Xвороба Паркінсона

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sertce, 7 Серпень 2011.

  1. Sertce

    Sertce Member

    Xто що знає про xворобу Паркінсона ( паркінсонізм)? Чим і де лікують? Потрібна конкретна інформація.
     
  2. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Xвороба Паркінсона


    і тут


    +Google

    З практики,у мене дідусь (80 років) вже років 15 хворіє на цю хворобу.А останніх років 2-3 стан погіршується значно швидше.
    А в загальному згідна з автором статті (Джеммою ДОМБРОВСЬКою).

    де лікують?

    Ми лікували дідуся в невропатолога.В той час, в поліклініці №2, працював лікар Пелехатий.Він дуже допоміг дідусеві,і поставив його на ноги,якщо можна так сказати,бо багато лікарів на самому початку захворювання не могли надати належної медикаментозної допомоги.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2011
  3. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Xвороба Паркінсона

    Мій татко Паркінсонщик уже понад 15 років. Останні 2 роки різке погіршення. Він так страждає, страшно дивитись, але борется, намагаєтся робити все сам..але вже майже неможе нічого..часто падає, біль сковує його тіло кожних 5 хвилин..Це дуже тяжко, і йому і нам, особливо мамі, яка поряд з ним. За стільки років вона і сама постаріла швидко, це виснажує її..Таке враження , що хворіє уся сім"я..Це страшно..дуже страшно..: (