КПК

Показати повну версію : А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Corena
28.04.2013, 23:05
Бо по опису складників мене щось 'не пре',
а що в складниках не пре :)? такий собі простий і елементарний набір.
кекс з рідкою начинкою. їсти зразу з печі. дуже шоколадно.

Женічка
28.04.2013, 23:09
а що в складниках не пре :)? такий собі простий і елементарний набір.
кекс з рідкою начинкою. їсти зразу з печі. дуже шоколадно.

Я якраз про це. Простий кекс :girl_wink: але ж вигляд непростий, тому й смаку хочеться якогось особливого :connie_pull-pigtail

Arapeta
28.04.2013, 23:11
а який ви робите соус для салату Цезар?

Мені, після кількох експериментів сподобалося його робити на основі отого рідкого жирку, що лишається після смаження курячих шматочків філе. Я їх обов`язково наперед мариную у майонезику і травичках. Мариную більше, як треба, а потім фасую порційно. Розморозила, кинула на пару хвилин на пательню, всього роботи.
І ось у той жирок з м`ясними соками можна додати майонез, сік лимончика, гірчицю, може ще щось і тим заправити салат. Ну і пармезан "мусі бичь".

Corena
28.04.2013, 23:14
Простий кекс
як його правильно приготувати, то не простий. дуже класно поєднується два смаки шоколаду - запеченої скоринки і рідкої начинки.
я б сказала - то для любителів шоколаду і всього шоколадного.

карапуз
29.04.2013, 01:38
Бачу, шоколадний фондан все частіше і частіше пролітае у розділі кухня. А скажіть, смачне воно? Всім смакуе?
Сьогодні готувала фондан для гостей. Сподобався усім без винятку. Мені він дуже смакує теплим і з морозивом :nyam1:.
:girl_yes2: власне не для любителів випічки ( хоча і для них також ), а саме шоколаду.

Olka Sherolka
29.04.2013, 12:06
а мене цікавить от та серцевина рідка - вона не відчувається як сире рідке тісто? Адже в нього входить яйце, а я маю пересторогу до не оброблених термічно яєць

карапуз
29.04.2013, 12:40
от та серцевина рідка - вона не відчувається як сире рідке тісто?
Там усього 2 ложки муки, тісто на смак як розтоплений шоколад.

Адже в нього входить яйце, а я маю пересторогу до не оброблених термічно яєць
Воно ж печеться, хоч і недовго, але при високій температурі.

AilataN
29.04.2013, 12:45
Якщо маєте пересторогу то зробіть на перепелиних.

Ari
29.04.2013, 13:32
Дівчата, поділіться або тицьніть на рецепт приготування апельсинових цукатів, щоб можна було додати і до сирничка і до пасочки.

Женічка
29.04.2013, 13:41
Ну фсьо, і я хочу той фондан, от тільки не маю в чому його пекти :( дівчатка, ви в чому печете? Наскільки 'формочки' великі? В рецепті від Марусі пише 6-10 хв, різниця велика, і зрозуміло, що залежить від величини посудинок.

Marcipanka
29.04.2013, 13:45
Наскільки 'формочки' великі?
думаю мають бути такі формочки:
http://s3.uploads.ru/AW38k.gif
облазила маркети, а там якісь вони всі страшні - або чорного або бордового кольору, або немає потрібної кількості, якась невезуха. ходить за мною той фондан, а пекти нема в чому.

Olka Sherolka
29.04.2013, 13:55
а пекти нема в чому
а можна пекти в звичайному керамічному горнятку? такому що чай п'ють, грам на 250 рідини? Теж хочеться той фондан спробувати спекти, але купувати спеціально формочки жаба дусить

Людок
29.04.2013, 14:02
ходить за мною той фондан, а пекти нема в чому.
думала я одна така:girl_cray: а ж ні.

Corena
29.04.2013, 14:27
Якщо маєте пересторогу то зробіть на перепелиних.
це є дуже поширений міф, щодо перепелиних яєць.
а насправді, вони точно з такою самою ймовірністю, як і курячі, можуть мати сальмонелу.

Женічка
29.04.2013, 14:34
Подивіться, які ці класні, якби зустріла в магазині, точно купила б :-)
http://emile-henry.com.ua/thumbnail/e9m_737x386_03_weu.png

innamorata
29.04.2013, 14:48
Дівчата підкажіть який салат з топінамбуром!!!
Я робила так: на грубій терці потерти топінамбур і моркву. Порізати трохи зеленої цибульки(як нема то я стару тоненько шинкувала) і квашений огірочок невеликими кубиками. Все заправити олією - я люблю соняшникову нерафіновану. Все. Муж дуже хвалив
а ще люблю той топінамбур сам без нічого хрумати :)

карапуз
29.04.2013, 16:37
дівчатка, ви в чому печете? Наскільки 'формочки' великі?
Я печу в силіконових формочках для мафінів, діаметром 5 см.

В рецепті від Марусі пише 6-10 хв, різниця велика, і зрозуміло, що залежить від величини посудинок.
Випікаю 4 хвилини. Щоб визначити потрібний час для вашої форми , мусите експериментувати. Я ставила на 2 хв, подивилась, що замало часу, добавила ще. Так і визначила оптимальний час :girl_yes2:.

lawyer
29.04.2013, 17:14
ви в чому печете?
я печу в схожих на ці формочках для мафінів (без паперу)
http://s3.uploads.ru/3E8cY.jpg
змастила олією і присипала какао (як в рецепті Корени), то відставали дуже добре
В рецепті від Марусі пише 6-10 хв
пекла 8 хв, того було замало, то допікала ще 2 хв. вийшли суперові: ззовні - кекс, всередині - рідкий шоколад, духовка на 200 градусів

Маруся-мама
29.04.2013, 17:26
Суть того фонданту аби припеклись лишень краї, тому духовка має бути досить гаряча. Більше ніж 10 хвилин не треба, бо тоді втрачається консистенція. Серединка повинна залишатись рідкою, бо в тому то і вся бомба - має ніби вистрілити, тобто витекти гаряча шоколадна серединка.

Яйця проходять достатню термічну обробку, щоб нагрітись до тої температури при якій всі бактерії гинуть.

Ksusha
30.04.2013, 16:30
Я пекла фондан в звичайних силіконових формочках для мафінів, змащених жиром. Дуже добре все відставало. В рецепті було вказано пекти не більше 7-ми хвилин при температурі 200 градусів. Серединка залишилася рідкою.

Vona
30.04.2013, 19:09
Яйця проходять достатню термічну обробку, щоб нагрітись до тої температури при якій всі бактерії гинуть.

Знайшла таке:
В процесі кулінарної обробки сальмонели гинуть при температурі 80 градусів за Цельсієм через 2-3 хвилини, при кип’ятінні – миттєво.

tsiuma
01.05.2013, 14:33
Дівчата, планую спекти сирник з маком (тісто-мак-сир з персиками), вперше буду пекти з маковою прослойкою і мене турбує питання, чи пляцок буде нормально триматись купи, щоб сирна маса від маку не відвалювалася. Заспокойте мене або скажіть, чи можуть бути якісь несподівані нюанси.

Маруся-мама
01.05.2013, 16:45
Заспокойте мене або скажіть, чи можуть бути якісь несподівані нюанси.
А яка та макова частина? Хоча я не бачу причин чому б мало відпадати чи відділятись.

Olka Sherolka
01.05.2013, 17:55
навчіть мене робити білу глазур на паску, або тицніть, будь ласка, де таке може бути написане

Marcipanka
01.05.2013, 17:59
навчіть мене робити білу глазур на паску,
купуємо пакетик готової і маєм чистий спокій :girl_wink:

Vероніка
01.05.2013, 18:28
білу глазур на паску
Я роблю так :
1 склянку цукрової пудри висипати в мисочку, додати 4 ст.л. води, можна кілька крапель лимонного соку, добре вимішати, легенько підігрити до теплого стану.

tsiuma
01.05.2013, 23:24
А яка та макова частина? Хоча я не бачу причин чому б мало відпадати чи відділятись.
то я щось собі просто завжди придумую - страхи якісь.
Буде запарений перетертий мак з 2 яйцями і маслом

Insolence
01.05.2013, 23:33
облазила маркети, а там якісь вони всі страшні - або чорного або бордового кольору, або немає потрібної кількості, якась невезуха. ходить за мною той фондан, а пекти нема в чому.
На ХП.ру такі знайшла Блюдо керамическое для суфле, жульена ( Китай) 9х4см жаростойкое
Белое блюдо - 8.00грн/шт
Красное блюдо -10.00грн/шт(Закончилось, поставка ожидается в конце июня)
Черное блюдо- 9.00грн/шт(Закончилось, поставка ожидается в конце июня)

ZaKohana
02.05.2013, 11:36
Господиньки, підкажіть.
Маю ось таку формочку:
http://images.prom.ua/21429204_w640_h640_013.jpg
Киньте лінком або назвою рецепту, яке тісто зробити, щоб гарно запеклося у них?

Seshat
02.05.2013, 11:52
формочку
Я планую спекти в ній звичайні мафіни, обрізати лишнє і з вареним згущеним молоком скласти дві половинки:girl_dance:

AilataN
02.05.2013, 12:26
обрізати лишнє і з вареним згущеним молоком скласти дві половинки
Клааас!!!!!
я б тебе розцілувала)))!!!:girl_claping:

hrystusja
02.05.2013, 21:41
Перепис від Дани - печений печінковий паштет.
Отже, сьогодні вперше пекла паштет. Дуже переживала, що попсую продукти, але зібралась і пішла в бій. Враження най-най). Перш за все не так складно як я собі думала, а по друге дуже і дуже смачно і головне виходить багаааато, на усі свята вистарчить).
Дуже дякую Дані за рецепт, тепер то буде обов"язковою стравою на усі свята.

zetta
08.05.2013, 10:44
і так мука амарантова... ну думаю спечу синики на ній і гляну шо воно таке. а верх сиників обваляла в звичайній. так той верх тільки і тримався. перевернути на другий бік не реально. все розвалилось.

Маруся-мама
09.05.2013, 18:26
все розвалилось.

Мушу купити і випробувати. Я таких речей не їм, але мушу спробувати. Я спробую з рисовою мукою, Вона добре набухає коли постоїть, то варто напевне замісити тісто звечора.

Т@нюшк@
12.05.2013, 23:08
вистрілив паштет. чоловік зранку їв і поки нічо йому. але все-таки має легенький запах і смак мені не дуже. можна паштет ще використати в слойках чи ліпше викинути?
чи припаде той запах після смаження? так мені шкода викидати((((

Seppy
12.05.2013, 23:13
чи ліпше викинути?
Не ризикуйте, паштет - ніжне створіння, дуже швидко псується.

zetta
12.05.2013, 23:26
Марусю, та купила ту муку через супер пупер всякi корисностi.
а сьогоднi робила макарун... мда з бiлками я нiколи не дружила i цей раз не вийняток.
а от цiкаво мiрна чашка даэ правильнi пропорцii?

Nitriotka
13.05.2013, 17:39
Дівчатки, а шоколад можна заморожувати? Маю 6 плиток молочного шоколаду, боюсь не зтоптати за 2 дні.

Freitag
13.05.2013, 17:41
а шоколад можна заморожувати?
Шоколад, загалом, не радять навіть у холодильнику тримати - втрачає свої смакові властивості.

Зорянівонька
13.05.2013, 17:45
Дівчата, хто має досвід робіння квасу? Хоче мій чоловік робити, буду йому помагати. Який ліпше хліб взяти? Може є перевірений рецепт в когось?

Маруся-мама
13.05.2013, 17:53
Який ліпше хліб взяти?
Треба брати тільки житній, який має в собі найменше пшеничної муки. Саме жито дає добре бродіння.

---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

Марусю, та купила ту муку через супер пупер всякi корисностi.
а сьогоднi робила макарун... мда з бiлками я нiколи не дружила i цей раз не вийняток.
а от цiкаво мiрна чашка даэ правильнi пропорцii?
То залежить що міряєм... а на рахунок пропорцій, то вже треба конкретно на перепис дивитись.

Плюс, часами день буває - не той. Не так піде, і вже.

lawyer
14.05.2013, 16:10
дівчата, навчіть мене готувати зелений борщ:connie_pull-pigtail, дайте перепис, будь ласка

Almariel
14.05.2013, 16:13
навчіть мене готувати зелений борщ
будь ласка (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1264581&postcount=614)

tsiuma
14.05.2013, 22:57
Я зовсім не так варю.
Не варю на м"ясному бульйоні майже ніколи, не даю сирих яєць.
Коли закипає вода в кастрюльці, солю, кидаю півцибулинки, порізану моркву і картоплю. Закипає - даю зо 2 ст.л. рису. Звариться рис майже до до готовності, тоді даю пучок порізаного щавлю. Далі готую засмажку з моркви і цибулі, додаю 1 ст.л. муки, тоді достатньо сметани (може, стакан), можу трошки молока чи вершків додати. І все це виливаю до кастрюлі, щоб ще трішки поварилось на невеликому вогні. Яйця варю окремо (4 шт.) і дрібно (чи крупно - за бажанням) порізані кидаю в уже готовий борщ, одночасно з зеленню. Можу ще додати трохи дрібнопорізаного кореня селери (її даю майже в усі перші страви, бо люблю цей смак і аромат).
Оце мій, може, і спрощений, але смачненький, варіант зеленого борщу.

Буває, що даю до борщу ще натертий плавлений сирок від "Веселої корівки" - але то вже трохи "ізвращєніє".

А от з сирими яйцями їла колись в гуртожитку ще - не моє то, не моє.

Almariel
15.05.2013, 01:24
мій, може, і спрощений, але смачненький, варіант зеленого борщу.
ніфіга собі спрощений!!! стільки роботи!
а я якраз не люблю з вареними яйцями, бо я взагалі варені яйця не люблю.

kati
15.05.2013, 01:34
а я ніколи не даю сметану під час варки, тільки в тарілку. зажарок теж не роблю, ні в які зупи/ борщи( з появою дітей роблю легенькн перше), а бульон варю з телячоі вирізки

Vittoriya
15.05.2013, 01:36
я ніколи не даю сметану під час варки, тільки в тарілку.
і я так само, а от яйця тру варені в баняк. Мені здається, що сметана може спричините швидке скисання борщу.

kljysochka
15.05.2013, 01:38
дівчатка, виручайте! дайте, пліз, рецептики випічки, блінчиків, налисників, але без яєць, молока свіжого і дріжджів.. в малої алергія, а солодкого, бідачка, так хоче((( як би то урізноманітнити раціон?

kati
15.05.2013, 01:39
а ще сметана вурдиться в такі комочки, мені то страшенно не подобається. яйця варені колись кидала в вже зварений борщ( так щоб вже виключити плитку одразу, а то вони вмомент твердіють(білок) а тепер і яйця кладу вже в тарілку, бо моі не всі з яйцем люблять

AilataN
15.05.2013, 01:44
рецептики випічки, блінчиків, налисників, але без яєць, молока свіжого і дріжджів.. в малої алергія, а солодкого, бідачка, так хоче(
Так без яєць і т.д, чи без цукру?

kvVItKA
15.05.2013, 01:48
в нас так само, сматану тільки в тарілку кожен собі додає, і яйця варю окремо і ріжу також в тарілку шматочками:)
аххх як борщю зеленого захотілось
я маленько любила їсти тільки зелений борщ і пельмені:girl_haha:

kljysochka
15.05.2013, 02:03
Так без яєць і т.д, чи без цукру?
без яєць і т.д.)) цукор можна, але всі млинці, блінчики, тістка і пляцки які я знаю містять молоко, яйця чи дріжджі, а її від того обсипає, тому шукаю шось таке, шо могла б їсти.

AilataN
15.05.2013, 02:21
Без дріжджів не проблема. А от без яєць і молока - таки так. Молоко можна замінити на кефір? як таке? чи потрібно власне без молочних продуктів взагалі?
Яйця можна сметаною замінити, але , знову ж таки якщо ...

Corena
15.05.2013, 09:55
а ще сметана вурдиться в такі комочки, мені то страшенно не подобається
то куплена сметана таке робить, бо фактично складається зі сухого молока і згущувачів, типу крохмалю. тому всякі легенькі зупки я заправляю вершками, нехай вони теж не натуральні, але не робляться ті бридкі комки.
а домашня сметана від гарячого тане, тому коли маю таку розкіш, то стараюсь до борщів її застосувати.
а ще пісочне печиво, до якого дається домашня сметана, виходить реально пісочне, розсипчасте і смачнюще, а з купленою якась далека пародія...
дівчатка, виручайте! дайте, пліз, рецептики випічки, блінчиків, налисників, але без яєць, молока свіжого і дріжджів.. в малої алергія, а солодкого, бідачка, так хоче((( як би то урізноманітнити раціон?
в нас теж алергія, але прямого зв"язку з молоком у випічці я не помічала, бо здається, внаслідок хімічних реакцій і температури то вже не той молочний білок, як у сирому. на яйця, можливо, якщо це бісквіт, чи ще щось , де їх буде багато. а коли одне яйце на миску тіста, то не є така концентрація мабуть, щоб виникла проблема. принаймні в своєї дитини я таких загострень не помічала.
оладки запросто можна посмажити з кефіру, борошна, соди, цукру і муки. здається, Кася про такі десь писала...
чудова основа для фруктових і ягідних пирогів, яку часто використовую
розтоплене масло 150 гр
сметана півстакана
1,5 ч.л. розпушувача
стакан-півтора муки
все змішати, просіяну муку додавати поступово, має бути м"ягке. таке тісто не розкачується, а легко розподіляється по формі.
по бажанню можна додати в тісто цукор, я не даю, люблю солодку начинку.
а як ви визначили алергію на дріжджі? чесно, вперше таке чую...

Т@нюшк@
15.05.2013, 12:10
вчора спробувала вперше спекти фондан (за рецептом Corena). пекла десь 11 хв. решту вроді всіх вимог дотрималась. але він в мене зовсім не рідкий получився. то через ті зайві 3 хв могло так вийти? пекла в силіконових формочках

lawyer
15.05.2013, 12:27
пекла десь 11 хв. решту вроді всіх вимог дотрималась. але він в мене зовсім не рідкий получився. то через ті зайві 3 хв могло так вийти?
думаю, що саме через них
ще духовка могла бути загаряча
а також в мене, якщо фондан вистигає, рідка частина загущується

Milongera
15.05.2013, 12:59
Може то трохи офтоп, але спитаю.
Дівчата, їдемо в село, там немає нету. Можна десь скачати собі електронну кулінарну книгу, щоб переглядати рецепти на ноуті? Але щоб рецепти були такі.. файні, ну ви розумієте :girl_smile: Найкращі і з доступних продуктів :girl_smile:

Corena
15.05.2013, 15:04
вчора спробувала вперше спекти фондан (за рецептом Corena). пекла десь 11 хв. решту вроді всіх вимог дотрималась. але він в мене зовсім не рідкий получився. то через ті зайві 3 хв могло так вийти? пекла в силіконових формочках
в рецепті вказано цифру 8 хв і мій власний досвід, що було 8 хв мало. але треба пробувати. а ще може бути, що ваші порції були менші, ніж у мене.
однозначно перетримали, і тісто схопилось як кекс. може бути, що мені знадобилось більше часу, бо були крамічні форми, а вони довше нагріваються, ніж силікон.

а також в мене, якщо фондан вистигає, рідка частина загущується
правильно - масло і шоколад в холодному вигляді тверднуть.
я пробувала розігрівати в мікро, але воно просто запікалось і все. тому для себе зробила висновок, що фондан їсться лише зразу з печі, нема що його тримати :).

Маруся-мама
15.05.2013, 15:48
Молоко можна замінити на кефір? як таке? чи потрібно власне без молочних продуктів взагалі?
Не обов’язково. Молоко заміняється мінеральною водою, а яйця бананом і содою/порошком до печива (той сам ефект росту).
то куплена сметана таке робить, бо фактично складається зі сухого молока і згущувачів, типу крохмалю.
Неправда. В моїй сметані немає крохмалю і загущувачів, але вона всеодно робиться так як Каті написала.
Я для себе знайшла вирішення. Проблема в перепаді температур, тому я завжди беру в окрему мисочку набираю сметану, розводжу її з кохлею гарячої зупи так, щоб вона повністю розпустилась а тоді щойно додаю до решти. Вершки в нас рідкі і солодкі, тому воно мені псує смак. А он сметана це саме то.
Хоча я також додаю сметану і яйце вже в тарілку, бо діти люблять прозору зупку а ми з чоловіком з яйцем і сметаною.

---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

містять молоко, яйця чи дріжджі, а її від того обсипає, тому шукаю шось таке, шо могла б їсти.
А ви б по-одному віднімали продукти аби довести від якого конкретно продукту її висипає. У нас навіть дають ложку молока аби подивитись на реакцію. А отаково - все в купі, то важко щось сказати.
Щодо дріжджів, то також не чула що дають алергію.

kljysochka
15.05.2013, 15:53
в нас теж алергія, але прямого зв"язку з молоком у випічці я не помічала, бо здається, внаслідок хімічних реакцій і температури то вже не той молочний білок, як у сирому.
я вже на холодне дую.. можливо молоко і не страшно, а от яйця... вже нам полегшало( мали жорстку дієту) а тут свята(( і мала стягнула паску... я ше такого не бачила, ужос:girl_flag_of_truce: потім знов дієта, і знов краще.

а як ви визначили алергію на дріжджі? чесно, вперше таке чую...
вчора мама почастувала малу блінчиками дріжджовими. результат очікуваний.може на яйця, а може і на те і на те. а алергія на дріжджі можлива.

kljysochka
15.05.2013, 19:48
А ви б по-одному віднімали продукти аби довести від якого конкретно продукту її висипає.
я так і зроблю, дякую, просто ше невспівала. тільки добивалися зникнення, як вона на 2 день жувала шось, шо її обсипало знову. і те шо їла містило і яйця і молоко і дріжджі..)) а алерголог приписав дієту десь на місяць..

Маруся-мама
15.05.2013, 19:55
алерголог приписав дієту десь на місяць..
Ну дітки дуже часто переростають свої алергії з віком, але не всі і не кожну алергію можна перерости. Вірю про алергію на яйця, більше ніж в алергію на молоко в млинцях. Є діти дуже чутливі до яєць в будь-якому їхньому прояві. У нас є тема переписів для вегетаріанців, і там є кілька переписів без яєць.

Mariami
16.05.2013, 11:12
Дівчата, будь ласочкааа напишіть детальний рецепт з почерговістю приготування кексиків, мафенів, бо в мене вже п*ятий раз якісь липкі всередині, не знаю що не так, може кількості інгредієнтів не ті!!!

innamorata
16.05.2013, 14:20
Дівчата, 20% вершки зіб"ються чи не варто й пробувати?

HrabowaH
16.05.2013, 15:09
Скажіть, яку сметану краще брати для збивання крему до бісквіту? магазинну, базарну, вершки???

WEDLADY
16.05.2013, 22:35
яку сметану краще брати для збивання крему до бісквіту? магазинну, базарну, вершки???
це, мабуть, питання смаку. На мій смак-сепараторну базарну(домашню), але брати у провіренному місці без зайвих запахів))) до неї додаю трішки молока, цукру/пудпи і розмішую ложкою до однорідності, далі збиваю міксером на найменшій швидкості. Коли від міксера залишаються на масі доріжки-припиняю збивати, бо можна перетворити ту сметану в масло. може дівчата Вам ще щось підкажуть, мені теж було б цікаво, бо почалась полуниця... бісквіт з сметанковим кремом і полуницею-мій улюблений десерт))))

tsiuma
18.05.2013, 17:29
kljysochka, я випадково натрапила на такий яблучний пляцок без яєць і молока, і дріжджів. Але з горіхами і медом (не знаю, чи вам підійде, бо мед теж сильний алерген). Ось:
1 скл. води, 1 скл.цукру, 0,5 скл., мелених горіхів, 2 скл.борошна, 0,5 скл.олії, 1,5 ч.л. порошку до випічки, 3-4 яблука, 0,5 скл. меду, дрібка кориці.
Цукор розчинити у воді, влити олію і нагріти. У теплу суміш влити мед і добре розмішати. Розмелені горіхи змішати з борошном і порошком до випічки та всипати у воду з цукром, медом, олією.
Замісити тісто. Вилити його у змащену форму.
Яблука почистити, порізати на шматочки і викласти на тісто. Притрусити корицею і пекти при t 200 град. близько 30 хв.

napoleona
18.05.2013, 21:15
дівчата, хелп

роблю еклери вже другий раз а сьогодні другий день
вчора мені пригорів крем, то я плюнула і більше не робила, сьогодні крем гуд, а еклери не вийшли повітряні такі, а якісь забиті всередині, короче не виросли чи що
їсти можна, але то не то
цікавить, що я зробила не так?
може духовка не було добре нагріта?

Ari
19.05.2013, 12:25
Дівчата, 20% вершки зіб"ються чи не варто й пробувати?
Я збивала 33% Простоквашино, це просто жах, таке враження, що збивала просте молоко. Тому немає гарантії- потрібно пробувати самотиком.

Т@нюшк@
19.05.2013, 15:33
можливо було зарідке тісто

napoleona
20.05.2013, 13:24
можливо було зарідке тісто
та ні, тісто було як на фото....
якось ще раз спробую спекти

Alicia
20.05.2013, 13:25
Робила морозиво по різним переписам, але не подобається те, як воно потім дубіє, хочеться м'якого, щоб легко витягалося ложкою-кулькою. Хто знає такий перепис? Чи то треба мороженицю?

Corena
20.05.2013, 13:27
але не подобається те, як воно потім дубіє,
мені здається, то властивості морозилки.
на морозиво має бути певна температура.
я не робила домашнє, але коли куплене виймаю з морозилки то воно теж дерев"яне. треба чекати, щоб трошки відійшло.

Alicia
20.05.2013, 13:32
треба чекати, щоб трошки відійшло
Магазинне дійсно стає м'яким, як постоїть, а моє тільки тане по боках, а серединка льодяна. Сьогодні навіть блендером розбивала.
А ще не подобається, як піна з білків і вершків на верху збирається, а внизу більше на крем схоже. Про мороженицю чула, що вона мішає його сама, але точно не знаю, як вона діє.

Ari
20.05.2013, 13:45
Хто знає такий перепис? Чи то треба мороженицю?
я робила морозиво на вихідних, вийшло просто супер, щоб не задубіло, а було м'яким я виймала з морозилки і збивала кожні 15-20 хв. 5 разів, тільки один раз перетримала трохи більше то утворились маленькі кристалики льоду, але воно мені і так сподобалось)))))

innamorata
20.05.2013, 16:59
я виймала з морозилки і збивала кожні 15-20 хв
я теж так роблю. але я виймаю з морозилки кожну годину. бо в мене навіть на режимі спідфрост не встигне схопити за 15 хв... але кристалики трошки все одно є.
роблю доречі за рецептом дарії цвек, трошки модифікованим. як хочете пізніше можу написати.

Borsychok
20.05.2013, 17:05
роблю доречі за рецептом дарії цвек, трошки модифікованим. як хочете пізніше можу написати.
Хочемо! :girl_claping:

innamorata
20.05.2013, 19:34
Отож, морозиво:
1л молока,
5 жовтків
250 г цукру
ванілін
1 ст. л. крохмалю
200-300 г вершків
жовтки розтерти з цукром, ваніліном, крохмалем. Повільно влити гаряче молоко, потім на маленькому вогні довести до загустіння, але щоб не кипіло. Коли охолоне додати збиті вершки. Поставити в морозилку в великій посудині, час від часу виймати і збивати міксером, щоб не утворилося льодових кришталиків. Потім коли маса набуде консистенції м"якого морозива, можна розфасувати в менші посудинки і залишити в морозилці.
по оригінальному рецепту замість вершків іде один білок і нема крохмалю. Але зробивши ці модифікації я досягла кращого результату, принаймі на мій смак.
перед вживанням вийняти на кілька хвилин з морозилки щоб трохи відійшло, щоб не було дубове

---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

доречі про вершки. не збилися 20%, навіть приблизно :xaxa:
Я збивала 33% Простоквашино
знач правильно я пошкодувала 19 грн за 200г тих вершків :girl_crazy: Колись брала 30% "на здоров"я" - збивалися суперово, кілька хвилин і маємо тверді піки. А потім вони кудись пропали і я брала "шеф" чи щось таке. то після 20-хвилинного збивання були як рідка сметана. фе короч.

Ari
20.05.2013, 20:18
Колись брала 30% "на здоров"я"
і я лише "на здоров'я" брала і все виходило супер, а тепер аж страшно, маю готувати тортик "3 шоколади" вже пробувала 2 виробників і ні один не альо. Можливо хтось порадить хороші вершки тваринного походження, а не рослинного- що вершками взагалі не можуть називатися(((((

Kiruskin
20.05.2013, 21:09
Можливо хтось порадить хороші вершки тваринного походження, а не рослинного- що вершками взагалі не можуть називатися(((((
Може пошукайте на ринку домашні вершки?

gladiolys
20.05.2013, 22:01
Я збивала 33% Простоквашино
О то точно, колись їх постійно брала то було все гуд, а зараз вже декілька разів пробувала ні в какую не взбиваються.
Мені коли треба щоб вершки 100% взбились, то купляю президент (переважно беру літрову упаковку, хоч трохи дешевше виходить).

innamorata
21.05.2013, 12:31
от пошукала щодо вершків... на хіт24 знайшла такі от 26% кондитерські вершки, за дуже такою привабливою ціною в 21 гривню... http://ib3.keep4u.ru/b/2013/05/21/f1/f1040c49c809bda489a578a9ebd374e5.jpg
цікаво що 18% вершки тієї ж тм коштують понад 33 грн, а 30% - 51 грн. не бачу жодної логіки в таких цінах... ті що 26% - там зрештою і на малюнку упаковки показано їх в збитому вигляді. тобто мали б збитися... 30% точно збиваються, перевірено.
думаю собі, може ті 26% якісь не тваринні? ну бо як така ціна може бути?

Almariel
21.05.2013, 12:35
думаю собі, може ті 26% якісь не тваринні? ну бо як така ціна може бути?
колись дивилась їхні вершки. то справді у них є тваринні, а є суцільна хімія - треба читати упаковку.

Corena
21.05.2013, 13:06
от пошукала щодо вершків... на хіт24 знайшла такі от 26% кондитерські вершки, за дуже такою привабливою ціною в 21 гривню...
читайте уважно - то не вершки, а крем кондитерський, у складі там ціла купа незрозумілих елементів.
я при біді колись брала такий. збивається суперово, просто стоячий, але смак... такий трохи хімозний. мені було добре для прикраси торта їх використовувати. але літр - то дуже багато, тому я розлила по маленьких баночках - і в морозилку.

Hexe
21.05.2013, 13:14
я такий крем купувала. Збивається дуже файно, виростає нічогенько так в об"ємі, і тримає форму дуже добре. Смак нормальний.
якщо хтось їв вершкові десерти в Пінокіо,що на Площі ринок(якась з бічних вуличок) то смак такий самий.

Freitag
21.05.2013, 13:18
на хіт24 знайшла такі от 26% кондитерські вершки, за дуже такою привабливою ціною в 21 гривню...
цікаво що 18% вершки тієї ж тм коштують понад 33 грн, а 30% - 51 грн.
Навіть на упаковці не зазначено, що це вершки а пише "крем кондитерський". Думаю, він зіб'ється, але із тваринними вершками у нього мало спільного. Треба дивитися на склад. Востаннє брала на крем польські вершки 33%, гарно збилися і було смачно. Але на склад не глянула, чомусь не спало мені то на думку.

Ari
21.05.2013, 15:29
колись дивилась їхні вершки. то справді у них є тваринні, а є суцільна хімія - треба читати упаковку.
кондитерські це дійсно суцільна хімія, а от кулінарні дуже добрі, і у каву, і до перших страв, а креми просто супер, тільки от одного разу забарато мені було тої літри і я заморозила, після розморозки вони згурдились.

Востаннє брала на крем польські вершки 33%, гарно збилися і було смачно. Але на склад не глянула, чомусь не спало мені то на думку.
і я брала польські 0,5 л упаковка, то я немогла нічим перебити той хімічний смак, одним словом було фе...
А от домашні добрі, та не всім подобається як би це сказати смак і запах молочності, вони так само мають як сир чи сметана своєрідний молочний акцент, ще у перших- других стравах так собі чути, а що стосується десертів і кремів, то вже на любителя.

Freitag
21.05.2013, 16:34
немогла нічим перебити той хімічний смак
Робила крем із шоколадом, можливо, тому нічого і не помітила. Треба буде то питання дослідити... :girl_in_dreams:

Kiruskin
21.05.2013, 18:48
вони так само мають як сир чи сметана своєрідний молочний акцент, ще у перших- других стравах так собі чути, а що стосується десертів і кремів, то вже на любителя.
Я робила з домашніх крем для Балі-бея, то ніякого такого специфічного смаку чи запаху не було, але, як то кажуть, на смак і колір фломастери різні)))
Маю ще таке запитання: в мене є кілька качиних яєць, хочу їх використати разом з курячими в бісквіт, так от, цікавить мене чи білки з качиних яєць збиваються, чи ні? Може хтось робив такий експеримент?

Ari
21.05.2013, 19:12
Може хтось робив такий експеримент?
такого ніколи не пробувала, але можна спробувати збити один білок, і побачите який він, якщо все гуд, то думаю вони не покусаються:girl_yes2:

Dolche
23.05.2013, 00:17
хочу їх використати разом з курячими в бісквіт
до речі, про бісквіт, скільки часу і при якій Т ви випікаєте бісквіт? Пробувала вже по різному і при 200 градусів 15-20 хв(гарно виріс, а потім впав), і при 170 градусів 45 хв- то мало виріс і став забитий (ніби засушився), не пухкий (( На смак обидва добрі, а от консистенція і вигляд нікудишні...

І ще, знаю що тут писано-переписано, але киньте в мене (можна в ПП або в карму) рецептиком перевіреного Тірамісу.

Маріка
23.05.2013, 00:31
до речі, про бісквіт, скільки часу і при якій Т ви випікаєте бісквіт? Пробувала вже по різному і при 200 градусів 15-20 хв(гарно виріс, а потім впав), і при 170 градусів 45 хв- то мало виріс і став забитий (ніби засушився), не пухкий (( На смак обидва добрі, а от консистенція і вигляд нікудишні...
І ще, знаю що тут писано-переписано, але киньте в мене (можна в ПП або в карму) рецептиком перевіреного Тірамісу.
Я не великий спец в бісквітах, але найкраще мені вдається коли 10 хв він печеться на високій температурі (200 гр), а потім знизити Т до 180 і допікати ще 20 хв.
Ну і в бісквіт дуже важливо правильно підмішати муку, щоб збиті яйця не осіли, інакше буде забитий.

Kiruskin
23.05.2013, 00:32
до речі, про бісквіт, скільки часу і при якій Т ви випікаєте бісквіт?
Того я Вам не скажу, бо не знаю. Печу бісквіт в МВ.

lawyer
23.05.2013, 01:16
Підкажіть, будь ласка, рецепт крем-супу з броколі.
А ще, як думаєте, поєднується вишня та трускавка в компоті? Смачний буде?

Seshat
23.05.2013, 08:42
крем-супу з броколі
Я спершу варю бульйон на курячій грудинці, витягую м’ясо, ріжу на шматочки 1,5х1,5см. В окремій каструльці в підсолонений окріп кидаю розібрану на суцвіття броколі і варю хв 5-7. До повної готовності. Виймаю броколі, доливаю трошки бульйону, перетираю блендером. Потім доливаю бульйон до потрібної консистенсії, солю і перчу по смаку. Гарненько перемішую, додаю шматки грудинки. Доливаю вершків (на 2,5л супу беру 150гр вершків), доводжу до кипіння і одразу знімаю. Можна ще додати домашніх сухариків безпосередньо перед подачею.

---------- Додано в 07:42 ---------- Попередній допис був написаний в 07:41 ----------

вишня та трускавка в компоті
Буде дуже смачно:girl_yes2:

Arapeta
23.05.2013, 11:54
А ще, як думаєте, поєднується вишня та трускавка в компоті? Смачний буде?
Мені не подобається трускавка в компотах, якось гірчить чи що, а потім "коричневіє".
А от вишня і яблучко (або почищений апельсин чи алича) саме те.
Але то мій смак.

Тетянка
26.05.2013, 01:02
Хтось може поділитись рецептом смачного бісквіта й нюансами приготування/випікання - а то в мене все якась фігня получається ((...

HAPPY NATA
26.05.2013, 10:56
підкажіть, чи хтоь пробував запікати шоколадний фондан в Люмінарківській білій посудці (горнятках)? Вони ж ніби термостійкі, чи витримають запікання? Так хочу спробувати той десерт зробити, зупиняє відсутність відповідних формочок... :(

slio
26.05.2013, 12:15
Дівчата, підкажіть чи можна заморожувати палюшки з картоплі, так само, як вареники.

Людок
26.05.2013, 13:03
чи можна заморожувати палюшки з картоплі, так само, як вареники
я заморожую, розкладаю, щоб не злиплись і ділю на порції.

Януся
26.05.2013, 13:05
чи можна заморожувати палюшки з картоплі,

Я заморожую. Одразу як зліпила розкладаю по одному на дошку, посипану мукою, і в морозилку. Як замерзнуть, з дошки згрібаю в мішечок. Коли варю, кидаю в кип"яток нерозморожені.

AilataN
26.05.2013, 14:23
чи хтоь пробував запікати шоколадний фондан в Люмінарківській білій посудці
моя мама пекла, чудово вийшло. Причому як і в білих чашках, так і в прозорих.
Я хочу спробувати в МХ зробити.

karioka
26.05.2013, 15:47
дівчата! а підкажіть,будь-ласка, що можна крім бісквіту і сирної маси запікати в силіконових формочках? моя старша доця дуже любить,просить...а я щось не знаю...:girl_sad:

Alexx
26.05.2013, 20:02
А ще, як думаєте, поєднується вишня та трускавка в компоті?

трускавка в компотах, якось гірчить чи що, а потім "коричневіє".
Не знаю як кампот, а варення з полуниці і вишні дуже смачнюче. Полуниця не "коричневіє" і не робиться сильно солодка (саме через те не люблю варення просто з полуниці).

---------- Додано в 19:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

що можна крім бісквіту і сирної маси запікати в силіконових формочках? моя старша доця дуже любить,просить...а я щось не знаю...
Я все що можна запікати запікаю в таких формочках, щойно запікала м"ясний фарш (добавляла яєчко, молочко, булочку, зелень) такі собі котлетки печені.

Corena
26.05.2013, 20:45
дівчата! а підкажіть,будь-ласка, що можна крім бісквіту і сирної маси запікати в силіконових формочках? моя старша доця дуже любить,просить...а я щось не знаю...
кекси різноманітні

Marcipanka
27.05.2013, 14:37
Господиньки, поділіться якимись смачними і простенькими рецептами на пательні ВОК. Купила то діло, а шо готувати не знаю :girl_crazy:...Хочеться чогось провіреного :)

Raven
27.05.2013, 15:03
Хочеться чогось провіреного
М"яско з овочами. Берете м"ясо (любе, шинка, рибка), ріжете кубиками і пасеруєте на олії, потім докидаєте улюблені овочі (кабачки, морква гарбуз, картопля), в кінці додаю трошка соєвого соусу і приправ. Під час готування треба все швидко вимішувати, ганяти по стінках воку, бо готується на великому вогні з мінімумом жиру, якщо в кінці зменшити вогонь і вбити пару яєць буде тайська яєшня.

Alicia
27.05.2013, 15:30
крім бісквіту і сирної маси
теплі десерти - суфле, пудинг, я ще в силіконові форми заливаю желе з ягодами, панна котту.

на пательні ВОК
мені дуже подобається куряче філе в кунжуті з кисло-солодким соусом.
скинула в карму лінк

Kiruskin
29.05.2013, 19:01
Дівчата, а як Ви готуєте кукурудзяну кашу?

Маруся-мама
29.05.2013, 19:26
Так само як манку. Вже тут колись писали про неї.

Barbie
29.05.2013, 19:40
Розводжу зразу в холодній воді і помішую до готовності. Ще можу туди дати сметани і масла трошки.

Marcipanka
29.05.2013, 19:44
Ще можу туди дати сметани і масла трошки
а на вже готову в тарілці натерти бринзу - ммм

Kasia
29.05.2013, 21:25
я готую інакше.
3 частини води закипятити, додати 1 ч.л. солі і троха олії. всипати 1 частину каші. зменшити вогонь, і помішувати. заправляю підсмаженою цибулькою. і також тру на тарілку сир, бринзу.

Virchuk
30.05.2013, 08:04
Що можна зробити із соку вишень? Вишеньки використала на торт, а сік залишився. Єдине, що приходить в голову - зробити желе.

бетменша
30.05.2013, 12:23
Вишеньки використала на торт, а сік залишився.
А просто випити він вам не смакує? Желе - гарна ідея, а ше кисіль зварити можна

Virchuk
30.05.2013, 13:58
Випити - ні, вишні консервовані і сік той з цукром. Я якось обмежила його використання.

Almariel
30.05.2013, 14:01
Що можна зробити із соку вишень?
він довго може простояти в холодильнику. моя мама просочує коржі на торт при нагоді, додає у компоти, а тато любить розводити водою і так п’є замість компоту (але він великий любитель компотів і всякого такого - води зовсім не п’є)

Т@нюшк@
30.05.2013, 16:41
Що можна зробити із соку вишень?
для мене чай з соку вишень чи малини то найсмачніший із всіх чаїв))

бетменша
30.05.2013, 16:44
і сік той з цукром. Я якось обмежила його використання.
Але ж у желе той цукор теж нукуди не дінеться. Чи то ви желе не для себе готуєте?

Virchuk
30.05.2013, 16:54
Чи то ви желе не для себе готуєте?
Ага, чоловіку буде.

silvia
31.05.2013, 22:04
що можна приготувати з шпинату смачного....

soilik
01.06.2013, 01:23
з шпинату смачного
Готувала налисники (шпинат додавала в тісто, виходили зелені, а начинка - курка з грибами)

AilataN
01.06.2013, 01:37
що можна приготувати з шпинату смачного....
Як фанатка шпинату можу сказати, що зі шпинату нема такого що буде несмачно :)
Просто стушкувати , з цибулькою-часником і їсти як гарнір до риби, або ...
До цибульки і часнику додати м"яско, потім шпинат, і з"їсти
До такого додати вершків і з"їсти
Крем -суп
Начинку для пирога і булок, і круасанів ( разом з сиром, або м"яском)
Омлет зі шпинатом
Запіканка з макаронами, сиром і шпинатом
Налисники зелені від шпинату

Ariel
01.06.2013, 01:50
з шпинату смачного
В нас тепер шпинатні дніну як в Макдоналдс.
Різноманітні супи-пюре. Тушкований шпинат з часником і сметаною, з печерицями, з курячим м"ясом. Просто додаю в салат овочевий.

Януся
01.06.2013, 10:26
Дівчата, як зробити крем із 35% вершків? Боюсь зіпсувати..

HAPPY NATA
01.06.2013, 11:29
підкажіть, буд-ласка, для ЧІЗКЕЙКУ яйця цілими (жовток+білок) змішують (в комбайні/блендері) з сиром чи білки треба відокремити і збити в міцну піну? як правильно? :)

gladiolys
01.06.2013, 12:09
для ЧІЗКЕЙКУ яйця цілими (жовток+білок) змішують (в комбайні/блендері) з сиром чи білки треба відокремити і збити в міцну піну?
Я яйця збиваю цілими з сиром, взагалі масу для чізкейків довго взбивати не треба, тільки до об'єднання інгредієнтів і все.

Kiruskin
01.06.2013, 21:01
підкажіть, буд-ласка, для ЧІЗКЕЙКУ яйця цілими (жовток+білок) змішують (в комбайні/блендері) з сиром чи білки треба відокремити і збити в міцну піну? як правильно
Саме для чізкейка білки збиваю в міцну піну, тоді він такий повітряний, аж тане в роті.

Smorodynka
02.06.2013, 13:54
мені дуже подобається куряче філе в кунжуті з кисло-солодким соусом.
скинула в карму лінк
Ше з нами поділіться. Дуже люблю такі страви:)

WildWind
02.06.2013, 15:28
Напишіть будь-ласка хтось перевірений рецепт варення з ревеню, але щоб без інших фруктів. Знайшла в інтернеті з апельсином, лимоном, мені таке не підійде.

gladiolys
04.06.2013, 01:11
Напишіть будь-ласка хтось перевірений рецепт варення з ревеню, але щоб без інших фруктів

На пів кілограма ревеня 280гр цукрової пудри + одну гілочку свіжого розмарину (мені подобається додавати таку травку, смак варення такий самий, але відчувається цікава нотка).
Миємо і чистимо ревінь, в глибоку миску ріжемо невеликими кусочками, засипаємо цукром і перемішуємо. Накриваємо харчовою плівкою і залишаємо на ніч. Потім переливаємо все в кастрюльку, додаємо розмарин і доводимо до кипіння. Постійно помішуючи (бо прилипає до дна) варимо масу 5-10хв, ревінь перетвориться в пюре і загустіє.
Все, можна закатувати в баночку, а можна дочекатися поки остине і подавати до чаю.

AilataN
04.06.2013, 02:01
280гр цукрової пудри
а цукор теж підійде?

Fistawka
04.06.2013, 19:04
Страшенно захотілось бісквітного рулету з сметанковим кремом і полуницями.
Раніше завжди робила крем з домашньої сметани.
Якщо взяти магазинну жирну, то вийде крем? Чи навіть не бавитись?

hrystusja
04.06.2013, 19:11
Якщо взяти магазинну жирну, то вийде крем? Чи навіть не бавитись?
Чому ж не вийде. Робила не раз з Молокії 22%, з 30% напевно б ще краще було. Комбайн мені супер збиває. Щодного разу не було проколів.

Corena
04.06.2013, 21:04
я сметану ставлю на марлю+друшлак відцідити на ніч, тоді все ок.

Virchuk
05.06.2013, 06:49
Страшенно захотілось бісквітного рулету з сметанковим кремом і полуницями.
Мене це бажання вчора застало на кухні і вже не відпустило:)) Ото Корена своїм смаколиком людей заразила ;)

WildWind
05.06.2013, 09:27
а цукор теж підійде?
наскільки розумію, то варення вариться дуже швидко, до 10 хв (то у всіх рецептах, що знаходила), тому цукор може не розійтись. Навіть залишений на ніч він просто впаде на дно частина і залишаться кристалики. Хоча якщо довести до кипіння, цукор мав би розійтися точно... хм... нині спробую з пудрою для надійності)))

Corena
05.06.2013, 09:58
наскільки розумію, то варення вариться дуже швидко, до 10 хв (то у всіх рецептах, що знаходила), тому цукор може не розійтись. Навіть залишений на ніч він просто впаде на дно частина і залишаться кристалики. Хоча якщо довести до кипіння, цукор мав би розійтися точно... хм... нині спробую з пудрою для надійності)))
цукор теж розійдеться без проблем. ревінь дуже пускає сік, от цукор в тому соці і топиться.
до слова, моя мама майже всі ягоди так закручує - лише до кипіння доводить, не смажить, і завжди цукор суперово розчинався.
ну і просто пересипані цукром ягоди, наприклад смородина, завжди той цукор чудово розчиняли.

Зорянівонька
05.06.2013, 11:37
Якщо взяти магазинну жирну, то вийде крем? Чи навіть не бавитись?Ми берем звичайну Молокію і на марлі відтискаєм, потім тре акуратно збивати, і все гуд

hrystusja
05.06.2013, 12:04
і на марлі відтискаєм
А в мене і без відтискання завжди виходить :).

WildWind
05.06.2013, 14:57
цукор теж розійдеться без проблем. ревінь дуже пускає сік, от цукор в тому соці і топиться.
до слова, моя мама майже всі ягоди так закручує - лише до кипіння доводить, не смажить, і завжди цукор суперово розчинався.
ну і просто пересипані цукром ягоди, наприклад смородина, завжди той цукор чудово розчиняли.
я пересипала ревінь цукром до пирога, то цукор впав на дно, хочу було дуже багато соку. Але згідна що при нагріванні він точно розчиниться, і теж роблю смородину без нагрівання то цукор розходиться.. тоді не знаю в чому прикол пудри..

gladiolys
05.06.2013, 15:53
Дівчата я робила тільки один раз, коли перший раз щось готую то стараюсь притримуватись рецепту, а далі вже можу собі екперементувати.
Це рецепт французького повара, я вже замітила, що в рецептах в них дуже часто замість цукру йде пудра. В цьому рецепті пудра дійсно для того щоб розійтись швидше. Думаю можна брати цукор.

WildWind
05.06.2013, 17:38
Дівчата я робила тільки один раз, коли перший раз щось готую то стараюсь притримуватись рецепту, а далі вже можу собі екперементувати.
Це рецепт французького повара, я вже замітила, що в рецептах в них дуже часто замість цукру йде пудра. В цьому рецепті пудра дійсно для того щоб розійтись швидше. Думаю можна брати цукор.
В перекладених рецептах я теж не раз пудру зустрічала, думаю тут щось є... Диявол в деталях як кажуть). З точки зору дотошності господині цікаво що то дає.. Але от коли в мене закінчився цукор, я пила чай з пудрою, був зовсім інший смак. Так що думаю різниця є.
В мене тепер проблема, де розмарин взяти, завтра муж піде по магазинах. 2 кг ревеню начищені і по 1 кг на два різні рецепти з цукром/пудрою чекають.

Olka Sherolka
05.06.2013, 17:44
я пила чай з пудрою, був зовсім інший смак
в пудру часто додають крохмаль, принаймні деякі виробники, крім того підозрюю що пудра ще більше ніж цукор в кристаликах натягує запахи і вологу, тому й інший смак

Corena
05.06.2013, 17:47
в пудру часто додають крохмаль,
вперше таке чую. для чого? який зв"язок між одним і другим?

Olka Sherolka
05.06.2013, 17:56
вперше таке чую. для чого?
не знаю, але на Паску купувала пудру двох виробників (не пам'ятаю назв), то на упакуванні в складі одного з них було чітко написано - крохмаль, навіть відсоток скільки його там був, на іншому упакуванні такого не було. Треба було спробувати на смак один і другий, але все пішло на помадку до пасок, тому не скажу чи була різниця в смаку

Imbyr
05.06.2013, 22:20
я думаю, що крохмаль не злипається , а пудра в камяні брили злежується
от і легше поєднати

як наприклад, щоб сіль не відсиріла кладуть рису трошки

DesperateHousewife
05.06.2013, 22:45
в пудру часто додають крохмаль, принаймні деякі виробники
Моя мама пудру робить сама вдома: перемелює на кавомолці звичайний цукор. Виходить чудова пудра без крохмалу.

WildWind
06.06.2013, 00:28
Моя мама пудру робить сама вдома: перемелює на кавомолці звичайний цукор. Виходить чудова пудра без крохмалу.
ну та я також пудру не купую, мелю в блендері))) Тому інший смак чаю треба пояснити якось інакше...
Завтра я порівняю дві заготовки, з цукром і пудрою))))
Хоча може то як пересіяна мука... може повітря більше?

Маруся-мама
06.06.2013, 01:10
Прямо-пропорційний. Завше додають, щоб воно трималось, інакше в приміщенні пудра зліпиться до купи. Адже це не гранули цукру і воно легко розтопиться. Тому до пудри додають крохмаль.

AilataN
06.06.2013, 01:26
в пудру часто додають крохмаль
є таке, то точно. Аж була здивувалася що чай з пудрою зовсім гидкий.
При наявності кавомолки то питання відпадає. Зміст в пудрі є, бо швидше розчиняється, от теж думаю таке вареннячко зробити і буду цукор молоти.
А як таке варення на , мм, тактильні відчуття? Ниточками чується?
Мілко треба різати румбарбар?
Страшне не люблю отих ниток в компоті( ріжу великими кавалками щоб легше відціджувалося, бо мілкі трудно зцідити)) але в пирогах начинка з ревеню смакує, думаю і у варенні воно буде гарно...
І якого кольору воно? Лимону я би дала, для збереження гарнішого кольору

WildWind
06.06.2013, 10:02
І якого кольору воно? Лимону я би дала, для збереження гарнішого кольору
В мене червоний сорт ревеню, правда вже вироджується, і є багато чисто зеленого, але багато з червоною серединкою, тому колір випічки і компотів розовенький, як зроблю варення то покажу колір...
Є рецепти з лимоном. Але мені таке не підійде, хочу щоб дитина могла їсти те варення.
А щодо ниточок, ті фото, що бачила в неті, то ніяких ниточок нема, правда там фішка в тому, що самі куски ревеню варяться лише до закипання (ниточки не встигають відділитись), а ось сік з цукром довго кип’ятять, потім той ревінь мабуть в банках доходить, а може такий ніжний що і цього досить..
НУ покажу потім що вийшло, відправляю мужа за розмарином))))

innamorata
06.06.2013, 12:07
Дівчата, знайшла Лілін перепис французького пирога(кіш), як саме робиться те пісочне тісто? Пропорціі тобто, бо Ліля дала лише складники- маргарин, мука, сіль, яйце, вода.

Marcipanka
06.06.2013, 12:20
як саме робиться те пісочне тісто?
я роблю так:
100 г холодного масла або спреду рублю з 1 скл муки на борошняну крихту, добре рукою перетираю
потім вбиваю 1 яйце і вливаю 1 ст. л. холодної води, трохи солі
замішую тісто, скатую в кулю і на 1 год в харч плівку і в холодильник.

Raven
06.06.2013, 12:37
1 ст. л. холодної води
Я на сметанці люблю робити, ліпше ліпиться купи і пухкіше.

innamorata
06.06.2013, 13:54
Маю ще одне питання- до багатьох запіканок в заливку йдуть вершки... А можна іх замінити сметаною?

AilataN
06.06.2013, 13:56
завжди заливаю сметанкою + яйце, ліньки за вершками ходити, ми їх не любимо)

Corena
06.06.2013, 14:08
Я на сметанці люблю робити, ліпше ліпиться купи і пухкіше.
якраз прикол пісочного тіста в тому, що то має бути не пухке, а крихке, трішки слоїсте. вода має бути крижана - щоб не топилось масло від тепла рук, а залишалось такими грудочками. і місити не треба, лише зібрати його до купи в кулю чим по швидше.

Маруся-мама
06.06.2013, 19:38
і місити не треба, лише зібрати його до купи в кулю чим по швидше.
А місити, поки збираєш в кулю, треба старатись лишень кінчиками пальців. Бо долоні в нас переважно дуже гарячі, і вони швидше розтоплять масло.

Саме тому таке тісто радять замішувати в комбайні.

Soleil
06.06.2013, 20:03
Завжди замішую пісочне тісто в комбайні. Готове за хвилину і чисті руки

innamorata
07.06.2013, 00:16
Скажіть, при якій температурі можна використовувати силіконові форми? В звичайній газовій духовці можна? А ставити просто на металеве деко, чи щось підстеляти?

Marcipanka
07.06.2013, 00:22
В звичайній газовій духовці можна?
в мене на них пише до +230 С. думаю то всі так можна.

А ставити просто на металеве деко, чи щось підстеляти?
я ставлю на решітку. але можна й на деко. ніц не підставляла.

Raven
07.06.2013, 12:37
я ставлю на решітку.
Залежно якої величини форма і від самого силікону. Моя кексниця вигинається страшно, то я її на деко і в духовку.

Marcipanka
07.06.2013, 15:07
Моя кексниця вигинається страшно, то я її на деко і в духовку.
теж одну таку маю і теж так роблю :girl_yes2:

Дівчата, підкажіть як правильно зварити кус-кус?пропорції, час, порядок?і чи сильно він змінюється в об*ємі (купила упаковку 400 г, то скільки варити нам з мужом на двох на два рази поїсти?)

Mammy
07.06.2013, 15:07
А що робити, якщо "падаэ" сирник? Сьогоднi пекла третiй раз, в духовцi гарно вирiс, а коли витягнула - впав :( Маю нести до свекрiв - в малого Д/Н(((

Vероніка
07.06.2013, 17:05
як правильно зварити кус-кус?
Я його не варю, а просто запарюю кип"ятком чи курячим бульйоном, щоб покрив крупу зверху на 1 см, можна додати трошки оливкової олії, залишити під кришкою на 15 хв.
400 г - це приблизно 6 порцій.

Тетянка
08.06.2013, 00:45
якщо "падаэ" сирник? Сьогоднi пекла третiй раз, в духовцi гарно вирiс, а коли витягнула - впав
у мене весь час така проблема, теж цікавить це питання.

NataliaFed
08.06.2013, 00:50
А що робити, якщо "падаэ" сирник?
Якщо вже впав, то нічим не допоможете)
А щоб не падав, я не витягую його з духовки відразу, а трошечки привідкриваю дверку, щоб через шпаринку виходило тепло. Десь хвилин 10-15,тоді виймаю

invisible
10.06.2013, 01:38
Маю схоже питання - падає майже вся випічка (вітчизняна газова духовка). Інколи ніби росте, а витягаю - падає. Інколи взагалі не виростає. Я зрештою в плані випічки ще зовсім безтолкова господиня, може то щось пов'язано з температурним режимом? Бо роблю все чітко-чітко по рецептам.

Nitriotka
10.06.2013, 08:40
А навчіть мене так почистити молоду картоплю, щоб ручки були білі, а не чорні.
П.С. В рукавичках не можу, від тої резини маю подразнення постійно на шкірі.

NataliaFed
10.06.2013, 10:11
А навчіть мене так почистити молоду картоплю, щоб ручки були білі, а не чорні.
Ну, молода картопля, якщо щойно з грядки, чистится в воді практично сама( треба лиш легенько пошуркати нею:girl_smile:).
Знаю, що можна солі в воду додати або залити дуже гарячою, а потім холодною водою і шкірка сама відстає
А відчистити руки можна шкіркою лимона)

Marcipanka
10.06.2013, 12:06
щоб ручки були білі, а не чорні.
а такі рукавички як в пачка х з фарбою до волосся йдуть?і в супермаркетах є, щоб взяти товар в рукавичці :girl_wink:
моя мама змащує руки оцтом. тоді так не чорніють.
а тато використовує спец машинку - в ній стінки з такого матеріалу як наждачка, перекрутив пару раз, а потім тільки з вічок виймає те, що залишилось :)

Corena
10.06.2013, 14:38

у мене весь час така проблема, теж цікавить це питання.
на мою думку, в сирнику те падіння не оминути. сир - вогкий і важкий, поки в духовці - гаряче повітря його піднімає, а коли охолоне - то й падає, бо сам себе не має сили тримати.
можна пробувати не витягувати одразу, а лишати в привідкритій духовці остигати, але мені все рівно після цього ставав таким, яким має бути.
мені здається, якщо сирник пухкий, тоді в ньому багато крохмалю, чи манки, але тоді він не такий смачний. люблю сирну начинку таку щільну і ніжну, вогкувату, вона не може бути "дирката".

Nitriotka
10.06.2013, 14:48
а тато використовує спец машинку
Нічого собі, класно. То і для молодої підходить вона?

Solomi
10.06.2013, 15:39
Нічого собі, класно. То і для молодої підходить вона?
підходить до будь -якої картоплі
називається картоплечистка, я маю таку
купляла по нету

Vika
11.06.2013, 12:26
маю торбинку замороженой шпарагової фасольки. підкажіть якись рецепт, бо пора старі запаси доїдати.

Raven
11.06.2013, 12:38
бо пора старі запаси доїдати.
Тушена на пательні в паніровочних сухариках, зупка, лобіо.

Жменька
11.06.2013, 15:15
Шпарівочка-

Тушена на пательні в паніровочних сухариках
просто смакота. Мої таке люблять, і готую часто. А ще дати часничку туди - нямка!

Marcipanka
11.06.2013, 15:21
просто смакота. Мої таке люблять, і готую часто. А ще дати часничку туди - нямка!
а розкажіть будь ласка як то Ви робите?

Raven
11.06.2013, 15:45
Ви робите?
відварену шпарагівку кинути на пательню з олією, додати приправ, протушити. В кінці посипати панірувальними сухарями, можна видавити часничку.

NataliaFed
11.06.2013, 17:17
В кінці посипати панірувальними сухарями, можна видавити часничку.
Або без сухарів, а в сметанці:nyam1:

Жменька
12.06.2013, 10:29
відварену шпарагівку кинути на пательню з олією, додати приправ, протушити. В кінці посипати панірувальними сухарями, можна видавити часничку.
Аналогічно! :)

Дана
12.06.2013, 11:45
Або без сухарів, а в сметанц або замість сухарів насіння кунжуту, або дрібно порізані горіхи :-)

Kasia
12.06.2013, 11:49
Дано, підкиньте ідею крему до бісквіту. сметана з полуницями, маскарпоне +сметана полуниці? щось сама не знаю що хочу...бо ці якісь банальні...
ще маю троха суниць перетертих з цукром..

Дана
12.06.2013, 14:46
Ой Кать навіть не знаю, в мене найбільше користується варіанти 1: домашній сир+йогурт(або кефір)+ желатин і свіжі ягоди, 2: заварний крем з тими ж ягодами. Зі сметаною у мене не дуже люблять
Щойно найшла один крем у дівчинки на сторінці, мав би бути непоганий
Клубничный крем
Клубнику (300г), лимонный сок (с половины лимона), сахар (100г) спюрировать в блендере.
Довести до кипения.
Желатин (2 ст.ложки, быстрорастворимый) залить водой (80 мл), прогреть в микро не доводя до кипения. Добавить к клубничной массе. Охладить.
Взбить сливки (300 мл, 35%) до мягких пиков. Порциями ввести клубничную массу.
Поместить в холодильник.

romawka
12.06.2013, 22:46
Нещодавно в Пузатій хаті пробувала нові для мене сирники всередині з варенням (повидлом) а зверху з пластівцями. Можливо хтось знає рецептик? Бо рецепт класичних сирничків знаю, а вот такі цікаво було б приготувати, навіть уявлення не маю чи вони печені чи смажені.

Blondo4ka
13.06.2013, 12:58
А я маю ще 3 пакети мороженого зеленого горошку. Куди його можна додати? (крім зупи)

Solomi
13.06.2013, 13:03
Куди його можна додати? (крім зупи)
в лазанью
в салат дністер
потушити з кабачком ,картоплею як рагу

Kasia
13.06.2013, 15:23
А я маю ще 3 пакети мороженого зеленого горошку. Куди його можна додати? (крім зупи)

втушкувати з молодою морквою.як гарныр

Дана
13.06.2013, 15:29
А я маю ще 3 пакети мороженого зеленого горошку.В різотто смачно.

panikvarts
16.06.2013, 20:16
Дайте хтось простий рецепт крему з маскарпоне, але без яєць і вершків.

Freitag
16.06.2013, 20:27
Дайте хтось простий рецепт крему з маскарпоне, але без яєць і вершків.
Якщо треба нашвидкоруч, то просто збиваю маскарпоне з цукром-пудрою, ванільним цукром і соком лимона (трішечки до смаку), іноді додаю сметану. Завжди смачно :girl_smile:

innamorata
17.06.2013, 00:26
Дівчата, трохи перекисломені молоко і я зробила сир. Але тааакий вийшов кислюююющий. Щось мона з нього зробити, чи викинути і не паритися? Він доречі дисить мокрий( ніжний) бо запарювала молоком

jalla
17.06.2013, 08:41
Але тааакий вийшов кислюююющий. Щось мона з нього зробити, чи викинути і не паритися?
Можна плавлений сир зробити. Для нього підійде будь-який сир, з будь-якими дефектами.

Gorbywka
18.06.2013, 09:58
Не знаю може не в тему ,але ніяк не можу знайти рецепту хорошого для маринування шашлика(свинина).Поділіться як робите ви. Зараз сезон ж :girl_claping:

allja
18.06.2013, 11:46
Навчіть мене робити булочки з котлетами. Хоче муж мій тих булочок, а я не знаю яке тісто на ті булочки робити, і як їх потім пекти...

AilataN
18.06.2013, 15:04
Він які просить? печені чи смажені?
Якщо печені то робите просте дріжджове і загортаєте туди котлетку, випікаєте в духовці.
Якщо смажені то так само, але смажите в олії :).
Якось так думається)
Може він біляшів хоче?

Жменька
18.06.2013, 16:01
маринування шашлика
мій чоловік маринує просто в цибулі, але цибулі треба багато-багато. Виходить шашлик смачний, соковитий. Ще знайомий помідори до того дає - також дуже смачно.
А я зараз хочу спробувати замаринувати в гранатовому соусі (якраз в гори збираємось)

allja
18.06.2013, 16:04
Він які просить? печені чи смажені?
Печені, такі як в школах колись робили:)
Хочеться, щоб саме тісто було смачне. З булочок, які я пекла, дійсно смачними були тільки булочки з кремом, а все решта тісто було якесь не таке.:girl_nea:

kati
18.06.2013, 16:25
хочу спробувати замаринувати в гранатовому соусі

Я одного разу робила- мені дуже смачно, а от чоловікові не сподобалось. Мясо мало присмак солодкувато-кисленький, а мій таког не любить

Korzuk
18.06.2013, 16:42
рецепту хорошого для маринування шашлика(свинина).Поділіться як робите ви.
я додаю цибульку, спеції і ківі, інколи заливаю мінералкою, ще можна майонезом або пивом (на любітєля), шашлик виходить м*якенький за рахунок газів з води чи пива. Мені найбільше подобається залити майонезом:girl_tender:

---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

Навчіть мене робити булочки з котлетами.
А ше є така класна штука, як розмочені пряники з фаршом, дуже смачно, можна щось таке попробувати замість булочок.

Ljolik
18.06.2013, 16:45
мій чоловік маринує просто в цибулі, але цибулі треба багато-багатоНайкращий спосіб маринування шашлика на мою думку, за умови, що м"ясо хороше.

kati
18.06.2013, 16:47
як розмочені пряники з фаршом
так пряник солодкий?...шось не уявляю того смаку.

Kiruskin
18.06.2013, 16:48
Не знаю може не в тему ,але ніяк не можу знайти рецепту хорошого для маринування шашлика(свинина).Поділіться як робите ви
Я завжди даю тільки цибулю порізану кільцями і сіль, перець, але цибулі має бути багато. Шашлик виходить соковитий і дууууужеееееее смачний, головне не пересмажити.

AilataN
18.06.2013, 16:50
розмочені пряники з фаршом, дуже смачно
Може бублики?
Шось я не уявляю пряники розмочені, ще й з фаршом :girl_crazy:

---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

залити майонезом
замість майонезу можна дати олійки, водички, гірчички, лимонного соку. Буде те саме, і в сто разів краще, але без яєчного порошку і крохмалю :).

Panadolka
18.06.2013, 16:51
так пряник солодкий?...шось не уявляю того смаку
Думаю мали на увазі бублик :) Смачненька штука. мої обожнюють їх :)

kati
18.06.2013, 16:56
Думаю мали на увазі бублик
тоді так)
я колтсь робила таку штуку-розмочувала бублики в молоці, на протвінь, в серединку фарш,змащувала яїчком і запікала..мнямка...Ех. але то було давно і неправда. ще коли часу якось більше було, хто б зараз мені такі смаколи зробив?

Solomi
18.06.2013, 17:02
замість майонезу
ще можно в кефірі маринувати, теж мяке виходить

але свинину тепер нікому не рекомендую, як наслухалась докторів, які аналізи роблять,
кажуть ,що це мясо в процесі смаження шашлика, не досягає кінцевого результату для споживання
тобто не просмажується настільки, щоб там загинули глисти

останній раз купляла бедро індика, різала, і маринувала

суперово вийшло, і дітям сподобалось

Жменька
18.06.2013, 17:28
ківі,
- це щось новеньке :girl_smile:

алити майонезом - теж колись так найбільше любила... поки не спробувала просто з цибулею :)

---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

в кефірі маринувати
маринувала так індика - ніжнішого м"яска в житті не їла. Дійсно, дуже смачне і ніжне виходить

Korzuk
18.06.2013, 17:40
я колтсь робила таку штуку-розмочувала бублики в молоці, на протвінь, в серединку фарш,змащувала яїчком і запікала.
Ой пробачте, мала на увазі бублики, а написала пряники:o (Цікаво шо би то вийшло)

---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

замість майонезу можна дати олійки, водички, гірчички, лимонного соку. Буде те саме, і в сто разів краще, але без яєчного порошку і крохмалю
Згідна з вами на 100%

---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

ківі,
- це щось новеньке
а ви попробуйте, то мій чоловік такий рецептик додому колись приніс, ми тепер завжди додаємо....незалежно від подальшого маринування:girl_tender:

Bublyk
18.06.2013, 18:41
Про ківі в шашлик я вже давно чула, але спробувати так і не наважилась. Начиталась в неті негативних відгуків, що м"ясо сильно роз"їдає, шкода було зіпсувати...

Korzuk
20.06.2013, 11:38
Про ківі в шашлик я вже давно чула, але спробувати так і не наважилась. Начиталась в неті негативних відгуків, що м"ясо сильно роз"їдає, шкода було зіпсувати...
якщо дуже довго тримати м*ясо в такому маринаді, то можливо так і станеться (ківі має властивість пом*якшувати м*ясо) я мариную зранку, а вечером вже смакуємо шашличком.

Маріка
21.06.2013, 00:28
А ми два роки тому робили вино, а вийшло таке "сухе" на любителя. От ми для експерименту замаринували в ньому шашлик. Вийшло дуже смачно, тепер робимо тільки так і то вино суто на шашлик тримаємо.

---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

якщо дуже довго тримати м*ясо в такому маринаді, то можливо так і станеться (ківі має властивість пом*якшувати м*ясо) я мариную зранку, а вечером вже смакуємо шашличком.
Про ків я також читала, що з його допомогою будь-яке мсо, навіть дуже жорстке, можна зробити мяке і ніжне. Але тримати мясо в такому маринада не більше години, бо ківі має властивість подібну на шлунковий сік, тобто масо починає розкладатися, ніби перетравлюватися

AilataN
21.06.2013, 02:42
тобто масо починає розкладатися, ніби перетравлюватися
а потім у нього виростають зуби і воно З"їдає всіх, хто хотів його з"їсти :xaxa:
Та ну, просто має кислоту, тому і "роз"їдає" тобто маринує, так само як кислота у вині, в оцті, оцет в майонезі, лимон, кефір з молочною кислотою, і всяке таке. НМД.

Маріка
21.06.2013, 03:02
а потім у нього виростають зуби і воно З"їдає всіх, хто хотів його з"їсти
Та ну, просто має кислоту, тому і "роз"їдає" тобто маринує, так само як кислота у вині, в оцті, оцет в майонезі, лимон, кефір з молочною кислотою, і всяке таке. НМД.
В ківі є речовини, які розщеплюють білки і тому якщо перетримати мясо в маринаді х ківі, то получиться паштет

Полуничка
21.06.2013, 03:02
просто має кислоту, тому і "роз"їдає" тобто маринує, так само як кислота у вині, в оцті, оцет в майонезі, лимон, кефір з молочною кислотою, і всяке таке. НМД.

Так, 2 головних інгредієнта шашлика - спеції і кислота. А хто що вже вибере, це на смак кожного ( вино, кефір, оцет, лимон і т.д.)

amaretto
21.06.2013, 10:51
А хто що вже вибере, це на смак кожного ( вино, кефір, оцет, лимон і т.д
головне щоб було мяско:girl_haha:
в нас у Винниках є гарний мясний магазин, там шашлик завжди добрий, але дорогувато по 60 грн/кг.Зате все свіже і гарний асортимент(купую там телятину)
Попросила тата купити мені мяска на шашлик, купив, шинка вийшла супер, а от шия була дубова(тепер не експерементую)

Korzuk
21.06.2013, 11:59
Але тримати мясо в такому маринада не більше години, бо ківі має властивість подібну на шлунковий сік, тобто масо починає розкладатися, ніби перетравлюватися
На рахунок цього нічого Вам не скажу, але знаю що м*яско виходить м*ягеньке.
Хтось тримає шашличок довго в маринаді , а хтось ні, головне аби було смачно:girl_claping:

---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

в нас у Винниках є гарний мясний магазин, там шашлик завжди добрий,
я завжди беру м*ясо на Галицькому базарі (Ходорівський м*ясокомбінат) Завжди свіже, добре і продавчиня може порадити і підказати....ну і ковбаску теж там беру..

Pulupjak
21.06.2013, 14:38
Дівчатка, хелп! Збила яйця на бісквітний рулет, вже все змішала, залишилось тільки виложити в бритванку, а пергаменту в мене вистачить тільки на половину бляшки. Як думаєте, якщо змастити маслом і мукою, вийде мені потім той бісквіт завернути, чи все таки бігти в магазин за пергаментом?

Corena
21.06.2013, 14:54
Дівчатка, хелп! Збила яйця на бісквітний рулет, вже все змішала, залишилось тільки виложити в бритванку, а пергаменту в мене вистачить тільки на половину бляшки. Як думаєте, якщо змастити маслом і мукою, вийде мені потім той бісквіт завернути, чи все таки бігти в магазин за пергаментом?
візьміть звичайний білий папір, змастіть його добре маргарином з обох боків і застеліть. колись не було пергаменту, то мама все так робила.

Korzuk
21.06.2013, 14:58
Як думаєте, якщо змастити маслом і мукою, вийде мені потім той бісквіт завернути, чи все таки бігти в магазин за пергаментом?
Краще підіть і купіть пергамент, для чого сидіти і переживати....тимбільше якшо ви знаете що до пергаменту не прилипає і добре завертається.

---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

візьміть звичайний білий папір, змастіть його добре маргарином з обох боків і застеліть.
Цікава ідея, я навіть незнала що таким можна замінити...

shparynka
22.06.2013, 15:42
Як поводитись з 30 % вершками, щоб збити їх на крем? Якщо ще плюс до того, до вершків додається желатин? як збивати, як додавати желатин?

HOPIC
28.06.2013, 19:03
дівчата, передали мені зелений горошок, вірніше цілий кульок, а що з ним ще робити (бажано весь зразу використати), крім того як їсти, не знаю. заморозити не вийде. ага, зупи мій муж не їсть літом, так що....боюся, аби не пропав, бо ми стільки і за 2 тижні не з"їмо..згадала, ще є кабачки, тож кульок)

Kiruskin
28.06.2013, 19:21
зелений горошок
А законсервувати не хочете?

simona
29.06.2013, 19:32
дівчата ви як робите начинку до перцю, то рис запарюєте/варите пару хв., а потім промиваєте його водою чи в такому вигляді до нього додаєте всі решта інгрідієнтів?

Kiruskin
29.06.2013, 19:42
дівчата ви як робите начинку до перцю
Варю рис до напівготовності, а потім додаю решту інгридієнтів, начиняю перець (але до краю перцю лишаю ще сантиметр-півтора, бо рис ще набухає), і в каструльку, наливаю води чи бульйону, можна ще сметани дати, чи томатного соусу.

Corena
29.06.2013, 21:19
дівчата ви як робите начинку до перцю, то рис запарюєте/варите пару хв., а потім промиваєте його водою чи в такому вигляді до нього додаєте всі решта інгрідієнтів?
варю до готовності, нічого не промиваю, рис розсипчатий, потім багато тушкованої моркви, цибулі, фарш. заливаю соусом зі сметани, томату, води, сіль, лавровий лист. запікаю в духовці. перець попередньо не відварюю, тоді всі аромати і смаки зберігаються.

kolobok
29.06.2013, 21:48
Я заливаю кип"ятком, даю настоятись хвилин 10 і зливаю воду. Так повторюю рази зо 3. Потім вже додаю моркву-цибулю-фарш.
Бачу, що мій варіант вже третій)))

Vероніка
01.07.2013, 17:47
Залишилось в нас 2 кг маринованої свинини з пікніка, не встигли використати.
Що можна з неї вдома приготувати ?

Seshat
01.07.2013, 17:53
2 кг маринованої свинини з пікніка (не встигли використати).
Що можна з неї вдома приготувати
На бритванку і в духовку, на решітку і в духовку в режим гриль, перемолоти/потушити і в начинку до млинців, булочок, слойок тощо...
Хоча є нюанс - а маринад який?

Vероніка
01.07.2013, 18:08
маринад який?
Домашній майонез плюс цибуля і спеції.
Може з картоплею і овочами запекти ?

Seshat
01.07.2013, 18:14
Може з картоплею і овочами запекти
Буде дуже смачно. От якраз цікавило, чи майонез є. Бо в деякі страви він не пасує. А з картопелькою і овочами - мнямка. Ще зверху сиру натерти і зелені побільше:girl_dance:

fiesta
01.07.2013, 19:41
Не знаю, де спитати...
Хтось робить сам чай з сушених трав чи ягід? Дотримуєтесь якихось правил у поєднанні складників, чи все, що назбирали, міксуєте?
Я люблю чай = м'ята+меліса+лимон. Він такий з кислинкою, мохіто нагадує.
А що ще?

Korzuk
01.07.2013, 19:57
Може з картоплею і овочами запекти ?
ммм...яка то буде смакота:girl_tender:

---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

Ще зверху сиру натерти і зелені побільше
ага і часничку видавити:girl_crazy:

silvia
01.07.2013, 21:34
сам чай з сушених трав чи ягід? в мене тато тим захоплюэться, даэ все по троху,сушені ягоди ( вишні суниці чорниці шипшину ) яблучка грушки, травичку ( меліса чорничник суничник бузина) і то все разом запарює цілий чайничок.

AilataN
02.07.2013, 01:32
Хтось робить сам чай з сушених трав чи ягід? Дотримуєтесь якихось правил у поєднанні складників, чи все, що назбирали, міксуєте?
Дивлюся по травкам/квіточкам, по їх властивостям, а також по смаку.
Дуже люблю липу, ромашку, листя суниці ( а ще краще назбирати суничок з листям і ягідками і висушити), малину сушену, яблука мілко ріжу і сушу, листя смородини, і кропиву, і ... я то все дуже люблю)).

Жменька
02.07.2013, 11:45
зелений горошок
Я люблю просто потушений з морквою на оливковій олії. Туди ж можна і кабачок додати.
І взагалі літом готую море варіантів овочевих соте - даю всі овочі, які є в холодильнику. Мої таке дуже люблять

Made in USSR
03.07.2013, 23:59
дитина просить круасан, купувати не хочеться. Я почитала рецепти в мережі і маю питання: для справжнього круасана можна уникнути коломийок зі складанням і розкачуванням тіста??? хтось має перевірений рецепт?

Seshat
04.07.2013, 00:11
ю питання: для справжнього круасана можна уникнути коломийок зі складанням і розкачуванням тіста???
До справжнього не дотягне, але буде дуже смачно - купуєте морожене листкове дріжджове тісто, ріжете на трикутнички - всередину начинку, складаєте і в духовку при 180град на 20-25хв.

Made in USSR
04.07.2013, 00:16
До справжнього не дотягне, але буде дуже смачно - купуєте морожене листкове дріжджове тісто, ріжете на трикутнички - всередину начинку, складаєте і в духовку при 180град на 20-25хв.
нєєєє,таке пробувала вже....зовсім не круасан(((

Seshat
04.07.2013, 00:18
зовсім не круасан
Було б зовсім як круасан, то так і називалось б:girl_haha: А щоб був
круасан
то не вийде
уникнути коломийок зі складанням і розкачуванням тіста

AilataN
04.07.2013, 00:50
зовсім не круасан
чому не круасан?
я купую листове, розкачую коло, але не тонко, просто щоб підігнати під розмір, коло ділю по діагоналям на вісім частин. В основу( найширшу частину) шмат начинки, закрутили, вигнули круасани, і вже.

Made in USSR
04.07.2013, 09:16
чому не круасан?
я вже кілька разів пробувала те тісто, воно при випічці дуже вильно розслоюється, а коли їси то кришиться...самі крихти. А якщо розкачати трохи. то не розслоюється зовсім(((
Хоча, може то тісто мені таке попадало... А Ви яке берете, якої фірми?

zetta
04.07.2013, 12:16
як приготувати смачний стейк в домашніх умовах, і яке мясо потрібно?

NataliaFed
04.07.2013, 12:26
А якщо розкачати трохи. то не розслоюється зовсім(((
Я часом і дуже розкачую- розслоюється, звичайно меньше але я і не дуже люблю багатослойне)
Беру любе, яке є в магазині

Raven
04.07.2013, 12:27
стейк в домашніх умовах, і яке мясо потрібно?
Потрібен гриль або грильова сковорода. Змащуєте ваткою, змоченою в олії. Берете шмат м"яска, попередньо посолений, поперчений, приправлений. Можна і на кісточці, можна і без. На невеличкому вогні доводите до готовності, не люблю стейки з кров"ю, тому ножичком акуратно пробую чи пропеклося.

AilataN
04.07.2013, 12:33
якщо розкачати трохи. то не розслоюється зовсім(
Розкачувати треба тільки в одному напрямку...
Та зробіть просте дріжджове, люблю розкатати коло і промастити маслом розтопленим, зверху посипати цукром легко і горіхами, і закрутити в круасанчики. Рогулікі то їсть :)

oksumoron
04.07.2013, 12:58
Беру любе, яке є в магазині
проблема в тому, що тісто яке я купую зазвичай роблять або соленим, або нейтральним, ніякого цукру! тому круасани і виходять дивними на смак, середина солодка, а саме тісто таке собі!
час від часу мені свекруха приносить заморожені, які вони масово продають в барах і супермаркетах, смачні немає ради, і мягенькі, і не крошаться, але таке собі можна позволити раз на тиждень і то забагато!

NataliaFed
04.07.2013, 13:05
проблема в тому, що тісто яке я купую зазвичай роблять або соленим, або нейтральним, ніякого цукру!
))) Та, то проблема в тому, що самому робити тісто неохота, от і миримось зі всіма мінусами готового тіста

amaretto
04.07.2013, 14:42
Особисто я беру тісто листково-дріжджове від Метро або Файн-фуд(продається в метро), ціна за 1 кг 12-13 грн. Самій робити неохота. Беру рідко, але останій раз як брала було дуже добре. Робила слойку з мясом малому на д/н, трошки розкачала, зробила булочки і на 2 год залишила в холодній духовці.Воно віддихнуло, пекла в електричній духовці перед подачею. Вийшло супер. В газовій не так, а чому не знаю

Потребую поради. Маю заморожений гарбуз, шкода викидати, переглянула усі рецепти і от думаю що можна зробити гарбузові деруни чи налисники.
Хтось робить таке з мороженого гарбуза?