КПК

Показати повну версію : Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Virginia
04.12.2011, 12:02
Початок обговорення знаходиться тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40793)
то власне поза для висаджування. дуже добре помагає
Мама каже, що як тільки мала сяде, зразу купить їй горшок:)

а їм я все
нажаль не можу таким похвалитись, бо моя мала реагує червоними плямами на їжу. От як з"їм шокодад, ч вип"ю каву то ті плями зразу стають більшими і сильно чухаються. Коли не їм, то вони всерівно є, але менші... ніяк не можу визначити від чого вони:girl_sad: І порошок міняла, і продукти всі міняла і пробували тиждень не купати, нічо не допомагає:(

Strekoza
04.12.2011, 15:28
то власне поза для висаджування. дуже добре помагає

Саме хотіла спитати про висаджування. Така справа - ми не висаджувались з народження (вагітною перечитувала тему, але з першою дитиної якось важко мені все дається осягнути - першочерговим було налагодження ГВ, коліки, одним словом, не висаджувались).
Малому майже 6 міс., почала не так давно практикувати те, про що пише Virginia
правда не висаджувала, але роздягала малу, брала її на руки так ніби сидячи, спирала спинкою до себе, ніжки вгору і притискала, то вона і пукала і пісяла і какала
Так от. Два рази в каках сина при такому висаджуванні помітила крапельки крові (зовсім трошки). Читала в Сірзів, що то не страшно, дитина тиснеться і може тріснути судинка. Але коли я не впильную і він какає в памперс, крові нема. Може я щось не так роблю, дівчата, підкажіть.

А відносно кольок і пуків - це взагалі болюча тема - зараз хіба трохи легше стало, але ж ми вже такі великі. При перераховане (на животик викладаю, танцюю живіт до живота, ...) помагає так собі. Я вже з тим змирилась і просто чекаю, коли переростем. Ну і на циці сину добре пукається. А на живіт коли не хоче дитина лягати, носимся по хаті "літачком" і масую пуз за годинниковою стрілкою. Солодке теж намагаюсь обмежувати (пра, деколи зриваюсь :))

natorella
04.12.2011, 15:46
не хочеш печеньок, всякої мучної солодкої фігні)))
але їм, не багато, правда)))

першочерговим було налагодження ГВ, коліки
про коліки
коліки - це фактично не гази, а невралгічне.
на мій хлопський розум - дити, наприклад хоче пісяти, мама чує плач - дає цицю, дитина поїла, хоче пісяти, далі плаче, мама якшо не висаджує, то дитина хникає поки не попісяє, мама думає на коліки
діти часто не можуть розслабитисьдолсить довгий час, тому довго плачуть

і ше - помітила що юра в класичний час кольок - вечір з 18 год десь - пісяє досить часто.
тобто без висаджування він би постійно плакав-просив пісяти-пісяв-плакав бо мокрий-їсти і так без кінця

Dolche
04.12.2011, 15:56
я вже думала що наші коліки скінчились, а то вони тільки почались
коли в малої закінчились коліки, я так зраділа, думала, ну нарешті, а в малого сильних не було, аж вздихнула. Та не тут то було, через тиждень (десь у 2,5 міс.) почались у малого дуже сильні. Допомагав лише ріабал і масажик животика. Зараз нам минуло 4, то вже десь 2 тижні як їх немає.
А в малої час від часу, правда вже рідко, животик теж поболює, то відразу даємо ріабал і все проходить.

а їм я все
і я їм практично все. Вводила продукти поступово, немали ні на що алергії. То ж тепер спокійно все їм. Крім цитрусових, йде Новий рік, так мандарини захочеться, мабуть спробую :)

До речі, стосовно сухості шкіри у малюків, вже все пройшло, шкіра знову гладенька і шовковиста. Не знаю що саме допомогло, бо пробували і пластівці, і спеціальний засіб від сухості шкіри. Але результатом я довольна. То ж дякую за ваші поради. Зараз знову їм солодке і бачу, що сухість не від того :)))

natorella
04.12.2011, 16:11
Мама каже, що як тільки мала сяде, зразу купить їй горшок
і шо? почнеться дрєсіровка і знову нерви?
раджу все ж перечитати про висаджування і пробувати

Halina
05.12.2011, 23:06
З'явилась у нас якась мандруюча червона пляма. Цілий день спостерігаю за нею. Ситуація така: на лиці (часом на голові) появляться одна, а інколи пару червоних плям які за пару хвилин зникають, а потім через годину появляться в іншому місці. Що то може бути? Викликати лікаря чи ще трохи почекати?

Virginia
06.12.2011, 12:18
в моєї малої завжди якась гаряча голова, температури нема. Що то таке???

SoLana
06.12.2011, 12:25
Думаю все ок. В маленьких діток таке може бути. В моєї теж таке було десь до місяців 7

Strekoza
06.12.2011, 16:01

Virginia, мені також іноді здається, що малий гарячий, але, думаю, то наші страхи, тим більше, якщо нема температури. Ну і в мене часто руки є холодними :)

про коліки

Ну, коліки - то взагалі окрема тема. Певно я недобре вжила це слово (так мені здається, що в нас кажуть "коліки" на будь-який плач дитини в ранньому віці). Наш знайомий педіатр сказала, що якщо ви знаєте, чому плаче дитина і можете дати тому раду - це НЕ коліки.

В мого малого зараз такі проблеми (і плачі, відповідно):
1. зригування - ще не перейшло, сподіваюсь, буде сидіти, стане легше - при чому це зригування його турбує, часто не дає заснути
1. відригування - коли малий їсть, таке враження, що молочко попадає в резервуар з повітрям :(, де воно береться - невідомо, з прикладанням все ок, дисбалансу заднього і переднього молока ніби нема
3. гази - буває, прокинеться, кричить криком, даю цицю (або не даю, як в ту секунду не можу) - пукне, відразу заспокоюється

Оце зараз нас турбує, найгірше, що сина погано спить, не завжди, правда. От коли невиспаний, тоді і хникання.

Відносно висаджування - точно вловлювала сигнали, коли він був менший

дитина хникає поки не попісяє, мама думає на коліки - саме так це і виглядало. Не висаджувала, бо якось не дала собі з тим ради. Перед мамами, які це практикують - знімаю капелюха

natorella
06.12.2011, 16:29
в моєї малої завжди якась гаряча голова, температури нема. Що то таке??
чоло пробуєш (я на ти, ок?)
чи сама голова?
бо якшо голова (не чоло) - то так у всіх

---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

Перед мамами, які це практикують - знімаю капелюха
та то так просто
я спочатку думала шо не дам ради
а зараз навіть багаторазові все рідше використовую
штани вдягла
наразі часто буває шо навіть пісяє на вимогу мами
тобто коли треба виходити і я юру тримаю над мисочкою, то він подумає-подумає і попісяє, бодай чуть-чуть (і хтось най ше скаже шо діти не регулюють дію сфінктера)

Artemida
06.12.2011, 16:40
в моєї малої завжди якась гаряча голова, температури нема

В мого Артема до сих пір голова гаряча буває (потилиця). І завжди так було. Моя мама вічно кіпішувала через це)))

Strekoza
06.12.2011, 16:44
та то так просто

Може, й так, але зараз я вже можу "висадити", а коли синуля був зовсім маленький, реально було страшно тримати таку козявку в позиції для висаджування. Кажу - чи то так, бо перша дитина, чи то я така переполохана мама :)

Artemida
06.12.2011, 16:52
Допомагав лише ріабал і масажик животика

Нам ні Ріабал, ні масажик не до помагає.
В Дмитрика проблеми з животиком почались на другому тижні.З Артемом такого не було, тому для мене це нове. Вже пробували і Еспумізан, і чаї я всякі вживаю (фенхель, кріп, кмин), а толку мало. На нічку часто коліки його мучать, а газики взагалі практично постійно. Деколи рятуємся пеленочкою, деколи носінням животик до животика, а коли вже несила на то дивитися, то ставлю трубочку. Малий після того так гарно засинає. Про дієту свою взагалі мовчу - скоро на стіни полізу від тих обмежень, правда дозволяю собі шматочок пряника чи халви зранку. Але не думаю, що його від того так сильно дує.

Свекруха мене вже замучила з своїми допоюваннями. Постійно жужить над вухом, щоб давати малому кропну воду, ромашку і тому подібне. В суботу таки вмовила мене влити в нього три піпетки ромашки (але я дурна, що піддалась). Результат - малий кричав всю ніч, весь ранок+пронос шалений..... Єдиний плюс - свекруху поки попустило, з порадами притихла.

---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

та то так просто

А я ніколи і не пробувала. Певно я теж переполохана)))
Тепер питання: Як відстність-наявність памперса на дитині впливає на газики та коліки?

olenkastar
06.12.2011, 17:09
, то ставлю трубочку. Малий після того так гарно засинає.
є й інша сторона медалі. до трубки може звикнути і потім буде самому важко покакати.

Orman
06.12.2011, 17:11
А я ніколи і не пробувала. Певно я теж переполохана)))

це зовсім не страшно :)

Тепер питання: Як відстність-наявність памперса на дитині впливає на газики та коліки?

я так собі міркую, що памперс животик перетискає - не дає попукати, ну і дискомфорт від еребування у власних випорожненнях не додає дитині спокою

Artemida
06.12.2011, 17:31
до трубки може звикнути і потім буде самому важко покакати

Я з того питання консультувалась вже у не одного лікаря.Сама чула таке, тому довго не хотіла використовувати трубочку. Всі кажуть, що це не так абсолютно. Тобто коли ЖКТ дитини сформується остаточно (близько 3-4 місяців), необхідність у всяких трубочках відпаде і дитина самостійно какатиме. Ну нема ж таких діток, які не вміють самі це робити, н-д після року.... Може я і не права,але, на мою думку, краще вже трубочка, ніж Ріабал (інструкція до нього мене чогось лякає). Це у випадку, коли вже нічого не допомагає

---------- Додано в 16:28 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

це зовсім не страшно

Спробую вже сьогодні:girl_smile:

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

памперс животик перетискає - не дає попукати

Таке допускаю
дискомфорт від перебування у власних випорожненнях не додає дитині спокою

Чесне слово, в нас ше такого не було. Коли мале какає чую відразу, тому підгузник зразу знімаю. В каках дитина ше не спала:girl_smile: Ну хіба на хрестинах дві годинки, бо хресний тато нікому не сказав, що в нього на руках Дмитрик попукав-покакав. Шкода йому було, що ми його тормошити будемо)))) Але дитина спала як свята:girl_crazy:

МарянаК
06.12.2011, 17:34
На нічку часто коліки його мучать, а газики взагалі практично постійно
В нас були такі самі проблєми, але якось "випадково" я зауважила шо дуже файно Андріанця ви/про/пукувалась коли була в такому дит.кріселку, шо вібрувало так легенько від Фішер Прайс ми мали. Видно вона від той вібрації розслаблялась і все файно виходило само :).

olenkastar
06.12.2011, 17:41
Ну нема ж таких діток, які не вміють самі це робити, н-д після року....
є(((( знаю такого особисто

Artemida
06.12.2011, 17:47
є(((( знаю такого особисто

А причина? Невже трубочка?

nattsol
06.12.2011, 18:03
(і хтось най ше скаже шо діти не регулюють дію сфінктера)
гг, мені в неділю доводили, що дитина до року-півтора терпіти не вміє, але так і не пояснили, як моя дитина з 1,5 - 2х місяців може цілу ніч спати сухенькою)))) і це при тому, що (в сукупності) десь половину ночі висить на циці

napoleona
06.12.2011, 18:07
цілу ніч спати сухенькою)))
я того добиваюся, але спочатку ми спали до 00 сухі, потім до 3год а тепер аж до 5 ранку, то такий кайф, але у нас дуже багато промахів, особливо тепер

Virginia
06.12.2011, 18:22
чоло пробуєш (я на ти, ок?)
чи сама голова?
сама голова. А якщо чоло, то є тем-ра, чи як?

olenkastar
06.12.2011, 18:24
ама голова. А якщо чоло, то є тем-ра, чи як?
є люди, які відають тепло, а є навпаки. мій чоловік постійно теплющий, а я навпаки.
мо в вас такий випадок?

Osya
06.12.2011, 18:25
В мене виникло цікаве питання, це правда що дівчаток до 6 місяців не можна садити? Бо в мене мала в навівлежачому кріслі, собі сідає і іграшками бавиться(5 місяців).
А знайома примусово дитину кладе і не дозволяє підніматися навіть за пальчики коли тримаєш.

Virginia
06.12.2011, 18:29
А знайома примусово дитину кладе і не дозволяє підніматися навіть за пальчики коли тримаєш
от цього якраз категорично не можна робити!
Казали, що дівчаткам не можна сідати до 6 міс., бо буде загиб матки. Брєд! От якщо довго сидить підперта дитина і ще не рівно (бо не вміє), то напевно може бути сколіоз, але точно стверджувати не буду. Я свою малу саджу по трошки, вона береться за пальчики і сідає, так 2-3хв сидить тримаючись... Доречі вчора вже сиділа рівненько і не трималась, десь хвилину. Довго вона в мене сидить, до 5хв.

Osya
06.12.2011, 18:33
От-от і дитина мучається. хоче сісти а їй не дозволяють.
І це мені кажуть знайомі які живеть з мамами, тобто це напевно від старшого покоління.
Згадала ще одне смішне, потрібно дитину привчити до соски(навіть якщо відмовляється), щоб холодного повітня не надихалась :girl_impossible:

nattsol
06.12.2011, 18:55
я того добиваюся, але спочатку ми спали до 00 сухі, потім до 3год а тепер аж до 5 ранку, то такий кайф, але у нас дуже багато промахів, особливо тепер всі діти різні) є й дорослі, які мусять хоч раз вночі вийти в туалет) загалом не варто засмучуватись через промахи; я часом розслаблялась і просто робила "підпопник" з пеленки, бо пріоритетом було не попадання в тазок, а доціна гола дупця) все прийде з часом: в нас за останній місяць було лише 2 промахи, та й ті через лінь)

panikvarts
06.12.2011, 18:55
це правда що дівчаток до 6 місяців не можна садити?
В мене завжди стосовно цього питання виникало зустрічне: а якщо та дівчинка, наприклад, сама вже сідає в 5,5 місяців, тоді що - примусово її класти і не дозволяти садитись?
Дитина, якщо готова самостійно сидіти, має сидіти.

natorella
06.12.2011, 19:30
Як відстність-наявність памперса на дитині впливає на газики та коліки?
перетискає - це перше
друге - на мій такий розум:
- дитина хоче випорожнитись, подає сигнал, але оскільки в підгузнику, то мус робити справи в нього, нервується, але пісяє\какає
- не відчуває шо процес відбувся і знов нервується
звідси нерви

olenkastar
06.12.2011, 19:33
сама вже сідає в 5,5 місяців, тоді що - примусово її класти і не дозволяти садитись?
сідає? як саме? з якого положення?

Nana11
06.12.2011, 20:07
мені в неділю доводили, що дитина до року-півтора терпіти не вміє, але так і не пояснили, як моя дитина з 1,5 - 2х місяців може цілу ніч спати сухенькою))
Я Вам по доброму заздрю, бо навіть я так терпіти не вмію, встаюпопісяти по 2-3 рази за ніч:girl_crazy:
мене виникло цікаве питання, це правда що дівчаток до 6 місяців не можна садити? Бо в мене мала в навівлежачому кріслі, собі сідає і іграшками бавиться(5 місяців).
Моя теж в спеціальному кріслі для немовлят підпирається ззаду ліктями і так поки не змучиться сидить, то правда не зовсім 100% сидить але майже. А знайомої доця в 5 місяців береться за боки візка, підтягується і сідає, ну і що тим дітям попробиш? насильно назад теж чула шо садити не можна.Наша знайома педіатр на то сказала "Хоче сідати сама- нехай сідає, не заваджаємо, але самі ми її не садимо", так того і дотримуюся.:girl_smile:

panikvarts
06.12.2011, 20:56
сідає? як саме? з якого положення?
маю на увазі, коли сама підтягується до сидячого положення, за щось тримається (в колисці, калясці), може так кілька хв сидіти, інколи без підтримки.
діти можуть сідати по-різному, як і по-різному повзають, але суть залишається та ж сама:
Хоче сідати сама- нехай сідає
просто без фанатизму з боку батьків якомога швидше посадити дитину.
До речі, десь нещоднавно читала, що батьки неправильно оцінюють поведінку дитини: коли батьки дають їй свої пальці/руки і дитина намагається підтягнутись, вони вважають, що дитина вже хоче сісти і намагаються якомога швидше пришвидшити цей процес. А насправді так проявляється природній рефлекс дитини - тягнути все до себе: але оскільки дитина значно легша, ніж доросла людина, то виходить, що малеча сама підтягується.

natorella
06.12.2011, 21:04
так проявляється природній рефлекс дитини - тягнути все до себе: але оскільки дитина значно легша, ніж доросла людина, то виходить, що малеча сама підтягується
от так він виглядає

сама підтягується до сидячого положення, за щось тримається (в колисці, калясці), може так кілька хв сидіти, інколи без підтримки
але не сідає дитина так сама

Virginia
06.12.2011, 22:04
Маю ще питання. Мала надуває животик. Лежить бавиться і той живіт надуває, так дуже замітно, і він стає твердим. Не плаче, спокійна. Що це може бути??? Може бути ознакою рахіту?

napoleona
08.12.2011, 18:35
маю питання: чи шкідливо дітям таким приблизно як ми слухати музику у навушніках?
просто мені уже дві мої знайомі сказали, шо я напрягаюся наспівуючи малі(я би це звичайно співом важко назпала, бо голосу нема, але мацьопі нравиться), так от кажуть: " одягни навушники і хай слухає і засинає я так роблю і всьо кльово..."
нє я всьо розумію, але навушніки для мене, то вже занадто...
що скажете?

Virginia
08.12.2011, 18:42
одягни навушники і хай слухає і засинає я так роблю і всьо кльово...

моя б їх зняла, точно! А може б боялась і плакала.

nattsol
08.12.2011, 19:23
як на мене, то найкраще, коли мама сама щось співає-наспівує дитині, бо для неї головне - мамин голос, мамина присутність, а не музичні таланти. а музику (за бажанням) можна вмикати і без навушників, якими і дорослим небажано захоплюватись (особливо "затичками")

я часом просто на ноуті вмикаю українські колисанки або казки, але щось робити без доці по-любе не виходить, бо спить або біля мене, або на руках, або в слінгу) часом відкриває оченята або мацає руцями, чи циця часом не втекла :)

zetta
08.12.2011, 21:00
росто без фанатизму з боку батьків якомога швидше посадити дитину
я не одноразово бачу мамочок з візками де досить таки маленькі діти сидять, вони їх там підпирають всім чим можна і так їздять. такі ше до пів року дітки, навіть як воно вже само сидить , то тряска по дорозі в сидячому положення явно не на користь

algo
08.12.2011, 23:49
В мене проблема як тільки похолодання і вітер губи тріскають до крові. рятуюсь бальзамчиками всякими. в малої теж вже бачу дуже сохнуть губи. чим мастити?

zetta
09.12.2011, 07:56
чим мастити?
маю 100% масло -ши, ше бальзамчик для губ на травах прикупила, минулу цілу зиму мастила кремом з бджолиним воском, від веледи там є хороші засоби.....ну і логічно той самий бепантен мав би добре допомогти.

olenkastar
09.12.2011, 09:40
А знайомої доця в 5 місяців береться за боки візка, підтягується і сідає, ну і що тим дітям попробиш?
в моєї подргули малеча в такому віці почала повзати і вставати біля опори:girl_yes: (тато спортсмен у них:girl_crazy:)

нє я всьо розумію, але навушніки для мене, то вже занадто...
що скажете?
та ясно!
сама посиджу в навушниках, то потім ше трохи голова гудить, а мацьопочці там більше неприємно буде.
в малої теж вже бачу дуже сохнуть губи. чим мастити
моя старша таке мала в першу зиму. мастила пуреланом перед виходом.

algo
12.12.2011, 19:27
В малої завжди на язичку був білий наліт. останні два дні він жовтувато-коричневий. ніби нічого такого не їла, іграшки передивилась, ніби нема оражевих. в когось було таке?прочитала що в дорослих це може бути ознакою поблем з травленням. по діток не пишуть.

kati
12.12.2011, 19:56
останні два дні він жовтувато-коричневий.

в Сашки таке було-десь в місяців 9-10... Лікар сказала потримати його рішки на дієті-за тиждень десь пройшло

Tanju
12.12.2011, 20:16
І в нас таке було, після прийому антибіотиків( я з цим пов'язала). Також потримала на дієті малу пару днів. Лікарка казала , що можливо грибок и радила давати щось протигрибкове ( не пам'ятаю назву), але я не давала і за пару днів все минуло.

olenkastar
13.12.2011, 10:17
. останні два дні він жовтувато-коричневий. ніби нічого такого не їла,
не обовязково їсти шось "таке". може бути і від емоцій чи думок поганих, а матеріалізувалося на дитині ( як і всі наші думки діїї відображаються на здоровї дітей).
фізично- можна присісти на кефір і якісь бактекрії, а психічно- хороший добрий фільм, аромотерапія, ванна розслабляюча або вечір обійм (і не тільки ;) ) з чоловіком ( то нам завжди допомагає:girl_tender:)

algo
13.12.2011, 10:24
може бути і від емоцій чи думок поганих, а матеріалізувалося на дитині
Дійсно можливо. завтра маю йти рвати зуб і вже декілька днів якась знервована з того приводу. набагато ліпше то раптово робити, а то так готуюсь до тої події, що ноги вже пару днів трясуться!

olenkastar
13.12.2011, 10:41
Дійсно можливо
а видиш)) я шаманка, все знаю:girl_crazy:
може коньячку для зняття стресу і для сміливості?
я минулого року пломбувала 4 зуба без анестезії (сама відмовилася, підозрювала що вагітна і не хотіла колоти собі анестезію- терпіла наживу)

сяняНЯНЯ
17.12.2011, 10:05
Мій малий має мокрий кашель,соплі густі жовті,лікарка слухала в четвер,коли він тільки починав кашляти,то казала мастити спинку-грудки маззю( я маю др.Тайса),але тої ночі він вже дуже мало спав,плакав постійно...його то мучило...от скажіть,чим таких діток лікують?,бо лікарка прийде пізніше послухати,напевно вже шось випише

olenkastar
17.12.2011, 10:18
..от скажіть,чим таких діток лікують?
любовю і обіймами)) + багато циці.
кашель мокрий- може відкашлювати соплі. Наша Христя місяць тому мала соплі- нічого не робили (хіба на ніч носоль,щоб леше спала),все само пройшло,правда не за тиждень а за два з половиною.
Сама вживай побільше вітаміну С(ківі, узвар, шипшина), малому перепаде з молочком.
А ще Света- Сюзі давала кльову пораду- купати і добаваляти в воду аромамасло лаванди (2-3 каплі на велику ванну я беру), але капати на сіль і і в воду,щоб сіль ввібрала в себе масло, бо якшо попаде на шкіру малюка-попече. Ми так за Светиною порадою купалися - допомагало.

napoleona
17.12.2011, 10:46
аромамасло лаванди
а де його купляти? і то капати на просту сіль чи морську?:girl_blush2:

natorella
17.12.2011, 10:52
де його купляти?
вчора бачила в палаці мистецтв
дядечко один продавав всяку натуральність
ну і на стометровці на ярмарку є косметика криму. там попитай

капати на просту сіль чи морську?
я купую морську сіль в італійців
нею і носа промиваю

olenkastar
17.12.2011, 11:29
а де його купляти?
в аптеці, в ватсонс в супермаркетах може бути ( не у всіх), в екомагазинах.

і то капати на просту сіль чи морську?
на яку хочеться)

Victi
17.12.2011, 11:40
чим таких діток лікують?
Як кажуть про мене бабусі - дитина хвора, а ти не лікуєш.
А взагалі як вже писали багато пити (в вашому випадку циця) і свіжого повітря. Як тільки малий підкашлює стараємося гуляти навіть більше ніж зазвичай.

сяняНЯНЯ
17.12.2011, 15:06
кашель мокрий- може відкашлювати соплі
саме так...була щойно лікарка,теж казала добре прочищати носик,робити масажик "вібруючий" і ніби все) ще носити вертикально,що ми і так робимо)
і давати пертусин 0,5 ч.л. 3 рази на день.

Nastylove
17.12.2011, 16:25
Дівчатка, в малого з ночі температура 38, в 11 год ранку дала Нурофен, через годинку температура спала, цицю їмо постійно, спати не хоче ніяк, от тільки що годинку поспав на руках, але весь час будився (ніч теж не спокійна була) думаю то на зубкияле ясна не червоні і не припухші, що скажете? просто в хаті хвора свекруха, вже тиждень хворіє, то я переживаю, щоб малий не захворів!

natorella
17.12.2011, 16:45
що скажете?
а шо хочете почути?
навіть якшо і якийсь вірус - циця/руки/мама - всьо лікарство

Nastylove
17.12.2011, 17:02
Хочу почути, що то, мабуть, все ж таки зубки, бо так не хочу щоб він хворів!

natorella
17.12.2011, 17:09
Хочу почути, що то, мабуть, все ж таки зубки
вибачте, але як ми можемо знати?
дивіться по дитині, темп-ра, соплі, кашель, поведінка - то й будете знати
бо діагноз по аватарці - то трохи несерйозно

Nastylove
17.12.2011, 17:22
я сподівалась почути, що в когось теж була схожа ситуація, бо окрім температури і неспокійного сну, ніяких проявів чи вірусу, чи зубок не маємо. у всьому іншому поведінка дитини нічим не відрізняється від звичайної.
Я не прошу діагнозу, хотілось підтримки, бо нервова ситуація в сім"ї (всі ж розумні, пропонують дитині вже ліки давати, то трошки важко морально витримати той натиск)але я не здаюся:girl_mad:, і з температурою в дитини стикаюся вперше (а все невідоме - трошки лякає).ось якось так

natorella
17.12.2011, 17:30
з температурою в дитини стикаюся вперше
тоді пошукайте тему про температуру
я збиваю вище 39,5 навіть
хіба дитина дуже-дуже погано себе почуває
коли зуби - легко вдягнуту на себе в слінг, цицю в зуби і носимся

Nastylove
17.12.2011, 17:35
тоді пошукайте тему про температуру
Дякую.Так і зроблю!
Температура в нас знову піднялась, але дитина її не відчуває, така ж активна як і раніше, а на зубки температура як довго може триматися?

Carpe diem
17.12.2011, 18:40
в когось теж була схожа ситуація

у мене малий температурив, коли лізли верхні зуби. температура 38 (+-) трималася 3 дні, також спав погано, але вень був досить жвавий. нурофен нам не дуже допомагав, ставила свічки Ефералган - збивало досить швидко. а ще капала в ніс Салін, щоб слиз не засихав (бо теж не була впевнена чи то вірус, чи то зуби...) і провітрювала кімнату мало не щогодини. ну і ГВ (хоча, в нього в цей період і до циці апетиту не було)

я збиваю вище 39,5
ех, мені б вашого терпіння!
я теж так собі думала, не буду нічого в дитину пхати. але як побачила на градуснику 38,4 рука сама за свічками потягнулася...

natorella
17.12.2011, 19:48
як побачила на градуснику 38,4 рука сама за свічками потягнулася.
а на дитину не дивились? тільки на термометр?
бо я все дивлюсь на дитину

раз колола укол, шоб заїхати до львова (мали ротавірус), то мусіла, бо в дорогу
а вдома коли - слідкуємо за станом дитини

Carpe diem
17.12.2011, 19:58
бо я все дивлюсь на дитину
та тоже дивлюсь! але хоч бери і не міряй температуру!!! бо

рука сама за свічками потягнулася...

то як захисний рефлекс спрацьовує чи шо...

olenkastar
19.12.2011, 11:48
то як захисний рефлекс спрацьовує чи шо...
неее. то в голові сидить "треба шось зробити":girl_mad:
хто ще не читав про температуру почитайте і заспокойтеся! все так як має бути і головне правильно поводитися, щоб не нашкодити природньому процесу!
7. ТЕМПЕРАТУРА – ЗАЩИТА ОРГАНИЗМА ОТ БОЛЕЗНИ
Беспокоитесь ли вы, когда обнаруживаете, что у ребенка повышенная температура? Тянется ли ваша рука к телефону, чтобы немедленно позвонить врачу? Уверен, что да. Многие родители ведут себя именно так. Медицинские работники – врачи и медсестры – заставили их поверить, что высокая температура всегда опасна. Мало того, они еще и усилили эффект страха, распространив заблуждение, что тяжесть состояния ребенка определяется температурой его тела. Именно поэтому для 30 процентов пациентов поводом обращения к педиатру является повышенная температура.
Когда вы звоните врачу, чтобы сообщить о болезни ребенка, первый вопрос, который он почти всегда задает: «Температуру измеряли?». И далее, независимо от того, какие данные вы ему сообщаете – 38 или 40 градусов, советует дать ребенку аспирин и привести его на прием. Это стало ритуалом практически всех педиатров. Подозреваю, что многие из них говорят заученные фразы, даже если слышат о температуре 43 градуса. Меня беспокоит то, что детские врачи задают не те вопросы и дают не те советы.
В повышении температуры врачам видится что-то чрезвычайно опасное, иначе почему она является их первой заботой? А из их совета дать ребенку аспирин родители неизбежно делают вывод о том, что лечение должно быть медикаментозным и направленным на снижение температуры.
Измерением температуры тела и записью ее показателей в медицинскую карту начинается прием в большинстве детских клиник. В этом нет ничего плохого. Повышенная температура, действительно, представляет собой важный диагностический симптом в контексте последующего обследования. Проблема в том, что ей придается гораздо больше значения, чем стоило бы. Когда врач видит в карте запись медсестры о температуре, скажем, 39,5 градусов, он с мрачным видомнеизменно произносит: «Ого! Надо что-то делать!».
Его озабоченность по поводу температуры – чепуха, причем вводящая в заблуждение чепуха! С самим по себе повышением температуры делать ничего не надо. При отсутствии дополнительных симптомов, таких, как необычное поведение, особенная слабость, затруднение дыхания и других, позволяющих предположить серьезные заболевания вроде дифтерии и менингита, врач должен сказать родителям, что беспокоиться не о чем, и отправить их домой вместе с ребенком.
Принимая во внимание преувеличенное внимание врачей к повышенной температуре, неудивительно, что большинство родителей, по данным социологических опросов, испытывают перед ней огромный страх. Причем страх этот растет пропорционально показаниям термометра, в то время как он чаще всего беспочвен.
Вот двенадцать фактов, относящихся к температуре тела, знание которых поможет вам избежать многих волнений, а вашим детям – ненужных и опасных анализов, рентгенологических исследований и лекарств. Эти факты должен учитывать каждый врач, однако многие из педиатров предпочитают их игнорировать и не считают нужным знакомить с ними родителей.
Факт №1. Температура 37 градусов не является «нормальной» для всех, как нам твердят всю жизнь. Это попросту неправда. Установленная «норма» весьма условна, так как показатель 37 градусов – величина среднестатистическая. У множества людей нормальная температура выше или ниже. Особенно это относится к детям. Исследованиями выявлено, что температура тела у большинства абсолютно здоровых детей 35,9–37,5 градусов и лишь у немногих – ровно 37 градусов.
Колебания температуры тела ребенка в течение дня могут быть значительными: вечером она на целый градус выше, чем утром. Обнаружив у ребенка во второй половине дня слегка повышенную температуру, не тревожьтесь. Для этого времени суток это вполне нормально.
Факт №2. Температура может подниматься по причинам, не связанным с каким-либо заболеванием: при переваривании обильной и тяжелой пищи или в момент овуляции у девочек-подростков в период их полового созревания. Иногда повышение температуры является побочным эффектом прописанных врачом лекарств – антигистаминов и других.
Факт №3. Температура, которой стоит опасаться, обычно имеет очевидную причину. В большинстве случаев повышение температуры, которое может представлять угрозу для здоровья, возникает либо в результате отравления токсическими веществами, либо в результате перегрева (так называемый тепловой удар). Классические примеры перегрева – солдат, теряющий сознание на параде, или марафонец, сходящий с дистанции и падающий от изнеможения на солнцепеке. В таких случаях температура может подняться до 41,5 градуса или выше, что чревато для организма пагубными последствиями. Подобного эффекта можно добиться и перегревшись сверх меры в бане или в джакузи.
Если вы заподозрили, что ребенок проглотил ядовитое вещество, немедленно звоните в центр помощи при отравлениях. Когда такой возможности нет, не дожидаясь неприятностей, срочно везите ребенка в больницу и, по возможности, захватите упаковку от проглоченного средства – это поможет быстро подобрать противоядие. Как правило, проглоченные детьми вещества оказываются относительно безобидными, но своевременное обращение за помощью очень важно.
Немедленное лечение также необходимо, если ребенок теряет сознание, пусть даже ненадолго, после подвижных игр в жару или после бани или джакузи. Звонка врачу в этой ситуации недостаточно. Как можно скорее везите ребенка в больницу. Внешние воздействия потенциально опасны. Они способны подавить защитные силы организма, которые в нормальных условиях не дают температуре подняться до опасного уровня. Распознать такие состояния помогают предшествовавшие им события и сопутствующие симптомы. Подчеркиваю: потеря сознания означает, что ребенок в опасности.
Факт №4. Показания температуры тела зависят от способа ее измерения. Ректальная (в прямой кишке) температура у детей обычно на градус выше, чем оральная (во рту), подмышечная – на градус ниже. Однако у младенцев разница между значениями температуры, измеренной этими способами, не столь велика, поэтому им лучше измерять температуру в подмышечной впадине. Пользоваться ректальным термометром я не советую: при его введении возможна перфорация прямой кишки, а она смертельна в половине случаев. Зачем рисковать, когда в этом нет необходимости?
Наконец, не думайте, что температуру тела ребенка можно определить на ощупь, потрогав лоб или грудь. Это не удастся ни медицинским работникам, ни вам.
Факт №5. Сбивать температуру тела не следует. Исключением являются лишь новорожденные, страдающие от инфекций, причиной которых часто являются акушерские вмешательства в роды, внутриутробные и наследственные болезни. Острое заразное заболевание может стать результатом и некоторых процедур. Например, абсцесс под кожей головы может развиться у младенца от датчиков прибора при внутриутробном наблюдении, а аспирационная пневмония – из-за амниотической жидкости, попавшей в легкие в результате введения матери во время родов лекарственных средств. Заражение инфекцией возможно и во время процедуры обрезания: в больницах легионы патогенных возбудителей (это лишь одна из причин, по которой мои внуки рождены дома).
Если у младенца в первые месяцы жизни поднимается высокая температура, показать его врачу просто необходимо.
Факт №6. Температура может подняться от чрезмерного укутывания. Дети очень чувствительны к перегреванию. Родители, особенно первенцев, часто излишне озабочены тем, не холодно ли их детям. Они укутывают малышей во множество одежд и одеял, забывая, что, если ему станет жарко, он не сможет освободиться от теплых вещей самостоятельно. Если у младенца поднялась температура, не забудьте проверить, не слишком ли он тепло одет.
Если ребенка с температурой, особенно сопровождаемой ознобом, плотно завернуть в толстые одеяла, это спровоцирует еще больший ее подъем. Простое правило, которое я рекомендую родителям своих пациентов: пусть на ребенке будет столько слоев одежды, сколько на них самих.
Факт №7. Большинство случаев повышения температуры связано с вирусными и бактериальными инфекциями, с которыми защитные силы организма справляются без всякой помощи. Простуда и грипп – наиболее частые причины повышения температуры у детей любого возраста. Температура может повыситься до 40,5 градусов, но даже в этом случае причин для беспокойства нет. Единственная опасность – риск обезвоживания от сопутствующих процессов потоотделения, частого пульса и дыхания, кашля, рвоты и поноса. Его можно избежать, давая ребенку обильное питье. Было бы неплохо, если бы ребенок выпивал каждый час по стакану жидкости, желательно питательной. Это может быть фруктовый сок, лимонад, чай и все, от чего ребенок не откажется.
В большинстве случаев вирусные и бактериальные инфекции легко распознать по сопутствующим повышению температуры симптомам: легкому кашлю, насморку, слезящимся глазам и так далее. При этих заболеваниях не нужны ни помощь врача, ни какие-либо лекарства. Врач не сможет «прописать» ничего более эффективного, чем защитные силы организма. Лекарства, облегчающие общее состояние, только мешают действию жизненных сил. Об этом я более подробно расскажу в одной из следующих глав. Не нужны и антибиотики: хотя они и могут сократить продолжительность бактериальной инфекции, но связанный с ними риск очень велик.
Факт №8. Не существует однозначной связи между температурой тела ребенка и тяжестью заболевания. Распространенное заблуждение относительно этого ничем не обосновано. К тому же единого мнения о том, что считать «высокой температурой», нет ни среди родителей, ни даже среди врачей. Родители моих пациентов, а их у меня было очень много, имели на этот счет диаметрально противоположные взгляды. Исследования показали, что более половины опрошенных родителей считают «высокой» температуру от 37,7 до 38,8 градусов и почти все называют температуру 39,5 градусов «очень высокой». Кроме того, все опрошенные были убеждены, что высокая температура указывает на тяжесть заболевания.
Это совсем не так. Точнейшим образом, по часам, измеренная температура ровным счетом ничего не говорит о тяжести заболевания, если оно вызвано вирусной или бактериальной инфекцией. Как только вы поймете, что причина температуры – инфекция, прекратите измерять температуру ежечасно. Отслеживание ее повышения при такой болезни не поможет, мало того, оно только усилит ваши страхи и утомит ребенка.
Некоторые обычные, неопасные заболевания, наподобие однодневной кори, иногда вызывают у детей очень высокую температуру, в то время как другие, более серьезные, могут протекать без ее повышения. Если дополнительных симптомов вроде рвоты или затруднений с дыханием нет, сохраняйте спокойствие. Даже если температура поднимется до 40,5 градусов.
Чтобы определить, легким, вроде простуды, или серьезным, вроде менингита, заболеванием вызвана температура, важно учитывать общее состояние ребенка, его поведение и внешний вид. Все эти моменты вы оцените гораздо лучше, чем врач. Вы куда лучше знаете, как ваш ребенок обычно выглядит и как он себя ведет. Если наблюдается необычная вялость, спутанность сознания и другие настораживающие симптомы, которые продолжаются день–два, есть смысл позвонить врачу. Если же ребенок активен, не изменил своего поведения, причин опасаться, что он серьезно болен, нет.
Время от времени в педиатрических журналах попадаются статьи о «температурофобии» – о необоснованном родительском страхе повышенной температуры у детей. Врачи специально придумали этот термин – типичная для людей моей профессии тактика «обвиняем жертву»: врачи никогда не ошибаются, а если ошибки происходят, во всем виноваты пациенты. На мой взгляд, «температурофобия» – недуг педиатров, а не родителей. И именно врачи виноваты в том, что родители становятся ее жертвами.
Факт №9. Температура, вызванная вирусной или бактериальной инфекцией, если ее не сбивать, не поднимется выше 41 градуса. Педиатры оказывают плохую услугу, прописывая жаропонижающие средства. В результате их назначений тревога родителей о том, что температура может подняться до крайнего предела, если не принять меры, подкрепляется и усиливается. Врачи не говорят, что сбивание температуры на процесс выздоровления не влияет, равно как и то, что человеческий организм обладает механизмом (еще не до конца объясненным), который не позволяет температуре преодолеть барьер в 41 градус.
Только при тепловом ударе, отравлениях и других внешних воздействиях этот естественный механизм может не сработать. Именно в таких случаях температура поднимается выше 41 градуса. Врачи знают об этом, но большинство из них делают вид, что не знают. Я полагаю, что их поведение вызвано желанием продемонстрировать свою помощь ребенку. Кроме того, здесь проявляется общее для врачей стремление вмешиваться в любую ситуацию и нежелание признать, что существуют состояния, которые они не способны лечить эффективно. Помимо случаев смертельных, неизлечимых болезней, какой врач решится сказать пациенту: «Я ничего не могу сделать»?
Факт №10. Меры по снижению температуры, будь то применение жаропонижающих средств или обтирание водой, не только не нужны, но и вредны. Если ребенок инфицирован, то повышение температуры, которым сопровождается течение болезни, родители должны воспринимать не как проклятие, а как благословение. Температура повышается в результате спонтанной выработки пирогенов – веществ, вызывающих лихорадку. Это естественная защита организма от болезни. Повышение температуры говорит о том, что система исцеления организма включилась и работает.
Процесс развивается следующим образом: на инфекционное заболевание организм ребенка реагирует выработкой дополнительных белых кровяных телец – лейкоцитов. Они убивают бактерии и вирусы и очищают организм от поврежденных тканей и продуктов распада. Активность лейкоцитов при этом повышается, они быстро двигаются к очагу инфекции. Эта часть процесса, так называемый лейкотаксис, как раз и стимулируется производством пирогенов, повышающих температуру тела. Повышенная температура свидетельствует, что процесс исцеления ускоряется. Этого не надо бояться, этому надо радоваться.
Но это еще не все. Железо, которое служит источником питания для многих бактерий, уходит из крови и накапливается в печени.
Это снижает скорость размножения бактерий и повышает эффективность интерферона, вырабатываемого организмом для борьбы с заболеванием.
Этот процесс был продемонстрирован учеными в лабораторных опытах на инфицированных животных. При искусственном повышении температуры смертность подопытных животных от инфекции снижалась, а при понижении – повышалась. Искусственное повышение температуры тела издавна использовалось в тех случаях, когда организм больных утрачивал естественную способность этого при болезнях.
Если температура у ребенка поднялась в результате инфекции, не поддавайтесь желанию сбить ее лекарствами или обтиранием. Позвольте температуре сделать свое дело. Ну, а если ваше сострадание требует облегчить состояние больного, дайте ребенку парацетамол соответствующей возрасту дозировки или оботрите тело теплой водой. Этого вполне достаточно. Врач нужен только тогда, когда температура держится более трех дней, появились иные симптомы или ребенку стало совсем худо.
Я особо подчеркиваю: снижая температуру ради облегчения состояния ребенка, вы вмешиваетесь в естественный процесс исцеления. Единственная причина, которая вынуждает меня говорить о способах снижения температуры, – знание того, что некоторые родители не в состоянии от этого удержаться. Если не сбивать температуру вы не можете, обтирание водой предпочтительнее приема аспирина и парацетамола из-за их опасности. Невзирая на популярность, эти средства далеко не безобидны. Аспирин отравляет ежегодно, возможно, больше детей, чем любой другой яд. Это та же форма салициловой кислоты, которая используется в качестве основы антикоагулянта в крысиных ядах, – крысы, съедая его, умирают от внутренних кровотечений.
Аспирин может вызывать ряд побочных эффектов у детей и взрослых. Одним из них являются кишечные кровотечения. Если дети получают этот препарат в период заболевания гриппом или ветрянкой, у них также может развиться синдром Рея – частая причина детской смертности, главным образом из-за воздействия на мозг и печень. Отчасти поэтому многие врачи перешли с аспирина на парацетамол (ацетаминофен, панадол, калпол и другие).
Прием этого средства тоже не выход из положения. Есть свидетельства того, что большие дозы этого препарата токсичны для печени и почек. Обращу ваше внимание и на то, что дети, чьи матери принимали аспирин во время родов, часто страдают от кефалогематомы – состояния, при котором на голове появляются наполненные жидкостью шишки.
Если вы все же решили снизить температуру тела ребенка обтиранием, используйте только теплую воду. Снижение температуры тела достигается испарением воды с кожи и от температуры воды не зависит. Вот почему слишком холодная вода преимуществ не имеет. Не подойдет для обтирания и спирт: его пары для малыша токсичны.
Факт №11. Высокая температура, вызванная вирусной или бактериальной инфекцией, не приводит к поражению мозга и не вызывает иных отрицательных последствий. Страх высокой температуры во многом исходит из широко распространенного представления, что она может привести к необратимому поражению мозга или иных органов. Если бы это было так, паника родителей при повышении температуры была бы оправданной. Но, как я уже сказал, утверждение это ложное.
Тем, кому знаком этот страх, советую забыть обо всем, что его посеяло, и никогда не принимать на веру слов о такой угрозе высокой температуры, от кого бы они ни исходили – от других родителей, пожилых людей или знакомого доктора, дружески раздающего советы за чашкой кофе. И даже если такой совет дала всезнающая бабушка. Права она бывает, увы, не всегда. Простуда, грипп и любая другая инфекция не поднимут температуру тела ребенка выше 41 градуса, а температура ниже этого уровня не причинит долгосрочного вреда.
Не нужно каждый раз подвергать себя страху возможного поражения мозга у ребенка при повышении у него температуры: защитные силы организма не позволят температуре подняться выше 41 градуса. Не думаю, что даже педиатрам, практиковавшим десятилетиями, приходилось видеть больше одного–двух случаев с высокой температурой. Подъем температуры выше 41 градуса вызывается не инфекцией, а отравлением или перегревом. Я лечил десятки тысяч детей и только один раз наблюдал у своего пациента температуру выше 41 градуса. Это неудивительно. Исследования показали, что в 95 процентах случаев повышения температуры у детей она не поднималась выше 40,5 градусов.
Факт №12. Высокая температура не вызывает судороги. Их вызывает резкий подъем температуры. Многие родители боятся высокой температуры у своих детей, поскольку заметили, что ей сопутствуют приступы судорог. Они полагают, что судороги вызывает «слишком высокая» температура. Я хорошо понимаю таких родителей: ребенок в судорогах – зрелище невыносимое. Тем, кто такое наблюдал, возможно, будет трудно поверить, что, как правило, это состояние не бывает серьезным. Кроме того, оно относительно редкое – лишь у 4 процентов детей с высокой температурой наблюдаются судороги, и нет свидетельств того, что они оставляют серьезные последствия. Исследование 1706 детей, испытавших фебрильные судороги, не обнаружило случаев нарушения моторики и не зафиксировало смертельных исходов. Не существует также и убедительных доказательств того, что такие судороги повышают впоследствии риск эпилепсии.
Более того, меры по предотвращению фебрильных судорог – прием жаропонижающих препаратов и обтирание – почти всегда осуществляются слишком поздно и, следовательно,впустую: к моменту обнаружения высокой температуры у ребенка, чаще всего, судорожный порог уже пройден. Как я уже говорил, судороги зависят не от уровня температуры, а от скорости ее подъема до высокой отметки. Если температура резко поднялась, судороги либо уже произошли, либо опасность их миновала, то есть предотвратить их практически невозможно.
К фебрильным судорогам обычно склонны дети до пяти лет. Дети, испытывавшие такие судороги в этом возрасте, в последующем страдают ими редко.
Для предотвращения повторения судорог при высокой температуре многие врачи назначают детям долгосрочное лечение фенобарбиталом и другими противосудорожными препаратами. Если такие средства пропишут вашему ребенку, расспросите врача о риске, связанном с ними, и о том, к каким изменениям в поведении ребенка они ведут.
Вообще же, в вопросе долговременного лечения фебрильных судорог единогласия среди врачей нет. Лекарства, которые обычно используются в этом случае, вызывают поражение печени и даже, как показали опыты на животных, негативно воздействуют на мозг. Один из авторитетов в данном вопросе однажды заметил: «Иногда пациенту полезнее жить обычной жизнью между эпизодами судорог, нежели жить на лекарствах без судорог, но в постоянном состоянии сонливости и спутанности сознания...».
Меня учили прописывать детям с фебрильными судорогами (для предотвращения их повторения) фенобарбитал, нынешних студентов-медиков учат тому же. Сомнение в правильности назначения этого препарата у меня возникло тогда, когда я заметил, что при лечении им у некоторых пациентов судороги повторялись. Это, естественно, заставило задуматься: благодаря ли фенобарбиталу у остальных пациентов они прекратились? Мои подозрения усилились после жалоб некоторых матерей на то, что препарат перевозбуждает детей или затормаживает настолько, что, обычно активные и общительные, они внезапно превращаются в полузомби. Так как судороги эпизодичны и не оставляют длительных последствий, я перестал прописывать это лекарство своим маленьким пациентам.
Если испытывающему фебрильные судороги ребенку пропишут долговременное лечение, родителям придется решить, соглашаться на него или нет. Я понимаю, что открыто выражать сомнения в назначениях врача непросто. Знаю и то, что врач может отмахнуться от расспросов или не дать вразумительных ответов. Если так и случится, нет смысла затевать спор. Надо взять у доктора рецепт и, прежде чем покупать лекарство, попросить совета у другого врача.
Если у вашего ребенка начались связанные с температурой судороги, постарайтесь не паниковать. Конечно, советы давать куда проще, чем им следовать. Зрелище ребенка с судорогами действительно пугает. И все же: напомните себе, что судороги не угрожают жизни вашего малыша и не принесут необратимого вреда, и примите простые меры к тому, чтобы ребенок не пострадал во время приступа.
Первым делом поверните ребенка набок, чтобы он не захлебнулся слюной. Затем проследите, чтобы возле его головы не было твердых и острых предметов, которыми он может пораниться во время приступа. Убедившись, что дыханию малыша ничего не препятствует, поместите твердый, но не острый предмет между его зубами – например, чистую сложенную кожаную перчатку или бумажник (не палец!), чтобы он случайно не прикусил язык. После этого, для собственного успокоения, можете позвонить врачу и рассказать о том, что случилось.
По большей части судороги длятся несколько минут. Если они затянутся, спросите по телефону совета врача. Если после приступа судорог ребенок не уснет, давать ему еду и питье нельзя в течение часа. Из-за сильной сонливости он может подавиться.
Краткое руководство по температуре тела
Высокая температура – часто встречающийся у детей симптом, не связанный с тяжелыми болезнями (в отсутствие других тревожных симптомов, таких как необычные вид и поведение, затруднение дыхания и потеря сознания). Она не является показателем тяжести заболевания. Температура, повышающаяся в результате инфекции, не достигает значений, при которых возможны необратимые поражения органов ребенка.
Повышенная температура не требует медицинского вмешательства сверх того, что рекомендовано ниже. Температуру не нужно сбивать. Она является естественной защитой организма от инфекции и помогает скорейшему исцелению.
1.
Если температура тела у ребенка до двух месяцев поднялась выше 37,7 градусов, обратитесь к врачу. Это может быть симптомом инфекции – внутриутробной или связанной с вмешательством в процесс родов. Повышенная температура у детей такого возраста настолько необычна, что благоразумнее подстраховаться и скорее успокоиться, если тревога окажется ложной.
2.
Для детей старше двух месяцев врач при повышении температуры не нужен, кроме случаев, когда температура держится более трех дней или сопровождается серьезными симптомами – рвотой, затрудненным дыханием, сильным кашлем в течение нескольких дней и другими, не характерными для простуды. Посоветуйтесь с врачом, если ребенок необычно вял, раздражителен, рассеян или выглядит серьезно больным.
3.
Обращайтесь к врачу независимо от показаний термометра, если у ребенка трудности с дыханием, неукротимая рвота, если температура сопровождается непроизвольными подергиваниями мышц или другими странными движениями или беспокоит что-то еще в поведении и виде ребенка.
4.
Если подъем температуры сопровождается ознобом, не пытайтесь справиться с этим ощущением ребенка с помощью одеяла. Это приведет к еще более резкому повышению температуры. Озноб не опасен – это нормальная реакция организма, механизм приспособления к более высокой температуре. Он не означает, что ребенку холодно.
5.
Попытайтесь уложить температурящего ребенка в постель, но не переусердствуйте. Нет никакой необходимости приковывать ребенка к кровати и держать его дома, если погода не слишком плохая. Свежий воздух и умеренная активность улучшат настроение малыша, не ухудшая состояния, и облегчат вам жизнь. Однако слишком интенсивные нагрузки и спортивные состязания поощрять не надо.
6.
Если есть основания подозревать в качестве причины высокой температуры не инфекцию, а другие обстоятельства – перегрев или отравление, везите ребенка в больницу немедленно. Если в вашей местности нет отделения скорой помощи, пользуйтесь любой доступной медицинской помощью.
7.
Не пытайтесь, по народной традиции, «заморить голодом лихорадку». Питание важно для выздоровления от любой болезни. Если ребенок не оказывает противодействия, «закармливайте» и простуды, и лихорадки. И те, и другие сжигают запасы белков, жиров и углеводов в организме, и их нужно возмещать. Если ребенок отказывается есть, поите его питательными жидкостями, например фруктовым соком. И не забывайте, что куриный суп полезен всем.
Высокая температура и обычно сопутствующие ей симптомы приводят к существенной потере жидкости и вызывают обезвоживание. Его можно избежать, давая ребенку много пить, лучше всего – фруктовые соки, но,если он их не захочет, подойдет любая жидкость, желательно – по одному стакану каждый час.

хельга
19.12.2011, 12:21
2 тижні тому в нас теж на зуби була темперптура 38 +/- Спеціально не збавала, але малий так капризував, весь час плакав, дуже то його мучило, спав погано, то я йому давала Нурофен, помагав моментально, дитина за 10-15 хв. просто мінялась. Зазвичай я збиваю якщо вище 38,5, але тут бачила, що малому так краще.

olenkastar
19.12.2011, 12:26
весь час плакав, дуже то його мучило,
та ясно шо мучить. самі знаете,шо таке зубний біль.

zetta
19.12.2011, 12:54
а в нас ні слюней, ні зубей, жує яснами.

Nastylove
19.12.2011, 20:03
Дівчатка, в нас то все-таки були не зубки (бо ясна надалі не червоні та не рихлі), щось в нас з калом недобре схоже на глистну інвазію, але якусь незвичайну, завтра буде результат аналізу - побачимо. Температура підіймається на вечір, вночі найбільше 38,5 -38,7, даю Нурофен бо малий стогне уві сні, крутится, плаче, даю ліки засинає хоч на пару годин. Зараз ось спить малесенький з температурою на руцях. Вчора викликала швидку, бо як побачила той кал аж дурно стало, а сьогодні наша дільнича лікарка коза не приїхала, бо в неї картотека:girl_mad:. Я так переживаю за наш аналіз, вже інфекційною лікарнею погрожували!

olenkastar
20.12.2011, 09:37
Я так переживаю за наш аналіз
за аналіз??? чи за маля?

вже інфекційною лікарнею погрожували!
ви має те повне право вибору - може йти, а можете не йти.

вночі найбільше 38,5 -38,7,
то мінімум, який може бути))) збиваючи нурофеном температуру, не даєте захисним силам організму боротися з інфекцією, тому і вимлізуть інші "бяки". З власного досвіду , доня хворіє 1 день і 1 ніч- висока температура (до 40) і потім як огурчик.

Вчора викликала швидку, бо як побачила той кал аж дурно стало
це ж добре, що не сидить всередині ,а виходить з калом. купіть собі йогурт канадський і пийте згідно інструкції, через молочко дитинка отримає потрібні бактерії. а ні- (попередньо спитайте лікаря, якшо бїтеся) дайте дитині симбітер згідно інструкції або чайок з ромашки (дуже трошки). І БУДЬТЕ ПЕВНІ- ЦЕ ТИМЧАСОВО І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ГОЛОВНЕ СПОКІЙ І ВПЕВНЕНІСЬ!!
ото уявіть як дитині, що вона бачить панікуючу маму? якби ви хворіли, а ваша мама викликала швидку, боялася, не знала шо то має бути...мама має бути спокійна і впевнена в виздоровленні і в тому, що все буде добре!малюку потрібно це. це допомагає і дає впевненості.

SoLana
20.12.2011, 11:25
збиваючи нурофеном температуру, не даєте захисним силам організму боротися з інфекцією
Правда 100%. Та "бяка" всерівно десь та й "вилізе".І затягнеться хвороба. В мене мала 3 дні мала температуру 40,5 . А знаєте чому?, тому що я з переляку їй збила температуру - 39,9, нурофен її збив зразу до 36,9, на наступний вечір температура так вгору пішла...Потім вже збивала ту температуру тільки клізмою.Чомусь завжди боюся більше тих нурофенів і т.д., ніж температури

Haidee
20.12.2011, 11:49
Дівчатка, потребую допомоги. Сестра вчора народила, мала нахапалася крові під час пологів, не може то відригнути. Сестрі сказали не давати груди і вкололи дитині якийсь укол. Погрожують промивати шлуночок, якщо не поможе. Питання два: що робити з годуванням? Забити на ті рекомендації? І як бути з тим промиванням?

Nastylove
20.12.2011, 12:25
за аналіз??? чи за маля
Ну звісно, що за маля, olenkastar , не сприймайте так дослівно :girl_yes:
На рахунок температури я теж не прихильниця збивання собі практично ніколи не збиваю, але коли дитина з 16-тої до 4 ночі мучиться не спить, то тут я вже не витримала. сьогодні вже виспалися, нічка пройшла добре:girl_tender:
Йогурт пью, як тільки побачила проблему.
Тільки ось ніяк не можу зрозуміти звідки то взялось, підлогу кожен день мию, іграшки теж регулярно, кішок, собак не маємо, всі хто з дитиною бавиться теж санітарних правил притримуються.
В перший день давала трошки чайочку з ромашки, але він в мене пити взагалі відмовляється, то якось пару ложечок влила.

nattsol
20.12.2011, 12:36
сказали не давати груди і вкололи дитині якийсь укол. Погрожують промивати шлуночок, якщо не поможе.
я не медик, тому важко щось радити. я б хіба вияснила, що то за укол і звернулася б до іншого лікаря. до речі, за законом, можна викликати навіть в пологовий для огляду дитини будь-якого лікаря, якому довіряєш (зараз точно не скажу, де таке написано, але читала, здається, в цивільному кодексі, що пацієнт має право на присутність будь-якого лікаря, навіть якщо він з іншого мед. закладу, а також адвоката, священика)

Halina
20.12.2011, 12:49
Сестра вчора народила, мала нахапалася крові під час пологів, не може то відригнути. Сестрі сказали не давати груди і вкололи дитині якийсь укол. Погрожують промивати шлуночок, якщо не поможе. Питання два: що робити з годуванням?

У мене була трохи схожа ситуація. Мала наковталась навколоплідних вод (а може і ще чого, тільки не казали). То теж казали не давати груди, щоб вона все відригнула. То я скажу що я робила (не знаю правильно чи ні). Груди дитині не давала майже добу, уложила її на бочок і ще ніби так під нахилом, проводила рукою по спинці і так тоді вона відригувала всяку бяку. А було того всього таки досить багато.

Haidee
20.12.2011, 13:01
Груди дитині не давала майже добу
Як ГВ після того? Молочко нормально прибуло? І як дитинка була стільки без їжі-циці?
Вашій доці нічого не кололи?

olenkastar
20.12.2011, 13:04
Тільки ось ніяк не можу зрозуміти звідки то взялось
зараз ходить якась така зараза, тому далеко ходити не треба.

DesperateHousewife
20.12.2011, 17:38
мала нахапалася крові під час пологів, не може то відригнути
В нас була історія така: нахапались всяякого різного і не хотіли брати груди, бо шлунок відповідно був заповнений. Облизувала, цілувала груди, але взагалі не смоктала. Так було практично добу, тому сказали пробувати догодовувати, може так їй буде легше то виблювати. Я крізь сльози давала їй пляшечку з штучним, хоча вона і того не хотіла брати, але якось по ковтку заливала в ротик, між тим давала груди. Бавились так цілу ніч, але проблювались як має бути. На наступний день вже почала помаленьку смоктати груди, відповідно штучного вже не давала.
Молоко прибуло нормально, десь на третій-четвертий день.
Не знаю чи то було правильно слухати лікарів і давати трохи пляшки, може б все налагодилось і без неї.

panikvarts
20.12.2011, 17:54
нахапались всяякого різного і не хотіли брати груди
В мене щось схоже було, дуже вже багато навколопдлідних вод наковталась і справді мало хотіла смоктати груди, але ніхто з цього приводу догодовувати сумішю не пропонував. Якось за кілька днів все само собою минулось.

napoleona
20.12.2011, 20:11
дівчата. що ще робити, бо я вже не маю терпіння чи звертатися до лікаря?
дитину турбує животи, як тільки починає їсти зразу напружує і починає плакати а в животі все булькотить
я вже і пробіотик п*ю і нічого нам не помагає:(
я вже реально не втримую і дитина весь час ниє, бо невиспана

Artemida
20.12.2011, 21:02
дитину турбує животи, як тільки починає їсти зразу напружує і починає плакати а в животі все булькотить

В нас таке було. Здали аналіз на дисбактеріоз. Знайшли і стафілокок, і клебсіеллу, а корисні бактерії значно менше норми. Виписали антибіотик та пробіотики. Я вже тиждень даю лише пробіотик і малому значно краще. Какає сам, коліки практично не турбують. Не знаю чи то причина в пробіотику, чи просто так співпало, але картина така.

Halina
20.12.2011, 23:24
Як ГВ після того? Молочко нормально прибуло? І як дитинка була стільки без їжі-циці?
Вашій доці нічого не кололи?

ГВ після цього більш-менш нормально (правда були деякі проблеми на початку). Молоко прибуло. А мене запевняли, що дитина першу добу може бути без їжі. Я чесно не знала як себе вести, бо з одної сторони хотіла щоб та вся бяка вийшла, а з другої виходить не даю їсти дитині.
А от чи кололи то з впевненістю сказати не можу. Мені дитину зразу не дали, була під ковпаком. Думаю якби щось кололи то б мали попередити-повідомити.

olenkastar
21.12.2011, 10:36
Я крізь сльози давала їй пляшечку з штучним,
не розумію, чому не можна було дати молозива зцідженого з ложечки чи з шприца(без голки )?

я вже і пробіотик п*ю і нічого нам не помагає
а вона какає? пукає?

Лія
21.12.2011, 10:41
Дівчата. що ще робити, бо я вже не маю терпіння чи звертатися до лікаря?
Нормальний процес - дитина хоче випорожнитись або пукнути, щоб було умовно куди їсти. Візьміть її до себе спинкою і ножки підіжміть до животика - хай пропукається чи прокакається. Можна над мискою ,а можна в памперс.

napoleona
21.12.2011, 10:41
а вона какає? пукає?
так
вже здали кал на аналіз, тепер чекаєм на результат

olenkastar
21.12.2011, 10:43
вже здали кал на аналіз, тепер чекаєм на результат
корпну воду( або плантекс) не пробувала? собі чи в крайньому випадку малявці?

napoleona
21.12.2011, 10:46
Візьміть її до себе спинкою і ножки підіжміть - хай пропукається чи прокакається. Можна над мискою ,а можна в памперс.
ми то все давно робим, навіть після какання через 30хв її то знов мучить, отак і сплю вночі по через кожні півгодини
то вже точно не коліки

---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

корпну воду( або плантекс) не пробувала? собі чи в крайньому випадку малявці?

olenkastar
21.12.2011, 10:57
пробували вс
ну бажаю вам знову поскоріше бути в формі!
до речі, а мама часом не нервувалася останнім часом, не сварилася з татом?? то впливає дуже не мацьоп.

napoleona
21.12.2011, 11:05
мама часом не нервувалася останнім часом, не сварилася з татом?
мама з татом не свариться, але нервуюся через той живіт:)

DesperateHousewife
21.12.2011, 19:07
чому не можна було дати молозива зцідженого
Сама не додумалась, що молозиво можна зцідити як і молоко (якась мозок не дуже активно працював), а ніхто вчасно не підказав. Тільки залякували розмовами про те, що в дитини цукор страшенно низький і падає далі, що в дитини можливо відсутнітній взагалі смоктальний рефлекс і тому вона не бере цицю.

olangel
21.12.2011, 19:48
Повела мене сьогодні свекруха до педіатра-генетика на Лисенка, щоб малого подивились. Та сказала, що мслому масажики тре робити, бо м'язи живота дуже слабкі, а ще їй не сподобалось, що в малого дужи вени на голоіі видно коли хнюкає і сказала купити "Сомазина" . Свекруха купила, я як прочитала інстукцію до очі на лоб вилізли(((( і не знаю, що робити(((((

natorella
21.12.2011, 19:55
Повела мене сьогодні свекруха

Свекруха купила,
я не поняла - у вас якісь показання шоб до генетика йти є?
шо ТЕБЕ особисто хвилювало? тебе, а не свекруху
і нашо ЗРАЗУ купувати ліки, не порадившись ше з кокимсь дохтіром
коли хнюкає - напружується, а волосся нема, шкіра ше тоненька - то й видно

olangel
21.12.2011, 20:48
Мене взагалі в моїй дитині нічого не турбує , але в цитатах все підкреслено-Свекруха
Я бачу, що з малим все гуд і він гарно гамцяє і вчиться і поправляється) Але цей препарат який при інсультах назначають і побічні дії шикарні.....точно того "ге" давати не буду.... Але ж то стільки гемору почнеться! (

natorella
21.12.2011, 20:54
Мене взагалі в моїй дитині нічого не турбує , але в цитатах все підкреслено-Свекруха
я тебе розумію. то якось моя каже - піду і сама куплю саші таблетку від глистів (а я йому каплі даю якраз)
я на неї так глянула, кажу - не поооняла, шо то значить - піду/куплю? О_о
не спитати, не взнати шо і як
каже - аптекарка мені скаже

нуну.

olangel
21.12.2011, 21:02
- аптекарка мені скаже
Ага, скаже.... То якось голова страшенно розболілась, попросила маму купити Таміпул(бо єдине, що мені кльово допомагає і склад нормальний), то мама прийшла з Но-шпою, бо аптекарька почала пояснювати, що при ГВ більше нічого неможна!:)

natorella
21.12.2011, 21:06
при ГВ більше нічого неможна
при гв выд болю голови - кетанов

olangel
21.12.2011, 23:38
кетанов
ооо,це моє спасіння до вагітності, а після, він став для мене запотужний :)

irabil
21.12.2011, 23:52
olangel, я б нічого не робила. Максимум пішла б до іншого спеціаліста для самозаспокоєння. Мені теж одна супер спеціаліст невропатолог, коли малій було 7-м місяців поставила діагноз: синдром рухових розладів і виписала чудо препарат - Цераксон, ну і, звичайно, масажі, а як без них. Я від одної інструкції чуть в обморок не впала. Мене чоловік до тями привів і сказав, щоб я перестала дурницями займатись. Мене в дитині абсолютно нічого не напрягало, дитина гарно розвивається чого було пертися до того невропатолога до сих пір не знаю. Очевидно, щоб гроші кудись віднести.

olangel
22.12.2011, 00:12
На рахунок цього препарату я переконала усіх, що для 3-х місячної дттини це закруто, а показань до застосування нема! Вона нас і на УЗД голови відправила...яке показало, що все добре. А сиділи до неї в черзі з 11до 14.30 ! Стільки бідних діточок надивилась і купу вагітних в черзі до Лотоцької.... (мені б вагітній там тяжко було б,гормони б взяли своє) то треба було для галочки, але не думала, що вимордую цим дитинку і себе.

natorella
22.12.2011, 00:19
Вона нас і на УЗД голови відправила...яке показало, що все добре
ну от поясни якого милого ти дитину мучиш?
як нема бабі чим зайнятись, то най шкарпетки в*яже

таке враження, шо всі невропатологи - то лише дорослі. а на дитячих в нас не вчать

olangel
22.12.2011, 00:32
та бо б**....захарили родичі-помічники! Домовлялись, що як з дитиною все добре, то залишать у спокої... А ще до його піпіські причипились...

olenkastar
22.12.2011, 10:23
..захарили родичі-помічники!
а мама хто??? відстоюй свої інтереси, бо ніхто того за тебе не зробить і так будуть все життя пхатися:girl_sad:

zetta
22.12.2011, 11:49
дівчата скільки ваші діти сплять?бо моя більше 2х раз не спить.

olenkastar
22.12.2011, 11:52
моя спить лише в слінгу на мені - то засипає коли хоче спати і стільки раз скільки хоче))) але в основному то 3 рази.

algo
22.12.2011, 11:54
Моя спала 3 рази, останніх 2 тижні - приблизно 2 рази.

apelsyn
22.12.2011, 11:57
та бо б**....захарили родичі-помічники! Домовлялись, що як з дитиною все добре, то залишать у спокої... А ще до його піпіські причипились...
Оль, трохи оффа, але не давай на голову вилізти, бо вони потім і в вихованні малого будуть "приймати участь"!!
Мої теж ваняли-ваняли - щеплення не роблю, слінг, воду не даю, ковбасу пососати, на руках ношу, не надягаю шапку при +20 і блаблабла- всє в сад!! Головне різко осадити, більше не чіплялись. Моя свекруха сказала "Я своіх вирастіла..", а я їй "Та в мене кагбе вже теж не перший. І здоровіший, ніж ваші двоє.." Вона тепер тільки бавитись приходить і всі щасливі.

Дівчата, мійй малий щось вже з тиждень спить неспокійно, просинається вночі(ношу 2-3хв- засинає знов), їсть з неохотою (вагу набирає, пісяє нормально), ниє, на руках весь час. Темератури немає. Педіатр сказала що то не зуби (дивилась десна) і не отит(була б температура, ну і плакав би сильніше, а він просто ниє) . Але сказала сходити до лора, може вода в вушко попала і викликає дискомфорт. І ще сходити до невропатолога, чому неспокійний. А вона зараз як понавиписує! Ми вже були раз в неї - 5 капель вітаміну Д - саме "легеньке" чим казала лікувати (хоч ми прийшли просто на плановий обхід, нічого не турбувало)
Що то може бути в малого таке, може він просто "привчився" до рук:girl_crazy: і по іншому заснути не може, а я собі гоню?

panikvarts
22.12.2011, 12:13
дівчата скільки ваші діти сплять?
вночі приблизно 9 годин, а вдень по годині десь ще тричі.

Virginia
22.12.2011, 12:23
і моя вже десь 1-2 місяці спить да рази. Зранку десь з 11, то може поспати до годни, ну і на дворі з 2 до 5-6. Вночі спить з 10 до 7-8-9год.

Hanny
22.12.2011, 12:32
Спимо по різному, якщо по 40 хв то і 3 рази, але останнім часом частіше по півтора-дві години і 2 рази!!!

olenkastar
22.12.2011, 12:39
Що то може бути в малого таке, може він просто "привчився" до рук і по іншому заснути не може, а я собі гоню?
ну та може дорослішає, може переживає якусь подію чи новий навик...а може просто настрою нема:girl_crazy:..ми ж теж не постійні, і діти також мають право понити часом))

просинається вночі(ношу 2-3хв- засинає знов), їсть з неохотою (вагу набирає, пісяє нормально), ниє, на руках весь час.
думаю, найбільше шо ти мож зробити- так і далі носити-цицятися..мине)))
у нас теж бувають періоди ниття/активного носіння-смоктання, а потім минає і опа-новий навик :))

Usmishka
22.12.2011, 13:03
Мдя, а ми спимо зранку в 11 годину і інколи в 4 ще хвилин 40, тоді вже ввечері в 9 лягаємо і до 7 ранку.

Orman
22.12.2011, 13:03
моя спить лише в слінгу на мені

аналогічно, ну і ще може на руках заснути поки годую, але тільки поки циця в роті :)

вночі з 12 до 5 потім перекус і до 9 ще спимо

olangel
22.12.2011, 13:30
відстоюй свої інтереси, бо ніхто того за тебе не зробить
Та така зла на себе, що на це все повелась!!!! І малий всю ніч нереально знервований був, вже сьогодні сказала, що все, більше ніяких лікарів, а як хоче щоб подивився якийсь педіатр, то нехай до дому його привезе, щоб дитину не травмувати.
"Я своіх вирастіла..
ось ця фраза для мене взагалі взривоопасна. В нас сьогодні реабілітаційний день на циці))))заїдаєм вчорашній стрес.
дівчата скільки ваші діти сплять
вдома тільки на руках з цицею по 30хв,в рюкзаку або слінгу вдома спати вже не хочем, спасіння-вулиця, а як не йдем погуляти, то на балкончику(це напевно знущання :( але якось треба по хаті щось встигати) з 2 до 6

napoleona
22.12.2011, 13:51
дівчата. що то може таке бути: у нас постійно на пісі якийс слиз, уже 3 день помічаю, спочатку не надала уваги а тепре мене то турбує що то є?

Котя
22.12.2011, 14:09
то на балкончику(це напевно знущання але якось треба по хаті щось встигати)
Чому знущання???? Вона ж на свіжому повітрі спить, а це дуже добре. Є версія, що це навіть краще , ніж по вулиці в таку погоду дитину возити:girl_curtsey:

Artemida
22.12.2011, 14:55
Є версія, що це навіть краще , ніж по вулиці в таку погоду дитину возити

Комаровський, наприклад, каже, що спання на балконі нічим не гірше, за спання на вулиці. Навіть краще, якщо балкон виходить не на загазовану вулицю, а у тихеньке зелене місце.
У мене малий часто спить на балконі, особливо тоді, коли погода погана із двома виходити - це дійсно знущання. У нас балкон виходить у тихий дворик, тому...

---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

вночі з 12 до 5 потім перекус і до 9 ще спимо

Ого, класно вам. А мій прокидається кожну годину-півтори, щоб "поцицяти". Напевно перевіряє чи є мама, бо кілька разів цьмокне і далі спатки)

zetta
22.12.2011, 15:54
і на дворі з 2 до 5-6
вона там просто спить? їсти не просе за стільки часу?

olenkastar
22.12.2011, 16:15
, коли погода погана із двома виходити - це дійсно знущання
та ні))не знущання)) поки вдінемся-вийдем-роздінемся минає години дві- і погуляли, і обстановку змінили)) тому ми гуляєм, яка б не була погода.

у нас постійно на пісі якийс слиз, уже 3 день помічаю
а що з вашими аналізами, до речі?

olangel
22.12.2011, 17:18
обстановку змінили
Діткам по старше може і так, але ми як в рюкзачку гуляєм, то носом впираємось мені груди і спимо, а як у візочку, то з люльки теж нічого не видно) та і спить він 4-5 годин...зябько якось зараз..

Lapatulya
22.12.2011, 18:41
у нас постійно на пісі якийс слиз, уже 3 день помічаю, спочатку не надала уваги а тепре мене то турбує що то є
В нас теж таке було, але не постійно, то педіатр сказала, що це нічого, таке може бути до 3-4 місяців. А слиз жовтуватий?

olenkastar
23.12.2011, 11:45
та і спить він 4-5 годин...зябько якось зараз.
ого...клас))
моя мацьопа якось 6 год спала. з 11 і до 17)) було файно на вулиці, ми довго гуляли-вона проснулась, підїла, побачила що ніхто не виймає і заснула далі. то було давненько, правда)) тепер макисимум 2,5 год і то з перекусом.

Oksamyt
23.12.2011, 11:56
у нас постійно на пісі якийс слиз, уже 3 день помічаю,
у моєї похресниці таке було, вони так настрашилися, що пішли до дитячого гінеколога і він пояснив, що мабуть вона малу неправильно підмиває, бо в дівчаток між малими і великими статевими губами є біла змазка, яку вимивати не можна, бо якщо вимиватимеш, то порушиш природню флору. Кума кілька днів помила донечку ромашкою, не вимиваючи змазки і все пройшло і більше не повторювалося.

napoleona
23.12.2011, 12:03
пішли до дитячого гінеколога і він пояснив
у нас вульвіт, ми тепер цілий день підмиваємося травками
я таки думаю, що то через те, що ми на вихідних їхали машиною і вона в дорозі покакала і напевно трохи попало, хоча я зразу її переодягнула, але напевно ми так привикнули без пампіка, що так сталося:confused:
сьогодні нам вже легше

Virginia
23.12.2011, 12:09
вона там просто спить? їсти не просе за стільки часу?
Просто спить. Я тільки відкриваю двері під"їзду і мала засинає, так само коли йду додому, тільки завожу в під"їзд зразу очі відкриває. А на вулиці вона майже ніколи не будиться, хіба просто відкриє очка подивиться чи я є і далі спає. Свій візочок дуже любить, я навіть в хаті її туди кладу, коли вона плаче, то зразу заспокоюється:)

Hanny
23.12.2011, 12:32
Просто спить. Я тільки відкриваю двері під"їзду і мала засинає, так само коли йду додому, тільки завожу в під"їзд зразу очі відкриває. А на вулиці вона майже ніколи не будиться, хіба просто відкриє очка подивиться чи я є і далі спає. Свій візочок дуже любить, я навіть в хаті її туди кладу, коли вона плаче, то зразу заспокоюється
А мені таке тільки снилось, в візочку спали максимум 20 хвилин , а як тільки просиналась, бігом треба було брати на руки, тому і віддали возика і гуляєм тільки в слінгу!!!

zetta
23.12.2011, 12:43
Просто спить.
в мене теж так, загалом дивлюсь в нас подібний режим...правда в візок дома не кладу бо нема на то причин. Навіть не скажу чи моя шось аж так любить дуже.. їй все одно в чому головне шоб зручно, тому ми по потребі то в мандуці то в візку). Ти пишеш шо масажем укріпляти животик, а які на то показання?

Virginia
23.12.2011, 13:04
Ти пишеш шо масажем укріпляти животик, а які на то показання?
не пойняв, хто пише?

olangel
23.12.2011, 16:06
моя мацьопа якось 6 год спала. з 11 і до 17))
Оооо,то напевно так кльово було! :) Як би не цей обідній сон на балконі я не знаю як би прибирала, готувала, прала)))
масажем укріпляти животик
Хто то пише? Бо мені ця педіатр-генетик теж сказала, що в малого слабкі м'язи живота і тре масажики робити. Я не бачу на то причини, але може я не права? (

сяняНЯНЯ
23.12.2011, 16:14
що в малого слабкі м'язи живота і тре масажики робити
мені педіатр сказала що дитина в 3 місяці.як її піднімаєш за ручки,ніби хочеш посадити,повинна головку гарно тримати,а в мого ще провисає...порадила давати віт.Д)))
то дійсно так має бути?
і ще: малий страшно смокче свої пальчики...то перехідне? чи треба не дозволяти? бо всі радять знову ж таки давати дурника...

olenkastar
23.12.2011, 16:38
ще: малий страшно смокче свої пальчики...то перехідне?
і наша смокче)) найулюбленіше заняття- знайшла ,що в неї є пальчики і кожен по черзі облизує або всі разом))
https://lh4.googleusercontent.com/-Ef-PrgItvRc/TvSD3aJ2OfI/AAAAAAAAAZU/7s_SbfecqWo/s640/PC196953.JPG

olangel
23.12.2011, 16:49
смокче свої пальчики..
То нормально, вивчає себе))) мій майже всю руку до рота запихає і чухає собі так верхні десна)
А на рахунок дурника навіть і не думайте) як на мене, пальчики смачнійші :)

zetta
23.12.2011, 16:54
не пойняв
чи то не ти )) затуркалась.

смокче свої пальчики...то перехідне?
перехідне... не хвилюйтесь.
а гризунці певне дарма придумали... принаймі в мене жодна їх не гризла))

panikvarts
23.12.2011, 17:59
Останнім часом мучить мене один момент. Коли ставлю дитину на ніжки, то дуже вона пальчики загинає і потім на них стає. На масажики щось не горю бажанням ходити, тим більше зараз. В неті хотіла найти якісь вправи, масаж стоп/ніг з цього приводу, але конкретно не знаходжу. Може хтось щось знає, де відео знайти з відповідними вправами.
Часом викладаю малу на фітбол, але роблю це нерегулярно :blush:, тому результату не бачу.

natorella
23.12.2011, 18:08
педіатр сказала що дитина в 3 місяці.як її піднімаєш за ручки,ніби хочеш посадити,повинна головку гарно тримати,а в мого ще провисає...порадила давати віт.Д)))
то дійсно так має бути?
най сама його п*є
вона скоро будуть хотіти шоб діти в 3 міс сиділи

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

Коли ставлю дитину на ніжки, то дуже вона пальчики загинає і потім на них стає
всьо з часом прийде
головне не взувати в хаті в ортопедичне взуття

SoLana
23.12.2011, 18:29
Коли ставлю дитину на ніжки, то дуже вона пальчики загинає і потім на них стає
А Ви не спішіть з тим "ставанням", дитина сама має сістистатипіти...
бо
всьо з часом прийде
Я старалася, коли мала вже почала ходити, щоб була босою (без взуття), навіть на вулиці (в мене тоді літо було:girl_wink:)

Nana11
23.12.2011, 18:35
ені педіатр сказала що дитина в 3 місяці.як її піднімаєш за ручки,ніби хочеш посадити,повинна головку гарно тримати,а в мого ще провисає...порадила давати віт.Д)))
Ну впринципі мав би вже тримати, до 3-з місяців, не знаю правда чи зарадить цьому вітамін Д, виклайдати більше на животик шоб мязи шиї тренерувалися - це так.
она скоро будуть хотіти шоб діти в 3 міс сиділи
Ну Ваш взагалі вже перевертається!

DesperateHousewife
23.12.2011, 18:36
В нас через газики і сильне напруження почав кровити пупок. Пригадую уолись хтось з дівчат писав про схожу проблему (здається algo), що робили з тим?

algo
23.12.2011, 18:38
Найкраще нам закапування хлорофіліптом помогло. як не найдете такого, то зеленкою.

panikvarts
23.12.2011, 18:40
А Ви не спішіть з тим "ставанням", дитина сама має сістистатипіти.
Та власне я з тим ділом не спішу: все чекає своєї природньої черги)))) Але час від часу на тверду поверхню босяком на секунду-дві ставлю, коли якусь зарядку/розминку робимо. Просто в малої пальці майже пістійно завернуті, навіть коли вона лежить собі.

natorella
23.12.2011, 18:51
Ваш взагалі вже перевертається
як метеор, і на пузі по колу крутиться, але якшо піднімати за руки, то голову ше не піднімає врівні з тулубом

в малої пальці майже пістійно завернуті, навіть коли вона лежить собі
то називається гіпертонус, помасуйте самі, коли дитина у ванні, наприкад. посадіть, а самі порозминайте нозі
ну і тонус проходить з тренуваннями. буде босенька пробувати ходити - мине

napoleona
23.12.2011, 18:57
якшо піднімати за руки, то голову ше не піднімає врівні з тулубом
а ми на рівні вже, але якщо їй не хочеться то не буде
і як лиш поставити трохи на поверхню під мінімальним кутом, то так тягненься встати. що я в шоці

natorella
23.12.2011, 18:59
так тягненься встати. що я в шоці
аналогічно
і боронь боже на руках тримати під кутом - починає прес качати

napoleona
23.12.2011, 19:02
і боронь боже на руках тримати під кутом - починає прес качати

сяняНЯНЯ
23.12.2011, 19:05
і на пузі по колу крутиться
ого...ото шустряк
мій теж вже давніше перевертається з животика на спинку,а от головку не піднімає поки

---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

поставити трохи на поверхню під мінімальним кутом, то так тягненься встати
я як напівсидячи ложу собі на живіт,то теж сідає...і то так може робити разів 10

Oksamyt
24.12.2011, 13:46
То мабуть всі дітки в такому віці такі, мені аж страшно подумати, що буде в 4-5 місяців, бо я читала, що садити до півроку не можна, а він ну так вже того хоче!!! чи можна????

natorella
24.12.2011, 14:23
я читала, що садити до півроку не можна, а він ну так вже того хоче!!! чи можна??
не можна. сам сяде
звідки знаєте шо хоче? сам казав? якшо підтягується- то прес тренує

Virginia
24.12.2011, 14:53
що садити до півроку не можна, а він ну так вже того хоче!!
Казав мені дохтір, шо в ідеалі, дитина спочатку має поповзти, а потім сісти. Моя Марта до повзання шось дуже, а от як посадити її, то може 2-3хв сидіти сама без підтримки.

lapocka
24.12.2011, 16:52
Казав мені дохтір, шо в ідеалі, дитина спочатку має поповзти, а потім сісти
В нас так було. Катруся спочатку почала гарно повзати, а сіла нормально, без перевалювання на боки десь в місяців 8. Тому мені досить дивно коли кажуть, що їхні діти сідають в 6 а деякі в 4 місяці. Але діти різні, може так і є.

Haidee
24.12.2011, 17:22
Казав мені дохтір, шо в ідеалі, дитина спочатку має поповзти, а потім сісти
Моя мала вже би повзла, якби їй то виходило. Дупу догори задере, а перед ще не може посунути, і злиииииться, аж пищить. Підтягується, прес качає, як наторела каже, горизонтально бути не хоче. А от перевертатися ніяк. Я от не розумію, чи то їй ліньки, чи нецікаво, але вона навіть спроб не робить. На бочок обернеться, а далі ні в какую. Чекаю...

zetta
24.12.2011, 17:57
моя не повзала... точніши тільки починає... і то тільки задом, в любу точку квартири задом шарить, а сіла зразу впевнено і не завалювалась. а от старша впевнено сіла аж у 7 міс.

natorella
24.12.2011, 18:07
моя не повзала... точніши тільки починає..
саша спочатку навчився стояти рачки, потім почав сідати
а вже поооооотім почав повзати. і повзав до року і 2 місяців
як метеор

MaryF
24.12.2011, 18:32
Казав мені дохтір, шо в ідеалі, дитина спочатку має поповзти, а потім сісти. Моя Марта до повзання шось дуже, а от як посадити її, то може 2-3хв сидіти сама без підтримки.
а мій в 4,5 сам сів, в 5,5 сам в ліжечку встав, а повзати почав десь в 6 місяців, до того перекручувався через бік, але лазив одною стороною (сідав, одною рукою підпирався, а потім сунув дупу і так дальше) і то так скоро лазив....я навіть трохи переживала, але якось з часом почав добре лазити...а місяць тому сам пішов...була здивована, шо так швидко, бо трохи він у нас "ведмедик" (11 кг., а старший 13 кг.:girl_haha: )...
думаю, це все індивідуально...

Dolche
25.12.2011, 00:41
це все індивідуально...
дійсно все індивідуально. В мене двоє діток однакового віку і різниця дуже велика. Мала би вже сідала, пнеться догори, крутиться на животик, на спинку, а повзти не хоче навіть коли підставляти ззаді опору. А от малого треба дооовго просити, щоб повернувся. Сідати (з пози "лежачи") навіть не пробує, лише коли на руках тримаю. Зате повзти вже навіть сам пробує. Ось такі вони в мене різні :)

CaddyV
26.12.2011, 23:26
Моя старша не повзала взагалі, зате сама сіла в 5 міс., а відпустилася і пішла сама в рік. А молодша пробувала з 3,5 , а поповзла нормально в 4,5 міс., зате ходить сама з 9 міс. без підтримки.
А ще хочу запитати, можливо хтось знає у малої 10,5міс. є затвердіння (як маленька горошинка) під лівим соском, а з правого боку не має. Щоб це могло бути?

Nastylove
26.12.2011, 23:43
Мій ще не сидить, тільки трошечки пробує підтягуватися - прес качає, але вже дуже добре повзає, відкриває шафки. Педіатр наш сказала, що дитина в 6 місяців вже має сама сидіти, порадила робити масаж (певно масажистка - подруга:girl_cool:), показала я малого масажистці знайомій - каже, дитинка розвинута фізично дуже добре, м"язи сильні ніякого масажу не потребує....так мене то бісить, коли ж наші лікарі перестануть нас за дурнів мати

olenkastar
27.12.2011, 11:41
.так мене то бісить, коли ж наші лікарі перестануть нас за дурнів мати
тоді, коли ми перестанем до них ходити :)

а моє молодше чудо дістало соплі. отак, заснула з чистим носиком, а проснулася з соплями. Слюні звисають до підлоги і смокче все підряд (особливо боки слінгів пообсмокчувані дуже). Схоже, що матимем скоро перший зубчик)) але хіба може в 4 місяці вже бути зубчик?

Halina
27.12.2011, 12:01
а моє молодше чудо дістало соплі. отак, заснула з чистим носиком, а проснулася з соплями. Слюні звисають до підлоги і смокче все підряд (особливо боки слінгів пообсмокчувані дуже).

І у нас так. Проснулись з соплями. От тільки дивні якісь соплі, з ночі є, потім ніби не має. І от так ми уже тиждень боремось з тими соплями. І ніби немає але чую що її щось мішає. І коли на ватку то щось вологе все таки є. І боюсь щоб ті соплі не осідали і вже не знаю що з ними робити. Може то чимось капати крім промивання? А в ротику то постійно мусить щось бути, як не циця то руки. Але щось по яснах не видно що там зубик намічається.

panikvarts
27.12.2011, 12:11
але хіба може в 4 місяці вже бути зубчик
В нас рівно в 4 місяці показались 2 нижні зубчики. Буває, і раніше, але тоі справді рідкість.

Oksamyt
27.12.2011, 12:14
але хіба може в 4 місяці вже бути зубчик?
мій синочок теж страшно слиниться, все гризе, так вже триває більше місяця, то попередній раз нам педіатр на огляді поставив раннє прорізування зубів.

olenkastar
27.12.2011, 13:25
так і є)) піднесла малу до вікна, і побачила білу плямку на яснах внизу посередині))) думаю, перші два на підході)))

Usmishka
27.12.2011, 13:33
От тільки дивні якісь соплі, з ночі є, потім ніби не має
В нас такі сопельки вде 7 місяців, то більше, то менше, і мене то страшно дратує, зранку декілька разів промиваю аквамарісом і витягую парочку густих, потім на протязі дня тільки декілька разів зволожую, і так кожного дня.

Nastylove
27.12.2011, 13:36
тоді, коли ми перестанем до них ходити
)Теж варіант, але ми тоді хворіли, то мусили йти, заодно і помірялись, поважились.

і побачила білу плямку на яснах внизу посередині
в мого малого десь в тому ж віці була плямка така на яснах і слинився дуже, але на сьогодні ми ще беззубі і плямка зникла)

Usmishka
27.12.2011, 13:41
То відносно, я на плямку навіть не дивилась, а за тиждень два верхні зуби вилізли.

nattsol
27.12.2011, 14:27
але хіба може в 4 місяці вже бути зубчик? чоловікова сестра народилась з двома верхніми, так що все буває)))

Osya
27.12.2011, 19:07
Дівчата, як взнати що дитина наїдається, тобто їй хватає мого молочка (6 місяців)

nattsol
27.12.2011, 19:29
якщо дотримуєтесь правил успішного гв, то самого лише молока має вистачати і в рік. дивіться по дитині: якщо вона подає ознаки задоволення життям - все в нормі)

зрештою, діти ж не дурні сидіти голодними, обов'язково дадуть знати, як щось не так ;)

Margaryta
27.12.2011, 19:49
А ми після кожного походу в поліклініку хворієм. Все починається з сопельок у старшої і закінчується кашлем температуро, а тепер коли в хаті є ще одна мацьопочка, то ізолювати ми немаєм як і куди. В 2 міс нам прописали антибіотик бо був такий страшний мокрий кашель, лікарка казала, що в нас вже початок пневмонії я так злякалась, що навіть невагалась дала йогму антибіотик, а тепер пройшло вже майже 2 міс я дотепер думаю чи то добре , що я давала сумамед чи то ми могли без нього обійтись,але вже все минуле не вернеш.

olenkastar
28.12.2011, 11:13
А ми після кожного походу в поліклініку хворієм
то можливо, варто перестати туди ходити? або бути впевненою, що не захворієте))

Logos
28.12.2011, 15:54
Дівчата незнаю чи пишу сюди, внас була пітничка і ми після купання намазали олійкою і утворилось багато прищів ми зразу в лікарню то нам приписала антибіотики колоти Цефотаксим я незнаю що робити, чи варто але і прищиків багато і всі гнійні, а серце крається від того що я така погана мама

Shatenka
28.12.2011, 16:03
приписала антибіотики колоти Цефотаксим
А на якій основі виписали антибіотики? Від тих прищиків? Я думаю, що не варто дитину труїти антибіотиками, тим більше таку манюню

Logos
28.12.2011, 16:17
не варто дитину труїти антибіотиками
і я так само думаю зараз шукаємо ще якогось толкового лікаря може хтось порадить до кого звернутись з такою проблемою, як лікарка пояснила що то утворився парниковий ефект, але олійкою ми мастили всюди а висипр тільки на животику і вище, може то алергія від памперсів

zyma
28.12.2011, 16:18
я б радила для початку вам покупати дитину у не дуже теплій морській солі,посушити трошки ті прищики.....а вже згодом якщо результату не буде можете давати ліки.
в нас теж таке було,допомогло те,що я вже написала.

Artemida
28.12.2011, 16:20
внас була пітничка і ми після купання намазали олійкою і утворилось багато прищів

Ого! Хіба таке буває? Маю на увазі, що від простої пітнички

і прищиків багато і всі гнійні

Може то щось друге? Аналізи здавали?

---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:19 ----------

як лікарка пояснила що то утворився парниковий ефект

А то взагал перл! Відколи то від перегрівання антибіотики почали давати?

Usmishka
28.12.2011, 16:23
ми зразу в лікарню то нам приписала антибіотики
Будете часто туди ходити- іншого варіанту крім антибіотиків від усіх хвороб не почуєте. Вони цефтріакчоном всі хвороби світу лікують. Вже б краще дільничого викликали.
А дитинці скільки? Посушіть їх свіжим повітрям, почекайте з лікуванням, перше хоч взнайте що це.

---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

В мене і Іри колись була такого типу алергія на підгузки ароматизовані з ромашкою.

сяняНЯНЯ
28.12.2011, 16:24
прищиків багато і всі гнійні
в моєї Софійки на 11 день після народження теж було щось подібне...нам сказали що то стафілокок занесений в роддомі...теж кололи цей антибіотик...)))

Logos
28.12.2011, 16:28
Спочатку внас була жовтушка ми ся довго гріли, потім як прийшли додому повискакували прищики медесетра сказала що то пітничка, ми покупали намастили олійкою і на другий день все стало червоне, прийшла дільнична сказала що то все пройде головне нічим не мастити, а сьогодні то все аж погноїлось і ми якраз мали піти в ПБ до неонатолога перевірити чи проходить жовтушка і тут нам от таке видали і сказали то колоти 3 дні, аналізів ніяких не брали

Натуля
28.12.2011, 17:05
олійкою і на другий день все стало червоне, прийшла дільнична сказала що то все пройде головне нічим не мастити
А яка олійка? За джонсон тут не раз писали, що алергії викликає. Я пітничку присипкою звичайною сушила і голопопили.

сяняНЯНЯ
28.12.2011, 17:06
все стало червоне
а яке то на вигляд? бо в нас наприклад було одне на зап"ястку розміром трохи менше за 10 копійок,потім ще на шийці таке було і ще десь,вже не пам"ятаю де точно)

Artemida
28.12.2011, 17:07
ми якраз мали піти в ПБ до неонатолога перевірити чи проходить жовтушка

Ну то може неонатолог щось мудре порадить? Нам від пітнички казали в ванночку хлорофіліпт давати, ну і череду (по черзі).
Але антибіотики, то взагалі не варіант. Потім матимеш, не дай боже, купу проблем з животиком, бо мікрофлора ще не сформувалась,а тут ще і уколи.

сяняНЯНЯ
28.12.2011, 17:12
від пітнички
похоже що це не пітничка,а якась інфекція в організмі,бо виглядає як опікова ранка( з допису в пп),зверніться ще до якогось лікаря.

zetta
28.12.2011, 17:15
а від чого пітничка утворюється? в мене таке враження шо це піт якийсь специфічний чи як.

maty
28.12.2011, 18:24
Logos,ви ще не почали колоти?шкода вашої дитини,ті антибіотики такі пекучі!
в мого старшого була така пітничка,і вона гарно проходила від купання в дубовій корі-спробуйте,то не зашкодить,гарно підсушує,але потім нічим не мажте.А як будуть наполягати на антибіотиках,то варто спочатку зробити аналіз крові-мої молодші,теж з жовтушкою,мали високі лейкоцити,то кололи,причому Цефотаксим не діяв,тоді взяли амікацин-але то все під контролем,а не просто поколоти,щоб "дохтор" перестрахувався.Надіюся,все у вас буде добре!

DesperateHousewife
28.12.2011, 18:39
в мене таке враження шо це піт якийсь специфічний чи як
наскільки знаю, то проблема в тому, що в новонароджених несформрвані пітні пори і піт не може нормально виділяимсь. тому діток ек можна перегрівати.
моя манюня минулого тижня десь годинку солодко спала на циці, і на наступний день на личку зявилась досить сильна пітниця. то ми просто миєм водою. на чолі то я ще дитячим милом підсушую. помалу проходить.

olenkastar
28.12.2011, 20:19
десь годинку солодко спала на циці, і на наступний день на личку зявилась досить сильна пітниця
в Христі і зараз так)) коли довго в слінгу і спить щокою на циці- потім ше довго там червона плямка з прищиками. на другий день сходить.

Lapatulya
29.12.2011, 12:43
В нас така проблема, в дитини ширшаві щоки і підборіддя, коли стає після сну, то ще й червоні і останні дні взагалі не сходить. В нас таке бувало, але проходило. Я вже переглянула свій рацон, але як воно було так і є. Чи обов`язково це алергічні прояви, чи може бути це від води. І чи можна чимось мазати, щоб воно зійшло?

Haidee
29.12.2011, 13:37
І чи можна чимось мазати, щоб воно зійшло?
Можна. Нам педіатр якийсь Ексіпіал прописувала, але я мала від Ля рош, то ним мазала. Але ті засоби дорогущі, колись Оленкастар писала про якийсь зволожуючий кремчик, не пам'ятаю назви. А взагалі воно саме проходить, час від часу з'являється і зникає. Нам шершавіла шкіра від Джонсонс засобів, то тепер я взагалі ніякоюж дитячою косметикою не користуюся, ніби не шершавіє останнім часом.

Virginia
29.12.2011, 13:45
Нам лікарка казала мазати Алантаном, який досить непогано допомагає нам

nalia
29.12.2011, 14:19
чи можна чимось мазати, щоб воно зійшло?
Ми мажемо ліпікаром від Ля Рош, а при купані додаємо емульсію Ойлатум

Dolche
29.12.2011, 14:37
Ми мажемо ліпікаром від Ля Рош
а ми купаємо в Ля рош, очищуючий засіб для дуже сухої шкіри.

Arabika
29.12.2011, 17:03
А у нас така проблема:доці 9 місяців і у неї від народження субфебрильна температура 37,1-37,3. Здавали аналізи, робили УЗД голови,всіх органів-все ок. Були сьогодні у лікарки,та каже,що треба шукати причину температури,що це запальний процес. Може хтось стикався з таким?

Margaryta
30.12.2011, 22:43
Дівчатка порадьте, що робити? В синочка від після народження через тиждень з"явились червоні прищики тільки на личку на щічках, дуже,дуже багато, але потім зникли, що залишили після себе такі вугрики чорні в середині, ну прям такі, що можна видавлювати і от нам вже скоро 4 міс, а вони ніяк не зникають і миємось і купаємось, а прищики не зникають. Порадьте ,що робити чим масти, чи саме пройде?

nalia
02.01.2012, 17:06
Дівчата, в кого був, так званий ,понос на зуби??? В нас вже один зуб виліз, а другий "прокльовується". Десь більше тиждня мала какає часто ( в ночі можу поміняти 5 памперсів), але какашки не є дуже рідкі, і кількість може бути приблизно чайна ложечка, і не знаю чи то на зуби, чи ні.Може щось підкажете, бо в малого на зуби був завжди кашель, а тут ......

olenkastar
02.01.2012, 17:48
в кого був, так званий ,понос на зуби??
в Софії моєї був на якусь пару зубів ото про що ви кажете -
тиждня мала какає часто
але ж то не є понос))) понос- то часте водянисте ( чи просто рідке) випорожнення, яке приносить часто дискомфорт.
Порадьте ,що робити чим масти, чи саме пройде?
чому одразу мастити?
сина турбують прищики чи вони турбують лише вас?

Уляночка
02.01.2012, 17:55
в кого був, так званий ,понос на зуби??? В нас вже один зуб виліз, а другий "прокльовується". Десь більше тиждня мала какає часто ( в ночі можу поміняти 5 памперсів), але какашки не є дуже рідкі, і кількість може бути приблизно чайна ложечка, і не знаю чи то на зуби, чи ні.Може щось підкажете, бо в малого на зуби був завжди кашель, а тут ......
в Марка завжди так...може 2-3 тижні так какати,поки не проріжеться зуб...не переживайте

Margaryta
02.01.2012, 23:36
чому одразу мастити?
сина турбують прищики чи вони турбують лише вас?
Та ясно, що дитину прищики не турбують, та насправді тільки мене це турбує, бо старша донечка нічого ніколи немала, а сьогодні в нас виліз ще один такий великий ,сочний в середині білий стержень, нерозумію чому так, я вже і свій раціон передивилась, і всеодно ну ніц я не розумію.

Dolche
02.01.2012, 23:43
Порадьте ,що робити чим масти, чи саме пройде?
а може все таки хоча б проконсультуватися з дерматологом? і не пробувати лікувати самим, адже це личко :)

Margaryta
02.01.2012, 23:48
а може все таки хоча б проконсультуватися з дерматологом? і не пробувати лікувати самим, адже це личко
Дійсно треба так і зробити але незнаю чи толковий в нас на Парковій в поліклініці дерматолог, бо іншого ненаю може хтось в ПП порадьте?

olenkastar
03.01.2012, 10:14
чи толковий в нас на Парковій в поліклініці дерматолог, бо іншого ненаю може хтось в ПП порадьте
ооо..ми з вами в одну поліклініку ходим))
а можете сфотографувати ті прищики?
ну і якщо вони малогго не турбують, то навіщо їх лкувати? дитина призвичаюється до умов життя і навколишнього середовища, то велика робота і деколи так реагує на певні умови. то мине. зазвичай, через шкіру організм викидає токсини назовні, так що дерматолог вам полікує хіба наслідок, а не причину (якщо вона є).
Хочеться щось зробити?- покупайте дитину в сольовій ванні, або ванна з хвої- вона добре впливає на організм і на шкіру зокрема.
а до лікаря вартує йти ЛИШЕ тоді, коли дитину то явно турбує , бо в іншому випадку залікують дитятко(((

Nana11
03.01.2012, 12:35
В синочка від після народження через тиждень з"явились червоні прищики тільки на личку на щічках, дуже,дуже багато, але потім зникли, що залишили після себе такі вугрики чорні в середині, ну прям такі, що можна видавлювати і от нам вже скоро 4 міс, а вони ніяк не зникають і миємось і купаємось, а прищики не зникають.
Я б проконсультувалася з грамотним педіатром, якому Ви довіряєте, бо все-таки вугрі в немовляти то шось не є добре.Тим більше шо це дійсно як каже Dolche личко...:unknown:

olenkastar
03.01.2012, 14:38
нам колись радили купати Софію в "еспафлор", а от що воно дає- вже не памятаю:girl_smile:. хтось знає для чого та штука і що вона дає?

Margaryta
03.01.2012, 18:17
ооо..ми з вами в одну поліклініку ходим))
Та ми ходим в одну поліклініку, може пам"ятаєте я до вас в парку сама підходила десь роки1,5 тому, потім ви піднялись до гори назустріч із Сьюзі.

---------- Додано в 17:17 ---------- Попередній допис був написаний в 17:11 ----------

еспафлор
і нам то порадили, треба ще з кимось порадитись чи варто купати в такому, це при алергіях різного роду і при діатезах так сказала наша дільнича Корчак, сьогодня її викликала, що б послухала старшу донечку бо кашляє вже більше місяця, і дуже здивувалась коли нам замість антибіотика виписала якийсь Гропринозин, може хтось вже користувався варто ні підкажіть.

Haidee
04.01.2012, 21:28
Моя мала або нахапалася від мене вірусяки, або то зуби, або я не знаю що...
Соплі рікою. Тут ясно, промиваю солоною водичкою.
Очі сльозяться, червоні, певно через соплі. Ромашки-чаю в тому випадку достатньо? Бо повіки аж припухлі.
Почався понос. Я нічого нового не їла. Що мені можна з'їсти "антипоносне", чи так не поможе?
Слюньки рікою. Покашлює, але то певно від сопель.
Температури нема, дитина трохи марудна, але в проміжках між спанням і цицянням сміється і поводиться як завжди.

сяняНЯНЯ
04.01.2012, 21:43
а мій не перестає кашляти...
знов визивали знайому лікарку,каже що то трахеїт,от робила щойно компрес,нічого не виписувала пити,бо каже що мала ще дитина...
подивлюсь як подіє той компрес.

Margaryta
04.01.2012, 23:33
компрес
А що за компресс? Напишіть будь-ласка як робите, бо ми теж підкашлюєм і неможу зрозуміти чого, чи то слюнки так затікають чи то кашель, вчора приходила наша педіатр викликала, щоб послухала чи хрипів немає, а вона сказала, що в нас троха червоне горлишко і теж начого не виписала крім Афлубіну, ну впрочем как всегда

Dolche
05.01.2012, 01:16
Моя мала або нахапалася від мене вірусяки, або то зуби, або я не знаю що...
Думаю, що зубки.
Мої зараз теж такі, правда соплів нема. Але теж і марудні, і поносик був. А як починають гризти іграшку (чи "гризачку"), то плачуть, нервуються. З"явилася невелика припухлість десен, сподіваюся що зуби вже "на підході", бо так довго не витримаю :khomyak:

olenkastar
05.01.2012, 10:46
Соплі рікою. Тут ясно, промиваю солоною водичкою.
Очі сльозяться, червоні, певно через соплі.
і у нас те саме. але в нас не зуби, бо зранку ті самі симптоми дістала і старша. Проснулася і не могла відкрити очка, так позакисали...блін, ще такого в нас не було. Софія рік не хворіла. ну нічого- вже шиповник запарила.З тим коньюктивітом гуляти в парку можна?

бо ми теж підкашлюєм і неможу зрозуміти чого, чи то слюнки так затікають чи то кашель
якщо кашель більше зранку і після сну- знач затікає.

Haidee
05.01.2012, 16:11
В нас таки вірусяка якийсь. Бідна дитина, вже аж рве через ті соплі, ні їсти, ні спати не може:( Ношу в слінгу, горизонтально взагалі лежати не може, плаче.

natorella
05.01.2012, 16:29
робила щойно компрес
а хіба компрес можна таким малим? то ше більше не можна

olenkastar
05.01.2012, 16:45
а ми пішли затарилися мандаринками і ківі- будем вичухуватися теж. добре, що наймолодше ніби тримається, ттт. Промила очко зранку чаєм і більше немає виділень, надіюся то було в неї від сопельків. ЗАвтра зранку побачу як вони. Старша заливаеться чаем і мандаринками, що радує.
до речі, може раптом хтось знае- мені афлубін пити можна? хтось пив і годував грудьми? А то в інструкції дуже мудро написано, що можна, якщо користь перевищує шкоду,ггг.

nalia
05.01.2012, 17:03
мені афлубін пити можна? хто
Якщо можна немовлятам, то вам точно можна

Margaryta
05.01.2012, 22:41
афлубін пити можна?
Та та точно можна, я п"ю вже приблизно з місяць, але мені щось більше довподоби Імунофлазід купили недавно, бо афлубфн вже закінчується. І діткам обом теж казали давати, але ми поки що тримаємось.

Dolche
05.01.2012, 22:48
А я завжди, коли в мене лише починається якась бяка, приймаю грип-хеель, спочатку кожних 15 хв протягом 2-х годин, а потім тричі на день. До якогось ГРЗ не доходить, лікуюся завчасно. То гомеопатія, приймала їх коли була вагітною, тому зараз теж можна.

olenkastar
06.01.2012, 10:23
грип-хеель
то компанії хеель,я так розумію?

а що робити як закисають очка? тільки промивання чаєм-ромашкою?

zetta
06.01.2012, 11:53
тільки промивання чаєм-ромашкою?
не забитий той канальчик слізний?

olenkastar
06.01.2012, 12:44
не забитий той канальчик слізний?
від насморку зявилося. спочатку був нежить, а потім почало з очок виділятися оті комочки , і то лише після сну. І от старша дістала насморок і закисають дуже очка , але до вечора все минає , а на ранок знову.

Usmishka
06.01.2012, 13:42
І в нас з очками постійно, трохи сльозяться, а коли сильеі сопельки - тоді дуже закисають, тільки чай і ромашка, нормально проходить.

Котя
06.01.2012, 15:39
а коли сильеі сопельки - тоді дуже закисають,
У нас аналогічно, але я замітила, що поки соплі є, то промивай чим хочеш, але не допомагає, тільки соплі проходять, відразу проходить закисання:girl_yes2:. Чаєм теж промивала, але дуже мені сподобалось для очей і носа водичка "Isofi".

Usmishka
06.01.2012, 17:16
водичка "Isofi"
А що то таке?

Nana11
07.01.2012, 23:17
А чи мають бути в маленьких дівчаток хоч якісь виділення?

Котя
08.01.2012, 12:45
Допис від Котя
водичка "Isofi"
А що то таке?
Це від Uriage ось тут http://beautystore.com.ua/shop/UID_31978_uriageisophy%D1%96%D1%96%D1%96%D1%96%D1% 96.html?words=%CB

Margaryta
08.01.2012, 15:20
мають бути в маленьких дівчаток хоч якісь виділення?
Все індивідуально. В оних є, в інших немає. В нас були майже до року, звичайний прозорий слиз.

Haidee
08.01.2012, 15:42
Дівчата, чим можна Лісобакт для маленької дитини замінити? Його нам вчора на Орлика виписали, але він проходить перереєстрацію і нема в аптеках. Знайома сімейний лікар порадила Тонзилотрен, але поки покращення не бачу(

natorella
08.01.2012, 15:45
чи мають бути в маленьких дівчаток хоч якісь виділення?
можуть бути різні
а в чом дєло?

Bogdanka
08.01.2012, 16:05
Дівчата, чим можна Лісобакт для маленької дитини замінити?
Гайді, я хотіла лісобакт Софії від горла дати, але ж його дітям від 3-х рекомендують це раз, мені вагітній теж не можна.
Тонзилотрен я б теж не давала.
Травесил, якщо дитина неалергічна можна спробувати, але... шо з дитиною? бо тяжко шось просто так порадити...

---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

найома сімейний лікар порадила Тонзилотрен, але поки покращення не бачу(
а як то має бути - покращення за 1 день?

olenkastar
08.01.2012, 16:12
тільки чай і ромашка,
від ромашки не легшае, киснуть протягом дня. а от чорний чай- добре. на ранок очка закисші, промию чаем і весь день нормально. але вже легше.

Женічка
08.01.2012, 16:14
горло - наше таке болюче питання, що ми тільки не пробували... в розумних межах, звичайно.
останні рази я плюнула на всі тонзилотрени (моя Настя трясеться за таблетками), і тому подібне. полоскання у нас на першому місці, простим ротоканом(хоча вам у такому віці полоскання не світить), і мазала все в горличку простою обліпіховою олійкою.
Нана11, а які у вас виділення? як ви їх помічаєте? на памперсі чи на трусиках? у нас виділень няких нема і не було, тільки після народження мали трошки кров"янистих, але то інша тема.

Haidee
08.01.2012, 16:53
його дітям від 3-х рекомендують
Казали мені, то що через форму випуску (таблетки), а перетертий в порошок можна.

шо з дитиною

Горло червонюще (лікар дивився), кашель. Спочатку від сопель був, а потім з горлом почалося, мокрий став. Ну воно її явно болить, бо плаче, коли покашляє, і белькоче захрипло.

а як то має бути - покращення за 1 день?

Та ніяк, напевно. Просто не хочу впусту таблетками дитину напихати, але й нічого не давати такій мальоті страшно. Чоловік он каже, що само пройде. Завтра ще раз лікар подивиться, як там справи.

Nana11
08.01.2012, 17:03
а в чом дєло?
Та замічаю останнім часом в малої такі прозорі виділення, не рясні, не на памперсі і не на трусиках, просто як голенька лежить і ноги задере до верхі то видно,може вони і раніше були просто я не помічала:confused:

olenkastar
08.01.2012, 17:12
Чоловік он каже, що само пройде
мудро каже:girl_yes2:
для заспокоення почитай (http://healthy-back.livejournal.com/196275.html) - там ссилочки по кожному пункту)

Margaryta
08.01.2012, 20:33
в малої такі прозорі виділення
Та прозорі і тягучі в моєї донечки таке було, то нічого страшного, погугліть і побачите, що то природнє і цілком нормальне.

Bogdanka
08.01.2012, 20:41
нічого не давати такій мальоті страшно
ну ви ж на ГВ, то чого страшно
через форму випуску (таблетки), а перетертий в порошок можна
не рекомендується взагалі, як і той тонзилотрен!
але я б нічого не давала
то я Софії зараз вже даю травесил смоктати - це трав'яний препарат, і то от зараз перший раз дала
а Ви день-два-три (залежить від дитини) не гуляйте, добре вітріть хату, спіть при тем-рі не вище 20 градусів (ну це бажано) і на ГВ дитині самій перейде

Corena
08.01.2012, 22:11
дівчатка, а можна купати дитину, коли сопельки і кашель від тих сопельок такий мокрий, температури немає?

Haidee
08.01.2012, 22:20
Ми купали з сопельками і кашлем від них.
Дівчата, дякую, я ж просто мама ще без досвіду, то й страшнувато трохи, ще й атаки бабусь приходиться відбивати, але таки нічого сьогодні не даю. Буду надіятися, скоро підемо на поправку)

Halina
08.01.2012, 22:42
дівчатка, а можна купати дитину, коли сопельки і кашель від тих сопельок такий мокрий, температури немає?

Ми купались, то я у воду додавала морську сіль+ефірні олії ялиці і евкаліпту. Сопельки пройшли після такого купання. Я не знаю чи то можна і порадитись не було з ким. Але я такі ванни для себе роблю коли застуджуюсь чи починаю хворіти. То для мальоти таку зробила але того всього давала дуже маленьку порцію на воду.

olenkastar
09.01.2012, 09:42
+ефірні олії ялиці і евкаліпту
можна ще й лаванду. але ,наприклад, моя Христя після ефірної олії погано засинає, якась робиться перезбуджена, тому купаю за годину-дві до сну. А старшій ніц не є від олійок і засинає чудово.

Corena
09.01.2012, 17:07
Нарешті купила нормальний аспіратор для носика. Яке то спасіння і для мами і для дитини!

Dolche
09.01.2012, 17:22
Дівчата, трошки не в тему простуд маю запитання.
В моїх малявок останнім часом каки якісь рідкі (не водичка, та все ж не такі к були) стали і яскраво-жовтого кольору. Частота не збільшилася (раз в день), запах теж не змінився, мене хвилює "консистенція". Чи може то бути пов"язано з тим, що ми 3 дні тому почали їсти по півложечки печеного яблучка?

Corena
09.01.2012, 17:36
в моєї донечки теж каки такі ріденькі останнім часом, хоча ніякого пригодовування в нас ще нема, але де-коли, буває, какає де-кілька разів за годину, тільки встигаю перевдягати. я не переживаю поки, думаю ,що це може і з майбутніми зубками бути пов"язано.

Osya
09.01.2012, 17:39
І в моєї теж таке.(6 місяців).

Orman
09.01.2012, 17:41
Чи може то бути пов"язано з тим, що ми 3 дні тому почали їсти по півложечки печеного яблучка?

найпростіше - відмінити яблучка і подивитись.

Хоча, якщо по-хорошому, то рано ще яблучка взагалі...

Dolche
09.01.2012, 17:47
Хоча, якщо по-хорошому, то рано ще яблучка взагалі...
ми на змішаному харчуванні, нам можна швидше.
думаю ,що це може і з майбутніми зубками бути пов"язано.
і я так сподіваюся, але все ж мабуть подивлюся як буде без яблучок.

Дякую :)

natorella
09.01.2012, 21:42
рано ще яблучка взагалі..
а я вчора зварювала і дала юркові ябко посмоктати
так всі ржали коли він кривився
а бабуся мене питала - шо то за експерименти
кажу - то одноразова акція, йому там навіть ніц не капнуло

Natalya
10.01.2012, 12:55
а я вчора зварювала і дала юркові ябко посмоктати
І я на Святий вечір дала Настуні кусочок яблука в ручку. Вона, звичайно ж, його до рота. То всі так дивувалися моїй дії. Дитині 5,5 міс. - от як добре я видресерувала всіх першого разу ))).

Virginia
10.01.2012, 19:48
В моєї малої на грудях є алергія, так червона пляма, яка шелушиться, свербить і мала постійно шкрябає. Через то, що постійно дре собі ту плямку, вона не заживає. Принесла мені свекруха "чудо" бальзам від Імідж (на основі календули, алоє вера і сандалу) і каже щоб я помазала малій ту плямку. Як думаєте можна таке робити???

Bogdanka
10.01.2012, 19:52
Як думаєте можна таке робити??
Вірджиніє, візьми самий звичайний судокрем. він підсушить і будеш бачити, якщо нічого надзвичайного - заживе за день-два-три.
календула, алое, сандал - то забагато трав, якщо дитина має хоч якісь алергічні реакції

Люша
10.01.2012, 19:54
(на основі календули, алоє вера і сандалу) мені здається, що на кожен з цих компонентів також може бути алергія, щоб гірше не зробити. Я б помазала краще якимось Десетином, чи щось подібне.

Virginia
10.01.2012, 20:00
він підсушить і будеш бачити, якщо нічого надзвичайного - заживе за день-два-три.

В нас воно з трьох місяців. Ходили два рази до лікаря, він нам призначив Фукорцин (це така рожева рідина, яка висушує), тиждень сушити, а потім мазати тетракциліновою очною маззю (яка є антибіотиком). Поки підсушувала фукорцином, то воно сходило і мала не чухала, тільки переставала, вона знов починала чухати і все зпочатку. Пляма виглядає ужасно, в діаметрі має десь 3-4см. І я кожен раз коли бачу, то почуваю себе найгіршою мамою:(

Nastylove
10.01.2012, 20:07
яка шелушиться, свербить і мала постійно шкрябає
, якщо ранка суха, то мені здається , що

б помазала краще якимось Десетином
буде тільки гірше.
В малого плямки на підборідді, теж сухі, дуже він слиниться і ніяк то не загоюється, мажу зволожуючим хіпповським кремом, не скажу що дуже допомагає, але хоч стають менш червоними і не шелушаться.
Ще в малого за вушками сухі тріщінки, прям під мочкою вуха, мажу кремчиком- не допомагає зовсім...

natorella
10.01.2012, 20:10
кожен раз коли бачу, то почуваю себе найгіршою мамою
а якшо помажеш якоюсь фігнею - будеш доброю??? треба вияснити від чого вона?

Virginia
10.01.2012, 20:13
треба вияснити від чого вона?

підозрюю, що в неї алергія на солодке, я його вже не їм практично, а та штука не сходить, бо мала постійно роздирає. Вона ж коли не чухає, то воно заживає...