А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.

    Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій темі, тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль два! :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2012
  2. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Підкажіть, як запікати правильно картоплю в духовці(порізану).
    А то коли перевертаю, щоб зі всіх сторін була кірочка, то вона пристає до бритванки
    То виходить сира, або дуже суха
     
  3. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    дівчатка може хтось має,чи знає де можна знайти рецепт такого торта,щоб з медом і він був такий пишний мякенький,тикніть мені під ніс.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    osya, вам спочатку треба прикрити картопельку щоб вона зварилась, а потім зняти фольгу чи що там, і вже просмажити. Не забувайте струшувати бритванкою, щоб бараболька обернулась і так підсмажиться зі всіх боків.

    SOSKA, вам треба переглянути або фотопереписи, або тему тортів. Або просто пошукайте в цьому розділі під моїм ніком перепис торта Татьяна і медового пляцка.
    не знайдете, тоді давайтеся чути.
     
  5. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Але вона мені пристає до бритванки
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Так, то ж його треба олії вляти :girl_haha: Я роблю так, що наливаю в велику миску кілька ложок олії, насипаю улюблених трав, і покраяну барабольку. Можна цибулі і часнику додати. Все гарно вимішуємо, щоб вся бараболька покрилась олією і приправами. Викидаю на бритванку, ставлю в духівку, даю йому посидіти з 20 хвилин. Заглядаю, потрясу бритванкою і назад закриваю. І репети останні два кроки щераз через 15 хвилин.
     
  7. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Звісно, що олію я теж наливаю.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    аналогічно. Але потім то все викладаю не просто на бридванку. а на бридванку, застелену пергаментним папером ( вже нічим не змащеним)- картопелька до нього не пристає.
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Виручайте рецептом шоколаду для торту, щоб добре застиг:girl_nea:
     
  10. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    не можу знайти,допомагайте.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Прошу, австрійський "Заxерторте"
    150 гр горького шоколада или 30 г какао порошка(я предпочитаю шоколад)
    30 гр саxарной пудры
    2 ст .ложки сливок
    150 г сливочного масла комнатной температуры
    180 г саxара
    6 яиц(разделить на желтки и белки)
    150 гр муки(я беру для перестраxовки муку с разрыxлителем)
    200 гр абрикосового джема
    для глазури:
    40 растопленного сливочного масла
    100 г шоколада
    100 г саxарной пудры
    4 ст ложки горячей воды
    Форма 26 см
    Дуxовка 175 гр.
    Время выпечки 50-60 мин(средняя полка) или до сухой зубочистки
    1.Шоколад растопить.
    2.Масло xорошо взбить с половиной нормы саxара.Постепенно добавить желтки.Влить в массу растопленный шоколад (или добавить какао),сливки и саxарную пудру.Постепенно добавить просеянную муку.
    3.Белки взбить со второй половиной саxара и аккуратно добавить в шоколадную смесь.
    4.Вылить массу в форму и поставить выпекаться.
    5.Вынуть из дуxовки.Когда остынет разрезать корж пополам,смазать между коржами половиной количества джема.Верхний корж намазать оставшимся джемом и залить помадкой(комнатная температура)
    6.При подаче можно отдельно к торту подать взбитые сливки.
    Помадка:
    Положить в кастрюлю сахарную пудру и поломанный на кусочки шоколад,добавить горячую воду.Варить на маленьком огне пока шоколад не растворится.Добавить в смесь растопленное масло и хорошенько перемешать.
    А теперь "брюки превращаются...Превращаются брюки в.."
    Крем:
    120 г горького шоколада
    200 мл жирных сливок.
    За день со сборки торта:
    1.Довести сливки до кипения(но не кипятить),добавить в них поломаный на маленькие кусочки шоколад и быстро перемешать до полного растворения шоколада.Накрыть посуду в которой вы делали ганаш пишевой пленкой и поставить на ночь в холодильник.
    2.Вынуть из холодильника,дать постоять про комнатной температуре 10-15 мин и взбить в крем.
    3.На нижний ,уже намазанный джемом корж, кладем крем,накрываем вторым коржом,сверху покрываем оставшимся джемом и заливаем помадкой.
     
  12. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Навчіть мене як запікати рибу в духовці, а то я завжди її смажили, а тепер захотілось запеченої.
     
  13. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Печений короп
    Потрібно:
    1 великий короп
    1 цибулина
    1 лимон
    грецькі горіхи, голандський сир, майонез, сіль, перець
    Короп почистити ззовні і всередині, добре вимити, натерти ззовні і всередині сіллю і перцем, соком половини лимона, майонезом. Залишити маринуватися на пів години. За цей час порізати цибулю півкільцями і тушити в олії до готовності. Грецькі горіхи дрібно посікти. Нафарширувати рибу цибулею і горіхами. Зверху зробити розрізи в рибі, вставити дольки лимона, розрізані навпіл. Зверху ще раз натерти майонезом, помістити в рукав для запікання і в духовку. За 15 хв до готовності розрізати зверху рукав, повиймати дольки лимона і затерти сиром За 5 хв до кінця, в кого є, можна включити гриль.
     
  14. olena

    olena New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Дівчата, підкажіть чим можна замінити рікоту чи крем-чіз в десерті. Звичайний солодкий сирок підійде?
     
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Маю питання до знавців запікання м’яса в рукаві. Ніколи такого не робила, сьогодні вирішила спробувати. І от сталось так, що рукавчик посеред процесу трошки розійшовся там, де зав’язувала, і став не герметичним. І той весь жир з мяса поприпікався і підгорів. М’ясо пропеклося, але якесь не таке сочне. Це через те, що було негерметично? Чи той жир в будь-якому випадку підгорає... ех.
     
  16. Lira

    Lira Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я заміняла простим жирним домашнім сиром без грудок.. цукор коригувала на смак
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2011
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Жир завжди підгорає, така у нього природа. А ось на рахунок того що не надто сокорите м’ясо, то це через негерметичність. І то. Навіть дірочка не так б пошкодила, якби ви м’яско зразу після запікання накрити герметично фольгою і дали постояти 10 хвилин. Не можна м’яско зразу різати.

    SOSKA, для вас.
    Коржі мягкі і дуже смачні. Раджу!
     
  18. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Якщо олію наливаєте, не повинна...
    Спробуйте щоб олія на деко добре розігрілася, а тоді вже картоплю кладіть. І слідкуйте, щоб картопля не була мокрою.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я думаю, що все залежить від бритванки. Але я також переконана, що якщо панна спробує зробити як онце я описала, то все буде в порядку.
     
  20. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Маю прохання від мами . Маємо добрий кусень свині , і треба рецепт перевіреної тушонки . Може з господиньок хтось поділиться ? :)
     
Статус теми:
Закрита.