КПК

Показати повну версію : Одяг та взуття для малечі -2

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

Svitlanka
15.08.2012, 19:05
замірів нема))))
шкода)) нам без замірів ніяк ;)

kati
15.08.2012, 19:26
ви вмієте вгадати рік наперед як виросте нога? скільки додаєте? 3 розміри? 2?
я задумувалась над таким питанням, але ж то можна реально невгадати і пролетіти
а я все,заріклась купувати рік наперед- масимум на іпв року. Минулої зими, коли масю було 7 міс. взяла на цю зиму два комплекти зимові-80/86 ріст- ну бо то ніби..і шо тепер, дуже сумніваюсь що ми до них доростем, бо дзябікі-неповних 9 кг, ріст і незнаю, але комплекту 74 р. вистачило б з головою

natorella
15.08.2012, 19:45
взяла на цю зиму два комплекти зимові-80/86 ріст
якраз на мого маленького хлопчика)))

дівчата, якшо хтось на ДП купує на ЧІБО одяг - там зараз костюми зимові по знижці
http://www.tchibo.de/Jungen-Schnee-Kombi-p400008093.html
http://www.tchibo.de/Maedchen-Schnee-Kombi-p400008108.html

panikvarts
15.08.2012, 19:49
дзябікі-неповних 9 кг, ріст і незнаю, але комплекту 74 р. вистачило б з головою
Точно? бо ми такі ж "дзябікі", але взяли 86-й ленне. Приміряли і я б не сказала, що зараз він АЖ такий великий, до зими, думаю, якраз з малим запасом (бо все ж схильна думати, що краще чуть запасу, ніж в притик - бо санки, на руки взяти - і все то підскакує).

kati
15.08.2012, 20:03
Точно? бо ми такі ж "дзябікі", але взяли 86-й ленне.
і в нас один ленне суцільний-86р.- от за нього точно боюсь-такий ще величезний. інший комплект маріквіта- штанцібудуть гуд, куртка незнаю, можливо під кінець зими

panikvarts
15.08.2012, 20:17
в нас один ленне суцільний-86р.- от за нього точно боюсь-такий ще величезний
В нас не суцільний, а роздільний ленне, може, тому воно виглядає трохи меншим на дитині.

Yoda
15.08.2012, 20:17
дівчата, якшо хтось на ДП купує на ЧІБО одяг - там зараз костюми зимові по знижці
http://www.tchibo.de/Jungen-Schnee-Kombi-p400008093.html
http://www.tchibo.de/Maedchen-Schnee-Kombi-p400008108.html
То я такий "сіренєвенький" купила весною :) класний.

Yoda
15.08.2012, 20:22
Не підскажете, вони йдуть в розмір, який розмір ви взяли при вашому зрості ? Дякую.

Модель спить, як встане то поміряю все :).1

карапуз
15.08.2012, 20:23
То я такий "сіренєвенький" купила весною класний.
Який розмір ви взяли при вашому зрості ? Дякую.

Yoda
15.08.2012, 21:01
Який розмір ви взяли при вашому зрості ? Дякую.

Взяла 86/92, а так одяг носить теж дещо 86, штани 92. Який зріст не знаю... Але в мене невелика дитина, десь 12 кг важить.

Fast
15.08.2012, 21:07
сіренєвенький" купила весною класний.
дуже класний тоже такий хочу, але з розміром просто не знаю який брати

---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

Але в мене невелика дитина, десь 12 кг важить.
Хм... В мене Міюська 16 кг. То 98/104 ніби має бути. Ріст зараз 96 см.

Yoda
15.08.2012, 21:09
Той комплект ще добрий тим, що штани можна защіпнути на блискавку з курткою, виходить як суцільний комбез. Можна в снігу кувиркатись і ніщо нікуди не залізе.

natorella
15.08.2012, 21:16
То 98/104 ніби має бути. Ріст зараз 96 см
та ше й будете мати на 2 роки

Yoda
15.08.2012, 21:16
То 98/104 ніби має бути.
Я думала такий розмір брати, але не було. Був тільки 86/92 і вже 110. Але ціна взяла своє (десь біля 350 грн), вирішила як не підійде то продам.

Bogdanka
15.08.2012, 21:26
Аня, все-таки, який зріст у Вашої доні? і як Вам той розмір 86/92 - не впритик? Моя Софія важить 11 кг з копійками і на зріст 92 см, то нам 98/104 краще брати чи такий як у Вас великомірить трохи?

Yoda
15.08.2012, 21:31
який зріст у Вашої доні?
десь 88 см
як Вам той розмір 86/92 - не впритик?
На мій погляд,нормально якраз. Ще й мін запас є. Я маю реальні фото дитини в тому комплекті, зараз закину на радикал і Вам в карму лінк кину.

nataliachita
15.08.2012, 21:52
А хтось знає чи на "південному" є вже зимові шапочки pupill з цьогорічної колекції?
Вчора було на Південному, заходила в Метелик. Шапочок ще немає. Тільки декілька моделей комбезів і пальт Bilemi. Власник казав приходити після 15вересня, тоді виставлять все зимове, бо зараз розпродовують літнє.

natorella
15.08.2012, 22:17
як Вам той розмір 86/92 - не впритик? Моя Софія важить 11 кг з копійками і на зріст 92 см, то нам 98/104 краще брати
данусь, софійка в 98/104 ся втопе. кажу

Yoda
15.08.2012, 22:21
Жили б ми ближче, то Софійка могла б поміряти розмір 86/92 і питання б вирішилось, а так...

arkka
15.08.2012, 22:29
пару сторінок тому писала про ТСМ комбези, дуже класні і дешеві але мають один недолік: дивна розмірна сітка.
86/92 - не впритик? Моя Софія важить 11 кг з копійками і на зріст 92 см, то нам 98/104
Вам гарно підійшов би 92-98 але нема в них такого розміра :girl_nea: Дискримінація!

Пупсик
15.08.2012, 22:53
писала про ТСМ комбези, дуже класні і дешеві
А наскільки вони теплі? Ми мали минулого року Ленне, то були дуже задоволені. А тут ціна така заманлива, але переживаю, щоб дитина не мерзла, вона в мене не надто рухлива.

arkka
15.08.2012, 23:13
В шафі вже 2 роки лежить ТСМ рожевий, такий, про який ви пишете. Маю розмір 98.104. Колись купила на стоках за добру ціну)) То тільки аж зараз мала до нього доросла, і то запас ще огого!))) Подружка має такий же, то каже, що малій в ньому, ой як холодно...
це термокомбінезони для рухливих діток

Sera
15.08.2012, 23:28
http://www.tchibo.de/Jungen-Schnee-K...400008093.html
І як вам той костюм, Yoda? Він легенький? Бо мені щось Ленне геть через свою громіздкість не подобаються.
Ціна таки класна. Треба брати поки ще є. Але мені вже стресу з суперфітами на сьогодні вистарчило(((. То хочу вже вияснити що й до чого.

Ніколь
15.08.2012, 23:39
Бо мені щось Ленне геть через свою громіздкість не подобаються.
а чого громіздкість?
я малому взяла ленне суцільний, 150 грамм ізософта +штучне хутро по всій довжині по всьому комбезу, і то хоча всі запевняють що то самоє оно, мене мучать сумніви чи не замерзне, ну бо я би це назвала нормальним демі варіантом, але ніяк не зимовим ( ну але в -20 і гуляти ми не збираємось, так що може якраз нормально). Він взагалі не громіздкий, не грубий, не такий де б дитина поворухнутись не могла.

Yoda
15.08.2012, 23:48
Я навіть не щупала Ленне, тому порівнювати їх не можу. Як на мене, то він не важкий..

Sera
15.08.2012, 23:53
а чого громіздкість?
Може ми про різні комбінезони говоримо. Я не дуже в тому розбираюся наразі. Дівчата може щось напишуть. Мені Рейма по товщині набагато більше подобається. Тоненька\тепленька. Але ціна там захмарна.

---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ----------

Я навіть не щупала Ленне, тому порівнювати їх не можу. Як на мене, то він не важкий..
Дякую.
А можете ще підказати таке- штани з нього на таку погоду як сьогодні носити можна? Чи дитина запариться? Бо я не маю водонепроникних поки. А прості малий за 5 хв до колін мочить незважаючи на гумачки. От думаю чи ще такі купляти
http://www.tchibo.de/Kinder-Thermo-Regenhose-p400023208.html
чи такі
http://www.tchibo.de/Kinder-Regenhose-p400023204.html
Чи мені з цього комплекту підійде?

Rosynka
16.08.2012, 00:00
А наскільки вони теплі?
І мене цікавить. Бо дивилася з телефона, то там фото взагалі на травичці зеленій...
Я вже з тою зимою не маю сили... Шукаю-шукаю комбінезон і взуття, бо хочеться і тепле, і міцне, щоб Ярик не втовк за місяць... Вибір, звичайно, є великий, але є ще один критерій - ціна... І от на ньому все зупиняється:(
З комбінезоном хочу вкластися до 500... Не можу нічого людського знайти... Бачила куртку гарненьку пухову за 300, думаю, може купити, і до неї ще десь півкомбінезон підшукати... А поки буде сохнути, то день-два можна ще минулорічний суцільний Войцік поексплуатувати, хоча впритик буде вже, тож на основний не підходить.
Але та куртка Pixel, от щось не можу ніяких відгуків про них знайти
я вже залежна якась від тих відгуків, колись йшлося та й куплялося, а тепер вичитую сиджу:)
І взуття. Вагаюся, чи замовити Демари, чи купити Екко вживані, але в гарному стані ...
І то ще, мабуть, якісь демісезонні треба буде, чи як?
Ех, голова пухне...

---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

І з тими сайтами німецькими ну ніяк не можу подружитися, вже разів чотири бралася, але я в німецькій нуль нульовий, то мені все одно, що китайською би там писало. А з перекладачем якась така дурня виходить...

Пупсик
16.08.2012, 00:21
Може ми про різні комбінезони говоримо.
Віка писала про суцільний. В роздільних в куртці 330 грам утеплювача, в штанах 150 рам. Ми носили минулого року, то комбез легенький і дуже зручний. Дитина і не парилась і не мерзла. Ну і я б не сказала, що громіздкий. Рейма мені виглядають тонкими. Дитина має дуже активно рухатись, щоб не змерзнути. Ну це власне і передбачає термін термокомбез.
Ми купували б,у Ленне в ідеальному стані. Після моєї дитини він яким був, таким і лишився. На вигляд як новий. Тому цього року знов приглядаюсь до цього виробника.
І то ще, мабуть, якісь демісезонні треба буде, чи як?
Бажано. Бо в кросівочках до морозів певно таки буде захолодно. На зиму ми мали Екко, носили їх десь від +5. В морози ніжки були теплі і сухі. Я буже задоволена. На зміну мали демари, то жодного разу їх не взули. Не було потреби, та й щось не дуже вони мені сподобались.

Nastylove
16.08.2012, 00:46
то комбез легенький і дуже зручний
Повністю погоджуюсь, я на зиму теж замовила малому Леннє 86р, поміряли перед тим в Антошці, то я на малого тільки вдіти встигла, він одразу і удрав ганяти...Може коли висить, ще громіздким казатись, а візьмеш в руки зовсім ні!
На цю зиму в нас вже був комбез і теж Леннє але 92р.(нарадила мені його подружка взяти), поміряли - Артем в ньому потонув. Брала минулого року на розпродажі в Антошці, тепер заріклась брати щось на рік вперед, але нічого на наступну зиму буде саме те.
На зиму ми мали Екко
Зараз теж в пошуках взуття. Бачу, що багато хто радить Екко! А як вони по ціні, дівчатка?

natorella
16.08.2012, 00:54
коли висить, ще громіздким казатись, а візьмеш в руки зовсім ні
громіздкий і важкий - різні речі))
може бути легенький, але такий об*ємний і бахматий шо ну

Nastylove
16.08.2012, 00:59
громіздкий і важкий - різні речі
Та я це розумію)
Мала на увазі, що коли береш комбез, то відчутно який він по товщині, об"єму і т.д. То візуально він виглядав грубшим.

HalynaKv
16.08.2012, 07:40
Вставлю свої 5 копійок про комбези. Маємо на цю зиму два - такий TCM і Lenne. Як на мене, комбінезони TCM - єврозима (до -5 не більше) і з таким одним комбінезоном залишатися я б не ризикнула. Ленне може і виглядають громіздкі, але дуже легкі і зручні, ну і теплі не до порівняння з TCM.

Usmishka
16.08.2012, 07:57
І взуття. Вагаюся, чи замовити Демари, чи купити Екко вживані, але в гарному стані .
Возьміть краще вживані екко, і ще зекономите на демісезонному, бо їх можна носити від +10. Я Ірі в 1,5 року купила вживані Екко, то після нас ще 2 діток носили, і нормально вони виглядають, нічого їм не бракує. Бо демари - як на мене, то додаткове взуття, ну і зовсім інша категорія, а ніж Екко.

Sera
16.08.2012, 08:29
Возьміть краще вживані екко, і ще зекономите на демісезонному, бо їх можна носити від +10. Я Ірі в 1,5 року купила вживані Екко, то після нас ще 2 діток носили, і нормально вони виглядають, нічого їм не бракує. Бо демари - як на мене, то додаткове взуття, ну і зовсім інша категорія, а ніж Екко.
А де ви взагалі то екко дитяче берете нове? Через нет? Щось мені доросле екко в наших магазинах вже не подобається. Чи дитяче нормальне?

JuniorSkeptic
16.08.2012, 08:55
Докину щодо "Демарів" - минулої зими зауважила, що в кількох діток, які їх носили, ніжки були скривлені там, де кісточки. Причому для деяких діток це було перше взуття, тобто вони не могли деформувати ноги іншим взуттям. Ми торік відносили чобітки B&G і були дуже задоволені, а на цей рік купили Primigi.

Yoda
16.08.2012, 09:08
А можете ще підказати таке- штани з нього на таку погоду як сьогодні носити можна?
Я б не вдягала, бо,як на мене, зажарко буде. Та і морально не сприймаю - в серпні місяці одягнути зимові штани :).
Цей набір в нас суто для прогулянок в дворі, а так ще є пуховик і до нього джинси на флісі замовила і чоботи Тімберленд.
Хоча моя дитина при морозі більше 10 градусів сама не хотіла гуляти, не знаю як буде цього року. Правда, ми той мороз тільки тиждень застали.

Sera
16.08.2012, 09:22
Я б не вдягала, бо,як на мене, зажарко буде. Та і морально не сприймаю - в серпні місяці одягнути зимові штани .
Ясно. Дякую за відповідь.
Я мабуть демі штани Чібо замовлю.

---------- Додано в 09:22 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

Докину щодо "Демарів" - минулої зими зауважила, що в кількох діток, які їх носили, ніжки були скривлені там, де кісточки. Причому для деяких діток це було перше взуття, тобто вони не могли деформувати ноги іншим взуттям. Ми торік відносили чобітки B&G і були дуже задоволені, а на цей рік купили Primigi.
Мій мав демари і це було його перше ходяче взуття. Хоча ходив він в ньому ну від сили разів з 10 (всю зиму на мамі проїздив). Але ніжка в нього теж трохи скривлена там де кісточка була зразу з народження (за ручки не водили і т.д.\надлишкової ваги немає\сам пішов в 1 і 2). А знайомої мала всю зиму в них протопала і нога нормальна. Думаю демари це можуть тільки усугубити. В нашому дитинстві взуття майже все деревяне було. Хоча я теж тепер думаю що демари не для хотьби.

Bogdanka
16.08.2012, 11:02
Вам гарно підійшов би 92-98 але нема в них такого розміра
та власне
а 86/92 брати не хочу, вже минулого року таке мали, що розмір був добрий в грудні і в січні, а наприкінці січня-початку лютого дитина виросла, не поправилась, але підросла і їй штанята тягнули між ножками. Вона казала тисне і все. Тому комбез хм ми вже носити не змогли. Добре шо в я купила ще один на розпродажі: на картерсі штани за 6 баксів і куртку на кунді теж - то це нам з мин року ше добре, але хочу ще один все-таки. Часом двічі на день йдеш гуляти, а шось ше не висохло, не раз таке було.

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

а як вам такий комбінезон (http://www.carters.com/carters/Snowsuit-Set/V_C2127S90-CHE,default,pd.html?cgid=carters-toddler-girl-jackets-and-outerwear)? уявляєте, два дні тому коштував 43 долари)))
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1345101159150/images/C2125S90-CHE_Default.jpg?sw=185&sh=185

Сяночка
16.08.2012, 11:55
ми от погуляли в гумових чобітках по калюжах і кожного разу мокрі штани, так скаче з тої радості. Постало питання в дощових штанах. Хочу спитати по ТСМ демі, по розмірах, ріст зараз 91-92, який то краще розмір брати 86/92 чи 98/104. Маємо реглани ТСМ і джинси на флісі то 86/92 якраз добрий, то не знаю як з тими штанами

ljalechka
16.08.2012, 11:59
на картерсі
я замовила з Картерсу малій такий комбез, ще по знижці
http://s018.radikal.ru/i505/1208/df/e621c2846cfa.jpg і прийшла наша курточка (холодна осінь-тепла зима)з C&A, нам все сподобалось :girl_tender:
http://s019.radikal.ru/i620/1208/90/6abe6e4a31ec.jpg

Bogdanka
16.08.2012, 12:22
я замовила з Картерсу малій такий комбез, ще по знижці
в нас такий ше з минулого року, я його власне і купила на сейлі на 5,99 дольців:)
будете задоволені, класний

---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

Бо демари - як на мене, то додаткове взуття, ну і зовсім інша категорія, а ніж Екко.
мільйон процентів
Екко/Ріхтер/Пріміджі - то супер взуття взагалі

Strekoza
16.08.2012, 12:31
а як вам такий комбінезон?

Минулого року спрезентували нам такого плану хлопчачий комбез. Враховуючи наші зими, як основний одяг я б такого не купувала. Тобто він гарний, зручний, але, як на мене, то швидше демі -варіант. Ми вдягали куртку зимою в машину (малому виповнилось півроку), і весною ходив в ньому. Штани носив кілька разів всього.
Хіба, як варіант, мати до нього теплу ще куртку, тоді нормально.

я малому взяла ленне суцільний, 150 грамм ізософта +штучне хутро по всій довжині по всьому комбезу, і то хоча всі запевняють що то самоє оно, мене мучать сумніви чи не замерзне

Основний комбез суцільний мали Ленне. Не знаю, скільки там було гр утеплювача, без хутра зовсім. Мої домашні віднеслись скептично (чоловік, як завжди, бурчав, що начиталась посиденьок))), але дарма - комбезом дуже задоволені. Під низ не навдягувала дитину, махрових колгот щодного разу не носив, гуляли практично всю зиму (за виключенням кількох днів, коли вже зовсім був дубак). Ясно, в морози клала в візок конверт на овчині.
Одним словом, задоволена повністю (купували в Антошці на знижці, вийшов дешевше, як Войцик, теж розглядали, і чуть дорожче, як китай/туреччина на Південному).
Цього року теж би хотіла Ленне, не знаю, як там вийде, враховуючи ціну.
Мали 74 р., надіюсь, що в минулорічний влізе малий хоча б для санок. А так будемо роздільний купувати.

mokhnatska lesia
16.08.2012, 13:45
Поміряли ми свої акційні екко і таки цього року певно пролітаємо, бо ще дуже завеликі, хіба будуть на наступну зиму, або буду давати оголошення про обмін, може хто навпаки має такі ж тільки замаленькі. Наші 30 розмір.
http://s51.radikal.ru/i132/1208/ef/739ea874253f.jpg (http://www.radikal.ru)

можу відпродати за ту суму в скільки вони мані обійшлися

Usmishka
16.08.2012, 14:27
Стосовно того де купувати Екко - то минулорічну пару я купувала в магазині Екко на Франка, правда то був сам сезон і ціна була відповідна - -950грн, 2 роки тому брала на Кідстафі щось за 500, перші брала бу за 250. Усі з пари були аналогічні, без дефектів.
І я минулого сезону купила зимовий набір Картерсу, ті рожеві штани і куртку чорну в кольорові горохи, але розмір 12 міс нам явно буде великий. Як на мене, то він цілком зимовий, але мені якийсь трохи "дубовий".

Котя
16.08.2012, 14:52
А у мене шок :girl_impossible:. Вчора переміряла свого старшого, бо щось дуже різко стало все на нього закоротке, і виявилось, що майже за 3 місяці він виріс на 10 см :girl_impossible:. У нас в шафі є купа речей , яких він так і не встиг вдягнути, або вдягав лише один раз :girl_nea:, це ще благо , що у нас є молодший якому перейде все по наслідцтву. Я ще розумію , що з масіками можна пролетіти в розмірах, але в майже 5 років , навіть не думала :girl_sad:

natorella
16.08.2012, 15:02
майже за 3 місяці він виріс на 10 см
отак я все літо видивляюсь речі на 104 см, а поміряла дитину, а він має 110

Hanny
16.08.2012, 15:02
Шукаю також на зиму комбез, дуже подобаються Войчики, хто мав, поділіться враженями!!! Пишуть, що температурний режим +10- 30, щупала , то дуже легкий, м'якенький, а який гарнючий, елегантний!!! Спортивні моделькі як Лене чи Рейма, Чібо щось мені не дуже!!! А які ще є більш класичні комбези?

kati
16.08.2012, 15:11
доречі, в інтерсіті на сихові відкрився новий магазин дитячий- кай і герда, там такааа красота для дівчат, войцек , ще якісь фірми, все білюньке/кремове..і маленьке. так глянула до 2 років одяг весь.На хлопчиків взагалі нічого не було. І комбези зимові теж були дуже класні, глямурні

пс. ...натягнула на малого ленне суцільний, 80 р.- то капец, малий втонув в ньому. А як такому ма сю ріст виміряти? до стіночки ставити чи лежачого міряти?

Іриска
16.08.2012, 15:15
І комбези зимові теж були дуже класні, глямурні
Кать, а які ціни?

napoleona
16.08.2012, 15:19
дуже подобаються Войчики
і мені, і мені:)
а де щупали, хочу піти приміряти?

---------- Додано в 15:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

там такааа красота для дівчат
Катя, а платть в горошок там часом не бачила?)

guculyanka
16.08.2012, 15:19
Я для сина взяла курточку London Fog Kids, за 13 доларів.
За такі гроші жодних претензій - виглядає нормально, дуже тепла (на фотку клікайте).

http://a1.zassets.com/images/z/1/5/7/7/3/3/1577336-p-DETAILED.jpg (http://www.6pm.com/london-fog-kids-l211e41-single-jacket-little-kids-t-bird-red)

Для малої теж London Fog Kids купила, коричневого кольору з різнокольоровим шарфом в комплекті. Теж за 13 доларів.
На синтепоні, і видається, що трохи холодніша, на холодну осінь-теплу зиму.
Але в неї ще є colambia 2 в 1, з фліскою в комплекті. Буде на мороз.

Котя
16.08.2012, 15:26
quote=Hanny;1333633]Шукаю також на зиму комбез, дуже подобаються Войчики, хто мав, поділіться враженями!!![/quote]
Ми маємо Войцик на овчині. Минулого року він в ньому спав на балконі, але він має 80-86 см, і в принципі він нам на цю зиму теж підходить, але він мені виглядає якимсь дубовим, навіть незнаю чи малому буде зручно в ньому ходити :confused:?
А як такому ма сю ріст виміряти? до стіночки ставити чи лежачого міряти?
Я так і міряю, до стіночки, відмічаю олівцем, а потім міряю метром :girl_yes2:.

natorella
16.08.2012, 15:45
для сина взяла курточку London Fog Kids, за 13 доларів
то вона вже приїхала? хлопчача витримає морози? хоч до -15?
бо нам власне треба куртку. штани маємо

Corena
16.08.2012, 15:52
а як вам такий комбінезон? уявляєте, два дні тому коштував 43 долари)))
:) теж прийшла про нього питати. гарненький, але якої теплоти...?

nonstop
16.08.2012, 15:54
Ми маємо Войцик на овчині.
Я навіть не знала, що Войціки на овчині бувають...
Ми мали 2 комбінезоні і обидва були на ізософті. Легенькі, тепленькі, супер, ні разу не мерзли))

чоня
16.08.2012, 15:58
дівчата, а де саме той магазин "Метелик" знаходиться?

Sera
16.08.2012, 16:03
А як у Пріміджі з розмірами? Йдуть розмір на розмір? В мого зараз сікайрани 8 розмір -то ще великуваті троха. Але 7 вже мала. Їх у Львові десь продають? На стафі їх купа розпродажних є. Ціна на диво не космічна. Мо то взяти...
І Ріхтер такі нічого. А яка між ними різниця хтось підкаже? Бо я вже зовсім заплуталася в тому всьому.

Iryna
16.08.2012, 16:05
тепер я маю питання... купила малій термокомбез тсм http://s50.radikal.ru/i128/1001/b2/bb55edd32562.jpg і читаю тут, що він максимум до -5, то тепер мені треба ще якийсь тепліший докупляти? а якщо вдягнути під нього такий флісовий костюм від рейми, в антошці їх бачила, то цього хватить? а комбези коламбія на який температурний режим розраховані?

Naturals
16.08.2012, 16:07
А ми вже майже готові до зими.
Для Віки прикупила ось такі зимові чобітки Bartek, ну дуже класнючі
http://s008.radikal.ru/i303/1208/5d/d25c98a34723.jpg
і комбінезон войцик
http://s008.radikal.ru/i305/1208/d3/b67e38f76056.jpg
і маємо ще пухову курточку, то буде на зміну.
для Софії комбінезон маю ще минулорічний а чобітки замовила таки ессо, такі як показувала пару сторінок тому, надіюсь, що добре будуть носитися.
Ще залишилось шапки:girl_in_dreams: і ми готові

nonstop
16.08.2012, 16:10
купила малій термокомбез тсм
О, то я такий самий маю, ще не ношений, вже 2 роки в шафі лежить. А подружки мала носила, каже, що зимний(((
Я думаю до -5.
Коламбія мені теж видалась зимною, штани ше терпимі, але от куртка, навіть попу не прикривала. Тому цього року навіть не думала брати її.

napoleona
16.08.2012, 16:13
і комбінезон войцик
а де брали? яка ціна? такий колір гарний

Naturals
16.08.2012, 16:22
а де брали? яка ціна?
на ..стафі, за 550 це минулорічна колекція.

nonstop
16.08.2012, 16:24
за 550 це минулорічна колекція.
Якщо не помиляюсь, це колекція зими 2008 року))) " Балерина" . Але дуже гарна була колекція . Моя Каролінка такий костюм трієчку мала.
Як на мене Колекція "Балерина" і колекція "Мелодія" були одні з найгарніших зимових колекцій.

Naturals
16.08.2012, 16:29
це колекція зими 2008 року))) Балерина.
може бути, не дуже в то вникала:girl_blush2:. Замовила бо сподобалось, тай все.

...Таки так колекція осінь-зима 2008-2009

Oksamyt
16.08.2012, 16:32
Підкажіть будь-ласка, якщо зараз не повний 19 (11,2 см), то який на зиму брати 20 чи 21?

nonstop
16.08.2012, 16:34
Замовила бо сподобалось, тай все.

Маленьким лялям Войцік в самий раз! Старшим костюми шиють вже якісь "папрощє". Буде ваша дівчинка як справжня принцеса))

Iryna
16.08.2012, 16:46
А подружки мала носила, каже, що зимний(((

та власне, моєї коліжанки малий відносив всю минулу зиму і вона була дуже задоволена ним, от я і купилася... хоча ще маємо пуховик і утеплені вельвети, тому напевно не пропадемо...

Naturals
16.08.2012, 16:54
Підкажіть будь-ласка, якщо зараз не повний 19 (11,2 см), то який на зиму брати 20 чи 21?
ну в нас 11,5 см. то я на зиму взяла 20 розмір (13 см) зараз таки великуваті але до зими думаю будуть добрі.

Latane
16.08.2012, 16:56
і читаю тут, що він максимум до -5
я читала, що вони до -15(і навіть до -25) з флісом. А до - 5 це на футболку. http://kids.to-var.com/index.php/zimnyaya-odezhda/124-tm
А хто знає, який саме там утеплювач і скільки його?

Bogdanka
16.08.2012, 17:34
кщо не помиляюсь, це колекція зими 2008 року)
теж так думаю, бо таку дуже схожу модель мені дорогої куми братова зичила на зиму, коли Софії був рочок

але вйцік направду для дітей, які ше не дуже ходять суперовий, а для старший затеплий і дещо заважкий

Kurylychyn
16.08.2012, 17:38
Дівчатка хто може продати гарні речі після дівчинка на 3 роки???? А то не встигаю купувати такі ціни ,росте як грибочок :)

Bogdanka
16.08.2012, 17:40
Дівчатка хто може породати гарні речі після дівчинка на 3 роки?
а чого на барахолці не глянете?/не напишете оголошення - тему куплю гарні речі...?;)

Hanny
16.08.2012, 17:40
і дещо заважкий
Я щупала такийhttp://s55.radikal.ru/i148/1208/5d/e73b485b9f20.jpg, дуже легенький, наша демо куртка HM певно важча і дубова в порівнянні!!! Може залежно які моделі?!

nonstop
16.08.2012, 18:15
але вйцік направду для дітей, які ше не дуже ходять суперовий, а для старший затеплий і дещо заважкий
Він не те що за теплий, мені він здається не надто практичним на кожен день. Тобто на вихід в неділю- супер. Але такво гуляти кожен день, він здається, не витримає. Тканина в них часто дуже тонка, або надто блискуча і всі "ізноси " на ній видно.

---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

Може залежно які моделі?!
То власне, такий в нас був. Я десь навіть фотку в темі виставляла. Він дуже легенький, сох за лічені години. А теплий))) Ми в ньому 2 зими відходили, але носили дуже акуратно, обійшлось без дірок, але верхня тканина направду тонюська

---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

Дівчатка, такі босоніжки Екко, як ми обговорювали вчорав тої дівчини, в якої я брала, 260 грн. але лише 24, 25рр. як на мене гарна ціна

ola-lyola
16.08.2012, 18:19
Вирішила замовити наперед зимове взуття, сподобались ось такі чобітки тімберленд, але ніколи їх не мали, тому переживаю які вони, чи не будуть завузькі, яка якість
http://s49.radikal.ru/i125/1208/80/692cfdba8ebd.jpg
Чи все-таки перевірені суперфіти, але вони вже мені якісь задитячі...
http://s010.radikal.ru/i312/1208/0b/62dc2cf0453b.jpg

oliv
16.08.2012, 20:30
Я для сина взяла курточку London Fog Kids, за 13 доларів.
За такі гроші жодних претензій - виглядає нормально, дуже тепла (на фотку клікайте)
А як розміри тої курточки? То по роках там вказано? (4, 5-6, 7 ???)

mokhnatska lesia
16.08.2012, 21:16
маю можливість поміняти малої чоботи екко з 30 р на 29р на стафі, а тепер не знаю чи варто, тому цікавить розмір взуття екківського в віці 4 роки хто які розміри носив? дуже треба бо зранку маю йти висилати

Сяночка
16.08.2012, 21:26
маю можливість поміняти малої чоботи екко з 30 р на 29р на стафі, а тепер не знаю чи варто, тому цікавить розмір взуття екківського в віці 4 роки хто які розміри носив? дуже треба бо зранку маю йти висилати
Ну всі дітки різні, виміряйте ногу, додайте 1-1,5см порівняйте з довжиною устілки та й будете знати

Donata
16.08.2012, 21:35
тому цікавить розмір взуття екківського в віці 4 роки хто які розміри носив? дуже треба бо зранку маю йти висилати
моїй доні 3,2 - розмір ноги - 23 лише, маємо на зиму екко 25. А син в 7 років має 30 розмір, то на зиму суперфіти 31. В моїх ніжка повільно росте, сподіваюсь і цього року не пролечу.
Розмірна сітка в екко маломірить в порівнянні з суперфітами чи то мені здалось?

guculyanka
16.08.2012, 21:43
А як розміри тої курточки? То по роках там вказано? (4, 5-6, 7 ???)
Так, то по роках.

Войчик теж хочу похвалити. Два роки тому брала подовжену курточку смачного шоколадного кольору.
Легесенька, теплесенька, брудо- і водовідштовхувальна тканина.
І мала її дуже любила.

Ніколь
16.08.2012, 21:57
Розмірна сітка в екко маломірить в порівнянні з суперфітами чи то мені здалось
мені здається навпаки, суперфіти чуть маломірки в порівнянні з екко.

Покажу і нашу готовність до зими.

Андрюха має два комбези:
Некст, який я так думаю якраз на єврозиму і осінь
http://s017.radikal.ru/i432/1208/cd/b8fca67fb00e.jpg
і Ленне, який я сподіваюсь буде якраз добре на зиму
http://s015.radikal.ru/i331/1208/f8/3b94db68b0b4.jpg
ще шапочки з НМ http://s011.radikal.ru/i315/1208/40/31c7fb166f3a.jpg , Ленне - ідентична під колір комбеза і комплектик некст http://s018.radikal.ru/i521/1208/a2/64a949869a1d.jpg

Юлька на зиму ще відносить минулорічні комбези Mariquita i Diwa Club, а мені захотілось дитині ще суцільний комбез, то маєм на зиму Ленне:
http://s47.radikal.ru/i117/1208/45/b488d1786817.jpg
ну і наші ботіки зимові, вони ще прикольніші ніж минулорічні
http://i004.radikal.ru/1208/c8/55400c4723ea.jpg
шапки малій цього року не купую, бо ще минулорічні в чудовому стані і якраз по розміру.

Так що я вже сплю спокійно, діти вдягнуті :)

Guapa
16.08.2012, 22:15
це колекція зими 2008 року))) " Балерина"
І ми мали минулої зими такий комбінезон. Він був наш улюблений, шкода,що вже на нас замалий. До комбінезону одягали шапочку, шалик і рукавички з цієї ж колекції Балерина,то дитина виглядала дуже гарно. І носився супер.

Lamara
16.08.2012, 22:52
я також готуюсь до холодів. замовила малій мештики Primigi
http://i052.radikal.ru/1208/0a/96a7967501ea.jpg
черевички Timberland
http://s002.radikal.ru/i198/1208/24/a38e4b151dde.jpg
та чобітки зимові також Timberland (дякую Ані - Yоda за наводку ;) )
http://s56.radikal.ru/i154/1208/02/bae652ba839d.jpg
а пацанві ось такі,
http://s47.radikal.ru/i115/1208/86/025d4b27bc7e.jpg
ще треба верхній одяг, але то вже наступного місяця буду обирати, до холодів ще далеко:girl_wink:

olangel
16.08.2012, 22:58
та чобітки зимові також Timberland
Які вони класні!!!!! А де замовляли?

Lamara
16.08.2012, 23:03
А де замовляли?
6пм , ще й по смішній ціні $21.
ухх, люблю розпродажі))))

Haidee
17.08.2012, 09:42
А я пролетіла з розміром зимових Тімберлендів для малої:girl_sad: Шкода, бо і ціна файна була, і самі чобітки класні. Тепер якщо не виловлю ще раз по такій ціні, то буду в нас щось шукати.
Просвітіть мене ще трохи з розмірами (вже певно дістала, гг). Брала з 6пм, дивилася їх розмірну сітку. Розмір US 6.5 (євро 22.5) відповідає довжині 13.3 см, по устілці я наміряла 14.7 см. То означає, що та модель великомірить, чи то нормально такий запас і я просто неправильно зрозуміла ті виміри? Який тоді розмір брати малій, якщо зараз в неї між 11.5 і 12 см ніжка? Щоб на початку зими не топилася в них, а на кінець не тиснули:girl_in_dreams:

kati
17.08.2012, 10:00
Брала з 6пм, дивилася їх розмірну сітку
та розмірна сітка, так би мовити універсальна...але в різних брендів вона може відрізнятись в більшу/меншу сторону.Янамагаюсь завжди знайти size chart на оф. сайті і по ньому дивитись, ну і по відгуках також.

Haidee
17.08.2012, 12:09
Янамагаюсь завжди знайти size chart на оф. сайті і по ньому дивитись, ну і по відгуках також.

Я тежтак намагаюся. але от з Тімберлендами цікава ситуація: на офсайті довжину стопи не вказано, тільки відповідність розмірів, а по відгуках, то виходить, що комусь вони на розмір маломірять, а комусь на 2 великомірять:8: Все ж, цікаво мені з досвіду мам, який запас в дитячому взутті? Ну от якщо в мене нога 22,5, яберу собі туфлі і знаю, що по устілці має бути стільки ж + 2-3 мм, тоді як в дитячому?

arkka
17.08.2012, 12:32
в дитячому на 1-1,5см запас має бути

---------- Додано в 12:32 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

ми навіть літнє з запасом 1см брали, то якраз доносимо до осені

Usmishka
17.08.2012, 13:59
Розмірна сітка в екко маломірить в порівнянні з суперфітами чи то мені здалось?
Таки екко менші, якщо купую екко 26 розмір то він саівпадає по довжині з суперфітом 25, і Бартеки є такі як Суперфіти.

Donata
17.08.2012, 19:18
Таки екко менші,
в нас екко 25, а суперфіти 24, ну то вони мені однакові, тому і питала, на доню ще завеликі, тому точно сказати не можу.
Дівчата, а Бартек десь у Львові продається? Мені це взуття теж подобається, але щось перестало попадатись

marycherry
17.08.2012, 19:23
Бартек десь у Львові продається? Мені це взуття теж подобається, але щось перестало попадатись Бачила на Південному десь при вході на першому поверсі

kati
17.08.2012, 22:26
Я таки покажу вам красоту для дівчаток..стояла в магазині і слюні пускала, ну таке воно вже моднячо-гламурнеhttp://s59.radikal.ru/i163/1208/14/97053270f7b3.jpg
http://s004.radikal.ru/i207/1208/81/325774ae55a2.jpghttp://s019.radikal.ru/i617/1208/6a/56965ac9e6bb.jpghttp://s017.radikal.ru/i410/1208/a9/48d212d59e54.jpg

olangel
17.08.2012, 22:29
красоту для дівчаток
Ага))особливо на дощик))) але таке гарнюнє ;)

ola-lyola
17.08.2012, 22:42
Дівчата, а Бартек десь у Львові продається?
В Карапузі на В.Великого був а також в Метелику на Півднному.
А я нарешті визначилась з зимовими чобітками - замовила тімберленди,тепер переживаю чи небудуть завузькі на нашу лапку.
http://s017.radikal.ru/i425/1208/35/9131b630fcb8.jpg
Тепер ще треба купити якісь чоботи типу коламбії-демарів в сніг,на лижі-санки і можна чекати зиму.

Януся
18.08.2012, 11:33
Ага))особливо на дощик))) але таке гарнюнє

Гарнюнє. Але то певно для спокійних дівчаток, бо Януся так шило в попі, що білий комбезик нам буде певно на 30 хвилин. Маємо на зиму минулорічний фіолетовий Ленне який витирався ганчіркою щодня і прався раз в тиждень, бо доня завжди знаходила шмат болота чи слякоті. І подарувала нам хресна білий гарнюній комбез Маріквіта і я думаю як його носити? Хіба на велиикий сніг.

nonstop
18.08.2012, 11:41
Я таки покажу вам красоту для дівчаток..стояла в магазині і слюні пускала, ну таке воно вже моднячо-гламурне
Ой, яке гарненьке! Ану, скажіть де то така краса продається??? І хто виробик???

olangel
18.08.2012, 12:06
А ми вже трошечки готові до зими :) Приїхав до нас комбезік Коламбії. Резиночки нема, але під штанинкою йде штанина з реиночкою, яку можна вдягнути на взуття, або в взуття і ніякий сніг не буде в середину попадати(так само як в лижних штанах і нічого мені не попадає, як я не падала :) ) Класно, що курточка двухстороння. Поки великий, але до зими підростем. Ну і штанці, які гарно прикривають спинку флісом..в общем, я задоволена! http://s019.radikal.ru/i605/1208/e1/f992e5ab0314.jpg

Fast
18.08.2012, 12:53
Поки великий, але до зими підростем.
То буде і на цю і на наступну зиму :)
Наш роздільний комбінезон ще на цю зиму буде, і це вже третя зима буде :)
Думала вже на барахолку виставляти, але поміряла і зрозуміла, що ще одну зиму відходимо!

kati
18.08.2012, 13:58
Ану, скажіть де то така краса продається??? І хто виробик??
в інтерсіті на сихові, відкрився маг. кай і герда- там польські речі і ще якась марка португальська. Все дуже гарнюнє, на діток до року-півтора, в основному.
оці комбези то войчик

Latane
18.08.2012, 15:07
Дівчата, в когось є досвід з комбезами Colimaqon - на нашу львівську зиму як вони? який температурний режим?

olangel
18.08.2012, 15:43
То буде і на цю і на наступну зиму
було б класно! :)
А як що в малого зараз нога 13 см на зиму 15,5 не будуть завеликі?

Haidee
18.08.2012, 16:40
зараз нога 13 см на зиму 15,5 не будуть завеликі

Будуть. Вчіться на моїх помилках;)

Vероніка
18.08.2012, 16:52
Як на мене, на цю зиму аж занадто великий - чи будо зручно дитині, коли такий запас ?! :girl_nea:
Можна питання - який у вас зараз зріст і розмір комбінезона ?

Лідочка
18.08.2012, 16:55
А як що в малого зараз нога 13 см на зиму 15,5 не будуть завеликі?
Візьміть 14,5 -15 см - буде добре. А взагалі як швидко росте ніжка? Я так думаю, що до зими виросте ще десь на 0,5 см. То запас 1-1,5 см якраз нормально для зимового взуття. Там ще ж піде колготка або ще й шкарпетка, а ще місця треба щоб нога мала де рухатися.
Будуть. Вчіться на моїх помилках
Але в вас дівчинка все ж таки:), хоча дівчинка дівчинці різниця, то факт.

---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:53 ----------

І ще буде на другу зиму. На цю ще прийдеться підкотити рукавці, але то ніц страшного.

Romanivna
18.08.2012, 17:06
Дівчата, здайте "точку" через кого замовляєте зимове взуття на малечу Timberland і т.п.

Yoda
18.08.2012, 17:39
Дівчата, здайте "точку" через кого замовляєте зимове взуття на малечу Timberland і т.п.

Я замовляла з сайту 6pm.com через посередників.

Oddly
18.08.2012, 18:09
Допоможіть, не можу визначитися

Хочу купити для малятка зимовий верхній одяг
Що краще?
Думаю щось з цих на розмір 62/68 (різниця там, що в одному комбезі ніжки суцільні, а в іншому "взуття" окремо. Не знаю, як для такого малятка буде зручніше.

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/pr...Jacken/88078/1

http://www.hm.com/de/product/02148?article=02148-A

А от цю штучку на 50/56 розмір думаю взяти (щоб відразу після народження. дитина має десь на поч. грудня народитися, тобто то було би на перший час. ще нюанс - старша народилася 55 см , боюся, чи не буде дуже замале, або взагалі один раз на виписку вийде одягти. А якщо взяти розмір 62/68 - то чи не втопиться малятко в тому? А з іншого боку - може, тоді на всю зиму вистачить цього одного?)

http://www.hm.com/de/product/99677?article=99677-A

Поможіть!!

Лідочка
18.08.2012, 18:23
А якщо взяти розмір 62/68 - то чи не втопиться малятко в тому? А з іншого боку - може, тоді на всю зиму вистачить цього одного?)
Я би брала точно тільки одне і розміру 62-68(і саме цей:) ну такий вже гарнезний:)). Якраз вийде поносити зимою і весною. Тільки думаю що воно не є на наші зими, я б докупила ще конверт на овчині (який і потім в візок прогулянковий підійде і на санки), і коли буде мороз нижче -5 його використовувати.

Oddly
18.08.2012, 18:25
я б докупила ще конверт на овчині (який і потім в візок прогулянковий підійде
ну, я з тим розрахунком і думаю.
Бо якщо брати дуже-дуже теплий комбінезон, то потім напевно буде незручно, наприклад, якщо в приміщення зайшов (магазин там і т.п.), а так конверт ще обов"язково.

Уляночка
18.08.2012, 18:25
http://www.hm.com/de/product/02148?article=02148-A

я б обрала цей...але то точно єврозима..-5-7..не більше, але,як каже Лідочка, купите конверт на овчині і усьо...

Лідочка
18.08.2012, 18:28
Бо якщо брати дуже-дуже теплий комбінезон, то потім напевно буде незручно,
Однозначно. Та і лежати дитині в важкому комбезі ще і накритому чимось - важко, воно ж зовсім малюсеньке буде ще.

Oddly
18.08.2012, 18:58
я б обрала цей...
теж мені дуже подобається.
А що скажете, що топики окремо? Це зручно?

Уляночка
18.08.2012, 19:01
мені дуже подобається.
в нас були і з тьопами,і без..звичайно,якщо відщіпні,то менш зручно,але не так і критично:girl_wink:

Лідочка
18.08.2012, 19:07
Особисто мені було незручно. Трохи напрягає те защіпання, коли мале ніжками крутить, але як каже Уляночка

не так і критично

Але зараз я б для такої маленької дитини брала той що низ має конвертом - зручніше і тепліше дитині.

Уляночка
18.08.2012, 19:18
зараз я б для такої маленької дитини брала той що низ має конвертом - зручніше і тепліше дитині.
для новонаролдженої так, але не для 8-місячної, як наші в той період були, нє?:girl_wink:

Лідочка
18.08.2012, 19:23
для новонаролдженої так
Я для свого брала на осінь (4-6 місяців) - то відразу і продала, бо малуватий був би до весни і незручно було защіпати. А якраз для новонародженої дитини - тільки такий. Я б навіть сказала - до 6-ти місяців.

olangel
18.08.2012, 21:51
який у вас зараз зріст і розмір комбінезона ?
Ріст - 75см, а костюм брала 81-100, щоб запас був, бо штанці можна підтягнути.

Bogdanka
18.08.2012, 22:18
мені незручно було з Софією.
Для слінгу зручно роздільні речі (обрізані штанці) зима-весна-літо, для візка зовсім ні.
ІМХО

olerusya
19.08.2012, 15:41
а хто знає де можна зараз купити напівкомбінезон зимовий за нормальною ціною?? цікавить типу Ленне, Коламбія, ще дівчата пару сторінок тому такий рожевий показували чи то Картерс чи який...? одним словом треба щоб не громіздкий, теплий, і більше навіть схиляюсь шоб внизу був на резинках(як Ленне), а не прямий.

---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:34 ----------

а, і ще шукаю джинси на флісі, але типу скіні, тобто трохи завужені до низу. маєм одні з СА, але вже виростаєм...

olangel
19.08.2012, 19:20
Оййй, а ми сьогодні заскочили в Терранову і накупили купу маєчек, футболок на довгий рукав по 15грн і джинси з шортиками і всяких аксесуарів)))) короче, затарились малому :) кльово попадати на знижки.

Сяночка
20.08.2012, 10:57
Хтось вже може замовив ось таку куртку http://www.hm.com/gb/product/00319?article=00319-A#article=00319-A ? Тут вже питали, мені тоже цікаво яка там тканина верху, думаю малому ще взяти...
P.S. А ніхто не замовлял прошлого року таку куртку для себе, розмір 164/170 мав би бути і на мам???? ))))

ola-lyola
20.08.2012, 11:44
таку куртку для себе, розмір 164/170 мав би бути і на мам???? ))))
Я міряла на себе схожу рожеву в H&M в Польщі - по розміру суперова, а от в грудях була завузька, ледве сходився замок зате пару раз купувала в підлітковому відділі - штани навіть обрізати не треба.:girl_wink:

panikvarts
20.08.2012, 12:00
Забрала сьогодні наше взуття Тундра кідс
http://i063.radikal.ru/1208/d9/f08a03a25816.jpg
Мені воно подобається, але є проблема чи то з дитиною, чи то зі взуттям: ніяк не надіну його на дитину. Точно знаю, що взуття не мале, бо ще витягла той валянок і міряла розмір устілки - там ще десь 2 см запасу. І не розумію, чи то дитина так пручається, не хоче взувати, чи то воно їй дійсно незручне - незручно взувати, тисне десь чи як? І як то нормально поміряти, щоб знати, чи добре?
Ну і ще прийшов нам наш комплект ленне
http://s019.radikal.ru/i613/1208/e3/2d517851b139.jpg
На наш зараз зріст 76 см взяла 86 розмір, виглядає не таким громіздким, як думала.

Latane
20.08.2012, 12:07
а от в грудях була завузька
нескромне питання - який об"єм грудей маєте? ;)

---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

164/170 мав би бути і на мам????
а це розмір 13-14 чи 14+???

Сяночка
20.08.2012, 12:17
а це розмір 13-14 чи 14+???
13-14 то ріст 164, 170 це 14+

Holly
20.08.2012, 12:31
А я от думаю в що вдягати дитину, коли нас випишуть з пологового? То буде січень,треба комбез зимовий, чи буде достатньо утепленого костюмчика і теплого конверта? Я як згадаю як Ярину в червні кутали, уявляю що то зимою робиться

Пупсик
20.08.2012, 12:42
я от думаю в що вдягати дитину, коли нас випишуть з пологового? То буде січень
Ми виписувались 8 січня. Одягали зверху теплий комбез де низ зроблений конвертом. Потім в тому комбезі гуляли в візочку. Було зручно.

Зустрічне питання. В чому виписуватись в вересні?

Holly
20.08.2012, 12:46
а під комбез що? Вистачить бодіка і тоненького чоловічка?

Пупсик
20.08.2012, 12:52
а під комбез що? Вистачить бодіка і тоненького чоловічка
ми вдягали бодік і костюмчик парадовий, в якому потім хрестили.

Naturals
20.08.2012, 12:58
А я от думаю в що вдягати дитину, коли нас випишуть з пологового? То буде січень
ми якраз в січні народились, то на виписку вдягала в бодік, чоловічок флісовий і конверт теплий.

Hanny
20.08.2012, 13:01
Який брати запас в см для штанят (півкомбез) на зиму? Наш ріст зараз 86 см, ті варіанти які приглядала, то куртки 86 розмір широчезні, а штани вже впритик по довжині (по внутрішньому шву 30 см)! Певно треба купувати окремо? А з яким запасом?

Сяночка
20.08.2012, 13:06
А я от думаю в що вдягати дитину, коли нас випишуть з пологового? То буде січень,треба комбез зимовий, чи буде достатньо утепленого костюмчика і теплого конверта? Я як згадаю як Ярину в червні кутали, уявляю що то зимою робиться
Ми виписувались 9 лютого, був мороз, сніг, малий був в костюмчику (кофтина+штанішки), наверх велюровий комбінезон, і в білій ковдрочці-конверті, нормально було. Ви ж пішком не підете, зразу в машину і додому..

---------- Додано в 10:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

Який брати запас в см для штанят (півкомбез) на зиму? Наш ріст зараз 86 см, ті варіанти які приглядала, то куртки 86 розмір широчезні, а штани вже впритик по довжині (по внутрішньому шву 30 см)! Певно треба купувати окремо? А з яким запасом?
ми минулого року на ріст десь 83см брали Ленне напівкомбінезон 92 розмір, внутр. шов десь 33/34см

Holly
20.08.2012, 13:07
Ви ж пішком не підете, зразу в машину і додомута я от тому і цікавлюсь. Не хочу накупляти непотрібних речей, тим більше не планую взимку дитину возити у візочку. А комбез на Єврозиму є.

Сяночка
20.08.2012, 13:18
я думаю що точно буде достатньо утепленого костюмчика і теплого конверта

Guapa
20.08.2012, 14:48
В чому виписуватись в вересні?
Ми виписувалися у вересні в бодіку, трикотажному сліпіку, трикотажній шапочці і зверху ковдрочка Азіз Бебе на замочку, що робиться конвертом.

Сяночка
21.08.2012, 10:02
Ніхто ще не придбав роздільний комбез 98 розміру Ленне цьогорічної моделі . так мене щось стало мучити чи я добрий розмір замовила.... На 91/92 взяла 98, і мучить щоб куртка не була надто довга.....прям з голови не виходить((((

Gabi
21.08.2012, 10:49
Дуже симпатичний. Можете дати ссилку звідки замовляли?

panikvarts
21.08.2012, 12:19
Можете дати ссилку звідки замовляли?
З кідстафу. Але то з минулорічної колекції, і саме в такому кольорі малих розмірів дуже мало лишилось.

Holly
23.08.2012, 11:42
А я нашій лялюсі купила комбез Ленне в Антошці. Такий класний, демісезонний. Правда він буде на рік-півтора, але колір мене зачарував. Ну і якість відмінна - тканина, шви, продумана кожна дрібничка

Rosynka
23.08.2012, 14:53
Зайшла сьогодні у "Войцік" в центрі, дивлюся - є комбезики на зиму, шукаю ціну - 550, 500... Думаю: "О, класно, фірмовий магазин, нормальні ціни ставить..." Потім глядь - а там і на півкомбінезоні ціна - 330... рано радовались:)))

Bogdanka
23.08.2012, 19:48
Приїхали Софіїні тімберленди (http://www.6pm.com/timberland-kids-willow-woods-waterproof-lace-up-boot-w-side-zip-youth-dark-brown-suede)на зиму (на сайті вже нема toddler, то покажу такі ж youth)
http://a2.zassets.com/images/z/1/5/3/4/6/1/1534618-p-DETAILED.jpg
замовляли американський 7, зараз носимо 6
я б сказала шо розмір відповідає розміру
легенькі, дуже приємні, гарно виглядають на ніжці, пасуватимуть і до спіднички (цікаво чи будем зимою носити:)) і до іншого зимового одягу. Задоволена цілком і повністю і ціною і якістю.

ще приїхали гумачки Laura Ashley (http://www.6pm.com/laura-ashley-kids-la20308-infant-toddler-youth-pink-multi)
http://a2.zassets.com/images/z/1/8/7/0/1/0/1870105-p-DETAILED.jpg
класні, але великомірять, теж брали 7, то Софія троха втопла, але не катасрофічно, знаю, що такі ж замовляла Усмішка, то ще вона напише відгук, можливо просто в Софії худенька ніжка. З іншого боку, це гумачки і вони не мають сидіти "в обтяжку".

Тепер чекаю ще дитячий одяг на Марту 3-6 місяців з картерсу, джимбу, колсу і всякі "аксесорі" для Софії з літніх розпродажів.

Rosynka
23.08.2012, 20:58
Ніколи не замовляла з того сайту, може, хто досвідченіший підкаже, чи куртки з C&A підходять для нашої зими, чи тільки для євро?
Такі, наприклад:
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Kolekcja/Kurtki/87965/1
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Jacken/87960/1
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Kolekcja/Kurtki/87957/1

Bogdanka
23.08.2012, 21:12
Ніколи не замовляла з того сайту, може, хто досвідченіший підкаже, чи куртки з C&A підходять для нашої зими
про це тут неодноразово писали;)
моя Софія минулого року не мала теплішої куртки, мала євро-зима куртку з кунди і штани з картерсу (показувала лялічка недавно, вона купила цього року, ми минулого відносили і цього ще відносим, регулюються добре лямки). Тобто мені для дитини, яка рухається комбези типу войчік, дадак і тиди затеплі. Ленне "загроміздкий", хоч він не є важкий, як наприклад наші два войчіки (УТОЧНЮ, бо в кармі питають звідки знаю;): войчіки два мала в рік Софії). Рейма - не знаю, ніхто зі знайомих якось не мав.
Тому, куртки з кунди і тому подібних сайтів є добрі тим, що під низ можна одягнути фліску чи термобілизну і дитина не змерзне, і не буде мокра.

---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

на німецькому сайті більшість товарів чомусь дешевше, хоча треба враховувати і доставку, відсоток посередника тощо

Уляночка
23.08.2012, 21:18
це тут неодноразово писали
і врахувати те, чи Ви гуляєте в сильні морози, бо ми - ні,то нам і більше тисячі платити за 1 пуховик (без штанів..то я про старшого) якось не дуже нра...

Hanny
23.08.2012, 21:43
І нам сьогодні такий прийшов (хоча довго приглядалась до войчиків), брала куртку 86р, а півкомбез 92 р і непрогадала!!! Тепер на черзі взуття:girl_in_dreams:

Rosynka
23.08.2012, 21:52
про це тут неодноразово писали
Та писали, мабуть, але знаєте, як то буває, коли читаєш просто абстрактно, не маючи на увазі чогось певного, то не дуже звертається увага на конкретні моделі\сайти тощо.

---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

більше тисячі платити за 1 пуховик (без штанів..
Нічого собі...

Bogdanka
23.08.2012, 21:55
чи то воно їй дійсно незручне
запросто
такі моделі часто бувають незручні
хоча, можливо, дитина не в настрої нормально поміряти

можу додати про євро-зимо-куртки: ми гуляли до -10, нижче - Софії некомфортно, вийти в магазин в сусідній під'їзд не дуже хоч, тому згідна з Уляночкою.

Уляночка
23.08.2012, 21:58
Нічого собі...
так-так..моніторю на стафівже 3 тижні:хотіла СНОВІМІДЖ-хотіли СП організувати по 680 в 1 пані по 830-в іншої,але ніц з того не вийшло; єКІКО по 800-900, БІЛЕМІ-щось ніц на хлопців нема ..а минулого тижня пішла на Південний..сказав хлопака з МЕТЕЛИКА..холофайбер від 650-750 грн, а пух-від 1000 і більше..я в шоці-замовила єврозиму, правда таку плотнішу, до -10 (в нас побідна червона була від ХМ..2 сезони носили..

Ніколь
23.08.2012, 22:02
єКІКО по 800-900
ого... Кіко себе возомніло незнати яким супер одягом?
Ще додати пару-тройку сотен, то вже мабуть і на войцик/ленне дивитись можна...

Уляночка
23.08.2012, 22:03
на войцик/ленне дивитись можна...
є трохи скромніші моделі і дешевші, але пухові і з кращої тканини то за такою ціною...
а войцик і ленне для старшихмені не нра...

arkka
23.08.2012, 22:45
начиталась і наслухалась стільки схвальних відгуків, що таки зупинила свій вибір на реймі
забрала на днях наш зимовий комплект
http://i017.radikal.ru/1208/19/1691f49fe953.jpg (http://www.radikal.ru)
тільки штани коричневі, а не рожеві. в живу навіть кращий ніж на картинці, тканина досить цікава і на вигляд і на дотик))) Так як це минула колекція, то й ціна більш-менш прийнятна. Тепер ще взуття і шапку-рукавиці залишилось знайти)))

Rosynka
23.08.2012, 22:49
чи Ви гуляєте в сильні
морози,
Та якби ж то знати...
Минулого року гуляли трохи (ну в ті вже дуже-дуже, -30, то ні), але тоді ще Ярик не мав права голосу, конвертик, комбезик - і поїхали:)
а тепер як він закомандує? Ненаю...
Так само з взуттям. Переважно він хвильки на місці не всидить, але буває, що сяде собі на пісочку, та й мріє щось:) 5-10 хв... То в термовзутті вже змерзне за той час взимі?

Latane
23.08.2012, 23:42
Дивилася в знайомої комбез Colimacon (Колімакон) - легенький, не товстий, малюнки/кольори симпатичні. МОже хтось мав і може сказати як вони на нашу зиму?

zetta
24.08.2012, 00:11
дівчата все таки керрі і ленне то той самий одяг чи таки керрі на порядок вище по якості? розумію шо то той самий виробник ну але ж моделі таки різні. і ціни теж...

arkka
24.08.2012, 08:24
то той самий виробник
і виробники різні: керрі-Фінляндія, ленне-Естонія

zetta
24.08.2012, 22:52
керрі-Фінляндія, ленне-Естонія
відшиваються на одному заводі, часто назва їх в магазинах стоїть через дріб, виробник той же. я вже вияснила. Керрі йде на Європу а ленне на СНД.

Сяночка
25.08.2012, 00:24
дівчата на Теско нормальний трикотаж? Буду робити замовлення на Теско і на Картерс, хочу ще піжамки малому взяти, думаю де краще ( картерс вже знаю, а теско ще не замовляла)

silvia
25.08.2012, 12:56
стикнулась з такою проблемою, передали нам комбез осінній 6-9 міс, але він нам звісно великий в рукавах і в ногах, але довжина по тулубу якраз і через місяць вже буде малуватий. і що робити.....як вибирати комбези ???

zetta
25.08.2012, 15:45
дівчата, в кого дітки до 10ти років і носять ессо підкажіть з розмірами. 22 см по устілці то який виходить розмір?

HalynaKv
25.08.2012, 16:01
дівчата, в кого дітки до 10ти років і носять ессо підкажіть з розмірами. 22 см по устілці то який виходить розмір?
34-й, а повністю устілка без загину має 22,5см

Svitlanka
25.08.2012, 16:33
Дівчата, де можна купити нормальний одяг для 13-14 річного хлопця? Щось нічого знайти не можу, бо в дитячих магазинах вибір невеликий (хіба в Антошці є ), на Південному треба багато шукати, щоб хоч шось знайти, а саме підліткових магазинів у Львові не бачила. По інтернету не завжди вгадую з розміром...

malicious
26.08.2012, 11:21
Якщо вибирати між Lenne і Belemi то який комбез краще на дитину 1,5 роки?

Іриска
27.08.2012, 12:23
сьогодні замовлятиму СП, залишились вільні такі речі, може комусь треба своїм діткам докупити чи на подарунок:
вільні 2 шт. на 1 рік по 72 грн.
http://s48.radikal.ru/i120/1208/85/143d50c87983.jpg
вільні на 14 років 80 грн.
http://s60.radikal.ru/i169/1208/48/4df904ca101a.jpg
вільна на 12 роки 80 грн.
http://s017.radikal.ru/i439/1208/c6/e05c73ccb273.jpg
вільні на 6 років 80 грн.
http://i017.radikal.ru/1208/60/35b5e8961293.jpg

olangel
27.08.2012, 23:18
Ще раз хочу запитатись за гумаки Демарівські. Вже писали, що вони продаються і на Південному і на Шуварі...а яка ціна чи дешевше в неті? Просто лєнтюх я, і не хочеться зайвий раз їздити

kljysochka
27.08.2012, 23:28
Ще раз хочу запитатись за гумаки Демарівські.
може і не дуже поможу,гг, але минулого року в магазині на краківському демари коштували 220грн, а по сп, я за 150 з чимось їх купувала. а як зараз- не знаю.. ні в магазі, ні в неті, бо наші ше нам добрі :)

olangel
28.08.2012, 01:01
а як зараз- не знаю..
Та я на кідстафі знайшла сп вже у наявності такі як хочу за 110.
Дешевше вже точно не знайду :)

olerusya
28.08.2012, 08:29
Дешевше вже точно не знайду
ну але доплюсуйте йте ще близько 20 грн за доставку;)

Rosynka
28.08.2012, 08:47
На Малечі по 98, але треба чекати.

olangel
28.08.2012, 09:39
На Малечі по 98, але треба чекати.
А то де? :)
А довго чекати? І можно ссилочку? :)

Gabi
28.08.2012, 19:36
Думаю взяти малій Демари на зиму ось такі. Доці в кінці грудня буде рік, тобто ходитиме вона не дуже багато, це швидше для сидіння у візку. Чи варто їх брати? І ще прошу допомогти вибрати розмір. Ніжка в малої зараз 10 см чи добрі будуть чобітки з устілкою 13,5 см? Чи буде нормально їй носити їх з колготками і шкарпеткою?
http://s61.radikal.ru/i171/1208/4c/051c01f2895e.jpg
Те саме питання стосовно гумачків на весну. Який розмір брати? Вже 14,5 см ?

Latane
28.08.2012, 20:01
Ніжка в малої зараз 10 см чи добрі будуть чобітки з устілкою 13,5 см?
це дуже великий запас! максимум устілка потрібна 11,5

Gala
28.08.2012, 20:32
Дівчата чи мав хтось такі чоботи. http://www.amazon.com/Teva-Vero-Boot-Winter-Toddler/dp/B004J17E5A
Хочу старшій на осінь зиму, вони ніби на температуру +5 до -5.Євро зима. Чи може хтось мав такі або іншу модель цієї фірми? Як носяться? Чи буде тепло? На сильніші морози має валянки.

Fast
28.08.2012, 20:57
гумачків на весну. Який розмір брати? Вже 14,5 см
Не факт, що на весну вони вам взагалі потрібні будуть :)
Із запасом ви щось перегнули. Хіба через весну буде добре :)

panikvarts
28.08.2012, 21:06
А який запас нормальний для зимових ЕССО? Якщо зараз 13 см нога, то нормально брати 22 розмір (14 см) чи 23 (14,5)? В деяких відгуках знаходила, що трохи маломірять і насправді там менше 14 см і 14,5 см відповідно.

HalynaKv
28.08.2012, 21:10
А який запас нормальний для зимових ЕССО? Якщо зараз 13 см нога, то нормально брати 22 розмір (14 см) чи 23 (14,5)? В деяких відгуках знаходила, що трохи маломірять і насправді там менше 14 см і 14,5 см відповідно.
Беріть 23-й, вони дійсно трохи маломірять, а нам на високий підйом ще й тугувато зазувалися.

Пупсик
28.08.2012, 21:17
В деяких відгуках знаходила, що трохи маломірять і насправді там менше 14 см і 14,5 см відповідно.
Я б не сказала. Ми носимо 26 розмір. Наші зимові екко 25 розміру нам ще добрі, правда вже без запасу. Була впевнена, що ессо великомірять. Може то від моделі залежить

Bogdanka
28.08.2012, 22:06
Ніжка в малої зараз 10 см чи добрі будуть чобітки з устілкою 13,5 см?
ваша дитина в них втопиться, будуть завеликі

olangel
29.08.2012, 00:42
Вибирала щось з Коламбії, а наткнулась на тауі нові Демари і так вони мені сподобались. Як думаєте, дитні зручно буде? Ніжка ніби добре фіксується.http://s019.radikal.ru/i619/1208/09/4f4613af20b8.jpg

Сяночка
29.08.2012, 08:51
В нас минулого року нога була 13 см також, брала Екко 23 розмір, все ок, всю зиму відходили

Haidee
29.08.2012, 11:43
Трохи похвалюся. Скористалася наводкою Орман, замовила в суботу своїй малечі трохи одягу

https://lh5.googleusercontent.com/-pa_GrRlZdwY/UD3VMYmS35I/AAAAAAAAAZA/YE91kSDVuj8/s456/yu1.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-Qzht8MXpdoI/UD3VMUTheBI/AAAAAAAAAZE/KBeWoTF3Vo4/s456/yu2.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-ZCiNlq5WLkY/UD3VM3InmwI/AAAAAAAAAZI/EmVuPTmmpnE/s456/yu3.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-buWg5Tfkn-E/UD3VNQwXz6I/AAAAAAAAAZM/kYDtyRkHKwQ/s456/yu4.jpg

Все таке файнюче, якість суперова, не можу намилуватися своїм чудом:girl_tender:

panikvarts
29.08.2012, 11:53
Все таке файнюче, якість суперова
Дійсно файнюче. Приглядалась до таких же штанів, але думала чи не тонкі вони дуже.
Щось останнім часом мащу собі голову осіннім взуттям для дитини. Так як зараз наше взуття нам практично впритик - треба брати вже інший розмір, який до весни не дотягне, тому купувати купу взуття не хочеться на один сезон. Є гумачки на мокру і дощову погоду і треба щось ще таке універсальне. Нарила ось таке фірми ВЕККО http://s47.radikal.ru/i118/1208/4f/524956b3d3ed.jpg http://s58.radikal.ru/i160/1208/a9/7f2681b82972.jpg
Перші подобаються більше, але маю питання - чи вони не маломірять? Бо щось відгуків дуже не находжу.

Haidee
29.08.2012, 12:26
Дівчата, то Некст український
http://www.nextdirect.com/ua/uk/home .

Приглядалась до таких же штанів, але думала чи не тонкі вони дуже.

Штанята котонові, на теплу осінню погоду. А шортики і рейтузи тепленькі, плотніші, в дупцю не змерзне:)

станнім часом мащу собі голову осіннім взуттям для дитини

Я думаю взяти бу в нормальному стані. То ж фактично на місяць-півтора.

kljysochka
29.08.2012, 14:30
То ж фактично на місяць-півтора.
в нас так ніколи не було. завжди на 2 сезони вистарчало (осінь-весна). наша нога росте за літо десь на розмір, а далі фактично розмір застигає.

Уляночка
29.08.2012, 15:19
то Некст український
http://www.nextdirect.com/ua/uk/home
.
яким чином оплачуєте?

дівчата, а хтось мав хзимові куртки GLO-STORY?

Vероніка
29.08.2012, 15:59
зимових ЕССО?
Ессо-маломірки досі мені не траплялись, всі ніби відповідали стандартним.
Наприклад, зимові і осінні чобітки р.23 мали 15 см (вся устілка).
Так що потрібно орієнтуватись на конкретну модель, вимірювати устілку, і обирати саме по цьому критєрію.

Фіяна
29.08.2012, 17:33
яким чином оплачуєте?
оплата - карткою Visa, доставляють кур'єрською службою DHL,

дуже шкода лиш, що українська версія сайту не має розділу "розпродаж"(

ага, і в неті зустрічала пропозиції посередників, котрі замовляють укр.Некст з комісією 7%! до чого тільки наш нарід не додумається)

Gabi
29.08.2012, 18:13
Дівчата, знову до вас за порадою. Як ви вираховуєте потрібний розмір для комбінезону на зиму? Я щось не можу оприділитись 74 чи 80 і, що означає коли біля розміру пише +6? Перший раз буду купувати комбезик і страшнувато це робити не міряючи на дитину.

Hanny
29.08.2012, 18:21
Дівчата, знову до вас за порадою. Як ви вираховуєте потрібний розмір для комбінезону на зиму? Я щось не можу оприділитись 74 чи 80 і, що означає коли біля розміру пише +6? Перший раз буду купувати комбезик і страшнувато це робити не міряючи на дитину.
Думаю 74 р буде достатньо, ми минулого року взяли 2 комбези 80 розміру, то до кінця зими так і не доросли, недавньо міряли їх, то ще на початку зими будемо одягатися!!!

kukusya
29.08.2012, 19:04
Нарешті отримали курточку С&A, наша біленька,на осінь- теплу зиму!Якістю задоволена!
http://s015.radikal.ru/i333/1208/e8/603b94a9314a.jpghttp://s006.radikal.ru/i213/1208/23/eabd43bb6830.jpg

zabawa
29.08.2012, 19:44
А ми придбали таку (zara):
http://s59.radikal.ru/i166/1208/ad/c548c7f77389.jpg - не погана.

Сяночка
29.08.2012, 23:45
Наші зимові екко 25 розміру нам ще добрі, правда вже без запасу
А при якій довжині ножки ви їх взимку носили і яка ножка зараз, я вже запуталась чи 25 чи 26 брати

Vероніка
30.08.2012, 12:25
що означає коли біля розміру пише +6
Наприклад, якщо це 74 +6, то реально розмір 80.
Я теж вважаю, що 74 буде достатньо.

я вже запуталась чи 25 чи 26 брати
Розмір 26 (в нас устілка 17 см) ми носили на ніжку від 15,5 см.

olangel
30.08.2012, 13:43
Блін, тепер в мене проблема х розміром...
Зарас маєм ножку 13см хочу брати гумачки Демарівські... 21розмір нам буде в притик, а от наступний 22-23 який має 14,5см напевно буде завеликий, чи можна брати?

Златка
30.08.2012, 14:12
Нарешті отримали курточку С&A

Ми мали таку ж минулого сезону, дуже класно носиться і супер на осінньо-зимову пору :girl_smile:

сяняНЯНЯ
30.08.2012, 14:25
має 14,5см напевно буде завеликий
я би брала 22-23,ножка ж на місці не стоїть,та й запас нормальний.

napoleona
30.08.2012, 15:31
дівчата, де ви купуєте святкові плаття своїм малявкам? може десь є гарні і простенькі платтячка за адекватну ціну?

Donata
30.08.2012, 15:40
може десь є гарні і простенькі платтячка за адекватну ціну?
іноді в Бумбарішці попадаються, на Іскрі магазин. Власне там мені
гарні і простенькі платтячка за адекватну ціну
і попадались в порівнянні з базаром. В неті я на свою принцесу без примірки пролітаю.

Сяночка
30.08.2012, 16:32
Розмір 26 (в нас устілка 17 см) ми носили на ніжку від 15,5 см.
В нас така ситуація, що я на стафі знайшла ще місяць тому малому Екко на зиму по хорошій ціні, поки збиралась 25 розмір вже купили, продавець запевнила мене що ще буде 25 розмір, в результаті місяць пройшов а його нема, то вона вчора запропонувала любу іншу модель Екко, що віддасть по старій ціні, але 25 хлопчачих нема зараз, знов чекати не хочу щоб малий не остався без чобіт, та і ціни вже зовсім не ті... є 26... ризикну взяти..., але в нас ножка зараз 14,7, до зими думаю 15 буде точно,на осінь маємо демісезонні Екко високі 25 розміру.

napoleona
30.08.2012, 16:36
ноді в Бумбарішці попадаються, на Іскрі магазин. Власне там мені
Цитата:
ні в Бумбарішці, ні Алісі нічого нема
дівчата, а які ціни на святкові плаття на південному у метелику?

Bogdanka
30.08.2012, 16:39
дівчата, де ви купуєте святкові плаття своїм малявкам?
на картерсі, крейзі8, джимборі
на кунді дуже гарні і якісні дитячі речі загалом
можна в єврошопі пошукати

Svitlana83
30.08.2012, 18:58
івчата, де ви купуєте святкові плаття своїм малявкам? може десь є гарні і простенькі платтячка за адекватну ціну?
біля росі є новий магазин кузя, подивіться там.

Vероніка
30.08.2012, 19:33
Сяночка, в Інтертопі і Плато зараз є зимові моделі Ессо.
Щоб остаточно визначитись, можете поміряти з дитиною.

nonstop
30.08.2012, 20:06
Я була на тижні в Плато. Дорого там. Я губу розкатала купити малій черевики за 500 грн.(думала вкладусь) . Та де там...ті, які сподобались екко -699 грн.

Gabi
30.08.2012, 22:30
Як знайти той магазин "Метелик" на Південному?

zabawa
30.08.2012, 23:17
Їх зараз перенесли зі звичного місця туди, в дитячий світ - де купа дит. магазинчиків по-колу, і де мультики можна переглядати...

Guapa
30.08.2012, 23:37
Їх зараз перенесли зі звичного місця туди, в дитячий світ
Метелик не перенесли, він залишився на старому місці.

Сяночка
30.08.2012, 23:47
Щоб остаточно визначитись, можете поміряти з дитиною.
Справа в тому що живу в Червонограді, у Львові з малим часто не буваю ))))))))))

Alexx
31.08.2012, 14:22
Підкажіть які тапочки дитині для садка купити? Якісь на липучці чи можна такою "шкарпеткою з піддошвою" ? Гризуть сумніви бо мій малий ходить вдома босий, максимум шкарпетки можу йому вдіти як холодно, але чи буде хтось там з тими шкарпетками "бавитись", тобто одягати і знімати йому при потребі. Чи вимагається взуття яке дитина може сама одягати/знімати? Наш одягати сам ще не вміє, а от знімати.... дуже швиденько. Ви що купували?

Vероніка
31.08.2012, 14:33
Взуття в садок ми обговорювали кілька сторінок (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1281844#post1281844) тому.

marycherry
01.09.2012, 10:06
Чи вимагається взуття яке дитина може сама одягати/знімати? ні, не вимагається, вихователі допомагають взувати, а за кілька місяців ваш малий сам буде взуватись. З дитячих капців мені найбільше сподобались польські Nazo, вони набагато легші за Zetpol і мають дірочки, щоб нога не потіла дуже. Вже купила 2 пару для садку модель 024 BB http://s017.radikal.ru/i402/1209/c5/e47ebc480946.jpg

olerusya
01.09.2012, 10:15
дуже зручні тапочки з ось такою защіпкою
http://s017.radikal.ru/i407/1209/c2/b06f5b6d41ff.jpg
в нас такі Lemigo, ще й купили за 30 грн нові, в нас є така будка на Шуварі де постійно розпродажі останніх розмірів:)
защіпаються за секунду. головне що той ремінчик не потрібно нікуди запихати, хоч моя доня і любить таке, але в садку то займає дуже багато часу. і вони справді легенькі, не слизькі, і підошва не дубова порівняно з Зетпол.

Vероніка
01.09.2012, 11:06
головне що той ремінчик не потрібно нікуди запихати, хоч моя доня і любить таке, але в садку то займає дуже багато часу.
Так, ще на самому початку нам підходили тапочки з металевою застібкою, вдягала я або вихователі. Але дітки намагаються самі це зробити і невдало.
Тому зараз я беру на липучку, резинку або з замочком. На холодний період купила Інблу.

http://s005.radikal.ru/i212/1209/83/21e8eb30c105.jpg (http://www.radikal.ru)

kati
01.09.2012, 12:26
ніхто часом не "мацав" такий комплект (картерс)?

так як дуже сумніваюсь,що ми доростем до наших 80-их комплектів,підшуковую ще один))
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1346483306956/images/C212782S-GRY_Default.jpg?sw=221&sh=221

Velana
01.09.2012, 12:55
Ви що купували?
Ми теж купили цього року Lemigo, ми в тапках дома теж не ходимо, але мусили мати "для поїздок" та й тепер для садка взяли. Минулі рази брали Zetpol, але вони мені якісь "дубові", цого разу зупинились на Lemigo - легенькі, підошва добре гнеться, міряли і з пряжкою - не зручно зовсім, зупинились на липучці - легко взути/зняти.
Брали ось такого плану, синочок дуже любить машинки - тому й тапки обирали (точніше сам обирав) відповідні:)
http://s018.radikal.ru/i521/1209/08/83ab93d53f88.jpg

зараз я беру на липучку, резинку або з замочком
Міряли з резинками теж, таке враження що малий от-от їх загубить. Раджу спершу приміряти, тоді вже визначитесь - яка моделька підходить для вашого синочка.

Bogdanka
01.09.2012, 13:31
ніхто часом не "мацав" такий комплект (картерс)?
у нас є з дівочого такого штани ще з минулого року, а зараз замовила ще один повний - штани+куртка
шо тєбя цікавить?
штани високі, лямки регулюються, чи промокає мені сказати складно, Софія не сильно валяється в снігу, лежала раз, то штани були мокрі троха, але не наскрізь, тобто роздягнула її вдома, була суха під штанами.
куртка напевно скоріше на єврозиму, тобто така до -7. Хоча спинка штанів достатньо висока

Strekoza
01.09.2012, 14:26
ніхто часом не "мацав" такий комплект (картерс)

кілька сторінок назад обговорювали ці комплекти
ми мали минулого року - я вбирала куртку зимою в машину, і весною малий ходив в ньому (теж більше в куртці)
писала Усмішка, що він їй дубовий, я б так не сказала
але бачу, що куртка стала мягша і ніби тонша, прала кілька разів, порівняно із штанами, які не прались
наш малий середнячок, то куртку (розмір 12 міс) вбирала з 7 міс.
знову ж таки, треба дивитись по дитині

моє враження про комбез, повторююсь - гарний, зручний, штани регулюються, але швидше демісезон (єврозима?), хоч ніби я малого дуже тепло не навбирую

правда, переконалась, що скільки людей - стільки думок :)

Kati, а гумаки малому знайшли? я через нету купувати боюсь (високий підйом)
вже купила гумові капці, може треба кому в басейн некстівські, не влізла нога
шукаю гумачки 21-22 р.
і питання зимового взуття теж актуальне і тільки з приміркою

kati
01.09.2012, 14:42
та мені власне зимова куртка треба(мабуть) маємо дві тополінівські-то вони типу єврозими, якщо на комбез то взагалі піде( а комбез ми маєс маріквіта, він буде добрий) а от куртка маріквіта і суцільний лене боюсь не доростем...Та і без примірки теж страшно, в мене дрібнота малий, фіг його знає чи 12 чи 18 міс. тоді брати...

гумаки малому знайшли
мені жіночка обіцялась привезти(на іскрі) але я на відпочинок поїхала і так і не зайшла . З понеділка схожу,гляну. відпишусь

Vероніка
01.09.2012, 14:52
Порадьте, на що звернути увагу при купівлі чешок - як я розумію, запас не потрібен ?
І в садку наголосили, що мають бути тількі білі (чому?) - а мені чорні подобаються ...

Ная
01.09.2012, 15:26
як я розумію, запас не потрібен ?
А чому не потрібен? Ми купуєм з запасом макс. до 1 см, дитині зручно, але міряти треба обов"язково. Завжди вибираємо тільки шкіряні чешки, останні купували в "Арсені" на Чорновола.

Strekoza
01.09.2012, 15:39
в мене дрібнота малий, фіг його знає чи 12 чи 18 міс. тоді брати...

як треба, можу нашу куртку (12 м) поміряти
зараз, дивлюсь, гарна ціна на ці комплекти - 36 дол

Vероніка
01.09.2012, 15:42
Ми купуєм з запасом макс. до 1 см, дитині зручно, але міряти треба обов"язково. Завжди вибираємо тільки шкіряні чешки
З таким запасом ніжку щільно облягає ? А то вона нас дуже худенька.

Bogdanka
01.09.2012, 15:55
в мене дрібнота малий, фіг його знає чи 12 чи 18 міс. тоді брати...
соф дрібний
взяла на 3 роки
і маю на 3 - одягнули - то якраз на ту зиму буде супер

Ная
01.09.2012, 16:37
З таким запасом ніжку щільно облягає ?
В нас щільно, запас 0,7см, ніжка ніби не повна також.

Alexx
01.09.2012, 23:27
гумаки малому знайшли? я через нету купувати боюсь (високий підйом)
У нас така ж проблема, сьогодні в "зарі" бачила гумачки на шнурівку, якісні такі стильні вже їх на касу несла, добре що чоловік запитав, яка ціна. Я обомліла... 400грн, я щось не готова за гумові дитячі чоботи таку суму давати.... Але якщо комусь не розходиться в ціні, то думаю що це суперовий варіант для високого підйому.
Замовила малому на "Чібо" костюм "непромокашку" залишилось знайти гумачки і чекати дощів )))).

panikvarts
02.09.2012, 10:20
Я думаю взяти бу в нормальному стані. То ж фактично на місяць-півтора.
Думали і надумали таки взяти щось хороше в б/у стані. Купили ось такі кларкси за 140 грн в майже новому стані при чому нові коштують не менше 400 грн
http://s017.radikal.ru/i412/1209/77/915d20f55c34.jpg
Дуже мягусінькі, довольна як слон.

hrystusja
02.09.2012, 10:32
Дівчата, а гумачики -демари на високий підйом підійдуть? Хто мав, поділіться досвідом. Бо я одні приглянула, але от сумніви мучать...

Сяночка
02.09.2012, 10:49
Дівчата, а гумачики -демари на високий підйом підійдуть? Хто мав, поділіться досвідом. Бо я одні приглянула, але от сумніви мучать...
не підійдуть, в нас худа нога, підйому нема високого, то якраз, особого запасу нема

Bogdanka
02.09.2012, 13:56
нам їдуть отакі речі:
Софії отакий блузончик з macys (http://www1.macys.com/shop/product/so-jenni-kids-t-shirt-little-girls-ruffle-tees?ID=692325&upc_ID=30413802&Quantity=1&seqNo=1&EXTRA_PARAMETER=BAG)
http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.118073.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.113906.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.117735.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.107529.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.111899.gif
Марті
http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.111583.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.111587.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.111588.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.113901.gif http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.107530.gif
+ плюшеві гуфі і міккі з діснею, плуто і мінні-сумочки, рюкзачок і маленька сумочка з дінь-діньом для гуртків, шкарпетки, колготки:) :girl_crazy:

---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

ще з кунди чекаємо на дощ таке для Софійки:
http://s017.radikal.ru/i438/1209/1d/a6a1a22fd9c6.jpg http://s010.radikal.ru/i311/1209/cf/fd58d75428e9.jpg

hrystusja
02.09.2012, 14:34
І нам їдуть
отакий комбез НМ
http://s49.radikal.ru/i123/1209/ef/6a8814cac950.jpg
І з картерсу
http://s42.radikal.ru/i095/1209/fd/a2e231a7d954.jpg http://s43.radikal.ru/i101/1209/91/78eb505063be.jpg http://s017.radikal.ru/i403/1209/5e/3a4f5f4a8a60.jpg
До червоної безрукавки ще замовила червону шапочку :). І буде стильний хлопець).
Ще знаходимось в пошуках гумачків.
І , о чудо на нас добрий ще зимовий минулорічний комбез. Якраз-якраз на нас. І шапка якраз. Залишилось підкупити зимові чоботи і ми в повній бойовій готовності до лютих морозів:girl_crazy:.

cherepashka
02.09.2012, 16:38
Трішки наших обновок: для Нікуськи комбезик Lenne на теплу осінь (хапнули останній розмір, тож ціна порадувала) і черевички Melania (шкіряні і за пристойну ціну, подивимось як себе покажуть)
http://s018.radikal.ru/i526/1209/42/c19c9821b159.jpg http://s16.radikal.ru/i190/1209/8a/277e19482a89.jpg
А для Настюхи купила зимові чобітки B&G termo
http://s018.radikal.ru/i507/1209/2f/cb69e4001b9a.jpg

Latane
02.09.2012, 17:57
Отримали наш Colimacon
http://s02.radikal.ru/i175/1209/e6/10b2afb3632d.jpg
Очікування виправдался, комбез кльовий такий!!! Легкий, не товстий, симпатичний, шапка і шалик в комплекті і вже не треба шукати аксесуари)))

olangel
02.09.2012, 18:22
Очікування виправдался, комбез кльовий
такий!!!
дуже, дуже класний!
А як не секрет, скільки?

Latane
02.09.2012, 19:18
скільки?
на стаффі - 800 грн.

Тетянка
02.09.2012, 20:11
І з картерсу
мені щось з картерсу піжамки не пішли - гарні, якісні, але рукави ну дууже вже вузенькі...Мусіла продати...

algo
02.09.2012, 20:33
І ми брали піжамку. рукава дуже вузенькі! але ніби влізли))

hrystusja
02.09.2012, 20:53
ну дууже вже вузенькі...
Та? З цим можуть виникнути проблеми. Бо брали вперше. Правда брали 4т на виріст. То може якраз.

---------- Додано в 17:53 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

купила зимові чобітки B&G termo
Файні.
А де купляли якщо не таємниця?

Bogdanka
02.09.2012, 20:54
мені щось з картерсу піжамки не пішли - гарні, якісні, але рукави ну дууже вже вузенькі
а для нас в сам раз)
то мої улюблені піжамки, тільки приходиться троха пояс штанців звужувати, бо моя красунька ну дуже вже мініатюрна

---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

і мені напишіть плз

cherepashka
02.09.2012, 21:00
Як завжди - на стафі :) ще й за 250 грн - гріх було не взяти

hrystusja
02.09.2012, 21:15
ще й за 250 грн - гріх було не взяти
А я от такі приглянула за 230. Вартує взяти, як кажете?
http://s019.radikal.ru/i610/1209/5e/876e1b30559d.jpg

Holly
02.09.2012, 21:53
Ех, подивилась зимові комбезики/чоботи, що тут дівчата позамовляли і жаба душить)))) Мої діти будуть без обновок, бо все минулорічне ще добре :) Оленка навіть з чобіт не виросла, а Ярині чоботи ще літом купила і вона їх не переросла, бо я сильно переживала, щоб не пролетіти. А я такі гарні комбінезони Олені пригледіла...

Жемчужинка
03.09.2012, 00:27
Завжди вибираємо тільки шкіряні чешки, останні купували в "Арсені" на Чорновола.
В ТЦ "Привокзальний" є чешки в магазині №211.Мені вони подобаються,бо вони стягуються спереду шнурівкою.Є шкіряні накладки на підошві на п"яточці і під пальчиками.

Lamara
03.09.2012, 08:40
Дівчата, хто вже має комбези від картерсу на руках? Вчора замовила ось такий
http://s018.radikal.ru/i503/1209/f2/8346e13433e8.jpg
Замовила розмір 18м.
От в мене питання, він великомірить/маломірить/в сам раз?
В доні 75 см зросту, чи він підійде? чи взяти на розмір більший поки є на айделі.....

Bogdanka
03.09.2012, 08:43
великомірить
трішки великомірить, але мабуть незначно
Як приклад по нашій Софії
Софія худа, має 92-93 см зросту, то нам на цю зиму на 3 роки якраз добрий.

cherepashka
03.09.2012, 09:36
трішки великомірить
А нам навпаки - маломірить. Весною купила комбезик на виріст, розмір 12м. То в Нікусіних 9 міс. він їй був впритик. Штанята внатяжку, курточка до кінця не защіпалась. Зараз мала трохи схудла, то може ще хоч місяць вдастся поносити. Бодіки розміру 18М ми носили ще не маючи року (12м був вже малий). Настюха носить картерс розміру 5Т (а вона у мене худа).

Gabi
03.09.2012, 18:38
Порадьте, де є хороший вибір дитячого маленького взуття (такого на 10 см ніжку). Всюди в магазинах 12 см і більше, а нам це забагато.

kati
03.09.2012, 22:14
Kati, а гумаки малому знайшли?
знайшла. там ,де і писала. 120 грн досить нічогеньки, розміри-починаючи з 18 З маленьких хлопчачі тільки цього кольору, а дівчачі в двох-рожевому і бузковому,з малбнками

http://s05.radikal.ru/i178/1209/77/29f668bac7eb.jpghttp://s019.radikal.ru/i637/1209/ea/038a82a0d401.jpg

hrystusja
04.09.2012, 00:06
знайшла. там ,де і писала. 120 грн досить нічогеньки
Також на такі дивилась на стафі.
А на яку вони ніжку? на який підйом?

sofka08
04.09.2012, 00:13
Дівчатка допоможіть,хочу купити на зимку чобітки.Зараз маєм ніжку 11 см,а знайшли чобітки які нам сподобались з розміром 20( на сайті 13 см).Будуть на на с добрі чи завеликі?

olerusya
04.09.2012, 07:31
араз маєм ніжку 11 см,а знайшли чобітки які нам сподобались з розміром 20( на сайті 13 см).Будуть на на с добрі чи завеликі?
в такому віці в нас дуууже швидко росла нога приблизно розмір за сезон, тому думаю якщо за осінь підросте ще хоча б на 1 см, то на зиму будуть якраз з мінімальним запасиком, бо як візьмете наприклад 12 см, то дуже великі шанси до кінця зими не доходити, і купувати нові(