КПК

Показати повну версію : Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Usmishka
20.03.2012, 21:46
А я б при температурі яка 5 деів не спадає здала і кров, і сечу, бо на віруску не схоже, можуть бути нирки.

Женічка
23.03.2012, 16:21
ми маєм мороку - гризоту. сподіваюсь, що обійдеться легеньким іспугом для нас.
з тим пупчиком, чим ми тільки не мазали, кварцували, відмивали, примочки і тому подібне. а сьогодні хірург нас направив в Охматдит, каже, що чути йому все таки мочею з пупка.
начиталась я про той урахус щойно в неті. вроді ніц страшного, але можливе й оперативне втручання.
можливо, мав хтось таку чудасію? пишуть, що оперативне втручання проводиться у віці пів року і далі, про таких манюнь згадок не знайшла поки що. голова мені сивіє, й так вже сива.

olenkastar
23.03.2012, 16:43
аже, що чути йому все таки мочею з пупка
мені Христіт пупчик дуууже довго смердів, навіть не мочею, а ногами немитими :girl_haha:. казав чоловік, що то заживає, шкіра відмирає от і смердить так. Потім , десь після місяця як остаточно зажив і купатися стали часто- то пройшло само собою.

А я б при температурі яка 5 деів не спадає
старша мала тиждень температури- був отит ( пройшов сам собою:girl_haha: Дунілова тільки горошинки виписувала вже на стадії виздоровлення)

Bogdanka
23.03.2012, 16:58
пройшов сам собою Дунілова тільки горошинки виписувала вже на стадії виздоровлення
Оленка, а з чого ти смієшся?
в Тоні часті отити і ще ні разу самі собою не пройшли.

Женічка
23.03.2012, 17:11
мені Христіт пупчик дуууже довго смердів, навіть не мочею, а ногами немитим
мені особисто не смердить нічим, але проблема "наочна". маємо гранульому, як горошинку, яка постійно підгниває і пуп постійно мокрий.

чоня
26.03.2012, 17:07
дівчата, порадьте....малому всього місяць...має нежить...педіатр прописала називін...і сказала промивати аква-морісом...порадьте, який краще аспіратор?типу груши невеликої чи брати оту цілу систему з трубочками? і взагалі що ви робили таким малявкам?

algo
26.03.2012, 17:34
малому всього місяць...має нежить.
швидше за все це філіологічний нежить. я б називіном не капала. аква маріс, чи просто фізрозчин чи підсолена водичка не зашкодять.

panikvarts
26.03.2012, 17:51
порадьте, який краще аспіратор?типу груши невеликої чи брати оту цілу систему з трубочками? і взагалі що ви робили таким малявкам?
Жодними штуками, грушами не витягувати ті соплі, бо чим частіше то робитимете, тим довше буде той нежить. Бо якщо дитину нічого не турбує, то це фізіологічний нежить, який проходить сам собою, може, через тиждень, може, й через два.Лише фізіологічний розчин можете капати.
Організм сам створює собі такі умови, щоб навчитися з тим боротися, якщо будете надто допомагати, то соплі будуть дуже довго.

чоня
26.03.2012, 17:55
Бо якщо дитину нічого не турбує, то це фізіологічний нежить, який проходить сам собою, може, через тиждень, може, й через два
але його турбує..важко дихати і відповідно погано спить і їсть

panikvarts
26.03.2012, 18:00
але його турбує
Маю на увазі, крім цього. Бо таке всіх турбує, коли соплі. Якщо дуже важко, то можна трохи ніс почистити скрученою ваткою, але без фанатизму.
Почитайте трохи в неті про фізіологічний нежить.

algo
26.03.2012, 18:04
І старайтесь вертикально носити, щоб дуже ті сопельки не затікали в горло

olangel
26.03.2012, 18:05
В мене малий з ліжка гаратнувся((( одразу до себе пригорнула і цицю, тому в істерику то не перетворилось.. Вже починає знову стукати, дряпатись, говорити, але цицю не відпускає(перелякався напевно страшенно)
Єдине боюсь, щоб головою не стукнувся, або струсу не було, а то що там цій головушці тре... На, що увагу звернути в першу чергу?!!!

panikvarts
26.03.2012, 18:15
На, що увагу звернути в першу чергу?!!
Чи не блює, чи активний і не сонливий дуже, чи нормально їсть, чи рефлекси працюють. Спостерігайте протягом доби.
Якщо поведінка така ж, як і завжди - то турбуватись нема за що.
Ми, певно, разів 5 вже падали з ліжка. Пильнуєш - а вона як дзига.

maty
26.03.2012, 18:28
olangel -не панікуйте,це буває практично з кожною дитиною(і не раз)

Corena
26.03.2012, 18:39
Жодними штуками, грушами не витягувати ті соплі, бо чим частіше то робитимете, тим довше буде той нежить. Бо якщо дитину нічого не турбує, то це фізіологічний нежить, який проходить сам собою, може, через тиждень, може, й через два.Лише фізіологічний розчин можете капати.
моїй дитині дуже помагало коли распіратором витягувала сопельки, 3-4 рази за день витягувала, а весь інший час ніс сухенький, не тече, і спати/їсти легше. і дуже швидко ті соплі пройшли. а були досить сильні. тому я не бачу в ньому ніякого зла.
в нас той дорожчий з трубочкою, дуже зручний. бо грушка - то викинуті 30 грн на вітер.

---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

Ми, певно, разів 5 вже падали з ліжка. Пильнуєш - а вона як дзига.
а наша доця 2 рази. при чому так чолом сильно вдарялась в одне і те ж місце, на голу підлогу :girl_impossible:. плакала сильно, і я разом з нею, так себе винила в тому, що не розказати. але нічого дитині не було, крім синця, забулась скоро.

panikvarts
26.03.2012, 18:41
моїй дитині дуже помагало коли распіратором витягувала сопельки, 3-4 рази за день витягувала, а весь інший час ніс сухенький
Можливо, ваша ситуація скоріше як вийняток. Я б не наважилася витягувати соплі всякими трубочками і т. ін.
Ось перша ліпша стаття про фізіологічний нежить (http://megasite.in.ua/63026-pershijj-abo-fiziologichnijj-nezhit.html)

Corena
26.03.2012, 18:51
Можливо, ваша ситуація скоріше як вийняток. Я б не наважилася витягувати соплі всякими трубочками і т. ін.
та не такий страшний звір :) ,дитині в носа ніц не пхається, лише приставляється до ніздрі :), а трубочка - мамі до рота :).
http://s001.radikal.ru/i195/1203/4c/d1d7f0049afc.jpg
фізіологічний нежить
якщо таки фізіологічний, то таки дійсно не варто, і не так вже він і турбує дитину, можна пережити. я говорила про гірший варіант- бактеріологічний, чи вірусний.

olangel
26.03.2012, 18:55
olangel -не панікуйте,це буває практично з кожною дитиною(і не раз)
то тааак страшно((((
та здається всьо добре... на килимку бавиться...

natorella
26.03.2012, 18:59
то тааак страшно((
коли завагітніла - рахуй шо себе записала в групу екстремалів))
на то дітям кістки черепа не швидко зростаються, шоб у випадках, коли падає - не було струсу))
але якшо у вас вже почався лєтатєльний період, то значить переходьте на підлогу

olenkastar
26.03.2012, 19:04
дитині в носа ніц не пхається, лише приставляється до нізд
ще би дитина так спокійно лежала як на картинці:girl_haha:
я своїй навіть витерти соплі не можу- одразу крик страшезний))

maty
26.03.2012, 19:12
в мене малеча на тиждень молодша-минулого тижня теж впала :d25:але якшо у вас вже почався лєтатєльний період, то значить переходьте на підлогу ми так і зробили

Luchik
26.03.2012, 19:32
Доброго дня! Не знаю чи сюди пишу, але запитаю. Моїй малечі минув рік, а тім’ячко повністю не заросло! Ми в перші місяці (в 3-4) пили "мульти-табс бейбі" хоча лікар сказав давати дитині цілий рік, я подумала, що це забагато давати її штучні вітаміни. І ось результат! Тепер думаю, може це в кожної дитини індивідуально? Чи знову почати давати вітаміни? Хтось з таким стикався? Порадьте, що робити?

olangel
26.03.2012, 20:05
лєтатєльний період
я цього десь підсвідомо чекала, як знак того, що пора на підлогу...
Правда, що малий два рази зригнув так багацько( щось мені це не сподобалось... Зарас прицямкався і відключився, але то у такій час він любить.

natorella
26.03.2012, 20:18
малий два рази зригнув так багацько(
ооооооооооо - ти шо???? то ж ужасужасужасО_о
успакоооойся, малиш. так буває

dasha
26.03.2012, 20:21
Доброго дня! Не знаю чи сюди пишу, але запитаю. Моїй малечі минув рік, а тім’ячко повністю не заросло!
В нас також в рік не було заросше. Я тим і не заморочувалась і педіатр не сказала, що то якось не нормально. Заросло десь в рік і 3-4, а може і пізніше, навіть не пам"ятаю, бо не надавала тому значення.

olangel
26.03.2012, 20:26
так буваєта знаю, він і вчора зригував.....)
короче, прийде тато і нехай без накрутки подивиться)

nattsol
26.03.2012, 20:43
Моїй малечі минув рік, а тім’ячко повністю не заросло!
я читала, що в декого і в 2 роки затягується, все індивідуально.

чоня
26.03.2012, 21:12
я говорила про гірший варіант- бактеріологічний, чи вірусний.
я думаю, що і у нас саме такий, бо сама мала пару днів нежить і всі вдома нещодавно перехворіли)) якщо з носика просто тече-то легше, ніж забитий...бо коли забитий, йому важко навіть їсти

panikvarts
26.03.2012, 21:31
я думаю, що і у нас саме такий, бо сама мала пару днів нежить і всі вдома нещодавно перехворіли
Вам, звісно, видніше, що там у вас. Але якщо в дитини, крім нежитю, нічого нема, і дитина на ГВ, то не так багато шансів, що вона щось підхопила від вас чи чоловіка.
Цілком розумію вас, що важко дивитися на дитину, яка ледь крізь ніс дихає. Рука так і тягнеться все звітам повибирати. Сама через таке пройшла, і не тальки я. Але головне підтримувати вологість в носику, бо саме вологість не дає потрапити вірусам, бактеріям в організм. Якщо ви все вибиратимете там і в носику буде сухо - то більше шансів, що дитина щось підхопить. Соплі не просто так з’являються.
Повторююсь, у вашому віці соплі - нормально, якщо нема Т і т. ін. Все, що вам потрібно - капати фізрозчин і соплі, які зверху, витирати. І як писали вище - носіть дитину вертикально і побільше терпіння.

Luchik
26.03.2012, 21:55
Дякую дівчата за підтримку, може і справді нічого надзвичайного, просто якось страшновато коли дивишся як воно там рухається, здається таке не захищене, а дитина гіперактивна.

Dog
29.03.2012, 11:31
Моїй донечці 2.5 місяці , я її сьогодні нечайно царапнула по животику, царапина не мала і не велика!! Тепер так перживаю чи не лишеться шрам і чи правильно я її обробила??? ( перекисем, і зеленкою замазала?)

Corena
29.03.2012, 12:27
Моїй донечці 2.5 місяці , я її сьогодні нечайно царапнула по животику, царапина не мала і не велика!! Тепер так перживаю чи не лишеться шрам і чи правильно я її обробила??? ( перекисем, і зеленкою замазала?)
на таких маленьких дітках дуже швидко все заживає ,навіть хірургічні шрами згладжуються і стають невидимі, тому від царапки ніц не буде :). моя дитина вже стільки мала тих подряпин (від своїх ручок переважно), за день/два сходило все.не хвилюйтесь :)

Dog
29.03.2012, 15:59
не хвилюйтесь
Дякую ви мене трохи заспокоїли!

Arctica
29.03.2012, 16:23
У моїх знайомих дитинка від народження 5-й день, в пологовому дитинці прочищали носика бо дівчинка не може дихати носиком, забрали дитинку додому і порадили промивати Саліном. Чи можна новонародженій дитинці промивати носика Саліном? (грудним молоком промивати заборонили).

irushka
29.03.2012, 18:57
Чи можна новонародженій дитинці промивати носика Саліном?
Думаю що можна,це ж фізрозчин звичайний, головне щоб не спреєм, а краплями.

Tagonga
29.03.2012, 20:06
можна,це ж фізрозчин звичайний, головне щоб не спреєм, а краплями
І крапати, тільки крапати, не промивати, щоб не спровокувати отит.

Oksamyt
30.03.2012, 11:23
В мого синочка вузькі носові ходи, то нам порекомендували капати Аквамарісом, але як дівчата вже наголошували головне не спрей, а власне каплі. Ми ним і зараз інколи користуємося, він гарно прочищає носик і допомагає дихати.

tsarivna
30.03.2012, 18:30
(грудним молоком промивати заборонили)
І дуже мудро зробили:good:
Я теж "Саліном" капаю з перших днів, а особливо якщо хтось в гості приходив чи ми були у місцях скупчення людей.

natorella
30.03.2012, 18:44
теж "Саліном" капаю з перших днів, а особливо якщо хтось в гості приходив чи ми були у місцях скупчення людей
я дико звіняюсь, сама нє мєсна
а шо одне має до другого?

natiok
01.04.2012, 00:44
В нас відколи почали лізти зубки, то сопельки не пропадали, тече рікою таке прозоре ріденьке... Капаю саліном, промиваю Акваморісом, а результату ніякого, точніше є- виліз зубчик, але то не з тої галузі=)) от так практично вже місяць з тими соплями...

olenkastar
01.04.2012, 09:11
) от так практично вже місяць з тими соплями...
в моєї старшої всі зуби лізли з соплями. нічого не робила, хіба якщо вночі було важко їсти цицю їй- капала носольом або своїм молочком.

morkvao
01.04.2012, 12:07
я дико звіняюсь, сама нє мєсна
а шо одне має до другого?
Коли носик зволожувати (капати) фізрозчином покращується місцевий імунітет і вірусам важко потрапити в організм. Ми також постійно так робимо коли хтось приходить, але бажано капати і до і після того.

Artemida
01.04.2012, 13:32
Я теж "Саліном" капаю з перших днів, а особливо якщо хтось в гості приходив чи ми були у місцях скупчення людей

І я постійно капаю. Або просто прочищаю ваткою, змоченою Саліном. В нас Артем постійно сопляє, а від Дмитрика його не ізолюєш ну не можу я йому пояснити чому це не можна цьомати братика, тому стараюсь хоч чимось захистити)

olenkastar
01.04.2012, 13:37
І я постійно капаю. Або просто прочищаю ваткою,
а я коли "забила" чистити носа- все нормалізувалося. Хіба коли заважає вночі їсти цицю- тоді капаю фізрозчин.

algo
02.04.2012, 13:36
в нас понос. каки рідкі, зеленкуваті, зі слизом. температури нема. дитина бавиться, хоча трохи млявіша. прикорм відмінила. бачу хоче пити. воду давати чи тільки груди? чи якісь чайки?

Надя К.
02.04.2012, 14:26
чи якісь чайки?
Можете дати легенький чай з ромашки

panikvarts
02.04.2012, 14:56
Можете дати легенький чай з ромашки
Стосовно ромашки - то різні лікарі по-різному говорять в таких ситуаціях, одні кажуть, що можна, інші навпаки дуже категоричні. Може, краще сушку, родзинки зваріть.

SoLana
02.04.2012, 15:57
Може, краще сушку, родзинки зваріть.
Можна ще курагу до родзинок, вони помічні при поносі, бо вимивається калій, а ті якраз його мають.

Luchik
02.04.2012, 21:11
Дівчата, я сьогодні побачила, що у моєї донечки пожовтіли з однієї сторони нігті на великих пальцях ноги. Це може бути грибок? Але звідки? Чи брак вітамінів? В когось таке було? Що це може бути?

Dolche
02.04.2012, 22:50
А в моїх на ногах на пальчиках шкірка лущиться, с чего би ето? :scratch_one-s_head:

Logos
03.04.2012, 11:23
Були ми на огляді в хірурга сказали, що маємо велике пупкове коло, масажі вже не поможуть його зменшити і сказав, що треба клеїти лейкопластирем, хто з таким стикався?

Rosynka
03.04.2012, 14:18
Ми клеїли, тричі по 2 тижні з перервами. Після першого стало краще, після другого - як до 1-го, після 3-го - як після першого (ото пояснила, нє? :) )
Більше не клеїмо, якщо до трьох років не заросте, будемо вправляти оперативним втручанням (сподіваюся, що заросте... )

Avanturistka
22.04.2012, 22:19
Може хтось стикався з моєю ситуацією.
При народженні моя дитинка плакала дуже низьким голосом (як мишка). У пологовий приходив ЛОР, сказав, що всі шляхи чисті. Але потім медсестра проговорилась і мені сказала, що у нього були залишки слизу. Вся справа в тому, що коли він їсть, або коли смокче соску, або засинає, він дуже сильно "пищить". Таке враження, що йому не вистачає повітря. Завтра їдемо до того ж ЛОРа, подивимось, що скаже. Бо тоді він казав, що все добре і відхилень не бачить.

natorella
22.04.2012, 22:38
дуже низьким голосом (як мишка)
може високим?

Avanturistka
22.04.2012, 22:57
може високим?
Плач був тихий. От дітки голосно "кричать", аж верещать, а у мого був плач притуплений, що його майже не було чути. Зараз плаче голосно, але от ця проблема з диханням..

olenkastar
22.04.2012, 23:19
. Зараз плаче голосно, але от ця проблема з диханням..
тобто??
новонароджені дихають не так як ми, можуть дихати різними темпами, можуть на пару секунд взагалі затамовувати подих.Моя старша дихала перші 2 -3 тижні так, молодша до 2 місяця.

що маємо велике пупкове коло, масажі вже не поможуть його зменшити і сказав, що треба клеїти лейкопластирем, хто з таким стикався?
нам казали)) ми не клеїли. Гладила- масажувала рукою по часовій стрілці круги навколо пупка, не давала плакати, викладала часто на живіт ( не на ліжку правда, а на свому животику). Усе стало на свої місця десь в 3-4 місяці.

Avanturistka
22.04.2012, 23:26
Цитата:
Допис від Avanturistka
. Зараз плаче голосно, але от ця проблема з диханням..
тобто??
новонароджені дихають не так як ми, можуть дихати різними темпами, можуть на пару секунд взагалі затамовувати подих.Моя старша дихала перші 2 -3 тижні так, молодша до 2 місяця
тобто плаче він вже нормально. тільки коли спить кріпко, то дихання спокійне. а от коли засинає, чи їсть, то просто щось тримає в роті, то його дихання супроводжується рядом звуків (і це відбувається постійно) - пищання (в інтернеті пише слово "кудкудакання").

---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

не можу це нормально пояснити. але відчуваю, що це щось ненормальне :( як дихають немовлята читала і ніби знаю

Женічка
22.04.2012, 23:29
а звідки ті звуки? З носика?

Avanturistka
23.04.2012, 00:54
звідки звуки,не можу визначити. Бо закривала і носик,і ротик,дихає і тим,і іншим. Думаю,може діло в носоглотці

Женічка
23.04.2012, 01:03
в малюків то все діло ще довго хрюкає, свистить, хропить. Всі ті перегородочки ще не є сформованими, м'якші,ніж у дорослого,от і виходять всякі свистіння, булькотіння і тому подібне.

Avanturistka
23.04.2012, 20:45
в малюків то все діло ще довго хрюкає, свистить, хропить. Всі ті перегородочки ще не є сформованими, м'якші,ніж у дорослого,от і виходять всякі свистіння, булькотіння і тому подібне.
Були ми сьогодні у ЛОРа. Всетаки є проблема..У нас набряк слизової носа. Зараз лікуємось.

olenkastar
24.04.2012, 09:28
Були ми сьогодні у ЛОРа. Всетаки є проблема..
є така приказка- хто шукає, той знаходить:girl_wink:

.У нас набряк слизової носа.
хіба то проблема? то так- один з ньюансів у догляду за немовлятком.

silvia
24.04.2012, 10:58
на пупчику у нас шкірочка кровяна.....достатньо обробляти перекисем і зеленкою чи треба зчищати шкірочку?

Corena
24.04.2012, 11:04
на пупчику у нас шкірочка кровяна.....достатньо обробляти перекисем і зеленкою чи треба зчищати шкірочку?
в нас було. а все тому, що в пологовому погано пояснили про догляд пупка, казали капати по капельці з піпетки перекис і зеленку і промокати ваткою. прийшла дільнича ,показала ,що перекисом треба добре промити, щоб пошипіло, і так де-кілька разів ,поки не перестане пінитись.
кірочку так і забрали ,добре розмочили перекисом і ваткою витирали те, що знімалось ,але не сильно ,щоб нова кров не виходила.

olenkastar
24.04.2012, 11:08
що перекисом треба добре промити, щоб пошипіло, і так де-кілька разів ,поки не перестане пінитись.
хто як хоче так і говорить)) нам взагалі казали перекись не використовувати, а підсушувати спиртовим розчином ( спирт з перекипяченою водою змішати, щоб вийшло 60% спиртовий розчин або в аптеці купити готовий)

Женічка
24.04.2012, 11:17
йой, не нагадуйте про той пупчик
давно хотіла спитати, а тепер потреба зникла, все одно питаю.
у нас в діит поліклініці є ЛОР, який практикує висмоктування шмарок, має таку машинку якусь і під напором то все тягне. з одної сторони, ніби, гарна процедура, висмокче все безвідказно, а з другої..
от радили мені з малим сходити, бо мав шмарки на фоні того вірусу, що перехворіли, але не водичко подібні, а такі тягучі, добратись до них було нереально, мучилась мальота.
а чи не шкідливо таким малюкам тягнути під таким напором ті шмарклі? там ті перепонки ніжні, чи не деформуються вони під тим тиском? знайомі мамині своє двохмісячне малятко вже носили на такі процедури (це мама мені й радила те діло), казала, що за два рази все зняло, як рукою і більше не набиралось там нічого.
а ми відшмаркали два тижні практично, капала аквамаріс постійно, щоб хоть трохи то розріджувати. ттт, пройшло.

Avanturistka, а яке Вам лікування призначили, якщо не секрет.

Avanturistka
24.04.2012, 13:00
хіба то проблема? то так- один з ньюансів у догляду за немовлятком.
не знаю, як для вас ( як, певно, для досвідченної матусі :) ), а для мене то проблема. це наша перша дитинка, багато чого не знаю, бо не маю досвіду. та й як мати, я не могла спокійно дивитися на дитину, якій важко дихати.

Avanturistka, а яке Вам лікування призначили, якщо не секрет.
спочатку призначили як і в пологовому 20% альбуцид + потім солін (або носоль). результату від того нуль. просто якась водичка ті ліки, більш нічого. то нам потім виписали розчин Протарголу 2% (ці ліки нам спеціально виготовляли в аптеці). я вже замічаю, що моєму зайцю стає легше дихати..ттт..:)

Orman
24.04.2012, 16:28

ми взагалі нічим не обробляли пупчик. Шкірочку не розм"якшувала, а легеееенько масажувала - вона по кусочках і відвалилась.

перекисом треба добре промити, щоб пошипіло, і так де-кілька разів ,поки не перестане пінитись

може це тільки звучить так страшно... я би своїй дитині нікуда перекис, щоб аж шипіло не лила...

---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

я вже замічаю, що моєму зайцю стає легше дихати

ну якраз в цей час і моїй стало легше дихати - без лікування

Corena
24.04.2012, 16:40
я би своїй дитині нікуда перекис, щоб аж шипіло не лила...
перекис шипить від активного виділення кисню в реакції з мікробами, і нічого в тому процесі страшного нема, і зовсім це не є пекучим, чи болючим. звичайне знезараження.

natorella
24.04.2012, 18:24
я би своїй дитині нікуда перекис, щоб аж шипіло не лила..
ржуууууууууу, дєрєвня
я капала багато перекису, воно відшипіло, гарно зняти ваткою все те брудне і капати заленкою, хлорофіліптом чи чим

---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

для мене то проблема. це наша перша дитинка, багато чого не знаю, бо не маю досвіду.
от лікарі вам і помагають, шоб ви з самого початку лікували дитину

Маруся-мама
24.04.2012, 20:01
чи не шкідливо таким малюкам тягнути під таким напором ті шмарклі?

Я звичайно не спец, але я б на таке не наважилась. Коли мої діти були маленькі, і у них були проблеми з носиком/шмарклями/сопельками чи як то ще назвуть, то я їм просто закапувала носика водичкою - соляним розчином, і тоді відсмоктувала те, що там сиділо звичайною маленькою дитячою грушечкою. Воно дуже делікатне і сильно не тягне.

А он таким от "пилісосом", я б боялась. Хоча тут вже колись писали, про користування таким он "соплетягом". Ну і слово я придумала. :girl_haha:

---------- Додано в 18:01 ---------- Попередній допис був написаний в 17:58 ----------

я би своїй дитині нікуда перекис, щоб аж шипіло не лила...

Я також така маман, що зеленкою і перекісьом не користувалась для загоєння пупка. Але мила, не в ванні, а просто шматкою протирала.

А так, то я дітьов террорріззіррую перекісем водню, особливо як вони гальмуюсь колінами і ліктями при їзді на скутерах.

Lithium
24.04.2012, 20:23
що маємо велике пупкове коло
Ми тоже мали таку проблему, перших два рази клеїв хірург, а потім самі в дома, то приблизно до трьох місяців вона майже заховалось. Єдине що треба дитину частіше ставити на живіт ( пасти коні).

silvia
24.04.2012, 22:02
не можу зрозуміти....дитинка спить і раптово як заплаче та замотиляє руками ні з того ні з сього...що це може бути???

natorella
24.04.2012, 22:41
дитинка спить і раптово як заплаче та замотиляє руками ні з того ні з сього...що це може бути???
то буває майже у всії дітей
переживають ше шок від пологів

Orman
25.04.2012, 11:55
ржуууууууууу, дєрєвня
я капала багато перекису, воно відшипіло, гарно зняти ваткою все те брудне і капати заленкою, хлорофіліптом чи чим

та воно і так все відвалилось нашо там чимось шипіти, навіть як воно і не страшно

Женічка
25.04.2012, 12:15
та воно і так все відвалилось нашо там чимось шипіти, навіть як воно і не страшно
з нашим досвідом пупка краще пошипіти і бачити картину. з тим не шуткують.

Натуля
25.04.2012, 13:37
не можу зрозуміти....дитинка спить і раптово як заплаче та замотиляє руками ні з того ні з сього...що це може бути???
Це може бути наслідком кр.
Про пупок. Старшому на Батальній пупок підкручували і виписувались ми вже без нього. Обробляи перекиссю і зеленокою. А от меншому в меді пупок просто сушили спиртом. Виписувались ми ще з прищепкою яка відпала вдома через день. Цього разу теж капали спиртом і ніяких кірочок на пупку не було, лише могло бути капелька засохшої крові. Зажив набагато швидше ніж в старшого.
Ну і хрюкання були і в старшого і в меншого зараз є. Мене то так мучає бо іноді просто булькає, а буває, що є як набряк. Але спить тихо. Я капаю фізрозчин і кілька разів відсмоктувала грушкою, але я то побоююся робити щоб раптом дитині у вухах не прострілювало.

Gabi
25.04.2012, 13:43
В моєї малої вже 4-й раз від народження починають закисати очка, але якось по черзі раз ліве раз праве. Я промиваю чаєм і капаю капельками і за пару днів минає. Але от дуже переживаю чи це не дакріоцистит. Що порадите робити?

Avanturistka
25.04.2012, 14:34
я вже замічаю, що моєму зайцю стає легше дихати..

рано я хвалилась :( на другий день нам стало дуже зле. нежиті немає, а носом не став взагалі дихати і ротиком на вдосі важко вдихає повітря. в сьомій вечора пішли вже до приватного ЛОРа, а у нас цілий букет: у ОРВІ, і гострий риніт і стридор гортані. вичитала в інтернеті, що стридор проходить до 2-3 років. у когось з ваших діток було таке? якось лікували? бо нам сказав ЛОР, що стридор не лікується, тільки порадив як полегшити йому дихання.

natorella
25.04.2012, 15:31
воно і так все відвалилось нашо там чимось шипіти, навіть як воно і не страшно
в кого як
буває, шо воно під кіркою назбирується і підгниває

Corena
25.04.2012, 15:47
буває, шо воно під кіркою назбирується і підгниває
я думаю ,то ще велике значення має, чи пупок сам відсох і відпав, чи йому допомогли...

Женічка
25.04.2012, 15:53
у нас пупок відпав чисто механічно. що ви маєте на увазі "допомогли"? хто відриває ту прищепку навмисне?
проблеми пупка - хірургічні, шуткувати з ними не треба, то однозначно.

Corena
25.04.2012, 16:05
що ви маєте на увазі "допомогли"? хто відриває ту прищепку навмисне?
так, я недосвідчена, навіть не знала, що в пологовому таке можуть зробити...
акурат перед випискою нашої прищепки не стало...

silvia
26.04.2012, 19:40
який максимальний час гуляння з немовлям? сьогодні гуляли майже 3 години а він такі не проснувся...так сонним і забрали до хати...

cjomcjomka
26.04.2012, 20:03
який максимальний час гуляння з немовлям
з грудним? вся світла пора доби :)

Umm Aisha
27.04.2012, 11:50
щодо відривання пуповинки в пологовому- в нас була та сама історія. Прийшла неонатолог на другий день і відкрутила ту прищіпку разом з пуповинкою. Я мало не впала, а вона на мій переляк з посмішкою сказала що все нормально, і дитині не боляче. Шкодую що від несподіванки не завадила їй це зробити..
в пологовому доречі сказали нічим взагалі не обробляти пупок, а дільнична педіатр - капати перекис та зеленку. Після тої обробки наша кірочка стала мокріти та відриватись, були краплинки крові. Порадили нам Ксероформ - антисептик, такий жовтий порошок, його не в усіх аптеках можна придбати, коштує копійки і дуже дієвий. Присипали два рази ним пупок, і він після того дуже швидко загоївся, більше нічим не обробляли взагалі.

Люша
27.04.2012, 12:35
вся світла пора доби
ми взимку і у темну гуляли)) яка різниця де йому спати, а так і нам прогулянка і йому свіже повітря.

cjomcjomka
27.04.2012, 15:08
хто відриває ту прищепку навмисне
хто? неонатолог :) у сусідки по палаті малому відірвали до крові..

Женічка
30.04.2012, 10:40
мій Олександр Романович має цікавий розпорядок дня. до 1 год вони сплять і тільки ротик відкривають, щоб поїсти. зате, що я маю з першої і вже до купання...
дитину нічого не тішить, нічим не забавиш, все йому не те, біля грудей неспокійний, впираються в груди з усієї сили всім лицем, не розумію, чи він голодний, чи навпаки, ні слінг, ні візок, ні іграшки, ні руки, ні мої дикі танці, ну нічого, тобто всі ці "девайси" розважають дитину максимум на 5 хв, а далі схлипування, повні очі сліз, махання ногами, посмішки від дитини практично не доб"єшся. мене вже то насторожує. діти такого віку оптиміста, "так сказать по умолчянію", а тут... що йому не так, що йому не те, я не знаю. чи виною той його сон до 1 дня, але й будити насильно не хочу, бо псіхує, злиться, та й маленький він ще. чи то перші прояви темпераменту, чи що.
але думаю, якби щось турбувало, то турбувало б цілодобово, правда ж? а тут ще й лунає звідусіль:"ти кропну водичку не даєш... а чайок... я б собі життя не ускладнювала і дала б дурак".... і то діє на мене, ніколи б не подумала, але мене то так злить!!!!!!!!!!!!!

Іруня
30.04.2012, 11:42
дитину нічого не тішить, нічим не забавиш, все йому не те, біля грудей неспокійний, впираються в груди з усієї сили всім лицем, не розумію, чи він голодний, чи навпаки, ні слінг, ні візок, ні іграшки, ні руки, ні мої дикі танці, ну нічого, тобто всі ці "девайси" розважають дитину максимум на 5 хв, а далі схлипування, повні очі сліз, махання ногами, посмішки від дитини практично не доб"єшся.
Як мені це знайомо... В мене Єва навіть на руках була неспокійна! Постійно в поганому настрої... Постійно всхлипувала, плакала, крутилась.... Бр-р-р, як згадаю!!! Ні руки, ні візок, ні іграшки, ні лежати, ні носитись... Все їй не то... І виною тому був не животик, точно... Тобто, її нічого не боліло... Але пройшло... Переросла... Ближче до року стала значно спокійніша! Набагато!

Женічка
30.04.2012, 11:51
Ближче до року
дякую, мама Іра. Значить набираємось терпіння до лютого :) от зараз спить, тільки очі відкриє, пискне, що пора і подкрєпіЦЦа :), і далі на бочок.
що вони собі там думають і що псує їм настрій.

Іра, згадувала буквально вчора Ліду нашу з Арсенчиком, стало страшнувато :)

silvia
30.04.2012, 12:44
не можу зрозуміти маля.....під час їжі і після часто крекче, стогне.... викручується дугою...червоніє....це кольки? чи йому важко у туалет сходити?

Anagramka
30.04.2012, 22:24
краще вже трубочка, ніж Ріабал (інструкція до нього мене чогось лякає)
Повністю з вами згідна. Звичайно, зловживати не варто, але коли вже справді було тяжко, то ставила трубочку-і все ОК. зараз нам 2,5 місяці. То вже тижнів 2 синок какає сам, без проблем. І не звик зовсім до трубочки.

Gabi
30.04.2012, 22:34
це кольки? чи йому важко у туалет сходити?
А не какає в цей час? Бо моя коли какае, то червоніє і крекче.

olenkastar
30.04.2012, 23:04
. В мене Єва навіть на руках була неспокійна! Постійно в поганому настрої... Постійно всхлипувала, плакала, крутилась.... Бр-р-р, як згадаю!!! Ні руки, ні візок, ні іграшки, ні лежати, ні носитись...
у моє молодшої схожий темперамент, але трішки ліпше)) Так було перші 3-4 місяці. а як навчилася сидіти і повзати- все стало набагато легше і простіше. Зараз так хнийкає тільки, коли вона спати хоче або ситуація (люди) незнайомі навколо.

Женічка
30.04.2012, 23:08
перші 3-4 місяці
о, вже не рік, чекаємо ще два місяці і стаємо оптимістами, ато через Сашкине недовольство люди мене взагалі тим дураком затуцькають, ніби, він всьому виною :girl_devil:

olenkastar
01.05.2012, 00:10
ще два місяці і стаємо оптимістами,
розслаблся)) знач такий він в тебе і всьо! най буде такий- зато потім буде добре в житті з таким характером)))
Моя любила на животі лежати і бавитися цукорками або обгротками від цукорків- то було моє спасіння в той час))

Almariel
01.05.2012, 01:37
не можу зрозуміти маля.....під час їжі і після часто крекче, стогне.... викручується дугою...червоніє....це кольки? чи йому важко у туалет сходити?
і в нас таке буває. я почала спостерігати і висаджувати. то виявилося, що частина тих викручувань - то перед тим як попісяти. і головне, що якщо я вчасно сообразила і висадила, то швидко заспокоюється, а якщо я не сообразила і вона попісяла під себе, то тривалість істерики більша. ну і перед каканням те ж саме, але тут вже висаджування не помага(( таки важко покакати((

Gabi
01.05.2012, 12:02
таки важко покакати((
Та це й не дивно, що покакати важко. Дітки ж зовсім малюсінькі у вас. Переростуть і все буде добре.

olenkastar
01.05.2012, 12:13
але тут вже висаджування не помага(( таки важко покакати(
а викладання голим животиком на свій голий животик? кругові масажики животика?

Натуля
01.05.2012, 14:50
мій так пукає. часто. Іноді то дуууже добре чути:girl_wink:.
таки важко покакати((
а як ви оприділяєте, що дитині какати важко? вона неспокійна, плаче і потім какає чи як? бо мені цікаво - старший какав дуже рідко, раз на добу, а то і в кілька днів і я не втручалась в той процес. Справжній запор був в 3 міс. А менший перші 2 тижня какав на кожне прикладання, а тепер вже разів 4-5 на добу.

Женічка
01.05.2012, 15:18
мій малий стандартно какає раз в п"ять днів.
мені здається, що трішки невірне формулювання "важко какати", дітки просто не знають, що то таке, чого булькотить, що і куди лізе, для чого то, чи то розслабитись і отримати задоволення (вибачте за прямоту :) , чи зажатись, наїжачитись, скрутитись. до народження ці процеси їм були невідомими,а тут такий шквал "внутрішніх емоцій" :)

Haidee
01.05.2012, 15:19
Мала поносить. Лізуть верхні зубки+жара+їздили в село, а в неї після села чомусь так буває:confused: Не знаю, яка з причин домінуюча. Марудна дуже, спить, цицяється, капризує - ну всьо як має бути. Якось можна той її стан трохи поправити? Мені згамати щось скріплююче? Бо їй прикорм практично не даю зараз. Пити крім грудей щось пропонувати? Бо до горняти тягнеться сама.

konvalia
01.05.2012, 15:32
Пити крім грудей щось пропонувати
обовязково, треба давати багато пити. Можна компот з сушених яблук та рисовий відвар і якщо понос сильний то бажано дати сорбент типу Сорбекс Малюк

garnazirochka
01.05.2012, 16:03
Так, пити треба однозначно.. У нас були теж проблеми з травленням, коли їздили у село, малий пару днів не міг там покакати, я брала з собою гліцеринові свічки, як правило. А поверталися додому - поносити починав, може це якась адаптація в нього була, чи нервове, діти консерватори, коли змінюється все навкруги, для них це стрес.
Коли поносить дитина, можна заварювати гранатові кірки(слабенький чайок робити), вони добре кріплять і бацили шкідливі знищують, моя мама ще так робила, коли ми з сестрою малі були, і я малого так лікую.

algo
01.05.2012, 21:48
Мали ми сьогодні.... кліща знайшла в малої між шийкою і плечем. не ризикнула сама витягати, поїхали на Орлика. там витягнули, чимось намазюкали. радила лікар піти до інфекціоніста і зробити щеплення від правця. ще сказала, що інфекціоніст може назначити антибіотик. налякала мене короче. наразі нічого не робили. що радите?

olenkastar
01.05.2012, 23:12
Мала поносить. Лізуть верхні зубки+жара+їздили в село, а в неї після села чомусь так буває Не знаю, яка з причин домінуюча. Марудна дуже, спить, цицяється, капризує - ну всьо як має бути. Якось можна той її стан трохи поправити? Мені згамати щось скріплююче? Бо їй прикорм практично не даю зараз. Пити крім грудей щось пропонувати? Бо до горняти тягнеться сама.
Заспокойся, перш за все! Все добре)) Вона ж пісяє багато?
У нас все те саме, + температура 37,5 була 3 дні. Я зварила собі чаю з шиповника , пила сама і ложечкою малій давала, трошки, буквально 3-4 ложечки чайних. Моя любить лимон і апельсин смоктати - то теж ми з нею їх гамцяли, щоб організм мав достатньо вітаміну С .
я думаю, все у вас добре, то треба просто перебути- годувати, носити і чекати))

. наразі нічого не робили. що радите?
моя старшенька мала 2 роки тому кліща, знаеш де?- в пупці:girl_yes: ото заліз гад,нє? Побачила аж на другий день після лісу, перекладала її спати з рук на ліжко і побачила чорну цятку в пупчику- думала сміття. Подивилася ближче - а то зараза та сидить і смокче:girl_devil:..таке жирне зробилося. Я налила оліїї в пупок, трохи зачекала, а потім пінцетом круговими рухами його вивентила звідтика. Потім промила те місце спиртом, для дезінфекції. Усьо))

Женічка
01.05.2012, 23:59
у нас був кліщ. Витягнув хірург. Через пару днів місце укусу почало червоніти, червона пляма розрослась на пів живота. Лікар призначив антибіотики, правда не памятаю які. Ттт пройшло.

Almariel
02.05.2012, 00:23
а викладання голим животиком на свій голий животик? кругові масажики животика?
все робим, і ніжки теж підгинаємо. інколи помагає, а інколи так розплачеться...

---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

а як ви оприділяєте, що дитині какати важко? вона неспокійна, плаче і потім какає чи як?
ага. плаче, какає (або просто пукає) і заспокоюється трохи.

SoLana
02.05.2012, 00:43
наразі нічого не робили. що радите?
Краще просто спостерігати, антибіотики для чого? Нічого ж нема. Мене кліщі люблять, з нашого ряснянського лісу його минулого року принесла, сама витягла, та й по всьому.

DesperateHousewife
02.05.2012, 01:08
Almariel, ми з тим пуканням- каканням- плаканням відмучились по повній. Плакала навіть крізь сон. Пройшло десь біля 3 місяців.
Трохи нам допомагала тепла пеленка на животик.
Від мого харчування то не залежало зовсім - я перепробувала різні поєднання їжі.

Женічка
02.05.2012, 01:17
дівчатка,маю проблемку у Насті. На щічці набрав прищ,гною купа. Печена цибулька зарадить нашому горю? І як правильно її запекти?

olenkastar
02.05.2012, 10:10
На щічці набрав прищ,гною куп
Капуста добре витягує гній.
А якщо траумелем?

Женічка
02.05.2012, 10:36
трохи не в тему, пишу під офом.
мала мала забиту пору, і та чорна штука аж вилазила з неї, я запустила туди свої пальцюгани, мала у мене перестрах страшний, додавити не дала, і почав гній набирати.

Haidee
02.05.2012, 10:55
Заспокойся, перш за все! Все добре)

Та я спокійна, майже як удав:) Дітьо шкода, бо ходить таке, ні риба, ні мяс"о, нудиться. Рідини їй, звичайно, достатньо, пісяє як завжди. Йду варити шипшинку. Дякую)

як правильно її запекти?

Я беру половинку на пательню і припікаю до м"якого трохи припеченого стану. Потім до чиряка і бинтом примотую. Завжди помагало, а я того добра часто мала.

olenkastar
02.05.2012, 11:19
Дітьо шкода, бо ходить таке, ні риба, ні мяс"о, нудиться
вірю. Моє теж не знає , що хоче. Вночі вже спала температура і зявилися соплі ( я їх найбільше не люблю). А у нас ще й гості в хаті до суботи, то їй ще одна емоційна нагрузка до того всього. З рук не злазить, а якщо злазить- то до діток тусує, а вони старші, їй не дозволяють ніц і вона знову в плач(( Ну нічого, переживемо.

olya_d
04.05.2012, 12:33
В старшого ларингіт від суботи, а сьогодні молодший почав покашлювати. В мене в душі якась паніка починається...Що робити?

olenkastar
04.05.2012, 15:24
В старшого ларингіт від суботи, а сьогодні молодший почав покашлювати. В мене в душі якась паніка починається...Що робити?
мої обоє вже тиждень кашляють. була температура, тепер лише соплі+кашель. Ніц не роблю. Лише, коли заважають соплі смоктати- тоді фізрозчином абе еуфорбіум композітум. А так - чай з малини, імбир, апельсини, ківі, шипшина.

Virginia
05.05.2012, 07:48
Щойно встали а малої температура 38,1 (а може і більше, бо не дає нормально поміряти). Ні кашлю, ні соплів, дитина активна, бавиться. А я так переживаю, в нас таке перший раз. Що це може бути???

natorella
05.05.2012, 08:04
Що це може бути??
а хто ж знає? може перегрілась? може зуби.
поспостерігай
хай ходить легко вдягнута. багато пити

Virginia
05.05.2012, 08:20
поспостерігай
А доки спостерігати? Жарознижуюче не давати?
Мала постійно тре собі лице, вушка.

nattsol
05.05.2012, 08:42
Жарознижуюче не давати? якщо дитина активна і бавиться, то, на мою думку, не варто. Мала постійно тре собі лице, вушка. до речі, часом діти чухають вушка при прорізуванні зубів.
загалом, в нас з подібними симптомами лізли верхні два.

natorella
05.05.2012, 09:31
постійно тре собі лице, вушка.
тре вушка - лізуть зубки
то в моїх найперша ознака
поки не турбує - не збивай
я і 40 не збиваю, але дивлюсь на дитину

olenkastar
05.05.2012, 09:47
я і 40 не збиваю, але дивлюсь на дитину
власне. Я Христині один раз збивала 39,5, бо її трусило і вона лежала зовсім безсила+ через молочницю цицю не їла.
У нас нічка теж була весела. Температура під 40(( бліннн...

Virginia
05.05.2012, 11:11
В нас є 8 зубчиків, задні в дорозі, напевно десь до місяця вилізуть, тому не знаю, чи так за довго можуть давати температуру.
Подзвонила до лікарів, попри той список які сказали дати, всі сказали поставити свічку вібурколу. Не знаю, чекати ще?

olenkastar
05.05.2012, 12:22
всі сказали поставити свічку вібурколу.
вібуркол покращує стан. я теж його використовую в таких випадках. Він не збиває сильно, але дитині робиться реально легше.

nattsol
05.05.2012, 12:29
не знаю, чи так за довго можуть давати температуру.
в нас від верхніх за місяць до прорізування була t під 40. просто лізуть вони стрибкоподібно, тому класичні симптоми то є, то нема.

Artemida
05.05.2012, 13:57
вібуркол покращує стан. я теж його використовую в таких випадках. Він не збиває сильно, але дитині робиться реально легше

Так-так, і я таке знаю. Вібуркол можна сміливо давати, по-моєму ті свічки гомеопатичні чи щось таке. В нас вони в аптечці завжди

natorella
05.05.2012, 19:31
Вібуркол можна сміливо давати,
то як плацебо
смислу я не бачу

Женічка
05.05.2012, 20:34
дівки, як думаєте, повязка на хорий не знати чим мамин писок реально хоть на відсоток дієва? Маю температуру під 39 вже, не пойму чи ангіна чи грип, зла на все і на всіх, як пес.

algo
05.05.2012, 20:44
хоть на відсоток дієва
ані на пів відсотка не дієва, хіба більше бактерій на тій пов"язці розплодиться. якби на чоловіків писок, то та. а мамин....

Virginia
06.05.2012, 10:45
Дівчата, а якщо та температура на зуби, то скільки вона може протриматись???

Nastylove
06.05.2012, 11:16
о скільки вона може протриматись
Оль, в мене в Артема верхні лізли, то була температура 3 дні, але не вище 38. Але зубки вилізли не одразу, а десь тижня через 1,5-2 після температури.(в нас ще поносик трохи був)

Virginia
06.05.2012, 11:25
Вчора лікарка нам сказала, що червоне горло і що це також може бути пов"язане з зубками.

natorella
06.05.2012, 11:32
що це також може бути пов"язане з зубками
звичайно
в нас на верхні вже тиждень розслаблення кишківника (по 5-6 раз на день какає, або і при кожному пісянні)

olangel
06.05.2012, 11:55
скільки вона може протриматись???
у нас 2 дні була 37 +/-, один день 38, тепер все добре, але ще не вилізли.
Ну і понос, то звичайно, теж какаєм часто. (навіть в ванні при купанні покакав :) )

Женічка
06.05.2012, 12:21
я зі старшою взагалі жодної проблеми з жодним зубом не мала, ні поносику, ні температури, якби ж і у Сашка то все так гладко пройшло.

olenkastar
06.05.2012, 22:23
якби ж і у Сашка то все так гладко пройшло
все в твоїх руках)) Про що думаеш - те маеш.

Вчора лікарка нам сказала, що червоне горло і що це також може бути пов"язане з зубками.
якби я слухала лікарку, то моя дитина би тільки й те робила, що пила ліки від горла, бо лікарці воно постійно червоне:girl_wink: Десь покричала (а моя ше та крикуха), поплакала і вже почервоніло.
Взагалі-то, я визначаю собі стан на зуби так- я знаю свою дитину і знаю точно чи то на зуби чи вона хвора. Коли лізли зуби і була температура- була марудна, хникала, але бавилася, спала як все. А коли хвора- то спить мало вдень, спить тривожно, часто просинаеться- то наш вірний признак, що захворіли. Я думаю, кожна мама знае такі признаки і серцем (розум пліз виключити) відчуває що з малям.

zetta
06.05.2012, 22:31
що червоне горло і що це також може бути пов"язане з зубками
але як мала плакала при виглядi лiкарки то вiд того теж червонiэ, в нас так було то лiкарка те почервонiння не брала до уваги.

Virginia
06.05.2012, 22:31
ой дівчата, я просто здурію ского! В малої 39,5, збираю ефералгановими свічками і за 4-5 годин тем-ра знову 39... Завтра прийдуть взяти аналізи і приїде лікарка. Шось мене тим горлом так залякали

zetta
06.05.2012, 22:33
ой дівчата, я просто здурію ского! В малої 39,5, збираю ефералгановими свічками і за 4-5 годин тем-ра знову 39..
не панiкуй, моя в такiй температурi з мене не злазила, трималась 3 днi t.

Bogdanka
06.05.2012, 22:34
Дівчата, а якщо та температура на зуби, то скільки вона може протриматись???
по-різному
бувало день, бувало 2-3

---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

В малої 39,5
вона червона чи бліда при такій температурі?

olenkastar
06.05.2012, 22:58
малої 39,5, збираю ефералгановими свічками і за 4-5 годин тем-ра знову 39... Завтра прийдуть взяти аналізи і приїде лікарка.
дивись на стан дитина. Як вона себе почуває? Якщо лежить пляцком, важко дихає- то одні дії, а якщо - більш-менш жвава і бавиться- то інші дії.

Virginia
07.05.2012, 10:08
вона червона чи бліда при такій температурі?
гаряча і рожева

Якщо лежить пляцком, важко дихає- то одні дії, а якщо - більш-менш жвава і бавиться- то інші дії.
вона не лежить, взагалі бавиться, але як починає підніматись тем-ра, то плаче і невова стає.
Вона в мене, взагалі перший раз хвона, тому я не маю з чим порівнювати, шоб знати, чи то зуби, чи горло, чи шось інше.

cjomcjomka
07.05.2012, 10:11
чи то зуби
зуби такої високої температури дати не можуть. Або горло, або той вірус що зараз ходить - коли пару днів температура, а тоді кашель.

SoLana
07.05.2012, 10:19
зуби такої високої температури дати не можуть
Може бути така температура на зубки, все залежить від стану імунітету на цей час. Минулого року ситуація в моєї малої - висока температура (40) соплі і червоне горло. Прийшла лікар і зразу антибіотик. Я не давала, бо це були зубки, і все пройшло. Для більшої інформативності можна аналізи поробити, бо червоне горло і висока температура, ще ніц не означають.

Artemida
07.05.2012, 10:22
Дівчата, в мене таке питання. Малий вже два дні має мокрий кашель, переважно зранку або після сну. Більше нічого підозрілого не бачу. Чи може той кашель бути від того, що у нього повно слини в роті і він її відкашлює?
Не хочу зайвий раз кликати лікаря от і заспокоюю себе)

Corena
07.05.2012, 10:25
Для більшої інформативності можна аналізи поробити
я би так і зробила, якщо і надалі була б температура без інших симптомів. знаю випадок, коли в такої манюні високу температуру давало запалення нирок, тому однозначно треба дуже пильнувати.

olenkastar
07.05.2012, 10:31
Малий вже два дні має мокрий кашель, переважно зранку або після сну. Більше нічого підозрілого не бачу. Чи може той кашель бути від того, що у нього повно слини в роті і він її відкашлює?
то зараз вірус такий. ми ото його маем вже більше тижня. Нічого не даю, лікарку не кликали - нашо? Можна помогти масажиком- легеньким погладжуванням по спинці і по грудці. Старшій давала - узвар, шиповник, побільше фруктів, вітаміну С. Організм сам справиться. Самій можна побільше пити і вітамінів вживати.

Artemida
07.05.2012, 10:34
то зараз вірус такий. ми ото його маем вже більше тижня

Оленка, а з дітками гуляєте?

Orman
07.05.2012, 10:43

я не Оленка :), але ми теж хворі, і гуляємо,
але ми гуляємо в лісопарку - до машин-порохів далеко, і гуляємо рано вранці (8 год) і пізно ввечері (21)

Magnit
07.05.2012, 11:28
з дітками гуляєте?
Менший був сопливий, почав кашляти як з бочки, температури не було (ну хіба крутилась трошки коло 37). Лікар сказала, що запалені зв'язки, але гуляти можна. В рецепті першим пунктом прописала свіже повітря. До речі, після двох днів довгих прогулянок (хіба не в обід), малому перестали соплі лізти.

Corena
07.05.2012, 17:54
другий день помічаю в дитини на середині язичка блідо-жовту плямку ,як наліт ,але по розмірах менше 10 коп.
що то?
дитьові не мішає, поводиться спокійно наскільки то взагалі для неї можливо

Almariel
07.05.2012, 17:58
не знаю чи сюди чи в гілку про ГВ...
вже 4 вечори-ночі підряд маєм таку ситуацію: дитина плаче - починаємо заспокоювати (носити-колисати-легесенько підкидати і т.д.) - дитина заспокоїлась, але бачу, що голодна (їсть кулаки, одяг і все що бачить) - намагаюсь дати груди: тільки торкаюся її грудьми (біля ротика) - крик, аж заходиться. якщо забрати від грудей, то за деякий час можна заспокоїти. іноді вчора вдалалося тримати її біля грудей і сильно-сильно колисати, то вона механічно якось брала груди і трошки цмокала, але тільки випускала - знов крик (навіть не плач). одного вечора то тривало 5 годин (до 4 ранку), дитина була голодна, то я зцідилася і нагодували з піпетки трошки і потім якось заколисали і вона заснула. вранці бере груди нормально (майже завжди) без плачу і криків, а вже під вечір стає з кожним прикладанням гірше і гірше. цієї ночі заснула десь біля 4 ранку, поспала 40хв і прокинулась з плачем (спала у мене на животі) - знову біля години її заспокоювала поки заснула.
доня має трошки нежить, але якраз під вечір їй стає легше дихати.
що воно таке?

Orman
07.05.2012, 18:06
ну хіба крутилась трошки коло 37
так до 37,4 - це нормальна температура в немовлят

Bogdanka
07.05.2012, 18:08
гаряча і рожева
Це дуже добра ознака. Це так звана "здорова температура". Я таку не збиваю і ніколи не збивала. Нашо? то захисна реакція організму, і вона означає,що організм бореться з хворобою

olenkastar
07.05.2012, 23:24
аякжеш...ми б здуріли в хаті без вулиці)) Тим більше , що погода була суперова. Сьогодні вже гуляли менше.

---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

Я таку не збиваю і ніколи не збивала
а яку збиваеш?

що воно таке?
Мені схоже на оті "коліки". Ви висаджуетеся? в слінгу носите?

algo
07.05.2012, 23:35
другий день помічаю в дитини на середині язичка блідо-жовту плямку ,як наліт ,але по розмірах менше 10 коп.
що то?
в нас таке було. пару днів відмінила повністю приком і пройшло. педіатр казала що і горло таке може давати

Almariel
08.05.2012, 00:01
Мені схоже на оті "коліки". Ви висаджуетеся? в слінгу носите?
і мені схоже, на жаль..... висаджуємося і носимося.

Dolche
08.05.2012, 00:12
і мені схоже, на жаль..... висаджуємося і носимося
і вік у вас на ті коліки "підходящий"

olenkastar
08.05.2012, 00:27
мені схоже, на жаль..... висаджуємося і носимося.
та ладно...ото останній тиждень моя дитина так погано спала вночі, я давно такого не памятаю, щоб я її заколисувала на руках! Вертілася, хникала, зривалася серед ночі і плакала...А от вчора вже ніби,ттт, стало спокійніше. Читала, що було якесь рідкісне повнолуння (ну вже пішло на спад від сьогодні), можливо повпливало

Almariel
08.05.2012, 00:36
та ладно...ото останній тиждень моя дитина так погано спала вночі, я давно такого не памятаю, щоб я її заколисувала на руках! Вертілася, хникала, зривалася серед ночі і плакала...А от вчора вже ніби,ттт, стало спокійніше. Читала, що було якесь рідкісне повнолуння (ну вже пішло на спад від сьогодні), можливо повпливало
може, а ще у нас погода змінилася. бо сьогодні, тьху-тьху, вже краще. бере груди швидше і вже дрімає потроху.

natorella
08.05.2012, 00:38
а ще у нас погода змінилася
діти дуже метеочутливі
в нас дощ, то юрко на вечір такий був марудний

olangel
08.05.2012, 01:30
рідкісне повнолуння
та то жах якийсь, в малого зуби, він і так дратівливий, а сьогодні посеред ночі так заплакав, що аж чоловік прокинувся(його переважно танком не розбудеш), а в мене серце прихопило( і всю нічь не спала, та й сьогодні цілий день в істериці, навіть від циці відмовлявся(((((
А соплв і зуби можуть бути пов'язані? І взагалі, як з соплями боротись? А, то малий дихати носиком взагалі не може( капаю з ранку і ввечері морську водичку.

natorella
08.05.2012, 01:40
капаю з ранку і ввечері морську водичку
промивати часто
і соплі можуть бути *на зуби*
фактично то не від зубів, просто коли зуби прорізаються, то імунітет слабшає і організм починає отак давати збій - темп-ра, соплі, пронос

olya_d
08.05.2012, 10:30
Вже десь більше тижня малий какає жовтою водичкою, спочатку я думала, що з"їла щось не те, сиджу на дієті, але каки (якщо то можна назвати каками) і далі такі. І їсти малий майже не хоче, кілька разів потягне і все, далі просто тримається за цицю або взагалі випльовує
Чи в когось було таке і що це означає?
І ще: що мені можна їсти і що робити взагалі при кашлі в малого? Фруктів, вітаміну С він поки що не переносить. Чи просто перечекати той кашель?

olenkastar
08.05.2012, 11:00
е десь більше тижня малий какає жовтою водичкою
як часто?
що мені можна їсти і що робити взагалі при кашлі в малого?
який кашель? мокрий? сухий?

olya_d
08.05.2012, 11:04
як часто?
якщо одного дня покакає рази 3-4, то наступного - 1 раз. але часто коли пукає, то виходять жовті крапельки.

який кашель? мокрий? сухий?
я би сказала, більше сухий, ніж мокрий. Але коли починає плакати чи говорити, то трохи чути хрипіння.

olenkastar
08.05.2012, 12:13
то трохи чути хрипіння.
http://healthy-back.livejournal.com/198973.html
прочитайте ось це і заспокойтеся ізробіть висновки!!!
Бажаем вам і вашому малюку здоровя.

olya_d
08.05.2012, 12:22
Дякую!
а на рахунок какання є привід тривожитись? Бо вчора в неті стільки начиталась, що аж страшно. Та й аналізи в нас в лікарні роблять жахливі.

panikvarts
08.05.2012, 12:40
а на рахунок какання є привід тривожитись?
Я вже стільки всього позабувала щодо того, як і в яких кількостях мала какала, але ви мені нагадали. Ми десь в такому віці точно ще 2-3 рази какали на день, а то і більше. Ну і теж дуже ріденьким - майже як вода. Але я з того приводу навіть і не думала турбуватись, бо дитина була жвава, не капризна. В нас каки були рідкі десь ще місяць-півтора поки не ввели прикорм.

olya_d
13.05.2012, 09:17
Тиждень вже в нас тягнеться кашель, навіть почав сильнішати. Вчора малий цілий день або спав, або капризував, не допомагали ні руки, ні прогулянки, ні циця. Вночі дуже сильно закашлювався, не міг їсти, постійно плакав. От не знаю, чи звертатися в лікарню, чи ні. Боюся, бо під час плачу в малого якісь такі дивні звуки виходили. Але ще більше боюся, що як тільки приїдемо в лікарню, то нас почнуть змушувати лікуватись в стаціонарі.
чи в когось був кашель в такому віці? І чи довго тривав?

Bogdanka
13.05.2012, 09:21
Боюся, бо під час плачу в малого якісь такі дивні звуки виходили.
на що подібні? на свист? хрип?
свист - зле, хрип - відносно, може накричати, але можуть бути і хрипи, свист - то обструкція чи спазм
якби моя дитина в 4 місяці тиждень кашляла, я б її послухала
про стаціонар: ваше право написати відмову від лікування в стаціонарі чи давати дитині ті препарати, які вважаєте за потрібне

olya_d
13.05.2012, 09:39
Хрип.
Слухала його сусідка-терапевт на тижні - казала, що було просто жорстке дихання. Але від вчорашнього дня бачу якесь різке погіршання. Ось тільки недавно заснув більш-менш спокійно.

Bogdanka
13.05.2012, 09:47
хай ще раз послухає

Artemida
13.05.2012, 09:55
Мій Дмитрик теж кашляє вже десь тиждень. В понеділок слухала дільнича, казала все чисто. Казала, що то може бути від слини, бо нічого підозрілого не бачить. Виписала сиропчик Флюдитек для поегшення відкашлювання, але я не давала (подумала, що недоцільно хімію в дитину пхати, якщо хвороби як такої нема, тим більше, що у старшого від таких сиропів завжди розлади травлення). І от вчора-післявчора кашель став якийсь ніби глибший, таке враження,що ціла купа там того мокротиння і йому важко то все відкашляти. Кашляє переважно після сну, хрипів і свистів поки не чую. Що робити не знаю (ще раз в поліклініку не хочу, бо дільничій довіряю не дуже, але боюсь ускладнень)

olya_d
13.05.2012, 10:11
Що робити не знаю (ще раз в поліклініку не хочу, бо дільничій довіряю не дуже, але боюсь ускладнень)
от і я так само боюся.
Покличу сьогодні ще раз сусідку, щоб послухала.
Але на рахунок лікування, якщо знадобиться - не знаю, як робити. Ще й проблема в тому, що в нас в місті не знаю жодного педіатра, якому би я довіряла. В одних панацея від всіх хворіб - біфідум, в інших - одразу антибіотики.

SoLana
13.05.2012, 10:13
Що робити не знаю
Оптимальним б було послухати дитину, а потім вже по ситуації зорієнтуватись.

olya_d
13.05.2012, 21:53
Послухала нас сьогодні сусідка-терапевт, її слова: хрипів ніби нема, але дуже жорстке дихання, кашель мокрішає, починається бронхіт. Виписала: антибіотик Оспексин суспензія 5 днів, сироп подорожника 5 днів, ну і біфідум. Поки що я нічого з того не даю, хочу завтра поїхати ще до іншого лікаря.

apelsyn
14.05.2012, 09:48
Ми теж прихворіли. Мав температуру 38(я не збивала), почав мокрим кашляти. Прийшла лікарка, сказала- вірус, послухала - чисто, але горло червоне. Виписала сироп Пентоксил, Анаферон і антибіотик Флемоксин-Солютаб, якщо би темпратура не спадала. Але температури на другий день не було, то я АБ не давала. Але кашель якийсь ще гірший став, мокротиння не відкашлюється. Кашляє не часто, але такими приступами, 2 рази аж вирвав. Може його натерти чимось(жиром якимсь) чи компрес поставити(з картоплі, наприклад)? Зволожувач включений постійно..
А і ще.. Понос вже з тиждень, ще до температури. Животик не турбує.. Може з зубами співпала застуда? Мама моя каже що застудився, бо ослаблений імунітет через зубки.. Може таке бути?

Artemida
14.05.2012, 10:10
Понос вже з тиждень, ще до температури. Животик не турбує.. Може з зубами співпала застуда? Мама моя каже що застудився, бо ослаблений імунітет через зубки.. Може таке бути?

Мій також вже з тиждень какає по кілька разів на день (раніше раз в день-два). Списую на зубки, яких поки не видно) Животик також не турбує.

Сьогодні йду ще раз до педіатра, хай послухає наш кашель

Андріана
14.05.2012, 10:35
Хто знає, наскільки небезпечним є кір для малесенької дитини, можливо був досвід (всюди пише що небезпечно хворіти до 2х років)? В нас в садочку кір, зараз готуються до свята матері, тобто в садок воджу, я не проти, щоб старша перехворіла, але боюся за маленького, сама не хворіла, тобто він захисту не має.

Corena
14.05.2012, 10:57
Може його натерти чимось(жиром якимсь) чи компрес поставити(з картоплі, наприклад)?
дуже не рекомендують діткам лікування такими народними методами, щоб не спричинити погіршення в разі алергії.

Натуля
14.05.2012, 11:18
Читаю вас і шось вже хвилююсь. В малого були сопельки, ну оті хрюки, булькання, сопіння, що в таких малявок бувають. Ніс прокапувала фізрозчином і кілька разів відсмоктувала слиз. Переважно Діма просто після прокапування зригував сопельки. А от два дні вже чую булькання в горлі, так якби мокротиння стоїть. І то чути лише коли пчихає-кашляє (молоком закашлюється). Під час сну дихає завжди тихенько. Температура 37, але це норма. Старший до року лише соплі мав - не хворів, а тут таке. Так не хочеться іти в поліклініку але доведеться.

olya_d
14.05.2012, 12:52
Може його натерти чимось(жиром якимсь) чи компрес поставити(з картоплі, наприклад)
старшому так зробила, коли мав 8 місяців, дитина зранку прокинулася закладена-закатарена, обструктивний броніт заробив. А перед тим просто покашлював.

Artemida
14.05.2012, 14:22
Ходили ми в поліклініку. Лікарка сказала, що хрипле, жорстке дихання. Виписала антибіотик, два сиропи (протикашлевий та протиалергічний) та Лінекс. От тепер сиджу в розгубленості. Дуже сумніваюсь в доцільності Оспамоксу - температури тема, дитина активна, Для чого антибіотик?
З іншого боку так боюсь не запустити той кашель......
Думаю певно поки буду давати тільки сироп від кашлю. А як на рахунок протиалергічного? Давати чи не варто?
Вже нічого не знаю...Та лікарка ніби така толкова, а от в анотації до Пектолвану вичитала, що дітям до року протипоказано. А вона виписала:girl_wink:.

natorella
14.05.2012, 15:24
сказала, що хрипле, жорстке дихання
а дыагноз який?

Artemida
14.05.2012, 15:32
а дыагноз який?

Сказала, що то поки не бронхіт, але все до того йде. В бронхах багато слизу і дитина сама відкашляти не може

natorella
14.05.2012, 15:45
Сказала, що то поки не бронхіт, але все до того йде
шикарний діагноз, прям як в інституті вчили)
я б не давала такій малій (то ж в молодшого?) дитині відхаркуючі засоби
треба робити дренажний масаж - просто пошукайте в інтернеті
ну і мити носа, не допускати сухості повітря

Artemida
14.05.2012, 15:54
то ж в молодшого?

Ага, в молодшого.

ну і мити носа, не допускати сухості повітря

Да, сопель в нас нема, ніс аж занадто сухий, постійно витягую сухі кірки. Певно треба купити зволожувач до хати
Я думала. що як виключимо опалення, то з вологістю все буде гуд, а тут...

А як бути з протиалергічним сиропом?

natorella
14.05.2012, 16:03
як бути з протиалергічним сиропом?
в мого сашки на всі сиропи кропив*янка

olya_d
14.05.2012, 16:20
Artemida, діагноз такий як і в нас, і нам теж антибіотик виписали. Поки що нічого не даю, спостерігаю за малим. Сьогодні вже активніший, ніж останні два дні, але носик ще сильно закладений

Avanturistka
14.05.2012, 17:02
Да, сопель в нас нема, ніс аж занадто сухий, постійно витягую сухі кірки.
Артеміда, а нам педіатр порадила носика мазати стерильною олією. У мого синочка вроджений стридор, і треба чекати, поки він сам пройде. Нам треба його дууже берегти від насморку і т.д. Тому, я роблю турундочки, вимочую в олії, чищу і зволожую носика, щоб не було сухості.

olenkastar
14.05.2012, 17:08
З іншого боку так боюсь не запустити той кашель...
у моїх добрих 2 тижні були соплі і кашель. я НІЧОГО не робила ( ну купати перестала, щоб не ускладнити). Все пройшло. Чоловік теж просив шось робити, бо хрипи чути, але я просто чекала. Страшій давала більше фруктів і більше вітамінних чаїв , ну і собі теж і все.
Я б вам радила - частіше гуляти в хвойному лісі, не зашкодить точно!

Певно треба купити зволожувач до хати
купіть календули квітки- залийте пару квіток окропом, вилийте в миску і на ніч кладіть біля свого ліжка (де дітки сплять)- і зволоження і фітонциди корисні.

Artemida
14.05.2012, 19:31
Я б вам радила - частіше гуляти в хвойному лісі, не зашкодить точно!

А де ж його взяти в центрі Львова? :girl_wink: Хіба завтра до Високого Замку прогуляюсь

купіть календули квітки- залийте пару квіток окропом, вилийте в миску і на ніч кладіть біля свого ліжка (де дітки сплять)- і зволоження і фітонциди корисні

Обов"язково таке зроблю.Дякую. Раніше так ромашку ставила в кімнатах, щось тепер з голови вилетіло)))

ну купати перестала

Мені нічого не казали, щоб не купати. Мабуть таки варто на кілька днів перестати

napoleona
14.05.2012, 22:15
дівчата, у нас пупкова грижа, сказали після 1.5-2р тре прооперувати:(
у когось таке було?

apelsyn
14.05.2012, 22:20
Вже нічого не знаю...Та лікарка ніби така толкова, а от в анотації до Пектолвану вичитала, що дітям до року протипоказано. А вона виписала
В моєму Пектолвані пише- з місяця.
старшому так зробила, коли мав 8 місяців, дитина зранку прокинулася закладена-закатарена, обструктивний броніт заробив. А перед тим просто покашлював
Та власне мій не просто покашлює, а сильно, мокротиння ,чути- не відходить. Аж дуситься при кашлі, до рвоти бугикає.

Я, дівчата, вроді свій рочок переросла:girl_wink:, але спитаю в цій темі, щоб не розпилюватись. Я вже теж "приплила"- температура 37,6, кашель такий, як в малого. Чєм лєчіцца? Чай з лимоном пью, мукалтін. Може щось дати старшому щоб не заразився? Бо в нас кінець шкільного року..

А і ще..Я так зрозуміла в ГМ якісь антитіла виробляються від застуди?

Avanturistka
14.05.2012, 22:25
дівчата, допоможіть. дитину дуже висипало на лиці , трохи на голові і на грудях. у нього певно алергія на яйця (я їх сьог їла). чим я можу йому допомогти? У мене є лише Діазолін. Його можна годуючій мамі?

ViTanya
15.05.2012, 18:14
Дитині можна дати ентеросгель у віковій дозі. Годуючій мамі - кальцію глюконат по 1 табл 3 рази на день, краще до їжі.

natorella
15.05.2012, 18:25
таки варто на кілька днів перестати
я взагалі купаю не дуже часто
літом - так, шоб легше стало від жари
а коли хворий - тільки обмиваю

Bogdanka
15.05.2012, 18:46
Його можна годуючій мамі?
можна
і вагітній і годуючій
а чому не хочете ентеросгель/вугілля/смекту?
малюку дайте теж шось типу смекти малючкове
спостерігайте
не валіть відразу антигістамінні дитині:) вона Вам подякує, повірте, хіба критично, напр анафілаксія

Натуля
16.05.2012, 00:20
Були ми сьогодні в лікарні на Орлика з нашими хрипами. Протирчали там 2 год, зато точно знаю, що в нас все добре. Чергова лікар послухала і ще неонатолог теж. Це сопельки збираються. Неонатолог порадила лиш носик промивати. Здали ще кров і гемоглобін - 92. Я чогось думала, що як малюк так гарно вагу набирає (вже плюс 3 кг) то ніц йому не бракує, а нам анемію приписали. Перездам повторно ще десь.

Женічка
16.05.2012, 00:55
дівчатка, чи звертаєтесь до дитячих масажистів? Мій малий на животику не піднімає голівки і м'язи правої сторони по всьому тілі типу "в тонусі". Невропатолог порадила звернутись до людини, яка в тому ділі січе. Каже,що моїх вправ стандартних для нього мало. А свекрушка то як вчула,почала мені розповідати,що ніколи в житті не дала б дитину масувати чужій людині.

Натуля
16.05.2012, 01:40
чи звертаєтесь до дитячих масажистів?
я зі старшим в 2 міс ходила. Бо ніби була кривошия. Пройшли курс. Потім ніби ще потрібно було але я більше не водила малого. На форумі колись то вже обговорювалось. Не всім діткам масаж подобається.

Carpe diem
16.05.2012, 01:48
чи звертаєтесь до дитячих масажистів?
у малого теж ніби тонус був. і м"язи слабенькі - голову піднімав неохоче, переважно на один бік її повертав, потім і перевертатися на животик почав тільки в одну сторону... одним словом, пройшли ми 3 курси масажів. малому то діло подобалося+масажистка з досвідом (ще мене колись масувала :)) але щоб сказати, що то аж така панацея... для заспокоєння душі можна походити :)
ми ходили до п.Марти в дитячу поліклініку. а є ще п.Марія в дорослій.

olenkastar
16.05.2012, 09:53
З Христинкою мали пупкове коло чи як то воно називається, коли пупчик наверх вилазить. Лікарка казала клеїти. я звернулася до свого знайомого мануала , він показав мені масажик- за місяць вже пупчик був як і у всіх, сховався гарненько. Більше не зверталися.

DesperateHousewife
16.05.2012, 10:38
Ми плануємо зараз пройти курс масажу, бо є трохи кривошия і обертається тільки на одну стторону, але якщо дитині не сподобається, то ходити не будем. Йдемо до дитячого масажиста.

natorella
16.05.2012, 11:28
є трохи кривошия і обертається тільки на одну стторону
а діти шо на різні сторони обертаються?
мої оба на одну собі обертались
тіло людини - не симетричне, тому є сторони сильніші, є слабші
але масажем я б то не розробляла
краще вже плавання, вправи

щоб сказати, що то аж така панацея... для заспокоєння душі можна походити
ага, для галочки

olya_d
16.05.2012, 11:50
бо є трохи кривошия
в моїх обох була кривошия - виправляли вдома самі, просто старалась з тої сторони, куди голову не повертали, зацікавлювати чимось, то поступово виправилось

sofka08
16.05.2012, 12:03
у нас теж кривошия з народження,і теж повертав голову більше в праву ніж в ліву сторону .
нам порадилии курс із 10 масажів,нам допомогли 5

Orman
16.05.2012, 12:29
бачу що масажисти грошики зашибають ...

Варюша голову повертала на один бік, підросла - почала на обидва (хоча має "улюблену сторону"), те саме з перевертанням. Без масажів. Я жодних масажів не робила і не роблю. Ношу на ручках, глажу, граюся. Я вважаю, що дитині головне щоб її торкалися, а масажем чи просто ролі не грає.
п.с. Якби дитину зразу в дві сторони тягнуло перевертатися, то вона б нікуди ніколи не перевернулася :)

natorella
16.05.2012, 12:35
масажисти грошики зашибають ..
ну аякже
*ви ше не робили масажів???? як? всі роблять*
а взагалі знаю випадок, коли в дитини косоокість саме від тілесного контакту з мамою майже виправилась
я б в слінгу носила так, шоб дитина повертала голову в проблемну сторону

napoleona
16.05.2012, 12:38
всі роблять*
ми н робили)
хоча всі як один радили робити, бо ми такі ем...грубенькі і дрябленькі)), казали для загального укріплення організму

sofka08
16.05.2012, 12:39
ну не знаю дівчата,масаж ще нікому не зашкодив...
Головне ,щоб масажист був дійсно кваліфікований, а не після 2 місячних курсів.
Що поганого у масажах для дітей?

Nastylove
16.05.2012, 13:10
Нам теж педіатр неодноразово рекомендувала пройти курс масажів)
Для цього потрібно було увага!!!!(за 2 місяці наперед) записуватись. Уявляєте який ажіотаж створюють)
Добре маємо хорошу знайому масажистку. Після таких рекомендацій завжди показувала їй малого, жодного разу масаж нам не робили, бо потреби як такої не було. Казала, да є трошки тонус ніжок, тонус шиї, але якщо дитина самостійно!!! навчилась перевертатись, сідати, вставати то цей тонус не є проблемою, само пройде...

---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

Що поганого у масажах для дітей?
Коли вашому малому робили масаж він отримував від цього задоволення? Мій нікому до свого тіла навіть торкнутися не дає педіатр один раз хотіла шкарпетку сама з ніжки Артема зняти, сто раз потім про це пошкодувала), тільки мамі, а Ви кажете масаж...
Ото крику було б!
Взагалі масаж є помічним, і дуууууже, але для тих діток кому він дійсно потрібен. А "не зашкодить" то не є показ для масажу.

natorella
16.05.2012, 13:15
да є трошки тонус ніжок, тонус шиї
тонус - один з етапів розвитку. він має бути. в розумних межах, звичайно
і в тому нічого страшного нема

ми не робили)
ну я не кажу шо прям ВСІ_ВСІ
а чого вам пропонували? ми он також *худенькі* - хоч би слово хто сказав. але то в мене ше й морда ліца така, шо мені попробуй шось скажи

масаж ще нікому не зашкодив..
масаж - стимуляція м*язів. тих, котрі втратили можливість працювати, і їх треба підтренувати. а не тих, котрі і *не знають* ше добре як то
фактично м*язи вашої дитини будуть вчити насильно працювати вперед часу. а нервова система, котра це контролює ше ж не приготувалась. часто буває відмова від грудей, плачі, кольки від масажів.
якшо є дійсно медичні (не просто педіатра при черговому огляді), хірурга, невропатолога покази до масажу, дуже сильний тонус м*язів, чи навпаки гіпотонус, коли дитина довго не тримає голови, не перевертається і т.д. - то згідна, він потрібен
а просто так - бо не зашкодить - не треба
масаж - медична процедура, ви ж просто так уколи не робите?

Bogdanka
16.05.2012, 13:18
гіпотонус
от власне тому ми Софії і робили
те саме хотіла сказати
всім без розбору - не розумію
"дань моді"

DesperateHousewife
16.05.2012, 13:20
А мені педіатр (моя тітка) навпаки каже, що я роблю проблему з нічого, що кривошия є практично у всіх дітей і може сама виправитись.
Але я бачу, що від моїх поглажувань, розкладання іграшок толку мало. Хочу напевно швидкого ефекту.
Затра йдем до хіругра і нервопатолога, Подивимось, що скажуть.

WildWind
16.05.2012, 13:28
дівчата, у нас пупкова грижа, сказали після 1.5-2р тре прооперувати
у когось таке було?
У мого племінника була.. казала невістка що "виплакав" собі, бо був час, що плакав і кричав безперестанку. Моя мама як побачила, то спершу заклеювала пластирем пупчик, щоб воно "не вилазило" більше коли малий напружував животика і плакав. (Хоча не певна, що то правильно). А потім якось забулось і грижа сама заросла. Зараз дитині 5 років і все гаразд, в якому віці все виправилось правда не скажу.
Медсестра (така тьотя що приходить раз на тиждень до молодих мамочок, не знаю як у Львові) на селі правда про операцію нічого не казала, радила не давати дитині плакати, слідкувати і само заросте, так і сталось.

sofka08
16.05.2012, 13:31
Коли вашому малому робили масаж він отримував від цього задоволення?
так і навіть дуже!!!
Жодного разу з 5 масажів не заплакав,бувало навіть таке,що гульготів до масажистки,і навіть усмішка інколи була!Тому так,йому це подобалось!
якшо є дійсно медичні (не просто педіатра при черговому огляді), хірурга, невропатолога покази до масажу, дуже сильний тонус м*язів, чи навпаки гіпотонус, коли дитина довго не тримає голови, не перевертається і т.д. - то згідна, він потрібен
а чому педіатр не може визначити тонус чи гіпертонус ,а хірург так???
а взагалі то кожна мама робить своїй дитині масаж-поглажування,похлопування,десь сильніше десь слабіше,ставлення пасти "коні" - теж своєрідний масаж...тому кому цього замало,і лікарі кажуть що потрібно,варто звернутись,і необовязково це винуджування грошей як тут вище описують!!!

natorella
16.05.2012, 13:44
Затра йдем до хіругра і нервопатолога
ви ше у львові? можу сказати сама шо вам скажуть
послухайте тітку
чому педіатр не може визначити тонус чи гіпертонус а хірург так??
бо то не є територія педіатра. повторюю ше раз - масаж - медична процедура, вона не робиться для загального розвитку дитини, а для корекції чогось. і робиться по медичних показниках, які встановлює вузький спеціаліст.
педіатр - лікар, котрий більше підкаже (мав би) по догляду, роздивиться початкові ознаки захворювання і має направити до спеціаліста. а коли педіатр сам всьо лікує - я б до нього не йшла

кожна мама робить своїй дитині масаж-поглажування,похлопування,десь сильніше десь слабіше,ставлення пасти "коні" - теж своєрідний масаж..
ну і всьо. так і треба - помалу, з часом. а не вже і нагло вйо

кому цього замало
кому замало? вам?
софіє, почитайте трохи крім того шо педіатр каже. не завжди перебдєть - то є добре

sofka08
16.05.2012, 13:50
кому замало? вам?
софіє, почитайте трохи крім того шо педіатр каже. не завжди перебдєть - то є добре
я не говорю що потрібно слухати тіки педіатрів,ви мене не зрозуміли!є як хороші так і погані лікарі,нічим тут не зарадиш.
дуже Вам дякую,я своє знаю!!!і робитиму так як вважатиму за потрібне)))

просто коли мама пише,що малечі потрібен масаж,а тут відразу ішні матусі та нашо ,не треба,от я не робила...вважаю що перед тим як щось радити,потрібно хочаб запитати чого вона так пише,який лікар призначив іт.д...а не наговорювати на взяточніцтво...воно є нажаль усюди!!!

natorella
16.05.2012, 14:01
не наговорювати на взяточніцтво...
господи - да при чому взятки? говоримо шо лікарі дають заробити масажистам
якби у вас були показання, то ви б давно писали - аааааааа, рятуйте, з дитиною шось не то

мама пише,що малечі потрібен масаж
а лікар який вам його призначив і з яким діагнозом? от чесно, скажіть

sofka08
16.05.2012, 14:18
якби у вас були показання, то ви б давно писали - аааааааа, рятуйте, з дитиною шось не то
якби було як ви пишетен,наврядчи я би на форум писала,думаю швидше повезла дитину на огляд!!!!так як і всяка мама,яка відчувалаб небезпеку для здоровя її маляти і незнала,як з нею справитись!
призначив невропотолог,але перед тим як викликати масажиста,дитину оглянуло ще 2 лікаря,і один з них хірург(друг сімї,і саме він підтвердив що гіпертонус,і якщо не розмасовувати,до в подальшому буде тяжкіше це виправити,він не казав "неможливо"!!!казав важче!!!тому і робила масаж!і небачу в цьому ніц поганого,враховуючи те,що дитині подобалось!

Hanny
16.05.2012, 14:19
я не говорю що потрібно слухати тіки педіатрів,ви мене не зрозуміли!є як хороші так і погані лікарі,нічим тут не зарадиш.
дуже Вам дякую,я своє знаю!!!і робитиму так як вважатиму за потрібне)))
просто коли мама пише,що малечі потрібен масаж,а тут відразу ішні матусі та нашо ,не треба,от я не робила...вважаю що перед тим як щось радити,потрібно хочаб запитати чого вона так пише,який лікар призначив іт.д...а не наговорювати на взяточніцтво...воно є нажаль усюди!!!
Напишу про наш досвід! При народжені Софійці потянгнули ручку, неонатолог мене добряче лякала і про масаж говорила , що без нього не обійдеться!!! Я попросила викликати невропатолога на консультацію - висновок-потянута чи задавлена ручка в плечовому сублобі (ну щось типу того) з рекомендацій - 2 тижні мазюкати траумельом і УСЬО!!!
В місяць пішли в поліклініку до невропатолога, допоки я не заікнулася за ручку всьо було ідеально, рефлекси в нормі і т.д. Після почутого - масажики і то кілька курсів!!! Наталя добре пише: одні лікарі дають заробити грошенят іншим (читай масажистам) !!! В кожного інша ситуація, але перед тим як кликати масажиста я думаю, краще проконсультуватися в невропатолога толкового, а не просто в педіатра!!!

sofka08
16.05.2012, 14:25
В кожного інша ситуація
саме так,у нас інша ситуація ,була....

Hanny
16.05.2012, 14:28
саме так,у нас інша ситуація була....
малось на увазі те, що не залежно від діагнозу - педіатр не компетентний щоб призначати масажі!!!

Nastylove
16.05.2012, 14:33
враховуючи те,що дитині подобалось
Чесно, мені якось не вкладається, з одного боку гіпертонус, з іншого- дитині подобається. Хіба при гіпертонусі при розмасажуванні тих м"язів дитина не буде то відчувати, їй не буде боляче?
Я бачила одного разу в нашої масажистки дитину якій масаж не те що був би бажаний він був їй необхідний! в дитини була родова травма, хребет м"язами не підтримувався зовсім, сідниці одна вища іншої, про складочки взагалі мовчу дитина постійно плакала, майже не спала. Через деякий час її побачила, дитину було не впізнати.

Hanny
16.05.2012, 14:33
Промовилась сьогодні одна мамуся на площадці, що сама просить щоб призначили масажі, бо їй подобається яка дитина активна стає!!! Я думаю про такі випадки дівчата пишуть, чи масажі - бо то так файно, швидше сяде, піде, ніхто ж не критикує коли описують реальний діагноз !!!

sofka08
16.05.2012, 14:46
Чесно, мені якось не вкладається, з одного боку гіпертонус, з іншого- дитині подобається. Хіба при гіпертонусі при розмасажуванні тих м"язів дитина не буде то відчувати, їй не буде боляче?
було боляче,кривився, не плакав,але загалом весь масаж по тільцю дитинці доставляє задоволення!

DesperateHousewife
16.05.2012, 14:49
Та, ми ще у Львові ( в нас довгий візит :) ). Йдемо до тутешніх лікарів (бо я цьоцю вже задовбала, то вона мене заведе до спеціалістів :) ) потім напишу, що сказали і чи будем робити масажі.
Я була однозначно настроєна робити, а теперр вже вагаюсь.

natorella
16.05.2012, 15:36
була однозначно настроєна робити, а теперр вже вагаюсь
якшо не яскраво виражена кривошия - так шо аж припухлість чи то набряк, то я б не парилась

Nana11
16.05.2012, 20:08
івчата, у нас пупкова грижа, сказали після 1.5-2р тре прооперувати
у когось таке було?
В мене в дитинстві була пупкова грижа, і я навіть вже більша була то памятаю як всі хірурги при оглядах казали робити операцію, мама мене просто з 3-х років віддала на танці, потім на спортивну аеробіку, кароче я качала прес там і з часом пупок втянувся, зараз взагалі вже як в людей:girl_haha: Може переросте, не панікуй, підросте заставляй качати прес.

olangel
21.05.2012, 23:59
Дитина заходиться, не можу заспокоїти, навіть циця не допомагає(((((спав і підірвався... перша думка про зуби! Нурофен в цьому плані допомагає?!

olenkastar
22.05.2012, 00:08
перша думка про зуби! Нурофен в цьому плані допомагає?!
в якому? щоб заспокоїти?
Оляяя!!! Нурофен- то нафігнада!
З власного досвіду- пробую все, буквально все, що спадає на думку- масаж животика, водичка в ванні, ношу стовпчиком, лежачи, показую іграшки, підкидаю, відволікаю. Щось та й поможе :)

Дитина заходиться, не можу заспокоїти, навіть циця не допомагає((
За цей допис olangel подякували 4,294,967,295 разів:
-то тільки вмене такий глюк? стільки подяк за пару хвилин?

olangel
22.05.2012, 00:52
Оленка, НІЧОГО йому не допомагало(циця і холодна зубогризка, або фітбол+стовпчик заспокоювало на пару сек)він аж синів від плачу, голос зірвав((( а ще в нього грижа, не можна нам плакати((((( дала 1,5мл Нурофену....зараз лежить біля мене присмоктавшись до циці, сподіваюсь, що присплю :)
А ще мали скріз сон перевертається на живіт і кудись намагається гребсти, або так їсти,або просто плаче, а ще любить мені на живіт вилізти і так подрімати...то такий вік, стрибок у розвитку, чи зубки?((( бо все списується на зубки....
-то тільки вмене такий глюк? стільки подяк за пару хвилин?
Ооооого! Мені це теж видно))))

Hanny
22.05.2012, 01:03
чи зубки?((( бо все списується на зубки....
в моєї Софійки ідентична поведінка при прорізуванні зубчиків!!!
Засинала на мені зверху під пісеньку і легке погойдування, навіть циці не брала, хіба як була дуже голодна ( а тепер надолужує, бо циця як в перші місяці), вдень заспокоювала ванна, засинала і спала в слінгу під музику, Нурофен давала, але коли вже температура скочила до 39 з копійками і доня при тому сильно плакала!!!

olangel
22.05.2012, 01:23
вдень
заспокоювала ванна, засинала і спала в слінгу під музику,
та в день ніби більш-меньш норма, воно меньше болить, а от на ніч( а температурки нема, а як є, то вона нас сильно не турбує, дуже багато спимо...щось цей місяць в нас тяжкий...
А водичка часто допомагає, навіть просто кран включити, а тут ні крн, ні ванна, ні душ....
Він в мене просто дуже спокійний(в плані плачу), завжди є самий найліпший антидеприсант - циця, але коли він розривається і чоловік якось недовірливо дивиться, то втрачається впевненість, що робиш правильно...зараз спить біля мене)))))як це добре коли дитинці добре))))))

Hanny
22.05.2012, 01:35
і чоловік якось недовірливо дивиться, то втрачається впевненість, що робиш правильно...
Знаю, вірю, в мене часом такі погляди в моєї мами!!! Все Ви правильно робите, циця і мамине тепло і любов - більше нічого особливого не треба ну і терпіння!!!

olenkastar
22.05.2012, 10:09
А ще мали скріз сон перевертається на живіт і кудись намагається гребсти
моя вже це переросла)) таке теж було- гребла гребла і головою об бильце ліжка-бах!:girl_haha:

natorella
22.05.2012, 10:44
чоловік якось недовірливо дивиться,
того ти і паришся
я на чоловіка не звертаю уваги тоді - не подобається що дитина плаче - заспокой

DesperateHousewife
23.05.2012, 18:21
Ми сьогодні нарешті вибрались в поліклініку. Сказав хірург, що в нас кривошиї як прямого показу до масажу нема, що дитина нормально тримає голову, повертає в дві сторони, а те що має улюблену сторону - то нормально. Алк сказав, що укріпляючий масаж можна, "бо то не завадить". Нервопатолог сказав, що масажі нам би тре було зробити, бо мали б вже перевертатись і з живота на спину, і зі спини наживіт, а ми тільки перевертаємось з живота на спмну, а зі спини тільки на бік лягаєм, а далі не хочемо.
То вирішила таки масажів не робити. Будем через місяць вдома, то підем на плавання.

napoleona
23.05.2012, 18:27
Нервопатолог сказав, що масажі нам би тре було зробити, бо мали б вже перевертатись і з живота на спину, і зі спини наживіт
ви у Параскеві були? ми теж не переверталися зі спини на живіт, поки не почали сідати і нічого страшного не було, ми просто ліниві, от на живіт їй було цікаво, то вона і поверталася, я навіть тим не переймалася

cherepashka
23.05.2012, 18:28
Мамуськи, чи можуть на зуби бути такі симптоми: сопельки водичкою, мокрий кашель (з рвотою, сьогодні випльовує густі соплі), зелені каки, температура почала підніматися - зранку було 38, зараз 39. Знаю, що прорізається верхній зубчик. Чекати, що само пройде, коли зуб вилізе, чи все ж вірусяку зловили і треба лікувати?

natorella
23.05.2012, 18:57
вирішила таки масажів не робити.
воооооот, прально
дитина ваша нікому нічого не винна. всьо буде

olenkastar
24.05.2012, 09:43
а те що має улюблену сторону - то нормально. Алк сказав, що укріпляючий масаж можна, "бо то не завадить".
мої діти обоє мали улюблену сторону досить довгий час. певно місяців до 5-ти-6ти. Потім само собою минулося.

амуськи, чи можуть на зуби бути такі симптоми:
ні. то не зуби. то інфекція, підхоплена на фоні ослаблення імунітету через зуби.
але панікувати не треба - як і з всякими іншими інфекціями організм сам бореться, основне щоб він мав достатньо рідити і вітамінчиків.
Ми в таких випадках налягаемо на фрукти, вітамінні чаї. Зваріть ромашки , давайте пити дитинці. Шипшинку добре дуже, вітаміну С там багато.

Corena
24.05.2012, 14:58
Дівчата, моя дитина останніми днями їсть, спить і какає, як новонароджена.
з рук неможливо спустити, плаче, обнімає за ноги, візьму на руки, то відразу під майку і до циці. нацицяється, задрімає, проснеться і знову по кругу. я до вечора сама вже ніяка від такого ритму. а ще какуняє по 3-4 рази вдень, і раз вночі!
що то таке? на зуби? бо в нас так і нема ще ніц, хоча ясна вже давно такі тверді, але зараз то навіть не можу подивитись до ротика, не дає.

cherepashka
24.05.2012, 16:04
налягаемо на фрукти, вітамінні чаї. Зваріть ромашки , давайте пити дитинці. Шипшинку добре дуже, вітаміну С там багато
Та вона в мене крім циці нічого не п'є. Їсти хоче, але одразу рве. Вчора цілий день проспала на мені в слінгу з температурою 39. Я їй нічого не давала. Сьогодні вже прокинулась без температури. Кашляє вже набагато менше, але досі є сопельки і виглядає вимученою. Сподіваюсь, йде на покращення.

olya_d
27.05.2012, 13:33
А ми таки лежали в лікарні - коли я почула, що малого щодня більше і більше затягує, була також осиплість голосу і вночі був сильний задушливий кашель, то вирішила не тягнути. Як виявилось - ларинготрахеїд у нас (перед тим старший хворів тим).

Gloria Tempus
27.05.2012, 15:17
Ми сьогодні нарешті вибрались в поліклініку. Сказав хірург, що в нас кривошиї як прямого показу до масажу нема, що дитина нормально тримає голову, повертає в дві сторони, а те що має улюблену сторону - то нормально. Алк сказав, що укріпляючий масаж можна, "бо то не завадить". Нервопатолог сказав, що масажі нам би тре було зробити, бо мали б вже перевертатись і з живота на спину, і зі спини наживіт, а ми тільки перевертаємось з живота на спмну, а зі спини тільки на бік лягаєм, а далі не хочемо.
То вирішила таки масажів не робити. Будем через місяць вдома, то підем на плавання.

Наш малий теж мав улюблену сторону, але як почав вертіти головою, то тепер і точно не скажеш, яка улюблена:). Але раніше на масаж ми 10 днів ходили і то зовсім не шкідливо. Навпаки, дитині дуже гарно ручки-ніжки розробили, особливо, дуже рухливі в суглобах стали. А тепер гімнастику вдома робимо. Малому то дуже подобається, бо він у нас і так шустрий, а так хоча б трохи його енергії вихід знаходить:).
Але якщо ви вирішили на плавання ходити, то це взагалі класно. Мабуть, водна гімнастика ще краще, ніж масаж.