КПК

Показати повну версію : Дитячий візок (2)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

mokhnatska lesia
20.01.2012, 20:30
пройти -пройде але зусиль треба буде докласти багато і на високому снігу 20 см просто буде завал, мала великий трансформер з великими колесами і прогулку на рік малій подарували з Ізраїлю з ідентичними колесами то брала тільки коли їхали машою в супермаркет за покупками, а весною вже було нормально гуляти
http://s49.radikal.ru/i125/1201/9f/abaed4beecf5t.jpg (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i125/1201/9f/abaed4beecf5.jpg.html)

Talya
20.01.2012, 21:20
мінусом в прогулянці quinny buzz є те, що спинка не опускається. тільки саме сидіння повністю. якщо дитика буде спати - то ніжками доверху. і капюшон важко назвати повноцінним. сама прогулянка дуже стильна, великі колеса, але трохи тяжка (якраз саме через ці колеса). якщо дитина не буде спати на вулиці - це нормальний варіант.

Angel
21.01.2012, 00:27
Але шассі 69 см - танк )))) як з ним в ліфт люди заїзжають цікаво?
Одним "двіженіям руки" знімеється колесо,заїжджається в ліфт,а при виїзді з ліфта просто защьолкується назад. секундна справа,абсолютно не напрягає!

olangel
21.01.2012, 02:38
мінусом в прогулянці quinny buzz є те, що спинка не опускається.
Чому це є мінус? Майже всі візки тепер роблять з такими прогулянками...
Забота о правильном психомоторном развитии вашего ребенка - мнение кандидата медицинских наук Станислава Фалишевского “Развитие каждого ребенка должно протекать гармонично, то есть в соответствии с хронологией психомоторных изменений. В новорожденный период, когда у ребенка еще не сформировались антигравитационные механизмы, нужно позаботиться, чтобы он находился в низких положениях, т.е. лежал на спине или на животе. Этот период длится приблизительно до 6 месяца жизни, в конце этого периода малыш может уже находиться короткое время в полусидячем положении, это положение должно быть подстраховано соответствующей поддержкой туловища. Формирование естественного изгиба позвоночника связано с формированием соответствующих антигравитационных механизмов, то есть время раннего детства предназначено для соответствующих игр, особенно в лежачем положении лицом к вам и позволяет безопасно пройти этот период. В период 6 месяцев и старше начинается период формирования реакций выпрямления. Это реакции, которые позволяют выработать соответствующую реакцию контроля головы и туловища в более высоких положениях, не только лежа. В этот период мы замечаем, что ребенок неохотно пребывает в низких положениях, а поощряемый родителями охотно садится. Здесь следует упомянуть, что правильно садиться ребенок должен ок. 7 месяца жизни. В этот период времени ребенок должен играть и пребывать непродолжительное время в полусидячем положении. Правильное положение тела должно обеспечиваться за счет правильной опоры туловища. Особое внимание я обращаю еще раз, чтобы родители не спешили сажать своих малышей без опоры. Правильное сиденье в коляске должно иметь как безопасные, так и эргономические элементы, здесь нужно отметить ковшевую конструкцию сиденья. Такая форма сиденья позволяет правильно уложить верхние и нижние конечности во времени прогулки, что позволяет лучше познавать мир.Благодаря этому мы помогаем в развитии центральной линии тела,
что значительным образом влияет на уменьшение асимметрии расположения, а также формирует развитие соматогнозии, то есть схемы тела.
Это гармоничное развитие может формироваться также во время прогулки, во время которой используется коляска. Ребенок в возрасте старше 6 месяцев жизни радуется окружающему его миру и стремится принимать сидячее положение, а возможность регулирования высоты сиденья может ему обеспечить исполнение естественных познавательных потребностей, а также предохранит позвоночник. Биологические часы отмеряют время принятия сидячего положения индивидуально для каждого из наших сокровищ, но также нужно предупредить родителей, чтобы они не форсировали этот процесс. Поэтому время, когда ребенок начинает садиться, должно начинаться на 7-8 месяце жизни. Упомянутое ковшевое сиденье и возможность сохранения бедренных суставов в согнутом состоянии во время сна ребенка на прогулке, позволяет правильно установить бедренные суставы. Это связано главным образом с тем, чтобы установить правильный изгиб и отведение, что очень положительно влияет на формирование вертлужных впадин бедренных суставов, обеспечивает соответствующий комфорт распределения веса тела, а тем самым позволяет правильно сформировать изгиб позвоночника и бедренные суставы. Кроме того, в случае детей у которых замечается периодическое увеличение выпрямительного напряжения в нижних конечностях, установка в согнутом положении влияет правильным образом на его уменьшение, иначе говоря это положение тормозит чрезмерное напряжение. Следует в этом месте упомянуть, что физиологическим положением для сна ребенка является положение на спине, в течение первых шести месяцев не рекомендуется спать на боку из-за бедренных суставов. В более позднем возрасте сон на боку в этой коляске может быть не слишком комфортным, но не исключает его. Здесь следует подчеркнуть очередной раз другие вышеуказанные достоинства.капюшон важко
назвати повноцінним
це мінус дійсно, але в старійшій моделі нормальний....
ну і я би не казала, що він тяжкий... в порівнянні з іншими то спокійно зношу шассі в одній руці, а люльку в другій

Talya
21.01.2012, 10:47
Чому це є мінус? Майже всі візки тепер роблять з такими прогулянками
пишу з досвіду дівчинки, з якою гуляємо щоденно - дитина просто відмовилася спати надворі. Гуляти - так, це зручно, а от спати (особливо те менше сидіння, коли ще підніжка не опускається) незручно - спина лежить, а ніжки підняті до гори під кутом 90 градусів. Мала відразу прокидалася.

ну і я би не казала, що він тяжкий... в порівнянні з іншими то спокійно зношу шассі в одній руці, а люльку в другій

а я порівнюю з нашою прогулянкою - важить 6 кг і я спокійно зношу її разом з дитиною ще досі (а живемо на 3 поверсі без ліфта)
хоча ще раз повторюю - знайома просто ""тащилася" від нього, дійсно стильний візок, але тепер каже що не купувала б його, а купила б повноцінну прогулянку

olangel
21.01.2012, 12:23
дитина просто відмовилася
спати надворі
може бути, але це був основний фактор моїх страхів брати чи ні... питалась в багатьох людей, казали, що все добре, в порівнянні з позитивними, негативних було мінімум)
але то вибір кожного)
ооо, то у вас взагалі легенька. переважно як купуєш 3 в 1, або трансформер, то вони зооовсім не легкі :(

Talya
21.01.2012, 12:32
переважно як купуєш 3 в 1, або трансформер, то вони зооовсім не легкі
я думала обійтись однією, але на літо захотілося взагалі чогось легкого, хоча наш трансформер також легкий - 12 кг, але тягти на 3 поверх разом з дитиною досить важкувато, хоч він і їде по сходах
(а за зовнішнім виглядом мені дуже подобаються квіні - надзвичайно стильні)

Nana11
21.01.2012, 13:02
Дівчата потребую поради. Нам 5,5 міс.В нас Тако Каптіва, на момент коли брала її то розуміла шо ми вже будемо великі зимою, тому приміряла люльки, люлька була найдовша з Таковських моделей.Але все-таки корзину ми вже лягаємо з підігнутими в колінцях ногами. Так от прийшов час переходити на прогулку. а вона значно тонша! Мама моя говорить поки залишати люльку бо вона дійсно захищена і тепленька, але це хіба нічого шо дитинка мусить підгинати трошки ноги?якби було тепло я б з легкою душею перейшла на прогулку. А так не знаю шо робити...може в когось була така ситуація. Чи купляти теплий конверт і все-таки пересідати ч и поки ше хоча б місяць поїздити так. я розгубилася:umbrage:

Virginia
21.01.2012, 13:16
бо мені здається, що окремих прогулок немає на великих колесах, чи я помиляюсь?
Ось цей візок мені дуже подобаэться S-901WFM Capella. Переднє колесо фіксується і капюшон дуже гарно опускається, як на зиму
http://i020.radikal.ru/1201/a2/de9c12644d0a.jpghttp://s017.radikal.ru/i439/1201/ed/cc8f1d62e6e4.jpg

---------- Додано в 12:16 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

Чи купляти теплий конверт і все-таки пересідати ч и поки ше хоча б місяць поїздити так. я розгубилася

в мене схожа ситуація. Прогулянковий варіант, мало того, що тонший, то ще й набагато вужчий і мій конверт з овчини туди влазить, а дитина не дуже. Поки возимо в люльці, можливо ще місяць повозимся. Моя подружка, в якой мала на 2 місяці старша від моєї, купила собі новий візок (той що я запостила), бо мала просто не влазилась в прогулянку (Giovanni Coletto) в теплому комбезі і з овчиною.

Holly
21.01.2012, 14:08
S-901WFM Capella
Єдиний мінус - то ширина колісної бази :( майже 65см, не в кожен ліфт влізе

Virginia
21.01.2012, 14:46
Єдиний мінус - то ширина колісної бази майже 65см, не в кожен ліфт влізе
а бочком? :)

Ніколь
21.01.2012, 15:09
а бочком?
це ніби заїхати передніми колесами, а в ліфті візочок розвернути і боком затащити задні?
Мені якось так поясняли коли я квінні дивилась. Але знімати щоразу колесо то не варіант, ну для мене особисто. А заїзжати боком в ліфт - це автоматом означає що десь колись з часом візок пооббивається об дверки ліфта.
Та й я не думаю, звичайно що в мене якійсь особливий ліфт, але якійсь він вузенький, задється що великий візочок не влізе.
А пройом між дверима я коли міряла, то в звичайному не розтягнутому додатково вручну стані він має 57 см..... не особливо вдалий варіант.
Більшість візків мають 60 см базу колісну.
Якщо я отак щоразу буду дверцята примусово розпихати по сторонам то знов ж таки вони пооббивають візочок, бо одночасно обидві дверки розтягнути в боки і пхати візочок напевно не вийде....
А візочок якщо з вузькою базою, то й сам візочок відповідно вужчий в сідінні для дитини...
Я щось просто не знаю що шукати таке щоб задовільняло зі всіх сторні.

Osya
21.01.2012, 15:53
Вам потрібна Capella-709

Holly
21.01.2012, 17:45
а бочком?
пробувала, в мене не вийшло. Тому шукала таку, щоб влазила без проблем. З тої ж причини відмовилась від квіні

olangel
21.01.2012, 18:17
Мене не так прохід в дверях, ліфтах харить(колесо дійсно дуууже легко знімається), більше за все пандуси, або їх вісутність((( жоден варіант не підходить(

Holly
21.01.2012, 18:58
Capella-709
дивилась в літі на Південному. Невідповідність ціни і якості. Я її трохи в магазині повозила, то таке враження що той візок не одну дитину відвозив, настільки розхитана а вартість поза 2000 була

Іриска
21.01.2012, 21:51
дивилась в літі на Південному
дивилась нині на нього - навіть ціну не питала, якось зовсім не вселяв довіру.
Спеціально ходила дивитись на Тако Ларет, 2900 грн... ну він якийсь таааакий величезний, навіть не знаю, як пояснити - танк танком))) на зиму саме то, але: тако джампер шириною 59 см, ларет - 62 см. Мали попередній джампер - нормально входив у ліфт, цей - не відомо(((( треба міряти. Те що у Ларет дитина буде ну дуже захищена - факт, знов ж таки на зиму - супер. Загалом як на ту ціну - то цілком нормально, навіть надійно я б сказала. Ну ті чуваки, які продають, ми в них попередній купували - то кажуть, що по якості і надійності в тій ціновій категорії - вони найкращі. Справді на вигляд і мацання - дуже надійно виглядає ;) А опосля таки приняли рішення: купуємо саму люльку на 5-6 місяців, а потім прогулку, яка б уся в багажник складалась і кріселко в машину, бо: якщо брати трансформер, то коли пересідати у прогулку, то вона окремо знімається від шасі, не складається, відповідно у нас не влізе ніяк у багажник, бо вона величезна, в салон - теж не вихід, бо дитина в тому сидіти чи лежати не буде, не буде ніяк зафіксована... треба кріселко однозначно, а тоді куди прогулку? два кріселка і прогулка точно не помістяться... ну таки найоптимальніший варіант окремо люльку, а потім суцільну прогулку...:girl_in_dreams:

olerusya
21.01.2012, 22:45
ну таки найоптимальніший варіант окремо люльку
мені тепер дуже подобаються звичайні класичні люльки... ото сьогодні нарила в неті якусь невідому мені польську марку, але дуже сподобались класичні модельки, наприклад ось така Lonex Kasia Style:

http://srvimg07.emarket.ua/images_emarketua/11598124_3_644x461/koljaska-universalnaja-lonex-kasia-style-detskie-koljaski_rev003.jpg

особливо сподобалось(в порівнянні з Роаном) те що вага 15 кг, ручка регулюється, гарно закривається від вітру і снігу люлька, а також в комплекті має москітну сітку і дощовик:)

uliana
23.01.2012, 19:03
А ми сьогодні отримали нашу колясочку:girl_claping: Зупинили все таки вибір на Jane UNLIMIT FORMULA STRATA TRANSPORTER . Так як нам потрібно буде від"їздити ще трошки зими,то люлька нам підходить,досить закрита! А літом можна і в автокріселку повозитись як буде жарко:)

Іриска
23.01.2012, 20:31
Зупинили все таки вибір на Jane
ну не знаю, моя подруга таку схожу має, теж Jane ... то для мене вона тааака дубова... легка, маневренна, але от якщо через бордюр чи сходинку перескочити - жах(((( амортизація ніяка (таке враження, що взагалі відсутня)... вона таки намучилась трохи з нею, прогулка виглядає так нічого і те все з плюсів((( вона мені пропонувала її позичити, але я не хочу - мені зовсім не зручна.

uliana
23.01.2012, 20:43
мені зручна:) Амортизація ненайкраща, але сказати,що її нема взагалі,то неправда. Побачимо як буде у використанні!

loreniya
24.01.2012, 13:28
бо тоді одне маля буде лицем від мене, причому достатньо далеко. там можна пришпиляти люльки і сидячки як хочете і за рухом і проти, то просто так сфотографували. в нас сусідка таку має. трошки вагончик, але зато не двоспальне ліжко на колесиках. не знаю як то в ліфті вона їздить, але гуляє щодня.
там одна люлька трошки вище а друга трошки нижче - як раз зручний обзор дітей, то треба побачити, не вмію пояснити.

olangel
31.01.2012, 19:35
А хтось уористувався такою тростинкою? klumba.ua/strollers/quinny/zapp-xtra/
А то маю можливість замовити з голландии на весну-літо)

Holly
31.01.2012, 19:37
А хтось уористувався такою тростинкою? в нас в районі бачила таку, то задні колеса роз"їхались в різні сторони.

Dolche
31.01.2012, 21:02
А ми вже маємо прогулку. Ще б тільки мороз трохи спав, щоб випробувати.
Все-таки зупинилися на АВС.
Ось такій
http://s018.radikal.ru/i502/1201/c1/2a78a7d2723et.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i502/1201/c1/2a78a7d2723e.jpg.html)
Дуже маневрна та зручна для діток. Поки обкатуєм в хаті, то діти з неї не злазять :)

kolobok
31.01.2012, 21:49
А ми вже маємо прогулку.
А який візочок в вас був до цього часу? І як ви розвертаєте сидіння, так як на фото? Як тоді та дитина, що ззаду сидить, чи їй зручно?
Бо я саме в пошуках візочка для двійні і досвід мамусь двійнят дуже для мене цінний

olangel
31.01.2012, 22:09
колеса роз"їхались в різні сторони.
(( а стільки в неті гарних відгуків читала((( просто в Голандії вони коштують 150 євро...

Holly
31.01.2012, 22:14
а стільки в неті гарних відгуків читала ну по перше, я не знаю скіки дітей від"їздло на тому візку, а по друге, незнати ЯК той візок возили. Але особисто я з обережністю ставлюсь до візків. котрі мають саме таке кріплення задніх коліс

mamatwins
31.01.2012, 22:22
Привіт, я новенька. Хочемо купити прогулянкову коляску. Ми з'їжджаємо від свекрухи (жили в особняку), а на квартирі я свій танк на вулицю самостійно не витягну. Підкажіть де можна купити коляски, де великий вибір колясок?

P.S у нас двійня.

До речі, ми шукаємо квартиру, якщо хтось має пропозиції повідомте будь-ласка.

Dolche
01.02.2012, 00:19
А який візочок в вас був до цього часу?
До цього часу користувалися широкою каляскою, не дуже дорогою з великими колесами, де дітки лежали поряд. Вона вузька відносно (78 см), відповідно пролазила у всі двері. Поки діти малі вистачало повністю, для мене важливим було те, щоб я бачила одразу обох, а не бігала навколо каляски, щоб глянути на іншу дитину, але тепер хотіла прогулянку, щоб сидіння були ширшими.

І як ви розвертаєте сидіння, так як на фото? Як тоді та дитина, що ззаду сидить, чи їй зручно?
ну як я написала, на двір ми ще не їздили в ній, бо нещодавно купили. Зручно діткам обом, сидіння комфортні, дитині на задньому сидінні не закриває кругозір (що є важливим). Варіацій з поворотами крісел є багато, можна хоч по пару раз на день міняти (дуже легка у користуванні). Мабуть на початку буду повертати діток до себе, або один до одного, з часом можна і на люди :)

Підкажіть де можна купити коляски, де великий вибір колясок?
Якщо ви про каляску для двійні, то залежно що вам потрібно (з люльками, прогулянкову?). Якщо щось простіше то майже в будь-якому дитячому магазині, щось більш цікавіше (модель,особливий колір) на замовлення (правда і ціна відповідна).
Але відразу попереджу, в Україні досить обмежений вибір візків для двійнят.
Я вже пару місяців тільки й займалася пошуком чогось хорошого ціна-якість.... Та все-таки зупинились на АВС. Сподіваюся не пошкодуємо :)

Натуля
01.02.2012, 13:39
А хтось уористувався такою тростинкою?
Я теж цікавилась цим візком. В неті справді дуже багато хороших відгуків про неї. І на якісь наріканя на колеса не натрапляла. В центрі в магазині бачила жінку з таким візком - то вона була задоволена ним. В Антошці є цей візок, подивіться, повозіть.

olangel
01.02.2012, 15:51
В Антошці є цей візок, подивіться,
повозіть.
та напевно замовлю(кум завтра їде, щоб встиг купити)бо за такі гроші я навряд чи щось тут ліпше знайду.
а беру на літо для подорожей, зручно, що автокрісло туди кріпеться... єдине, що в коплекті не йде сумка як в звичайного Заппа, але думаю можна знайти окремо.

Angel
01.02.2012, 17:54
та напевно замовлю
Я в свій час дуууже його хотіла,він мені найкращий з всіз прогулянок. Але зупинило лише одне- фіксована спинка,тобто не робиться в лежачий варіант. Мені це було дуже важливо. Наприклад поїхати на природу чи на море,дитина в обід засне,і сидить бідолаха :) Є вже ці новіші моделі,в яких спинка кладеться так само я в вашому Заппі,але ціна вже дуже висока

olangel
01.02.2012, 20:44
ціна вже дуже висока
неее, ну 3тис я б за нього не відвалювала. просто кум з Нідерландів їде, там вона потолок 200євро і доставка виходить нахаляву)

Tanju
01.02.2012, 22:12
А не насторожує відсутність бампера? бо не всі дітки із хочуть їздити з пристібнутими тими ременями

kati
01.02.2012, 22:16
Я того візка не розумію...
відсутність бампера
це одне,
а друге спинка не робиться в суто сидяче положення, дитина там постійно нпід кутом напівлежить.
В дворі є такий візок, то як я дивилась, дівчинці,приблизно в півтора року не альо як там було зручно

карапуз
01.02.2012, 22:40
а друге спинка не робиться в суто сидяче положення, дитина там постійно нпід кутом напівлежить.
А, це не лежаче, бо по фото щось не дуже зрозуміло ?

http://s017.radikal.ru/i426/1202/e7/c700b4299e88.jpg

Ніколь
01.02.2012, 23:05
А, це не лежаче
це умовно лежаче. Дитина тіпа лежить але просто сидить лежачи.
Лежаче - це коли лежить в одній площині.

Talya
02.02.2012, 00:12
Дитина тіпа лежить але просто сидить лежачи.
тут все навантаження йде на спину. то ніби крісло перевернути. ну не розумію я такої конструкції, чесно. то хіба для прогулянки, а не для сну. вже вище писала, що в подружки мала відмовилася спати в такому возику надворі - так і з 6 місяців гуляли.

Ніколь
02.02.2012, 00:18
ну не розумію я такої конструкції, чесно. то хіба для прогулянки, а не для сну
ну загалом моя думка така сама, тому такий варіант прогулки може бути як тимчасовий, на відпочинок брати, чи ще десь так щоб недовго їздити. А так як дітки ще багато сплять на вулиці, то може вони і сплять в такому положенні, але згадуючи як в розвалочку спала моя мала в прогулці, то такий варіант лежачо-сидячий нам би не підійшов.

madchen
02.02.2012, 00:57
хороша люлька... і хороша прогулка
Це я можу сказати про наш візок Tako Milli Way. Це реально класний возик, хоч і не надто дорогий. Єдине, що нам продавець умудрився підсунути раму від варріора, ну і як результат прийшлоь її перепаяти((
Ну а взагалі, то :
люлька велика, тепла, нам підійшла супер в зимово-весняний період;
прогулянка багатофункціональна, з великим капюшоном, зверху можна відкрити віконечко з сіткою. До тепер використовуємо прогулянкове крісло для возіння малого в машині...
корзина велика, колеса великі надувні...
http://s018.radikal.ru/i523/1202/a0/8d6957049cd8.jpghttp://s018.radikal.ru/i505/1202/95/ae20eb5d61ae.jpg

Ніколь
02.02.2012, 01:11
Єдине, що нам продавець умудрився підсунути раму від варріора, ну і як результат прийшлоь її перепаяти
на мій поглядл у варіора саме рама більш вдала ніж у Tako Milli Way ( яка є по суті Тако прінцесс). У варіора передні поворотні колеса чуть дальше розташовані від передніх, відповідно стійкість каляски краща. Це так візуально виглядає, бо у прінцесс вже надто якась коротка ця рама в плані відстані між колесами. Так що розглядаючи рами, варіор навпаки зручнішим здається.

а цьогорічні новинки від тако: Тако Ingis Go та Tako Cruze Tissu також непогано виглядають.

olangel
02.02.2012, 01:31
Ну на рахунок такого положення нічого не маю проти бо маю ще quinny buzz і там так само прогулянка гамак.... І в автокріслі ножки до гори припідняті.... Та і судячі з того, що коли спимо в ліжку і малий не засне поки ноги на мене не закине))) то думаю, що буде все у нас гуд)
Та і ще ранійше скидувала статтю про сидіння-гамаки де описується, що така конструкція визнана корисною для дитини.

kati
02.02.2012, 11:15
Вашій дитині лише 3 місяці...звісно що зараз їй зручно в такому положенні. Але після року діти не хочуть отак напівлежати чи спати ногами до стелі)))

olangel
02.02.2012, 11:47
Але
після року діти не хочуть отак напівлежати чи спати ногами до стелі)))
То ви з власного досвіду?
Та і до того часу можу 150 раз все перепродати і купити ще інші + користуюсь слінгом і рюкзаком...
Вашій дитині лише 3 місяц
вже мааайже 4 :)

kati
02.02.2012, 12:14

так. в старшого був візок, де спинка поівнітсю вертикально під 90 град. не робилась, то він страшенно нервував ,хотів сидіти вертикально, а не напівлежачи...а бампер у візка був на рівні майже колін то і триматись теж було не зручно.
Тому я тільки за класичні візки, з нормальним сидінням і спинкою, яка окремо регулюєтьтся від повністю лежачого до повністю сидячого

до того часу можу 150 раз все перепродати
звісно можете

madchen
02.02.2012, 12:23
після року діти не хочуть отак напівлежати чи спати ногами до стелі)))
Оце точно!!! Наш теж хоче бачити все і всюди, навіть, коли сніг мете:)))

Януся
02.02.2012, 12:39
Щодо Quinny Zapp Xtra... Має її Янусина коліжанка по пісочниці. Не сперечаюсь, візок виглядає стильно і неординарно. Купляли вони її також закордоном, на той час дитині було більше року. Відповідно дівчинка вже не спала на вулиці, лише їздили нею від будинку до стадіону, брали на відпочинок. Коли мама нам показувала типу лежаче положення дитина там виглядала дивно, ноги стирчали догори.
Тобто як варіант прогулянки, що дитина там тільки сидить, можна брати, а спати більшу дитинку я не уявляю як там покласти.

Уляночка
02.02.2012, 13:10
і я свої 5 копійок вставлю..ми мали скромніший візок, але такого ж плану, як КВІННІ..з умовно лежачим варіантом прогулянки...в 11 місяців ми купили класичну прогулянку з повним широким лежачим,бо Марек підріс і таки не дже зручно стало спати, а він надворі завжди засинав..тому до року можете ще їздити на такого плану і отримувати задоволння,але потім доведеться ще візок купити...
http://s010.radikal.ru/i311/1202/38/386129031e1f.jpghttp://s017.radikal.ru/i436/1202/1c/87359b048bca.jpg

Ніколь
02.02.2012, 14:17
і я свої 5 копійок вставлю
і я вставлю )))
якщо візок купується щоб десь колись в гарну погоду проїхатись а весь решта час носитись в слінгу то одне.
Якщо візок купується як основний вид транспорту дитини, і в ньому дитина постійно гулятиме, їздитиме, спатиме на вулиці, то дуже практично ( це я кажу з власного досвіду, а не теоретично) коли при опусканні сидіння, капюшон залишається на місці. Тобто не уєзжаєт назад разом з спинкою чи сидінням .
Я не фанат гуляння в дощ, тому не в ньому справа.
Але от наприклад вітер, капюшон мав би захищати від вітру, ну хоч трішки. Капюшон в сонячну погоду мав би трішки захищати від сонця. Коли капюшон їде назад разом за сидінням, то він вже не надає такого ефективного захисту. Для мене це мінус, при чому як для літа так і для зими. Особливо для дітей до року.
Більше того, кльово і мегазручно коли капюшон має ще додатковий козирьок. Ми його не мали і я про це дуже шкодувала.

olangel
02.02.2012, 15:05
Та взагалі в нас є прогулянка, просто це меньший варіант, бо не завжди зручно з собою Quinny тарабанити, наприклад в машину, щоб автокрісло потім на колеса поставити можна....та і літо скоро і на відпочинок не буду з собою тягнути знову великий візок(навіть просто на природу, або на озеро)

madchen
02.02.2012, 15:50
коли при опусканні сидіння, капюшон залишається на місці
не уєзжаєт назад разом з спинкою чи сидінням
а що є такі возики, де капішони опускаються одночасно з сидінням? в нас крісло саме по собі, капішон теж...

olangel
02.02.2012, 15:59
малось напевно на увазі такий варіантhttp://s017.radikal.ru/i414/1202/59/995e3cb0723d.jpg

Talya
02.02.2012, 19:33
Оскільки маю майже півторарічний досвід використання візочків, то напишу про наші. До 5 місяців їздили у візочку Adamex X-trail http://s018.radikal.ru/i500/1202/08/d72b2dc0f994.jpg, нам її позичили, тому не перебирали)) Справді, це маленький танк, плюсом є класна амортизація і "непробивність" для вітру-дощу-снігу. Колеса - мрія, їздять по сходах, заметах і т.п., але коли їх зняли, щоб підкачати, то відчула їхню усю вагу разом! тому мінус - вага - написано 15 кг, в реалі, здається більше і неповоротність передніх коліс. Вже писала, що живемо на 3 поверсі без ліфта, тому тягання разом з дитиною мені відбилося через півроку болем в руці і хребті Але ця коляска вже відвозила 3 дітей і при цьому в класному стані дотепер.
З 5 місяців і до сьогодні ми їздимо в Inglezina Magnum (шасі Allum) http://s018.radikal.ru/i503/1202/00/fc95adedc59d.jpg
http://s018.radikal.ru/i500/1202/73/7f31b5895ad5.jpg. Це трансформер. Блок Магнум - просто знахідка! Мякий, вмісткий, комфортний! Дитина досі спить в ньому "врозвалку". Вага 12 кг, тягаю догори разом з дитьом, скаче по сходах. Мінус в шасі - майже нульова амортизація (колеса трохи прорезинені), але зараз моя дитина просто "тащиться" від того - засинає відразу. Ну і дороги в нас більш-менш без ям, та і блок має мякий захист. По снігу їде добре, по заметах - гірше, але фіксую передні колеса і їдемо. Капюшон глибокий, в сидячому положенні - опускається до бампера, чохол на ніжки має теж утеплювач, тому не мерзнемо. Мінус - бампер! я його просто зараз зняла, бо він не пластиковий, а металевий і фіксується як висота в кріслі для годування - треба наосліп попасти тими дирочками в защіпку! з першого разу - нереально. все решта - супер! ну і для наступної дитинки, мабуть, куплю шасі ерго-байк, або матрасик) ще не визначилася. Переться класно - вся оббивка повністю знамається. (тканина натуральна, але не запацькується)
Влітку каталися в coletto enzo classic. http://s018.radikal.ru/i510/1202/2d/37a41a1a6b2c.jpg
Вага - 6 кг. Піднімаю разом з дитиною. Капюшон має ще козирьок, плюс розщіпається ще один сегмент з віконцем і тому опускається до бампера. Коли вперше взяла її - думала розвалиться, але вже відкатали її влітку і восени - і нічого їй не є. Складається тростинкою (не дуже подобається. бо брудниться від переднії коліс капюшон), але в наш багажник вона повністю вміщається без складання. Плями витираютсья вологою серветкою. Для мене також важливою буле наявніть перетинки між ніжками, тому ременями навіть не користувалися. Чохол на ноги - маленький, але нам від вітру вистачало, тому що ця коляска була потрібна нам на теплу погоду.
фото зроблені не мною, але коляски таки наші

olangel
03.02.2012, 19:12
Буду вихвалятись!!! :)
Замовила все ж таки ось таки візочок http://s017.radikal.ru/i442/1202/3a/dfbf8845b3dd.jpg і ось таку сумку до нього http://s017.radikal.ru/i416/1202/2f/1aa01cfdd279.jpg
Хоча і було купа думок на рахунок цього візка, він все ж таки мав бути мій!!! А все це із-за того, що як раз була акція на нього і візочок+сумка мені обійшлись в 115€ :) (мало того, що він набагато дешевший ніж в Україні так ще і знижки правдиві... )
уря, уря, уря))
Пи. Си. Як отримаю, то відпишу як враження..

VERO
04.02.2012, 03:52
І я, і я буду вихвалятись. Ніколи би не подумала, що замовлю колясочку, яку на очі вживу ніколи не бачила. Перерила весь нет. Чоловік вже сміявся, що машину ніколи так довго не вибирав, як я коляску. Потім побачила- моя. Модель нова, тому ніде немає виставленої. А ще не сезон... Замовила... і задоволена.
http://s018.radikal.ru/i521/1202/4e/e360fa83a1fb.jpg
Колір такий, як на фото. Міцна, простора. Всередині все щільно і м'яко (тобто дитинка не має об що вдаритись). Пройшла краш-тест моїм старшеньким (23 кг): місця поспати і йому би було достатньо. Складається на половину і стає чемоданчиком з ручкою. Ручка телескопічна,покрита штучною шкірою, регулюється по довжині. Підніжка велика і теж регулюється. Капішон має оглядове віконце з москіткою, опускається до бампера, захищає дитинку навіть в лежачому положенні. Спинка опускається на ремінцях, тому варіантів нахилу є безліч, до майже горизонтального і наближеного до 90 градусів. Корзина мілкувата, але широка, тому містка. Бампер регулюється по висоті, оббивка на ньому защіпається на замочку. Є ремні безпеки і перекладина між ножками. Рама хромована, чорна. Колеса одинарні, передні можна закріпити. Чохол широкий, дитинку добре накриє. Все знімається і переться. Заявлена вага 9-10кг. Не переважувала. Гарантія від виробника 2р. В нет. магазині запевняли, що дійсно все міняють, ремонтують і повертають гроші без проблем. До речі, до 14 днів можна повернути (пересилка за власний рахунок). Найдешевші пропозиції- на стафі.
Поки недоліків не бачу. Комплектація біднувата. Могли би ще сумку і москітку добавити. При токому чохлі і капі потреби в дощовику не бачу. Побачимо, як буде їздити:girl_wink: Надіюсь, що не розчаруюсь)))
Реальні фото і детальний опис тут.
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=1528910&st=20

МАСЯ
09.02.2012, 17:28
Дуже вже мені сподобався візочок Cam Combi Family Duetto
http://klumba.ua/strollers/cam/combi-family-duetto/fotos/
можливо хтось користувався ним? бо читала коментарі на Клубі і вони дещо не однозначні..

чи вже краще брати Chicco, бо вони моделями досить схожі
http://klumba.ua/strollers/chicco/2007_trio_enjoy/fotos/

Lamara
12.02.2012, 02:08
Невтрималась : Сумасшедший:
https://lh4.googleusercontent.com/-OymX1hJRpfw/TRUAhDymZWI/AAAAAAAAPkk/zdAbSxrUhaU/s600/baby_carriages_7.jpg https://lh5.googleusercontent.com/-wiLcyytigfs/TTm2fG2HnpI/AAAAAAAAPvw/jNvyZSZ2gmw/s512/multiple-stroller-eco-friendly_01_nmMFs_17621.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-qtQrrXkm4WA/TTm2f377nyI/AAAAAAAAPv8/VltwGByFEyQ/s550/baby-stroller-2_exJEm_65.jpghttps://lh3.googleusercontent.com/-2kGK7lCuCGc/TTm2dW7IKBI/AAAAAAAAPvY/nwOg1MW9tao/s450/silver-cross-silver-shadow-baby-pram.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-QqBke1VZMdk/TTma658BYmI/AAAAAAAAPuI/4XQtfvJBeDg/s512/%25D0%25BF%25D1%2580%25D1%2580%25D1%2580.jpg https://lh3.googleusercontent.com/-5IoqXkWNyb0/TRUAhsnTiEI/AAAAAAAAPko/hgh8iuzh6Mo/s512/baby_carriages_14.jpg

VERO
12.02.2012, 02:22
Мася, Вам просто подобаються такі маленькі подвійні кола, чи Ви вже пробували їх возити? Як на мене, то вони непрактичні, особливо для трансформерів. По рівній поверхні їдуть суперово, а по мінімальному бездоріжжі- треба помучитись. Ще і сніг постійно буде забиватись. А в колясках Chicco кола завжди були найслабшим місцем. Деякі мережі дит. товарів тому і перестали їх реалізувати. А щоб замінити на нові (через сервісний центр), треба викласти біля 600грн.

Lamara
12.02.2012, 02:51
А в колясках Chicco кола завжди були найслабшим місцем
в мене ось така прогулянкова
http://img2.st.klumba.ua/img/strollers/chicco/m/chicco_2008_multiway_1.jpg
Ніяких проблем за рік часу не мала. Дуже вдала модель. Легка відносно (8 кг), одна з найширших сидінь, та довга по довжині. А яка витривала!!
Купувала її меньшому сину. Але катала двох! Перекладину причіпала ззаду, старший сідав на неї, ніжки над корзиною і ляпота. Ще й нашу дівчинку відкатає.
Проблем з колесами ніколи не мала. По снігу, піску - без проблем. З часом почала поскрипувати, але то не проблема, змастила і все ок.

Talya
12.02.2012, 03:53
Як на мене, то вони непрактичні
в нашій coletto enzo діаметр коліс 13 см (так написано в характеристиці, поміряти не маю можливості зараз). сніг-пісок-болото - це просто кошмар((( возик не їхав, застрягав, я його просто пхала, а колеса сунулися як санчата. в інглезіні також колеса такого плану, але там вже діаметр значно більший - 22 см- ляпота)) ніяких проблем!

МАСЯ
12.02.2012, 23:31
в нашій coletto enzo діаметр коліс 13 см
В Cam діаметр коліс 18 см. - золота середина )))

VERO, от я й не знаю чи взяти легку СAM, але мінусом є колеса, чи взяти трансформер типу ТАКО і думати як його по сходах зтащити чи витащити якщо в разі ліфт не працюватиме....

Ніколь
13.02.2012, 01:08
от я й не знаю чи взяти легку СAM, але мінусом є колеса, чи взяти трансформер типу ТАКО і думати як його по сходах зтащити чи витащити якщо в разі ліфт не працюватиме....
ви знаєте, аналоігчні думки і в мене, особливо після того як подивилась САМ вживу, і пощупала її всюди, вона мені не йде з голови.
особливо оцей варіант:
http://s018.radikal.ru/i519/1202/d7/ea081e7d04ef.jpg
І вже маючи досвід попередніх візочків я розумію що оті маленькі колеса то її найбільший мінус. Ну і ще ручки-роги, без регулювання по висоті і не дуже зручно штовхати візочо однією рукою. Але там така велика люлька, а наощупь матеріали не до порівняння з ТАКО. А те що вона 56 по оклісній базі взагалі казка - заїде в найвужчий ліфт тільки так...

А ше те що на те шассі можна ставити автокрісло при потребі, і що в складеному вигляді не багато місця займає....

Амортизація - ну звичайно вона є але доброю її не назвеш, але і не табуретка як мені здавалось

Короче як мене не попустить чи мене не відмовлять, то прям не знаю, може на цій зупинюсь.

Дівчата, хто реально користав такий візочок? що скажете?

Osya
13.02.2012, 10:46
Я мала подібний Chicco Trio, літом і осінню було дуже зручно їздити, зимою коли сніг мокрий то є одна незручність, але мені потрібно було щоб візочок був вузький(вхіжні двері в коридорчик 57)

Натуля
13.02.2012, 21:56
Ну і ще ручки-роги, без регулювання по висоті і не дуже зручно штовхати візочо однією рукою.
В моделі ELEGANT FAMILY ручка регулюється по висоті.А ще в них є інший варіант ручки у COMBI SYSTEM
http://s57.radikal.ru/i156/1202/6d/3891e8802925.jpg
Але відгуки по візкам якісь дуже різні. А де ви дивились на візок?

kati
13.02.2012, 22:58
хто реально користав такий візочок? що скажете?
чоловіка сестра. Після року користання(рівно) колеса всі дивляться в різну сторону, тарахтить по дорозі жахливо, амортизаціі ніякої..за такі гроші я б не брала того візка

Ніколь
13.02.2012, 23:25
В моделі ELEGANT FAMILY ручка регулюється по висоті.А ще в них є інший варіант ручки у COMBI SYSTEM
варіанти з такими ручками вже на 1000-1500 грн дорожчі від тих "рогатих" ручок.
візочок вживу дивилась на південному, в тій алеї яка раніше була господарською (та що починається від рік авто і йде по ТЦ карпати вглиб південного) , а тепер зробили сути дитячою ( іграшки, речі і т.д.).
Після року користання(рівно) колеса всі дивляться в різну сторону, тарахтить по дорозі жахливо, амортизаціі ніякої..
Пасіб, це якраз саме те що мені підказує здоровий глузд. Сьогодні ще бачила подібну калясочку на вулиці так її трясло дісно по снігу капітально і вся вона скрипіла на морозі страшенно.

І підсумовуєчи....

що мені таке знайти щоб воно влазило в ліфт ну до 60, більше не влізе. Щоб була добра амортизація, і нормальні колеса, щоб була здручна і бажано велика люлька, щоб був прогулянковий варіант добре закритий і також зручний... а? хелп мі пліз...

Купувати візок за 6 штук теоретично можна, але муж того не зрозуміє )) та й реально той же здоровий глуз мені підказує що і за менші гроші можна знайти аналогічні варіанти.

Купувати два повноцінних візка нових - конкретно втрачу коли буду продавати як б/у.
Купити б/у роан і відкатати ним з липня по кінець зими а далі пересісти в нормальну прогулку, по грошах вийде так само як купувати більш-меньш пристойний трансформер.

Тростинка звичайна у нас і так є як ну дуже легкий варіант в дорогу.

Чому як воно гарне ззовні то або неякісне або колеса маленькі. Чому як колеса великі і все добре закрите так або ціна висока, або в ліфт не влазить.

Я тут так тішилась наявності ліфту, чоловіку казала що пофіг тепер на той 6-й поверх, можу любий візочок брати, а як виявилось не все так просто )))

МАСЯ
13.02.2012, 23:34
А моя знайома відвозила в СAMі малу да двох років по вуличках Городоцької - і дуже навіть задоволена, доглядала за нею як пише в інструкції, коли починала скрипіти - змазувала, я спеціально їздила дивитись як той візок виглядає після 2 років - то ще навіть дуже і дуже класно - все на місці, нічого не зламано і не відірвано, а по тканині і не скажеш шо була колись прана. Брала вона її також у нас на Південному. А ТАКО по вазі як танк, а ще якщо туди дитину покласти і щось в корзинку то добрих 20 кг вийде - як такий візок пхати???

Ніколь
13.02.2012, 23:38
а ще якщо туди дитину покласти і щось в корзинку то добрих 20 кг вийде - як такий візок пхати???
якраз на рахунок пхати - ніяких проблем, їх злегка штовхаєш і вони самі їдуть. Звичайно як дитина важить вже 15 кг - тоді складно, а так нормально абсолютно. А вот піддянти той тако з дитиною, от це питання.

Хоча от вчора дивилась їх, то без дитини я той візочок піднімаю без особливого напрягу, цікаво як би я його по сходях несла якби ліфт зламався.

Уляночка
13.02.2012, 23:51
Купувати два повноцінних візка нових - конкретно втрачу коли буду продавати як б/у.
ну то як вміє "продавати":d23:
підсумовуєчи....
маєш ще 21 тиждень до роздумів..твій візок ще прийде до тебе..повір:girl_in_dreams:

Зануда
14.02.2012, 00:38
Як я люблю свій Х-лендер!!! Мрія, а не візок. Всюдихід! Єдине, що влізе не у всякий багажник. Витягнула його на зиму - красота: глибокий, низько опускається капюшон, колеса великі. От тільки Маркові нашому то вшистко єдно - він би волів взагалі з дому в мороз не виходити :) Ми мабуть минулої зими з ним перегуляли :)

SoLana
14.02.2012, 01:12
що мені таке знайти щоб воно влазило в ліфт ну до 60, більше не влізе
Для прикладу є такі візочки http://www.kpoxa-shop.ru/products_pictures/0490001b.jpg. Це Bebecar Stylo ATS. Загальний вигляд- це справа смаку. Вартість приблизно 750 -800 євриків (люлька+прогулянковий варіант). Але там хороша амортизація, та ширина шассі - 60 см, і досить широка люлька. Передні колеса повертаються. З мінусів - важкенька - 16,7 кг(шассі+ люлька). Знайома купувала у Львові б/у в досить хорошому стані за 3000 тис. грн., користується вже рік, задоволена, в ліфт поміщається без проблем. В мене типу САМ, тільки чікко:girl_wink:, за півтора року колеса на місці, нічого не тарабанить, але вона жорсткувата, амортизаторів там немає, хоча мала і без них добре там засинала.

Ніколь
14.02.2012, 01:23
Вартість приблизно 750 -800 євриків
бебекар коштує таких грошей скорше всього, але той дизайн :khomyak:..
Я з таким же успіхом вдвічі дешевше можу взяти роан маріту яка як танк на бездоріжжі, і товкти її як хочу і прогулянковий блок там такий самий " на любітєля" єдине що без поворотних коліс.

зато дивіться що я вишукала в неті )))
http://s017.radikal.ru/i404/1202/dc/284ef5a4ed6f.jpg http://s018.radikal.ru/i520/1202/10/8fd709c60137.jpg
а головне люлька там аж 86 у довжину :girl_in_dreams:

Holly
14.02.2012, 01:42
без поворотних коліс.
такого типу поворотні колеса до одного місця

Ніколь
14.02.2012, 01:46
такого типу поворотні колеса до одного місця
ну вот тим більше тоді...

Bublyk
14.02.2012, 02:23
можу взяти роан маріту
візок - СУПЕР! Хоч має свої нюанси (вага, габарити), але я в ньому своїх двох відкатала, а тепер ше братові віддала.
А люлька там взагалі величезна. Мій малий любив спати на прогулянці, то до 9 місяців в люльці возився і нормально влазив в зимовому комбезі.
Я тим візком залишилась задоволена, тим більше, що за такі гроші точно нічого кращого не знайдеш...

Ніколь
14.02.2012, 03:04
А люлька там взагалі величезна
одне джерело пише що
Просторная: 76 на 35 см, 20 см в высоту.
а інше джерело пише що Коляска Roan Marita Размер спального места длина 84 см, ширина 38 см, глубина 27 см.
то як насправді?

Holly
14.02.2012, 09:45
то як насправді?
довжина 82, ширина 37 http://www.roan.pl/index1.php?p=mar

zetta
14.02.2012, 12:22
Ніколь, мені здається шо краще визначитись з моделлю і якшо то дорогий візок то ніц страшного як купити його б/у. Часу у вас багатенько, то точно хтось такий виставить на продаж. В мене коліжанка купувала Джеобі по нету, не обманули, переслали їй з іншої обл, шей хутряний конверт подарували.

Натуля
14.02.2012, 13:46
зато дивіться що я вишукала в неті )))
А назву візка не скажете?
Знайшла вже такий :)

Ніколь
14.02.2012, 14:22
назву візка не скажете?
це є візочки ф-ми Dada Paradiso Group

---------- Додано в 13:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

Знайшла вже такий
і як він вам?
там ще є модель Carino,
http://s49.radikal.ru/i125/1202/ad/3a76af2c855a.jpg
але в ній у люльці капюшончик невеличкий і в прогулці також, і біла рама мене смущає.

А оці перші що я на фото виставила, досить такі непогані. А головне по вазі не важкі, і ліфт заїзжають, люлька велицезна, амортизація по типу як в тако і колеса такі самі. Ну по ціні чуть дорожче, але не настільки аби їх як варіант не розглядати.

kolobok
14.02.2012, 15:59
Я теж собі дещо приглянула в неті - Bumbleride Indio Twin
http://lh4.googleusercontent.com/public/TCyUyPmASsBbir46E3XX_woBp6TDbYcXXh5SvQdphhtatvzxaT D5i1xtuJoaupYRIq5UWK0bW_uqIkVMtE1KB6r87USG9Lb29w5E 7X5qOlzrjqKPnRtmSycKpxzUCWWqNyk5cOSxjh4M
Але їх до нас вроді не возять. Думаю, як би то замовити, бо ціна суттєво менша, ніж в схожих моделей, що є в нас на ринку.

zetta
14.02.2012, 16:54
і біла рама мене смущає
дурниці)) в нас така гламурна рожева, обтирала один раз за весь час. Нормально носиться)

Ніколь
14.02.2012, 20:23
обтирала один раз за весь час. Нормально носиться
я не про практичність, а про вигляд візуально :)

Надя К.
15.02.2012, 11:06
що мені таке знайти щоб воно влазило в ліфт ну до 60, більше не влізе. Щоб була добра амортизація, і нормальні колеса, щоб була здручна і бажано велика люлька, щоб був прогулянковий варіант добре закритий і також зручний... а? хелп мі пліз...
Ніколь, в нас така. Дуже нею задоволена. В нас ліфт 60 см, то візок спокійно влазить, не треба руками двері тримати.
http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2915067

Holly
15.02.2012, 12:13
ще мені подобається Coletto Giovanni
там ширина 58см.
http://pypsik.com.ua/system/assets/upload/pram/60/3.jpg
http://pypsik.com.ua/system/assets/upload/pram/60/5.jpg
можна купити 2 в 1 чи 3 в 1
і капюшон досить великий в прогулянці
ну і ціна не велика

Virginia
15.02.2012, 12:16
там ширина 58см.
але на зиму прогулянка не підходить, вона ну дууже вузька, дитину просто нереально запхати туда в комбезі, а якщо ще овчина, то точно не влізе.

Натуля
15.02.2012, 12:20
А оці перші що я на фото виставила, досить такі непогані. А головне по вазі не важкі, і ліфт заїзжають, люлька велицезна, амортизація по типу як в тако і колеса такі самі. Ну по ціні чуть дорожче, але не настільки аби їх як варіант не розглядати.
Мені вони теж дуже сподобались. Якби я шукала візок такого плану то точно б на ньому зупинилась. Але я маю Тако трансформер з надувними колесами щоб біля дому по району гуляти і зимою зручно буде. І ще й Тако прогулянковий є з досить непоганою амортизацією і нормальним спальним місцем. Але обидва візки займають багато місця складеному вигляді і не у всякий багажник авто влізуть. Мені в ідеалі потрібен візок з прогулянковим блоком "лицем до мами"(але не з перекидною ручкою), з поворотними колесами, зручним спальним місцем і хоча б мінімальною амортзацією на колесах. І щоб в багажнику місця багато не займав. І таких візків є досить багато але вони всі дорогі.І ще у мене буде слінг. Мені вже по ночам ті візочки сняться. Може щось нормальне б/у знайду за невеликі гроші.

Holly
15.02.2012, 12:30
вона ну дууже вузька
Ну не знаю. Ми зараз на прогулянці чіко їздимо. Ширина сидіння всього 32см. То Оленці місця достатньо. Одного разу навіть нашу Яринку везли.

Virginia
15.02.2012, 12:33
Ну не знаю. Ми зараз на прогулянці чіко їздимо. Ширина сидіння всього 32см. То Оленці місця достатньо.

А в сидячому чи лежачому положенні? Бо в моєї коліжанки молій було 6 місяців коли вони пересіли на прогулянку, мала переважно лежала-спала, то вони терміново мусіли купувати новий візок (купили Капеллу)

napoleona
15.02.2012, 12:37
там ширина 58см.
у нас така, купляли для ліфта))

але на зиму прогулянка не підходить, вона ну дууже вузька, дитину просто нереально запхати туда в комбезі, а якщо ще овчина, то точно не влізе.
ну не знає яка то має бути дитина, але моє 10кг чудо влазить у комбезі))

Holly
15.02.2012, 12:40
А в сидячому чи лежачому положенні? я міряла в найвужчому місці ;)

Ніколь
15.02.2012, 12:45
І ще й Тако прогулянковий є з досить непоганою амортизацією і нормальним спальним місцем
А в нас була така шикарна прогулка, і чого я дура її продала....
Але тоді не було де її тримати та й друга дитина не планувалась...ех....

zetta
15.02.2012, 12:50
на зиму прогулянка не підходить, вона ну дууже вузька
о ця модель від Адамекс Космо така сама http://s57.radikal.ru/i157/1202/d5/b6cfcc3793ec.jpg не файна.

Ніколь
15.02.2012, 13:03
Я ще останнім часом маю якусь пересторогу перед польськими візками. Вот чесне слово. Стільки прои них відгуків що десь там рама тріснула, десь колеса відвалюються, а десь колеса мотають не те що восьмьоркі, а всі шістнадцятки ))), таке враження що то суцільна лотерея, хоча навіть тих 3 тисячі за візок це не мало, якщо вони через раз ламаються.

А з іншого боку всі візки що ми мали були польські, і нічого поганого сказати не можу. А останній наш, той що тростинка, той взагалі geoby, так моїй дитині літом приспічило в ньому кататись, а важили ми вже 20 кг, що не вписується ні в які дозвлолені межі, тим більше для тростинок, і супер..все витримав... і ще на другу дитину його залишили, бо він якраз явно пацанячого кольору.

Bogdanka
15.02.2012, 13:07
нам сподобався комплект Хаук і його ціна:)
http://www.mybuy24.net/upload/iblock/b7a/b7a3a55c8665ae2654560821ea1bebca.jpg
ще мені подобається інглезіна - великі колеса, амортизація супер, якраз взимі на базар скокнути зі сплячою ляльою))
http://inglesina.co.ua/collection/modul-systems/magnum/MAGNUM-AML_0.jpg http://inglesina.co.ua/collection/modul-systems/magnum/MAGNUM-AML-FM_0.jpg

Ніколь
15.02.2012, 13:21
нам сподобався комплект Хаук і його ціна
це Hauck Apollo 4 ?
і скільки він?
як там з амортизаціюєю? і наскільки добре закритий прогулянковий блок? бо щось в неті на фотках не бачу...

Bogdanka
15.02.2012, 13:29
це Hauck Apollo 4 ?
так
скільки він?
в районі 5000 весь комплект
як там з амортизаціюєю?
дуже добре, хоча в інглезіні краще
наскільки добре закритий прогулянковий блок?
цього не знаю, бо тільки глянули коло Метро на Батальній (там є дитячий магазин і купа візків) одним оком, а на шассі була люлька, прогулянку не ставили, але маю намір спробувати, бо зручний і не сильно дорогий
інглезіна з точки зору амортизації мені ще в прогулянці, яку ми мали "зіппі" подобалась, ну і взагалі якість суперська - кольорів море, але автокріселко в комплект не входить. Розглядали варіант просто докупити окремо максі-козі, ну але саме розумієш - на шасі воно не встане

Nastylove
15.02.2012, 13:30
А останній наш, той що тростинка, той взагалі geoby
Ніколь, а який саме візочок маєте?
Я починаю потрошки придивлятись на тростинки бо як потепліє, і будемо не один раз в день гуляти, то я зі своєю Марітою не натаскаюсь на 4 поверх без ліфту! Хоча для зими особливо такою як в цьому році вона ідеальна, і ми навіть ще в прогулянковий варіант не пересідали, бо Артем постійно спить на прогулянці, і хоча хлопчик він в мене не маленький (9,500 та 74 см), та ще в комбезі і овчині влазить і йому там не тісно. Ще пару тижнів поїздимо, а з березня будемо певно вже пересідати.

Іриска
15.02.2012, 13:52
я свій вибір поки зупинила на X-lander XA
http://s018.radikal.ru/i523/1202/3c/7ee4e43bc4fd.jpg http://s018.radikal.ru/i517/1202/27/e92852660781.jpg
або куплю Роан заради люльки, а потім прикольну прогулку

http://s51.radikal.ru/i133/1202/ad/05ae6d46f3d8.jpg http://s61.radikal.ru/i173/1202/82/5b1f03c517a5.jpg

Хто по X-lander може ще мене переконати? :girl_haha:

Ніколь
15.02.2012, 14:32
Розглядали варіант просто докупити окремо максі-козі, ну але саме розумієш - на шасі воно не встане
я тобі скажу я ще на роздоріжжі.... купувати візок 2в1 і не паритись, і окремо докупити нормальне автокріселко, яке на встане на шассі ( проте буде якісне і надійне). Чи купити 3в1 , і тоді автокріселка вставатиме на шассі, що дуже зручно в плані якихось прогулок-поїздок за покупками, але то кріселко по якості буде таке "аби било" на супер надійність і якість думаю там розраховувати не варто.
поки зупинила на X-lander XA
ти його в живу дивилась?
Я його роздивлялась в неділю на південному, до речі там же де й САМ. Що зауважила одразу, там якось люлька до шассі кріпиться не намертво і тіпа теліпається. Я візочком взад-вперід подьоргала, а люлька на шассі мало не ходуном ходить. Пишуть що це тіпа додаткова система апортизації чи щось такого плану, але якби того не знати здається що люлька там ледь причеплена стоїть і вот-вот впаде.

А так, якщо люльку там можна намертво причепити, я також цей варіант розглядаю.

Fleshka
15.02.2012, 14:41
Що зауважила одразу, там якось люлька до шассі кріпиться не намертво і тіпа теліпається. Я візочком взад-вперід подьоргала, а люлька на шассі мало не ходуном ходить.
Ого!
Не знаю як в нових модельках, в мене був лендер ХА 2009 року. Люлька там ні грама не тіліпалась...Мало того, той візок пройшов з нами "Рим і Крим" і по горах таскали і по морях і по селах, і зараз вже другу дитину відкатав і на третю чекає, а сам як новенький...
Хіба може в моделях 2011 року змінили систему кріплення, бо в 2010 я ще сама лендерами торгувала, то теж нічого не тіліпалось, дуже міцне і надійне кріплення було...

Ніколь
15.02.2012, 14:42
Ніколь, а який саме візочок маєте?
візуально вона ідентична до цієї (http://www.geoby.com.ua/stroller-trost/d208drf.php) але в інших кольорах бо купувалась трішки давніше. Може вона тому стільки й витримує бо ще на совість зроблена з тих початкових джеобівських візочків.

Nana11
15.02.2012, 16:03
вона ідентична до цієї
А як тканина не парить?Бо має ось таку зелену моя сусдка, купила малому минулого року то дуже жалілася шо голова сильно запріває, а мені візуально подобається.
Може вона тому стільки й витримує бо ще на совість зроблена з тих початкових джеобівських візочків.
А тепер вже якість не та?

Ніколь
15.02.2012, 16:09
А як тканина не парить?Бо має ось таку зелену моя сусдка, купила малому минулого року то дуже жалілася шо голова сильно запріває
Ми той візочок вперше спробували на морі влітку 2010 - це було аномально спекотне літо, і тоді було парко навіть просто стояти і не рухатись ))).
У Львові ж дитина у ньому виключно їздила сидячи, головою не торкаючись до візочка, та й тканина на нашому більше виглядає на таку міцні-міцну плащовку, так що до тканини у мене особисто ніяких зауважень немає.

не знаю, але оскільки все з кожним роком йде до здешевлення і полегшення конструкцій, припускаю що сучасні візочки витримали би меньше.

malunka
15.02.2012, 16:51
Ми маємо візок норвежської фірми Стокке (Stokke) і дуже задоволені, їздить майже 2 роки, а виглядає, як новенький, думаю, що ще і для другого малюка буде!

Iryna
15.02.2012, 17:07

по сусідству мають саме такі візочки як дала ссилку Ніколь, то дуже задоволені, то ж напевно ціна\якість тут виправдана...

Натуля
15.02.2012, 21:51
Я вже на 90% визначилась з візочком. Це Everflo РР 04 із здвоєними колесами. Сьогодні його бачила в магазині. Продавець сказала, що прогулянка може встановлюватися "лицем до мами", амортизація нормальна як для таких візків. І коштує 1600 грн. В неті є різні відгуки від "жахливий візок" до "супер-візок".Але знайома мамця в районі мала такий візок то її дитина вже друга там їздила і вони перепродали його потім теж мамочці з району. Візок не розвалився, все на місці. Тепер залишилося ще чоловіку його показати і щоб нам все продемонстрували наглядно.
http://i052.radikal.ru/1202/cd/2dd9bff40c94.jpg

zetta
15.02.2012, 22:02
окремо докупити нормальне автокріселко
то таки важливо. Не знаю які автокрісла в візках за 10 тис... але ті шо дешевше то таке Геее. ні доброї анатомічності, ні надійності. Я своїй окремо Максі косі купувала в машину.

mokhnatska lesia
15.02.2012, 22:03
Everflo РР 04 із здвоєними колесами

взагалі хороша каляска, тільки маленькі колеса не на зиму снігову, хіба на безсніжну, але тут ніяк не вгадаєш, вже 3 роки поспіль снігові зими і я надивилася як мурдувалися мамочки пхаючи каляски з такими колесами. Але ще треба зважувати в якому районі живете, бо в центрі досить не погано розчищають тротуари і дороги від снігу і таким візком можна їздити

Ніколь
15.02.2012, 22:14
але ті шо дешевше то таке Геее. ні доброї анатомічності, ні надійності. Я своїй окремо Максі косі купувала в машину
Я це все розумію, нюанс лише ось в чому. Якщо дитина засинає в машині в кріселку то приїхавши кудись, не потрібно дитину витягати з кріселка, а одразу кріселко ставиться на шассі і дитина собі спокійно досипає далі. Якщо ж кріселко до шассі візочка не адаптоване, то з цим трішки складно.
Так що максі-козі купити не проблема, проблема як потім давати собі раду з заснувшою дитиною яку треба з крісла витягувати і десь везти далі перекладаючи у візочок.
Хіба з цим автокріселком як з кошиком вручну ходити, але ж довго так не походиш.

Можна звичайно і люльку з собою тарабанити замість крісла. Але якщо я раніше могла поставити люльку і сама сидячи взаді ту люльку руками тримати, то тепер позаду сидить ще одна дитина в кріслі, і здається мені що ще я там поміж тих крісел не влізу.

Натуля
15.02.2012, 22:20
тільки маленькі колеса не на зиму снігову,
Та я власне маю ще зі старшого Тако трансформер то снігів не боюсь.

Так що максі-козі купити не проблема, проблема як потім давати собі раду з заснувшою дитиною яку треба з крісла витягувати і десь везти далі перекладаючи у візочок.
Хіба з цим автокріселком як з кошиком вручну ходити, але ж довго так не походиш.
Можна звичайно і люльку з собою тарабанити замість крісла. Але якщо я раніше могла поставити люльку і сама сидячи взаді ту люльку руками тримати, то тепер позаду сидить ще одна дитина в кріслі, і здається мені що ще я там поміж тих крісел не влізу.
А до тих автокрісел ще додатково можна придбати адаптери доя візочків. Правда я не знаю чи то тільки до конкретних візків чи до будь-яких шасі. І ще люльку можна в машині якось ремнями кріпити. Але може теж мають бути якісь додаткові кріплення:girl_in_dreams:

zetta
15.02.2012, 22:27
нюанс лише ось в чому
Ніколь, тоді вибирати треба не лише добрий візок шоб влазив у ліфт... але ше не кожне крісло шо йде в комплекті кріпиться до рами візка то раз, і добре дивіться на то крісло чи згодитесь туди положити новонароджене маля .

kati
15.02.2012, 22:35
купувати візок 2в1 і не паритись, і окремо докупити нормальне автокріселко, яке на встане на шассі ( проте буде якісне і надійне).
Доречі є візочки,на які за допомогою перехідника можна ставити "не рідне" автокрісло. Наприклад,на мою тевтонію можна було взяти максі козі. Так само знаю що на стоккі теж максі козі можна поставити. Тому варто прозондувати це питання

---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

А в тебе на коли бейб має народитись? на кінець літа? може тобі й не треба того автокрісла на шасі... Я відкатала малого в автолюльці з травня по вересень. Потім похолодало , то вже не практикувала

mamasani
15.02.2012, 22:37
Автокрісло максі-козі також кріпиться на раму квінні-спідді, ну принаймні на нашу кріпилось. Але квінні не у всі ліфти влазить, я постійно одне колесо знімала, спочатку думала, буде напряг, а потім звикла. А по проходимості цей візок супер, возила і літом і зимою практично одним пальцем.

Ніколь
15.02.2012, 23:07
А в тебе на коли бейб має народитись?
в липні
може тобі й не треба того автокрісла на шасі...
а ХЗ ))) Коли Юлька народилась то був грудень, і ті всі сезонні грипи і т.д. і я з нею почала кудись в супермаркети їздити тільки ближче до весни, а там я її на руки брала і все, і ми так час поїздки підганяли, щоб мала не спала. Тепер дітей буде двоє, і Юлька ніколи не пропустить нагоди поїхати в ТЦ, мадам жеж ))) а часу вільного буде явно меньше, тому будем їздити тоді коли є можливість, і мені рук не хватить тримати двох дітей.
І вообщє, я не впевнена що витримаю ото заточєніє в 4 стінах з дітьми, тому десь їздити будем, та й літо то не зима...

Я відкатала малого в автолюльці з травня по вересень
я щось тупєю.... між автокріслом і автолюлькою яка різниця?
Наприклад,на мою тевтонію можна було взяти максі козі. Так само знаю що на стоккі теж максі козі можна поставити
ги... как би ето... купити то я можу, але чоловік скаже - Вікторія, ти сошла с ума))). Теоретично я би хотіла вкластись до 4 тисяч у візочок. Це так щоб не було шкода його товкти, і не перейматись за кожну царапіну на ньому.

Я ще як Іриска, розмишляю, чи переступити через себе і взяти б/у маріту, відкатати нею пів року, а як малий буде не такий кабачок як Юлька, то й може до весни, а там купити вже таку всюдихідну прогулку.

Holly
15.02.2012, 23:19
чи переступити через себе і взяти б/у маріту
та чого одразу переступити :)
Я он теж брала б/у маріту. Товкли нею, як хтіли. І за такі ж гроші потім продала

Пупсик
15.02.2012, 23:22
Я не те щоб переступала через себе, але вирішила відкатати пів року свій старий візочок. Польський Анмар. Як люлька він мене задовільняв цілком і повністю. Прогулянка виявилась не ахті. А люлька супер, велика, простора. Думаю ще пів року від"їздить, а далі куплю якусь добру прогулянку.

Ніколь
15.02.2012, 23:27
та чого одразу переступити
знаєш чого, бо вот цього разу не хочеться мені б/у брати. Це в мене в голові пунктик )))
А ще, Юлькін перший "танк" був б/у. І коли я його порівнюваоа з такими ж але не б/у, наш був дещо розхлябаніший в місцях з"єднань деталей.
І коли ми нашу продавали прогулку, вона була цілком в пристойному стані, але вона вже була не така збита як коли була новенька.

Хоча може це і фігня, якщо брати візок з розрахунком на короткий термін.

Кстаті, люльку з роану можна зняти всю щоб випрати? чи там є якісь деталі які не знімаються?

Holly
15.02.2012, 23:41
чи там є якісь деталі які не знімаються? Зовнішній чохол не знімається

Nastylove
15.02.2012, 23:53
бо вот цього разу не хочеться мені б/у брати
А Ви візьміть Маріту новеньку, а потім продасте і купите гарну прогулку:girl_cool:

Зануда
15.02.2012, 23:58
Ніколь, а такий варіант ви не розглядали? (http://klumba.ua/strollers/espiro/enzo-2v1/fotos/#9), або, я так розумію, її новіший аналог (http://klumba.ua/strollers/espiro/enzo-evo/fotos/)
Я свого часу дуже хотіла цей візочок і навіть вже на нього ходила дивитися, міряти-мацати. На тих візочках стоять повітряні амортизатори - це їхня фішка. Є можливість докупити рідне автокрісло, яке кріпиться на шассі, а також на нього пасує максі-козі.
Щодо Х-лендерів, то там нічого не теліпається, в сенсі не на стільки, щоб відвалитися, повірте. Люлька закріплена надійно і взагалі візочок дуже міцний. Амортизація там не така хороша, як в Еспіро, але не найгірша. Гарні колеса, дуже практичні - вони гладкі, відповідно помити їх простіше простого, та й не чіпається до них болото - приходите додому і стираєте пилюку.
Ну, щодо автокрісла: я страшенно хотіла мати таке, щоб кріпилося на шассі, але чоловік мене щось недопойняв і купив звичайне. То було щось - якщо він в ньому засинав, то потім треба було його перекладати в люльку, часом заснув ще до того, як поклали в крісло - будився і плакав, коротше - то все було незручно і доволі "мучітєльно", тоді ми проблему вирішили інакше - знімали люльку і ставили в машину. Тепер, коли ми успішно продали то автокрісло, яким скористалися лише раз, я розумію, що воно нам було в принципі непотрібне. Малий народився в кінці червня, літо, осінь і всю зиму проїздив у люльці, тому нам треба було, або купити суто на літо і ранню осінь рідне х-лендерівське, або пропустити той етап взагалі і купити вже наступної групи на 9-18 кг. якраз таке зараз шукаю.

Ніколь
16.02.2012, 00:12
А Ви візьміть Маріту новеньку, а потім продасте і купите гарну прогулку
і при продажу, втратити майже тисячу лише через те що вона буде вже б/у, і відкатати нею лише 6-8 місяців..... це невігідний бізнес по-русскі :girl_cool:

---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:59 ----------

а такий варіант ви не розглядали?
розглядала, одним з перших...
Прікол нашого ліфта в тому що він 57 см має ))) ну я можу його розтиснути на 60-61, але тоді візочок заїзжатиме мм до мм в той проход, я його об ті двері позашаркую в момент.
Ну і крім того, я би хотіла або у візочка був більше вдалий бампер ніж в цих моделях. А в ідеалі хотіла би щоб ще були підлокотники. Бо у Юлькіної прогулки вони були, і це було дуже зрічно.

І ще, капюшон в цих моделях мілкий, він на зиму недостатньо захищатиме від вітру і т.д. У нашій прогулці був саме такий, і Юлька тоді була річного віку, і то ховалась десь в куток.

Мені взагалі від візочка треба проходимість роану чи тако, капюшон як в капелли бажано, щоб так аж до бампера ))) корзину внизу бажано також більш-меньш пристойну, повністю розкладну спинку у прогулянковому варіанті, поворотні колеса, широке глибоке сидіння, зручний бампер і підлокотники....
І щоб все це щастя зручно пакувалось в багажник, щоб ще й туди автокрісло могло вставати, і по грошах щоб вписатись тисячі в 4000. Правда ж я хочу неможливого? )))

---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

Малий народився в кінці червня, літо, осінь і всю зиму проїздив у люльці, тому нам треба було, або купити суто на літо і ранню осінь рідне х-лендерівське, або пропустити той етап взагалі і купити вже наступної групи на 9-18 кг
мені чоловік ці слова каже майже слово в слово. А на 9-18 кг в нас вже є, і навіть по кольору не суто дівчаче, певно я дуже далекоглядна була колись ))))

kati
16.02.2012, 00:12
між автокріслом і автолюлькою яка різниця?
ніякої:) то я автолюлькою називаю кріселко "0+"

купити то я можу, але чоловік скаже - Вікторія, ти сошла с ума))). Теоретично я би хотіла вкластись до 4 тисяч
так я ж про шо тобі і кажу..повзнавай, можливо на недорогий трансформер 2 в 1 можна ставити не тільки рідне крісло, а й інше, таке яке б ти хотіла.

Ніколь
16.02.2012, 00:14
можливо на недорогий трансформер 2 в 1 можна ставити не тільки рідне крісло, а й інше, таке яке б ти хотіла
чесно кажучи я щось такої думки навіть не припускала. Але попитаюсь тепер в магазинах.

тоді розшифруй будь-ласка що ти мала на увазі під цим:
може тобі й не треба того автокрісла на шасі... Я відкатала малого в автолюльці з травня по вересень
мала на увазі що малий їздив просто в автокріслі і ти його потім на шассі не ставила? а в руках у кріселку носила при потребі?

Зануда
16.02.2012, 00:30
равда ж я хочу неможливого?
Ніколь! Ви хочете Х-лендер! Просто ще цього не зрозуміли ;) Серйозно. Все, що вам треба від візка в нього є:) І ще к-ка додаткових бонусів - все знімається для прання, а те, що не знімається чиститься вологими серветками, шассі має таку форму,що навіть, якщо прийдеться пропихати візок в ліфт рамою нічого не зачепиш.
Подумайте ;)

---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:29 ----------

в автокріслі і ти його потім на шассі не ставила? а в руках у кріселку носила при потребі?
Мені видається, що Каті мала на увазі якраз зворотнє.

Usmishka
16.02.2012, 00:45
Віка, скажу зі свого досвіду, що поставити крісло автомобільне на шасі візка так щоб дитина не проснулась - вдалось мені певно кілька раз за 4 роки, з двома дітьми, бо то реально тільки влітку і ще при купі обставин - на дворі не дуже шумно, немає вітру, дощу і т.д, і навіть як то вдавалось, то моя старша дитина успішно будила молодшу, тому то насправді фігня, реально на 3-4 місяці. Ну і в ТЦ так шумно що дитина хош-не-хош прокидається.
На дорожчі візки є перехідники для максі-козі.

Nastylove
16.02.2012, 00:48
Дівчатка, що скажете про цей візок? Може хтось має?D349E коляска-трость Geoby
http://s017.radikal.ru/i401/1202/e2/38561a22500c.jpg
Я знаю що хочу легкий (до 8 кг), щоб можна було легко скласти-розкласти занести на 4 поверх, покласти до авто, щоб було нормальне, повноцінне сидяче місце і капюшон більш-менш пристойний. І все це бажано б коштувало +/- до 1000 грн.

kati
16.02.2012, 01:06
розшифруй будь-ласка що ти мала на уваз
розшифровую:)
особисто я використала автокрісло "нульовку" на 100%. Всю весну і літо я багато де виїзжала..прктично щодень. І щоб не тарабанити візка, спокійно в парку, лісі, центрі,ітд катала малого в автокріслі. Але воно ж відкрите, немає чохла на ноги...тож з приходом осені вже прийшлось куди б ми не їхали брати візок.

Bogdanka
16.02.2012, 06:27
а отакий візок (http://timka.com.ua/detskie-kolyaski/universal/3in1/item/72-abc-design-3tec-limited-edition-3v1.html) хтось мав?
які відгуки? маю шанс купити б/у в гарному стані в повному комплекті (з автокріслом) за 2500 грн (стан майже нового)
от задумались
http://timka.com.ua/media/k2/items/cache/d6086de322f98f66cc694f32ea284557_L.jpg

olangel
16.02.2012, 09:28
а отакий візок хтось мав?
Я ним цікавилась, бо вибирала між АБЦ і Квінні. Відгукі гарні, але багато хто нарікає на прогулянку-гамачок(мені вона навпаки зручною здається).Він по дизайну подобається :) єдине, мені колеса не подобаються, амортизація набагато гірша ніж в надувних... Тому для наших тротуарів тільки надувні вибираю. Мені 3х колісні візочки дуже зручні, компактні і маневрені. А ще ручка подобається, що в 2-х варіантах(взагалі в АБЦ вона такая м'яка, приємна)

kati
16.02.2012, 10:01
Богданочко, отаку АВС-шку ( тільки 4-колісну) має моя подруга...катає малечу від жовтня.
Скажу свої фе про цей візок.
1. Ота м"яка ручка- за пару місяців вже має покоци-тріщинки.
2. Це основане- капюшон на люльці дужеее мілкий, а капуза-накидка дуже коротка і виходить що дитина вся від грудей і до голови незахищена.
Моя подруга придумала сумашедну конструкцію. Від прогулянкового блока відщипеула отой козирьок з капюшона, нашила на нього липучки і пришпиляла до капюшона люлечного.
То саме з накидкою- достиковувала ,ще кусок.

3. Для мене ще недолік такого плану корзини- ні до чого вони

З плюсів- цікавий дизайн,для літніх діток непогано в середині люлька оброблена натуральною підкладкою.

Про прогялнку наразі нічого не скажу, бо ще не їздять вони в ній. Але я коли дивилась собі візок мене насторожило якесь хитання прогулянки( ото напевне та амортизаця славнозвісна, але тряслось воно не дуже((

Holly
16.02.2012, 13:59
ми нині своїй прогулянці влаштували краш-тест :connie_pull-pigtail
загрузила до відказу кошик + Яринка + Оленка + нерозчищені доріжки. Нічого не поломалось, не відлетіло.

Bogdanka
16.02.2012, 14:35
Я ним цікавилась, бо вибирала між АБЦ і Квінні.
olangel, quinny я мала, власне квінні спіді. Він навіть мав шанс до нас повернутись. То супер танк. АЛЕ! він не влазив в ліфт, там ширина шассі не дозволяє, тому я не витримаю знов при вїзді в ліфт знімати кожен раз колесо. Але крім такої ж дибільної (повінстю згідна з каті) корзинияк в АБЦ, в мене до нього взагалі зауважень не було. Великі гумові колеса, добра амортизація, ми ним були на Синевирі в дощ і болото в Софиних 3 місяці і то реально машина.

Тому я шукаю...

дяк за відгуки про АБЦ. Я чогось так і думала, шо крім "прикольного" дизайну решта там все дуже посереднє.

А про хаук аполло хтось шось чув? добре/погане?

я таки певно хочу візок з автокріслом. Тобто з люлькою, яка стає на шассі. Власне через зручність виїздів, а їздимо ми багато, практ кожен день.

Іриска
16.02.2012, 14:48
а отакий візок хтось мав?
у мене подруга має 4-Тек то дуже задоволена, а от її братова - 3-Тек, то бідолаха мучиться, не стійкий і має купу недоліків, принаймі в порівнянні з 4 колісним((

Ніколь
17.02.2012, 22:29
Сьогодні поки стригли малу перейшлась по візочках в антошці.
І , я сама себе не впізнаю, але спробувавши покатати бебікар-класику з поворотним переднім шассі я в захваті. Настільки плавно, мьяко, легко... після цього візочка всі трансформери ТАКО здаються дубовими табуретками.
А головне там шасі має 56см....
Треба буде пошукати б/у варіанти, бо без особливих втрат можна буде за що купити за те й продати потім )))

olerusya
17.02.2012, 23:14
бебікар-класику з поворотним переднім шассі я в захваті.
я теж від цього візка в захваті, знайома мала - то просто супер, надзвичайно зручний! бебекар стіло ...

Bogdanka
19.02.2012, 20:13
бебікар-класику з поворотним переднім шассі я в захваті.
а в мене товаришка має і не дуже задоволена. Каже шо власне по рівній дорозі виходить
плавно, мьяко, легко
а по нерівних тротуарах і т.д. дуже трясе і деколи враження шо розвалюється.

Iryna
19.02.2012, 20:58
бебікар-класику

в мене коліжанка вже другу дитину возить в цьому візочку (бебекар стіло)...задоволена не те слово:girl_tender: купувала новою...

olerusya
19.02.2012, 21:31
а по нерівних тротуарах і т.д. дуже трясе і деколи враження шо розвалюється.
ну то в будь яких візках на нерівних дорогах та на снігу треба фіксувати поворотні колеса, інакше не проїдеш

Bogdanka
19.02.2012, 21:34
то в будь яких візках на нерівних дорогах та на снігу треба фіксувати поворотні колеса
так, але він не є міцний загалом, принаймні на мій погляд, бачила в експлуатації раз і знаю, шо товаришка середньо-задоволена
я про квінні, в якого було поворотне колесо такого сказати не можу.
імхо - скільки людей - стільки думок і потреб

квінні то був "вєздєход-напівтанк", от на подібне і дивлюсь, щоб був міцний, щоб няня його не розтрясла за місяць-два, щоб пережив зиму, наші карпато-подорожі і так-далі

olerusya
19.02.2012, 21:48
квінні то був "вєздєход-напівтанк", от на подібне і дивлюсь,
мені самій цікаво що взагалі є "подібного" на ринку візків?

Bogdanka
19.02.2012, 22:07
мені самій цікаво що взагалі є "подібного" на ринку візків?
і мені:) шось знайду, скажу, нє то буду "вибирати з того шо є"
мені візок для поїздок, няні, довгих цілоденних прогулянок, такшо мус бути шось моцне-недороге-зручне-легке в керуванні))))

---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

між іншим, якби не няня, я би може на квінні пішла знов, але як собі подумаю, як то їй буде... вона повненька досить жіночка і їй буде напряг, ми не живем на першому поверху...

loreniya
20.02.2012, 00:10
Ота м"яка ручка- за пару місяців вже має покоци-тріщинки.
тепер АВС роблять вже в китаї, ручки дійсно тріскають... я свій візочок в оголошення кинула - то всі дзвонять і в першу чергу не за стан візка а за стан ручки питають. В мене в німецькому варіанті та ручка не така м"яка, і на "рогах"-ручках взагалі нема покриття - такі вони були в 2008-2009 році.

Я чогось так і думала, шо крім "прикольного" дизайну решта там все дуже посереднє.
чого, я з ним пройшла рим крим і мідні труби... відлетіла тільки 1 заглушка з колеса, прогулянковий блок протерся в місці де він треться до жилізної бази, кошик я навіть не пришпиляла - сумка на ручці мені вистарчала, я не прихильник затарювання продуктів в візок - в тата є машина, то хай грузить свою а не синову.
моя претензія до візка то капішон - що на прогулянці що на люльці... МАЛО. до того козирька на прогулці та дошити взаді шматинки кусок - як в більшості тростин, може на замок зашпилити щоб не псуло картину - тут вони не допрацювали явно!

хто має можливість фінансову - зверніть увагу на візочок Бугабу. Моя сестра має - дорого, але там претензій нема... люлька простора, корзина - можна самому лізти, дизайн чимось схожий до 4 тек, але рама дуже делікатна. колеса - 20 см задні. Їде суперово, ручка телескопічна /рухається під ріст/ перекидається, кольори надзвичайні, переться... але дорого. то його суттєвий мінус - мені не по кишені наприклад. Капішон спільний для люльки і для прогулянки. Є роліки на ютубі про ці візки.
http://s017.radikal.ru/i403/1202/27/aeabc4e04ed9.jpg

kati
20.02.2012, 00:27
зверніть увагу на візочок Бугабу.

колеса - 20 см задні

а передні?:girl_wink:..Гарний візок..але європейський

його суттєвий мінус - мені не по кишені
для мене ще мінус сидіння-гамак..не сприймаю і все.

Сьгодні роздивлялась візок мазеккеа( подруга хоче брати таку)
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41RIT7L1nIL._SX315_.jpghttp://ecx.images-amazon.com/images/I/413PjBXCUjL._SX315_.jpg
ну чесно, не поняла за шо 7000.

Люлька трансформується в пргулянку( просто складається на рівні ніг і защіпається ремінцем)..але така люлька так дригається,то атас...вона вся рухова( я розумію що то якась нова система амортизації..але дуже дивна)
Прогулянка-гамак.Повністю вертикально не робиться..так само і повністю лежачо...

Ніколь
20.02.2012, 01:07
ну то в будь яких візках на нерівних дорогах та на снігу треба фіксувати поворотні колеса, інакше не проїдеш
ну залежно які....
я на нашій прогулці де були 3 точки опори, тобто передніх два були спарені в одне, ну а задні колеса звичайні, то я ніколи не блокувала поворотне колесо, ані на нерівностіх, ані на снігу. З цим одним повороним було легко справитись.
А от в тростинці поворотні два передніх колеса, і на нерівностях кожне з них живе своїм життям і крутиться як хоче. Тут я виявила що двома окремими поворотними складніше управляти ніж двома спареними в одне, ну і деколи приходилось дійсно блокувати.

Holly
20.02.2012, 10:16
я поворотні колеса ніколи не фіксувала, хоч мала 4 абсолютно різні візки з поворотніми колесами

olerusya
20.02.2012, 10:23
я поворотні колеса ніколи не фіксувала, хоч мала 4 абсолютно різні візки з поворотніми
а я і в трьохколісному на снігу фіксувала, і в чотирьохколісному теж :)

Натуля
20.02.2012, 11:29
А як вам такий візок? Bebe Beni 4Runner від Roan.Шасси:
Алюминиевая рама.
Очень компактно складывается.
Механизм складывания книжка.
Рама снабжена предохранительным кольцом от случайного складывания.
Ручка телескопическая, регулируемая по высоте.
Все колеса надувные.
Передние, меньшие по размеру, поворотные с возможностью фиксации.
Задние, большие по размеру, с системой тормозов, которая приводится в действие нажатием одной ногой.
Вместительная корзина для покупок (игрушек).
Люлька:
Днище выполнено из морозостойкого пластика.
Боковины представляют собой каркас обтянутый тканью.
Капюшон люльки имеет встроенную ручку для переноски, легко складывается и имеет 2 положения.
Внутренняя обивка съёмная, выполнена из 100% хлопка.
Накидка на люльку легко одевается/снимается с помощью двух кнопок.
В комплекте предусмотрен удобный матрасик.
Прогулочный блок:
Установка прогулочного блока возможна, как лицом по ходу движения, так и лицом к маме.
Спинка легко регулируется одним нажатием, с возможностью раскладывания до лежачего положения.
Пяти-точечные ремнями безопасности.
Регулируемая подножка.
Съемный бампер.
Капюшон с защитным козырьком и верхним окошком.
В комплекте: утепленная накидка на ноги и сумка.

Ширина шасси: 60см.
Размер в сложенном виде Д/Ш/В: 80х60х36см.
Диаметр колёс: 31 и 20см.
Люлька Д/Ш/Г: 75х32х19см.
Сидение с подножкой Д/Ш: 84х32см.
Вес коляски с люлькой: 12,5кг.
Вес коляски с прогулочным сидением: 14кг. Можна на нього встановлювати автокрісло. Мені подобається і дизайн і параметри візка. Ніби має добре вміщатись в невеликий багажник авто. Хтось бачив такий в магазинах, щоб подивитись його вживу?
http://s018.radikal.ru/i504/1202/0a/bdf28f7abdef.jpg
Тут ще є фото http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331866540190045.74434.160389627337738&type=3

bioland7
20.02.2012, 11:34
зверніть увагу на візочок Бугабу. Моя сестра має - дорого, але там претензій нема... люлька простора, корзина - можна самому лізти, дизайн чимось схожий до 4 тек, але рама дуже делікатна. колеса - 20 см задні. Їде суперово, ручка телескопічна /рухається під ріст/ перекидається, кольори надзвичайні, переться... але дорого. то його суттєвий мінус - мені не по кишені наприклад.
Ця марка найбільш популярна в Німеччині, так само як і Teutonia. Правда дійсно дорога для наших реалій.((

Ніколь
20.02.2012, 12:02
Хтось бачив такий в магазинах, щоб подивитись його вживу?
зубовий :)
ті ж тако набагато мьякші :)
знаючі роани як дуже мьякі візочки, цей зовсім не такий.
Дивилась його в тому ж магазинчику на південному де й візочок САМ.

Натуля
20.02.2012, 12:41
А амортизатори хоч якісь є? Бо один продавець мене запевняв, що такі дубові візки (мова про прогулянкові йшла) в процесі використання пом"якшуються.

Haidee
20.02.2012, 13:09
Шукаю прогулянку на теплу погоду гуляти по району. Основні вимоги, щоб була легенька і дитина могла з комфортом в ній подрімати. Особливої міцності не шукаю, бо маю Маріту з серії всюдиходів, але таскатися з нею літом не хочу. Ну і ціна щоб не кусалася. Наразі приглянулися такі

http://img3.st.klumba.ua/img/strollers/xlander/m/x-lander-xs-color2.jpg http://img1.st.klumba.ua/img/strollers/milly-mally/m/milly-mally-venus_color1.jpg http://img0.st.klumba.ua/img/strollers/bertoni/m/piccadily_violet.jpg

X-lander XS

У комплекті:
- шасі з прогулянковим блоком;
- чохол для ніжок.

Габарити коляски X-lander XS:
- вага візочка - 6 кг;
- розміри в розкладеному стані (довжина / висота / ширина) - 108x49x82 см;
- розміри в складеному стані (довжина / висота / ширина) - 107x48x81 см;
- діаметр коліс - 14 см, ширина колеса - 3 см.

Прогулянковий варіант (з 6 до 36 місяців, максимальна вага дитини 15кг):
- довжина / ширина спального місця - 82/32см;
- плавне регулювання спинки;
- п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками;
- страхувальна перегородка в м'якому чохлі;
- складний капюшон з віконцем і кишенею для дрібниць;
- підніжка приймає 3 положення (горизонтально; вниз; вверх);
- регульовані по висоті ергономічні ручки - 3 положення;
- зручна ручка для перенесення коляски;
- містка корзина-сітка для покупок.

Загальна інформація (шасі, колеса, обшивка):
- шасі виготовлено з легкого сплаву алюмінію, за рахунок чого коляска легка і функціональна; -
- подвійні поворотні колеса з еластичного і стійкого матеріалу, дуже міцні і легкі;
- передні колеса повертаються на 360 градусів, легко знімаються і фіксуються при необхідності;
- ергономічне гальмо для блокування задніх коліс;
- тканина коляски високої якості, легко чиститься.

Milly Mally Venus
- Зручний механізм типу парасолька,
- Алюмінієва рама,
- Регулювання спинки (4 поз.),
- Дощовик,
- Чохол на ніжки,
- П'ятиточкові ремені безпеки,
- Регульована підніжка,
- Бампер, що знімається,
- Велика корзина на покупки,
- Практична кишеня на капюшоні,
- Розміри складеного візочка 108cm / 25cm/ 31cm,
- Розміри розкладеного візочка 84cm /47cm /108cm,
- Розміри сидіння 32cm /30cm /47cm,
- 7.8 кг. ваги.

Bertoni Piccadilly
Общая характеристика
Прогулочная, для одного ребенка, четырехколесная
Конструкция: трость
Вес: 8 кг.
Ширина шасси: 49 см.
В комплекте
Солнцезащитный козырек
Корзина для покупок, из ткани
Подробности
Регулировка наклона спинки
Ремни безопасности, пятиточечные
Перекладина перед ребенком
Регулировка высоты подножки
Размеры
Длина: 67 см., ширина: 49 см., высота: 106 см.
Размер в собранном виде, д×ш×в: 105 x 27 x 25 см.
Колеса
Тип колес: резиновые, диаметр: 16 см.
Двойные передние колеса
Двойные задние колеса
Поворотные передние колеса, с фиксацией

Схиляюся до першої, бо найлегша. Порадьте, хто стикався з цими прогялянками.

Ніколь
20.02.2012, 13:47
що такі дубові візки (мова про прогулянкові йшла) в процесі використання пом"якшуються
помьякшуються яким чином? роздолбуються?
У того візочка є задні амортизатори, але чи то вони не відрегульовані чи то такі є, але тверді, не мьяко пружинять а втиснулись і підскочили, плавно понатискати вниз не виходить. На передніх здається взагалі немає. Ви кращє самі гляньте, бо може у нас різні вимоги до візочка.

---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

Схиляюся до першої, бо найлегша
а я би обрала другу.
Всього на 1,8 кг важча, це не так суттєво.
Проте якщо на літо і щоб дитина спала то отой козирьок на капюшоні кращє від сонця закриває
Далі якщо звернути увагу на верх спинки, то в першому варіанті там просто пряма спинка і хто зна як вона прилягатиме до капюшону коли буде в горизонтальному положенні. Капюшон там дуже легенький і здається мені що до спинки не прилягатиме плотно, тому може задувати.
В другому візочку наверх і за головою йдуть мьякі бортики, які і підтримують дитину і створюють додатковий комфорт, і тоді фартук капюшона внизу при розкладеній спинці крашє прилягає.
Також у другому є кишенька на капюшоні, і це дуже зручно
Там ще є смотрове окошко на капюшоні і сам він при вотребу дуже добре опускається вниз.
Перший візочок цим похвалитись не може

loreniya
20.02.2012, 14:39
але європейський
а чим це погано? він до речі має можливість встановлення "зимових" коліс - купуються окремо. Прохідності цього візка я особисто дивуся - він реально всюдихід. і акуратний. Окремо продається текстиль - раз і у вас повністю новий візочок! можна купити 2 набори текстилю і міксувати в любому порядку.
москітна сітка там - мєчта, ще на ручці є ремінь безпеки - мама одягає на руку на випадок якщо раптом відпустить ручку.

передні колеса в візку не є суттєвими як на мене - вся амортизація покладена на задні колеса, передні для стійкості і маневреності - це як в трактора задні великі, предні так собі. В мене за 2 роки активного користування в візку передні колеса в гарному стані,а задні в дуже посередньму. Обираючи колись новий візок я буду керуватись іншими принципами ніж ті по яких я орієнтувалась вперше.
Це обов"язково буде 4-колісний візок з великими капішонами на прогулянку і на люльку, з великими колесами - в ідеалі щоб були зимові литі і літні дуті колеса. Буду читати відгуки щоб тканина не вигоряла і щоб то все гарно і легко пралося. Вперше для мене був вирішальним дизайн... не виключено що на другу дитину знов буде АВС...

Сестра купляла на ура - в жодному магазині його не можна було побачити і помацати, тільки по каталогу.
коштував би він 5 тис, він би був дуже популярний, а так він залишається рідкістю.

Я нікого не переконую, просто хто розглядає таку цінову категорію 11-12 тис, може розглянути як варіант.

Bogdanka
20.02.2012, 15:28
а чим це погано?
та трохи дороги в нас напівєвропейські, а про тротуари мовчу ващє

---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

передні колеса в візку не є суттєвими як на мене
звідки і відколи це? як то зїжджати з бордюрів чарівно-нерівної висоти?

абсолютно теж ніц не маю проти, але за ціну 12 тисяч купила б 2 різні - гламурний і квінні для поїздок
але то не моя цінова категорія. маю ерго, кишеню, сзк, ше докуплю 2 шарфи, візок-трость легка є Софіїна - найдешевша міцна джобі, тому люльку з шасі і переноскою 3 в 1 не бачу змісту купувати за баснословні суми. Більше 5000 грн не дамо точно, а взагалі планую вкластись в б\у варіант в 2000 - 2500 грн. - думаю на рік з головою вистачить. Ліпше якусь гламурну бздуру чи дві чи три купити для гарної фотосесії і зробити пару фотосесій, аніж переплачувати за візок такі гроші.
Це МОЯ особиста думка.

zaba
20.02.2012, 17:14
Схиляюся до першої, бо найлегша. Порадьте, хто стикався з цими прогялянками.
Рік тому також шукала легку прогулянку для малого і бачила ті три візки, перший, не є продуманий до дрібниць. Другий дуже мілкий (в мене малий дрібний, але як я його туди посадила то йому було тісно), а в Бертоні, як на мене маленький дашок.
Тому я зупинилась на Coletto Enzo http://s018.radikal.ru/i502/1202/50/7d81052653f7.jpg
Має дуже класний дашок, легка і маневрена.

МАСЯ
20.02.2012, 18:44
А як вам такий візок? Bebe Beni 4Runner від Roan.
і мені він дуже сподобався, бачила такий на вулиці, шкода що не спитала де купували....

Ніколь
20.02.2012, 18:55
Bebe Beni 4Runner від Roan
я вот тут полізла в нет ще раз про нього почитати, і дочиталась що в них шассі 60 см і на їх шассі встає автолюлька максі-козі, а цей факт змущує мене ще раз піти вплотную передивитись цей візочок і можливо дещо змінити свою думку.

МАСЯ
20.02.2012, 19:00
Дивилась його в тому ж магазинчику на південному
це той двохповерховий що зі сторони Щирецької??

Ніколь
20.02.2012, 19:08
це той двохповерховий що зі сторони Щирецької??
його вже там немає.
зараз зробити дитячу аллею яка веде в дитячий пассаж.
від "рік авто" на протилежній стороні ТЦ Карпати, вхід і пішов довгий коридор з магазинчиками ( раніше там були труби, кабеля, всякі водонагрівачі) а тепер зробили суто дитячі магазини. То туди переїхали і "все для малят" отой двоповерховий, і ще купа магазинів. Я там бачила той роан 4 раннер

Натуля
20.02.2012, 19:54
я вот тут полізла в нет ще раз про нього почитати, і дочиталась що в них шассі 60 см і на їх шассі встає автолюлька максі-козі, а цей факт змущує мене ще раз піти вплотную передивитись цей візочок і можливо дещо змінити свою думку.
Вот-вот, подивіться-подьоргайте ще разок:girl_yes2:. І враженнями поділіться.
Я вже сама себе замучила з тими візками. Спочатку хотіла одне, тепер вже схиляюсь до зовсім іншого варіанту. І ось цей бебе бені мені найбільше по всім параметрам підходить і по ціні також.
помьякшуються яким чином? роздолбуються?
В мене Тако прогулянкова зі здвоєними колесами. Ми купляли її з рук і продавець нас запевнила, що вони користувались нею дуже мало. Скоріше за все так і було бо після трансформера я не могла її возити перший час, в мене аж руки змучувались. Але зараз вона реально набагато м"якша ніж раніше і якщо натискати на ручки то візок пружинить. Якщо критично оцінити колеса - то вони в дуже хорошому стані, не хитаються (вчора чіко мультивей бачила з перекошеними передніми колесами). Мабуть ті дубові амортизатори з часом просто притираються чи що.
ГГГ, куплю нову каляску і дам малому на ній поскакати, щоб м"яко їздила,якщо нічого не трісне і не відломиться:girl_haha:

Ніколь
20.02.2012, 20:12
Я вже сама себе замучила з тими візками
І я :)
з одного боку хочу щоб було і зручно і комфортно і дивився візочок на рівні, а з іншого боку не хочу понакупляти купу візків.
Юлька наша практично з 1,5 річного віку перехотіла іздти візками, тобто їздила якщо мені було треба десь з нею їхати, але вже без захвату, відповідно як їй було 1,8 ми продали нашу основну прогулку і лишили тростинку. І після 2-х рочків вже вдосталь находишись ногами мала знов полюбила візочок, і навіть зараз з задоволенням ним би їздила якби ще нормально в нього влазила.

Зараз дитина буде літня, відповідно ну до зими відкатаємо ми люльку наприклад, далі було б непогано перейти на прогулку. Літом коли дитині буде рочок то цілком ймовірно ми сядем в тростинку щоб не жаритись в тяжкому трансформері, а там ще зиму відкатаємо в утепленій прогулці і далі по суті основний візок нам буде не потрібен. Якби щось то докатаємось в тростинці.

І от власне не хочеться купувати люльку, потім бавитись - продавати її, потім вишукувати прогулку яку відкатаєм рік і знов продамо... тут був би доречним якраз трансформер.
А чоловікові показала вчора бебікар люльку, і забракував нам наш тато її. Каже таке чудо він в машині возити не буде, та й не факт що вона в ліфт по довжині влізе.

---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

Але зараз вона реально набагато м"якша ніж раніше і якщо натискати на ручки то візок пружинить.
а я думаю чуть інакше.
Коли я Юльку в 5 місяців поклала в прогулку, вона важила порядку 8,5 кг, ну і думаю була просто залегка і візочок вона не навантажувала достатньо, аби він мьяко їхав. А потім коли вона доросла до 14-15 кг, то вже своєю вагою на ті амортизатори туснуал і він так не скакав на кожній ямці, бо під вагою її мав більш плавний ход.

loreniya
20.02.2012, 20:26
звідки і відколи це? як то зїжджати з бордюрів чарівно-нерівної висоти?
в мене АВС 4 тек, правду кажучи бордюрів я просто не замічаю, думала що то ніхто не помічає. просто їду і все... я про колеса веду до того що краще коли тільки передні маленькі, бо коли всі 4 маленькі то враження що везеш теліжку з супермаркета. Хоч, до всього звикається - люди і зимою з тростинкою джобі якось їздять.

може хтось їздить на такому Bebetto Magelan
http://s018.radikal.ru/i526/1202/d8/9287ab2f46b6.jpg

як він, не ламається?

найшла обзор
http://klumba.ua/articles/reviews/bebetto-magelan/
що значить польський текстиль? що в ньому поганого?
Капюшон сильно трещит при регулировке - в смислі шарудить тканина чи тріщить щось?
чи ляпають ті колеса на маму болотом? в мене в АВС постійно купа болота під бризковиками, як би не вони було б мабуть на мні...

Натуля
20.02.2012, 20:35
а я думаю чуть інакше.
моя прогулка стоїть в коридорі замість складу для одягу. І оце я вже кілька разів ходила і дьоргала і вона пуста м"яко пружинить. В общєм, треба іти і дьоргати ту бебе бені і вже не дьоргати себе :girl_wink:. А то чоловік мій навіть не хоче говорити на ту тему "ти ще 100 разів думку зміниш" і всьо.

Шукаю прогулянку на теплу погоду гуляти по району. Основні вимоги, щоб була легенька і дитина могла з комфортом в ній подрімати.
А мені знову ж подобається Bebe Beni Izzy новинка 2012 г. от Roan Характеристика коляски Bebe Beni Izzy:
Прочная и легкая алюминиевая рама;
Колеса из вспененной резины повышенной износостойкости;
Амортизация;
Передние колеса вращаются на 360 градусов и снабжены фиксаторами для блокировки вращения;
Ножной тормаз блокирующий сразу оба задних колеса;
Удобная ручка с нескользящим покрытием;
Спинка имеет плавную регулировку и опускается практически до горизонтального положения;
Комфортная жесткая спинка с мягкой обивкой;
Регулируемая подножка, удлиняет спальное место;
Длина спального места с подножкой - 85 см.;
Предусмотрены 5-ти точечные ремни безопасности;
Съемный ограничительный бампер;
Вместительная багажная корзина;
Легко и компактно складывается по типу "книжка";
В комплекте: дождевик, чехол для ножек.
Параметры коляски:
Размер коляски в разложенном виде: 81х54х103 см.;
Размер коляски в сложенном виде: 70х54х40 см.;
Ширина сидения - 36 см.;
Ширина шасси - 54 см.;
Диаметр колес; задние - 23 см., передние - 17 см.;
Вес коляски - 8 кг. Я її вживу на південному бачила. Продавець її буквально однієї рукою склав і розклав. А головне спальне місце досить просторе.
http://s018.radikal.ru/i504/1202/82/4bc03b60feca.jpg

loreniya
20.02.2012, 21:23
класна. 1300-1400 коштує в неті, а так цікаво скільки? і цікаво де є. мені голуба сподобалась дуже. люблю такі форми і колеса нічого вроді.
жаль відзовів поки нема... як там все попрати, цікаво...

Натуля
20.02.2012, 21:34
класна. 1300-1400 коштує в неті, а так цікаво скільки? і цікаво де є. мені голуба сподобалась дуже. люблю такі форми і колеса нічого вроді.
На південному є. Я погано на ньому орієнтуюсь. Якщо іти по тц Карпати з кінця перейти ті дитячі магазинчики про які говорила Ніколь, вийти на вулицю в прохід і повернути наліво в дворик то там справа є магазин з візками (хтось шось зрозумів?) і там є ця прогулянка. Здається, що продавець так і назвав ціну 1400 грн. Там ше був подібний візок але оцей виглядав явно добротнішим і дизайном і колесами.

Ніколь
20.02.2012, 21:42
хтось шось зрозумів?
я зрозуміла, сама там візочки вчора дивилась, але чи поясню я кращє ? )))

якщо йти від піраміди з іграшками тим туннелєм-проходом що веде до господарських магазинів і парковки перед ними, то от в тому проході один з правих магазинчиків, він якраз на куті внутрішнього дворику.

mokhnatska lesia
20.02.2012, 21:59
[/COLOR]не ламається?

має одна мамочка, з якою гуляєм, то вона не дуже задоволена, бо часто скриплять колеса, то мусить змащувати, козирьок регулюється з тріскотом, але не тканина, а сама система така тріскуча, хоча не знаю, можливо можна там круцькавку відрегулювати на капішоні, а ще спинка коротка, відповідно коротке спальне місце і нема куди сперти голову дитині після 2 років, але діти і в 1,5 є височенькі, і підніжка не дуже зручна для дитини старшої, але люди купують і користуються і болотом не бризгається

loreniya
21.02.2012, 12:54
mokhnatska lesia дякую за відклик!
цікаво, вже 3 дні шукаю собі прогулянку і замітила що багато фірм мають візочки чуть не клони! мені подобається такий типаж візків

як в дописі Мені продавець з південного розповідала, що була на виставці дит. товарів (десь закордоном, я прослухала), і європейські виробники виставили нові моделі візків в такому класичному варіанті. Мода на класику повертається.
Я сьогодні бачила в парку такий візок Quinny Zapp
і закохалась в нього. Єдиний "мінус" для мене це відсутність лежачого положення і ціна кусається.
Ще знайшла подібний візок рос. ви-ва. Але щось мені колеса не подобаються і він важчий
Хтось щось може сказати по цим візкам? Angel ви купили собі Quinny Zapp?

або такы як вчора роан прогулянковий. Мене дивуэ що фырми не сваряться за дотриманна авторського права - часом не зразу бачу яка фырма - такы схожы вызки!!!

Котя
21.02.2012, 13:36
Дуууже сподобалась розкраска:girl_tender: Напевно мені вже просто дуже хочеться літа:girl_in_dreams:
http://s017.radikal.ru/i430/1202/f9/e652e3838d52.jpg

madchen
21.02.2012, 14:26
Дівчата, може комусь з вас доводилось купляти нову раму до візочка? Бо наша варріорівська рама тріснула, нам її заварили, ще поки їздить..але вигляд вже не той явно, хоч і все акуратно зроблено/замальовано... Це мене досить дражнить, бо постійно здається, що кидається в очі всім... А так, як люлька і прогулочний блок в ідеальному стані, то продати візок можна на ура. Та з такою рамою буде це проблемно...

loreniya
21.02.2012, 15:29
Дівчата, може комусь з вас доводилось купляти нову раму до візочка? Бо наша варріорівська рама тріснула, нам її заварили, ще поки їздить..але вигляд вже не той явно, хоч і все акуратно зроблено/замальовано... Це мене досить дражнить, бо постійно здається, що кидається в очі всім... А так, як люлька і прогулочний блок в ідеальному стані, то продати візок можна на ура. Та з такою рамою буде це проблемно...
спробуйте на сервысному центрі - я купляла наприклад новий капішон, але була проблема - треба було самому їхати в київ бо вони не присилають

Corena
21.02.2012, 16:44
а в мене така дилема зараз: хочу продавати свій 2 в 1 і купити прогулянку легеньку. але мене муляє питання, чи перезимуємо ми наступну зиму з прогулянкою? Доці буде 1,5 роки, полюбе схоче ще возитись, не впевнена, чи будемо ще спати надворі, але все ж, важко напевно з легеньким возиком на маленьких колесах по снігових заметах і сніговій каші в час відлиги... ну і суттєво холодніше, напевно...

mokhnatska lesia
21.02.2012, 16:54
чи будемо ще спати надворі
сумніваюся, але вийнятки, більшість дітей любить бавитися на снігу, з маленькими колесами типу як в джеобі буде важко, але багато мам їздить, я б брала більші колеса, типу як в капеллі, бо з малими я осрбисто намучилася.

Corena
21.02.2012, 16:56
сумніваюся, але вийнятки, більшість дітей любить бавитися на снігу, з маленькими колесами типу як в джеобі буде важко, але багато мам їздить, я б брала більші колеса, типу як в капеллі, бо з малими я осрбисто намучилася.
про колеса я знаю, але не зустрічала я тростинок з нормальними колесами

Котя
21.02.2012, 16:58
Доці буде 1,5 роки, полюбе схоче ще возитись, не впевнена, чи будемо ще спати надворі,
Це все залежить індивідуально від дитини. Я теж думаю, що дитина в такому віці захоче ще возитися, але візок в сніг можна успішно замінити санками:girl_yes: А в слякоть з легкою прогулкою буде таки важкувато.

Tanju
21.02.2012, 17:04
ле мене муляє питання, чи перезимуємо ми наступну зиму з прогулянкою?

Нам минулої зими було 2 роки, а візок все рівно час від часу ще був потрібен. Свій трансформер я на той час також продала і купила просто легшу прогулку. Я вам скажу трошки помучалась зимою з нею, колеса маленькі, капюшон мілкий вже також був, більш такий собі літній варіант, одним словом трошки шкодувала, що вже нема прогулки з транформера.

Ніколь
21.02.2012, 17:22
Доці буде 1,5 роки, полюбе схоче ще возитись, не впевнена, чи будемо ще спати надворі, але все ж, важко напевно з легеньким возиком на маленьких колесах по снігових заметах і сніговій каші в час відлиги...
думаю ви праві...
тут або залишати трансформер ще на одну зиму, а на літо купити полегшений варіант тростинку. Або продати трансформер і купувати надійну перогулку, не надто важку але і не тростинку. Щось тіпа як от капелла, де і на літо прогулка достатньо простора і відкрита, і на зиму закривається добре і колеса достатьного розміру аби не буксувати на снігу.
Якщо ж вам візочок потрібен ще й щоб десь заїхати в магазин затаритись чи на ринок, то тим більше корзин більш-меньш пристойних в тростинках не буває, а в звичайних прогулках є.

Haidee
21.02.2012, 17:36
я зупинилась на Coletto Enzo
Ходила сьогодні дивитися прогулянки. В цієї вага підкупляє, заявлена 5,5 кг, продавець казав в межах 6,5 буде, але там вузьке сидіння і важко опускається спинка. Подивитися вживу поки не було, можете щось сказати по цих недоліках?

А мені знову ж подобається Bebe Beni Izzy

І мені дуже сподобався. Він легусінький! Тобто при заявлених 8 кг більше точно не має, ну і взагалі приємний такий в руках. І комфортний виглядає. Але я на таку ціну (1380) не розраховую, бо ми більше слінгові, ніж возикові, без потреби. Але хто шукає щось на постійно раджу подивитися.

не зустрічала я тростинок з нормальними колесами

Ну от, подивіться бебе бенні, колеса там як для тростинки супер.

Corena
21.02.2012, 17:44
Ну от, подивіться бебе бенні, колеса там як для тростинки супер.
дякую, тільки то не тростинка. там механізм складання - книжка. мені тоді нема сенсу поки продавати той, що є.
а купляти я планувала не в нас. а зі штатів замовити. а там, в принципі, всі возики з малими і дуууже малими колесами.

Haidee
21.02.2012, 17:56
тільки то не тростинка. там механізм складання - книжка
Ой, перепрошую. Якщо вам то суттєво, то так. Але складається вона - раз і готово:) я пробувала.

mokhnatska lesia
21.02.2012, 18:08
а зі штатів замовити
а які там ще є крім грако? цей також великий і важкий візок і колеса бажають бути кращими, брат в Бостоні купив новесенький і то через автокрісло, бо такий там закон і воно мусить бути і відгуки не найкращі, але скадається він легко

Corena
21.02.2012, 18:29
а які там ще є крім грако?
та багато різних є. я на грако не дивлюсь навіть, бо вони мені по дизайну не подобаються, якісь грубі і темні виглядають.
зараз пригледіла собі таку тростинку Міа Мода за 100,95 $ :)
http://s018.radikal.ru/i503/1202/5e/5ada3697eb16.jpg

Котя
21.02.2012, 18:44
зараз пригледіла собі таку тростинку Міа Мода за 100,95 $
Corena, таку на зиму я б Вам точно не рекомендувала:girl_nea:

Corena
21.02.2012, 18:45
Corena, таку на зиму я б Вам точно не рекомендувала
та знаю. я вже думаю, може то свою спакувати до наступної зими, а літом катати куплену прогулянку...

mokhnatska lesia
21.02.2012, 18:47
на літо не поганий варіант, а на зиму колеса і козирьок не дуже, хоча в сидячому варіанті можна закрити добре від вітру, а при спанні не знаю, і щось не видно щоб був спереду бампер, а як на мене він потрібний. Зате напевно легка, але корзина не для покупок, а лише відерко+лопатка і паски

Corena
21.02.2012, 18:53
на літо не поганий варіант, а на зиму колеса і козирьок не дуже, хоча в сидячому варіанті можна закрити добре від вітру, а при спанні не знаю, і щось не видно щоб був спереду бампер, а як на мене він потрібний. Зате напевно легка, але корзина не для покупок, а лише відерко+лопатка і паски
капюшон там великий, на фото він складений в половину. корзина не велика, звісно, але я ж не возик в супермаркет купляю :), а дитину возити.
то я ще в роздумах, тільки приглядаюсь. вага пише, що 7,8 кг.

loreniya
21.02.2012, 19:08
http://www.youtube.com/watch?v=MLRTORYRE3A

я вже здуріла з тими прогулками - фаворити міняються по 10 за день

зараз таку шукаю - ніде нема в неті...

http://www.youtube.com/watch?v=aqEfODWHh2g

цікаво скільки коштує, важить 6 кг.

МАСЯ
21.02.2012, 20:05
Дивилась сьогодні на південному Веbe Beni 4Runner, все сподобалось от тільки амортизації майже нема, якщо порівняти з ТАКо - то взагалі нема. Продавець порадив брати каляску з кращою амортизацією - вона і по сходах спуститься нормально і дитина в ній всі камінчики не відчуває.
Приглянулась каляска ТАКО Perso, але це нова модель тому відгуків мало....
Особенности:
- вентилируемая пластиковая люлька, с регулировкой вентиляции;
- подголовник в люльке регулируется ручкой, которая находится с наружи, как у Итальянских колясок;
- чехол с высоким бортом - хорошо защищает от ветра;

http://klumba.ua/strollers/tako/perso-2v1/fotos/#3

kati
21.02.2012, 20:57
а в мене така дилема зараз: хочу продавати свій 2 в 1 і купити прогулянку легеньку. але мене муляє питання, чи перезимуємо ми наступну зиму з прогулянкою?
я купила легеньку прогулянку( мені треба було вже,бо замахалась пхати шасі від трансформера щодня в багажник) але я не збираюсь його продавати до наст. весни. Яка б прогулянка не була,всерівно вона тонша, захист тонший,колеса дрібні, капюшон мілкіший...в мене візок суперовий на зиу- і чохол утеплений на ноги і капюшон теплий і великий. Вам би також не радила спішити продавати трансформер, бо невідомо яка наступна зима буде-холодна чи тепла, зі снігом і морозами чи без.

---------- Додано в 19:57 ---------- Попередній допис був написаний в 19:56 ----------

Міа Мода за 100,95 $
а вам подобається візок без бампера?

zaba
21.02.2012, 21:00
Ходила сьогодні дивитися прогулянки. В цієї вага підкупляє, заявлена 5,5 кг, продавець казав в межах 6,5 буде, але там вузьке сидіння і важко опускається спинка. Подивитися вживу поки не було, можете щось сказати по цих недоліках?
Вага до 6кг, сама важила. Сидіння трохи на вигляд вузьке, але для дитини цілком вистачає (тут є фото, мому малому тут 2,4 http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=76844 ). Сидіння опускається з допомогою ремінців, для мене то зовсім не було складно.

Corena
21.02.2012, 21:07
а вам подобається візок без бампера?
хм... в мене дитина поки в люльці ще, то я і не задумувалась про той бампер. хоча, напевно, з ним дійсно краще.

mokhnatska lesia
21.02.2012, 21:44
з ним дійсно краще
100% краще я б навіть не купувала візок без бампера тим більше такій маленькій лялі.

Натуля
22.02.2012, 00:45
Дивилась сьогодні на південному Веbe Beni 4Runner, все сподобалось от тільки амортизації майже нема, якщо порівняти з ТАКо - то взагалі нема. Продавець порадив брати каляску з кращою амортизацією - вона і по сходах спуститься нормально і дитина в ній всі камінчики не відчуває.
Приглянулась каляска ТАКО Perso, але це нова модель тому відгуків мало....
Глянула в неті. Для мене все рівно поки що всі переваги на стороні Веbe Beni 4Runner. В Тако лише спальне місце в прогулці на кілька сантиметрів довше. А так вона на кілька кг важча і автокрісло не вчіпиш на неї. А для мене питання перевозки візка в машині не на останньому місці. Мушу піти на днях вживу на неї подивитись і на амортизацію.

DesperateHousewife
22.02.2012, 00:55
Ви от дівчата пишете про добру амортизацію, а я собі думаю, що б я робила, якщо б в нашому візку амортизація була аж такою доброю, бо моя дитина любить екстрім - чим більше трясе, тим краще. А коли доня починає ревіти, то найкраще її заспокоює їзда по ямах і бордюрах.

Supergirl
22.02.2012, 04:18
А мені знову ж подобається Bebe Beni Izzy новинка 2012 г. от Roan Я її вживу на південному бачила. Продавець її буквально однієї рукою склав і розклав. А головне спальне місце досить просторе.

А на зиму для дитини 1,5 роки така підійде?

Jeanjerry
22.02.2012, 14:07
Приглянулась каляска ТАКО Perso, але це нова модель тому відгуків мало.... Приглядалася до цього візка, але купили Tako Lungo, теж нова модель. Наразі випробовуємо.
http://img0.st.klumba.ua/img/strollers/tako/m/tako-lungo-2v1.jpg

Talya
22.02.2012, 15:09
в нас Coletto Enzo Classic
Сидіння опускається з допомогою ремінців, для мене то зовсім не було складно
і в нас сидіння опускається за допомогою кнопки, яку натискаєш і вона відпускає тросики, тому спинка опускається. якось так пояснила) сидіння не вузьке - каталися в зимовому одязі і з флісиком під попою - вміщалися. тут (http://www.posydenky.com/showpost.php?p=1194743&postcount=304) писала про наш возик

loreniya
22.02.2012, 17:30
я замовила вчора take off ABC design. Але можна повернути на протязі 14 днів. Тепер мучусь може треба було замовити ДЖОБІ д888, про нього кращі відгуки ніж про такий самий але 4 колісний. Такий незвичний дизайн - пише що до 30 кг витримує. З мінусів - відсутність корзинки і символічний дашок, спинка не опускається вроді, але нам то вже не суттєво. Суттєво то що він має низькі ручки. Правда бачила фотки де ручки до упору опущені і дитина возить візочок як іграшковий...
http://s59.radikal.ru/i165/1202/da/eea8fb32f3e3.jpg

loreniya
23.02.2012, 10:15
а я була вчора на південному і спеціально забігла глянути на ту Веbe Beni "ізі". Я шокована - візочок в 100 раз ліпший ніж на фото. Я там все поцикала, розклала, склала, капішон протестувала. Мені дуже сподобався!
То що опускається спинка шнурком не проблема - там льогкім двіженієм це все робиться.
Їздить суперово - рядом була еспіро схожа і кватро то вони замітно важче приводяться в рух.
Ручка висока і приємна. Тканина нічого така, схожа на бугабушну, але як то попрати все я ВАРЕХА не уточнила.
капішон великий, але взаді не висить як шмата - є ремінь який його тримає. Всередині просторо так,
бампер знімається є заглушки щоб заглушити ті пази і буде візок без бампера. підніжка гарна і продумана.
Є практично повне горизонтальне положення. Кольри приємні. капішони чорні.
дуже продуманий чохол на ніжки - має 2 варіанти кріплення
цілком реально взяти її в одну руку /є фіксатор що не дає розпадатись складеному положенню/ і дитину за руку і сісти в транспорт. Складений варіант досить компактний
колеса литі - сказав продавець
амортизація як на прогулянку нормальна, терпима - прогулянки всі жорсткіші ніж повноцінні візочки.

Дуже не сподобались паски безпеки - вони там для годиться - тонкі і дешеві. є бажання поміняти. але такий мінус можна простити.

з мінусів - відсутність дощовика - 1300 грн мало б включати дощовик

Ніколь
23.02.2012, 18:20
Мушу піти на днях вживу на неї подивитись і на амортизацію
дивилась сьогодні ще раз бебе бені 4раннер, ну дубовий він, пригаюча табуретка. До того ж люлька там виключно для літніх дітей, чи піздньо весняних, бо є дуже відкритою і ніякими дашками загородками не прикрита.
Так що для нас цей варіант відпав основатєльно, і навіть те що на нього встає максі-козі нічого не міняє. Але мушу зауважити що виглядає досить міцненько і збито.

Ще як варіант глянула джованні колетто, хліпєнько одним словом. До того ж з незрозумілих причин люфт на ручці. Це є часом хворобою візочків з перекидною ручкою, але тут не перекидається, а люфт такий ніби той візочок вже добре розхитаний. Одним словом ненадійно вигдялає, хоча допускаю що може при використанні воно справляє кращє враження.

Ну і Тако... як би я він них не втікала вони найбільше щось підходять. Ну Люлька 75 в довжину у всіх них, зате там прогулянковий блок досить такий великий.
Дивилась тако могікан каптіву, але якби брала то взяла б каптіву слайд, виглядає мені кращє, або каптіву турбо дрім, також непоганий дизайн

А ще дуже агутівали на тако персо, серію Жакард.
Мол виглядає бомбезно, ну напевно треба його вживу в цьому кольорі бачити, бо ті рожево-сірі що є в неті варіанти, щось мені не дуже.

madchen
23.02.2012, 19:01
як би я він них не втікала вони найбільше щось підходять.
Я теж так від них тікала:)))) І НЕ ВТЕКЛА! Зрештою, в них насправді є все, що потрібно для щастя:) Навіть оббивка і та знімається для прання в машинці. Єдиний недолік(великий) в моєму ТАКО-рама, та це не є проблемою всіх Тако, а лише однієї серії.
Ну і, насправді, ціни на Тако досить таки низенькі. Отак часто дивлюсь на дорогі возики і не розумію, за ЩО платити так дорого:girl_nea:Ну ладно до 5 тис., але ж не 10 і більше.
Але це моя особиста думка, кожному своє:) Отак ми відїздили 1,3р. в своєму візку,і навряд, чи малий захоче в ньому кататись через пару місяців.

тако персо
http://s45.radikal.ru/i110/1202/b4/c5e146412adc.jpg http://s002.radikal.ru/i197/1202/3f/8d41d25887e8.jpg
тако персо жаккард
http://i067.radikal.ru/1202/b1/6cfb78b846ee.jpghttp://s017.radikal.ru/i440/1202/d5/83a7001b7e02.jpg

loreniya
23.02.2012, 20:31
дивлюсь на дорогі возики і не розумію, за ЩО платити так дорогоНу ладно до 5 тис., але ж не 10 і більше.
практично за напис... мотору ніде нема - пхати треба як ту що за 500 грн так і ту що за 1000 грн, за 5 тис і за 15 тис...

треба признати що тако ліпше їде ніж АВС... тепер як беру прогулдянку поставила собі ліміт - 1500 грн, бажано в 1000 вписатись. Жай хоть жигуль пише, головне щоб параметри підходили!

madchen
23.02.2012, 21:07
головне щоб параметри підходили!
оце точно!

Dolche
24.02.2012, 00:00
А на зиму для дитини 1,5 роки така підійде?
а взимку таких діток можна на санках возити, і цікаво, і зручно :girl_crazy:

jalla
24.02.2012, 01:13
а взимку таких діток можна на санках возити, і цікаво, і зручно
Нєа, не всім так зручно і не всім діткам цікаво.)) Наші санки успішно валяються в кладовій. Гуляти ходимо пішки, або в візочку, так що, дівчата, думайте добре навперід, щоб візочок підходив на довгий термін, бо не знати як воно далі буде. Ми свій хотіли в кінці осені продавати, а тут бац і він нам ще цілу зиму знадобився.:wink:

Talya
24.02.2012, 03:20
думайте добре навперід, щоб візочок підходив на довгий термін, бо не знати як воно далі буде
в нас така сама ситуація, хоча ми і менші, але бачу, що до 2 років відвозимося. санки нам цього року не потрібні. або пішки - в сильний мороз, або в колясці - коли чуть тепліше і погуляти хочемо довше, бо інакше треба на руках тащити, а без слінга то важка праця, особливо по нашій горбистій місцевості)) тому варто брати до уваги всі нюанси, бо а взимку таких діток можна на санках возити, і цікаво, і зручно тягти дитинку, якій важко самій в зимовому одязі довго гуляти і ще санки по розчищеному асфальту тягнути - то і гуляти перехочете

loreniya
24.02.2012, 10:05
а мій малий наприклад рукавиці категорично не одягає - сидить на санках, голими руками в мороз за жилізяку тримається. Сідає як на коня - лицем до мене /в нас санки з ручкою для пхання/, так що ми зимою ні візочка /вже не хоче сидіти бо кріселко високо над землею - нема як самому злізти/ ні санок /боюсь що руки відморозить/.
По наших нерозчищених дорогах і з нормальним всюдихідним візком тяжко - як каша на тротуарі, сніг збивається під колесами, пхаєш ту стіну снігу поперед себе і нічого не хочеться... ноги грузнуть в тій каші... добре що цієї зими такого не було!

Іриска
24.02.2012, 10:43
а я таки зупинилась на ікс-лендері, ну хочу його і все. Спочатку думала купувати б/у, але то лише у випадку, якщо натраплю на колір Волкано, бо від нього просто млію
http://s60.radikal.ru/i168/1202/42/fc741957dc8e.jpg
а так нині або завтра підемо купувати на Південний, лише б знати де дешевше?! а на Шуварі можуть возики бути дешевші,ніж на Південному? чи в неті шукати?

BIEDRONKA
24.02.2012, 11:20
А ми перечитали відгуки, вирішили все ж таки спочатку поїхати випробувати різні варіанти.
Зупинилися на Tutis Zippy 2 в 1. Я як почала пробувати і зрозуміла-все моє)):girl_wink:
Легкий, зручний...Вже нам його вчора привезли, то не могла натішитися!:girl_smile:
Взяли такого кольору:
http://mysun.com.ua/images/resource/detskie-kolyaski/30/3/oranzhevyj-15409.jpg

madchen
24.02.2012, 11:28
на Шуварі можуть возики бути дешевші,ніж на Південному
Ми коли дивились на возики, то на Шуварі було дорожче на грн.200-250.

loreniya
24.02.2012, 11:34
а так нині або завтра підемо купувати на Південний, лише б знати де дешевше?! а на Шуварі можуть возики бути дешевші,ніж на Південному? чи в неті шукати?
тепер такої закономірності нема - залежно яка модель - раніше в неті було дешевше, враховувалось що ще пересилка, зараз або така сама ціна як в магазині, а то і дорожче

---------- Додано в 08:34 ---------- Попередній допис був написаний в 08:32 ----------

Зупинилися на Tutis Zippy 2 в 1 дуже класний візочок - бачила в районі, капішон класний, люлька глибока.

kati
24.02.2012, 11:49
практично за напис... мотору ніде нема
))) ну жигуль від мерседеса теж не тільки мотором відрізняються:)
Якщо серйозно то все ж не тільки написом відрізняються візки різних цінових категорій. Це в першу чергу і якість матеріалів, їх зносостійкість, дизайн, в комплектаціях дорожчих візків, як правило, вже є купа прибамбасів-термоси,парасольки, муфти, торби. Ну і звичайно платиш за сам бренд, який себе на світовому ринку відмінно зарекомендував протягом багатьох років.

uliana
24.02.2012, 12:15
чи в неті шукати?
Краще в неті! я свій візочок також замовляла через інтернет-магазин:) ще й на акцію попала, то різниця в ціні склала майже 1000 грн.

jalla
24.02.2012, 12:58
Ми коли дивились на возики, то на Шуварі було дорожче на грн.200-250.
Ще файна "точка" на другому поверсі торгового центру Скриня що на Привокзальній.)
Гляньте ще там хто в пошуках, ціни трохи дешевші ніж на Шуварі були минулого року, коли ми свою прогулянку купляли, то продавщиця так здивувалася, коли я сказала, що та сама модель на Шуварі на 80 грн дорожче, бо ніби в них один і той самий власник, то сказала напевно самі продавці собі накрутку роблять. Не знаю чи то правда, але глянути можна.

loreniya
24.02.2012, 16:46
зносостійкість,
не скажіть - ні одна тако чи джобі так не вигоріла в районі як моя АВС. Чехол на ніжки просто ніякий. Тепер продаю і всі кажуть що коляска стара. тому приходиться за безцінь віддавати. сусідка за свій роан теж 2 річної давності править ту саму ціну що я за свою...

Єдиний плюс що я її любила! я обожала свій візок і злилась коли хтось мав такий самий колір як я... Після мене весь район заряснів абецешками... як я маю минути цей момент з прогулянкою я не знаю. Хочеться просто чогось такого що в нікого нема. Це відповідно коштує. А всякі термоси і парасольки спокійно можна було докупити до АВС, але я їх і не сильно хотіла... можна навіть сказати що зовсім не хотіла... слабо собі уявляю себе з парасолькою на візку....

я загнула може з жигульом, але правда, ну що це там за така супер тканина за 10 тис може бути? я навіть думаю що візки після 4-5 тис не сильно якісніші ні ті що 4 вартують, просто вмілий маркетинг... ну і потім - я працювала на виробництві і знаю що чим більша тиражність тим менша ціна одиниці продукції, не треба і про це забувати... кількість пройдених границь, вартість доставки і т д, це теж впливає на ціну а на якість ні...

kati
24.02.2012, 18:20
не скажіть - ні одна тако чи джобі так не вигоріла в районі як моя АВС.
це здається хвороба всіх абецешек(

А на рахунок ТАКО...здається так, ніби ідеальний візок- бронєтранспортер:) Але я б прирівняла їх з ланосами- ніби теж цілком нормальна машина на свої гроші і ніц їй не бракує, але їх так багато, на квадратний метр 3 штуки, що не хочеться вже того ланоса( читати тако))

слабо собі уявляю себе з парасолькою на візку
для мене це також зайвий аксесуар, а от моя подруга, яка зараз чекає другу дитинку шукає тільки з парасолею візок, бо в попередньому стоккі то для неї було дуже важливим..так шо кожному своє.

чим більша тиражність тим менша ціна одиниці продукції, не треба і про це забувати... кількість пройдених границь, вартість доставки і т д, це теж впливає на ціну
погоджуюсь.

madchen
24.02.2012, 19:01
ніби теж цілком нормальна машина на свої гроші і ніц їй не бракує, але їх так багато, на квадратний метр 3 штуки, що не хочеться вже того ланоса( читати тако))
Кать, ти так влучно пишеш! :) Ну..все таки я б їх з Opel зрівняла:girl_wink:
Та якщо справді дивитись в середньому ціновому сегменті то все ж таки ТАКО найкращі:) Зрештою, коли ми вибирали свій возик, теж найбільше напрягала оця їх мегакількість. Та в цей час мали куди конкретно вкласти гроші(як наслідок, економили), і тому вибирали толковий візок в середньому сегменті. Зараз могли б собі спокійно дозволити той самий Жане чи Тевтонію.. Та попри все вважаю, що занадто їх переоцінюють.

olangel
24.02.2012, 19:03
Ще файна "точка" на другому поверсі торгового центру Скриня
там був Тигрес, його вже нема(
попередньому стоккі то для неї було
дуже важливим
ну там капюшон в прогулянці не сильно від сонця захищає, так само і в Квінні... То я теж парасольку докупляла

Ніколь
24.02.2012, 19:56
але їх так багато, на квадратний метр 3 штуки, що не хочеться вже того ланоса( читати тако)
я можу сказати що у нас в районі пестрить від тако варіорів, всяких і різних, джамперів, колетто в ассортименті, роанів маріт, кілька є АВСшок і навіть один червоний стоккі )))
але от такого ТАКО я тут ні в кого не бачила
http://i053.radikal.ru/1202/3f/46e1e61c501b.jpg http://s018.radikal.ru/i501/1202/b3/f2d6bcee4694.jpg http://s59.radikal.ru/i164/1202/bb/5b2326eb5256.jpg
вот я би його хотіла

loreniya
24.02.2012, 20:05
ніби ідеальний візок- бронєтранспортер

та він реально звір - там така амортизація що ого, але як дивлюсь на прогулянку - руки опускаються... дизайнер звільнився після люльки явно...

вот я би його хотіла люлька вже покращіла за 2 роки явно /два роки тому я шукала свій візок/... особливо чохол для ніжок

але капішон такий важкий, зимовий... чого то не зробити 2 капішони - один легкий, другий від вітрів-морозів...

це здається хвороба всіх абецешек
мало того - в інструкції пише що є якийсь сертифікат що до вигорання...

madchen
24.02.2012, 20:20
от такого ТАКО
Виглядає ефектно завдяки кольору! Сумка досить непогана, а рама-оригінальна, та цікаво чи стійка. Бобре її дослідіть(отут на стику кіл над задніми колесами), перш, ніж купляти.

---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ----------

люлька вже покращіла
Якщо добре придивитись, внизу люльки видно чорну пластмасу( в нашій люлі теж так є). Це для того, щоб качати люлю вперед/назад, коли вона знята з рами. Я неодноразово так катала малого на дивані.

---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

пестрить від тако варіорів, всяких і різних
але от такого ТАКО я тут ні в кого не бачила
і я такого Milli Way, як в нас, теж ще ні в кого не бачила.

Ніколь
24.02.2012, 20:29
чого то не зробити 2 капішони - один легкий, другий від вітрів-морозів...
а емні якраз такий теплий зимовий капюшон і треба, малюку буде 6 міс зимою, знаючи темпи росту першої дитини я не тішу себе іллюзіями що цей буде меньший, і нам від нового року фактично терба буде в прогулку, значить має бути тепла, добре закрита. На літо якщо цейц капюшон буде завеликий то маю тростинку легеньку але міцненьку. На наступний рік коли дитині буде 1,3-1,4 знов осінь і зима, тому треба знов теплу прогулку . Тому для цих вимог цей ТАКО ідеально.
Ну і да, танк.
а рама-оригінальна, та цікаво чи стійка
рама стандартна для всіх каптів, просто каптіва могікан дуже поширена модель, тако каптіва слайд вже не така відома, хоча їх також є достатньо, а ця каптіва турбо дрім є дуже в обмеженій кількості. Продавець вчора казала що слайди у турбодріми найдорожчі з тих всіх ( власне через дизайн), тому їх не особливо беруть, а беруть просту каптіву могіках яка така сама але попрощє.... А вся різниця лише в дизайні люльки/прогулки, і в кольорі рами, бо сама рама як така, насправді у цих трьох моделях однакова.

А ще мене цікавить, на південному продавці виписуєть гарантійний талон на візочки?

Бо вчора в дитячому магазину що збоку аквапарку якраз дивилась ті всі візочки, то мало того що ціни ідентичні південному , то вони казали що на кожен візочок виписують офіційну гарантію, якби раптом щось сталось.

madchen
24.02.2012, 20:41
цікавить, на південному продавці виписуєть гарантійний талон на візочки?
Виписують. В нас була на 5 міс.

mokhnatska lesia
24.02.2012, 20:54
на південному продавці виписуєть гарантійний талон на візочки?

а ми купували в "Оленці" на південному, то гарантії не давали, але це було 3 роки тому

хоча в серпні 2011 року також не давали принаймні на автокрісла, а в Анфісі купили з гарантією і на 170 грн. дешевше

МАСЯ
24.02.2012, 21:52
ну напевно треба його вживу в цьому кольорі бачити, бо ті рожево-сірі що є в неті варіанти, щось мені не дуже.
а я там же ж на південному такий голубеньки бачила, і всякі бежево-сірі показували. Мене також агітували саме на Персо

---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

Зупинилися на Tutis Zippy 2 в 1. Я як почала пробувати і зрозуміла-все моє))
а де ви його купували?

Nana11
24.02.2012, 22:58
ле от такого ТАКО я тут ні в кого не бачила
В нас такий, тільки рожевий, в районі такого більше теж ні в кого не бачила, десь раз перестріли з орлом на капішоні. Але таких на Шуварі немає, тому думала шо то повязано з тим...бо людям зазвичай неохота далеко їздити.
Хоча нашестя Тако візків таки є, в нас в підїзді аж 3.

---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

а рама-оригінальна, та цікаво чи стійка
Рама стійка, невістка має Принцесу то вона перевертається і сама рама є досить легкою, тут над рамою явно попрацювали, база довша, стійкіша відповідно, але трошки важча, хоча за рахунок цього по снігу їде впевненіше(вчора випробовувала і ту і іншу). Візком я задоволена, це напевно найкраще шо ми могли взяти ща 3 тис.
Є декілька нюансів, от як наприклад пищать ресори, треба змащувати, чи на морозі потріскало віконечко в люльці. Ну і ми пересіли в прогулку при -20 за вікном, тепло і нормально, тільки от вигляд прогулки в положенні до мами лицем мені не подобається, але яке вже є.

Ніколь
24.02.2012, 23:03
невістка має Принцесу то вона перевертається і сама рама є досить легкою, тут над рамою явно попрацювали, база довша
Тако принцесс і тако Нікс мають однакову раму, вона коротка, передні колеса від задніх на меньшій відстані ніж в тих каптім, тому і принцесси і нікси виглядають не такими стійкими і як ви кажете можуть перевертатись

Nana11
24.02.2012, 23:04
http://s004.radikal.ru/i205/1202/02/287a990167bc.jpg Вигляд вживу.

Ніколь
24.02.2012, 23:06
чи на морозі потріскало віконечко в люльці
нц так прості ті прозорі ПВХ плівки ( чи які там вонги використовуються) стають дуже крихкими на морозі. Такі дикі морози як цьєї зими, як правило рідкість.
Мені до речі попадався десь в неті якісь февральський відгук що в когось також потріскали ті прозорі вставки з плівки. Ну але, тріскаються вони не самі а через те що їх замерзші рухають і замість еластичності вони лопаються.

Nana11
24.02.2012, 23:07
вона коротка, передні колеса від задніх на меньшій відстані ніж в тих каптім,
так, але вони найлегші з таковских. Мені вага була не принциповою, а от якшо спускати без ліфта, тоді кожен кг на рахунку.

Уляночка
24.02.2012, 23:10
на колір Волкано
такий для дівчинки..незвично:girl_bye:

madchen
24.02.2012, 23:13
має Принцесу то вона перевертається і сама рама є досить легкою
Моя принцеса має варріорівську раму, яка мабуть краща від оригінальної принцески, але теж має свій недолік. Тому, мабуть, в наступних моделях якраз і найбільше уваги приділялось рамі.

byzja
25.02.2012, 16:16
Дівчата підкажіть де можна подивитись вживу такі колясочки і повне їх маркування(назву), буду ну дууужеее вдячна!
http://s50.radikal.ru/i130/1202/ed/445597ab48dd.jpg
http://s017.radikal.ru/i423/1202/88/f3963fbe67d9.jpg

Іриска
25.02.2012, 16:21
такий для дівчинки..незвично
то швидше для мами))))
вчора з коханим заїхали в бебізон, на свою голову... закохався в АБЦдизайн чорну з золотим, 4тек..... хоче і все..не маю вже аж таких аргументів,щоб не купувати...тай ціна на 25% менша... що рабіть? а я хочу ікс-лендер і хоть трісни :girl_crazy:

olangel
25.02.2012, 17:15
by4baby.com.ua/uploads/posts/2011-11/1320899920_laret.png
А цей тако дуже навіть кльовий)))
Може то свій квінні поміняти?))) а то чогось новенького захотілось :)

kati
25.02.2012, 17:31
закохався в АБЦдизайн чорну з золотим
ти почитай про тканину погані відгуки- вигоряє дуже сильно

Ніколь
25.02.2012, 17:43
закохався в АБЦдизайн чорну з золотим, 4тек..... хоче і все..
мені завжди здається що мужиків, які впринципі окрім ходової у всіх інших вимогах до візочків та в їх корисності/непотрібності не дуже шарять, то їх найпростіше уболтать чи відговорити від чогось конкретного ;)

---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:40 ----------

А цей тако дуже навіть кльовий)))
тако ларет, демократичноа ціна в районі 3 тисяч. Шассі 62 см тому не в кожен ліфт заїде.
А так - вєздєход, як і всі тако. Проте в прогулянковому блоці досить акуратний капюшон, тонкий, без підкладки, при потребі з середини наружу можна вивернути додатковий козирьок на капюшоні.

Це була моя мєчта, допоки я не виміряла пройом у нашому ліфті :)

olangel
25.02.2012, 17:52
не в кожен ліфт
заїде.
ну я на другому поверсі живу і візок у коридорі залишати можу, то не страшно... дизайн, відгуки сподобались...та і чогось нового хочу))) за таку ціну свій базз з купою прибамбасів продати можна...

kati
26.02.2012, 00:40
Дывчата, троха не втему..але незнаю де спитатись... Є клієнт на моє автокрісло, але з донецька, хоче щоб я вислала крісло ін таймом, він отримує його, потім переказує кошти і я в інтаймі їх через два дні забираю....Мене не кинуть?))))

Supergirl
26.02.2012, 00:49
Приглянула собі в неті прогулянковий візок Baby Design Mini 2011, ось такий http://s006.radikal.ru/i215/1202/11/4a88e7c56272.jpg (http://www.radikal.ru)
І ціна нормальна, і легенький і взагальному ніби нічого...
Хтось знає де можна такий в живу глянути? Або може у когось є саме такого кольору і може виставити реальне фото?

Ніколь
26.02.2012, 01:02
Є клієнт на моє автокрісло, але з донецька, хоче щоб я вислала крісло ін таймом, він отримує його, потім переказує кошти і я в інтаймі їх через два дні забираю....Мене не кинуть?))))
Я би напевно відправила новою поштою, у них є також послуга доставка з наложеним платежем. Якось мені ця контора надійніше.
І там не він переказує після отримання, а нова пошта йому не віддасть вантаж поки він не оплатить новій пошті доставку + вартість крісла, а вже ту вартість потім НП передасть тобі.

Fistawka
26.02.2012, 01:45
Я би напевно відправила новою поштою, у них є також послуга доставка з наложеним платежем.
Я теж цій конторі більше довіряю. Але, знайомий передавав бампер в інше місто, то Нова пошта захотіла 230 грн. А Інтайм 40 грн. Підозрюю, що саме через вартість клієнт хоче отримати то кріселко Інтаймом.;)

Supergirl
26.02.2012, 01:56
Дывчата, троха не втему..але незнаю де спитатись... Є клієнт на моє автокрісло, але з донецька, хоче щоб я вислала крісло ін таймом, він отримує його, потім переказує кошти і я в інтаймі їх через два дні забираю....Мене не кинуть?))))
Я б вам радила знайти в інтернеті номер цієї контори, подзвонити їм і запитати чи є в них така послуга і які гарантії, що ви отримаєте гроші.

Usmishka
26.02.2012, 08:34
Думаю ця послуга ідентична як на НП, спочатку гроші - потім товар.

Іриска
27.02.2012, 11:46
а я таки зупинилась на ікс-лендер
і то так грунтовно - купили вчора)))) я довольна - то легко сказано)
обдивилась вчора візків масу.... переконували продавці,в яких купували попередній тако таки брати Ларет або Персо,особливо нічим не відрізняються, ціна в районі 2800 грн.... ну але вони такі реально танкові, габаритні.... кому дитина зимова,то там люлька в сам раз, апрогулка - там креативність і продуманість явно відпочивають,нажаль... я поїздила, помацала - ну конський якийсь візок, Роан в порівнянні навіть елегантніший якийсь.... ну я зупинилась))) усьо, чекайте тепер відгуків, позитивних вірю)а, і ще: там де купляла візок,стояли Роанівські Раннери, дуже кльово виглядають, особливо у фіолетовому кольорі (ціни на Південному на 100-200 грн дешевші ніж на Шуварі)
http://s006.radikal.ru/i213/1202/86/d57d68966df4.jpg

loreniya
27.02.2012, 12:08
і я купила візок - послала всі тейк офи від АБЦ і купила - Bebe beni IZZY... цілу ніч суботи не спала і думала чи не поміняти його на еспіро подібний, але рішилась і залишила. Через тижнів два вже зможу сказати що до чого... Колір як на фото в попередньому дописі. Хотіла чорний, але по перше його ніде нема, а подруге всі /мама і чоловік/ заладили що як то дитині чорний візок на літо... Купляла на Південному не в Карпатах а в тому магазинчику про котрий вище писалось - в карпатах в ТОСІ-ТОСІ 1430 а там 1350 плюс торг 30 грн. /тобто мінус торг.../
Дощовик все таки є в комлекті - продавець сам ще не знав. Вся оббивка гарно на кнопках і замочках знімається і переться в ручному пранні. На відміну від еспіро, який треба розкрутити шурупи всі щоб попрати... зато еспіро має кращий капюшон.
Переживаю що за місяць тих бені ізі буде ціла купа, бо дійсно класний візок, і я не схочу з ним ходити... Але реально в ціні до 2 тис, з великими колесами і легкий візок що гарно складається не такий вже і вибір.
Голубий колір трошки облізлий якийсь, є ще гарний темно фіолетовий. Але з того що є то якийсь найдівчачіший колір, тому взяли бузковий.

olerusya
27.02.2012, 12:17
то так грунтовно - купили вчора))))
вітаю, справді вдалий вибір!:girl_claping: а який колір? можна фото?

Bebe beni IZZY..

Колір як на фото в попередньому дописі.
то який саме колір, я щось не знаходжу, а цікаво подивитись:girl_wink:

Іриска
27.02.2012, 12:30
http://s017.radikal.ru/i415/1202/94/44ea931a6018.jpg
а який колір? можна фото?
такий) смачний колір)

---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

то який саме колір, я щось не знаходжу, а цікаво подивитись
ткий як я подала в люльці Раннер від Роан - фіолетовий з чорним)