КПК

Показати повну версію : Що Ви сьогодні готуєте? (3)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Tiffany Co
11.03.2013, 13:47
Зараз збираюсь зварити капусняк, а от на вечерю, коли чоловік прийде з роботи, буду запікати річкову форель в фользі та хочу зробити щось з морожених овочів (зелена стручкова фасолька, цвітна капуста та брокколі). Попробую зварити їх в пароварці, а потім трошки підсмажити з кунжутом, помідорками, часничком та синьою цибулькою, порізаною колечками. Пробувала так робити зелену стручкову фасольку, то було дуже смачно)

Valensia
11.03.2013, 13:51
зупу з курячими фрикадельками
Хочу!!!Але то на завтра. Сьогодні доїдаємо бульйон з макаронами, на вечерю картопляне пюре, грибна підливка, пиріг з грибами, млинці з Нутеллою і бананом.

Vinnikomachka
11.03.2013, 14:35
Поки мій чоловік заступив на вахту з дитиною, відриваюсь на кухні. Борщ для чоловіка, суп з індика для мене, макарон, салат з бурячка, салат з пекінки і яблучка, маю ще казанчик вчорашніх вареників з сиром, запікаю яблука з сиром і спекла щойно шоколадні мафіни ням :girl_in_love:

Korzuk
11.03.2013, 15:43
Зварила зупку з грибами і плавленим сирком, пюре з котлетками і салат з пекінки з крабовими паличкам і кукурузкою,:girl_in_dreams: на вечерю ще не придумала:o

KAPUCHINKA
11.03.2013, 15:49
Зупка з чечевиці, печене м*яско, квашені огірочки. Ввечері запечу картопельку зі спеціями.

Maksli
11.03.2013, 16:01
Маємо зупку з гречкою і м*ясну підливку, до підливки планую зварити картопляне пюре, ще буде салатик з квашеної капусти!

aknytsU
11.03.2013, 16:27
В нас меню таке: плов, капусняк, вареники (їх трошки, ще з суботи), салат "Дністер", яблучний пиріг, вишневий сік.

Seshat
11.03.2013, 16:38
Запіканка з сиром, кукурудзою і помідорками, пиріжки з бринзою і помідорками, ну і мужу котлетки..Може, ще зварю собі якийсь легенький супчик..:girl_in_dreams:

---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

О, ще млинці будуть. З згущеним молоком:girl_crazy:

Khrystik
11.03.2013, 17:24
А в нас грибова зупка, вариться плов, будуть наличники з варенням, яке душа забажає (малина, вишня, смородина, груша чи айва).зробила сир з часничком на хлібі корисно, і смачно :))

Njuta
11.03.2013, 17:39
А в нас сьогодні крілик в сметані тушиться , борщик червоний , пюрешка , салатік " Грецький" і кампот , зварений коханим чоловіком :girl_in_love:

allja
11.03.2013, 19:01
Зупка з чечевиці
Планую на завтра:) А сьогодні в нас легенька рисова зупка з томатом, вареники з картоплею та сиром, компот з грушок і вафельні трубочки з кремом на десерт.

Pulupjak
11.03.2013, 19:02
У нас плов, салат з морквою селерою та родзинками, налисники. В духовці допікається корж на п"яну вишню:girl_in_love:

Vinnikomachka
12.03.2013, 21:35
Сьогодні на сніданок була молочна рисова каша з яблуками. На обід доїдали борщ і суп. На вечерю тушена картопля, кефір, йорурт для мене. А ще спекла печево пісочне з горіхами за рецептом NataliaFed то вже майже все змели, чоловік тільки чай запарював і печевом ласував, завтра ще раз треба буде пекти, бо дуже засмакувало.

Marcipanka
12.03.2013, 21:39
На сніданок мала мамині млинці з сиром. Посмажила собі печіночки і зробила салатик з бурячка і оливкової олії. На вечерю був кефір з пенетоном :)

VsjaVolodina
13.03.2013, 09:12
а у нас сьогодні макарони по флотськи, бульйон і булочки з маком))

Brenda
13.03.2013, 10:10
На сніданок зроибила панкейки (треба ж підтримати традицію панкейкоманії:girl_cool:), на обід в нас буде вчорашня овочева зупка з овочами і гречкою, а також молочна телятинка в чорносливі з пшоняною кашкою і салатом з капусти, на вечерю планую заморожені вареники :-) А ще вчора спекла пиріг за рецептом Holly - яблука в перині, тільки замість яблук використала вишні у власному соці, то така смакота получилась, що вчора все з*їли, нині на ранок тількт доїли останні два кусочки:girl_blush2:

WEDLADY
13.03.2013, 14:31
На сніданок мала мамині млинці з сиром Аналогічно:) Правда на вимогу мужа окрім того сама пекла млинці з Нутеллою:) На обід - гречана зупка, тушкована капусточка і запечена рибка з морковкою(мммм:); на вечерю буде паста, тушковані курячі стегенця і салатик з бурячка і чорносливу.

Maksli
13.03.2013, 15:17
Маємо бульйон з домашньої курочки з макарончиками, готується рагу, салат з квашеної капусти, компот з сушини, ше думаю-гадаю шо то на десерт приготувати, може рогалики з яблучками і вишеньками :girl_in_dreams:

fillette
13.03.2013, 15:39
В нас є вчорашній гороховий суп і тертий пиріг з варенням. На вечерю планую готувати спагетті з соусом болоньєзе.

amaretto
13.03.2013, 15:39
Снідали канапочками з ковбаскою та кавою, я потягала печенько савоярді
А далі меню таке:зупка з фрикадельок, запечені фаршировані канелоні під соусом, фарширована курка(готувала спеціально для мами),маринові помідори(зїли 2 баночки-мамина слабість), штрудель з яблуками та компот з малини

Antivirus
13.03.2013, 16:56
спекла бананові кекси, і надумала робити салат з печінки тріски

Надя К.
13.03.2013, 18:07
Грибний суп, запечені овочі в рукаві, печінкові відбивні, тушена капуста і сирники з шоколадною начинкою.

DesperateHousewife
13.03.2013, 18:42
Овочева зупа на свинині, і за бажанням чоловіка олів'є нарізала (і вже немало сама й втиснула :) )

Яруська
13.03.2013, 19:14
Борщик, мозги в клярі, картопляне пюре, грибовий соус і ще зараз зроблю жидівський салатик(сирки з часником)
А взагалі хочу весни, хочу молодої картопельки з кропом і сметаною, хочу помідорів як помідорів, а не полови...зелені:girl_cray:

DesperateHousewife
13.03.2013, 19:20
А я хочу мозги в клярі :)

allja
13.03.2013, 20:48
Вчорашня зупка з чечевиці, гречка з відбивними, яєшня, йогурт з чорницею\полуницею (на вибір) і на десерт фундук та мигдаль в шоколаді.

lawyer
13.03.2013, 23:17
Сніданок - пластівці з йогуртом, кава
Обід - росіл, млинці з грибами, відбивні, вишневий компот
Вечеря - банани та апельсини

Svitlanka
13.03.2013, 23:45
Сніданок - макарони з м"ясом, вареники молодшому, млинці з варенням мені
На обід - вчорашня зупка, пельмені для чоловіка ( не домашні) та млинці з сиром для старошого сина.
На десерт сирники (теж вчорашні) зі сметанкою, яблука, печиво сирне пекла ( порозлазилось, але..смачно:)
На вечерю готувала картопляне пюре, тукувала в сметані телятину, смажила кролячу печінку (ммм....як я її люблю!!!), молодому - каша.

daisygirl
14.03.2013, 01:49
В нас сьоні Італія на вечерю :) запекла фаршировані канелоні та знову салатик з руколли, черрі та моцарели :)

Corena
14.03.2013, 09:32
снідали оладками з джемом і кавою, чоловік незмінно їсть вранці пластівці з молоком.
на обід пюре з котлетами, треба відкрити якісь закрутки.
на вечерю млинці з куркою, сиром і грибним соусом.

Ari
14.03.2013, 11:19
гарячий шоколад, картопля запечена з м'ясом в рукаві, торт з корицею та медом, салат олів'є.

amaretto
14.03.2013, 13:08
А ми щойно сімейкою зробили тірамісу, правда з відхиленням але думаю має бути добре. Складав його до купи чоловік, подавав печенько малий, а ми з молодшим дивились. Без спиртного. Виною всьому літра 30% сметани яку купила мама(ми б її місяць їли) та відкрита пачка печеньок савоярді яку я доїдала

allja
14.03.2013, 14:01
Доїли вчорашню гречку з відбивними,а з сьогоднішнього: щавлевий борщик, плов, компот з поричок та смородини, ще є йогурт з чорницями.

Marcipanka
14.03.2013, 15:23
Гарбузова кашка, тушена картопелька з м*яском, баклажани з рікоттою за рецептом Зорянизірки. Над десертом ще в роздумах :girl_in_dreams:

Holly
14.03.2013, 15:24
Зварила гречку і бульйонн. Хочу піци, але тре йти в магазин, так що ще подумаю

zetta
14.03.2013, 15:34
Квітка давала мені рецептик оладок гарбузових. я сьогодні їх зробила... без зауважень, гарно випікаються, не прилипають до сковороди, і то я не точно дотримувалась рецепту.. і головне як Віка і казала що її малий їх їв добре, то мої теж... навіть Зізі яка такі речі не дуже... то так собі гарненько гамцяла сиділа. Я цукру менше дала.
ще гуляш по Касьокітченськи, спагетті, маєм зупку гречану, ну і салат і фрукти.

elektronika
14.03.2013, 18:27
Смажена мойва, тушковане м"ясо, макарони, салат з огірків та помідорів зі сметаною.

Svitlanka
14.03.2013, 19:07
На сніданок доїдали вчорашнє - картопляне пюре та тушковану телятинку в сметані
На обід наварила супчик з фрікадельками, посмажила рибу.
На підвечірок напекла сирничків
На вечерю запечу курку, картоплю та гриби.

Corena
15.03.2013, 14:06
трохи доїдаємо вчорашнє. зі сьогоднішнього помідорова зупка з вершками, салат з пекінської капусти+зелена цибуля+кукурудза+перець, на десерт карибські млинці від Чадейки (неймовірна смакота).

Уляночка
15.03.2013, 14:13
гороховий суп з грінками, картопляне пюре, "Чарівна бойківчанка", піца, салат "Польський",компот ягідний

Valensia
15.03.2013, 15:33
Картопля, запечена в рукаві з м"ясом, салат з листя салату+яйце+кукурудза, рисова запіканка з яблуками, вишнево-яблучний пиріг, домашній йогурт.

Brenda
15.03.2013, 19:14
Сніданок приготували муж:) Було - сир домашній з варенням з айви, гарячі канапки з сиром і лате.
На обід я зварила борщик, картопляне п*юре з вчорашньою телятиною з чорносливом. Щойно спекли разом з чоловіком два види мафінів: з вишнею і зі смородиною (не знала, що вони НАСТІЛЬКИ легкі в приготуванні!), а вечеря в нас буде легенька - італійський салатик (рукола, листя салату, чері, моцарелла, перепелині яйця і авокадо) і якщо чоловік захоче, то зварю йому пару сосисок (дуже файні телячі сосиски маємо), а я обійдусь тільки салатом, і так багато мафінів з*їла:girl_blush2:

Naturals
16.03.2013, 19:40
зупка гречана, плов, ребра тушені з медом і картопля запечена в духовці, піца, салат "олівє", пляцок з горіхами, повидлом і ізюмом, компот з сушені і вишень, фрукти.

kati
16.03.2013, 20:11
"Чарівна бойківчанка"
вже не вперше в тебе бачу цю страву..що то за звір? бо гугля видає мені тільки пісню Оксани білозір))

в нас на сніданок були млинці з мяском( які мені мамулька зраненька принесла, люблю свою мамуську:)), на обід запечене філе трески(вперше купила, не дуже сподобалосб, пріснувате мяско),салат типу цезаря( тільки без мяса). На вечерю відправила хлопців до свекрухи))

Уляночка
16.03.2013, 20:16
що то за звір? бо гугля видає мені тільки пісню Оксани білозір))
і ти не перша то питаєш((((котлетки з курячого філе, майонез, часник різаний, яйця, мука..а назва така, бо вперше той рецепт бачила на кулінарному шоу, де саме під цією назвою готував цю страву Пономарьов

Arabika
17.03.2013, 00:43
Червоний борщ, пюрешка, м"ясна підливка, йогурт з варенням.

elektronika
17.03.2013, 01:28
На перше - уха, курка тушена з картоплею, салат з огірків+помідорів+зелена цибулька.

soilik
17.03.2013, 12:15
гречана зупа, кошички з салатом з сирків, салат з пекінки, тушена курка, пюре, тортик за рецептом КвВітки (тільки не на сковорідці, а в духовці :girl_crazy:)

VsjaVolodina
17.03.2013, 12:45
А у нас сьогодні пельмені, борщик, і олівє)

AilataN
17.03.2013, 14:30
налисники різні
борщ
вінегрет
сільотка
хочу кексиків, йду шукати рецепт

Antivirus
17.03.2013, 15:24
Червоний борщ,
борщик
борщ

ггг... борщ, телятина з чорносливом, і поки не передумала - чрнослив з горішками і вершками)

kyharochka
17.03.2013, 16:20
Зупа з цвітної, брюсельської капусти, червоного перцю, запечена картопля з часником і цибулькою, котлети, фаршировані грибочки, налисники з грибами запечені під сиром і соусом, салат з пекінської капусти з перцем і яйцем, варені яйця з майонезом, салат з бурячка з часничком, торт "рафаело", компот.

allja
17.03.2013, 16:23
Гречана зупка, печена картопелька зі скумбрією в вершках, шпарагівка тушкована в сметані, салат з пекінки та перцю і може спечу "яблука в перині" на десерт.

tsyganka
17.03.2013, 19:13
Польська зупка "Журек", печінкові биточки з картопляним пюре, тірамісу на десерт!
Сирнички були на сніданок і прикро, що на завтра не залишились, бо котик наш ще той хитрюга!

Valensia
17.03.2013, 19:52
налисники різні
вінегрет
сільотка
Ха, і в нас теж :)
А ще, гречка, булки з малиною і вишнями, ну і чебуреки!!!

Dolche
17.03.2013, 21:32
на сніданок залишились вчорашні зрази з різними начинками та манка. На обід - пельмені, на вечерю - млинці з печерицями, бешамелем та сиром і млинці з карамелізованим яблуком.

Zoryanazirka
18.03.2013, 08:58
Круасани щойно з духовки стигнуть, до них полуничне варення і яєшня, на обід французька цибульова зупа, на друге тушена курка з морквою і зеленою фасолькою. Вечерю ше не придумала.

tsiuma
18.03.2013, 11:48
Вчора був святковий обід в честь ДН чоловіка: борщик червоний з налисничками з курячим м"яском і грибами, ліниві голубці, салат грецький, корзиночки з курячим салатом і з сирковою масою, картопля з запеченим м"ясом і маринованими помідорками/огірками (то після невеликою перерви - на пізній обід, гг)

На десерт - тірамісу + латте!!!

сьогодні будемо доїдати що залишилось, але зважаючи, що почався піст, то м"ясну частину - залишим ще на завтра, думаю...

Corena
18.03.2013, 13:09
вариться горохова зупка-пюре, буде з часниковими грінками на вечерю, чоловік вчора ввечері зробив тазик вінегрету :), гречка на гарнір.
будемо намагатись постити, хоча б де-кілька днів у тиждень.

Svjatkova
18.03.2013, 13:23
Для дитини ще бульйончик із дом.курки,
а нам тушений короп із овочами і
на вечерю будуть деруни із грибною підливою.
Компот із сухофруктів.

Valensia
18.03.2013, 14:51
Картопляне поюре, смажена риба, салат з квашеної капусти вже весна, а капусти багацько ще є, оладки з яблуками.

Katrine
18.03.2013, 16:03
На сніданок мали запечену рибку по-фермерськи з картопляним пюре, на обід - гороховий супчик з канапками, а от вечерею буде або смажена картопелька або деруни. Ну і вже традиційно для дитини були панкейки з бабусиним варенням :)

amaretto
18.03.2013, 18:40
На сніданок дітям-молочна гречка, мені кава з випічкою, чоловік вже був на роботі
Обід для чоловіка-гречаний пиріг з підливкою, сосиски та смажені яїчка(малі не дали нічого зготувати), молодшому-фруктове пюре, старшому ще були вчорашні макарончики з мясом
А зараз варю помідорову зупку(подаю з грінками), молодшому овочева зупка з телятиною,нам запікаю рис з куркою та овочами(мама купила якусь мексиканську суміш з горошком та кукурудзою)
Маю бажання до штруделя але то як встигну

Marcipanka
18.03.2013, 20:30
Зварила дуже файну пікантну зупку на копчених реберцях з сочевицею. Гарбузова кашка мені, ням, салатик з суміші салатного листя, помідорів черрі з часниково-олійною заправкою, мамині вареники з картоплею :girl_tender:

elektronika
19.03.2013, 01:21
Капусняк на свинячих реберцях, гриби тушковані з цибулькою і морквою, котлетки індичі ( смакота неймовірна) в сухариках, відбивні курячі, гречка, салат з салатного листя з огірком і перепелиними яйцями.Щось я сьогодні розійшлась=)))

Brenda
19.03.2013, 12:10
На сніданок я швидко зробила смачненькі сирнички, на обід вариться бульйон з курки, маємо ще вчорашнього втушеного кролика з картопляним пюре, зроблю ще до того салат з буряка і чорносливу. На вечерю будемо мати мамині налисники з капусти:)

olangel
19.03.2013, 14:41
Щавельна зупка, макарони з курячими тушкованими стегнами, налиснички з м'ясом, олів'є і на десерт налиснички з чорничкою і йогурт :)

AilataN
19.03.2013, 14:51
бульйон
печінковий паштет
тушена капуста
картопля пюре

Katrine
19.03.2013, 15:00
Снідали зразами з печерицями і яйцем/вівсянкою з молоком, на обід овочевий супчик, гречка зі смаженою рибкою і морква по-корейськи, а стосовно вечері наразі в роздумах :)

zetta
19.03.2013, 15:44
какао з сирним кексом, кава з молоком i з ягодами годжi, вiвсянка з гарбузом i родзинками, зупа з цвiтноi капусти. салат з пекiнськоi капусти з помiдорами черi, стоiть сьомга чекаэ шо ii доведуть до iстiвного стану, спагеттi, фрукти.

jalla
19.03.2013, 17:31
На сніданок доїли голубці. На обід приготувала зупу рисову зі сметаною, кашу ячмінну (сто років не варила)) і печінку індика втушковану в сметані. Зараз ще буду пекти наше улюблене пісочне печиво, сьогодні буде лимонне)), замісила відразу дві порції.:girl_claping:

ljalechka
19.03.2013, 18:37
А в нас на сьогоднішній день таке меню:на ранок вівсяна кашка, на обід червоний борщик, поміж то фрукти, на вечерю картопляне пюре, відбивні по-французьки і салат "Європа":nyam1:

Popi
19.03.2013, 19:58
А в нас тепер період пісних страв. Отже сьогодні: макарончик з цибулькою , салатик овочевий з олійкою, суп гороховий з грінками і всьо.)

Masterpiece
19.03.2013, 20:04
А в нас тепер період пісних страв
Теж стараємося принаймні перший тиждень постити, тому є суп гарбузовий з грінками, рагу з картоплі, квасолі та овочів, тушена капуста, салат овочевий, залишки вчорашніх вареників, а на десерт- курага, родзинки та чорнослив))

lawyer
19.03.2013, 21:38
Овочева зупка, смажений короп, канапочки з салом, вишневий компот, на десерт є горіховий торт

Corena
20.03.2013, 10:05
вівсянка з яблуком і бананом, оселедець з цибулькою, грінки з чорного хліба, вареники з квасолею і грибами, узвар.

Zoryanazirka
20.03.2013, 11:51
На сніданок були млинці з кленовим сиропом, на обід буде помідорова зупка-пюре з базиліком, а на вечерю стромболі. Все пісне.

tanchyk
20.03.2013, 12:17
А в нас тепер період пісних страв. Отже сьогодні: макарончик з цибулькою , салатик овочевий з олійкою, суп гороховий з грінками і всьо.)
І ми постимо цей тиждень. Рибний супчик, запечена скумбрія, вінегрет і печена бульба.

Valensia
20.03.2013, 15:37
Рис з грибами, або печена картопля з грибами, салат з бурячка, салат-листя салату+помідори+часникова олія, оладки з яблуками, узвар, і планую замаринувати скумбрію.

Svitlanka
20.03.2013, 17:05
З моїми м'ясоїдами, піст - це щось з фантастики, м'ясо цілодобово їсти можуть ))
На сніданок та обід доїдали вчорашнє - гречка, котлетки, суп. А на вечерю вже запекла м'ясний рулет з чорносливом та курагою :nyam2:, котлетки, зробила салатик ( перець болгарський, моцарела, кріп, зелена цибулька, маринована цибулька, базилік), ще чоловік зробив салати: з крабовіх паличок та яєць і салат з капусти, оркви та перцю. Гарнір ще під питанням, запитаю, що хочуть.
Ну і сирничків дітям зараз насмажу.

Virna
20.03.2013, 17:36
ми теж постимо. тому на вечерю печена скумбрія, деруни в підливі з печериць. обід мене минув, вдома нікого не було:girl_smile: а, і ще зі вчора було тушковане філе хека.
так люблю цю темку, коли не знаю, що варити, сюди заглядаю і вибираю з вашого меню. то як моя бабця кожного ранку питала в коліжанки сестри, що її мама вчора варила. нарешті сестра питає: "Ба, а чо Ви кожного ранку Іру одне і то саме питаєте?", а баба відповідає: "Та, щоб я знала, що мені завтра варити".:girl_wink: звиняйте за довгий оффтоп

lawyer
20.03.2013, 20:30
На сніданок: варені яйця "на м'яко", хлібці з намазкою з плавлених сирків, чай
На вечерю: запечена картопля з соусом з часничком, компот, десерт - вафельний тортик з згущонкою

Corena
21.03.2013, 12:50
спробую цибулеву зупку від Зорянизірки, салат мімоза, картопля зварена в мундирі заправлена маслинами, часничком, оливковою олією і кропом. роздумую на солодким: чи то шарлотку забацати, чи штрудель яблучний...

hrystusja
21.03.2013, 13:09
Спромоглась на гречану зупку. Також буде спагетті з курячими відбивними та квашеними огірками. Соленики є вчорашні. Марю пельменями, але то точно не сьогодні. На десерт морозиво з фруктами.

romawka
21.03.2013, 13:20
Зупку з білих грибів та перлової каші (за бабціним рецептом), картопелька пюре з рибкою з овочами і сиром, салат "Вітамінний" з пекінської капусти, морквочки і яблучка, сирник!

Antivirus
21.03.2013, 13:23
капустняк, гречаний пиріг, ласощі з сухофруктів

amaretto
21.03.2013, 15:20
А в нас сьогодні ще є помідорова зумка, сестра зробила хачапурі з сиром, я зварила компот, діти знову просять гречку(як кожен день можна їсти гречку?), залишилось мені пару зразів з мясом з сьогоднішнього замовлення, і ще йду ставити овочі з рисом(мої малі гурмани їх зацінили). І все!Лінь мене косить, ввечері знову треба працювати(

---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

овочі з рисом
насипала рис в скляну гусятницю і захотілось запіканки)
щойно запхала в духовку рисову запіканку з яблуками та корицею(шкода що їзюму не мала)

fillette
21.03.2013, 16:57
В нас червоний борщ з сметаною, курячі відбивні, салат (домашній сир, помідори, зелена цибулька, сметана) і на десерт - налисники з сиром.

Sweet kitty
21.03.2013, 19:26
гречана зупка,рис з цибулькою,налиснички з сиром і з курагою.:girl_in_love:

Virchuk
21.03.2013, 19:55
В нас тушена капуста, хек підсмажений і ячнева каша. Зараз ще готуватиму гарбузову кашу і млинці.

Seshat
21.03.2013, 19:56
Піца і запіканка з сиром, кукурудзою, помідором і мисливськими ковбасками...

tsiuma
21.03.2013, 22:42
В нас на вечерю була тільки овочево-рисова зупка :girl_sad: і зараз запікається вже на завтра картопля з грибами і сметанно-сирною прослойкою (щось довго картопля пропікається, але вже пробую і чую, що дуже смачна!)

Arletta
21.03.2013, 22:59
а в мене була паста з тунцем

kati
21.03.2013, 23:16
Печена дорадо та баклажанові віяла помідором,часничком і сиром, мнямка:)

Pesyk
22.03.2013, 00:36
У нас був смачнющий узбекський плов на баранячих реберцях, наш татусик вміє коли візьметься....
http://s3.uploads.ru/0mNMT.jpg

Milka
22.03.2013, 01:01
Печу завтра сирник, і наліплю вареників. Ну і рибку посмажу, а ще якийсь гарнірчик і зупку помідорову.

Novyzna
22.03.2013, 10:47
я сьогодні сачкую роботу через заметіль, то хоч нароблю вареничків з капустою - давно планувала:)

kvVItKA
22.03.2013, 10:48
варю горох, вперше
з учора є для Домчика трошки кус-кусу і курки з імберем з соєвому соусі, ще є супчик з броколлі на обід і сирнички

soilik
22.03.2013, 11:13
Доїли вчорашні вареники з картоплею, є грибна юшка, печена сайра, салат з сирків, а вечеря ще в планах...

Santi
22.03.2013, 15:38
На сніданок була вівсянка на воді з медом і бананом, щойно спекла шоколадні мафіни, а на вечерю будуть запечені свинні стейки з грибами і сиром і салат з айсбергу і перцю з медово-гірчичною заправкою. А чоловік ще до цього буде мати залишки позавчорашньої гречки :-)

dasha
22.03.2013, 16:15
Зупка горохова, гречка, тілапія тушена з овочами, компот з сушки.

amaretto
22.03.2013, 21:44
Картопляні зрази з капустою
І моя захцянка "Кисільовий пиріг", йду пити кавусю з молоком і зроблю фото поки не зїли

Katrine
22.03.2013, 22:25
деруни, грибний супчик, різотто зі смаженою рибкою і компот з сушки

Freitag
22.03.2013, 23:06
Салат з бурячка, грецький салат, спагеті з мідіями і рибкою у вершковому соусі (смакота:girl_in_love:)

Seshat
22.03.2013, 23:50
Піца, запіканка, пиріжки, кексики...Готую мужа до мого від’їзду...

kati
23.03.2013, 09:51
Я рання пташка..вже все наготувала їстоньки, до понеділка мене в цій темі не буде
Омлет з ковбасками на сніданок, бульон з курочки з макарончиком,гуляш, картопля пюре і підлива з білих грибів. Ще буде салатик свіжий

Уляночка
23.03.2013, 09:56
борщик, геркулес на гарнір з засмажкою, тушкована печінка в сметанковому соусі, фаршмак,салат з бурячків, оладки,ягідний компот

Holly
23.03.2013, 10:13
на сніданок була молочна каша рисова, зараз доварюється уха і чоловік несе з магазину м"ясо - буде баааагато пельменів))) Ще щось хочу напекти, поки не вирішила що

Calypso
23.03.2013, 10:57
Запіканка рибна з грибами, плов в горшочках. На вечерю буде картопля "Вулкан" і салат з опеньок.

amaretto
23.03.2013, 15:15
Малому старшому зранку молочна гречка(3 роки їв молочну вівсянку, а тепер гречку)
Собі з сестрою запікаю рис з овочами
Чоловік на роботі тому йому буде лише вечеря, наразі я в роздумах

lawyer
23.03.2013, 15:46
Пізній сніданок - яєшня-мішанина з цибулькою, хлібці з козячим сиром і хамоном, чай з пампушками з вишньою
Обідати наразі не хочеться, а на вечерю їдемо до моїх батьків на вареники

Hermi
23.03.2013, 15:56
на сніданок - картопля в мундирах з цибулькю в олії і оселедцем,
на обід уха, варена рибка, кроляча печінка з цибулькою.
на вечерю плануєм деруни з сметаною, пиріжки слойонні з капустою, і на десерт пиріжки з вишнями.

hrystusja
23.03.2013, 16:18
А в нас борщик, дируни, картопляне п"юре з печеною курочкою, та мариновананими помідорами на вечерю. З десерту є спечені конвертики з яблуками та корицею та компот з сушених яблук.

kyharochka
23.03.2013, 17:52
Запечена картопля в рукаві, оселедець з цибулькою, смажені карасі, котлети з курячим м"яском і сиром, салат з салати, огірка з олією, зрази з сиром та яйцем, лимонний кекс, компот, домашній хліб, планую ще зварити червоний борщик. Свекруха передала запечене сало, сосики домашні, салат з фасольки, грибів і яйця, рогалики з повидлом.

aknytsU
23.03.2013, 18:20
Напекли ми зразів з капусти, зварили овочевий суп з печерицями, приготували вінігрет і спекли пиріг з яблуками. Маємо ще домашній сир з курагою.

Corena
23.03.2013, 18:33
на сніданок була кава з крихкою шарлоткою. обід - червоний борщик з часниковими пампушками, салат з тунцем. вечеря печеться у духовці - картопля зі спеціями, курячі стегенця в медово-соєвому маринаді з часником і зернами гірчиці, салат з буряка, перець маринований, на десерт - сирна запіканка з родзинками.

fillette
23.03.2013, 18:40
Сьогодні готувала:
- печінкові млинці, перемащені майонезом з часником і сиром:nyam2:
- салат (пекінська капуста, помідори, цибулька)
- запечена картопля
- вишневий пиріг

zetta
23.03.2013, 20:48
салат із свіжих овочів, картопелька жарена на салі, паелья, зупа з зеленою фасолею, дуже смачний оселедець, вівсяна каша з гарбузом і ягодами годжі, і....торт такий шоколадний шо шоколадніше вже не буває ...для коханого чоловіка, вже перемащений стоїть набирається смаку в холодильнику)

tsiuma
23.03.2013, 21:20
Червоний борщ, домашні пельмені, чебуреки, капуста тушкована з м"ясом, яблучний штрудель.

Імель
23.03.2013, 21:43
вчора стушкувала м"ясо та зварила грибний суп, сьогодні готувала млинці з м"ясом та грибною підливою (на гриби потягнуло :)), пюре картопляне та печена скумбрія

mashka
23.03.2013, 22:40
смажена картопля, салат з морської капусти, тунця і горошку (заправка оливкова олія з лимонним соком), слойки з вишнею

Holly
24.03.2013, 10:03
В мене все практично готове - мультиварка доварює гречку, на плиті доварюється суп рисовий з м"яском, а в духовці допікаються тефтельки. А імбирне печиво спечене ще з ранку, від нього тааакий замах, ммммм

ksyushka brunette
24.03.2013, 10:49
У мого чоловіка нарешті сьогодні свято: вдома є що поїсти:radist::налиснички з сиром, курячий бульйон, печена картопелька, смажена рибка, дістала з підвалу лечо і консервовані помідорки і ще є трошки вчорашнього кексу. Якщо до вечора все з'їмо, то підемо на піцу:girl_haha:. Усім гарного дня:girl_wink:

VsjaVolodina
24.03.2013, 12:48
А у нас вареники, бульйон з індика, салат з капусти, салат з сирка і часничка, і буде ще на вечір печена скумбрія)

Dolche
24.03.2013, 19:54
На сніданок був ще бісквітний рулетик, складні відбивні, на обід гречаники, на вечерю плов з салатом з пекінки та свіжого огірка.

Pavonia
24.03.2013, 20:31
просто і буденно- борщ і олівье.

elektronika
25.03.2013, 00:03
І в нас борщ=), гречка, тушкована печінка, вареники з ожиною, варена картопля з соленою сьомгою. Салат з огірків з зеленою цибулькою.

kyharochka
25.03.2013, 14:08
планую ще зварити червоний борщик
І таки зварила та ще бурячки тушені в сметані, салат з курячого м"яска, салати, огірка і яйця і ще раз пекла лимонний кекс, бо перший дуже засмакував.

romawka
25.03.2013, 14:30
А ми сьогодні будемо пекти шашличок (замаринований мною, що залишився з Карпат) і печену картопельку з салом і цибулькою. А ще приготую салатик з редиски і яєць, грецький.

Popi
25.03.2013, 14:35
Планую на робити варенички, але тісто без яєць бо постимо, то не знаю як получиться. Підливка буде з грибів і цибульки на олії, салат з бурачків, о і мама спекла пляцок з яблуками без яєць,сметани,молока,масла. То буду дзвонити за рецептом і також пробувати зробити. О то в мене плани...

amaretto
25.03.2013, 14:43
А ми постим частково, тому зробила шаровий салат з опеньок (велику салатницю)
поставила варити уху з рибки, компот з ягід морожених, чоловік почистив скумбрію планую запекти на вечерю(аж пахне мені)
Також купила печінку, планую тушити в сметані на завтра
Десерт не придумала(

---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

без яєць

без яєць,сметани,молока,масла
ви напевно гуру кулінарії, бо я так не вмію
якщо чесно весь піст так би не витримала

hrystusja
25.03.2013, 15:07
В нас гречана зупка, картопляне п"юре та тушена рибка з овочами, салат з квашеної капусти. На десерт вчорашні заварні тістечка та сьогоднішні медові пряники.

Corena
25.03.2013, 15:18
Планую на робити варенички, але тісто без яєць бо постимо
я і не в піст замішую тісто на вареники без яйця - на кип"ятку. 2 стакани муки, дрібка солі, залити стаканом крутого кип"ятку, пару ложок олії, в процесі замісу тіста ще йде трохи муки
в нас сьогодні макарони з пісною заправкою (пасерована морква/цибуля+помідоровий соус), салат з пекінки, маринований перець, на вечерю тушкована картопля з грибами.
я марю варениками з вишнею, завтра треба буде купити заморожену, бо вже мені сниться :).

Fleshka
25.03.2013, 15:27
В нас горохова зупка, смачнючий пістненький пиріг з гречки і картоплі, смажена рибка і картопляне пюре, салат з квашеної капусти і паштет з грибочків. Компотик з ягід.

Popi
25.03.2013, 15:30
ви напевно гуру кулінарії, бо я так не вмію
Неа не гуру, в мене мама то всьо таке вміє, я тіко до неї за рецептами дзвоню.

Valensia
25.03.2013, 16:19
гречана зупа, картопля-пюре, салат: лист салату+помідор+олія, риба(смажена/тушена/печена... ще не придумала), оладки з яблуками

Яруська
25.03.2013, 19:51
Грибова юшка, відбивні з свинини, картопляно-селерове пюре, салатик мізерія(весною смакує))))..ще як буде натхнення, то хочу зготувати рожеві налисники з сиром:girl_dance:

kati
25.03.2013, 20:01
Помідорова зупка, плов з телятиною, налисники з м"ясом

Уляночка
25.03.2013, 20:06
то ми паралельно лялякали по телефону і смажили налисники:girl_haha:

запечена картопля,короп печений з цибулькою,морквою,часником,салат з квашеної капусти,налисники з джемом

Virna
25.03.2013, 20:19
вівсянка з бананом, макарон з мідіями з часничком і сиром, рогалики з повидлом.

amaretto
25.03.2013, 21:43
скумбрію планую запекти на вечерю
запекла) смакотаааааа! вже нема(

lawyer
26.03.2013, 07:58
Сніданок - печенька та шоколад з чаєм
Обід - помідорова зупа, тигрові креветки, яблучний сік, апельсини
Вечеря - суші, десерт - солодкі роли

Vinnikomachka
26.03.2013, 12:26
В нас каша "дружба" (рис і пшоно), запечене індиче мяско, борщ для чоловіка, суп для мене, вчора зробила свинний печінковий паштет нямка, на перекус печево, яблука з сиром і компот з сушки

kvVItKA
26.03.2013, 15:07
снідали вівсянкою на воді з бананом і курагою як завжди впринципі, коли чоловік тікає з хати нас не розбудивши, підозрюю, що в нього були тости з чимось смачненьким червоненьким
обідаємо макоронами з сиром, я з пармезаном, Домчик з фетою
є трошки млинців, вчора 2 рази смажила:girl_haha: і узвар
хочу чогось смачного присмачного, а чого не знаю:girl_in_dreams:

Antivirus
26.03.2013, 16:38
Сирна крем-зупа, сациві, дебютний штрудель)

Akseniya
26.03.2013, 16:48
Домашні пельмені, зупка з макаронами,форшмак, домашній сир із зеленою цибулькою,на десерт "Яблука в перині".

elektronika
26.03.2013, 17:01
Зупа овочева, картопля тушена з курятиною. Розморожую мінтай на рибні котлети і тісто дріжьове (що з ним робитиму ще не вирішила), також в процесі приготування грибочкі білі (мала заморожені), зроблю з цибулею і морквою без сметани до макаронів.

Corena
26.03.2013, 19:25
сьогодні доїдали, що мали.
на солодке спекла арахісове печиво, а також і мене не оминув психоз зі штрудлем :), їмо з морозивом і какао.

Dolche
26.03.2013, 22:08
Горохова зупка та домашня паста з тунцем і томатами.
(не думала, що це так просто)

Corena
27.03.2013, 10:45
овочева зупка, грінки зі сиром, вареники з вишнями :nyam1:

amaretto
27.03.2013, 11:09
Сніданок-вареники з сиром
На обід-картопляне пюре, смажена рибка та салатик з капусти помідора огірочка
Йду на маленький перекус з домашнього сиру та сметани(поновляєм кальцій)
І як завжди на десерт багато апельсин для всіх

Krasynja
27.03.2013, 12:01
Сніданок - Гречка на молоці, обід горохова зупка і ще є вчорашній салат з пекінської капусти і крабів і пюре, а на вечерю - шубу з яблуками :girl_dance:

Ravlyk
27.03.2013, 12:41
В нас сьогодні: росольник, періг з м"яском, голубці, салат з сиром+огірком+цибулькою, салат вітамінний з білою редькою+морквою+цибулькою порей (на вибір), на десерт компот з малини і чорниці.....ну і чиколядка і печиво "Марія".....

Svjatkova
28.03.2013, 11:55
печінка під соусом, рис з овочами, россольник, салат із сирої моркви+яйце+плавл.сирочок+часничок.

amaretto
28.03.2013, 14:06
Снідала я млинцями з варенням з смородини+велика кава з молоком
Бульйон з макарончиками, гречаник, сосиска в тісті
На десерт вафлі, ввечері хочу спробувати лаваш по рецепту Corena(з варенням)
І все-віддихаю:girl_dance:

Dolche
28.03.2013, 15:00
Чанахи, пиріг грибний ("5хвилин"), бурячки від Zoryanazirka (сподобася мені замість звичного салату, Дякую) та ще на вечір буде гречка з підливою.

fillette
28.03.2013, 15:17
Рис з овочами, тушковані курячі гомілки, булочки з корицею і варенням.

Valensia
28.03.2013, 15:26
червоний борщ, макарони з тунцем і томатами, салат : помідор+огірок+листя салату, а зранку з донечкою спекли печиво.

romawka
28.03.2013, 16:34
На перше-солянка, на друге - гречка з відбивними і салат грецький, а на десерт-сирнички з повидлом із червоної порічки.

Artemida
28.03.2013, 17:23
В мене капусняк, макарони в томатному соусі з печінковими млинчиками, салат з синьої капусти з яблуком, пиріжки з капустою день якийсь капустний))))) і тертий пиріг з смородиновим варенням.

Consuelo
28.03.2013, 22:54
я вже колись хвалилась фото грибним супом-пюре, і ще раз переконалась яка фантастична річ. Просто, дешево і сердито (Мій ну дуже любить поїсти, а цей суп такий ситний, що він половини миски не може згамати) він таки смачний, бо я теж їла, то гарантую :girl_cool:

romawka
29.03.2013, 09:57
Буду сьогодні готувати лазанью, суп-пюре з шампіньйонів із грінками на десерт холодний сирник з желе і узвар.

Яруська
29.03.2013, 11:55
Оселедець під шубою, розсольник. Ще треба щось придумати, напевно дерунів посмажу:girl_in_dreams:

Artemida
29.03.2013, 13:17
напевно дерунів посмажу

І я посмажу на вечерю. Зараз ще варю діткам розсолик з кролика, а решта - будемо доїдати вчорашнє:girl_in_love:

Надя К.
29.03.2013, 13:32
Доїли помідоровий суп, ще є піца з грибами, тушкована курка, гречка і сирники, а ввечері наліплю пельмені і щось спечу.

hrystusja
29.03.2013, 13:35
І я посмажу на вечерю.
А в нас вчора були :). Правда я б їх щодня їла)))
В нас сьогодні рисово-томатна зупка, картопляне пюре з запеченою рибкою. На десерт буде завиванець з журавлиною та компот з сушених яблук та груш.

Hexe
29.03.2013, 13:51
Ми нині обідали овочевою зупою, на вечерю макарони по-флотськи, салат з моркви і яблука, на десерт лимонний тарт:girl_in_love:

lawyer
29.03.2013, 14:04
вчора снідала печеньками з нутеллою та несквіком, обідала пельменями, а на вечерю насмажила стейків

Valensia
29.03.2013, 15:58
Доїдаємо борщ і "шубу", на вечерю - печена картопля, стейк з лосося, пиріг з абрикосами, узвар.

Hermi
29.03.2013, 16:01
в нас сьогодні вівсянка, борщик з пампушками, гречка з сосисками, квашені помідорчики, на вечерю планую піцу спекти, а ще на завтра мариується кролик. Зараз напевно напечу налисники на печінковий тортик, а то так сильно його захотіла, вже десь як півроку не їла!

Яруська
29.03.2013, 16:01
на десерт лимонний тарт
Вже стільки чую про лимонний тортик, що хочу спробувати. А тицьніть пліз в рецепт))

наталя 2204
29.03.2013, 16:23
В нас сьогодні готувалося картопляне пюре з підливою з печериць, куліш, налисники з бананово-яблучною начинкою, домашній йогурт.

А вчора пекла маффіни, то сьогодні були вони нам на сніданок разом з какао.

taniarz
29.03.2013, 17:01
я зрання спекла рисово-яблучну запіканку, ням ням, і ше зробила ролли фюжин(як я називаю) в лаваші корейська морковка і сирок плалений) Муж зацінив, а я шось не дуже.

jalla
29.03.2013, 22:10
Запечена картопля моя улюблена:), я просто мию і так зі шкіркою нарізаю на змачщену олією бляшку , салат з домашнього сиру, моркви і часничку, доїдали вчорашню рисову зупу, пили чай з липи.:) А на сніданок були вареники, на десерт налисники.)

Marcipanka
29.03.2013, 22:52
На сніданок мала смачнющий польський ванільний сирок, просто танув в роті, ммм. Потім посмажила печінки, зварила пюрешку і відварила бурячок - підсіла на салатик з тертого бурячка з оливковою олією. Цукерок і солодкого нема - відмовилась від них на час посту :girl_in_dreams:

Consuelo
29.03.2013, 23:34
Фритатта з овочами і бульбочкою + апельсиновий пиріг з штрейзелем

AilataN
30.03.2013, 00:11
Фритатта з овочами і бульбочкою + апельсиновий пиріг з штрейзелем
а як то ся називає на людській мові?:girl_haha:
Може і мені такого треба?

---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

Оселедець під шубою

тушкована курка

борщик з пампушками
от, склала собі меню на завтра, дякую, дівчатка))

Krosha
30.03.2013, 11:59
А моїй бубочці сьогодні півроку, тому будемо мати маленьку святкову вечерю: канапочки з червоною ікрою, салат "Гранатовий браслет", запечені гомілки з картопелькою, і на десерт спечу яблучний штрудель.

Corena
30.03.2013, 13:10
в нас вівсянка з ягодами, зелений борщик, вінегрет, стейки лосося маринуються, спечемо на вечерю, до чаю - завиванець з чорницями.

kati
30.03.2013, 14:10
Чанахи( так давно вже не робила...захотілось) , салат з морепродуктами, на вечерю буде моцарелла -фрі дітям(спецзаказ)

Antivirus
30.03.2013, 15:11
сніданок тости/панкейки з чаєм/кавою (кому що))), на вечір запечена скумбрія з овочами, з солодощів - тірамісу.

AilataN
30.03.2013, 18:11
На сніданок кашки різні, що кому.
Борщ, салат з буряка ( забагато наварила бурячка)), смажу якесь непонятне блюдо на замовлення чоловіка- вафлі намазані фаршем, і обсмажене то все, я ще такого не робила. Мені- замаринувала курячу грудку зроблю у мікрохвильовці.
Галяретки стигнуть.

soilik
30.03.2013, 18:36
на сніданок - оладки з медом, чай/кава. борщ червоний, кошики з салатом з сирка, салат з пекінки.

fillette
30.03.2013, 18:40
Зелений борщ, картопляне пюре, рибні котлети, салат з квашеної капусти.

tsiuma
30.03.2013, 19:00
На сніданок були сирнички, обідали овочевою зупкою і пельменями (на замовлення чоловіка наліпила, та й синочок ду-у-уже вже їх любить), на вечерю - піца і десерт - маково-яблучний пляцок.
Ще планую ліниві голубчики запекти (за рецептом Марусі-мами, вже не перший раз роблю, бо моїм дуже смакують, особливо малому - він в мене головний дегустатор всього)

Яруська
31.03.2013, 12:03
На сьогодні в нас таке меню.
Польський борщик, голубці з рисом і м"ясом, салат краси з селери і яблук і печеться кіш лоран з куркою і шпинатом:girl_smile:
смажу якесь непонятне блюдо на замовлення чоловіка- вафлі намазані фаршем, і обсмажене то все, я ще такого не робила.
Мммм, я й забула про таке блюдо. Колись готувала, було смачно.Обсмажувала трикутничками в клярі легкому.

misss
31.03.2013, 12:19
А у нас борщик, вареники домашні(власного приготування), а на десерт оладки з чайочком:girl_in_love:

AilataN
31.03.2013, 13:42
Мої поснідали картоплею з сосисками.
Я- велика кава з бананом і яблуком.
Маю курочку притушену у власному соці зі спеціями.
Сьогодні знову буду робити галяретки, сметанковошоколадні, вчорашні навіть не спам"яталася як щезли.
салат краси з селери і яблук
Вже йду за селерою, маю гостру потребу в такому салаті, дякі!

Мар'яся
31.03.2013, 14:45
Зупка з квашеної капусти і фасольки, ліниві голубці, тушкована капуста, картопляне пюре, ще маю київський торт на десерт.

nalia
31.03.2013, 15:02
Помідорова зупа, азу, риба+ рис з овочами, цезар.

romawka
31.03.2013, 16:03
Поснідали: фреш і тости з сиром.
Пообідали гречкою з печінкою і жареною цибулькою, салатиком Цезар на десерт мали ще холодний сирник і моє улюблене манго і пітахайю.
На вечерю- хочу зелений борщик, картопляне пюре з курочкою і салатик з редиски.

Maksli
31.03.2013, 16:13
В нас сьогодні, картопля пюре з смаженою цибулькою, салат з пекінки, уха, рулетики з курячого філе, з вчорашнього є ліниві голубці, холодець, а ще захотілось мені налисників, то ж вони у планах на вечерю!

Імель
31.03.2013, 16:17
Готувалося вчора: капусняк, плов, салат з крабових паличок, смтанковий непечений тортик з крекером та савоярді, приїхали замовлені домашні пельмені та вареники

згадала, ще вчора суші були

Krasynja
31.03.2013, 18:26
На сніданок налисники з абрикосовим вареннячком, на обід горохова зупа і піцца на вечерю деруни, десерт пампушки (куплені в ашані ):girl_smile:

Antivirus
01.04.2013, 09:59
Шпинатна зупка з бринзою, лазанья з тунцем

Corena
01.04.2013, 11:06
на сьогодні в нас лосось запечений з овочами, гречка, деруни з грибною підливою, овочевий салат.

Antivirus
01.04.2013, 20:44
згадала, що сьогодні 1 квітня і вирішила надурити своїх - зробила котлети.... з вівсянки))))

AilataN
01.04.2013, 23:04
У нас далі епопея з галяреткою Мої замовляють, а я роблю і думаю , коли вже їм набридне? ну нічо, подивимося.
Отже : галяретки сметанково- шоколадні.
Доїли борщ, замочила горох на завтрашню зупу горохову .
Салат з капусти, пшенична каша.
Душа просить скумбрії печеної ( замаринувала) і ...сама не знаю чого)). Хочу весняного салатка і полуниць :)

amaretto
02.04.2013, 19:42
Мене скосила лінь, тому затрати енергії по мінімуму
Обідали пельменями і варениками(на вибір)
На вечерю посмажила ліниві відбивні і все ніц не роблю!
Ми з старшим бігаєм до кухні на перекуси:хліб з клубнічним варенням(ням-ням), не можу втриматись поки банку не доїмо, а вона 1,5 літрова:girl_yes:
Снідали налисниками з сиром(паляниці вчора ввечері смажила і на вечерю і на сніданок)

kati
02.04.2013, 19:52
На сніданок сирнички з сметанкою і чорничним варенням.(ням ням)
На обід суп гречаний( скушно ..тому я і не їла))
На вечерю відбивні і каша, чи то пшонна чи то пшенична( то я така велики господиня, а мої такі великі їдоки до каш)) що я навіть незнаю що то таке я зварила)

lawyer
02.04.2013, 22:37
Сніданок - бутерброди, булочки, чай
Обід - грибна юшка, картопляне пюре, шницлі, яблучний сік
Вечеря - суші, мандаринки

Svjatkova
03.04.2013, 09:43
на сніданок молочна кашка.
На обід вже замаринувала рибку, щоб посмажити, картопля відварна, пісний капусняк.

soilik
03.04.2013, 11:47
на сніданок - оладки з медом (в моїх малих зараз - це хіт сезону). Гречана зупа, оселедець, налисники з сиром.

Corena
03.04.2013, 12:40
сніданок від чоловіка - пластівці з йогуртом і бананом.
на обід тушкований шпинат, спагетті з сиром.
вечеря... не знаю, як вижену себе з хати в магазин, то буде рис з овочами і печена риба, а як ні, то просто уха.

hrystusja
03.04.2013, 13:53
В нас борщ, картопля з цибулькою і маринована риба, овочевий салат з редиски та огірків. А ще сирничків насмажина і спечуться рогалики з рожою.

napoleona
03.04.2013, 15:12
зранку вівсянка, чоловіку запечена картопля і відбивна, на обід разом наліпили вареників з чечевицею грибами і политі лляною олійкою(така нямка), вечір - свіжий салат, компот смородино-порічковий
фотодоказ:)
http://i.piccy.info/i7/1f2749d7fb09a665e548f3c538f83dc7/4-57-678/15855727/IMG_6837_500.jpg (http://piccy.info/view3/4376645/ba49e6c14c8df209e4e56bc35d999544/)http://i.piccy.info/a3/2013-04-03-12-11/i7-4376645/354x472-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-04-03-12-11/i7-4376645/354x472-r)http://i.piccy.info/i7/52ccd8b8409603dade2a38b7cddd0e7b/4-57-678/18331038/IMG_6842_500.jpg (http://piccy.info/view3/4376650/4bd67d8f79ee3b2daca3536332f70fba/)http://i.piccy.info/a3/2013-04-03-12-12/i7-4376650/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-04-03-12-12/i7-4376650/472x354-r)

Maksli
03.04.2013, 15:45
на сніданок була манка, є ще плов, вермішль з грибною підливкою, спекла булочки і зварила компот з малини і яблук! сьогодні більше ніц не буду готувати!

Bride
03.04.2013, 18:47
Паста з морським коктейлем, оладки з вишнями в серединці, рибний супчик і слоєний пиріг з сиром ( тільки поставила в духовку, подивимось що вийде). Ще варю компотик з заморожених вишень і полунички, щоб не купляти сік

lawyer
03.04.2013, 19:05
Сніданок - біскотті з нутеллою, несквік
Вечеря - селедець, копчена рибка, салат творог/огірки/чері/цибуля/сметана, сік
Десерт - еклери з маскарпоне і ягодами

Анастасія
03.04.2013, 20:57
індичі кульки на пару з підливкою зі сметани і моркви, картопляне пюре

Antivirus
03.04.2013, 21:42
планувала сьогодні на кухні тільки каву заварити... до вечора інтернет змінив мої плани на піцу з морепродуктами)))

Krasynja
04.04.2013, 09:36
пиріг печений з картоплею і гречкою, за рецептом бабусі, борщик червоний і можливо картоплю з овочами запечену в глечику:girl_yes:

sofka08
04.04.2013, 10:53
Зробила сьогодні курячий бульйон, зварила гречку, і салатик з творога,цибульки і огірочків. Зі вчора залишилось в холодильнику трішки налисничків, картопляне пюре з грибовою підливою.
п.с. корисно , коли дитинка прокидається о 7 ранку, маю сили і натхнення на куховаріння))))

Corena
04.04.2013, 11:01
картопляне п"юре, смажений хек на овочевій подушці, ну і мушу обов"язково насмажити млинців з яблуком і корицею, бо 3 дні вже про них думаю.

aknytsU
04.04.2013, 11:18
Смажена рибка, спагетті, овочевий суп, домашній сир з бананами, ніжинський салат (із зимових закруток), грейпфрути. :girl_curtsey:

napoleona
04.04.2013, 12:16
вареники з вишнями і чорницею щойно закінчили ліпити, котлети для чоловіка, рибний суп, салат

hrystusja
04.04.2013, 12:58
вареники з вишнями і чорницею
Олю, ті твої вареники ще зі вчора за мною ходять, а ти тут знову з варениками, та ще й з моїми улюбленими:girl_impossible:. Всьо берусь і я за них)
А в нас сьогодні гречана каша з грибовою-підпеньковою підливкою, свіжий салатик знову і спекти щось яблучне хочу.

nataliachita
04.04.2013, 17:27
Запечений в рукаві пелінгас з овочами, на гарнір полента, салат з печеного буряка, на десерт "яблука в перині", компот з сухофруктів

Ari
04.04.2013, 17:59
ліниві вареники "за 5 хв", макаронна локшина з телятиною, салат з пекінки, оселедиць, "андрути", сік яблучний домашній.

Marcipanka
04.04.2013, 19:29
вареники з вишнями і чорницею
ооо, так, вони за мною всю зиму ходять, але муж таких на дух не переносить, а я боюсь за хфігуру свою, бо люблю їх страшенно :girl_crazy:
Дотушується гуляшик з болг.перчиком і морквою, зварила пшеничну кашку, салатик бурячки з хроном, кіш з салямі і в*яленими томатами. На десерт муж везе Київський торт :girl_impossible: а я ж не їм :girl_sad:

Нюта
04.04.2013, 21:06
зготувала рис з овочами та рибку телапію. вчора наробила моркви по -корейські.

Arabika
05.04.2013, 01:23
Налисники з сиром, суп з фрикадельками, пюрешка, мариновані опеньки.
А для донечки зробила тефтельки в пароварці.

romawka
05.04.2013, 10:01
Палюшки з сметанкою, борщок з слойками і знов холодний сирник (так коханий полюбив, що тепер часто роблю)

Arapeta
05.04.2013, 10:19
Вареники з картоплею, цвітна капуста в клярі, скибки курячого філе (певно в пароварці буле) замаринувала. І щось на вечерю спечу солоденьке, дивлюсь на рулет з сирковим кремом і вишнями, вишні давно вже в холодильнику стоять. Це те, що буде точно.

Nitriotka
05.04.2013, 10:44
Вареники з картоплею
В нас з сиром і картоплею. Зрази картопляні, начинені тушеною морквою з м*яском. Ну і на каву одна мадама має прийти, то дуже просила вафель з заварним кремом. Трошки пізніше спечу, крем вже готовий.

Antivirus
05.04.2013, 13:16
Грибна юшка, налисники з сиром, штрудель з ожиново-малиново-горіхово-родзинково-яблучною начинкою)))

Gajka
05.04.2013, 13:37
А в нас все пісне, як завжди протягом цілого великого посту, без яйка, молочного та мясного:
помідорова зупка, варена картопелька, грибна підлива з овочами, стейки тунця, пікантні огірочки з баночки, кекс з горіхами та чорносливом.

Valensia
05.04.2013, 16:33
червоний борщ, смажена картопля, салат з бурячка для доні, салат з капусти мамі з татом, булочки, оладки з яблуками, торт з галяретки :), узвар.

AilataN
06.04.2013, 00:29
помідорова зупка

налисники
О, ці стави ви мені "наврочили", дякую дівчатка))! Так завтра й буде.
Ще хочу якогось заливного (м"ясної галяретки))
Сьогодні була : скумбрія печена, картопля пюре, гороховий суп, салатка з квашеної капусти, вареники з сиром і картплею.

Consuelo
06.04.2013, 01:09
а ми мали просто надзвичайну вечерю! Коханий приготував лососика (в нас Він спец по лососю, а я - по курці), я зварила рис з горошком і шафраном + креветки в простому, але такому запашному сметанково-часниковому соусі....

Надя К.
06.04.2013, 09:12
На сніданок був омлет, на обід буде борщ, картопляне пюре, відбивні, а на десерт - сирники і млинці з нутеллою та бананом

Яруська
06.04.2013, 09:14
В нас сьогодні ось таке- чанахи, швабські пироги з сиром, мафіни апельсинові з повидлом з рожі і сирні.

Svitlanka
06.04.2013, 09:28
Я на сьогодні ще вчора приготувала :) Зварила ввечорі борщик та наробила тефтельок. Ще і свекруха котлетки принесла. Тому сьогодні я майже вільна від кухні :) Буду робити тілька гарніри і салати. Ну і рибку ще треба посмажити - вже лежать замариновані стейки лосося.

Kasia
06.04.2013, 09:49
з повидлом з рожі
пішла до вас в гості))) відчиняйте)))

у нас голубці і зупа з кльоцками

Уляночка
06.04.2013, 09:59
грибна юшка, налисники з капустою, піца, м"яско намаринувала на шашлик, салат "АНАНАС", бісквітний рулет з чорницями, узвар

Corena
06.04.2013, 10:33
сьогодні готую червоний борщ, відбивні, запечена картопля, салат з домашнього сиру +зелена цибуля+огірок, тільки що перемастила "шоколад на кип"ятку".

Nana11
06.04.2013, 10:39
І в нас сьогодні борщ, смажена картопля, оселедець, тушена капуста і вінегрет. таке собі українське меню:girl_smile:

Insolence
06.04.2013, 12:02
грибна юшка, налисники з капустою,
смажена картопля, оселедець,
От і я меню склала :girl_crazy:

Dolche
06.04.2013, 14:47
червоний борщ, олів"є з домашнім майонезом, телячі реберця печено-тушковані у солодкому соусі

napoleona
06.04.2013, 16:13
дівчата, а де ви ту рожу купляєте?

Яруська
06.04.2013, 16:18
пішла до вас в гості))) відчиняйте)
Та запросто))))

Минулого року обдерла кущі під парканами на дачі:girl_crazy:
Хочу вам сказати, що до апельсинових мафінів рожа, самоє оно))))

hrystusja
06.04.2013, 16:21
То треба літом купити і з цукром перетерти. В мене он теж запаси закінчуються. Буду літом поповнювати.

В нас овочева зупка, картопляне п"юре з грибовою підливкою та запеченою куркою, салат свіжий і яблучний пиріг на десерт.

Vinnikomachka
06.04.2013, 16:27
на сніданок чай з канапками, на обід бульон з домашнього півника з локшиною, на вечір запечу картоплю і тушена рибка з овочами. Йой, як мені пахне повидло з рожі, ото набили апетиту, але де його взяти(((, треба щось спекти щоб апетит перебити, мабуть щось яблучне.

Bambe
06.04.2013, 17:14
Борщ, книш (пиріг з гречки і бульби), штрудель, салат з зеленої цибульки і яєць і напевно будуть або голубці, або бульба фарширована (як хлопаки проголосують) :girl_smile:? ще печений шпондер

Donata
06.04.2013, 19:26
Борщ, тушена квашена капуста, картопляне пюре, налисники, компот яблучно-порічковий і манна каша.

Zuzulka
06.04.2013, 23:06
до пізного сніданку гречана кашка зі смаженою телапією, на вечерю картопелька фрі, а на десерти спробували зробити нутеллу...

Krosha
06.04.2013, 23:09
А в мене на кухні зараз нешествіє яблук: бісквіт з яблуками, яблука печені для бабусі, і перше запечене яблучко для моєї доці :girl_smile:
Запах в квартирі божественний

Krasynja
06.04.2013, 23:18
На сніданок сирна маса з бананами і сметаною - в блендері, на обід - вареники з капустою, а на вечерю піца з печеричками
А завтра будуть суші з форелі і кекси на десерт, а на сніданок чоловік приготував яйця-пашот з овочами і тунцем

Маруся Іванова
07.04.2013, 09:12
макарони по-флотськи.:girl_in_dreams:мамі ліньки

Gajka
07.04.2013, 13:28
Пісна грибна зупка, картопелька, тушені кабачки з овочами, грецький салат без сиру, оселедець з цибулькою, мідії, пісний штрудель.