Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. Biryza

    Biryza New Member

    Назріла в мене така проблемка, що мушу зробити ринопластику. Можливо є якісь відгуки, можливо в когось є досвід, або знаєте хорошого хірурга. Буду вдячна за будь які відповіді :girl_yes:
     
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Моя знайома 7 років назад робила цю операцію. Чесно вам скажу, що зроблено було грубувато. Ще й проблема в тому, що ніхто не дає гарантії, як себе поведуть ті хрящики в період заживання. Тобто вони можуть погано, або криво зростатись. Вона ще потім ходила на всякі процедури, щоб той ніс не викривився. Взагалі, якщо ви вирішили зробити це, то підіть на консультацію до лікаря і нехай вам все розповість. Зараз можливо є вже новіші технології і це вже не так небезпечно.
    Наскільки я пам"ятаю, то вона робила операцію в лікарні по вул 700 -річчя, за жд мостом.(ЧОРНОВОЛА).
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

     
  4. true

    true New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Ну та власне і писала про те, що там не дуже добре. Моя знайома не задоволена, але тоді це було все, що вона знайшла, принаймі так вона розповідала. Прізвища лікаря я не знаю, але думаю, що там не один хірург на всю лікарню.
     
  5. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Моя сестра там також робила,правда давненько,то також не задоволена
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    дивно... моєму татові зробив все дуже гарно, сподобався його тверезий підхід до нових методик і загалом до роботи.
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    ну та глянь будь-яку тему про будь-якого лікаря тут, на ДП навіть - на одного і того ж лікара практично завжди знаходять протилежні відгуки. В моєму випадку вийшло так - два великих шрами на спині. Підхід був жахливий, уваги, як пацієнтці, не приділяв, купу гучних слів, постійне відфутболювання ( я зі школи відпрошувалась щоб вчасно прийти допустим на 12.00, чекала до 17.00, а він в результаті собі йшов...) і так тиждень (!), і вже навіть сварились - відповідь : а в мене робочий день в 16.00 закінчується"...
     
  9. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    я також планую робити ринопластику у червні в Олашина В.В. Чула про нього хороші відгуки. але все одно вагаюсь,оскільки багато страшилок начиталась про таку операцію.
     
  10. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Цікаво , дівчата, в якому віці визріло у Вас таке бажання?
     
  11. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    раз так вже цікаво, то мені 22. я б не заморочувалась цим, але розбила обличчя взимку в буковелі, тому в мене виправдана причина ))))
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Я в темці про пластичну хірурію вже писала. До Каліки не ходіть!!!!! Це російська рулетка з малими шансами. Схвальний відгук від Ла Еспози поки що єдиний, що я про нього чула. Крім того,що наробив біди близькій для мене людині, я коли ходила туди на відвідини таких результатів його трудів надивилась (((( Найбільше запам.яталась жінка з вухами на шиї - результат кругової підтяжки. На повторну операцію грошей не вистачало,а Каліка погодився поправити за меншу ціну. Медсестра по секрету пацієнтам розповідала,що він на операційному конвеєрі помішався і такої к-кості операцій за день не має жоден хірург. Йому навіть під час операцій зле ставало, прямо в операційній до тями приводили.
    Наболіло... просто не розумію,як його і досі до пацієнтів підпускають? Він живодер!
    Після побаченого я б ніколи не погодилась на операцію у Львові. Взагалі, якби була потреба то шукала б лікаря який погодиться наперед підписати юридично грамотну угоду. Бо в іншому випадку - як пощастить і ніхто за це відповідальності не нестиме. Крім вас самих
     
  13. true

    true New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Він вже помер.
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Я вважаю, що робити ринопластику можна по показам: якщо викривлена перегородка, яка дійсно мішає дихати, чи після травми. Бо часто хтось несприймає своєї краси, чомусь не подобається цілком нормальний і гарний ніс, виникає комплекс, але де гарантія, що буде подобатись нова форма носа? Заради чогось непередбачуваного іти на наркоз, велике оперативне втручання, і десь чула, що ніс по відчуттях потім як деревяний рік (не знаю чи то правда):confused:
     
  15. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    в мене якраз після травми. До травми він також був не ідеальної форми, але після у мене появились невеликі зміщення, які помітно. Це, звичайно, не смертельно, але хочеться відкорегувати.

    Biryza, а у кого Ви плануєте робити цю операцію?
     
  16. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    галка, я от поки сиджу на ліікарняному - риюся в неті. ще нічого не вирішила, та і гарантії 100-відсоткової нема що не буде якихось недоробок, але я шукаю, думаю треба їхати до столиці, в нас напевно нема кому довіритись (

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

    в мене і то друге )) ніс травмований кілька раз (( от тепер з"явилась фінансова можливість і нова травма і я над цим задумалась )) а взагалі то я себе люблю )))) дуже сильно !!!!!!!
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Мій брат років 10-15 тому робив в Залізничній лікарні. В нього була викревлена перегородка, то мус треба було. Ніби пройшло нормально, під місцевим наркозом, так шо чув як кувалдою товкли :)
     
  18. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Ще в шкільні роки, підлітковий вік - він же найвразливіший в питаннях зовнішності, дуже дратували і соромили насмішки однолітків.
    От і задумуюсь про покращення форми носа вже більше десяти років. Так і не знаю, чи колись взагалі наважусь...
    Важко знайти справжнього спеціаліста з обєктивною оцінкою. І відгуків чомусь дуже мало, хоча, коли була на конс-ції в хірурга в косметолог. лікарні, то він розказував, що має по 3-4 операції в день, я ще тоді була дуже здивована, що стільки людей оперуються. А відгуків чомусь нема.... дивно, правда...
     
  19. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    О! І я хтіла відрадити від того пана. Яке прізвище такі і наслідки... бачила людей після його операцій.... а одній коліжанці моєї свекрухи він таку кругову підтяжку зробив, що шрами пів року не гоїлись, щей слізний канал зачіпив, з одного ока постійно слізка скочувалася. Він казав їй на те - лягайте на стіл - виправлю. На що вона сказала, що не ляже, бо щей взагалі її випадково приріже.
    Я робила ринопластику у - задоволена, але Бог його знає, чи не змінилася людина з роками, радити не візьмуся. Доречі, ніякі післяопераційні процедури мені не прописували, але на теперішні мізки, я би вимагала трохи іншого, але то вже досвід і спостереження змін протягом 8-ми років.
    А я не розумію, як його досі не притовкли "вдячні пацієнти", яких він скромсав.

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    Мені робили під місцевим - при нормальній чутливості до анастезії - чудово! Заболіло лише раз і я попросила вколоти ще знеболювальне. На наступний день скакала по кухні і веселила усіх нещасних, що відходили від загального наркозу.

    Та яке там велике, давайте будемо об"єктивні - апендикс набагато ризикованіший.... але наслідки не так кидаються в очі.:girl_crazy:

    Правда, може навіть і довше.... але особисто мені це не заважало ніяк, то ж не пальці, коли має бути обов"язково тактильне відчуття.

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Правда, чиста правда. Багато оперуються не по косметичним показам, коли я лежала у стаціонарі, 3-4 операції у одного лікаря було в нормі, а оперувало троє - рахуйте ;)
     
  20. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    а що змінилося? і що саме вам робили? для мене це важливо )

    ---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:19 ----------

    а це треба просто взяти і наважитись ))) за місяць зійдуть синці і припухлості, правда ніс осідати буде ще 6-8 місяців, а може і до року. тоді і вилазять всі недоліки (((