на сайті СТБ щось відео не грузиться, а ВК тільки уривки

Kiruskin
01.06.2013, 18:08
Фотошоп рулить:girl_crazy:

Roxie
01.06.2013, 18:36
я Вам за 10 хв (не перебільшую!) будь-яку сканкопію чи фотокопію підправлю.. В форматі *.jpg можна все звичайним Paint виправити і навіть фотошопу не тре ))) То все елементарно..

Я повірю тільки коли побачу оригінал його паспорту вживу..

grajynia
01.06.2013, 19:02
киньте хтось посилання де можна глянути пост шоу
[http://xvideos.org.ua/news/post_shou_kholostjak_3_kak_vyjti_zamuzh_smotret_on lajn/2013-06-01-2973]

tsiuma
01.06.2013, 20:19
а я як завжди уривками дивилась, бачила розповідь Яни про невдалу вагітність, бачила вихід Ані, а тут зайшла в темку - і виявляється, що насправді холостяк зараз із Ірою, та ще й ключами від квартири розкидується - ото вже ж накрутили!

Мені вчора найбільше зі всієї "біліберди" сподобався колір волосся Яни, інший, ніж був на шоу, і такий прикольний, ммм! А вона сама часом не встигла собі щось на обличчі підтягнути/підкачати, бо змінилася, нє?

сніжна
01.06.2013, 20:44
навіть паспорт його показували, де пише що він з 1984 р
для чоловіка 29 років і пластичного хірурга він щось тоді геть потрьопаним виглядає. Ну і те, що от тільки зараз собі пластику підборіддя зробив ( забрав друге підборіддя) і в інтернеті є його знимки, коли він ще ходить із пов язкою , то для чоловіка в 29 років то вкрай важливо:girl_smile:. Не здивуюся, якщо у наступному "шуточному" ( як сам Андрій називає усі шоу, де до того брав участь) шоу, він з я виться у образі ще молодшого, ніж 29 років.

hrystusja
01.06.2013, 21:26
Сьогодні подивилась повтор і враження однозначні- мексиканський серіал відпочиває:girl_crazy:. Нє ну так накрутити, то треба мати совість. Я розумію, що минулий сезон був занудний і треба рейтинг піднімати, ну але треба мати межу якусь.

Oleolechka
01.06.2013, 21:27
А вона сама часом не встигла собі щось на обличчі підтягнути/підкачати, бо змінилася, нє?
я теж це помітила. обличчя якесь підпухше і губи. може ботокс чи що? ото нема на що гроші витрачати. якби хоч користь з того була, а то подивишся на зірок які собі всякі там підтяжки, операції і т.д. роблять, що потім з іхнім обличчям робиться...:girl_impossible:

Roxie
01.06.2013, 21:35
розумію, що минулий сезон був занудний і треба рейтинг піднімати, ну але треба мати межу якусь.
стьоб чистої води.. їм би мильні опери знімати )))

я вже ні у що в цьому шоу не вірю..

Головне - як хитро вибудували пост-шоу: спершу Бугримова розповідала про численні вагітності закадрових працівників шоу, їхніх дружин.. і так все мило і ажурно було.. і вірю, що тут вона розповідала правду.. а тут наприкінці, завершальний "бабах" про вагітність Яни.. І наївні глядачки (як я) загіпнотизовані її словами про численні вагітності на шоу не можуть не вірити в правдивість і останнього факту. Коротше - ті хто повірили в вагітність Яни потрапили в гарно сплановану пастку психологів.. НМСД..

maryshunka
01.06.2013, 22:16
Я повірю тільки коли побачу оригінал його паспорту вживу..
Боюсь, тоді і Ви при зустрічі з Таким Мужчиною не встоїте і станете четвертою... :girl_crazy:

Oleolechka
01.06.2013, 22:23
Боюсь, тоді і Ви при зустрічі з Таким Мужчиною не встоїте і станете четвертою...
ото вже пожартували:girl_smile: так при такому відношенні до жінок тяжко встояти:khomyak::girl_crazy:

MarichkaR
02.06.2013, 10:12
Коротше - ті хто повірили в вагітність Яни потрапили в гарно сплановану пастку психологів.. НМСД..
Не думаю, щоб Яна пішла на таку брехню, з такими речами не жартують, для чого це їй.

Roxie
02.06.2013, 10:44
Боюсь, тоді і Ви при зустрічі з Таким Мужчиною не встоїте і станете четвертою..
то наслідки моєї роботи )) знали б Ви як люди люблять і вміють підробляти документи!..

четвертою не стану - в мене є мій коханий муж :girl_blum: )))

---------- Додано в 10:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:32 ----------

е думаю, щоб Яна пішла на таку брехню, з такими речами не жартують, для чого це їй.
та вона особливо і не брехала.. розповідав все Андрій, а вона "Нічого не хотіла говорити".. Я не заставляю вірити в це когось і не переконую когось в тому, що її вагітність - вигадка, просто кажу, що я в то не вірю.. Вірю в те, що вони звязані контрактом і багато чого роблять і говорять такого, що їх зобовязали робити і говорити...

Взагалі холостяк якийсь такий "казанова" - і з Яною, і з Розою обставили так, що був інтим, і цілуватись почав майже з перших побачень.. Вибрав Аню, а тепер вирішив ще й Іру попробувати (то при умові, що все, що нам показували - правда)..

І Аня якось так затнулась на слові "Узнала" коли відповідала на питання Анфіси, що теж знала про вагітніть Яни.. я точно! не вірю кожному їхньому слову, але от в що вірити, а в що ні - навіть не знаю..

а після того, як тут Оля-льоля розповіла про слова працівниці з Вежі Ведмежої - то взагалі ні у що не вірю...

сніжна
02.06.2013, 13:03
в те, що вони звязані контрактом і багато чого роблять і говорять те, що їх зобовязали робити і говорити...
так навіть коли Андрію задали питання, чого ж він тоді обрав Аню, коли серце належало іншій, він сам чітко сказав,що "есть рамки шоу"

Smorodynka
02.06.2013, 13:06
А юристик: кагда меня спраш вают... а я ім - да пашлі ви - я чуть з дивана зі сміху не злетіла :-)
Той юристик мені взагалі мало мужчину нагадує. Якийсь такий ні риба, ні м"ясо

grajynia
02.06.2013, 21:51
Якщо шоу не за сценарієм, всі слова і розвиток подій спонтанні, то що тоді на шоу роблять два сценаристи? В кінці шоу в титрах пише таке:
Сценаристи - Сергій Мельник, Олексій Сиволап:girl_yes:
А взагалі, передивившись нашого і російського холостяка, після нашого враження таке, що вони всіх, хто це дивиться, вважають за ідіотів, то вже аж занадто лицемірства і брехні, просто на кожному кроці. Це, м'яко кажучи, неповага до глядачів:girl_mad:

Roxie
03.06.2013, 09:12
Це, м'яко кажучи, неповага до глядачів
Згідна! Стібуться з довірливих глядачів і хочуть, щоб ми все сприймали за "чисту монету"..

Nana11
03.06.2013, 10:54
загалі холостяк якийсь такий "казанова" - і з Яною, і з Розою обставили так, що був інтим, і цілуватись почав майже з перших побачень..
Ну то так вже шоб НАПЕВНО всі повірили шо він не гей:girl_crazy:

Не могла подивитися в пт, то передивлялася пост-шоу вчора, то просто жах-жах-жах... Так шоб питань не виникло чому не з Аньою, і шоб ше раз підтвердити шо він не гей, то придумали той фінт з Яниною вагітністю, а так шоб вже глядачам вгодити то в кінці приплели Іру. Якось знову не вгадали з переможницею, не ту вибрали яку народ полюбить. Кароче такого вибачте **вняного пост-шоу не було за всі сезони.

tsiuma
03.06.2013, 11:00
Пропоную піднімати народ на мітинг! "Ні" - фальші і брехні на СТБ!
Дайош правдиве реаліті шоу! А як ні, то - Геть Бугримову!

І бастуємо, дівчата, бастуємо - не дивимось 4 сезон, навіть виду не подаємо, що нам то інтересно.

Nastylove
03.06.2013, 11:01
не дивимось 4 сезон, навіть виду не подаємо, що нам то інтересно
А що, думаєте буде ще 4-тий?
Щось вже чули?

Nana11
03.06.2013, 11:05
думаєте буде ще 4-тий?
Щось вже чули?
Так на пост-шоу вибирали вже одну дівчину яка ввійде в 25-ку з 4-го сезону, тому я так зрозуиіла шо буде.
не дивимось 4 сезон
Якшо там буде така ж мура, я вчора перемотала півсерії, то думаю багато хто перестане дивитися. Бо то вже на "Дом- 2" стає схоже.

Nastylove
03.06.2013, 11:09
Так на пост-шоу вибирали вже одну дівчину яка ввійде в 25-ку з 4-го сезону
А, я просто уривками дивилась, тому не бачила.

Roxie
03.06.2013, 11:14
А як ні, то - Геть Бугримову!
її зверхня рожа і така ж посмішка мене вже давно дратує..

сніжна
03.06.2013, 15:35
на пост-шоу вибирали вже одну дівчину
то мені одній так здалося, що ця дівчина уже десь "світилася" ( бо її зовнішність була мені знайома). Ну і під час лотереї, камера постійно брала ракурс на номер 15. Який і виявився переможним. Ну і дівчинка теж виявилася такої яскравої, незаурядної зовнішності. Чи то я перебільшую і справді випадковість?

Gabi
03.06.2013, 17:18
Чи то я перебільшую і справді випадковість?
Мені теж та дівчина видалась знайомою, але не можу згадати де я її бачила. Ну в СТБ це не дивно, вона завжди тягають одних і тих самих персонажей з одного шоу в інше.

Roxie
03.06.2013, 17:48
і мені її обличчя здалось знайомим.. ще як камеру на неї наводили під час розіграшу - мені здалось, що я її десь бачила..

Уляна Поберейко
03.06.2013, 19:28
Імені теж таке враження що вона вжу була учасницею вХолостяку чи в 1 чи 2

Notteroyka
03.06.2013, 21:02
Дівчата, а може в цьому лототроні були всі картки під номером 15, бо я цю дівчину теж десь бачила. Взагалі складається враження, що нас всіх мають за дуже недалеких.
Читаю попередні дописи і погоджуюся з кожним словом. Не може такого бути, що ми всі такі цинічні і не хочемо вірити в казку. Просто ці лажі такі очевидні, що виникає у всіх одна реакція. НЕ ВІРЮ:girl_haha:

наталя 2204
05.06.2013, 11:51
Яна вигадала сама собі вагітність, щоб повернути Андрія, адже таки дійсно була в нього закохана.
А що, хтось вірить, що Яна дійсно була закохана в Андрія? Я щось там її любові не бачила. Аня-так, а Яна-зовсім його не кохала.

сніжна
05.06.2013, 11:59
Яна-зовсім його не кохала.
в останньому інтерв ю з журналістами Іскорнєв говорить так : " Мы с Яной не чужие люди. Но сейчас она окружила себя не теми людьми. Возможно, ей так легче. У нас была красивая история с прятками от всех. Но было и то, что помешало всему этому. Это останется между нами". А стосовно своїх відносин із Скоріковою, відповідає, що наразі живуть на дві країни і катаються у гості. БО він- будує будинок і приведе ірину туди лише по завершенні будывництва, а у Ірини в Україні - телевізійна кар єра і він її підтримує." А на запитання про дитину Ірини, говорить, що вони зараз Тішу у свої відносини не вмішують.

А ось із інтерв ю з Анею : " ...я догадывалась, поскольку до меня доходили слухи об исходе проекта. Но у меня до сих пор в голове не укладывается, что Андрей остался с Ирой. Наши отношения закончились, так и не успев начаться. Я начала понимать это спустя день, когда поменялось его отношение ко мне и его поведение. Я и подумать не могла, что такой мужчина как Искорнев окажеться так слаб по отношению к женщинам"...

Lesya Vihot
05.06.2013, 18:46
сьогодні побачила таке

В Сети появились фото счастливой пары - холостяка Андрея Искорнева и его избранницы Иры Скориковой. На снимках они выглядят очень счастливыми, по крупинкам строят новые отношения.

тут фотографії http://hochu.ua/cat-holostyak-3/article-39695-ira-skorikova-i-holostyak-andrey-iskornev-snyalis-v-novoy-fotosessii/photo-5/#slider_top

Ravlyk
05.06.2013, 19:09
фото счастливой пары - холостяка Андрея Искорнева и его избранницы Иры Скориковой
вони дійсно виглядають щасливими, можливо дійсно за 3 сезони щось складеться серйозне хоча би в цієї парочки:)

olerusya
05.06.2013, 19:19
вони дійсно виглядають щасливими, мо
я би більше повірила якби то були фотки любительські, що хтось десь там застав і сфоткав. ну а така професійна фотосесія - все як в дусі того шоу і стб.

natorella
05.06.2013, 19:45
а така професійна фотосесія - все як в дусі того шоу і стб
тссссс, зараз снов скажуть, шо всі кругом заздрять і не вірять в казку))))

olerusya
05.06.2013, 19:49
не вірять в казку
та я перша все заступаюсь за Андрія, а від Іри взагалі балдію, але хочеться правди, а не фотошопу і "встали, сіли, подивились туди, одне на одного, усміхнулись..."

terezka
05.06.2013, 19:55
хочеться правди, а не фотошопу і "встали, сіли, подивились туди, одне на одного, усміхнулись..."

ой, та тут що не відео-фотосесія весільна, все практично так і є. де взяти правду, без поняття:)))

Fechka
05.06.2013, 21:11
Мені особисто теж ця фотосесія не сподобалась, чомусь не зачепило...
Хоча шоу дивилась. І дуже пильнувала весь перебіг подій.

Virginia
05.06.2013, 21:16
а ше той пес... так тупо і по американськи

terezka
06.06.2013, 17:07
а ше той пес... так тупо і по американськи
то ж пес, з одного їх побачення, добре, жи не викинули, як зйомки завершились

grajynia
06.06.2013, 17:48
добре, жи не викинули, як зйомки завершились
подивіться ту серію, це інший пес:girl_yes:100% і того, і цього просто "орендували" для зйомки

terezka
06.06.2013, 17:53
подивіться ту серію, це інший пес
хо-хо, то є той самий лабрадор (і не все тре дивитись серію, аби щось дізнатись)

сніжна
13.06.2013, 14:21
Ксенія Бугримова більше не головний режисер "Холостяка". Четвертий сезон зніматиме її колишня помічниця, а сама Ксенія подалася у "великі" режисери- знімає 16-серійний серіал. Крім того, у Холостяка змінюється і керівник проекту, оскільки СТБ нарешті вирішило "влити нову кров" у проект і змінити його ( видать, третій сезон узагалі "провалився") . І в черговий раз у інтерв ю Бугримова стверджує, що усі романи, які їй приписують з усіма колишніми Холостяками- це вигадка

jalla
13.06.2013, 14:30
Четвертий сезон зніматиме її колишня помічниця
Вони просто напевно трохи перестаралися.)))))
А хто герой наступного холостяка не відомо?

smilechyk
13.06.2013, 17:58
Вже прочитала в інтернеті, що команда, яка веде холостяк, вже вибрала 4-го холостяка. І він є українцем!

Denebola
25.06.2013, 16:48
А я вчора додивилась останн серію рос. холостяка :)
Там все якось більш по справжньому! Дуже рада що він вибрав Олесю!!!:) Вона мені з ще з самого початку сподобалась. Вони справді дуже пасують один одному. Цікаво ніхто не знає, як там далі розвиваються їхні стосунки, бо я щось нічого не знаходжу. Але б дуже хотілось щоб вони були разом!)))
До речі смішно так: рос холостяк сам родом з України, а укр. холостяк (маю на увазі ост. Андрія) з Росії...

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

Вже прочитала в інтернеті, що команда, яка веде холостяк, вже вибрала 4-го холостяка. І він є українцем!
НАРЕШТІ! ))

Gabi
25.06.2013, 17:20
Цікаво ніхто не знає, як там далі розвиваються їхні стосунки, бо я щось нічого не знаходжу
Ось фото з Женіного інстраграму з підписом "Всем большой привет от нас;-)". Олеся опублікувала таке саме фото і написала, що дуже щаслива від того, що можна більше не приховувати свої почуття. Думаю, в них все супер.
http://s24.postimg.org/y8j1of9v9/image.jpg

Masterpiece
25.06.2013, 18:50
Дуже рада що він вибрав Олесю!!
Я також рада за Женю і Олесю, як на мене, дуже гармонійна пара. Тим більше, вона справді щиро закохалася у нього на шоу, а Іра лише прагнула трофея. Як згадаю той її погляд під час відмови, повний зневаги і презирства... Навіть жалю не було, не так себе веде закохана..От зразу гниленька натура і вилізла.

Gorbywka
25.06.2013, 19:02
Скоро буде новий холостяк,кажуть з України,цікаво хто то буде?

jalla
25.06.2013, 19:11
цікаво хто то буде?
Щойно бачила в "Неймовірній правді про зірок" кандидатури: Іван Дорн, Пономарьов, Володимир Кличко і ще там якийсь 41-річний розведений. Але ніби ще точно не вирішено.

Denebola
25.06.2013, 20:50
Я також рада за Женю і Олесю, як на мене, дуже гармонійна пара. Тим більше, вона справді щиро закохалася у нього на шоу, а Іра лише прагнула трофея. Як згадаю той її погляд під час відмови, повний зневаги і презирства... Навіть жалю не було, не так себе веде закохана..От зразу гниленька натура і вилізла.
100% мої думки :)
Мені тепер чогось ніби бракує....Дивилась укр. холостяка, потім російського. А зараз всьо - нема що дивитись....
Дивно звучить, але привикла я вже до тих шоу.:)

Gabi
25.06.2013, 21:56
Іван Дорн
Іван Дорн, наскільки мені відомо, вже декілька років живе зі своєю однокласницею. Володимир Кличко
Кличко?! Як? А як же Хейден?! Його ще пророкували у другий сезон, але він відмовився через зайнятість.
Пономарьов і ще там якийсь 41-річний розведений.
Що одне, що друге нещастя. Одне двічі розведене і друге таке саме.

Ну невже немає в Україні гарного, не бідного, молодого холостяка традиційної орієнтації? Щось ті СТБшники не там шукають.

Roxie
26.06.2013, 10:33
Що одне, що друге нещастя. Одне двічі розведене і друге таке саме.
та вони всю інформацію про них в неті постирають і напишуть, що їм 28 і одружені не були )))) зроблять ще тих принців ))) :girl_yes: :xaxa:

smilechyk
26.06.2013, 10:34
та вони всю інформацію про них в неті постирають і напишуть, що їм 28 і одружені не були )))) зроблять ще тих принців )))
Згідна з Вами!
Так само як і Іскорнев приховував свій вік напочатку...

Masterpiece
26.06.2013, 12:15
А я хочу Миколу Тищенка в холостяки!)) Розлучений, не молодий, але ж який мужчина:shy:

Kvakywa
26.06.2013, 23:50
А я хочу Миколу Тищенка в холостяки!))

і я і я він мені тааак подобається!

Gabi
27.06.2013, 00:19
Ото було б на що подивитись :girl_crazy:
http://dusia.telekritika.ua/content/images/original/82830.jpg

shparynka
27.06.2013, 00:24
Ой, ну який з Пономарьова холостяк, тоже мені... два рази розлучений, то вже система, нмд, значить, з ним шото не то. Гниляк гниляком. А от Тищенко дааа, мужчина клас, нать чисто зовнішньо. А хто в нас ще є неодружений, щось на думку ніхто не йде..а, ще отой гонщик, Мочанов, кажись, нічо так би був, нє?

сніжна
27.06.2013, 00:24
із серії- "життя після шоу":
1.Яна Станишевская:В Польше меня не преследует поклонники, а когда приезжаю в Киев, это даже очень забавно. В связи с узнаваемостью в Украине возникали разные ситуации, над которыми мы просто смеемся. К примеру, как-то обедали с Аней Козырь, и окружающие смотрели на нас с недоумением: как это Аня и Яна могут находиться вместе?! А когда к нам пришла еще и Амина, то психика людей вместе с логикой были просто разбиты (улыбается).
Другой смешной случай: я была в центре, перед отъездом в аэропорт оставалось немного свободного времени, и мы с Розкой встретились - выпить кофе, пообщаться. Пока мы шли через парк 10 метров до кафе, отовсюду доносилось: "О Боже мой, это Яна и Роза! Яна и Роза! Вместе?!
-"Если вы знали, что Искорнев выберет Аню, почему не ушли до церемонии?
- Все-таки, была доля надежды, что может быть и по-другому. Кроме того, по условиям проекта, о которых не раз говорили продюсеры, участница не может покинуть шоу вне церемонии роз, поэтому я ожидала финального решения Андрея.
Наверняка вы видели все выпуски шоу. Были ли моменты, когда ваши слова или поступки показали не так, как было на самом деле?
- К сожалению, я видела не все выпуски шоу. Но должна сказать, что с моей стороны никаких искажений не было. О других девочках и Андрее судить не могу, так как там не присутствовала.
Впрочем, был один момент - когда я Андрею собиралась подарить рамочку для фото. Мне хотелось обратить его внимание именно на фотографию, а преподнесли так, будто дело было в самой рамочке. Первая реакция Андрея, если честно, удивила: он обратил внимание лишь на то, что это коробочка Тиффани.
Поддерживаете ли вы отношения с Ирой и Андреем сейчас?
- Ни Иру, ни Андрея я не комментирую.
А це фото ніби-то її нового бойфренда ( це фото Яна розміщає на своїх соцсторніках)
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/06/26/thumb_1275851cb5b6282035.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/06/26/1275851cb5b6282035.jpg)
2. Танюха-Татьяна Ковинько, которую не критиковал только ленивый, сама тоже не против упрекнуть участников шоу Холостяк 3. В частности, она обвинила главного героя в том, что Искорнев оказался напыщенным и слишком развязным. Это Танюха-огонь поняла незадолго после знакомства с холостяком.

"Андрей сначала мне не понравился – типаж мужчины совершенно не мой. На первой вечеринке он мне показался слишком высокомерным в этом своем костюме, очень серьезным и требовательным, – пожаловалась участница. – И вообще, он был напыщенный, как индюк".

Но даже не это возмутило Таню больше всего. Участница призналась, что вне камер главный герой и вовсе неприятен.
"Как по мне, вне камер он ведет себя еще более развязно, – резюмировала Татьяна Ковинько. – Интересно то, что на самой первой вечеринке, как я уже говорила, он был очень сдержанный и серьезный, а дальше начал вести себя распутно, что ли. Он мог что-то такое выдать, могло и твердое словцо проскочить. Какие-то вечные его подколы и беспричинный смех. Мне он несерьезным показался, вел себя, как пацан.

3.Іскорнєв Выбор и поведение Андрея Искорнева на проекте Холостяк до сих пор остается темой для дискуссий. Многие зрители сошлись во мнении, что этот сезон был самым откровенным, порой даже слишком. Предыдущие холостяки не позволяли себе интимных отношений на проекте и даже поцелуи считали неуместными. Герой последнего сезона не отказывал себе в чувственных наслаждениях в эфире.Впрочем, Андрей Искорнев не считает ни один из своих поступков аморальным. Напротив, он признался, что порядочность, в его понимании, заключается в предельной откровенности.

На вопрос журналиста о том, считает ли себя Искорнев порядочным мужчиной после того, как рассказал всему миру о своих интимных связях, Андрей ответит с вызовом. "Мне кажется, ваши представления о порядочности сильно устарели еще в XIX веке," – колко заметил холостяк.С такой же циничностью Искорнев говорит и о поцелуях на проекте и провокации ревности у девушек. Для Андрея это были всего лишь " тесты на безразличие".

4. Іскорнєв і Скорікова:Андрей: Думаю, мы с Ирой еще какое-то время вас помучаем, потому что сами пока не решили. И у меня, и у нее есть какие-то карьерные вещи, не хочу забирать ее в Москву и сажать дома за варкой супов – вы знаете мою точку зрения, это будет деградация, да и девушке самой не интересно. Тем более, у Иры есть определенный потенциал и способности, нужно использовать момент. И потом, пробки в Москве занимают намного больше времени, чем перелет Москва-Киев. В июле собираемся на Одесский кинофестиваль, а еще хотим во Львов летом съездить.
А дом, о котором вы упоминали, где строится?
Андрей: В Подмосковье.

В Киеве уже обзавелись недвижимостью?
Андрей: Я в более теплой стране обзавелся. Мы туда на Новый год поедем, будем устраиваться.
Я почему спрашиваю о доме. Помните, в первом выпуске «Холостяка» Юля принесла вам картинку с домом, и вы назвали его домом своей мечты. Каким он будет?

Андрей: Кстати, Юлю я бы пригласил в гости.

Ира: Можно, мы пока обойдемся без участниц проекта? Как-то их слишком много сейчас в моей жизни.
Ира, какой вы были до проекта и какой стали теперь?

– Каких-то глобальных изменений во мне не произошло, но я открыла в себе новые стороны и черты, которые раньше не сильно проявляла. До проекта Холостяк 3 я очень болезненно относилась к тому, что подумают или скажут люди, иногда даже поступала в ущерб себе и своим интересам, дабы избежать кривых взглядов. Но на проекте я поняла, что люди как говорили, так и будут говорить все, что им взбредет в голову, и все воспринимают окружающих через призму себя и видят в первую очередь те качества, которые им же и присущи. Сколько людей, столько и мнений: благодаря проекту я научилась более лояльно к этому относиться и прежде всего думать о своем счастье, а потом уже слушать, что говорят другие.
Похоже, что созданный образ домохозяйки, которая увлечена воспитанием сына, скоро станет совсем чуждым Ирине.
А ось і фото "випадкової" щасливиці -учасниці наступного "Холостяка". Невже така випадкова дівчинка у студії виявилася? Марина Застрожная -Новоиспеченной участнице сейчас 21 год, она живет в Киеве и пытается реализовать себя в качестве телеведущей. Хотя, по словам самой Марины, она окончила факультет дизайна и ландшафтного искусства.http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/06/26/thumb_1275851cb5be0c6a84.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/06/26/1275851cb5be0c6a84.jpg)

Gabi
27.06.2013, 12:48
http://miksnews.com/wp-content/uploads/2013/06/118-300x284.jpg
Выяснилось, что Марина девушка не с улицы, а с телевизионным прошлым.
Красавица снималась в многих шоу, таких как, «Шуры Амуры», «Педан Притула шоу». Также ее заметили и в сериале «Виталька».
Любители шоу «Холостяк» уверенны, что на четвертый сезон проекта она попала неспроста. Все решил «блат». Кстати, уже поговаривают о том, что девушка может стать победительницей.

Masterpiece
27.06.2013, 16:16
[quote=сніжна;1588325]це фото ніби-то її нового бойфренда ( це фото Яна розміщає на своїх соцсторніках)[/quot
Це вона так інтерес підігріває до свого особистого життя, а насправді - це просто фото з всесвітньої павутини( дівчата в ВК навіть лінк давали, там усі фотки такого тематичного змісту - мужчинкі на кухні:girl_haha:) Ну і судячи по її вимогах до хлопів, цей точно на Форбс не потягне:-)

natorella
27.06.2013, 16:29
еще хотим во Львов летом съездить
хм, шукайте на вулицях в ашого міста

сніжна
09.07.2013, 18:43
"Холостяк-3": Ирина Скорикова и Андрей Искорнев живут в Москве
Ира и Андрей неоднократно говорили, что еще не определились, в какой стране будут строить семью. Ведь у Андрея в Москве главный бизнес, а у Иры в Киеве сын и работа. Вот влюбленные и живут на два государства. Но, похоже, их скитаниям пришел конец. По крайней мере, на некоторое время: Ирина Скорикова сейчас в Москве вместе с любимым.

Об этом стало известно благодаря все тем же соцсетям. Вчера Андрей Искорнев изменил свое местоположение «Вконтакте», написав: «Я сейчас нахожусь в ресторане THE PINK CADILLAC!». А через несколько минут у него на странице появилось фото Скориковой.

Masterpiece
09.07.2013, 21:14
А російський холостяк, до речі, також ще досі зі своєю обраницею. Така сама історія - живуть на Москву і Амстердам. Дуже за них тішуся, навіть більше ніж за Іскорікових, бо Женя, на відміну від Андрія, не метався між одною, другою і нарешті третьою, а вже з середини шоу визначився з вибором, був вірний йому, вірніше їй, до самого закінчення, і дотепер. :girl_claping:

Missis Smith
10.07.2013, 10:42
Допис від jalla
Іван Дорн
Чула таку пліку, що Іванко вже давно живе з чоловіком- єврейчиком, який його і фінансує(((((Не думаю, що він....

Solomi
10.07.2013, 11:49
Ирина Скорикова и Андрей Искорнев
вони ліниві вареники ліпили в передачі "все буде добре"

вони такі прикольні обоє, і про дитинку майбутню мріяли, і цілувались під "гірко"

Женічка
10.07.2013, 13:09
Спробувала знайти андрiя вконтактi. 58 штук знайшло, хто з них справжнiй :-D

smilechyk
10.07.2013, 13:24
Спробувала знайти андрiя вконтактi. 58 штук знайшло, хто з них справжнiй :-D
Напевно, що ніхто...)

Gabi
10.07.2013, 13:41
Спробувала знайти андрiя вконтактi. 58 штук знайшло, хто з них справжнiй
ось цей (http://vk.com/andrey_iskornev) справжній.

Masterpiece
11.08.2013, 19:26
хочу Миколу Тищенка в холостяки!)
Ух, пише нет, що залишилось на фінальному етапі відбору 2 основні претенденти і один з них - Миколка:girl_wink:, а інший - Ващук. Чи то може ті журнілісти собі понавигадували? Бо Тищенко казав в інтерв!ю, що йому не пропонували:girl_sad:, але він би з радістю погодився...

Nitriotka
11.08.2013, 20:18
один з них - Миколка
Ну я би тоді точно всі серії Холостяка дивилась з повторами. Я за Микольцьом ще з МастерШефу тихенько в тряпочку страждаю.

Victor N
21.08.2013, 17:57
Я вважаю що це все звичайно класно за вибором холостяка дивитись, але це просто проект, реального кохання там напевно не знайти, всі вони надто різні=) але спостергати цікаво!

Masterpiece
23.08.2013, 11:50
Один из основных претендентов на роль главного героя шоу Холостяк 4, ресторатор Николай Тищенко, прокомментировал IVONA свое участие в проекте.

"Да, я холостяк. И я герой – занимаюсь своим бизнесом в Украине, развиваю телевизионную карьеру. Вот почему, когда люди говорят правду, им никто не верит, их все пытаются в чем-то уличить. Я вам сказал правду, вот и все. Вы все сами увидите, большего не скажу", – единственное, что удалось услышать от возможного претендента на роль Холостяка.

сніжна
23.08.2013, 12:39
возможного претендента на роль Холостяка.
мені здається, що так "сліди плутають". Цього тижня вже "розпочинаються кастинги ""учасниць", читала. що холостяк вже теж обраний, і ніби ним став один із молодих українських політиків ( хоча, хто зна), ім я якого розкриють в останній момент. Про те, що це- шоу, говорить той факт, що роль холостяка свого часу пропонували цілому ряду українських "селебретіс", серед яких були і "негласно " одружені і сімейні з дітками. Зйомки почнуться восени, а шоу нам покажуть навесні.

Masterpiece
23.08.2013, 13:30
читала. що холостяк вже теж обраний,
я теж таке чула, але поки офіційно не оголосили, хоч думкою потішуся, що то Микольцьо:girl_flirt:

jalla
23.08.2013, 15:09
Мала честь одним оком подивитись першого "Холостяка". Повтор ішов по СТБ останніми днями. Так от шось така відраза у мене до того Макса. Звичайний красунчик з завищеною самооцінкою Фу!))) А дЄвочкІ, так там взагалі капець повний:girl_crazy: І де воно таких набрали.)))
Зато я тепер сміло скажу,що передивилась усі сезони, чекаю наступного.:girl_wink:

Roxie
23.08.2013, 15:38
Так от шось така відраза у мене до того Макса. Звичайний красунчик з завищеною самооцінкою Фу!))
зараз нас з Вами закидають тапками, але мені він теж таким здався і маю до ньго відразу.. І таку ж саму відразу маю до Микольця Тищенка.. Я в ньому бачу типового бабія, розбалуваного жіночою увагою...

jalla
23.08.2013, 16:19
Микольця Тищенка.
Я його не знаю.)
Тре в неті фото глянути.

Roxie
23.08.2013, 16:42
Я його не знаю.)
Тре в неті фото глянути.
він - співведучий Мастершефу на СТБ..

сніжна
24.08.2013, 02:53
У Анюты Козырь лопнуло терпение.

Даже самый терпеливый человек на планете когда-нибудь да взорвётся. Образ спокойной и даже немного безразличной девушки сложился у победительницы проекта «Холостяк-3» Анны Козырь. Невзирая на то, что во всевозможных интервью девушка пытается доказать, что «не такая», в памяти зрителей Козырь остаётся скромницей, которой не повезло.

Однако Анюте, похоже, надоело, что из неё делают не совсем ту, которой она является. Поэтому барышня откровенно высказалась в «Фейсбуке» о работе своих коллег с телеканала СТБ, смонтировавших сюжет «Неймовірної правди про зірок» так, что Аня не узнала в нём себя.

«Это адресовано персонально для «Неймовірної правди про зірок». Посмотрела ролик обо мне, и так приторно запахло размазней...брррр, ну, не мое это!!!))) Умеете...)))А если кому-нибудь и вправду интересно, что происходит в моей жизни, отвечу - у меня все хорошо! Как бы мне ни не хотелось вспоминать о моем ошибочном участии в известном вами «индийском кино», все же не могу промолчать. Мало того что я не страдалица, а напротив уже давно как счастлива, что меня Бог отвел от этого всего. И вешаться на пальме - не мой удел))) А прозвучавшие некоторые мои фразы, сказаны не об этом, а о событиях, произошедших в моей жизни еще за царя Панька, оооой... Мишура на елке эти интерпретации».

В сюжете нет ничего крамольного, но похоже, что Анюте вконец надоел навязанный ей образ. С другой стороны, за славу тоже приходится расплачиваться.
А ще Анюта кардинально змінила імідж ( вірніше, вона пише, що той образ, з яким вона запам яталася глядачеві, був всеціло нав язаний стилістами СТБ для сворення достовірності "пай дівчинки". А насправді вона зовсім інша) Зараз Анюта така:http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/08/23/thumb_127585217f5f0b753b.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/08/23/127585217f5f0b753b.jpg)

jalla
24.08.2013, 09:56
він - співведучий Мастершефу на СТБ..
Аааа, отой красень, ну типу красень... за яким всі дівки з передачі гинуть.))
Бозю, кіко йому років? Щось він на вигляд виглядає якийсь підстаркуватий холостяк.:girl_crazy:

сніжна
24.08.2013, 12:56
кіко йому років?
41 рік. так що не такий він і підстаркуватий, враховуючи реальний вік попередніх холостяків, того ж 36-літнього Іскорнєва. До речі, Тищенко за освітою і близько нічого немає до кулінарії. Він- інженер механік. Але свого часу він виявився чудовим адміністратором ресторатором, що і принесло йому успіх та статки.хоча сам власне він не володіє кулінарними талантами ( як, наприклад, ті ж відомі ресторатори Арам Мнацаканов чи Ектор Хіменес Браво)

Dominika
24.08.2013, 14:07
І таку ж саму відразу маю до Микольця Тищенка.. Я в ньому бачу типового бабія, розбалуваного жіночою увагою...
Мені Тищенко теж не нра... Виглядає мені як самозакоханий нарцис зі схильностями до тиранії(во как загнула))))
Так от шось така відраза у мене до того Макса.
Ой, а мені Макс зі всіх найбільше до душі. Може тому, що схожий чимось на мого мужа - волохатий-бородатий брюнет:girl_in_love:
Аааа, отой красень, ну типу красень... за яким всі дівки з передачі гинуть.))
Бозю, кіко йому років? Щось він на вигляд виглядає якийсь підстаркуватий холостяк
Намана, намана))) Пам'ятайте, що дівчата за 30 також хочуть "вкусіть" сімейного щастя. Так, що їм Коляся в сам раз. Правда в нього "історія хвороби" не дуже....Двічі розлучений, ще й першу дружину з дитиною покинув заради юної міски. Правда я сумніваюсь, що він буде героєм. Бо вже ж наче пристроєний і розпіарений на СТБ. Резон йому в то втягуватись?

smilechyk
24.08.2013, 22:55
41 рік. так що не такий він і підстаркуватий, враховуючи реальний вік попередніх холостяків, того ж 36-літнього Іскорнєва
Іскорнєву цього року виповнилося лише 29 років...

Akseniya
24.08.2013, 22:58
Ха-ха:girl_crazy:В це ще хтось вірить?

Roxie
24.08.2013, 23:26
Ми тут вже розбирали останню серію по частинах, в якій сценаристи мабуть спеціяльно забули вирізати кадр, де Андрій і Яна виявились 36-річними однолітками.. Во як )))

Masterpiece
29.08.2013, 13:39
Вчора в Мастер-шефі була нібито якась гадалка)) Поглянула на Микольцьову руку і видала - "Вы готовитесь еще к одному большому проекту". Микольцьо трохи оторопів і відповів, що "предложения пока не поступало", але та жіночка була непохитна. От цікаво, чи то правда, чи задуманий хід сценаристів?)

jalla
29.08.2013, 14:04
де Андрій і Яна виявились 36-річними однолітками..
Нєєє, ну, на 36 вони явно не тягнуть.)))

Alicia
29.08.2013, 14:50
Мені Тищенко теж не нра... Виглядає мені як самозакоханий нарцис зі схильностями до тиранії(во как загнула)
Плюсуюсь, я таких за версту чую, ттт з таким зв'язатися.
Ой, а мені Макс зі всіх найбільше до душі. Може тому, що схожий чимось на мого мужа - волохатий-бородатий брюнет
І тут співпало, я також, як бачу хлопців бородачів, то це для мене щось таке :girl_dance: одразу згадую коханого, борода вже скоро пережене бена афлека
Вчора в Мастер-шефі була нібито якась гадалка
Було-було, а ще пацанчика питали, чи він зміг би кабана "раздєлать", то він так: ну, у меня в детстве были животные, поэтому смог бы. Аааа, що за ппц? І аля Іванка піпец там вчора було дуже багато, всі ревіли і жалілися, про кулінарію говорили мало.

Kvakywa
29.08.2013, 23:38
От цікаво, чи то правда, чи задуманий хід сценаристів?)
ой чує моє серце що це знову СТБшні інтрижки)

Але було б цікаво подивитись на Микольцю в якості холостяка.
щось мені його теперішній стайл бороди не дуже...

Зануда
30.08.2013, 11:24
як, наприклад, ті ж відомі ресторатори Арам Мнацаканов чи Ектор Хіменес Браво
Вони не ресторатори. Вони шеф-кухарі. Ресторатор це власник закладу чи мережі закладів і йому не обов"язково вміти готувати, вистарчить бути організатором або мати гроші, щоб таких найняти.