Пародонтоз

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем iriwa, 4 Травень 2012.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата у кого таке "щастя"? Маю на увазі не просто кровоточиві десна, а більш серйозні ступені? У мене така проблема... Вже хворію більше 10 років. Весь час підліковую, але все знову повторюється...Тепер маю величезну проблему. Осунулася у мене кісточка, зубки почали чуть хитатися... Зараз знову лікую десна. Лікарі пропонують рівняти зуби (ставити брекети на 2 щелепи) і прикус міняти бо у мене дуже глибокий. Після того на нижні зуби зі сторони язика чіпляти якусь систему що триматиме зуби від викривляння і триматиме зуби щоб ті не хиталися.
    Інша моя лікар, підтвердила доцільність такого лікування.
    Щоправда тато мій каже що краще ставити а відразу імпланти і не паритися... Мені 25 років... Не хочу в такому віці ставити імпланти, ще встигну якщо щось...
    Дуже хвилююся через свою хворобу... відчуваю себе старою бабцею...
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: про Пародонтоз

    Теж маю таку проблему, взимку попала з своїми зубами до одного лікаря, який розказував, що зараз нарощують кістку за допомогою спеціального розчину і роблять це у клініках, де практикують естетичну стоматологію, виходить трошка дешевше, ніж ставити імпланти. Правда сама ще не взнавала де таке у Львові роблять, поки нема потреби.
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: про Пародонтоз

    Мені казали що якщо кістка розчинилася і там вже є ямка то туди підживляють штучну кістку, а за ін"єкції нічого не чула. Цікаво до якого рівня нарощують таким чином кістку...
     
  4. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    Для початку я би радила спробувати лазер стоматологічний, річ просто фантастична, десна з пурпурових на очах стають блідо рожевими, задоволення дуже дороге але вартує того. Зараз в стоматологів стільки прибамбасів, що імпланти ставити для вас ще рано
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    І в мене така біда. Скільки себе памятаю, ходила на уколи 2 рази в рік. І пекучі, і болючі. Підросла, закинула. Пасти різні використувую, полоскання. Ал колись в Усмішці мені такий прогноз зробили, що страшно стало. Сказали, якщо вже не зроблю те, що вони кажуть, то далі буде пізно. Пару зубів правда оголились досить суттєво. І все пробую чи не хитаються. Наразі не роблю нічого(
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: про Пародонтоз

    На лазер іду у вівторок. щоправда задоволення не з дешевих, але що поробиш.

    ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    У мене на ренгені видно що більше половини кореня оголилося...:girl_impossible::girl_impossible:
     
  7. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    Я вже рік відчуваю себе людиною, нічого не кровить не зудить.....Якщо ідете на Франка то результатом будете задоволені, минулого року це був єдиний лазер в Україні
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: про Пародонтоз

    Якщо ви маєте на увазі клініку коло "Чародійки" то так, туди.
    Голова обертом йде вже від всяких лікувань, а ефекту нуль. Надіюсь хоть там допоможуть.
    Щоправда що далі робити, навіть незнаю...
    Щоб брекети ставити то треба ще гроші найти... Та й зуби мабуть рвати треба. Сказала мені доктор що мої передні лопати треба буде обпиляти трохи... А ще ж зуби мудрості не виросли...
    Я в шоці від того всього! Другий день себе опанувати не можу.
     
  9. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    Мар"яна Станіславівна мені також рекомендувала брекети але я відмовилась, пройшла курс лазера і все супер. З часом хочу малому підрізати вуздечку тим лазером 5 секунд і готово, без анестезії та крові. Візьміть у них ополіскувачі, дуже класні а головне професійні, не пошкодуєте. Успіху вам.
     
  10. glasses

    glasses Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    Особисто в мене така проблема була з дитинства.І що тільки не пробувала. 2 роки тому я купила щітку і пасту від фірми Це не реклама, але я користувалась нею приблизно 6 місяців. Почитились зуби, стали біліші і ясна не кровоточать до тепер. Після того часу купую звичайну пасту, і без проблем. Але раз на пів року можу купити її, для профілактики
     
  11. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    Рвуть там тільки і тільки зуби мудрості, бо лікувати нема сенсу. Все решту лікують, як каже доктор життя довге і медицина не стоїть на місті. Але якщо зуби ще не виросли то й рвати нема що.
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: про Пародонтоз

    А нашо ту вуздечку різати? У мене є, мені не заважає. Доктор хотіла підрізати, але в мене не було часу і я відмовилася.
    Дівчата, у кого було таке що зуби трошки хиталися? Що робили?
     
  13. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: про Пародонтоз

    Дівчата не забивайте собі голову різними прибамбасами що рекомендують наші видатні лікарі. Уделіть трохи часу вивчити свої проблеми на форумах сайтів. Вам не по 70 років що потрібно вставляти щелепи, хай стоматологи собі спочатку вставляють. Медицина вже далеко зайшла і є багато нових як ліків так і методів які допоможуть вам, як у
    питаннях з деснами , так і з зубами. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: про Пародонтоз

    Ну а щось конкретніше розкажете? Мені цікаво... Відповіді на свої питання я на форумах я не знайшла...
    Мене цікавить чи є якісь ще види лікування окрім зчіплення зубів докупи щоб не рухалися?
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: про Пародонтоз

    в мене після вагітності довго кровоточили ясна, і трохи оголились передні нижні зуби. Я рік пила кальцій, аскорутин, полоскала різними р-ми на травах, знімала камінь та ін. - трошки ставало краще, але не зовсім, лікарка казала, що це кальцій з кістки вимивається (може після ГВ, а ще я носила брекети і може від цього, бо зуби трохи змістились внизу)). І от, нарешті я зробила нормальну ультразвукову чистку усіх зубів в іншій клініці, з промиванням спеціальним содовим розчином зубних кишень і тьфу-тьфу-тьфу, все пройшло і наразі не турбує:girl_bye:. Ренген робила, страшного нічого немає, зуби не хитаються, а на найбільш оголені 2 шийки запропонували поставити пломби (так естетичніше і захист є), але вони не дуже чутливі і поки не ставлю. До речі, після використання відбілювальної пасти Колгейт (1 раз, бо в поїздці іншої не було) знов стало трохи кровоточити, і дуже допомогло полоскання розчином Стоматидин (червоний, дійсно дієвий). І бажано уникати відбілювальних паст (це не один лікар казав, вони занадто їдкі, і зловживати ними не можна навіть з абсолютно здоровими зубами, можуть спровокувати запалення, як в мене).
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Пародонтоз

    де у Львові таке роблять?
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Пародонтоз

    Скільки ця процедура коштує?Це вимаєте на увазі наліт зняти?
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Пародонтоз

    Робила ультразвукову чистку в стоматологічній клініці "Блакить" на Дорошенка, 31 (і брекети там теж колись ставила). Процедура грунтовно знімає наліт, якого навіть може бути не видно, легко шліфує поверхню емалі (в нерівностях може швидко знов збиратись наліт), та очищує зубні "кишені", що допомагає припинити запалення ясен та їх кровоточивість. Часто причина кровоточивості криється в мікроорганізмах, що є в зубному нальоті - тоді така процедура допоможе (але коли дуже сильно оголені зуби, хиткі, то необхідне серйозне комплексне лікування у парадонтолога). Ціна десь біля 600 грн.
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Пародонтоз

    А коли це було?І чи болюча процедура?Я вже писала, що парадонтоз мене вже більше не турбує, але мені потрібно зняти весь наліт, звичайний це для мене катастрофа, бо в мене дуже чутливі зуби і я не можу витерпіти цього
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Пародонтоз

    Ну от, тепер і я пройшла вже і ультразвукову чистку, і стомат. лазер, і полоскання і примочки. Тепер п'ю вітаміни, полощу всякими розчинами... Правда незнаю що маю робити далі... одна лікар каже що все буде ок і не переживати що повипадають зуби, а інша навпаки... Треба ще кудись піти, почути ще третю думку :)