КПК

Показати повну версію : Чарівний балкончик


Сторінки : [1] 2 3

MyNameIsDezy
29.05.2011, 16:02
Недавно ми переїхали у нову квартиру у якій є балкон. Після закінчення ремонут і приходу весни відчула нестримне бажання зробити на балконі місце для відпочинку, яке би буяло квітами. Досвіду у цій справі нема. Хочу у цій темі висвітлювати питання саме оздоблення квітами балконів:
-які квіти добре ростуть у нашому кліматі;
- як за ними доглядати, які композиції будуть гарні для ока і правильні з точки зору ботаніки)));
- як боротись з хворобами та шкідниками;
- де купувати розсаду і насіння;
- чим стимулювати і підживлювати, де купувати препарати та добрива;
- як зберігати балконні квіти зимою та вирощувати свою розсаду....

Якщо знайду на нашому форумі однодумців , буду дуже рада)))) Викладайте фото ваших чарівних балкончиків і діліться досвідом, як вам вдалося все виростити.

---------- Додано в 14:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

Наш будинок звичайна новобудова в районі автовокзалу. Балкон середній - 4,5 м кв, поверх 6, строна східна, балкон засклений розсувною системою.

Після закінчення ремонту я мріяла про гарний балкон де можна було б попити кави, посидіти з ноутом чи почитати книжку... У мене в компі є папочка, де я збирала фото із гарними, переважно закордонними, балконами... Мрія почала збуватися, коли я в Єпіцентрі побачила сурфініі... Відразу купила три))) Це був початок))) Потім я купила столик і стільці, полички для вазонів, нові рослинки... Стиль, якого я стараюсь дотримуватись, щось схоже на середньоземноморський.. Білі рапаті стіни, чорна ковка (незабаром планую купити кований світильник), світле натуральне дерево , вазони з глини і теракотового пластику (нажаль, гарні вазони дорогі, приходиться ідти на компроміс із власним відчуттям прекрасного))) Одним словом, ось фото того, що мені вдалося зробити за місяць.


[/COLOR]Спробую реабілітуватись))))
Фото початку травня:

http://s002.radikal.ru/i197/1105/0f/14d7c32155a7.jpg (http://www.radikal.ru)

Тепер це виглядає так:

http://s001.radikal.ru/i195/1105/21/0b34d0fa6215.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i011.radikal.ru/1105/da/e0baedd4a34c.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s39.radikal.ru/i085/1105/0f/8b3e25def699.jpg (http://www.radikal.ru)

Буквально в суботу приготувала ящики які будуть висіти за балконом:

http://s19.radikal.ru/i192/1105/4e/dfa5ad07d600.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s53.radikal.ru/i139/1105/fd/8a5aed1f025c.jpg (http://www.radikal.ru)


http://s59.radikal.ru/i164/1105/49/f7a8c628cdbc.jpg (http://www.radikal.ru)

Дівчата, дайте знати, чи цікава Вам така тема)))

Туфелька
29.05.2011, 16:34
Мені тема цікава:i_am_so_happy:
а що то у вас за розсада в стаканчиках на першому фото?
ви свої квіти висаджуєте в грунтосуміш чи в біогумус?
чим підживлюєте?
Де купуєте рослини?
Купуєте розсаду чи вирощуєте з насіння?

Я цього року посадила духмяний горошок на балконі, але він ще маленький, тижні два як проклюнувся :)

MyNameIsDezy
29.05.2011, 17:20
Дуже рада, що однодумці є))))

В стаканчиках на першому фото розсада лобеліі. Це єдина рослива, яку я ризикнула посіяти цього року - пізно кинулася((( Вона ще досить маленька, але жити буде. На фото з котом, я її вже персадила у балконні ящики.

У мене вже є і куплена (вірніше, подарована))) ) :

тут синя з білою сурфінією

http://s11.radikal.ru/i183/1105/40/0ca48f8af1a0.jpg (http://www.radikal.ru)

тут біла з бальзамінами

http://s54.radikal.ru/i144/1105/f5/f1c9ade97c76.jpg (http://www.radikal.ru)

тут голуба з хостою (цікаво, чи виживе на балконі, вона ж городня) та бакопою

http://s004.radikal.ru/i207/1105/99/314c78f3c2ef.jpg (http://www.radikal.ru)

На майбутнє зробила такі висновки: розсада лобелії вирощується легко але довго, тому починати сіяти треба не пізніше початку березня, купити розсаду виходить достатньо дорого, бо садити її треба густо, а значить кущиків по 3-4 грн треба багато, тому варто сіяти. Чи витримає вона мій шостий поверх з вітром , побачимо в кінці літа.

Я висаджувала рослинки в грунтосуміш, яку купувала в різних місцях. Спочатку в Епіцентрі - дуже дорого!!!! Я тепер знаю багато місць, де вона коштує в два рази менше. Наприклад - біля мене є теплиці "Зелемінь", грунтосуміш коштує 2.7, але тпо якості вона мені не дуже((( Набагато краще замля в гуртівні, що знаходиться в районі ювелірки - там і вибір більший по групам рослин, і якість краща, правда ціна - 3.7 грн.

"Зелемінь" пропонує біогумус по 4 грн, я вирішила, що додам його у ящики на наступний рік., а поки земля ще багата на корисні елементи.

Розсаду шукала по всьому місту))) Готові сурфінні купила в Єпіцентрі, але!!! я тепер знаю, де вони беруть свої рослини - це велика гуртівня в районі села Чижки. Ось її координати, я помітила, що багато львівських барів та ресторанів мають рослини звідти: http://plantpol.com.ua/kontakty/

Крім того багато рослин купила в "Зелеміні" - великий вибір, нормальні ціни, доглянуті квіти.

Але найбільше мене вразив гуртовий Шувар - я там добре "погуляла"))) Мені дуже подобається те, що там можна торгуватись і якщо попадеться дядько, який любить пожартувати , то можна купити дуже вигідно, якщо прикласти максимум чарівності))) - на фото з котом петуніі мені вийшли по 2 грн.

З насіння вирощувала перший раз у житті - лобелію (жива, готується до висадки за балкон), левкої (благополучно здохли), духмяний горошок (живий, але дуже чахлий), матіола (жива, сидить у горщику з хоєю).

Я зрозуміла, що сіяти є сенс на початку весни, але потрібно багато місця і підсвітка... Буду сіяти або щось дуже дороге, або щось дуже гарне, наприклад, каскадну петунію, яку на базарі не знайшла.

---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

Дівчата, хто має досвід - поправляйте і добавляйте. Я у цій справі абсолютний чайник - всю інформацію знахожу в інтернеті, все роблю на хлопський розум. Буду вдячна за поради і підказки. І не будьте жадібними))))) - показуйте ваші гарні балкончики - будемо робити наше місто гарнішим)))

Туфелька
29.05.2011, 17:24
Моя матіола ще на стадії прокльовування загнулася. Не розумію чому. Зійшла слабо і вчахла. Зараз на балконі маю кріп і листкову петрушку+духмяний горошок. Планую висіяти помідори "Балконне чудо",плоди розміром з вишеньку.
Квітів нема. Балкон ще не зашклений, будинок ще не зданий, тому жодної самодєятєльності.

MyNameIsDezy
29.05.2011, 17:33
Помідори - класно!!! Але я вирішила, що свою родину балконом не нагодую і вирішила садити квіти))) Яка це радість, коли все цвіте!!! Я тепер прокидаюсь у шостій (раніше ледве у восьмій вставала, вмивалась і на роботу), дві години поливаю, прополюю, збираю зів"ялі квіти, оприскую, потім п"ю каву, біля мене котики лежать - КРАСОТА!!! Аж не хочеться на роботу їхати... Увечері швидко додому - і все спочатку))) Чоловік відверто ревнує до балкону, тиждень тому У Практикері клацав великим секатором (чого б це?))) )

Туфелька
30.05.2011, 10:35
Мене більше цікавить як ви розпушуєте землю в вазонах, так,щоб не порушувати кореневої системи? Свекруха вилкою длубає, але ж то вазон, там корінці майже на поверхні, як їх не ушкодити? А розпушувати 5 мм немає сенсу, суть полягає в тому, щоб кисень потрапляв до кореневої системи рослин.
в мене часто земля від поливу дещо "забивається" і підсихає, тоді при наступному поливі вода стікає попід стінки горщика на дно, а не всмоктується в грунт.
Чи може на тому ніхто не заморочується?

Kecan
30.05.2011, 11:36
Дівчата, дайте знати, чи цікава Вам така тема)))
Тема дійсно цікава. Але, якщо ви не проти, я висловлю свою думку. Як на мене трохи забагато квітів різносортих. Як на мене, то гарно виглядають петунія і сульфінія, а решта займає багато місця - тоді для себе не має місця. Але справа смаку..

MyNameIsDezy
30.05.2011, 12:04
Я помітила, що це дуже залежить від грунту. Якщо у ньому більше торфу, то він не "збивається", якщо більше землі, то буває утворюється шкоринка. Я час від часу акуратно розпушую землю такою міні сапкою (купила набір в Епіцентрі за 13грн). Але не зі всіма горщиками це вдається - сурфінія так густо заросла, що я вже до землі і добратись не можу(((

Вчора всі рослинки обробила Цирконом. Ті, що пересадила, для кращого утворення коріння. Решта для посилення цвітіння. Тепер чекаю чуда))))

А коли Ви сіяли кріп та петрушку? Вони вже такі, що можна в салатик?

---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

Люди, навчіть мене добавляти цитату у відповідь!!! Не можу навчитись користуватись форумом(((

---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

Kecan, не можу вставити цитату(((

Я з Вами згідна, що хаотично засаджувати балкон не гармонійно. Тому поясню, чому саме так вийшло у мене))). По перше, це мій перший досвід і я не знаю, що виживе, що загнеться(((, що буде високим, що низьким. Тобто, цьогорічний балкон - це дослідна ділянка. По друге, я все ж таки старалась дотримуватись основного принципу дизайну - не більше трьох основних кольорів, при чому вони ще й перегукуються з кольоровим вирішенням всього інтер"єру квартири. Спочатку я вибрала насичений рожевий колір, білий, ну і зелений. А потім..... червоні петуніі купила випадково - був розпродаж у "Зелеміні" квітів, що попали у травневі приморозки. Вирішила попробувати їх реанімувати - вийшло, викидати шкода, так з!явився червоний колір. Потім колєжанка зпрезентувала синю лобелію))) Ну і по кількості... На фото квітів багато тому, що ще не зроблені забалконні кріплення ( це не так просто, я ледве їх знайшла). На цьому тижні мені ці кріплення зроблять і три довгі ящики "підуть" за балкон. Але і зараз місця достатньо і для столика, і для двох стільців. Ми на балконі часто вечеряємо - він виходить з кухні. Ну а ранішня кава - це святе))))

Ось фото, які меня надихали:

http://s12.radikal.ru/i185/1105/7d/af570955ca7c.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s11.radikal.ru/i184/1105/e0/52dfac9e7538.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s47.radikal.ru/i116/1105/68/27cf5ea249bc.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s60.radikal.ru/i170/1105/1e/b129ba43a6f1.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s004.radikal.ru/i208/1105/19/b43a0925c437.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s47.radikal.ru/i118/1105/2a/275a5c694ca1.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s54.radikal.ru/i143/1105/68/31ab067d8521.jpg (http://www.radikal.ru)

Я такі фото можу декілька днів показувати))))

klen
30.05.2011, 12:40
Дуже рада тебе тут бачити:)
Балкон чудовий. І квітів як на мене не забагато.
Як то добре що ти вже балконом займаєшся. У мене поки що на балкані плитку пиляють...
Я своїми балконами вже певно на наступний рік буду займатися. Поки що тіки петкушка-цибуля-м"ята росте. А на красу часу не має.
А так мені подобається пітунья, особливо як у мене на відкритих балконах.

П.С. Про цитування. Є кнопка у низу кожного допису, але воне не у всіх бровзерах добре працює.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 13:08
Привіт!!!! Рада тебе чути! Я цю тему відкрила тому, що хочу дізнатись як вирощуват квіти саме в наших, львівських умовах))) Але щось народ не спішить ділитись досвідом)))

Квітів трошки дійсно забагато, чому - вже спробувала пояснити - ажіотаж, це мій перший справжній балкон у житі, до того був балкон у батьків, потім тимчасові помешкання...))) З часом вгамуюсь)))

Крім того вся моя квартира ( ти ж бачила на форумі) дуже стримана, кольори пастельні, неяскраві... Мені так захотілося хоч на балконі відірватись)))

Слухай, а ти мою шафу-купе бачила???? Я таки її добила - результат мене дуже тішить!!!

Туфелька
30.05.2011, 14:08
А коли Ви сіяли кріп та петрушку? Вони вже такі, що можна в салатик
висіваю цілорічно. Місяці за 2 вже можна і в салатик. Купую кущовий кріп, щоб невисокий був і листкову кучеряву петрушку. Висіваю відразу в чистий біогумус і нічим не удобрюю, тільки поливаю. Цю справді екологічно чисту зелень даю малій до супу, посипаю канапки, додаю до салатику (до речі,листковий салат сама вирощую теж у вазонах, але ми його вже з"їли, тому висіяла свіжий.)

Oddly
30.05.2011, 14:28
Дуже гарна тема!
Я не знаю ще про балконні квіти стільки, скільки ви, але балкон дуже хочеться гарно оформляти.
З моїх минулорічних експериментів зробила висновок -
гарно росте в мене на балконі така квіточка простенька.
http://s50.radikal.ru/i130/1105/b2/2d0c07be6330.jpg
в догляді невибаглива, навіть перезимувала зиму на вікні і тепер знов густо цвіте, і цвістиме цілий час.
щодо сульфіній - гарні, але багато мороки з ними, коли квітки постійно обсипаються, тобто їх постійно треба обривати. ніби не проблема, але потім приходить відпустка - і в результаті після неї мене чекають засохлі горщики.

до речі, знайшла в неті таке:
Якщо цього літа припадає відпустка і поливати балконні квіти буде нікому - завдання з розряду нездійсненних, то на допомогу прийде "бабусина" метода. Вся мудрість у тому, що ви розміщуєте ємкість, бажано вище горщика чи вазона, наповнюєте її водою, і опускаєте в неї скручені марлеві мотузочки, проводячи їх до підґрунтя кожної квітки. Вода буде постійно просочуватися по марлі і опускатися до квітів.

Бажано, звичайно, на час відпустки ще і чимось прикрити Ваші квіти, оскільки листя обприскуватися водою не будуть, а погода може влаштувати Вам на балконі справжню Сахару.
буду пробувати.

і оскільки відпустка в мене за кілька днів - то впритул займуся балконом - чекайте мене тут з фото

MyNameIsDezy
30.05.2011, 14:29
Дякую!!! Теж дуже цікава тема.

А можна фото, як це виглядає... Мене цікавить розмір "грядок", адже ті об"єми зелені, які ми споживаємо, як на мене, вимагають засіяти цілу кімнату)))):girl_crazy:

Туфелька
30.05.2011, 14:45
Мене цікавить розмір "грядок", адже ті об"єми зелені, які ми споживаємо, як на мене, вимагають засіяти цілу кімнату))))
Висіваю в подовгасті ящики, такі як у вас, але не багато,вирощую скоріше для душі ніж для того, аби прогодувати родину.
За нагоди додам фото.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 14:45
Дуже гарна тема!
Я не знаю ще про балконні квіти стільки, скільки ви, але балкон дуже хочеться гарно оформляти.
З моїх минулорічних експериментів зробила висновок -
гарно росте в мене на балконі така квіточка простенька.
в догляді невибаглива, навіть перезимувала зиму на вікні і тепер знов густо цвіте, і цвістиме цілий час.
щодо сульфіній - гарні, але багато мороки з ними, коли квітки постійно обсипаються, тобто їх постійно треба обривати. ніби не проблема, але потім приходить відпустка - і в результаті після неї мене чекають засохлі горщики.
до речі, знайшла в неті таке:
Цитата:
Якщо цього літа припадає відпустка і поливати балконні квіти буде нікому - завдання з розряду нездійсненних, то на допомогу прийде "бабусина" метода. Вся мудрість у тому, що ви розміщуєте ємкість, бажано вище горщика чи вазона, наповнюєте її водою, і опускаєте в неї скручені марлеві мотузочки, проводячи їх до підґрунтя кожної квітки. Вода буде постійно просочуватися по марлі і опускатися до квітів.
Бажано, звичайно, на час відпустки ще і чимось прикрити Ваші квіти, оскільки листя обприскуватися водою не будуть, а погода може влаштувати Вам на балконі справжню Сахару.
буду пробувати.
і оскільки відпустка в мене за кілька днів - то впритул займуся балконом - чекайте мене тут з фото

Зайшла на форум через Google Chrome - цитати копіюються!!! Ура)))

Oddly, рада Вас бачити у темі))) А то я вже навіть засмутилася, що ніхто не хоче поговорити про квіти на балконі...

По перше, покажіть ту "простеньку квіточку", яка так добре себе проявила. Нам такі потрібні)))

Про петунії-сурфінії ... Згідна з Вами. Якщо хочеш, щоб вони виглядали доглянутими, то треба прикласти певних зусиль, а саме: обов"язково видаляти зів"ялі квіти, добре поливати ( але дивитись, щоб грунт повністю просихав), в дощову погоду виходить раз в день, в спекотну -два, оприскувати теплою водичкою (я це роблю по вечорам), з кожним поливом додавати спеціальні добрива (я даю польський Плантон). Від цього вони так розрослися, що я все насмикала багато черенків (не знаю, як правильно це буде українською...) , які , ніби, хочуть приживатися)))

Дійсно, догляд постійний, але... Мені це приносить велике задоволення, я декілька годин в день знаходжуся на свіжому повітрі (робота в офісі дуже цього потребує), стала раніше вставати і зустрічати схід сонця))))

З відпусткою, дійсно, халепа. Правда, ми з чоловіком полюбляємо відпочивати у бархатний сезон, у вересні, тому ще далеко, ну і останнім часом відпочиваємо окремо від дітей, які вже дорослі, тому поливати буде кому)))

Туфелька
30.05.2011, 14:46
гарно росте в мене на балконі така квіточка простенька.
це герань. вона невибаглива і гарна. теж її люблю, особливо рожеву.

Oddly
30.05.2011, 14:56
По перше, покажіть ту "простеньку квіточку", яка так добре себе проявила. Нам такі потрібні)))
герань ))) там в дописі є фото, може, не всі браузери показують )))

Я тут подумала - оскільки росте вона на моєму балконі добре (поняття не маю зі своїм просторовим кретинізмом, яка це сторона, ніби пн-західна :8:), то чого б не продовжувати.
герані буває стільки видів, що можна гарні композиції робити.
я тільки не впевнена, чи можна ще зараз пересаджувати. з весни я не пересаджувала - тільки досипала свіжої землі і розпушила її.
найбільше подобається червона звичайна, ще маю рожеву, але вона щось цвіт дрібніший має.
і хочу шукати інші відтінки і кольори.

от мене тільки таке питання мучить - зашклити балкон чи ні? бо він поки відкритий, і в серпні все горить від сонця. ну, і в зимовий період - там просто снігозбірник ))

MyNameIsDezy
30.05.2011, 15:11
Перепрошую, фото вже бачу - щось у меня гальмує Інет(((

У мене теж є такі квіти. Правда я прочитала, що вони називаються пеларгонія зональна. Цікаво герань, це інша назва, чи інший вид?

Я побачила дуже гарну композицію у "Вероніці". Там була біла пеларгонія(герань), плющ та аліссум. Я відразу купила пеларгонію і плющ, а за аліссумом прийшлось пополювати))) Ось фото без аліссума:

http://s011.radikal.ru/i315/1105/84/cf04d6087565.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s16.radikal.ru/i190/1105/bc/867b9bbcaeea.jpg (http://www.radikal.ru)

А ось уже з ним (на передньому плані малинові пеларгонії, вони будуть жити за балконом)

http://i020.radikal.ru/1105/6f/0c2b6e0b123e.jpg (http://www.radikal.ru)

Правда, білі пеларгонії після магазину скинули квіти((( І тільки тепер випустили нові стрілки, я не можу дочекатись, коли вони вже нарешті зацвітуть)))

---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

Цитата:
Допис від DEZY Переглянути допис
По перше, покажіть ту "простеньку квіточку", яка так добре себе проявила. Нам такі потрібні)))
герань ))) там в дописі є фото, може, не всі браузери показують )))
Я тут подумала - оскільки росте вона на моєму балконі добре (поняття не маю зі своїм просторовим кретинізмом, яка це сторона, ніби пн-західна ), то чого б не продовжувати.
герані буває стільки видів, що можна гарні композиції робити.
я тільки не впевнена, чи можна ще зараз пересаджувати. з весни я не пересаджувала - тільки досипала свіжої землі і розпушила її.
найбільше подобається червона звичайна, ще маю рожеву, але вона щось цвіт дрібніший має.
і хочу шукати інші відтінки і кольори.
от мене тільки таке питання мучить - зашклити балкон чи ні? бо він поки відкритий, і в серпні все горить від сонця. ну, і в зимовий період - там просто снігозбірник ))

Найпростіше вияснити на яку сторону у Вас балкон по сонечку. Прослідкуйте, коли воно у Вас з"являється і на скільки годин...

Що стосується зашклення балкону... Я довго вибирала, як краще це зробити і зупинилась на розсувному варіанті. Зимою балкон захищений від снігу і дощу, а літом, при бажанні, я можу зробити його повністю відкритим. Такі вікна не займають площу при відкриванні та їх легко мити - рама повністю виймається.

Пеларгонії, можна кілька років не пересаджувати - чим їм тісніше у горщику - тим вони краще ростуть. Але з часом вони витягуються і стають негарними, тому їх рекомендують омоложувати- зрізати верхівку і вкорінювати. Робити це краще або весною, або ранньою осінню. В інтернеті багато інформації з цього приводу.

тетяна7777
30.05.2011, 15:15
я так мрію про балкон нухоч маленький))))) Може колись і буде от тоді відірвусь,а поки хоч подивлюсь на Вашу красу )))))
Але є питання-всякі мушки та комарики не злітаються на оцю красоту,а то я не люблю тих "тваринок"))))

MyNameIsDezy
30.05.2011, 15:20
Наразі нічого такого нема))) Недавно вечорами літали хрущі, але вони летіли тільки на світло. Ото котам була радість)))

тетяна7777
30.05.2011, 15:21
я ще люблю коли балкон оформлений в такому собі сільському стилі-простий плетений кошик,а там наприклад хризантеми,ну щось таке)

MyNameIsDezy
30.05.2011, 15:34
Я теж так люблю, тільки стиль вибрала не кантрі (суперечить оформленню квартири в цілому), а щось на кшталт середземноморського - білі порепані стіни , світла необроблена деревина, елементи ковки, вазони із глини-шамот та під теракоту... Якби ще не бачила пошарпаного будинку навпроти :girl_devil:, то задвалось би , що десь на курорті у Греції)))

Мені потрібно було оформляти балкон з огляду на загальний стиль помешкання. Щоб було зрозуміло покажу лекілька фото:
http://i058.radikal.ru/1105/0b/35c4589fb23d.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s42.radikal.ru/i096/1105/e0/0bcad981c7c8.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s001.radikal.ru/i194/1105/07/dfeb7cce2692.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s58.radikal.ru/i162/1105/e4/8229199758e8.jpg (http://www.radikal.ru)

tasha
30.05.2011, 16:25
Мені потрібно було оформляти балкон з огляду на загальний стиль помешкання. Щоб було зрозуміло покажу лекілька фото

Як мені подобається ваш стиль квартири, а штори, просто моя мрія і щоб так на підлозі лежали. Якщо це не дуже нахабно з моєї сторони, покажіть ще щось з домашнього інтер"єру. Ащодо балкону теж згідна, що трошки забагато кольорів і рослин, але я не краща, навіть горшків однотипних не змогла купити.

http://s016.radikal.ru/i336/1105/16/eedab0d253ef.jpg

---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

А це помідорчики - чері, ще пару кущиків на попередній фотці. Перший раз посадили їх, надіюсь щось вийде.

http://s45.radikal.ru/i110/1105/92/745a35b0d92f.jpg

Ніколь
30.05.2011, 16:45
DEZY, хочу спитати вас, оскільки ви таке плануєте зробити, і тих хто вже таке має..... сульфіні/петунії і ящиках забалконних, чи їх щоденні поливи не завадають мешканцям з нижніх поверхів?
БО я вже давно мріяла майбутню лоджію оформити ззовні ящиками з квітами, але оскільки мій, та і всі нижні балкони є зашклені, а поливати треба основатєльно, то вода яка буде дещо проливатись знизу ящика скорше всього вітром задується на вікна нижніх балконів. З дощем і грозою - певно аналогічно. Як ви це питання вирішуєте? Чи на нижні балкони з тиж ящиків нічого не капає?

MyNameIsDezy
30.05.2011, 17:07
Я згідна, що кольорів забагато - це спочатку хочеться всього і багато))) Потім знайду свою лінію))

Стиль квартири у мене досить стриманий - кольорів поменше, меблів теж)) Ми з"єднали вітальню з кухнею і передпокоєм - вийщло велике світле приміщення.

Ремонт закінчили минулим літом, весь цей рік шукаємо меблі, шиємо текстиль. Це довгий і складний процес, то по ціні щось не підходить, то по стилю... Наразі майже повністю готова кухня і вітальня (з дня на день чекаю на картини і журнальний столик), залишиться купити новий телевізор. Шиються штори у спальню (дуже повезло з майстром)... Закінчуємо оздоблювати передпокій (сьогодні будуть до шафи ручки кріпити).. Так по трошки...))) повземо)))

Передпокій ви вже бачили

Це кухня:

http://s49.radikal.ru/i124/1105/c3/9475b0a05485.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s50.radikal.ru/i128/1105/9e/e0b9790367df.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s012.radikal.ru/i320/1105/16/3e7494deb8ba.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i073.radikal.ru/1105/4b/bd0b7b341827.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

Мене бісить, як тут фотки загружаються(((, можна я дам посилання на альбом з кухнею, вітальню виставлю потім:

http://fotki.yandex.ru/users/asmolova-l/album/145186/

пароль : 3151960

---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

DEZY, хочу спитати вас, оскільки ви таке плануєте зробити, і тих хто вже таке має..... сульфіні/петунії і ящиках забалконних, чи їх щоденні поливи не завадають мешканцям з нижніх поверхів?
БО я вже давно мріяла майбутню лоджію оформити ззовні ящиками з квітами, але оскільки мій, та і всі нижні балкони є зашклені, а поливати треба основатєльно, то вода яка буде дещо проливатись знизу ящика скорше всього вітром задується на вікна нижніх балконів. З дощем і грозою - певно аналогічно. Як ви це питання вирішуєте? Чи на нижні балкони з тиж ящиків нічого не капає?

Я теж переживаю за цей момент - не хочу мати клопоти з сусідами... Мені порадили зробити так: в ящики насипати керамзиту десь см 2, потім землю і не робити отвори. Земля в ящиках висихає дуже швидко, а якщо дощ, то перелив бере на себе керамзит. Я ж для перестраховки ще зроблю отвори у бокових стінках - вода не потече, а повітря буде заходити.

tasha
30.05.2011, 17:12
Ще маю ось такий ніби мох, назви не знаю.

http://s012.radikal.ru/i321/1105/bb/996814fdb33f.jpg

Oduvashka
30.05.2011, 17:30
помідорчики - чері
То таке насіння продається? І яку землю треба купляти, бо я в тому повний тлумок, але дуже свої вазонки хочеться.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 17:34
Допис від tasha Переглянути допис
помідорчики - чері
То таке насіння продається? І яку землю треба купляти, бо я в тому повний тлумок, але дуже свої вазонки хочеться.

Нажаль, тут я нічого не пораджу(((

---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

Ще маю ось такий ніби мох, назви не знаю.

Гарненький))) Ним , напевно, землю покривати можна.

klen
30.05.2011, 20:52
От щойно подивилася на Твою шафу. Дуже гарна!
Я щось весь час ганяю і нервуюся і зовсім часу подивитися- почитати не лишається.
Балкон я твій бачила, а шафу якось пропустила. Фасади дуже гарні, тіки ручки мені трохи великими здаються. Але то певно просто я таку форму ручок не люблю.
А ізголовья коли буде? І яке? З квадратів? Дуже воно мене цікавить.
Я теж вирішила ізголов"я з квадратів робити. Але з різних клаптиків матерії (як печворк) Але то я буду трохи пізніше тим займатися.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 22:02
От щойно подивилася на Твою шафу. Дуже гарна!
Я щось весь час ганяю і нервуюся і зовсім часу подивитися- почитати не лишається.
Балкон я твій бачила, а шафу якось пропустила. Фасади дуже гарні, тіки ручки мені трохи великими здаються. Але то певно просто я таку форму ручок не люблю.
А ізголовья коли буде? І яке? З квадратів? Дуже воно мене цікавить.
Я теж вирішила ізголов"я з квадратів робити. Але з різних клаптиків матерії (як печворк) Але то я буду трохи пізніше тим займатися.

Шафа у мене багатостраждальна. Я з таким трудом витиснула її у тої фірми - нікому такого не побажаю, але результат мене тішить - вона зовсім не схожа на звичайну шафу-купе. Буде тобі інформаця потрібна дам. Я тепер знаю де всі комплектуючі брати і з майстрами хорошими познайомилася.

Ти про які ручки, ті , що ми останні приміряли... Вони дійсно найкраще підходять...

Але шафа і без ручок добре виглядає, правда, відкривати важко - дотяги вимагають прикласти зусилля, а ручок нема))) Ось фото прикольне із зеркальною стіною))

http://i017.radikal.ru/1105/85/dcdaf88f2977.jpg (http://www.radikal.ru)

Ізголів"я скоро буде, але спочатку штори. Вони вже в роботі і будуть до середини червня. Я , напевно, довірю ізголів"я майстрам - знайшла відповідну фірму.У мене до такої роботи руки не з того місця ростуть(((

Я на тому форумі тепер теж рідко пишу, частіше просто читаю і то не все - втомилась я від ремонту, дизайну, навіть Щоденник Крайт дивитись не хочу. Тай багато цікавих людей там більше не з"являються - там був якийсь конфлікт...

Я не даремно цю тему відкрила - це мій допінг на сьогодні, ковток свіжого повітря... Все таки я дуже багато сил на цей ремонт стратила(((

klen
30.05.2011, 22:56
Шафа у мене багатостраждальна... Буде тобі інформаця потрібна дам. Я тепер знаю де всі комплектуючі брати і з майстрами хорошими познайомилася.


Інформація мені потрібна:) Мені 3 шафи купе треба робити. І ще фасади на дитячу шафу так досі і не замовила.


Ти про які ручки, ті , що ми останні приміряли... Вони дійсно найкраще підходять...


Мені дуже шафа без ручок подобаеться - єлегантна особливо на знимці з дзеркалом. І якось ручки мені здалися громіздкими. Але зрозуміло що треба щоб зручно було користуватися.
А про сховані-втоплені ручки не думала?

Ізголів"я скоро буде, але спочатку штори.
Чекатиму:)
Я вже теж штори у спальню купила. І матерію на покривало. Хоч сама спальня ще навіть не пофарбована:)) Залишилося ще підібрати до них 2-3 тканинки у синьо-зелених кольорах щоб зробити ізголов"я - печворк

Я не даремно цю тему відкрила - це мій допінг на сьогодні, ковток свіжого повітря... Все таки я дуже багато сил на цей ремонт стратила(((
Дуже тебе розумію. У мене вже зовсім сил не залишилося. А мені ще одна кімната попереду висить.

MyNameIsDezy
31.05.2011, 09:21
Оленка, давай ремонтні теми перемістимо у "Ремонт")))) Мені хочеться , щоб тут були тільки балкончики і рослинки. Шкода, що ніхто не ділиться своїми досягненнями у цьому напрямку((((

А про шафи... я тобі все розкажу і дам всі можливі координати.

kati
31.05.2011, 11:43
красотіща! В мене також є бажання зробити на балконі маленьку оранжерею...правда я зовсім не вмію поводитись з квітами, але треба наважитись і таки спробувати. Маю два балкони, один використовую для сушки білизни, він більш технічний в мене, а другий виходить з кухні і от там би дуже хотілось створити щось подібне....Дезі, з чого починати? Де можна придбати квітічки? на гуртівні чи то треба якусь роззсаду купувати...я чесслово тлумок повний в тому...

MyNameIsDezy
31.05.2011, 12:06
kati, привіт!!! Рада зустріти обнодумців. Зі мною можна на ти!

1. Пропоную визначити, яким є Ваш балкончик:
- сторона світу (схід, захід, і т д.);
- поверх;
- площа;
- засклений чи відкритий

Від відповідей на ці питання залежить, що можна купити з рослин.

2. Яку суму коштів Ви готові виділити на облаштування балкону.

Від цього залежить чи купити розсаду, чи може відразу готові вазони, чи поставити садові меблі (я знайшла просто за смішні горші!!! ), чи можливо щось косметично навіть підмалювати)))

3. У якому стилі Ви хотіли би бачити Ваш майбутній оазис краси)).

Від цього залежить які горщики купувати, якого кольору квіти підбирати.

4. Скільки часу Ви можете приділяти Вашим квітам.

Є рослини, які потребують постійної уваги, а є менш вибагливі))

Чекаю на Ваші відповіді, а також давайте фото балкону - будемо працювати)))

Я теж абсолютний чайник, але теоретично підкований - раз))) і просто шалено закоханий у цю справу - два! У нас все вийде)))

Medusa
31.05.2011, 12:18
Я! Я перша тройду тест :)
1. Схід, засклений пластиком+склопакети, утеплений (взимку +10 точно буде, квіти можуть і зимувати при потребі)
2. Бажано дешево і сердито. Ящики є, 3 штуки, в одному вже проріс базилік.
3. У нас квартира і так у квітковому орнаменті, юажано щось середнє (не сільська хата і не хай-тек)
4. Бажано чимвитриваліші, бо я така господиня, можу і на тиждень забИти на свої квіти. А ще відпустка літом...

Прошу радити не лише на це конкретне літо - адже сіяти вже точно пізно, я собі складу план на наступне літо!
Дякую!!!

tasha
31.05.2011, 12:32
Цитата:
Допис від tasha Переглянути допис
помідорчики - чері
То таке насіння продається? І яку землю треба купляти,

Я купувала вже розсаду, а щодо землі то сказала продавцю в епіцентрі, що мені потрібно для помідорів, вони мені вибрали (там овочі були намальовані), 14 грн за 20 л.

MyNameIsDezy
31.05.2011, 12:44
Ну не вантажаться у мене цитати!!!!:girl_devil:

Medusa, для Вас:

1. Все дуже добре. На східній стороні все переважно добре себе почуває. Ще уточніть, скільки буває у Вас сонце (у мене, наприклад, з 6,30 до 13,00). Те що засклений теж добре, але потрібно уточнити, як відкриваються вікна, бо можливо, ящики будуть заважати цьому.

Тому, дайте (намалюйте в Пейнті) план балкону з розмірами і вкажіть де повинні бути місця для відкривання вікон. Якщо є якісь меблі то на плані покажіть, де вони стоять. Фото теж було би в пригоді, адже тоді в голові все швидко стає на свої місця)))

2. Якщо вже і не дуже дорого... Сіяти , звичайно , пізно. Але ще є у продажу розсада і так як переважно розпродують залишки, то можно або поторгуватись (Шувар), або потрапити на розпродаж (наприклад, Зелемінь). Вчора у Зелеміні бакопа була по 6 грн, а я купувала по 8.

Такі рослинки , як лобелія, бакопа, пеларгонії (всі фото на моїх перших сторінках) багато уваги не потребують.

Ще... Вчора у Зелеміні бачила шикарні вазони з ампельною фуксією за 40 грн. Це з розряду - купив і тішишся))) Вона як раз для східного балкону.

І ще. Для всіх, хто цікавиться кімнатними рослинами - у Зелеміні величезний завоз з Голандії домашніх квітів. Я ледве вчора звіддти віийшла)))

Давайте план і фото - будемо думати!

---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

В Епіцентрі земля дорого. Ще якщо 2-3 пакети невеликих, то нічого, а якщо так як мені....

Oduvashka
31.05.2011, 12:47
купувала вже розсаду
А купляли теж в епіцентрі?

---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------

у Зелеміні
А де то є?

MyNameIsDezy
31.05.2011, 12:55
Зелемінь - гуртівня квітів в районі автовокзалу на Стрийській. Потрібно повертати як на автовокзал, а потім їхати по вказівнику. Дорога веде паралельно до дев"ятиповерхового будинку, ніби в поле)))

http://zelemin.com.ua/

Я просто живу недалеко і дуже часто там буваю)))

---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

До речі, витягнула з їх сайту ціни на універсальний грунт 20л:

При закупці до 500 шт. – 6,75 грн. за шт.
При закупці від 500 шт. до 1000 шт. – 6,60 грн. за шт.
При закупці від 1000 шт. до 2000 шт. – 6,45 грн. за шт.
При закупці від 2000 шт. – 6,30 грн. за шт.

Порівняйте з Епіцентром!!!!

Medusa
31.05.2011, 12:58
У нас ще ремонт на балконі доробляється, тому поки ще ніц не саджу. Певно цього року посаджу кілька залишків з розпродажів, і на тому буде юж.
Балконні вікна відкриваються всередину, але по всій довжині вікна є підвіконник, і глухі вікна під створками, що відкриваються, тобто десь 30-40 см у висоту для квітів є. Лобелію можна садити, вона якраз впишеться по висоті.
Ще думаю спробувати вигонку нарцисів, або тюльпанів навесну...
Купувала фрезію, садила у вазонку - зрештою викинула, мороки повно, цвіло 2 чи 3 пагони всього, рослинки нестійкі - точно не для такого чайника як я. Може комусь і вдається красоту з них виростити.
Сонце у мене десь до 12-ї на балконі, з самого ранку (як сходить).

MyNameIsDezy
31.05.2011, 13:07
Пропоную у ті горщики посадити лобелію ближче до краю, але ампельну, таку, що буде звисати бородою, а ближче до вікна, щось не високе, але кольорове,наприклад бальзамін, або "анютині глазки" , як то буде українською? ))). Ще гарно звисає і дає багато зелені бакопа - як раз вчора бачила гарні рослинки на розпродажі. Ще там є міні хризантемки, вони дуж мініатюрні і гарно дивляться з зеленню, не стрималася і купила декілька - буде нова композиція))) А як пахне ця китайська гвоздика!!!!!!!!!!! Сказитись можна)))))))))):girl_in_dreams:

http://s016.radikal.ru/i337/1105/df/7c7636ed4f30.jpg (http://www.radikal.ru)

Medusa
31.05.2011, 13:24
Зелемінь
Я дзвонила - вони працюють 8:00 - 20:00, в суботу до 18:00.
Усі туди!!! :)

MyNameIsDezy
31.05.2011, 13:34
Так! Працюють вони зручно для тих, хто теж працює))))

Але хочу вам сказати, що балконні квіти вони вже майже розпродали. Є тільки залишки - бакопа, агератум, петунії (чахлики по 1 грн!, але я їх виходила))) ), є ампельні пеларгонії (вигляд не дуже, треба стригти), є гарні бегонії фуксії. Зараз там великий вибір кімнатних рослин, просто шалений вибір папороття, фікусів, спатифілумів ф т.д. ціни , порівняно в тим же Епіцентром - СМІШНІ!!! Забула написати!! Якщо когось цікавлять ковані підставки для квітів, то там найкраща ціна!!!

Орхідеї!!! Дівчата, хто любить орхідеї! Там є крупноквіткова з однією стрілкою за 80грн. Я просто не могла від них вчора відійти! Але орхідеї будемо купувати восени((( Зараз всі зусилля на балкон!)))

kati
31.05.2011, 15:48
]1. Пропоную визначити, яким є Ваш балкончик:
- сторона світу - північно-західна. Сонечко на балконі вже після 16 години.
- поверх- 15
- площа-точно незнаю..десь 4*1.5
- засклений


2. Яку суму коштів Ви готові виділити на облаштування балкону- Ну думаю квіти не потянуть аж надто багато грошей. Меблі немає де розігнатись ставити, правда планую підшукати невеличкий столик і може якусь табуреточку..можливо з ротангу

3. У якому стилі Ви хотіли би бачити Ваш майбутній оазис краси)).- поки що навіть не уявляю. Але вихід на балкон гарно проглядається через цілу кухню з коридору, тому має бути підвязка до кухні однозначно

4. Скільки часу Ви можете приділяти Вашим квітам.- отут найгірше(( часу мінімум( 2-місячна дитинка забирає наразі весь час) тому мені б таки щоб полити раз на два дні і все:girl_crazy:

Є рослини, які потребують постійної уваги, а є менш вибагливі))- мені ті другі точно)))

Даю пару фоточок свого балкончика і чекатиму на поради:girl_curtsey:

http://s57.radikal.ru/i156/1105/84/ad45f65bf44d.jpg http://s001.radikal.ru/i193/1105/f4/c689a019da2f.jpg http://s45.radikal.ru/i109/1105/f9/e9e18746963c.jpg
http://s14.radikal.ru/i187/1105/a1/5ff3c5a364ca.jpghttp://s010.radikal.ru/i312/1105/69/366f5de99fa0.jpghttp://i014.radikal.ru/1105/e7/673f06cc3835.jpg
http://s46.radikal.ru/i112/1105/26/c2aa464f1152.jpg http://s011.radikal.ru/i317/1105/97/5e47145d93d1.jpg

MyNameIsDezy
31.05.2011, 16:43
kati, в першу чергу хочу сказати, що у вас дуже гарний і якісний ремонт!!!!

Кухня виглядає дуже стильно! Так як балкон проглядається з кухні, важливо картину не зіпсувати.

Що стосується балкону... Мені дуже сподобалось, як ви його оформили.

Тепер по суті.

1. 15-й поверх не дає можливості використати територію за балконом. Там швидше за все вітер. Тому обмежимось внутрішнім простором.

2. Підвіконники досить вузькі, тому вдасться використати ту частину, де розширення і вільну стіну. Мені здалося, що балкон завужується , тому чи можна щось поставити під стінку питання. Було бі добре, якби ви намалювали план з розмірами.

3. Балкон специфічного кольору. На мою думку вам не підійдуть рожеві квіти , з червоним я би теж була би обережною... Швидше за все, кольорова гама квітів - жовті, помаранчеві, сині, блактні і звичайно білі. Горщики можуть бути як терракотові так і білі, а ще пісочні з глини-шамот були би дуже гарні, якби не такі дорогі(((

На те місце де розширення поставте гарну пишну композицію - її буде видно з кухні! Наприклад: високу білу пеларгонію, по середині жовту і оранжеву газанію, ближче до краю білу і голубу лобелію ампельну. Все ще можна купити розсадою.

На стіні навпроти вікон, я би зробила підвісні кашпо і посадила би туди лобелію, настурцію, бакопу. Навіть петунію - хоч вона і потребує догляду, але якщо це один вазонок, то ви справитесь))

Все що я вам запропонувала у догляді просте і невибагливе.

---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

Ще мені дуже таке посилання сподобалось - місця би побільше)))

http://www.vashsad.ua/plants/interesting_plants/show/8353/

Oddly
31.05.2011, 16:48
Давайте план і фото - будемо думати!
і я хочу в ваші руки довіритися, бо щось мої до мого балкону не доходять.
1. сторона - не знаю точно, але зараз сонце, яке заходить, після 15-16 год. впирається просто в балкон. і так все літо.
2. поверх 5
а тепер найбільша проблема -
балкон кутовий, малесенький, 1,60Х1,80
найближчим часом мушу його довести до пуття - він ні не зашклений, ні не оформлений ніяк.
це єдиний балкон і єдиний вихід "у природу" ))), тому хочу, щоб він був затишним і приємним.
перед балконом невеликий закуток - перехідник між кімнатою і кухнею, без перегородок чи стін, тобто балкон проглядається.
при наступному ремонті поміняю ще і балконні двері на повністю скляні. а поки - вже як є.
досі в мене просто були підвішені сульфінії - по три з кожного боку, а на підвіконниках стоять довгі горшки з геранню. зелень там висока і густа, десь на піввікна.
думаю, якщо зробити ще коване поруччя по радіусу - і там назовні горшки вчепити - то мала би бути додаткова зелена "стіна". дуже хочеться, бо навколо - тільки сірі будинки і ніякої зелені (може, років за 10 повиростає).
балкон маленький, але там на диво багато чого поміщається
два компактних кріселка кованих - запросто і стієчка-столик ще. тобто меблі такі би підійшли.

на зиму всі квіти треба заносити в квартиру - можна якраз в перехідник-штучне продовження балкону.

другий варіант -
може, зашклити - тоді і на зиму буде оранжерея. але поки маю сумніви - на балкон виходять вікна з кухні і може стати затемно. хіба завжди штучне освітлення.
ну, і поки не знайшла, хто зробить розсувні конструкції на круглий кутовий балкон, бо на літо все-таки хочеться відкритого простору.


от-так.
тепер радьте (квіти готова купити готові квітучі вже і відразу, бо сіяти вже нема коли, і в догляді можуть бути незаплановані перерви).

OxankaF
31.05.2011, 17:55
вазони з ампельною фуксією за 40 грн.
купляли фуксію по 10 грн. на гуртовому Шуварі.

MyNameIsDezy
31.05.2011, 18:13
За 40 грн там цілий вазон, більший ніж такий, з підвісним горщиком:

http://s57.radikal.ru/i158/1105/00/fe02f2472bce.jpg (http://www.radikal.ru)

Ви за 10 грн, таке купували, чи одну рослинку?

---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

Oddly, дуже важко щось радити без фото...

OxankaF
31.05.2011, 18:49
Ви за 10 грн, таке купували, чи одну рослинку?
щось фото вашого я не бачу, але так підозрюю, що не таке. Один вазон.

MyNameIsDezy
31.05.2011, 20:35
Цікаво, на роботі ніби бачила((( Схожий вазон на цей, тільки колір інший:
http://s010.radikal.ru/i314/1105/4b/ae8db350f0e8.jpg (http://www.radikal.ru)

Oddly
31.05.2011, 21:36
Oddly, дуже важко щось радити без фото...
фото виставлю, але там нема що фотографути дуже

хоч скажіть, яка то сторона, зважаючи на сонце в другій половині дня в літній період?
західна?
дуже сподобалася бакопа - спробую купити

ось і фото міні-балкону, який чекає на свій макіяж
так проглядається з кімнати і з кухні

http://s010.radikal.ru/i312/1105/c9/cff868bb6bcdt.jpg

отаке неоране поле для творчості
http://s55.radikal.ru/i149/1105/65/abaf98e75283t.jpg

лівий бік
http://s003.radikal.ru/i203/1105/ad/76f13633218ct.jpg

правий бік
http://s008.radikal.ru/i303/1105/6b/d7aa29809eabt.jpg

Підкидуйте ідеї

kati
31.05.2011, 23:15
Там швидше за все вітер.
саме так.

Мені здалося, що балкон завужується
так балкон іде на звуження

Балкон специфічного кольору.
реально він не такий ядрьоний як вийшло на фото. Трішки спокійніший. Але я також думаю рожеві квіти не підуть, а от червоні могли б і бути.

На стіні навпроти вікон, я би зробила підвісні кашпо

теж сьогодні примірялась на балконі і думала про кашпо)

Дезі, дякую за поради. Буду щось пробувати. Для початку треба вирватись за квітами, перепишу всі назви які ви тут написали))) і поїду. Писали про шувар гуртовий( мені з сихова найближче туди)
Як тільки будуть в мене якісь зрушення обов"язково відзвітуюсь))

рижик
31.05.2011, 23:30
у Зелеміні величезний завоз з Голандії домашніх квітів.
Не пам"ятаєте чи були антуріуми ? Так хочу цей вазон, а ціна на базарі мені трохи кусається.

kati
01.06.2011, 01:44
Oddly балкончик схожий на Ваш:)
http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/1/74/3/74003205_111111111111111.jpg

MyNameIsDezy
01.06.2011, 12:52
Дівчата, які ви молодці, що виставляєта гарні фото. Oddly, обов"язково щось придумаємо!!!

Хоч це і не в тему,хочу поділитись з вами своєю радістю - мені , нарешті, доробили шафу-купе. Я тому так тішуся, що шафа робиласа півроку((( Вірніше, не робилася - фірма просто вклєкла и я мала бути без шафи і без авансу((( НЕлюдськими зусиллями я з них цю шафу витиснула. Сьогодні встановили ручки. Увечері нап"юся)))) (звісно, на балкончику)))!!!! Але, нама злого, щоб не вийщло на добре - познайомиласа з чудесними хлопцями, які роблять меблі!!!! Дівчата, направду вони і майстриня по шторам - це моя радість!!! Може зрекомендувати всім без найменшого сумніву!!!

Покажу вам мою красуню вже з ручками, хоча мені ще треба деякі щілини цеглинками заліпити :

http://s56.radikal.ru/i154/1106/b6/f3a8e5b28914.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s60.radikal.ru/i170/1106/83/dad513ca857a.jpg (http://www.radikal.ru)

Brillante
01.06.2011, 14:38
киця Ваша, ну дуже пасує до вашого інтер"єру!

Oddly
01.06.2011, 15:54
Oddly балкончик схожий на Ваш
дуже схожий, дякую.
на ньому он скільки помістилося, а мій побільше буде ))) так що надія є!
однозначно мені потрібні боковини - спочатку були варіанти ковані основи і навіть з пластику боковини, бо вітри є, балкон на розі будинку.
в принципі - дерев"яні такі боковушечки - це теж чудовий варіант. і простіший, і дешевший. і поміняти не накладно, якщо набридне.
і квіти на них можна гарно чіпляти
ніхто не знає, як вони зиму перенесуть, бо часом в саду такі елементи використовують?
найближчими днями роблю тур по будмаркетах )))

MyNameIsDezy
01.06.2011, 16:29
Oddly, я щось не зрозуміла , а перила на балконі є? Мені ідея з деревом не дуже - не нанаш клімат(((( Я би подумала про ковку, щось схоже на те, як роблять дашки...

Oddly
01.06.2011, 16:34
я щось не зрозуміла , а перила на балконі є?
ще нічого нема, тому простір для фантазії більший.
дійсно, маю сумніви, чи дерево не загниє за сезон.
думаю, перила ковані робити, ну і відразу треба вирішити щодо боковинок. але їх треба однозначно.

MyNameIsDezy
01.06.2011, 16:36
Не можу знайти перегородку, щось на кшталт цього))) тільки вертикально:

http://i023.radikal.ru/1106/36/134e0b7291a8.jpg (http://www.radikal.ru)

В цьому стилі можна дуже гарно все зробити!

MyNameIsDezy
03.06.2011, 12:46
Дівчата, вчора погуляла в Епіцентрі)))) Ось результат))

Балконний світильник:

http://s15.radikal.ru/i188/1106/47/5cb924d9089a.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i055.radikal.ru/1106/18/fe38b60db4e8.jpg (http://www.radikal.ru)

Кронштейни для ящиків:

http://i063.radikal.ru/1106/40/4bd0460dc5d1.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s53.radikal.ru/i140/1106/ff/0a0b750e1c10.jpg (http://www.radikal.ru)

Ще одна знайома дала дуже прикольну пораду - повтикати у балконні ящики світильники на сонячних батареях. У них так в саду доріжки освітлені))) Принцип дії - цілий день вони акумулюють сонячеу енергію, а коли зтемніє світяться!!! Уявляєте, як це буде виглядати !!! Домініканський собор відпочиває)))))))))) :girl_haha:

Ось, наприклад)))

http://s006.radikal.ru/i213/1106/ce/7471d16e4fe0.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s11.radikal.ru/i184/1106/20/f1d230c41d23.jpg (http://www.radikal.ru)

http://mega-faza.ru/yelektrika-v-dome/216-svetilniki-na-solnechnyx-batareyax.html

І коштує ця радість смішні гроші)))

Yeremiya
03.06.2011, 13:01
дуже сподобалася бакопа - спробую купити

купуйте не пожалієте, дуже швидко росте і гарно цвіте, я свою купляла на гуртовні в Чишках (по 10 гривень) там дуже великий вибір квітів

Medusa
03.06.2011, 13:04
повтикати у балконні ящики світильники на сонячних батареях
Цікаво, наскільки яскраво і довго вони будуть світити?
І ще, мабуть усі комарі і нічні метелики на те світло полетять...

MyNameIsDezy
03.06.2011, 13:09
Моя бакопа мене теж дуже радує)))

А я все до тої гуртівні не доїду(((

---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

Medusa, написано, що, якщо за день багато сонця, то буде світитись до 10 годин.

Напевно, метелики позлітаються.... Хоча , я зараз нічого осбливо не помічаю - світло на балконі світиться увесь вечір. Трошки раніше хрущі залітали... От їх я страшенно бриджуся((( Бррррррррр......

Ці ліхтарики яскраво не світять, вони , швидше, такий інтимчик створюють))) Ой, як це повинно бути романтично)))

Strekoza
03.06.2011, 13:17
Як на мене, оптимальний варіант для тих, хто не має часу/бажання приділяти багато часу квітам, це сульфінії і пеларгонії. І кольори можна вибрати практично будь-які, висадив квітучу розсаду у горщики, підливаєш підживкою - краса ще та.
А перед тими, хто має час/натхнення "бавитись" і фантазувати з композиціями - знімаю капелюха. Автору теми - окрема подяка, фото такі сонячні :girl_claping:

MyNameIsDezy
03.06.2011, 13:24
Дякую!!!)))

MyNameIsDezy
05.06.2011, 10:33
Маю сьогодні невеличкий фотопоказ))) Вчора чоловік, на диво добровільно, прикріпив всі мої покупки. Тепер це виглядає так:


http://i001.radikal.ru/1106/a8/91d3df137c48.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s009.radikal.ru/i308/1106/53/79711df19142.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s006.radikal.ru/i215/1106/db/b9908a8a9ace.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i063.radikal.ru/1106/83/f3ac2f0b13f9.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i019.radikal.ru/1106/c5/7d33bc1b27eb.jpg (http://www.radikal.ru)

А сьогодні наша старша киця так мило любувалась бегоніями))

http://s45.radikal.ru/i109/1106/ce/2fa0050069e0.jpg (http://www.radikal.ru)

Зверніть увагу на задній план)))) - молодший їй явно заздрить)))

http://i016.radikal.ru/1106/5a/2f7005e4a140.jpg (http://www.radikal.ru)

tasha
06.06.2011, 12:39
DEZY, ви просто молодець, дуже все гарно виглядає. А ми в суботу ходили на весілля і всі мої плани поїхати на гуртовню з квітами рухнули. Правда помідорчики ростуть, і вже починають цвісти, особливо після підживки.

MyNameIsDezy
06.06.2011, 13:45
Весілля, теж добре)))))

Дівчата, хочу спитати у вас таке - може хтось бачив, або знає (живе у центрі), як нашим комунальним службам вдається підтримувати сурфінії висаджені на ліхтарні стовпи у такому розкішному стані... Ми вчора з чоловіком були у центрі (вибрались у оперний))) ) і я була просто шокована розкішними шапками квітів на кожному стовпі!!!!! ЯК!!!!! ???????????

Я свої поливаю по мірі висихання землі, знімаю всі відцвілі квіти, підживлюю, оприскую і що.... (((( Мой сурфінії за місяць витягнулися, нові пагони ростуть хилячками, квітки зменшились у розмірі..... Одним словом, сьогодні обчікала їх майже до половини(((( Побачу , як відростуть.

Але питання, яким чином в умовах міста рослини мають такий гарний вигляд мене страшенно мучить!!!!! Хто має інформацію - не мовчіть!!! :clapping:

tasha
06.06.2011, 14:16
Але питання, яким чином в умовах міста рослини мають такий гарний вигляд мене страшенно мучить!

То напевно все гази автомобільні, іншого нічого придумати не можу, бо не бачила, щоб їх колись підливалию

MyNameIsDezy
06.06.2011, 15:07
Цитата:
Допис від DEZY Переглянути допис
Але питання, яким чином в умовах міста рослини мають такий гарний вигляд мене страшенно мучить!
То напевно все гази автомобільні, іншого нічого придумати не можу, бо не бачила, щоб їх колись підливалию


Не може бути!!!!! Вдома два рази в день поливаю.... Я вже подумала в міську раду подзвонити)))), у відділ, який за озеленення відповідає... Але подумають, що псих звонить))))

SOLODKA
06.06.2011, 15:36
Ось тому я віддаю перевагу пеларгоніям , а не сурфініям.Правда, цього року чоловік на іменини купив 5 підвісок сурфіній.:girl_in_love:Але не минуло і місяця, а вони втратили привабливий вигляд...Щовечора поливаю, підживляла, обриваю квітки, котрі перецвіли...А пеларгонії цвітуть самі -тільки поливаю:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

MyNameIsDezy
06.06.2011, 16:22
Ось тому я віддаю перевагу пеларгоніям , а не сурфініям.Правда, цього року чоловік на іменини купив 5 підвісок сурфіній.Але не минуло і місяця, а вони втратили привабливий вигляд...Щовечора поливаю, підживляла, обриваю квітки, котрі перецвіли...А пеларгонії цвітуть самі -тільки поливаю

Який молодець ваш чоловік!!!! Мужчини рідко вважають за потрібне витрачати на квіти гороші ((((

Я постійно шукаю відповідь на це питання - як доглядати сурфінію так, щоб вона не втрачала декоративність. Поки що у мене з цього приводу такі думки (перелопатила массу інформації в інтернеті):

- любить пряме сонячне проміння ( у мене росте під дашком, можливо тому витягується);

- при втраті декоративності кущики "омоложують" - обрізають (сьогодні провела експеримент, дві з трьох сурфіній обрізала на 50%, побачимо, що буде...);

- сурфінія любить кислий грунт (думаю може воду трошки кислити, лимонкою, наприклад...)....

- сурфінія любить великі горщики (пересаджувати боюсь - поломаю гілки(((( )

Пеларгонії теж гарні квіти, але це різна краса.... Треба експериментувати - успіх десь поруч)))

Roxie
06.06.2011, 17:22
Дівчата, хочу спитати у вас таке - може хтось бачив, або знає (живе у центрі), як нашим комунальним службам вдається підтримувати сурфінії висаджені на ліхтарні стовпи у такому розкішному стані... Ми вчора з чоловіком були у центрі (вибрались у оперний))) ) і я була просто шокована розкішними шапками квітів на кожному стовпі!!!!! ЯК!!!!! ???????????
не дзвоніть у міську раду, я Вам розкажу як їх поливають - минулого року бачила.. підїжджає машина, типу тих які возять питтєву воду чи квас (така з металевою бочкою), з бочки виведений шланг і таким чином привязаний до довгої палки (у вигляді "?"), що працівниці піднімають палку з шлангом і поливають квіти. При чому коли поливають - вода ллється з усіх боків, поливають достатньо щедро

сподіваюсь пояснила зрозуміло )))

але от як часто вони їх поливають - не можу сказати.. бачила то дійство тільки 1 раз

MyNameIsDezy
06.06.2011, 18:37
Дякую))) Я так і думала, що лазити на стовп ніхто не буде...

Але питання все одно є:

- як підживлюють

- як обривають зів"ялі квіти

Вони такі гарні, що аж жаба дусить, що вдома ходиш , як с писаною торбою, а результат не той((((

Все одно, треба увійти в довіру з працівниками озеленення))) :girl_haha: і винюхати всі секрети))))

Gala
06.06.2011, 19:08
винюхати всі секрети
І з нами поділитись .Теж сьогодні сульфінії трошки обскубала,пообривала відцвілі квітки.Я теж в плані квітів початківець,але мені це стало подобатись,хожу тепер над квітами,поливаю,комашок струшую:girl_in_dreams:На другий рік сульфінії не буду купувати,багато з ними мороки з тим обриванням,хоча вони і гарні,дійсно з пеларгоніями менше клопоту.Хоча в мене квіти не на балконі,живу у власному будинку,але до вашої теми заглядаю регулярно:girl_flirt:Квіти на клумбі,на підвісному дашку і качеля вся обчіплена.Пізніше сфоткаю.

MyNameIsDezy
06.06.2011, 19:18
Рада однодумцям!!!!

Не списуйте сульфінії з рахунку - ми ще з ними розберемося))) Повинні бути секрети!!!

А це для підтримання інтересу до теми:

http://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic13878/messages/

Такі корзини бачила в Епіцентрі.

І цей форум хочу преречитати. Можливо навіть і зареєструюсь...

http://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic117537/messages/

Я просто переконана, що якщо прикласти максимум зусиль, то все вийде, а краса така , що голову зриває)))

http://s50.radikal.ru/i127/1106/e5/93c87a1b7133.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s010.radikal.ru/i314/1106/ac/e38de1dc546f.jpg (http://www.radikal.ru)

Їду в Ашан за подуктами, гляну, що цікавого в Практикері)))

Skaliaria
06.06.2011, 23:10
DEZY! Нарешті і я допишусь :) Ви велика молодець, що створили цю тему!!!
Поділюсь про сурфінії. Щоб вони були такі пишні поливаю через день підживкою щедро( тоді квіти довго тримаються), двічі вдень поливаю водою, люблять сонце, але агресивного бояться, рекомендують, так як ви зробили, обламувати довгі стебла, тоді гарно "шапочка" формується( в мене спрацювало). Цього року мене мої сурфінії тішать.
Щодо міських, думаю там є якийсь секрет з підживкою, інакше не можуть вони так гарно виглядати, можливо, щось на дні горщика...
І ще помітила, чим більшими їх купляти, тим потім вони гарніші, видно в садових центрах їх по-максимуму живлять...
Одним словом весь секрет в підживці!

Roxie
06.06.2011, 23:55
Але питання все одно є:
- як підживлюють
- як обривають зів"ялі квіти
Вони такі гарні, що аж жаба дусить, що вдома ходиш , як с писаною торбою, а результат не той((((
Все одно, треба увійти в довіру з працівниками озеленення))) і винюхати всі секрети))))
мені свекруха казала, що сурфінії вона добре підживлює курячим послідом (додає до грунту в горщики при посадці). Але в неї кури по подвірю бігають - далеко ходити не треба.. А я от думаю що буду "Вермісолом" підживлювати, він ж теж органічний, побачу що з моїх буде..

наскільки мені здається - тими квітами що в центрі на ліхтарях висять ніхто дуже не заморочується, купують нові та й все.. не раз бачила якими величезними ящиками привозять у горшках квіти а працівники їх оперативно висаджують (я працюю в центрі).. з одного боку - людям подобається така величезна кількість квітів, а тим, хто це організовує вигідно і прибутково )))

але ввійти в довіру все одно не завадить

а тема справді цікава!! і фото балконів теж чарівні!!

MyNameIsDezy
07.06.2011, 00:56
DEZY! Нарешті і я допишусь Ви велика молодець, що створили цю тему!!!
Поділюсь про сурфінії. Щоб вони були такі пишні поливаю через день підживкою щедро( тоді квіти довго тримаються), двічі вдень поливаю водою, люблять сонце, але агресивного бояться, рекомендують, так як ви зробили, обламувати довгі стебла, тоді гарно "шапочка" формується( в мене спрацювало). Цього року мене мої сурфінії тішать.
Щодо міських, думаю там є якийсь секрет з підживкою, інакше не можуть вони так гарно виглядати, можливо, щось на дні горщика...
І ще помітила, чим більшими їх купляти, тим потім вони гарніші, видно в садових центрах їх по-максимуму живлять...
Одним словом весь секрет в підживці!

Скажіть будь-ласка, а якою підживкою користуєтесь ви? Ще мені дуже цікаво, де ви купували свої сурфінії (ми так зможемо встановити, які продавці мають якісні рослини). На якій стороні ваші ростуть (південь, захід і т.д...)? Чи ростуть вони під відкритим небом? Через який час після покупки ві видалили довгі пагони?

Я теж думаю, що добриво для міських квітів додали у горщик і у разі поганого вигляду квітки її просто міняють... Але тоді вони постійно повинні мати замінний матеріал...

---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------

мені свекруха казала, що сурфінії вона добре підживлює курячим послідом (додає до грунту в горщики при посадці). Але в неї кури по подвірю бігають - далеко ходити не треба.. А я от думаю що буду "Вермісолом" підживлювати, він ж теж органічний, побачу що з моїх буде..
наскільки мені здається - тими квітами що в центрі на ліхтарях висять ніхто дуже не заморочується, купують нові та й все.. не раз бачила якими величезними ящиками привозять у горшках квіти а працівники їх оперативно висаджують (я працюю в центрі).. з одного боку - людям подобається така величезна кількість квітів, а тим, хто це організовує вигідно і прибутково )))
але ввійти в довіру все одно не завадить
а тема справді цікава!! і фото балконів теж чарівні!!


Дякую за інтерес до теми, мені дуже хочеться, щоб тут дійсно звучали поради і обговорювалися нюанси вирощування балконних квітів!

У нас в Солонці дача, правда, я туди їздити працювати не встигаю, нею займається моя мама. Так от... Вона купила декілька мішків курячого посліду, зробила з нього добриво і час від часу мені літрову банку привозить. Я вже декілька разів поливала квіти розведеним розчином куряка... Але дуже відчутного покращення не побачила. Та й з наукової точки зору)))) - курячий послід дуже багатий азотом, а нам для буйного цвітіння потрібні фосфор і калій. Я би підгодовувала куряком розсаду петуніі ще до цвітіння, а під час цвітіння можливо від цього треба утриматись, щоб не було великої зеленої ботви... Може я не права, нехай мене хтось, хто знає, підправить. Я куряк використовую для хости, папороття, дифенбахії... Для сурфіній використовую Плантон. Роблю слабий розчин при кожному поливі.

Roxie, чи можна вам партзавдання надати від нашої теми)))) Якщо в обідню перерву ви потрапите на садіння квітів в центрі, можливо попробуєте розпитати, про підживки, які вони використовують? Ми всі будемо вам дуже вдячні!

Roxie
07.06.2011, 09:50
Roxie, чи можна вам партзавдання надати від нашої теми)))) Якщо в обідню перерву ви потрапите на садіння квітів в центрі, можливо попробуєте розпитати, про підживки, які вони використовують? Ми всі будемо вам дуже вдячні!
я б з радістю, але зараз я безвиїздна з дому, бо маю малявочку 3 міс :d25: а мої співробітники квітами не цікавляться, тому навіть попросити нема кого..

Skaliaria
08.06.2011, 18:39
Скажіть будь-ласка, а якою підживкою користуєтесь ви? Ще мені дуже цікаво, де ви купували свої сурфінії (ми так зможемо встановити, які продавці мають якісні рослини). На якій стороні ваші ростуть (південь, захід і т.д...)? Чи ростуть вони під відкритим небом? Через який час після покупки ві видалили довгі пагони?
Попробую грамотно описати... Підживки купляю різні, головне для квітучих рослин. Россаду купувала в Галсаді (біля Давидова). Вдома ростуть в корзині (може зараз сфоткаю) сонце на них потрапляє вранці і ввечері, під відкритим небом, але коли збирається на дощ, то ставлю їх під сходи, не люблять вони, щоб дощ їх прибивав.
Біля свого магазину садила в бетонні клумби, то виглядали бідненько і десь через тиждень я їх пообламувала, моментально пішли в ріст, але там сонечко їх цілий день пече. Обламані гілочки я поставила в воду, читала, що їх таким чином теж укорінюють.Їх підживлюю рідше, бо рідше біля них буваю, а продавці, думаю, забувають. Домашні сурфінії на підживці вже більше тиждня не сохнуть ( тобто квіточки тримаються).
Щодо органічних підживок (курячок і т.д.), то ними я поливаю квітник, вони більше для зеленої маси, а квітучим потрібні мінеральні спеціальні підживки.
Здається все написала.

---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

Булоhttp://s010.radikal.ru/i312/1106/44/ae38e2da0a00.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

Заразhttp://s003.radikal.ru/i202/1106/81/3864737c30be.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

http://i054.radikal.ru/1106/e9/d561c78ce559.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 17:38 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

http://i071.radikal.ru/1106/eb/1a078e1376bc.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

Нажаль фотик не передав справжньої насиченості кольорів...

tasha
09.06.2011, 12:29
Ви мене дівчата заразили тлими сульфініями, що я вчора на галицькому купила собі підвісний горшок з ними, правда не маю на що їх вішити, треба гак якийсь до стелі просверлити.

DEZY, дуже сподобались ті підвісні корзини, на які ви давали лінк, от у мене питання, чи є у нас в продажі такі кокосові корзики і ті жилізні підвісні, бо я щось не бачила таких, або зле дивилась.

MyNameIsDezy
09.06.2011, 12:35
Дуже дякую Вам за таку гарну відповідь і розкішні фото!!! Чудесні у Вас квіти.

Відразу питання:

- чим підживлюєте домашні квіти, що цвітуть?

- що робите , шоб з кошиків не висипалась земля?

А я вчора мала "битву за врожай"))) Зранку знайшла у ящику за балконом таку сімейку тлі на пеларгонії!!

http://s60.radikal.ru/i170/1106/d7/da1c6992683e.jpg (http://www.radikal.ru)

Мамусу зловила, діток, кого могла теж, але відчуття, що не всіх залишилось. Тому після роботи купила трутку і увечері обробила всі рослинки. Ранком декілька трупиків знайшла. Через два тижні повторю.

Ще вчора на Новій лінії побачила калібрахоа (гібриб сурфінії). Я так втішилася, бо дуже хочу таку рослинку. І яким був мій розпач, коли я побачила, що вазони аж кишать білокрилкою((( Покликала менеджера і попросила дати мені знижку, щоб я їх вилікувала... Сказали, що у них знижки не дають і рослинки просто викинуть, якщо їх ніхто не купить((( Як так можна!!!

---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

tasha, такі кокосові корзини бачила в Епіцентрі.

loreniya
09.06.2011, 13:05
що робите , шоб з кошиків не висипалась земля?
запихаю туди кульок бос /чорний, грубий/ його на фоні землі не видно, кошики не гниють і їм не відпадає дно. на дно кулька даю щедрий дренажний слой з керамзиту - щоб корінці не гнили. але то все стосується кошиків класичних, так би мовити, а по таких кокосових я на жаль не спеціаліст... але дуже захотілось!!!

я чогось подумала що це тема буде про безлад на балконі... мол такий чарівний балкончик - весь хлам туди влазить... але це мабуть тільки в мене так... 6 метрів заскленої кладовки...

Roxie
09.06.2011, 21:26
в мене таке питаннячко: може хтось має досвід вирощування суниць на балконі? розсаду я посадила, посходила гарно, попікувала все, а от що з ними робити далі? як підживлювати? чи просто в звичайні коробки і все?

Skaliaria
10.06.2011, 01:03
чим підживлюєте домашні квіти, що цвітуть?
- що робите , шоб з кошиків не висипалась земля?
Дякую, кущики розростаються, то сподіваюсь пізніше знову потішу вас фотками :)
Домашні квіти не надто балую, не хватає часу... Іноді підживлюю якоюсь підживкою, що є в хаті.
А в кошик, як писали, виклала кульки і притиснула землею. То мені спонтанна ідея така прийшла, потім згадувала, де я таке бачила...

---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

як підживлювати? чи просто в звичайні коробки і все?
Я колись купувала саджанці суниць на привокзальному, може помічали, там один мужчина багато років сидить при дорозі і продає саджанці суниці, клубніки... так от він сказав, якщо хочете мати гарні суниці, раз в тиждень поливайте їх курячками з попелом розведеними. Правда не знаю, як нарахунок курячок на балконі, але попелом можна:girl_yes2:

MyNameIsDezy
10.06.2011, 12:39
Дякую за відоповіді! Я теж подумала, що мішок не завадить, але я би в ньому ще кілька дірок зробила, бо керамзіт це добре, але потрібно щей вентиляцію організувати. Але ідея сама по собі дуже гарна.

Про суниці, нажаль, нічого не скажу((( Але читала, що на балконі вони рідко щедро плодоносять і не бувають дуже солодкими.

У мене вчора був сумний настрій і я по дорозі додому завернула........... , ну вичайно, у Зелемінь))) Поправила собі настрій (всі фото не мої(((, я фото зробила, але на роботі нема картрідера, а дома не було флешки((( )

1. розкішним адіантумом (20 грн)

http://i051.radikal.ru/1106/e4/1cadf471d5cb.jpg (http://www.radikal.ru)

Про нього можна дізнатись, наприклад, тут:

http://www.gardenia.ru/pages/adiantum_001.htm

Тепер сижу і думаю, засипала я землею прикореневу шийку чи ні?...

2. кількома хедерками)) з різними листочками , схожими на ці:

http://s55.radikal.ru/i150/1106/cb/48f8e571b0c6.jpg (http://www.radikal.ru)

Я дуже люблю її підсаджувати до інших квітів - композиція дуже оживляється))) Купила чотири вазонки по 10 грн кожний.

3. великий вазон білої ампельної вербени (20 грн)
у крайньому балконному ящику було погане місце - з тої сторони весь час дув вітер і при дощі сильно капало з дашка сусіда зверху((( Петунія там хворіла, а розсаду лобелії змивало дощем(((, тому я туди висадила вербену, ось таку, як на фото:

http://i028.radikal.ru/1106/68/2a29b6529277.jpg (http://www.radikal.ru)

Сьогодні зранку подивилась, як дощ заливає ящики і затягнула їх на балкон...

Roxie
10.06.2011, 14:51
Я колись купувала саджанці суниць на привокзальному, може помічали, там один мужчина багато років сидить при дорозі і продає саджанці суниці, клубніки... так от він сказав, якщо хочете мати гарні суниці, раз в тиждень поливайте їх курячками з попелом розведеними. Правда не знаю, як нарахунок курячок на балконі, але попелом можна
дуже дякую! якраз маю трохи попелу!


Про суниці, нажаль, нічого не скажу((( Але читала, що на балконі вони рідко щедро плодоносять і не бувають дуже солодкими.
я не те щоб хотіла тих суниць наїстись, такий собі "спортивний інтерес" )) та й сама розумію, що їм напевне більше потрібно сонця, ніж є на моєму балконі

Skaliaria
10.06.2011, 22:40
їм напевне більше потрібно сонця, ніж є на моєму балконі
Не обов"язково! Клубніка потребує багато сонця, а суниці не такі вибагливі. Треба просто гарний сорт знайти...

Маруся-мама
10.06.2011, 22:58
Клубніка потребує багато сонця, а суниці не такі вибагливі.

Я від трускавок водмовляюсь, бо їх зжирають білки і чіпи з дейлами швидше ніж я, а он суниць вони не люблять. Суниці ростуть добре в квітнику на якому зранку тінь, а після 11-ї яскраве сонце.

Roxie
11.06.2011, 13:17
Суниці ростуть добре в квітнику на якому зранку тінь, а після 11-ї яскраве сонце.
в мене сонце після 14,00.. побачу які будуть суниці ))

Skaliaria
12.06.2011, 00:37
зжирають білки і чіпи з дейлами
О, та-а-ак, знаю я "ваших" шкідників ;)

Ума
12.06.2011, 22:04
хто не має часу/бажання приділяти багато часу квітам, це сульфінії і пеларгонії

то хибне твердження. Насправді, сульфінії дуууже вибагливі у догляді,а пеларгонії навпаки.

Маю 2 балкони. Один на схід (якийсь там південо-півннічний) сонце до обіду, інший на заході сонце з 12. Балкони відкриті. Вже років з 12 як не більше проводила експерименти з балконними квітами. Найбільше мені подобались сульфінії. Але останні роки не встигаю усі квіти (бо і під вікнами маю горщики) доглянути, тому перейшла на пеларгонії + бакопу. Цьогоріч, правда, ремонт. тому квітів майже нема.

Розкажу свій досвід по сульфініям:
1. Найкраще брати імпортну розсаду. За роки спробувала різну - імпортну, вітчизняну і власну розсаду. Ота польська найкраща - витривала до сонця, вітрів і дощів. Якщо правильно доглядати, то мала роки коли ще в кінці листопада мала гарні цвітучі килимки під вікнами!!! Зараз я купую лише в Чижках. Вони з Польщі отримують розсаду в черенках і тут лише вирощують під продаж.
2. Щоб була пухнаста шапка у квітки, то потрібно у відрослій гілці (коли довжина така як вам підходить) останнє суцвіття щепити, так би мовити відрізати\обламати, тоді ця гілка в довжину не росте, а на квітці пускаються нові гілки. Одного року я не щепила, то в довжину виросли майже на 1м, був суцільний килим по балкону,а ле за ними вкрай важко доглядати.
3. Сульфінії люблять сонце (навіть пряме) і рясне підливання. Тому їх необхідно підливати щодня!!!! двічі у день!!! дуже рясно!!! І підливати варто, коли не палить пряме сонце, бо можна нашкодити! Крім того, я щодня зранку і вечір підливаю їх плантполівською підживкою для сульфіній. Направду, кращої підживки не бачила! Хоча продавці кажуть, що потрібно раз на тиждень підживлювати, але на своєму досвіді я знаю, що краще щодня - розвожу на око до рожевого коліру усю воду і підливаю. Ще одне, я квіти підливаю навіть в дощ. Щоправда не так рясно і не конче двічі на день.
4. Важливо для сульфіній до кінця очищати їх від зів"ялик квіточок чи вже сухих, бо інакше квітка швидше перейде у фазу (не знаю як то по біології називається), коли вона вже працює не на нові суцвіття, а на ріст коробочок з насінням - в насіннки переходить, тому настає такий момент, що ще серпень_вересень, ви правильно доглядаєте, а нижні гілки квіток безупинно починають сохнути... цей процес вже не зупинити. і незабаром у вас буде гербарій. Тому важливо відшукувати такі сухі квітки і їх витягувати, щоб не утворювалися коробочки з насінням. Тому добре, коли квіти не надвто довгі і до них зручно нагнутися і вичистити усі зів"ялості, особливо з нижніх шарів квітки.
5. Якщо квітка попала під сильний дощ/зливу і усі квітки ніби порвані, то не жалкуйте їх всіх обірвати - чим швидше з цим покінчите, тим швидше відростуть нові і у вас знову буде килимок!!!
6. ну і сульфінії різні бувають по кольору, розміру квітки, об"єму і тп. Відповідно одні можуть бути лише пухнастими,а ле ніколи не будуть довгими, інші мають гарні квіти, але не дуже рясно і тп. Мої улюблені такого темно-рожевого кольору (малинові), вони дуже рясні, густі і довго цвітуть. Дуже густо насаджувати теж не варто - на метровий горщик я беру 5-7 кущиків (купую невеличкі, відповідно недорогі, бо на весь будинок мені тре 50 кущів). Яещо загусто насадити. то з часом будуть жертви- повінстю зів"ялий кущ, хоча то не буде видно з вулиці, просто інші квіти його задушать своїм авторитетом :)
як ще щось нагадаю, то допишу.

і про пеларгонії:
1. Є зональна і ампельна. Зональна росте густо, але майже не звисає - вона на грядки (хоча я на балкон теж саджу, максимум вона звисне, прикриє горщик), а ампельна, можливо не така рясна по суцвіттю як зональна, але звисає вниз дуже гарно!.
2. Теж підливаю, теж підживкою плантполівською,а ле не так часто як сульфінію
3. у догляді значно проста. Вийшов попити кави на балкон - обірвав можливо яке зів"ялепожовкле листячко і все. Хоча я на фоні сульфіній люблю старі віджилі квіти обрізати.
4. любить сонце.

По моїм підрахункам на гарні сульфінії мені щодень (десь з липня по кінець вересня) треба затрачати 2години щодня, щоб за ними доглядати. А за пеларгоніями менше півгодини.Але люблю я більше сульфінії. От наступного року знову куплю сульфінії... називається, не мала баба клопоту...

п.с. як знайду минулорічні фото квітів, то обов"язвово покажу

Strekoza
13.06.2011, 00:56
то хибне твердження. Насправді, сульфінії дуууже вибагливі у догляді,а пеларгонії навпаки.

Ума, згідна з Вами - пеларгонії однозначно потребують менших затрат часу, але сульфінії, як на мене, не є аж такими вибагливими.
Цього року маю такий приклад. Купували разом три господині розсаду (в т.ч. моя мама) - найгарніші квіти на даний момент в нас. Мої рекомендації:
1) Про те, що писала Ума - "щепити" - тобто обламати завязки (цього року купували розсаду ще без квітів), трохи було шкода відривати ті майбутні пуп'янки, але в такому випадку рослини гарно вкорінюються і зараз мають пишну і густу зелену шевелюру. Зрозуміло, якщо обібрати всі ці завязки, квіти розцвітуть тільки через деякий час, потрібно набратись терпіння
2) Підливати щодня - однозначно, тим більше в спеку. Ми підливаємо ввечері. Підживку купуємо (не памятаю виробника, можливо той самий, що в Уми) - червона пачка з намальованою квіткої сульфінії, в гранулах, підживку даємо до води щодня
3) Наші квіти (приватний будинок, зовнішнє підвіконня) є під мінімальним дашком, тому там більше сонця+трошки тіні
4) Поєднувати в одному горщику сульфінії з іншими квітами потрібно дууже обережно (ми не поєднуємо ніколи), зрештою як і будь-які інші рослини між собою, щоб одна не "витіснила" іншу

Витрати часу (два вікна, по два довгих вазона, в кожному 4-5 кущиків) - щодня 20-30 хвилин максимум. Звичайно, це потрібно врахувати, але, як на мене, всі рослини потребують догляду і сульфінії того варті.

Але люблю я більше сульфінії.
І з цим згідна на 100%.
Чесно кажучи, собі додому не знаю, чи взагалі б пеларгонії купувала, хоча вони по-свому дуже симпатичні, просто це "не моя" квітка

MyNameIsDezy
13.06.2011, 14:40
Дівчата, дякую, що підтримали тему такими практичними порадами! Як раз для цього я її і відкривала - щоб ті, хто вже щось з цього приводу знають, ділились своїм досвідом і показували результати)))

Я погоджуюсь майже з усім, що було написано в постах Уми і Стрекози. Що цікаво, що дійшла до цього читаючи статті в інтернеті та власним досвідом. Лише уточню, дещо від себе.

1. Дійсно, квіти від Рlantpol Україна - найкращі! Я ще на початку весни прочитала про цю фірму на одному київському сайті. Там дівчата писали, що вони продають тільки гуртом і компонували свої замовлення, щоб їм робили доставку полетами. Тепер знаю, що у их є і роздрібна торгівля. Правда, ще туди не доїхала. Але.... Увійшовши в дружні стосунки з працівниками Епіцентру винюхала, що їх квіти саме з Рlantpol Україна!!! Тому, хто не може їхати Чижки - ваша дорого в Епіцентр. Там зараз якраз розпродаж і можна дешево купити ще гарні рослини. Щоя у суботу і зробила (бачили би ви вираз обличчя мого чоловіка))) )

Спеціально даю посилання на цю сторінку сайту Рlantpol Україна, вважаю її дуже інформативною - ті, хто ще не добре розбирається у сортах квітів, може її використовувати як енциклопедію і створювати список покупок на наступний рік)))

http://plantpol.com.ua/offers/transplants/proposal/

Ось моя сурфінія від Рlantpol Україна придбаної в Епіцентрі. Це справжній кінь))) - за раз дудлить 1,5 - 2 л води)))


У суботу прикупила ще декілька калібрахоа і пару махрових білих сурфіній, які будуть жити в кованих кашпо (теж Епіцентр 29 грн за шт):---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

[/COLOR]Дівчата, мені капець - знову завантажилися великі фото. А я ж їх редагувала(((( Мене точно копнуть з форуму - пан Левандівка робив мені останнє китайське попередження. Бігме , я не навмисно!!!! Якщо що... Прощавайте)))


ВСТИГЛА ВИДАЛИТИ!!!)))

Спрбую ще раз:

як виросла сурфініяза місяць:

http://s009.radikal.ru/i310/1106/93/d0ef8f80bc6f.jpg (http://www.radikal.ru)

калібрахоа :

http://s003.radikal.ru/i201/1106/8d/cb359e08917c.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i053.radikal.ru/1106/55/dccd5a7846c9.jpg (http://www.radikal.ru)

махрова сурфінія:

http://i044.radikal.ru/1106/5e/c11f3d91dd83.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i027.radikal.ru/1106/84/fec76e577b75.jpg (http://www.radikal.ru)

Roxie
14.06.2011, 00:21
DEZY, супер квіти!! а рожеві просто бомба!! мої ще не цвітуть, зацвітуть - теж буду хвалитись )))

Skaliaria
14.06.2011, 01:05
Маю гарну новину. Ті гілочки, що обламувала з сурфінії всі пустили корінці в воді, буду на тижні висаджувати :)
Я висіювала також петунію чи сурфінію, пізніше уточню, з 5-ти насінин виростила 3 кущики, але які неймовірні квіти, я таких ще не бачила, починають помалу цвісти, пізніше сфоткаю...

MyNameIsDezy
14.06.2011, 11:19
DEZY, супер квіти!! а рожеві просто бомба!! мої ще не цвітуть, зацвітуть - теж буду хвалитись )))

Мої забалконні теж сидять((( , тільки лобелія підростає потрошку. Навіть не знаю чого їм бракує... Може адаптуються...

---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:04 ----------

Skaliaria

Маю гарну новину. Ті гілочки, що обламувала з сурфінії всі пустили корінці в воді, буду на тижні висаджувати
Я висіювала також петунію чи сурфінію, пізніше уточню, з 5-ти насінин виростила 3 кущики, але які неймовірні квіти, я таких ще не бачила, починають помалу цвісти, пізніше сфоткаю...

Рада за Вас!!! Мені у воді ще ні разу не вдалося вкоренити, а я постійно у вітальні ставлю букетики з сурфінії...

На початку весни була повним чайником в питанні цих квітів, так от, я вичитала, що сурфінії насінням не розмножуються і все що виросло з насіння і схоже на сурфінію, це ампельна петунія.... Тому, щоб мати на другий рік сурфінію, тереба постаратись зберегти на зиму маточну рослинку і познімати з неї череночки. Я вже думаю, як використати наше горище, яке має вікно, щоб зробити там зимування для рослин.

Дівчата, давайте фото))) - дуже хочеться вашу красу бачити)))

MyNameIsDezy
14.06.2011, 15:21
Дозволю собі посперечатись стосовно квіткових композицій із сульфініями. Як вам таке?

http://s44.radikal.ru/i106/1106/ef/a12a976e3878.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s52.radikal.ru/i138/1106/9a/259f5151dd9f.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s009.radikal.ru/i308/1106/e1/3938f84c7593.jpg (http://www.radikal.ru)

Я від цього у захваті (вже маю іпомею!!!)

http://s014.radikal.ru/i329/1106/d4/12939f7dcb9d.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s004.radikal.ru/i205/1106/81/b27292b30236.jpg (http://www.radikal.ru)

Цю і не тільки цю красу, можна побачити на такому сайті (вибачте за поганий переклад):

http://translate.google.com/translate?hl=ru&prev=/search%3Fq%3Dsupertunia%2Bpriscilla%26hl%3Dru%26lr %3D%26newwindow%3D1%26sa%3DG&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.pwcertified.com/grower/ce_index.cfm%3Fcontent%3DCombinations

Прошу звернути увагу, що якщо клікнути по фото, то відкривається сторінка де показана схема посадки і кількість рослин.

Якщо цікаво я буду викладати ішні свої знахідки в інтернеті і покажу які композиції квітів є у мене зараз

nataliya
14.06.2011, 15:30
Як вам таке?яка краса.

MyNameIsDezy
14.06.2011, 16:04
Продовження:

http://www.pwcertified.com/grower/combos/

http://www.pwcertified.com/grower/combos/?s=1&sSeason=Fall

nataliya
14.06.2011, 23:00
ще ось такі балкончики
http://i011.radikal.ru/1106/e9/b26c6ae4e8f6.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i035.radikal.ru/1106/aa/510f9b3d7ebd.jpg (http://www.radikal.ru)

Skaliaria
15.06.2011, 14:58
ні разу не вдалося вкоренити
А ви опустіть їх нище у воду, зазвичай корінці відростають не в кінці стебла, а вище біля листочків і бокових відростків.

Gajka
15.06.2011, 15:37
А ви опустіть їх нище у воду, зазвичай корінці відростають не в кінці стебла, а вище біля листочків і бокових відростків.
І я так вчора зробила, за Вашою рекомендацією.
Посадила вчора 4 різних кольори сурфінії і два бальзаміну
такі:
http://i016.radikal.ru/1106/67/147f51fd74ef.jpghttp://i062.radikal.ru/1106/62/9ed2fbb866e8.jpg
Маю ще розсади, які сіяла сама, але з того всього зійшло тільки чотири сорти, зараз не можу сказати, які точно. Цікаво чи ще з них щось буде, бо сіяла пізно і якісь вони зовсім маленькі.

Gajka
16.06.2011, 23:13
Посадила вчора два кольори бальзаміну
Сьогодні докупила ще два, бо прочитала, що він має рости у вузькому горщику, а я посадила у довгий.
http://s60.radikal.ru/i169/1106/49/6065fd65d1f6.jpg

MyNameIsDezy
16.06.2011, 23:59
Цитата:
Допис від DEZY Переглянути допис
ні разу не вдалося вкоренити
А ви опустіть їх нище у воду, зазвичай корінці відростають не в кінці стебла, а вище біля листочків і бокових відростків.

Дякую))) Буду пробувати. Поки що мені вдалося вкоренити тільки у землі.

---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

Цитата:
Допис від Олюшка Переглянути допис
Посадила вчора два кольори бальзаміну
Сьогодні докупила ще два, бо прочитала, що він має рости у вузькому горщику, а я посадила у довгий.

Дуже гарні квіти! Тільки виберіть для них правильне місце, бо бальзамін не любить прямого сонячного проміння. Це рослинка, що любить тінь.

Я теж дещо прикупила і квіти, і підставки. Постараюсь як найшвидше показати)))

А поки що покажу, як виглядає мій балкончик із вулиці... Шкода, що петунії у ящиках ще маленькі і їх не видно з вулиці, але по трошки ми ростемо, особливо на очах росте лобелія.

http://s008.radikal.ru/i304/1106/6f/b02f1ef6d270.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i035.radikal.ru/1106/5e/1f6627ce344f.jpg (http://www.radikal.ru)

Gajka
17.06.2011, 00:14
Дуже гарні квіти! Тільки виберіть для них правильне місце, бо бальзамін не любить прямого сонячного проміння. Це рослинка, що любить тінь.
Дякую!
Це все знаю, але не маю вибору, бо балкон один і той з південної сторони, буду рясно поливати, бо він любить це і надіятися, що все з ним буде ок.

Skaliaria
20.06.2011, 00:05
Обіцяне фото красунчиків вирощених з насіння
http://i021.radikal.ru/1106/16/8da51a15de6b.jpg (http://www.radikal.ru)

MyNameIsDezy
20.06.2011, 09:37
Краса неземна!!!! А головне, що вирощене з такої малюсенької насінинки!!

Моя лобелія з насіння теж по торошки підростає, деякі пагони вже хочуть цвісти - моїй радості немає меж))) Вчора цілий день захищала забалконні ящики від дощу, але придумала не погану , а головне, дуже просту конструкцію.

А я у суботу прикупила помаранчеву каліброшку - давно мріяла про цей різновид петунії.. Зараз на роботы приїду кину фото, бо вже запізнююсь(((

SEPTIMA
20.06.2011, 20:52
Це мій один із балконів,правда тільки з одного боку.Знизу виглядає, ще краще.
http://i041.radikal.ru/1106/00/12479d204441.jpg
У мене ще перед будинком висять такі 3 вазони.
http://i011.radikal.ru/1105/8d/93521f7cbabf.jpg
http://s45.radikal.ru/i108/1105/15/001977bf08eb.jpg

MyNameIsDezy
20.06.2011, 21:17
SEPTIMA, дякую Вам за чудові фото! В першу чергу хочу відмітити, що у Вас прерасний будинок! Надзвичайно гарна ковка на дашках. Квіти теж дуже гарні. Поєднання пеларгонії з бакопою взагалі безпрограшний варіант. А у Вас пеларгонія ще й такого надзвичайного кольору. Я теж не втрималася і купила яскраво рожеву пеларгонію і композиція у мене теж з бакопою, правда я ще до них хедеру підсадила;

http://s08.radikal.ru/i181/1106/92/21ad343ca184.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 20:17 ---------- Попередній допис був написаний в 20:11 ----------

Ще не можу не поділитьсь з вами моєю радістю - починає цвісти пеларгонія Бланка, яка вже місяць сиділа і ростила лопухи. Я вжк думала, що ніколи не зацвіте(( А вона одночасно штук тринадцять цвітоносів викинула!!!!

http://s009.radikal.ru/i307/1106/5c/b9cf4abf66ea.jpg (http://www.radikal.ru)

Вона теж у композиції з хедерою і алісумом.

Ще дуже тішить біла міні хризантема - цвіте вже місяць без жодної зів"ялої квітки:

http://i033.radikal.ru/1106/09/a08130383f8a.jpg (http://www.radikal.ru)

Бакопу страшенно люблю, але зараз в дощі вона у мене погано цвіте(((

SEPTIMA
21.06.2011, 11:49
DEZY дякую за теплі слова, але це все я не сама робила, а людина, яка на цьому розуміється.Ми з нею співпрацюємо уже не перший рік, а я тільки намагаюся доглядати.Мені найбільше подобається те, що все посаджено з розумом і думкою про майбутнє. Пеларгонії, які звисають до осені розростаються, аж до самого низу і бакопа також.І виглядає, як цілковитий палас із квітів.
А у Вас є чому повчитися і запозичити для себе.

MyNameIsDezy
21.06.2011, 13:44
DEZY дякую за теплі слова, але це все я не сама робила, а людина, яка на цьому розуміється.Ми з нею співпрацюємо уже не перший рік, а я тільки намагаюся доглядати.Мені найбільше подобається те, що все посаджено з розумом і думкою про майбутнє. Пеларгонії, які звисають до осені розростаються, аж до самого низу і бакопа також.І виглядає, як цілковитий палас із квітів.
А у Вас є чому повчитися і запозичити для себе.

У мене можна запозичити хіба великий ентузіазм у цій справі))) Я тільки цього року почала вирощувати квіти і всі знання шукаю у Інтернеті.

Я помітила, що Ваші композиції містять два вида пеларгоній - ампельну і зональну. Розумно зроблено, бо квіти схожі за виглядом, що не створює хаос, а ростуть так, що горщик повністю заповнений. Цю ідею я би рекомендувала тим, хто хоче мати квітучий балкон з пишним килимом квітів, але не докладати за його доглядом великих зусиль - пеларгонії навіть поливати не кожен день потрібно, вони не люблять перелив і земля повинна у горщиках між поливами просихати. Крім того, це досить економний варіант - пеларгонії значно легше зимують ніж ті ж сурфінії, які потребують особливих умов. І на наступний рік з одного куща пеларгоній можна отримати декілька нових кущиків і не витрачатись на купівлю рослин весною.

---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

Хочу запропонувати вам гарну статтю про пеларгонії:

http://after40.ru/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%83%D1%85%D0%B0%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D 1%8C-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8C%D1%8E/

http://s19.radikal.ru/i192/1106/77/c641acfe7823.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s05.radikal.ru/i178/1106/ab/ac6e0207e1ca.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s43.radikal.ru/i101/1106/4e/cd12328459b2.jpg (http://www.radikal.ru)

Gala
21.06.2011, 15:05
Покажу свої квіточки
http://i041.radikal.ru/1106/9f/edcf9d0425f5.jpg
http://i064.radikal.ru/1106/06/51f33e63af6f.jpg
Вербена
http://s56.radikal.ru/i151/1106/0a/7669a5e139fb.jpg
http://i082.radikal.ru/1106/cb/2c9b1a77285e.jpg
http://s010.radikal.ru/i311/1106/71/a4b49f65a0be.jpg
http://s005.radikal.ru/i209/1106/57/36cef461f826.jpg
Я б ще показала,але і так багато фоток заклала,боюсь щоб не сварили...

SEPTIMA
21.06.2011, 18:31
Я не залишаю квіти на зиму.Все викидає, разом із землею, а навесні знову везу до своєї "квітникарки" і вона насаджує мені щось нове.
Пробувала залишати на зиму, але вони втрачають свій вигляд.

MyNameIsDezy
22.06.2011, 12:25
Gala, у Вас дуже гарні і доглянуті квіти! Особливо мене вразив стан бакопи - я ніяк не можу добитись такого ярсного цвітіння((( Фуксія теж капризна квітка, а у Вас вона просто розкішна. Видно, що Ви ставитесь до них з любов"ю)) Поділіться будь-ласка досвідом, які добрива Ви використовуєте. Можливо маєте якісь секрети? Сижу із записничком)))

---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

SEPTIMA, Вам з одного боку легше, а з іншого я так люблю копатися в горщиках, сіяти насіння, вибирати розсаду, створювати композиції, що ніколи нікому би це задоволення не віддала)))) ,хоча багато працюю і часу завжди бракує)))) Часом навіть думаю, що змініла би свою нервову роботу головного бухгалтера на посаду квітникаря)))

Gala
22.06.2011, 15:41
Дякую,але я теж новачок.Добрива купляю у знайомих продавців квітів Зараз сфоткаю їх і покажу.А фуксію купувала одну з дрібними квіточками,видно що цвіте на фото ,а іншу з більшими квітами,вона була дуже гарна,але швидко відцвіла і тепер не має жодної квіточки,можливо не любить сильного сонця,не знаю...і ще помітила на ній якусь гусінь...буду чимось сьогодні бризкати...Теж на фото тому з іншого боку видно.
На рахунок бакопи взагалі секретів немаю,просто рясно поливаю і обризкую і час від часу підживляю.
Ось таку підживку використовую,кажуть сама краща для квітучих рослинок
http://s45.radikal.ru/i108/1106/78/453770c2b9ca.jpg
І ще хочу показати яка в мене перша лілія розцвіла:girl_in_love:
http://s46.radikal.ru/i114/1106/32/6b27386d51a5.jpg

MyNameIsDezy
23.06.2011, 11:08
Дякую за відповідь. Я теж користуюсь цими добривами, тільки для сурфіній використовую спеціальні, а ті що ви показали даю пеларгоніям.

http://i064.radikal.ru/1106/c4/81d613ab1162.jpg (http://www.radikal.ru)

tasha
23.06.2011, 11:15
Ось, як підросли мої помідорчики. Вибачте за якість, фотки роблю телефоном.

http://s08.radikal.ru/i181/1106/d7/0aa900489e3c.jpg

Roxie
24.06.2011, 00:29
так люблю копатися в горщиках, сіяти насіння, вибирати розсаду, створювати композиції, що ніколи нікому би це задоволення не віддала)))) ,хоча багато працюю і часу завжди бракує)))) Часом навіть думаю, що змініла би свою нервову роботу головного бухгалтера на посаду квітникаря)))
читаєте мої думки!! тобто навіть не думки, а КРИК МОЄЇ ДУШІ!!! в мене єдина радість на роботі була - мої квіти, якими позаставляла усю кімнату!! а моя маленька мрія - магазинчик з квітами!!!

Маруся-мама
24.06.2011, 04:19
Такс... бачу пора мого чоловіка до вас підсадити. Він також кожен клаптик земли чимось засадив.

MyNameIsDezy
24.06.2011, 10:47
Чоловік симпатичний???))) Тоді беремо)))) Мій зелень тільки в салаті признає((((

я_тут
29.06.2011, 13:41
Дівчата,колись в цій чи іншій темці читала про спеціальне добриво для сурфіній і щось не можу найти,то ніби порошкове чи щось таке,або порадьте якесь хороше будь ласка

OxankaF
29.06.2011, 14:04
Я до вас за порадою. З"явилась у нас на балконі білокрилка. Хто зустрічався з такою марою, чим порадити виводити?

Skaliaria
29.06.2011, 23:28
чим порадити виводити?
Якимсь інсектицидом. Підіть в спеціалізований магазин, там вам достовірно підберуть засіб.

MyNameIsDezy
30.06.2011, 18:18
я_тут

Дівчата,колись в цій чи іншій темці читала про спеціальне добриво для сурфіній і щось не можу найти,то ніби порошкове чи щось таке,або порадьте якесь хороше будь ласка

Нажаль, не можу цитату вставити(((

Я поливаю свої петуніі та сурфінії, а також пеларгонії водорозчинним добривом Плантон. Його можна купити в багатьох місцях - на Шуварі, в Епіцентрі, на фірмі Плантпол в Чижках, яка є його дистрибютором. Ціни від 17 грн (Плантпол) до 25 грн (Епіцентр). Виробник рекомендує з кожним поливом, я даю раз в день, тобто , якщо поливаю два рази в день, то добриво даю тільки раз.

http://i028.radikal.ru/1106/dd/36ac9da138e7.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

OxankaF

Я до вас за порадою. З"явилась у нас на балконі білокрилка. Хто зустрічався з такою марою, чим порадити виводити?

Це гидота ще та, але боротись можна.

Почитайте тут:

http://florall.ru/belokrylka

Купити Актелік і Актару можна у садовому центрі Світязь на Городоцькій біля Мотозаводу. Коштує одна ампула 3,50. Я вже актарою травила тлю на пеларгонії. Прошу звернути увагу, що Актелік більш дієвий, але дуже смердючий і досить агресивний до всього живого. Актара зовсім без запаху і добра тим, що нею можна тільки поливати - рослина втягує інсектицид з водою і стає отруйною для шкідників. Обробку треба повторити декілька раз.

---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:11 ----------

Дівчата, хочу Вас запитати, чи вирощуєте ви сортові пеларгонії і чи маєте бажання продати чи поділитись череночками. Я просто зрозуміла, що ті пеларгонії, що продаються в магазинах - це , якщо можна так сказати, простолюдинки в світі пеларгоній, а є справжні принцеси та королеви. Я так захопилась цими квітами, що дуже хочу їх мати. Є цілі сайти любителів пеларгоній, де вони обмінюються рослинами , жодної людини зі Львова я там не знайшла(((( Можливо Ви маєте інформацію про колекціонерів пеларгоній у Львові - буду за неї дуже вдячна!

Roxie
01.07.2011, 14:02
пеларгонії, що продаються в магазинах - це , якщо можна так сказати, простолюдинки в світі пеларгоній, а є справжні принцеси та королеви.
а різниця між одними та іншими у цвітінні? тобто у кольорах чи ще в чомусь?

SOLODKA
01.07.2011, 18:46
Купила сьогодні ( несподівано навіть для самої себе) 5 пеларгоній королівських у Зелемені за смішною ціною-15 грн. одна.:girl_flirt:
Це так я купувала горщик у вигляді черевика:girl_yes2:За ним їхала...

Маруся-мама
01.07.2011, 19:24
А мій муж вчора вже зібрав перший пурядний урожай - мішок огірочків.

---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:18 ----------

Чоловік симпатичний?

А я знаю? Мені файний.

У нас з тим якось навпаки вийшло. Він у мене до землі, а я одного разу посадила квіточки то їх щось поїло і вони повиздихали заким розпустились.

Показую що він насадив. Це на балькончику такі вазонки поставив

http://s001.radikal.ru/i194/1107/28/0b940620fe5a.jpg

А це так перед хатою, засадив. Тут ще знимки коли мало квіток розпустилось. Через день-два будуть гладіолуси цвісти.

http://i003.radikal.ru/1107/04/bb51d156ed8b.jpg

http://i003.radikal.ru/1107/dc/0e728fb8e856.jpg

http://i039.radikal.ru/1107/f1/b46bec3faa59.jpg

А се наш город

http://s07.radikal.ru/i180/1107/cc/451117ac32c7.jpg

тут огірки ще тільки цвіли

http://s005.radikal.ru/i209/1107/3f/a85743f3f9ca.jpg

малинка! Вчора вгощали гостей, мали жменьку малинки. МНЯМ!

http://s014.radikal.ru/i327/1107/35/ab7e03727ee7.jpg

але ви бачите той горщик, що за малинкою? Знаєте що він туди засадив? КАВУН!!!

MyNameIsDezy
02.07.2011, 12:20
Roxie, різниця просто вражаюча!!! Погуляйте тут, все самі побачите, тільки треба зареєструватись:

http://www.pelargonium-club.ru/

SOLODKA, вітаю Вас з покупкою, не знаю чи Ви в курсі - королеви дуже специфічні і примхливі, тому прочитайте про них побільше, на посиланні зверху багато інформації. Я ще не ризикнула купити королеву))

Маруся-мама, Ваш чоловік просто золото!!! Огірки - це добре, але щоб чоловік любив квіти і робив біля дому таку красу!!! Перекажіть йому, що принаймні одна велика шанувальниця у нього уже є)) А мій реагує на квіти, як вампір на часник))) Прикро((!!!!!!

MyNameIsDezy
02.07.2011, 23:44
Хто знає, коли ця гидота за вікном закінчиться((((???

Бідні квіточки сидять в тепличці((

http://s004.radikal.ru/i206/1107/ae/332b0e5bb269.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s47.radikal.ru/i115/1107/22/8cd6c1c30171.jpg (http://www.radikal.ru)

Сьогодні , нарешті, зробила підвязку для духмяного горошка, може зацвіте?

http://s48.radikal.ru/i119/1107/b6/0ab36ea423ec.jpg (http://www.radikal.ru)

СУУУУМНО!!!!

Маруся-мама
03.07.2011, 02:17
DEZY, дякую! Передам. Я йому все кажу що хвалю його дівчатам, а він не вірить думає що тільки всім розказую який він вредний. Та поміж вредністю ще й багато файного буває, а нє? :girl_wink:

королеви дуже специфічні і примхливі

О! а я навіть не знала що вони так називаються. Вони мого чоловіка слухаються, сонечка він їм багато дає, і вони гарно цвітуть.

SOLODKA
03.07.2011, 16:18
Знаю-знаю:girl_yes2::girl_yes2:,але вони мені набагато більше подобаються,ніж сурфінії(ті,що подарував чоловік,він про це не знає..:girl_wink:).Мої мають ну зовсім не естетичний вигляд(підливала,підживляла,обламувала відцвілі квіточки,обрізала чуть-чуть, говорила до них,щоб гарно цвіли, тішили всіх своєю красою..)-ну чого вони ще хочуть....
А пеларгонії цвітуть- цвітуть...:kiss:

MyNameIsDezy
03.07.2011, 23:23
Це зональні цвітут і цвітуть, а королівські мають великий період спокою((

Шкода, що Ви не мзогли потішитись сурфінією, моя росте добре))

http://s61.radikal.ru/i174/1107/4a/7962cd3ad442.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s11.radikal.ru/i183/1107/49/22b615eccde6.jpg (http://www.radikal.ru)

MyNameIsDezy
04.07.2011, 12:39
Ось цитата із спеціалізованого форуму по пеларгоніям. Мова іде про королівські. Перепрошую, цитую мовою оригіналу.

Если не будет прохладной светлой зимовки (эти условия необходимы для закладывания цветоносов), то лучше не рискововать приобретать, иначе будет разочарование.

Думаю, що в умовах наших квартир з центральним опаленням, такі умови створити досить важко((( Тому я і не ризикую їх купувати.

Medusa
04.07.2011, 13:02
в умовах наших квартир з центральним опаленням
Але на зашкленому балконі якраз буде прохолодно, і світло, чи не так?

Yga
09.07.2011, 01:14
А це мій фонтан з квітів http://s012.radikal.ru/i319/1107/bf/01c26b5fb8c2.jpg
http://s002.radikal.ru/i200/1107/f2/d1a2cc29a81a.jpg http://s49.radikal.ru/i124/1107/30/eaff563de970.jpg

MyNameIsDezy
11.07.2011, 21:40
Yga, дякую Вам за фото. У Вас дуже доглянуті квіти. Скажіть будь-ласка, що за рослинка на останньому знімку?

Florena
11.07.2011, 22:45
Скажіть будь-ласка, що за рослинка на останньому знімку?
Це різновид мініатюрної традесканціїї, яку вирощують на вулиці, на зиму можна забирати у приміщення, вона багаторічна рослинка.

romaschka
11.07.2011, 23:05
Мушу виставити красоту,яку сфотографувала в Австрії
Незнаю чи то там клімат підходящий для цих квітів чи що, тому що ту красоту я сфотографувала в кінці вересня, в нас вже такого нема
http://i036.radikal.ru/1107/08/e4a563505a1d.jpghttp://s12.radikal.ru/i185/1107/c8/41dd55534e8a.jpg

Yga
12.07.2011, 17:44
У Вас дуже доглянуті квіти. Скажіть будь-ласка, що за рослинка на останньому знімку?
Дякую :girl_curtsey: Я не знаю,мені її подарували співробітники на день народження знаючи мою пристрасть до квітів.Але можу сказати про неї, що вона не любить надмірного сонячного світла, бо в мене на жаркому сонячному балконі після декількох днів спеки цвіт з них облітає не розквітнувши, а в похмурий період дощів він оживає і повністю вкривається білими квітами і має форму такого собі шаріка.

Roxie
16.07.2011, 16:42
Roxie, різниця просто вражаюча!!! Погуляйте тут, все самі побачите, тільки треба зареєструватись:
http://www.pelargonium-club.ru/
Я В ШОЦІ!!!! я завжди вважала герань такою собі квіткою, яка росте будь-де і не вимагає особливих умов і завжди вони якість однакові... а тут вперше бачу тааакуу величезну різноманітність!!!!! (в мене щелепа опустилась до підлоги і чекає поки її підніму) :wacko1:

Просто неймовірно!

І ду речі, DEZY, у Вас дуже гарний балкончик!

MyNameIsDezy
22.07.2011, 20:18
Roxie, дяую за похвалу))) Але я ще повний чайник у цій справі.

Дівчата, якщо вас цікавить більш професійний підхід до вирощування квітів на балконі, сходіть сюда:

http://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic117537/messages/?PAGEN_1=66

Там є тема про вирощування петуній. Дуже корисно почитати.

Oddly
22.07.2011, 22:51
Привіт, дівчата-балконні квітникарки!
Я знову в цій гілці після відпустки - тепер можна зайнятися своїм балкончиком всерйоз. а найголовніше, що вже от-от встановлять на ньому поручні і боковинки.
тепер час конкретно взятися за квіти - ретельно підібрати такі, які в таку пору ще актуальні і добудуть якомого довше восени.

зараз почитую, що би таке придумати з плетеними рослинами, які готові більш-менш вже можна купити.
радьте.

romaschka
23.07.2011, 12:40
після дощів вже не так гарно виглядають, але
http://s005.radikal.ru/i211/1107/ad/d3166aebdb86.jpghttp://s58.radikal.ru/i161/1107/2e/2dbcd539cf20.jpg

LADY DANCER
27.07.2011, 01:43
Всім привіт, дівчата! Я тут новенька.:girl_bye: Якраз вирішила переробити балконне звалище на місце для приємного відпочинку. Ремонт доробляється, розсаду потрохи скуповую і тягну до хати. Розумію, що кінець липня - це трохи пізнувато, але ну дуже вже хочеться квіточок гарних. Накупила сульфіній, вербуни і бакопи. Цікавить таке питяння: як їх власне грамотно пересадити в балконні горщики (не смійтесь, це мої перші спроби у в цій сфері:girl_blush2:). І що робити коли прийде холод і голод? Позбирати зернята з коробочок і садити навесні?Розкажіть як ви організовуєте весь цей процес.Дякую!

Oddly
03.08.2011, 18:24
ось, вже є перила. тут видно тільки один кут, але з іншого боку - все так само.
http://s010.radikal.ru/i311/1108/44/be9d69450d96.jpg


час їхати за квітами - серпень, мабуть, вже буде холодний, особливо ночі.
що би таке купити, щоб простояло відтепер до перших холодів?

aknelitta
03.08.2011, 19:06
що би таке купити, щоб простояло відтепер до перших холодів?
Вже продаються хризантеми - краса, і до приморозків потішуть око, я їх потім заношу на закритий балкон і вони мені тішать поки не гряне морозець

Oddly
04.08.2011, 20:49
скупилася квітами )))
все-таки зупинила свій вибір на герані - набрала різних кольорів, зараз чоловік довезе землі, бо не вистачило і буду далі комбінувати.


Вже продаються хризантеми
продаються, але ще малесенькі.
почекаю до кінця серпня десь - тоді будуть такі кущисті. а якщо не втримаюся, то таки поїду і докуплю незабаром, просто сьогодні бачила тільки жовтого кольору, а мені не дуже пасують.

коротше, скоро все буде готово.

А, і ще купила світлодіодні світильнички. думаю, вже сьогодні ввечері буде супер.

aknelitta
05.08.2011, 15:33
Я бачила на базарі різних кольорів (20-25 грн), а ще бачила за 45 грн не дрібні, а великі хризантеми ось такого типу http://photo.i.ua/user/389552/23956/471280/ в мене скоро ДН, то я вже замовила собі такі, замість зрізаних троянд.
Теж сьогодні накупила герані, задоволена. Ще купила собі гортензію рожеву в окремий горщик на підлогу. Бабуся казала, що має ще осінню зацвісти, ну а як не зацвіте - вже буду милуватись наступного року. Давно мріяла про неї.
Ну і барвінок декоративний прикупила собі (він багаторічний також) http://roslunu.com.ua/b/463/

Oddly
08.08.2011, 12:50
великі хризантеми
такі теж бачила - але ще не придумала, як їх прилаштувати.

шукаю ще зимостійку рослину, бажано з повзучих.

Skaliaria
08.08.2011, 14:54
шукаю ще зимостійку рослину, бажано з повзучих
Якщо вірити в феншуй і тому подібні науки, то не рекомендують в хаті вирощувати повзучі рослини, так як вони накопичують негативну енергетику...

Roxie
08.08.2011, 18:29
феншуй і тому подібні науки, то не рекомендують в хаті вирощувати повзучі рослини
а фіттонія мабуть теж належить до повзучих... тобто грунтопокривні - це теж повзучі? чи маються на увазі тільки рослини такого плану як плющ?

Бо фіттонія мені дуже подобається і вже маю 2 види..

Skaliaria
08.08.2011, 22:19
чи маються на увазі тільки рослини такого плану як плющ?
Точно не знаю, але здається це більше відноситься до таких, як плющ...
Для інформації: дуже позитивно впливають на енергетику сімейних пар фіалки в спальні (вазони) і для жіночої гормональної системи- пеларгонії...

Roxie
09.08.2011, 10:37
А ще я читала що драцена духмяна приносить гармонію в дім, маю в хаті аж три.. спершу купила одну до хати, одну на роботу, потім пішла в декрет і принесла з роботи додому, а потім мені ще одну подарували ))))

а на роботі в нас є фікус еластіка тріколор, то дівчата, які за ним доглядають у нас по черзі йшли в декрет ))) цікаво чи то всі фікуси еластіка такі...

Маруся-мама
10.08.2011, 17:47
Я до вас давно не заглядала, але це все тому що урожаї мужові збираємо і квасимо огірочки, їмо салатку із свіжих огірків і маємо КУПУ чудових домашніх помідорів. Це така СМАКОТА!!!

А ще у мого садіста любітєла виріс кавун на паркані. :girl_blum:

---------- Додано в 14:47 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

А ще я читала що драцена духмяна приносить гармонію в дім

Не дивно що вони в нас не приживаються :girl_haha:

Skaliaria
10.08.2011, 22:55
фікус еластіка тріколор, то дівчата, які за ним доглядають у нас по черзі йшли в декрет )))
Треба собі терміново в хату :)))

MyNameIsDezy
20.08.2011, 12:13
Дівчата, всім привіт! Довго не заходила - робота заїла((((

Я коротко.

1. Не купуйте хризантеми на базарі навіть по 25!!!! Я знаю місце, де шикарні хризантеми по 10 і по 18 (ті що по 40). Не давайте заробити перекупникам!

2. У тому ж місці є можливість купити сажанці квітів наступної весни, щоб вже у травні ваші балкони викликали захват у сусідів. Проблема у тому, що це гуртова покупка і потрібно набрати певну кількість рослин. Якщо ви бажаєте купити ампельні пеларгонії по 4,20 грн , сурфініі по 4.20 грн, бегонії по 6.8 грн за штуку та багато іншого, в тому числі якісний професійний німецький грунт. Терміново пишить - замовлення треба подати до 01 жовтня. Якщо тема цікава дайте знати- розкажу про умови.

УВАГА! Я тут нічого не заробляю, просто хочу селекційні імпортні рослини, які потім на базарах продають в три раза дорожче. Сама таку кількусть не потягну, тому прошу приєднуватись до спілки.

Roxie
20.08.2011, 16:23
Якщо тема цікава дайте знати- розкажу про умови.
прошу приєднуватись до спілки.
приєднуюсь до спілки!! розказуйте детальніше, або в пп..

---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

шикарні хризантеми по 10 і по 18
хххоооооочччууууууууу!!!!!!!!!!!

Skaliaria
20.08.2011, 20:08
Якщо тема цікава дайте знати
Всім цікаво!!!

nataliya
21.08.2011, 21:01
Якщо тема цікава дайте знати- розкажу про умови.
Так,цікава дуже.

Meriroma
21.08.2011, 22:13
Якщо тема цікава дайте знати- розкажу про умови.
І мене дуже цікавить

MyNameIsDezy
22.08.2011, 12:43
Дівчата всім, хто зголосився надіслала інформацію в особисту пошту. Прошу дзвонити.

Для інших коротко скажу - є можливість коллективно зробити замовлення на такий ассортимент. Отримання саджанців (це маленькі череночки) на початку березня.

http://plantpol.com.pl/index.php?option=com_zoo&view=category&layout=category&Itemid=54

Фірма, що продае череночки гуртова і потрібно назбирати певну кількість рослин, тому і шукаємо людей для спілки.

Зорянівонька
22.08.2011, 12:56
Дівчатка, в мене дуже довгий незасклений балкон, виходить на дуже сонячний бік. І маю мрію обростити його плющем чи виноградом, особливо решітку перил. Яку рослину краще взяти і де її купити. І скільки треба? Чи достатньо одного вазона і почекати поки розростеться?
Хочу отаке, але не на стінах, а на перилах.
http://venividi.ru/files/img1/3281/13.jpg

Oddly
23.08.2011, 01:09
Хочу отаке,
ми садили такий дикий виноград (ну, то я так його називаю, може насправді по-іншому треба) на дачі - він прекрасно заплів огорожу. десь за два роки. викопали саджанці практично у лісі.
АЛЕ - садили у відкритий грунт.
та частина, яку садили хоч і у відкритий грунт, але вузеньку клумбу, обкладену зі всіх боків бруківкою, значно повільніше росте, має дрібніші листки і вони червонуватого кольору. з чого роблю виснвоок - що у горшках на балконі толку буде мало з такої рослини.
садіть під стіною будинку хіба що і колись воно і до балкону долізе.

Зорянівонька
23.08.2011, 13:01
садіть під стіною будинку хіба що і колись воно і до балкону долізе.
В нак було, дуже гарно виглядало, але сусіди зрубали, бо їм світло заступав чи що, то хочу якраз на балконі ростити

MyNameIsDezy
23.08.2011, 14:16
90%, що зимою замерзне((( Вам правильно сказали - у грунт. Можна посадити не перед вікном сусідів і пустити по стіні. На фото це добре видно.

genius70
23.08.2011, 16:54
нічого подібного,дикий виноград і на балконі може рости,тільки більший ящик для нього потрібно.http://www.balkon-flora.ru/dikii-vinograd.php я теж собі задумала посадити (на балкон) почну з наступної весни,втілювати в реальність:girl_yes:

---------- Додано в 12:54 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

от приклад http://radikal.ru/F/s015.radikal.ru/i332/1108/c3/45f3bdae1728.jpg.html

Roxie
23.09.2011, 11:38
знайшла в себе класнючу книжку про контейнерні рослини.
Автор Хессайон Д. Все о контейнерных растениях

Розмір 96 Мб, тому не можу ні долучити, ні відправити по пошті, скачати можна звідси (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2951229)

---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

а от в цій роздачі (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=889737) взагалі сила-силенна книжок про догляд за рослинами... правда я скачувала вибірково..

MyNameIsDezy
01.10.2011, 16:16
Роксі, дуже дякую за посилання - будемо вивчати)))

tasha
12.10.2011, 21:56
Дівчатка, маю такі хризантеми на балконі і ще синеньку квітку, назву вже забула. Дивилась прогноз погоди, на вихідні обіцяють -2 вночі, чи можна їх забрати в приміщення, чи не по сохнуть, шкода як замерзнуть.

http://s60.radikal.ru/i167/1110/27/18e9dd33f63f.jpg

http://s017.radikal.ru/i444/1110/df/70e0e93cf68f.jpg

MyNameIsDezy
13.10.2011, 23:15
Про хризантемы не скажу точно, хоча мені здається, що вони витримують невеликі заморозки. Лобелію і плющик треба забрати. Я все цінне вже перенесла у кімнати і на закритий балкон.

MyNameIsDezy
06.01.2012, 12:09
Доброго дня, дорогі шанувальниці квітів! З Новим роком Вас і з новим квітковим сезоном!

Якщо ви бажаєте мати в травні квітучу лобелію, то варто починати сіяти, адже їй для пристойного вигляду потрібно щонайменше три місяці. Дівчата, лобелія, це рослинка, яку варто сіяти, адже насіння коштує дешево, виростити розсаду легко, а готова розсада на базарі крштує досить дорого. Насіння бачила і купувала в Епіцентрі, в магазинчику на КУліша (там чеське насінна) та в магазинчику біля ПРивокзального базару. Сіяти буду після свят, подивлюсь, коли радить місячний календар. Ось, що планую отримати:

http://s59.radikal.ru/i163/1201/5a/f8f42d78bcb5.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s017.radikal.ru/i437/1201/6a/6464e524ed98.jpg (http://www.radikal.ru)

Ну і моя минулорічна

http://s40.radikal.ru/i088/1201/fa/c2d271eb562c.jpg (http://www.radikal.ru)

Ще як раз час висівати дихондру, буду робити це вперше, тому в результаті не впевнена. Ось ця рослинка. Насіння вжк придбала.

http://s57.radikal.ru/i158/1201/66/4f18a1c932d1.jpg (http://www.radikal.ru)

Можна висаджувати так:

http://s005.radikal.ru/i211/1201/c0/5190a929d129.jpg (http://www.radikal.ru)

Але розкішно вона дивиться в поєднанні з червоною пеларгонією. На фото, правда, петунія, але ідея зрозуміла.

http://s50.radikal.ru/i128/1201/d1/5ed622b189f1.jpg (http://www.radikal.ru)

mirishka
17.01.2012, 11:16
Якщо ви бажаєте мати в травні квітучу лобелію, то варто починати сіяти
Я також кожного року сама сію лобелію, дуже вона мені подобається така ніжна, якраз цього тижня збираюсь братись за посів, також ще планую посіяти чорнобривці, купила якісь нові сорти, і ще деякі квіточки, щоб в травні вже милуватись результатом.

MyNameIsDezy
17.01.2012, 11:35
У цьому місяці найкращі дні для посіву - 30 та 31 січна, а потім 11 та 12 лютого. У мене вже теж низький старт - встановила на балконі полички. На вихідних чоловік підключить лампи. Буду сіяти лобелію, дихондру і лобулярію. Крім того, наріжу з маточника сурфініі череночків.

http://s018.radikal.ru/i515/1201/3c/d76b52842c0a.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s017.radikal.ru/i431/1201/8a/309c656d2c6e.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s018.radikal.ru/i528/1201/92/7305bb5e670d.jpg (http://www.radikal.ru)

mirishka
17.01.2012, 16:29
У мене вже теж низький старт - встановила на балконі полички
А де Ви такі брали і по чому?

MyNameIsDezy
17.01.2012, 21:33
Я замовила у фірмі Троянда (вул. Ряшівська, бічна Городоцької). Вони торгують торгівельним обладнанням. Вийшло дорого 1100 стелаж з італійського хромованого металу + три полички з вітринного скла 8 мм. Але воно того варте.

Ніколь
17.01.2012, 23:02
Про балкони. Якщо балкон лоджія, зашклений металлопластиком. Чи можна зараз на ньому тримати квіти?
Бо загалом ми балкони не утеплювали, і там так досить прохолодно. Але від опалення квіти чахнуть, навіть якщо й регулярний полив.
Дезі, яка у вас температура на балконі що ви там квіти бачу тримаєте?
Бо я щось боюсь що після балкону квіти взагалі загнуться, але і в квартирі їх постійно підсушувати не варіант.
Особливо мене цікавить чи фікус - майже метрове деревце, не загнеться після прохолодного балкону.
п.с. поставила термометр кімнатний на блалкон - цікаво що зранку покаже.

MyNameIsDezy
18.01.2012, 14:20
У мене балкон не з "євро" заскленням, а з розсувним. Це передбачає не таке щільне примикання рам. Але все одно температура на балконі на 12-15 градусів вище, ніж на вулиці. Особливо стало тепліше, як засклив балкон сусід знизу. Сьогодні вночі я ставила тепловентилятор, бо на вулици значний мінус, а взагалі нічим більше не грію - просто відкриті двері на кухню.

Чи будуть квіти зимувати на балконі? Все залежить від того, які квіти. У мене там зараз ті, що живуть на вулиці: пеларгоніі, плющ, сурфінії. Для них тепла кімната - смерть((( А ось фікус - це велике питання. Ця рослина апріорі теплолюбна, тому я би не ризикнула її виносити в мороз.

Ніколь
18.01.2012, 14:29
Але все одно температура на балконі на 12-15 градусів вище, ніж на вулиці. Особливо стало тепліше, як засклив балкон сусід знизу
в нас зашклений склопакетами металлопластиковими, і що зверху що знизу зашклені балкони аналогічно, і це лоджії. І після свого допису попереднього виставила термомерт на балкон, і в 12 ночі він показав 2,5 градуси тепла. Помойму надто холодно для квітів.
А фікус - в мене бенджаміна. Він простояв на балконі з травня як ми заїхали і до глибокої осені. Забрала власне через те що хвилювалась аби не замерз. Але зауважила що на балконі він просто коли було холодно не ріс, але листочки не скидав, А в кімнаті по пару листочків в тиждень обовьязково.
І вже не знаю куди його поставити аби не пропав.

я ще чому задумалась, в наших колишніх сусідів балкон не лоджія я навісний, але зашклений і утеплений, то в них такий цвєтнік зараз на балконі, і навіть грошове дерево там пожиттєво стоїть. А я свої щось боюсь відморозити.

MyNameIsDezy
18.01.2012, 14:41
Я з бенджаміном теж не дружу - скидає листя і все. 2,5, то замало (хоча мої вуличні таку температуру витримують) , але так холодно буде ще пару днів, а потім знову біля нуля, тоді зможете винести - гірше не буде.

Є загальне правило - чим холодніше - тим менший полив.

Roxie
18.01.2012, 15:03
в мене на балконі росла розсада суниць, яку я не висадила цього року.. лоджія в мене не зашклена, і до сьогодні (а самі знаєте що вже декілька днів мороз був -6) розсада не пропала.. а сьогодні я таки переставила її до кімнати, і відживе.. навіть листочки не пожовкли, тільки от почали скручуватись... я б ніколи не подумала що такі рослини як суниці можуть так довго витримувати морози..


Особливо мене цікавить чи фікус - майже метрове деревце, не загнеться після прохолодного балкону.
в мене фікус Бенджаміна почав скидати листочки після невеличкого провітрювання кімнати (на нього холодне повітря подуло і йому не сподобалось)

mirishka
18.01.2012, 21:59
У мене там зараз ті, що живуть на вулиці: пеларгоніі, плющ, сурфінії. Для них тепла кімната - смерть
Пеларгонія і плющ можуть рости в кімнаті, наприклад, в мене пеларгонії ростуть, пеларгонія цвіте, плющ також гарно розрісся.

---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

після свого допису попереднього виставила термомерт на балкон, і в 12 ночі він показав 2,5 градуси тепла. Помойму надто холодно для квітів.
Трошки захолодно для вазонів, для фікуса точно, краще не ризкуйте, бо може скинути листочки.

MyNameIsDezy
22.01.2012, 12:52
УВАГА!

Всі ви добре знаєте польські добрива Плантон. Так от , зараз на квітковому форумі ми робимо колективне замовлення на профупаковку добрив для сурфіній і для пеларгоній. Якщо в роздріб ціна пачки (200 гр) коштує 20-25 грн (де як), то якщо брати мішок 25 кг, то за 1 кг!!!! ціна виходить 30 грн.

У нас ще є залишок 16 кг для сурфіній і 19 кг для пеларгоній. Приєднуйтесь. Забирати у мене вдома, або десь в місті.

Roxie
30.01.2012, 19:43
дівчатка, підкажіть новачку коли найкраще сіяти бакопу, лобелію і сурфінію якщо нема можливості досвічувати? зараз ще мабуть зарано - дуже повитягуються сіянці? чи можна? бо руки чухаються, а боюсь нашкодити...

MyNameIsDezy
30.01.2012, 21:17
Бакопу і лобелію я би сіяла вже. Лобелія місяць сидіти буде в землі, а потім довго розвиватися. Сурфінію взагалі сіяти не можна))) - вона розмножується виключно відростками.

Roxie
07.02.2012, 17:28
Значить так. Посіяла я лобелію і бакопу 31 січня, а петунію 2 лютого. Сьогодні помітила, що лобелія зійшла дружно, бакопа і петунька тільки-тільки проклюнулись. Бакопу (сноутопія) я сіяла "Русский Огород", а лобелію і петуньку "Насіння України".

Бакопи було 5 гранульованих насінин жовтуватого кольору, петунії 10 гранульованих насінин білого кольору, а лобелії багато і дуже дрібненьке насіннячко..

MyNameIsDezy
07.02.2012, 17:43
Я почала захоплюватись квітами вперше у житті весною минулого року. Знань було нуль, досвіду ще менше)))) Зкупила насіння , яке мені попадало підруки, а потім на базарі купувала саджанці петуніі по кольору (не знаючи сорту і габітусу рослинок(((() Потім натрапила на рослинницький форум, де зараз просто живу і почала набиратись розуму))) Осб декілька важливих для мене відкриттів)))%:

1. Ніколи не сіяти петунії нашого фасування, що Насіння України, що Світязь, що навть Коуел - в результаті одне розчарування! Потрібно купувати насіння імпортне всесвітньовідомих виробників. Я, наприклад маю насіння ПанАмерикан.

2. Лобелія має дуже дрібне насіння, тому, щоб більш рівномірно розприділити його по поверхні грунту, це насіння треба змішати з дрібним пісочком і так "посолити" грунт. Лобелію не потрібно пікірувати поштучно, це можна робити пучками.

Роксі - Ви молодець, що вже посіяли, я ще воюю з балансами, тому все перенесла на ці вихідні - там знову будуть спиятливі дні.

А взагалі, маючи під боком таку фірму, як Плантпол, просто гріх займатись мазохізмом з насінням - треба організовуватись і купувати саджанці рослинок від найкращих у Європі виробників!

Roxie
08.02.2012, 15:13
Роксі - Ви молодець
дякую )))


А взагалі, маючи під боком таку фірму, як Плантпол, просто гріх займатись мазохізмом з насінням - треба організовуватись і купувати саджанці рослинок від найкращих у Європі виробників!
Я почала займатись вуличними квітами минулого року, теж методом тику. Сію насіння балконних вперше, заради цікавості. Я взагалі багато чого сію. Пальми маю з насіння, аденіуми цього року висіяла, банан з насіння, суниці вже не перший рік. Орхідеї думала замовити у фласці, але стрималась - замовляю молоді рослини, буду чекати поки зацвітуть. Люблю я "танці з бубнами". Мені сам процес приносить море задоволення. А як не виросте - ну і нехай )) Куплю розсаду і грець з ним, балкон все одно буде зелений. А пікірувати лобелію пучками - хороша порада, дякую ))) А то б я потім мучилась.

MyNameIsDezy
08.02.2012, 15:38
Я грунт з лобелією просто ріжу на квадрати і так їх пересаджую у більші вазони)))

Я теж люблю бавитись, але й результату хочеться - я вже петуніі-палки мала минулого року((((

Так от, якщо петуніі сіяти так рано, то як тільки вони проклюнуться іх потрібно ставити під лампи, інакше виростуть чахлики, з яких нічого путнього не буде. Ви маєте лампи?

KAPUCHINKA
08.02.2012, 16:04
Плантпол

Я в тому темна-темна. Плантпол є тільки в Чишках, чи у Львоі також. І чи там можна придбати тільки розсаду чи насіння також? Яку розсаду краще брати? Питання напевно дурнуваті, але дуже хочу мати влітку гарненький балкончик.

Roxie
08.02.2012, 16:17
Ви маєте лампи?
не маю... я вже вище писала, що не маю можливості досвічувати...

MyNameIsDezy
08.02.2012, 17:10
Цитата:
Допис від MyNameIsDezy Переглянути допис
Плантпол
Я в тому темна-темна. Плантпол є тільки в Чишках, чи у Львоі також. І чи там можна придбати тільки розсаду чи насіння також? Яку розсаду краще брати? Питання напевно дурнуваті, але дуже хочу мати влітку гарненький балкончик.

Тільки в Чижках. Там тільки: розсада гуртом (треба організовувати колективні закупи), готові до висаджування рослинки в роздріб по роздрібним цінам з квітня місяця.

---------- Додано в 16:10 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

Цитата:
Допис від MyNameIsDezy Переглянути допис
Ви маєте лампи?
не маю... я вже вище писала, що не маю можливості досвічувати...


Для таких малявочок в таку пору року підсвітка обов"язково. Можете взяти просту настільну лампу і вкутити в неї лампочку для рослин (бачила в Єпіцентрі), а можна купити настільну лампу з люмінісцентним світлом. На перший час вистачить, а там і весна з сонечком прийде.

Roxie
09.02.2012, 11:33
Для таких малявочок в таку пору року підсвітка обов"язково. Можете взяти просту настільну лампу і вкутити в неї лампочку для рослин (бачила в Єпіцентрі), а можна купити настільну лампу з люмінісцентним світлом. На перший час вистачить, а там і весна з сонечком прийде.
а настільна лампа з "денним" світлом підходить? Чи то вона і є люмінесцентна? Бо я в тому темна...

MyNameIsDezy
09.02.2012, 12:56
Треба таку, яка би не гріла, бо має бути 10 см від рослинок.

MyNameIsDezy
11.02.2012, 16:22
Вчора їздила в Плантпол. Основна мета візиту - добрива для колективної закупки. Але отримала массу позитивних вражень, зняла весь негатив від закінчення звітного періоду)))

Прикупила собі примулок. Такі сонячні весняні квіти, просто душа тішиться)))

По дорозі додому заглянула в Практікер і там купила по акційній ціні горщик, яким любувалась вже давно. Уявляєте було - 300 грн, стало 80 грн! Щаслива))), як слон))

Крім того сьогодні посіяла все, що планувала - день дуже сприятливий, наступний такий 23 лютого.

Ось моя весна)))

http://s017.radikal.ru/i411/1202/98/31e5fbf12757.jpg (http://www.radikal.ru)

MyNameIsDezy
13.03.2012, 13:35
Мої новини:

Нарізала сурфінію хот пінк:

http://s16.radikal.ru/i191/1203/73/8757e6892ae7.jpg (http://www.radikal.ru)

Діхондра:

http://s019.radikal.ru/i600/1203/b8/dd76b2652da4.jpg (http://www.radikal.ru)

Бакопа:

http://s019.radikal.ru/i606/1203/98/ed4c41c86424.jpg (http://www.radikal.ru)

Лобелія:

http://s019.radikal.ru/i627/1203/a6/18489bdf3a93.jpg (http://www.radikal.ru)

Аліссум:

http://s019.radikal.ru/i643/1203/fa/058cade0cf1e.jpg (http://www.radikal.ru)

Ампельні петуніії з американського насіння:

http://s019.radikal.ru/i621/1203/fe/999eeb827515.jpg (http://www.radikal.ru)

Різні петунії від Пан Американ:

http://s017.radikal.ru/i441/1203/27/416514b206cc.jpg (http://www.radikal.ru)

Загальний вигляд мого нового стелажа з підсвіткою для саджанців:

http://s019.radikal.ru/i609/1203/5e/72617672e275.jpg (http://www.radikal.ru)

Обіцяю гарний балкончик літом))))

Skaliaria
13.03.2012, 15:01
П.Ліля, яка ви молодець :) Стільки натхнення! В мене душа "розвернулась і звернулась" :))

MyNameIsDezy
13.03.2012, 15:13
П.Ліля, яка ви молодець Стільки натхнення! В мене душа "розвернулась і звернулась"

Дякую))) Це моє найбільше у житті захоплення. Посіяла трошки, щоб потренуватись, а через тиждень у мене будуть польські саджанці балконних квітів з того замовлення, що я Вам розказувала - о це буде справжня радість!!!

Ви дорогу вже знаєте - приїзджайте)))

Skaliaria
13.03.2012, 15:20
Ви дорогу вже знаєте - приїзджайте))
Дуже дякую за запрошення!!! :)А саджанці у вас будуть на продаж?

MyNameIsDezy
13.03.2012, 15:23
Хіба залишки (те що не зможу у себе розмістити) і ще є інформація, що ампельні пеларгоніі приїхали з Польщі у палетах не 45, як ми замовляли, а 84 шт. Тоді будуть на продаж.

Skaliaria
13.03.2012, 15:47
ампельні пеларгоніі
Будемо чекати :)

MoulinRouge
23.03.2012, 17:03
MyNameIsDezy Дякую Вам! Ви мені також додали великого натхнення створювати в своєму гніздечку затишку і краси!

Oddly
27.03.2012, 02:57
У нас ще є залишок


ампельні пеларгоніі

будуть на продаж.

можна до вас приєднатися?
а то я вже дуже хочу весни на балконі.

до речі, можна вже гераньки виставляти на балкон (відкритий), чи на ніч ще забирати?
вони в мене непогано перезимували на вікні (вже третій рік).
одні для експерименту пообрізала майже під корінь - за останній сонячний період вже відросли і почали цвісти. не підживлювала. не досвічувала.
інші - цілу зиму цвіли (також третій рік) і далі цвітуть, тільки листки дрібніші.


якщо ампельні пеларгоніі

будуть на продаж.

то я би кущів 10-15 взяла. а, може, й більше. треба рахувати, скільки поміститься )) (плани на додаткові полички вже реалізовані)

а, і ще, будь ласка, дорогенькі знавчині, порадьте чогось невибагливого в"юнкого на балкон

OxankaF
27.03.2012, 03:08
Допис від MyNameIsDezy
У нас ще є залишок
Цитата: Допис від MyNameIsDezy
ампельні пеларгоніі
Цитата: Допис від MyNameIsDezy
будуть на продаж.
можна до вас приєднатися?
а то я вже дуже хочу весни на балконі.
і я б приєдналась, якщо будуть лишні. дуже хочу.

SOLODKA
27.03.2012, 23:12
І я хочу пеларгоній:girl_flag_of_truce:- можна ампельних, а можна королівських,а можна просто герань.Запишіть мене до списку.:girl_claping:

Skaliaria
27.03.2012, 23:36
одні для експерименту пообрізала майже під корінь
Краще обламувати черенки і висаджувати їх для омолодження рослинки, вони тоді продуктивніше ростуть і цвітуть, а якщо ще підживлювати, то буде взагалі супер :)

Oddly
28.03.2012, 12:56
Краще обламувати черенки і висаджувати їх для омолодження рослинки,
а їх у воду спочатку ставити? чи відразу в землю? чи, може, ще якось?
бо я пробувала і в воду ставити - за два дні загнили, і просто в землю - засохли.
а може, все тому, що ця рослина спочатку підмерзла, не знаю.

Skaliaria
28.03.2012, 21:25
рослина спочатку підмерзла
Мабуть через це. Попробуйте поставити в воду ненадовго, або відразу в землю, але слідкуйте за поливом, щоб грунт не пересихав.

Holly
02.04.2012, 13:03
Які квіти можна тримати на балконі, якщо
- південна сторона
- якщо сонячно, постійно пАлить сонце
- 6 поверх

oksibly
02.04.2012, 14:28
Які квіти можна тримати на балконі, якщо
- південна сторона
- якщо сонячно, постійно пАлить сонце
- 6 поверх
Аналогічна ситуація, тільки 8 поверх. Крім алоє нічого не витримує. Хочу свій "панельний" балкончик переробити на щось таке
http://s019.radikal.ru/i638/1204/ef/97de2561288e.jpg

silvia
02.04.2012, 14:57
моя мама то фанатик тої справи, балкон весь в квітах, які вона висіває з лютого....і вистять і стоять .. одні відцвіли- інші починають....завжди як приїду - першим ділом каже "йди на балкон понюхай квіточки"....

tasha
02.04.2012, 18:06
Крім алоє нічого не витримує. Хочу свій "панельний" балкончик переробити на щось таке

Дуже гарно і функціонально.

Roxie
02.04.2012, 23:39
дівчатка, підкажіть у кого які кріплення для балконних ящиків? І де купували?

mirishka
03.04.2012, 11:29
дівчатка, підкажіть у кого які кріплення для балконних ящиків? І де купували?
В мене саморобні сами робили і кріпили на підвіконник. А готові різні бачила в Епіцентрі.

Vandamovna
03.04.2012, 12:14
В мене саморобні сами робили і кріпили на підвіконник.
А можете підказати, як робили, з чого? І, якщо можна, з фото:girl_smile: Бо у "Епіцентрі" такі масивні та страшнючі...

---------- Додано в 11:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

Які квіти можна тримати на балконі, якщо
- південна сторона
- якщо сонячно, постійно пАлить сонце
Теж маю таке саме питання, правда, мешкаю на 3-му поверсі.

SEPTIMA
03.04.2012, 14:27
А можете підказати, як робили, з чого? І, якщо можна, з фото Бо у "Епіцентрі" такі масивні та страшнючі...
Можливо просто дорогі. Бо вибір там такий - що голова обертом. А ще можна замовити ковані, буде ексклюзив.

mirishka
03.04.2012, 14:59
Цитата:
Допис від mirishka
В мене саморобні сами робили і кріпили на підвіконник.
А можете підказати, як робили, з чого? І, якщо можна, з фото Бо у "Епіцентрі" такі масивні та страшнючі...
Ми робили простенькі примітивні, не такі красиві як магазині, з бляхи на кожний підвіконник кріпили по дві смужки, мені подобається тим, що коли не має вазонів вони згинаються і практично не помітні, коли ставлю вазони піднімаю їх. З-під листя квітів те, що вони не дуже гарні не видно, але такі підійдуть тільки на підвіконник.

Roxie
03.04.2012, 18:54
Можливо просто дорогі. Бо вибір там такий - що голова обертом.
ого! їду в Епіцентр.. а приблизно які цінові межі?

aknelitta
03.04.2012, 19:44
Які квіти можна тримати на балконі, якщо
- південна сторона
- якщо сонячно, постійно пАлить сонце
- 6 поверх
В мене південна сторона і 8 поверх, правда балкон зашклений, є жалюзі, які постійно літом опущені (закриті) - і всі свої вазони на літо виношу саме на той балкон - вікно відкрите, але всерівно там дуже тепло і вазони наче в теплиці - дуже гарно розростаються

Galysik
07.05.2012, 12:36
Розкажіть, хто що садить у віконні/балконні ящики?
Що можна посадити із не дуже вологолюбивих квітів, які б вимагали не щоденного поливу, а хоча-б через день?
Раніше садила сурфінії і петунії, але після приїздів з відпочинку у них традиційно жалюгідний вигляд у звязку з недостатнім поливом.
Цього року хочу щось інше. Порадьте щось?

Kasia
07.05.2012, 13:21
Розкажіть, хто що садить у віконні/балконні ящики?
Що можна посадити із не дуже вологолюбивих квітів, які б вимагали не щоденного поливу, а хоча-б через день?
Раніше садила сурфінії і петунії, але після приїздів з відпочинку у них традиційно жалюгідний вигляд у звязку з недостатнім поливом.
Цього року хочу щось інше. Порадьте щось?
є ніби така тема , про балкони.давайте туди. бо щось цього року ніхто і не пише:girl_flag_of_truce:
в мене теж сурфінії. і ще така схрещена - як сурфінія, але дрібосенькі квітчоки.+1 пеларгонія - для експеременту.

Roxie
07.05.2012, 22:25
і ще така схрещена - як сурфінія, але дрібосенькі квітчоки
Мабуть калібрахоа. Я теж таку маю, дякуючи Dezy )))

Kasia
07.05.2012, 23:22
ні. точно. моя на М називалась.. і я забула як

Kasia
08.05.2012, 15:42
прочитала допис Уми про сурфінії.. я так і не змогла малинові купити.. вони як закриті - подібні. відкрилися - а вони рожеві:girl_wink: але теж гарні.

Марта2
08.05.2012, 16:19
Я сьогодні прикупила три глечика і до них сурфінії, планую їх якось таким чином причепити
http://fermer.ru/files/forum/2011/06/120583/img_6450.jpg
У нас коридор є відкритий, і там на стіни аж просяться квіти.

рижик
08.05.2012, 16:19
І я сьогодні закупилась - петунії, сурфінії і купила одну спадаючу пеларгонію для проби. Скажіть, а пеларгонія взагалі багаторічна, то її можна на зиму пересадити в горшок до хати, чи вона пропадає так само як інші балконні квіти.

До речі, купувала на Краківському то досить дешево - петунії в стаканчику - по 2 грн., сурфінії вже трішки більшим кущиком - 8 грн.,а в таких маленьких підвісних круглих горщиках по 15 грн.

Марта2
08.05.2012, 16:47
Замовила ще сьогодні в магазині 2 вази, і ще хочу на сходах при вході тека забацати.
http://s009.radikal.ru/i310/1109/c5/ade7ca577f22.jpg

Oddly
09.05.2012, 22:29
Замовила ще сьогодні в магазині 2 вази, і ще хочу на сходах при вході тека забацати.
а вони пластмасові? бо можуть перевернутися від ваги квітів. краще їх якось зафіксувати.

у мене вже буйно цвітуть - пеларгонія біля, червона і рожева.
Цього року експериментую з композиціями - тому до них знизу підсаджені білі бакопа, лобелія і вербена (у різних горщиках).
Ще відреставровані минулорічні королівські пеларгонії - прекрасним насиченим вишневим кольором зацвіли.
вербена пахне неймовірно.
Краса.
Ще вперше купила ніби пеларгонії (якийсь з видів - зблискучими листками, але ще не цвітуть, тому не знаю, який колір буде.

І от думаю, чи не заносити їх на найближчі ночі в приміщення, а то шкода, щоб змерзли.

І ще дуб виріс, уявляєте? Якийсь жолудь у купованій землі затесався. Поки росте ))) см 20 вже

Марта2
10.05.2012, 17:33
а вони пластмасові? бо можуть перевернутися від ваги квітів. краще їх якось зафіксувати
Так,пластмасові. Я їх на деякий час планую поставити, в майбутньому дуже хочу щоб мені бетонні вилили, на постійне місце.
Дякую за пораду.

---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

І от думаю, чи не заносити їх на найближчі ночі в приміщення, а то шкода, щоб змерзли.
Я свої квіти останні три ночі то забираю, мені не важко, а от дуже шкода як би померзли...

Roxie
10.05.2012, 23:35
а мої так і стояли всі ті дні на балконі. Все з ними окі. Маю сурфінії, ампельні пеларгонії, каліброхи і лобелію. Каліброхи вже мають пупянки, а лобелія розпускає перші квіточки. Сурфінії на підході, тільки пеларгонії ще нарощують зелень.

Марта2
11.05.2012, 11:56
лобелія розпускає перші квіточки
Я посадила лобелію в вази,таку білу. Дівчата, як вона пахне...... Особливо як зранку вийти на подвір"я, аромат неперевершений. Вона так вже добряче розрослась,садила десь 2 тиждні тому.

MyNameIsDezy
11.05.2012, 12:16
Всім привіт! Перепрошую, що не заходила - садила-пересаджувала))) Тепер можу показати результат. Дівчата, не потрібно забирати квіти з балкону!!!!! Петунії витримують заморозки до нуля градусів, пеларгоніі пониження температури до 3 градусів тепла в тільки бальзаміни не люблять температуру нижче 10. При температурі жарко-прохолодно(вночі) рослини зав"язують бутони і формують більш міцніші кущики! Це так природою задумано!

Ще з власного досвіду хочу сказати вам наступне. Я купувала розсаду в кінці березня і зараз вона має густі зелені кущики і массу бутонів, ось-ось зацвіте. Звичайно, хотілося б бачити квіти вже. Але не забувайте, що зараз лише травень! Рослинка тоді гарно переживе літо, коли наростить міцне коріння і густе листя, а потім лише почне цвісти. На базарах я бачу рослини, які в угоду покупцям примушують цвісти дуже рано, коли ще ні листя, ні коріння доброго нема. Така рослинка пропаде вам до середини липня, коли почнеться справжня спека, нажаль((( Крім того, на базарах і в теплицях потрібно уважно дивитись за станом квітів - дуже багато хлорозних (дефіцти заліза), витягнутих (вирощувались при дефіциті світла) і заражених шкідниками. Ніколи не заносьте куплені квіти відразу на балкон, тільки на карантин і обробку від шкідників.

Хочу сказати, що цим сезоном розчарована - я обожнюю ходити по місцях продажу рослин і вишуковувати цікаві екземпляри, так от, в цьому році я ще не купила НІЧОГО((((

Ну і фото того, що маю зараз на балконі.

http://s42.radikal.ru/i097/1205/4a/2681f4ad30c4.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i633/1205/b4/3a9977264588.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s018.radikal.ru/i503/1205/55/feddf1348a84.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i604/1205/02/311136be745f.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i620/1205/ca/c5bdc6b1f440.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:07 ----------

Ще трошки))

http://s002.radikal.ru/i197/1205/5f/beed3a307571.jpg (http://www.radikal.ru)
http://posydenky.lvivport.com/newreply.php?do=postreply&t=72761&nojs=1#goto_uploadtools
http://s019.radikal.ru/i601/1205/cd/2f056131cad9.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i625/1205/d7/768a9a096315.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i626/1205/b6/47ce8948748b.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i602/1205/f1/1ad71ce6ce06.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i644/1205/42/1a3b52d9b70c.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:12 ----------

І ще))

http://s019.radikal.ru/i622/1205/8f/7e7cb754d403.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i626/1205/9e/ba5108da6638.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i632/1205/dc/3d69a3949dc9.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i619/1205/6f/92e2e3662e1b.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i631/1205/bf/65ff140c1e11.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s003.radikal.ru/i204/1205/59/9c7cbb93502f.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s019.radikal.ru/i612/1205/5b/ebd6da8b962b.jpg (http://www.radikal.ru)

Skaliaria
15.05.2012, 22:47
п.Ліля! Ви така молодець!!! Всім би вашого натхнення!

MyNameIsDezy
23.05.2012, 11:13
Я можу поділитись)))

LuBimaya
23.05.2012, 11:43
Тепер можу показати результат
Яка Ви молодець!!!! Дуже красиво!!!!


Я можу поділитись)
чим ділитесь? натхненням? киньте мені через ПП пару торбинок! :girl_claping:

MyNameIsDezy
28.05.2012, 11:32
Я його у вигляді фото роздаю))) Обіцяю продовжувати)))

talja
28.05.2012, 12:15
Ну і фото того, що маю зараз на балконі.

Просто немає слів, така красота! :girl_in_love: Маю до вас запитання: як вдається підтримувати таку квітучість і як вони у вас так розростаються? Бо у мене із цим катастрофа, такі бідненькі і страшненькі!

Alias
28.05.2012, 16:59
Куточок моєї лоджиї
http://s019.radikal.ru/i624/1205/23/4630c27abebd.jpg

http://s011.radikal.ru/i318/1205/06/469214cb2b61.jpg

http://s019.radikal.ru/i604/1205/0f/33f741af39ad.jpg

oksanusyk
16.07.2012, 20:07
Підкажіть, будь ласка, чому у моєї петунії таке враження, що квіточки не мають сили і скручуються, появляються нові і зразу опускаються. Підживляю регулярно, що сталося не розумію

Roxie
17.10.2012, 00:56
вчора нарізала черенків двох видів моїх петуній, хочу маточники зробити.. побачу що з того вийде..

а з бакопи теж робити маточники? хтось її зимує чи простіше - не бавитись?

Ritamadonna
17.10.2012, 02:04
що квіточки не мають сили і скручуються
холодно може, все-таки вечорами і до +5 доходить...

OxankaF
17.10.2012, 11:53
холодно може, все-таки вечорами і до +5 доходить
допис написали ще в липні
нарізала черенків двох видів моїх петуній, хочу маточники зробити..
а в мене питання, чи з настурції робити?.
і ще, може хто знає, була в мене лілія на балконі. Що з нею робити на зиму?

model fantazii
26.10.2012, 23:48
хочу маточники зробити
просвітіть мене темну що то таке?

Fleshka
27.10.2012, 00:20
просвітіть мене темну що то таке?
і мене!
Маю петунію, не маю балкона.
На весну хочу і петунію і балкон:girl_smile:
Зараз вона живе на підвіконнику, петунії переживають зиму в отоплювальній квартирі? а цвітуть?

mirishka
28.10.2012, 10:41
Цитата:
Допис від Roxie
нарізала черенків двох видів моїх петуній, хочу маточники зробити..
а в мене питання, чи з настурції робити?.
Краще з настурції позбирайте насіння, воно легко проростає і росте швидко.
Дівчата, а де ви до весни зберігаєте пеларгонії, в мене з тим завжди такі проблеми, якщо занести з вікон в кімнату, півкімнати займає, може можна обрізати і в підвал?

Roxie
28.10.2012, 13:55
маточники (вичитала в інтернеті) це вкорінені верхівки (по декілька штук в одному стаканчику), які за зиму ростуть собі на підвіконні, або на зашкленому балконі (їм т-ра до +10 градусів не страшна) а в лютому-березні з них знов вкорінюють щепки в такій кількості як треба.. Така собі заготовка для майбутньої розсади на весну.. не складно і якщо все вийде - можна зекономити..

Єдина проблема з досвіткою.. бо взимку світла мало, відповідно рослинки будуть витягуватись і не дуже естетично виглядати.. а досвітки в мене наразі нема...

Made in USSR
01.04.2013, 12:38
Дівчата, весна на календарі вже настала))
Мої орхідеї щось не думають цвісти, а душа вимагає квітучості в хаті.
Чи не час зараз висівати щось гарне? Я в тому питання повний профан.
І здайте точку де можна купити добре насіння і саджанці.
І ще дуже мені сподобався сайт Плантпол. Як можна з нього замовити собі дещо? Хтось в курсі???

TurnFantasyOn
04.04.2013, 18:55
Удивительная красота.
MyNameIsDezy, я уверен: у Вас должно быть много последователей. Вы не думали на этом зарабатывать?
Да, я понимаю, что у Вас и так есть чем заняться, но когда хобби сочетается с заработком - разве это не прекрасно?