Опущені органи (травлення)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Komashka, 3 Лютий 2012.

  1. Komashka

    Komashka Active Member

    думаю така проблема як опущення органів травлення - явище нерідкісне. поділіться досвідом які вправи ви робите. бо кажуть найефективнішим методом "поставити все на місце" є не операції, не дієти, навіть не роди!, а виконання спеціальних вправ, нажаль пожиттєво
     
  2. KANSAS

    KANSAS New Member

    Привіт всім! в мене така проблема була років 4 назад. Ми з мамою яких тільки лікарів не обійшли і на які суми вони тільки не понаписували ліків!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Я більше року приймала всякі креони, мезими, хілак форте., гелі різні, писали що то гастрит і з жовчним шось не то.... я вже не знала шо робити а від тих таблеток, від одної думки про них виверало... аж якось я пішла на УЗД до одного дядька в Мостиськах (Польний його прізвище) і тут він єдиний сказав шо в мене все добре тільки шлунок на 8-10 см нижче ніж має бути. Мама в людей повзнавала шо недалеко від Мостиськ в одному селі (називається Заріччя мостиського району) живе стара така бабка( певно років 75-80) яка піднімає шлунок. Ми зібралися і поїхали до неї. В людей в селі попитали де та бабка живе і вони нам показали. Її вроді звали Мороз Марія... але точно не пвм"ятаю:sad:((( (якщо комусь треба буде я попитаюся ше в мами) Вона поклала мене на ліжко я підняла футболку і так спочатку легко намацала шлунок, а потім по троши по трохи почала його ладоньою "підпихати" на місце а потім кулаком якось так. Зафіксувала його шарфом ( я його з собою мала) там де шлунок зав"язала два вузла шо він мені аж в ямку впирався, і ми поїхали а через тиждень знов приїхали на повторно правда вона вже нічого дуже не тиснула і вже так не боліло як перший раз ( перший раз впринципі тоже не дуже сильно боліло швидше не приємно було). От таких процедер було три. Після того я забула шо мала до того якісь проблеми...
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2015 ---
    Забула написати!! Три тижні не можна було НІЧОГО важкого підніматибільше 1кг, і скакати і бігати!!!
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Маю знайому лікарку, яка теж "піднімає" шлунок за допомогою масажу.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    НАДІШЛІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ХТО ПІДНІМАЄ ШЛУНОК ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ
     
  5. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    ДРУЗІ підкажіть хто піднімає шлунок у львові
     
  6. Lilya Rad

    Lilya Rad New Member

    Доброго дня! Напишіть, будь-ласка, якийсь контакт лікаря . Дякую!
     
  7. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    друзі хто піднімає шлунок у львові напишіть мені будь ласка дякую щиро ВАМ....
     
  8. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    дайте номер телефону лікарки яка піднімає шлунок
     
  9. CASANDPA

    CASANDPA New Member

    ДРУЗІ підкажіть хто піднімає шлунок у львові
     
  10. Stefynja

    Stefynja New Member

    Цікаво чи вона ,ще жива. В мене така сама проблема. Мучусь сильно. Маєте її номер? Але для страхових моя сестра зі судової вишні казала за неї взнає...
     
  11. Sonia Pln

    Sonia Pln New Member

    Поділіться будь-ласка контактами лікаря, що піднімає шлунок. Дякую.
     
  12. Sonia Pln

    Sonia Pln New Member

    Добрий вечір друзі! Порадьте хорошого лікаря, що піднімає внутрішні органи - шлунок, кишківник. Бажано з контактами. Буду дуже вдячна.