КПК

Показати повну версію : А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

zetta
17.07.2012, 15:01
і стушила з сухарями і в сметані
скажіть як ви то робити, і куди ті сухарі сипати.
Дівчата а в мене питання, що таке флердоранжева вода, де взяти?

Corena
17.07.2012, 15:40
флердоранжева вода
може це якийсь напій на основі квіток апельсину?..
мені нагадався цитрусовий запах. хто як робить лимонад?

Маруся-мама
17.07.2012, 15:48
хто як робить лимонад?

Дуже просто. Витискається сік з кількох цитрин, розводиться водою і додається цукор. Багато леду і вперед. Можна зварити з води і цукру сироп.

що таке флердоранжева вода, де взяти?

Я собі так думаю, що то водичка з пелюстків певних квітів. Можливо щось типу розової водички, яка часто використовується в середньо-азіатській кухні.

Raven
17.07.2012, 15:57
хто як робить лимонад?
Варю сироп, додаю трошка лимонної кислоти. Ріжу туди апельсини і лимони, ставлю остудитися, розливаю по пляшках і в холодильник.

AilataN
17.07.2012, 15:58
приготувати цибулеві кільця,
і я таке хочу! Як то робити?

TinkerBell
17.07.2012, 16:06
я роблю лимонад так: 2 літри води закип'яти́ти , додати туди 10 ст.л.цукру(я даю менше, бо не люблю сильно солодкі напої), 1 лимон і 1 апельсин порізані кільцями. остудити. мені лимонад більше смакує з холодильника.

jylanda
18.07.2012, 00:52
що таке флердоранжева вода, де взяти?
флердоранжева вода, то витяг з квiтiв кислого помаранчу (якийсь такий тип е) Дiйсно походить з Iндiî, îî використовують в випiчцi i т.д.

ola-lyola
18.07.2012, 13:48
скажіть як ви то робити, і куди ті сухарі сипати.
Відварену квасольку зцідити і на пательню, трошки олійки і паніровочних сухарів і недовго обсмажувати на маленькому вогні. Так моя бабця робмла, деколи давала до квасольки зеленого горошку, виходив такий гарнір.
Ніяк не можу приготувати цибулеві кільця,
Знаю два рецепти:
пивний - 2 яйця, по 0,5 склянки муки і пива, жовтки збити з мукою та пивом і додати збиті в піну білки, кільця обваляти в муці а потім в клярі і смажити.
Другий аналогічний але без пива, а половину муки замінити крохмалем, його не пробувала. Виходить також не особливо акуратно, але може бути.

Corena
18.07.2012, 15:15
я роблю лимонад так: 2 літри води закип'яти́ти , додати туди 10 ст.л.цукру(я даю менше, бо не люблю сильно солодкі напої), 1 лимон і 1 апельсин порізані кільцями. остудити.
зробила вчора. знала, що шкірки цитрусових дають гіркоту, але понадіялась на рецепт і порізала апельсин і лимон цілими. гірчить дуже, не знаю, чи вип"ємо.

---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

Відварену квасольку зцідити і на пательню, трошки олійки
також дууже смачно з вершковим маслом.

---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

господиньки, поділіться секретом приготування якогось нескладного салату з креветками. але бажано без майонезу...
і ще, хто знає, де купити йогурт без смаку, щоб можна було заправляти салати?

Kasia
18.07.2012, 15:21
де купити йогурт без смаку,
не має. тільки активія. яка не пасує за ціни і обєму.
колись галична робила. нараз - немає.

Marcipanka
18.07.2012, 15:23
приготування якогось нескладного салату з креветками
робила такий: брала очищені і вже варені креветки, різала авокадо, помідори черрі навпіл, руколу. це все заправляла: сік половини лимона, з оливковою олією і тертим пармезаном. смакота!

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

йогурт без смаку, щоб можна було заправляти салати?
бачила простий йогурт без смаку, рідкої консистенції (бо купувала, щоб так їсти) в магазині Food&Wine на Сахарова. він польського виробництва, але не знаю чи до салатів такий пасує, бо ніколи не робила так.

Sandoryk
18.07.2012, 15:30
де купити йогурт без смаку, щоб можна було заправляти салати?
Колись був в Ашані, зараз не знаю чи є.

marife
18.07.2012, 15:35
хто як робить лимонад?
А я роблю так:
Огірки почистити, порізати на шматки. В блендер покласти огірки, лимонний сік (свіжовижатий), мед. Меду можна взяти і менше, і більше, — на смак. Все добре збити.Додати воду. Ще раз збити. Подавати з льдом.

ola-lyola
18.07.2012, 15:40
і ще, хто знає, де купити йогурт без смаку, щоб можна було заправляти салати?
А самій робити не пробували - це дуже просто і смачно! Зараз закваски продаються в більшості аптек, є в Світочі на Дорошенка, один пакетик 10-12 грн, ззаду докладна інструкція як робити, головне мати термос і молоко.
Я роблю малій і беру йогурт як заправку до салатів, домашнього сиру - дуже смачно і корисно.

Usmishka
18.07.2012, 15:42
На дресінг до салатів беру активію, також її добавляю в гречку, коли звариться, поки нарікань не мала, продається в кожному супермаркеті.

HrabowaH
19.07.2012, 10:53
У Сільпо є - торгова марка Премія - йогурт спеціально для заправки салатів.

Seppy
19.07.2012, 11:00
На дресінг до салатів беру
Мені найбільше подобається Молокія, але це тільки у випадку, якщо домашній йогурт скінчився

Alicia
19.07.2012, 11:37
кільця обваляти в муці а потім в клярі і смажити.
я за таким рецептом роблю, тільки без збитих білків, але у мене все одно такі не виходять однакові:
http://s1.uploads.ru/i/l6ALy.jpg
Я вже думаю, може там цибуля мелена? І вони просто ті кільця самі формують? Бо у мене кільця виходять і маленькі, і середні, приблизно такі:
http://s1.uploads.ru/i/nUhj3.jpg

Corena
19.07.2012, 11:45
не виходять однакові
щоб були однакові, то треба так нарізати цибулю і лиш однакового розміру кільця смажити, а більші/менші на сторону :). ну то ж логічно, що вони не можуть бути такі всі ідентичні.
і ще мені здається, щоб той кляр такий був рівненький, то треба по два рази процедуру виконувати: в муку - в кляр, знову в муку - в кляр, а тоді у фритюрницю плавати.

---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:44 ----------

з чим гарно подати перепелині яйця? може якийсь салат?

ola-lyola
19.07.2012, 12:19
гарно подати перепелині яйця? може якийсь салат?
В цезар можна дольками, або в будь-який інший салат де є яєчка. А ще як заливне робила або холодець то викладала квіточку з половинок перепелиних яєчок і так заливала, гарно було. Ще можна в зелений борщик

napoleona
19.07.2012, 13:02
то треба по два рази процедуру виконувати: в муку - в кляр, знову в муку - в кляр, а тоді у фритюрницю плавати.
а я спочатку в кляр а потім в сухарі і обсмажую у великій к-сті олії, тоді вони рівномірні з усіх сторін

Zuzulka
20.07.2012, 13:53
А я роблю так:
Огірки почистити, порізати на шматки. В блендер покласти огірки, лимонний сік (свіжовижатий), мед. Меду можна взяти і менше, і більше, — на смак. Все добре збити.Додати воду. Ще раз збити. Подавати з льдом.
ой... почала відчувати себе неповносправною.. ніколи не думала що можна так поєднати продукти і кінцевий результат буде лимонадом...

marife
20.07.2012, 15:06
і кінцевий результат буде лимонадом.
Я теж так думала, але посмакував більше ніж традиційний

Zuzulka
20.07.2012, 17:08
більше ніж традиційний
а пропорції можна?

kati
20.07.2012, 23:03

на сихові, в мому будинку(на зубрівській) є маленький маркет-туди завозять польські натур. йогрути, звичайний і козячий( беру зараз малим) досить добрі

...і точно є в італ. магазинчиках-теж колись брала

kvVItKA
21.07.2012, 00:10
бачила простий йогурт без смаку, рідкої консистенції (бо купувала, щоб так їсти) в магазині Food&Wine на Сахарова. він польського виробництва, але не знаю чи до салатів такий пасує, бо ніколи не робила так.
пасує, і як заправка до салатів і як основа для приготування соусів ( чоловік робив до гребінців йогурт+огірок+мята) я той йогурт в фудендвайн постійно купую, малий його їсть добре.

Corena
21.07.2012, 12:49
хочу сказати велике дякую Натореллі за горіхові баклажани!
я трохи адаптувала той рецепт, щоб швидше - збиваю всі складники в блендері , а щоб поменше смаження і олії, то баклажани запікаю. з блендеру заправка стає така зелена :). ну і кінза в районі - проблема, то на заміну петрушка, але то все одно таак смачно, і так цікаво виглядає на столі. і ніяких майонезів! :girl_dance:
як сказала моя подруга гурманка - то енергетична бомба :).

Nastylove
22.07.2012, 14:01
Дівчатка, підкажіть в чому проблема?
Вчора вперше робила бєзе, збила білки з цукром, вони гарно збилися, були густі гарні вобщем, порозкладала на пергамент і в пічку на 100 град. Сушились 2 години, вийняла, вони постояли , я зняла їх з паперу, поскладала в мисочку, ще поласували з чоловіком, були такі гарні, хрусткі - класні! А сьогодні зранку підхожу беру - а вони липнуть один до одного і наполовину м"які( Що я не так зробила? Недопекла? (Брала на 5 білків 250 гр. цукру)

sofcja
22.07.2012, 15:36
швидше за все вони відсиріли... а може й замало просохнули.
я збиваю на 1 білок 40-50 гр цукру, і довго товчу до стійких піків, викладаю на деко і в духовку на малу температуру - найменший вогонь чи градус, попередньо трохи прогріваю, ставлю між дверцятами духовки сірникову коробку і залишаю наніч сушитися. як мінімум йде 6 годин випікання, але зате суперхрумкі і не відсирівають довго. ще треба вміти не перепалити...
ну, і зберігаю в закритому посуді.

Nastylove
22.07.2012, 20:17
швидше за все вони відсиріли... а може й замало просохнули
Чомусь думаю що і перше і друге) Наступного разу буде довше тримати в духовці, дякую.

innamorata
22.07.2012, 21:11
дівчатка, підкажіть, як би то запекти стейк масляної? бо ніколи з нею справи не мала.

HAPPY NATA
25.07.2012, 10:31
господиньки, підкажіть! Що можна приготувати з козячого м'яса? Є якась особливість чи як телятину готувати? Передали нам зі села шматок м'яска з молодого козенята і озадачили нас... Шо дєлать?.. :)

Jeanjerry
25.07.2012, 19:57
стейк масляної
загалом запікаю так як і будь-яку іншу рибку, але будьте з нею обережні, можуть бути не дуже приємні наслідки.

Smorodynka
25.07.2012, 20:33
Дівчатка, знайщла я такий рецепт
Тісто:
160 г маргарини
2 яйця
1 жовток
200 г цукру
2 ч л порошку для печива
400 г муки.
Маргарин перетерти з мукою, яйця збити з цукром, додати порошок до печива, все разом перемішати і замісити тісто. Розділити на 2 частини – більшу і меншу. Меншу розтачати і спекти корж.
Більшу частину тіста розтачати, викласти у форму, зробити бортики, викласти макову масу, потім сирну масу, легенько притрусити манкою, пекти приблизно 1 год при 180.

Макова маса:
400 г меленого сирого маку
100 г цукру
3 яйця
1 ч л порошку до печива.
Яйця збити з цукром, додати мак, порошок, все добре перемішати. Можна додати мелені горіхи.

Сирна маса:
1 кг сиру
4-5 яєць
100 г масла
200 г цукру
2 ст л крохмалю
1 ч л порошку до печива
цедра і сік лимона (може не цілого, точно не знаю)
ізюм.
Сир перемолоти, додати яйця, збиті з цукром, розтоплене масло, порошок, крохмаль, цедру і сік лимона, ізюм, все добре перемішати.

Яблучна маса:
1,5 кг кислих яблук почистити, потерти, додати 200 г цукру (якщо яблука дуже кислі), 6 ст л води. Тушити 3-4 хв на легенькому вогні, додати 2 сухі галаретки, розмішати і поставити щоб закипіло.
Гарячу яблучну масу викласти на спечений, повністю охолоджений пляцок, зверху поставити перший корж. Полити улюбленою помадкою.
Дуже смачний пляцок!!!

Але от, що мене мучить. Сирну і макову масу я можу приготувати за своїм рецептом або скористатися цим. Але я щось думаю про яблука, чи добрі вони будуть? Як зберігатимуться? Бо мені треба хоча б з дні? Чи може краще тушені яблука змішати з сухим кисілем і дати поверх сиру і так спекти? Чи в такому випадку сир добре не пропечеться, бо знизу мак, а зверху яблука? Чекаю ваших порад і коментарів :)

kvVItKA
25.07.2012, 21:13
що можна зробити з 2-ма білками? куди їх діти?

Nastylove
25.07.2012, 21:31
що можна зробити з 2-ма білками
Спекти бєзе. На один білок 50 грам цукру.

Kasia
25.07.2012, 22:16
з 2-ма білками? куди їх діти?
зробити надзвичайно дієтичний омлетик))) або влити в зупку з макарончиками

kvVItKA
25.07.2012, 22:39
або влити в зупку з макарончиками
:eek: як то? зараз того робити не буду, але взагалі цікаво
йду почитаю як робити безе, дякую
ндя, прочитала- годину сушити в духовці? неа то не на мої нерви
а до завтрішнього ранку в холодильнику їм ніц не буде?
і хіба то вийде омлет? що ще додати? бо зазвичай до яєць я даю молоко, сіль, перець іноді ще помідори,цибульку і тертий твердий сир

Marcipanka
25.07.2012, 22:45
як то? зараз того робити не буду, але взагалі цікаво
розкалатати виделкою і влити в майже готову зупу. воно застигне такими штучками дрібними, не знаю як описати :girl_in_dreams: моя мама так варить яєчну зупу з пшоном)

Kasia
25.07.2012, 23:19
так я Марціпанка написала. в мене то зупка з яєчком.:girl_cool:
варю бульйончик, морква , картопелька, макарони зірочки, в кінці -розкалатене яєчко і швидко мішати, зелень.

хіба то вийде омлетв
вийде. білковий. а простіше- поставити в холодильник - і затра збити до омлету ще з 2 яйками та й усьо.

kitka
25.07.2012, 23:53
Чекаю ваших порад і коментарів
Перепис хороший, думаю. За три дні тому пляцку нічого не буде в холодильнику, то 100%. Чи варто його пекти в кілька поверхів разом з яблуками? Я б не ризикнула, буде йому важкувато. Їла схожий пляцок, то там ці три начинки були викладені ложкою в шаховому порядку і пеклося разом з верхнім коржем.
Ота яблучна начинка з галяретками має бути непогана. І має воно прекрасно краятися на другий день. Але от що мене напрягає, так то отой верхній корж. Я розумію, що він кладеться на гарячу масу яблучну і мав би за рахунок цього приклеїтися. Якщо так у вас вийде - то супер. А якщо він все ж не пристане і буде при нарізанні відвалюватися - то, звісно, не діло. Треба пробувати))).

Маруся-мама
26.07.2012, 00:14
Але я щось думаю про яблука, чи добрі вони будуть?

Вони будуть суперові. Я робила простіший пляцок, але саме з такою яблучною начинкою без ніяких масел. Три крухі коржі, саме як в вашому переписі, тільки на амоньяку. Тоді зварити БАГАТО такої яблучної маси і ще гарячою пересмарувати коржі, а зверху помадка. МНЯМКА!!! І він набагато смачніший на другий або й третій день. І навіть не мусить стояти в холодильнику, бо там нема масла і нічого не попсується.

kvVItKA
26.07.2012, 12:07
а простіше- поставити в холодильник - і затра збити до омлету ще з 2 яйками та й усьо
так зробила, але вбила 4 перепелиних, курячих не мала.
маю питання про канелоні, колись робила просто з фаршем, а зараз почала шукати рецепт і знайшла кілька з сирною начинкою і вже начинені викладаються на фарш, хтось так робив? як краще?

Marcipanka
26.07.2012, 13:43
а зараз почала шукати рецепт і знайшла кілька з сирною начинкою і вже начинені викладаються на фарш, хтось так робив? як краще?
є таке. але я робила взагалі без фаршу, просто начинила такою масою: бринза+шпинат+сире яйко, щоб купи трималось. і в духовку. теж дуже смачно виходить.

Ascorbinka
26.07.2012, 14:51
Що можна приготувати з козячого м'яса?
відварити і тушкувати з цибулькою та сметаною, молоде м"ясо мені більше подібне до кролятини ніж до телятини

Made in USSR
26.07.2012, 17:02
Я робила простіший пляцок, але саме з такою яблучною начинкою без ніяких масел. Три крухі коржі, саме як в вашому переписі, тільки на амоньяку. Тоді зварити БАГАТО такої яблучної маси і ще гарячою пересмарувати коржі, а зверху помадка. МНЯМКА!!! І він набагато смачніший на другий або й третій день. І навіть не мусить стояти в холодильнику, бо там нема масла і нічого не попсується.
півцарства за такий пляцок!!! він у мене на рівні з сирником, обожнюю)))

Януся
28.07.2012, 21:38
Дівчата, чи робив хтось майонез з жовтків перепелиних яєць? 1 курячий жовток =3 перепелиним чи 4?

Milongera
29.07.2012, 15:27
Господині, порадьте що зробити зі свіжого бобу. Варю його в підсоленій воді, але зараз маю багато і хочеться якусь страву. Бажано без великої кількості цибулі/часника.

sunday
29.07.2012, 17:43
що зробити зі свіжого бобу

я додаю до овочевого рагу.

Corena
29.07.2012, 17:46
що зробити зі свіжого бобу.
ох, як я люблю бобчик в борщі червоному. маєте багато - заморозьте на зиму, потім, як знайдете.

sunday
29.07.2012, 17:51
майонез з жовтків перепелиних яєць?

Одне куряче яйце замінюють 4-5 перепелиних яєць.
http://ehow.in.ua/38837-yak-gotuvati-domashnijj-majjonez.html

Milongera
29.07.2012, 17:51
маєте багато - заморозьте на зиму, потім, як знайдете.
А сирий заморожувати чи вже варений?

Corena
29.07.2012, 17:55
А сирий заморожувати чи вже варений?
а ви собі подумайте ,як вам зручніше буде. бо можна і так і так. зварений можна розфасувати порційно і коли треба буде мати на підхваті вже готовий. сирий же треба буде довгенько варити.

Donata
31.07.2012, 21:28
Дівчата, чи залежить результат випічки від того, що форма прозора?
Пекла кабачковий пляцок в прозорій шклянній каструлі, він зверху гарно підрумянився, а всередині, щось забитий, мокруватий, сируватий. Чи то перепис не добрий, а я на каструльку грішу :)

Маруся-мама
31.07.2012, 21:54
Дівчата, чи залежить результат випічки від того, що форма прозора?

Так залежить. Коли печеться в скляній посудині, то треба пекти трошки довше і температура може бути нижча. Якщо підрумянився згори, а залишився білим в середині значить треба було прикрити фольгою і допекти.

Vika
31.07.2012, 23:33
госодиньки порадьте щось з баклажанів смачненьке. ніколи їх не робила бо не дуже люблю, а нині вирішила що хочу ще раз спробувати.

Almariel
31.07.2012, 23:46
дивіться рецепт. мені тут хтось на форумі порадив. до нього не могла навіть в рот брати ці баклажани. тепер це одне з популярних блюд.
Баклажаны в томатном соусе с чесноком

Состав
баклажаны - 2-3 шт (~400-500 г),
лук репчатый - 2 шт,
помидоры 3 шт,
перец болгарский - 2 шт,
чеснок - 2-3 зубчика,
зелень кинзы или петрушки,
растительное или оливковое масло для жарки,
соль,
свежемолотый перец
Приготовление
Баклажаны вымыть обсушить, нарезать полукольцами или четвертькольцами, посолить и оставить на 15-20 минут.
Перед жаркой стряхнуть с баклажанов излишки соли и слить образовавшуюся жидкость.

* Баклажаны солить не обязательно, но тогда они впитывают в себя гораздо больше масла при жарке.

Перец вымыть, удалить семенную коробку и нарезать полосками.
Лук очистить и нарезать четвертькольцами.
Чеснок очистить и мелко порубить.
Зелень вымыть, обсушить и порубить.
Помидоры вымыть, опустить в кипяток на 1-2 минуты, снять кожицу и нарезать кубиками.

* Удобнее всего для приготовления блюда использовать три сковороды, но можно обойтись и двумя, и даже одной

Приготовить томатный соус:
Сковороду с небольшим количеством масла разогреть, выложить на нее помидоры, чуть посолить, довести до кипения, уменьшить огонь и тушить помидоры ~10 минут (можно дольше).

* Если сковороду нужно освободить, переложить соус в кастрюльку или другую емкость, а сковороду вымыть.

В сотейник или глубокую сковороду налить масло, разогреть, выложить баклажаны и обжаривать, периодически помешивая, практически до готовности.

В другой сковороде разогреть немного масла, выложить лук, посолить и обжаривать до мягкости. В самом конце жарки можно добавить маленькую шепотку сахара, чтобы лук слегка карамелизовался.
Лук переложить к баклажанам (сотейник с баклажанами держать на очень слабом огне).
В сковороду, где жарился лук, выложить полоски перца, обжарить его до легкого зарумянивания и переложить перец в сотейник к баклажанам.

Овощи залить томатным соусом, добавить рубленый чеснок, зелень, соль (если требуется), перец и аккуратно перемешать.

Накрыть крышкой и дать настояться ~5 минут.
Подавать в горячем или холодном виде, посыпав рубленой зеленью, в качестве самостоятельного блюда или гарнира к мясу или рыбе.

napoleona
02.08.2012, 18:18
дівчата,киньте рецепт тушеної печінки з яблуками
хтось таке робить?

Just me
02.08.2012, 18:41
киньте рецепт тушеної печінки з яблуками
Я робила як отут (http://igormelika.com.ua/moi-karpati/karpatska-gostna/smazhena-pechinka-z-yablukami-foto-recept) багато разів. Головне яблука мати кислі, бо із солодкими смак не дуже.

Rosynka
08.08.2012, 23:37
Купила оливкову олію, а вона трохи гіркувата і попікає. Так має бути? Бо не користувалася раніше, це друга пляшка, то попередня мала трошечки гірчинку, але не пекла.

panikvarts
09.08.2012, 10:41
Купила оливкову олію, а вона трохи гіркувата і попікає. Так має бути?
Купляли різних виробників, то вони всі такі різні на смак, хоча не пам'ятаю, щоб котрась з них пекла. Якщо дата споживання дійсна, то, мабуть, це просто така олія.

China
09.08.2012, 11:37
Мені кілька разів привозили олію з Італії. Жодна не пекла, але гіркувата - так, трохи було, хоч з терміном придатності все було добре.

Raven
09.08.2012, 11:42
Якщо дата споживання дійсна, то, мабуть, це просто така олія.
Раз користувалася грецькою оливковою олією, так троха попікала. Олія була першого віджиму.

natorella
09.08.2012, 12:42
екстра вірджин (перший холодний віджим) має гірчинку

Alias
09.08.2012, 13:18
Оливкова олія повинна гірчити.Ми виписуємо фермерську олію з Греції, то вона є одна з більш вираженою гірчинкою, а інша трохи м"якша. Але те, що продається в наших магазинах навіть поряд не стояло з фермерською.

VsjaVolodina
09.08.2012, 20:50
Дівчата, дали мені рецепт сухопарних огірків. Я ще таких не готувала, а рецепт не чітко записаний. Може хто так маринує огірочки, Підкажіть як правильно їх приготувати!

Vittoriya
09.08.2012, 20:56
привозили олію з Італії. Жодна не пекла, але гіркувата - так,
якраз свіжа олія попікає і трошки може гірчити. Свіжа домашня олія, не магазинна. Коли вже навіть домашня олія трохи постоїть, то перестає попікати, але гірчинка лишається, правда коли вона не свіжа , вона гірчить більше, то відчутно.

Olka Sherolka
10.08.2012, 18:28
От-от мають привезти мені перепілок, а я такий кулінар...ну, словом, ніякий (( Киньте в мене будь ласочка рецептом як ви готуєте перепілок (бульйон, суп і самі тушки) а то я боюсь спаскудити такий цінний продукт. Або якщо було вже десь - тицьніть де, бо я щось поки не знайшла.

HAPPY NATA
10.08.2012, 18:40
як ви готуєте перепілок я, судячи зі всього, такий самий кулінар як ви :) , тому готувала в найпростіший спосіб: промила тих пташок, посолила, поперчила і поклала в рукав. Перші хвилин 20-25 пекла в зав'язаному рукаві, потім розірвала його, щоб зарум'янилося (ще хвилин 15 в духовці). Можна ще натерти часничком - теж дуже смачно виходить!

WEDLADY
17.08.2012, 20:11
Дівчатка, підкажіть мені, будь ласка, якщо обсмажити сьогодні баклажан смужками, то чи скрутиться він завтра в рулетики?, бо щось переживаю, щоб я все не напартачила(

Corena
17.08.2012, 20:42
Дівчатка, підкажіть мені, будь ласка, якщо обсмажити сьогодні баклажан смужками, то чи скрутиться він завтра в рулетики?, бо щось переживаю, щоб я все не напартачила(
все скрутиться без проблем :)

Olka Sherolka
19.08.2012, 00:00
Порадьте - маю говядину (яблучко), хочу то мняско запекти, щоб було ніжне-ніжне. Підозрюю що маринувати його треба довгенько. Але скільки саме достатньо і який це має бути маринад - сухий чи мокрий? Родичка чоловіка якось в підсоленій воді зі спеціїями маринувала, вийшло супер, але зараз не спитаю її рецепта бо вже пізно, а я б хотіла вже зараз замаринувати щоб подовше настоялося. Господиньки, хто ще не спить, порадьте щось:girl_blush2:

Made in USSR
19.08.2012, 23:03
а мені так дійсно треба щоб господиньки видали таємницю)) вчора вивідала в свого дядька рецепт його фірмової наливки і тепер маю проблему: де купити спирт? треба зо 3 літри. муж каже щоб йшла в аптеку. паразіт)))

Smorodynka
20.08.2012, 12:46
фірмової наливки
Поділіться з нами рецептом :)
де купити спирт?
А спирт категорично не можна заміняти горілкою, тобто за рахунок додавання горілки менше давати соку з ягід чи іншої рідини? В такому випадку міцність залишиться такою ж

Just me
20.08.2012, 13:52
Родичі вчора мені передали свіжий, жирний, але кислий і мокрий сир. Порадьте, що я маю з ним робити, його цілий літр, не викидати ж...

Пундик
20.08.2012, 14:14
жирний, але кислий і мокрий сир
Печу тістечка з слойоного тіста купованого, до зупки чи борщику (скажу по секрету під каву мені теж пасуюють добре, але то на любітєля)
Сир перетерти вилкою з яйками, на пів кіло десь 2 шт, додати: орегано, перець порошком солодкий, майоран, сіль і перчик гостренький, можете напхати приправками на свій смак, але головне щоб їх було багацько). Тісто розморожую, розкачую його, розрізаю на квадратики і напакою туди начинку, получаються такі собі конвертики. Спробуйте не пожалієте! :)

natka75
21.08.2012, 18:51
підкажіть, хто як на зиму зберігає гриби лисички?
промиваєте, підсушуєте і відразу в морозильну камеру? чи відварюєте і тоді в мороз.камеру? бо кажуть після розморозки вони трохи гумові стають

inNusjalapusja
21.08.2012, 21:38
як на зиму зберігає гриби лисички
і для лисичок, і для підпеньок:
проварюю в підсоленій воді 5-10хв, охолоджую і в морозилку. А взимку дістаю і заморожені кидаю у кип"яток, відварюю до готовності.

Freitag
21.08.2012, 21:55
чи відварюєте і тоді в мороз.камеру
Заливаю кип'ятком, завдяки цьому вони зменшуються і тоді їх легше вимити, далі сполікую, відварюю (10 хв.), вистуджую і заморожую порційно. Взимку витягую і просмажую, а вже тоді додаю до страв :girl_wink:. А Ви лисички де взяли? Назбирали чи купили?

Маріка
22.08.2012, 00:17
свіжий, жирний, але кислий і мокрий сир

Можете його переплавити в твердий сир.
Викладаєте сир в каструлю, заливаєте кипятком (так, щоб тільки покрив сир десь на 2 см) і даєте поваритися на повільному вогні хвилин 5. Тоді процідити (я на друшляк стелю марлю) і на сковородку. Дати ложку масла, посолити, на кінчику ножа соди, можна дати яйце. Коли сир почне перетворюватися на густу тягучу масу виливаєте на харчову плівку і формуєте кобаску.

Зранку дуже смакує канапочка з свіжим хлібом і маслом і кусочком цього сиру.

marjana lv
24.08.2012, 12:29
Прошу поради по малиново-сметанковому крему для торта.
В мене є 2 л малини, але не дуже свіжої, тому хочу її переварити з цукром і тоді змішати зі збитою сметаною 20% для крему. Підкажіть чи це адекватна ідея, можливо хтось вже так робив і має рецепт, бо у всіх рецептах що знаходила малину використовують свіжу? І чи є сенс додавати желатин до крему?

AilataN
24.08.2012, 12:40
змішати зі збитою сметаною 20% для крему
Розрідить, буде рідке. Сметанку було б добре відцідити ( на ніч в марлю, в холодильник), і желатин я б давала обов"язково.

Corena
24.08.2012, 14:16
2 л малини
а кісточки? мені здається, що в ніжному кремі їх буде особливо чути.
я б просто переварила з цукром на зиму.
а взагалі, як малина не свіжа, то може під час варіння і збродити, може краще відразу на якийсь лікер її використати?
ну а щодо сметанкового крему, то він сам по собі не є густий, а з варенням то попливе взагалі.

marjana lv
24.08.2012, 15:46
дякую за поради. малину вже проварила, кісточки відділила. вирішила змочити нею середній бісквіт, а крем робити просто сметанковий, щоб не розтікався.

Януся
26.08.2012, 21:25
Дівчата, муж просить фасольки в томаті "такої як з банки". Я такого ніколи не готувала:girl_impossible: Киньте перевірений рецептик. Ждю, бо муж хочуть їсти вже завтра:ed4d70def841dc74b57

marife
27.08.2012, 11:04
фасольки в томаті "такої як з банки"
Маю рецепт від фірми"Помідора".

КВАСОЛЯ В ТОМАТНОМУ СОКУ.

Спосіб приготування:

Квасолю варити до готовності, слідкувати, щоб не переварити.

Поки вариться квасоля моркву порізати соломкою та підсмажити під кришкою.

Далі нарізати цибулю кубиками, та підсмажити під кришкою 7-10 хвилин.

Після цього скласти у велику каструлю: квасолю, овочі, томатну пасту «33 помідора» (1 банку томатної пасти розвести в 1л води), цурок, сіль і варити на невеликому вогні 40 хвилин, постійно акуратно помішуючи.

В кінці приготування додаємо оцет.

Розкладають у підготовлені стерильні банки та закупорюють.

Витрата продуктів для приготування 3 банок консервів місткістю 0,5 л така, г:

3 півлітрові банки квасолі,1 кг моркви, томатна паста «33 Помідора» 480г (1 банка).

0,5 кг цибулі, 0,5 л соняшникової олії, 100г цукру, 100г оцту, сіль за смаком.
Законсервувати не вдалось перший раз, чоловікові сподобалось і так їсти))

Bambe
28.08.2012, 00:22
Навчіть мене робити домашню лапшу, колись робила моя бабця. Знаю, що треба тільки муку і домашні яйця, а пропорції - ????

Т@нюшк@
28.08.2012, 00:35
Знаю, що треба тільки муку і домашні яйця, а пропорції
100 г муки на 1 яйце

WEDLADY
04.09.2012, 18:58
Дівчата, а чи можна заморожувати шпарагову фасолю на зиму? Якщо так, то як?-просто в кульочок і в морозилку? і чи смачна вона буде після розморозки?, бо я дуже люблю цю фасольку тушковану в сметанці або в салатику з часничком і дуже переживаю, що вона вже закінчується:)))

Donata
04.09.2012, 19:11
Дівчата, а чи можна заморожувати шпарагову фасолю на зиму? Якщо так, то як?-
відваріть в підсоленій воді до напівготовності, остудіть, і пакуйте в морозилку. Вона дуже добре морозиться, буде смачна.

WEDLADY
04.09.2012, 19:41
буде смачна
о, дуже дякую!, а ще підкажіть, будь ласка, як її потім до пуття доводити? ще не розмороженою ставити доварюватись? і чи довго вона так може зберігатись?

Donata
04.09.2012, 20:37
як її потім до пуття доводити? ще не розмороженою ставити доварюватись?
я не ставлю доварюватись, а обсмажую в маслі з панір. сухарями, не сильно розморожуючи, вона дійде, чи кидаю до супу морожену.
і чи довго вона так може зберігатись?
ну, оскільки, я їй не даю довго зберігатись, то не скажу точно, але до прояви свіжої шпарагівки точно достоїть.

manka
04.09.2012, 20:41
чи можна заморожувати шпарагову фасолю
відваріть в підсоленій воді до напівготовності
Я морожу сирою, а потім варю (не розморожуючи)

WildWind
04.09.2012, 20:43
Маю 2 л. протермінованого кефіру, можна щось спекти з нього? Чи краще викинути...

Insolence
04.09.2012, 20:46
відваріть в підсоленій воді до напівготовності, остудіть, і пакуйте в морозилку.
Обов*язково відваріть, бо я морозила сиру - вийшла фігня :ed4d70def841dc74b57

manka
04.09.2012, 20:49
бо я морозила сиру - вийшла фігня
А чому? Бо я
Я морожу сирою
Може ви перед варінням розморожували? Я морозила і сиру і варену. Суттєвої різниці не бачу.

Insolence
04.09.2012, 21:06
Може ви перед варінням розморожували?
Угу, я вже зрозуміла, що у тому певно і була причина. Спробую ще так, як тут радили, і сиру, а потім не розморожуючи відварити, і відварену морозити.

sofcja
04.09.2012, 21:43
спекти з нього?
краще сир відварити. просто підігріти на малому вогні, додавши трішки сметани чи масла і цукру, почне підбулькувати - скрутити на малий вогонь, 5-7 хв досить буде - побачите як згорнеться. дати відійти сироватці. відтиснути лише як повністю охолоне

whisper
06.09.2012, 21:36
Підкажіть, як спекти булочки з джемом, щоб той джем не витікав, не можу зрозуміти в чому ж моя помилка

Kasia
09.09.2012, 14:46
поділіться переписом тіста здобного дріжового, на макові завиванці.
закрутила з залишків тіста на пиріжки. трошка не те, бо моє тісто на пиріжки тонке, щоб начинки було багато.
а завиванця хочу пухгого.

HOPIC
10.09.2012, 11:05
дівчатка, маю літру бринзи, затолоченої в банку. просто посипати картоплю/макарон і тд вже надоїло, хочеться якось використати все. що мож зробити?

Дана
10.09.2012, 11:28
дівчатка, маю літру бринзи, затолоченої в банкуЗваріть банош, добре пиріжки з листкового тіста з бринзою( якщо не дуже солона то тільки з бринзою,кропом,і перцем, якщо солона то змішати з натертим твердим сиром) пиріжки по типу хачапурі, можна смажити на пательні.

Borsychok
10.09.2012, 11:37
запечіть в духовці баклажан, зніміть шкірку і поріжте кубиками. Так само бринзу і помідори. Запривте олією з часником. Ням-ням.

Kasia
10.09.2012, 13:29
для Сморидинка.
а рецепт від Кітки)) я напишу, а вона виправить як би щось.

ГУЛЯШ
на 0,5-0,6 кг. мяса. яке хочете. я беру свинину, індика, телятину.

в глибокій посудині ( в мене гусятниця) обсмажити цибулую -1 велику чи 2 малі, не до золотого. так, щоб змякла. всипати 1 ст. ложку ХОРОШОЇ червоної мелеленої паприки СОЛОДКОЇ - приправа з пакетика! мішати.
- акцентую! - бо одна моя коліжанка вирішила що то чогось гіркий стручковий перець , ще й свіжий ( не знаю як його можна всипати столово ложку на 0,5 кг . мяса. то певно якись дракон би їв:girl_haha:)_

далі:
- покроїти мясо кубиками - закинути. . дасть сік.
- пів червоного болгарського перцю - мясистого - покроїти тонко
- 2-3 помідори без шкірки - на кубики .

все має тушкуватися в такому соусі, якщо мало рідини - підлити води. але не перелити. тушкувати до розмякшення мяса на таке , що аж тане в роті.

за бажанням можна давати моркву - півкільця.
з приправ у кінці дати - часник!, вегета (за бажанням), кмин, сіль.

Смачного!

п.с. то мега смачно! я все добре написала??

Дана
10.09.2012, 13:43
поділіться переписом тіста здобного дріжового, на макові завиванці.
закрутила з залишків тіста на пиріжки. трошка не те, бо моє тісто на пиріжки тонке, щоб начинки було багато.
а завиванця хочу пухкого
Завиванець( або плетінка)
650грм муки
1 велике яйце
60 гр цукру
4 ст.ложки розтопленого масла
0,5ч.л солі
1 склянка теплого молока
1 пачечка ванільного цукру
20 гр свіжих або 10 гр сухих дріжджів
Муку просіяти вимішати з дріжджами(якщо сухі), зі свіжими зробити опару,0,5 від норми молока додати дріжджі і ложечку цукру і муки,дати підійти,далі до муки влити опару, решта молока, масло, сіль і цукор. Добре вимішати тісто, накрити рушником і залишити для підходу.
Далі вже за бажанням виробляємо плетінку або завиванець, викласти в форму (якщо завиванець) і залишити в теплому місці для підходу на 40-60 хв, перед випіканням змастити розколоченим з молоком яйцем. Пекти біля 30 хв при температурі 175гр. Якщо буде підгорати, накрити фольгою.
Рецепт з польського сайту :-)

Kasia
10.09.2012, 13:46
дякую!!!
завиванець - то рулет? те тісто в середені пропікається?

Дана
10.09.2012, 13:53
завиванець - то рулет? те тісто в середені пропікається?
Так рулет, а чого би не мало пропектися, я закручувала мак, повидло сливове, все гарно пропікалося. Не бійся все буде добре :-)

Kasia
10.09.2012, 13:54
все))) точно спечу на тижні. бо маю відкриту банку маку.

napoleona
10.09.2012, 14:06
дічата потрібно перевірений рецепт тушеної качки в сметані, бо запечену вже не хочуть))

Olka Sherolka
10.09.2012, 15:26
Чоловік наловив карасиків і коропів, але я не мала можливості їх приготувати одразу, тому почистили їх і заморозили. Тепер думаю - а що з них зробити? чи будуть добрі після заморозки-розморозки? хотілося б їх якось запекти-посмажити-потушкувати, бо уху я не дуже люблю. Маєте якісь перевірені рецепти?

Дана
10.09.2012, 15:55
дічата потрібно перевірений рецепт тушеної качки в сметані, бо запечену вже не хочуть)
Порізати качку на куски порційній, злегка обсмажити, викласти в сотейник, підлити приблизно пів склянки води і тушкувати хв 30,далі дати порізаної моркви на кружельця і цибулі,тушкувати ще 15 хв, влити домашньої сметани ,посолити і поперчити і тушкувати вже до готовності качки. Можна без моркви і цибуля але з чорносливом, коли качка з водою по-тушкується, дати сметану і чорнослив, посолити, тушкувати вже до готовності качки.

чи будуть добрі після заморозки-розморозки? хотілося б їх якось запекти-посмажити-потушкувати
Будуть добрі ті карасі, нам постійно з села передають заморожені. Можете просто обсмажити або потушкувати з томатною пастою:
рибу невелику можна цілу, велику порізати на порційні куски, обваляти в муці з сіллю і перцем, обсмажити до легенького золотистого кольору, викладати в сотейник шарами, нижній шар морква кружальцями і цибуля пів кружальцями, лавровий листок і пару горошин перцю, зверху рибка,на неї шар моркви і цибуля, знову рибка і так поки не закінчить риба, верхній шар мають бути овочі, залити то розбавленою томатною пастою( на склянку води 2 ст.ложки пасти, посолити. Залити рибку щоб вода з пастою була в рівень з рибою, накрити кришкою і тушкувати у духовці при температурі 150 градусів десь години 3, то якщо хочете щоб кістки рибні стали м'які, а якщо то не важливо і кістки вам не заважають тоді тушкуєте 1,5 год. :-)
Або зробити карасів в сметані, також обсмажену рибку викласти в сотейник і залити розбавленою водою сметаною,трішки підсолити, тушкувати хвилин 40-50.

Pesyk
10.09.2012, 21:43
А хто , будь-ласка, підкаже хороший провірений рецепт вина. Маємо цілу купу винограду, щось закортіло зробити вина. Бажано не сухе, а таке десертне солоденьке. Дякую

Seshat
10.09.2012, 23:36
І мені про вино дуже цікаво...

kitka
11.09.2012, 09:49
Маємо цілу купу винограду
А млин і прес маєте?

Pesyk
11.09.2012, 13:42
А млин і прес маєте?
Ого, думала обійтись бутлем 15 літровим, загерметизую його, там ще трубочка має бути, ну а виноград буду давити вручну. Чи не реально зробити без того, що Ви пишете?

manka
11.09.2012, 15:57
Чи не реально зробити без того
Реально. Моя мама так робить. Ввечері подзвоню і спитаю, якщо ще цікавить. Вино виходить смачненьке. Головне не забути

Дана
11.09.2012, 16:07
Ого, думала обійтись бутлем 15 літровим, загерметизую його, там ще трубочка має бути, ну а виноград буду давити вручну. Чи не реально зробити без того, що Ви пишете?
Напишу як ми минулого року робили вино. Виноград обірвати з гілок( не мити!!!) потовкти товкачкою, (у нас Соня ніжками товкла, на ніжки взули нові гумачки, на них чисті поліетиленові пакети і закріпили гумками) ,головне щоб всі ягідки були розчавлені, додала 0,5 кг цукру(то на 10кг винограду почищеного), і залишити на 3 дня в теплому місці в емальованій каструлі, прикрити кришкою, два рази вдень перемішувати,щоб виноград забродив.Далі відцідили забродивший сік через друшляк додали по 200гр цукру на літру соку, перелили в балон і поставити під водяний затвор, а до мезги додали 3 л гарячої води і 150 гр цукру, мезгу з водою залишити на добу, далі відцідити і віджати з мезги всю рідину, також додати цукор по 200гр на літр рідини і долити до нашого вина, далі слідкуємо як вино бродить, інтенсивне бродіння у нас було десь 2 тижня, поті бродіння притихло, і на дно і стінки посуди випав осад. Ще один нюанс щоб вино було міцніше я на 5 і 10 день інтенсивного бродіння додавала цукор, по 600гр на все вино. Коли вино повністю перестало бродити,(то приблизно 25-30 день відпочатку бродіння) я акуратно зливаю через трубочку вино щоб не зрушити осад. Осад зливаю, балон мию і виливаю наше вино назад в чистий балон (вино ще не готове!) . Знову ставлю водяний затвор і виношу в підвал на 20-30 днів, вино світлішає і ще випадає осад. Знову повторюємо процес зливання вина з осаду і тепер вже готове вино розливаємо в пляшки, гарно закупорюємо і кладемо в темне прохолодне місце на 1-2 для дозрівання. Це у нас вийде сухе вино, для десертного на останньому є тапі треба додати цукру. Відливаємо приблизно 2-3 л вина додаємо цукор з розрахунку 100-150 гр на літр вина і ставимо на газ, підігріваємо вино постійно помішуючи щоб розчинився цукор,( не треба кип'ятити вино,просто щоб розчинити цукор) , виливаємо наше "цукроване" вино до решти вина,розмішуємо, пробуємо на смак чи достатньо цукру і розливаємо в пляшки. Зберігати вино в прохолодному місці щоб воно добре дозріло.
Вино в балон для бродіння наливаєте до 2/3 висоти балону, не більше.
Якщо є можливість то вино краще ставити не з одного а з двох сотів винограду, смак тоді кращий, наприклад до 8 кг ізабелли 2 кг світлого винограду.
Вино було у нас добре, цього року будемо також ставити :girl_cool:

manka
12.09.2012, 14:49
Ввечері подзвоню і спитаю
Мама робить приблизно так, як писала Дана. Правда Соні з новенькими гумачками у неї нема.

WEDLADY
14.09.2012, 18:14
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чи з грибами козариками(підберезовиками) можна приготувати різотто? Якщо так, киньте, будь ласка, рецептик.

Coshitce
14.09.2012, 22:54
Процес душеня винограду на вино (з використанням підручних кухонних пристроїв :girl_haha: ).
Берете широкий плоский (плоске дно) дуршлаг, берете товкач до бульби (добрим є такий з дірочками) і ставите дуршлаг на підходящий баняк, насипаєте трохи ягід і дусите :girl_cool: (трохи морочлива така робота, але точно кожна ягідка подушена)

mamvasulka
16.09.2012, 00:16
маю свіжий інжир, що з нього можна зробити? варення?

WildWind
16.09.2012, 00:30
Процес душеня винограду на вино
Моя мама висипає виноград в дитячу ванночку (правда вона емальована, радянська ще), бере макогін і товче (робить то надворі, бо виноград "цвиркає"), потім по трішки на марлю і відстискає, руки після того фіолетові цілий тиждень)) Але можна і в рукавичках.

Полуничка
16.09.2012, 01:27
маю свіжий інжир, що з нього можна зробити?
поріжте на половинки і висушіть. Я його більше люблю, ніж свіжий. Та й дітям інколи замість цукерок давати пожувати)))

Фіяна
16.09.2012, 13:01
відповідаю на питання в кармі стосовно перепису болгарських чушки бюрек

рецепт простий, готуємо начинку - тремо або подрібнюємо бринзу (на 7-8 перців достатньо 300-400г сиру) , додаємо 1-2 розкалатаних яйка та багато дрібно нарізаної зелені (кріп та петрушка).

перці очищаємо від шкірки, для цього коротко припікаємо їх в духовці або ставимо на 10 хв у мікрохвильовку, потім одразу в поліетиленовий пакетик, зав'язуємо і тримаємо в такій "паровій бані" до вистигання. Виймаємо і тоді шкірка має добре відділятись.

Начиняємо перці начинкою, але не так класично, а "приплюснуто", себто руками формуємо не бочечки, а трикутнички.

Занурюємо фаршировані перці в борошно, потім в яйце, потім в сухарі. Для товстішої скоринки можна знову в яйко і сухарі відповідно. Смажити на оліїі на два рум'яні боки.

Чудово смакують і теплими, і холодними. Смачного!

бринзу, до речі, дуже схожу на болгарську можна купити в метро (вакуумно запакована шматками по 200-300 гр), так і називається "бринза болгарська", виробник якесь укр-болгарське сп. Ну і та бринза, що продається на вагу із розсолу в Сільпо також підійде.

ну і питались про начинку, -
начинку я іншою в принципі не уявляю, бо ота з бринзою - найкраща і найавтентичніша! і взагалі, той смак болгарської відпустки ходив за мною давно, тому я вирішила спробувати влаштувати собі болгарську відпустку вдома)
найважча частина - очищення перців від шкірки, поки я гарно навчилась це робити (перці не рвались), прийшлось поекспериментувати - найвдаліший експеримент з мікрохвильовою і потім обов'язково "пакетна" баня.
але не переживайте, якщо перці у вас в процесі очищення порвуться, не біда - можна зробити чудові салатки, закуски чи додати його до пирогів чи піцци.

Barbie
17.09.2012, 10:35
Дівчатка, дуже захотілось мені м'са в мандариновому соусі;) може хтось має перевірений рецепт?

tsvetochek
17.09.2012, 17:56
вже давно в мене в холодильнику стоїть молочний лимонний лікьор чи шо то таке, вже не пригадаю та лімончелло, домашнього приготування, саме пити якось не дуже дається, можливо хтось знає якісь рецепти коктейлів?) буду вдячна:)

Kasia
17.09.2012, 18:15
як запекти цілу курку? цікавить - обмазування для скоринки. одні пишуть - медом, інші сметаною, чи олією.
то чим? від меду не буде засолодка?
п.с. грилю - нема

Sitara
17.09.2012, 18:19
Рятуйте!!!:girl_cray: Маю багато риби (короп, кожен вагою приблизно 300-400 гр) Що мені з ним робити? :girl_impossible: Може консерви рибні? Дайте рецепт...

Kasia
17.09.2012, 18:21
Маю багато риби (короп, кожен вагою приблизно 300-400 гр)
розпродаж:girl_crazy:
п.с. може котлети? і наморозити як напівфабрикати. але я не спец в свіжій рибі

Corena
17.09.2012, 18:28
як запекти цілу курку? цікавить - обмазування для скоринки. одні пишуть - медом, інші сметаною, чи олією.
я роблю інколи спеції+олія, потім під час готування час від часу полити соком, що стікає. дуже класно виходить на банці з водою - шкірка хрумка і рум"яна зі всіх сторін ,і в середині м"ягесенька.

Маруся-мама
17.09.2012, 18:43
то чим? від меду не буде засолодка?

Я запікаю в духовій шафі, посадивши курку на пляшку пива або кока-коли. Я більше люблю пиво. Обмазую звичайними спеціями - купа різних трав, сіль, перець, часник. Якщо видушений часник, то треба дати йому трошки промаринуватись, інакше може позеленіти.
Якщо обмазувати медом, то не самим, а зробити собі такий соус - соєвий соус, часник, мід, помідорова паста (ложка). Все замішати, попробувати на смак, щоб не було ані засолодке ані засолене, бо ж соєвий соус сам по собі солений, але я ще додаю трошки солі і перцю. Обмазати файно птицю, посадити на пляшку, і в духівку на годину півтора на малий вогень. Під пляшку обов’язково поставити бритванку :girl_haha:

---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

маю свіжий інжир, що з нього можна зробити?

з’їсти з сиром рокфор :)

napoleona
17.09.2012, 18:43
дуже класно виходить на банці з водою - шкірка хрумка і рум"яна зі всіх сторін ,і в середині м"ягесенька.
+
я теж так часто запікаю, але натираю лише часником, сіль, перець на ніч, у банку з водою кидаю часник, духмяний перець і лавровий лист, якщо маю час то поливаю тим жиром, що стік, а ні, то теж дуже добра виходить

Marcipanka
17.09.2012, 18:48
Що мені з ним робити?
ми ловимо таких же коропів, то свіжими чистимо і морозимо, а потім витягуємо, коли треба і готуємо.

natorella
17.09.2012, 19:05
посадивши курку на пляшку пива або кока-коли. Я більше люблю пиво
обов*язково зазначте жи то мус бути шкляна пляшка, бо молоді господиньки можуть і пластикову взяти))))
медовий маринад я найбільше люблю для крилець і на гриль - вони тоді до пива, як чипси втікають

Маруся-мама
17.09.2012, 19:14
жи то мус бути шкляна пляшка

Ой, точно. Надіюсь, що в пластикових пиво не продається, ни принаймі в нас так є. Ото я вже думаю, же всюди так.

---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

медовий маринад я найбільше люблю для крилець

А я і без пива можу того добра згризти цілу миску. Я не така обжора, просто воно дуже маленьке, там їсти нема со. :girl_crazy::girl_dance:
І сипнути в той маринад гострого соусу або гострої паприки, так, щоб аж вогонь бузев пускати.:girl_cool:

natorella
17.09.2012, 19:19
Надіюсь, що в пластикових пиво не продається
не надійтесь, продають. літрова пляшка - якраз для файної куртки

zetta
17.09.2012, 20:39
сти з сиром рокфор
їм його багато, і без сиру теж добрий)

Я запікаю в духовій шафі, посадивши курку на пляшку пива
я начиняю курку яблуками зі спеціями, а під шкіру теж напихаю масла зі спеціями.

kvVItKA
17.09.2012, 23:16
тільки не смійтесь, питаю про ідеї куди можна застосовувати 2-ва жовтки? річ в тім, що в мене щоранку залишається 2 яєчні жовтки:girl_crazy:

AilataN
17.09.2012, 23:28
Майонез?
За два дні 400 гр майонезу. Нормального, а не отого яєчного соусу))).
Маски на волосся, але не на шкіру голови.

natorella
17.09.2012, 23:35
в мене щоранку залишається 2 яєчні жовтки
а куда білки уходят?

jylanda
17.09.2012, 23:46
в мене iнша проблема:girl_crazy: з жовтками роблю домашне морозиво, а от куди дiвати бiлки? Безе не люблю, та й чоловiк такого не буде îсти..:girl_cray:

Seppy
17.09.2012, 23:47
куди можна застосовувати 2-ва жовтки?
Маска для волосся!:girl_in_love: - Песня!!!

Маруся-мама
18.09.2012, 00:14
куди можна застосовувати 2-ва жовтки

Ґоґiль-моґiль!!! (чи як там воно прафільно) Або, дуже вишуканою мовою - забальйон. :girl_haha:

kvVItKA
18.09.2012, 01:11
а куда білки уходят?
муж снідають омлетом з чотирьох білків і двох жовтків

Ґоґiль-моґiль!
то ж сире яйце, так? не підходить
а маска для волосся то довго бавитись напевно і ще яйцем голова не буде "пахнути"?
може є якась страва яка пошуріку робиться і щоб туди йшли яйця але перевага була на боці жовків? ну я і ціле докину якщо що, просто мені крім сирників і простого пляцка нічого в голову не приходить

Corena
18.09.2012, 08:07
муж снідають омлетом з чотирьох білків і двох жовтків
готуйте собі омлет навпаки :).
думаю, також можна додавати до кляру, чи оладок/налисників.
ще яйцем голова не буде "пахнути"?
буде "пахнути"

WildWind
18.09.2012, 09:04
а маска для волосся то довго бавитись напевно і ще яйцем голова не буде "пахнути"?
може є якась страва яка пошуріку робиться і щоб туди йшли яйця але перевага була на боці жовків? ну я і ціле докину якщо що, просто мені крім сирників і простого пляцка нічого в голову не приходить
Додайте до жовтків молока і муки, можна соусу, томатної пасти, зелені, умокніть хліб, і пожарте грінки до омлету)) Щоранку додаток інший (майонез, томатна паста, різна зелень, можна солодкий кляр зробити з ізюмом), так само інший хлібчик, чорний, білий, булочка солодка, нарізаний то великими кусочками, то манюсінькими квадратиками. А якщо на маленькі гріночки гарячі квадратиками плястерку сиру поставити, і так з омлетом подати... або на солодкі по вишенькі з варення, чи просто медом полити і то з кавою подати...Варіацій на цілий місяць)) а то і рік, якщо докупляти цікаві продукти, додатки, хлібчики...

Ascorbinka
18.09.2012, 09:49
куди можна застосовувати 2-ва жовтки
ідея не на що ранок, проте зараз осінь, яблук багато...

2 жовтки (можна і 4, і 6, "вчорашні", щільно накриті харчовою плівкою від засихання)
100 гр сметани
200 гр масла
3 скл борошна (не давайте все зразу, тісто має бути еластичне, не туге, як на варенники).

Січем-місим тісто на яблучний штрудель;) Герметично запакувати і в холодильник ,хоча б на 2 год, або в морозилку до кращих часів.

Багацько яблук почистити, порізати, посипати корицею, можна сухарями і загорнути в тонко розкачане тісто. Випікати на пергаменті до легкого рум"янцю;) Якщо любите солодке - можна яблука солодити або готове посипати пудрою, нам без цукру більше смакує.
Я не дуже панькаюся - нарізала великий баняк великих яблук, загорнула у 2-3 великих штрудлі, на найбільшу форму, та й пектися:ed4d70def841dc74b57.Є більш вишуканий і часозатратний варіант оформлення - яблучні конвертики.

Якщо ви маєте яйця, а не жовтки, то можна їх давати у тісто цілими, або білки збити з цукром на круту піну, викласти поверх яблук і тоді акуратно закрутити штрудель (скласти конвертик).

natorella
18.09.2012, 13:35
і мені підкажіть
є відкрита банка згущеного молока, без 4 ст л
якийсь би пляцечок, щоб в тісто те молоко додати, бо кремів з ним не люблю

Borsychok
18.09.2012, 13:49
якийсь би пляцечок,
Празький підійде?

2 скл муки (неповні) додати 2-3 ст л какао і перемішати. Додати 1.5 ч л амонію і 2 ч л порошку до печива. Додати 1 б згущеного молока і 2 яйця. Тісто розділити на 2-3 частини (залежить від форми).
крем заварний + какао.

Kasia
18.09.2012, 13:55
відкрита банка згущеного молока, без 4 ст л
я точно на форумі давла таке тісто. такі коржі печуться на тортик " Кучерявий Пінчер" чи "Іван". хто як хоче так і обзиває.
легкий у приготуванні.

natorella
18.09.2012, 15:00
Празький підійде?
за празький знаю, без крему хочу.

коржі печуться на тортик " Кучерявий Пінчер" чи "Іван". хто як хоче так і обзиває.
йду шукати. там тоже треба пересмарувати чимсь?

Corena
18.09.2012, 15:18
за празький знаю, без крему хочу.
спечіть просто корж, полийте чоколядовою помадкою і насолоджуйтесь :). до кави майте піти на ура!

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

а ще можна в сам корж додати горіхів.

Kasia
18.09.2012, 15:30
йду шукати. там тоже треба пересмарувати чимсь?
угу . сметаною з цукром. вишень можна дати.
фото тортика. не моє.
http://vkusnoe.info/uploads/taginator/Mar-2012/recept-pincher.jpg
печутьсся 2 коржі. перший тонки на дно. другий товстіший , крається кубиками, макається в крем і викладається купкою.
точно в неті є рецепт. і на форумі теж.
зараз під руками не маю.

Маруся-мама
18.09.2012, 17:16
то ж сире яйце, так? не підходить

Не конче має бути сире. Поставити на парову баню, і прогріти до убієнного состоянія бактерії. Бактерія згине і можна їсти. Я любу! Їм яйка сирі :girl_blum:

А, ну якщо в пляцок, то можна і пляцок. Можна позбирати в пластиковий банячок, накрити кришкою і позбирати з кількох днів.

Katrine
18.09.2012, 22:06
соромно признатись, але не вмію варити гарбузову кашу щось вдома такий продукт як гарбуз "не катірувався" :girl_blush2:. навчіть мене як її смачно готувати:)

Smorodynka
19.09.2012, 13:18
гарбузову кашу
Гарбузова каша з яблуками
Беремо частину гарбуза (приблизно таких розмірів як бабки продають, можна і більших розмірів і ще бажано, щоб гарбуз був насиченого оранжевого кольору, але можна і блідіший) натираєм на грубій терці, заливаємо водою і варимо 40хв, потім додаєм нетерті на грубій терці 3-4 яблука, але старатися недавати багато яблук, бо може відчуватися більше смак яблук, ніж гарбуза і варимо ще 30 хв. Потім малими порціями сипем 4 ст.л. манки і ретельно розмішуєм, щоб не було грудочок, додаєм 3-4 ст. л. сметани (бажано домашньої) ізюм, цукор (зовсім трошки за смаком), ванільний цукор і сік половини лимона і варим ще 5-10 хв. Смачно і корисно!
Я ще собі, коли вже накладу в тарілку, посипаю солодким какао. Смакота
Вам може здаватися, що каже при варінні каша зарідка, але при додаванні манки, вона моментально загусне.

Знаю, що ще варять кашу з рисом і пшоном. Я думаю, що можна так варити по тому рецепту, але крупи кинути швидше варитися

Alexx
19.09.2012, 13:34
Господиньки, а хтось вирощує вдома базілік , руколу і всяке таке? І чи в вазонах росте він такий, як на городі? Я за літо так "присіла" на салат з сиром, помідором і базіліком, що тепер не знаю, як буду зимою без свого улюбленого салатику ))). Знаю, що в маркетах цілий рік є зеленина, але мені до них далеченько, щоб кожен день свіженький. Підкажіть чи реально його вирощувати.... і піду по гілках "садоводів любилелів" )))), чи то марудна справа, яка себе не опрвдовує?

Freitag
19.09.2012, 13:57
І я з запитанням. Морозила вперше броколі на зиму. Трішки відварила у пароварці (завжди так роблю з цвітною капустою), склала в пакетики і у морозилку. Вчора один дістала, аби додати до запіканки. Добре, що перед тим скуштувала, бо зіпсувала би страву - капуста дуже гірка. Це через те, що я її перед заморозкою проварила?..

Hanny
19.09.2012, 14:06
варити гарбузову кашу

Гарбузова каша з яблуками
Я варю ще простіше (це моя улюблена ранкова осіння страва)!!!
Невеличкий кусочок (як середнє яблуко) гарбуза тру на морквяній терці, варю до 5 хвилин, додаю також потерте на морквяній терці одне яблуко, ще проварюю 2-3 хвилини, додаю 4 столових ложки вівсянки (порція для нас з Софійкою) і цукру до смаку , варю помішуючи ще 5 хвилин!!! Часом додаю ще мелених сухофруктів (ізюм, курага, горіхи). Вівсянку чергую з рисом чи іншими кашами!!! Часом якщо не маю яблука - даю банан (протушений в скоровідці з водою і цукром)!!! Таку смакоту і чоловік часом просить!!!

---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

Морозила вперше броколі на зиму. Трішки відварила у пароварці (завжди так роблю з цвітною капустою), склала в пакетики і у морозилку. Вчора один дістала, аби додати до запіканки. Добре, що перед тим скуштувала, бо зіпсувала би страву - капуста дуже гірка. Це через те, що я її перед заморозкою проварила?..
Я не проварюю, добре промиваю в протічній воді, розділюю на суцвіття, обсушую і в пакети!!! На смак як свіжа!!!

Corena
19.09.2012, 14:23
хтось вирощує вдома базілік
я пробувала весною сіяти в горщики на балконі. посходила добре, але виросло дрібоньке на 3-4 см і все.чекала довго, потім кинулась того ровера, бо бачу, що бракує зеленині простору вологи і свіжого повітря.
на зиму можна базилік посушити, не то звичайно, але аромат залишається.

Hexe
19.09.2012, 14:42
Я не проварюю, добре промиваю в протічній воді, розділюю на суцвіття, обсушую і в пакети

я теж так роблю. на смак як свіжа:)

---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

Трішки відварила у пароварці

а для чого так робите, якщо не секрет? я всі овочі(морква, цвітна капуста,броколі) морожу сирими. тільки чищу, мию - в пакет і до морозилки.

Kasia
19.09.2012, 14:45
як правильно заварювати напій з сухої шипшини?
чи треба її подрібнювати? як?

Hexe
19.09.2012, 14:45
Лише буряк перед заморозкою запікаю, чекаю як охолоне, потім порціями в пакет і в морозилку. Так собі потрохи роблю, бо дуже зручно. Один день на буряк витратила, після все помила. Як борщ зварити треба - дістала пакетик, на кухні чисто, ручки не червоні від соку. Взагалі, для мене тепер лише запечений буряк! він і колір зберігає чудово і на смак дуже-дуже файний:)

napoleona
19.09.2012, 14:46
дівчата, а як ви їсте сир брі? бо просто їсти мені вже не цікаво:)
з нього можна щось зробити?

Hexe
19.09.2012, 14:49
як правиль заварювати напій з сухої шипшини?

якщо подрібнити, то потім же напевно неможливо буде пити хіба якесь супер-сито щоб процідити.
Я просто в термос сиплю ягоди (якщо купляли то їх треба сполоснути) і заливаю гарячою водою(не окром, а так щоб після закипання пару хвилин минуло) і десь ніч в мене воно стоїть.Ранком можна пити.

Kasia
19.09.2012, 14:50
Ранком можна пити.
так і зробила. вийшла така собі вода, з легким присмаком.
яка пропорція? я дала півтори жмені певно, на 700 грам води

napoleona
19.09.2012, 14:53

Hanny
19.09.2012, 14:54
як правильно заварювати напій з сухої шипшини?
Я особисто не подрібнюю, заливаю кипятком, зливаю перший "навар", заливаю чистим і на маленькому вогні або паровій бані тримаю ще 10 -15 хвилин!

Hexe
19.09.2012, 14:57
яка пропорція? я дала півтори жмені певно, на 700 грам води

Хм...ну в мене приблизно так : жменя ягід на 500-600г води. Виходить добре, кисленьке таке і колір має гарний:) Може в Вас термос погано тепло тримає? а ягоди де купуєте? Бо я брала рази два в аптеці + мені подруги бабця давала(вона сама сушить) Виходило завжди нормально.

Marcipanka
19.09.2012, 14:57
сир брі
смачно з медом, горіхами і виноградом, або з соусом з журавлини. а такі сири зазвичай додаю до інших трьох і роблю або соус кваттро формаджо до пасти або піццу таку печу.

Hexe
19.09.2012, 15:06
я завжди подрібнюю або просто розколюю наполовину

А я якось так робила(ще давно), так в мене шипшина осіла на дно а ті "ворсинки" лишилися в воді. Я скуштувала того напою, мені так горло почало дерти я певно з хвилин десять кашляла. Після того шипшини довго не пила. Але тоді я не проварювала, просто залила гарячою водою. можливо через це?

Kasia
19.09.2012, 15:16
ягоди шипшини- з базару. з ятки з сухофруктами.
не можу вирішити чи тре ставити на вогонь і на малому вогні легко кипить -* чи ні. бо одні пишуть - всі вітаміни втечуть, інші - що тре.

короче з термосом ( термос нормальний -10 годин спокійно - гарячий чай)- наразі - абсолютно не смачне. тре ще в банячку спробувати.

WEDLADY
19.09.2012, 15:36
Я варю ще простіше (це моя улюблена ранкова осіння страва)!!!
Невеличкий кусочок (як середнє яблуко) гарбуза тру на морквяній терці, варю до 5 хвилин, додаю також потерте на морквяній терці одне яблуко, ще проварюю 2-3 хвилини, додаю 4 столових ложки вівсянки (порція для нас з Софійкою) і цукру до смаку , варю помішуючи ще 5 хвилин!!! а варите то все у молоці чи водичці?

Hexe
19.09.2012, 15:48
не можу вирішити чи тре ставити на вогонь і на малому вогні легко кипить -* чи ні. бо одні пишуть - всі вітаміни втечуть, інші - що тре.

А Ви спробуйте і так, і так:) я певно теж спробую сварити, потім порівняю.Може зварене смачніше:)

Hanny
19.09.2012, 16:14
а варите то все у молоці чи водичці?
Якщо з молоком : доливаю спарене молоко коли кашка майже готова і википіла майже вся водичка, знімаю з вогню за 2 хвилини!!!

kitka
19.09.2012, 17:59
чи треба її подрібнювати?
Я подрібнювала в кавомолці колись. Але так, без фанатизму))), чік-чік - і досить, щоб просто подрібнилося на великі шматочки. А тоді вже запарювала навіть і не в термосі, а в звичайному банячкові, і то вже була зовсім інша пісня: конкретно квасне було. Бо плід дуже сухий і твердий, і коли він ціленький, то він дуже поволі віддає свій смак.

Hexe
20.09.2012, 10:15
Підкажіть, як запікати правильно картоплю в духовці(порізану).

А Ви пепередньо трохи картоплю відваріть, так десь хвилин 5 після закипання. Я так завжди роблю, потім у бритванку додаю олію, трохи соевого соусу, сухих трав і часничку. Дуже смачно!

Ascorbinka
20.09.2012, 10:59
як запекти цілу курку? цікавить - обмазування для скоринки.
щедро мазюкаю гірчицею, базиліком, паприкою і дрібкою червоного гострого перцю, солю. Даю постояти пару годин, надлишки змиваю (особливо з середини), знову змазую гірчицею і олією. Пару тоненько порізаних цибулин ( краще чуть протушкованих) напхати всередину курки.
Запікаю в рукаві, по боках кладу картоплю з базиліком.

Навчіть мене пекти телячі реберця, бо вони виходять у мене засушені та жорсткі( мо треба попередньо проварювати?

Kasia
20.09.2012, 11:04
Запікаю в рукаві, по боках кладу картоплю з базиліком.
я питала про скоринку)) в рукаві - не буде.
я спекла на банці. скоринки досягнула за порадою в карму- мед+гірчиця. до того витримувала в соляному розчині, бо не люблю коли мясо всередині не солене.
крім того - зі спецій - часник, розмарин, перець.
все вдалося! але на банці верх швидше печеться, тому допікала без банки на спинці у бритванці. ніжки щоб зарумянилися.

Corena
20.09.2012, 11:21
але на банці верх швидше печеться,
напевно особливості духовки
я питала про скоринку)) в рукаві - не буде.
коли курка вже пропеклась, рукав можна розрізати і ще потримати до скоринки.

Ascorbinka
20.09.2012, 11:40
коли курка вже пропеклась, рукав можна розрізати і ще потримати до скоринки
саме так, забула уточнити

Raven
20.09.2012, 12:11
Дівчатка, як готується м"яско по-французьки? Замовила мені його сестра на ДН, а я щось не в курсі як то робити. Гугля ніц толкового не дає, хелп:girl_flag_of_truce:.

Kasia
20.09.2012, 12:20
духовка, без конвеції і грилю. думаю, то у всіх так буде.

а хоч стріляйте, в рукаві не буде скоринку повноцінної. тільки верх підрумяниться.

Virginia
20.09.2012, 19:44
дівчата, підкажіть чайнику. Маю листове тісто, тунця і в'ялені помідори. Вийдуть з того пиріжки? Маю на увазі, чи можна тунець і ті помідори скомбінувати докупи?

kati
20.09.2012, 19:50
Маю на увазі, чи можна тунець і ті помідори скомбінувати докупи?
люкс, тільки ще додай троха сиру тертого

Marcipanka
20.09.2012, 20:04
тунця і в'ялені помідори.
я з такими складниками кіш лорен і піццу печу, так що підходить.

NataliaFed
20.09.2012, 21:03
Маю листове тісто, тунця і в'ялені помідори.
Нещодавно таке робила.Все, що під рукою напихаю і роблю трикутничком))

Virginia
20.09.2012, 21:33
Вже допікаються:) Будемо пробувати.

kljysochka
21.09.2012, 00:48
я спекла на банці.
я пекла на пляшці з пивом. пиво трошки тра надляти, але не багато. воно як закипає, то стікає потрохи по курці і дає шкірочку рум"яну:) ну перед тим промаринуйте в улюбленому маринаді, а далі - пивко-с..:girl_wink:

kitka
21.09.2012, 10:06
я пекла на пляшці з пивом. пиво трошки тра надляти, але не багато. воно як закипає, то стікає потрохи по курці
Тобто курку треба насадити на пляшку так, щоб через курячу горлянку стирчало горлишко пляшки:girl_impossible::xaxa:? Це щось на зразок гейзера, так? Класно, я би ся хотіла на той процес подивити). А до кінця процедури в пляшці щось залишається, чи повністю пиво вибулькає?

Raven
21.09.2012, 14:12
Підкажіть чи реально його вирощувати.... і піду по гілках "садоводів любилелів" )))), чи то марудна справа, яка себе не опрвдовує?
Вирощувати реально, щей як відрізати все - розмарин і базилік наново нарощують пагінці. Смак не до порівняння кращий, за приправи з пакетика. А як запекти рибку з свіжим базиліком, то з руками з"їсти можна.

Corena
21.09.2012, 14:26
Вирощувати реально
як ви можете порадити вирощувати в горшку зелень?

Raven
21.09.2012, 14:39
як ви можете порадити вирощувати в горшку зелень?
Саджаю в широкий пластиковий горщик, в субстрат для листових рослин ще додаю звичайної землі з городу. Горшки стоять з сонячної сторони, поливаю по мірі підсихання, нічим не удобрюю. Садила на початку травня.

jylanda
21.09.2012, 14:53
Господиньки, а хтось вирощує вдома базілік , руколу і всяке таке?
в мене в кухнi росте базилiк, купила вже в горшку, маленький був, просто поливаю, росте дуже швидко, невибагливий, завжди собi до салатки чи до якоîсь страви скубаю листочки.

Kasia
21.09.2012, 16:41
проконсультуйте. за таким переписом вийдуть галушки чи палюшки
400 г картоплі
300 г сиру
2 яйця
борошно
сіль
Борошна має бути не мало і не багато. Так, щоб тісто не прилипало до рук, але залишалося доволі м’яким.

далі - ясно. як варити і т.д.
пропорції нормальні?

Corena
21.09.2012, 19:03
Саджаю в широкий пластиковий горщик, в субстрат для листових рослин ще додаю звичайної землі з городу. Горшки стоять з сонячної сторони, поливаю по мірі підсихання, нічим не удобрюю. Садила на початку травня.
я робитла все аналогічно, але сіяла десь в квітні, здається. нічого в мене не вийшло...

kljysochka
21.09.2012, 21:59
Тобто курку треба насадити на пляшку так, щоб через курячу горлянку стирчало горлишко пляшки? Це щось на зразок гейзера, так? Класно, я би ся хотіла на той процес подивити). А до кінця процедури в пляшці щось залишається, чи повністю пиво вибулькає?
гг, ніби так, але процес не є дуже бурхливим, пиво потроху булькає і підтікає. в пляшці ще пиво залишаєтся. мій муж великий любитель пива, тому як хочу виляти, то реагує як в фільмі "операція и" - поллітра? в дрєбєзгі?! :girl_haha: і допиває як гаряче з медком:) та курка дійсно смачна і соковита виходить, лиш ніжки краще зєднати ( шнурком, чи одну пропхати через шкірку на нозі іншої), щоб не погоріли.

---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

вийдуть галушки чи палюшки
на мою скромну думку, то вийдуть палюшки, бо досить велика пропорція сиру, хоча рецептів і тих, і тих, нака маса!

kitka
21.09.2012, 23:06
лиш ніжки краще одну пропхати через шкірку на нозі іншої
:khomyak:Ну ви мене тою курячою йогою "окончатєльно" заінтригували:xaxa:.

taolvi
21.09.2012, 23:25
А ми замість пляшки використовуємо баночки з під соусу чи огірків маленьких, 700гр. таку. З вузьким горлом, щоб курка не так високо була, щоб в духовку нормально влазила. Пиво туди до бре переливається і курка гарно тримається.

kati
21.09.2012, 23:58
А хтось морозив перець болгарський цілий? так шоб потім можна було взимку нафарширувати...Я зараз сижу біля того перця і незнаю як краще зробити- поморозити просто цілим, почитсити і поморозити чи відварити до напівготовності і потім морозити? ХЕЛппп

Ніколь
22.09.2012, 00:25
А хтось морозив перець болгарський цілий? так шоб потім можна було взимку нафарширувати...
Береш перець, але бажано всі одног розміру і діаметру....
з сирого вирізаєш плодоніжку з серединкою, все витрушуєш, щоб залишився чистий перчик цілий. Складаєш ті перчики один в один як стаканчики пластикові, але дивишся або не перестаратись і аби перчик не тріснув. Ще врахуй що в морозилці рідина ( сік перця) замерзне і трішки в обьємі збільшиться , тож сильно ті перці не трамбуй, щоб вже не потріскались при заморозці.
Ну а зимой виймаєш, під теплою водою їх швиденько розморожуєш, фаршируєш і готуєш :nyam1:

ісчо варіант для зовсім лінивих ))) береш в супермаркеті рулончик пакетиків для бутербродів ( маленькі шуршащі - так і називаються "пакети для бутербродів") на кожен перчик вдіваєгш пакетик і так само як стаканчики один в один. Тоді вони між собою не позлипаються при заморзці )))

Soleil
22.09.2012, 01:39
А я перед тим, як морозити перець, ще його запарюю і тоді він гарненько складається і не тріскає. Але то треба трохи почекати, щоб вистигнув і тоді в пакетик і морозилку.

Alexx
22.09.2012, 02:25
поморозити просто цілим, почитсити і поморозити чи відварити до напівготовності і потім морозити?
Я морозила і цілий і не цілий, але для мене найпрактичніше це морозити смужками (перець по довжині на 6 частин розрізати). Чому найпрактичніше, бо можу його до різних страв додавати. Якщо треба, то такі великі смужки додаю до печенихх овочів, або вже напіврозморожені нарізаю дрібніше. І ще що мені дуже практично, то коли такі смужки вже трошки розмерзлись з них можна легко зняти шкірку (я дуже не люблю в стравах шкірку перця і помідорів). З дрібно порізаного "замахаєшся" знімати ))), а з крупніше порізаного шкіра рветься і також довго виходить морочитись. А тут потягнув і вона ціла відходить.
Цілий перець в мене потріскав (також складала один в один, але напевно засильно трамбувала).

Corena
22.09.2012, 09:01
А я перед тим, як морозити перець, ще його запарюю
так само, чищу і на пару хвилин заливаю кип"ятком, тоді його легше скласти, не тріскає ,а потім легше начиняти.

Gybka Bob
23.09.2012, 13:53
Дівчата, не знаю чи сюди мені це писати, але пишу тут:
ДУЖЕ необхідний хороший рецепт вина з дом. винограду...можливо хтось робить?? скажіть ЯК будь ласка, а то я ніколи не робила, а виноград пропадає...

Ma Cherie
24.09.2012, 05:29
ДУЖЕ необхідний хороший рецепт вина з дом. винограду...можливо хтось робить??
Мій дядько минулого року робив :) Було смачно. Рецепт такий: з розрахунку на 2 кг винограду взяти 300 гр цукру і приблизно 250 мл води. Виноград покласти в банку, трохи його там прим'яти, так, щоб з'явився сік, додати воду і цукор. Потім закрити банку гумовою перчаткою, тільки в ній треба проколоти дірочку. Залишити все це щастя на місяць, а потім те, що вийшло, процідити, і знову додати цукор з розрахунку 200 гр на 1 літр соку, і залишити ще на місяць. Протягом усього терміну сік має зберігатися в теплому місці. В кінці спробувати, чи достатньо солодке (за необхідності додати цукор), ще раз процідити, і поставити на холод мінімум на 2 тижні. Взагалі, чим довше стоятиме, тим міцніше :)

Alicia
25.09.2012, 15:40
У мене питання щодо гарбузяного пирога. Прочитала десь, що є спеціальна приправа для такого pumpkin pie, але склад пишуть різний. Що там точно має бути, крім кориці?

Barbie
25.09.2012, 15:54
гарбузяне лате
як його готувати? бо теж маю гарбуз.
а ще що з нього робити, бо блендер поламався, і я тепер не знаю шо з ним робити:girl_crazy:

Alicia
25.09.2012, 16:26
Гарбузяне лате - молоко, пюре з гарбуза, цукор і кориця - довести до кипіння, розлити в чашки, додати зварену раніше каву, зверху прикрасити можна збитимии вершками і корицею. Це я вперше в старбаксі спробувала - така смакота! Тільки точних пропорцій не скажу, я на око готую.
А ще з гарбуза я підгледіла перепис у однієї американки - гарбузяне фондю. Готується прямо в самому гарбузі і потім дерев'яними паличками з грінками куштується. Але ще не готувала таке, тільки на картинці бачила, що дуже гарно виглядає. По-хеловінськи. До речі, та дівчина пюре з гарбуза морозить і як треба зробити чи пиріг, чи лате з гарбуза, то завжди він є під рукою.

Маруся-мама
25.09.2012, 16:47
Що там точно має бути, крім кориці?

Мають бути такі самі спеції як ідуть до медівника - гвоздика, душистий перець, мускатний горіх, цинамон і мелений імбир.

Як зробити приправу до гарбузового пирога:

Виміряйте 1/2 ч.л. кориці в невелику миску або чашку.
Додати
1/4 чайної ложки меленого імбиру.
1/8 чайної ложки змеленого запашного/англійського перцю або меленої гвоздики.
1/8 чайної ложки меленого мускатного горіха.
Все добре вимішати. Виходить 1 чайна ложка спецій для гарбузового пирога.

Он таке можна собі зробити збільшивши пропорції і використовувати цілу зиму для різних медівників і гарбузової випічки.

Blondo4ka
25.09.2012, 17:44
Дівчата, маю таке питання: яке співвідношення температур у газовій духовці та електропічці? Наприклад у газовій пекти 1 год при 180 град., то у електродуховці десь при 100 град., щоб пропеклося добре?

Galin Max
25.09.2012, 18:03
Дівчата, маю таке питання: яке співвідношення температур у газовій духовці та електропічці? Наприклад у газовій пекти 1 год при 180 град., то у електродуховці десь при 100 град., щоб пропеклося добре?
В мене електрична духовка (гріє зверху і знизу) - я печу при тій температурі, яка вказана в рецепті.
При 100 градусів хіба горіхи сушити :)

Corena
25.09.2012, 18:18
Наприклад у газовій пекти 1 год при 180 град., то у електродуховці десь при 100 град., щоб пропеклося добре?
180 град С, вони і в африці 180 град С, і в газовій духовці і в електричній :).

Blondo4ka
25.09.2012, 18:53
я печу при тій температурі, яка вказана в рецепті.
А мені, чомусь, пригорає все...

Corena
25.09.2012, 18:59
А мені, чомусь, пригорає все.
можливо, ви ще додатково використовуєте режим обдуву? в мене з вентилятором все швидше пропікається і рум"яніє.
і ще має значення розташування бритванки. я завжди на нижню полицю ставлю.
подивіться в інструкцію до духовки, там все гарно пише, що при яких режимах пекти, скільки часу і куди ставити.

napoleona
25.09.2012, 19:10
а я ще про в"ялені помідори запитаю:)
а то обовязково прованські трави давати? бо маю базилік перетертий з часником і червоним перцем і оливк. олією
і як розуміти що вже готові складати в банки?

Smorodynka
26.09.2012, 14:19
а я ще про в"ялені помідори запитаю
а то обовязково прованські трави давати? бо маю базилік перетертий з часником і червоним перцем і оливк. олією
і як розуміти що вже готові складати в банки?
Я даю італійські трави. Коли волога з помідорів майже випарувалася (я не засущую так сильно як яблука сушаать :)),я помідори перекладаю досить щільно в стерилізований слоїчок і наливаю олії так, щоб вона обов"язково покрила помідори і закриваю звичайною металевою кришкою і зберігаю в холодильнику. Знаю дехто стерилізує банки і закручує їх, як інші закрутки.

WildWind
26.09.2012, 21:54
В одному ресторані їла деруни, що по консистенції були як млинці.. ну тобто та картопля ніби не дерта, а якось інакше подрібнена, смак був такий ніжний-ніжний. Попробувала сьогодні картоплю потерти спершу на комбайні на насадці для дерунів, а потім ще в блендері, тріііішки стало схоже, але все рівно не те. Можливо хтось підкаже, як ту картоплю так подрібнити?

Грильяжка
26.09.2012, 22:28
смак був такий ніжний-ніжний.
в саму масу картопляну давали трохи кабачка, він робить смак ніжним -перевірено

napoleona
26.09.2012, 22:44
а мені скажіть:)
їла я такі баклажани.... ну такі... мммм...
у кит. ресторані вони були у кисло-солодкому соусі і ніби підсмажені у пивному клярі, так мені здалося і такі пряні були
може хтось таке робить або знає як то робиться, бо то у мене зараз така забаганка, що якщо ніхто не дасть рецепт прийдеться йти в ресторан:)

WildWind
27.09.2012, 00:50
в саму масу картопляну давали трохи кабачка, він робить смак ніжним -перевірено
Кабачка я теж даю, як маю лишнього, не то... То таке враження ніби там картоплі не 98 відсотків, а десь 50, а решта ніби маса як на млинці солоні, але на смак як дерун)) а по консистенції як грубий налисник, але такий повітряний... Вони в тому ресторані мабуть картоплю якось перетирають на якомусь пристрої мілкішому чи що...
От я сьогодні робила деруни, то дала більше яєць і на блендері, хвилин 10 збивала, а тоді ще муки. Щось віддалено нагадує... може ще молока дати... буду пробувати, бо ті деруни мені спокою не дають.

Lira
27.09.2012, 09:51
Попробуйте взагалі без яєць і трохи сметани в тісто. Я такі смачнющі деруни їла цього літа на Закарпатті, що мало тарілку не облизувала. Потім попросила жіночок - господинь розказати як то вони ті кремзлики готують- і одна розказала- що звиклі кремзлики тіко ми тут яєць не даєм, а як вдома робим, то даєм. А замість яєць сметану даєм. Правда в мене вдома любителів дерунів більше нема, тому мені ще руки не дойшли попробувати той рецепт. Але раптом то воно:) І малееенький зубчик часнику в тісто. Мнямка шалена.

Corena
27.09.2012, 10:03
Кабачка я теж даю, як маю лишнього, не то... То таке враження ніби там картоплі не 98 відсотків, а десь 50, а решта ніби маса як на млинці солоні, але на смак як дерун)) а по консистенції як грубий налисник, але такий повітряний... Вони в тому ресторані мабуть картоплю якось перетирають на якомусь пристрої мілкішому чи що...
От я сьогодні робила деруни, то дала більше яєць і на блендері, хвилин 10 збивала, а тоді ще муки. Щось віддалено нагадує... може ще молока дати... буду пробувати, бо ті деруни мені спокою не дають.
можливо там частина сирої картоплі, а частина вареної пьюре? ну і я би блендером не збивала, а просто терла на терці для пьюре.

Galin Max
27.09.2012, 10:14
Blondo4ka, моя ел. духовка пече трохи швидше, ніж газова. Тобто треба часто заглядати, що там робиться.
Спробуйте щось спекти за перевіреним рецептом, таке, що у вас завжди виходило в газовій духовці і послідкуйте, як поводиться ваша ел. духовка.

WildWind
27.09.2012, 15:24
Цитата:
Допис від Blondo4ka
Blondo4ka, моя ел. духовка пече трохи швидше, ніж газова. Тобто треба часто заглядати, що там робиться.
Спробуйте щось спекти за перевіреним рецептом, таке, що у вас завжди виходило в газовій духовці і послідкуйте, як поводиться ваша ел. духовка.
Я думаю тут справа у тому, що знизу припікає сильніше, температура більша, а зверху менша, поки зверху пропечеться, то знизу пригорить. Скоріш за все духовка без вентилятора. Тому температура в різних частинах дуже різна. В мене така духовка. То якщо я печу бісквіт, то мушу покрутити його декілька разів (бо біля задньої стінки темп. вища, ніж біля дверці, а також ставлю знизу ще одну бляшку, на саму нижню позицію, бо реально якщо запхати руку в духовку відчувається, що знизу пече значно більше, ніж зверху. Моя мама колись взагалі на нижню бляшку пісок сипала і фольгою закривала, тоді ніколи нічого не пригорало.
При випікання до прикладу м’яса, при темп. 150-180 градусів, то ніколи не пригорає, а ось для випічки, тортиків, потрібна більша темп. (200) то знизу встигає згоріти, тому мушу різні хитрощі робити. Коли мала дорогу духовку, з вентилятором, то ніколи нічого не пригорало, навіть якщо часом щось забувала, то воно що знизу, що збоку, що зверху однаково припікалось.
Попробуйте взагалі без яєць і трохи сметани в тісто. Я такі смачнющі деруни їла цього літа на Закарпатті, що мало тарілку не облизувала. Потім попросила жіночок - господинь розказати як то вони ті кремзлики готують- і одна розказала- що звиклі кремзлики тіко ми тут яєць не даєм, а як вдома робим, то даєм. А замість яєць сметану даєм. Правда в мене вдома любителів дерунів більше нема, тому мені ще руки не дойшли попробувати той рецепт. Але раптом то воно І малееенький зубчик часнику в тісто. Мнямка шалена.
Сметану теж інколи даю, як маю лишню, моя мама казала що то для того, щоб картопля не темніла швидко. Не то.
Може дійсно спробую трохи вареної картоплі дати...

Corena
27.09.2012, 15:28
При випікання до прикладу м’яса, при темп. 150-180 градусів,
ну для м"яса 150 град то щось зовсім мало, воно швидше стане сухим.
головний принцип готування м"Яса - перше висока температура, щоб утворилась скоринка, потім знизити і допікати, так по ідеї соки з того м"яса не зовсім випаруються.

Galin Max
27.09.2012, 15:38
Скоріш за все духовка без вентилятора
В мене духовка без вентилятора, але так як гріє зверху і знизу, тому печеться рівномірно.
якщо у вас знизу сильніше гріє, то дійсно підкладайте під низ деко. І знову ж таки, пильно слідкуйте за процесом

Маруся-мама
27.09.2012, 19:40
То таке враження ніби там картоплі не 98 відсотків, а десь 50, а решта ніби маса як на млинці солоні, але на смак як дерун))

Напевне так воно і є. Бо в нас тут також в одному ресторані до омлету додають саме тісто на млинці, а не просто молоко, і воно виходить таке повітряне але все ж смакує як яйце. :girl_wink:

WildWind
27.09.2012, 20:54
ну для м"яса 150 град то щось зовсім мало, воно швидше стане сухим.
головний принцип готування м"Яса - перше висока температура, щоб утворилась скоринка, потім знизити і допікати, так по ідеї соки з того м"яса не зовсім випаруються.
То залежить, я готую пів кілограма маринованого м’яса (полядвиця до прикладу) з яблуками, загортаю то в фольгу і при темп. 150-180 тримаю 1 год (інколи 1.5 год, темп міряю термометром для м’яса). Таке соковите получається.... В моїй дешевій духовці без вентилятора саме то, бо якщо дам 200 градусів, то знизу підгорить, а всередині не пропечеться, духовка маленька. В хорошій ел.духовці , достатньо великій, з конвекцією, я пекла при 200 градусів. Власне вище писали про проблему, що все пригорає, то мені здалось, що то про мою духовку)) але я навчилась в ній готувати.

Rodionochka
30.09.2012, 00:25
А як Ви готуєте броколі? Вперше купила, і не знаю як до неї підступитись...

Agrafka
30.09.2012, 00:31
Вичавили сік з обліпихи і залишились зернята від неї. Дівчата, може хто знає, що з них можна зробити, бо чула, що ці зернята дуже корисні.

Galin Max
30.09.2012, 00:32
брокколі ніжніше, ніж цвітна капуста, відповідно вариться швидше. Я додаю до супів та омлетів

Virchuk
01.10.2012, 18:49
Східна паляничка
190 грам кефіру ( я відміряла рівно 200 мл)
2 стакани муки ( спершу дайте трошка менше)
0,5 ч.л. солі
0,5ч. соди, погасити лимоном.
300 грам творогу
Поясніть мені, бо я трохи не до кулінарної справи. Творог іде до тіста теж? чи він має бути начинкою?

Olka Sherolka
01.10.2012, 19:05
Наварила я зранку солодкої манної каші на молоці, трохи зїла, а решта охолола і я вже її не хочу :( можна з тої манки, що лишилась, щось приготувати?

карапуз
01.10.2012, 19:16
Творог іде до тіста теж?
До тіста. А начинку робити, з того, що Вам смакує, і з сиру також.

WildWind
01.10.2012, 20:47
можна з тої манки, що лишилась, щось приготувати?
Моя мама робить крем до торта, розтирає, додає масла, ванільки, і перемазує бісквітик)

Маруся-мама
01.10.2012, 21:34
Моя мама робить крем до торта, розтирає, додає масла, ванільки

Виходить стандартний крем до пташиного молока. Мнямка!

Kasia
01.10.2012, 23:21
До тіста.
ні!! ні ! творог це начинка!
так, прошу вибачення, бо перепис написала з власного бачення , певно.
мені шкода що усіх збаламутила, але творог це начинка.

просто, східні палянички- це все прості прісні хлібчики. я дуже люблю усілякі лаваші, хачапурі, піти і т.д.
тому й не зауважила, що не зрозуміло написала з чого тісто робити.

карапуз
01.10.2012, 23:31
Охохо, ото нарадила :girl_impossible:. Я сама сьогодні ці палянички пекла і давала сир до тіста. Такі смачні вийшли. Перепрошую, що втрутилась . Сподіваюсь, що і у Virchuk усьо добре.
Пи.Си. Я більше так не буду:girl_blush2:

Kasia
01.10.2012, 23:35
Такі смачні вийшли.
ну то люкс! маємо новий перепис. але Вам певно муки пішло більше? бо то троха сирне тісто вийшло. пропеклося?

карапуз
01.10.2012, 23:48
але Вам певно муки пішло більше? бо то троха сирне тісто вийшло. пропеклося?
Не набагато більше, пропеклось, такі грубенькі палянички вийшли, я порівняла з Вашими фото, відмінностей не було, лише рушничок інший :girl_wink:. Чоловік хвалив :girl_flirt:.

Marcipanka
01.10.2012, 23:56
До тіста.
:eek: точно? бо я як начинку давала, а тісто з тих інгрідієнтів робила, що вище написані. все гуд вийшло :girl_wink:

---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

Охохо, ото нарадила
упс, щойно цей допис побачила

Virchuk
02.10.2012, 07:45
пізно я це побачила:)))
ну нічого, чоловік їв, тому Карапуз не печальтесь:)
Я правда робила грибну начинку і трохи переживала як вона піде з сирним тістом)))

---------- Додано в 06:45 ---------- Попередній допис був написаний в 06:43 ----------

але Вам певно муки пішло більше?
мені пішло більше.

Kasia
02.10.2012, 10:27
такі грубенькі палянички вийшли
ну я вам скажу, що палянички в мене дуже тонкі.
а от начинки я кладу сутєєво більше. а не 300 грам на 2 штуки. мені видалося що 150 грам творгу на 1 паляничку - мало. тому товщина в мене за рахунок начинки.

правда робила грибну начинку
чесно, я б не радила такі експеременти.
це СХІДНА паляничка. вона має бути суха зовні, так ніби її у тандирі пекли. і наичнка має бути сирна і не мокра. бо творог заправляється на сухо.. гриби можуть текти, помідори і т.д. - теж. тому тісто просто не пропечтесь я буде гливке всередині.

Corena
02.10.2012, 21:13
просто, східні палянички- це все прості прісні хлібчики. я дуже люблю усілякі лаваші, хачапурі, піти і т.д.
тому й не зауважила, що не зрозуміло написала з чого тісто робити.
і я таке всяке дуже люблю їсти. тому мусила спробувати ті палянички :). сьогодні на вечерю готувала.
в начинку дала бринзу і сулугуні 50х50, і клала начинки багааато, вийшло дуже смачно і дуже ситно. беру рецепт собі на замітку!

Іриска
03.10.2012, 12:40
навчіть мене відігрівати сир у електродуховці, пліз
хочу саме в духовці, а не на паровій бані, такий пррррряжений)

kvVItKA
03.10.2012, 15:10
господиньки, поділіться (або тикнім носом де шукати) гарним-швидким, а головне простим рецептом помідорового супу, ніколи того не робила, думаю спробувати:connie_pull-pigtail наперід вдячна

Т@нюшк@
03.10.2012, 16:44
гарним-швидким, а головне простим рецептом помідорового супу, ніколи того не робила,
я колись робила такий
зварила бульйон, підсмажила цибульку і додала до неї помідори в своєму соці подрібнені (з банки). потім вилила це до бульйону (співвідношення до смаку). спеції до смаку.
подавала на стіл гарячим з сухариками.
було смачно навіть мені (я до нових страв тяжко привикаю)

але вас напевно цікавить варіант справжньої зупи...)))

kvVItKA
03.10.2012, 16:53
вас напевно цікавить варіант справжньої зупи...))
ага , бо як я зварю бульйон то вже далі кроків не робитиму:girl_haha: я до варіння першого лінива дуже, як і до щоденного готування взагалі:girl_blush2:

Barbie
03.10.2012, 17:00
Ми з чоловіком любимо такий варіант супу: варю бульйон, даю картопельки трошки, моркви, цибулю , і трошки маленьких зірочок макаронів , потім вливаю томатну пасту і даю сметани. спеції за смаком.