КПК

Показати повну версію : Нова схема руху маршруток у Львові

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6

Ука
15.03.2012, 19:25
хіба до ДБК не доїжджає?
ні. вона по Луганській їде до Сихівського мосту і там виїжджає на Червоної Калини

solomka
16.03.2012, 12:07
Підкажіть чи щось їде від Укртелекому ( вул. Чупринки) до Мотозаводу? Судячи з карти нічого, треба буде йти пішки до церкви Ольги-Єлизавети?

Raven
16.03.2012, 12:16
Судячи з карти нічого, треба буде йти пішки до церкви Ольги-Єлизавети?
Нема ніякої маршрутки звідти, правда зараза ремонт привокзальної і всі маршрутки їдуть Бандери-Героїв УПА.

Chortenia
17.03.2012, 10:11
Підкажіть, будь ласка. Наскільки я зрозуміла, з вокзалу на проспект Чорновола їде тільки 31 маршрутка. Чи є ще якісь. І чи хтось знає, до котрої вона їздить.

Svjatkova
18.03.2012, 00:29
Дівчата, тикніть носом мене, де є зупинка Остряниця ( трамваю №6) і чи туди дуже далеко їхати від ринку Добробут? Дякую!

Tamada
18.03.2012, 00:41
Дівчата, тикніть носом мене, де є зупинка Остряниця ( трамваю №6) і чи туди дуже далеко їхати від ринку Добробут?
Якщо підходить відповідь від "недівчат", зупинка називається "Остряниці", вона навпроти перетину однойменної вулиці і Б.Хмельницького - на карті справа зверху: http://prntscr.com/755ix
Про відстань від Добробуту судіть самі:)

atena
23.03.2012, 14:09
вже майже тиждень їздить новий маршрут 1004: Сокільники-Стрийська-Ш.Руставелі-пл.Петрушевича (інтрервал має бути 20 хв)

Made in USSR
23.03.2012, 14:18
Підкажіть, будь ласка. Наскільки я зрозуміла, з вокзалу на проспект Чорновола їде тільки 31 маршрутка. Чи є ще якісь. І чи хтось знає, до котрої вона їздить.
від приміського їдуть 184а і 111.

reindeer
28.03.2012, 14:26
Дівчаточка , хелп,!!!!!їде село до міста( раз на пару років я попадаю у львів):girl_blush2:.Схема така .Я прибуваю на Стрийський автовокзал, а треба попасти на вулицю Огієнка( лікарня)...Підскажіть як..Будь ласка..буду вдячна на перед...

Raven
28.03.2012, 14:37
Найкраще їхати 25, вийдете біля церкви Анни, майже біля вул. Огієнка, правда трошка довго він їде, можна ще 3А до центру, а там пішки до Університету.

Corena
28.03.2012, 15:22
а скажіть, хто орієнтується, тепер при пересадці в центрі на інший автобус тре вимагати у водія квиток? чи як? де-кілька разів їздила, платила і там і там, потім до мене дійшло, що колись говорили про квиток. є таке? чи то нововведення успішно всі забули?

Raven
28.03.2012, 15:26
чи то нововведення успішно всі забули?
Забули, але квиток на вимогу дають, тільки дату уважно дивіться на ньому, бо з іншою датою і другому автобусі його у вас не заберуть. мій муж так попався і платив двічі.

Corena
28.03.2012, 15:38
Забули, але квиток на вимогу дають, тільки дату уважно дивіться на ньому, бо з іншою датою і другому автобусі його у вас не заберуть. мій муж так попався і платив двічі.
то мене більше всього нервує в нашому транспорті. чому не дають квиток кожному пасажиру?
якби щось трапилось, не дай Бог, як я можу доказати, що була пасажиром даного транспорту? ми ж якусь страховку платимо мінімальну...
ну і, звичайно, податок місту платиться в такому обсязі, в якому собі вирішить власник компанії-перевізника...

Т@нюшк@
28.03.2012, 17:21
мені цікаво чи під час Євро "секонд-хендівські" автобуси надалі їздитимуть по місту з німецько-польсько-італійськими назвами вулиць
і ще з іржавими боками...накупили секонду...

а мені цікаво чи початкова схема нових маршрутів зараз хоч на 50% відповідає дійсності?
в нас на початку нововведень було 4 маршрути, потім забрали 31, потім трошки змінили маршрут 7 (колишній 12), а тепер його взагалі забрали. тепер лишились 17 і 28. який толк з тих нововведень, якщо всі маршрути знов їздять по Чорновола.
Якщо вони поміняють "богдани" на великі автобуси, то уявляєте що буде творитися біля голелю Львів?

Mamusya
29.03.2012, 13:56
накупили секонду...
Позавчора їхала 23 . "Даст іст фантастіш!" Я ще таких криків з того часу , відколи зняли малесенькі Пежо не чула . Люди кричать, в проході неможливо протиснутись двом людям худенької комплекції, що говорити вже про повних людей . Нащо нам то німецьке "комфортне" , хай ліпше їздить наш "Богдан", в якому можна стояти нормально.

atena
29.03.2012, 14:18
А ще дивиться треба на номер маршруту, що вказаний на квитці, бо в 3а дуже люблять давати 47

Alicia
29.03.2012, 15:05
Кожного дня їду на роботу 21 або 45 маршрутками на кн. Ольги з центру (Коперника, біля 9 школи). Там кінцева зупинка і завжди можна сісти без проблем. Але от щоб вчасно добратися на роботу, то мушу заходити спочатку в одну маршрутку, питатися водія, коли у нього відправлення, і потім в іншу. Один каже, що відправлення через 2 хв, другий - через 15 хв, то відповідно сідаю в ту, що скоріше їде. Спочатку так не додумалася робити, то сиділа в маршрутці і нервувалася через те, що можу запізнитися, а водій все не їде і не їде...

Marigold
30.03.2012, 13:32
Побачила сьогодні нову маршрутку (принаймні для мене нову) - "52: Залізничний вокзал - Центр". Так виглядає що може це заміна трамваям які поки не їздять через ремонти. Їхала з Франка по Підвальній.

Svjatkova
30.03.2012, 14:41
не можу знайти нову інформацію, тому прошу допомоги..
17-ий повертає біля магнусу на куліша в сторону топольної як їхати.
чи їде до оперного і повертає на чорновола?
дякую!

kineret
30.03.2012, 15:00
Мені здається, що це вже від водія залежить, а не від схеми маршруту. Дуже часто маршрутки одного маршруту їдуть одні по Куліша, другі оперний-Чорновола.

Coshitce
30.03.2012, 15:02
17, в основному, їдучи в сторону Галицького перехрестя, робить поворот не біля Магнусу, а так як раніше біля "Оперний-Заньковецької" і виїзд навпроти готелю Львів, тоді , до кільця, їде по Чорновола, тоді поворот наліво і проїзд вверх по Липинського, тоді через Варшавську, а далі знову виїзд на Чорновола наверху аж і поїхали на Мазепи. У зворотньому напрямку, після Варшавська-Липинського-кільце-Чорновола, виїзд на Куліша, до Магнусу, а тоді вверх по Городоцькій і далі...

Svjatkova
30.03.2012, 15:05
робить поворот не біля Магнусу, а так як раніше біля "Оперний-Заньковецької"
дууже шкода(((( мені такий варіант геть не піходить....

Coshitce
30.03.2012, 15:57
дууже шкода(((( мені такий варіант геть не піходить....
А чому? Та зупинка навпроти готелю як і була так і є ?

Т@нюшк@
30.03.2012, 16:05
робить поворот не біля Магнусу, а так як раніше біля "Оперний-Заньковецької"
це не завжди так. часто виїжають з Куліша. я цим маршрутом найчастіше користуюсь.
як шофер забажає. якщо пробки то теж може біля магнусу звернути. так ще 31 любить робити.

Галюсік
31.03.2012, 12:49
Хто знає, чим можна доїхати в Дубляни від Стрийського ринку?

olegignatenko
01.04.2012, 01:13
Хто знає, чим можна доїхати в Дубляни від Стрийського ринку?

Нічим не доїдете!
Я живу в Дублянах і до нас їде тільки дві маршрутки 111(кінцева на Південному) та 180А (кінцева біля гот. Львів) !
По-любому потрібно чимось в центр добратись і на якусб з цих двох пересісти !

Ука
02.04.2012, 08:13
у зв'язку з ремонтом біля Привокзальної як об'їжджають ті маршрутки, що по Городоцькій з центру? Той же 2А, наприклад?

zaderyshka
02.04.2012, 08:41
як об'їжджають ті маршрутки, що по Городоцькій з центру? Той же 2А, наприклад
2а їде тепер по маршруту 31-го. Через Патона-Любінську-Антоновича. Принаймні я так їхала минулого разу. 184а, який би мав чітко по Городоцькій їхати, зараз їздить як ся схоче, потрапляла на водіїв, які їхали через Городоцьку і далі біля Електрону звертали і виїжджали на Городоцьку знову по Ярослава Мудрого. Інші їхали до скрині і там повертали на Смаль-Стоцького, як потім на Городоцьку виїжджали поняття не маю, бо їхала тільки до політеху.
А з центру так і їдуть, по Короткій біля костелу Ольги і Єлизавети об'їжджають, наразі перекрита тільки одна смуга, то по іншій біля Привокзальнго і їдуть.

smugastik
04.04.2012, 11:21
Сьогодні бачила у нас на Левандівці новий маршрут 13 написано Суботівська- Червоної калини.

Ука
04.04.2012, 17:37
новий маршрут 13 написано Суботівська- Червоної калини.
він не новий - був з самого початку. Якщо я правильно розумію, то це колишній 41й з деякими змінами

Імель
04.04.2012, 21:11
Сьогодні бачила у нас на Левандівці новий маршрут 13 написано Суботівська- Червоної калини
він новий для Левандівки
ще зовсім недавно він мав уінцеву в кінці Городоцької біля Метро

Ука
05.04.2012, 15:42
Я правильно зрозуміла, що 39й тепер ходить замість до туб.лікарні - на Антонича?

Virginia
07.04.2012, 12:59
Я правильно зрозуміла, що 39й тепер ходить замість до туб.лікарні - на Антонича?

Ага! Краще б щось на Стрийську, до гуртового шувару пустили...

Balu
14.04.2012, 09:50
Дівчата, підкажіть, будь ласка, чим доїхати з Сихова на початок Личаківської? Раніше 30-ка їхала, а тепер?

Ука
14.04.2012, 10:09
з Сихова на початок Личаківської?
47, 28 і ще пару є

napoleona
17.04.2012, 15:55
а з Сихова в КК лише 40 їде?

Patty
17.04.2012, 16:35
Будь-ласка, підкажіть, чим можна добратися з р-ну Любінська-Виговського-Патона до р-ну Чорновола-Хімічної-Замарстинівської? Дякую.

Kofein
17.04.2012, 16:39
Хто знає який остаточний маршрут №19? А то я тричі ним їздила і тричі різними шляхами...

ЦУКЕРКА
17.04.2012, 16:45
Незнаю з чим це пов'язати, чи з новою схемою, чи з святами, але це просто жах!Маршрут 114-ринок "Південний"- Сороки Львівськи, в суботу прочекала на кінцевій 1 годину і 45 хвилин,і це в 19.00!Викликала таксі і за 90 гривень добралась до місця призначення,за весь час проїзду ні одного 114(((

kineret
17.04.2012, 16:46
Любінська-Виговського-Патона до р-ну Чорновола-Хімічної-Замарстинівської
51 маршрутка їде по Любінській як колись 34 (біля Будинку Меблів) і їде по Чорновола-Хімічній-Замарстинівській (як 13 тролейбус)

Lamara
17.04.2012, 16:47
Будь-ласка, підкажіть, чим можна добратися з р-ну Любінська-Виговського-Патона до р-ну Чорновола-Хімічної-Замарстинівської? Дякую.
знаю від Мотозаводу з Городоцької їде 184а

сніжна
17.04.2012, 22:20
З 14 квітня продовжено маршрут 45 автобусу. тепер його кінцева на біля Головпошти, а на пл. Петрушевича. Тобто їде він по Коперніка- Стефаника- Дудаєва і до пл. Петрушевича. Назад- по Франка на Вітовського і Кн. Ольги. Подовження маршруту- це "плюс". "Мінусом" є те, що він тепер рідше ходить ( я ним щодня користувалася, то таки помітно, що рідше)

milkozavr
18.04.2012, 17:17
http://zik.ua/ua/news/2012/04/18/344507

Т@нюшк@
25.04.2012, 23:29
сьогодні водій 28 маршрутки казав, що мають відмінити цей маршрут.
якщо це дійсно зроблять, то я вже готова йти "галасувати" і протестувати під мерією!
з 3 маршрутів залишиться 1 і то не факт, що з часом його не заберуть також. і це все за 4 місяці...

kristas
26.04.2012, 09:50
А хтось щось чув за 18-й маршрут? то він тепер радіальний?

Надька
26.04.2012, 10:01
дівчата,підкажіть будь-ласка як з Володимира Великого доїхати на вулицю Стуса?

Vittoriya
26.04.2012, 10:02
чув за 18-й маршрут? то він тепер радіальний?
ага. Але мешканці нині мають якусь бучу піднімати. Та бо у нас все роблять через одно місце. Ходять вони не найкраще і тепер швидше буде дойти пішки до верху Личаківської, аніж почекати там маршрутку, доїхати всого лиш до верху Личаківської, дочекатися там іншого автобусу, де візьмуть квиток і їхати. Скільки ж тепер часу затрачати треба буде? Як на мене радіальні маршрути будуть добрі тільки тоді, коли буде чіткий графі і коли той графік будуть всі знати.

poputochka
26.04.2012, 10:18
ага
То як він тепер їздить - Левандівка(Широка)- Личаківська? Де б той маршрут детально подивитись?
І на що тоді те все було? А-а-а, поверніть 72-гий!:girl_cray:

Raven
26.04.2012, 11:11
Володимира Великого доїхати на вулицю Стуса?
Залежно куди треба, або 18 до стрийського ринку, а там пресісти на 54, 4А, 30, або 16 заїхати на Новий Львів і пересісти на 30.

Vittoriya
26.04.2012, 11:12
- Левандівка(Широка)- Личаківська? Де б той маршрут детально подивитис
нє, він на Кривчиці їде

Т@нюшк@
26.04.2012, 11:22
що їде до нижнього гуртового шувару? і звідки?

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

з центру можна чимось доїхати?

kristas
26.04.2012, 11:33
То як він тепер їздить
о, і мене то цікавить...бо він так часто міняється, що я просто не встигаю...я їздить припаскудно, ну рано ше так сяк, можна дочекатись :) а от ввечері вчора прочекала мало не годину то його так і не було (як і 13 і 23-го).

Ука
26.04.2012, 11:58
що їде до нижнього гуртового шувару? і звідки?
---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------
з центру можна чимось доїхати?
якщо нічого знову не помінялося, то 41 і 38 - обидва через Княгині Ольги, але обидва йдуть з центру

smugastik
26.04.2012, 12:02
То як він тепер їздить
їздить він тепер "дуже комфортно" Левандівка (Широка)- Виговського- Володимира Великого - Стрійська- Шота Руставелі - Личаківська - Кривчиці ( Авторинок ) дуже довжелезний маршрут з Ш ирокої до Личаківської 50 хвилин ( це якщо не має заторів на дорозі.

Vittoriya
26.04.2012, 12:19
здить він тепер "дуже комфортно" Левандівка (Широка)- Виговського- Володимира Великого - Стрійська- Шота Руставелі - Личаківська - Кривчиці ( Авторинок ) дуже довжелезний маршрут з Ш ирокої до Личаківської 50 хвилин ( це якщо не має заторів на дорозі
Богдани тепер їздять тільки з Кривчиць до верху Личаківської , а там тре пересідати в великий автобус з тим самим квитком, але який в того автобуса номер я не знаю.

Cornelia
07.05.2012, 08:09
Дівчата, підкажіть будь ласка, як доїхати у Сокільники (дерматовенерологічний диспансер)! Буду дуже-дуже вдячна.

Kerzenlicht
07.05.2012, 10:07
і знов про 18. куди поділися великі автобуси???:girl_cray::girl_cray: нині не змогла "ввійти" - "сісти" тут абсолютно не те слово - знов Богдан, коли й великий був по зав'язку набитий, сіла слідом в іншу, аж на поч.Личаківської пересіла у той самий 18 - він уже трохи спорожнів... відповідно 4 грн. замість 2...
і той, що слідом - 5а і теж Богдан:girl_cray: вже й "А" стали пускати маленькі??? Чи то Личаківську так "розвантажують"???
може, хто знає - поділіться інфо. хотіла спитати водія - та так повно людей, що не доб'єшся до нього.

smugastik
07.05.2012, 10:16
куди поділися великі автобуси???
вони є, на лініі щось 3-4 Богдана а все решта великі, це ви мабуть так попали.

Kerzenlicht
07.05.2012, 10:37
ви мабуть так попали.
уже двічі "так попала" - у пятницю і нині... може, то на рейсі в ту годину... ех, знов треба вчитися раніше виходити...
дякую за інфо:girl_tender:

mrochkizm
07.05.2012, 10:42
В себе під вікнами спостерігаю, що тепер стало більше великих 18-ток - частіше їх бачу.

Vittoriya
07.05.2012, 12:06
себе під вікнами спостерігаю, що тепер стало більше великих 18-ток - частіше їх бачу.
А я спостерігаю їх якраз менше.. Таке дурне наробили... Минулого разу як були в свекрухи, я зранку їхала на роботу. Вийшла на зупинку, прочекала десь 15 хвилин, сіла у 18тку. Їде вона тепер АЖ до верху на Личаківську, тобто я нею проїхала якихось 5 хвилин... Там всіх висадили і ми перейшли чекати на другу 18тку, типу більшу, дали нам оті квитки. Але що з того... Я побачила, що автобусу нема і не видно, аби десь стояв, тому я той квиток десь закинула і сіла на першу маршрутку, яка їхала до центру. Просто супер система... Нині ж я як вийшла від свекрухи, то навіть не чекала на зупинці, пішла пішки вверх до Личаківської(15-20 хвили то мені десь йти), за той час маршрутка не проїхала повз мене. На горі вже сіла в то, що їхало до центру. До одного місця то все... Причиною того стало нібито те, що мешканці Левандівки скаржились, що автобуси 18тки малі(Богдани), вирішили дати великі, але так як на Кривчиці великими погано їхати(хоча там погано лиш маленький проїзд по вул. Колумба і все), то зробили що з Кривчиць до гори їдуть 18тки Богдани, а зверху далі вже великі... Ось тільки забули спитати мешканців Кривчиць... І люди вже скандалять, роблять збори, збирають підписи... Глухо.... Шкода...

atena
07.05.2012, 12:27
Дівчата, підкажіть будь ласка, як доїхати у Сокільники (дерматовенерологічний диспансер)! Буду дуже-дуже вдячна.
Сокільниками їздить лише одна маршрутка 1004 (від пл. Петрушевича, по вул. Стрийська і в с.Сокільники)
Можна доїхати до початку Сокільник (наступна зупинка після автовокзалу) 25, 10, 40, 3а 133 або зі сторони вул. Кульпарківської маршрутками, що їдуть в Пустомити (141,119, 171а, 203), а потім пересісти, бо йти трошки далечелько 20-25 хв

Kerzenlicht
07.05.2012, 12:31
на Кривчиці великими погано їхати(хоча там погано лиш маленький проїзд по вул. Колумба
а чи не можна було оминути Колумба і виїжджати з Мікроприладу просто до Покрови (направо, а не наліво)? так, тоді оминеться вузлова зупинка вгорі Личаківської, але ж від ц.Покрови туди макс.5 хв пішки...
а великі автобуси на цьому маршруті просто необхідні, інакше це просто автобус для Кривчиць - на Личаківській на нього годі сісти

Vittoriya
07.05.2012, 12:35
а чи не можна було оминути Колумба і виїжджати з Мікроприладу просто до Покрови (направо, а не наліво)? так, тоді оминеться вузлова зупинка вгорі Личаківської, але ж від ц.Покрови туди макс.5 хв пішки...
якби це вирішували люди....

NamelessEndless
07.05.2012, 19:32
і той, що слідом - 5а і теж Богдан вже й "А" стали пускати маленькі??? Чи то Личаківську так "розвантажують"???
Швидше всього 5А пустили маленькі, на час ремонту частини личаківської/пасічної, бо великий автобус не розминеться з рештою машин на обʼїздній вуличці.

В мене інше питання, хтось бачив за останні два дні маршрутку 40 (Винники - Кінг Крос)? Таке враження, що вона кудись пропала...Раніше майже кожні 7 хвилин була. А сьогодні за 25 хвилин ні одної не бачила...

Vероніка
07.05.2012, 20:07
40 їздить, в обід досить часто бачу його.
От мій муж сьогодні вперше і думаю не в останнє "незлим, тихим словом" згадував нашу нову схему руху - їхали в центр в 12 год, вертались в 16 - простояли в пробках дуже багато часу, море машин - і на дорозі, і на бордюрах. Припаркуватись взагалі нереально, мусили це зробити за 3 квартали до потрібного місця, тому що дуже поспішали.
Звідки стільки транспорта, всі кудась спішать, всі дороги переповнені ?!

Vittoriya
07.05.2012, 21:28
5А пустили маленькі,
я нині стояла на Личаківській і не знала як доїхати мені десь до центру. Їде той 5А Богдга, на ньому пише-Винники, Личаківська-центр. Почала питати людей, а куди ж саме в центр він їде, ніхто не зна... А водій був надто зайнятий напиханням людей... Ну чому в нас все так нехлйно зроблено... Навіть вивісок нормальних нема... Про умови проїзду я взагалі мовчу.

Kerzenlicht
08.05.2012, 13:46
5А Богдга, на ньому пише-Винники, Личаківська-центр. ... а куди ж саме в центр він їде
усі "А" заїжджають в центр зі свого напрямку і їдуть по кільцю Винниченка-Підвальна-Добробут-пр.Свободи-Винниченка, виїжджаючи назад у свій напрямок. Скажімо, 5А з Личаківської по кільцю назад на Личаківську, 3А зі Стрийської по кільцю назад на Стрийську тощо

Siania
08.05.2012, 20:55
Сьогодні шукала схему оновлених маршрутів, приїжджає до нас на роботу дівчинка з Київського філіалу, навіть не знала що їй сказати, на яку маршрутку сісти з головного вокзалу. Вирішили що найкраще вирішення проблеми - трамвай.
Що ж то за мудрі мізки то все придумали? Спочатку запровадили одну схему, потім її змінили так, що маршрутів стало ще більше ніж було до змін :girl_devil: а аж потім почали облаштовувати зупинки вивісками, а вкінці, коли система працює кілька місяців, - починають розповсюджувати буклети зі схемою, і то, буклети до мене не дійшли, тільки в неті читала про таке розповсюдження :connie_pull-pigtail

---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:48 ----------

Знайшла ось таку схему https://docs.google.com/file/d/0B9U5rnzyp-JVODlhOWExOTUtMTllMS00YjU0LWE4ZWYtZjYwZDZjOGZiZWE3/edit?pli=1#
http://s48.radikal.ru/i121/1205/9b/7b067d2805fc.jpg
Тут намальовані рейси, але нема номерів маршруток, як цю схему розуміти, поясніть мені? :girl_in_dreams:

Kerzenlicht
09.05.2012, 23:07
Вирішили що найкраще вирішення проблеми - трамвай
поки ремонт повороту на вокзал, ТРАМВАЇ НЕ ХОДЯТЬ. Їздить до універу автобус 12ТР, по-моєму, це все. інакше таксі або пішки до Привокзальної.

Furore
09.05.2012, 23:11
Люди, в мене одної враження, що маршруток (зокрема 138, 84, 16) стало менше??? :girl_devil:

Raven
10.05.2012, 11:06
(зокрема 138, 84, 16
16 стало менше, бо пустили великі буси, відповідно інтревал менший. 138 як їздив, так їздить надалі.

Kerzenlicht
17.05.2012, 14:15
учора мелькнув на Личаківській 39 - зауважила лише "Новий Львів" і "Личаківська". раніше на Личаківській не бачила... кудою він ходить?
їхав явно не по схемі (яка її актуальність? тієї, що на сайті "маршрутка") - від Мечнікова вгору по Личаківській
дякую

Ука
17.05.2012, 16:12
мелькнув на Личаківській 39
Ще уточню в чоловіка, бо він часто нею їздить, але наче так:
Спускається від охматдиту на Личаківську, тоді по Франка до Стрийського базару, далі через Новий Львів на Сихів, до Іскри - Кавалерідзе - Трильовського

Kerzenlicht
17.05.2012, 16:17
на Личаківську, тоді по Франка
отут будь ласочка докладніше - кудою? і так само назад. дуже вдячна

Ука
17.05.2012, 20:01
будь ласочка докладніше - кудою? і так само назад.
розпитала чоловіка. Він ним їздить інколи з Сихова, назад ні разу не потрапляв на нього.
Отже з Сихова: Новий Львів - Франка - Зелена - Мечнікова - Личаківська - Винниківський базар - Лисенка - і далі по серпантину до охматдиту.

Sera
17.05.2012, 23:01
Дівчата,а до якої години тепер їздять маршрутки?Чим не їду-всі до 10.Таке враження,що змовилися.

Raven
18.05.2012, 11:07
Таке враження,що змовилися.
З вокзалу відправляються до пів 11, 51-а маршрутка їздить до 10. За решту не вкурсі.

Ука
21.05.2012, 17:37
а 39й, виявляється, знову змінив маршрут
Тепер він їде з Кривчиць - Личаківська - Франка - Новий Львів - Сихів. Зате машин на маршруті суттєво побільшало, принаймні за моїми спостереженнями.

Gossip
21.05.2012, 18:10
підкажіть хто знає!
як зараз їздить маршрутка № 40 (Ашан-Сихів-Батальна-Пасічна-Винники)?
мене цікавить власне чи доїжджають вони до Винник? ато з тими ремонтними роботами на перехресті Личаківська-Пасічна не знаю чи варто "пускатись в дорогу"!:girl_sad:

Ука
21.05.2012, 18:31
як зараз їздить маршрутка № 40
на eway малюють Зелена - Мечнікова - Личаківська - Винники

Gossip
21.05.2012, 19:14
прошу скинути мені ссилочку в ПП, якщо ваша ласка!
то з зеленої (від Арсену) повертає на низ? тобто на Батальн вона не доїжджає =( ох! це так круг "почота"!
а не вкурсі до котрого обіцяють той бардак?

popelushka
21.05.2012, 20:03
мене цікавить власне чи доїжджають вони до Винник
40 до Винник тепер не їздить

Kerzenlicht
22.05.2012, 11:21
обіцяють той бардак
закінчити 1го червня - до всесильного євра

Gajka
28.05.2012, 15:44
Підкажіть чим можна заїхати з Галицького перехрестя до посольства Польщі на Франка.

Natalysa
29.05.2012, 11:43
Дівчатка, підкажіть як можна добратись зі Стрийського ринку до головного корпусу унів Ів. Франка

Made in USSR
29.05.2012, 13:07
хтось в курсі, чи будуть відновлювати рух автобусу 2А, вірніше старий маршрут від площі Галицької по Городоцькій???

Urtica
29.05.2012, 14:09
Дівчатка, підкажіть як можна добратись зі Стрийського ринку до головного корпусу унів Ів. Франка

30 маршрутка - найближче.

Natalysa
29.05.2012, 16:10
Urtica (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4902), дуже дякую, але її не дочекалась-ішла пішки від Магнусу і до ц. Юра. Транспорт в нас ходить, направду, шикозно

Fiyalka
29.05.2012, 21:56
хтось в курсі, чи будуть відновлювати рух автобусу 2А, вірніше старий маршрут від площі Галицької по Городоцькій???
2а вже їздить по городоцькій я вчора їхала.

Coshitce
29.05.2012, 22:00
Підкажіть чим можна заїхати з Галицького перехрестя до посольства Польщі на Франка.
Колись найближче проходив маршрут № 45, тепер - № 54.

smugastik
31.05.2012, 12:46
Підкажіть якою маршруткою доїхати від церкви Анни до поліклініки на Виговського.

kineret
31.05.2012, 15:22
Підкажіть якою маршруткою доїхати від церкви Анни до поліклініки на Виговського.
111 точно їде, можливо ще якась, подивіться на карті.:girl_wink:

AdFeja
06.06.2012, 14:06
Можливо для когось буде корисним:
на період Євро-2012 закорочують радіальні маршрути. Так, автобуси №5, 4, 3, 47А їздять до пр.Свободи, доїжджають до перехрестя з вул. П. Беринди, П. Дорошенка, розвертаються у зворотному напрямку і далі за маршрутом.
Автобуси № 1, 6, 2 доїжджають до пл.Різні і розвертаються у зворотному напрямку.

romaschka
07.06.2012, 23:51
З тими маршрутками і тим Євро вже просто трафляє, ніхто не підкаже чому 3А змінив на період Євро кінцеву пл.Різна на площу біля пам"ятника Д.Галицькому?
Розумію, центр закрили.... але ж можна було їздити як в звичайні вихідні дні по Підвальній, чи я чогось не розумію?

Hermi
08.06.2012, 00:03
от хотіла запитати, а що трамвай 6 так і не пустять городоцькою? а то пів Львова обїжджати якщо треба з Головного вокзалу на Підзамче , якось дуже не цікаво...

Divchyna vesna
08.06.2012, 00:16
трамвай 6 так і не пустять городоцькою
Здається, що вже пустили... А ви 6-кою катаєтесь? Бо то тепер мій транспорт на роботу, правда з кінцевої (Липинського) до зупинки біля поворту на Донецьку. Може ми бачились?

Hermi
08.06.2012, 00:21
Може ми бачились?
поки 6-ка їздила по Городоцькій, їздила досить часто. А от сьогодні трішки запізнювалась на поїзд і хотіла біля костелу сісти. А люди сказали що 6-ка на Бандери повертає, а тут не їздить. Мені дуже не зручно. Памятаю як зимою на Підвальні сіла на 6-ку щоб "швидко добратись" до головного вокзалу, я тоді себе проклинала. Я пішки туди швидше заходжу:(

Furore
08.06.2012, 11:07
Так і 6А кінцеву поміняли. А 2А взагалі маршрут змінили. :girl_devil:

Made in USSR
08.06.2012, 11:24
А 2А взагалі маршрут змінили.
цікаво, чи повернуть старий...мені було зручно ним їхати....

Vероніка
08.06.2012, 11:42
Як я зрозуміла, усі ці зміни тільки на час Євро, після цього всі мають повернутись до звичних графіків.

Barnaulka
10.06.2012, 01:27
Обіцялося, що у день матчів громадський транспорт буде працювати до 2.30. Ага, відразу! Ми вийшли на зупинку на В. Великого о 23.40, почекали до 1.15 і тоді викликали таксі. Їздили тіки рогаті, автобуси, що везли вболівальників зі стадіону і купу легкових автомобілів.

Sandoryk
11.06.2012, 18:37
Через Євро у Львові не діятимуть трансферні квитки (http://www.032.ua/article/155124)
3А їздить тільки до пл.Галицької, там можна пересісти на інший автобус - ніякого розірваного маршруту немає. Можливо це просто причина щоб їх зовсім відмінили? Після Євро влада про них може забути!

Made in USSR
11.06.2012, 21:14
Дівчата, не підкажете чим можна добратись з Балатону (мазепи) до Ашану?

SuperRhino
12.06.2012, 23:53
3А їздить тільки до пл.Галицької, там можна пересісти на інший автобус - ніякого розірваного маршруту немає. Можливо це просто причина щоб їх зовсім відмінили? Після Євро влада про них може забути!

я також сьогодні так подумала коли сіла в 1а попросила білет а водій каже "зараз в нас немає трансферних білетів", я чемно забрала 2 грн. і вийшла чекати маршрутку, але поки стояла на зупигці не могла зрозуміти чому скасували трансферні білети якщо 1а сполучається і з 3а і з 4а, це мабуть таки прикриття щоб скасувати ті білети зовсім :(

allja
19.06.2012, 22:08
Дівчата, підкажіть , будь-ласка, чим можна добратись з головного вокзалу до АС2?

Irunaqwerty
20.06.2012, 17:13
Дівчатка, а є маршрутка, яка їздить до лікарні в Винниках (госпіталь інвалідів ВВ війни)? Раніше їздив № 117, а тепер? Хтось знає? дякую.

Wonder
28.06.2012, 19:43
мені сказали, що зняли 28 маршрут з Варшавської, тобто зміни рух
де то можна прочитати?
з тої Варшавської вже все забрали :(

Музик
28.06.2012, 21:47
Дівчатка, а є маршрутка, яка їздить до лікарні в Винниках (госпіталь інвалідів ВВ війни)? Раніше їздив № 117, а тепер? Хтось знає?
він і тепер їздить, але дуже-дуже рідко, ще є 36 і 5а, але там треба до госпіталю пройтися. і вони з центру їдуть

Натуля
30.06.2012, 13:02
Повернули 71 маршрутку. Тепер це 371(цифра 3 меншого розміру ніж 71, що я спочатку і не помітила її), і їде від Львівгазу,по в. Шевченка через Підвальну, Податкову, Кінг-Крос і до Сокільник.

Музик
30.06.2012, 13:31
але там треба до госпіталю пройтися
згадала собі ще, що там по Винниках можна під'їхати маршруткою 1в, якщо пройтись не виходить

---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

мені сказали, що зняли 28 маршрут з Варшавської, тобто зміни рух
де то можна прочитати?
вчора на маршрутці читала - він тепер на Городоцьку до Метро їде

Materynka
02.07.2012, 09:39
А де тепер в центрі сісти на 3а, або 4а, мені треба на Ш. Руставеллі - Ів. Франка?

Музик
02.07.2012, 09:58
на 3а, або 4а
здається вони тепер мають кінцеву біля колишньої Корони на проспекті Свободи

arina
04.07.2012, 10:45
дівчатка, підкажіть чим можна добратись в Сокільники? які маршрутки, як часто ходять (приблизно як львівські чи по графіку?). І яка вартість проїзду (може хто знає?) Дякую

Raven
04.07.2012, 11:16
підкажіть чим можна добратись в Сокільники?
1004 з Шота Руставеллі їде, дуже рідко його бачу.

Sandoryk
04.07.2012, 12:04
чим можна добратись в Сокільники?
1004 їздить що 20хв (проїзд коштує 2грн). Ще можна доїхати районними маршрутками з приміського - це залежить куди саме вам потрібно (проїзд коштує 2,25-2.5грн).

Vероніка
04.07.2012, 12:16
Повернули 71 маршрутку. Тепер це 371
Цей маршрут був для мене завжди пріорітетним, але переживаю, щоб його знов не зняли.
171а їде в Сокільники.

Перевізники виступили проти функціонування несанкціонованих маршрутів № 171а та № 371, які курсують з вул. Золотої у Львові. Нагадаємо, що після впровадження нової транспортної схеми мешканці вул. Золотої залишилися без транспортного сполучення, а їхніми скаргами просто нехтували.
Всі перевізники вирішили одностайно підписатися під листом до відповідних контролюючих органів, в якому будуть порушені такі питання: відповідність до чинного законодавства про організацію перевезень, порядок, взаємоповага, культура ведення бізнесу.

Kerzenlicht
04.07.2012, 12:32
Всі перевізники вирішили одностайно підписатися під листом до відповідних контролюючих органів, в якому будуть порушені такі питання: відповідність до чинного законодавства про організацію перевезень, порядок, взаємоповага, культура ведення бізнесу.
а про відповідну до погоди вентиляцію в автобусах там теж є???
було б добре...

Vероніка
04.07.2012, 19:50
І взагалі, про умови в автобусах, хамство водіїв і т.д.
Перевізники не бажають втрачати ані копійки прибутку, тому готові на все задля нього.

glasses
04.07.2012, 20:20
Дівчата, переїхала в ра-н Чорновола. Маю проблему з добиранням.
1)Як можна доїхати від перхрестку Чорновола-Липинського, перша зупинка після Макдональдса в сторону Топольної - до Личаківської
2)аналогічно - але на Патона.
Чи є якійсь прямі маршрути?

Wonder
04.07.2012, 21:40
171а їде в Сокільники.
а інша кінцева де? як раніше?

2)аналогічно - але на Патона.
тиждень тому був 28, їхав на Патона, а тепер відмінили, пустили на Городоцьку

Sandoryk
04.07.2012, 21:56
а інша кінцева де? як раніше?
171а - (ц.Юра - с.Басівка) їде через Сокільники, але по вул.Кульпарківській.
Повернули 71 маршрутку. Тепер це 371
Він їде в Солонку а не в Сокільники!

Wonder
04.07.2012, 22:27
171а - (ц.Юра - с.Басівка)
а писали що курсують з вул Золотої :(
Цей маршрут був для мене завжди пріорітетним, але переживаю, щоб його знов не зняли.
171а їде в Сокільники.
Цитата:
Перевізники виступили проти функціонування несанкціонованих маршрутів № 171а та № 371, які курсують з вул. Золотої у Львові. Нагадаємо, що після впровадження нової транспортної схеми мешканці вул. Золотої залишилися без транспортного сполучення, а їхніми скаргами просто нехтували.

Sandoryk
04.07.2012, 23:16
171а завжди їздив від ц.Юра
тепер є новий 371 - вул.Золота - Солонка

romaschka
10.07.2012, 14:35
Він їде в Солонку
вже не їде від п"ятниці, якщо я не помиляюсь. Незнаю чи зняли його взагалі, нічого не ясно. Казали що не було ліцензії на цей маршрут, а ще чула що буде аж з вересня, бо зараз мало людей хде і то не вигідно.
Надіюсь його відновлять, я з кінцевої під саму роботу доїжджала...

Urtica
10.07.2012, 21:51
Сподобалось мені, як "область" відбрила наше кохане "місто" :)

Міськраду Львова обурює стабільна та безперебійна робота приміських маршрутів

Чиновників Львівської міської ради обурює стабільна та безперебійна робота приміських маршрутів, значна частина яких пролягає територією міста Львова. Таких приміських маршрутів в обласній автобусній мережі існує 15, всі вони курсують до населених пунктів, розташованих в безпосередній близькості до обласного центру, в межах кільцевої дороги. Внісши хаос в роботу міських маршрутів, чиновники хочуть дестабілізувати роботу і приміського автобусного транспорту, з цією метою і скликаються різного роду прес-конференції, на яких до громади доводиться завідомо неправдива інформація щодо обов’язкового погодження маршрутів з міською радою, завдання збитків міським перевізникам та ін. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

далі (http://marshrutka.org.ua/article/889)

sherry
11.07.2012, 15:09
Дівчата підкажіть куди пожалітись? У неділю 30хв чекала біля Цуму на В.Великого на 48 - немає, поки добралась на попутніх маршрутках+тролейбус, дочекалась літака, зустрііла родичів, почекали таксі ще 1,5год майже і за цей час не бачила жодної 48 маршрутки.

Kerzenlicht
12.07.2012, 09:46
вибачайте, не маю терпіння все не можу забути:
нині вчергове їхала "рідною" 18кою... коли автобуси митимуть бодай раз на тиждень??? та й західний ляля-автобус, який сюди приїхав лялею далеко не новий, якщо його не мити, не провітрювати, стане за рік убітий, при тому, що він ще й хронічно переповнений по убітих дорогах їздить... невже це само собою не зрозуміло??? невже дилетанти-пасажири типу мене мають про це вголос говорити???
а до "порядку, взаємоповаги, культури ведення бізнесу" належить тільки ДжіПіЕс, про який оголосили, а не оголошення зупинок? не прибирання? не вентиляція???

Urtica
23.07.2012, 23:10
Дівчата, що за холєра твориться з 38 маршруткою? Раніше біля універу зупинялася, а тепер як?

Kasia
27.07.2012, 09:37
якщо їхати у КінгКрос, то де сідати на 3а. навпроти Данила Галицького, чи на Кн. Романа?

Sandoryk
27.07.2012, 10:15
якщо їхати у КінгКрос, то де сідати на 3а
навпроти Данила Галицького.

Kerzenlicht
27.07.2012, 10:27
навпроти Данила Галицького
:girl_yes2::girl_yes2:

kristas
02.08.2012, 23:13
може хто знає, підкажіть будь-ласка, які маршрутки зараз їздять по вул.Шафарика (якщо такі є).Дякую.

Іспанка
03.08.2012, 00:49
може хто знає, підкажіть будь-ласка, які маршрутки зараз їздять по вул.Шафарика (якщо такі є).Дякую.
А в гуглі вас забанили чи що? Є такий чудовий сайт http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv, вводите там початкову вулицю, кінцеву вулицю - і, о щастя!, вам видасть список маршрутів, які курсують в потрібну вам точку.

kristas
03.08.2012, 06:54
Дякую, за неперевершену пораду, але я вводила маршрути у яких впевнене, і нажаль, інформація далека від реальності, тому запитую про реальні дані.

Т@нюшк@
03.08.2012, 08:54
але я вводила маршрути у яких впевнене, і нажаль, інформація далека від реальності,
не факт, може і реальна, але не знаю з яким часовим інтервалом)))))
біля нас їздить 28, в якого кінцева була на Сихові. вже десь місяць його маршрут повінстю змінили і тепер він їздить до епіцентру.
тільки що перевірила по карті: зміни внесені.

silvia
09.08.2012, 18:37
як зараз їде 35? колись повертав біля податкової далі на В. Великого і біля ЦУМу по Сахарова вниз.......а зараз ніби не так.....хтось знає?

Urtica
09.08.2012, 21:06
Не знайшла більш відповідної теми.
15 серпня на Арені Львів матч, в честь того в нашому доблесному місті перекриють вул. Стрийську. Саме в цей час мені з моїм щастям доведеться пертися на автовокзал з валізою невгребезних розмірів.
В мене питання, може, хтось в курсі - таксі пропускатимуть? Чи ноги в руці і на автобус/пішки?

Epine
10.08.2012, 09:57
як зараз їде 35? колись повертав біля податкової далі на В. Великого і біля ЦУМу по Сахарова вниз.......а зараз ніби не так.....хтось знає?
їде по Стрийській вниз, по Шота Руставелі і до Підвальної. Хоча може знову щось змінили.)

Імель
10.08.2012, 10:11
в честь того в нашому доблесному місті перекриють вул. Стрийську
в новинах передавали, що Стрийську не перекриватимуть

погуглила, якась біліберда :8:
тут пише, що не перекриватимуть:

Вулицю Стрийську не перекриватимуть через футбольний поєдинок на «Арені Львів». Натомість автобуси ходитимуть довше. 15 серпня на новому стадіоні у Львові національні футбольні збірні України та Чехії зіграють товариський матч. (http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?novini_lvova_vid_zaxidnet_na_rad io_24&objectId=1261927)

а на решті ресурсів, пише, що перекриватимуть то з 17-00 год, то з 19-00 год.

smugastik
28.08.2012, 16:50
Підкажіть будь- ласка, дуже треба, які маршрутки йдуть в Винники ( до госпіталю). Треба добратися з Левандівки з найменшими пересадками ( старша людина на милицях) Дякую.

Miss Sixty
29.08.2012, 00:34
які маршрутки йдуть в Винники ( до госпіталю)
Маршрутка № 117 вул. Суботівська - вул. Широка - вул. Сяйво - вул. Городоцька - вул. Виговського - вул. Кульпарківська - вул. Наукова - вул. Хуторівка - пр. Червоної Калини - вул. Сихівська - вул. Зелена - вул. Вашингтона - вул. Пасічна - вул. Личаківська - вул. Тракт Глинянський - Лисиничі - Винники (госпіталь)

sofcja
30.08.2012, 09:46
Маршрутка № 117
ходить нереально паршиво, можна довго чекати і не дочекатись...
+ врахуйте що тракт зараз перекрили - почали ремонт кривчицької дороги, тому через тракт вона явно не їде, виключно через винники і то, якщо вона зараз ходить - одним словом, то сумнівно добрий варіант, може навіть і краще їхати з якоюсь пересадкою.

Miss Sixty
30.08.2012, 13:03
ходить нереально паршиво
Цілком згідна, але все ж таки ходить. Моя мама на ній часто добирається з роботи, проте вона їздить по графіку лише зранку або ввечері, вдень може взагалі не курсувати.
може навіть і краще їхати з якоюсь пересадкою
Такий варіант є лише один - маршрут № 1В, який ходить спеціально до госпіталю з центру Винник відкрито маршрут №1В, що здійснює перевезення пасажирів за схемою вул. В.Івасюка – вул. Галицька – вул. Т.Шевченка – вул. М.Ломоносова – вул. Забави – вул. І.Франка – вул. Галицька – вул. В.Івасюка

smugastik
30.08.2012, 15:24
маршрут № 1В
дуже вдячна за поради, прийшлось їхати з пересадками і до госпіталю 1В. бо 118 дочекатись дійсно не реально.

siriuska
14.09.2012, 17:58
підкажіть будь-ласка, чи реально заїхати 35 маршруткою недалеко Загсу,мається на увазі, щоб далеко не йти.Буду їхати з Липинського. Дякую.

Ука
21.09.2012, 20:15
Кажуть, знову зміни внесли.
Тут (http://news.lvivport.com/zhyttja/30393-u-lvov-znovu-pomnyali-marshrutnu-shemu.html)оновлена схема, правда, змін я наразі не можу ідентифікувати

Vероніка
21.09.2012, 20:49
Хм, я теж не побачила. Можливо, зміни незначні.
Цікаво, що вирішили з маршрутом 371, чи залишать його ?

romaschka
24.09.2012, 22:10
маршрутом 371
на скільки я зрозуміла то його зняли, сьогодні зранку прийшла на кінцеву зупинка і мало не розплакалась, мені той маршрут дуже зруний був прям від хати до роботи доїжджала, а тепер прийдеться двома їздити, і то при тому що з Солонки до Кінг Крос деякі водії інших маршрутів беруть по 3 грн, я розумію що це не великиі гроші, але прийдеться 10 грн в день на доїзд витрачати

Tamada
24.09.2012, 22:14
"Виконком погодив останні зміни в транспортну схему міста"
http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/transport/206536-vykonkom-pohodyv-ostanni-zminy-v-transportnu-skhemu-mista

Актуальна схема: http://city-adm.lviv.ua/portal/for-citizen/transport/bus-routes

Marigold
08.10.2012, 23:00
оновлена схема, правда, змін я наразі не можу ідентифікувати
відповідно до неї 7 маршрут вул. Підголоско - просп. В. Чорновола - вул. І. Гонти - вул. Підвальна - вул. І. Франка - вул. Шота Руставелі - вул. Снопківська - вул. В. Стуса - вул. С. Литвиненка - вул. Угорська - пр. Ч. Калини - вул. Драгана - вул. Скрипника - вул. Драгана - просп. Червоної Калини - вул. Коломийська - вул. Кавалерідзе - вул. Сихівська - просп. Червоної Калини - вул. Угорська - вул. Д. Карбишева - вул. В. Стуса - вул. Снопківська - вул. Шота Руставелі - вул. І. Франка - вул. Підвальна - вул. І. Гонти - пл. Різні - просп. В. Чорновола - вул. Підголоско
але я сьогодні бачила його біля себе (на Героїв УПА) і все що схопила то Кульпарківська і Червоної Калини. То в мене був глюк чи як він зараз дійсно їздить? Може хто випробував на днях і знає напевно

Музик
08.10.2012, 23:04
7 маршрут
тепер їздить майже як колишній 22

Medusa
08.10.2012, 23:37
Тільки на Сихові їде прямо на Санта-Барбару

Marigold
08.10.2012, 23:47
тобто в центр по антоновича? і через наукову?

Тільки на Сихові їде прямо на Санта-Барбару
на скрипника взагалі не заїжджає, так?

Medusa
08.10.2012, 23:51
Я сідала на Чорновола, тобто звідки він їде не знаю :), тоді до церкви Анни, вверх до Політеха, Антоновича, Кульпарківська, Наукова, Хуторівка, Ч.Калини, С.Барбара і тоді на Скрипника.
Коли сідала, була впевнена, що поїде через Новий Львів, перелякалась біля ц.Анни і всю дорогу думала, що доведеться ще пішки по Сихову пиляти. Але пощастило :)

Музик
08.10.2012, 23:51
тобто в центр по антоновича? і через наукову?
не через центр, по Городоцькій (здається так, я проспала ту частину дороги :)), далі Антоновича, Кульпарківська, Наукова, Сихів

kristas
17.10.2012, 13:54
Хто знає де тепер кінцева 111?

AdFeja
17.10.2012, 15:09
Хто знає де тепер кінцева 111
а хіба її переносили?

gnoma
17.10.2012, 16:12
Хто знає де тепер кінцева 111?
Ніби там де й була колись, пару днів тому сідала на кінцевій біля Південного як завжди.

Ука
29.10.2012, 10:43
Дитина на канікулах в бабусі і треба їздити на Цитадель.
eway показує, що з Пасічної (церква Благовіщення, Лисиницька) можна заїхати на Вітовського 24м, а назад на Пасічну з Коперніка 15м.
Але бачу, що не всі маршрути на eway відповідають дійсності. Ці два так і ходять?
Друге питання: Що з Підвальної їде на Пасічну до Лисиницької?

Mavpysuk
02.11.2012, 10:05
Дівчатка, хелп! Яка маршрутка їде з проспекту Чорновола до вулиці Садової (там де візовий центр)?

Coshitce
14.11.2012, 23:36
Дівчата, може хто знає: чи є маршрут автобуса, щоб добратися до цвинтара на Сихові?

Just me
14.11.2012, 23:50
Всі питання до http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv

Coshitce
15.11.2012, 00:34
Всі питання до
Дякую.
Може хтось таки знає реальний стан маршрутів, і допоможе?

Ука
15.11.2012, 09:09
питання до http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv
нажаль, і там інформація далеко не достовірна :(

mokhnatska lesia
11.12.2012, 13:21
підкажіть, будь - ласка, які маршрутки їздять по вул. Промисловій, треба на гуртівню іграшок поїхати, можна з центру, взагалі поїду від податкової, дякую.

algo
11.12.2012, 13:38
найкраще з центру 6 трамваєм ( зупинка на початку Хмельницького) можна доїхати до перехрестя Липинського і Промислової. звідти тре трохи пройти. Безпосередньо по Промисловій жодна маршрутка не йде.

бетменша
11.12.2012, 13:40
Чи їде щось від АС-2 (Липинського) до Кінг-Кросу?

mokhnatska lesia
11.12.2012, 13:46
з центру 6 трамваєм

а він зараз їздить?

бетменша
11.12.2012, 13:52
а він зараз їздить?
їздить, просто городоцьку обїжджає.

algo
11.12.2012, 13:54
їде щось від АС-2 (Липинського) до Кінг-Кросу
25 маршрутка.
6 точно їздить, але кажу, сідати ліпше на поч. Хмельницького. збоку від Добробуту

Sandoryk
11.12.2012, 13:58
Чи їде щось від АС-2 (Липинського) до Кінг-Кросу?
25 маршрутка, але вона дуже довго їде.

AdFeja
11.12.2012, 15:03
маршрут автобуса, щоб добратися до цвинтара на Сихові
38 маршрутка іде до лікарні, а звідти або пішки, або проїхатися тролейбусом

glasses
29.01.2013, 20:24
Прошу допомоги, як мені добратися з Чорновола (Макдональдс) на Батальну в ПБ.
Я правильно собі пригадую, що туда їде 50 маршрутка чи ні?

Lyudvig
29.01.2013, 21:21
Я правильно собі пригадую, що туда їде 50 маршрутка чи ні?
Їде, нещодавно якраз їхала від "Метро" до кільця на Чорновола.

Ydochka
31.01.2013, 14:08
Дівчата, допоможіть,будь-ласка. Мені потрібно у Львові доїхати з жд. вокзалу до вул Галицької, якою маршруткою мені їхати?

Kroshka Enot
31.01.2013, 14:22
потрібно у Львові доїхати з жд. вокзалу до вул Галицької, якою маршруткою мені їхати
програма "Львів-роутер" каже, що маршрутне таксі №29, або трамвай № 1, 9, 10 - :eek: У Львові хіба такий є?.
Стосовно 10-того трамвая не знаю, а всі інші варіанти вірні.

Імель
31.01.2013, 15:17
10
новий, Пасічна - Залізничний вокзал

сніжна
31.01.2013, 15:18
Львові хіба такий є?.
ага. правда ходить він "як ясне сонечко"- рідко. Його запустили нещодавно по маршруту "вокзал- кін. Личаківської"

Hermi
31.01.2013, 15:42
"як ясне сонечко"- рідко
кажуть інтервал 10 хв:) але мені завжди щастить на нього натрапити!

Kerzenlicht
31.01.2013, 19:58
10-ка трамвай ходить в реалі приблизно що 20 хвилин. дуже зручно потрапити з Личаківської на Бандери, про вокзал мовчу взагалі.

Галюсік
01.02.2013, 11:07
Дівчата, підкажіть, що їде від Скрині (Привокзальна) до Варшавської (до церкви Андрія)?

glasses
01.02.2013, 11:58
Дівчата, підкажіть, що їде від Скрині (Привокзальна) до Варшавської (до церкви Андрія)?
Не знаю чи саме ту дорогу уявляю. Але маршрутка 28 мала б їхати, може ще хтось підкаже, бо може я не за ту церкву думаю.

Sweet kitty
09.02.2013, 14:36
як доїхати з центру до Сільпо на вул.Червоної Калини?

Vероніка
09.02.2013, 15:06
На Сихів з центру багато чого їде - 4А, 26, 46, 53. Рекомендую 4А, він найшвидше доїзжає.

mamvasulka
18.02.2013, 22:39
Підкажіть як з вул. Антоновича добратись до медуніверситету

Імель
18.02.2013, 23:04
Підкажіть як з вул. Антоновича добратись до медуніверситету
138 довезе на Личаківську

tegusigalpa
18.02.2013, 23:10
як з вул. Антоновича добратись до медуніверситету
138 маршрутка або перейтись на трамвай 2-ку, на Коновальця.
А якщо недалеко Вам до вул.Бандери,то на 24 маршрутку

Kerzenlicht
19.02.2013, 13:31
з вул. Антоновича добратись до медуніверситету
все, що вище писали, вірно, і ще є з Бандери трамвай 10 новий (див.верх цієї сторінки).

Юкола
19.02.2013, 18:30
Дівчата, як доїхати з Сихова від Шувару до полгововго на Батальній?

Ука
19.02.2013, 18:35
з Сихова від Шувару до полгововго на Батальній?
40........................

Sweet kitty
27.02.2013, 08:58
а до Іскри чим добратися з центру або з Шота руставелі?

Colomiat
27.02.2013, 11:36
http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php в допомогу тим, хто не знає чим доїхати!

Megan
26.03.2013, 21:18
А до візового центру Польщі з центру їздять якісь маршрутки?

AdFeja
29.03.2013, 11:52
На Садову? від університету їде 33 до ринку на Маршала Рибалка, а там трохи пішки (недалеко)

Marcipanka
29.03.2013, 12:09
або тролейбусом №2 на кульпарківську до лікарні, а там перейтись до візового близько.

pravovuk
09.04.2013, 18:44
Дівчата, хто знає чим із вул.Миколайчука можна доїхати до Ювелірного заводу?

Shprotka
09.04.2013, 18:47
до Ювелірного заводу?
того що на Стрийській? Вроді туди №7 їде (перехрестя Стрийська-Наукова).

tegusigalpa
09.04.2013, 18:59
того що на Стрийській? Вроді туди №7
7 і 41. Сідати на "зайчику",виходити на перехресті Стрийська-Наукова.
Користуюсь цим сайтом для пошуку
http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv

aknytsU
09.04.2013, 21:53
Підкажіть, як добратись з Дж. Вашингтона до АС №2 чи до Галицького перехрестя? :girl_in_dreams:

tegusigalpa
09.04.2013, 21:56
як добратись
19 маршрутка
Але вона їздить рідко і дуже заповнена. Краще добиратися двома,через центр.

smugastik
19.04.2013, 14:58
Підкажіть будь-ласка, які маршрутки їздять до міського ЗАГСу, на І.Франка.

smilechyk
19.04.2013, 15:53
Підкажіть будь-ласка, які маршрутки їздять до міського ЗАГСу, на І.Франка.

27 - Медова Печера - Скнилів (проїжджає Пасічна-Батальна-Навроцького-Стрийська-Наукова....)

Іспанка
19.04.2013, 17:44
27 - Медова Печера - Скнилів (проїжджає Пасічна-Батальна-Навроцького-Стрийська-Наукова....)
То хіба вийти на горі на Панаса Мирно і трохи пройтися вперед. А взагалі біля РАЦСу має кінцеву зупинку маршрутка № 30 (сполучення Рясне -2 - вул. Івана Франка, РАЦС).
Також можна їхати 16, 13, 35 (виходити на Панаса Мирного і трішки пройтися вперед метрів 200-300).

smugastik
19.04.2013, 17:48
маршрутка № 30 то вона як з Рясне їде по Шевченка?

algo
19.04.2013, 18:05
вона як з Рясне їде по Шевченка?
ага, але нині я чекала її 40 хв і так і не дочекалась. ууу, противна)

Alicia
14.05.2013, 12:44
Дівчата, як з Шота Руставелі (зупинка біля стрийського) доїхати до шувару нижнього? Минулий раз сіла на 4А і приїхала тільки до верхнього шувару, а далі довелося пішки йти...

smilechyk
14.05.2013, 13:00
Вам хіба 2- ма маршрутами добиратися, або йти пішки, як ви вже йшли.
Якщо 2-ма, то:
3А, потім 287
або
3А, потім 11
або
3А, потім 41
або
5, потім 40
або
5, потім 23

Alicia
14.05.2013, 13:23
Вам хіба 2- ма маршрутами добиратися, або йти пішки, як ви вже йшли.
я також зараз дивлюся на карті, що є тільки такі варіанти. Значить буду з пересадками їздити. дивно, що немає прямого маршруту, і як люди з центру туди їдуть...

Ассоль
02.06.2013, 22:47
Ніяк не можу розібратись - яка маршрутка їде з центру до Ряшівської? Підкажіть, будь ласка.

Smerfetka
03.06.2013, 11:58
Від університету Франка на Ряшівську їдуть маршрутки 2а, 184 та 10 тролейбус. Поруч з університетом по Листопадового чину проїжджає 138 маршрутка, яка теж їде по Ряшівській.

Музик
10.06.2013, 13:44
підкажіть, будь ласка, як доїхати з Сихова (кінотеатр Довженка) на Левандівку (до школи №65). програмка показує 13 і 23, але там йти трошки треба (розходиться в тому, щоб було якнайближче)

smugastik
10.06.2013, 14:54
на Левандівку (до школи №65). програмка показує 13 і 2
вони зупиняються однаково, що 13, що 23. Доїхати до поліклініки, перейти дорогу і прямо до 65 школи ( метрів 200)

maty
13.06.2013, 17:22
І мені ,будь-ласка, підкажіть- до залізничного вокзалу чим краще доїхати від АС2 чи Галицького перехрестя?

BlackTee
13.06.2013, 19:34
І мені ,будь-ласка, підкажіть- до залізничного вокзалу чим краще доїхати від АС2 чи Галицького перехрестя?

від Галицького прямо на вокзал їде №31 (через Топольну)
від АС2 по Липинського їде №25, №121, але тільки до Приміського вокзалу

napoleona
14.06.2013, 09:11
а що їде із Сихова(іскра) до університету?

Urtica
14.06.2013, 10:29
а що їде із Сихова(іскра) до університету?

38 маршрутка:)

olerusya
14.06.2013, 11:13
з тою новою схемою досі не можу розібратись:girl_cray: крім того на маршрутках дуже в загальному написано куди вона їде, тому стараюсь користуватись лише трамваєм.

підкажть мені терміново таке: на площі Соборній(біля Галицького ринку), є кінцева трамваю №3, а інші трамваї, які проїжджають поруч по Франка мають там зупинку?? чи наступна зупинка аж Підвальна?

Miss Sixty
14.06.2013, 11:39
підкажть мені терміново таке: на площі Соборній(біля Галицького ринку), є кінцева трамваю №3, а інші трамваї, які проїжджають поруч по Франка мають там зупинку?? чи наступна зупинка аж Підвальна?
Ні, там лише кінцева 3. Інші або на Підвальній, або на Руській зупиняються, здається.

olegignatenko
24.06.2013, 21:08
Можливо хтось знає , як тепер здійснюватимуть рух ті маршрутки , що їхали по Городоцькій (частина від Магнусу до ц. Анни ) , потрібно добиратись на 7 ранку на роботу до Мотозаводу і мені підходить лише одна 111 маршрутка , тож цікво скільки часу тепер витрачатиму на дорогу ?

kristas
24.06.2013, 21:43
Сьогодні їхала 25, то з напрямку центру він поїхав біля краківського по шпитальній, вуличками-вуличками , на Шевченка, по Яролава Мудрго і на Городоцьку. Сьогодні в принципі то не дуже більше часу зайняло, але думаю завтра ситуація може бути гіршо, бо вулички вузькі і кожен їде як хоче, можливі затори.

natorella
24.06.2013, 21:53
їхала 25, то з напрямку центру він поїхав біля краківського по шпитальній, вуличками-вуличками , на Шевченка, по Яролава Мудрго і на Городоцьку
ооо, сьогодні тут пусто, а завтрааааааааа

halmi
25.06.2013, 00:32
Можливо хтось знає , як тепер здійснюватимуть рух ті маршрутки , що їхали по Городоцькій (частина від Магнусу до ц. Анни ) , потрібно добиратись на 7 ранку на роботу до Мотозаводу і мені підходить лише одна 111 маршрутка , тож цікво скільки часу тепер витрачатиму на дорогу ?
http://dyvys.info/suspilstvo/u-lvovi-nova-zabavka-de-znajty-svojumarshrutku-video.html

Kerzenlicht
25.06.2013, 09:52
сьогодні тут пусто

поїхав біля краківського по шпитальній, вуличками-вуличками , на Шевченка

сестра живе на Рапопорта (де пологовий) - то вже вчора нарікала, що жах від транспорту: і то називається "пусто"... то лі ше буде...((

Sweet kitty
28.06.2013, 16:07
як добратися з центру на вул.Антонича?

smilechyk
28.06.2013, 16:25
Здається 26 з підвальної

Kroshka Enot
28.06.2013, 16:38
як добратися з центру на вул.Антонича?
26 їде прямо на Антонича, а ще Львів-роутер пише, що 46 або 35, але від них потрібно перейтися, бо вони їдуть по Коломийській.

natorella
28.06.2013, 22:18
сестра живе на Рапопорта (де пологовий) - то вже вчора нарікала, що жах від транспорту: і то називається "пусто"... то лі ше буде...
так, раппопорта бідні, а в нас тупічок))) і пташок чути зранку

natorella
02.07.2013, 09:12
народ, хто їздить біля нас тими всіма зміненими маршрутками?
опитним путьом вияснила, що схема знім (http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/transport/212051-cherez-remont-dorohy-transport-kursuvatyme-zi-zminamy) діє хіба шо отам на сайті
маршрутки їздять куліша-шпитальна-раппопорта-клепарівська-обїзд ц анни-городоцька
назад - те саме тільки в другу сторону
а де зупинки мід куліша і городоцькою????

smugastik
02.07.2013, 13:58
а де зупинки мід куліша і городоцькою???? ой вони зараз їздять, як заманеться, на Рапопорта корки жахливі, а між Куліша і Городоцькою, зупиняються біля готелю Львів.

Svjatkova
24.07.2013, 09:56
Підкажіть, будь-ласка, чим добратися з Левандівки в центр, але так, щоб максимально близько вийти до пл.Міцкевича?

Ma Cherie
24.07.2013, 19:12
чим добратися з Левандівки в центр, але так, щоб максимально близько вийти до пл.Міцкевича
Маршруткою №20, треба буде вийти на Дорошенка, а звідти вже трошки пройти.

Blondo4ka
20.08.2013, 07:16
Терміново потрібно добратися з Сихова на Рясне до вул. Татарбурнарської (то недалеко від вул. Я. Мудрого).
Підкажіть, чи то реально одним транспортом.

Sankasan
20.08.2013, 08:22
Терміново потрібно добратися з Сихова на Рясне до вул. Татарбурнарської (то недалеко від вул. Я. Мудрого).
Підкажіть, чи то реально одним транспортом.
Згідно сайту маршруток Львова, який мене ніколи не підводив, то від вас йде пряма 11, зупинка десь близько Кос - Анатольського і вийти на перехресті Шевченка - Татарбунарська

Дана
20.08.2013, 10:00
Згідно сайту маршруток Львова, який мене ніколи не підводив, то від вас йде пряма 11, зупинка десь близько Кос - Анатольського і вийти на перехресті Шевченка - Татарбунарська
Цілком підтримую,11 їде з Сихова на Рясне і проїжджає повз потрібну вам вулицю , це після виїзду на Шевченка перша зупинка Я.Мудрого, друга вже ваша зупинка. Або водія попросите вам підказати де виходити.

AdFeja
20.08.2013, 10:50
пряма 11, зупинка десь близько Кос - Анатольського
11 має кінцеву зупинку біля Санта-Барбари, чи її перенесли?

HrabowaH
20.08.2013, 11:15
кінцеву зупинку біля Санта-Барбари
Таки має, але біля кіосків.

shparynka
07.09.2013, 13:13
Дівчатка, а підкажіть, до якої години їздять маршрутки по Львову? Бо хто пише, до 10, хто до 12. а точніше? Зокрема, 36 маршрут.

konfety
14.09.2013, 16:59
мене цікавить з якої години ранку починають курсувати марштрутки, зокрема цікавлять ті, якими можна добратися з Санта-Барбари на Левандівку..
я так розумію що здається 11? а як нарахунок 23?? ..а також може хто знає, що іде на Левандівку з Іскри ?
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ПІДКАЗКУ

smugastik
14.09.2013, 17:13
на Левандівку з Іскри ?
23 йде точно, ще 13 але не знаю чи йде він від Іскри а от з якої години, то пів восьма- 7 зранку, то точно ходять. ( я так розумію Вам в будній день)

konfety
14.09.2013, 17:24
..та, мені на навчання треба на 8 ранку, от я собі і думаю, що мені не раніше 06:30 вже треба стояти на зупинці..:girl_sad:

Рибка
14.09.2013, 21:46
13 та 11 їдуть з Санти-Барбари. Але 13 їде на кінцеву Левандівки, а 11 - проїжджає Керамічний, і не повертає на Широку, а на міст і по Шевченка на Рясне.
То залежить, куда вам на Левандівку треба.
Найкраще їздить 23, і раніше, і частіше. Але то треба йти на Іскру.
+13 - то тааакий екскурсійний маршрут, що я б не радила...

olerusya
14.09.2013, 21:55
ще мені скажіть хтось як 53 їздить, по Липинського в обидві сторони чи як?

Blondo4ka
17.09.2013, 18:49
Чим можна добратися до аграрного університету в Дублянах з Сихова, або з центру. Або хоч звідкись, і як довго їхати?

Made in USSR
17.09.2013, 23:06
а мені би хтось підказав як доїхати з Личаківської (лікарня медінституту) до Промислової.

Kerzenlicht
17.09.2013, 23:26
як доїхати з Личаківської (лікарня медінституту) до Промислової
думаю, що 39, але перевірте по сайту з маршрутами (вона йде десь в той кєрунок). 50 йде з Личаківської по 700річчя. Смію припустити, що з Личаківської туди більше ніц не ходить.

Made in USSR
17.09.2013, 23:35
карта видає 19, але також написано "не ходить?". шкода((((

Raven
18.09.2013, 10:00
Чим можна добратися до аграрного університету в Дублянах з Сихова, або з центру. Або хоч звідкись, і як довго їхати
111 їде через центр за оперним по Чорновола.

Mavpysuk
18.09.2013, 11:35
Дівчата, а якась маршрутка по Курмановича їде???

solomka
25.09.2013, 13:02
Як добратись зі Сихова (Сільпо) до 8-мої лікарні (Навроцького), окрім як пішки?