КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути-2

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8

algo
23.02.2009, 11:01
(Продовження). Початок тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41270).

Так от почну з себе :
1)Страшенно подобається старий "Титанік" (скільки б раз не дивилась, завжди за душу чіпляє!!)
2)"Мисливці за розумом" (щось схоже на наших 10 негритят,але тримає в напрузі до кінця фільму)
3)"Сім душ", "Я легенда" фільми з Віллом Смітом.Мені дуже сподобались!
по ходу теми може ще згадаю щось цікавеньке!!

Materynka
13.03.2012, 08:27
quote=marfa;1228483]очікувала як мінімум хепі енду[/quote]
Я теж очікувала, але фільм життєвий, бо деколи дивишся і думаєш все так добре складається, в житті так не буває, а дивишся щось трагічне і думаєш в житті і так все паскудно, то хоч би подивишись фільм повірити в казку. Отакі ми глядачі вибагливі:girl_blum:

MoulinRouge
13.03.2012, 19:44
раджу серіал "Тюдори" ( 4 сезони ), після фільму "
Еще одна из рода Болейн " зацікавилась анг. династією Тюдорів, і от серіал по темі. І ще почитати можна Ф.Грегорі і т.д

Незабудка
13.03.2012, 23:38
А також Все умрут, а я останусь (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/412248/) про шкільних подруг. Багато хто цей фільм називає просто глупістю і огидною дурнею, але особисто мені дійсно сподобався. Шкільні відносини проілюстровані з деяким перебільшенням, але дуже влучно.
Дякую за рекомендацію.
Дуже!
Нелегкий, негламурний фільм. Але дуже реалістичний. "+" до реалістичності - фільм наш (ну ладно, російський :)), - з типово нашими інтер'єрами квартир і класів, з нашими пейзажами гаражів і пришкільних спортивних майданчиків..
Не можу сказати, що бачу себе в дев'ятому класі (бо я була чемнюня відмінниця-медалістка), але фільм для мене майже документальний.
Мушу відзначити також роботу оператора. Хоча від камери, що трясеться і різко повертається, в мене трохи закрутилась голова..
п.с. Пішла скачувати "Клас"

Burmosyk
14.03.2012, 00:00
Нелегкий, негламурний фільм. Але дуже реалістичний.
я коли переглядала цей фільм, мені аж шкода стало мам 15-річних дівчат, які його дивитимуться.... так і проситься попередження

Veselivka
14.03.2012, 00:37
Военный ныряльщик (ориг Men of Honor) гарне повчальне кіно. Дуже рекомендую

Natalya Engy
14.03.2012, 12:48
Вчора подивилася Вызовите акушерку / Call The Midwife.

Описание: В центре внимания этой истории - реальные воспоминания акушерки Дженнифер Ли. В 50-х годах Дженни прибыла в беднейший район Лондона, поселилась в монастыре Ноннатус и вместе с монахинями взялась решать медицинские проблемы Ист Энда. В буднях из жизни акушерок, пациенток и их семей есть не только трагические, драматические и порой шокирующие моменты, но и комедийные

Виявилося,правда, що там шість серій має бути. Дивилася першу, сподобалося. Особливо про народження 25(!) дитини в сім’ї, де панує надзвичайна любов і взаєморозуміння.
Хотіла спершу написати у гілку для мам, але кіно вартує подивитися усім, хто любить драматичні життєві історії.

Pulupjak
14.03.2012, 12:54
"Тюдори"
Дуже мені сподобався, дуже б хотіла продовження!

Materynka
14.03.2012, 13:02
серіал "Тюдори"
Зараз якраз його дивлюся, гра акторів неперевершена:good:

oksumoron
14.03.2012, 13:03
вчора нарешті переглянула фільм про Маргарет Тетчер "Залізна леді"!
загальне враження про фільм- такий собі фільм!
не дуже сподобалось, що акцент зроблений на тому, що головня героїня живе на старості літ в повному маразмі, без дітей, які не цікавляться нею, а слуги просто обговорюють її в кутку!
думала, що більше буде про жінку,яка змогла самостійно зробити кар"єру, і більше біографічних деталей з її життя! натомість були короткі уривки її промов, і поснійна зміна одягу, і прикрас!
Меріл Стріп, гарно ввійшла роль (за що певно і відірвала Оскар), але фільм не вразив!

MoulinRouge
14.03.2012, 15:24
Дуже мені сподобався, дуже б хотіла продовження!

Хіба що згодом передивитись можна буде !:connie_pull-pigtail

Venezianka
14.03.2012, 16:45
Подивилась "Гран Торіно" . Якщо одним словом, то "хороший".

Міла
15.03.2012, 02:01
Недавно мала можливість переглянути фільм "Список Шиндлера". Фільм хоч і важкий та емоційний, проте дуже сподобався. Раджу подивитися.

Тетянка
15.03.2012, 12:34
А мені дуже сподобався фільм «Прести́ж» (англ. The Prestige, 2006) - фільм дуже цікавий, особливо розв'язка.

manka
15.03.2012, 12:49
"Список Шиндлера"
Давно дивилася. Хороший фільм.

Міла
15.03.2012, 15:10
А мені дуже сподобався фільм «Прести́ж»
Класний фільм. Дивилася двічі, справив сильне враження

Valensia
18.03.2012, 21:44
Подивилась "Гран Торіно" . Якщо одним словом, то "хороший".
І мені він сподобався. Повчальний.
А ще недавно пригадала один фільм, і вирішила написати - "Управление гневом" - головного героя відправляють на сеанси керування гнівом, щоб він міг стримувати свої емоції, там йому трапляється "чокнутий" ( за словами гол. героя) професор, з яким доводиться бути і вдень і вночі. І несподіваний щасливий хеппі енд. :)

сніжна
19.03.2012, 11:46
Хороший психологічний фільм Романа Поланського "Резня"- про те, як звичайна дитяча сварка відкриває всю "серединну сущность" дорослої людини і сімейних стосунків двох пар. І як дорослі можуть все ускладнювати. Ніяких спецефектів, мінімум декорацій. Лише чудова гра чотирьох акторів, з яких особливо хочеться виділити гру Джоді Фостер.

MoulinRouge
20.03.2012, 21:28
Люблю подивитись фільм по прочитаній книжці, раджу подивитись "Мальчик в полосатой пижаме", на цю ж тему є цікавий фільм "Расплата" з Жан Рено

sunset
21.03.2012, 10:42
Недоторкані/ Intouchables 2011
неперевершений фільм- про те як важливо цінувати кожну хвилину життя, і як тому вчитись
переглянула вчора, справді враження найкращі :girl_claping:

Vitusja
22.03.2012, 12:14
За кілька минулих днів подивилася декілька фільмів (за рекомендаціями форумчанок) і найбільше мені сподобалися "Фріда" (просто супер), " 7 життів", "Самотність в мережі". Фільми не нові, але хто не бачив дуже рекомендую.

Marinaku
22.03.2012, 16:04
Дуже сподобався фільм Бентежна Анна. Всім хт хоче поплакати в кінці фільма рекомендую!

Lelihelija
23.03.2012, 14:27
Недавно подивилася вже давно всім відомий "Володар кілець", але повну, режисерську версію а не обрізану, яку крутять по тв.
уххх.. вражень - просто море.. подекуди додаткові епізоди сильно нового не розказують (хоча є там і важливі моменти, які вирізали), але вони додають цілісності фільму, він тоді зовсім по-інакшому дивиться... Передивлялася цю версію вже пару раз за останні тижні. :girl_in_love:

BlackTee
23.03.2012, 15:22
Вчора подивились мега позитивний фільм Неприкасаемые / Intouchables (2011)

Venezianka
23.03.2012, 21:31
"Дівчина з тату дракона" - весь день була під враженням.

бусинка
24.03.2012, 00:51
"Воно того не варте" http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/272636/ - хороший французький фільм, легко дивиться, залишились одні позитивні емоції після перегляду.. Навіть тему зради французи зуміли перетворити на комедію :)
Доречі, хто дивився "Неприкасаемые", тут грає той самий актор

Hermi
24.03.2012, 00:59
раджу подивитись Bicentennial Man, старанький трошки, але я його обожнюю,мій улюблений!!!фантастика, романтика...приємного перегляду!!!

Солнушко
24.03.2012, 01:00
Вчора подивились мега позитивний фільм Неприкасаемые
підтримую-чудовий фільм!:girl_claping: І серойзний і веселий водночас-є над чим посміятись,і є над чим замислитись-рекомендую до перегляду!

Ніколь
24.03.2012, 03:07
передивилась фільм "Клятва"
хороший фільм, без купи дурних жартів і примітивного сценарію , а така собі романтична історія з сумним початком і врешті щасливим кінцем.
фільм заснований на реальній історії
Во время медового месяца Пейдж и Лео попадают в автокатастрофу. Пока жена находится в коме, Лео не отходит от ее кровати ни на час, но возвращение девушки к жизни омрачено потерей памяти - она не узнает любимого и не помнит об их романе. И тогда Лео решает заново завоевать сердце Пейдж
така романтіка.... :girl_in_dreams:

Samhayne
24.03.2012, 10:07
Вчора подивились мега позитивний фільм Неприкасаемые / Intouchables (2011)
Аналогічний фільм "Прикованная к постели / Картахена / L'homme de chevet (2009)"
Лео - бывший боксер, чемпион. Он покинул Францию и живет отшельником в Колумбии, в Картахене, своем родном городе. В основном коротает время в баре «в обществе» алкогольных напитков. Когда деньги заканчиваются, Лео начинает искать работу. Его нанимает Мюриэль - молодая женщина, которая после автокатастрофы прикована к инвалидному креслу. Слишком разные люди, Лео и Мюриэль поначалу относятся друг к другу недоверчиво и даже враждебно…

Мія
25.03.2012, 12:26
Вчора подивилася фільм "Пожары" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/425400/) ... коментувати не буду, скажу лишень, що фільм не залишить байдужим нікого.

Lelihelija
25.03.2012, 13:23
Подивилася Sucker Punch (Заборонений прийом)
Действие развернется в 1950 году. Молодую девушку по настоянию ее злодейского отчима определяют в больницу для душевнобольных, где спустя пять дней главную героиню лоботомируют. Чтобы оградиться от боли, она выдумывает сказочный мир, где и начинает планировать свой побег — для этого ей нужно раздобыть пять предметов.
Ухх.. сюжет закручений, але сподобалося. =))

Virchuk
25.03.2012, 14:03
Подивилася Sucker Punch (Заборонений прийом)
класне кіно:)) дуже дивакувато зняте, але ми з захопленням дивились.
Я трохи відстаю від світу, тому тільки недавно переглянула фільм "Відок", неоднозначні в мене враження, але знято круто:)

Vероніка
25.03.2012, 14:40
Здається, вже писали раніше про "Ларрі Крауна" з неперевершеними Томом Хенксом і Джулією Робертс. Дуже сподобалось!
Простий хлопець, у якого є всі підстави думати, що його життя зупинилося, засвоїть несподіваний урок: коли Ви вважаєте, що всі можливі цінності вже пройшли повз Вас, Ви можете виявити привід, щоб жити.

Bella Donna
25.03.2012, 19:11
Сьогодні з чоловіком дивились, спочатку ніби нічого особливого ,але подальший розвиток фільму мені сподобався.
Двухсотлетний человек / Bicentennial Man

oksanusyk
25.03.2012, 19:44
Я останнім часом кіна дивлюся частинами, бо моє чудо не дає мені можливості сісти і спокійно дивитися, але коли включила "Дівчина з татуюванням дракона", то віддала малого, бо не хотіла відриватися. Кіно затягує з перших хвилин і протягом цілого фільму цікаво що буде далі.
Ще сподобався фільм "Як викрасти хмарочос". Не "тупа американька комедія", а справді смішна комедія, де думаєш, що знаєш, що буде далі, а все йде в іншу сторону

ntv
26.03.2012, 20:45
КлятваДякую, дуже сподобався фільм!

Virchuk
27.03.2012, 16:34
"Земля людей" - песимістичний, але вартий уваги.
"Мужчини в надії" - про те, що буває, коли вскочити в гречку:)) веселий фільм з повчальними нотками:)

Farfalla
29.03.2012, 14:42
Цитата:
Допис від Ніколь Переглянути допис
Клятва
Дякую, дуже сподобався фільм!
мені загалом також сподобався... але такий він "передбачуваний"... хоча приємно вразило те, що це правдива історія!
Сьогодні переглянула чудовий, чуттєвий і життєвий фільм "Праздник любви" (2007)
Дуже сподобався... зачепив... І Морган Фріман просто неперевершений в цій стрічці!
Неужели я не одинок? Что такое любовь? Как научиться любить? Ответы на эти вопросы ищут герои фильма. Обыкновенные люди из обыкновенного городка штата Орегон собираются в маленький кружок под руководством Гарри Скотта, чтобы разобраться в самом загадочном, что есть в жизни — в таинстве любви.

Но никто не знает, что всезнающий профессор вот уже много лет бередит свою сердечную рану — он, Гарри Скотт, респектабельный доктор философии из Орегона, винит себя в гибели сына. Может, поэтому он ставит перед собой задачу научить людей любить друг друга, здесь и сейчас? Может, поэтому Гарри хочет помочь тем, кто одинок в этом мире, тем, кто потерял свою любовь и тем, кто только-только попал во власть этого великого чувства? Впрочем, это уже не важно, потому что у всех на глазах, сплетаясь в пестрый гобелен, расцветают нежные и экзотические цветы любви. Их воплощения, магические и мистические, ранят и одновременно исцеляют. Теперь главное — не дать им погибнуть.

oksanusyk
29.03.2012, 19:49
Додивилася і зразу пишу - "Убийства в Оксфорде" (2008):girl_cool::girl_cool::ninja:.
Мартин — студент, поступивший в престижный университет — Оксфорд, где неожиданно происходит целая серия загадочных убийств. Он вместе с детективом — приверженцем логики и математики — начинает собственное расследование, вторгаясь во всё более и более любопытные закоулки знаменитого университета…
Такої розв'язки я точно не чекала:ninja:

ntv
30.03.2012, 09:48
Тим хто любить детективи і трилири" Большая игра / State of Play" (2009) Люблю фільми з Расселом Кроу.

Hermi
30.03.2012, 17:39
Вчора дивилась "сім життів", мені дуже сподобався...варто переглянути!!!

Holly
31.03.2012, 21:27
А ми вчора дивились "Пелікан" Дуже класний, позитивний, добрий, душевний фільм

Bursukanja
31.03.2012, 22:39
Не знаєте, шо переглянути суботнього вечора? Шось таке добре, сімейне і миле? То раджу вам фільм "Видай себе за мою дружину" ("Притворись моей женой") із Дженіфер Енністон і Адамом Сендлером. Останнього я є прихильником, переглянула багацько фільмів за його участю. Підіймають настрій однозначно (особливо ранні)!
Банальна начебто історія. Небідний пластичний хірург просить свою секретарку, жіночку середнього віку, розлучену і з двома дітками, удати його дружину (про існування якої набрехав іншій дівчині), аби спокусити останню.
Файне, зворушливе кіно! Передбачуване, однак не менш від того приємне. Тішилась, дивлячись, і вам раджу:)

Farfalla
01.04.2012, 09:31
"Видай себе за мою дружину"
а мені не сподобався... "затертий" сценарій і "якзавждиоднакова" Еністон...

Тетянка
01.04.2012, 11:20
"Спящие" - з молодим ще Бредом Пітом. Фільм важкий, непростий, але однозначно вартий уваги.

Farfalla
01.04.2012, 17:02
Вчора подивилася фільм "Пожары" ... коментувати не буду, скажу лишень, що фільм не залишить байдужим нікого.
Мія, дякую... фільм і справді дуже-дуже...
єдине, що скажу: це не кіно для того, щоб забутися, розвантажитися, для фону чи подібних цілей... це кіно про реалії життя...

LGalT
01.04.2012, 17:44
Рекомендую сьогодні в день сміху і не тільки подивитись французьку комедію "Кур'єр"(2010). Класний, пригодницький і веселий фільм.

Hermi
01.04.2012, 17:59
якщо хтось хоче подивитись дещо філософське і психологічне, раджу подивитись "A Beautiful Mind"Игры разума
уже вчетверте переглядаю, і кожного разу щось нове відкриваю...фільм важкий для сприйняття...але мені подобається...є над чим задуматись....
також раджу подивитись The Lake Houseдом у озера, один із улюблених моїх!!!

Lady_Opium
01.04.2012, 21:54
Шерлок Холмс (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/420923/) Гая Річі
цікава інтерпритація Шерлока, але, як на мене, надто індустріальна ;)

Virchuk
01.04.2012, 22:13
Дякую всім, хто радив подивитись "Життя прекрасне", дуже гарний фільм, наївний і такий щирий.
Ми трохи відстали від світу і тільки вчора подивились "Лінкольн для адвоката", цікаве кіно вихідного дня:)

apelsyn
01.04.2012, 22:20
Дуже-дуже рекомендую до перегляду фільм "1+1" (в іншому перекладі "Неприкасаемые"
("Intouchables") Ну дуже класний, легкий і позитивний. На реальних подіях.
Пострадав в результате несчастного случая, богатый аристократ Филипп нанимает в помощники человека, который менее всего подходит для этой работы, — молодого жителя предместья Дрисса, только что освободившегося из тюрьмы. Несмотря на то, что Филипп прикован к инвалидному креслу, Дриссу удается привнести в размеренную жизнь аристократа дух приключений.

Barnaulka
01.04.2012, 22:22
В якості домашнього завдання дивилася фільм The Holiday. Веселий, трохи мильний фільм, мені сподобався :)

zaderyshka
01.04.2012, 22:48
Області тьми (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/462606/) Фільм кльовий. Але особисто мені не пішов з одної єдиної суб'єктивної причини, що я сама зараз мрію про таку пігулку. Частину фільму почувалась безнадійно тупою, тому дивилась неуважно. Але якщо відкинути мої внутрішні мотиви, то фільм дуже класний. Як з невдахи стати просто такий генієм, але є маленьке але "за все треба платити і то грубими купюрами". Раджу!

Початковий код (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/409295/) Фільм лишив дуже "побіжне" враження. Ніби мені було цікаво, але поки я втягнулась, то кінко вже закінчилось. Моментами дійсно інтригувало і вражало, але безчисленна кількість повторів трохи втомлювала. В "Дні бабака" було цікавіше, бо події хоч і в один день розгортались, але динамічність і сюжет змінювався. А тут з мінусів для мене особисто постійно одна обстановка. І ще одне..спойлер, тому в офтопне сильно люблю фільми де реальність змішується з альтернативною реальністю, то суб'єктивна прична. Попри все, теж переглянути можна.

Меланхолія (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/484488/) Ларс фон Трієр как фсегда. Не в розумінні, що погано, а просто...є над чим подумати. Ми не вічні, але навіть це не причина припиняти жити, любити ненавидіти, просто бути. Епічні картини зникнення землі просто фантастичні, варто подивитись просто перших 5 хвилин, бо зображення прекрасні, хоч і страшненькі часом. На прикладі кількох людей чудово показано відношення до настання кінця світу - від істерично-боязкого до ненависного очікування відплати і від ейфорії до звичайного спокою. Круто, хоч і апокаліптично.
Прислуга (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/470553/) я очікувала з розповідей дівчат, що буду довго ридати в тряпочку. Несложіілось...Фільм цікавий, але щоб так мене розчулив і вразив, то мабуть таки ні. З плюсів фільму - кльові типажі, різні історії, можна посміятись часом і навіть посумувати. З мінусів, якось задовго мені і трохи неструктуровано. Однак, раджу, бо приємний фільм на вечір.

Тетянка
01.04.2012, 23:47
Початковий код
якраз щойно його додивилась. Аналогічні враження :)

natiok
02.04.2012, 01:06
дуже сподобався фільм...
Что-то не так с Кевином / We Need to Talk About Kevin (2011)
Фільм не для кожного, сюжет тримає в напрузі до самого кінця...Раджу переглянути

MoulinRouge
06.04.2012, 16:42
Что-то не так с Кевином / We Need to Talk About Kevin (2011)
цей фільм по книжці " Цена нелюбви", дуже хочу почитати, фільм вже чекає, але книжки ніде не можу знайти

---------- Додано в 16:42 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

мені фільм "Меланхолія" теж сподобався

бетменша
06.04.2012, 16:44
Меланхолія Ларс фон Трієр
Суперове кіно! дуже атмосферне. Я після перегляду ше довго залишалась під враженням. І ше хочу відзначити хорошу гру Кірстен Данст, не думала побачити її у фільмі Трієра

Virchuk
06.04.2012, 17:35
варто подивитись просто перших 5 хвилин,
і останніх 10 теж варто:)
мені фільм сподобався, дивний і не типовий, а ще я його дивилась в суперовій якості і оті планети мене прямо гіпнотизували;)

ntv
06.04.2012, 18:57
Подобаються змістовні французькі фільми . Це один з них:" Не говори никому (2006)"

ntv
07.04.2012, 23:34
А я все про французькі фільми : легенька комедія " Вихідні"

SoLana
07.04.2012, 23:52
Дуже-дуже рекомендую до перегляду фільм "1+1"
Дуже-дуже вдячна, що скористалась Вашою рекомендацією, гарний, легкий, смішний фільм. А музика яка:girl_dance:

галичанка
08.04.2012, 22:24
Переглянула фільм "Невидима сторона" із Сандрою Баллок. Дуже добрий сімейний фільм, розчулює, пару раз за фільм в мене текли сльози, гарне закінчення, рекомендую :girl_smile:
Ще можу порадити романтичну мелодраму "Гордість і упередження" за мотивами твору Джейн Остін, хоч книжка мені подобається значно більше.

kineret
09.04.2012, 10:18
Дуже-дуже рекомендую до перегляду фільм "1+1"
Приєднуюсь до лав вдячних за Вашу рекомендацію. Дуже гарний фільм. Також рекомендую його переглянути.

Bogdanka
09.04.2012, 10:22
подивились дюдік "Дівчина з тату дракону" (2011). Дуже сподобався
в головній ролі останній Джеймс Бонд, забула як актора звати

---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

ще дивилась на вихідних мелодрамку 27 весіль, також дуже файна, але фільм для дівчачого перегляду, мій чоловік знудився за перші 7 хв:girl_crazy:

сніжна
09.04.2012, 11:45
для тих, хто любить фільми Валерії Гай германіки можу порадити переглянути її нове 16-серійне "дітище"- "Краткий курс счастливой жизни". На цей раз вона відійшла від проблематики сучасної молоді, зате розглядає крізь призму життя сучасних жінок у віці "біля 30". Серіал знятий у "дусі" Германіки- без рожевих окулярів і глямуру в стилі героїнь твору Кендес Бушнел ( у Германіки в основі сюжетна лінія теж 4 героїнь)( майте на увазі, що є і характерні для неї еротичні епізоди)
Откровенные размышления о жизни современных молодых женщин. История о поисках счастья и трудностях в отношениях с противоположным полом четырех героинь - Саши, Любы, Кати и Ани. 35-летняя Саша - одинокая и свободная. Она разведена, живет с маленьким сыном, мамой и бабушкой. Встреча с Петром, который станет ее начальником и любовником, означает новый период в жизни. У ее новых коллег тоже не все благополучно. Секретарша Аня занята поисками второй половины. Люба решает, как справиться с тем, что она не может иметь детей, а Катя погрязла в семейном быту, который она больше не в силах терпеть...

Raven
09.04.2012, 12:02
вихідних мелодрамку 27 весіль,
Ми вчора з задоволенням його удвох подивилися. Милий, спокіний фільм.

Virchuk
09.04.2012, 12:06
Глянула сьогодні "Ми. Віримо у Кохання". Гарний хотілось би сказати ніжний, але це не зовсім такфільм, але чисто жіночий. Мені сподобалось :)
Недавно дивилась "Воно того не варте", не дуже зрозуміла суті фільму, але подивитись можна.

natorella
09.04.2012, 12:18
можу порадити переглянути її нове 16-серійне "дітище"- "Краткий курс счастливой жизни".
мій чоловік штудіював))) казав - прикольно

roziava
09.04.2012, 14:08
"Останній подарунок"( последний подарок). Вартий уваги, на мою думку. Є моменти над якими варто задуматись.Рекомендую.

reindeer
09.04.2012, 18:53
) казав - прикольно
Не то слово...Мій сидів з відкритим рот і сказав дивись без мене..ура, тепер у мене новий улюблений серіал..За вихідні переглянула..(Краткий курс счастливой жизни)

Маріка
11.04.2012, 12:46
Подивидась "Дівчина з тату дракона" (2009) і для порівняння зразу американську версію.
Оригінальна версія фільму яскрава, емоційна, після перегладу ще довго залишаються переживання від фільму. А от американська "копія", то як Кіркоров зі своїми переспівами. Ніби і схоже, але до оригіналу дуже далеко.
Та і головна героїна в "оригіналі" і харизматичніша і набагато красивіша.
Якщо хочете справді якісний, драматичний детектив, то обовязково дивіться європейське кіно.

MoulinRouge
11.04.2012, 14:36
"Полночь в Париже" , " Дом из песка и тумана ", " Легенда о пианисте", " Герцогиня " , " Изгой ", " Король рыбак ", Лунатизм", " Пылающая равнина ","Любовь во время холеры" :)))))))))

agalinka
11.04.2012, 15:47
"Клятва" дуже гарний фільм, дуже люблю головну героїню фільму, але закінчення я б зробила інакше, але це ж на правдивій історії, тому прощається )))

Тетянка
13.04.2012, 21:55
Старенький , але смішний It’s a Mad Mad Mad Mad World / Это безумный, безумный, безумный, безумный мир (1963) По дороге в Лас-Вегас мчатся автомобили. В первом едет бизнесмен с женой и тещей. Во втором — дантист с супругой. В третьем — парочка гангстеров. Они не знакомы друг с другом и вряд ли когда-нибудь встретились бы. Но! Как это часто бывает, летящие на бешеной скорости автомобили сталкиваются. Все в ужасе, все — свидетели. А единственный пострадавший перед смертью открывает тайну: под Большим W он спрятал клад. И вот путешественники превращаются в пиратов. Они наперегонки несутся за сокровищами, пытаясь по дороге посильней испортить жизнь конкурентам…
Всегда говори "ДА" (2008) - з Джимом Кері , сподобався.

Vероніка
14.04.2012, 01:24
Натрапила вчора на «Старий» Новий рік" (New Year's Eve) 2011 р.
Такий класний фільм з безліччю улюблених акторів, дуже підняв настрій, веселий і невимушений. Рекомендую ! :girl_tender:

polisanka
14.04.2012, 15:42
перелік моїх улюблених фільмів:

Запах жінки - Scent of woman
Любовна історія - Love affair
Музика серця - Music of the Heart
Історія дельфіна - Dolphin tale
Життя одружених - Married.Life.2007
Афера Томаса Крауна - Affair of TK
Секретаріат - Secretariat
Крамер проти Крамера - Kramer vs. Kramer

Це переважно мелодрами, ще є улюблена польська комедія-Колискова_Kolysanka
:girl_haha:

і ще одне- завантажуємо фільми переважно з Толоки Hurtom, там тільки українське озвучування або з укр. субтитрами.
Задоволення від перегляду з українською озвучкою подвійне.
Всім раджу:girl_claping:

Pesyk
14.04.2012, 22:05
Вразила мене драма "Чрево" з Евою Грин. Перегляньте, раджу...

zaderyshka
15.04.2012, 21:34
"Кожному своє пекло" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/57346/) досить старий французький фільм. Але яка ж це драма. В щасливій сім'ї нещастя - викрадають молодшу дочку. Чудово передані емоції і переживання матері, Анні Жирардо просто неперевершена і дійсно прекрасна актриса. Розв'язка просто приголомшлива, як то кажуть "мурашки по шкірі бігали" я б сказала, що терміти, не менше. Після перегляду повністю погоджуюсь з фразою, написаною у рецензії на фільм однією користувачкою "Мне теперь известно, как выглядит апокалипсис".

Далі про легші фільмеці. Не буду розписувати про кінко "Бобро Поржаловать", тут і так досить його рекомендують. Я довго не хотіла дивитись цей фільм, але чоловік наполіг і таки переглянула. СПОДОБАЛОСЬ! Легко, без набридлого "унітазного" гумору янківських комедій.На вечір просто супер.
Після "Бобро поржаловать" сподобався мені актор Дені Бун, тож вирішила переглянути трошки з його доробку.
"Таможня дает добро" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/484623/). Кльовий фільмець про взаємовідносини прикордонників Бельгії та Франції, вони ненавидять один одного, але, от яка справа, француз закоханий в сестру бельгійця, а бельгієць марить розвитком і вивищенням Бельгійського королівства. Та, от халепа, Європа об'єднується в Євросоюз і кордони вже перестають бути такими суворими. Фільм дійсно кумедний.
"По ту сторону кровати" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/424162/). Чудовий тандем Софі Марсо та Дені Буна. Чоловік приходить змордовний додому і щиро дивується чому його дружина також втомлюється і ще й нарікає, вона ж всього лише сидить вдома з дитиною і...ніби відпочиває? Щоб врятувати свій шлюб і віднайти порозуміння подружжя міняється місцями. В принципі, кінко має схожі риси з фільмами де народ обмінюється тілами, але суттєва різниця полягає в тому, що люди просто замінили одне одного, залишившись сами-собою. Теж приємно і легко дивитись.

хельга
15.04.2012, 23:24
Далі про легші фільмеці. Не буду розписувати про кінко "Бобро Поржаловать", тут і так досить його рекомендують. Я довго не хотіла дивитись цей фільм, але чоловік наполіг і таки переглянула. СПОДОБАЛОСЬ! Легко, без набридлого "унітазного" гумору янківських комедій.На вечір просто супер.
Після "Бобро поржаловать" сподобався мені актор Дені Бун, тож вирішила переглянути трошки з його доробку.
"Таможня дает добро" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/484623/). Кльовий фільмець про взаємовідносини прикордонників Бельгії та Франції, вони ненавидять один одного, але, от яка справа, француз закоханий в сестру бельгійця, а бельгієць марить розвитком і вивищенням Бельгійського королівства. Та, от халепа, Європа об'єднується в Євросоюз і кордони вже перестають бути такими суворими. Фільм дійсно кумедний.
"По ту сторону кровати" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/424162/). Чудовий тандем Софі Марсо та Дені Буна. Чоловік приходить змордовний додому і щиро дивується чому його дружина також втомлюється і ще й нарікає, вона ж всього лише сидить вдома з дитиною і...ніби відпочиває? Щоб врятувати свій шлюб і віднайти порозуміння подружжя міняється місцями. В принципі, кінко має схожі риси з фільмами де народ обмінюється тілами, але суттєва різниця полягає в тому, що люди просто замінили одне одного, залишившись сами-собою. Теж приємно і легко дивитись.
О! І ми з чоловіком обожнюємо французькі комедії і взагалі французьке кіно! Не дивилась тільки осаннє, вже шукаю :)

Ось на днях переглянули французький фільм "Прекрасная зеленая". Неординарний, не комерційний, я б сказала навіть клубний фільм, може не всім сподобатись, але мене дуже вразив. Любителям не конвеєрного кіно - рекомендую.

Pesyk
16.04.2012, 12:32
Дуже чекаю коли зявиться в хорошій якості фільм "Шпигун" з Данилом Козловським, люблю цього актора.
А от вчора переглянула з ним же фільм "Ми з майбутнього".
Мені сподобався дуже.

Тетянка
16.04.2012, 15:14
"Список Шиндлера" - мала вже дуже давно в своїй колекції, та все якось відсувала перегляд , бо знала, що фільм нелегкий. Вчора нарешті подивилась - дотепер під враженням - як сильно знятий! Вважаю за потрібне кожному його переглянути - неймовірний фільм.
"Герцогиня", про яку тут згадували - хороший, але дуже чомусь дратували широк брови актриси :girl_in_dreams:.

MoulinRouge
16.04.2012, 20:30
Таинственный лес :y:

Музик
16.04.2012, 20:37
Список Шиндлера
прочитала і зрозуміла, що так само постійно відкладала його перегляд. дуже сильне кіно. якраз додивляюсь. всім дуже раджу

MoulinRouge
16.04.2012, 20:37
Остров проклятых, Отступники, Дорога перемен, Авиатор, Поймай меня если сможешь, Пляж- а це мій списочок найкращого з Ди Каприо

Музик
16.04.2012, 20:40
Ди Каприо
і ще "Початок"!!!!

MoulinRouge
16.04.2012, 20:45
мені Початок шось не сподобався

zaderyshka
16.04.2012, 20:50
Таинственный лес
Мене в цьому фільмі привабила тільки гра Єдріена Броуді. Решта видалась дуже неправдоподібними і награним. Не пішов мені цей фільм швидше через те, що я мала дещо інші сподівання - УВАГА спойлерзокрема, думала, що дійсно будуть містичні події, а не вигадані людьми чудовиська. Та й декілька епізодів навіюють сумнів, що кілька поколінь не могли здогадатись і вичислити підставу- а загалом фільм такий нічого.

MoulinRouge
17.04.2012, 13:21
Я цей фільм не сприймаю як якусь страшилку, мені здається в ньому інший зміст

Lady_Opium
17.04.2012, 19:35
Форест Гамп (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/448/)
фільм, без сумніву, гарний, дотепний
але щоб він очолював купу кінорейтингів - ні

Ніколь
18.04.2012, 02:58
щойно додивилась фільм "Рицарь дня" Том Круз играет тайного агента, который случайно завязывает знакомство с обычной девушкой — героиней Камерон Диас, и в результате втягивает её в задание защитить сверхмощную батарейку, которая является ключом к созданию неисчерпаемого источника энергии, от преступников, пытающихся воспользоваться ею в своих целях. В фильме говорится, что эта батарея способна питать даже небольшой город: чем не отличный повод, чтобы завладеть ей? Вместе с батареей тайный агент оберегает от преступников создавшего её молодого ученого, не так давно закончившего школу и не способного защититься от них самостоятельно. Между агентом и девушкой возникают любовные отношения, но они не ставятся на «передний план»
з Камерон Діаз та Томом Крузом. Хоча я і не фанат цих акторів, але так добре кіно пішло, що я би його подивилась ще якось :)

Nimfa
18.04.2012, 10:31
"Боевой конь" і "Август восьмого" - дуже-дуже хороші фільми, нам з чоловіком сподобались, гра акторів надзвичайна, сюжет цікавий.

MoulinRouge
19.04.2012, 15:38
Емоції зашкалюють після фільму "Експеримент" ( 2010 ) з Е.Броуді. Раджу всім .

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

ще з Броуді раджу "Манолете":y:

romawka
19.04.2012, 15:43
"Пелікан" дуже класний фільм - вартує подивитись!

Roxie
20.04.2012, 09:56
Раджу фільм "Влюбись в меня если осмелишься" про закоханих які грали в гру слабо-не слабо. Мене потішив, тільки закінчення трохи неочікуване.

Ще "Елегія" на мене справив враження.

Для тих кому сподобався "Престиж" раджу "Ілюзіоніст" - теж про фокусника.

"Не уходи" - гарна мелодрама з Пенелопою Крус (чи може драма).

"Години", за який Ніколь Кідман отримала Оскара (мене той фільм дуже пройняв, хоча комусь може здатись дурним)

Для любителів костюмованих драм:

"Герцогиня" - скільки його не дивилась - завжди плачу, особливо як в неї дитину забирають.

"Ще одна з роду Болейн"

Наразі більше не пригадую..

Virchuk
20.04.2012, 11:19
"Герцогиня"
і мені сподобався, правда довго його не могла додивитись, бо якось часу бракувало. Мені воно не здалось нудним, може того, що сильно перейнялась її долею.
"Залізна леді" - варто поживитись, ніколи не цікавилась Маргарет Тетчер, а тепер хочеться дізнатись про неї більше.
"Вчитель на заміну" - Хроніка трьох тижнів з життя декількох вчителів середньої школи, адміністраторів і студентів очима позаштатного викладача деперсивне кіно, як на мене, але глянути варто.
"8 побачень" - легкий фільм, йде на ура в компанії. Ну не обтяжений він сюжетом, зате не пошлий, добрий і смішний.
"Краткий курс счастливой жизни" - ой підсадили ви мене, і мого чоловіка заодно. Уже 7 серій переглянули.
"Академія смерті" - про гітлерюгент, дружбу і націоналізм. Мені дуже сподобався.
"Огр" - ну дуже дивний фільм, теж про війну, академії для арійських хлопчиків, але вже очима військовополоненого.

MoulinRouge
20.04.2012, 21:37
Передивилась "Вам и не снилось", в цьому фільмі гарно все і актори,сюжет, музика..одним словом отримала велике задоволення, ніжні емоціїї. Раджу всім !

Marcipanka
20.04.2012, 22:32
"Клятва"
справді класний, люблю життєві фільми

І дуже-дуже сподобався вже всіма хвалений тут фільм "1+1" - і веселий, і життєвий водночас!дуже-дуже!

Gybka Bob
21.04.2012, 12:25
Мій улюблений фільм це "Хатіко"...єдине кіно, яке заставляє плакати...ех....оце так Дружба!:(

MoulinRouge
21.04.2012, 14:21
а чому єдине ? Я дуже люблю тваринок ( особливо собак ), а фільми з ними дивитись не можу, бо завжди є моменти де серце стискається, знаю що це тільки фільм.. я навіть мульт Спіріт дивитись нормально не можу:girl_blush2:

Gybka Bob
21.04.2012, 14:45
ну це так для мене:girl_flirt: Згідна, що про тварин найдушевніші фільми...

Tropikanka
21.04.2012, 19:55
Не знаю, чи тут вже радили, вчора переглянула фільм Жизнь прекрасна (2011)
(або інша назва 50/50). Спочатку думала буде надто багато драми, але ні, навіть навпаки. Отримала задоволення від перегляду. Всім раджу.

MorsImmortalis
22.04.2012, 14:43
рідко читаю цю тему. а вчора переглянула 2 фільми і просто в захваті від них. отож:
Усмішка Мони Лізи 1953 год. В Америке идет борьба женщин за свои права, и в это время Кэтрин Энн Уиллис, свободолюбивая и независимая выпускница Беркли, получает место преподавателя истории искусств в женском колледже Уэллесли. Однако среди руководства и преподавательского состава колледжа преобладают патриархальные взгляды на роль женщины в обществе. Кэтрин со страстным энтузиазмом бросается в борьбу за равноправие полов, и оказывает огромное влияние на студенток. Общение с ними меняет не только их, но и заставляет ее по-новому взглянуть на собственную жизнь...
гарний фільм, багато відомих актрис, і сама атмосфера фільму дуже сподобалась.

Спокута Действие фильма начинается в 1935 году. 13-летняя Брайони обладает превосходным воображением и пишет пьесы. Она знает, что сын прислуги Робби влюблён в её старшую сестру Сесилию, и та отвечает ему взаимностью. Но когда её кузина Лола становится жертвой насильника, Брайони уверено показывает на Робби — её воображение дорисовывает картину насилия. Робби отправляется в тюрьму, а Сесилия отказывается верить Брайони, и между сёстрами возникает страшная вражда. Из тюрьмы Робби отправляют на фронт Второй мировой войны. Сесилия в это время работает медсестрой в госпитале. Робби сражается во Франции, участвует в эвакуации из Дюнкерка. Наконец влюблённые соединяются.
шикарний фільм, але досить важкий,мало не плакала. гарна озвучка, цікавий сюжет.
є над чим задуматись. здавалось би маленька дівчинка збрехала і як це змінило майбутнє героїв.
дуже сильний фільм. раджу:i_am_so_happy:

Лія
22.04.2012, 20:57
Подивилась сьогодні драму "Що не так з Кевіном?" - рекомендую - фільм про материнство, хоч і важкуватий, але цікавий , тримає до кінця , хороші актори і надає тему для роздумів.

Farfalla
22.04.2012, 21:31
Жизнь прекрасна (2011)
сьогодні переглянула. непогано. але моментами банально, нудно... хоча кінець фільму надихає та мотивує!

Svitlanka
22.04.2012, 23:05
Сподобався фільм "Воды слонам" ( Water for Elephants ), правда, перші хвилин 20 не затягував мене, проте потім... :) Жіночий фільм, про кохання . Раджу.

Vероніка
24.04.2012, 18:03
"Шкіра, в якій я живу" з Антоніо Бандерасом - неперевершена драма, настільки непередбачувана і тривожна ! :shok:
Главным героем фильма является гений пластической хирургии, всем известный доктор Ледгард. Ему удалось, путем смелых генетических экспериментов, создать искусственную человеческую кожу. Сейчас он охотится на подлеца, который множество лет назад изнасиловал его дочь. Степень безжалостности его мести не имеет предела.

Хомуся
25.04.2012, 10:10
Є такі фільми, які не залишають байдужими нікого. Це один з них. Ви або будете в захопленні, або виключите на 10 хвилині. Чорно-білий фільм Міхаеля Ханеке з багатьма підводними течіями "Біла лента". І хоч картина позиціонується як дитячі пригоди , це фільм зовсім не для дітей. Швидше про них, але цими дітьми є всі - і дорослі, і діти.
П.С. фільм не для легкого перегляду

LGalT
25.04.2012, 19:07
Чорно-білий фільм Міхаеля Ханеке з багатьма підводними течіями "Біла лента"
Я також дивилась його на днях. Мені було цікаво, люблю такого типу сюжети. Багато думок і проекцій виникає в ході перегляду .

polisanka
26.04.2012, 18:52
Для тих, хто любить Париж - легка мелодрамка "Опівночі в Парижі" - Midnight in Paris (2011)
Багато гарних парижських пейзажів ....

Pesyk
01.05.2012, 21:25
"Ми купили зоопарк" - добрий, позитивний фільмець...))

Тетянка
01.05.2012, 21:40
"Дежа вю" - спочатку виглядав нуднуватий, але потім захопив Каждый из нас хотя бы раз в жизни испытывал эффект дежа вю, когда нам вдруг начинает казаться, что мы знакомы с людьми, которых на самом деле раньше никогда не видели, и уже бывали в местах, где на самом деле никогда не были. И, возможно, в такие моменты кому-то приходила в голову мысль, что эти ощущения — не что иное, как предупреждения, посланные нам из прошлого, а может быть, и ключ к познанию будущего.

Агент АТФ Даг Карлин получает возможность совершать путешествия во времени, расследуя обстоятельства взрыва, произошедшего на новоорлеанском пароме. Оказавшись в прошлом, он встречает женщину, которую должны убить, и в итоге влюбляется в нее…
Краще життя" - сподобався..Історії, описані в цьому фільмі Краще життя онлайн, потрібно періодично дивитися людям, які вважають, що їм в цьому житті не пощастило. Картина оповідає про те, наскільки всесильним може бути сама звичайна людина у своєму прагненні покращити життя дорогих і близьких йому людей. Бандити, державні діячі та еміграційні служби - ніхто і ніщо не може зупинити люблячого батька, який прагне врятувати долю свого малюка. Він готовий пройти сім кіл пекла, тільки б його дитина була щасливий, адже досвідчений батько як ніхто інший знає, як просто в цьому величезному місті відразу все втратити... Прониклива, зворушлива розповідь про чесність, благородство і честь, про те, чого так не вистачає у нашому повсякденному житті.

zaderyshka
01.05.2012, 22:33
"Там де живуть чудовиська" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/77418/)
Фільм хороший. Відношу його в список тих які наче і треба подивитись, але дуже обережно. Сама я ледве його додивилась, бо мене неймовірно дратував хлопчик, головний герой і дуже паскудні костюми монстрів. Швидше за все в цьому і задумка, що хлопчик мав бути нарваним та істеричним, а потім змінитись, а монстри і мали бути іграшковими, як з дитячих фантазій. Сама історія має гарний підтекст, що батьки не сприймають дітей, а діти не розуміють світу дорослих, взаємовідносини в суспільстві річ складна, бо всі живуть у власному світі.

marfa
02.05.2012, 17:43
З недавно переглянутих....
Шерлок Холмс Гра тіней- не поганий але трохи , як на мене, за надто дитячий ,IMXO.
На грани- переглянути можна хоча кінцівка передбачувана(люблю коли фільм тримає в напрузі до кінця:connie_pull-pigtail).
3 метра над рівнем неба-:girl_tender: для тих кому не вистачає романтики))) Мені попав під потрібний настрій, оцінка 9 з 10:girl_yes2: надіюся у нас в кінотеатрах будуть показувати другу частину

Zlju4ka
02.05.2012, 21:35
Сподобався"Захисник",з Стетхемом ,оригінальна назва"SAFE"
описание:
Бывший агент элитных спецслужб спасает девочку с уникальными способностями из цепких лап Нью-Йоркской мафии. Она — единственная, кто знает код от сейфа, где хранятся миллионы долларов китайских Триад. И теперь только профессионал может защитить ее от мафии, азиатских ассасинов и коррумпированных полицейских. На улицах Нью-Йорка развернется погоня за девочкой, которой очень повезло с Защитником…
Кльовий,трохи правда зекономили грошей,немає якихось надуявних захоплюючих подій,але переглянути варто.
Ще сподобався(на диво:))"8 перших побачень", з Зеленським.

Farfalla
03.05.2012, 12:23
"Босиком по мостовой" фільм Тіма Швайгера (він виступив і режисером, і спів-сценаристом і зіграв головну роль)!
Неймовірно, так по-доброму... Раджу всім!
Фільм про особливих людей... Ставлю в один ряд з "Форест Гамп" та "Человек дождя"!
А яка там музика... ммм...

Burmosyk
03.05.2012, 12:52
Бойовий кінь (War Horse, 2011) чудове сімейне кіно, часом з драматичними, а часом з потішними моментами. Історія оповідає про дружбу хлопчика Альберта і коня Джоуї. Коли починається Перша світова, коня забирають на фронт, Альберт вирішив відшукати свого друга. Дивовижна, красива і зворушлива історія відданості, незвичайної дружби, змушує кожного замислитися, чим пожертвували б ми заради друга

Vyshenjka
03.05.2012, 17:04
Для підняття настрою переглядаю фільми "Солодкий листопад", "Наречений на прокат", з російських фільмів - "Брильянтова рука", "Смугастий рейс", "Спортлото-82", Операція "Ы"...
А ще раджу переглянути фільм "Снігові собаки" - легкий фільм з безліччю позитивних моментів, який гарно піднімає настрій)

polisanka
04.05.2012, 14:42
"Ми купили зоопарк" - добрий, позитивний фільмець...))

Вчора переглянула, дуже сподобався, дякую за пораду!
Дивилися разом з дітьми: багато тварин, гарно знято....

Раджу для сімейного перегляду.

Бойовий кінь (War Horse, 2011)

Також дуже гарний фільм!!!!

Nadinka
07.05.2012, 21:31
нарешті подивилась фільм "Зелена миля" , виявляється в ньому і містика присутня, і розчулює до сліз, і взагалі дуже сильний фільм!! рекомендую!

Pesyk
07.05.2012, 21:57
Допис від Burmosyk
Бойовий кінь (War Horse, 2011)
Також дуже гарний фільм!!!!
Дякую за рекомендації! Гарний фільм....

Тетянка
07.05.2012, 23:18
"Голубоглазый Микки" - старий фільм, але дуже смішний :)

Virchuk
08.05.2012, 12:10
Для підняття настрою переглядаю фільми "Солодкий листопад"
мені цей фільм настрій не підіймає. Невимовно сумна історія... хоч і повчальна.

zguchok
08.05.2012, 13:52
мені сподобався фільм
Клятва / The Vow (2012)

zaderyshka
08.05.2012, 22:51
Зал самовбивць (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/577934/)
Стосовно цього фільму в нас з чоловіком виникла довга суперечка. Він вважає, що фільм беззмістовний, бо просто висвітлює нереальні проблеми, риторично задає питання. Запитав мене чи багато я знаю людей, які отак замикаються в кімнаті і вирішують не виходити і жити в неті... що отак просто хотіти померти нереально. Так, я особисто таких не знаю, але впевнена, що це вже не рідкість.
Фільм не викликає позитивних емоцій. Він просто викликає емоції.

Pesyk
08.05.2012, 23:57
"Мой парень - ангел"
І таку я дурістіку люблю і ніц не поробиш)

veronka
10.05.2012, 22:44
розслабилась, ржу "Красавчик (http://my-hit.ru/film/7459/online)" (Тиль форева, гарнюній))

Багіра
11.05.2012, 00:46
розслабилась, ржу "Красавчик" (Тиль форева, гарнюній))
я від Красавчика 2 ще більше балдю)

недавно глянула Залізна леді (2011) про Маргарет Тетчер (Меріл Стріп)
була в захваті, гра акторів і режисура шикарні...
п.с. правда є ще й любитель такого плану фільмів

Маруся-мама
11.05.2012, 07:18
Залізна леді (2011) про Маргарет Тетчер (Меріл Стріп)

кажуть, що Марґарет Тетчер образилась на Меріл за цю роль :)

А я щойно сплакалась так, що ну. Годину ревіла без перестанку. Подивилась старий фільм "A walk to Remember", або як він був перекладений "Поспішай кохати". Власне в фільмі показано, що любов, не та пихата і егоїстична, а правдива християнська глибока любов робить дива.

Замовила собі наступний фільм такої серії "Remember me"

Лія
11.05.2012, 07:24
Для любителів арт-хаусу - російський фільм "Цирк -шапіто" -порадував.

Lady_Opium
12.05.2012, 14:55
Ночі в стилі бугі (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/2990/)
фільм про порно, наркотики, ...:ninja:
але знятий дуже гарно

Багіра
12.05.2012, 20:58
кажуть, що Марґарет Тетчер образилась на Меріл за цю роль
а при чому там Меріл?? можна було образитися на сценаристів, режисера.. чи навіть гримерів-костюмників...
Меріл зіграла просто блискуче, якщо враховувати що їй прийшлось грати когось настільки несхожого на себе... деколи дивишся на акторів типу С. Дж. Паркер (яку я до речі обожнюю і є за що) в кожній ролі одні і ті самі емоції, вираз обличчя.. вони не грають когось, тільки себе.. і тільки завдяки тому що самі такі класні і стають популярними)
якщо порівнювати наприклад з минулорічним фільмом про Мерилін Монро... чесно, ще не бачила, але й не хочу, бо мені акторка абсолютно не схожа і для мене то якась пародія)
фільм скомпанували дуже цікаво, а щодо правдивості екранізацій це дуже непросто... мені от нпр. подобається з відрізку англійської династії Тюдорів історія Анни Болейн.. враховуючи що читала її опублікований щоденник, жодна з екранізацій достеменно з ним не перегукується.. що видавництва, що фільмовики представляють ситуацію по-іншому

veronka
12.05.2012, 21:56
треба було мені хіхоньок)) "Красунчик-2" (люблю Тіля, красунчик такі так) і "Весільний переполох" (цей примітивний, але добрий)

Corena
13.05.2012, 18:15
треба було мені хіхоньок)) "Красунчик-2"
подивились, сподобалось :). я рідко сміюсь, переглядаючи фільми, але ті побутові сварки для мене такі були веселі, бо 99% схожі на наші з чоловіком :).
не сподобався епізод з туалетом без води і подальшими перипетіями, на американський манер ,але готова це пробачити, зважаючи на загальне хороше враження від цілого фільму.

Farfalla
13.05.2012, 21:05
"Красунчик-2"

подивились, сподобалось
я після перегляду "Красунчик 2" вирішила, що варто подивитись з чого все починалось :girl_flirt: і переглянула ще й "Красунчик"
обидва кіна принесли задоволення
легкі та ненав"язливі :girl_wink:

Pulupjak
13.05.2012, 22:12
Бойовий кінь (War Horse, 2011) чудове сімейне кіно
Фільм чудесний!!!!!!!! Раджу усім!

Тетянка
13.05.2012, 22:24
"Норбіт" - саме те для недільного вечора :)

Holly
13.05.2012, 23:18
А ми щойно додивились "17 чуд". Надзвичайно емоційний фільм... плакаю

zaderyshka
14.05.2012, 00:17
"Що не так з Кевіном?" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/465543/)
А от правда, що може бути не так з дітьми в яких є батьки, батьки люблять, дають фактично все необхідне і не необхідне теж. В чому причина того що діти виростають монстрами? В "не такій" любові батьків? Чи може не все в дітях реально виховати, так як собі уявляють батьки. Чи можна потім любити свою дитину? В чому вина кожного? У вихованні, в особистості, в любові, в оточенні? Багато питань як на один фільм. Сам фільм важкий і напряжний, але уваги вартий, гарний роздум на тему "А для чого нам діти?" і що з того може бути. Гра акторів шикарна! Як фон чи розрядка для мозку фільм не підійде, на нього треба налаштуватись і дивитись.
Північ в Парижі (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/504465/)
Нічого екстракласного чи чіпаючого. Просто фільм для розрядки, для того щоб продовжити вечірній розслабон. Толку ніякого, але приємно. Що з того, що нещасний дядька-писака потрапив в тусовку 20-х років паризької мистецької еліти? Ну, потусили, посперечались, побалакали, вина напились, ніби якийсь життєвий сенс знайшли....усьо. А, нє, не усьо...я влюбився в Хемінгуея, просто гарна картинка. Тепер усьо.:connie_pull-pigtail

Mazerati
14.05.2012, 06:09
"Меняющие реальность" - дуже рекомендую

Knopka
14.05.2012, 15:25
Подивилась вчора "Босиком по мостовой" - супер фільм, вартий того, щоб не спати в 2 ночі:girl_yes:

Цікавий ще досить "Камінь" з Свєтлаковим, правда як на мене, зняти можна було б краще, правильніше розставити акценти.

Farfalla
15.05.2012, 17:07
"Соблазнитель", кіно Тіля Швайгера :girl_cool:
в головних ролях сам Тіль та його донечка
прикольно і музика така неймовірна!!!!

Музик
15.05.2012, 19:41
такс, переглянула за рекомендацією Красунчика і Красунчика 2. Перший сподобався, легка така комедія. а от з другим - не згоджуся, не сподобався зовсім, за винятком кількох епізодів.

Farfalla
15.05.2012, 19:51
Перший сподобався, легка така комедія. а от з другим - не згоджуся, не сподобався зовсім, за винятком кількох епізодів. то все залежить від настрою :) мій недільний стан сприяв перегляду :girl_blush2: а кілька місяців тому я на 20 хвилині "Красунчика 2" вимкнула і сказала "ФУ!!!":biggrin: я ці фільми і зараз не вважаю вершиною кінематографу, але щоб не "навантажуватись" можна переглянути ))

RUSlana
16.05.2012, 09:58
Цілком непогані, як на мене, теперішні фільми історичного спрямування. От переглянули багатосерійний фільм "Жуков", а перед тим дивились "Три дня лейтенанта Кравцова".

сніжна
16.05.2012, 15:06
Перший сподобався, легка така комедія. а от з другим - не згоджуся, не сподобався зовсім, за винятком кількох епізодів.
а мені і перший видався примітивним.

Donata
16.05.2012, 15:38
Мене зачепив док. фільм The Last Lions, рекомендую, сльози навертались.

Carpe diem
18.05.2012, 12:20
"Це безглузде кохання" / "Crazy. Stupid. Love"
дуже класна романтична комедія (чи комедійна мелодрама) з незаїждженим сюжетом і несподіваним переплетінням сюжетних ліній! в кінці, як завжди, хепі енд :)
раджу для сімейного перегляду! тіко діткам до 14, думаю, фільм не варто дивитися...

Svitlanka
19.05.2012, 08:17
Ідеальний просто фільм для сімейного перегляду - "Хранитель времени". Буде цікаво подивитись і дорослим, і дітям :) Раджу, раджу і ще раз раджу ;)

malunka
20.05.2012, 12:37
Дівчата, вчора подивилася дуже хороший індійський фільм- "3 Ідіота", ніколи
не була любителькою індійських фільмів, але цей ну зовсім не типовий- дуже і дуже раджу подивитися! Триває аж 3 години, але дивилася на одному диханні!!!

Virchuk
21.05.2012, 22:58
З останнього, що переглянула:
"Хроніки" - подивитись можна, але я сенсу не зловила. Показали, що талант можна використовувати по різному.
"На грані" - захопливо і не банально, хоч дуже по-американському.
"Піаніно" - сподобалось:) але то суто жіноче кіно ;)

Mazerati
22.05.2012, 00:22
Мені "На грані" сподобалось,"Хроніки" ні

Gajka
22.05.2012, 10:05
Вчора дивилася "Джейн Ейр"
режиссер Кэри Фукунага, в главных ролях Миа Васиковска, Майкл Фассбендер, Джейми Белл, Джуди Денч
Дуже мені сподобалося, скажу одне, спершу варто було прочитати книжку. Для мене це вийшло як швидке відновлення в пам'яті давно прочитаної книжки. Досі під враженням від цього перегляду.

sofka08
22.05.2012, 13:09
а ми вчора дивились Джон Картер(фантастика)
Фільм оцінила б на тверду 8(по 10 шкалі).
Про фільм: Ветеран Громадянської війни в США Джон Картер проти своєї волі опиняється на Марсі, де потрапляє в полон до войовничим чотириметровим тубільцям. Картеру належить не тільки врятуватися самому, але і врятувати принцесу Дею Торіс з Геліума.
а ще фільм - This Means War (2012),але чомусь зовсім не сподобався,хоча комедії я люблю!
Шпигун проти шпигуна Том Харді проти Кріса Пайна. Вони напарники і кращі друзі, якщо один в біді, інший допоможе вибратися, якщо один в небезпеці інший його теж прикриє. Так була раніше. Поки між ними не стала вона - дівчина мрії, красива і неповторна Різ Уізерсун. Тендітна і ніжна дівчина запаморочила їм обом голову. Вони не хочуть один одному поступитися, а вона не поспішає з вибором, все говорить про те, що вони обидва їй подобаються однаково, і для неї не проблема мати одразу двох хлопців. І саме через це, хлопчики оголосили один одному війну. Ось так, дружбу може зруйнувати жінка, і схоже ніщо більше крім неї. Ще б пак, обидва чоловіки впевнені в собі красунчики. І ніхто з них не збирається поступатися. Вони обіцяли не псувати побачення один одному, але події сюжету описують десятки способів того, як можна зіпсувати побачення найкращому другові. Чим закінчиться це історія, поки не зрозуміло, в який бік повернеться сюжет, і хто, нарешті, вийде з гри, а кому дістанеться приз, теж поки нічого гадати, ця інтрига нехай дочекається прем'єри

Virchuk
22.05.2012, 13:31
подивилась щойно "Дітям до 16" - класне кіно. Читала опис - не вразив, почитала відгуки - вирішила скачати і не жалію, хоча початок фільму мене налякав. Однозначно варто подивитися!

Marcipanka
22.05.2012, 19:22
а ще фільм - This Means War
а мені навпаки сподобався, можливо через те, що люблю актрису Різ Візерспун. і взагалі ці дні без мужа передивилась купу комедій-мелодрам з тих новіших, то цей фільм єдиний сподобався. решта - в іншу гілку.

Virchuk
22.05.2012, 21:32
Знову я сюди. Давно хотіла подивитись "Авария - дочь мента", і от сьогодні це здійснилось. Цікавий фільм, є над чим подумати. Думаю цей фільм варто переглянути (якщо ще є такі як я, які його ще не дивились ;))

veronka
22.05.2012, 21:43
"Три шага в бреду" Фелліні (по мотивам повістей Едгара Аллана По)

zaderyshka
22.05.2012, 22:08
"Авария - дочь мента"
Ага, погоджуюсь, фільм цікавий. Дивилась його кілька років назад, нещодавно знов випадково по тв побачила. Також раджу.

Gajka
22.05.2012, 22:48
Дивилася "Легкое поведение" британская романтическая комедия Стефана Эллиота, мировая премьера которой была представлена на Международном кинофестивале в Торонто 8 сентября 2008 года.
Молодой англичанин Джон Уитэкер страстно влюбляется в сексуальную американку Лариту. Бурный роман, горячие простыни, скорый брак и нежный медовый месяц с романтическими коктейлями на побережье… Но, выходя замуж, Ларита даже в страшном сне не могла себе представить, какое будущее ее ждет. Оказавшись в классическом чопорном английском доме, избалованной красотке приходится выдержать смертельную схватку… со свекровью, которая ну никак не может мириться с легким поведением своей невестки.
Мені дуже сподобався, спершу дивилася, вишиваючи, потім мусила відкласти вишивку.:girl_dance:

Vitusja
24.05.2012, 11:37
Дивилася "Легкое поведение"
Скористалася вашою порадою, фільм сподобався.
А ще переглянула "Скарби Трої", трохи затягнутий, але досить цікавий.

Alicia
24.05.2012, 12:11
Раджу фр. фільм "Недоторкані" (або "1+1"). Про багатого аристократа, який через травму опинився в інвалідному візку, і простого хлопця-араба, який повертає у його розмірене життя дух пригод і авантюризму. Посмішка головного героя на всі 32 не залишить нікого байдужим - позитивний фільм :y:
http://uploads.ru/i/B/I/b/BIbRy.jpg

Donata
24.05.2012, 12:54
Раджу фр. фільм "Недоторкані" (або "1+1").
і в укр. перекладі, російський дубляж менш емоційний. Люблю французьке кіно :girl_in_love:

Marcipanka
24.05.2012, 18:11
"Недоторкані" (або "1+1")
чудовий фільм :girl_in_love: він поповний колекцію моїх улюблених. таких фільмів зараз мало випускають

Freitag
24.05.2012, 18:25
Про багатого аристократа, який через травму опинився в інвалідному візку, і простого хлопця-араба Мені теж фільм дуже сподобався. Однозначно вартий перегляду. от тільки хлопець по-моєму не зовсім араб :girl_haha:
Ще раджу переглянути фільм "Серцеїд". Приємний вечір гарантовано:girl_wink:

Zlju4ka
25.05.2012, 00:51
Давно дивилась "Серцеїд" та Легка поведінка"-чудові фільми і актори.

sofka08
25.05.2012, 11:10
Вчора дивилася "Джейн Ейр"
ех ,припав цей фільм до душі....
чомусь відразу згадався фільм - Гордость и предубеждение,:confused:
хоча по сюжету зовсім різні фільми!!!!

Taska
25.05.2012, 11:25
дивилась вчора "Ніжність" - дууже сподобалось, рекомендую!

Corena
25.05.2012, 12:45
от тільки хлопець по-моєму не зовсім араб
до арабських країн входять країни північної африки. що тут смішного?

RamirZ
25.05.2012, 16:26
А мені дуже подобається "Адвокат диявола" з Аль Пачіно та Кіану Рівзом. Кожен раз дивлюся із цікавістю.

sofka08
25.05.2012, 19:37
фільм "Недоторкані" (або "1+1") дійсно дуже гарний і зворушливий,дякую,тепер це і мій один з улюблених фільмів!!!!!

Amrita
26.05.2012, 23:54
Подивилася фільм "Один день" - дуже сподобався, є над чим замислитися....
Сюжет

Декстер Мэйхью и Эмма Морли - двое молодых выпускников Эдинбургского университета, которые знакомятся на выпускном вечере, 15 июля 1988 года, в день Святого Свифина. Они проводят вместе ночь, и хотя, на первый взгляд, у них не развиваются романтические отношения, они становятся друзьями и в последующие годы своей жизни стараются держаться вместе, несмотря на жизненные обстоятельства, которые разводят их в разные стороны.
Действие фильма показывает их жизнь 15 июля в течение более чем 20 лет.

Zlju4ka
27.05.2012, 03:05
"Сутінки"(усі:))та "пам"ятай мене"-з Патінсоном,підсіла я на того парнішку:)

Virchuk
28.05.2012, 09:35
"Моє життя без мене" - дуже рекомендую переглянути. Фільм нетиповий, не банальний, байдужим нікого не залишить. По опису, я думала, що буде депресивне кіно, не без цього звісно, але фільм .. мені важко підібрати слова, його варто переглянути.
"Містер Ніхто" - для любителів дивних фільмів, як казав мій чоловік, режисер собі добре курнув :girl_crazy: Фільм про можливість вибору і його наслідки.
О, і я нарешті подивилась "Джон Картер" - така собі казочка, як хочеться "хліба і видовищ" - то можна переглянути.

zaderyshka
28.05.2012, 11:42
Для тих хто сумнівається чи дивитись "Шерлок Холмс. Гра тіней" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/474953/). Дивитись, не зважаючи на те, що від Конан Дойля там дуже мало. Фільм можна порівняти з феєрверком, зазвичай порожня трата грошей і часу, але ж як хочеться то дивитись. Можна довго і нудно сперечатись про історичні нюанси, характери, дрібниці, але...зачєєм? Тож Дауні Молодний, Джуд Лоу...мммм...Для того, щоб просто гарно провести вечір, подивитись щось не надто мудре, але захоплююче, побачити цікаві постановки та ефекти фільм підходить на всі 100%.

Taska
28.05.2012, 15:45
вчора була на фільмі "Любов живе три роки" - чудесне кіно, дуже рекомендую!

Maksli
28.05.2012, 18:50
фільм "Один день" - дуже сподобався, є над чим замислитися
Класний фільм :girl_claping:
ще недавно переглянула фільм "Август Раш", мелодрама, досить передбачуваний сюжет, але все ж таки цікавий, раджу!

Freitag
28.05.2012, 18:58
"Август Раш"
Якраз намагалася згадати назву цього фільму, щоби порекомендувати.
Дивилася понад рік тому, а проте досі пам'ятаю про що він. Таке нечасто трапляється :girl_claping:

Mazerati
28.05.2012, 19:34
Вчора дивились "Відступники". Щось останнім часом підсіли на детективи. Цей дуже сподобався.
Полиция Бостона засылает своего агента под прикрытием в крупнейшую ирландскую мафиозную группировку, орудующую в штате. Тем временем ирландцы внедряют самого перспективного бойца в ряды полиции. Задача обоих быть глазами и ушами своих боссов в стане врага. Но долго так продолжаться не может: обе стороны понимают, что в их рядах предатель. Разоблачение приведет к кровавой бойне, да и самим агентам теперь не так просто подставить под удар своих новых "коллег".
"Код доступу "Кейптаун"" - ще один дуже цікавий бойовик-детектив.
Выпускник Гарварда Мэтт мечтает со своей невестой переехать в Париж. Но она не знает, что уже год он работает на ЦРУ.

Легендарный агент ЦРУ Фрост владеет секретной информацией. Но он вышел из-под контроля, и теперь его главное правило: «не доверяй никому — тебя предаст каждый».

Их пути пересекутся в одном из красивейших городов мира — Кейптауне, где каждый должен будет сделать свой выбор

Pesyk
28.05.2012, 20:48
"Пасажири" (2008)

Zlju4ka
28.05.2012, 20:53
Любов живе три роки"
кльове кіно.

---------- Додано в 19:53 ---------- Попередній допис був написаний в 19:52 ----------

Милий друг"з Патінсоном-теж дуже варте уваги.

Pesyk
28.05.2012, 20:56
Милий друг"з Патінсоном
А мені якось не дуже. Так чекала фільм, перечитала книжку, і розчарована.

Maksli
28.05.2012, 21:09
Тут вже багато писали про фільм "Недоторкані" ("1+1") 2011р., але і я напишу
Я просто в ЗАХВАТІ, трошки сумний, але позитивний!
Люблю французькі фільми, ще вартий уваги як на мене фільм "Амелі" :girl_yes:

Carpe diem
28.05.2012, 22:56
фільм "Недоторкані" ("1+1") 2011р.
о! і я прийшла сюди цей фільм розхвалювати! :girl_in_love:
не знаю, хто як, а я скачувала з Толоки кіна тільки звідтам закачую,якщо нема перекладу, то дивлюся в оригіналі, бо там фільми тільки з українським дубляжем або титрами. але цього разу нам повезло, бо переклад був настільки класним, що мій чоловік в деких моментах так сміявся, аж мало дитину не розбудив!
кіно дійсно чудове. я з чого посміятись, з чого поплакати, просто подумати. а ще +, бо знятий на реальних подіях дуже люблю такі фільми, бо знаєш, що далеко не все там вигадка режисера і сценариста, а реальна історія зі своїм оголеним нервом

ну, і під шумок ще глянули "Ка-Пекс" ("K-PAX"). фільм 2001 року з Кевіном Спейсі і Джефом Бріджесом у головних ролях. історія така собі фантастична, про іншопланетянина, який прилетів на нашу Землю, але його одразу запроторили у психушку, але з кінцем досить реальним і, я б сказала, неоднозначним. кінцівку кожен додумає собі сам :)
насправді це є драма, в деяких моментах перегукувалось мені з "Польотом над гніздом зозулі".
раджу подивитися, байдужими вас ці фільми не залишать однозначно!

Nitriotka
28.05.2012, 23:10
Тут вже багато писали про фільм "Недоторкані" ("1+1") 2011р., але і я напишу
І я напишу. Ну таке приємне, хороше враження залишилось, такий суперовий фільм... :girl_curtsey:

Pesyk
30.05.2012, 18:45
Раджу переглянути фільм "Гитара" (2008) The Guitar.

Bella Donna
30.05.2012, 23:27
ільм "Недоторкані" ("1+1")
і я приєднаюсь до вас, мені теж він надзвичайно сподобався, і переклад був як на мене дуже вдалий (дивилась на fs.ua по рекомендації однієї форумлянки )

Lady_Opium
03.06.2012, 14:29
неймовірний фільм мого прекрасного Інгмара Сцени з подружнього життя (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/82496/)
відвертий, проникливий, фантастичний.
чудова стрічка для самотнього перегляду, для того, щоб розібратись у власних переживаннях

veronka
03.06.2012, 14:38
Дивлюсь з Софі Лорен "Вчора, сьогодні, завтра"

ntv
03.06.2012, 16:59
Непогана комедія " Эта дурацкая любовь"

Virchuk
03.06.2012, 17:25
Подивилась на днях "Ніжність" з Одрі Тоту - мені дуже сподобалось.
"Любов живе три роки" - теж цікаве, сподобалось набагато більше ніж "99 франків".
і ще переглянула "Березневі іди" (The Ides of March) - про політику і не тільки, фільм на любителя, мені сподобався.
"Піаніст" - тим, хто ще не бачив, варто переглянути.

Finya
03.06.2012, 19:49
"Окуляри в золотій оправі", 1987. Філіп Нуаре і молодий Руперт Еверетт. Це вже рекомендація)
У фільмі чудове все: сценарій, режисура, зйомки, музика.. Зворушлива історія, зіграна прекрасними акторами.

Epine
03.06.2012, 21:38
На вихідні захотілось подивитись щось романтичне, вибір зупинився на "Привіт, Джулі". Неймовірно зворушливий та досить цікаво знятий фільм.

Lady_Opium
04.06.2012, 01:25
шикарний фільм Тодоровського Коханець (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/41312/)
я отримала непередаване задоволення від перегляду
коротше, Как долго я тебя искала:give_heart:

sunday
04.06.2012, 10:30
вчора подивилися з донечкою "Мы купили зоопарк" - Метт Деймон,Скарлетт Йохансон
фільм надзвичайно добрий,викликає тільки позитивні емоції,жодної пошлості та похабщини.Обов"язковий для перегляду!!!

я_тут
04.06.2012, 11:00
фільм "Недоторкані" ("1+1") 2011р.
о! і я прийшла сюди цей фільм розхвалювати!
не знаю, хто як, а я скачувала з Толоки
де ви його скачували?? я щось нічого найти не можу ((

Тетянка
04.06.2012, 11:30
"Мы купили зоопарк"
я теж на днях дивилась - сподобався.
"Чак и Ларри - пожарная свадьба" - з Адамом Сендлером - дуже весела комедія, рекомендую.

Zlju4ka
04.06.2012, 12:15
Чак и Ларри - пожарная свадьба
Дякую,Танюш.Давно так не сміялась:)

sunday
04.06.2012, 15:59
"Чак и Ларри - пожарная свадьба" - з Адамом Сендлером

обожнюю Сендлера)))
ще з його останнього - "Близнюки Джек та Джил"...дуже приємна та сімейна комедія!

Тетянка
04.06.2012, 16:50
"Близнюки Джек та Джил"
ми дивились його в кінотеатрі - запростеньке, щойно переглянула "Мами" - дуже класне!

Virchuk
04.06.2012, 17:39
шикарний фільм Тодоровського Коханець
величезне ДЯКУЮ! Я давно нічого подібного не дивилась...

Snegamondo
04.06.2012, 17:51
Надзвичайно раджу подивитись фільми "Мішу з Д’Обера", та "Будда рухнув зі сорому".
Обидва фільми дуже серйозні, дійсно зачепили за останній час з переглянутого.

Mazerati
04.06.2012, 18:21
Вчора подивились фільм "Тёмная сторона\La cara oculta" (2011). Дуже несподіваний поворот сюжету. Хоча не сказала б, що то триллер, там нема ніяких кривавих сцен.
Официантка Фабиана знакомится с одним из случайных посетителей, переживающим сложный период в жизни. Между ними вспыхивает страсть. Для девушки все кажется идеальным: ее любимый работает дирижером оркестра филармонии в Боготе и владеет огромным особняком. Однако вскоре появляются непредвиденные сложности. Полиция расследует таинственное исчезновения бывшей невесты и подруги дирижера, а сама девушка начинает чувствовать, что в доме происходит нечто странное.

Lady_Opium
04.06.2012, 22:29
жестячкове кіно Дура (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/95651/)Коростишевського
в мене тепер навіть підпис з нього:
Что делать?
мое сердце разрывается от любви. Я люблю всех: маму, папу, филипа киркорова, депутата митрофанова, солдатиков в чечне, карбонат люблю и Сашу…

Тетянка
04.06.2012, 23:48
Дивилась "Милий друг" - за Гі де Мопасаном, колись читала книжку, книжка, звичайно, краща. Не можу не відмітити гру Паттісона - хоч й не люблю цього актора, але зіграв він неперевершено - так і хотілось його придушити :).

я_тут
04.06.2012, 23:48
"Чак и Ларри - пожарная свадьба" - з Адамом Сендлером - дуже весела комедія, рекомендую.
таке кумедне )))))) дивлюсь зараз
дякую)))

Nadinka
05.06.2012, 17:58
Передивилась всі частини Халка, люблю того персонажа :girl_yes:
Сподобався Тор, а ще більше актор, що його грає))) ну і Месники ,там і Тор, і Халк :girl_tender:
Ще класні досить комедії "Значить війна" з Різ Візерспун, в тому фільмі вона мені сподобалась і Мачо і ботан смішний фільмєц :)

Virchuk
05.06.2012, 18:42
жестячкове кіно Дура Коростишевського
а ви його качали звідкись чи то ТБ дивились? Бо я знайшла лише на ех.ua, але він там зараз недоступний

sunday
05.06.2012, 19:00
Бо я знайшла лише на ех.ua

туточки э (http://rutor.org/torrent/16237/dura-2005-dvdrip-ot-planetaua)...сама тягну))))

Lady_Opium
05.06.2012, 19:30
а ви його качали звідкись чи то ТБ дивились?
по ТБ я бачила його кілька раз, а нещодавно стягнула з рутрекера (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3958538)

Zlju4ka
05.06.2012, 20:03
Дивилась "Милий друг"
суперський фільм,він собі дуже кльово ролі підбирає.
"Няньки",російське,свіженьке,смішненьке :))

Supernatural
05.06.2012, 20:35
"Ми купили зоопарк" - хороший сімейний фільм, спокійний. Також нарешті переглянули "Стиляги" - сподобався, добра постановка та музичний супровід. В кіно дивились "Морський бій" - звичайний американо-патріотичний екшн, піднадоів цей жанр. Неординарний фільм "99 франків" - жорстока правда про рекламу, досить цікавий. Ще раджу подивитись "Червона скрипка" - про незвичайну історію старовинної скрипки та її пригоди крізь століття, її звязок з долями різних людей.

tinkaKris
05.06.2012, 22:40
дійсно хороший фільм "1+1 Недоторкані"
це і драма і комедія, заснована на реальних подіях.Там сама ситуація досить трагічна, але настільки класно показано як її переживають, по доброму.... одним словом раджу подивитись.

якщо з жахів , є крутий фільм "Ненароджений", аж кров холоне)

Margaryta
05.06.2012, 22:45
Раджу, сімейний, реальний, життєвий "Мужские надежді", мені сподобався!

Alicia
06.06.2012, 10:08
Кому подобаються екшени з красенем Стетхемом, раджу фільм "Захисник" (2012). Про дівчинку-вундеркінда з Китаю, яку використовують мафіозі для запам'ятовування складних цифр. Коли починається полювання на неї та код до сейфу, Стетхем "випадково" опиняється поряд і весь фільм рятує дівчинку. Раджу для перегляду з чоловіками.:girl_wink:

Knopka
06.06.2012, 10:50
"3 метри над рівнем неба" - подивилась вчора, гарний фільм.

ViTanya
06.06.2012, 12:12
дійсно хороший фільм "1+1 Недоторкані"
це і драма і комедія, заснована на реальних подіях.Там сама ситуація досить трагічна, але настільки класно показано як її переживають, по доброму.... одним словом раджу подивитись.
Недавно дивились з чоловіком. Дуже світлий і позитивний фільм, найкращий з того, що дивилась останнім часом.

Made in USSR
06.06.2012, 13:38
вчора вибрались офісом в кіно, фільм називається "Чого чекати коли чекаєш дитину". Така позитивна комедія. Весело, ненапряжно і взагалі...для розслаблення мізків саме то))

Mazerati
06.06.2012, 18:13
Кому подобаються екшени з красенем Стетхемом, раджу фільм "Захисник" (2012).
Я вже певно всі фільми з ним передивилась і "Захисник" теж сподобався, а ще "Професіонал" і "Механік". Хоча кінцівка в "Захисника" здалась якоюсь обрубаною трохи.

Marcipanka
06.06.2012, 21:29
"Захисник" (2012)
підтримую повністю, цікавий фільм для перегляду, і актор милує око :girl_wink:

---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

Додам ще сюди фільм "Значить війна" - подобається Різ і хлопці актори :girl_tender:, гарний фільм, гарний кінець.
"Старий новий рік" теж сподобався, і актори зіркові, і свято гарне.

Insolence
06.06.2012, 21:40
давно так не сміялась з комедій, а ще в укр.дубляжі є 2 доріжки, то дубляж, де няня дітей говорить польською - взагалі бомба!
Раджу цим фільмом піднімати настрій =)

Марта2
06.06.2012, 21:59
Раджу цим фільмом піднімати настрій =)
І ми дивились,дійсно дуже смішний і позитивний фільм!

Анастасія
07.06.2012, 17:49
Ми віримо у кохання (режисер та сценарист Мадонна)
Прислуга - вважаю що обидва рази час витратила недаремно

ntv
07.06.2012, 18:53
Ми віримо у кохання ( Тільки що переглянула цей фільм - досі під враженням. Рекомендую!

dudushka
07.06.2012, 20:55
Недавно дивилась "Няньки" російська комедія, дуже мені сподобадась.
Раджу подивитися.

І ще маю квитки на вівторок в кіно на фільми "Що чекати коли чекаєш дитину" . Ну і звичайно на "Мадагаскар 3".

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

А з російських мелодрам-комедій знаю новий фільм "Красуня і чудовисько"(2012) з Ельвірою Болговою та Олексієм Макаровим.

Гарний такий фільм)

Gabi
08.06.2012, 00:04
Анонім- дуже класний фільм.

Virchuk
08.06.2012, 17:40
Подивилась фільм "Дура", цікавий, повчальний, от би ще був інший акторський склад і кінцівка якась очікувана вийшла, я надіялась на краще.
Ідея фільму однозначно варта уваги. Якщо одним реченням, то «Так бывает… Ты есть, а тебя никому не надо».

lulart
08.06.2012, 19:36
Наш дом / Астральный Город: Духовное путешествие / Nosso Lar / Astral City: A Spiritual Journey (2010) цікавий фільм, варто переглянути.

Gabi
08.06.2012, 21:48
Сладкий ноябрь (Sweet November), фільм 2001 року. Хороший фільм про кохання і з прекрасними акторами в головних ролях.

Lady_Opium
09.06.2012, 17:21
от би ще був інший акторський склад і кінцівка якась очікувана вийшла, я надіялась на краще.
а кого Ви бачите на місці того акторського складу?
і чи треба, щоб було на краще?:)

Virchuk
09.06.2012, 19:36
Та я надіялась, що вона якимось дивом одужає. Що кохання позитивно вплине на її розумову діяльність. Бо ж мрії її і думки були такі ж як у сестри. Саме актриса-сестра мені не сподобалась. Не знаю кого хотіла бачити в цьому фільмі...треба подумати :)

Margaryta
10.06.2012, 11:32
"Босиком по мостовой" і з тим самим актором "Достучаться до небес" Дууууже раджу!!!

Nadinka
10.06.2012, 18:34
Фільм "Контрабанда" класний, цікавий сюжет.

Тетянка
11.06.2012, 10:31
Сподобалась легка французька комедія "Шеф"(Comme un chef) 2012р, з Жаном Рено, саме те для недільного вечора :).

Zlju4ka
11.06.2012, 21:10
Сподобалась легка французька комедія "Шеф
і я його вночі дивилась-кльовий фільм.Схожий на Рататуя:)

Gala
11.06.2012, 21:38
Тільки що подивилась мелодраму "Клятва" -дуже сподобалась.Рекомендую переглянути!!!

Lady_Opium
11.06.2012, 22:36
Бандити (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/602/)
нічого особливого, для одноразового неуважного поверхневого (глибини ж бо нема) перегляду

Нюта
12.06.2012, 09:35
Присіла на серіал Шерлок Холмс. 2 сезони по 3 серії. Цікавий фільм, затягує.

Shpunka
12.06.2012, 14:56
А я щойно подивилась "Мости округу Медісон". Старенький фільм, 1995 року з Меріл Стріп і Клінтом Іствудом. Надзвичайно гарна життєва історія про кохання. Люблю такі фільми, хай вони і трохи розтягнуті, зате залишається враження повної картини і реальної історії...:i_am_so_happy:

sofka08
12.06.2012, 15:45
Захотілось чогось веселого,отож переглянула
Я не знаю, як їй це вдається / I Don't Know How She Does It (2011) та Предложение / The Proposal (2009).Особисто мені сподобались.

Calypso
12.06.2012, 23:12
яка оригінальна назва фільму "Недоторкані", про який тут багато згадували, бо ці недоторкані, котрі я тільки що переглядала, сподіваючись посміятись, це просто :suicide:

apelsyn
13.06.2012, 10:40
Calypso,и по-іншому називається 1+1 (Intouchables)http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/535341/. Той що Ви дивились, то французький боєвик? Як він Вам? Бо мені ніяк руки до нього не дойдуть..

Calypso
13.06.2012, 15:29
Той що Ви дивились, то французький боєвик? Як він Вам?
Так, саме він. Я не додивилась його... Сюжет досить цікавий, але дуууже багато вбивств і насилля (крім стрілянини на кожному кроці, відрізані частини тіла, повішена собака і т. д. ).

Lady_Opium
13.06.2012, 23:06
Солодкий листопад (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/3795/)
нудне кіно, хоча в останні пів години доволі-таки не погане
потрапило в настрій, тому раджу, але з обережністю:)

Музик
14.06.2012, 18:53
нині з Олею Dzintars в кіно ходили на "Любов живе три роки" (http://kino-teatr.ua/uk/film/Lamour-dure-trois-ans-7011.phtml), фільм сподобався дуже-дуже-дуже, смішнючий, класнючий, ми пів фільму просто реготали!!! Ех, люблю я такі стрічки!

Barnaulka
14.06.2012, 19:05
"Любов живе три роки",
Теж рекомендую :). Легкий для перегляду фільм, веселий, і не дуже просто передбачити, що ж буде далі. Мені сподобався ;)

Gybka Bob
14.06.2012, 20:29
я зараз дивлюсь фільм "Клятва". Дуже подобається і актори класні і фільм зачепив! Але ще до кінця не дійшла, тому рано судити))

Lady_Opium
14.06.2012, 21:42
Кохана жінка механіка Гаврилова (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/45137/)
фантастичний фільм!
такий добрий, позитивний, Гурченко така прекрасна у ньому.

Farfalla
15.06.2012, 09:08
"Простые сложности" з Меріл Стріп та Алеком Болдуіном в головних ролях. Алек - неймовірний у фільмі!!!
Фільм про життя та для життя! Позитивний з безліччю комічних ситуацій та реплік!

Lady_Opium
16.06.2012, 11:47
Воєнно-польовий роман (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/45867/) Тодоровського
ну така вже історія, такі справжні почуття у ній
неймовірно!