КПК

Показати повну версію : Крим від А до Я

Сторінки : [1] 2 3

zetta
18.01.2012, 08:20
В нас є Басурманська неволя, Болгарія та інші курорти, а от про Крим окремої темки нема. А скоро вже будемо чекати весну а за нею і літо)
Отже Крим.......... пляжі, санаторії, поради, екскурсії та ін.

sani
18.01.2012, 09:20
поради
Клімат і природа супер, особливо я в захваті від побережжя від Ялти до Форосу.
Жити в Ялті, а їздити купатись, наприклад, в Кацивелі якось так :) бо купатись в Ялті нема де, всюди бридко, хіба в Нижній Ореанді, але якщо у вас мандата вр нема то вас туди не пустять :)

тут плюси закінчуються :(

далі одні мінуси...
Сервіс - це слово не знайоме місцевим аборигенам, їм тільки знайомо слово гроші, а сервісу як такого там нема, взагалі і ніде!

На Ай-Петрі років 10 тому було чудово, тепер же жах, ці ленточки у формі гандончиків висять на кожному дереві, "обезьянки" і "орли" так і хочуть з тобою сфотографуватись, ригаловки по всій Ай-Петрі, короче татари засрали Ай-Петрі з ніг до голови!

І всюди "парковщики" всюди дай гроші, але ніде ні знаків про стоянку, ні розміток, ні самої стоянки нема! Зато є гордий абореген-парковщик, який буде тебе страшити місцевим дупутатом і вимагати гроші за парковку (на обочині траси, під скалою...)

Проживання - не вірте слову ЄВРОРЕМОНТ - це в кращому випадку санітарний ремонт часів СССР, без світла в під"їзді, зі старими розсипаючимися меблями за дуже великі гроші.

А для чого щось міняти як люди і так їдуть, і платять :)

kati
18.01.2012, 09:47
На форумі вже багато дівчат писали про свій вдалий відпочинок у Криму(минуло та цього року)...Хто шукає той знаходить хороші приватні пансіонати, і з умовами і з сервісом( зараз пригадується мені Богданкин відпочинок)...але ці умови вже і коштують відповідно тому і думаєш чи вартий той крим тих грошей

А природа таки Криму безподобна.

Yoda
18.01.2012, 10:44
той знаходить хороші приватні пансіонати, і з умовами і з сервісом
Там проблематичніше з пляжами...місця немає і брудні :(. Якщо пансіонат має власний закритий пляж то ціни там зашкалюють.То з власного досвіду і досвіду знайомих. Останній раз правда ми були 4 роки тому за Судаком. Жили в пансіонаті у татарина. Умови були гарні як на Крим. Єдине харчування. що входило в ціну номера, не дуже. Багато каш і мало мяса, а для мого чоловіка немає мяса - немає що їсти. Той татарин викладач історії в Сімферополі в якомусь ВУЗі, то його екскурсії були дуже цікаві!
На пляж ми їздили в Сонячну Долину. Там не було так багато людей як в Судаку і на тому мисі, за Судаком, де ми жили.

grape
18.01.2012, 11:08
Були ми минулого року в Криму на Тарханкуті. Природа - краса неймовірна, море, скелі, великий піщаний пляж і дуже чиста вода!!!! Якщо чесно, то наслухавшись страшних історій про Крим ми дуже довго відкладали поїздку туди, але результатом були приємно здивовані. Тарханкут - це найзахідніша точка Криму, подалі від всіх туристичних цікавинок ЮБК. Маленьке селище Оленівка, великий безкоштовий піщаний пляж(порівняно чистий), чиста вода в морі, невеличкий базарчик, магазини, маленькі кафешки, оце й все що там є. Для тихого сімейного відпочинку - це те що треба. Якщо є бажання то можна проїхатися(хвилин 20 машиною) до скель Атлеш - дуже красиві краєвиди, чистенька вода, можливість поплавати з аквалангом. Жили ми в Оленівці у жіночки, яка на своєму подвір"ї має кілька будиночків, які здає в оренду. Не супер-пупер умови, але кухня, туалет, душ нормальний у нас був, а платили ми за це 130грн/день(для сім"ї з 2 дітками нам було зручно). Думаю не так і погано. Однозначно хотіла б поїхати туди ще раз. :)

olja_zaj
18.01.2012, 11:21
ли ми минулого року в Криму на Тарханкуті
І я закохалась в Тарханкут.Але хто шо шукає.Ми хотіли мало народу, чистої води, ніяких інфраструктур, те і знайшли.Були в селі маленькому, там всього 3 вулички і 2 магазинчика, до моря від пансіонату 2 км, їздили на машині (5 хв до моря на машині), бо нереально ходити пішки по степу в спеку, їздили (хвилин 15 на машині), до коси Беляус, там взагалі казка, єдиний мінус, там практично всі з палатками, тому ..вогнища біля моря, купи сміття і т.д.
Загалом були дуже задоволені, за такі гроші, відпочити в Криму, саме те, за більші гроші і кращі умови краще таки закордон їхати.

zetta
18.01.2012, 11:54
дякую )
мене цікавить Крим бо чол хоче саме туди... хочеться :
-для дітей , для мацьопств (пісок, пляж і куди піти)
-зручність інфраструктури бо будем без машини
- гарний краєвид
-житло
-екскурсії
- шо там по винам??
ну то основне )

kati
18.01.2012, 11:57
для мацьопств (пісок, пляж і куди піти)
пісок це тільки західне узбережжя...
але
гарний краєвид
ви там не побачите. За природою і краєвидами тільки ЮБК, а там галька, крупна...

kristina
18.01.2012, 12:02
проблематичніше з пляжами...місця немає і брудні
нагадалось передача ревізор. Ходила Фреймут тими пляжами і казала :тут як на Личаківському цвинатрі -дорого і нема де лягти:)

zetta
18.01.2012, 12:02
а там галька, крупна...
мда... колюча? бо в Хорватії та Іспанії треба було на ноги такі резинові плавальні капці вдягати... дітям важко на гальці ?

panikvarts
18.01.2012, 12:24
Позаминулого літа ми з чоловіком їздили в Крим машиною, ночували в палатках. Побували де тільки можна було: почали із західного узбережжя, а закінчили Керчю. Можливо, Крим не для елітного відпочинку, але ми собі ставили за мету побувати всюди і подивитись на красу кримського узбережжя, степу, гір, бо там таки ГАРНО. Я обожнюю гори з морем. Закохалася у Форос, Гурзуф, Судак вже вкотре вражає. Відкрили для себе схід Криму. Росія в Україні. Але Керч дуже чисте місто, принаймні так виглядало, якесь затишне, автономне.
А ще були на Арбатській стрілі - неоднозначні враження. Там пусто, велкикий довгий пляж (нагадало американські пляжі), брудне Азовське море, хвилі, птахи на узбережжі (живі, мертві). Якось моторошно було там ночувати, але діватись було ніде.
http://s012.radikal.ru/i320/1201/6f/c0093ca1d835.jpg (http://www.radikal.ru)
А ще цікави місцем виявилось м. Щолкіне, поряд з м. Казантип. Спокійне містечко, море тепле, не глибоке. Для відпочинку з дітьми якраз.
http://s002.radikal.ru/i198/1201/42/90789a3fa2c1.jpg (http://www.radikal.ru)
Можливо, якщо оцінювати Крим крізь призму відчуттів одного містечка, в якому відпочивали, то враження будуть однобокі, крайні. Маю щастя, що побували в Криму у всіх "курортних точках" і сказати правду, поїхала б туди ще не раз.

---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:15 ----------

для дітей , для мацьопств (пісок, пляж і куди піти)
-зручність інфраструктури бо будем без машини
Можна у Євпаторію. Там пісок.
гарний краєвид
Тут до гір тоді треба спускатись - на південь узбережжя. Там стільки всього цікавого і гарного.

шо там по винам
Вина "домашні/заводські" продають всюди. Але дивно було: купували ми вино в звичайних продавців типу на розлив, то було набагато смачніше, ніж на винному заводі, відчувалось виноградом.
житло
Всюди ціни різні, але чим південніше - тим дорожче, здебільшого.

status quo
18.01.2012, 12:31
Песчаные пляжи в Новофедоровке , в г.Саки (это всё не далеко от Евпатории), кстати там же есть и лечебные грязи. Близко и до Евпатории, Севастополя, Симферополя.
Песчаные пляжи в Феодосии (но мне там не нравиться - грязновато).
В Бахчисарайском районе ( Песчаное, Кача, Угловое, Береговое). И природа тоже очень красивая.
Но и само собой город Керчь и Ленинский район. Это Героевка (там этой осенью даже шейх отдыхал))) - Чёрное море , Курортное ( грязно) - хоть и расположено удачно, есть озёра с лечебной грязью и древние вулканы с голубой глиной , Нижне-Заморское - вот где раздолье для курортников, много пансионатов, тёплое Азовской море , песчаные пляжи , родники с чистой водой - но...далеко от города.
Щёлкино (то есть Казантип).

сніжна
18.01.2012, 16:16
Хто шукає той знаходить хороші приватні пансіонати, і з умовами і з сервісом( зараз пригадується мені Богданкин відпочинок)...але ці умови вже і коштують відповідно тому і думаєш чи вартий той крим тих грошей
ми "пошановувачі" Криму ( вірніше, ПБК) вже 12 років. Знаємо вже кожен камінчик від Західного до Східного узбережжя.І хто шукає, той справді знаходить. І пристойні умови, і хороші пляжі, і по ціні- абсолютно доступно.Ми з чоловіком багато де відпочивали. Але хіба Хорватія для нас може "перевершити" Крим. Але тут і ціна набагато вийде дорожча. А от Туреччина, Єгипет і т.п. більше одного разу не приваблює.
-для дітей , для мацьопств (пісок, пляж і куди піти
піщані пляжі та ракушечник- це Євпаторія- Ніколаєвка. Краєвиди, звичайно зовсім не ті, що на ПБК- степова зона. Є частково ракушечник у Новому Світі- тут надзвичайні пейзажі, але з маленькими дітьми тут відпочивати важкувато.

зручність інфраструктури бо будем без машини
базари-магазини є усюди. Але якщо вас цікавить зручний маршрут до визначних місць чи кафешки-ресторанчики, тоді вам треба обирати ПБК і мандрувати маршрутками. Причому, для активного відпочинку вам не підійдуть маленькі тупікові містечка, на кшалт Кастрополя чи Паркового- з них важко вибратися у "цивілізацію", зате тут є величезний плюс для відпочинку з дітьми- менша кількість людей, широка(відносно) пляжна лінія, чудові краєвиди, цілющий клімат ПБК
гарний краєвид
однозначно лінія від Гурзуфу до Форосу
житло
"до кольору до вибору" прямо на місці можна знайти ( ми на пошуки ще жодного разу витрачали не більше години і знаходили завжди євроумови за доступні кошти. По інтернету і т.п не шукали, бо зазвичай дешевше знайти на місці і не "кота в мішку".Але кілька варіантів подивитися доведеться.Тому одного з батьків треба залишати з дітками на валізах, а інший мусить підібрати пристойний варіант

екскурсії
є організовані- пропозицій безліч. Але куди дешевше і цікавіше- самим розробити маршрут і обдивитися усі цікаві для вас куточки Криму у зручний час .
там по винам
основне не купувати на вулиці, т.зв. "домашні", які роблять невідомо з чого. А так- є "масандрівські" вина на розлив із спец. бочечок у магазинах або пляшкові тієї ж "масандри" чи "магарачу". Ціни на пляшкові вина- такі ж, як у нас.

Finya
18.01.2012, 17:07
є "масандрівські" вина на розлив із спец. бочечок у магазинах або пляшкові тієї ж "масандри" чи "магарачу".
Останній раз в Криму пили тільки такі вина. І почалося щось) Закінчилося тим, що я запідозрила в себе рак і їхала з племінницею до єдиного "навсюодессу" - а саме, Алушту і р-н - дерматолога. Ноги почорніли і вкрилися, ніби, як лускою(( Потім згадала, що попереднього року теж було щось подібне, але набагато в меншій мірі, бо була недовго і вина майже не пила)

sani
18.01.2012, 17:48
магазинні кримськи віна мені взагалі не подобались,
а базарні :)... а один раз зайшов купити цибулі і моркви на базар, так напригощали... і кажу їм що моя задача цибуля і морква, решта мої вже купили, і вино 100% купляти не буду, а вони всерівно наливають - "попробуй, завтра прийдеш!" :) так напробувався того вина, з трудом знайшов де жили, дуже класне було! :)

status quo
18.01.2012, 18:33
Я не рискую покупать вино на разлив, а пробовать тем более. Точно так же - как и покупать на вокзале красную и чёрную икру в банках))))

Fermyna
02.02.2012, 03:04
Тоже не считаю правильным покупать продукты на рынках и с рук, мало ли.

По сабжу - Крым обожаю, это моя слабость!!! Стараюсь ездить туда в бархатный сезон или в мае, когда пляжи не так забиты. Заранее бронирую жилье, так гораздо дешевле, чем на месте искать. Нравится заказывать через интернет - . Программу планирую в зависимости от настроения и бюджета, пару экскурсий обязательно стараюсь включить, остальное - исключительно на свой вкус. Всегда возвращаюсь полная сил и эмоций!!!

atma
06.02.2012, 00:02
Маю одну пораду для кожного хто приїде дикарьом в Крим.
Саме головне небути ЛОХОМ, бо лоха бачуть з далека, тоді втулять домашне вино (яке ви купувати незбираетесь) поселять в сарай з евро ремонтом по ціні 5-ти зіркового готелю, візьмуть за парковку якщо ви навіть без машини. Нічого цього нестанеться якщо ви не ЛОХ.

sani
06.02.2012, 07:13
Саме головне небути ЛОХОМ, бо лоха бачуть з далека
мда... як все печально у Вас там... :(
нажаль весь бізнес в Криму побудований на розводі лохів, навіть якщо ти не лох, то треба ним прикинутись, щоб скористатись тими чи іншими послугами :(

Але я коли їду відпочивати, я хочу ВІДПОЧИВАТИ, а не воювати з аборигенами!

Нічого цього нестанеться якщо ви не ЛОХ.
і поїдете відпочивати в Європу ;)

Ljus6ka
06.02.2012, 18:02
Допис від zetta
мда... колюча? бо в Хорватії та Іспанії треба було на ноги такі резинові плавальні капці вдягати... дітям важко на гальці ?
Я б не сказала, що вона колюча, але все рівно якось незручно, для води я б радила мати такі резинові капці,бо у воді навіть місцями боляче було наступати на ті каменюки. Я вперше минулого літа відпочивала в місцевості з галькою, дуже незручно лежати, а ще дуже порохи ніби ти посеред дороги ліг. Дитина як сідала на камінці то трусики, чи шорти треба було добре терти аби відіпрати.

Despina
25.04.2012, 12:08
2 попередні роки відпочивала в Криму. В 2010 - це був Партеніт, в 2011 - передмістя Севастополя. Цього року збирались в червні поїхати в Болгарію, але змінились обставини і... знову поїдем в Крим :-). Попередньо придивляюсь до Орджонікідзе. По-перше, район Криму, в якому ми ще не були, по-друге - дуже вже цікава в Орджо географія)))

Отже, Партеніт 2010 рік. Відпочивали на початку серпня, я з чоловіком і Тоня, 2 рочки. Жили в міні-готелі "Євгенія".
Жара в цей період літа просто невиносима, температура води була майже +30.
На пляж ми ходили в санаторій "Партеніт", перепустка на одну людину, один день - 20 грн. Санаторій "Партеніт" також має територію, здається 4 гектари - від центру Партеніта до підніжжя гори Аю-даг. Парк фантастичний, дуже охайний і доглянутий, гуляти там можна цілими днями.
http://s019.radikal.ru/i601/1204/fa/c8cc57272da0.jpg http://s018.radikal.ru/i521/1204/b9/45bd3ef14ecf.jpg

Територія пляжу санаторію "Партеніт" пролягає від Аю-дага (Великого ведмедя) до маленької кам'яної гірки, маленького Ведмедика. З другої сторони ведмедика є малесенька частинка, виділена під громадський, безкоштовний пляж. Взагалі, якщо їдете в Партеніт, треба передбачити собі гроші на платний пляж, він великий, прибраний, там є де лягти; про громадський багато говорити не буду, бо просто нема слів:) Пляж гальковий, вхід в море - дуже дрібненька галька.
http://s019.radikal.ru/i617/1204/9a/e2e9ae22300a.jpg http://s019.radikal.ru/i626/1204/93/6a07ecf63a8d.jpg

Харчувались ми у власників готельчика, досить смачно і в порівнянні з цінами в партенітських кафе - недорого. В середньому, якщо брати 3 рази на день - 150 грн. з людини. Недалеко від готелю був базар і супермаркет, купували там фрукти. Ціни - як у Львові.
З екскурсій - були у Воронцовському палаці в Алупці. З Партеніту пливли туди на кораблі (рейсовому), назад вертались маршруткою з пересадкою в Ялті. До Ялти від Партеніту - 15 хв. їзди автобусом, автобуси їздять часто. Ми їздили в зоопарк і гуляти на набережну. Ще ходили пішки в село Утьос, там є замок княгині Гагаріної, були також в дельфінаріїв санаторії "Партеніт".
Що ще дуже хотілось, але не вийшло через те, що Тоня була ще маленька - піднятись на Аю-даг. Кажуть, краєвиди - неймовірні.

Севастополь 2011. Точніше, Любимівка - передмістя Севастополя.
Період - кінець серпня, початок вересня. З 10 днів 2-3 були вітряні, решта - суперова погода - вдень +25-26, ввечері +20. Температура води - +23-24.
Цей район Криму має свою особливість - Севастополь, включно з передмістям, до 93-го року був закритим воєнним містом, а отже тут нема такого, як в курортних зонах закритого базами узбережжя. Берегова лінія широка, безкоштовна і ще поки в міру забудована.
Ми відпочивали в комплексі "Любомор'є", це один з найбільших комплексів в Любимівці, також має свою особливість. Інвестор, що його будував залучав до будівництва приватних осіб, що викуповували в ньому свої номери. Відповідно, зараз є адміністрація, що здає номери за дорогими цінами і так звані "приватники", ціни на оренду в яких є дешевші. Приватники вивішують на вікнах номерів свої моб. телефони. Кому цікаво, маю купу нафотографованих номерів.
Комплекс знаходиться на першій береговій лінії, пляж - пісок з галькою, вхід в море - галька, але не крупна, з дитиною було комфортно. Море - чистесеньке.
http://s019.radikal.ru/i605/1204/92/0c888790f492.jpg http://s019.radikal.ru/i608/1204/ea/d601ee36bf2f.jpg

Харчувались ми в Їдальні на території комплексу. Ціи прийнятні, досить велика різноманітність і смачно. Єдине але - ми були в вересні, кажуть - в липні-серпні там великі черги. Кому цікаво - маю сфотографоване меню з цінами. На базар їздили на ст. "Сєвєрная", базар досить великий, ціни - як у Львові.

На екскурсії їздили в Херсонес, гуляли по Севастополю. Взагалі, Севастополь - унікальне місто. Жодна набережна в Криму не зрівняється з севастопольською. Краса :girl_tender: Місто, напевно, лідер в Україні по кількості прапорів на будинках, театри, музеї, будинки культури, спортзали і , звичайно, кораблі. Прапори - український або російський показують, яка країна в середині споруди. Чорноморського флоту, загалом дуже-дуже багато - набагато більше, ніж українського. Ось так.
В Севастополі ми були в парку і в музеї "Панорама Севастополя", в заповіднику "Херсонес таврійський", на Малаховому кургані.
http://s019.radikal.ru/i634/1204/01/84f1dc4dd628.jpg http://s017.radikal.ru/i423/1204/23/19e7d968a696.jpg

Також, ми їздили в Балаклаву, були на заводі підводних човнів. Унікальний, зараз недіючий завод, повністю видовблений в скалі. Ще в Балаклаві разом з ще одною сім'єю ми орендували кораблик і попливли в сторону "Загубленого світу", попри безчисленні балаклавські бухточки. Ми купались в відкритому морі і до нашого корабля підпливав дельфін, якого діти годували з рук. Ооо, то, напевно найкращий спогад про море, всім дуже рекомендую. Взагалі, в Балаклаві дуже багато корабликів і яхт, які можна взяти в оренду - питайте у всіх, торгуйтесь, крутіть носом, в кінці вийдете на суму - в 2 рази нижчу, ніж вам казали спочатку:) майже 3 години нам вийшло десь по 200 грн. на сім'ю.
http://s019.radikal.ru/i622/1204/9f/f593d759d2cd.jpg http://s019.radikal.ru/i637/1204/78/7b2c01b5039e.jpg http://s019.radikal.ru/i636/1204/14/d4dc7c45b26a.jpg

Ще, в один з вітряних днів, ми їздили в Бахчисарай, були в Чуфут-Кале. Враження - нічого особливого.
Загалом, Севастополь дуже сподобався. Обов'язково туди поїдем ще.

Lesya Vihot
25.04.2012, 12:22
Жили в міні-готелі "Євгенія".

можете дати координати цього готелю ?

Despina
25.04.2012, 19:47
Пишу в приват.

нталька
30.04.2012, 21:46
Дарія, а з Любимівки легко виїхати на екскурсії, як там транспорт ходить? І скільки часу до Севастополя їхати?
Поділіться ще, будь ласка, телефонами приватників.

Alexx
01.05.2012, 00:20
Партеніт 2010 рік
Ми відпочивали в Партенінті в 2011 у вересні. Нам не сподобалось.
Винаймали собі 2-х кімнатну квартиру, харчувались самі (планували в кафешках або в санаторії, але дуже не смачно готували, а ціни просто ульот), тай ще в нас почався відпочинок з отруєння малого (перші три дні провела з ним в лікарні Не дай, Боже, комусь попадати в лікарню, а в Криму то взагалі "жесть повна"... Я ще такого скотського відношення до себе ніде не відчувала, та ще й в такій стресовій ситуації) , то ми вже не хотіли наражатись на небезпеку і харчувались самі. Досить смачна кисломолочна продукція, їхня місцева. Ціни на фрукти дорогі і кожен день збільшувалась ціна. Правда і фрукти на порядок смачніші ніж у Львові ))), але у вересні за яблука 25грн за кг, як на мене то трохи забагато. Інжир від 40 до 70грн/кг. Ну і так далі. Але купували, бо направду смачні були, виноград, то взагалі просто неперевершений, як приїхали, навіть не могла їсти той, що в нас продають ))).
На рахунок пляжів, то дуже скрутно. Пляжі тільки від санаторіїв. Ми ходили в санаторій "Крим" та "Айвазовське" ми жили якраз між тими санаторіями, до кожного 20-30хв ходьби дорослій людині.
В "Крим" перепустка до 20.00год - 20грн (але можна було за 10грн з охороною домовитись, правда не кожен день) Пляжі там пісчано-гальочні і дуже-дуже людні, захід в море кам"янистий, такі велечезні каменюки лежать, тяжко заходити бо вони віс мохом поросли і слизькі дуже. Умови спартанскі. Є платні лежаки і парасолі по 10грн (за лежак і парасолю плата окрема). Лежаки пластикові, ремонтовані переремонтовані, скручені металевими болтами ))). Територія величезна, є парки, стадіони і купа кафешок, дельфінарій, кінотеатр, багато корпусів самого санаторія. Але все якесь таке "севдепівське".... хамлять на кожному кроці.... кругом потрібно якісь "блати" )))). Це власник квартири яку ми винаймали дав нам скерування до одної пані, яка мала нам "по блату" зробити вхід в санаторій по 10грн/день. Перших три дні я з малим була в лікарні то нам не до того було, а потім чоловік подзвонив до тої пані.... вона сказала, що сьогодні нема як, на наступний день сказала що треба копії документів зробити.... пішли робити копії, зробили, та пані вже трубку не бере. Ще день пройшов. Потім не її зміна була, а потім вона сказала, що їй далеко йти, щоб чоловік приніс їй документи в санаторій. Чоловік так псіханув, що послав її прямим текстом. Бо ми вже тиждень ходили на пляж по 10-20 грн коли як випадало і що ще тиждень так походимо, якщо вона не хоче свою "д...у" підняти і взяти з нас гроші )))). Так само треба було "блат", щоб харчуватися в санаторії )))) сміх та й годі. Один день походили і передумали туди ходити. Треба було тихенько кликати офіціантку, казати що ми від того то і того ))) платити їй гроші (порівняно з кафе дешево, але не дуже смачно і малі порції) і тихенько то все жувати і не привертати увагу (це говорилось про те що ми прийшли з малим, а він побігав/полазив собі біля столу). Отже варили самі і їли що хотіли. Я правда не була від цього дуже щаслива, але принаймені хоч точно знала що їмо ))).
Щодо "Айвазовського" це приватний санаторій пана Ахметова. Там святкують сої забави різні зірки шоу- бізу і можновладці (на такі періоди його територію закривають) не знаю чи виселяють всіх бідолах з санаторія, чи просто наказують сидіти "по норах" )))). Одним словом круть страшна. Вхід на територію 75грн з людини до 18.00. Є де погуляти і що подивитись, щоб мене сильно щось вразило, то не скажу. На пальми, фонтани не кидались на гранатові і оливкові "рощі" також (хоч переважно всі кидались )))) і на "золотих" коней також )))) ). Територія гарна, впорядкована, чистенька. Пляжі є платні і є безплатні. Платні то ще 35 грн тре докинути і тобі дадуть шезлонг і парасолю. Ми ходили на безплатні. Маленькі пляжики, але і людей не багато. Переважно "Москва". З дитиною там краще ніж в "Криму", бо музика не волає на повну катушку і не ходять по пляжу з "пахлавами"/горіхами/кукрузами і смердючою рибою. І заходити в море простіше. Кругом мілка і не дуже мілка галька. Як на мене то пляжик не поганий. Кожен день в таку круть ходити нам було трохи задорого, та ще й не кожен день пускали. З нами відпочивали наші знайомі, то вони вирішили ходити туди, бо там краще ніж в "Криму" )))). Їх було 4 дорослих і 2 дітей (сума така не маленька назбирувалась- це одна сім"я з батьками), так от один раз їх просто звідти кишнули, як приблуд )))) Сказали іти через якийсь там "чорний" вхід який був через метрів так 200 )))). Мотивували тим що вони ходять просто на пляж )))), а не на екскурсії- бари- ресторани )))). І уявіть собі, вони на наступний день знову туди пішли )))) і їх знову погнали через "чорний" вхід )))). Не знаю, може я настільки амбітна чи що, але я якби платила не такі вже й маленькі гроші, а мене отак, як пса гнали на чорний вхід (де до речі, смітники розташовані), то я б здала квитки, ще й поскаржилась і точно не пішла б туди на наступний день. Ми туди пару раз пішли, все було без пригод. Позитив там в тому, що тихо, свіже повітря, море, парк, лавочки, мало народу.... це все що було потрібно для того щоб наша малявка солодко собі спала, а ми тихесенько сиділи і балділи )))).
Відпочинок в Партеніті це відпочинок в місті (я кажу не про санаторійний варіант). Мені не сподобалось. Більше туди не поїду і нікому не пораджу. На рахунок погоди, то весь час була гарна погода, а як нам залишалось 2 дні відпочивати (десь середина вересня) почало дощити, ми вчасно поїхали ))), залишились би ще на пару днів - сиділи б в хаті.
На екскурсії не їздили, поїхали тільки один раз в Ялту (в мене був ДН) то гарно там погуляли і вернулись назад. А так весь час проводили на пляжі і в парку.
Для нас це був екскурс в "севдепію" за якою я ні грама не скучила, бо і "ми" ще сильно в Європу не вибились ))))). Поїхали в Крим, бо чоловік сильно боявся їхати за кордон з річною дитиною )))) "наїлись" того Криму на все життя )))

---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:50 ----------

дітям важко на гальці ?
Мому малявчику (рік і 2місяці) було важкувато, але ходив босенький. Важкувато було бо тільки почав ходити ))) по рівному вже гарно топав, а по камінцях старався не падати )))

Despina
01.05.2012, 17:54
Любимівки легко виїхати на екскурсії, як там транспорт ходить? І скільки часу до Севастополя їхати?

На екскурсії виїхати дуже легко.
Варіант І: купити екскурсію можна на кожному кроці - на рецепції пансіонату, на пляжі, в деяких кафешках, де є спецільні щити із зображенням екскурсій.
Варіант ІІ: їздити самим. З Любимівки до Севастополя їздять маршрутки (5 хвилин їзди). Маршрутки їздять часто, бувають 2-ох типів - за 2 грн. типу "Богдан", де можна сидіти і стояти; за 3,5 типу Мерседес Спрінтер, де тільки сидячі місця.
Маршрутка доїжджає до станції "Сєвєрная", звідки відправляються автобуси у всі кінці Криму, а також рейсовий катер в центр Севастополя.

Ми їздили всюди самі. Завжди так робимо.
По-перше, куплені екскурсії - часто з набридливими екскурсоводами, які діють на нерви своїми рідко правдивими історіями і крикливими голосами.
По-друге, це цікавіше - самому купити карту і розбиратись в ній. Зупинятись і роздивлятись те, що тобі хочеться, а не ходити стадом в тому темпі, який вигідний екскурсоводу.
По-третє, це банально дешевше.

Не дай, Боже, комусь попадати в лікарню, а в Криму то взагалі "жесть повна"
Я була в Партеніті в поліклініці. Пішла в шторм купатись і сильною хвилею мені глибоко в вухо "набило" маленьких камінчиків. Пішла в поліклініку до ЛОРа, за огляд, витягнення камінців і промивку вуха хотіла дати йому гроші, то він не взяв і сказав, що в них не прийнято. Побажав гврного відпочинку.

на такі періоди його територію закривають) не знаю чи виселяють всіх бідолах з санаторія

коли ми були, там святкував свій день народження Кучма. Нікого з "Айвазовського" не виселяли, 9 серпня був дорогезний і гарний салют:)))

Для нас це був екскурс в "севдепію" за якою я ні грама не скучила, бо і "ми" ще сильно в Європу не вибились

загалом, я не захищаю Крим. Там є купа мінусів і дір в сервісі, які невідомо, чи колись вдасться залатати. Але Крим - це люди, а вони, як відомо - дуже різні. Де-де, а от в Севастополі зовсім не чекала, що продавець найближчого до нас магазину, в який ми ходили кожен день, буде дуже радий, що ми говорим по-українськи і через це буде нас обслуговувати особливо тепло.
З другої сторони, був в Партеніті випадок, коли чоловікові продавщиця в магазині на прохання дати морозиво, відповіла "Я нє панімаю". Чоловік їй сказав "ну то я йду в інший магазин", на що вона зразу сказала "яке-яке марозіво?":)

На екскурсії не їздили, поїхали тільки один раз в Ялту (в мене був ДН) то гарно там погуляли і вернулись назад. А так весь час проводили на пляжі і в парку.
Для нас це був екскурс в "севдепію" за якою я ні грама не скучила, бо і "ми" ще сильно в Європу не вибились ))))). Поїхали в Крим, бо чоловік сильно боявся їхати за кордон з річною дитиною )))) "наїлись" того Криму на все життя )))

Але все пізнається в порівнянні. І ще дуже багато залежить, хто за чим їде на відпочинок. Для мене відпочинок типу "пляж-готель" - це не відпочинок.
Відпочинок - це коли бачиш і пізнаєш щось, чого раніше не бачив. Просто влітку добре, коли це ще поєднується з морем.

При вихідних умовах: 2 дорослих+дитина; 7000-8000 грн. на відпочинок, маємо таке:

1) Крим. 12 днів. 4-5 екскурсій. Дорога поїздом.

2) Болгарія. 10 днів. 1-2 екскурсії. Не розглядали через дорогу автобусом, яка для дитини 2-3 років була б каторгою. Цього року через перебої з бланками, просто не встигаєм зробити чоловікові паспорт. Можливо, на 2-гий рік

3) Туреччина/Єгипет, 7 днів, без екскурсій. Просто не моє.
Взагалі, є зараз така пропозиція від турфірм - в Туреччину на автобусі. Там бачиш Бухарест, Софію, Стамбул ну і поєднуєш з морем. Це вже значно цікавіше. Ну але для такої поїздки, думаю, Тоні має бути 6-7 років, не менше.

---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

Поділіться ще, будь ласка, телефонами приватників.

Ось тут:
https://picasaweb.google.com/mebli2011/EAtCTH?authuser=0&feat=directlink

Bogdanka
01.05.2012, 18:18
Саша, не ображайся, але;)
в нас почався відпочинок з отруєння малого (перші три дні провела з ним в лікарні )
з того ж самого отруєння він міг розпочатись в Еміратах, Болгарії чи Канаді, бо не факт, що це було отруєння, а як і в моєї дитини акліматизація по кишковому типу (так звана)
Не дай, Боже, комусь попадати в лікарню
взагалі, а не тільки
в Криму
а щодо лікарні
а в Криму то взагалі "жесть повна"
не можу погодитись, бо була з Софією вночі в Ялтинській міській дитячій клінічній лікарні і маю спогади звідти набагато кращі, ніж моя товаришка з Києва, потрапивша у Львові з дитиною випадково теж вночі на чергову зміну на Орлика
такщо це не є показники відпочинку в Криму в загальному
ЛіТЧьно стараюсь при описі відпочинку таких окремих індивідуальних трафунків не описувати, хіба в плані алгоритму, що зробили і як би я зробила..., бо все в таких випадках є дуже індивідуальним, наприклад в Туреччині разок мали потребу скористатись медичними послугами, то була геть здивована з паперової бюрократії і чекання-чекання-чекання, а хтось скаже, що у нього було все гладко.

З рештою щодо сервісу, точніше його конкретних дір погоджусь, але теж не зі всім, хоч то вже просто моє особисте ставлення до відпочинку: негативу не шукаю в ньому ні в Шешорах без особливих умов, ні в Рейкарці, де при нашому перебування вже від пів девятої ранку останні два дні перебування "репарували" сходи (колись же їх мусять ремонтувати;)), ні в Криму, де з сервісом взагалі тяжко і складнувато. Тому, кожному раджу: розраховуйте на свої можливості, враховуйте свої потреби і побажання і старайтесь отримувати максимум за Ваші важкозароблені гроші!:girl_yes2:

garnazirochka
01.05.2012, 18:59
Минулого року відпочивали під Саками, винаймали кімнату на дачі. Умови були дуже добрі, все сподобалося, щоправда, дорого дуже все - і харчування і проживання. Сподобалися Сакські грязі - ми кілька разів туди їздили, малому сподобалося лежати на воді в солоному озері, це дуже класно)))

нталька
01.05.2012, 20:57
маю ще таке питання щодо відпочинку в Криму не в парковій зоні (тобто де мало дерев). наскільки там важка спека?
Бо от в Ялті, Гаспрі мені було легко через безліч зелені всюди.
Пригадую Рибаківку, то там коли в спеку йшла по відкритій місцевості до моря, то думала "нашо я сюди приїхала, нашо мені те море" :) Хоча там поруч були соснові лісочки.
А от як в Любимівці та інших схожих частинах Криму?

Bogdanka
01.05.2012, 22:10
наскільки там важка спека?
ну це гарне запитання:)
в Судаку спека переносилась важче ніж в Гурзуфі однозначно, на Меганомі взагалі важко було вже в 11-й годині ранку, але то можна коригувати. Наша мала вставала в 07:30 сама по собі і ми вже перед 09:00 були на пляжі, в 11-й їхали додому. По обіді в 70% проводили час або в іншому місті/на екскурсії або коло басейну нашого комплексу

Але 100% правда - ЮБК і Східний чи Західний Крим по клімату відрізняються. Найбільш комфортний таки ЮБК у всіх відношеннях. Думаю, що Деспіна ше сама напише, але вона була все-таки практично на початку бархатного сезону, тому аж такої справді жари вже не було В високий сезон і кінець червня, думаю в Любимовці так як в Судаку, хоч можу помилятись;)

сніжна
01.05.2012, 22:38
2 дорослих+дитина; 7000-8000 грн. на відпочинок, маємо таке
підтверджую. У нас на це виходить так: 14 днів проживання у приватному секторі Алупки чи Симеїзу ( квартира), екскурсії- неофіційні, такі, які самі собі влаштовуємо коли хочемо і куди хочемо , харчування- теж як собі хочемо ( коли готуємо, а коли йдемо у кафе- вечеряли завжди у кафе).
Наші товариші у таку ж суму (8000) - 21 день - двоє дорослих+1 дитина 10 років: дорога, проживання у прив. будинку ( 2 невеликі кімнатки+ кухня та вигоди)у Кастрополі, самостійне харчування, ескурсії- самостійні і куди хочуть.

---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

наскільки там важка спека?
Бо от в Ялті, Гаспрі мені було легко через безліч зелені всюди.
На ЮБК по лінії Гурзуф_Форос- легко усюди. У Судаку трішки важче ( все-таки, Ай-Петрі допомагає формувати свій особливий мікроклімат у Великій Ялті). Ніколаєвка, Севастополь- тяжче спека переноситься.

Сана
02.05.2012, 11:24
2 роки тому ми їздили відпочивати в маленьке містечко Новофьодоровка (біля Сак). Нам дуже-дуже сподобалось. То є маленьке військове містечко, небагато людей, декілька кафешок, нормальний пляж. Що мене здивувало, так це те, що люди спокійно на ніч залишають велосипеди, каляски, скутери... на вулиці і їх НІХТО не краде))) Маленькі діти самі бавляться в двориках... Ностальгія... Гарненьке містечко.

garnazirochka
02.05.2012, 13:14
так, у Судаку колись теж була, там дуже важко спека переноситься.. і пляж не сподобався, ми їздили на маршрутці в Новий Світ, там краще було, ще й у заповіднику цікаво погуляти:)

---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

а в Ніколаєвці теж дуже жарко було, теж там була.. мама моя була колись в Алушті, там їй дуже сподобалося - каже, спека не так відчувалася, я ж поки що не була в тих краях.. Була ще на Херсонщині в Залізному Порті, там сподобалося, там більше дерев і зелені, менш спекотно.

Despina
02.05.2012, 20:36
як в Любимівці

ми були в Любимівці з 28 серпня до середини вересня. Жара була тільки в полудень, не встигала втомлювати. Ввечері, взагалі вдягали светрики.
Як в сезон там - не скажу. На пляжі Любомор'я були тенти, які робили півтінь. Ну але, чи воно дуже спасає - того не знаю.

Alexx
02.05.2012, 22:06
Саша, не ображайся
з того ж самого отруєння він міг розпочатись в Еміратах, Болгарії чи Канаді, бо не факт, що це було отруєння, а як і в моєї дитини акліматизація по кишковому типу (так звана)
Я на коментарі не ображаюсь ;).
В нас отруєння почалось в поїзді, а не в Криму (з поїзда на швидкій в лікарню) і це я написала не для того щоб сказати який поганий Крим, а для того щоб передати специфіку нашого відпочинку (бо вдома планували відпочинок трошки інакший). Я звичайно описала дуже суб"єктивно, погоджуюсь, що це однобоке бачення. Але написала це для людей які хочуть відпочивати з дітками і шукають комфортний відпочинок в Україні і прораховують чи вичитують всі варіанти. Тобто, що і таке може статися. Про плюси такі як гарна природа, клімат я не писала, так як багато попередніх дописів про це.
Негативу в мене до Криму нема ніякого, дуже любила в дитинстві і студенткою там відпочивати і бувала дуже багато де, але ця інформація буде вже не актуальна, тому що все міняється в ту чи іншу сторону. Написала про самі свіжі враження )))), які приглушили мою ностальгію за Кримом ))). Просто в порівнянні з відпочинком за кордоном мені не сподобалось, ні відношення людей, які надають послуги ні самі послуги. Найбільше вбиває ота не повага до україномовних людей (хоча бувають і вийнятки), а також ціни (навела конкретні цифри, а не просто написала що дорого....)
Буквально щойно переглянула сюжет про Судак, тому і знову навідалась в цю темку ))).
http://afisha-if.com/tv-shoy/revizor/2082-revizor-3vupysk
також трохи суб"єктивна думка. :)

Bogdanka
06.05.2012, 16:11
написала це для людей які хочуть відпочивати з дітками і шукають комфортний відпочинок в Україні і прораховують чи вичитують всі варіанти. Тобто, що і таке може статися.
так, але це називається ситуацією, котра може вплинути на будь-який відпочинок
бо хвороба дитини його не прикрасить ніде, я тільки тому прокоментувала, панімаєш?;)
в мене останній відпочинок в Рейкарці є єдиним, де моя дитина не вертала нічого ні разу, а чи такі ситуації ставались в Криму чи в Туреччині чи... для мене не має значення - це однаково псує загальний фон відпочинкового стану, настрою, перебування...

Finya
06.05.2012, 16:38
Пішла в поліклініку до ЛОРа, за огляд, витягнення камінців і промивку вуха хотіла дати йому гроші, то він не взяв і сказав, що в них не прийнято. Побажав гврного відпочинку.
В мене була аналогічна ситуація) Хотіла дати гроші лікареві в алуштинській поліклініці, вона так здивувалася, що аж спитала - за що? А раз, давніше, нікого вже не було в дерматологічному диспансері, тільки якийсь чоловік у спецовці порпався в коморі. Я почула, що нікого нема і пішла до виходу. Він мене наздогнав, провів до кабінету, змінив халат на білий)) і оглянув мою проблему (а було що:connie_pull-pigtail герпес був такий, що пішов аж на вухо і на щоку) Коли я запитала, скільки маю платити, він спитав, а ти точно маєш гроші? і ціна була така.... символічна) Близько 10грн.
Коли виходила, побачила надпис на дверях: Головний лікар.

Alexx
07.05.2012, 13:16
так, але це називається ситуацією, котра може вплинути на будь-який відпочинок
бо хвороба дитини його не прикрасить ніде, я тільки тому прокоментувала, панімаєш?
Дівчатонька, я не писала про те що в нас сталося отруєння і що в цьому винуватий Крим і що все погано тільки тому. Я писала про тихий спокійний відпочинок з дитиною. Тобто відпочинок хата- пляж/море без атракцій і екскурсій. Може хтось саме такий і шукає (особисто я такого відпочинку не люблю, люблю подорожувати і все все оглядати. Тому й написала про наш трафунок який змінив план відпочинку, тільки для того щоб стало зрозуміло чого ми відпочивали саме так, а не наголосити що які ми бідні, що нам дитину втруїли. Це був наш недогляд за дитиною в потязі, щось на землі знайшов і зїв, а ми не побачили. Крим тут ні до чого бо сталось по дорозі, з цого всього що стосувалось Криму це Алуштинська інфекційна лікарня де до нас справді поставились не по людськи писала про це в темі де пишуть про перебування з дитиною в стаціонарі. Але зовсім не наголошувала на цьому. )
В свому дописі я описала пляжі, санаторії, ціни, наголосила на моментах які мені не сподобались і які сподобались, зрештою, як і кожен з вас. Я нікого переконувати не хочу що Крим "кака-бека" :) просто мене він минулго літа розчарував.

нталька
07.05.2012, 21:24
Я нікого переконувати не хочу що Крим "кака-бека"
Особисто я сприйняла ваш допис просто як опис вашого відпочинку, а не як переконання когось в чомусь. Я ще й перед тим розглядала Партеніт як один з варіантів відпочинку. Але і до того читала в інеті відгуки. Для себе зробила висновок, що для моїх потреб підійшло би лише поселення в санаторії "Крим". Як мене все таки добиває ота проблема з місцями на пляжі! В 6 ранку я не хочу бігти на пляж, а проситись і домовлятись не вмію. Мені треба все офіційно. :)
Думала спинюся на Любимівці, бо там і пляж великий безкоштовний, і анімація для діток на пляжі, і, як пишуть, лагуна, де водичка тепла - на випадок холодного моря. І до пляжа не треба вгору-вниз ходити, і ще й до великої кількості цікавих місць можна самому дістатися спокійно. Але от відсутність зелені...

Мені цікаво читати відгуки про відпочинок, можна корисне для себе взяти, нові варіанти знайти.. От ще би більше фото :)

Alexx
07.05.2012, 22:42
Для себе зробила висновок, що для моїх потреб підійшло би лише поселення в санаторії "Крим". Як мене все таки добиває ота проблема з місцями на пляжі! В 6 ранку я не хочу бігти на пляж, а проситись і домовлятись не вмію. Мені треба все офіційно.
Для відпочиваючих в цьому санаторії видаються санаторні книжки де прописані якісь процедури і також закріплений за відпочиваючим дерев"яний лежак під загальним навісом. Стоять собі ті лежаки один біля одного десь може пів метра між ними. Основна проблема то як в море заходити, без гумових тапок дуже складно бо великі каменюки поросші водорослями і досить швидко "настає" глибина. Пляжі бруднуваті і дуже людні (ми відпочивали в вересні, то вже годинка 10 не було де лягти, але якщо у вас буде свій лежак, то не проблема). Столова їхня непогана, асортимент досить широкий та і їжа не погана, але як на мого чоловіка, то малі порції (для мене нормальні) дають на вибір страви. Велика територія. Дуже зелено і гарні парки. Є тьма кафешок, майже при вході є будка з молочними продуктами дуже самчна продукція, розбирають швидко, залежаного ні разу не було, купували там завжди, як ходили в цей санаторій (ціни адекватні). Продають фрукти в самому санаторії, але дорожчі ніж на місцевому базарі до якого 5хв ходьби. В принципі санаторій зручно розташований якраз навпроти автостанції, тобто з чемоданами далеко ходити не треба і якщо кудись поїхати захочите, то також зучно (але не вірте їхнім графікам ))) вони їх не дотримуються). Про номера і ціни самого санаторія нічого не знаю.

Ydochka
08.05.2012, 13:50
Допоможіть, будь-ласка, підібрати місце для відпочинку.головні вимоги - чиста вода, нормальні пляжі, і розвинена інфраструктура,щоб було куди піти погуляти, потанцювати, поїхати на екскурсію і взагалі нормально провести час, познайомитись з новими людьми. Їдемо відпочивати з 3 подружками, тому тихі містечка не для нас :))). Підкажіть дівчата, бо шукаю , а відгуки настільки різні, що незнаю.що вибрати.

ljalechka
08.05.2012, 14:34
Їдемо відпочивати з 3 подружками
з коліжанками я їздила 3 роки підряд, і в 3 різні міста. Перший раз їхали в Коблево, море мені взагалі не сподобалось, було не дуже чисте, але зато була
розвинена інфраструктура,щоб було куди піти погуляти, потанцювати, поїхати на екскурсію і взагалі нормально провести час, познайомитись з новими людьми.. Другий раз їхали в Затоку, там вже море мені набагато більше сподобалось, і також було де провести весело час, ну і 3 раз їхали в Алушту, там взагалі все сподобалось, єдине 15 хв з дому йшли на пляж), ходили правда на платний пляж)).
Дуже мені сподобалось ще у Феодосії, правда їздили туди з батьками 2 рази, але також є де погудіти)

tsyganka
09.05.2012, 01:40
погуляти, потанцювати, поїхати на екскурсію і взагалі нормально провести час, познайомитись з новими людьми.
Коли була ще студенткою їздили компанією в Залізний порт (Херсон). Це місце відповідає саме таким критеріям (дуже багато молоді, дискотеки на кожному кроці, атракціони). Щодо чистоти води і пляжів, то це відносно, залежить від місяця відпочинку. Останні дні брали собі лежаки з парасольками і обідали в кафе, то так "гульнули" перед від'їздом:girl_haha:
Була ще в Саках, то нема що порівнювати. Цього року плануєм їхати в Крим, бо море + гори, милуватися краєвидами, відвідати цікаві куточки, а розваги, то не на першому плані.

poputochka
09.05.2012, 01:50
Допоможіть, будь-ласка, підібрати місце для відпочинку
Моя любов - це Судак. Неповторна природа...Гарна набережна, купа місць, щобпіти погуляти, потанцювати, багато пляжів (галька і крупний чорний пісок), Генуезька фортеця, аквапарк, поблизу Новий Світ...Нудно не буде точно...
Правда, не знаю, які там тепер ціни, але різноманітних баз, пансіонатів, готелів , приватного сектору(в т.ч.і квартир) там є купа.

sani
09.05.2012, 07:25
Їдемо відпочивати з 3 подружками, тому тихі містечка не для нас
Тоді однозначно Ялта, там і денне і нічне життя і рух, бо по тих глухих "селах" глухо і нудно (одна пристойна діскотєка на "село" і 100м наберожної і усьо) а Ялта велике і розвинен місто там куча всього... а купатись від Алупки до Сімеїзу, там не дуже далеко і пляжі класні ;)
Якщо машиною то просто, якщо машини нема, радив би виняйняти квартиру десь біля Автовокзалу і там за пару хв доїхати на нормальний пляж на маршрутці. А після моря, ввечері вже тусуватись у Ялті, до центру і наберожної недалеко ;)

soyka
09.05.2012, 09:42
А ми з коліжанкою в Севастополі пригрілися. Цього року плануємо знову,після 3-х річної перерви, на своє старе насиджене місце. Крим дуже подобається, а от відношення до місцевих таке ж "тепле", як і у них до нас, западенців - взаємне айлав'ю.:girl_haha:

Bogdanka
09.05.2012, 10:28
оловні вимоги - чиста вода, нормальні пляжі, і розвинена інфраструктура,щоб було куди піти погуляти, потанцювати, поїхати на екскурсію і взагалі нормально провести час, познайомитись з новими людьми.
однозначно Судак, дуже тусовочне місто, чудесна набережна, велика кількість дискотек-кафе-тощо, такшо знудитись не встигнете;)

olja_zaj
09.05.2012, 10:34
ми з коліжанкою в Севастополі пригрілися.
Ви в самому Севастополі зупиняєтесь? А де саме? Якшо можна детальніше..

Lesya Vihot
09.05.2012, 14:57
Цього року хочу поїхати в с Привітне , Канакська балка (між Алуштою і Судаком ) . В Криму була в багатьох місцях , там ще ні .

Може хтось вже відпочивав там ? Поділіться відгуками будь- ласка .

Ydochka
11.05.2012, 11:54
Дякую за поради, хочу і сама написати. Два роки назад їздила в Скадовськ, погуляти є де, місто чисте, не дуже дорого, ціни на продукти такі як і у нас. Вода правда так собі, чиста тільки на дитячому пляжі, але там на глибину йти пів км.Короче компанія якщо класна то зайнятися можна придумати чим. А позаминулого була в Приморську (Азовське море),мені не сподобалося взагалі, селооооооо, підходить для спокійного відпочинку, їздили компанією 9 чол.3 "вільних" останні сімейні, то я вже на 3 день хотіла додому, там вообще не було чим зайнятися, були 2 тижні жодної дискотеки я там не бачила і кафешки доречі тоже, маленькі накриття на базарах де можна попити домашнього вина ото і все.З розваг на березі мяч, горка і банан і все. короче не рекомендую. А, да, єдиний великий плюс це вода- чиста і дуже тепла, перші дні були хвилі то надурачились, а потім пройшов шторм-закінчились заняття :))

Туфелька
11.05.2012, 13:06
Судак назавжди залишиться моїм улюбленим містечком в Криму. Ми кілька років підряд відпочивали в Львівському Залізничнику. Мінусів немає, самі плюси- чисто, затишно, недалеко від міста і набережної (5-7 хв. маршруткою), купа розваг, харчування суперське- дають меню і ти собі замовляєш на вибір що смакує. Якщо ще поїду- то однозначно туди.

Bogdanka
11.05.2012, 14:05
Ми кілька років підряд відпочивали в Львівському Залізничнику
а як туди можна попасти?:girl_blush2:

сніжна
11.05.2012, 14:34
як туди можна попасти
хіба якщо придбати путівку за повну вартість - зараз це більше 10000 на одну особу.На жаль, профспілкову отримати дуже важко навіть працівникам.

Туфелька
11.05.2012, 14:40
хіба якщо придбати путівку за повну вартість - зараз це більше 10000 на одну особу.На жаль, профспілкову отримати дуже важко навіть працівникам.
не знаю які зараз ціни, а з профспілковими путівками я ніколи не мала проблем- за місяці два до початку сезону писала на листочку який я хочу корпус і дату заїзду, ну і плюс "подяка" - з тим йшла до голови профспілки і вже за тиждень -два мала путівки.

Bogdanka
11.05.2012, 14:43
не знаю які зараз ціни, а з профспілковими путівками я ніколи не мала проблем
ясно
ви працюєте на залізниці?)

сніжна
11.05.2012, 14:51
з профспілковими путівками я ніколи не мала проблем- за місяці два до початку сезону писала на листочку який я хочу корпус і дату заїзду, ну і плюс "подяка" - з тим йшла до голови профспілки і вже за тиждень -два мала путівки.
ви, мабуть, працюєте у медичному центрі залізничників? Тут отримати профсп. путівку легше. Справа у тому, що профспілкові путівки розприділяються в управлінні пропорційно для кожного з підрозділів ( наприклад, 30%- для Управління, 20%- для діагностичного центру і т.п.- відсоткове співвідношення це як приклад), а далі між працівникми їх легкість отримання залежить від структурного підрозділу, кількості працівників у ньому та кількості розприділених туди путівок у певному році ( п.с. -у нас у сім ї два "залізничника")

Все, уточнила: у вільному продажі ціни такі: з 1 липня- 450 грн за добу на одну особу- одномісний напівлюкс; 495 грн- двомісний напівлюкс ( реалізуються лише такі номери). - на одну особу. для дітей у одномісному напівлюксі встановлюють додаткове місце із 25% знижкою, у двомісному- додаткове місце не передбачено.
Ця оплата на одну особу включає- проживання, харчування, користування пляжем та басейном. Тобто більше 10000 тис- це за двох осіб.

Туфелька
11.05.2012, 14:57
ви працюєте на залізниці?)
вже ні.
ви, мабуть, працюєте у медичному центрі залізничників?
працювала, але путівки брала не завжди в себе, бувало що через Управління, раз навіть через вокзал. Повірте, якщо є гроші- путівки обов"язково знайдуть і не суттєво де саме ви працюєте. Мені просто так зручніше- дати той конвертик з подякою і відпочивати за 10% вартість в 5 корпусі.

Lesya Vihot
11.05.2012, 15:33
Судак назавжди залишиться моїм улюбленим містечком в Криму.

в Львівський залізничник не попаду, можливо маєте інформацію про котеджі/міні- готелі в цьому районі ?

Туфелька
11.05.2012, 15:39
можливо маєте інформацію про котеджі/міні- готелі в цьому районі
маю хіба каталог "Весь Крим" то там таке є. Адреси, телефони, спеціалізація і т.д.
До речі, кому тре, звертайтеся, позичу.

Яруська
11.05.2012, 16:18
Два роки назад їздила в Скадовськ, погуляти є де, місто чисте, не дуже дорого
Мдя...ото ще раз доводить, що у кожного свої вподобання.
Якби Скадовськ не був таким помічним на тонзиліт мого малого, то туди їхати взагалі нема чого:girl_phone1:
Пляжі брудні, купатись неможливо від кількості медуз і водорослів, а де там гуляти крім набережної з тирами і кіосками не уявляю.

Nastylove
11.05.2012, 16:56
Справа у тому, що профспілкові путівки розприділяються в управлінні пропорційно для кожного з підрозділів
Ага:girl_yes2:, в середньому на підрозділ виходить одна путівка на заїзд, максимум дві. До того ж з початку року треба встигнути написати заяву і дуже бажано при цьому бути в гарних відносинах з профкомом)

і відпочивати за 10% вартість в 5 корпусі
10 % - то певно не в сезон, бо червень - серпень -35 %.
Щоб уж зовсім не оффтопити напишу про ще Базу відпочинку "Прибой" в Саках, теж туди даються путівки на Залізниці. Були два роки тому з чоловіком, пляж непоганий, номери теж, душ, туалет в номері, кондиціонер, телевізор, двоспальне ліжко, багато на территорії бази клубів, кафе, всяких інших розваг. Харчування одноманітне, порціїї маленькі. Загалом відпочинком залишились задоволені.

Туфелька
11.05.2012, 17:47
10 % - то певно не в сезон
ми їхали на заїзд 20 травня, коли немає тої шаленої спеки, бо я з дитиною з 1 рочку туди їздила. (чого до речі теж не можна- з дітьми до 6 років там не можна відпочивати, але ми їздили з 1рочку 4 роки підряд і ніхто нас не вигнав.) То ще типу не сезон, але було досить тепло і море теж гарно прогрівалося.

Ydochka
11.05.2012, 20:10
[/COLOR]Мдя...ото ще раз доводить, що у кожного свої вподобання.
Якби Скадовськ не був таким помічним на тонзиліт мого малого, то туди їхати взагалі нема чого
Пляжі брудні, купатись неможливо від кількості медуз і водорослів, а де там гуляти крім набережної з тирами і кіосками не уявляю.

Незнаю,ми ходили вбільшості на мілкий пляж, там і медуз майже не було і воростей. А на рахунок відпочити,то набережної на хватило, там 7 чи 8 дискотек, кожен вечір на новій, а ще були на діско на кораблі, то вообще супер. Атракціони, кінотеатр,шашлики та й пройшло 2 тижні. Напевно в відпочинку головне компанія, бо такого аж чогось дуже поганого я там не помітила.

Nastylove
11.05.2012, 21:46
То ще типу не сезон, але було досить тепло і море теж гарно прогрівалося
Це 100%, багато хто навпаки саме в цей час і їдуть, бо в саму спеку неохота жаритись на сонці.
Теж знаю що дітей до 5 років не пускають, а як Ви проходили, домовлялись, чи при поселенні просто не показували що з Вами дитина?

Туфелька
11.05.2012, 23:28
Теж знаю що дітей до 5 років не пускають, а як Ви проходили, домовлялись, чи при поселенні просто не показували що з Вами дитина?
при поселенні мовчала, чоловік з малою гуляв, а коли вже поселилася і там де ті дівчата все оформляють вже не було людей, то йшла до них і за невелику"подяку" зізнавалася що ми з прицепом. Правда я вже підготованою їхала- мала медичну довідку малої про щеплення і контакти з інф.хворими, то мені тільки залишалося оплатити їй харчування і написати заяву, що всю відповідальність за таку свою безвідповідальність (сорі за каламбур) беру на себе. Додаткове місце не оплачувала, просто ставила два ліжка докупи або клала її коло себе.
А от ті, хто привіз діток і не мав довідок мали більше проблем- покоївки пильнують де є діти і ставлять керівництво до уваги, а ті вже внаглу їх виганяють за порушення правил ( про дітей написано на звороті путівки), то люди дзвонили додому, щоб їм виготовили довідку і передали поїздом чим поскоріше, платили ще за те штраф.

Bublyk
12.05.2012, 00:30
А ми збираємось в Новофьодоровку (Сакський район) на липень. Може хтось там бував і може поділитися досвідом. Чи дуже там спека? Чим себе зайняти і як там не знудитися за стільки часу з двома малими дітьми? Ми ще ніколи так далеко з ними не їздили та ще й так надовго, тому дуже хвилююся як все пройде.

Ольга
12.05.2012, 15:38
дякую за уточнення про довідку для дітей на Львівський Залізничник, коліжанка боїться їхати з малим бо наслухалася жахів про те як дітей там переховують :)
взагалі дивна з цим ситуація - працівники залізниці мають їхати без дітей "оздоровлюватися" :(

poputochka
12.05.2012, 19:41
працівники залізниці мають їхати без дітей "оздоровлюватися"
Вже 7 років туди не їжджу - саме через це. Дітей до 5 років не приймають. Ну не хочу, заплативши досить не маленьку суму за путівку, потім там принижуватись, щось комусь совати, ховати ту дитину, ходити їсти в столову по-черзі з чоловіком, щоб не засікли...Хоча багато хто тим не переймається і їде...Але знаю реальні історії, коли відпочиваючих "завертали"...
Питала, чому так, виявляється для дітей там немає відповідного "дитячого" меню і медичного обслуговування. Хоча півкорпусу відведено під медчастину, а дітям по-талонах видають підвечірок))). Цікаво, чому приватники тим не переймаються, і приймають всіх, навіть з новонародженими??

marite
17.05.2012, 20:02
А хто був в Нікалаївці?

ljalechka
17.05.2012, 21:20
А хто був в Нікалаївці?
ми з чоловіком їздили туди позаминулого року. Були в часному секторі неподалік моря. Сподобалось, море чистеньке, пляжі також, але єдине пляжі були забиті, їздили в липні, так, що з самого ранку потрібно було вставати раніше і займати хороше місце біля моря. Багато гарних кафешок і нічних клубів.

marite
18.05.2012, 11:19
часному секторі неподалік моря
напишіть будь ласка, як називається і як ціни?

Suzi
18.05.2012, 11:37
А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів, до тих пір поки сам не виїдеш в "цивілізацію"?:)

Руда Лисиця
18.05.2012, 12:03
А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів
нема. оскільки там проблема з водою, то біля таких місць завжди є хтось. хіба що десь на Тарханкуті можна. але запасіть водою.
з палаткових місць рекомендую скали біля Симеїзу - квартира 65 - там дуже класно і бесплатно.
Інжир біля Балаклави - платно і воду купувати в лісника.

сніжна
18.05.2012, 12:26
рекомендую скали біля Симеїзу - квартира 65 - там дуже класно і бесплатно
ага. там завжди кучкуються "дикуни" з палатками. І при необхідності- до цивілізації - рукою подати. А так- тишина, краса. Недарма там неподалік ще й нудиський пляж.

Suzi
18.05.2012, 12:59
нема. оскільки там проблема з водою, то біля таких місць завжди є хтось. хіба що десь на Тарханкуті можна. але запасіть водою.
з палаткових місць рекомендую скали біля Симеїзу - квартира 65 - там дуже класно і бесплатно.
Інжир біля Балаклави - платно і воду купувати в лісника
Мова йде про питну воду, я правильно розумію?

Руда Лисиця
18.05.2012, 13:02
йде про питну воду, я правильно розумію
саме так, про питну

Руда Лисиця
18.05.2012, 15:08
Недарма там неподалік ще й нудиський пляж
угу. але там скелі, і можна сказати що нема мілких місць в морі, тому для відпочинку з малими дітьми не дуже підійде.
на Інжирі до речі нудистського пляжу нема.

olja_zaj
19.05.2012, 11:25
хіба що десь на Тарханкуті можна. а
Можна, але з палатками там багацько народу.Так шоб нікого не було, то навіть не знаю.

Яруська
19.05.2012, 13:04
А хто ббував вже на Тарханкуті, що порадите відвідати крім маяка і Атлешу? І ще цікаво чи є там винні підвали?

Galysik
19.05.2012, 14:18
А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів
відпочивали минулого року в Новофедорівці - (між Саками та Євпаторією) - на вихідні туди приїжджало багато відпочиваючих з палатками, а кілька палаток стояло постійно. Пляж там класний, ближче до води - мілка галька, далі піщаний, не перегружений відпочиваючими, а точніше - майже пустий. Водичка чиста. Єдине що раз в 10 днів холодна течія прибуває і море за ніч стає на 5-10 градусів холоднішим, але за пару днів знову нагрівається. Раджу не пляж біля пірсу а дикий пляж, що знаходиться справа від пірсу, біля військової бази. Там і житла багато є приватного, 100-200 метрів від моря, з гарними умовами, кондиціонерами і ремонтом - 80-100грн/чол. Можна приїжати і на місці домовлятися, хто їде машиною. Ще звідти можна пішки ходити на грязі на сакське озеро (10хв. ходу). Озеро правда на любітєля, із специфічним запахом, крім того там плавають маленькі червоні хробачки і я не схотіла там "оздоровлюватись", але народ активно маститься грязюкою і в захопленні від того. Мабуть, допомагає. Вода там справді дуже солена і тримає на плаву, але мені більше в тому плані Солотвино подобається, там хоч нема живності ніякої у воді і грязі також є.

сніжна
19.05.2012, 15:29
ціле палаточне містечко є на самому березі моря біля Солнечногорська ( по дорозі з Ялти на Судак). Там широка пляжна лінія і палатки стоять просто на березі моря ( це справді облаштований табір). Через дорогу- починається селище, тому до інфраструктури недалеко.Але там дуже багатолюдно- тобто велике наметове містечко ( з платними "польовими" душевими та туалетами)

Cifalius
19.05.2012, 16:05
А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів, до тих пір поки сам не виїдеш в "цивілізацію"?
ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ мис Тарханкут...Suzi...там така красота, словами не передати!!! Ми минулого року там відпочивали, правда не в палатці, але багато людей було з палатками, мобільний телефон не завжди ловив!

olja_zaj
20.05.2012, 11:03
ис Тарханкут...Suzi...там така красота, словами не передати!!
Красота то та.Але Suzi питала, шоб не бачити людей, були минулого року там, з палатками багато народу, якшо добре пошукати, то можна знайти шоб на 1 км наприклад ви були одні.Спочатку була здивована шо народ там просто приїжає на вихідні, але коса Беляус велика, місце знайти можна.
Того літа знову тягне туди, закохалась я в Тарханкут.

MoulinRouge
20.05.2012, 15:27
Може хто відпочивав в Новому світі ? Тільки будь-ласка ціни в першу чергу цікавлять !

сніжна
20.05.2012, 15:45
в Новому світі ? Тільки будь-ласка ціни в першу чергу цікавлять
краса там неймовірна. А ціни високі, і залежать від того, як високо від моря ви будете жити і в яких умовах. Кімнати "під ключ" у квартирі з господарями минулоріч у вересні ( середній, не високий сезон) вартували від 150 грн, квартири - від 300- 350. У високий сезон ( липень-серпень) докиньте до цієї ціни ще 100- 150 грн.

Suzi
20.05.2012, 15:55
Але Suzi питала, шоб не бачити людей,
Я вже зрозуміла, що погарячкувала :)

status quo
20.05.2012, 23:09
А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів, до тих пір поки сам не виїдеш в "цивілізацію"?
Есть, практически всё побережье от Керчи до Казантипа -Азовское побережье. точнее - МамА , Генеральские бухты, Золотое , Новоотрадное и Нижнезаморское, песчаный берег, вода есть в источниках (вода для питья). И большая пустая территория.
Правда в бухтах (Генеральских) полно змей. Ну и в другую сторону Керченского полуострова (Чёрное море и пролив), тоже ооочень много мест гда можно поставить палатку.
Вот примерно гдето так))))
http://s019.radikal.ru/i606/1205/d3/8f0598d52d68.jpg

Lesya Vihot
23.05.2012, 12:16
щодо автобусу в Крим - цього літа він їздитиме тільки в напрямку Євпаторії і то з 23 червня ( дізналась в одній тур фірмі )

Руда Лисиця
23.05.2012, 12:20
бухтах (Генеральских) полно змей
відпочивала там в липні - ще жодної там не бачила.

Laja
23.05.2012, 13:55
Може хтось має якісь координати в п. Штормове (25км. за Евпаторією)?
Дивилась в ютубі пляж там великий, озера з грязями. От і вирішили з чоловіком туди зїздити, ще там не були.

status quo
23.05.2012, 18:24
відпочивала там в липні - ще жодної там не бачила.
Змей там всегда много было, тем более бухт тоже много (их ещё бухты Рифов называют), очевидно вы отдыхали в самой большой на Генеральском пляже или в МамЕ .

---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

Може хтось має якісь координати в п. Штормове (25км. за Евпаторією)?
Дивилась в ютубі пляж там великий, озера з грязями. От і вирішили з чоловіком туди зїздити, ще там не були.
У меня там недалеко (Новофёдоровка)живёт дочь.Если хотите дам вам ссылку в контакте на её страничку -она вам всё что вас интересует -расскажет.

KoshAnja
25.05.2012, 12:03
може хтось підкаже якісь тур-фірми із хорошими пропозиціями у Крим, тобто щоб це не були якісь старі радянські пансіонати, а нормальні затишні готелі...і підкажіть куди саме розглядати варіанти краще : Євпаторія, Алушта, Коктебель, Новий світ....тощо,. дякую за пропозиції

Lesya Vihot
25.05.2012, 12:21
власне тур фірми пропозицій по Криму майже не мають , якщо є , то їх мало і не найкращі варіанти . Клуб мандрівників і Моноліт , в них є пропозиції по Криму. Але краще самостійно шукати .

Якщо просто відпочити, то вибрати можна будь-яке місце , а якщо з лікувальною метою - то починаючи від Алушти до Форосу.

нталька
25.05.2012, 16:09
якщо з лікувальною метою - то починаючи від Алушти до Форосу.
Не обов"язково. Останнім часом читала багато про Крим. На різні хвороби різна місцевість підходить. Загалом південне узбережжя підходить для лікування бронхо-легеневих хвороб. Астматикам може підійти і Новий Світ і Алупка і Євпаторія. Залежить від особливостей організму. Знову ж таки не всім радять серпень проводити на південному узбережжі, ще й поближче до моря, бо там дуже велика вологість.
Багатьом алергікам підходить саме сухий клімат, тобто Євпаторія-Севастополь.

Bogdanka
25.05.2012, 16:15
Астматикам може підійти і Новий Світ
так, ялівцева роща там ще та
точно залежить все абсолютно від
особливостей організму
комусь В Алупці волого, комусь в Судаку сухо, а комусь в Євпаторії дуже спекотно і в кожному випадку треба підбирати місцевість індивідуально
нам однозначно найкраще ПБК.

Lesya Vihot
25.05.2012, 18:27
Євпаторія більше спеціалізується на лікуванні опорно-рухової системи , а те що біля моря на ПБК велика вологість - вперше чую ! Там взагалі сухий кліматі і біля моря він не стає вологим .

Яруська
25.05.2012, 20:20
комусь В Алупці волого, комусь в Судаку сухо, а комусь в Євпаторії дуже спекотно і в кожному випадку треба підбирати місцевість індивідуально
нам однозначно найкраще ПБК
100%.
Я, наприклад, в Ялті просто помираю від вологості і не вилажу з під кондюка.

нталька
25.05.2012, 20:37
вперше чую !
тепер будете знати ;)
взагалі, в інтернеті дуже багато написано про кліматичні особливості різних регіонів, варто лише поцікавитись.

Lesya Vihot
25.05.2012, 20:43
кліматичні особливості Криму вивчила ще 11 років тому, коли вперше їхала з дитиною на море :)

про вологість нічого не було ;)

сніжна
25.05.2012, 22:13
ж таки не всім радять серпень проводити на південному узбережжі, ще й поближче до моря, бо там дуже велика вологість.
та ну... Ми щороку відпочиваємо у серпні. На ЮБК в цей час дощів практично немає. І завдяки Ай-Петрі, уся вологість затримується "по ту сторону"- нерідко можна спостерігати картину, як над горою висять хмари, гримить і йде дощ, а на пляжах того ж Місхору чи Алупки- сонячно і спекотно. За останні 6 років ми практично не потрапляли у серпні на дощі узагалі. Хіба один-два рази за весь відпочинок і то короткотривала гроза.

---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

В Алупці волого
останні кілька років відпочиваємо саме тут і саме у період з 5-9 серпня по 24-29

---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------

Багатьом алергікам підходить саме сухий клімат, тобто Євпаторія-Севастополь.
алергікам рекомендують конкретну місцевість у цьому напрямку, на кшалт Піщаного ( де є поєднання соснового лісу і моря). Уже , наприклад, Севастополь- це не те.
Астматикам може підійти і Новий Світ і Алупка і Євпаторія. у нас найкращий товариш- асматик з 20 річним стажем. Його мати- колишня головна лікар однієї з лікарень. відпочиває за її рекомендацією виключно на ПБК, а Саме- у Симеїзі. Рецедивів після відпочинку немає. Коліжанка витягнула дитину із страшенних атопічних дерматитів- щороку на протязі 3 років місяць проводила у Місхорі .тут суть саме у поєднанні сухохого клімату із фітоніцидними властивостями заростей ялівцю.

Vika
26.05.2012, 00:17
Їдем в Алупку з 5 по 25 червня. Трохи переживаю за погоду. прогнози взагалі шокували.
http://month.gismeteo.ua/forecast.php?town=33976&index=99374&name=%C0%EB%F3%EF%EA%E0
Хто регулярно на ПБК їздить попадали на такі дощі?

Lesya Vihot
26.05.2012, 00:35
Gіsmeteo я не довіряю , ось напр інший результат http://www.meteoprog.ua/ru/weather/Alupka/11_15/

Крім того , на ПБК майже не буває затяжних дощів влітку . Була в різних місцях , дощів майже не було . Ну і довгостроковий прогноз погоди часто буває неточним.

mamaTimy
26.05.2012, 03:21
Мамусі і Дівчата! Зібрались ми на Тарханкут в Оленівку. Підкажіть що там з квартирами, які ціни (готувати хочу сама) і взагалі плюси і мінуси. Їдем з малим 6р.(алергік) вперше. Хочу бути морально готовою. Дуже буду вдячна!

Bogdanka
26.05.2012, 03:37
Євпаторія більше спеціалізується на лікуванні опорно-рухової системи
не тільки, там ще є спеціальні гінекологічні профілі і інші теж
те що біля моря на ПБК велика вологість - вперше чую
та власне тим ПБК і відрізняється, що клімат там помірно-вологий
Относительная влажность ок. 55 %
вікіпедія (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B1%D0%B5%D1%80% D0%B5%D0%B3_%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC%D0%B0)
Крім того , на ПБК майже не буває затяжних дощів влітку .
та ну)
ще й як бувають:)

Яруська
26.05.2012, 08:31
Зібрались ми на Тарханкут в Оленівку. Підкажіть що там з квартирами, які ціни (готувати хочу сама) і взагалі плюси і мінуси. Їдем з малим 6р
Коли ви їдете? Бо ми теж туди в червні.
Забронювали будиночок по рекомендації форумлянки.

Lesya Vihot
26.05.2012, 11:31
чому на посиденьках так люблять все заперечувати ?

вікіпедію читала, як і багато інших ресурів - на ПБК сухий клімат, тому він і є лікувальний для бронхо-легеневих захворювань . Відносна вологість 55% ( я знаходила і 60-65 % ) якраз і є ознакою сухого клімату .

Була в Криму в різні періоди - червень, серпень, вересень , затяжних дощів ні разу не було . Один раз ( а це було наприкінці вересня ) впав дощ, після чого похолодало і було похмуро , але це були останні дні відпочинку .

Bogdanka
26.05.2012, 11:35
на ПБК сухий клімат
якби він був сухим,то його б в житті не рекомендували для
лікувальний для бронхо-легеневих захворювань
оскільки бронхо-легеневі потребують вигрівання і зволоження
і як лікар, і як мама атопічної дитини, і як донька мами - асматика
імхо
ніхто не каже, шо це Кавказ, але сухий клімат Криму це Євпаторія і Судак

сніжна
26.05.2012, 11:41
регулярно на ПБК їздить попадали на такі дощі?
в червні погода може бути "непрєдсказуєма". Хоча, правду кажучи, в більшості випадків - вона таки радує. Тричі відпочивали у "Жемчужині" ( Ластівчине гніздо) у другій половині червня. Двічі- було супер, один раз- були дощі. Один раз відпочивали у Симеїзі з кінця червня- перша половина липня. Спека неймовірна, але в цйе час тут йшла "понизівка"- 7 днів море було +8+17 ( наші друзі, які регулярно відпочивають у Симеїзі у першій половині липня в загальномиу за 5 років вже тричі потрапляли на "понизівку" у цей час. )

Lesya Vihot
26.05.2012, 11:42
ніхто ж не каже, що сухий клімат в тому розумінні, що він висушує органи дихання . Помірне зволоження там є за рахунок близькості моря .

Вже не пригадую хто саме писав в цій темі, що в Судак лікар не радив їхати, бо там більша вологість ,ніж в містах південніше від нього.

нталька
26.05.2012, 13:23
Я не лікар, і, дякувати Богу, не асматик, але мені було цікаво дізнатися більше про Крим. Тому перечитала дуже багато інформації, як статей, так і відгуків людей, які їздять лікуватись в Крим чи живуть там, чи переїхали туди, щоб врятуватись від алергій та ін. Є люди, які лише з переїздом на пмж в Севастополь позбулися алергії, є, ті, кому саме в Місхорі загострювались приступи асматичні. І в тому ж Судаку чи Ялті є і асматики і алергіки... Все дуже індивідуально. І різні варіанти можливі.

Тому твердження, що от я не зустрічав такої інформації, отже такого не може бути або я знаю кількох людей і їм помогло саме це, а не інше, тому і іншим лише це допоможе, мені, щонайменше, дивні.

Bogdanka
26.05.2012, 13:35
в Судак лікар не радив їхати
Леся, моя мама з БА в Судаку чується дуже добре, а нашій Софії зі схильністю до бронхо-легеневих там добре не було. От і вс різниця. І це називається індивідуальні особливості організму.
сухий клімат
це сухий клімат
а помірно-вологий - це помірно-вологий;) і на ПБК він власне є помірно-вологим

Lesya Vihot
26.05.2012, 14:29
мені, щонайменше, дивні.

тут форум, а отже місце, де кожен висловлює свої думки/бачення/висновки . Я висловила свою думку на основі прочитаної великої кількості інформації і практичного досвіду.

ось знайшла ( цитата )

Климат Крыма

Крым занимает пограничное положение между умеренным и субтропическим географическими поясами. Особенности циркуляции воздуха в сочетании с влиянием Черного и Азовского морей и Крымских гор формируют три основных климатических района: степной, горный и южнобережный.

Климат большей части Крыма – это климат умеренного пояса: мягкий степной – в равнинной части; более влажный, характерный для широколиственных лесов – в горах. Средняя температура января -2 °С, июля 24 °С.

Южному берегу Крыма свойственен средиземноморский климат сухих субтропиков. Море зимой согревает Крымский полуостров, а летом смягчает жару. Крымские горы препятствуют проникновению холодного арктического воздуха. Зима в Крыму мягкая, дождливая. Средняя температура января 4 °С. Весной наблюдается преимущественно неустойчивая, ветреная погода. Лето продолжительное, солнечное, сухое. Средняя температура июля-августа около 24 °С, в дневные часы 28 °С. Жара смягчается морскими бризами. Осень теплая, сухая, солнечная, наступает постепенно и является лучшим курортным временем года - «бархатным» сезоном. Средняя температура в октябре 14 °С.

Купальный сезон на Крымском побережье длится в среднем 126-140 дней, с конца мая до третьей декады октября, когда температура воды поднимается до 18 °С и выше (в июле-августе 23 - 27 °С).

Крым находится в зоне ультрафиолетового комфорта с избыточным облучением летом, когда в дневные часы повторяемость пасмурной погоды не превышает 10%. Число часов солнечного сияния 2200-2500 в год. В Ялте 276 солнечных дней в году, что обеспечивает ультрафиолетовый комфорт в течение всего года.

Bogdanka
26.05.2012, 14:38
мягкий степной – в равнинной части
Судак і Євпаторія, Саки тощо
более влажный, характерный для широколиственных лесов – в горах.
власне весь ПБК:)
субтропіки, самі ж пишете, то відколи субтропічний=сухий?;)

Lesya Vihot
26.05.2012, 14:41
там ж чітко написано - 3 типи клімату - степной, горный и южнобережный.

Южному берегу Крыма свойственен средиземноморский климат сухих субтропиков. Море зимой согревает Крымский полуостров, а летом смягчает жару. Крымские горы препятствуют проникновению холодного арктического воздуха. Зима в Крыму мягкая, дождливая. Средняя температура января 4 °С. Весной наблюдается преимущественно неустойчивая, ветреная погода. Лето продолжительное, солнечное, сухое.

сніжна
26.05.2012, 15:22
субтропічний
типово субтропічний клімат є у Гаграх - сосни, море і справді жахлива вологість ( вона нами просто реально відчувалася). На ПБК (по лінії Місхор-Форос)- власне сухі субтропіки , зумовлені захистом Ай-Петрі( тому і говорять про унікальний мікроклімат саме цієї місцевості )

Virner
29.05.2012, 14:55
Розповім про наш цьогорічний відпочинок в Криму, можливо, стане в пригоді комусь і буде цікаво. Отже, в Криму я не відпочивала 15 років. Тому уявлення не мала куди їду і особливо нічого екстраординарного не очікувала. Чоловік в Криму взагалі ніколи не був. Отож для нас це був експеримент. Відпочинок був організований спонтанно за 2 дні до виїзду взяли квитки, у Львові їхали було +8, холодно, таксист, як почув, що ми у Крим в травні - сумно побажав нам успіху!:girl_blum: Ну, нічого...ми були налаштовані позитивно, доба в поїзді і ми в Сімферополі, +25, а лише 10 ранку. Їхали ми на Зх. узбережжя, в напрямку Євпаторії, село Міжводне (70 км. від Євпаторії). Поселилися в приватному секторі, до моря 5 хв, до піщаного пляжу - 15 хв. З одного боку море, яке затокою заходить в берег, а з іншого – лиман із солоною водою і цілющими грязями та глиною, тому і Міжводне - так пояснили нам господарі. Море таке чисте...дівчата:girl_tender: На пляжі ми перші 5 днів були одні!!! Пісочок чистесенький, море прозоре...кайф... Відпочинок, у нас був пасивний... Ми спали, їли і засмагали, бо особливих розваг в тому селі нема...хоча місцеві жителі, кажуть, що в сезон у них все оживає... Не знаю, не знаю, можливо. Хоча якихось ресторанів-кафе я не помітила, ну одне було, таке непримітне. Але нам було і так добре - релакснули, відпочили:girl_tender:
Їздили 1 день в Євпаторію, то там вже сезон почався - багато відпочиваючих, базарчики, магазинчики... Нам дуже сподобалось, хоча, коли ми вже збирались до дому, то на пляжі (НАРЕШТІ!!!) зустріли ще одну старшу сімейну пару відпочиваючих, то вони не дуже були в захваті. Казали, що те, що вони бачили на фото в інтернеті не співпадало з реальністю. Можливо, ми не очікували 5*готелю, все включено, анімацій і т.д., тому нам сподобалось, бо інколи хочеться спокою, моря, тепла і тиші.
До речі, мені здалось, що там ідеально відпочивати з дітками - море дуже мілке, тепле, атмосфера домашньо-сімейна. Колись, як нас буде більше, ніж двоє, обов"язково ще раз поїдемо в Міжводне.

нталька
29.05.2012, 16:18
Virner (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=35955), а фото? :)

Virner
29.05.2012, 16:47
а фото?
з мене фотограф не дуже:girl_blush2:, до того ж не дуже фотографували краєвиди (лише трішки свої задоволені моськи) - просто насолоджувались.
Але щось знайшла:
скелі http://s019.radikal.ru/i635/1205/20/0f7a98198fb1.jpg http://s61.radikal.ru/i172/1205/1c/8b8e43ba53bd.jpg
щовечора прилітали лебеді http://s47.radikal.ru/i117/1205/73/80ca4c4738f8.jpg
чистять пляж http://s019.radikal.ru/i619/1205/d2/ba64f4e73d55.jpg

Ljus6ka
29.05.2012, 20:51
Допис від сніжна
Один раз відпочивали у Симеїзі з кінця червня- перша половина липня. Спека неймовірна, але в цйе час тут йшла "понизівка"- 7 днів море було +8+17 ( наші друзі, які регулярно відпочивають у Симеїзі у першій половині липня в загальномиу за 5 років вже тричі потрапляли на "понизівку" у цей час. )
Ми минулого року також в такий час відпочивали в Криму в с. Рибаче і застала нас та "понизівка", я вперше залізла у воду на 10 день відпочинку, а на 11 день коли ми їхали додому вода вже трішки була тепліша, то і дитина змогла похлюпатися.
Цього року знову в Крим, не можемо визначитись Гаспра, Місхор чи Кореіз.
Я так розумію в цих селещах усюди є спуск до моря, тобто або крутими східцями, або ліфтом через пансіонати , так? Там платні пляжі? може хтось знає ціну минулорічну за вхід на пляж?
Сніжна Ви так багато знаєте про ПБ Криму, яке селище порадите обрати, може знаєте який вхід у море у тих місцевостях?
Можливо хтось та й колись там відпочивав, і має контакти власників приватних секторів, буду вдячна за інформацію.

Lesya Vihot
29.05.2012, 21:34
Цього року знову в Крим, не можемо визначитись Гаспра, Місхор чи Кореіз.

відпочивала в Гаспрі , пансіонат Марат . Місцевість дуже гарна, близько Ай - Петрі , до пляжу можна або на канатці спуститись або пішки пройтись стежкою. Спуск до пляжу не є дуже крутий . Пляжі тоді були безкоштовні . Але немає набережної , ввечері прогулятись можна хіба на території пансіонату. Є відкритий басейн , нас він спасав, бо море було не дуже тепле( початок червня ) .

нталька
29.05.2012, 22:03
Можливо хтось та й колись там відпочивав
Відпочивала у Гаспрі, та й писала про то звіт з фото. :)
Спуск усюди. Не обов"язково крутими східцями, але не рівний, то точно. На канатці я би не спускалась, якби не мала пропуск від пансіонату. Бо, на приклад, 10 грн вниз і 15 догори (або 20, якщо в обидва кінці) мене би "жаба задусила" :), тим більше, що до того спуску за кілька днів звикаєш, звичайно, залежно ще від віддаленості житла від моря. В Гаспрі можна придбати карту гостя, тоді там деякі пляжі безкоштовні або за пів ціни. На Місхор карта гостя не діє, але там є просто безкоштовний пляж. особисто мені він не сподобався, як і парк - доволі занедбаний.
Звичайно, можна знайти господарів, які оформлять вам прохід на пляж безкоштовно, або, що реальніше, за пів ціни. Тоді треба, щоб це були пляжі санаторія Ай-Петрі або Морського Бризу в Місхорі або Марату, України, Ясної Поляни, Дніпра чи Паруса в Гаспрі. А вхід на пляжі був різний, від 15 до 50 грн, а на віп було й по 60-80 грн. :girl_impossible:

сніжна
30.05.2012, 12:51
яке селище порадите обрати,
з трьох вами перелічених- однозначно Місхор. В Гаспрі житло розташоване трішки вище. Кореїз- не дуже раджу, бо приватний житловий сектор там розташований найвижче з перелічених містечок. Тож до моря вам буде далекувато. Хіба на авто будете на пляж їздити, але там це не дуже вигідно, бо вздовж узбережжя- санаторська лінія і до самого пляжу все-рівно не під їдете. В Місхорі принаймні ще є парк з цілющим ялівцем, де можна гуляти. Стосовно пляжів- найкращий варіант- домовлятися із господарями, в яких винайматимете житло, щоб вони зробили пропуска на санаторські пляжі . Щоправда, санаторські пляжі у сезон теж будуть переповнені ( це до того, що вільних пляжів там немає)- щороку пляжна лінія стає все вужчою- море "з їдає" сушу.

---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:42 ----------

віп було й по 60-80 грн
правда. дуже дорого. Просто на ВІП вам видадуть ще щезлонг з парасолькою і буде хоч якась ймовірність вільного розташування на пляжі і не о 8 ранку ( бо ціна захмарна і далеко не кожен дозволить собі це). Тут часто можна спостерігати, як частина огородженого ВІП-пляжу має кілька відвідувачів, в той час як одразу під умовним "кордоном" з безкоштовним пляжем- просто мурашник. Ось така "міні-резервація"[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:47 ----------

пансіонат Марат
він зараз теж на хорошому рахунку. Але до моря вам було недалеко спускатися, бо відпочивали саме у пансіонаті- першій лінії від моря. Приватний житловий сектор знаходиься на 2 лінії і це порядком вище.

kolybeljka
05.06.2012, 01:07
Хто відпочивав в Алушті- "Професорський куточок"? Які враження? Чи далеко до пляжу? Хочемо їхати з річною дитиною.

Lesya Vihot
05.06.2012, 01:19
Хто відпочивав в Алушті- "Професорський куточок"

відпочивала в санаторії "Алушта " ,який знаходиться в Професорському куточку , але це було декілька років тому. До пляжів близько , майже всі санаторії і готелі є недалеко. Зараз вже набудували багато нових готелів,які майже біля самого моря. Якщо брати Алушту, то краще в цьому " куточку" , ніж в самій Алушті . Центральна набережна в Алушті мені не сподобалось .

Незабудка
05.06.2012, 02:20
Центральна набережна в Алушті мені не сподобалось
Підтримую.
Ми 2 роки тому жили в готелі в центрі Алушти, але на пляж щодня ходили-їздили в "Профессорский уголок" - там і пляжі кращі (ми на якийсь платний ходили), і людей менше.

Зате розваги всякі-різні нічні - то вже в центрі. То нам якраз добре було, бо все від готелю близесенько, і не треба вночі додому далеко йти))

Cifalius
05.06.2012, 09:44
Може хтось відпочивав в Вітіно?! Поділіться враженнями

status quo
05.06.2012, 11:19
Може хтось відпочивав в Вітіно?! Поділіться враженнями
Которое недалеко от Евпатории? Небольшое село ,песчаный пляж (относительно чистый ) , сервис ненавязчивый, тихо, есть небольшие пансионаты и база отдыха, за продуктами в Евпаторию . Отдых полудикий.

Ydochka
06.06.2012, 07:40
Вже майже остаточно вирішили їхати в Судак,хто там був розкажіть чи там цікаво і чи варто варто їхати. (потрібен не сімейний відпочинок)

marite
06.06.2012, 15:04
Хто був у Феодосії в Берегове, дуже хочу почути відгуки, дякую!

status quo
06.06.2012, 15:31
Хто був у Феодосії в Берегове, дуже хочу почути відгуки, дякую!
Что конкретно вас интересует? И Береговое под Феодосией или Бахчисараем?

marite
06.06.2012, 16:00
Береговое под Феодосией напевно це, там де пляж Золоті піски?

мамочка
06.06.2012, 16:09
дівчата, підкажіть якісь контакти в заозерне (біля Євпаторії)
хочу туди з дітьми поїхати, а без домовленого місця страшно

в пп!

Rodionochka
14.06.2012, 15:01
Відпочиваємо зараз в Алупці, в готельному комплексі "Зелений мис". Ми лише третій день, тому поки подобається все))). Класна територія, доглянута, є дитячий майданчик, наш будиночок майже максимально віддалений від моря (але є свій плюс - ми відносно усамітнені), але від нас до нього 3-4 хвилини спускатись сходами. Кімнати в стилі мінімалізму (оце вже точно, оскільки жодної лишньої деталі нема)))). Все досить компактно, кухня повністю обладнана всім необхідним. Кімнати прибирають щодня, раз у три дні міняють рушники та постіль. Дуже класно, що майже весь персонал зі Львова тут практикується, тому рідна мова майже всюди... Хоча, і росіян навалом (такий вже недолік Криму)))). Ще є аніматори, які бавляться з дітьми, є зранку зарядка на пляжі, кажуть, що є ще пілатес, але не була - не знаю точно.
На території безкоштовна стоянка. Досить привітний персонал, за першим дзвінком приходять. В номерах є сейфи, але наш не працює (ну має хоч щось бути не так))), обіцяли поміняти. Є кондиціонери. але вони зараз нам не потрібні, оскільки наш будиночок майже весь захований в тіні.
Не дуже лише пляж (((. Лежаки, парасольки, туалети, душ, бар - все є, а от захід у воду жахливий (((. Для дорослих - відносно нормально, є драбинка, як в басейні, але для діток - біда. Казали, що минулого року було зовсім інакше, нормально, але цього року навозили каменюк, підняли рівень пляжу, засипали все те піском з мушлями, а от спуск у воду зіпсували конкретно. Вони зробили ніби-то дитячий басейн з теплішою водою, але виникають деякі сумніви, оскільки воду в той басейн несе якась незрозуміла річечка згори))). Тому діток туди не пускаю.
Цього року почала працювати кухня, готують наші львівські студенти, ми їли - все смачно і по кримських мірках не дорого. Сніданок - 30 грн, обід та вечеря по 50 грн. Ми брали на обід два комплекси на сім"ю (два дорослих та двоє дітей), наїлись, ще й третю частину залишили.
А ще мав старший малий акліматизацію - майже два дні температурив, але нині зранку вже було 36,6, тому вже купався.
Температура води сьогодні 23 градуси - дуже тепла, море легенько штормить, спека переноситься легко.
До найблищого магазину 3-4 хвилини, до центру пішки десь хвилин 20, до Воронцовського палацу - 30 хвилин.
А ще тут класний інтернет))), можна на посиденьки ходити))).
Поки ми задоволені, сподіваюсь, що ніщо наш відпочинок не зіпсує. В "Зеленому мисі" дійсно класно))) Це відпочинок тихий, сімейний. Молоді тут напевно буде скучновато))).

нталька
14.06.2012, 15:43
Rodionochka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=30499), гарно так все описали! А то ви випадково потрапили на львівське обслуговування чи знали?
Як матимете змогу, порадуйте нас ще й фотками. :)
А море вже тепле - клас!
Пам"ятаю, минулого року народ так само на початку-в середині червня купався в теплому морі, а під кінець червня пішла та понизівка і водиця вже стала для моржів. Ми, як раз мали змогу закалятися - щодня на пару градусів холодніше :)

Rodionochka
14.06.2012, 15:59
А то ви випадково потрапили на львівське обслуговування чи знали?

Випадково, але потішило страшенно!!! Це як зустріти рідну душу на чужині))). В Криму якось відчувається ворожість до україномовних людей. А я лише українською розмовляю, тому львів"яни тут - особливо тішать))).

порадуйте нас ще й фотками
Обов"язково, лише нафотографуємо, бо ми щось про фотоапарат зовсім забули)))

А море вже тепле
Ми це дуже цінуємо, бо для нас це - як бонус, оскільки зовсім не були налаштовані на тепле море. Сьогодні тепле - дякуємо Богові!)))), а буде холодне - буде гірше, але теж не зле, оскільки зараз досить комфортна температура повітря - будемо гуляти))).

Ще хочу додати, що заповненість тут майже 100 відсоткова, дуже багато людей, які вже тут відпочивали. Тут відчувається, що клієнта цінують, можливо - це тимчасово, оскільки відкрились вони лише 2 роки тому, і працюють ще на перспективу))).

Latane
14.06.2012, 23:06
Дівчата, а через які сайти шукаєте житло в Криму? Мене цікавить квартира в Судаку. Пропозицій багато, але якось я з недовірою ставлюся.

Latane
15.06.2012, 17:01
Як гадаєте, що краще з 2-хрічною дитиною - приватний сектор чи орендована квартира???
Мені здається, що приватний сектор це - кухня не тільки твоя, туалет також, і стіни тонкі - чути все. А квартира - на кухні ти одна, душ-туалет, і по гаміру не має відчуття, що живеш з циганським табором))

status quo
15.06.2012, 17:23
Як гадаєте, що краще з 2-хрічною дитиною - приватний сектор чи орендована квартира???
Мені здається, що приватний сектор це - кухня не тільки твоя, туалет також, і стіни тонкі - чути все. А квартира - на кухні ти одна, душ-туалет, і по гаміру не має відчуття, що живеш з циганським табором))

Ну конечно квартира, тем более что в квартире значительно тише (по утрам) чем в приватном секторе ( ну хотя бы крик петуха, ведь солнце в Крыму встаёт в 4 часа утра, и петухи орут как ненормальные).
Хотя и у приватного сектора есть преимущества, если хозяева окажутся не жлобами , то могут разрешить нарвать фруктов для малыша (или по крайней мере продадут не дорого и с огорода у них можно будет овощей купить). Посоветуют у какой хозяйки лучше брать молоко и молочные продукты.
Но главное - если найдёте жильё заранее - не платите вперёд. Может так выйти, что заявленное совершенно не соответствует правде.

Vероніка
15.06.2012, 17:43
приватний сектор чи орендована квартира?
Для нас це однозначно приватний сектор - цілий рік живемо у квартирі, тому на відпочинку хочеться максимум простору і зелені. А намагаємось обирати, там де кухня\вигоди окремо для кожного номера, або принаймні на 2 сім"ї.
Заздалегідь бронюємо тільки перевірені місця, а без рекомендацій все-таки краще обирати особисто.

Ydochka
19.06.2012, 13:37
Може хтось знає про хороші місця у приватному секторі у Судаку,напишіть будь-ласка телефони.Треба недалеко до моря, щоб була чиста кухня і окремо душ з туалетом.Наперед дякую.

taniarz
20.06.2012, 00:06
Перечитала усі сторінки цієї теми. Також суперечки щодо вологості...але все-таки прошу поради! Доця за 2 місяці 2 рази мала обструктивний бронхіт, для його лікування яке все-таки потрібне повітря? логічно , що вологе для полегшення дихання і позбуття тих свистів? чи я помиляюсь? Порадьте, бо не маю з тим досвіду.

В криму ніколи не була, їду з ціллю оздоровлення дитини, на днів 21-24. Радили Євпаторію, тому що там пісочок і для діток так краще. Але розумію, що там сухо, а нам таки треба вологість вищу.

Чи є десь на ПБК пісок, чи дрібна галька???

сніжна
20.06.2012, 12:32
обструктивний бронхіт, для його лікування яке все-таки потрібне повітря?
у нас товариш асматик ( його мама- колишній головний медик одного з наших медзакладів), рекомендувала Симеїз ( він справді позбавляється від загострень після відпочинку там). Мій чоловік- "хронічний бронхітик". Успішно позбавляється від рецедивів при відпочинку у Місхорі- Симеїзі. У цьому районі, завдяки Ай-Петрі та ялівцевим посадкам формується унікальний мікроклімат. Але тут усюди великогалечні або кам янисті пляжі. Якщо шукаєте піщані пляжі в р-ні Євпаторії, то асматикам-бронхітикам там рекомендують район Заозерного - Піщаного( тут є хвойні ліси+море). Щоправда, у цьому районі минулоріч відпочивала знайома з дитиною, яка схильна до обструкцій, то видимого полегшання не отримала ( рецедиви були і після того частими). Але це скоріше залежить від тривалості відпочинку- з такими дітками треба їхати на море принаймні на 3-4 тижні ( цьогоріч їм теж рекомендували море, але терміном більше місяця. )

tasha
20.06.2012, 16:12
В криму ніколи не була, їду з ціллю оздоровлення дитини, на днів 21-24. Радили Євпаторію, тому що там пісочок і для діток так краще. Але розумію, що там сухо, а нам таки треба вологість вищу

Я теж думаю, що Євпаторія вам буде засуха. Сама там відпочивала і в обід там було пекло, повітря там просто стояло. Потім їздили в Алушту, то це не до порівняння. Адже з однієї сторони море з іншої гори, і утворюється такий собі повітряний вихор. Місцеві казали, що у них дуже добре відпочивати тим хто має бронхітні захворювання. Нам це тоді було не головне, а от тепер прочитала ваше повідомлення і згадала.

Сніжна права, вам треба поєднувати морське повітря з хвойним ну і на 3 тижні мінімум.

До речі, після Алушти не хворіла взагалі 2 роки.

Pulupjak
20.06.2012, 16:33
Дівчатка, через тиждень їдемо відпочивати в с.Поповку, що біля Євпаторії. Хто там був поділіться своїми враженнями, можливо порадами..., їдемо з донечкою, машиною. Дякую

сніжна
20.06.2012, 16:46
Євпаторія вам буде засуха.
Євпаторія не є настільки засухою ( на ПБК повітря теж сухе). Просто це степова , а не гірська зона. Ну і тут менша кількість рослин, які власне виділяють фітоніциди ( ялівець, сосна). Тобто клімат відрізняється від ПБК. А з бронхолегеневими захворюваннями традиційно лікувалися саме на ПБК ( по лінії Місхор-Форос були розташовані ( та й зараз є) санаторії саме такого спрямування.)

Rodionochka
20.06.2012, 17:48
мала обструктивний бронхіт
Наша пульмонолог нам радила в такій ситуації відпочинок в районі Арабатської стрілки або ж район Євпаторії, казала, що ПБК може викликати сильну акліматизацію, особливо після повернення (дуже часто в таких випадках є пневмонія). Але це у випадку малої дитини (в них акліматизація проходить агресивніше). Старшим дійсно краще ПБК. Але маю страшенно впертого чоловіка, тому зараз сиджу в Алупці ))). Старший ніби-то акліматизацію пережив більш-менш нормально відносно бронхо-легеневої системи ( хоча мав температуру та пропоносив десь 3-4 дні). Меньший зараз зліг (((. Теж температура, рвота, понос. Я ж сюди приїхала з гострим трахеїтом, за два дні попустило майже повністю, дома мучилась би довше )))).

сніжна
20.06.2012, 19:27
Старший ніби-то акліматизацію пережив більш-менш нормально відносно бронхо-легеневої системи ( хоча мав температуру та пропоносив десь 3-4 дні). Меньший зараз зліг (((. Теж температура, рвота, понос.
це скоріше схоже на ротавірусну інфекцію, яку привезли із собою ( чи в дорозі підхопили) і тепер пішло по ланцюговій реакції,а не на акліматизацію.
ПБК може викликати сильну акліматизацію, особливо після повернення
це справді може бути. І акліматизація власне може проявитися скоріше не на ПБК, а саме після повернення у наш вологий регіон. Я сама "ларінгітик", на ПБК ( У Алупці, Симеїзі) акліматизації ніколи не мала. Зате при поверненні до Львова- 100 % йде загострення. Щоправда, потім на рік про горло можна "забути".Але оту акліматизацію при поверненні переживається.

taniarz
20.06.2012, 22:27
щойно зустріла сусідку, сказала про море, вона мене переконує , що то зарано в 1,5 року їхати на море. Навіт в цілях лікування, тому що її мала (9років) дуже хворіє в тих поїздках і після того полегшення з кашлями не бачать. І всі лікарі з ПАГу їм радили після 5ти років їздити, тому що після ПБК страшна акліматизація, але все-рівно я маю намір поїхати в крим. а цікаво чи є якась статистика перенесення акліматизації у діток?

status quo
20.06.2012, 22:55
щойно зустріла сусідку, сказала про море, вона мене переконує , що то зарано в 1,5 року їхати на море. Навіт в цілях лікування, тому що її мала (9років) дуже хворіє в тих поїздках і після того полегшення з кашлями не бачать. І всі лікарі з ПАГу їм радили після 5ти років їздити, тому що після ПБК страшна акліматизація, але все-рівно я маю намір поїхати в крим.
а цікаво чи є якась статистика перенесення акліматизації у діток?
Может действительно 1,5 года это рановато. Но тут как лотерея - не угадаешь. Мои дети родились в Крыму , выросли здесь. Дочь каждый раз в поездку болела , сразу по приезду к бабушке - шли к врачу. После приезда от бабушки (из Крыма) - каждые 2 - 3 месяца ангина или бронхит. В море я дочь не пускала до 3,5 лет (боялась что снова заболеет), но стоило ей 1 раз искупаться в море - я забыла о ангине и бронхитах.
Сын родился в Крыму и до 6 лет практически не болел, ни в Крыму - ни по возвращению сюда . Одна тяжелейшая пневмония и раз , а то и 2 раза в год бронхит. Плескался в море сколько хотел чуть ли не с самого рождения - а прекратил болеть когда перерос.
Так что брать или не брать ребёнка - решать только вам. Главное - когда будете купаться - старайтесь что бы не хлебнул морской воды. Каждый раз перед перекусом на пляже полоскайте ручки малыша пресной водой. Не разрешайте загорать (по крайней мере первое время без футболки (или рубашки х/Б) и не пускайте без штанишек сидеть на песке.

сніжна
20.06.2012, 22:58
перенесення акліматизації у діток?
всі дітки різні і всі по різному переносять поїздки. Я в дитинстві постійно у Гурзуфі відпочивала ( з 2 рочків) і немала акліматизацій ні там, ні після повернення. Зате у старшому віці по приїзді до Львова маю реакліматизацію. Наші товариші їхали з малим на ПБК після мононуклеозу ( після цього узагалі море півроку під забороною)- дитина чудово перенесла поїздку і повернення. Але маю і таких друзів, чиї дітки мали зовсім інші історії. Так що все індивідуально. В принципі. я схиляюся до того, що якщо є можливість відпочинку принаймні у місяць, то їхати з маленькою дитиною варто. А якщо строки відпустки мінімальні- то не ризикувати. Але то моя думка, і свою дитину на короткий термін у маленькому віці у Крим я не ризикувала вивозити.Але якби мала у запасі хочаб 3-4 тижні- їхала б.

tsyganka
23.06.2012, 23:09
Дівчата, хто був в Балаклаві минулого чи вже цього року? Яка ціна екскурсії на катері чи яхті? Дуже хочеться....

status quo
24.06.2012, 08:18
Дівчата, хто був в Балаклаві минулого чи вже цього року? Яка ціна екскурсії на катері чи яхті? Дуже хочеться....
В конце мая цены были от 250 гр. с человека за 1 час. (в зависимости от кораблика)))
Кстати , вот карта температуры воды у побережья (Азовского и Чёрного) морей - постоянно обновляется.
http://meteopost.com/weather/black-sea/

Lesya Vihot
25.06.2012, 16:25
дівчата привіт ! тільки що з поїзда :) відпочивала в Гурзуфі - все настільки сподобалось ! і готель ( велике дякую Богданці за контакти ) , погода всі дні просто казкова ! :radist::radist::radist: тепле море, неповторний запах Криму і багато кошачків на вулицях :girl_in_love:

пізніше добавлю фото, трішки відсапаюсь з дороги )))

Olenya
25.06.2012, 17:11
тільки що з поїзда відпочивала в Гурзуфі
Можна детальніше про проживання, харчування, умови, ціни. Дуже цікавить)

Latane
25.06.2012, 17:28
В данний момент знаходжуся в Судаку! І мені чомусь цей відпочинок подобається більше ніж в Сіде(готель четвірка), в якому ми були півтора місяці тому...
І море чисте, і людей не є аж так багато і спекотно в міру і ціни нормальні. І Судак - це все ж таки місто, а не село, типу Рибаче.
Ми знімаємо двохкімнатну квартиру біля Генуезької фортеці. Одна кімната прохідна, кондиціонер, два телевізора (ні разу не вмикали), душова кабіна, мінус - немає балкону, тому що перший поверх. Шукали вже на місці. На пляжі - дуже мілка галька, як пісок. До пляжу хвилин 15 пішки. Але ми ходимо на пляд від санаторію "львівський залізничник" через пансіонат мвс україни. Тоді до пляжу хвилин 10 по чудовій дорозі серед рослин!
тут є багато чотири супермаркети в центрі, ціни як у Львові. Я доїзжаю за 10 хвилин від своєї зйомної квартири на маршрутці до супер-ту АТБ.
З інтернетом проблеми( чи може я погано шукала...) на побережжі. Зараз пишу, сидячі в центрі Судаку в кафешці з безкоштовним вай-фай.
Ось так))))

Smaylik
25.06.2012, 19:10
Latane, а які у вас ціни на проживання (якщо не секрет)?

Lesya Vihot
26.06.2012, 21:54
Можна детальніше про проживання, харчування, умови, ціни. Дуже цікавить)

Відпочивала в цьому міні-готелі http://www.turpravda.ua/uc/gurzuf/Fonari_Gurzufa-h26445.html . Враження якнайкращі - навіть не очікувала такого відношення, увага була і від власника готелю , дуже тепло зустріли, під час відпочинку цікавились чи все добре, проводжали нас всім персоналом , власник відвіз нас до автобусу своєю машиною ( хоча до зупинки 200 м ) . В готелі є кухня для самостійного приготування їжі , можна і в їхнього повара замовляти . До моря близько, можна йти через парк санаторію . Пляжі є безкоштовні (але чисті ), платні лежаки/парасольки . Харчуватись ще можна в їдальні Камбуз , дуже смачно і недорого .

Про Гурзуф вже тут писали багато, від себе додам, що це дуже цікаве містечко, вузькі вулички , багато зелені, дуже красива набережна .

В червні номер коштував 400 грн ( велике двомісне ліжко + одномісне ліжко) , кондиціонер, холодильник, телевізор , туалет/душ.

Ціни на фрукти - персик - 15 - 20 грн , диня - від 7 грн , черешня - 20-30грн . Деревяний лежак на пляжі - 10 грн , парасолька - 30 грн . Продукти в магазинах дорожчі від львівських приблизно на 20- 30 % . Автобус з Сімферополя до Гурзуфа - 25 грн .

taniarz
26.06.2012, 23:09
Якщо шукаєте піщані пляжі в р-ні Євпаторії, то асматикам-бронхітикам там рекомендують район Заозерного - Піщаного( тут є хвойні ліси+море).
зваживши всі за і проти, ми з чоловіком вирішили, все-таки , поїхатив Євпаторію, селище Піщане.
Можливо ПБК був би кращим (в криму взагалі не була), але ми керувалися деякими моментами і Євпаторія перемогла. Чи правильно це, побачим на відпочинку і після нього.:confused:
Обзвонивши Сімеїз-Форос-Місхор,а потім Євпаторія-Піщане ,і врахувавши те, що
їдемо на цілий серпень, то вибрали економ варіант, приватний сектор Піщаного, квитки до Сімферополя вже купили, житло забронювали.:radist:
Поки обдзвонювала:girl_phone1:, частина євпаторії відмовлялась брати дітей до 3 років, а ті хто брали: "настоятельно поселяли "2 дорослих з дитиною в 3-х місні номера,і брали з 1,5річної дитини повну вартість. Це обурило, і виникало бажання сказати в трубку: "от зараза":girl_devil:

нталька
27.06.2012, 00:32
До моря близько, можна йти через парк санаторію . Пляжі є безкоштовні (але чисті ), платні лежаки/парасольки .
Скажіть, будь ласка, скільки по часу до моря і чи безкоштовний прохід через парк санаторія? Чи взагалі дозволяють гуляти в санаторських парках тим, хто в санаторіях не відпочиває? І яка ситуація з місцями на безкоштовних пляжах? Ви для себе який обрали?

katrinka
27.06.2012, 00:38
поїхатив Євпаторію, селище Піщане.
скільки вам виходить проживання за день\особа?

Lesya Vihot
27.06.2012, 10:13
скільки по часу до моря і чи безкоштовний прохід через парк санаторія?

Від готелю до моря 10-15 хв , для мене це близько, по дорозі до готелю є магазини, продуктовий базарчик, аптеки, відділення Приватбанку , банкомати . Через парк санаторію набагато швидше. Вхід в парк охороняється , охоронці є різні, в деяких просили, то пускали, це вже як пощастить . Ми деколи проходили через непомітний вхід , там охоронців не було, інколи був дідусь за охоронця .

Зараз вже людей дуже багато відпочиває, відповідно на пляжах місця потрібно займати чим швидше. В останній день ми прийшли на пляж ( безкоштовний ) о 7,30 год, то вже наполовину пляж був заповнений . Ми ходили на різні пляжі, переважно на безкоштовний( він найближчий ) , вже тоді всі лежали майже впритул один до одного . В кінці набережної є ще один безкоштовний пляж , декілька разів були там, людей було набато менше . На інші пляжі ( від санаторіїв ) не впустять навіть за гроші , виключно по санаторним книжкам . На двох безкоштовних пляжах завезли новий камінь, то спочатку було незручно по ньому ходити, бо він великий( раніше там була невеличка галька ) .

Ще мені дуже сподобався пляж Гуровські камні , до нього йти 20-30 хв , але там дуже спокійно , пляж більш зручний при вході до моря, галька дуже дрібна, але в морі є великі камні . Мені це не заважало, там можна було спокійно поплавати .

З місцями на пляжі ситуація залежить від періоду відпочинку , зараз вже великий наплив відпочивальників . Були в Гурзуфі в кінці серпня- вересні , на пляж приходили на 9 год , місця завжди були .

taniarz
27.06.2012, 10:18
скільки вам виходить проживання за день\особа?
я відповіла Вам в карму.
Господар казав,шо є ідешевші варіанти, кімнати совєтського союзу:girl_haha:

Lelijka
27.06.2012, 11:42
Дівчата, можливо хтось відпочивав в с.Морське (що біля Судака) якщо маєте координати напишіть будь-ласка в пп, дякую

Latane
27.06.2012, 15:29
а які у вас ціни на проживання (якщо не секрет)?
не секрет - нас двое дорослих і дитина - 200 грн. квартира за добу

Annabela
28.06.2012, 13:14
Дівчата, хто відпочивав в с. Піщане у Криму, що можете порадити?

Lesya Vihot
28.06.2012, 14:24
Зараз над Ялтою пожежа- горить заповідник високо в горах , вогонь вже на 8 га , в диму Ялта і найближчі селища .

Olenya
28.06.2012, 15:04
Скажіть, а море глибоке в Гурзуфі? Маємо малу 2 рочки, тому це мені важливо

Lesya Vihot
28.06.2012, 16:42
море глибоке в Гурзуфі?

Майже всюди на ПБК море глибоке , але дитина 2 роки далеко сама не буде плавати. Приблизно 3 - 4 м від берегу вже глибоко . Дітей на пляжі було багато :)

Nadia
30.06.2012, 09:27
В данний момент знаходжуся в Судаку!
А можна адресу і телефон тих господарів, де Ви відпочиваєте в Судаку? Хочемо туди в серпні. Дякую!

Kordanna
30.06.2012, 09:48
Щойно повернулась з Криму. Були у с Данилівка - це між Гурзуфом і Нікітським садом в сторону Ялти. Просто у захваті, бо жили у прямому змісті на березі моря, біля чарівного парку санаторію Ай Даніль. Це двохрівнева вілла Мішель. Дуже раджу великим компаніям, - 2 спальні і великий хол із кухнею. Нас було 7 чоловік і все було надзвичайно комфортно. Є ресторан, проте там дорого, ми купували в Ялті та готували. Враження фантастичні. Нарешті потроху у Криму "просипається" щось на зразок сервісу :)

Lesya Vihot
30.06.2012, 11:35
Нарешті потроху у Криму "просипається" щось на зразок сервісу

я також зробила такий висновок - хоч помалу, але все-таки позитивні зрушення є :)
За весь відпочинок в Гурзуфі ні разу не відповіли неприязно чи непривітно ( я спілкувалась виключно на українській мові ), навпаки всюди в магазинах, на базарчику, в їдальні - сама привітність ( за дуже невеликим вийнятком касирів автобуної каси )

Lesya Vihot
01.07.2012, 10:55
Додаю фото

вид з балкону
http://i062.radikal.ru/1207/2b/b89a713fc4df.jpghttp://s03.radikal.ru/i176/1207/3a/680399f876ee.jpg

пляж
http://s017.radikal.ru/i433/1207/64/4b9986ad1646.jpghttp://s019.radikal.ru/i612/1207/91/ee7adcbd94bc.jpg

вулички Гурзуфа
http://s56.radikal.ru/i153/1207/e2/349833173f03.jpghttp://s018.radikal.ru/i519/1207/6e/339eb74c9f25.jpghttp://i003.radikal.ru/1207/e7/cd2b54505b50.jpg

сніжна
01.07.2012, 11:33
весь відпочинок в Гурзуфі ні разу не відповіли неприязно чи непривітно ( я спілкувалась виключно на українській мові )
чесно кажучи, можливо то мені так повезло, але за останні роки я жодного разу не стикалася на ПБК з хамством чи неприязню у свій бік. І хоч в більшості випадків у сім ї ми спілкуємося російською ( у нас двомовна сім я), то навіть коли переходила на українську- все було чудово. Мало того, двічі з нами відпочивали друзі з Білорусі. До них теж чудово відносилися ( наприклад, у Алупці вже років 10 є практично біля моря величезний кемпінг ( наметове містечко+ мотель+кінотеатр+кав ярні) білорусів під назвою "Бєлая Русь"). А в Гурзуфі я взагалі фактично все літо у дитинстві проводила, та і потім не раз бувала. І спокійно люди відносилися, на якій би мові не розмовляла. У мене скоріше свій висновок з того питання: хто не зациклюється на тому, що у Криму жахливий сервіс чи неповага до ін. людей, той з тим у свій бік і не стикається. Якщо справді на цьому акцентувати увагу, такі люди немов справді "притягуються".
п.с. у "Фонарях Гурзуфа" дійсно гарно. І оптимальне місцезнаходження. Лише у серпні з пляжем проблематично, бо відпочиваючих у Гурзуфі значно більше і отієї пляжної лінії явно недостатньо для усіх ( зрештою, як і всюди на ПБК)

Lesya Vihot
01.07.2012, 11:36
один з безкоштовних пляжів
http://i037.radikal.ru/1207/a0/9a9b454e7d29.jpg

набережна в 7 -й ранку
http://s42.radikal.ru/i097/1207/b2/3308c5ed2248.jpg http://s003.radikal.ru/i204/1207/a6/551f1a62d11e.jpg

Яруська
04.07.2012, 08:40
Ну от ми і приїхали. :girl_flag_of_truce:
Трошки напишу вражень.
Значить так, їхали ми машиною і це плюс, бо крім комфорту це дає можливість їздити по цікавих місцях і екскурсіях.
(=сніжна;1307801]я жодного разу не стикалася на ПБК з хамством чи неприязню у свій бік[/quote]
Цілком погоджуюсь. Привітні люди.
Будиночок, що ми знімали мав як свої плюси, так і мінуси. З плюсів те, що він зовсім окремий від решти блоків з відпочиваючими. Там є кухня з усім необхідним, холодильник, плита, свій душ і туалет( з водою без проблем), дві кімнати, обставлені просто але зручно, у кожній кімнати велике двоспальне ліжко, телевізор і необхідні меблі, ще своя веранда для шашличків і посиденьок з кримським вином. Дві кімнати виявились приємною несподіванкою, малий мав окрему з якої моментально організував собі дитячу:connie_pull-pigtail, є місце для машини і дуже приємна жіночка- господиня того всього. З мінусів це те, що ще не облаштоване подвір"я, бо розбудовуються. Спершу мене це злякало але потім виявилось не важливим. До пляжу йти хвилин 15-20, ми їздили машиною 2 хв. Море просто розкішне- чесно кажучи не думала, що в Криму може бути настільки чиста вода, пляж піщаний і дуже великий, людей мало, іноді ми були самі на пляжі на 200-300 метрів.
http://i058.radikal.ru/1207/f6/43086947aafd.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s019.radikal.ru/i636/1207/e6/68444316b798.jpg (http://www.radikal.ru)
Ось таке СПа в гарячому пісочку)))
Дуже багато їздили, були в Чорноморському краєзнавчому музеї і на екскурсії в поселенні, де проводять розкопки, Калос Лімен. Надзвичайно цікаво доторкнутись до вічності..http://s61.radikal.ru/i174/1207/14/ad93562b306a.jpg (http://www.radikal.ru)
Ходили на катері до урочища Джангуль, і там пірнали...Глибина там 7 метрів і видно дно:good: Побачили там двох дельфінів, але вони не хотіли фотографуватись і швиденько поплили за скелі.
http://s002.radikal.ru/i200/1207/6f/52c1a6b5cd2b.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s014.radikal.ru/i327/1207/6e/25aeff9331a6.jpg (http://www.radikal.ru)
Скелі Атлеш для мене виявились неоднозначними, бо дуже боюсь висоти але дуже гарно, дико і дивно.http://s005.radikal.ru/i212/1207/14/383e6fe7f87f.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s60.radikal.ru/i167/1207/b5/71667df897db.jpg (http://www.radikal.ru)
Тепер з приводу інфраструктури. Все в Оленівці є, магазини цивільні, базарчик нормальний, мясо всяке-різне і баранина і свинина, ціни такі як всюди.
Тарханкут дуже мені сподобався і поїдемо ще:girl_yes2:

mamaTimy
04.07.2012, 20:28
Прикольно! Ми теж хотіли в Оленівку, але вирішили що без машини далеко ходити. Їдем в Окунівку, в гостьовий дім, спробуємо і згодом опишемо. Якщо не секрет, Яруська, скільки коштувало таке проживання і якщо можна контакти жіночки в ПП. Дякую

Яруська
05.07.2012, 08:41
Їдем в Окунівку
Ми туди заїжджали, наскільки я пам"ятаю там немає пляжу нормального взагалі, всюди обриви і зразу море..
І ще така суб"єктивна думка, що на Тарханкут без машини, це взагалі труба...

Chemna
08.07.2012, 11:36
Незнаю чи сюди пишу, цікавить ночівля по дорозі Львів-Крим. Кожного року їздимо машиною в Крим без ночівок , але боюсь що моя меньша малявка в 2.5р недасть нам доїхати без ночівлі. Порадьте будь-ласка де краще зупинитись переночувати????

сніжна
08.07.2012, 19:45
Порадьте будь-ласка де краще зупинитись переночувати
залежить від того. у якій год будете виїжджати, як у вас по часу буде виходити. Ми з друзями ( якщо їдемо авто)зазвичай виїжджаємо о 8 ранку, біля 21 - зупиняємося біля Херсону, а вранці о 6- вирушаємо далі.

TanyaLviv
08.07.2012, 23:08
Ми в Оленевці були позаминулого року. Іхали на три тижня. Дуже були задоволені. Море чистесеньке, пісочок білесенький. Але дійсно , хто іде без машини, то тяжкувато. Першоі лініі можна сказати що немає - бо перед морем іде ліман. Але на машині дійсно 2-3 хвилини іхати. Відпочинок постійно згадую. Поіхала би ще із задоволенням

Ritamadonna
09.07.2012, 22:50
Про кримські пляжі:
http://life.comments.ua/2012/07/09/348771/krimskie-plyazhi-stali-pohozhi.html
невже дійсно так?

Latane
09.07.2012, 23:01
Про кримські пляжі
мурашник ))))

невже дійсно так?
нууу, в кінці червня так не було в Судаку (як на фото), можливо за тиждень ситуація настільки сильно змінилась!

сніжна
09.07.2012, 23:10
невже дійсно так
в принципі, на ПБК в більшості на безкоштовних пляжах в сезон ( липень-серпень)так і є- пляжна лінія вузька, а бажаючих багато. Так було у всі часи ( згадайте навіть фільм "Хочу вашего мужа" з Мироновим). Так що це - звично вже десятиріччями.

Vika
09.07.2012, 23:14
На початку Червня так не було, а от як ми їхали (30 Червня) то було вже подібно на фото.

Chortenia
09.07.2012, 23:20
( згадайте навіть фільм "Хочу вашего мужа" з Мироновим).
Будьте моим мужем )))

Яруська
11.07.2012, 09:34
невже дійсно так?
Залежить де...
ми заїжджали в Чорноморське, то приблизно так пляж і виглядав...жах, скупнулись і втікли назад на нашу пустелю:girl_bye:

Kalista
13.07.2012, 12:58
А хто нещодавно був на південно-східному березі?? як там пляжі та умови? збираємось їхати до Коктебелю чи Судаку, до того району))та як там з комахами справи? кажуть там дощі та треба щось брати з собою...хто знає?

Vероніка
13.07.2012, 13:53
Коктебель би радила тільки для екскурсій і огляду гір - народу море, пляжі забиті, шум і нічну музику чути навіть у віддалених куточках селища.
Судак більше підходить для відпочинка, не так гамірно, пляжі відносно чисті.
Комарів не було, але можуть бути різні жуки і ящірки, треба дивитись.
А дощі непередбачувані, але бувають рідко.

Rodionochka
13.07.2012, 15:20
Відпочиваємо зараз в Алупці, в готельному комплексі "Зелений мис"
Обіцяла я фото, але все якось руки не доходили - виправляюсь)))
Отже, пляж "Зеленого мису" (вхід у море по драбинці, дно - каміння, на пляжі насипаний пісок з мушлями, для дітей є "лягушатнік" з застояною водою(((), на задньому фоні міський (плавний захід у воду, дрібна галька, з комплексу є туди вихід)
http://i060.radikal.ru/1207/bb/8d0519c5f196.jpg
Це дитячий майданчик з нашими львівськими аніматорами, які бавили дітей з 8 ранку і десь майже до 22 вечора, згори - автостоянка
http://i032.radikal.ru/1207/20/1871fa7b8f44.jpg
Будиночки на території
http://i052.radikal.ru/1207/70/2ac8f00cf638.jpg
Дорога на пляж, там протягом дня завжди тінь. Та навісна дорога - це дорога на міський пляждля всіх бажаючих, щоб не проходити по території "ЗМ".
http://s54.radikal.ru/i145/1207/51/16f653097ecd.jpg
Ну і "загальний" вигляд ))))
http://s019.radikal.ru/i620/1207/48/6c51daeb948f.jpg

Miss Sixty
16.07.2012, 18:47
Були 2 роки тому в смт. Кача (23 км від Севастополя). Відпочивали на базі "Солнышко" - щоб спуститися на пляж треба 3-5 хв. Вода просто супер - дуже чиста і така голубенька!
http://s017.radikal.ru/i442/1207/07/b1eb93c82fcc.jpg (http://www.radikal.ru)
Вигляд на пляж з території бази
http://s017.radikal.ru/i434/1207/19/fcaafddf71a2.jpg (http://www.radikal.ru)
На базі є номери, будиночки без умов і з умовами. В нас був просто супер будиночок (усі умови: душ, туалет, телевізор, холодильник, міні-веранда, перед будинком дерев'яний стіл з лавками)!
http://s017.radikal.ru/i412/1207/be/384a8b8a8e45.jpg (http://www.radikal.ru)
Територія бази
http://s43.radikal.ru/i101/1207/83/8d8a73fcf241.jpg (http://www.radikal.ru)
Харчуванням теж задоволені! Їздили на маршрутці на екскурсії до Севастополя, Балаклави, Інкерману, Херсонес. В самому селищі є базар, супермаркет, магазини, більярд, бари-кафе. Так як ми були у вересні, то на пляжі не кишіло, якраз було супер! Дуже задоволені.

Despina
16.07.2012, 22:08
В цю п'ятницю вернулись ми з Орджонікідзе. Це між Феодосією та Коктбелем.
Задоволені - не те слово.
Орджонікідзе - таке собі село-півострів на горах, з 2-ох сторін оточене бухтами. Є центральний пляж і багато диких пляжів - галькових і піщаних.
Ми жили на вулиці Шовковичній - це близько до центральної набережної і диких пляжів бухти "Провато". Ходили здебільшого на піщаний пляж за 2-гим мисом і на гальковий Заводський. Дуже гарні пляжі за 3-тім і 4-тим мисом, але, на жаль, "окуповані" нудистами. Взагалі, перед поїздкою я собі зовсім інакше уявляла нудистські пляжі. Але одного погляду на розкарячених пань і панів вистарчило, щоб зрозуміти - туда ми не підем))) Один раз ходили ще на пляж "Краснячка" - теж класний, але було трохи водоростей.

Жили в будиночку - 2 кімнати + маленька кухня + величезна і дуже гарна тераса з видом на море, лежаками, мангалами і столиками в спільному користуванні зі ще одним будиночком.

В Орджонікідзе досить дешеві кафешки. На набережній є їдальня "Еда", де взагалі, зовсім дешево (борщ - 6,5 грн., чебурек розміром в велику тарілку - 10 грн.) і величезний вибір страв. Ми ходили в крайню кафешку на набережній близько до нашої вулиці - смачно і теж недорого (досить велика порція мідій по-царськи - 45 грн., пиво - 6-7 грн. за 0,5 л.)

Найближчі місця, куди можна поїхати - Феодосія і Коктебель. Феодосія - як на мене, страшне, брудне місто, в якому вокзал (досить потужний і великий) знаходиться на центральній набережній, на мене справив жахливе враження. Єдине варте уваги там - це картинна галерея Айвазовського. Квиток коштує 50 грн., воно того варте. Набережна Коктебелю - це, взагалі, Краківський базар. Тобто набережна закрита з 2-ох сторін торговими будками і кафешками, море видно маленькими кусочками. В орджо набережна відкрита - тобто кафешки тільки з однієї сторони, інша сторона - море і пляж.
Як на мене, то як їхати з Орджо на екскурсію - то вже в Судак і Новий світ. Єдиний мінус - далекувато, по морю - 2,5 години, автобусом - 1,5 години але через перевали. Ми з 2-ома дітьми, одну з яких закачує, не наважились.

Загалом, саме Орджо - село-селом, але досить піднятися на одну невелику гору - і краєвиди просто заворожують. Ну і гір, щоб лазити - на будь-який смак і силу)))

http://s017.radikal.ru/i431/1207/71/56ccf8aa5766.jpghttp://s54.radikal.ru/i143/1207/88/8e93b7c49d10.jpg http://s018.radikal.ru/i524/1207/a0/f8a494b4d436.jpg

OnceInParis
20.07.2012, 14:33
Despina, в Орджонікідзе реально домовитися за проживання на місці?

Дівчата, які відпочивали в Оленівці, можна їхати без попередньої домовленості, тобто шукати вже на місці? Чи зараз є багато відпочиваючих, і краще не ризикувати?

Ми будемо їхати машиною. Позаминулого руку на ПБК у Форосі без проблем знайшли житло. Тепер цікавлять Оленівка і Орджонікідзе. Хотілося б кімнату у приватному будиночку або невеличкий будиночок, можливо на дві сім'ї, щоб була своя територія.
І ще, чому коли дзвоню і питаю за ціни, то спочатку чую зустрічне питання: "А ви звідки?" Від цього залежить ціна?))

Despina
20.07.2012, 16:20
Я, взагалі, любитель домовлятись наперед. Тобто я люблю у Львові знати, що в мене буде визначена кімната з визначеним ліжком, шафою, ванною і т. п. Цього року я, як і кожного року, знайшла через інтернет номери, забронювала, 10 разів з "власницею" зідзвонювалась. Але коли ми приїхали в Орджонікідзе виявилось, що це ніяка не власниця, а просто посередник, яка нас зустріла словами "Пайдьом, будєтє вибірать". На моє питання, чому не веде нас до заброньованих номерів, сказала, що вони вже здані, але в неї є "такіє же пачті по етой же ценє".

Після такого мій чоловік сказав, що справи з нею мати не хоче. Я зі знайомою і дітьми з сумками сіли в кафешці, а хлопці пішли шукати. Прийшли за нами десь за хвилин 40 і той варіант, що знайшли на місці, вийшов ще кращим, ніж той, що ми бронювали по інтернету. Ну і взагалі, в Орджонікідзе майже на всіх будинках номери телефонів - сподорбався, - дзвониш, знайти на місці взагалі не проблема.

Kalista
21.07.2012, 11:35
тааак, ми все ж вирішили поїхати до Коктебелю и зараз пишу звідси))житло трохи дорого, 500 грн номер на 4 чоловік, але з кондиціонером та з усіма зручностями(туалет, душ). дууже близько до моря, якщо дуже повільно йти, то максимум 5 хвилин)) писали, що музика голосно грає-так нам не чути зовсім. дуже цікаво та весело ввечері на набережній)) подобається не те слово!! що до харчування-дуже багато кафе на будь який бюджет, сьогодні обідали так вийшло 67 грн-солянка, картопля по українські з курячою відбивною, салат з куркою сиром та помідорами та сік! і це на двох!!!наїлися до відвалу, як ми так і наша дитинка)))їй ще і десертик брали. ввечері комарі є. сиділи на балконі та палили спиральку)) тому не відчувалась їх компанія)водичка відносно тепла, але криштально чиста!
До речі, з пляжів на протилежному боці затоки добре видно Орджо))

Oluisjka
21.07.2012, 15:14
ми з чоловіком довго думали куди саме в Крим поїхати і вирішили - в Алушту. хто був там минулого, а можливо вже і цього року, напишіть свої враження, будь ласка. насамперед цікавить середня ціна за житло (окремий будиночок, квартира. щоб були свої кухня і душ), і чи варто домовлятися наперед чи все ж таки не буде проблем знайти кімнату на місці?

Fleshka
21.07.2012, 17:59
І мене цікавить...любителі Криму, хто отрієнтується, чи є в околицях Алушти пляжі...не міські, а почистіші і не заліплені відпочиваючими, такі щоб від професорського (робочого) куточка на ровері можна було їздити. Чи то я загнула?

Bogdanka
22.07.2012, 16:12
вирішили не придумувати велосипед.
лікарі мені рекомендують морський відпочинок, але в вересні, якщо це Крим чи Чорногорія, або в жовтні, якщо Туреччина.
Словом, ми вирішили - Крим і о, як по-новому:)))))))))) - Гурзуф;)
Словом, їдемо в Гурзуф або 7-го або 13-го вересня, залежить як чоловіка відпускають у відпустку, на 15 днів, але жити будемо в іншому місці, ніж попереднього року, бо з візочком хочеться першого поверху, а втому комплексі перший поверх трошки сируватий і темний. Ось так.
Попередньо з житлом вже визначилась, але ще трошки маю час і ще може знайду щось краще.
Спочатку зупинили свій вибір на готелі в п. Утьос (http://7nebo-hotel.com/), але подумали і вирішили, що хочемо все-таки апартаменти з кухнею, Софія погано їсть, і краще вона буде їсти хоч шось:)
Розглядали ще як варіант ГК "Зелений мис" (http://zmis.com.ua/html/show/complex/ceny-na-nomera) в Алупці, про який писала Родіоночка, але там купа сходів і як там з візочком, чи просто як там з двома малими дітьми, я собі не дуже уявляю, хоча територія гарна.
Такщо Гурзуф все ж має чудесну набережну і масу варіантів, як там відпочити/чим себе зайняти:)

Balu
22.07.2012, 20:13
з пляжів на протилежному боці затоки добре видно Орджо
І нам вас добре видно :) Я майже два місяці в Орджо, і це щось. Для відпочинку з дитиною – просто ідеально. Правда, зараз почалась сильна спека. Але червень і до середини липня - те, що треба. Пляжі центральної набережної трохи бруднуваті. Але завжди можна піти на дикі пляжі за горами.

Olenya
23.07.2012, 09:15
І ми хочемо в Крим, але щось не можемо визначитись куди. Дуже хочу за порадою Богданки в Гурзуф, але переживаю за глибоке море. Хочеться щоб мала вдосталь нальопалась.

Bogdanka
23.07.2012, 14:53
переживаю за глибоке море. Хочеться щоб мала вдосталь нальопалась.
скільки дитині? моя дитина в рік і 4 місяці і в 2 і 5 місяців і напевне цього року в 3,5 роки сама в море не дуже йшла і не піде
тому, вона купалась з нами, в переважній більшості з татом, на березі сиділа і кидала камінці в воду, а крім того годинами;) сиділа в морській воді в надувному басейнику, що приносило їй значно більше радості загалом ніж море, яке хвилюється:)
Плитке море то Азов, а не Крим, Крим всюди так чи сяк глибоке Чорне море має, Новий Світ плитший, ну і то взагалі дуже гарна бухта, але ціни на проживання там просто сумашедші, а пляжі між іншим дуже вузькі і ніде яблуку впасти
Такщо не бійтеся глибокого моря, всеодно будете з дитиною плавати

Olenya
23.07.2012, 15:11
Плануємо їхати в вересні, то нам якраз 2,5 буде.
Власне, що хочеться не лише моря, хоча накупатись ми теж плануємо, а щей повітря, кипарисів, сосен.
Роздумуємо над Кримом і закордоном. Їдемо вперше, тому стільки запитань і вагань.

Bogdanka
23.07.2012, 15:34
Їдемо вперше, тому стільки запитань і вагань.
наважились - їдьте і менше вагайтесь;)

Oluisjka
23.07.2012, 17:17
аууууу!!! відгукніться!) хтось щось може сказати про Алушту?

нталька
23.07.2012, 22:03
Цього року знову відпочивали на півдні Криму. Там таке повітря - не надихатись. Саме заради нього я терпіла цілу добу в поїзді. Бо для мене поїзд - то мука. :hang1: Дитині ж прикольно - компанія завжди знайдеться.

Були трохи в Алупці, а трохи в Гаспрі. Цього разу в приватному секторі. Знайшла через і-нет. Жили біля парку з Воронцовським палацом, щодня гуляли на пляж через парк. Гуляли, бо парк там прекрасний, в нього заходиш і відпочиваєш. А доріжок стільки, що можна кожного разу іншими шляхами йти.
http://s019.radikal.ru/i630/1207/15/652998042404.jpg

http://i053.radikal.ru/1207/87/e2a5c80c6b6e.jpg
http://i015.radikal.ru/1207/87/4888b2b3e5ec.jpg

Пляж найближчий міський в 9 годині мав такий вигляд:
http://s017.radikal.ru/i415/1207/98/faed4616865c.jpg Нам таке не підходило, тому ми ходили на платний санаторський, який більший і вільніший.
Загалом було суперово! Все було поруч - хороший пляж, суперовий парк, гори, купа магазинів, кафешок, кіосків. Автостанція і морський причал, звідки можна було поїхати в різні місця.
Потім ми ще тиждень жили в Гаспрі біля санаторію Дніпро. Користувалися їхнім пляжем і гуляли в їхньому прекрасному парку. Там і сосни, і кипариси, і кедри, і ялівець.... Парк - суцільна фітозона. А коли сидиш на пляжі і морське повітря поєднане з хвойним - неймовірний кайф!
http://s018.radikal.ru/i501/1207/3a/a24d874bc394.jpg
http://s019.radikal.ru/i640/1207/25/592220a5f55c.jpg
один з пляжів
http://s40.radikal.ru/i087/1207/8c/75a92ce7ebdf.jpg
Так, пляжі не особливо великі, але місце завжди є. Водичка чистенька
http://s60.radikal.ru/i167/1207/61/8819ba3414ea.jpg
А тут пляж міський Ялти
http://s48.radikal.ru/i122/1207/56/21d2e76e71bc.jpg
Їздили в гості в Гурзуф. Набережна там гарна, є безкоштовні пляжі, але як і всюди, лежаки чи парасольки на безкоштовних пляжах платні. При тому лежак 20-25 грн, парасоля 15-20 грн. Звичайно, можна і без них. Але, цього року шторми сильно пошкодили пляжну лінію Гурзуфа, і туди завезли щебінь. Як на платні, так і безплатні пляжі (про Артек не знаю). На тому щебені неможливо босому стояти, не те що ходити. Та й просто на рушничку полежати - неприємно. Тому у мене не дуже приємне враження про пляж. А так - краса.
http://s11.radikal.ru/i184/1207/14/855bdb1ae4f8.jpg
ще трохи краси:
http://s017.radikal.ru/i418/1207/95/ed8e0efafe84.jpg
http://s55.radikal.ru/i148/1207/b2/c57fe3652a5b.jpg
На жаль, мої фото не пердають тої краси, але треба все самому бачити і відчути. :)
Загалом, що з Алупки, що з Гаспри легко дістатися будь-куди самому. А також є безліч екскурсій. Житло можна знайти без крутих спусків-підйомів. А повітря там чудове. У мене легені розгорнулися, :) а дитині було супер! Заради чого і їхали.

Kiruskin
28.07.2012, 09:41
Ми цього року планували поїхати в Гурзуф, але наші плани змінилися і ми поїхали в Севастополь. Але там краса. Ходили на пляж в голубу бухту, водичка така честесенька причестесенька. На глибині близько 4 метри видно як рибки плавають. Були на екскурсії чорноморським флотом. Ще були на екскурсії 35-ю береговою батареєю, яка тримала оборону Севастополя під час другої світової війни. Одним словом дуже сподобалося.

Kalista
29.07.2012, 10:24
Про Алушту!=)) брат чоловіка відпочивав там минулого року, йому сподобалось! Але він їздив з друзями, і вони шукали голосні кафе, вечірки, казав, що пляжі там платні та забиті, але вода тепла. Йому аквапарк сподобався! Каже, що кращого не бачив ще по Україні)) загальне враження - веселе добре місце для молоді! Зараз питала в нього, не радить з дітьми туди їхати.

Імель
29.07.2012, 17:19
Зараз питала в нього, не радить з дітьми туди їхати
а що? комарі? треба брати москітол? :d23:

bora
02.08.2012, 13:41
Хто може порядний міні-готель порадити в Криму? Шукаю для рідних. Не VIP, просто людські умови (зручності в номері) і мальовничий район?
Знаю, що є пропозиції в інтернеті, але хочу мати гарантію, що вони приїдуть і їм не скажуть, що бронь не дотримали до їх приїзду.
Скиньте в ПП, будьте ласкаві, хто може щось порадити.
Я два роки підряд їздила в Крим, і дуже його люблю. Але вже немає як поселити їх там де я бувала.

Дякую. Питання закрите...

Lesya Vihot
02.08.2012, 13:46
Хто може порядний міні-готель порадити в Криму?

Ті контакти , що я надсилала не підійшли ?

Arctica
02.08.2012, 15:16
Ми їзди з малим (вперше дитина їхала на море) в Крим (Судак) на початках червня. Дорогу в поїзді дитина перенесла добре, у вагоні працював кондиціонер, вагон чистенький, привітний провідник, була хороша компанія діток:girl_dance:. Жили ми в Судаку в пансіонаті від залізниці "Львівський залізничник", проживанням, харчуванням задоволені. Територія пансіонату доглянута, багато квітів, із вікна номера спостерігали за Генуезькою фортецею (ходили на екскурсію). Номер мали двохмісний напівлюкс з усіма вигодами (кондиціонер, два ліжка, телевізор, балкон, душ, вбиральня), номер прибирали кожний день, харчування хороше, до моря іти приблизно 300м по хорошій асфальтованій дорозі, (єдиний мінус, це те, що пляж камінистий не пісочний). Краєвиди, повітря - супер. Гори просто неймовірної краси. Оскільки Данилка в дорозі нудить, то на екскурсію їзди лише один раз в Коктебель в дельфінарій, враження не передати словами:good:, від краси дельфінів, морських котиків захоплює дух:girl_in_love:.
Головна ціль моєї поїздки на море, було оздоровити дитину, дякувати Богові адаптації ні я ні синочок не мали, дорогу перенесли добре, із харчуванням проблем не було, їли в їдальні в пансіонаті 3 рази, все свіженьке, дитині ще 4-й раз давали або йогурт +печеня, або молочко+вафелька.
Люди привітні, усміхнені. Жодного разу не мала непорузуміння щодо мови, добре мене розуміли по українськи.
До незначних мінусів нашого відпочинку можу віднести:
- дуже закручені дороги (дитину нудило);
- дорогуваті ціни на розваги, фрукти і т.д;
- і прогулятися центром Судаку (по набережній) і просто відпочити не вдастьтся, на кожному кроці тобі пхають на руки мавпочок/шиншил і т.д. аби зфотографувати і відповідно заробити на тобі, ідучи на прогулянку з дитиною необхідно добре фільтрувати свої витрати.
Але це все дрібниці, в порівнянні із гарним відпочинком, приємними враженням, а саме головне, що наш Данилко хоче на наступний рік знову в Судак, до моря, тож будемо планувати наступнку поїздку:girl_claping:. Всім у кого ще попереду відпустки, бажаю гарного і приємного відпочинку :girl_bye2:.

WildWind
04.08.2012, 00:04
Перечитала тему двічі, збираємось через тиждень "на вар’ята" або в Оленівку, власним авто (але мені шкода чоловіка, бо змінити за кермом нема кому), або в Гурзуф, тут я розумію зручно і поїздом а потім автобусом.
Отож наразі потрібна інформація про Гурзуф. Порадьте будь-ласка готельчик або навіть краще якщо санаторій з власним пляжем. Чи санаторії дорогі? Важливо щоб захід у море був з берега, а не по східцях, я вагітна, тому думаю мені по східцях буде важкувато. І ціни також. Як там з харчуванням? Кафешки? Ціни? Буду вдячна за будь-яку інформацію. Зовсім не орієнтуюсь в Кримських цінах, в серпні все дорожче?

Lesya Vihot
04.08.2012, 00:43
Про Гурзуф писала в попередніх дописах в червні http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1305219#post1305219 . Ціни в серпні на проживання дорожчі. На рахунок пляжів також є фото в попередній дописах. Східців ніде немає на пляжах , але на деяких завезли новий камінь , трохи великий і спочатку важко ходити, але є пляжі з дрібною галькою ) .

Kalista
04.08.2012, 21:32
про дітей він казав, бо там загалом галасливі компанії та взагалі молодь)) вони тому туди й їхали, щоб компанією відпочити..

Arctica
04.08.2012, 22:30
Ми їздили з малим (вперше дитина їхала на море) в Крим (Судак)
Тут була моя коротенька розповідь про цьогорічний відпочинок в Криму, тепер покажу ще кілька фотографій із нашої мандрівки.
Гори м. Судака:girl_in_love:
http://s016.radikal.ru/i335/1208/3c/674ddebfaf7e.jpg
Краєвид з Генуезької фортеці (видно трішки Судак і трішки самої фортеці)
http://i036.radikal.ru/1208/7e/76c8fa0c7a1c.jpg
Незабутня поїздка в дельфінарій Коктебель:good:
http://i021.radikal.ru/1208/8d/14487d599dca.jpg
Ну і дідусь Ленін в Сімферополі:yes:
http://s006.radikal.ru/i214/1208/32/9ab7131deac2.jpg

Лесик
05.08.2012, 00:38
Дівчатка,з усього прочитаного зацікавилась Оленівкою,підкажіть будь ласка координати та орієнтовні ціни,наперед вдячна.

taniarz
06.08.2012, 11:24
Дівчатка, СОС! ХЕЛП!
ми в пісчаному,що під євпаторією. Тут не подобається, село селом, житло де ми винаймаємо, бруднюще, кращого на першому поверсі знайти не можемо, та ще й до того 2 пограбування за 5 днів. Зараз хочемо махнути на південь, в гурзуф, чи балаклаву. Але доступ дло нетуобмежений. Будь-ласка, хто відпочивав і кому не важко, можете скинути контакти на тел 097-66-05-721, я буду дуже вдячна. Орієнтуємося на 300 грн, буду дуже вдячна.

WildWind
06.08.2012, 15:56
Дівчатка,з усього прочитаного зацікавилась Оленівкою,підкажіть будь ласка координати та орієнтовні ціни,наперед вдячна.
Ми теж вирішили в Оленівку, від Гурзуфа відмовились, бо приїхав знайомий, і каже що людей просто тьма, а ми хочемо тихий відпочинок.
Насамперед цікавить дорога до Оленівки. Вже на під’їзді є якісь жахливі частини? Щось, про що варто б було знати водію, що вперше там)
Ну і чи можна приїхати і одразу знайти житло? Щось я боюсь бронювати по тих фото, що є в неті, по досвіду знаю, що фото вірити не варто.

olja_zaj
06.08.2012, 18:29
у і чи можна приїхати і одразу знайти житло?
Незнаю як там зараз з житлом, але думаю шось знайдеться, ми в суботу вернулись з Криму, були в селі Громово, то недалеко від Оленівки, наші сусіди які поселились рядишком вернулись звідти бо не могли нічого знайти, можливо так попало.
Їздимо вже 2й рік підряд в Громово, море просто казка, правда люди наші свині, так пляж засрали, минулого року були на початку липня, то було менше народу і чистіше набагато, того разу їздили в кінці липня народу набагато більше, і відповідно насвинючили, зробила висновок шо туди супер їхати в червні, або вже вересень, теж хочеться спробувати в Оленівку.

---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

Закину паро фоток моря, того року було дуже багато чайок, і медуз, але море просто казка.

http://s43.radikal.ru/i100/1208/71/9ac5219bd468t.jpg (http://s43.radikal.ru/i100/1208/71/9ac5219bd468.jpg) http://s53.radikal.ru/i140/1208/87/b726e19716fet.jpg (http://s53.radikal.ru/i140/1208/87/b726e19716fe.jpg) http://s45.radikal.ru/i109/1208/f7/00a739ea44f2t.jpg (http://s45.radikal.ru/i109/1208/f7/00a739ea44f2.jpg)

WildWind
06.08.2012, 18:36
Незнаю як там зараз з житлом, але думаю шось знайдеться, ми в суботу вернулись з Криму, були в селі Громово, то недалеко від Оленівки, наші сусіди які поселились рядишком вернулись звідти бо не могли нічого знайти, можливо так попало.
А йой, щось мені вже страшнувато стало) А в Громово як з житлом?
Люди, хто жив в Оленцівці, прошу про контакти місць, де ви жили!

olja_zaj
07.08.2012, 09:26
йой, щось мені вже страшнувато стало) А в Громово як з житлом?
Тю, та не переживайте, там одне за одним село, однозначно шось знайдете, в Громово висіло дуже багато оголошень про здачу житла, однозначно шось знайдеться..

Kalista
09.08.2012, 17:42
Це фото з Громово??? який це берег й точніше координати можна?))

Fleshka
10.08.2012, 15:18
Дівчата, може хтось написати якісь відгуки/враження про відпочинок в Малореченскому-Солнечнегорську-Рибачему? Зокрема який там пляж, захід в море, чи не замерзнемо в тих краях в першій половині вресня? Чи краще на ці дати їхати на іншу сторону Криму - степову, можливо там довший світловий день?

Lesya Vihot
10.08.2012, 15:38
Малореченскому-Солнечнегорську-Рибачему?

Минулого літа планувала туди поїхати, але начиталась відгуків на турправді і бажання пропало .

Fleshka
10.08.2012, 16:26
але начиталась відгуків на турправді і бажання пропало
такс...читаю...в мене помалу теж пропадає...
якщо чесно, читаючи відгуки на Турправді, взагалі бажання їхати будь-куди в Крим можна втратити...

status quo
10.08.2012, 16:39
Как то спрашивали - куда можно поехать отдохнуть "дикарём" с палатками.

Мои друзья сняли небольшой всего на 16 минут фильм - о Караларском ландшафтном парке. Место куда мы часто ездили отдыхать . (Генеральские пляжи между г.Керчь и мысом Казантип ).
( очень скучаю , в силу обстоятельств в этом году не получилось поехать , вот эти бухты и вечное море )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n48hN-sjSAE

сніжна
10.08.2012, 17:02
на ці дати їхати на іншу сторону Криму - степову, можливо там довший світловий день?
в степовій зоні. на зх. узбережжі "сезон" закінчується раніше, ніж на ПБК. Господарі пансіонатів останні заїзди закривають 10-15 вересня і "консервують" пансіонати до наступного сезону. У вересні вони самі говорять, що і погода дуже невизначена може бути і сезон на західному узбережжі триває повноцінно лише у липні-серпні ( червень може бути ще холодно, вересень- уже холодно). Тому на вересень раджу придивлятися таки до ПБК

---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

начиталась відгуків на турправді і бажання пропало
я там бувала наїздами кілька років тому- мені абсолютно не сподобалося. Не знаю. що пишуть на турправді, але враження у мене залишилися, що "не варто туди їхати, долаючи більше 1000 км дороги"

Fleshka
10.08.2012, 17:29
Сніжна, ви як поціновувач Криму можете порекомендувати якесь тихе село на ЮБК для відпочинку з трьохрічним дітьом.
Ціль - оздоровитись, відпочити.
Період - початок-середина-майжекінець вересня.
Цінова категорія - економ), хочеться за певну суму скористатись Кримською ароматерапією побільше днів.
Хочу готувати сама, адже з Романовим ШКТ вибору маю не багато, відповідно має бути наявна інфраструктура - базарчик, супермаркет/магазин.
Пляж - не брудний, без використаних засобів гігієни повсюди (турправда відкриває очі))), не смердючий і не бетонний, захід в море без водорослів і медуз.
Їдемо (якщо таки поїдемо) машиною.
Я в Криму ніколи не відпочивала, поки орієнтуюсь тільки по відгукам.

Взагалі, дівчата, буду вдячна за будь-які орієнтири-рекомендації в цьому напрямку.
Минулорічний відпочинок вдалим тяжкувато назвати. Хотілось би цього року дійсно з"їздити і оздоровитись.

Bogdanka
10.08.2012, 20:44
Сніжна, ви як поціновувач Криму можете порекомендувати якесь тихе село на ЮБК для відпочинку з трьохрічним дітьом.
я не сніжна, але спробую підказати
Солнечногорськ, недорого, тихо і так нічого
Кастрополь (Берегово) буде трохи дорожче і то аж під Форосом
Лазурне під Алуштою
Кацівелі, район Симеїзу (там спуски здається до пляжів не дуже зручні)

то так перше шо прийшло в голову
непогана карта ПБК (http://ukrmap.org.ua/Pages/Drugie_karty/JuBK.htm)

---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

Солнечногорськ - друзі відпочивали, задоволені, але відпочинок назвали "як бюджетний варіант супер"
В Кастрополі були надцять раз з батьками, недавно знайомі були (2 роки тому) - ми були супер задоволені завжди і вони теж були дуже задоволені, кажуть троха інфраструктура розвинулась

Lesya Vihot
10.08.2012, 20:50
Кастрополь (Берегово)

На мою думку, для вересня це найкращий варіант, якщо ще знайти приватний сектор недорого . В цей період ціни йдуть на зниження.

сніжна
10.08.2012, 22:52
Кастрополь (Берегово)
хороший варіант. Лише якщо не боїтеся при потребі до траси вибиратися хвилин 30 по крутому пійому ( це коли забажаєте десь вибратися, а їдете без автівки). Мої друзі зараз там відпочивають ( вже 5 рік підряд і ін. місця і не бажають). У вересні тут буде тихо і відносно недорого ( ціни приблизно червневі). Хороший галечний пляж, хороші краєвиди, тишина.
Кацівелі, район Симеїзу (там спуски здається до пляжів не дуже зручні)
Кацивелі- на жаль. хороші пляжі в останні роки тут забрали під приватні забудови. Тому відпочиваючим залишається до вибору практично нічого. Крім того, тут дуже мала пропозиція приватного житлового сектору, що породжує відповідну ціну.

Симеїз- це моя багаторічна "моя любофф"- це досить активне містечко , молодіжне. Краєвиди просто бомбезні.У вересні багато молоді вже від їжджає, тому буде тихіше. По ціні- дорожче, ніж Кастрополь. До пляжів вам доведеться спускатися через паркову територію по досить суттєвих спусках ( житловий сектор розташований нагорі).

Тому з цих варіантів я би обрала Кацивелі. Ще враховувати треба те, що тут більша пляжна лінія, яка цьогоріч не так пошкодилася штормами взимку, тому тут не укріпляли пляжі насипною гострою щебінкою, як це зробили у Гурзуфі, Алупці і т.п.
Стосовно ін. у Кацивелі

Цінова категорія - економ-думаю, за більш-менш пристойні умови у 250 грн ( наприкінці вересня) зможете щось знайти ( бо на поч. вересня буде дорожче- біля 300.)
п.с. в принципі, у кожного свої вимоги до житла. Для мене обов язкова наявність усіх вигод у чистому житлі, гарячої води постійно, кухні з побут. технікою в одноосібному користуванні та віддаленість до моря не більше 10-12 хвилин прогулянкової ходьби

Хочу готувати сама, адже з Романовим ШКТ вибору маю не багато, відповідно має бути наявна інфраструктура - базарчик, супермаркет/магазин
Дуже розвинутої інфраструктури тут немає ( тобто супермаркетів). Є базар, є кілька невеликих магазинів. Але цього вистачає- наші друзі вже 5 рік харчуються там самостійно і нарікань не мають.
Пляж - не брудний, без використаних засобів гігієни повсюди (турправда відкриває очі))), не смердючий і не бетонний, захід в море без водорослів і медуз.
тут галечні пляжі. А водоростей та дуже активних медуз я взагалі на ПБК не пригадую .Навіть цьогоріч на пд-зх. узбережжі я медуз за 12 днів бачила не так багато.А водоростей- узагалі не було .
Їдемо (якщо таки поїдемо) машиною.
тоді взагалі проблем не бачу. Елементарно при потребі з Кастрополя вибираєтеся на вилазки до інших містечок ( на ПБК все розташовано компактно. Ми елементарно пішки ходили з Алупки у Симеїз, з Симеїзу до Кацивелі і т.п.Звісно, що з меншою дитиною пішки важкувато було , але ходять маршрутки, та й ви на авто їдете. Так що проблем взагалі не бачу.

Kasia
11.08.2012, 22:49
Солнечнегорську
була. 2 літа тому.
ніби писала тут.
село селом. набережна відсутня. кафе -харчування -ресторан- відсутні.
ринок малий.кілька магазинів
пляж широкий.
їсти раджу готувати самим. здається купа привату.
в липні платили 90 грн з особи. то було дорожче ніж у всіх поруч, бо мали свій туалет і душ і кухню.
з загальними вигодами- 50 грн.

Fleshka
11.08.2012, 23:07
Кацивелі- на жаль. хороші пляжі в останні роки тут забрали під приватні забудови. Тому відпочиваючим залишається до вибору практично нічого. Крім того, тут дуже мала пропозиція приватного житлового сектору, що породжує відповідну ціну.
Симеїз- це моя багаторічна "моя любофф"- це досить активне містечко , молодіжне. Краєвиди просто бомбезні.У вересні багато молоді вже від їжджає, тому буде тихіше. По ціні- дорожче, ніж Кастрополь. До пляжів вам доведеться спускатися через паркову територію по досить суттєвих спусках ( житловий сектор розташований нагорі).

Тому з цих варіантів я би обрала Кацивелі.

Може ви мали на увазі, що рекомендували б Кастрополь? Чи таки Кацивелі?

Samhayne
13.08.2012, 10:07
Відпочивали 2 тижні на Тарханкуті, селище Оленівка, місце проживання: коса, палатка ;)
Ніколи й ніде в Криму не бачила такої чистої, прозорої води....
Ми їхали туди з палатками, тому розмістились прямо на березі. Пляж чистеньки, пісочок біленький, море тепленьке. Один недолік - були медузи великі з синюватими серединками, жалились, як кропива, але біль швидко проходить.
Поставили тент від сонця, бо фактично від спеки крім власного тенту сховатись ніде.
До речі, на косі немає стаціонарного (громадського) туалету, кожна компанія ставить власний зі сторони лиману. Тому туалет варто везти з собою.
По пляжу ходять продавці з пахлавою, кукурудзою, мідіями, пиріжками. Привозять і молоко (ми побоялись його брати, бо воно смердить козами), можна замовити баранину, свинину. Привозять і питну воду, але кричать про неї по-різному "Вода питьевая" (солонувата, але пити можна) і "Вода родниковая" (Ця смачніше).
За два кілометра можна дочапати в селище Оленівка, а там і купа кафешок, і базарчики з продуктами і продуктово-просимлові магазинчики, і базарчики з сувенірами є дві аптеки. Найдешевший магазинчик біля автостанції.
Є магазинчики, де вина продаються на розлив.
З розваг - можна покататись на водному скутері, зайнятись кайтерінгом, вінсерфінгом, політати на пароплані, покататись на конях (20 грн за 5 хв.)
Коса відділяє лиман від моря і глибина на лимані не більше метра, тому там вчаться новачки і всі бажаючі. Ми потрапили в такий період, що віте був постйно з 9 ранку і до 6 вечора, максисум це 10-11 м/с (майже шквал).
Ходили на екскурсію на Джангуль, їздили на Атлеш - там знімались "Пірати 20 століття", "Людина-амфібія" і ще зо три десятки фільмів, там омжна пірнути з аквалангом (для новачків 400 грн за 30хв.). Варто заїхати і на Чашу кохання, але там завжди повно людей.

сніжна
13.08.2012, 12:00
що рекомендували б Кастрополь? Чи таки Кацивелі
вибачаюся, що неправильно написала. мала на увазі саме Кастрополь.

---------- Додано в 09:00 ---------- Попередній допис був написаний в 08:55 ----------

потрапили в такий період, що віте був постйно з 9 ранку і до 6 вечора, максисум це 10-11 м/с (майже шквал).
то цьогоріч на західному ( і не тільки- на півдні та південному-заході теж) узбережжі був період з нетиповою погодою: ми були неподалік Севастополя і тиждень з відпочинку був шквальний гарячущий вітер при 38-градусній спеці у тіні. Місцеві жителі говорили, що це нетипово, скоріше вийняток. Мало того- той вітер міг як несподівано припинитися, так і раптово початися. За день період повного затишшя міг змінитися кількагодинним штормовим вітром при ясно-чистому небі та яскравому сонці, і так само раптово припинитися на кілька годин. щоб потім знову початися. За добу така зміна могла тривати кілька разів.

Ljus6ka
13.08.2012, 17:18
Допис від Fleshka
Дівчата, може хтось написати якісь відгуки/враження про відпочинок в Малореченскому-Солнечнегорську-Рибачему? Зокрема який там пляж, захід в море, чи не замерзнемо в тих краях в першій половині вресня
Ми минулого року відпочивали в Рибачому, пляж там великий, усюди галька невеличка, при заході в море спершу галька дрібна http://s001.radikal.ru/i193/1208/3c/795cb5d72729.jpg (http://www.radikal.ru)далі є трохи більша. Вода чиста, але до прикладу в Місхорі чистіша. Це маленьке село, досить спокійне, достопримечательностей нема. Магазинів купа, є один магазин із свіжим м"ясом, але місцеві купують м"ясо в привозних продавців, здається два рази на тиждень приїжджає машина із свіжим м"ясом. Також є ринок на котрому є і овочі і фрукти. Кафешок вздовж берега море, правда пристойних мало.
Ось і Рибаче http://s017.radikal.ru/i432/1208/d1/d5dceb243f2b.jpg (http://www.radikal.ru) http://s019.radikal.ru/i605/1208/a5/71aba1dd1553.jpg (http://www.radikal.ru)що мені там не сподобалось це те, що вгорі за пляжом, вздовж берега йде дорога тому галька була вся в пилюці.
Ми жили в 7-10 хв від моря , кінець червня початок липня платили по 250 грн, номер з кондиціонером 300 грн http://s018.radikal.ru/i512/1208/65/008f3e5e0cbc.jpg (http://www.radikal.ru) http://s017.radikal.ru/i430/1208/68/bbeef2fa206a.jpg (http://www.radikal.ru) http://s019.radikal.ru/i643/1208/6e/ec30604a2105.jpg (http://www.radikal.ru) http://s41.radikal.ru/i092/1208/ae/dbf16d65517a.jpg (http://www.radikal.ru) http://s018.radikal.ru/i510/1208/68/9fcefeb64622.jpg (http://www.radikal.ru)

Bogdanka
13.08.2012, 18:59
Може ви мали на увазі, що рекомендували б Кастрополь?
мала на увазі саме Кастрополь.
о, Наталь, я підтримаю ту пропозицію. Там класно і спокійно, і вище траси чудесний ліс

mamaTimy
15.08.2012, 01:10
А ми були в Окунівці (захід Криму) Я закохалась в ці безкраї степи, вітер і тишу!!! Жили в гостьовому домі Letoff (в них є сайт з фото гугліть) Хозяєва привітні, ніяких краж, кухня загальна але там всього 7номерів. Зате в номері холодильник і мікрохвильова, туал і душ, і завжди гаряча вода. Магазини 4шт в селі все є, з мясом проблема, але купити його можна і в чорноморську і в оленівці. Пляж вузький пісок-галька і водоростей трохи є, зато людей малооо, вода чиста прозорааа і ми з масками наплавались, крабів наловились. Село -глуш, але ми шукали це. Були в Євпаторії (музей, парк скульптур, Сімферополі (ботанічний сад, сквер Дібенко) Чорноморську (музей, розкопки) Оленівці (на маяку, запускали повітряних зміїв) на бєляусі, катались на катері бачили Атлеш і Чашу кохання. Кльово, але це для тих кому відпочинок сім'я потрібні а люди дискoтеки і супермаркет ні! Ми задоволені!

Tamada
17.08.2012, 22:46
14 серпня встиг побувати в с. Вітіно (біля Євпаторії) - вбила погода - холод, хмари, шалений вітер, не потішили краєвиди і пляжі. http://s11.radikal.ru/i183/1208/6b/1fc8b02fbf71.jpg http://s47.radikal.ru/i117/1208/ca/6ad94547e19d.jpg http://s51.radikal.ru/i132/1208/7a/3dcc3d8582cf.jpg http://s43.radikal.ru/i102/1208/f7/cc159d0098b3.jpg
Як вже писалось, кожному своє, я зрозумів, що краса "безкраїх степів" не для мене:) В той же день рвонув в звичний для мене Судак http://s017.radikal.ru/i404/1208/55/96d651b11157.jpg http://s002.radikal.ru/i198/1208/09/4866967254b2.jpg
Звісно, брудно, дорого, купа народу, але значно тепліше і є чим занятися за не надто сонячної погоди. Ціни не надто злякали, мабуть зважаючи на завершення сезону. Попри запевнення місцевих власників житла і посередників про те, що однокімнатні квартири "стартують" від 400 грн, вдалось за 320 грн. зняти двокімнатну квартиру біля центру із всіма умовами (крім кондиціонера), включно з інтернетом.
http://s019.radikal.ru/i637/1208/77/189c3d98b7c7.jpg http://s53.radikal.ru/i140/1208/3a/533bd4493fdb.jpghttp://s49.radikal.ru/i125/1208/d3/be9e583e05be.jpghttp://i018.radikal.ru/1208/97/2c0f0e5a7001.jpg
Тут і залишусь, якщо є якісь питання по Судаку - звертайтесь в ПП.
Сьогодні відвідав Коктебель, людей мало, але не сподобалась дуже велика галька на пляжі http://s017.radikal.ru/i439/1208/59/0937785b5a1e.jpg http://s53.radikal.ru/i140/1208/0c/90b6a83ce92e.jpg

сніжна
17.08.2012, 22:59
я зрозумів, що краса "безкраїх степів" не для мене
вам просто не повезло із погодою. ну і степовий Крим- інший, ніж східне узбережжя. Але вітино ви вибрали не зовсім вдало для порівняння, бо це селище, де стоїть велетенська обсерваційна антена ( і не одна), тому про користь відпочинку у полях її дії- дуже сумнівна. Ну і Вітино- не зовсім привабливе селище саме по собі ( скажу так- на моє бачення- просто жахливе).

Tamada
17.08.2012, 23:14
просто не повезло із погодою
Ну, погода схожа на всьому півострові, але нічний судакський вітер тепліший за денний Євпаторійський, принаймі по моїм відчуттям. А от щодо Вітіно, бачив антени, але не звернув увагу, слушне зауваження. Але також чомусь воно на мене справило гнітюче враження, треба буде ще раз навідатись на захід, Заозерне зокрема хвалили знайомі, але не було часу все подивитись.
Трішки гумору: питаю таксиста-приватника в Коктебелі: скільки до Судака? Він: 40 грн. Я так щиро "СКОКА???". Він (миттєво): да шучу, 25 )))

сніжна
17.08.2012, 23:30
треба буде ще раз навідатись на захід,
тоді краще направляйтеся на південний захід, ближче до Севастополя, ніж до Євпаторії. Ну або вже на крайній північний захід- далі за Євпаторію. Там більш колоритні місця ( якщо їх можна так назвати на захід. узбережжі, бо р-н Сак-Євпаторії- мрачнуватий)

WildWind
19.08.2012, 19:56
Ми зараз в Оленівці. Спершу про плюси, знайшли хороше житло, винаймаємо номер в такому собі пансіонаті, 260 грн з людини з трьохразовим харчуванням, годують дууууже смачно, крім того можна собі замовити піцу, шашлик, таке. В номері душ, кондиціонер, інтернет, чисто, затишно, гарні господарі. Пляж чистесенький як і море, дуже гарно, мало людей. Але, дуже холодна вода, я не відважилась ще поплавати, лише на пляжі лежала, цілий день вітер. Декілька днів побудемо, якщо море не стане тепліше то кудись поїдемо)) Загалом Оленівка дуже сподобалась, правда довго їздили і шукали власне красивий пляж, бо з одного боку намило купу водоростей, як там люди купаються не розумію, ми вже думали їхати, але на щастя вирішили проїхати вздовж пляжу, і аж на іншому кінці знайшли усю краси ще й житло 5 хв іти. Чоловік задоволений, бо не потрібно машиної їздити. Чекаємо тепла)

сніжна
19.08.2012, 21:10
Але, дуже холодна вода, я не відважилась ще поплавати, лише на пляжі лежала, цілий день вітер.
то "понизівка" пішла, що дуже холону воду принесло? Чи то просто через погоду так прохолодно, але купатися можна? Бо ми коли наприкінці липня приїхали на зх. узбережжя, то вода була прохолодна, але купатися можна було ( десь біля +19-20, а за три дні вже було +24).Вітер був тоді теж просто штормовий, правда при + 40 спеці. А не така, як звично погода, зараз практично на всьому півострові. На ПБК зазвичай в цей час шикарна погода була, а от друзі зараз з Кастрополя вернулися, то за останні 5 років їх там відпочинку- погода цьогоріч не до порівняння найгірша.

---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:00 ----------

---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

номер в такому собі пансіонаті, 260 грн з людини з трьохразовим харчуванням, годують дууууже смачно, крім того можна собі замовити піцу, шашлик, таке. В номері душ, кондиціонер, інтернет, чисто, затишно, гарні господарі. Пляж чистесенький
при всіх мінусах західного узбережжя, цінова політика тут явно у "плюсах". Я вже писала, на поч. серпня ми відпочивали на пд.-зх узбережжі і за такі ж умови і шикарне триразове харчування платили по 200 грн з людини ( тобто 400 грн на двох проживання і харчування виходило б. ). Наші товариші у Гурзуфі у цей же час за такі ж умови ( переповнені пляжі не рахую), але без харчування- 480 грн ( це лише проживання на двох), а інші- у Кастрополі- за більш демократичні умови для проживання ( без кондиціонерів, ТВ та інтернету), але у окремому будиночку- 450 грн на трьох ( це теж лише проживання, без харчування)

Tamada
19.08.2012, 21:16
погода цьогоріч не до порівняння найгірша
Сьогодні в Судаку була досить пристойна гроза і злива, другий день взагалі у воду не йду, бо сонця дуже мало, з'являється на "трішки" і ховається за хмарами.

сніжна
19.08.2012, 21:35
досить пристойна гроза і злива, другий день взагалі у воду не йду
приїхали ми на півострів наприкінці липня- вітер такий, ніби включили промисловий гарячущий фен. "Гаразд, це західне узбережжя, тут степи- вітри часті",- це я так собі думаю. А тут наші господарі кажуть: "Та то у нас аномальні вітри вже тиждень". Водій, який нас віз з вокзалу: "Я сьогодні вже на ПБК людей возив- там взагалі неможливо дихнути- той же вітер, +45 на сонці і вологість ще вища, ніж на західному узбережжі". Наші сусіди зі Львова, які приїхали на день скоріше на автівці: " Ми коли в їжджали вчора о 8 годині вечора (!) на півострів, мусили закривати всі вікна у машині, бо гарячущий сильний вітер обпікав через відкриті вікна". До слова, такі вітри були днів 7 з 12. Правда, погоди ( так щоб не купатися) не було лише 1 день- похмуро, дощило і прохолодно. Але в цей же день дзвонила до товаришів на ПБК ( ну бо знов -таки думаю: у нас західне узбережжя, тут погода мінлива, дощ у нас може бути)- у них взагалі злива мало не цілий день була і холодно в цей день також було( я такого в цей час на ПБК узагалі не пам ятаю. Максимум, на що ми натрапляли за часи відпочинку власне на ПБК у серпні з 2000 року- це злива тривалістю максимум 15 хвилин і знову сонце).З решти 12 днів відпочинку на зх. узбережжі лише один день не було повністю погоди, і ще двічі падали невеличкі дощі, але короткотривалі і при спеці. Але отой вітер...Ага- ще степи постійно горіли, правда далеко, тому від диму не страждали. Але достатньо було лише десь блискавці на небі з явитися- як тут же з тієї чи іншої сторони запалювалося в степах

Fleshka
19.08.2012, 22:20
Дівчата, а може хто може черкнути пару слів про невеличкі селища поблизу Кастрополя, типу Паркового. Можливо варто нам там порити в цілях економії.
Чесно кажучи в неті пропозицій по Кастрополю порівняно дуже мало, а те що є або зайнято на потрібні дати, або умови не альо, або ціни- космос...

taniarz
19.08.2012, 23:32
Повернулися і ми з відпочинку. Коротко напишу наші справи. Їхали в Піщане,що біля Євпаторії. Приїхали на зарезервоване і оплачене житло,яке по телефону описувалось набагато краще , аніж насправді. Нас там не влаштувало нічого, гроші забрали і пішли шукати житло. Знайшли на місці без проблем, але йой...я не думала ,що в тому криму ще здається така рухлядь як нам показували. Я порівнюю з карпатами чи шацьком, та там все вже таке сучасне , під євро,оновлено, а в криму...мама дарагая...
Прийшли на пляж, ну так не вразило нас там море, хвилі яякраз, медуз, пускі, трави всякою, вода бруднюща. Ну і що сказати село селом, набережна нудна, хоча ми з малечою, сильно і не потуснячиш, але все рівно, стас міхайлов в кабаках співає. Я зрозуміла ,що 18 днів я там не виживу. Ми вирішили переїжджати, і ше найважливішим аргументом стало 2 пограбування номерів у нашому дворі за 3 дні.
Ми зібрали речі, сіли в автобус до Сімферополя, а звідки на чувачі вирішили куди дальше, і сіли на Гурзуф. Там теж 2 год пішло на пошуки житла, знімали кімнату за 230 грн, прямо під морем, карсота, мені там сподоалось. Природа, гори, краєвиди, сам Гурзуф красиве містечко. А нічна набережна яка кльова. Єдиний мінус –маленькі пляжі, і більшість з них платні, але це великою проблемою не стало.
В гурзуфі нам сподоалось, обовязково ще туди поїдемо.

irushka
20.08.2012, 02:46
Гурзуф, серпень 2012
Ми кілька днів тому повернулись з Гурзуфу, привезли море вражень, різних :). Але відразу зазначу, що мої враження про це місце зумовлені перевжно особистими обставинами відпочинку, тому може не варто все сприймати як аксіому, швидше як вийняток, але може комусь і допоможе скласти повне враження про Гурзуф. Були ми там 2 тижні, за цей час зустрічали дуже багато людей закоханих в це маленьке містечко, які вже з десяток років їздять відпочивати туди і тільки туди і кращого місця для них нема, і може десь розумом ми їх розуміли, але нам з чоловіком не вдалось відчути особливих сантиментів до Гурзуфа, більше того, ми думаємо, що то була наша остання поїздка в Крим на найближчі кілька років. Ну але про все по черзі.

Дорога. Їхали ми машиною - я, чоловік за кермом і двоє дітей 5 років і 1,8. З дому виїжджали в 4 год. ночі, дітей сплячих занесли до машини і поїхали, то майже до Вінниці вони спали, далі робили зупинки кожних 3 год. біля придорожніх кафе, обирали такі, де була територія, що дозволяла дітям побігати і щоб можна було перекусити, попити чаю. З тих, що варті уваги - "Авто-гриль Мисливець" на об`їзній дорозі у Вінниці, там гарна територія з альтанками і дитячим майданчиком, ну і смачний штрудель і кава.
Доїхавши до Херсону, вирішили зупинитись переночувати, бо всі вже були втомлені, з дороги кинувся в очі готель "Курінь" http://s017.radikal.ru/i426/1208/0e/44f92619b7ee.jpg, там теж нам сподобалось дуже (більше ніж в готелі в Гурзуфі ;)), бо гарна територія з альтанками, поруч невеличка ферма, де гуляють страус і коні http://s018.radikal.ru/i506/1208/2b/def7299f2f16.jpghttp://s018.radikal.ru/i513/1208/63/729b05cfd8c7.jpg , діти в захваті. Номер брали 3-місний, вартість - 400грн., в номері дуже чисто і затишно, фен, шампунь, білесенькі рушники і постіль і т.д. Дійсно добрі умови щоб відпочити з дороги. Ну і їжа в їхньому ресторані дуже смачна, ціни нормальні. Наступного ранку їхали далі, але чим далі в Крим заїжджали, тим гірше почувалась Катя, коли почалась гірська дорога, її почало боліти вухо, текло з носа і вона плакала весь час поки не добрались до нашого готелю, хоча до того вона почувалась прекрасно. Це таки була рекція на зміну клімату, і ще протягом 3-ьох днів в неї то піднімалась, то нормалізовувалась температура.

Готель. Обрали ми "Фонари Гурзуфа", бо хотілося добрих умов, близько до моря і наявність кухні, саме там все це за відгуками було. Коли дзвонила бронювати номер, просила номер поближче до кухні, бо хотіла дітям, та і нам сніданок-вечерю готувати сама, нам запропонували 2 номери (з нами були ще друзі) на 4 поверсі, мовляв там і є кухня. Про сходи нас попередили, але заради кухні близько, ми погодились на той 4 поверх зі сходами. Коли ж ми приїхали, то кухні на 4-му поверсі вже не було, з неї зробили номер, залишилась тільки кухня на 1-му поверсі і ми замість бути найближче до кухні, опинились до неї найдальше :girl_devil:, отже щоб щось зварити, чи підігріти, треба було з продуктами і посудом літати тими сходами з четвертого поверху на перший і назад, а ще завжди виявлялось, що щось забула взяти в номері і поки щось звариш, то кілька разів прийдеться збігати туди-назад. Це мене вбило найбільше, бо без кухні той 4-й поверх нам був дуже незручний, ну і Матвія вічно тягнуло на ті сходи, постійно треба було його там пильнувати.
Загалом в номері є все необхідне - 2 ліжка (двоспальне і односпальне), шафа, невеличкий столик, телевізор, холодильник, кондиціонер, чайник, ну і душ, туалет. Прибирання в номері не передбачено, так само як і зміна постелі і рушників, принаймні ми за 2 тижні таких послуг не спостерігали, двічі бачили, що прибирають коридори, але в номер ані ногою, виявляється, про прибирання треба було домовлятись окремо, ми щось не здогадались, все чекали коли настане той прибиральний день в готелі :). Але в готелі таки подбали про те, щоб ви не погрузли в смітті: на поверсі є мітла, мішки для сміття, а в ванні на підлозі лежить така собі шмата чорного (колись білого) кольору, щоб витирати підлогу,тож на дозвіллі сміло можна зайнятись прибиранням :). В нашому душі погано сходила вода, то чоловік пішов сказати про це персоналу, ну то йому і вручили вантус, щоб він і прочистив. Правда це нічого не дало, душ далі був забитий. Про такі дрібниці як відсутність полички в душі для баночок (шампуню і т.д.), які треба в зубах тримати коли миєшся, і інше я вже писати не буду, ну бо це дійсно дрібниці, хоча мене і дратувало.
Відразу перепрошую за занудні подробиці, напевно збоку це виглядає як прискіпування, але повірте, ми не є незнати які вибагливі, колись (ще не одружені) відпочивали і в значно гірших умовах і все було нам класно, та і особливих ілюзій щодо Криму не мали, просто ми думали, що коли платиш за номер 500 грн. за добу, то можна сподіватись кращого сервісу, а коли ти з двома малими дітьми, то всі такі нюанси мають значення.
Є в готелі і плюси, звичайно. Це відносно близька відстань до моря, поруч з парком санаторію, краєвид з балкону дуже гарний, під балконом пахнуть кипариси :girl_tender:. З персоналом спілкувались мало, але всі дуже приємні, особливо п. Світлана з Ужгорода - чудова жінка! Сам будинок теж гарний, доглянутий, на території є альтанки, мангал, ну і живе там безподобний маленький пудель :girl_tender:. Їжу в готелі замовляли тільки в останній день, то обід сподобався, а вечеря не дуже, але все одно краще ніж в їдальнях.

Гурзуф. Про саме містечко тут вже писали не раз, то я напишу тільки яким побачили його ми. Відпочивали ми з 2 до 15 серпня, а це пік сезону, людей ну дуже багато, тому вузькими вуличками Гурзуфа часом було складно пройти, особливо з візком. Ще й половину тих вуличок займають припарковані машини, ну і постійно їздять машини і мотоцикли, тому часом треба мало не на стіни будинків лізти, щоб пропустити транспорт. Набережна вдень зазвичай виглядала десь отак http://s48.radikal.ru/i121/1208/20/ec40a09ba97f.jpg. Нашим порятунком був парк санаторію "Гурзуфський" http://s019.radikal.ru/i642/1208/a3/2cef89605f16.jpghttp://s47.radikal.ru/i116/1208/17/93a4a2641901.jpghttp://s03.radikal.ru/i176/1208/12/c53a5ab7adf5.jpg, туди пускають за перепустками санаторними, але за відповідну плату власник нашого готелю домовився і про нас, тож ходити до моря стало значно приємніше і швидше. Та і взагалі в тому парку ми проводили більше часу ніж біля моря, там неймовірно пахнуть всі ті рослини і дерева, приємний затінок, гарні алейки, дитячий майданчик. Природа, повітря і клімат Гурзуфа неповторні, і якщо вміти не звертати увагу на різні побутові незручності і якщо вам не доводиться ходити вуличками Гурзуфа з двома малими дітьми і візком в розпал сезону, ну і не зважати на шалені невиправдані ціни, то можна цілком непогано відпочити і оздоровитись :).

Пляж. Ми ходили на безкоштовний найближчий до парку пляж, на ньому галька не надто груба, але без взуття на пляжі все ж не походиш, і без лежака теж не дуже зручно, тому ми завжди брали лежаки за 10 грн/год. Але кілька разів спостерігали картину, коли люди на той самий пляж приходили і розстеляли свої килимки, то власники тих лежаків наполегливо "просили" їх забиратися, криючи матом, пхали їм в спину шезлонги, відкидали їхні речі. Отже якщо ви прийшли до моря і заплатили за "лежаче місце", то вам будуть посміхатись і побажають гарного відпочинку, а якщо ви раптом надумаєте скористатись безкоштовним пляжем безкоштовно, то вас мають не за людей, а бидло. Були там і невеликі відрізки пляжу, де не було лежаків, але там завжди було все заповнено до міліметра, тож щоб туди потрапити і мати своє місце під сонцем, треба прийти дуже рано.

Екскурсії. Їздили в Ялту в Акваторію - театр морських тварин, дуже сподобалось. Замовляли поїздку в агенстві, представники якого сидять на набережній, назви не запам`ятала. Дорога в обидві сторони - 75 грн. з людини, вхід - 100 грн., діти до 2 років безкоштовно. І так само були в ялтинському зоопарку (100грн. вхід) і Долині казок (50 грн. дорослі і 35 грн. за дитину), зоопарк сподобався, діти були довго під враженнями, а в Долині нічого особливого, можна було і не йти.
Якщо підсумувати, то ми їхали в Гурзуф заради дітей, бо потрібен нам був клімат ПБК, дітям сподобалось там абсолютно все, не хотіли їхати додому. Якщо ще й дійсно покращилось їхнє здоров`я, то жалкувати нема про що, поїздка вдалася. Що ж до нас із чоловіком, то відпочити не вдалось взагалі, ми навпаки якісь були постійно втомлені і рахували дні коли вже додому. Може якби була можливість хоч би раз прогулятись вдвох вечірньою набережною, попити вина і трохи розслабитись, то ми на все би дивились інакше, а так наш графік був повністю підлаштований під дітей, а ще й доводилось готувати, прибирати і багато інших речей, які заважали відпочинку, тож ми переконались, що Крим - не наше місце, бо надто довга виснажлива дорога, високі ціни і слабенький сервіс, а доки діти малі, хочеться більш комфортних умов.
Але, на щастя, з нами були друзі, то ми мали гарну компанію, Катя мала з ким бавитись, ми купались в морі, милувались краєвидами, дихали цілющим повітрям, наробили трохи знимок і будемо згадувати Гурзуф саме таким :girl_tender: :girl_wink:.
http://s55.radikal.ru/i147/1208/b6/cd389368a6c5.jpghttp://s06.radikal.ru/i179/1208/f3/43b6b94e5979.jpg

SoLana
20.08.2012, 09:18
Обрали ми "Фонари Гурзуфа",
Та....а я ще подумувала теж над цим готелем. Як завжди кримський сервіс не зраджує своїм традиціям. :) За таку ціну можна гарно відпочити в Чорногорії, та й дорога практично одинакова, але сервіс не до порівняння. Імхо

Bogdanka
20.08.2012, 09:27
я ще подумувала теж над цим готелем
дійсно шкода, шо так все глупо, ми коли там відпочивали то прибирання було присутнє раз в 4-5 днів, і кухня на 4-му поверсі була, шкода шо ірушці не повезло, уявляю який то напряг - жити на 4-му поверсі, кухня на першому
мдяяя...