Рентгеноскопія з барієм?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 18 Квітень 2011.

  1. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові роблять рентгеноскопію органів шлунково-кишкового тракту з барієм.

    Наперед вдячна!
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    я робила в Залізничній поліклініці на Огієнка вроді
     
  3. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    Дякую. Сьогодні домовилася і завтра йду.
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    Відпишіться потім,як все пройшло.Чи дуже неприємна процедура?
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    куди саме домовились? неприємного там нічого нема)))
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    Ну я думаю це залежить що провіряти.Якщо шлунок-то погоджуюсь,що нормально,а от кишечник ....
     
  7. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    Привіт. Тепер можу розповісти що це і з чим їдять. Робила аналіз в залізничній лікарні.
    Робила в два заходи. В перший день на тощак випивши склянку розчину барію і зробила ренген шлунку. Нічого страшно, лише підтошнювало. На другий день мені зробили фотографію на память кишечнику. Теж безболісно і навіть не підтошнювало, бо ніого вже не давали пити. Але мені це потрібно було для операції на кисту яєчника, можливо якщо це необхідно для гастроентеролога це виглядає і проходить якось інакше, сказати точно не можу. При проходженні цього аналізу(якщо це так можна назвати) мене просили на цьому наголошувати. Коштує аналіз не для залізничників 120 грн.
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Рентгеноскопія з барієм?

    Робили мені так само і для того і для того, і нічого неприємного не має в тому. А коштувало мені то безкоштовно правда))) От тепер збираюсь на обстеження зондом, хоч не вперше, але терпимо то теж.