КПК

Показати повну версію : Курси, навчання

moderndress
02.10.2011, 21:17
Появилось трішки вільного часу, то почала шукати, на які б курси піти задля загального розвитку і щоб цікаво було:girl_wink: Знайшла курси брокерів, курси екскурсоводів по Львову. А що скажуть наш посиденьки? Які ще цікаві курси можна знайти у Львові?

levandivka
02.10.2011, 21:49
Які ще цікаві курси можна знайти у Львові?
на курси мам...
Всі решта не знадобляться.

moderndress
03.10.2011, 09:26
на курси мам...
я ще не мама... на превеликий жаль...

gillian
03.10.2011, 11:44
Moderndress, зорієнтуйте, з якої сфери курси шукаєте?
Що саме вас цікавить?

moderndress
03.10.2011, 12:28
Moderndress, зорієнтуйте, з якої сфери курси шукаєте?
Що саме вас цікавить?
Я б для загального розвитку і щоб цікаво було, для себе. Ті ж курси екскурсоводів, візажу наприклад. Написала тему для того, може хтось поділиться маловідомими у Львові.

Bambook
03.10.2011, 12:35
У Спліті час від часу проводять майстер-класи з приготування суші. Був раз, реально цікаво і доступно дядько пояснює, і видно, що майстер.

Уже кілька салонів краси роблять безкоштовні курси візажу і макіяжу. Якщо цікавить, можу пошукати в записах деталі... Правда, сам не був на жодних, інформація з других-третіх рук...

nataliya
03.10.2011, 18:11
А може хто знає,чи є курси дизайн інтерєру, та дизайн меблів і скільки коштують.

moderndress
04.10.2011, 09:37
А може хто знає,чи є курси дизайн інтерєру, та дизайн меблів і скільки коштують.
Сьогодні натрапила на це оголошення: Курси ландшафтного дизайну, флористики, дизайну інтер'єра, майстер-класи "Букети з цукерок" та карвінгу. Навчальний центр "Паола".

тел.: 244-5392 В. Липинського, 54, оф. 7, (067) 419-6714 Info@paola.com.ua

Bambook
04.10.2011, 09:42
Українська академія дизайну (вул. У. Самчука, 26) має курси при своїй Дизайн-студії.
Напрямки:
-дизайн архітектурно-просторового середовища;
-дизайн інтер’єру;
- дизайн меблів.
Тривалість навчання - рік (заняття два чи три рази в тиждень), по закінченні видається сертифікат.
тел. 225 59 28

Donner
04.10.2011, 10:20
Хтось може порекомендувати якісні курси з англійської мови у Львові? Потрібно для себе. Я мову знаю, мабуть, трохи вище середнього рівня, але треба поліпшити. Вимога до курсів: невеликі групи одного рівня, не на околицях міста, акцент на розмовній мові та бізнес-темах. Можливо, є курси "бізнесова англійска мова"? Вартість особливого значення не має, головне, щоби відповідала якості.

Bambook
04.10.2011, 10:23
Хтось може порекомендувати якісні курси з англійської мови у Львові? Потрібно для себе. Я мову знаю, мабуть, трохи вище середнього рівня, але треба поліпшити. Вимога до курсів: невеликі групи одного рівня, не на околицях міста, акцент на розмовній мові та бізнес-темах. Можливо, є курси "бізнесова англійска мова"? Вартість особливого значення не має, головне, щоби відповідала якості.
Як на мене, найкращий варіант - "Мовний експрес" в Католицькому університеті.
Правда, для певних потреб і "Руна" зійде, хоч її і критикують часто. Я, наприклад, за шість чи сім занять натаскався на те, щоб здати IELTS (по двох пунктах - найвищий рівень, ще по двох - вище середнього). Викладач - Маряна.

status quo
12.10.2011, 17:18
хочу написати пристойне резюме -куди можна звернутися за допомогою/порадою?

Музик
18.10.2011, 10:58
де у Львові є курси практичної психології? (крім Інституту практичної психології, бо не можу зорієнтуватися що то за структура така)

Blondo4ka
19.10.2011, 14:28
Цікавлять курси бухгалтерів. Основа є, але треба більш детально, та й по новій 1С здалося би... Може хтось навчався недавно?

moderndress
02.11.2011, 20:23
Цікавлять курси бухгалтерів. Основа є, але треба більш детально, та й по новій 1С здалося би... Може хтось навчався недавно?
Курсів є достатньо, але мені здається, що найкраще вчитись на практиці або у практикуючого бухгалтера. На власному досвіді переконана:girl_smile:

juli26
09.01.2012, 00:28
Мене також цікавлять такі курси,але певно з самого початку (так загалом поняття маю),але щось по нарахуванню зарплати,принципи бух.обліку в держустановах,фінансування з бюджету

Olesichka
09.01.2012, 01:12
Може хтось порадить якісь хороші курси візажу у Львові? хочеться себе у чомусь такому попробувати

Olesichka
09.01.2012, 19:49
Або ще цікавлять курси масажистів?:girl_smile:

puha
11.01.2012, 15:07
Сьогодні знайшла суперові курси, на які б з певністю пішла, якби була в Києві...

Це КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ (http://vkontakte.ru/club19011699) - лекції про мистецтво!

Adelkora
23.01.2012, 00:28
А хтось був нв курсах космтології? Розкажіть що там і скільки коштує навчання!:-)

purse
23.01.2012, 23:56
що до резюме то дядько гугл багато в чому може допомогти :-) Є звичайно ще кадрові агенції, але особливостями від нету вони не відрізняються.

agalinka
08.02.2012, 01:35
Дівчата, шукаю хороші курси масажу, може хтось підкаже куди можна звернутись, вартість і термін навчання, буду дуже вдячна.:girl_in_dreams:

EmmanuilaNY
08.02.2012, 02:17
Я зара в Гамериці, то шкодую, що на курси шиття не ходила:girl_cray: Колись знайома шила для себе за Бурдою - виглядала, як принцеса Діана чи нова герцогиня:girl_in_dreams: Як би мені то вмінння пригодилось, а то з того китайсько-американського мішковиння ніц вибрати не годен... а ще курси візажу цікаво для себе. Задля вдосконалення - інститут громадського лідерства (поспілкуватися з цікавими людьми) і послухати лекції з практичної психології, бізнесу, мистецтва і.т.д:girl_cool:

landscape
08.02.2012, 12:52
Задля вдосконалення - інститут громадського лідерства (поспілкуватися з цікавими людьми) і послухати лекції
"Мій перший бізнес" брат дуже його мені рекомендував, курс на два місяці зараз коштує 590 грн, рік тому як закінчив, але досі під враженням, особливо цікаво лекцію вела одна із директорів Мері Кей то каже, що усі сиділи і слухали з відкритим ротом. В лютому буде новий набір скоріш за все запишусь...може.

Ritamadonna
08.02.2012, 16:04
курси масажу
Щосеместру беруть на курси в інституті фізкультури на Дудаєва.
Хоча там тільки своїх студіків беруть, думаю, за додаткову оплату можна домовитися і інших. Правда, уточнити, чи дадуть такого диплома, як і всім інфізовцям (якщо потрібен вам той диплом)

New look
05.04.2012, 20:56
Маю вільний час і хотіла б його заповнити чимось корисним і приємним. Так от хочу знайти чи то курси чи можливо навчання в якомусь вузі на вечірній формі , чи то навіть коледж де добре вчать на конструктора-модельєра одягу ( дизайнера).Щоб вчили і конструювання і технологію і творчу сторону цієї професії (тобто рисунок і таке інше ..). Не хочу йти на другу вищу (бо там буде дуже багато не потрібного мені).Головне це якість навчання, щоб справді навчили (ну звичайно за умови наявності мого бажання). Тому чи хтось знає таке місце?
Буду дуже вдячна за думки..

pchilka
05.04.2012, 23:16
Зараз дійсно курсів є дуже багато, обираєш галузь, і вперед, Львів дає великі можливості. За період декретної відпустки закінчила курси водіння, ще дуже хочеться на курси по фотошопу піти, психологія дуже цікавить, бухгалтерія. Тут головне бажання і фінанси.

Gentle
06.04.2012, 11:35
Де (чи в кого) можна добре навчитися екселю? Мається на увазі не накреслити табличку, обєднати комірки і проставити формулу середнього арифметичного, а трохи серйозніше: зведені таблиці, макроси, кореляції і т д. В неті є непогані сайти, де можна кожну конкретну формулу розібрати теоретично і на прикладі, але мені, чесно кажучи, важкувато. Як ви вчилися? По підручниках, сайтах?

KitiKet
06.04.2012, 12:01
Я ходила на хорошие курсы в GreenForest, это в центре на Коперника (напротив дворца Потоцких). Там только английский, и есть возможность посещать бесплатно раз в неделю еще какой-то язык (вроде испанский, но не уверена). Занятия 3 раза в неделю по 1,5 - 2 часа. По сравнению с другими курсами вполне нормальная цена. Семестр у них вроде начинается в феврале и сентябре (по 4,5 мес) и летом есть возможность за месяц пройти ускоренно 1 уровень (но занятия чаще и дольше). У них устраивают вечеринки на праздники и атмосфера очень дружелюбная. Когда я ходила, обучение стоило 1200-1500 грн. 1 курс (одна знакомая ходила на курсы по 2000-2500 грн в другое место, а потом пришла тоже туда, так как у них читали 20-30 разных языков на выбор, при этом качество страдало). На сайте можно найти более детальную информацию. Так же там был курс бизнес английского.
На компьютерные курсы я ходила в компьютерную академию ШАГ. Там есть и курсы ПК и возможность получить новую профессию (я так из менеджера переквалифицироваласть в тестера Программного обеспечения). Но сейчас я бы сказала что стоимость обучения не соответствует полученным знаниям. Разве вы попадете в группу к тем энтузиастам которые там работают давно, а не к новеньким или вчерашним студентам. Плюс один семестр по стоимости равен обучению в любом нормальном ВУЗе, но только диплом ШАГа это бросто бумажка.
Зато если вам нужен какой-нибудь конкретный курс или предмет вы можете попробовать договориться с конкретным преподавателем за индивидуальные уроки (например Фотошоп и другие графические программы, сишка, джава и т.д.). Это будет в 2 раза дешевле чем идти через кассу. Только бумажку вам не дадут.
Подружка на днях по объявлениям нашла курсы по офисному пакету (Ворд, Эксель, Аутлук...) и сразу основы деловодства и что-то еще для офис-менеджеров. Могу уточнить у нее координаты, если кому-то интересно.
На курсы визажа собираюсь пойти к Елене Самсоновой (можете найти ее сраничку в контакте). Она мне делала свадебный макияж и я осталась очень довольна. Только меня интересуют кусры самомакияжа, а не визажа вообще. Осенью это вроде стоило около 500-600 грн.

New look
08.04.2012, 20:15
кусры самомакияжа
О і я б дуже хотіла на таке.Бо інколи вдало намалююсь ,а інколи приходиться просто йти і змивати.Хочу навчитись підкреслювати саме свою красу,навчитись макіяжу суто для себе ..
Як відвідаєте ці курси напишіть будь-ласка відгук, дуже цікаво.

dydik
10.04.2012, 14:04
Може хтось порадить якісь хороші курси візажу у Львові
Я ходила на курси манікюру до Іванки Пиріг. Вона проводить і по візажу, і педікюру...

Skobik
20.04.2012, 13:45
Хтось може порекомендувати якісні курси з англійської мови у Львові?
Якщо говорити про англійську - то я б однозначно рекомендувала International House. У них процес навчання дуже динамічний. І ще на занятті багато вправляння в розмові. Наголос саме на роботу на занятті, а не талмуди паперу додому. Як на мене вдома ні студенти, ні тим більше ті, що працюють чи бавлять діток особливо часу немають.
Відвідувала кілька шкіл у Львові - тому маю з чим порівняти.

---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

Я ходила на курси манікюру до Іванки Пиріг. Вона проводить і по візажу, і педікюру...

Знайомі відвідували. Задоволені. Підроблять у вільний від основної роботи час. Та й таке вміти дуже корисно, особливо коли працюєш там, де багато жіночок.

Netka
20.04.2012, 17:30
Можливо хтось знає де у Львові є курси дизайну і декору подарунків, художнє упакування тощо. Переважно все, що знаходила - це флористика і дизайн із мінімальним ознайомленням з декором подарунків.

Arapeta
22.04.2012, 17:14
Може хто порадить толкові курси по бухгалтерському обліку? Бажано сертифіковані чи хороші державні, після яких було б і знання і сертифікат про закінчення. Для самого-самого початківця.

isachka
26.04.2012, 14:51
Дуже цікавить друга вища освіта юридична. Де можна отримати знання, мені бракує до першої освіти юридичної грамотності.
Дивилася у Франка то вони пропонують 3,5 роки по 4700 грн за семестр(дорогувато виходить) чи може мені щось не те сказали. Та й у них іспит з Всесвітньої історії та Історії України ХХст.(це єдиний період, що я не знаю) уже 2 червня, от якби хоч початок вересня (у мене немовля тож на червень не буду готова). Тож не хочу починати справи, яку завалю. У них там є книжки з тестами попередніх років, щоб подивитися обєм необхідних знань?

Бісеня
26.04.2012, 20:29
я б також ходила на курси само макіяжу.це цікаво і дуже корисно

China
22.06.2012, 12:37
Дівчата, порекомендуйте хороші бухгалтерські курси у Львові!! не те щоб я в бухгалтерії зовсім новачок, але якось лячно працювати, не оновивши знань!!!!!

Ritamadonna
22.06.2012, 22:21
толкові курси по бухгалтерському обліку?
Я вивчала елементарну бухгалтерію в грамотного бухгалтера. Думаю, то найкращий варіант, бо для ПП - одні питання, для державних установ - інші, для громадських організацій - ще інші. Для великих підприємств - свої нюанси, для тих, де 2-3 людини - інші.
Коли мені треба було бухгалтерію для громадської організації - то бухгалтери зі стажем мене відправляли до тих, хто таким займається.

Думаю, що на курсах будуть вчити все потроху, але чи потрібно Вам все?

Зрештою, коли здаю звіти в ту ж податкову, то видно, як один бухгалтер здає звіти 2-3-5 різних фірм, які веде. Як варіант - там де здають звіти, там можна і питатися

---------- Додано в 19:21 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

курси дизайну і декору подарунків, художнє упакування
Це бачили: http://oxana.masterklas.org.ua/kursy.htm
тут букети з цукерок також...

Irunaqwerty
05.08.2012, 14:17
Дівчата, хтось може знає де у Львові є курси митних брокерів і орієнтовно ціна?

diskosuperstar
06.08.2012, 21:32
А я з вересня планую на курси фотографів. Подобається ця справа. Може є люди, які закінчили і порекомендують найкращі? Чи можливо є бажаючі ходити разом? поки що зупинилась на курсах на Кривій липі "Студія 111" здається

Xroba4ok
06.08.2012, 21:38
Дівчата, може хтось порекомендує хороші курси манікюру в районі центру-Чорновола-Гал Перехрестя?
Хочу піти для себе, а до Іванни Пиріг трохи далеко їздити...

Yavorivochka
07.08.2012, 09:23
Дівчатка,привіт!Може хтось порекомендує курси з флористики вечірні,бо все,що знаходила вдень!!!((((Хочу чимось цікавим зайнятися з вересня після роботи!Дякую!!

katerinkavg
20.08.2012, 17:53
Хто хоче вдосконалити знання по бухгалтерському обліку, то краще це робити на практиці. В "Вашому магазині" якась жінка пропонує свої послуги по практичному навчанні (на прикладі підприємства). Сама до неї не зверталась, тому не знаю, наскільки вони ефективні. А мене цікавлять курси медсестри, якісь основи (так, щоб для себе в разі необхідності). Може хтось знає, де і скільки коштують.

lolo
06.09.2012, 17:14
привіт всім!!!підкажіть будь-ласка хто знає де є хороші курси косметології чи масажу???

Olesichka
25.09.2012, 12:36
Дівчата, хто відвідував курси 1с бухгалтерії? Чи варто на них іти? Зараз всюди вимагають знання цієї програми, а в універі нас, на жаль, не вчили цього...І може якісь конкретно порекомендуєте?

karamelina
01.10.2012, 10:58
Дівчатка, хто може порекомендувати комп'ютерні курси? Дуже треба! Може хтось відвідував такі курси? Поділіться досвідом)

katerinkavg
02.10.2012, 13:03
Комп"ютерні курси, курси по 1С є на Дорошенка,28. "Тера-консульт", здається так фірма називається. Дають сертифікат. Ніби непогані. Можу скинути номери телефонів. По 1С-8,2 фірма Медіс (точно назви не пам"ятаю) продає навчальні методички з диском по 75 грн. Сама заказала, але ще не привезли.

angelok
06.10.2012, 15:58
Дівчатка може хтось може порекомендувати курси по психології. Зараз начаюся на 4 курсі, хотілося ще б додатково щось крім того що дають на парах.

orsol
08.10.2012, 14:20
Шукаю хороші курси манікюру. Поділіться будь ласка.

Ari
16.10.2012, 16:32
я шукаю курси кухарів, чи взагалі є такі, якщо є то поділіться інформацією

orsol
06.11.2012, 11:30
Чи є у Львові курси "Крою та шиття"?
Підкажіть де?

Orman
06.11.2012, 12:33
Чи є у Львові курси "Крою та шиття"?
були колись в будинку офіцерів (там де кінопалац).

і ще, здається в будинку вчених є.

Galyna555
14.11.2012, 11:33
Комп"ютерні курси, курси по 1С є на Дорошенка,28. "Тера-консульт"

Незнаю чи це ще актуально, але не Дорошенка,28 а Дорошенка,29 це точно знаю, бо сама туди ходила. В них там багато видів курсів особливо компютерних.

Gorda
14.11.2012, 20:49
Можливо хтось має якісь відгуки про Студію "ART" дизайн. Це курси для художників. Ну власне мене це цікавить, якщо конкретно про цю студію нічого не знаєте, можливо можете порадити інші курси, де гарно навчають?

Marmyr
29.12.2012, 21:26
кулінарні курси та багато інших цікавих є в будинку офіцерів,біля Вернісажу.Сама їх відвідувала і лишилась дуже задоволена.Новий набір з лютого здається

irchukmip
08.01.2013, 20:04
Дівчата, де можна пройти курси психолога. В сестри є освіта логопеда, вона 4 роки вивчала психологію, іншим курсам вписали в диплом щей практичного психолога, але їх курсу не вписали.
В неї намічається можливість працювали психологом, а в дипломі не вписано, хоче пройти навчання, тому цікавлюсь чи є якісь курси, чи потрібно поступати в університет, а якщо й університет, то куди краще.

Ljus6ka
08.01.2013, 22:55
Допис від irchukmip
Дівчата, де можна пройти курси психолога.
ніде, бо таких курсві немає
Допис від irchukmip
чи потрібно поступати в університет, а якщо й університет, то куди краще.
певна річ , що потрібно поступати
куди - у той університет де є кафедра психології, до прикладу ЛНУ ім. Івана Франка, Львівський державний університет внутрішніх справ

aknytsU
17.02.2013, 12:46
Дівчата, підкажіть, хто з вас можливо проходив курси екскурсоводів у Львові, чи хоча б, знає, де такі можна пройти?

Gorda
17.02.2013, 13:02
Дівчата, підкажіть, хто з вас можливо проходив курси екскурсоводів у Львові, чи хоча б, знає, де такі можна пройти?
Раджу звернутися у Фонд Св. Володимира, дуже хороші курси. Мають свій сайт, там знайдете інформацію.

natanet
19.02.2013, 12:43
дівчата може хтось знає курси по догляду за хворими або медсестер, щоби можна було укол або капельницю поставити? дуже потрібно

grajynia
18.03.2013, 10:16
ніде, бо таких курсві немає
таких курсів є багато, навіть у Львові

Дівчата, де можна пройти курси психолога.
дуже хороша школа психологічного консультування при Українському Католицькому Університеті, освіта Вашої сестри якраз підійде, щоб туди поступити, ще є курси практичної психології в "Сенсі", вони підійдуть найкраще, якщо вона планує працювати з дітьми. Я ходила на курси на вул. Вол. Великого, точно не знаю адреси, але можу пояснити, де це саме, якщо потрібно.
Є ще багато інших, але я говорю про ті, у яких впевнена, що там працюють фахові педагоги з різних університетів. Там вона отримає і практичні знання, які доповнять її освіту, і сертифікат. На перший час, щоб отримати роботу, цього вистачить. А потім можна буде поступити в університет (найкраще внутрішніх справ, як Вам уже радили вище).

tinkaKris
29.03.2013, 13:31
Все ще актуально.
Порадьте, будь-ласка, хороші, перевірені курси по 1С бухгалтерії.
Розглядаю варіант приватного навчання теж (за адекватну ціну).
Можна в пп.

Дякую.

Oleolechka
07.04.2013, 19:52
дівчата, які можете порадити цікаві курси (крім мовних і рукоділля). хочеться чимось новим цікавим зайнятись, а не знаю чим. в кого які ідеї?

Ritamadonna
07.04.2013, 22:50
що якби танцями чи спортом зайнятися?

Arapeta
12.06.2013, 17:44
Сиджу розстроєна, як піаніно...
Знайшла я курси митних брокерів (декларантів) на пр.Чорновола.
Мені радили ще при Торгово-Промисловій Палаті у Стрийському парку, але їх вже там нема. Ходила питала. Теж сказали на Чорновола їхати.
Ну так от. Там мені розказали, що курси коштують 3300 грн (теж так нічо,пра? за півтора місяці, кожен робочий день 3 год), але! щоб у кінці курсів здати екзамен на митниці, мені має дати скерування митний брокер (діючий). Коротше, фірма якась. А-ля "по-блату"... Ну і де я таку знайду?
Є можливість за 1500 грн "домовитись" з кимось, що мене тіпа беруть на цей період на роботу і дадуть те скерування. Це ще +1500 грн! І чось мені якось то не альо... непевно...
Але буду мати державний сертифікат. Угу. А з ним теж не факт, що я роботу знайду.
Мене так попитали, я розказала, чим займалась. Ну, практичне розуміння і досвід в мене-то є. А підгрунтя і папірчику - нікАкого...
От думаю, чи плюнути на то, чи втягуватися? І, як завжди, всюди все сама... Блін... Пошук курсів - мої проблеми, пошук фірми - мої проблеми, пошук роботи - мої проблеми... І грошей, теж зараз 0, -1. Ремонт починаємо і за квартиру віддаємо.
А чекати? Мені вже 32 роки... З кожним роком шанси про якусь перспективну і оплачувану роботу тануть...

Дівчата, що порадите? Так мені грусно...

oksitigra
12.06.2013, 18:42
курси екскурсоводів у ЛьвовЯ закінчувала в "Мандрах" 2 роки тому і зараз працюю екскурсоводом. Це ліцензовані курси. Плюс їх директор також є на іспитах на гідівський бейдж у ЛОДА

Manana
19.06.2013, 15:04
хороші, перевірені курси по 1С бухгалтерії.
1С-Теллур Модуль
2 подруги закінчили, дуже задоволені

fiesta
27.06.2013, 22:10
Шукаю курси з ландшафтного дизайну. Знайшла кілька варіантів у Львові (На Липинського і на Погулянці), але не знаю, як вибирати, за якими критеріями...
Може, хтось відвідував такі?
Поділіться враженнями, які викладачі, наскільки практичні знання і вміння дають?
І чи реально потім ті знання на практиці в життя втілювати?
Дякую.

simona
28.06.2013, 12:53
не знаю чи варто тут писати ну, але мене ціквить що дають курси 1 С бухгалтерія чи це навчання навиків роботи в 1 С чи ще + додаткові знання в бухгалтерії? дякую

sogalja
01.07.2013, 23:09
цікаві курси для флористів київські флавер шоу влаштовують в кінці липня ... походу має бути цікаво!

napoleona
05.07.2013, 14:42
[OFF]не знаю де написати, тому пишу сюди, перенесіть по можливості
де є хороші курси, навчання перукарської справи? Сестра хоче, але не знає куди краще йти
:girl_flag_of_truce:
[/ OFF]

kristas
23.07.2013, 12:47
Я а хочу піти на бухгалтерські курси. Можливо хтось десь ходив, може порадити? Я пару в неті надибала. Іще може хтось би також хотів хаписатись за компанію?

nataliya
29.07.2013, 19:48
Дівчата підкажіть будь-ласка хороші курси перукарів, може хтось відвідував та задоволений їх якістю, буду вдячна за інформацію.

L vivJANKA
26.08.2013, 16:24
Я а хочу піти на бухгалтерські курси. Можливо хтось десь ходив, може порадити? Я пару в неті надибала. Іще може хтось би також хотів хаписатись за компанію?

А вам знання чи, можливо, документ просто потрібен? Курси можуть дати лише віддалене уявлення, якщо ви зовсім в своєму житті не стикались з бухгалтерією, а хочете освоїти її на практиці. Так принаймі було колись(більше десяти років назад). Не думаю, що щось глобально змінилось на даний момент. Якщо немає де паралельно попрактикуватись, то можливий варіант пустого викидання коштів. Будьте до цього готові.

glasses
26.08.2013, 18:15
Я закінчувала в "Мандрах" 2 роки тому і зараз працюю екскурсоводом. Це ліцензовані курси. Плюс їх директор також є на іспитах на гідівський бейдж у ЛОД
І я.Все класно,але там тре так багато вчити, хіба сидіти і вчити, вчити, вчити.Там дуже строго, але дуже цікаво.

Svjatkova
27.08.2013, 09:20
Хелп!
Порадьте ефективні ( але недорогі) курси з вивчення польської мови з початкового рівня.
буду дуже вдячна!

ReyeN
27.08.2013, 10:12
Порадьте хороші курси англійської мови!

kristas
27.08.2013, 10:55
Порадьте хороші курси англійської мови
тут є окрема тема, де обговорюють курси іноземних мов

Finya
05.10.2013, 16:05
Порадьте курси "візажу для себе", плз.

dydik
06.10.2013, 11:18
Навчальна студія візажу, манікюру, педікюру Іванни Пиріг http://www.ivanna-purig.com.ua

Finya
06.10.2013, 12:28
Навчальна студія візажу, манікюру, педікюру
Ви там займалися? Можна враження в пп?
Я в неті багато різних курсів знайшла, цікавить, де справді добре вчать.

Irysochka
07.10.2013, 15:33
Підкажіть пліз, чи хтось знає або відвідував курси по психології у Львові.
Можливо хтось мав досвід дистанційного навчання?
Буду вдячна за підказку.

iriwa
18.10.2013, 13:21
курси по психології
О, і мене теж таке цікавить.

kraplynka
27.10.2013, 19:39
О, і мене теж таке цікавить.
Можу порадити - Школа психологічного експерименту на Зеленій. Дуже доступний виклад, цікаво та захопливо, і головне - дієво. Подання матеріалу неоднобоке, кожен має змогу почерпнути щось своє, подискутувати, поставити питання і отримати відповіді чи принайнмі дізнатися в якому керунку рухатися. Надзвичайно сподобалася доступність викладу матеріалу Романом Кушніром - засновником та викладачем Школи. Це людина-позитив, з неймовірно потужною сильною енергетикою, який на основі особистого опрацювання купи матеріалу розробив цікаві курси. На окремих з них він запрошує практиків з різних психологічних напрямків.

Elis Sunset
16.01.2014, 22:43
Дуже хороші, професійні курси проводить Тренінг центр Вікторії Буник - Менеджер з персоналу, Адміністратор готелю, Покоївка, Адміністратор ресторану, Офіціант, Менеджер по туризму, Відкриття власної тур. фірми, Адміністратор салону краси, Бізнес-англійська та багато ін. Я в них закінчила курси "Менеджер по туризму" - враження просто суперові!! Професійно, якісно, доступно, цікаво, зручний графік і дуже щирі,приємні викладачі! Багато практики,діляться власним досвідом, показують по темі цікаві відео, є проектор, пригощають кавою,цукерками:girl_in_love:
Після закінчення видають двомовний сертифікат, допомагають працевлаштуватись, що дуже тішить!:girl_claping: Я менше,ніж через місяць знайшла роботу, хоча до того ніякого відношення до цієї сфери не мала!
Їхній головний офіс знаходиться на вул.Медова 1, це навпроти "Міленіуму".
Зайдіть на їх сайт, подивіться, може якісь їхні курси і вас зацікавлять))
http://tcvb.com.ua

tatarunka
20.01.2014, 16:59
Шукаю хороші курси масажистів,може хто ходив порадьте.Дякую

Elis Sunset
29.01.2014, 22:39
Є хороші курси в навчальному центрі "Гармонія" на Чорновола

Irysochka
02.02.2014, 18:23
Хто знає ще якесь дистанційне курсове навчання, окрім ЄШКО.

Panna Land
06.02.2014, 17:26
Я останнім часом почала цікавитись жіночою психологією, ведичними знаннями, може, в когось є досвід, де можна більше почерпнути такої інформації?

Valkiriya
12.02.2014, 16:04
Хочу піти на курси Софтсерв в їхню академію, цікавить наскільки там жорсткий конкурс і на що треба орієнтуватись щоб таки взяли. Ну і може є якісь аналогічні платні курси, щоб давали відповідні знання. Спеціальність QA.

Tequila
13.02.2014, 01:06
Хочу піти на курси Софтсерв в їхню академію, цікавить наскільки там жорсткий конкурс і на що треба орієнтуватись щоб таки взяли. Ну і може є якісь аналогічні платні курси, щоб давали відповідні знання. Спеціальність QA.
На мою думку, вступний тест адекватний, а конкурс не жосткий. На сайті СС, на сторінці обраного курсу, викладено список тем, які будуть на вступних тестах, орієнтуватись на них. Крім цього, звернути увагу на знання англійської, стане в нагоді. Курси хороші, дають необхідну базу для старту (звичайно, обов'язкова умова для цього, таки вчитись :-) )

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2

Тетянка
28.03.2014, 16:18
Дівчата, чи навчався хтось в "Логос"?...Цікавить рівень викладання, співвідношення ціна/якість.

Time
28.03.2014, 21:42
Підкажіть, будь ласка, хороші бухгалтерські курси. Дякую!

raspberry
24.04.2014, 22:31
Я за освітою фінансист. До декрету працювала економістом в відділенні банку. Тобто кредити, депозити, розрахунки і т.д. Хочу повернутись до своєї основної спеціальності, але крім загальних знань з ВНЗ нічого не знаю. Підкажіть якісь курси, тренінги по фінансам, після яких можна здобути необхідні знання для можливості працювати фінансистом.

NutkaNezabudka
29.04.2014, 16:22
а в мене таке питання, я на права здавала років з 5 тому, а їздити була можливість тільки коли здавала, і от тепер має таку проблему, права маю а досвіду не маю, тим більше по місту їздити, от мені тепер цікаво, скільки буде коштувати приблизно урок індивідуально з інструктором попрактикуватись? може хтось наймав для себе?

puha
30.04.2014, 10:14
22-23 травня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться Форум жіночого підприємництва «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх». Протягом двох днів жінки-підприємці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань у сфері ведення бізнесу. Форум пройде за підтримки Посольства США в Україні.

Мета форуму – стимулювати розвиток жіночого підприємництва, розгляд прикладів успішних підприємств, керівниками або засновниками яких є українські жінки, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив. Протягом двох днів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися та спілкуватися з однодумцями, які щодня зустрічаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці Форуму будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна із цілей заходу − створити мережу для стимулювання розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Аудиторія Форуму: жінки-підприємці, власниці розпочатого бізнесу (досвід підприємницької діяльності від півроку до 5-х років) з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей.

Формат конференції передбачає по 4 практичних сесії протягом 2-х днів з кращими експертами, а також серію надихаючих зустрічей. Під час сесій учасниці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань.

Завдання проекту:
- формування мережі жінок-підприємців по всій Україні;
- визначення тих ділянок, де коаліція може працювати та впливати на розвиток жіночого підприємництва;
- проаналізувати і обговорити ситуацію щодо жіночого підприємництва в Україні, її успіхи і проблеми;
- покращити здібності та рівень компетенцій жінок в бізнесі.

Цілі проекту будуть досягнені завдяки наповненню проекту: конференція, практичні сесії, надихаючі зустрічі та знайомства через Speed Networking. Основна ідея Speed Networking − надати учасникам можливість познайомитись між собою, а також знайти нові та відновити вже існуючі контакти. Speed Networking відбудеться у форматі кафе-семінару.

Для участі у Форумі потрібно заповнити анкету учасника та додати Ваше CV.
Анкету і CV треба надіслати до 10 травня 2014 року.

Завантажити анкету

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації та попереднього відбору. Чекаємо на Ваші заявки!

Контактні особи:
Анастасія Березна, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)
Галина Онишко, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)
Тел. : (032) 240 99 58
(067) 673 18 76
women_forum@lvbs.com.ua

Matvijko
11.05.2014, 11:28
Дівчата, хто що може сказати про комп'ютерну академію ШАГ. Вартує туди йти вчитись за такі гроші? Чи є якась хороша альтернатива подешевше? Буду вдячна за відгуки.

Panna Land
21.05.2014, 11:40
Хтось проходив навчання на програмі General MBA у Львові? Чи відповідає їхній рівень міжнародним стандартам школи МВА?

madchen
21.06.2014, 20:51
Що це за "Тренінг "ВИБІР" ? Має хтось досвід?

Krosha
22.06.2014, 00:01
Що це за "Тренінг "ВИБІР" ? Має хтось досвід?
Особисто не ходила, але чула від добре знайомих людей відгуки.
Це типу тренінгу особистісного росту, де кожен наступний етап коштує дорожче за попередній. Український аналог Бізнес-Молодості, яка теж успішно викачує немалі гроші з людей і як на мою думку, є скоріше сектою, аніж тренінговою компанією.

madchen
22.06.2014, 00:24
Це типу тренінгу особистісного росту, де кожен наступний етап коштує дорожче за попередній.
Я вже відписала в темі "лохотрон..."Базовий рівень (3 дні) коштує 2800 грн. Є ще два рівні. В загальному виходить до 10 тис.

Valyushonka
22.06.2014, 11:17
Дівчата, підкажіть курси крою та пошиття, хочу навчитися речі шити

injan
22.06.2014, 13:26
"Тренінг "ВИБІР
Коли його вів засновник-Казарін, це був дійсно тренінг! А потім різними маніпуляціями правами на цей тренінг у Львові заволоділи аферисти і бездари, тому це тепер справді викачка грошей!

Panna Land
28.06.2014, 09:28
Порадьте будь ласка хороші курси для перукарів-початківців, щоб професійно навчили перукарськоі справи.

julsmile
09.07.2014, 14:21
Дівчата,підкажіть будь-ласка хороші курси масажу.

Demetra
13.08.2014, 18:20
Хочу зареєструватися на курс ''Основи Тестування Програмного Забезпечення from QualityAssuranceGroup'' http://www.qagroup.com.ua/seminar_data.php?seminar_id=91, але так як сума оплати за курс досить висока для мене (2500грн.) цікавить наскільки хороші і потрібні знання дає цей курс? І чи реальне працевлаштування за цим напрямком після цього курсу? Можливо хтось проходив його раніше? Поділіться, будь ласка, враженнями.

мамочка
13.08.2014, 18:55
QualityAssuranceGroup - я тут вивчала Бази Даних
З недоліків: не забезпечують ноутом в порівнянні з школою LQAS
викладач був не пунктуальний (міг запізнитися на 15-20 хв)
з 7 уроків було 6 - теорія і 1- практика
в загальному: сама взяла книжку і вчила з книжки з інтернету

потім через рік пішла на базовий курс з тестування ПЗ в LQAS
теж безліч недоліків, але тут сподобалося більше

раджу перед тим як кудись піти самій прочитати Савіна, Канера, передивитися всі відеоуроки Портнова і вже тоді йти на якісь курси

або вивчити всю теорію по книжках, а в QualityAssuranceGroup йти виключно на практикум (там є така можливість) і задавати всі питання які не зрозуміла сама

Текіла
19.08.2014, 23:04
Підкажіть, будь-ласка, курси або приватні уроки з РИСУНКУ.
Для дорослих.
Дякую :girl_tender:

ГаЛоЧкА
20.08.2014, 10:35
http://www.web4market.biz/shops/studja-artdizajjn я ходила сюди на живопис, може попитайте за рисунок..