Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем YanaSered, 30 Березень 2012.

  1. YanaSered

    YanaSered New Member

    Хто знає адреси клінік в Україні або за кордоном де можуть вилікувати ехінококоз печінки? Чи обовязковим є оперативне втручання?

    Модераторське: Номери телефонів Гайдука чи ін.лікарів запитуйте у пп в тих, хто був/залишив про лікаря відгук!

    Дописи "дайте номер Гайдука" видаляються без зайвих пояснень, автору - порушення!
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

    Проконсультуйтеся в Гайдука Ігора Богдановича,він за фахом інфекціоніст, написав не одну докторську дисертацію, взагалі розумний дядько- він вам все пояснить і можливо навіть порадить спеціаліста, якщо сам тим не займеться.
     
  3. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

    Знайшла деякую информацию в інтернеті на англ мові, а це частина статті . Якщо вона Вас звцікавить можете звернутися ---------------------------------------------PolishRussianUkrainianAlpha
    Невозможно просто назовем эту новую технику альтернативного метода лечения, так как хирургическое вмешательство только избавляет пациента от кисты, но Эхинококкоз остается в организме и доказывает в установленном порядке. Таким образом, получается, что метод Евгений Ли, представляет собой уникальный, инновационный способ лечения эхинококкоза.

    Преимущества новых медикаментозных методов неоспоримы:
    - Ни одного серьезного ранения хирургических операций необходимо;
    - Лечение работает одинаково хорошо для любого типа Эхинококкоз и местоположение;
    - Лечение применимо к детям;
    - Лечение может быть принято самим пациентом в домашних условиях;
    - Не постоянный медицинский контроль.
    И самое главное, что новый метод позволяет изгнать болезнь полностью и без рецидивов.

    За последние несколько лет сотни пациентов, страдающих от Эхинококкоз обратились к Евгению Ли. Многие из них прошли через несколько хирургических операций, и были исчерпаны. Все люди без исключения, кто верит в новый метод и проходили полный курс лечения препаратами Евгений Ли, были вылечены.Врач находится в контакте с ними, и периодические наблюдения доказывают, что рецидивы заболевания не появляются.

    Евгения ЛИ практикуется в Алматы, Казахстан.
    Он основал клинику YUDJINA предоставлять услуги без хирургического лечения кистозного и альвеолярный эхинококкоз у человека.
    Доктор Евгений Ли дает полной гарантии успешного лечения этого заболевания.

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

    Крім ліків , хіміотерапії і операційного втручання, ще застосовують радіочастотний метод лікування. Дякую за увагу!
     
  4. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

    він працює завідувачем діагностичного відділення в дитячій інфекційній лікарні на Мечнікова. Поцікавтеся тут на форумі- дівчата вам підкажуть його мобільний телефон. Наскільки я знаю, при потребі він лікує і дорослих- мого чоловіка лікував.
     
  5. Miriam

    Miriam New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

    Була б також вдячна за будь-яку пораду стосовно лікаря інфекціоніста, але шукаю для себе, не для дитини. Часті болі в горлі, температура тримається 37 і вище. Останні кілька місяців час від часу на кілька днів піднімається до 38. На антибіотики, виписані місцевими лікарками, не реагую ніяк. Не знаю куди звернутися- може хтось щось підкаже?
     
  6. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Допоможіть знайти хорошого лікаря-інфекціоніста, паразитолога.

    бiля колишнього НТОН на Зеленiй є кафедра мiкробiологiї, пiднiмаэтесь сходами на останнiй поверх i там питаєте те, що вам конкретно треба. Аналiзи дуже точнi. Роблять недовго
     
  7. YanaSered

    YanaSered New Member

    Дякую всім за інформацію. Пів року я ходила по докторах, ніхто не міг поставити діагноз. Еозинофіли були 72%, думала, що кінець. В офіційній медицині не знаходила вилікування від ехінококу, але мені вдалося його подолати. знайшла хорошого лікаря у діагностичному центрі.Лікувалася майже 2 роки.Зараз аналізи в нормі. Кому потрібна допомога при такому страшному захворюванні-звертайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. YanaSered

    YanaSered New Member

    Дякую за інформацію.З того часу минуло 3 роки. Я подолала цю страшну хворобу .Скажу чесно, не сподівалася без операції вийти з цього. Зараз все добре. У кого подібна хвороба, звертайтесь, допоможу
     
  9. Nastyrcija

    Nastyrcija New Member

    Гайдук супер лікар.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Маю номер Гайдука, кому треба ще , пишіть в ПП
     
  11. Ingochka

    Ingochka New Member

    Напишіть номер Гайдука в приват, потрібно терміново дитину вкусив кліщ 3 тижні тому. Сьогодні піднялась висока температура
     
  12. Elvina

    Elvina New Member

    Порадьте, будь ласка, професійного лікаря-інфекціоніста, паразитолога, (можливо хтось стикався, або вже видаляв - дірофіляріоз), поділіться досвідом. Якщо є контакти, напишіть в пп, дуже дякую )
     
  13. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Може хтось підкаже прізвище лікаря-інфекціоніста з Пекарської(ЛОІКЛ), якщо не помиляюсь, звати її Оксана Іванівна.
     
  14. Mushechka

    Mushechka New Member

    ТЕРМІНОВО!!!! Порадьте хорошого лікаря-паразитолога для дорослих! Буду дуже вдячна!!!
     
  15. sczyglyk

    sczyglyk New Member

    І мені будь ласка скиньте толкового дорослого лікаря інфекціоніста паразитолога!!!
     
  16. Naykrascha

    Naykrascha New Member

    Невже нема такого лікаря (паразитолога) у Львові?
    Чи то цю тему ніхто не читає?
    Дівчата-медики інших напрямків, мабуть знаєте своїх колег, порадьте будь ласка.
     
  17. Ilenity

    Ilenity New Member

    Напишіть будьласка телефон Гайдука! Дуже потрібно
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Ivanschek

    Ivanschek New Member

    Хотів спитати про допомогу знайти хорошого лікаря інфекціоніста в Львові або в області.

    Питання іде про лумбальну пункію для розрішення Неєроборреліозу і лікування його.

    Шукав але дуже важко знайти.
     
  19. NNatusya

    NNatusya New Member

    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2018 ---
    Напишіть, будь ласка, номер Гайдука.
     
  20. Ulyana Ku

    Ulyana Ku New Member

    Цікавить номер телефону лікаря інфекціоніста-паразитолога