фолікулярна киста

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Khrustyk, 16 Вересень 2011.

  1. Khrustyk

    Khrustyk New Member

    Порадьте,будь ласка,чи можна вагітніти,коли є фолікулярна киста? Чи не бажано вагітніти?
     
  2. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Залежить від того, якого розміру кіста і як давно вона є. Якщо тільки з'явилася, то після наступних місячних може сама зникнути.
     
  3. Khrustyk

    Khrustyk New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    фолікулярна киста,розміром 6 см. Один лікар каже,що треба місяць забути про статеве життя,а інший,що навпаки намагатись завагітніти,не знаю,що робити
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    В мене під час вагітності зникла зовсім.
     
  5. Khrustyk

    Khrustyk New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    а говорять,що при фолікулярні кисті дуже малі шанси завагітніти,майже неможливо,це правда?
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фолікулярна киста

    Не думаю, якщо йдеться про кисту тільки на одному яєчнику.
    У мене колись була така киста, спочатку лікарка сказала деякий час не чіпати, а пробувати завагітніти, але тоді на жаль не вийшло. Проте справа була не в кисті, бо і після того як я її пролікувала не вагітніла ще довший час.
    Можливо просто менші шанси, бо надія лиш на овуляцію з одного яйника, того на якому кисти нема.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    В моєму випадку - не правда. Спланували і за місяць завагітніла:)
     
  8. Khrustyk

    Khrustyk New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Дякую за відповіді! Надіюся,що все буде добре
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фолікулярна киста

    Не забувайте, що в цьому ділі головне позитивний настрой.:girl_claping:
     
  10. Khrustyk

    Khrustyk New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    обов"язково=)
     
  11. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Такі кисти утворюються під впливом гормонів. При вагітності гормональний фон змінюється і киста зникає в більшості випадків. Але може бути такий випадок, що киста і не зникне під час вагітності. Якщо вона зростає, то її видаляють під час вагітності (але це може бути небезпечно для дитини), а якщо не росте - то після пологів.

    І з кистою важче завагітніти.
     
  12. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    В мене виявили фолікулярну кисту(пішла до гінеколога, бо була затримка місячних і болі внизу живота)... попила таблетки, пішли "місячні" і киста зникла ( так сказали на узд)... а зараз знову місячних нема((( Вона любить з місячними виходити, а потім знову фолікул не тріскає утворюючи кисту... :girl_devil:
     
  13. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    так,саме мені пояснили,маю таку саму проблему,також лікар казав родити треба,я вже і народила,спочатку все було добре,а через рік знову те саме,а може і гірше!спочатку почались затримки менстр.,пізніше страшні болі внизу живота,була в гінеколога,спочатку лікувалась гомеопатично,допомогло менст.без затримки,зникли болі,потім лікувалась гормональними таблетками,все було супер за годинником,тепер лікар радить поставити лікувальну спіраль і я тепер думаю,що далі робити...колись буде цьому межа?
     
  14. Джина

    Джина Загублений

    Відповідь: фолікулярна киста

    в мене у знайомої знайшли, коли вона вже вагітна була. Десь близько до третього місяця зникла зовсім. Причому зникла сама, її нічим не лікували.
     
  15. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    в мене також була зникла,а через два роки знову з"явилась.:sad:
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Мене лікар запитав, чи вагітність є зараз бажаною... І сказав, вперед. Призначив ще додотково Дуфастон протягом трьох місяців. Як наслідок його "вперед"- маєм Віку :) і не маю кисти...
     
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Дівчатка скажіть будь ласка чи може фолікулярна кіста затримувати місячні більше ніж на 10 днів?
    Бо робила тест, я не вагітна і місячних немає.....
     
  18. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    Так.
    Нерегулярні місячні - одна з можливих ознак фолікулярної кисти.
     
  19. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    З власного досвіду і резюме лікаря - фолікулярна киста на спробу завагітніти не впливає, під час спроби велика ймовірність що фолікул трісне. Жодних застережень при цьому немає. Тобто це не є причиною ненастання вагітності на 100%. Як дод фактор - можливо, але вкрай рідко.
     
  20. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: фолікулярна киста

    в мене цикл і до 60 днів дотягувався. причиною були фолікулярні кісти