КПК

Показати повну версію : Відпочинок з немовлям

Сторінки : [1] 2 3

MariaPol
07.06.2011, 14:47
Дівчата, підкажіть будь ласка! Моїй донечці зараз півтора місяця. Чи можна в липні-серпні поїхати з нею в Шацьк (і як мені берегти груди???)

Януся
07.06.2011, 15:06
(і як мені берегти груди???)

Що Ви маєте на увазі? Від чого берегти? Щоб хто не вкрав? :)

Hanny
07.06.2011, 15:15
(і як мені берегти груди???)
з березня годую доню на вулиці, до того ж ніколи не ношу бюзгалтера і ніц моїм грудям не сталось!!! тож вирушайте на відпочинок і ніц Вашим грудям не буде!!!

StarKa
07.06.2011, 15:19
Хороша тема!

З яким найменшим малюком і куди ви їздили? поділіться враженнями від поїздки, чи не було надто накладно і після поїздки ви не сказали - Та щоб я і ще раз - НІКОЛИ!

Delfy
07.06.2011, 15:32
Від чого берегти
якщо я вірно зрозуміла - від переохолодження, від застуди.
а взагалі - цікаво, бо я б дуже хотіла свого малюка всюди брати з собою, але кому не кажу - всі "снісходітельно" з мене посмізаються зі словами "ню-ню"...

хельга
07.06.2011, 15:43
Сама б з маленькою дитиною наврядчи поїхала. Але чоловіком і Данилком ми їздили багато. В 3 місяці виїзд в гори на 1 день. Купались (всі) в гірській холоднючій річці. З грудьми все в порядку. В 4 місяці поїхали на відпочинок в карпати в пансіонат. Відпочивали тиждень і я реально відпочила, бо ні готувати, ні прибирати. В 1 рік вийшли в гори. В 1,3 відпочивали в горах з наметами. Ну а далі автомобільні подорожі, їх я навіть рахувати не буду.

Ная
07.06.2011, 15:51
Думаю,шо якшо дитина на ГВ,то з нею можна їхати де хочеш хоч з самого народження. А берегти груди від переохолодження якось особливо нема потреби,пильнуватися але не більше ніж завжди) Минулого року Таюсі було чотири місяці і ми в Карпатах купалися в гірській річці,ні дитині,ні моїм грудям ніц не сталося).Хіба треба зважати на якість харчування мами,для мене було краще готувати для нас самим.

Loyal
07.06.2011, 17:36
Тут я можу вам розказати. Малому було 2,5 місяці, то ми поїхали в Шацьк на тиждень. Було круто!!! Спить і їсть, спить і їсть. Потім ми приїхали додому і поїхали в Турку - гори, річка. Аналогічно без проблем. І загоряла і купалась хіба груди в купальнику ледве поміщались ;)
Потім в нас було 5 весіль на 1 місяць. 1-ше - сину 3 місяці, спав в калясці в залі біля мене. Гості співали, а він спав :girl_in_love: На решті просто їздила додому годувати.
На новий рік в Карпати - сину 7 місяців. Все супер, ще на циці, щось трошки давала зі столу попробувати. Так що ні сонце, ні сніг нічим не заваджають. :)

LuBimaya
07.06.2011, 19:03
Моя кума їхала з 3-х місячною донькою з Нідерландів в Україну і назад машиною... а то не мало не багато 2000 км... то всі живі-здорові-не голодні- груди на місці.... зупинялися на довго тільки в Польщі, в мотелі, перепочити... то ж їдьте і не хвилюйтеся. Я їду із своїми дівками 22 червня на південь, до вересня!!!!

Kobra
12.06.2011, 13:47
не вірю в те. що груди можна застудити, та й доведено що такого бути не може. З малим відпочивала і в карпатах і на морі. І все гаразд

Yarmila
13.06.2011, 15:23
Може трішки не в ту тему, але хочу запитати хто з мамочок у яких маленькі дітки живе в районі алтайських озер чи Бендери і має бажання гуляти з візочками і знайомитись з іншими мамами))) пишіть в приват)) ми з Марчиком будем раді новим знайомствам і спільни інтересам

mashynka
22.06.2011, 02:58
Зі старшою - в 3 місяці поїхали кататися на Буковель. Було дуууже класно, каталася не довго, але так ніби останній раз, задоволення море, ще досі пам'ятаю. Дитина спала в візочку з татом весь час мого катання (брала 2х годинні абонементи). Після - давала в машині цицю тай всього. В пів року, в кінці травня, їздили по Закарпаттю - але було так собі - спала вже менше, на роверах, які брали з собою покаталися мінімально, по черзі. Робили "вилазки" на машині, бо погода була така собі - а мале спало добре в машині. В 8 доціних місяців вилізли ми (хай живуть слінги) на г.Парашку. Було не легко, але дуже вже скучила за гірськими краєвидами. Потім знов лижі і море - Хорватія в 1,5 років і Карпати... Карпати. Мріяла піти в похід по горах з палатками, але чоловік "не ходець", а самій без підтримки чоловічої якось надто екстремально. Тому... до кращих часів.

З другим - плануєм поїхати після його місяця в Карпати до кінця літа.

Zoryanazirka
22.06.2011, 07:13
Ми всюди подорожуємо з дітьми. Вперше поїхали в Трускавець як Михасику було 3 місяці, по тому до Польщі в 5, а тоді вже Австрія, Італія, США, Франція, Канада, Ізраїль(то все до рочку) а про Маркусика вже й не пишу - США перший раз в 5 місяців, вся Європа. Мені з дітками подорожується дуже легко. Все залежить від того як настроєна мама, так і дітки в дорозі будуть почуватися. Ну і в нас є циця:)

Bogdanka
22.06.2011, 08:55
сам кайф
чим менше - тим легший:)

MariaPol
25.06.2011, 12:28
Ще одне маленьке (некоректне) запитання: хочу їхати в Шацьк. Ясно, що дитинка буде без підгузника. Коли попісяє - то не страшно. Що робити ... в інших випадках? Поясніть мені "зеленій".
І ще - чи потрібно переодягатись мені в сухий купальник після води?

kati
25.06.2011, 12:29
Коли попісяє - то не страшно. Що робити ... в інших випадках?
є підгузники для плавання...Не думаю що комусь буде приємно плавати у водичці поряд з каками

Златка
26.06.2011, 11:26
А в мене є варіант поїхати кудись з малими, але один нюанс - самій :girl_cool: Тому дуже думаю-вагаюсь: я боюсь, аби після такого відпочинку в мене не було ще більшого відчуття втоми... Юстик ще не ходить, Златик - шило, за яким тільки бігати кудись треба...Певно, таки ще не час їхати самій з ними кудись... Чи ні? Розвійте хтось мої сумніви :girl_smile:

kati
26.06.2011, 16:33
в мене є варіант поїхати кудись з малими, але один нюанс - самій
зовсім самій? Бабцю взяти нема як? Або ж підшукати компанію, подругу з дітками?
Самій буде напевне і скучно і важкувато...

Usmishka
26.06.2011, 16:38
Златка, думаю то повністю самій нереально, моя Іра в 2,5 на морі абсолютно не хотіла сама ходити, або тікала, а ще з 10-міс дитиною на руках-то буде невроз на 2 день, імхо. Проси маму скласти компанію :)

kati
26.06.2011, 16:40
А в нас зараз з чоловіком гризня нарахунок відпочинку- він хоче їхати машиною, а я б краще вибрала варіант літаком.Він не хоче ніяких готелів з All in , а я б прилетіла, повалялась 2 тижні і полетіла назад.Не тому що я дуже полюбляю такий відпочинок, а власне через меншенького...буде старшим( хоча б рочки 3) то можна і на машині " вокруг света", а зараз щось не дуже уявляю собі такий відпочинок

Ніколь
26.06.2011, 16:52
А в мене є варіант поїхати кудись з малими, але один нюанс - самій
В мене був, ну і досі є варіант поїхати туди ж де ми були минулого літа, ти в курсі де це, але також лише з малою без чоловіка. І я не їду. Бо я цілий день лише буду гонити за малою ( по території, на пляжі, просто десь піти). А там треба буже ще й харчуватись самостійно. І в результаті ми не їдем. Бо нам вдвох з чоловіком Юлька жару давала. А я одна з нею.... це буде не відпочинок, і навіть не оздоровлення. Зірву лише голос і нерви...

olja_zaj
26.06.2011, 17:21
Юстик ще не ходить, Златик - шило, за яким тільки бігати кудись треба...Певно, таки ще не час їхати самій з ними кудись... Чи ні? Розвійте хтось мої сумніви
Минулого літа їздила сама з малою, була ше коліжанка з 2 ма дітьми, сумно не було, але з малою сама займалась, але їй було 2,6, з неї можна хоч на край світу, вона настільки чемна була, не відходила від мене, як виходила з хатки через 5 хв.прибігала і казала шо в неї все добре, я зовсім не напрягалась, залежить від дитини, але якшо чесно раніше 2ох років малої нікуди б не їхала сама.

Златка
26.06.2011, 18:06
Ясно, розвіяли сумніви :girl_crazy:

буде невроз на 2 день

от я так само думаю :girl_cool: але ще жевріла якась надія, що всі дружно скажуть, що я помилялась :girl_crazy:

Або ж підшукати компанію, подругу з дітками?
Так щось ніяк не виходить: "сімейні" подруги з дітьми надають перевагу сімейному відпочинку, неодружені шукають трохи іншого відпочинку, ніж зі мною і двома масіками :girl_smile:, те ж стосується і "сімейних" друзів, які ще не мають діток :girl_nea:

Бабцю взяти нема як?
Відпочинок для неї на морі - це не варіант. Та й у гілочку "ми і наші мами" я б тільки мріяла писати так, як ти, Kati :girl_sad: А з свекрухою їхати - це не варіант для мене :girl_crazy:

От так мрії й залишаються мріями :girl_sad:

Ная
26.06.2011, 20:18
Юстик ще не ходить, Златик - шило, за яким тільки бігати кудись треба...Певно, таки ще не час їхати самій з ними кудись...
Я би не їхала,бо часом зі звичної прогулянки з обома дітьми ледь жива приходжу,а десь далеко і надовго з ними їхати,то навіть в думках нема.
Нам цього року не виходить їхати на море,їдемо в Карпати,то я вже навіть рада,шо моря не буде,бо не уявляю як би ми з Таюсею заїхали(планували машиною) і шо б то був за відпочинок,бо то така дитина,шо трьох заміняє),з Софійкою було значно легше.

Іруня
28.06.2011, 13:40
А в нас зараз з чоловіком гризня нарахунок відпочинку- він хоче їхати машиною, а я б краще вибрала варіант літаком.Він не хоче ніяких готелів з All in , а я б прилетіла, повалялась 2 тижні і полетіла назад.Не тому що я дуже полюбляю такий відпочинок, а власне через меншенького...буде старшим( хоча б рочки 3) то можна і на машині " вокруг света", а зараз щось не дуже уявляю собі такий відпочинок

А ми з чоловіком, навпаки, одностайні в тому, що якщо і їхати кудись з дітками, то тільки літаком і тільки в All in.
Машиною - це мегаважко! Особливо, з двома дітьми. Ці сутки в дорозі, для мене - каторга. Краще вже нікуди не їхати.
З їдою теж не все так просто. Замовляєш Насті одну страву, а вона їй не смакує:girl_nea:, бо мама вдома по-іншому її готує... То або замовляти ще щось ( не факт, що і то моїй привереді підійде ), або ходи, дитино, голодна:girl_impossible:. Знаю, це ми вже проходили. А в All in вона собі 100% знайде щось, що їй смакує. І материнське серце - спокійне :).

---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

не уявляю як би ми з Таюсею заїхали(планували машиною) і шо б то був за відпочинок,бо то така дитина,шо трьох заміняє),з Софійкою було значно легше.
І в мене така сама... А з Настею з року можна було їхати
хоч на край світу

Zoryanazirka
28.06.2011, 16:05
А ми з чоловіком, навпаки, одностайні в тому, що якщо і їхати кудись з дітками, то тільки літаком
Однозначно тільки літаком. Година-дві і ти на місці. А машиною важко і мамі і діткам

Svitlanka
28.06.2011, 21:53
Я цого року заріклась наступні 3 нікуди на море не їхати :)....Молодшому було 2.3, відпочивали в Туреччині. Дорога виявилась тяжкою, бо вночі їхати в Івано-Франківськ, там ще чекати літак, ну і сам переліт. Малий був змучений, дуже злякався в літаку - це була навіть не істерика, я вже якась агонія, це жах!!! Крім того, НІЧОГО не хотів їсти в готелі!!! І так все 11 днів, я аж знервована була. ну і найгірше - захворів, хоч до 2.3 моя дитина ВЗАГАЛІ не хворіла.:(:(:( А тут височенна температура, рвота ...До лікаря - тільки зранку, в інше місто ( єдине, що швидко за нами машина приїхала). Я тільки сподівалась, що лікарі вірний діагноз поставлять, що це нічого серьйозного...Ось так "відпочили". Добре тільки, що встигли вилікуватись до від'їзду назад. А для старшого сина ( 12 років) - все супер, все сподобалось...
Мій висновок - в 1.4 р. молодшого, відпочилось всім значно краще і спокійніше, хоч і в Одесі :). І режим малий вибрав там собі ідеальний для всіх, і з їжею проблем не було ( хіба переїли персиків і мали висипку) , і дорогу нормально переніс....

SoLana
28.06.2011, 23:29
Насправді, всі діти різні і ситуації бувають різні. Тому їхати, чи ні, кудись з немовлятком і яким транспортом, залежить від фізичного і емоційного стану діток і батьків зокрема. От ми недавно повернулись з відпочинку, були в ALL в Болгарії, але їхали туди на авто. Дорогу діти перенесли добре. Ми не поспішали, робили зупинки, ночували в готелі. Сам відпочинок теж пройшов добре. Чомусь мені так подумалось, що навпаки з річною дитиною якось легше відпочивати, ніж вже з 2-х, бо шо малятку треба? - циця і мама з татом ну і, в нашому випадку,- море ( з нього мала не "вилазила").

VERO
29.06.2011, 00:02
Ми літали двічі в Туреччину з ALL коли малому було 1р10міс. і 2р.10міс. відповідно. В обидвох випадках переліт був нічним, але з львівського аеропорта. А нам до нього ще 70км. їхати. Перший раз малий переліт переніс важко. Встиг поспати близько 3год. і почалася реєстрація. В літаку не міг зрозуміти, що з ним відбувається. Трохи плакав. Так як ми їхали по "гарячій" путівці і збиралися 5год, то я навіть в літак жодних іграшок і смоктальних цукерок не взяла. Але намагалась побільше з дитиною говорити, щоб працювали щелепи і не було тиску на вушка. В автобусі до готелю малий заснув. Готель був максимально адаптований для діток. В дитячому буфеті були постійно супчики (не пюре), картопляне пюре, відварені овочі, риба, м'ясо, макарони, молоко, печення... Проблем з харчуванням дитини зовсім не виникало. Правда, з'явились сопельки і кашель, але це пояснюю з послабленням імунітету на фоні 3-х кутних зубчиків, які привезли з моря додому. Дитина спала цілу ніч!!! Денна програма була дуже насичена: море, басейни з маленькими горками, батут на пляжі, надувні качелі, дитячі площадки, ЛУНАПАРК (безкоштовний), дитяча дискотека, мультики на великому екрані... Після моря почав говорити реченнями і всі сусіди помітили, що дуже виріс. Але весь відпочинок малий бігав без перестанку, а я за ним. Коляска дуже виручала. Сам знайшов собі подругу з Пітера. Так ми і дружили сім'ями. В літаку по дорозі додому навіть заснув.
В 2р.10міс. Ростик вже сам мріяв про море. Постійно передивлявся диски з попереднього року. Ми просто розбудили вночі зі словами, що їдемо на море і жодних проблем. Мали з собою автомобільний телевізор і іграшки. Їв все з дорослого столу. Цей готель вже був менше розрахований на діток. Жодних проблем з здоров'ям ттт. Сам навчився ниряти в басейні, як і обіцяв. Єдине, що знову марить морем, а ми чекаємо на лялю:d25: Хіба що в Шацьк виберемося.

kostuk
29.06.2011, 15:34
Як на мене, то найкращий відпочинок для дитини в селі (якщо є така можливість): свіже і чисте повітря, "свої" продукти харчування. А їхати кудись на море (в Україні чи закордон) - це і зміна клімату (що на мою думку, не дуже добре для дитини), і важка дорога, і зайво витрачені кошти. Ми з синочком стараємось кожного місяця їздити в село (коли є вихідні або відпуск); малий цілий день товчеться з дітьми на вулиці, бавиться, бігає...зате потім такий апетит і спить дуже добре...:girl_wink:

olja_zaj
29.06.2011, 16:03
к на мене, то найкращий відпочинок для дитини в селі
Ну, то як на вас. Мене змалечку возили на море, колись давно мама працювала на "Прогресі", ну і звісно шо там були путівки, кожне літо ми були в Одесі, досі згадую це з теплом, я дууже люблю море, можу годинами не вилазити з води, просто сидіти в воді, з малою поїхала минулого року вперше, дитина була в захваті, тепер по можливості буду її возити на моря, цього літа плануємо в Крим, подивимось як пройде...

kostuk
29.06.2011, 16:07
Ну, то як на вас.
Власне тому і написала, що це моя особиста думка. Просто я з дитинства не люблю моря: через зміну клімату постійно підвищується температура і погано себе почуваю...:bad:

SoLana
29.06.2011, 16:10
зміна клімату (що на мою думку, не дуже добре для дитини
А чому вже так недобре? А якщо села на морі, чи десь за 200 чи 500 км. від дому. То хіба не зміна клімату? Як на мене це стереотип. Можна виїхати дитині- алергіку в Карпати і отримати загострення.... Так що це все індивідуально.

kostuk
29.06.2011, 16:19
А якщо села на морі, чи десь за 200 чи 500 км. від дому.
Вибачте, що не уточнила...мала на увазі село в нашому регіоні...Але це дійсно індивідуально: кожна дитина по різному сприймає зміну клімату.

Lingerie
29.06.2011, 17:48
От і я сьогодні отримала від мами пропозицію поїхати з ними на море в Крим (на тиждень). Але весь день ходжу і обмірковую і вагаюсь...Колись теж думала,що раніше 3-х років ні-ні-ні,а тепер так спокусливо:girl_wink: Найбільше хвилююсь за зміну клімату для доці. Але чомусь теж вважаю:
що навпаки з річною дитиною якось легше відпочивати, ніж вже з 2-х, бо шо малятку треба? - циця і мама з татом ну і, в нашому випадку,- море ( з нього мала не "вилазила").

Klava
29.06.2011, 20:46
Ми щойно повернулись із Чорногорії. Їздили машиною без кондиціонера. І жодних проблем в дорозі не було, бо робили щотри-чотири години зупинки щоб побігав малий. Їжу готували переважно самі, тому з харчуванням проблем теж не було. А зміна клімату плюс-мінус 10 градусів як на мене міф - то ж не в Африку ми поїхали. В нас теж літом 35 буває.

Lemeshchuk
29.06.2011, 22:19
От і я сьогодні отримала від мами пропозицію поїхати з ними на море в Крим (на тиждень). Але весь день ходжу і обмірковую і вагаюсь...Колись теж думала,що раніше 3-х років ні-ні-ні,а тепер так спокусливо Найбільше хвилююсь за зміну клімату для доці.
Я теж цього літа їду на море з малечою, але десь в кінці серпня (щоб не було сильної жари), думаю що все буде нормально, наскільки я знаю то діти на ГВ практично не переносять акліматизації, єдине що їдемо десь на 2-3 тижні бо на менше то дитина навіть не встигне адаптуватись і вже тре додому їхати...

Zoryanazirka
30.06.2011, 09:51
Наш тато минулого жовтня зробив нам сюрприз - він був у відрядженні в Парижі, і купив нам квитки щоб ми до нього на кілька днів прилетіли. Я сама з 2ма дітьми, 2ма візками, 2ма валізами і ручною, летіла з пересадкою в Мюнхені. Михасику було 9 місяців. Дуже добре долетіли, все супер. А діти мої так люблять літати! Малий Михась піднімає руцю і каже - сссюююм :)
Тепер на травневі свята літали до Ізраїлю. Всі разом. Зміна клімату очевидна (це майже Африка), були тиждень. Прилетіли в 3й ночі, назад виїздили з готелю в 2й. Брали авто на прокат, їздили собі всюди. Жодного разу мені не було важко подорожувати з дітками літаком. А от машиною тяжче - дитині витримати дорогу, кордони ( а ще якщо черги і вийти нема куди). Взагалі все залежить від настрою мами. Якщо мама впевнена що буде легко так і буде.

Златка
30.06.2011, 10:09
Як на мене, то найкращий відпочинок для дитини в селі (якщо є така можливість)
Головне - не переборщити :connie_pull-pigtail Мене мої батьки скільки себе пам"ятаю - відправляли в село на літо. Плюс - дуже хороші і теплі стосунки з бабусею і маминою сестрою. Мінус - тошно від однієї думки про літній відпочинок в селі :girl_sad:

Victi
30.06.2011, 10:20
Можна виїхати дитині- алергіку в Карпати і отримати загострення....
Мій чоловік так в дитинстві на село їздив. Частенько там "простуджувався", а як потім вияснилося - алергія на пилок трав, що саме влітку цвітуть.

SoLana
30.06.2011, 10:43
А от машиною тяжче - дитині витримати дорогу, кордони Так я з Вами згідна. Чисто фізіологічно так, важче. Але то ще залежить від самої дитини і її віку. Моя наприклад, спала, і мала ті кордони "в носі". Коли вибирали відпочинок і транспорт, то з самого початку були налаштовані на літак, але те, що він не зі Львова буде летіти, відбило нам бажання ним летіти. І ще суттєвим виявилося те, що в мене старший син панічно боїться літаків

jozya
30.06.2011, 13:46
А ми якраз спеціально літали з донею на море у жовтні (їй був 1 рік і 5 місяців) - Африка, різка зміна клімату, і у квітні (1 рік 11 місяців) - та сама Африка, бо погода завжди є.
Перший раз, бо мама сказилася с 4-х стінах: то криза, то вагітність, то мала дитина. А другий хотіли зекономити: ціни дуже знизились за сам відпочинок, і за дитину ДО 2х років ми економили баксів 300-400
Супер, їй було краще, ніж нам дорослим. Абсолютна небоязнь моря, свіжі фрукти, інше харчування (тільки на ранній сніданок і на пізню вечерю брали свої каші). І нам все в плюс (ттт). І говорити ми почали одразу після моря: до того було 2 десятка однотипних слів (мама, баба, киця), а після моря 2-3-4х складові слова (типу калькулятор - баба главбух). Тепер знов проситься, але нема літака зі Львова, і мене то напрягає: їхати до Києва, потім у Бориспіль і назад так само.

Klava
30.06.2011, 15:18
І говорити ми почали одразу після моря
Бачу, що то вже тенденція така - мій теж після моря одразу почав говорити дуже багато. Повторює практично всі слова, які від нас чує. А раніше тільки з десять найпростіших знав. Може, то йодоване повітря так впливає?

natorella
30.06.2011, 15:32
Може, то йодоване повітря так впливає?
так впливає будь-яка подорож
не тільки на море
ми в київ до сестри їздили
навіть просто переїхатись в гості
зміна обстановки - поштовх до нових умінь і навичок

bubamara
30.06.2011, 17:02
зміна обстановки - поштовх до нових умінь і навичок
і ще нові враження, які стимулюють розумову діяльність.

здається тема дещо відхилилася в сторону ))

natorella
30.06.2011, 19:04
тема дещо відхилилася в сторону
чому -
нові враження, які стимулюють розумову діяльність
це ж плюси подорожей з немовлям)))

bubamara
30.06.2011, 19:41
це ж плюси подорожей з немовлям)))

ну якщо наш, не побоюсь цього слова, дискурс (бррр) розглянути у такому ключі, то маєте рацію - мандрувати з малятами треба і корисно, тому я вже чекаю не дочекаюся слінга, і сердита на себе, що так пізно з цим прочухалася

Kvitneva
01.07.2011, 12:42
Думаю,шо якшо дитина на ГВ,то з нею можна їхати де хочеш хоч з самого народження
власне, такою думкою і я керувалася, коли минулого року полетіли в Туреччину. меншому тоді тільки 4 місяці виповнилось. відпочили чудово - все пройшло добре і легко, жодних труднощів. Це вже пізніше почнеться - така чи не така водичка, кашки, зупки, пюрешки

Fleshka
01.07.2011, 12:53
ми в київ до сестри їздили
та шо там Кийов, ми тут тиждень на селі потусувались, по проиїзді Ромко реченнями заговорив.

natorella
01.07.2011, 15:07
ми тут тиждень на селі потусувались, по проиїзді Ромко реченнями заговорив
ми в село їздимо дуже часто - то для нас не зміна обстановки - а так, як комусь переїхатись з топольної на сихів))0

olenkastar
01.07.2011, 15:15
то маєте рацію - мандрувати з малятами треба і корисно
цікаво мені така штука- чому не рекомендують дитині до 3-х років міняти обстановку? з чим то повязано- то якись забобон чи медичні рекомендації. хтось знає?

kati
01.07.2011, 15:21
чому не рекомендують дитині до 3-х років міняти обстановку?
здається трошки не так...Не рекомендують їхати відпочивати менше ніж на 21 день..аби пройшла акліматизація і відпочинок справді пішов у користь.

Юстина
01.07.2011, 16:01
чому не рекомендують дитині до 3-х років міняти обстановку?
Мені здається тому, що вони просто ще для такого замалі і не готові. Це з власного досвіду. Хоч ця магічна цифра 3 (до 3-ох років того не можна їсти, до 3-ох років тим не можна бавитися) для кожної дитини різна.

Ная
01.07.2011, 16:07
ця магічна цифра 3 (до 3-ох років того не можна їсти, до 3-ох років тим не можна бавитися) для кожної дитини різна
І то залежно від батьків,якшо батьки люблять подорожувати і з легкістю змінюють звичну обстановку,то їх дітям та зміна буде непомітною і піде лише на користь навіть в три місяці)

Котя
01.07.2011, 20:43
Наразі їдем в перших числах серпня в Карпати, а потім плануєм в перших числах жовтня їхати на моря (меншому буде 4 місяці). Але якщо в Карпати я їду із спокійною душою, то поїздка на море в мене посиляє страх і переживання, тому буду зважувати 100 разів всі "за" і "проти", поки прийму остаточне рішення.:girl_yes2:

VERO
01.07.2011, 22:27
чому не рекомендують дитині до 3-х років міняти обстановку? з чим то повязано
Радилась з толковим імунологом перед поїздкою з дитиною на море. Вона радила звернути увагу на те, як дитина сприймає зміну обстановки. Тобто, як реагує на чужих людей, інше місце перебування, інші умови для сну, зміну їжі, дорогу... Якщо з цим все добре, то можна вирушати. Але не змінювати клімат дуже кардинально. Не їхати з зими в літо... Намагатися забезпечити дитині схожу їжу, особливо- якісну воду. Перші дні не давати екзотичних фруктів-овочів (для діток, які самі їдять), або не споживати їх мамі (якщо ГВ). І їхати на максимально тривалий період часу.

kvVItKA
01.07.2011, 22:33
в 2 міс їздили до моєї бабусі і Рівненську обл., в 3,5 місяці їздили на Закарпаття, в 4 відпочивали тиждень в Трускавці, в 10 міс 10 днів на Буковелі, всі поїздки були комфортні і принесли всім купу позитиву. Мені легше було коли Домчик був меншим, точно.
Через два тижні плануємо летіти на море, мами вже 2 дні тероризуть тим, що дітям до 3-х років літати не рекомендовано. Чому?
Я більше хвилююсь про харчування і ще, то мабуть питання до Zoryanazirka, як перевозити візок? бо вагаюсь чи тащити наш stokke чи купити якусь тростинку?без візка не хочу летіти, порадьте -розкажіть щось:)

Іруня
01.07.2011, 23:01
як перевозити візок? бо вагаюсь чи тащити наш stokke чи купити якусь тростинку?без візка не хочу летіти, порадьте -розкажіть щось
Візочок віддаєте перед самим трапом літака, а по прильоті Вам його зразу ж до трапу подадуть. Ніяких проблем. Правда, я не знаю, як Stokke складається... Якщо зразу вся коляска, то супер, а якщо на дві частини ( окремо сидіння, а окремо шасі ), то може бути не зручно.

VERO
01.07.2011, 23:17
мами вже 2 дні тероризуть тим, що дітям до 3-х років літати не рекомендовано.
Ми мою маму позбавили радості нас тероризувати, бо купили "гарячу" путівку за пару годин до вильоту. Просто віддали ключі, щоб вазонки підлила і розібралася з продуктами в холодильнику. Але всі сусіди потім слухали, як ми могли з такою дитиною... Коли приїхали з купою позитиву і дисками (доказом), що все було добре, до цієї теми більше ніхто ніколи не повертався. З другою дитинкою ще швидше плануємо подорожувати.

---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

без візка не хочу летіти
Коляска - просто незамінна річ. Беріть в будь-якому випадку. Дітки на морі дуже втомлюються, засинають на ходу... І весь вечір можна собі з коляскою голяти, морем милуватися))) Романтика... А не сидіти всім в номері, бо дитинка спить. (Хіба перевірену якісну радіо-няню взяти.) Ну і завжди свій рідний куточок для дитинки. Якщо, наприклад, ліжечко не підійде. В нас переліт був нічним, то коляску просто поставили в автобусі (під час трансферу в аеропорт) і дитинка спить, ніхто не будить. І в аеропорту після реєстрації 1-2 год. що робити? Коляска завжди виручає.

Alexx
01.07.2011, 23:38
Я більше хвилююсь про харчування
Ми також збираємось на моря летіти, але в серпні-вересні. Найбільше що хвилює це харчування.... Мій малий трохи консерватор в їжі.... і не знаю, як то все буде. Ну допустимо його улюблені кашки я йому візьму на 2 тижні.... але ж не тільки кашки він їсть.... Частенько роблю сирок з ягодами/фруктами, м"яско з овочами, жовточок.... Як то все в готелі можна зробити і головне де взяти продукти??? Чоловік конкретно з того панікує.... я його заспокоюю, але сама також не дуже уявляю. Самої циці такій дитині вже замало. Ще він любить підїдати з моєї тарілки, але ж то домашня їжа... я знаю, що готувала, що туди клала.... Поділіться досвідом про власне харчування річних малюків в готелях. Чи можна попросити, щоб просто овочі зварили (картоплину, морквину, кабачок...) чи ви давали те що самі їли ? І чи брав хтось з собою якісь продукти? Може такі дит. консерви?

Neverland
01.07.2011, 23:54
І ми плануєм в жовтні, в Єгипет. І теж питання, як харчувати малого. Якщо в Криму чи Болгарії, то ще ясно як, а от десь отак...

jozya
02.07.2011, 01:00
Ну з нашого досвіду: ми брали каші Бебі безмолочні і кип"ятильник: молоко в ресторані, воду з пляшки закип"ятити - так як і вдома (тільки я ще всю посуду кип"ятком ошпарювала), можна взяти баночних пюре, сочків. Ми заварювали сушені яблука (взяли вдома) - була сушка-компот, бо воду моя не дуже любить просту пити. А в ресторані: сніданок - є каші, сухі сніданки з молоком, сир фета, обід - зупка їхня обов"язково + що захоче + фрукти, вечеря - там вже мінімум дві зупки. Вона в нас просто дуже малоїжка, тому якщо хотіла кусок "чогось", то просто їй давалося, лиш би їла :girl_tender:

---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

Купляли до речі в їх самому великому "супермаркеті" (з фіксованими цінами, ну майже наш... Арсен щось типу) кашу дитячу - думали не вистарчить. До сих пір валяється, бо вона... інакша, вибрати нема з чого, страшенно пахне ваніллю, ну ніяка абсолютно. Пюре в баночках здається не було :girl_yes:

zetta
02.07.2011, 02:40
не варто панiкувати через харчування. як швецький стiл то там точно виберете щось пiдходяще, а по меню можна замовляти теж те що потрiбно...едине що спочатку дегустуете все самi, ну i iжа мае бути проста - без соусiв, заморочок, нововведень.

Іруня
02.07.2011, 10:24
Чи можна попросити, щоб просто овочі зварили (картоплину, морквину, кабачок...) чи ви давали те що самі їли ?
Ну, в готелі для Вас ніхто окремо варити нічого не буде. АЛЕ, там є просто відварені овочі, різні види картоплі, фрукти. Все це сміло дитина може їсти разом з мамою. Хоча, залежить в яку країну Ви їдете. Якщо це Турція, то, кажуть, що їжа там специфічна.

Svitlanka
02.07.2011, 10:55
Ну я теж не панікувала стосовно їжі, а дарма. Малий спочатку їв тільки щось типу солених огірків та кукурузи, а потім взагалі нічого - ні сир, якій вфн любить, ні йогурти, ні їх каші, зупи, картоплю, макарони,фрукти, м'ясо - все йому не таке було. Їв хіба розчинну кашу, яку взяли спеціально в аеропорт, коли купили пару каш в Туреччині - теж не те, то просто не їв.........
То від дитини залежить.

---------- Додано в 07:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:54 ----------

Стосовно візочків. Здається так само, як і багаж. Ніхто до трапу не подавав. Коли забрали всі валізи, ще довго чекали візочок, виявилось, їх видають в іншому відділі.

jozya
02.07.2011, 14:59
Ну, в готелі для Вас ніхто окремо варити нічого не буде. АЛЕ, там є просто відварені овочі, різні види картоплі, фрукти. Все це сміло дитина може їсти разом з мамою. Хоча, залежить в яку країну Ви їдете. Якщо це Турція, то, кажуть, що їжа там специфічна.
До речі: у всіх готелях, де ми зупинялися в Єгипті, відразу адміністратор знайомив з шеф-кухарем, аби він приготував, що нам потрібно для дитини (правда ми жодного разу не скористалися). Думаю, що рисову кашу з молоком вони потянуть, та чи це потрібно? Рис білий відварений майже завжди є (чистий, без соусів) і молоко також :girl_yes2:

Ніколь
02.07.2011, 18:20
До речі: у всіх готелях, де ми зупинялися в Єгипті, відразу адміністратор знайомив з шеф-кухарем
не знайомив, і не збирався, і не чула щоб для когось спеціально готували.
Серед тих продуктів які можна було дати дитині були омлети, блінчікі, макарони, варена картопля, макарони, сирні запіканки, сухі сніданки і по суті все. Супи були всі блендернуті, і або загості або засолені.
В результаті мала наша їла деколи трішки йогурту і блінчиків з повидлом зранку. В обід пару кусочків картоплі, пару ложек супу і то не завжди. Їла баночні пюрешкі фруктові які ми з дому везли. Солодке їла типу їх тортиків. І все. І взагалі якщо вдома мала мете все що бачить, там щоб поїсти ї треба було дуже довго і нудно вмовляти.
За порадою дівчат, везли з собою електрочайник, в номері робили ще кашки молочні Бебі, і чайочки. З ресторану не можна було взагалі нічого виносити, навіть кипьяток, не кажучи вже про овочі, фрукті, випічку.

kati
02.07.2011, 21:55
З ресторану не можна було взагалі нічого виносити,
Це в усіх готелях такі правила...і в принципі це правильно.АЛе, от мій Саша такий , що мусить неодмінно вже перед самим сном, практично у ліжку ще поїсти( і не канапку чи печенько, а щось суттєвіше) то я підходила до адміністатора ресторану , пояснювала ситуацію і без проблем брала їжу у номер з пізньої вечері. Правда не виносила то в їхніх тарілках, а в своїй посуді( я на відпочинок навіть завжди беру невеличку пластикову мисочку з кришкою для Саши)

Oduvashka
02.07.2011, 23:31
Відпочивали минулого року в Чорногорії з моїми батьками. Сумісний відпочинок має як переваги, так і недоліки, але цього року вирішили відпочивати самі. Переліт пройшов чудово, бо якраз припадав на денний сон, то малий заснув у Львові, а прокинувся в Тіваті, відпочивали ми в Петроваці, то ще хвилин 40 на таксі (ось тут він вже почав хвилюватись). Візочок брали з собою, дуже виручав нас, під час променаду по набережній :girl_haha: але ніяк не хотів спати в ньому, поки батьки гуляють. Але цього року теж планую брати, хоч і ходимо всюди пішки, але думаю на дальні дистанції нас врятує.
Ще за 2 тижні до від"їзду мали прикрість, малий захворів на ангіну, і вся поїздка була під сумнівом. В нього якраз лізли ікла і на кожен мали по ангіні. І так сталось, що 2й зуб виліз на морі, мав температуру 39, і дуже важкий стан був. То поїхали в лікарню, заплатили 7 євро і попали до лікаря. Вона оглянула, виписала ліки і летіли додому ми вже здорові.
Жили ми в квартирі друга мого тата , то проблем з харчуванням не було, хотіли самі готували, продукти такі самі, овочі-фрукти навіть дешевше, а який вибір риби! А як не хотіли, то ходили в кафе. Їжа дуже на нашу схожа і дуже смачна.
Взагалі лишились самі приємні враження.

VERO
03.07.2011, 00:16
плануєм в жовтні, в Єгипет.
Чомусь ми так і не наважились їхати з дітками в Єгипет, хоча закохані в море з рибками і коралами))) Для мене єдина проблема- вода. Вона там дуже дорога і не дуже якісна, очищають її по колу. Дуже часто чую, що в Єгипті були шлунково-кишкові розлади навіть у дорослих, часом досить тривалі. Я і сама маю чутливий шлунок і в Єгипті відчувала певний дискомфорт. Можливо, деякі готелі в цілях економії миють продукти не дуже якісною водою. Якщо збираєтесь з дітками, то все перемивайте бутильованою водою (фрукти, зелень, посуд...) Зуби чистити водою з крану -заборонено. Готель обирайте з відомої європейської мережі, де більші вимоги і менше економії на дрібницях. Найкраще, якщо є дієтичний стіл. Там суто відварені без приправ овочі, м'ясо...Досить часто, дитячий стіл- піцци, хот-доги... Читайте відгуки і обирайте надійні готелі. А ми знову відклали поїздку в Єгипет, доки дітки не підростуть.

---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

Саша такий , що мусить неодмінно вже перед самим сном, практично у ліжку ще поїсти( і не канапку чи печенько
А мій малий так вимучувався за день, що щвидко засинав і будився з криком "хочу їсти!!!" Перші дні я ще не запасалася наніч харчами, то ми стояли вже з моїм проглотом під рестораном ще до відкриття. За те швидко приходили на пляж))) Турки так дивувались, кому це не спиться. Навчена гірким досвідом, я почала теж носити в номер перекус.

Ніколь
03.07.2011, 01:18
то я підходила до адміністатора ресторану , пояснювала ситуацію і без проблем брала їжу у номер з пізньої вечері
а ми після основатєльної вечері, йшли гуляти, потім на анімацію дитячу, і вже десь перед самим снон, годинка так десята - по одинадцятій зарулювали знов в ресторан і брали чайочок і солодке. І натрєскавшись вдоволь задоволені йшли спати )))

Alexx
03.07.2011, 12:37
Малий спочатку їв тільки щось типу солених огірків та кукурузи
Мда..... Я б таке не давала.... але то особиста справа кожного....
А якщо купити свої кашки? Їх на кордоні не пропустять? Чи чому купляли каші "там"? І як на рахунок пюрешок?

Fleshka
03.07.2011, 13:44
Я б таке не давала...
на педприкормі таке можна

mysha
03.07.2011, 22:16
без проблем брала їжу у номер
Вже кілька років на сніданку наливаю у пляшечки для дитячого харчування молоко в ресторані, несу в номер, ставлю в холодильник. На ніч роблю з нього малим кашку. Жодного разу ніхто не робив зауваження.

Shprotka
04.07.2011, 10:57
Дівчата, ми плануємо в Крим в кінці серпня з малим. Підкажіть, що потрібно брати на пляж. Чи потрібно брати горщик? Я щось смутно собі уявляю, що робити на пляжі коли дитина схоче в туалет....

kati
04.07.2011, 11:00
Я щось смутно собі уявляю, що робити на пляжі коли дитина схоче в туалет....
звичайне відерко дитяче. Робите туді свої справи і десб під кущик виливаєте.Ну а по великому то прийдеться бігти в номер)

Svitlanka
04.07.2011, 19:02
Я б таке не давала.... але то особиста справа кожного....
А якщо купити свої кашки? Їх на кордоні не пропустять? Чи чому купляли каші "там"?
Ну, в 11 міс, я б теж не давала ( хіба спробувати), але в 2.3 не бачу нічого кримінального :). Кашки свої везти можна було, просто я даааавно вже не давала "розчинні" каші, а взяла пачку лише для того, щоб було зранку в аеропорту що поїсти. Т.я. малий єдине, що ів - цю кашу, то її було недостатньо на 10 днів, от і купили ще пару в Туреччині, але йому вони не смакували. Пюре в баночках малий теж відмовився їсти.
Тому раджу хоча б для підстраховки брати з собою троха їжі, що діти точно будуть їсти. Мій малий хіба б від кефіру не відмовився, але везти з собою ще в сумці-холодильнику кефір в скляних пляшках я не бажала. Йогурти, знов ж таки, "не пішли" ;)

StarKa
04.07.2011, 21:10
Сьогодні з відпочинку повернулися. Були з нашим хлопчиком в Чорногорії. Досить чітко враження від поїздки ще не сформувалися. але щось написати вже руки чіхають.

Відпочивали значить в Чорногорії в Будві на віллі Аніта-2. Летіли літаком.
Переліт туди припав на хороший настрій після доброго сну і пройшов на ура. Взліт був легким , а під час посадки літака давала жувати цицю, щоб вушка не боліли, але судячи по реакції дитинки мене мої боліли більше, а він лишався довольним.
Сьогоднішній переліт додому був трошки гіршим, трошки пониргав, але другу частину польоту Матвійко спав на таткові у поньє і ніяких претензій до нас не мав :)

Щодо самого відпочинку. Коляски ми НЕ брали. Чоловік сказав, що якщо візьмем коляску, то він мене як слінгомаму "уважати" більше не буде :) :) :) Після чого я довго сміялася і вирішила, що спати Матвійко буде в гамаку на балконі :)

Далі буде...

---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

Що стосується годування, то вирішили, що в поїздці буде ще без прикормів всяких, щоб всім було легше і краще, тому гамали тільки цицю. Проблем з їжею\каканням ясна річ не було ніяких.
Їхали з багаторазовими підгузниками тільки. Залишилася задоволеною. Перепрати 4-5 підгузників за день навіть руками виявилося зовсім не тяжко - зважаючи, що на пляжі ясна річ і в номері був голеньким!!
Їздили на ескурсії. 3 ескурсії тривалістю по дню. В Хорватію-Дубровнік, Албанію і Боко-Которську затоку. Все як не дивно прошло на ура. Не зважаючи на те, що треба було довго їхати автобусом, а в затоку - катером. Хлопчик або чемно бавився або спав, як починав плакати - гамав цицю.
Нікого особливо ми не потурбували навпаки всім навколишнім роздавав Матвійко купу позитивних емоцій своїми усмішками і сміхом . Хто нас бачив - той знає :)

Ми залишилися задоволеними і впринципі навіть досить добре відпочили!!!

Mazerati
04.07.2011, 21:44
StarKa, розкажіть ще детальніше, будь ласка, про свою поїздку, екскурсії, віллу в темі про Чорногорію. Дуже цікаво.

StarKa
05.07.2011, 11:09
Mazeratiтикніть носом будь-ласка

Зануда
05.07.2011, 12:35
З Марком ми їздили на Закарпаття коли йому було три місяці. Саме задоволення - дитина поїла і спить солоденько. Але от на море мій чоловік би таку дитину не повіз. Категорично. А от цього літа, якраз, коли Маркові "стукнув" рочок ми відважилися на подорож. Найбільше нас хвилювала дорога. Чи не буде вередувати і товктися по цілому авто, бо по місту пересуватися із ним непросто, а що казати про дорогу у 1000 км? Ми довго мучилися, але все ж відважилися і отримали приємний сюрприз. Дитина поводила себе зразково. Спав-їв-бавився. Ніяких криків, вередувань, ніяких викрутасів. Нам полегшало :)
Брали із собою молочні кашки Бебі, фруктові пюре в баночках і воду не газовану. Крім того ми на ГВ і я не дуже переймалася тим що дитина буде голодувати. Але Марко і тут здивував - їв з нами і зупки місцеві, і курочку, і взагалі вимагав те що їли ми, а ми давали по трошки всього з нашого столу. Тобто з харчуванням жодних проблем не було.Як і з наслідками харчування: жодних розладів.
Брали з собою візочок і "кишеню" - виправдали себе обидва аксесуари. Спеціально для поїздки купили легеньку прогулянку.
А на пляжі взагалі без проблем - відерко-лопаточка-пасочки і дитина зайнята поки на обід не заберуть.:connie_pull-pigtail

Іруня
05.07.2011, 13:21
Стосовно візочків. Здається так само, як і багаж. Ніхто до трапу не подавав. Коли забрали всі валізи, ще довго чекали візочок, виявилось, їх видають в іншому відділі.
Ви- неправі! Незнаю, чому Ви віддали візочок разом з багажем, можливо, через незнання...
Пасажир за власним бажанням може користуватись складаною коляскою до моменту входу на борт літака. В такому разі дитяча складана коляска під час реєстрації буде промаркована спеціальною багажною биркою “Delivery at aircraft” і вилучена у пасажира перед входом у пасажирський салон літака.

Перевезення такої дитячої коляски здійснюється в багажному відсіку літака.

Видача дитячої коляски відбувається безпосередньо біля виходу з борту літака.
http://www.flyuia.com/ua/information-and-services/before-departure/children.html

kvVItKA
05.07.2011, 13:40
Спеціально для поїздки купили легеньку прогулянку.
яку саме?
бо ми теж думаємо купити,а чогось сипатичного знайти не можу...
які засоби від засмаги для діток порадите? бо я думаю купити Уряж, хтось пробував?

щодо харчування, надумала взяти з собою пару пюрешок фруктових, 2 кашки розчинні , чайочок і все. Мама обіцяла вдень варити малому супчик і компот (батьки в апартаментах з кухнею, в нас,на жаль,номер). Рибку і мяско будем в ресторанчиках їсти. Ну і в нас є циця:)

Юкола
05.07.2011, 19:25
Я з синулею вперше в подорож поїхала в Шацьк, коли йому було 10міс. Жили там на Медику - умови спартанські. Але дуууже добре все відпочили.

В рік і 10 поїхали потягом до Криму. Дуже легка подорож.

І зараз (2,10) їздили автобусо в Болгарію. Після 29 годин в автобусі, малий за ним ридав і коли їхали додому, то на зупинках навіть виходитин хотів - боявся, що автобус поїде знову без нього.:connie_pull-pigtail

Я двома руками "за" відпочинок з малятками.:girl_yes2:

StarKa
05.07.2011, 19:37
які засоби від засмаги для діток порадите?
Купували для малого від La Roshe з захистом від УФ 50+. Коштував близько 180 грн. Але лишилися задоволеними. Малий ні разу не згорів. Шкірка трошки позолотіла хіба. Правда по можливості всеодно був у шапочці і під парасолею.

JuniorSkeptic
14.07.2011, 16:25
які засоби від засмаги для діток порадите?

Я почитала про хімічні фільтри (октокрилен та ін.), які містяться в засобах відомих виробників, - виявляється, це досить небезпечні штуки, тому замовила на iherb ось такий (http://www.iherb.com/Badger-Company-SPF-30-Sunscreen-Unscented-2-9-fl-oz-87-ml/23746?at=0) з цинком - певно, найбезпечніше, що може бути. Поки що спробувала тільки в себе на руці - лишає таку матову ледь білувату пляму, певно, на великих площах буде цікаво виглядати :)

natorella
14.07.2011, 16:45
лишає таку матову ледь білувату пляму, певно, на великих площах буде цікаво виглядати
а як в воду зайде, то потім буде оте біле стікати ручьямі)))
шо ви паритесь тим мащенням
головне не пхати дітей на сонце палюче в години пік активності

---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

цікава стаття о базовом доверии и "отдыхе от детей" (http://deti-v-semje.livejournal.com/237607.html)

mysha
15.07.2011, 01:03
головне не пхати дітей на сонце палюче в години пік активності
То від діток залежить... Мої бландіни довше 12.00 на пляжі ні разу не сиділи (часом в тіні, часом на сонці, часом в футболці), але якщо я мастила їх менше ніж 50м фактором - могли місцями червоніти. Але мої дітки, то швидше виняток, бо шкіра в них дуже білосніжна.

Lemeshchuk
15.07.2011, 21:13
Мої бландіни довше 12.00 на пляжі ні разу не сиділи (часом в тіні, часом на сонці, часом в футболці), але якщо я мастила їх менше ніж 50м фактором - могли місцями червоніти. Але мої дітки, то швидше виняток, бо шкіра в них дуже білосніжна.
Моя доня теж блондиночка і має дуже ніжну шкіру, скажіть будь-ласка яким кремом ви користувались, бо їх зараз стільки...

mysha
15.07.2011, 21:30
Моя доня теж блондиночка і має дуже ніжну шкіру, скажіть будь-ласка яким кремом ви користувались, бо їх зараз стільки...
Полюбляю для дітей і для себе сонцезахисні креми польської фірми Lirene (Dr Irena Eris), але купую їх лише в Польщі.

Bogdanka
16.07.2011, 11:51
купила цього року нівею на морі, бо повтикала взяти з дому куплений АВЕНЕ. А взагалі користуюсь АВЕНЕ - до і після сонця. Комплект коштує цього року в районі 400 грн в сімейній аптеці коло колишньої Корони.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

в 10й годині ще не пік, але жарить огого - Софії сонце треба, щоб вигріти, але вона дууууууууже білосніжна, якби підгоріла як я, то би був жах, тому парюсь:)

MariaPol
16.07.2011, 21:07
чула, що аеропорт у Львові закритий/закривають. Це правда???

Bogdanka
17.07.2011, 00:41
чула, що аеропорт у Львові закритий/закривають. Це правда???
погуглити не пробували???? а ще підкажу старий дідівський спосіб - подзвоніть в аеропорт, він телефони довідкових не відключив.
чи то запитання якийсь стосунок має до теми про подорожі з немовлям????????

Fleshka
17.07.2011, 11:37
Але мої дітки, то швидше виняток, бо шкіра в них дуже білосніжна.
От і мій Ромко згорає за пів години в тіні під деревом...то відать від мене гени пішли, я теж як курка засмагаю, зразу горю і червонію. А ще діти - то такі створіння, які люблять воду і витягнути з неї не так просто, а в воді переважно тіні нема. 15 хвилин - і Ромко підсмажився. А от з кремами маю проблему - боюсь після всіх наших пригод з алергіями взагалі будь-чим мастити дитину. Хіба рятівником, як почервоніє шкіра, і то вже вдома. І чьо дєлать?

StarKa
17.07.2011, 11:46
боюсь після всіх наших пригод з алергіями взагалі будь-чим мастити дитину

можу дати спробувати
La Roshe з захистом від УФ 50+
Якщо підійде могли б і собі купити. В аптеці обіцяли ніби він протиалергенний якраз для малих діток.

Maksutka
18.07.2011, 11:24
Дівчата а хто знає чим мазати дитину в 3 місячному віці? боюсь щоб на морі сильно не згорів(((

StarKa
18.07.2011, 11:41
А ви тему читали? Тут уже 2 або 3 різні засоби згадувалися.

Maksutka
19.07.2011, 00:16
А ви тему читали? Тут уже 2 або 3 різні засоби згадувалися.
читала тему.........
але справа в тому, що стикнулась з тим що крем підходить дитині з визначеного віку коли можна ним користуватись (в переважній більшості всі йдуть після року а нам потрібно після 3-ох місяців!!!)

LadyLand
19.07.2011, 00:35
а нам потрібно після 3-ох місяців!!!)

Також дуже цікавить це питання. Їдемо в карпати, а там ультрафіолету огогогого, і чим то маляток захистити?

Зануда
19.07.2011, 01:14
Людоньки, а що тримісячна дитина буде вам втікати з тінька і бавитися на сонці? :)
Непряме сонячне проміння також дасть вам синтез вітаміну Д, але опіків не буде. Не виставляйте дитину під пряме сонячне проміння і буде вам щастя! ;)

Bogdanka
19.07.2011, 08:45
Їдемо в карпати, а там ультрафіолету огогогого, і чим то маляток захистити?
Не бери собі в голову, ніц їм не треба, то Софію вже не поставиш так як хочеш, бо вона хоче то, там, так і не інак, а таої цвяшки;) - їх ще нема шо хімією мазяти:)

SoLana
19.07.2011, 09:57
Людоньки, а що тримісячна дитина буде вам втікати з тінька і бавитися на сонці?Це дійсно так. В мене річна дитина сиділа під парасолькою і бавилася, і якщо будете на пляжі в так звані "дозволені години", то і купати можна, нічого не станеться на сонці. Моя думка про ті креми - то трутка ше та...навіть для дорослих

---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

Мала раз з тими кремами алергію. Купила дорогий, правєрєний. Потім на сонце вийти не могла цілий відпочинок. І це при тому, що я не схильна до алергії.

Usmishka
19.07.2011, 10:54
Ми Іру мазали тільки в рік, брали чіко 50+, в 3 міс від сонця ховали, а після року нічим вже не користували, з головою засмагали та купались, хіба купувала молочко Біокон після засмаги, якщо зявлялись якісь почервоніння, але реально користали ним двічі.

kvVItKA
26.07.2011, 02:07
купила я все ж Uriage SPF 50+ , крем для мега чутливої шкіри, підходить як для дітей так і для дорослих. Що скажу? ми як ішли з номера в 10 год то поверталися в 18-19, звичайно на прямому сонці малий не був, але цілий день біля води-в воді-під парасолею- в візку- на руках- по різному одним словом. Маємо гарну легеньку засмагу :) Величезний мінус то
лишає таку матову ледь білувату пляму
виглядало як тональним намазано ну і речі всі були пофарбовані. В мене білий купальник через годинку-дві ставав коричневий:( але відпирається нормально. Я була білюща і теж ним мастилась, навіть не порозовіла, але я й не засмагала.во
Відпочинок з немовляю то кльооово! дуже цікаво,весело і по-іншому:girl_haha: тобто ноги догори закинути і читати книжку мені не вдавалось,бо треба було бавитись лопатками-відерками, але який ж то кайййф бачити повні щастя оченята і чути солодкий писк коли маля біжить в воду, борсається ,хлюпається і яка то радість спостерігати за тим бавленням на пляжі:girl_tender:
щодо дороги, переліт на море ми перенесли чудово, бо заснули якраз перед взльотом:) а от назад було важче, але і погода була не льотна ( в мене самої голова боліла) і рейс затримався, тому кілька хвилин дикого плачу було, але потім циця і солодкий сон до самого Львова.уря
щаслива,що ми взяли візочок, малявка чудово в ньому гуляв і спав. Слінгом скористались один раз, поньє навіть не дістали з валізи.
І ще, дуже задоволена плавками з підгузником.Спочатку подумала, що то нафіг не треба, але вони нас дуже виручали:girl_yes2: Цілий день Ромашка був в трусиках, а під час "переїздів" в візочку і походів на сніданки-обіди був в тих чудо шортах. http://ecx.images-amazon.com/images/I/41KzB8Nai4L._SX315_.jpg

Звичайні плавки вдягнули лише один раз.

Achat
12.08.2011, 00:04
Привіт дівчата, я новенька, хочу приєднатися до ваших посиденьок:girl_bye:
В мене 2-є діток, ми в червні літали в Єгипет, дуууже намучилися,дорога тяжка, там мала неїла, останні 7 днів взагалі нфічого не їла, щей обоє похворіли.Сказала, що на слідуюче літо не візьму їх, але бачу що проходить час і думаю собі, що вони вже будуть на рік більші, а на морі ск.забав, що шкода їхати без них:girl_wink:

StarKa
13.08.2011, 13:39
Читайте наші відгуки про поїздки з дітьми і набирайтеся сміливості :)
Ще залежить якого віку діти звичайно ви не написали...

Agrafka
23.08.2011, 01:11
Вітаю всіх!. Не знайшла відповідної теми, тому пишу тут. Чи є у когось проблеми із мандрівками з немовлям у машині? Наша Софія не любить їздити у автокріслі, плаче, кричить. Пояснити восьмимісячній малявці, що це для її безпеки марна справа в такому віці, задурити її забавами мене і її вистачає максимум на 20 хв., а далі беру на руки. Добре коли вона засинає біля грудей, бо в ін. випадку наша Софія всюди: в чоловіка на голові, у вікні задного виду, у вікні бокового виду, висне на верхній ручці, гризе пасок безпеки, крутиться як помело. Для мене то катастрофа, бо треба її страхувати від можливих ударів при маневрах машини. Якщо хтось з таким стикався у подібному віці, то порадьте, як Ви справлялись із цією проблемою.

Usmishka
23.08.2011, 07:21
як Ви справлялись із цією проблемою.
Просто треба певний час поігнорувати плачі та істерики, і за місяць вона звикне, можна придбати певні цікаві іграшки, які давати тільки і кріселку. Є непоганий руль і накидка на кпісло від тіні лав, як варіант. В даній ситуації треба чесно визнати перед собою, що вам важливіше, безпека чи тиша)

Yoda
23.08.2011, 09:19
Вітаю всіх!. Не знайшла відповідної теми, тому пишу тут. Чи є у когось проблеми із мандрівками з немовлям у машині? Наша Софія не любить їздити у автокріслі, плаче, кричить .
Я про таку проблему писала рік тому в темі Для мамусь і татусів. Проблема вирішилась у 9 місяців коли купили крісло, в якому нормально сидіти може. Спочатку показувала мультики на айфоні, музику включала, брала пакет іграшок. Зараз може проїхати 50-70 км нормально. Звертаю увагу на то, що робиться навколо - де які тваринки, крани, щось цікаве поруч іде.

Natalochka
23.08.2011, 12:16
Ми були з синочком (11 міс.) біля Кароліно-Бугаз (30 км від Одеси). Відпочинком задоволена, їхали взагалі насмарк в дитини був. Але лікарка порадила їхати, і дійсно там швидко все пройшло. Перші пару днів боявся моря, а потім сам ножками топав по воді, заходив у воду по пояс. Кремом мастила трошки в обід, бо втримати його в тіні було дуже важко. Брала Chicco 50+ . Правда Сашко нічого не хотів їсти крім циці, деколи яблучко, картоплі і водичка.

Чи є у когось проблеми із мандрівками з немовлям у машині?
А ви пробуйте виїжджати вночі або вдень перед сном. Наш малий дуже гарно спить в машині. Ми їхали 10 год в Одесу, виїжджали в 3 ночі, і більшу частину дороги він спав. Далі трохи мусіла витягувати з кріселка, бавилися, робили зупинки, щоб він потопав і їхали далі. Взяла кульок іграшок, розглядали книжечки. Заколисувала біля грудей і далі перекладала в кріселко. Правда ми ше їздимо в чіковському кріслі як люлька, з вигнутою спинкою, хоча нам майже рік. Воно розраховане до 12 кг, навантаження на спину не таке велике плюс дитина може в ньому спати.

Іруня
23.08.2011, 13:59
В нас Єва в автокріслі жахливо їздила. Чуть краще стала себе поводити, коли ми поміняли крісло на більшу категорію. То вона там, принаймі, сиділа, а не напівлежала. Так їй стало цікавіше. Зараз без проблем ми можемо з нею проїхати до 100 км. Правда, деколи і 10 проїхати не можемо :). Недавній випадок. Я за кермом, діти в кріслах. Єва верещить не своїм головом: "Мама, на люці!" Я спокійно відповідаю, що зараз мама їде, а тільки приїдемо додому, то зразу ж візьму на руці. Повторювала то разів з 20, але вона так всю дорогу і прокричала:girl_cray:( 20 хвилин їзди ). На другий день та ж сама ситуація. Починає плакати:" Мама, на люці!" А тоді щось собі нагадала і каже: "А... Дома люці":girl_wink:. Так що, можливо, дійсно треба той період перетерпіти, але з крісла не виймати. Хоча, якщо Ви сидите біля дитини, то спокуса велика, та й нерви не витримують слухати ті крики...

А ми нещодавно повернулися з відпочинку в Туреччині! Чесно кажучи, з Євою мені було легше, ніж з Настею... По дорозі в Франківськ в машині спали. Переліт взагалі не замітили. Насті ще трохи цікаво було, бо в ілюмінатор дивилася, а Євусі все рівно було, лиш би мама рядом:girl_yes:. На морі з води не вилазили! Познаходили собі подружок, сиділи ліпили пасочки з гальки:girl_haha:. Кожен вечір - міні-диско. Єва до тепер згадує: "Мама, підем на дікотєку?" Після плавання і танців їли все, що я давала:girl_wink:. Одним словом, з дітьми такого віку на відпочинку вже не важко. Ми отримали одне задоволення!

Кольорова
23.08.2011, 16:55
не важко
Нам взагалі було прекрасно, коли ми їхали з малими в Хорватію авто. Соломії тоді було 3 роки, Северину - 1.5 :) Всі дивувалися, як же то ми з ними доїхали. Я купила їм нові іграшки, взяла горішки, родзинки жувати в машині, двд-плеєр, який чіпляється на сидіння - одним словом було одне задоволення їхати з ними...

Іруня
23.08.2011, 17:47
А Ви в авто сиділи спереді біля чоловіка, чи ззаді між дітками?

nasturcia
23.08.2011, 18:01
Ми також виїжджаємо в Крим завжди вночі. Напевно, якщо дорога далека, то треба підгадати час, коли дитина буде більшу частину спати. А на рахунок крісла-ну не знаю. Це скорше треба вирішувати не питання "про тишу чи безпеку" (як тут раніше писали), а про всіляки "примочки". Коли в машині двоє дітей (а деколи і троє плюс троє дорослих), то про кріселка і мови не може бути. А тиша повинна бути,бо водій нечемних буде сварити. Тому завдання мами навчитись розважати дитину в дорозі підручними засобами, які не потребують місця. Ми з дітьми подорожуємо регулярно, зі старшою бавимось, з малим (він вже за свій рік життя тричі переїхав Україну взад і в поперек) також бавимось (шукаємо чогось цікавого, в "тосі-тосі", "сороку-ворону", в хованки, співаємо улюблені пісеньки, під які він пританцьовує, а більшу частину шляху спимо, або висимо на соску:girl_yes:
Дорога така ж мальовнича, є що показати дітям, подивуватись красі Батьківщини, а з рештою, коли ж розмовляти з дитиною, як не в дорозі???
А від мами рецепт також-дати валерьянки (і дитина буде менше хвилюватись, і мамі буде спокійніше, може маля і всидиться в кріселку):girl_wink:

Agrafka
23.08.2011, 21:21
Дівчата дякую, скористаємося Вашими порадами. Маємо їхати в Карпати, тому все це для нас дуже актуально.

Кольорова
23.08.2011, 21:41
ззаді між дітками?
Ззаду між малими, а коли вони спали - втікала наперед. Хоча усвідомлюю, що так неправильно, що діти сплять в автомобілі.... Але втікаю з теми, бо оффтоплю, адже малявки тоді вже не були немовлятами :)

Roxie
29.08.2011, 22:36
вчора приїхали з Карпат, їздили на 2 дні з мацьопою 5 міс.. наші знайомі були з хлопчиком 1,5 міс.. доця була чемна, гори сподобались, спала чемно, бавилась теж чемно.. а от в машині лежачи їхати не хотіла - тільки все б їй бачити!!

найбільше я переживала, щоб комарів не було, але їх зовсім не було.. та й взагалі добре коли дитина на ГВ.. будь-де і будь-коли не переживаєш за те, щоб дитину нагодувати..

Agrafka
31.08.2011, 00:35
В неділю повернулися з мандрівки Карпатами. Всім ще раз дякую за поради, стосовно їзди дитини в автокріслі. Чоловік закріпив автокрісло в сторону за рухом машини і мала спокійно в ньому їхала, гукала до татка та мами і бавилась іграшками. В Карпатах на чистому повітрі були цілими днями. Доця відіспалася, мабуть, на кілька днів вперед, а найкраще спала, коли була злива, то мої гени, бо таку погоду дуже люблю, особливо коли є де сховатися і спостерігати за негодою, або ж поспати.

Maksutka
05.09.2011, 19:56
Коли малому було 3 місяці поїхали з ним на місяць в Одесу. Дорогу добре переніс що туди , що назад ( це все поїздом ). Спав собі тільки і бавився))) красотааааааа...Була можливість і відпочити, і вирішити справи коли чоловіку зробили операцію. З такою мацьопою мені здається саме краще їхати відпочивати!)))

olangel
28.01.2012, 23:00
Тягне свекруха нас на наступні вихідні на Буковель.. Нарешті малий подихає повітрям! :) але.... В шо дитину вдягати, що з собою прати?! Підкажіть хто вже їздив з малявкою..

StarKa
29.01.2012, 00:20
В шо дитину вдягати, що з собою прати?!
слінг і слінгокуртку - у вашому віці більше ніж досить :)
ну а вдягати по ситуації, якщо мороз сильний буед то на бодік якийсь светрик шерстяний вдягнути. Маєте відчути чи вам холодно не буде ну і ножки утеплювати добре

P.S. Всім би таких свекрух :)

zetta
29.01.2012, 07:15
слінг і слінгокуртку
А шо ше? А лашки і так різні візьмете. Ми в фінляндію їздили то там таки морозець) просту кофтину, зверху шерстяний светрик, шолом на голову керрі, на ноги колготи ( в нас такі файні, тягнуться і з дуже широкою попою) і шерстяні шкарпети на ноги.... то часами жаркувато було.

olangel
29.01.2012, 17:43
слінг і слінгокуртку
ну це в перщу чергу... (хоча візочок теж беру,бо так спокійніше свекрусі, бо слінги то не для неї ну і я дуууже хочу хоч один раз проїхатись :) )от мене одяг більше цікавить..
P.S. Всім би таких свекрух
Інколи люди бувають хороші)))

Corena
25.04.2012, 14:10
зараз мрію про літній відпочинок, тому для мене актуально почитати роздуми на тему відпустки в теплих краях з малечею до року. хто який має досвід?
багато-хто говорить, що взагалі не варто, що шкідливо, вчора навіть почула таку думку, що активне літнє сонце в такому ранньому віці може спричинити лейкемію в майбутньому брррр...

Nastylove
25.04.2012, 14:18
хто який має досвід?
Теж цікавить думка дівчат!
Сама планую відпочинок на морі, але не далі нашого Чорноморського узбережжя десь під Одесою, (можливо у родичів, можливо база відпочинку - над цим ще думаю) і однозначно не менше 2 тижнів. Бо не бачу смислу їхати на менше.

Ніколь
25.04.2012, 14:27
роздуми на тему відпустки в теплих краях з малечею до року. хто який має досвід?
ми з малою вперше поїхали відпочивати коли їй було 1,8, в миколаївську обл.
І я для себе зробила висновок що при можливості треба їхати не меньше ніж на 3 тижні. 1 тиждень акліматизація, другий або вже акліматизація проходить або лікуються сопельки і т.д., 3 тиждень все вже в порядку - відпочиваєте з задоволенням.
І ще висновок що з дитиною в 8 місяців відпочивати було б легше ніж з дитиною в 1,8. Бо всюди біжить, все їй треба, тільки і займаєшся що пильнуєш дитину. Коли дитина ще не ходить, то в тому плані простіше.
що активне літнє сонце в такому ранньому віці може спричинити лейкемію в майбутньому брррр..
активне сонце спричинити її може в любому віці. Загалом таких малявочок на відкрите сонце пускати не варто, бути в тіньочку, або з лише на дуже ранішньому сонечку та на закаті, коли вже сонце не пече а лише гріє, і все в порядку.

З другою дитиною особисто ми плануємо їхати на відпочинок десь ближче до рочку, але ще тоді коли дитина не ходитиме сама. Бо двох бігаючих в різні сторони дітей впильнувати буде важче. А відпочити також хочеться.

щодо варто/не варто, лише чомусь наші відчизняні лікарі таке радять, верніщше до 3-х років не радять. А весь світ всюди їздить і з маленькими і не дуже, і нормально.

Просто треба собі розуміти що відпочинок з дитиною ніколи не будет таким як без дитини, і в кожному віці дитини будуть свої нюанси які дещо впливатимуть на відпочинок і на враження від нього.

Corena
25.04.2012, 14:37
Загалом таких малявочок на відкрите сонце пускати не варто, бути в тіньочку, або з лише на дуже ранішньому сонечку та на закаті, коли вже сонце не пече а лише гріє, і все в порядку.
то зрозуміло, але ж на завжди впильнуєш той тіньочок, і в воду зі собою парасольку не понесеш :) ,ну і в дорозі на пляж/додому теж може застати сонечко :).
Просто треба собі розуміти що відпочинок з дитиною ніколи не будет таким як без дитини, і в кожному віці дитини будуть свої нюанси які дещо впливатимуть на відпочинок і на враження від нього.
то не тільки відпочинку стосується, то вже на все життя :).
але якщо чесно, я не розумію того страху південного сонця, бо дітки і на півдні народжуються і ростуть, тому моя думка, що все здорово в міру.

Fleshka
25.04.2012, 14:41
то зрозуміло, але ж на завжди впильнуєш той тіньочок, і в воду зі собою парасольку не понесеш ,ну і в дорозі на пляж/додому теж може застати сонечко
Ми вперше поїхали з Романом на Арбатську стрілку на наступний день після того як відсвяткували його рочок. Враження суперпозитивні.
До моря потрібно було йти біля 10 хвилин - нас рятував наш Х-лендер, на самому пляжі були довгі накриття в самому центрі, вздовж всього берега моря, там і скупчувались відпочиваючі, тобто дитина бавилась-повзала-бігала ну і спала (в той період в нього ще було 2 сни) в тіні. Коли лізли в воду - вдівали бандану. Дитина ні разу не обгоріла не перегрілась. Їздили з ним в сусідні селища, на дикі пляжі, на гарячі джерела, на соляні сховища...Взагалі той відпочинок був в 2000 разів вдалійший ніж минулорічний в Болгарії...

Ніколь
25.04.2012, 14:45
але ж на завжди впильнуєш той тіньочок, і в воду зі собою парасольку не понесеш
ну ніхто не заважає йти до пляжу в футболочці легенькій, панамочці, це якщо вже по сонцепьоку йти, а так тіньочок в перемішку з сонцем цілком нормально.
В воду парасольку не понесете, але і в воді пів години не будете з дитиною сидіти ( якщо мова про море скажімо)
я не розумію того страху південного сонця, бо дітки і на півдні народжуються і ростуть, тому моя думка, що все здорово в міру.
да, вто власне в міру, без фанатизму. Але напевно всі ми спостерігали як діти дорвавшись до сонця і води за перший -дрйгиу день стають кольору раків варених, і по годині барахтаються у воді і їх звідти витягнути не можна, а через тьиждень всі ходять з облізлою шкірою, з потрісканими плечима, з ватками у вухах і з соплями/червоним горлом.

К слову, ми як приїхали, то в перший день мала страшенно налякалась моря. ВАона ж воду бачила лише у ванні, у лужі, і по суті все. А там куди не глянь - всюди вода. Вереску було на цілий пляж. Ми навіть пів годинки не могли посидіти, бо вона просто стояла з квадратними очима, дивилась як волни на берег прибувають і верещала.
Звикла до води десь через тиждень, потім ледве могли всадити на підстилку, все зривалась і знов у воду бігла хоч ніжки намочити.

natorella
25.04.2012, 14:45
не розумію того страху південного сонця
та все нормально з тим сонцем
їхати можна і треба
не на тиждень, на довше
циця є, мама є - шо ше треба?

kati
25.04.2012, 14:55
що активне літнє сонце в такому ранньому віці може спричинити лейкемію
ну але ж є норми перебування на сонці- до 11 ранку чи після 16- сонечко тільки на користь! Звичайно має бути панамочка, сонцезахисний кремчик

хто який має досвід?
зі старшим в 1.9 вперше, в туречинну.
З меншим в червні планую, тільки авіа, машиною я не ризикну.
А взагалі то на форумі є ціла тема десь про відпочинок з немовлям, багато хто і піврічними дітками літав:)

---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

зробила висновок що при можливості треба їхати не меньше ніж на 3 тижні.
ми теж думали чи на 11 чи на 21( бо тільки так літає чартер)...але я двинусь мозгами за 3 тижні))) тож вирішили на 11, а там краще ще раз

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

дівчатка, перебазовуємся сюди (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=73075&highlight=%E2%B3%E4%EF%EE%F7%E8%ED%EE%EA+%ED%E5%EC %EE%E2%EB%FF%EC):)

Corena
25.04.2012, 14:58
ну але ж є норми перебування на сонці- до 11 ранку чи після 16- сонечко тільки на користь! Звичайно має бути панамочка, сонцезахисний кремчик
то все зрозуміло, бо то не тільки дітвори стосується, а всіх. я чого взагалі ту тему підняла ,бо за останні дні стикнулась з де-кількома мамочками, які категорично проти ,тому виникли сумніви, чи то тільки я така чокнута мамаша :girl_spruce_up:

ckorpionsha
25.04.2012, 15:00
зараз мрію про літній відпочинок
ми були вперше з малим відпочивати, коли йому було 4, 5 місяці. Цього літа плануємо теж загаряти їхати.

Fleshka
25.04.2012, 15:02
стикнулась з де-кількома мамочками, які категорично проти
В Романа коли зуби почали сипатись, то на прийоі в одного з стоматологів почула запитання: - А Ви випадково на море з ним не їздили?, коли я сказала, що так, то почула у відповідь, що ми йому підірвали імунітет і від того всі біди з зубами...
Особисто я не притримуюсь тої думки, бо вони в нього почали розсипатись з 9 місяців...
А в загальному їздимо з ним відколи виповнилось 6 місяців, всі відпочинки (ну майже) на славу. Головне - настрой.

сніжна
25.04.2012, 15:54
я не розумію того страху південного сонця, бо дітки і на півдні народжуються і ростутьлише чомусь наші відчизняні лікарі таке радять, верніщше до 3-х років не радять

А Ви випадково на море з ним не їздили?, коли я сказала, що так, то почула у відповідь, що ми йому підірвали імунітет
педіатри рекомендують з дітками їздити і до 3 років, але у наших широтах і у нашому кліматі. Тобто, якщо планується поїздка у Крим з нашого вологого Львова на 10 днів, то користі буде мало. Краще обирати на невеликий період наше рідне Закарпаття, Шацьк і т.п. Якщо ж є можливість виїхати на місяць і більше- будь-ласка, немає заперечень щодо моря. А імунну систему дитини у будь-якому віці підриває надмірне перебування на відкритому сонці, різка зміна клімату на короткий період ( у дітей адаптація триває 7-10 днів: вона лише встигла акліматизуватися на 10-денному відпочинку, як її тут же знову повертають у ін. умови). особливо це стосується діток, які вже не на повному ГВ, яке дає додаткову підтримку організму.
я не розумію того страху південного сонця, бо дітки і на півдні народжуються і ростуть
це їх "рідні широти". Якщо дітки з ЮБК приїждають до наших вологих Карпат на тиждень-два, то мають ті ж проблеми, що наші дітки на короткотривалому відпочинку на морі.

natorella
25.04.2012, 15:58
особливо це стосується діток, які вже не на повному ГВ, яке дає додаткову підтримку організму
які не на ГВ взагалі
бо якшо бодай трохи гв є - то ніц страшного не станеться

Ніколь
25.04.2012, 16:17
ну аж такого страшного може і ні, але в нас обидва рази букєтикі були практично по одному ж сценарію....
А коли ти так довго плануєш відпочинок а потім їдеш на тих 10-14 днів, то також неохота щоб дитина в той час хворіла.
Тут кому як повезе.

SoLana
25.04.2012, 16:37
Напишу, як в мене двоє дітей по-різному проходили акліматизацію. Старшенький - дорога на моря , відпочинок - все окей, коли приїзджали додому, а раз було прям в літаку ( діарея, рвота). Мала - дорога туди (льогкій панос -5 раз на добу, кашель), сам відпочинок - все ок, назад теж все добре (мала на ГВ тоді була). Насправді, не тільки термін відпочинку відіграє важливу роль, а сама дитина. Можна виїхати з алергічною дитиною в Карпати, і вона там отримає приступ асматичний, або ж в Шацьк на комарі ( малого так обкусали, що він був неузнаваєм), а на морі все добре. Все індивідуально.

Suzi
25.04.2012, 16:53
то зрозуміло, але ж на завжди впильнуєш той тіньочок, і в воду зі собою парасольку не понесеш ,ну і в дорозі на пляж/додому теж може застати сонечко
У Львові ж теж не будете все літо в хаті сидіти, щоб раптом на сонечко не потрапити. Не варто впадати в крайнощі.

Corena
25.04.2012, 17:11
Не варто впадати в крайнощі.
та я не впадаю :), то так до слова написала.
я дуже адекватно до всього відношусь, ніколи не вважала себе перестрашеною :girl_spruce_up:
та от прочитала
Старшенький - дорога на моря , відпочинок - все окей, коли приїзджали додому, а раз було прям в літаку ( діарея, рвота). Мала - дорога туди (льогкій панос -5 раз на добу, кашель), сам відпочинок - все ок, назад теж все добре (мала на ГВ тоді була).

обидва рази букєтикі були практично по одному ж сценарію....
і вже щось хвилююсь. хоча з другої сторони розумію, що такий перебіг необов"язковий...

cherepashka
25.04.2012, 17:17
а потім їдеш на тих 10-14 днів, то також неохота щоб дитина в той час хворіла
То ми так позаминулого літа відпочили (доці 2,5 роки було). Настюха тиждень горіла, ангіна і темепратура 40. А тільки прийшла в норму, вже додому треба. Хоча досі згадує море тільки з позитивної сторони, хвороби не пам'ятає. Цього літа плануємо машиною з двома дітьми - меншій якраз рочок стукне. Вся надія на ГВ

DesperateHousewife
25.04.2012, 17:19
Ми на моря ще не їздили, але коли на почтку квітня вилітали з Лондона, то там вже десь з добрий тиждень було більше плюс 20, а до Львова прилетіли на легкий мінус і якраз ще був сніг з дощем. І все нормально, і два перельоти і адаптація поойшли добре. Ну хіба трохи носик у львові почав забиватись, але я то навіть насмарком не можу назвати.

SoLana
25.04.2012, 17:28
і вже щось хвилююсь. хоча з другої сторони розумію, що такий перебіг необов"язковий..
Я це не для того написала, щоб Ви хвилювались:) Я до того що дітки різні, і в більшості випадків море позитивно впливає на дитячий організм, при умові розумного відпочинку, не валяння на пляжі з 9 до 18, помірне харчування, (без надмірної екзотики) а якщо дитина на ГВ, то можна пару днів виключно на ньому ( я так робила, і все добре). І ще, я ті кашлі/соплі нічим не лікувала взагалі, приїхали на море, посадила на пляжі і мала дихала морським бризом, за пару днів вже ніц не було. А були батьки, які спеціально маленьких дітей під воду, щоб ті вдихали носом, видихали ротом.

natorella
25.04.2012, 17:28
от прочитал
треба врахувати усі обставини конкретної поїздки. як дитина їла, спала в шо була вдягнута. обстановка
і вупше

Ніколь
25.04.2012, 18:22
Вся надія на ГВ

треба врахувати усі обставини конкретної поїздки. як дитина їла, спала в шо була вдягнута. обстановка
якщо вже конкретно, то на обох відпочинках, вже не знаю з чим це було повьязано ( може зі спекою) але дитина у віці 1,8 та 2,4 перетворювалась практично на грудну. І на тому ГВ ми перебували в основному обидві відпустки.
Тобто їла дитина в основному те що найкращє мало б підтримати сили. Спала дитина як пожежник, вдягнута... кращє сказати постійно роздягнута :), в общєм все супер, при чому в перший раз коли їхали, то було спекотне літо 2010, коли що у нас що на півдні було практично однаково. І от все ж таки соплі, кашлі, стоматити, температура. Ну понос був від того що води морської наковталась, це не рахується.
Вдруге, в квітні, з прохолоди у +30. то по приїзді туди акліматизація була со всємі витєкающімі, по приїзді назад не було.
Єдине з цим я абсолютно погоджуюсь, що ті всі болячки, соплі і т.д. проходять на морі значно швидше ніж тут, да і перебіг того всього явно легший і не надто дискомфортний.

olya_d
26.04.2012, 12:49
о, а я і не бачила такої потрібної теми :)
Ми плануємо десь під кінець травня в Карпати, то якось не сумнівалася, що все нормально буде. Але ще і на море хочеться, та за це переживаю - варто чи ні? Бо нам лиш пів року буде. І якщо поїдемо, то десь в районі Одеси.
Зі старшим ніколи проблем в поїздках не було, він лиш би їздив всюди.

Котя
27.04.2012, 13:07
Ми плануємо десь під кінець травня в Карпати, то якось не сумнівалася, що все нормально буде.
Я рахую , що тут від дитини залежить. Ми з молодшим їздили в Карпати вже кілька раз починаючи з 2-х місяців і все Ок, а із старшим до 2-х років навіть в Брюховичі нормально не могли заїхати:8: Зато в 2,5 роки їздили на тиждень у Грецію і це був просто ідеальний відпочинок. Тепер вже з двома їдем в травні в Турцію (молодшому буде майже рік), побачим як воно буде:confused:

Setka
27.04.2012, 23:47
Ми от думали на відпочинок в Одеську обл. махнути машиною, але боюсь що не справимся. Хоч нашому гарбузику на початку липня вже буде рік, та дорога далека, то навряд чи вийде. Такщо мабуть поїдемо на Шацькі озера (все ж ближче повертатись в разі чого). Дівчата підкажіть, може хтось туди їздив з такою малявкою. Як вам пройшла дорога, якось зупинялись на перепочинок, а як з акліматизацією і що з собою обов'язково взяти треба (ну там медикаменти, якісь речі)???

Ніколь
28.04.2012, 00:47
Ми от думали на відпочинок в Одеську обл. махнути машиною, але боюсь що не справимся
як на мене поїздка в одеську обл машиною то є дуже просто. Виїхати годинка 9 вечора, щоб дитина в авто заснула, і спокійно собі всю ніч їхати, навіть кондюк вмикати немає необхідності, бо вночі досить свіженько. Головне за кермом на автобані не заснути ))) Під 6 ранку вже будете практично на місці.
Якщо не їхати на відпочинок десь в глуш далеку, то в разі чого аптеки і лікарі в одеській області є цілком доступними.
Зато це вже море, морське повітря, сонце і т.д.
Ми їздили в 1,8, була і акліматизація, сопельки і т.д. Але у нас і в 2,4 було те саме, і також відпочинку це не заважало, так що це не показник
Ми так само ходити на пляж, загоряти, хіба лише малу у воду не брали.
По медикаментам - брали стандартний набір на всі випадки життя .

kvVItKA
28.04.2012, 10:39
я тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1037755&postcount=104) описала наш досвід польоту на море, коли синочку було 1 рік і 1 місяць, то був прекрасний відпочинок:girl_tender:
в березні ( 1 рік 10 міс) ми їздили на лижі в Словаччину на авто, мусіли заїжджати через Словаччину ( через Польщу значно комфортніше і швидше) тому поїздка була довга: туди 11 год з них 1,5 год кордон і 10 год назад. В машині спали, бавились, пили, їли, плакали, бо хотіли цицю, зупинялись "на цицю" кілька разів, але загалом нормально перенесли дорогу. До поїздки був насмарк то там все пройшло.
Взагалі я вважаю, що легше їхати/летіти відпочивати з дитиною в рочок ніж в два:) ( А ще краще до рочку) але то при умові що є ГВ
один раз малявка захворів після того як ми повернулись з відпочинку з Буковелю, лікар сказав, що то через зміну клімату, тоді йому було 10 міс

garnazirochka
28.04.2012, 11:12
Сину було 2 роки, коли ми їздили до родичів у Росію машинами влітку, 25 годин в дорозі, перетин кордону - це було важко навіть для дорослих, але діти витримали, 2 тижні там були, клімат зовсім інший, але нічого, добре відпочили, все було нормально. Змалечку(з шести місяців) їздимо на Полтавщину до батька мого чоловіка, це кілька годин, і поіздом, і машиною))
А минулого року були на морі тиждень - малий під кінець захворів, чи то там клімат такий, не знаю.. Хочу цього року на довше повезти, не знаю як воно буде,сину вже 4 рочки, достатньо великий..

allusya
28.04.2012, 15:18
Ми почали відпочивати, а точніше їздити кудись далеко (більше 300 км ) коли доні було 8 місяців. Тоді ми вперше поїхали на авто в Мінськ, в 9 місяців їздили в Краків. Після того були вже і у Варшаві. Їздили також в РІвне. Одним словом нам цілком нормально так їздити з маленькою дитиною (хоча не така вона вже й маленька :) ) Але я завдячую це ГВ. Дітки не завада відпочинку :girl_wink:

Ная
28.04.2012, 16:13
Ми з Софійкою їздили всюди і постійно, на море в Крим машиною без проблем, жодної акліматизації в дитини не було, дорогу перенесла цілком нормально в рік і 9 міс. А з Таюсею я навіть не знаю що робити, бо не хоче сидіти в автокріслі, навчилася вилазити, кричииить, часом з центру міста додому не можем спокійно доїхати. Авіапереліт нам задорого, хіба поїздом і вибирати місце шоб до моря недалеко... Але ми так звикли собі їздити де хочемо, шо відпочинок на одному місці мені видається дуже скучним... І ніяк не можем визначитися з літнім відпочинком, бо мені ліпше різноманіття в Карпатах аніж щодня одне і те саме на морі... але на море дітям дуже хочеться )
В відпочинку з немовлям ГВ дійсно вирішує мало не всі проблеми, з маленькими простіше, куди хотів туди поїхав, а з більшими вже тре і інтереси дітей враховувати...

Panna Land
28.04.2012, 16:48
Дівчатка, не знайшла я відповідної теми, тому запитаю в цій. Планую на другу половину липня (доні буде 9 міс.) поїхати в якийсь санаторій у Карпатах. Може хтось відпочивав з дітками і може поділитись враженнями, щось підказати?

Пе.Ес. Якщо вже є така тема з відгуками про санаторії тицьніть будь-ласка))

fantastyka
29.04.2012, 14:11
Дівчатка, не знайшла я відповідної теми, тому запитаю в цій. Планую на другу половину липня (доні буде 9 міс.) поїхати в якийсь санаторій у Карпатах. Може хтось відпочивав з дітками і може поділитись враженнями, щось підказати?

Пе.Ес. Якщо вже є така тема з відгуками про санаторії тицьніть будь-ласка))
О так, я теж таку темку шукаю! Синочкові буде в липні рочок, хотілось б теж кудись майнути - Карпати, Трускавець, Моршин. Хто порадить хороші пансіонати/санаторії з медичним забезпеченням (про всяк випадок) і щоб харчування для діток і дорослих було?

kati
29.04.2012, 22:50
Кввітка, а що то за чудо-шорти для купання? якафірма?

pchilka
30.04.2012, 00:18
В відпочинку з немовлям ГВ дійсно вирішує мало не всі проблеми, Згадала, коли були минулого року в Гребенові з малявкою, все так було добре, до останнього дня...а потім темпераратура під 40, а там ні медичної допомоги, ні аптеки людської...ох і пережила я тоді. Тільки циця і виручала дорогою до Львова. Незнаю що тоді було, але на другий день - дитина була вже здоровою. Цього року хочемо на море, але так страшно після того випадку

kvVItKA
30.04.2012, 00:24
Кввітка, а що то за чудо-шорти для купання? якафірма?
то шорти-плавки з підгузником , фірма mothercare, але для купання ми їх практично не використовували
а під час "переїздів" в візочку і походів на сніданки-обіди був в тих чудо шортах

malyavka
30.04.2012, 13:12
Дівчата, підскажіть у який пансіонат можна поїхати з 4-місячною дитиною десь у кінці травня-червні.Просто, якщо я поїду, то сама з нею, без чоловіка (мами,подруги).А так хочеться у Карпати.

kati
30.04.2012, 14:56
для купання ми їх практично не використовували
а купався малий в чому?
Бо я собі так думаю,що просто в плавках не альо-аварія може статись і буде не дуже приємно .
Думаю чи варто купляти підгузники для купання ліберо бачила і хагіси
http://agushka.com.ua/img/p/656-710-large.jpg

viktoria
30.04.2012, 15:51
Дівчата, , будь-лаааска, ну піДКажіть у який пансіонат можна поїхати з 4-місячною дитиною десь у кінці травня-червні.Просто, якщо я поїду, то сама з нею, без чоловіка (мами,подруги).А так хочеться у Карпати.
malyavka
приеднуйтесь до нас
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40940&page=14

kvVItKA
30.04.2012, 23:41
а купався малий в чому?
в плавках один раз, решту або в простих трусиках, або голий, аварій жодного разу не було:)
щодо тих підгузників для купання, я купила, але на море з собою їх не взяла) зате коли ми їздили на лижі і ходили в аквапарк то було саме то, в нас libero, добре тримаються і як намокають то не відвисають (в деяких дітей підгузники прям др колін звисали але не знаю, що то за фірма була)

kati
01.05.2012, 00:00
я,доречі. сьогодні в мазеккеа питалась про ті шортики. Показали мені лише трусики-зверху тканина як купальник, а середина целофан. Не сподобались,якісь дуже жорсткі і як кульок шелестять:)

mysha
03.05.2012, 23:25
І я для себе зробила висновок що при можливості треба їхати не меньше ніж на 3 тижні. 1 тиждень акліматизація, другий або вже акліматизація проходить або лікуються сопельки і т.д., 3 тиждень все вже в порядку - відпочиваєте з задоволенням.
От і ми зробили для себе такий висновок. Вже третій рік поспіль їдемо відпочивати на 3 тижні (1 раз в Туреччину, двічі в Грецію). Дітки набагато менше хворіють (1 раз на рік щось типу бронхіту, але без температури і антибіотиків, ттт), порівнюю з школою-садком та дітками друзів. Це як раз той варіант, коли краще один раз 21 день, ніж двічі по 14. Готелі намагаюсь вибирати з пісчаним пляжем і лагідним заходом в море. Мінімум (або відсутність) бассейнів, гірок, аквапарків, лунапарків. Краще, щоб більше знаходились біля моря або в морі.
Не їдемо в спеку, бо ми дуже білошкірі, активно користуємось безліччю кремів, панамками, парасольками.
На такий відпочинок їдемо свідомо - оздоровлювати дітей. Самі б з чоловіком краще десь по екскурсійній Європі лазили :girl_blum:
До речі, раніше пробували Туреччину-Болгарію на 2 тижні, оздоровчого еффекту не було, але і дітки були менші.

panikvarts
04.05.2012, 21:36
Маю питання до досвідчених матусь. Матимемо можливість десь в червні поїхати на море в Болгарію, але на тиждень (більше чоловікові не виходить). Дитині вже буде 1 рік і 1 міс. Користі, я так зрозуміла, мало з такого відпочинку, особливо дитині (можлива акліматизація і т. ін), але чи не шкідливо взагалі на такий термін змінювати клімат? Хоча так собі думаю, що різниця в температурі не така вже й велика, та й біля моря при вищій температурі легше
І як бути з такою дитиною на морі - купання, перебування на сонці (чи треба кремом користуватись, яким), харчування (ми на ГВ, чи можна пробувати щось з їхньої кухні).

malunka
05.05.2012, 01:21
panikvarts, я вважаю, що поїздка дитині не зашкодить, якщо дотримуватися усіх правил перебування на сонці- не бути на пляжі у спеку, одягати панамку та ін. Наш малюк у рочок був просто у захваті від моря!!!

Zoryanazirka
05.05.2012, 17:08
Ми взагалі враховуємоправило "мінімум 3 тижні" тільки якщо летимо в інший часовий пояс з різницею в часі 7-10 годин. Взагалі дуже часто подорожуємо, частіше їдемо на вихідні. 4-5 днів, завжди дітки з нами. Ще жодного разу ніяких проблем небуло.

Galysik
05.05.2012, 17:27
Ми з синочком у травні-червні збираємося відпочивати у Волосянці. Шукаємо компанію приблизно нашого віку або старше. Сину 1рік 2міс.
Плануємо бути 2-3 тижні. Ціна за 1 особу 70грн./доба. Всі зручності є.
Деталі в приват.

Alexx
05.05.2012, 21:39
сьогодні в мазеккеа питалась про ті шортики. Показали мені лише трусики-зверху тканина як купальник, а середина целофан. Не сподобались,якісь дуже жорсткі і як кульок шелестять
Ми минулого року на море купували і ті шорти з трусиками (Квітка порадила), і підгузки для басейну (Ліберо) і плавки звичайні. Малий купався в звичайних або без взагалі. Шортики застосовували мало, бо я спробувала йому їх вдіти поплавати в морі , вони намокли і дуже довго сохли )))) потім тільки по суші ходив в них. "Ліберо" привезли назад, пару раз в басейн одягали (досить хороші підгузки) До речі, у нас залишилось пару штук розміру "S" на нас малі вони до 12кг, якщо кому треба можу віддати
Щодо таких трусиків, як ви описали, ми також такі маємо, але верх не як купальник, а бавовняний трикотаж, а в середині махра і щось таке як целофан. Ми в них відівчаємось від підгузників (досить зручні, але довго сохнуть... тому їх треба вагон) вони так і називаються "тренувальні".

Януся
19.05.2012, 17:38
Дівчата, хто відпочивав з 2 річними дітками на морі, ви брали з собою візок? Чи просто не ходили далеко гуляти?
Янусі на час відпочинку буде 2 роки і 3 місяці. У Львові візком ми користуємось рідко, лише якщо треба на базар, більше велосипедом, а якщо в нашому районі гуляємо, то ніжками. У візку не спить з року, бо любить перевертатись.

Уляночка
19.05.2012, 17:53
брали з собою візок?
ми відпочивали-Любчику було 2 роки і 2 тижні..не брали...ходили пішки,або на каркошках тато носив

Ніколь
19.05.2012, 18:09
Дівчата, хто відпочивав з 2 річними дітками на морі, ви брали з собою візок?
брали ( нам було 1,8) , щоб мати можливість нормально десь переїхатись, прогулятись, а не топати 50 метрів пів години роздивляючись все по дорозі.
на каркошках тато носив
а так нас тато поносив пару разів і перестав ))) бо важили ми вже 17 кг, і троха було важко, та й в 2 роки Юлька на нього вчіплялась як не за волосся, так за вуха, або так трималась за голову, що всі очі закривала і тато наш нічого не бачив. З візком було простіше.

Але ми їхали машиною, тому ми могли багато чого з собою везти.

Cifalius
19.05.2012, 18:33
Дівчата, хто відпочивав з 2 річними дітками на морі, ви брали з собою візок?
ми брали, але виявилось тільки для того, щоб речі (сумку з причандалами, дитячі іграшки) возити на пляж :)

Fast
19.05.2012, 20:51
з 2 річними дітками на морі, ви брали з собою візок? Чи просто не ходили далеко гуляти?
Коли малій було 1,6 рік я взагалі продала возик. Тому ціле літо були без возика. І в Закарпатті без, і в Єгипті без возика. А в 2,3 уже мала на лижі встала (в Австрію їздили). Тому потреба у возику дуже індивідуальна.

Fleshka
19.05.2012, 21:01
хто відпочивав з 2 річними дітками на морі, ви брали з собою візок? Чи просто не ходили далеко гуляти?
Були в два роки рівнесенько в Болгарії (виповнилось по дорозі туди).
Хоч і їхали машиною, проте візок не брали, був би без потреби.
Далеко ходили)))

VERO
21.05.2012, 01:29
ви брали з собою візок?
Однозначно- брати. Всі мої знайомі завжди брали і ніколи не жалкували. На морі зустрічала сім'ї, які просили відпродати візочок тим, хто вже повертався з відпочинку. Літали двічі в Туреччину. Малому біло 1р. 10міс. і 2р. 10міс. Почну все по-порядку з власного досвіду.
Нічний переліт. Дитині перебили сон. Марудить. Подітися у Львівському аеропорту немає куди, а чекати треба довго. Або на ручках носити, або -в візочок і спокій. Тим більше, що здати в багаж його можна аж при посадці в літак перед трапом, а не з багажем, як ми думали.
Прилетіли в Анталію. Аеропорт величезний. Ми в один бік, а дитина- в інший. Треба всі формальності пройти, знайти автобус. Візочок рулить.
Приїхали в готель дуже рано. Всі перемучені, сонні. Попросили почекати на номер. Пішли гуляти по території готелю візочком, звичайно.
Обід. Поїсти з дитиною нереально. Носиться по цілому ресторані. Швиденько нагодували малого і приспали в візочку. Тепер можні і пообідати спокійно)))
Обідній сон. Дитина категорично відмовляється засинати в незнайомій атмосфері, чужому ліжечку. Врятував знайомий кусочок світу- візочок.
Розбудилися з обіднього сну, як завжди, без настрою. Варіанти два: чекати, поки відійде від сну або посадити і вперед. Ну і речей на пляж треба нести багатенько ручками або в корзину від колясоки поскладати.
Повертаємося з пляжу. Дитина втомлена. Можні і нести на ручках, а можна...
Після насиченого дня дитина засинає швидкоі спить міцно. А батькам тепер цілий вечір в номері сидіти? Малого в візочок, а самі... Можна на каву сходити, погуляти по території готелю, по набережній, "живу" музику послухати... Романтика. І є можливісь в спокійній атмосфері провести час разом не біль телевізора.
Повертаємося додому. Нічний переліт. Дитина заснула. Або будити, або ... перекласти в візочок і спимо дальше. В автобус так і перенесли коляску через задній вхід і спимо просто до трапу літака.
Писато ще можу довго. Не уявляю свого відпочинку без візочка. Під час шопінгу, екскурсій, ділеких піших прогулянок виручав завжди. Але моя дитина любила возитись і спати в ньому.
В моїй сім'ї питання, чи брати колясочку, вже давно не обговорюється. Якщо вибиремося з донечкою, то беремо однозначно. Тим більше, що на спині нести не треба і місця не займає аж так багато.

---------- Додано в 01:29 ---------- Попередній допис був написаний в 01:10 ----------

як бути з такою дитиною на морі - купання, перебування на сонці (чи треба кремом користуватись, яким), харчування
Купати дитинку можна і треба, якщо водичка і море добре прогріті. Ви ж для чого на море їдете? Все поступово, за бажанням малюка. Під прямим сонячним промінням перебувати не можні категорично. Тільки під навісом або парасолькою. За обідній період мова взагалі не може йти. Крем в тіньочку не потрібний.
На морі діти їсти не хочуть. Будьте готові навіть до того, що харчування зведеться до молочка. Якщо самі будете готувати- без проблем. Зручно, коли в готелі є дитячий або дієтичний стіл, якщо Ви ще готуєте для дитинки окремо. Страви не гострі і надто приправлені спеціями теж можна пропонувати. Якщо дитинка навчена на подріблену їжу, то беріть блендер.

panikvarts
21.05.2012, 09:05
Тільки під навісом або парасолькою.
Переживаю за те, щоб дитина не носилась цілим пляжем, бо вже ходить добре, а до того часу взагалі літати буде. Не впевнена, що всидить під парасолькою.
Мала дуже любить воду, з ванни винести її нереально - крики такі, що "мама дарагая", певно, кілька годин би сиділа і хлюпалась. Може дитина так і на морі поводилась? Як ваші діти в такому віці реагували вперше на море?

Будьте готові навіть до того, що харчування зведеться до молочка.
За харчування не турбуюсь: ГВ, педприкорм нас виручать.

Не уявляю свого відпочинку без візочка.
Ми не беремо. Виручить рюкзак, слінг.

Vika
21.05.2012, 09:29
я буду брати візочок. їдем в Крим, а там і зоопарк, і Воронцовський парк, ну загалом є куди піти, а носити його тяжко, грубенький.
тільки не вирішила чи брати свою коляску велику (анмар) чи позичати маленький візочок (мінус що він не лягає і має дууже малесенькі колеса).

Fleshka
21.05.2012, 09:36
Коли Ромчику був рочок, то візочок на морі був дуже в пригоді (на відміну від того, коли йому було два рочки). Теж вагались між тростинкою і Х-лендером, взяли останній. Двічі дитина спала на пляжі в візочку, або в саду (ми знімали приватний сктор з дуже гарною територією), багато їздили по околицям, вечорами гуляли.

Made in USSR
21.05.2012, 09:44
ми їздили на море коли Сашкові було 1 рік і 10 міс. не брали ні візка, ні велосипеда. Гарно справлялись без того. Всюди ходили пішки або на таткових плечах ))
в воду малий не ліз сам, тільки з нами. але я не дуже помітила щоб він туди рвався, хоча вдома з ванни не витягнеш. йому було цікавіше збирати ракушки на пляжі, ямки копати. якщо чесно, то я навіть не сподівалась що все пройде так гладко.
якщо їдете своєю машиною, то я б радила планувати дорогу на ніч. по перше машин на трасі менше, по друге дитина всю дорогу спить і не страждає від спеки. наступного разу поїдемо теж вночі.

Ніколь
21.05.2012, 09:53
Як ваші діти в такому віці реагували вперше на море?
вперше в житті мала побачила море в 1,8... ну че сказать )))
Ми прийшли на пляж, мала як глянула на ту воду, на шелест волн, на самі волни, на ту воду яка була де не глянь.... відкрила рот і почала дико верещати. Вона просто стояла і кричала. Люди обертались, не могли зрозуміти в чому справа, і в общєм наш перший вихід на море не вдався і ми щойно розклавшись, зклались назад і пішли в номер.

На наступний день всі спроби занести її до води і помочити хоч ніжки завершувались тим що вона по нас чоловіком взбиралась на саму голову акі мавпа ну і +крики якщо її взагалі до води підносили.

Десь на 5-й день дитину попустило, цікавість взяла своє, і потім решту відпочинку ми тільки й робили що виганяли дитину з води, бо вона йшла ніжки мити, поверталась до ліжаків по піску і знов йшла ніжки мити бо ж в піску вони, і так могло бути годинами, а по ходу ще й могла впасти то ще й попу йшла мити і так по колу )))

Але зауважу що наша мала до поїздки на море воду бачила лише в кран, ванні і калюжі, тому мабуть у неї була така шалена реакція на море.

Януся
21.05.2012, 14:55
Дівчата, хто літав у Єгипет, як діти перенесли переліт? Якщо ми виберемо Єгипет, переліт буде нічний, в аеропорту треба бути в 3 ночі. Хіба дійсно брати візок, щоб вона там дрімала.
Ох, поки я виберу куди їхати, взагалі перехочеться відпочинку.
І про харчування... Ми вже не на ГВ. Чи брати щось з собою? Проблема в тому, що ми ніколи не їли розчинних каш і баночного харчування, чи захоче доцькін таке перетерте-ріденьке?
О, і ще. Де можна взяти візок-тростину напрокат?

Made in USSR
21.05.2012, 16:13
Проблема в тому, що ми ніколи не їли розчинних каш і баночного харчування, чи захоче доцькін таке перетерте-ріденьке?
скажу за нас. На той час коли ми їхали відпочивати Сашко був активним прихильником пюрешок з банок і коли бабуся хотіла побалувати його то купувала оті смаколики. тому коли ми збирались в дорогу я зі спокійною душею купила йому яблучне пюре, але він навіть не торкнувся до нього...він взагалі не хотів їсти в дорозі (поки не спав),а тільки пив. тому я б радила взяти з собою якісь звичні фрукти і печиво з водою. найменша вірогідність що воно зіпсується і звичні продукти дитина швидше буде їсти, аніж щось нове.

VERO
22.05.2012, 01:09
хто літав у Єгипет, як діти перенесли переліт?
Єгипет, тобто Червоне море, наша з чоловіком любофффф. Але з дитиною літати туди побоялися. Лякати не хочу, але на мою скромну думку, частенько так трапляються шлунково-кишкові розлади навіть у дорослих. Для себе пояснила це дифіцитом якісної води. Якщо вирішили відпочивати в Єгипті, то чим швидше. Не чекайте розпалу літа і 47град. Подбайте наперід про те, чим займете дитину. Все необхідне відкладіть в ручну поклажу. Нові (або заховані на тривалий час) іграшки, книжечки, мультики з автомобільного телевізора або ноута... 4год. дітям без заняття витримати важкувато. На борт можна взяти до 200мл. рідини і перекус. Не забувайте, що ще в залі очікування треба посидіти трошки часу. Не факт, що дитинка захоче їсти те, що пропонують на борту. А поки поселитесь в готель, часу мине багатенько. Не забудьте добре укомплектовану аптечку. В Єгипті з медициною туговато((( Дитині і собі перемивайте всі овочі/фрукти/зелень питною бутильованою водою (видають в готелі). Зуби теж нею чистіть. Не пробуйте нічого, що пропонують на ринках. І чаїв не пийте.
Не все так страшно. Просто хочу попередити. Читайте всі можливі відгуки про готелі і обирайте ті, що з європейських або відомих мереж готелей. Вони більше дбають про імідж.

---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 01:05 ----------

ми ніколи не їли розчинних каш і баночного харчування
Мусите тут спробувати. Ще є час. Ми свому синочку приволокли цілий блок сочків, а потім самі пили. Виявилося, що такі він не любить.

Usmishka
22.05.2012, 06:36
Якщо ми виберемо Єгипет, переліт буде нічний, в аеропорту треба бути в 3 ночі.
Якщо їдете в Єгипет з дитиною - вибирайте хороший готель, і ніяких розладіів вам не буде, відпочиваємо завжди в цій мережі http://www.jaz.travel - все чудово, дитина наша не мала проблем.
А от щодо нічного перельоту - то маю застереження, візьмете ви візок чи ні, але під час реєстрації, посадки, висадки ви все одно дитину будитимете, і то будуть істерики, плюс спання вночі на руках 4 години - то нелегке випробування для малечі і батьків, літали так взимку - і я зареклась, навіть старша нила безпробудно.

Ніколь
22.05.2012, 09:50
плюс спання вночі на руках 4 години - то нелегке випробування для малечі і батьків
Але не спання 4 години в літаку, і необхідність сидіти на одному місці і не скакати на ньому, і ще регулярно прищіпатись ременем - то помойму ще гірше.
Ми туди летіли в 7 ранку - то мала всю дорогу мотала собі і нам нерви, назад летіли в обід ( в той час мала як правило спала) так вона ледь дочекалась посадки, літак тільки почав розганятись і навіть ще не злетів, вона одразу відрубалась в кріслі прям з чупа-чупсом у роті ))) і добрих 2,5 години продрихла, а коли проснулась то решту часу вже не було складно її розважати.

В общєм, саме через довгий переліт ми тепер на найближчі роки не розглядаєм Єгипет для відпочинку, надто воно складно виявилось.

В Єгипті з медициною туговато((( Дитині і собі перемивайте всі овочі/фрукти/зелень питною бутильованою водою (видають в готелі). Зуби теж нею чистіть. Не пробуйте нічого, що пропонують на ринках. І чаїв не пийте
Отруєнь не було, розладів не було. Зуби чистили водою з пляшок що роздавали в готелі, на ній же і чай робили. В ресторані чай робили з тих кулерів з кипьятком ( там в них була нормальна привозна вода). На ринки не ходили, овочі/фрукти не купували - в готелі столи він них ломились, не було сенсу окремо купувати. Малій взяли пюрешок фруктових на кожен день. Харчами мала там все таки перебирала, на мою думку в силу того що звикла до домашньої їжі а там все таки чуть було інакше, хоча готель був орієнтован на європейську кухню, і чогось екстра незвичного не було у меню. Нормально йшли лише сніданки з омлетиками, блінчіками з повидлом, пончиками і т.д. Ну але ми тоді були на ГВ, і дитина судячи зі всього голодна не була ( сніданок+циця+пюрешка під вечір) враховуючи спеку загалом їсти й не особливо хотілось.

Zoryanazirka
22.05.2012, 22:02
Ми тільки повернулися з Італії. Летіли через Мюнхен до Неаполя, там машину в прокат і до Позітано. Назад вилітали в 6й ранку, встали в 4й, до Мюнхена долетіли, діти мультики дивилися. Як летіли до Львова діти спали, але у Львові ми не сіли і повернулися назад :) знов :) ночували в Мюнхені

Bublyk
25.05.2012, 17:28
Дівчата, а от мене цікавить як ви вирішували "туалетні" справи діток на морі. Моєму малому скоро 2 роки, але він ще не проситься на горщик. Як бути з пісянням-каканням на пляжі??? (особливо цікавить друге) Не хочеться дитину в підгузниках парити, купила йому плавки, а з іншого боку - що як станеться "конфуз"?
Як було у вас?

Bogdanka
25.05.2012, 17:44
Як ваші діти в такому віці реагували вперше на море?
вперше ми були на морі в Софиних сім місяців і її величезні очі від побаченого моря не можливо забути до сьогодні
купалась з задоволенням з татом на руках
в рік і 4 ми були в Судаку, наша дитина просто з перших секунд побаченого моря не хотіла з води виходити. То ми це вирішили просто: купили басейник, набирали туди небагато води і Софія там жила з камінчиками-відерками-пасочками-лопатками;)

---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

як ви вирішували "туалетні" справи діток на морі
ну ви ж знаєте напевно як це відбувається у вашої дитини, то можна контролювати;)

Fleshka
25.05.2012, 17:49
в рік і 4 ми були в Судаку, наша дитина просто з перших секунд побаченого моря не хотіла з води виходити. То ми це вирішили просто: купили басейник, набирали туди небагато води і Софія там жила з камінчиками-відерками-пасочками-лопатками
ооо, до Романових 2-х років то було єдине що рятувало нас від цілодобового сидіння в морі/озері/річці...
Зараз не знаю як буде, але от на початку травня з озера в Шацьку проблем витягнути аж таких великих не виникало. Впирався, але в міру, може й сам відчував просто, що холоднувато)))

panikvarts
25.05.2012, 17:53
купили басейник, набирали туди небагато води і Софія там жила з камінчиками-відерками-пасочками-лопатками
Ох, я цей варіант теж розглядаю. Так можна і відпочити біля дитини в будь-якому випадку - подобається чи не подобається їй море.

Bublyk
25.05.2012, 17:57
ви ж знаєте напевно як це відбувається у вашої дитини, то можна контролювати
в тому то й річ, що не знаю, бо він завжди десь ховається, щоб зробити "свою справу".
Єдине що знаю, що то переважно в першій половині дня (але бувають вийнятки :) )

mpaseflora
25.05.2012, 22:55
Оце читаю про відпочинок з дитиною у Єгипті і страшно стає.. Невже дитинки не шкода?! Такі складні клімат, адаптація, а вже не буду писати про переліт і т.д.. Можна трохи і потерпіти із своїми забаганками. Неодноразово чула від компетентних людей, що такі відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини.

Usmishka
25.05.2012, 23:10
Неодноразово чула від компетентних людей, що такі відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини.
То ви лікарів маєте на увазі? Ми щороку літаємо взимку в Єгипет, погода чудова, не спека, ввечері 23-25, дитина за два тижні вигрівається, інгалюється, оздоровлюється. переліт для діток - легше переноситься, особисто ми акліматизації не мали, тут по дитині треба дивитись, а не жалііти усіх підряд, імхо.

Ніколь
25.05.2012, 23:28
Оце читаю про відпочинок з дитиною у Єгипті і страшно стає..
гиг... моя свекруха всіх родичів на уши підняла коли дізналась що ми з дитиною в 2,4 рочки в Єгипет зібрались. Головний аргумент був до речі взагалі смішний.... це ж Африка.... там папуаси... дика країна.... + тоді ще була революція в Єгипті ( квітень 2011)
Ну да, була в нас акліматизація, але вона була що в миколаївській області літом, що там - однаковісінькі.
Ну дещо напряжно нам пішов літак - але власне через тривалість перельоту а не як сам факт літака і перельоту.
А знаєте що нам сказала наша лікар на це все, коли я вагалась і трішки переживала? Сказано було що навіть якби дитина там чимось і захворіла (акліматизація малась на увазі) то по прильоті ми завжди це зможемо підлікувати, але там сонце, повітря, море, відпочинок, нові враженні і для нас і для дитини. Тут у Львові в той час була слякоть, температура +/- 0 і ніякого радісного пейзажу навкруги.
І навіть враховуючи кількаденні соплі в малої, і температуру, і вередливість/неслухняність... я вважаю що відпочинок наш вдався, і тепер шкодую що ми раніше не наважувались на нього.
З другою дитиною я планую цю ситуацію виправити.

п.с. багато мам так перестрашені лікарями що чітко слідують рекомендаціям лікарів і навіть в Одессу бояться дитину до 3-х років вивезти, так ніби у віці 3,4 наприклад щось в організмі дитину круто змінюється і на дитину вже не впливають клімат, адаптація і т.д.

Ми щоразу мали акліматизацію на відпочинку, і то таку нєхілу, але все рівно що у нас що у малої після відпочинку залишилось більше позитивних вражень ніж негативних. Бо та акліматизація на тому кліматі і теплому повітрі проходила значно легше ніж якби ( скажімо якесь ОРВІ - бо симптоми однакові) підхопилось би у Львові.

StarKa
26.05.2012, 00:00
Оце читаю про відпочинок з дитиною у Єгипті і страшно стає.. Невже дитинки не шкода?! Такі складні клімат, адаптація, а вже не буду писати про переліт і т.д.. Можна трохи і потерпіти із своїми забаганками. Неодноразово чула від компетентних людей, що такі відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини.
Що б ви сказали коли б дізналися що ми свою дитину у Шрі-Ланку звозили.. І знаєте що? не жалівся!! Навіть навпаки. Купа вражень і тепер щоразу коли переглядаєм фото чи показуєм комусь він мусить всім всіх звірів показати пальчиком і звуками прокоментувати. Думаю для нього то було також дуже цікаво побачити і відчути це все що і ми, а головне РАЗОМ з нами. Акліматизація була 1-2 дні і то вже по прильоті додому, в той клімат перейшли без жодних проблем.. Дорога тяжка так. Але вона і дорослим тяжка. А якщо так до всього підходити, то взагалі краще з дому не виходити..

---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

купила йому плавки, а з іншого боку - що як станеться "конфуз"?
нічого не станеться - помиєте плавки і діло з кінцями, зрештою завернете у папірчик і викинете у найближчий смітник. Це ж дитина - я не думаю що у вас хтось буде стріляти через це!

---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

Дівчата, а от мене цікавить як ви вирішували "туалетні" справи діток на морі.
А ще згадала, коли були минулого року в Чорногорії (малому було 6 місяців) то зустріли там сербську (? мабуть) сім'ю, де було двоє старших і одне найменше десь рік-півтора в підгузнику в жару на сонці напляжі і ще той памперс звисав з напісяним аж до колін - видовище не для слабонервних чесно вам кажу..

Fistawka
26.05.2012, 00:24
Одразу згадала свою маму:girl_haha:
Вона як почула, що моя сестра збирається на море за кордон з 9-місячною донею, сказала те саме. Вона взагалі вважає, що до 4 років дитини не треба ніде рипатись. Максимум в парк:)
Ото буду мати проблему)))

Я ще діток не маю, але на моїх очах росте купа дітей. І коли в нас будуть свої, то у відпочинку себе обмежувати не збираємось. Правда багато залежить від дитини.
І коли буде стояти питання про відпочинок в першу чергу буду зважати на темперамент і характер дитини. Якщо дитина не капризна, то чому б і ні?
Скільки подорожуємо, завжди навколо багато малесеньких місячних дітей. В основному європейці. То так класно!
І думаю, що коли дитинка вже трошки більша, вона і сама отримує позитивні враження від відпочинку:)

VERO
26.05.2012, 02:59
відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини.
Моя мама теж була в страшенному шоці, коли ми з малим 1р.10міс в Туреччину зібралися. На щастя, все сталося спонтанно. Довго вислуховувати не "пощастило". Знайшли гарячі путівки і мали 4 год. на збори. До того поїздку взагалі не планували. Потім всі сусіди вислуховували, як ми могли...
Тепер про "шкоду для здоров'я":
-після прильоту синок почав говорити реченнями,
-виріс різко на кілька сантиментір (навіть чужі люди помітили),
-не хворів дуже довго (і дорослі теж),
-привіз 3 останніх зубчика, а 4-ий виліз кілька днів після повернення додому, а ми навіть цього не відчули (вночі не прокидався),
-перестав боятися води і глибини,
-сам знайшов собі подругу, а ми з батьмами тієї дівчинки вже мусили подружитись. Задоволені були всі,
- я вперше відчула, як це коли дитина сама каже "хочу спати", відрубується на ходу і спить до ранку,
-мав свій найулюбленніший мультик "Отік на морі", який міг дивитися безперервно, а тепер коли подорослішав- тим більше.
Тепер мама сама питає, чи ми з доцей (9 міс.) теж збираємось на море. А коли я кажу, що сумніваюся, бо... то мама ще сама каже, все дрібниці і треба їхати. От-так.

Fleshka
26.05.2012, 14:12
Такі складні клімат, адаптація, а вже не буду писати про переліт і т.д.. Можна трохи і потерпіти із своїми забаганками. Неодноразово чула від компетентних людей, що такі відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини
Перепрошую, але деяким дітям аукається відпочинок в сусідньому сквері, а деякі подорожують з народження навколо земної кулі і це їм тільки в користь, тут багато факторів впливають, і здоров"я/темперамент дитини зокрема, а також на скільки "перестрашені" батьки. Звичайно, якщо налаштовувати себе з самого початку що то страшно, в нас жеж мала дитина, обовязково щось буде, буде тяжко, повірте - так і станеться...
Так, ніхто не застрахований від випадків, і наша поїздка в Болгарію цього року не сама вдала, але не шкодую що поїхали ні грама, саме вона наштовхнула на пошуки джерела постійних проблем з здоров"ям в дитини і вирішення їх, зрушивши нас з мертвої точки і бездіяльності.
Всі наші поїздки - позитивні емоції для дитини, навіть в два місяці дітки відчувають море, повітря, відчуття батьків, і мала б я можливість то літала б з нею і в Африку і в Шрі-Ланку і в Туреччину і в Тайланд (але не тягне мене відвідувати другий раз ні одну з цих країн). Зараз хочеться Криму, Азову і рідних Карпат...
Тихенько сподіваюсь всеж відпочити десь на морях і цього року. Хоча та моя мрія не на першому місці на сьогодні, готова посунути її в користь іншої ....

Bogdanka
26.05.2012, 14:35
Такі складні клімат, адаптація, а вже не буду писати про переліт і т.д..
та життя взагалі таке страшне - таке страшне:girl_impossible:
можна в Брюхи на чебуреки теж не їздити, а як кліщі, а як олія пересмажена, я би сиділа в хаті і всьо, а потім дала дитину в школу і нігде не пускала, бо можуть в таборі набити, обікрасти, а в парку культури недопильнувати, ну а про поїзд в Київ з ансамблем взагалі мовчу;)
З розумом ніц не страшно і все вдається, кожна дитина є індивідуальна і кожні батьки також, тому Вам страшно - не летіть, але пишете троха бздури;)

Zoryanazirka
26.05.2012, 14:52
Аааа, люди глобалізація давно захопила весь світ, люди відпочивають з місячними дітьми, летять на Гаваї і насолоджуються. Марко свій перший трансатлантичний переліт здійснив в 5 місяців!! Тепер у нас 78000 миль налітаних тільки на Люфтанзі ( і то рахують з 2х років)
Всі наші "компетентні" з минулого століття, і більше шкоди зроблять хіба мамі а не дитині :)

Натуля
26.05.2012, 15:33
Ми вперше були на морі коли Антошику був рік. Були під Одесою. Нормально відпочили. Я боялалась найбільше стоматиду і коньюктивіту бо пісок у нас був всюди але нічого страшного не сталось. Брали візок бо малий спав ще два рази вдень. Вдруге були в два роки теж під Одесою. Візок не брали і шкодувала про це. Замість чоловіка з нами був мій брат. Доводилося дитину таскати на собі і ще він категорично не хотів до брата на руки (поки я не відмовілася на прогулці по пляжу тащити його на собі і після істерики малий з радістю просився вже до брата і той носив його на плечах). А слінг ми теж не взяли. Малий на пляжі не давав мені присісти - зразу циця, мене то трохи вимучувало. Зі здоров"ям в дитини проблем не було, лиш після моря трохи соплі. Зараз вся в роздумах бо знову хочу на море і чоловік теж. Спочатку думали маму тягнути з собою для моральної підтримки бо менший трохи плаксивий :girl_crazy:, але вона не горить бажанням і не проти відпочити від нас. Але менший спить вночі добре, вечірні плачі тривають зовсім нечасто і недовго то ніби і немає перешкод їхати. І чоловік теж добре справляється з дітьми. А ще подумую поїхати компанією з сім"єю з якою ми відпочивали минулого року. Як будуть не проти нас то точно поїдемо. В липні. В Затоку.

Pulupjak
26.05.2012, 19:47
Неодноразово чула від компетентних людей, що такі відпочинки в майбутньому негативно впливають на здоров"я дитини.
????Ну не знаю, в нас цього року навіть в думках не було моря, трошки якось страшнувато і т.д. краще через рік, але дужееее компетентна педіатр сказала щоб ми не забивали собі голову дурнею, і їхали на моря! І то найкраще буде для оздоровлення для доці і нам не зашкодить відпочити. Отож ми їдемо в Євпаторію, плануємо на 20 днів.:girl_dance::radist:

mpaseflora
29.05.2012, 01:22
Я не проти відпочинку і поїздок з дитиною, але є один маленький момент... Тут в усіх коментарях тільки про те, що хочу Я... і потім, що думаю Я.., що відчуваю Я. Ой щось знайоме- напевно егоїзмом так занесло. Хтось подумав чи хоче такого відпочинку дитина? А тепер трохи про "бздури". Взагалі, так надіюсь, батьки повинні щось відчувати до своїх дітей. Може дехто не знає, що таке материнська любов або батьківська любов? Таке почуття на перше місце ставить інтереси дитини, а не свої власні. Ну як мінімум не робити дитині зла. Тут не проблема в тому, що в Африці, Криму страшно чи ні. Дитина віком приблизно до трьох років практично не має захисту перед сонячним випромінюванням, в неї погано працює фунція терморегуляції та із імунітетом не все так просто. На таких широтах надзвичайно сильна сонячна радіація, а шкіра не може захиститись і йде пошкодження в глибині шкіри навіть коли дитина у затінку. Таке пошкодження має ефект довготривалої "памяті" (на все життя). Крім того є здатність до накопичення і сумування з іншими несприятливими факторами. А батьки радіють, що дитина навіть не спекла шкіру і як воно класно, а тут свої дитині підкладають міну сповільненої дії. За статистикою захворюваність на рак шкіри зросла не після чорнобиля, а після того, як українці почали дозволяти собі відпочивати на морі ( на початку 90-х таке дозволяли собі тільки одиниці). Така ж ситуація з перегрівом. Довго не буду пояснювати, але при недосконалі терморегуляції в першу чергу все відбивається на головному мозку, а потім органи, які задіяні в сольовому обміні, порушуються складні механізми електролітного балансу. Тому проблема не в соплях на два, три дні, а в наслідках на все життя. Ще раз нагадаю: дитина це маленька людина , яка поки залежить від вас повністю, це не ваша забавка з якою можна робити, що заманеться, не потрібно створювати лишніх ризиків для її здоров"я, бо зважаючи на стан довкілля і якість води їй і так буде важко. Не потрібно забувати, що деякі наслідки поведінки виправити потім неможливо. На мій погляд добре можна відпочити в Карпатах або в Шацьку поки підросте.

SoLana
29.05.2012, 01:51
Таке почуття на перше місце ставить інтереси дитини, а не свої власні.
Ситуації бувають різні, А якщо одна дитина маленька а друга більша і потребує моря, то чиї інтереси враховувати?
На таких широтах надзвичайно сильна сонячна радіація, і.. дітям які в тих широтах народженні, що робити? Що про них статистика каже?
Така ж ситуація з перегрівом
Це можна попередити, будучи на відпочинку, якщо батьки думають за свою дитину.
На мій погляд добре можна відпочити в Карпатах або в Шацьку поки підросте
Знову ж, не все так просто, не кожному підходить Шацьк чи Карпати

Usmishka
29.05.2012, 06:41
Тобто в африці сонце більше радіаційне, а в Україні в Шацьку ні?
А це
За статистикою захворюваність на рак шкіри зросла не після чорнобиля, а після того, як українці почали дозволяти собі відпочивати на морі ( на початку 90-х таке дозволяли собі тільки одиниці)
то взагалі цікаво - покажіть де та статистика?
Взагалі-то почитайте про розщеплення урану, і про наслідки радіаційнного ураження 5 років після вибуху, 10, 20 і 50, і думаю, стане зрозуміло, що відпочинок на морі - то дуже умовна складова.
,Перегрів і засмагання - звісно для дитини, і для дорослого, у невідповідний час доби є малокорисною справою, але як нема звідки, то і у ЛЬвові можна це все побачити, ви на Задорожнє на вихідні влітку виберіться - через обід в саму спеку всі діти попід сонцем ганяють.

Bogdanka
29.05.2012, 07:15
в Шацьку поки підросте.
відпочивати для дитини ціле ДОБРО, то точно, особливо зважаючи на комарів, хоча дитина це
не ваша забавка з якою можна робити, що заманеться
тому справді шо такого в тому, шо у Шацьку дитина висмарувана з ніг до голови кремами і мазями від комариних укусів і т.д.
Ну і сонце в Шацьку (спека) взагалі дуже має сильні адаптивні можливості, зовсім не радіаційні і взагалі це ні на секунду не Волинська область, де рівень радіації нічим не нижчий від Рівненської;)
Тут в усіх коментарях тільки про те, що хочу Я... і потім, що думаю Я.., що відчуваю Я. Ой щось знайоме- напевно егоїзмом так занесло.
в 1 рік і 4 місяці моєї дитини 2 тижні на морі то точно такий егоїстичний вчинок з нашої сторони був, ай-яй-яй, бо відпочила хіба тільки наша дитина і не хворіла після такого відпочинку, а атопію нам поставили ще в місяць життя, тому мпасефлора, боїтесь і рівнем захисту вважаєте свою відсутність егоїзму чудесно, але не перевертайте з ніг на голову. Моя двоюрідна сестра дитина народжена в рік Чорнобиля. Вперше море побачила чи не в 12 років, хворіла і хворіє до тепер просто жахливо. Такшо справді, ну при чому Чорнобиль:), еко-діри, всьому виною егоїзм батьків і відпочинок з дітьми до трьох років:girl_crazy:
Насмішили:girl_in_dreams:
Ще раз нагадаю: дитина це маленька людина , яка поки залежить від вас повністю
і от я про таке ж нагадування: якщо у вашої дитини виявили в ранньому віці схильність до бронхо-легеневих хахворювань, чи ваша дитина алергетик/тощо, то не захищайтесь лінню чи егоїзмом або суб'єктивними стат даними, а щось для тої дитини робіть і бажано не просто заліковувати, а витягувати з таких станів;)
а примарні дані:
За статистикою захворюваність на рак шкіри зросла не після чорнобиля, а після того, як українці почали дозволяти собі відпочивати на морі ( на початку 90-х таке дозволяли собі тільки одиниці).
світ би не натішився, якби таке було опубліковано вовсю
хоч джерело дайтена таку суперстатистику, і вибірка якась мала б бути репрезентативна, а то писати не мішки таскати;)

---------- Додано в 07:15 ---------- Попередній допис був написаний в 07:11 ----------

На мій погляд добре можна відпочити в Карпатах
так, можна, тільки то трохи різний клімат, порівняно з морським, нє?:girl_cool:

Люша
29.05.2012, 09:18
Хтось подумав чи хоче такого відпочинку дитина?
а яка різниця дитині де спати у мами на ручках та смоктати цицю? у Львові, Карпатах чи на морі - така дитина навіть не зрозуміє де вона - мама поруч і добре.
бо зважаючи на стан довкілля і якість води їй і так буде важко
все так страшно Ви описали... довкілля всюди "не ахті", а воду можна взяти з собою таку, до якої дитина звикла.

Made in USSR
29.05.2012, 09:35
мабуть такки наша поїздка на море дійсно була шкідлива для дитини...бо як то так...потім за зиму всі в хаті перехворіли ангінами, ГРВІ, а Сашко навіть не пчихнув, при тому що цілувався-обнімався з нами всіма. цього року хочемо на море аж пищимо, але наразі нічого точно сказати не можемо(((

Balu
29.05.2012, 09:37
Не потрібно забувати, що деякі наслідки поведінки виправити потім неможливо.
Скажіть, а чим краще сидіти на такому ж палючому сонці, припустімо, на Сихові, в спеку, гуляти і нюхати свіжі вихлопні газі? Мені здається, що від того більше шкоди дитині, ніж побути, навіть, тих два тижні на свіжому морському повітрі

Galysik
29.05.2012, 10:55
Хтось подумав чи хоче такого відпочинку дитина?
ой, Ви просто як наша знайома, що не їздить на море, бо не має такої можливості. Замість порадіти за нас, що ми відпочили, прочитала лекцію про "шкідливість морєй", як таких :) Може їй з цією думкою легше паритись у спеку в квартирі і дихати порохами міста? Я з нею завжди погоджуюсь. Вибрала таку стратегію - А Моська слушает, да ест :)
Ми з малим вперше подалися в Карпати в 6 тижнів. Були в Яремче, під Говерлою, в Косові, відпочили чудово! Далі, не рахуючи невеликих поїздок, в 4 міс. знову Карпати, потім рівно у 5 міс. - у Крим на море машиною. Усі поїздки переніс добре, в дорозі багато спав, хоч його важко назвати спокійною дитиною, жучок ше той. На морі все проходило спокійно. Встали - поїли ГВ, на пляж - там чудово засипав під морський бриз під парасолею, їв, бавився, мочив ніжки, розглядав усе навколо. Ми дуже раді, що взяли малого на море, за рік ми не знали що таке застуда, та й самі на морі гарно відпочили.

Pobigaychyk
29.05.2012, 16:59
Хто знає з якого віку необхідно купувати квиток на літак. Немовлята напевно можуть на ручках мами летіти?

Bogdanka
29.05.2012, 17:43
Хто знає з якого віку необхідно купувати квиток на літак.
інфанта (дитина до двох років) летить безкоштовно, платиться тільки аеропортовий збір чи якась там мара в розмірі близько 60 у.о.
з двох років то вже є квиток, пільговий, але квиток, і не завжди з окремим місцем

Almariel
29.05.2012, 18:08
Хто знає з якого віку необхідно купувати квиток на літак. Немовлята напевно можуть на ручках мами летіти?
від народження. але пускають тільки з 7-ми днів. до 2 років сидить у мами на руках, але квиток купувати обовязково (категорія немовлята)

Molecule
06.06.2012, 23:42
Начиталася ваших коментарів і так хочеться на море,вже би завтра їхала,але того літа напевне не зможемо поїхати,максимум це в Шацьк на 5 днів. Наш Юрчик вже з місячного віку подорожує,правда недалеко.
...ще жевріє надія що получиться того літа на море дітьо звозити,дуже хочеться,бо зараз якась така погода не важна,в Шацьку така ж сама...

Яруська
07.06.2012, 08:55
За статистикою захворюваність на рак шкіри зросла не після чорнобиля, а після того, як українці почали дозволяти собі відпочивати на морі ( на початку 90-х таке дозволяли собі тільки одиниці)
Насмішило...
Це писав якийсь репортер 89 року народження))))
Можу точно сказати, що з початку 70-х ми з батьками щороку їздили-літали на моря і знайомі теж,квиток на літак коштував копійки, десять років підряд літали в Грузію на два місяці. Порахуйте скільки б це коштувало зараз. А про 90-ті взагалі перл, на початку 90-х був цукор і мило по талонах і памперси чудом з Польщі...яке море? Хіба по-путівці профсоюзній.

дітям які в тих широтах народженні, що робити? Що про них статистика каже?
Капєц...Не вилазити з під пальми.

mpaseflora
19.06.2012, 16:09
Бачу, що багато мамусь обговорюють моє зауваження про відпочинок з дітьми. Точніше про те, що не варто возити дитину в інші кліматичні зони. Напевне дууже актуальна тема.
Якраз в неділю по радіо "Ера" ішла передача про дітей, де був присутній головний лікар однієї з Київських лікарень. І обговорювали чи варто їздити з дітьми на море. Передаю його слова - "...з дітьми до 3 років бажано відпочивати у тій кліматичні зоні в якій вони народились! А після 3-х, якщо і їхати на море, то не менше ніж на 1 місяць!
Це вже не мої вигадки як тут дехто розписує.
Діти, які народжені в тих широтах і є привичні до таких умов. Не така складна логіка. Чомусь кажуть, що найбільш корисним для організму є, те що росте на тій широті, де ти ростеш.

SoLana
19.06.2012, 16:19
Це вже не мої вигадки як тут дехто розписує.
Особисто мені думка лікаря не є авторитетною. З їхніми колективними підходами до будь-чого, знаєте, вже навчило не довіряти. Тут потрібно батькам вже вирішувати і орієнтуватись власне на дитину і її потреби.

Usmishka
21.06.2012, 12:43
Одна радість. що окрім українських - радянськоорієнтованих лікарів є й інші, бо як поїдеш на море поза межі нашої неньки- то всі німці-англійці-італійці-ітд.ітп діток від народження на моря відпочивати везуть.

natiok
26.06.2012, 23:20
От і ми довго думали чи брати дитину з собою, з одного боку і хочеться, щоб дитина море побачила, а з іншого невідомо чи їй те море на користь піде...І все ж таки зупинилися на тому, що залишимо ми свою донечку на бабусь, а море вона ще встигне побачити)))

Fleshka
26.06.2012, 23:38
Якраз в неділю по радіо "Ера" ішла передача про дітей, де був присутній головний лікар однієї з Київських лікарень. І обговорювали чи варто їздити з дітьми на море. Передаю його слова - "...з дітьми до 3 років бажано відпочивати у тій кліматичні зоні в якій вони народились! А після 3-х, якщо і їхати на море, то не менше ніж на 1 місяць!
Варто зважити від чого буде дитині більша шкода, від відпочинку "не по клімату":8:, чи від розлуки з мамою, яку до того бачила щодня-щоночі і т.д. Моя скромна думка: їхати без дитини в такому віці - стрес для неї, і таки суттєво побільший, ніж від відпочинку навіть в тій жеж Африці біля маминої циці.

Олька
26.06.2012, 23:49
"...з дітьми до 3 років бажано відпочивати у тій кліматичні зоні в якій вони народились! А після 3-х, якщо і їхати на море, то не менше ніж на 1 місяць

Я перший раз поїхала з малою на море, коли їй було 1 рік і 7 місяців, все було супер і так ми кожного року їздимо, і то не один раз. І скажу вам, що тоді, в такому віці, я відпочила - взяла басейн, круг, парасольку і вона собі бавилась, а от тепер.... набагато важче, треба постйно "волати" - вилізь з води, але то найменша проблема, зараз в нашому віці вже зовсім інші проблеми... то просто катастрофа, але то вже в іншу темку....

taniarz
26.06.2012, 23:58
Дівчата, скажіть, ви як возите дітей на море, перед поїздкою якюсь профілактикою займаєтесь, щоб зменшити ризик акліматизації??? Лікар шось ляпнула що треба яякісь противірусні попити. Мені здається, що це лишнє, але я ще не мала таких ситуацій, тому цікавлюсь вашим досвідом і порадами.

Олька
27.06.2012, 00:01
Ніколи нічим таким не займалась. Жила як завжди)))

SoLana
27.06.2012, 00:05
Лікар шось ляпнула що треба яякісь противірусні попити
Ой їм би шось втулити в ту дитину яким боком противірусні до акліматизації відносяться? Теж ніколи такого не робила.

AilataN
27.06.2012, 00:10
А взагалі, без таблеток, якось готували дитину?

SoLana
27.06.2012, 00:13
А взагалі, без таблеток, якось готували дитину?
Маєш на увазі - морально? Чи в фізичному плані?

Corena
27.06.2012, 09:05
От і ми довго думали чи брати дитину з собою, з одного боку і хочеться, щоб дитина море побачила, а з іншого невідомо чи їй те море на користь піде...І все ж таки зупинилися на тому, що залишимо ми свою донечку на бабусь, а море вона ще встигне побачити)))
цікаво... скільки людей, стільки й думок.
в нас теж стояло питання відпочинку, але трохи не з тими акцентами - або ми їдемо в цьому році, або не їдемо. вирішили їхати, але чекаємо оксамитового сезону, доня трішки ще підросте і погода буде лагіднішою.
залишати дитину на кого б то не було навіть не розглядалось, навіть в голову би такого не прийшло.
думаю, що дитину залишати на такий довгий період можна, коли вона вже свідомо може відповісти, чи хоче вона побути без мами, а, наприклад, з бабусею, такий період часу.

SoLana
27.06.2012, 09:31
коли вона вже свідомо може відповісти, чи хоче вона побути без мами, а, наприклад, з бабусею, такий період часу.
Власне вчора над тим задумалася, з якого віку я б залишила дитину, і Ви дуже правильно сказали. Я досі каюсь і зараз мені в голові не вкладається, але я теж свою старшу дитину залишила на бабців в двохрічному віці (молоде, дурне, зелене...). А тепер з віком усвідомлюю, що не можу зрозуміти батьків, які кажуть:" Відпочивати потрібно самим, бо з дітьми це не відпочинок". Знаю таких, що не беруть дітей до 5-6 річного віку з собою, дитина море бачила тільки по фото і телевізорі. Коли йде мова про відпочинок на морі, то для мене це однозначно з дітьми. І взагалі я обожнюю кудись їхати з дітьми.

panikvarts
27.06.2012, 09:37
Коли йде мова про відпочинок на морі, то для мене це однозначно з дітьми.
Аналогічно. Мені і 2 години лишити дитину на бабусь - якось незвично, бо звикла, що біля мене є хтось, хто постійно бігає, шумить, скаче. А коли таке трапляється, то я постійно думаю, як там дитина, що робить, чи не плаче.
І все ж таки зупинилися на тому, що залишимо ми свою донечку на бабусь, а море вона ще встигне побачити)))
Сказала б я так: а ви ще встигнете відпочити )))) Ну, але я, як і Corena, теж зрозуміла, що ви не на ГВ, відповідно нема тої прив'язаності і зв'язку тісного між мамою і дитиною.

olya_d
27.06.2012, 10:38
Знаю таких, що не беруть дітей до 5-6 річного віку з собою
теж знаю, наша родичка дітей завжди залишає на бабусю, бо діти відпочити нормально не дадуть.
А ми збираємося на море виключно заради дітей, хоча довго сумнівалися на рахунок поїздки через вік молодшого. Та й не уявляю, як то я би відпочивала-розважалася, а моя дитина вдома би в той час сиділа і маму виглядала

natiok
27.06.2012, 20:23
Сказала б я так: а ви ще встигнете відпочити )))
Згідна з вами цілком, відпочити ще звичайно встигнемо, просто цей відпочинок був спланований заздалегіть, коли ще в наших планах було брати з собою дитину, нас відмовили, оскільки зміна клімату всього на тиждень на користь точно не піде, тому ми поїдемо самі... І мова зовсім не йде про те, що я про дитину думати не буду...

Fast
27.06.2012, 22:22
зовсім не йде про те, що я про дитину думати не буду...
А про що іде мова? Поїхати на море з думкою про дитину? Якось мені то не в'яжеться...

natiok
27.06.2012, 22:42
А про що іде мова? Мова йде про те, що стоїть вибір між тим, чи їхати з дитиною, чи без неї, ми обрали залишити дитину дома, і це зовсім не від того, що ми про неї не думаємо, а вважаємо так для неї буде краще. Наша дитина залишиться на тиждень з людиною якій я довіряю, яку вона вже знає,тому я не бачу в цьому чогось страшного...тим більше я нікого не переконую, а просто висловила свою думку!

panikvarts
27.06.2012, 22:44
просто цей відпочинок був спланований заздалегіть, коли ще в наших планах було брати з собою дитину, нас відмовили
Дивно, ваші особисті сімейні справи вирішують інші люди, навіть якщо це ваші мами-баби.
А загалом - ви свою дитину вже лишали на день-два? Якщо так - то як себе вела дитина? Бо якщо ні - то я би не наважилась на далекий відпочинок, лишивши на бабусь своє маля.

natiok
27.06.2012, 22:53
Дивно, ваші особисті сімейні справи вирішують інші люди, навіть якщо це ваші мами-баби
Вирішували ми, але інколи корисно послухати чиюсь пораду.
А дитину ми вже залишали з мамою на 2 дні, це не тиждень, але вона живе з нами, тому думаю вона справиться.

сніжна
27.06.2012, 23:00
вважаємо так для неї буде краще. Наша дитина залишиться на тиждень з людиною якій я довіряю, яку вона вже знає,тому я не бачу в цьому чогось страшного..
я теж не бачу нічого страшного. Малесенькій дитині аж такої користі із зміни клімату та звичної обстановки на коротенький термін аж ніяк не бачу. Дитина не на ГВ, вона залишається з людиною, яку знає і любить. І батьки теж мають право на те, щоб побути вдвох- це піде лише на користь стосункам. Дитині потрібні щасливі батьки...

Ljolik
27.06.2012, 23:14
І батьки теж мають право на те, щоб побути вдвох- це піде лише на користь стосункам. Дитині потрібні щасливі батьки...
Це за умови, що є проблеми в стосунках, і батьки потребують відпочинку від дитини, і за умови, що відпочинок таки буде повноцінним, а не мама буде постійно думати як там справи, і що дитя в той момент робить. Бо якщо проблем в стосунках немає, не бачу змісту завдавати такого стресу дитині. ІМХО.
Хоча ... хоча, якщо бабця для дитини є повноцінним замінником мами, то може стресу і не буде. Але це знову ж таки, нічого доброго для стосунків мама-дитина не несе.

SoLana
27.06.2012, 23:28
Дитині потрібні щасливі батьки
Тепер зрозуміло, де щастя береться - на відпочинку без дітей))) В кожного свої пріоритети в житті...

Fast
27.06.2012, 23:44
І батьки теж мають право на те, щоб побути вдвох
вони і були в двох певний період і, мабуть, в той період і вирішили, що тепер будуть в трьох :)
Проблеми у відносинах? Думаю у більшості бувають! Але у даному випадку просто дитина на відпочинку ні туди ні сюди. Велике переживання за зміну клімату для дитини і небажання відпочити у сприятливому для дитини кліматі! Для чого щось вигадувати? Що просто заради самозаспокоєння? Будьте чесними самі з собою

Lyudvig
27.06.2012, 23:53
Жодного разу ми не відпочивали без дітей: є можливість їдемо всі разом, немає - значить не Їдемо. Навіть не можу собі уявити, що я би залишила свою маленьку дитину, а сама лежала на пляжі пупцем дороги. Можливо я якась неправильна, але навіть, якщо ми йдемо в ресторан, без дітей, мене совість мучить, що вони вдома їдять картоплю з котлетою, а я всякі лягуміни.
Тому не уявляю,що змогла би нормально відпочити, залишивши їх на когось чужого ( мається на увазі в ранньому віці).
Не хочу нікого страшити, але, що, якщо температура підвищиться чи діарея, чи і т.д. Що тоді робити? :girl_phone1: Зриватись і їхати додому чи надіятись, що хтось краще подбає про Вашу дитину.
Вперше мої діти побували на морі, навіть не маючи року і ми їздимо всіма видами транспорту, бувало по різному: і поїздом, і машиною, і літаком. Ні разу не пошкодувала про те, що взяли з собою дітей. Хоча це важко назвати відпочинком для батьків.
Цього року знову їдемо всі разом, навіть песика берем з собою, бо шкода залишати на чужих людей так надовго.:girl_in_dreams: Тільки без образ. :girl_wink:

natiok
28.06.2012, 00:05
Велике переживання за зміну клімату для дитини і небажання відпочити у сприятливому для дитини кліматі! Для чого щось вигадувати? Що просто заради самозаспокоєння? Будьте чесними самі з собою Якщо ви натякаєте на те, що без дитини простіше відпочивати, то сперечатися з вами не стану, та це не означає, що ми про дитину не думаємо. Власне я вже писала, що нікого тут ні вчому не переконую, й самозаспокоєння в жодному разі не шукаю. Що робити зі своєю дитиною я знаю, а хто мене не розуміє, переконувати наміру не маю. Без образ.

Fast
28.06.2012, 00:16
Якщо ви натякаєте на те, що без дитини простіше відпочивати,
Я ні нащо не натякаю. Просто дивно мені... Але то таке.
Кожна мама і родина :) знає найкраще
Що робити зі своєю дитиною
Образити в жодному випадку не хтіла.
І гарно вам відпочити :girl_bye:

Bublyk
28.06.2012, 01:39
Що робити зі своєю дитиною я знаю, а хто мене не розуміє, переконувати наміру не маю.
а я підтримую - кожна мама краще знає, що для її дитини добре, а що зле, + ситуації в житті бувають різні. Не зрозуміло, чого ви "накинулися" на жінку з фразами типу "я б ніколи в житті не залишила дитину", "в мене і думки такої не може бути". Повірте, життя таке, що я б так категорично не стверджувала...

Corena
28.06.2012, 07:36
Повірте, життя таке, що я б так категорично не стверджувала...
цікаво, що ж то за таке важке життя змусило їхати відпочивати :girl_wink:...
я написала, що не можу собі того уявити ,бо маю таку саму малюсіньку дитину, тому і передала свої думки щодо ситуації. до слова, я ще жодного разу не залишала дитину нікому і ніколи
прогулянки на 1 год з татком, поки мама щось в суботу робить я не рахую
і знаєте, нічого... я і надалі її не хочу залишати
ага, і тема називається відпочинок З немовлям, а не без ;)

сніжна
28.06.2012, 13:24
щастя береться - на відпочинку без дітей))) В кожного свої пріоритети в житті.

батьки потребують відпочинку від дитини,
просто дитина на відпочинку ні туди ні сюди. Велике переживання за зміну клімату для дитини і небажання відпочити у сприятливому для дитини кліматі! Для чого щось вигадувати? Що просто заради самозаспокоєння?
категоричні аж жуть... У кожної сім ї своє життя. І те. що мама з татом на кілька днів їдуть відпочивати, не означає. що вони є поганими батьками, що у них неправильні пріорітети, що вони не будуть думати за дитину, що їм потрібно відпочити від дитини і т.п. Один допис форумлянки- а стільки вже "діагнозів" поставили. Вона їде всього на кілька днів ( а мама, яка працює і їде на тих же кілька днів у відрядження теж є поганою?), вона думає про те, що чи реально зміна клімату на цей тиждень буде аж такою корисною для дитини ( тобто невже вона не думає про здоров я дитини?), вона залишає дитину не на чужу людину, а на людину, яка з ними щодня живе, щодня бавить дитину, яку дитина любить і знає ( якщо інші мами відправляють старших дітей на літо до баби на село, це нормально, пояснюючи для себе таки ж, що там свіже повітря, а тут- уже неправильні пріорітети?). І якщо є реальна можливість батькам з їздити на кілька днів, щоб відпочити і є реальна можливість не відривати малу дитину від звичної обстановки на квлька днів, і є реальна можливість , що найближча людина ,яку дитина знає і любить,має змогу ці кілька днів приділити дитині себе повністю, то що тут крамольного? Що стає причиною говорити про те, що жінка хоче "відпочити від дитини"? ( в такому випадку, будь-яке перебування кілька днів дитини з бабцями-дідусями теж варто розглядати на те, що "батьки хочуть відпочити від дітей"?)

п.с. напрошується одне- як каже відома актриса Лариса Гузєєва: "Девочки, завидуйте молча"....Вибачте, але у кожної свої уявлення про ідеальну маму...
п.с.І зараз-чергова порція "тапок"

Lyudvig
28.06.2012, 13:48
якщо інші мами відправляють старших дітей на літо до баби на село, це нормально, пояснюючи для себе таки ж, що там свіже повітря, а тут- уже неправильні пріорітети?).
Отут Ви правильно написали: старших, а в даному випадку дитинці 10 місяців.
Я все розумію і справді заздрю тим, хто має біля себе маму, яка у всьому допомагає. В мене такої можливості нема. Мені не зрозуміло тільки один момент: як можна відпочити духовно і фізично, постійно думаючи, як там твоя дитина?

Котя
28.06.2012, 14:03
п.с.І зараз-чергова порція "тапок"
Сніжна, я з Вами згідна на всі 100% з кожним словом:girl_yes: Просто у нас вже була колись схожа тема, і специфіка форуму показує, що на такі теми важко розмовляти, бо у відповідь іде сильна категоричність.
А також мене обурюють такі фрази, як Ну, але я, як і Corena, теж зрозуміла, що ви не на ГВ, відповідно нема тої прив'язаності і зв'язку тісного між мамою і дитиною.
В плані прив"язаності , що дитина на ГВ і мама не може на дуже довго відлучатися від дтитни я згідна. Але не приписуйте ярмо всім мамам , які не на ГВ ,чи десь відлучаються надовго, що в них немає тісного зв"язку між мамою і дитиною:girl_devil:
У людей бувають різні ситуації у житті, і кожні батьки які приймають рішення як вони будуть відпочивати з дітьми , чи без, вони завжди відштовхуються від особистої ситуації думаючи завжди про дитину.

SoLana
28.06.2012, 14:13
категоричні аж жуть
В жодному разі Не є категоричною. Я розумію тих батьків які влаштовують для себе кількаденні вакації без дітей, це нормально, я теж так роблю, але тут мова йде про відпочинок з немовлям, до року дитина потребує маму, тата. Невже так важко прислухатись до потреб дитини, для якої батьки в цьому віці є цілим світом? І що, так вже за той перший рік діти замучили, що треба від них відпочивати? Ще буде купа часу повірте для відпочинку вдвох чи взагалі на самоті. І так, я вважаю, що в такому віці бавитись з почуттями дитини не варто.

---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

У людей бувають різні ситуації у житті
Звичайно, що буває по різному, але це одиночні випадки, і не до цієї теми, тут мова йде про відпочинок, а не про випадки, які заставляють відлучати дітей від батьків

mpaseflora
28.06.2012, 14:20
Читаю це все і переконуюсь, що деякі мамусі тільки чекають, щоб когось покритикувати. Як можна висловлюватись категорична прочитавши кілька речень?! Але бачу, що це норма для декого! Головне "наїхати"!