Після душу далі чухається шкіра :(

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем truskaffka, 31 Серпень 2011.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Така засада: вже тривалий час після прийняття душу починає чухатись тіло - ноги, руки....Так неприємно.

    Варіанти були такі: 1) пересушена шкіра - але змазування олійкою, кремом...-не помагає, 2) алергія якась - пробувала пару разів взагалі засобами не користуватись, навіть двічі пила лоратадин - все одно є...

    Ясно, що то питання до лікаря, але не можу поки що побороти небажання через банальну недовіру до лікарів (були прецеденти)....поки що сиджу в Неті :)

    Було таке у когось? Як справлялись?
     
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    у мене таке буває
    Мені здається це не алергія на якийсь конкретний засіб, а причина в самій воді.Я користуюсь засоби для чутливої шкіри.Наразі все добре.
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    truskaffka, таке ще може бути через неврологію... Чи не було останнім часом якогось стресу?Чи не маєте якогось переживання постійно. В мене колись таке було - пішла до дерматолога, дерматолог сказав, що зі шкірою в мене все ок і направив до невролога...... Невролог спитав,про останні події мого життя - передчасне народження донечки, 3 місяці боротьби за її життя і через місяць передчасна смерть мого батька......от і всі пояснення...Виписав заспокійливі... Не знаю ,що допомогло - ліки чи час...?
    Але до лікаря все таки треба піти, може бути причина дійсно в банальній нашій неякісній воді.
     
  4. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    В мене теж один час таке було. Креми не допомогли, а лікарськими засобами щось не дуже хотілось користуватись. Мені допомогло протирання ...ем...самогонкою. Легенько ватним спонжиком протирала все тіло, ні запаху,ні "липкості" не залишається. Певно то дивно звучить, але після трьох разів застосування свербіж минувся.
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    А в мене така реакція на "погану" воду. Коли, часом відключають, а потім знов включать. Вона по дорозі збирає по трубах всяку каку, або хлорки забагато дають, то я після душу теж вся чухаюсь, ще й маленькі пухирці з'являються, ніби комарині укуси. За декілька днів вода приходить в норму, і я вже спокійно миюсь
     
  6. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    Часом також таким мучусь. Переважно після гарячого душу і коли воду задуже хлоровану подають. Якщо у Вас нема інакших ознак то також може бути реакція на хлор. Я рятуюсь олійками чи легкими лосьйонами відразу на вологу шкіру. Ну і воду даю літеплу.
     
  7. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    І у мене колись таке було. В мене це була реакція на воду. Тоді мене врятував гель для душу "Палмолів", здається із бавовною. Так що якщо по неврології і дерматології у вас все О"К - то підбирайте гель для душу і приємного вам купання.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    Ви в душі тільки водою миєтесь, чи ще якісь миючі засоби використовуєте?
    А які?
    А в бані? );)
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2011
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    В мене колись після душу починалися плями по обличчю. Пила антигістамінні навіть, бо на вулицю йти - а в мене((( Змінила мило, пройшло.
     
  10. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    Може бути реакція на жорстку воду. А раніше у вас таке бувало? Чи це тільки тепер така реакція?
     
  11. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    В мами колись таке було, дерматолог сказав їй шо в неї лінива шкіра, і намовив відмовитись від гелів для душу, пінок для ванни і поживних кремів для тіла. Милко дитяче а замість крему чи олійки- молочко, або взагалі без нього. Перший тиждень мама шелушилася))))) і страждала, пориваючись намазатись з ніг до голови.... а потім шкіра включила свої захистні барьери)))) і стала жирніти (в мами суха)відпала потреба в кремах. Краше для шкіри ніж своє,нічого немає.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    Попробуйте вмиватися в перекипяченій водичці з ромашкою і тисячолистником, ромашка більше антисептичний засіб, а тисячолистник не дає шкірі втрачати вологу.
     
  13. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    cherepashka і в мене таке буває)) а ще говорять шо це хвороба чистої шкіри , може забагато миємось ? ))
     
  14. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    кілька років тому в моєї коліжанки таке було. Проявилося влітку, бо вона зранку і ввечері, а деколи і вдень милася в душі. Зуд, висипка, весь набір. лікар сказав. що вона собі тим інтенсивним купанням вимила всю мікрофлору і прописав бовтушку таку. Виглядала вона як рідке вапно( і знову ж таки, літо, а подруга вся біленька має ходити( але нічого, пройшло
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Після душа чухається шкіра :sad:

    я читала, що це може на воду реакція бути. але "реакція" - то і є алергія (яку я наразі виключила, бо лоратадин не поміг? чи буває ще інша реакція? :girl_impossible:

    справа в тому, що ВМИВАТИСЬ якраз не проблема- лице на щастя не чухається: тфьу-тьфу! То якраз помитись повністю тєжко.. :sad:

    - це мається на увазі відмовитись був будь-яких засобів зволоження і миття шкіри - тобто і кремів теж? Бо я точно вся "зашелушусь", як мені забрати крем...може то і правда моя проблема... :girl_sad:

    а ще може й це:
    стрес мене тепер супроводжує постійно....але то все почалось чуть не рік тому (ось як довго я думала що "та пройде" :no:) - тоді я завагітніла, думала вітамінів замало на двох.....але вагітність -то ніби не стрес. Чи стрес? Я була щаслива... :umbrage:
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Після душу чухається шкіра :sad:

    В мене теж така "біда", чомусь найчастіше літом.Переважно чухаються ноги і руки.
    Абсолютно не залежить від частоти приймання душу та й шкіра в мене не суха, а скоріше - жирна. Зимою можу сидіти у ванні-душі днями, а літом - мука. Назвала сама для себе - "синдром Геракла", коли були сильні приступи (роздирала до крові...), згадалось, що давній герой загинув від того, що одягнув на себе плащ змочений в отруйній крові кентавра... Пробувала різні гелі, поки жодного оптимального не знайшла.
    Рятуюсь кремами для чутливої шкіри тіла, пью "лорано" (лоратадин), а найскоріше полегшення, коли вдіваюсь - смішно, але літом рятують теплі колготки :). Вділась і полегшало. Літком була в Криму, накупила різних солей для ван - може поможе.
    Чи то від стресів, але літом їх точно менше, чи то алергія, чи то вода - досі не можу зрозуміти.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011
  17. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Після душу чухається шкіра :sad:

    У мене таке було, але крім цього ще й почервоніння шкіри спостерігалось. Після всіляких результатів аналізів лікарі поставили діагноз: нейродерміт. У мене це було на грунті переживань. Щоб виключити реакцію на саму воду, можна порівняти, чи поводить шкіра себе так, коли Ви в іншому місті, де є інша вода.
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Після душу чухається шкіра :sad:

    поки жила у Львові - постійно після води чухалась, нічого не допомогало, тепер, змінивши місто проживання -усе добре. Значить то таки від води залежить
     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Після душу чухається шкіра :sad:

    В мого чоловіка вже другий рік після моря така проблема. Але то триває не довго. Думаю то шкіра злазить чи що....
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Після душу чухається шкіра :sad:

    Мої кумасі мене по черзі переконували, що це через брак вітамінів А (версія 1) чи В (версія 2)... :confused:

    буду мати змогу перевірити - поміняю на місяць місце проживання :)