КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам (6)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Тетянка
08.11.2012, 17:12
ті обов"язкові пробірки, тепер їх треба 2
А це які?! Для чого?...
Хмм..За глюкозу - мене запевнили. що при здачі платного аналізу ніц пити не тре - яким тоді чином вони визначають ту схильність?...

Holly
08.11.2012, 17:15
Коли кров на снід здавала, треба було купити пробірку. Чого тепер 2 не знаю, просто бачила, як нині лаборантка виходила к-ка раз і всіх попереджала, що треба 2 пробірки

kljysochka
08.11.2012, 17:27
В моєї і мами, і тата цд, але такий легкий, без уколів, у них недавно виявили і вони п*ють тільки якісь таблетки і траву.
моя теж має набутий і на жорсткій дієті + таблетки і що півроку стаціонар. я як заповнювала анкету вагітної про болячки і спадковість, то , дурна, написала про мамин цд. тоді і сказали здати двічі(( глюкоза є на озаркевича( вище цирку) в аптеці, і на орлика.

glasses
08.11.2012, 20:31
Чоловік приніс глюкозу, то її так багато((((

invisible
08.11.2012, 22:12
Хмм..За глюкозу - мене запевнили. що при здачі платного аналізу ніц пити не тре - яким тоді чином вони визначають ту схильність?...
Щось мені підказує, що може вас в Синево неправильно зрозуміли? Може подумали, що просто на цукор? Бо власне і суть того глюкозотолерантного тесту - визначити реакцію організму на навантаження глюкозою. Звідки тоді воно візьметься, якщо ніц не пити? Хіба вам там вже скажуть щось піти солодке з'їсти. В Медісі, наскільки я зрозуміла, також тре пити глюкозу.
П.С. Поділитеся досвідом, як здасте. Я теж щось абсолютно не горю бажанням зайвий раз мати справу з лабораторією поліклініки.

Тетянка
08.11.2012, 22:27
Звідки тоді воно візьметься, якщо ніц не пити?
та от мені цікаво самій :girl_in_dreams::confused:, ще й натощак здавати...Читаю вже кілька сторінок - то якась зовсім інакша процедура...Подзвоню завтра в "Синево" й розпитаю...

JuicyFruit
09.11.2012, 11:11
А я щойно повернулася із УЗД. Усе у нас є добре! Чекаємо на здорового синочка:).Наш малюк уже має 330 гр і так гарненько нам махав ручкою:), що мені аж плакати від радості хотілося. Щастю просто немає меж:girl_crazy:.
Прокопчук усе гарно розказала, показала, заспокоїла мене стосовно низького ХГЧ. Сказала, що занижений ХГЧ при інших хороших показниках ні про які вади дитинки навіть говорити не може і швидше за все на той момент часу у мене плацента ще була низько, от тому такий і показник. Тепер уже все ОК. А ще сміялася, коли я їй розказала, що ніби низький ХГЧ свідчить про хлопчика. Сказала, що це не доведено і в Інтернеті ще не такі дурниці можна знайти. Хоча досвід наших форумчанок таки свідчить про інше. Напевно тепер це буде якоюсь народною прикметою:).

ZaKohana
09.11.2012, 11:24
Поділитеся досвідом, як здасте. Я теж щось абсолютно не горю бажанням зайвий раз мати справу з лабораторією поліклініки.

Медіс, Глюкозотолерантний тест - 40 гривень.
Приходите зранку натще (8-9, коли зручно) вже разом з купленою глюкозою.
Рахують так: 1 гр глюкози на 1 кг ваги. Глюкоза продається по 75 гр пакетиками.
Здаєте перший раз кров. Визначають рівень цукру. Якщо він не перевищує показника 6 (здається, так), тоді п"єте глюкозу.
Через 1 годину здаєте кров вдруге, ще через годину - втретє.
Увесь цей час не їсти, не пити :girl_crazy: Але після солодкої глюкози і не хочеться.
Виміри беруть глюкометром, тому результат видно одразу.

Про Синево. Я до них телефонувала раніше, сказали, що такого аналізу не проводять.

mazurik
09.11.2012, 11:42
А я только пришла от своего врча из роддом ))) довольн им ))) Вчера пошл в ЖК, так в елизе мочи ншли бактерии (( никогда ничего , а туту рз и есть и плюс спросила еня мой Г , где моя обручлка? Что мол все нбрли вес много, отеки потому что кольцо снял, бактрии, короче все плохо. Назначила свечи вагинльные и тблетки , от отеков . Хорошо , что я позвонила к врачу. Он сегодня когда смотрел мои анализы и " отеки" очень долго смеялся )))) Отеков нет, даже намека, поправиласб да, но никакой диеты, просто рациональное питание без мучного и слдкого и сала )) Сказал, что до беременности важила как хороший индюк, поэтому сейчас набрала. А про свечи, вообще сказал, что они вагинальные, и чо как может анлиз мочи показть вгинльную инфекцию. Говорит может если я их буду кушать, то тогд все убьем ))) Короче сказал, просто перездать анлиз в нормльной лаборатории и успокоится. Так что еще один минирассказ про " позитивный" опыт от ЖК :girl_crazy:

---------- Додано в 11:42 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

Сори за письмо, заела кнопка буквы " А"

Megan
09.11.2012, 11:45
Чого тепер 2 не знаю,
Вчора здавала. Купила одну, за дві ніц не казали. Але ж крові випили... мама мія..

HAPPY NATA
09.11.2012, 11:47
дівчата! Хто стикався з харчовим отруєнням під час вагітності? Що приймати? Що робити? Так мені недобре, а лікарка "поза зоною досяжності "...

марі177
09.11.2012, 11:58
дівчата! Хто стикався з харчовим отруєнням під час вагітності? Що приймати? Що робити? Так мені недобре, а лікарка "поза зоною досяжності "...
Мені призначали біле вугілля,хоча пише що при вагітності не можна,але моя Г що після 20 тижнів можна і регідрон,а ще багато пити рідини.

HAPPY NATA
09.11.2012, 12:13
багато пити рідини. про багато рідини я знаю... Але мій організм не хоче багато, відразу намагається назад повернути... :( намагаюсь по пару ковтків.

tiramiska
09.11.2012, 12:33
В мене було отруєння при ГВ, то мені допомогла ромашка. Ну, я б ще попила певне якоїсь мінералки, напр Боржомі...Щодо медикаментів, дівчата казали, що при ГВ можна смекту, але незнаю чи при вагітності можна...

HAPPY NATA
09.11.2012, 12:47
додзвонилася до лікарки. При вагітності та сама схема діє: при харч.отруєнні посилене пиття і якийсь сорбент (вугілля, смекта...). Сподіваюсь, скоро мине.

invisible
09.11.2012, 13:52
А ще сміялася, коли я їй розказала, що ніби низький ХГЧ свідчить про хлопчика. Сказала, що це не доведено і в Інтернеті ще не такі дурниці можна знайти. Хоча досвід наших форумчанок таки свідчить про інше. Напевно тепер це буде якоюсь народною прикметою.
Буде формлянською прикметою, бо в багатьох справджується поки що. :) В мене наприклад ХГЛ постійно високий був при аналізах.

Через 1 годину здаєте кров вдруге, ще через годину - втретє.
Дякую! Таки певно піду в Медіс, бо мені сьогодні той ТТГ призначили безапеляційно. А то треба їхати в іншу поліклініку, бо в нашій не роблять. Короче, ну його, в приватній лабі якось спокійніше. Але аж три рази кров беруть. :khomyak: В поліклініці ніби тільки 2.
А ще призначили мені аналіз на гемолізини. В мене група крові 1+, у чоловіка 2+. Прочитала про цей аналіз, виявилося, що то ще буває конфлікт по групі крові, окрім резус-конфлікту, і власне для виявлення цього робиться цей аналіз. Ніколи навіть не підозрювала про таке, думала як в обидвох позитивний резус, то нема чим перейматися. А тут он як. Хтось щось про це знає більше?

IRUSKA*8
09.11.2012, 14:12
Дівчатка, потребую поради: "розгрібає" мене від вчора на хворобу ( лоскоче/ тече з носа, дере в горлі, загальна слабкість), чим можна врятуватись? чим полоскати/капати щоб не нашкодило і дало полегшення?. Купила морську сіль, соду, хлорофіліпт планую тим всім скористатися, може ще щось дієве порадите. Дякую!

truskaffka
09.11.2012, 14:17
Не можу знайти ту статтю, що читала про групи грові і несумісність...ось до прикладу, тут схоже описано:

Группы крови тоже кодируются специальными белками на поверхности клеток крови. 1 группа (0) означает отсутствие этих белков – «отрицательная» кровь. 2 – группа А, белок А. 3 – группа В. 4 – группа АВ. Если у женщины нет какого-то белка, который есть у мужа, у ребенка тоже может быть отцовский белок, и у отрицательной по этому белку женщины могут образовываться антитела и действовать, как при резус-конфликте. Такая ситуация развивается гораздо реже, чем резус-конфликт, но о ней тоже надо помнить и определять уровень антител к группам крови тоже начиная с 7 недель беременности.

Конфликт может быть, если у женщины 1 группа крови (0), а у мужчины – 2 (антитела к белку А), 3 (к белку В), четвертая (к обоим антитегам); если уженщины 2 (А), а у мужчины 3 (В) или 4 (АВ) – антитела к антигену В; если у женщины 3 группа (В), а у мужчины 2 (А) или 4 (АВ) – антитела к антигену А.

В отличие от конфликта по резус-фактору, во время беременности конфликт по группе крови себя никак не проявляет, поскольку кровь неспособна проникать через плацентарный барьер, а круги кровообращения у плода и матери разделены. Смешение крови может произойти из-за отслойки плаценты или во время родов. А вот в грудном молоке антитела содержатся.

Гемолитическая болезнь на первый взгляд похожа на обычную желтушку, но начинается обычно почти сразу, на 1-2 день после родов. В современных роддомах при родах у женщины с первой группой крови сразу же берут кровь на анализ, используя для этого кровь из пуповины. Как только результаты анализа будут готовы, можно будет сделать окончательные выводы о рисках для ребенка. Другой метод – это тщательное наблюдение в течение первых суток за ребенком и немедленное вмешательство при появлении первых признаков желтухи.

Если обычную желтушку новорожденных не лечат вообще, то при высоком уровне билирубина требуется фототерапия, иногда капельницы или даже переливание крови.

І ще пише, що годувати грудьми це не заважає:
Еще лет двадцать назад в нашей стране детей, рожденных от матерей с первой группой крови или отрицательным резус-фактором, приносили на кормление другим женщинам в течение первых дней пребывания в роддоме. Только лишь через несколько дней, когда антитела в грудном молоке исчезали, а пищеварительные ферменты в желудке новорожденного начинали работать более активно, матерям разрешали кормить. Надо заметить, что это довольно варварский способ решения потенциальной проблемы как для матери, так и для ребенка.

В настоящее же время все шире принимается мнение, что антитела разрушаются в желудке и только в исключительных случаях могут стать причиной развития гемолитической болезни.

invisible
09.11.2012, 14:49
truskaffka, дякую! :girl_curtsey:
Такая ситуация развивается гораздо реже, чем резус-конфликт, но о ней тоже надо помнить и определять уровень антител к группам крови тоже начиная с 7 недель беременности.
Цікаво-цікаво, пишуть що треба з 7-го тижня контролювати рівень тих антитіл, а мені чомусь той аналіз призначили лише зараз на 24-му, хоча на обліку стою з 15-го. Причому зараз сказали піти здавати вже разом з повторними аналізами на сифіліс і ВІЛ, які маю здавати в грудні. Тепер сиджу гризуся, може варто раніше його піти здати...

Еще лет двадцать назад в нашей стране детей, рожденных от матерей с первой группой крови или отрицательным резус-фактором, приносили на кормление другим женщинам в течение первых дней пребывания в роддоме. Только лишь через несколько дней, когда антитела в грудном молоке исчезали, а пищеварительные ферменты в желудке новорожденного начинали работать более активно, матерям разрешали кормить.
:khomyak: Для мене чесно кажучи це шок, що перша позитивна група крові взагалі може чи могла становити якісь проблеми. Така собі поширена і звичайнісінька група. "Век живи, век учись". :girl_impossible:

Дівчатка, потребую поради: "розгрібає" мене від вчора на хворобу ( лоскоче/ тече з носа, дере в горлі, загальна слабкість), чим можна врятуватись? чим полоскати/капати щоб не нашкодило і дало полегшення?. Купила морську сіль, соду, хлорофіліпт планую тим всім скористатися, може ще щось дієве порадите. Дякую!
Що то за якийсь вірус вагітних, половина дівчат в темці вже хворі. Я от теж сьогодні відчуваю, що мене трохи починає розбирати. Рятуюся стандартним набором: чай з малини і обліпихи, лимон і мед, молоко гаряче з маслом-медом, цитрусові. Особливо ж і так нічого не можна з ліків, особливо на вашому ранньому терміні, все лише народні методи. Ще настоєм прополісу можна горло полоскати. Я ще собі Піносолом ніс капала і цибулею кілька раз на день дихала минулого разу, коли нежить мала, і гірчицю суху в шкарпетки на ніч сипала (парити ж ноги не можна, а так суха гірчиця трохи прогріває).

Holly
09.11.2012, 15:27
В мене група крові 1+, у чоловіка 2+в мене аналогічна ситуація, гемолізини від початку є. Почитала про гемолітичну хворобу, зробила висновки. Призначила лікарка пити ентеросгель, пила, але ніц не помогло для довідки - пила той ентеросгель не тільки через гемолізини :) Під час другої вагітності теж мала ті гемолізини, але тоді нічого не пила і дитині нічого не було.

invisible
09.11.2012, 15:35
Під час другої вагітності теж мала ті гемолізини, але тоді нічого не пила і дитині нічого не було.
А на якому терміні ви ті гемолізини здавали? Бо я зараз маю на руках скерування, але сказали здати вже на початку грудня разом з усіма іншими аналізами (то буде десь 28-й тиждень). Це не пізно? Я так розумію в разі їх виявлення якихось особливих дієвих заходів під час вагітності немає, лише після пологів лікарі мають слідкувати за дитиною?

Holly
09.11.2012, 15:49
Це не пізно?яка різниця, ви самі відповіли :)
в разі їх виявлення якихось особливих дієвих заходів під час вагітності немає, лише після пологів лікарі мають слідкувати за дитиною?
Я під час 2 вагітності дуже тим перейнялась, читала інфу різну. Так от за кордоном цей аналіз визначається в числовій формі, а в нас плюсиками. Так що, хто-зна яка достовірність такого аналізу

Brenda
09.11.2012, 16:14
Та, то точно якийсь вірусняк ходить, я сьогодні вже не йшла на роботу, але так дивно- тільки насмарк і все, горло не болить, температури нема, але ніс забитий, як файка:( лікуюсь калиною-малиною-смородиною-медом-лимоном, ніс капаю Аквамарісом, помічна штука, бо насмарк ніби стає меншим... На рахунок таблеток, то мені мій лікар казав, що можна пити Енгістол- це гомеопатичний противірусний препарат, але я поки не п'ю, може, якби пила, то пройшло швидше, але вже певно і так пізно... А ще я сьогодні цілий день лежу і моя малеча теж якась вяленька, майже не чую рухів, вже почала переживати, а то зазвичай моя дитина аж за дуже активна, а сьогодні шось ну зовсім не...

blakytnooka
09.11.2012, 16:34
точно якийсь вірусняк ходить
100 %! і я туда же. нежить вже пару днів, лежу-відлежуюсь... малинка і все таке :morning2:. І моя малеча теж не така рухлива, як зазвичай, сонька мала - відчуває, певно. мамин стан.

Oddly
09.11.2012, 16:37
порадьте якісь зайспокійливі, які можна вагітним. чайочки - то замало. щось до лікарки додзвонитися не можу.

tanchyk
09.11.2012, 16:41
порадьте якісь зайспокійливі,
валер"яночку не пробували?

Oddly
09.11.2012, 16:48
валер"яночку не пробували?
пробувала.
все одно цілу ніч не спала, і вже цілий день

glasses
09.11.2012, 17:06
Короче, ну його, в приватній лабі якось спокійніше. Але аж три рази кров беруть. В поліклініці ніби тільки 2.
Я жива, нормальний то аналіз. Просто нудно було сидіти, а так з тих дівчат хто був нікому погано не було.

А ще призначили мені аналіз на гемолізини. В мене група крові 1+, у чоловіка 2+. Прочитала про цей аналіз, виявилося, що то ще буває конфлікт по групі крові, окрім резус-конфлікту, і власне для виявлення цього робиться цей аналіз. Ніколи навіть не підозрювала про таке, думала як в обидвох позитивний резус, то нема чим перейматися. А тут он як. Хтось щось про це знає більше?
А в мене 3+, казали чоловіку вже не тре здавати, що наново щось можуть сказати?

Iablinska
09.11.2012, 17:14
Зазвичай я тільки читаю цю тему, але вирішила написати. Я вагітна - 19-тий тиждень. І так само маю проблеми з носом - нежить, важко дихати і ще й до всього лопають судини в носі. Я купила собі книжку Mayo Clinic "Guide to a healthy pregnancy". Там написано, що при вагітності обсяг крові збільшується, розширюються судини, тому виникає набряк слизовоі. І це є нормально. Для полегшення можна використовувати соляний розчин, типу Салін. ( в Украіні мабуть є аналоги). Шукала цю інформацію на російськомовних сайтах - це явище називається риніт вагітних.

invisible
09.11.2012, 18:03
А в мене 3+, казали чоловіку вже не тре здавати, що наново щось можуть сказати?
Чоловік в мене нічого і не здавав. Просто я сказала, що в нього 2+. То відправили мене на той аналіз на гемолізини. Може ти його просто вже раніше здавала, а може при ваших з чоловіком групах крові взагалі конфлікту по групі крові не буває.
От з тої статті, що truskaffka давала: "Конфликт может быть, если у женщины 1 группа крови (0), а у мужчины – 2 (антитела к белку А), 3 (к белку В), четвертая (к обоим антитегам); если уженщины 2 (А), а у мужчины 3 (В) или 4 (АВ) – антитела к антигену В; если у женщины 3 группа (В), а у мужчины 2 (А) или 4 (АВ) – антитела к антигену А."

Brenda
09.11.2012, 18:04
Iablinska, дякуєм за пораду:) до речі, Салін в нас теж продається, я ним навіть капала колись, але вже використала, але можеа ше Аквамаріс, це теж соляний розчин. Мені здається, що той набряк ще й ті батареі викликають, вночі спати дуже важко, хоча батареі виключила, води понаставляла - не помагає, мабуть, буду купляти зволожувач...

glasses
09.11.2012, 18:07
а може при ваших з чоловіком групах крові взагалі конфлікту по групі крові не буває.
Мене навіть і не питали, а я навіть і не знаю. Вже от задзвонили мамі має пошукати його карточку і подивитися, яка в нього група крові.
Просто сказали +, значить чоловіка не чипаємо і всьо.

Oddly
09.11.2012, 18:54
Дівчата, тиск 145/100. Вже цілий день.
П"ю шипшину - але не падає.
Переживаю, не знаю, чи якісь таблетки пити, а то ніч іде, і щоб не було сюрпризів.
По відчуттях - якось так ніяк, не то погано, не то нормально.
Живіт ніби твердий, а , може, я себе накручую.

Що робити

Iablinska
09.11.2012, 19:14
Brenda, в мене почало закладати ніс задовго до того як ми включили опалення, особливо вночі і зранку після пробудження. Але, дійсно, погіршилася ситуація після включення батарей. Теж думала купити зволожувач, а поки що просто на ніч знижую температуру в хаті, ну і провітрювання. Помагає не дуже, але я то сприймаю як токсикоз - просто прояв вагітності. Ну і міряю раз на два дні температуру, щоб через той риніт не пропустити ознак застуди :)

Plenilunio
09.11.2012, 19:53
Теж думала купити зволожувач, а поки що просто на ніч знижую температуру в хаті, ну і провітрювання
А мені все пересушує... Ніс не закладає, але зранку горло поболює, то випиваю ранковий гарячий чай і все проходить. А ніс вічно пересушений... Правда я наніч форточку відкриваю (чоловік вже скаржиться що простудився).
Зволожувачі всі які я бачила в продажу - то такі пристрої від найдешевших і до.... А мені хочется такого звичайного, що просто на батарею вішається і туди водичка наливається... (Може хто де бачив, га?)

хочется такого звичайного
Дівчатка дякую за посилання :girl_curtsey:

kljysochka
09.11.2012, 21:50
Дівчата, тиск 145/100. Вже цілий день.

Живіт ніби твердий
ойой! додзвонітся конче! високий тиск і тонус це недобре(( не страшу, просто вважаю, що то тра до лікарки, нехай вона регулює.

Лідочка
09.11.2012, 22:19
і тонус це недобре((
Та в Одлі вже і пологи можуть бути:) Термін дозволяє.
Переживаю, не знаю, чи якісь таблетки пити, а то ніч іде, і щоб не було сюрпризів.
Спробуйте випити трохи соку з буряка.
Але загалом - додзвоніться до лікарки, хай скаже, чим можна збивати. Бо йде ніч, хай ліпше буде під рукою, на всяк випадок.

Brenda
10.11.2012, 09:59
А в нас сьогодні екватор:) аж не віриться, час тааак швидко іде... Вже через 20 тижнів ми побачим свою маленьку квіточку, дав би Бог, щоб все було добре:)

Лідочка
10.11.2012, 11:02
дав би Бог, щоб все було добре
Так і буде:) не сумнівайтеся!

Оддлі, як ви? Тиск вже внормувався?

jalla
10.11.2012, 15:27
Підкажіть, в якій кількості приймати фолієву кислоту.

Plenilunio
10.11.2012, 16:03
в якій кількості приймати фолієву кислоту
Радять не менше 600 мкг на добу
Рада Вас привітати з очікуванням ще одного чуда! :)

Iablinska
10.11.2012, 16:34
Підкажіть, в якій кількості приймати фолієву кислоту.

Я приймаю мультивітаміни для вагітних, то там 800 мкг. фолієвої. Пише, що то добова потреба для вагітних і годуючих.

Plenilunio
10.11.2012, 16:42
добова потреба
Думаю, багато чого залежить від того, які продукти споживає людина. Адже є і продукти які містять в собі ту к-ту... відповідно нема змісту пити більшу кількість таблеток.
(Фолієвою взагалі радять запасатися до вагітності)

Iablinska
10.11.2012, 16:51
Думаю, багато чого залежить від того, які продукти споживає людина. Адже є і продукти які містять в собі ту к-ту... відповідно нема змісту пити більшу кількість таблеток.
(Фолієвою взагалі радять запасатися до вагітності)

Повністю погоджуюсь. Я тільки відповіла на питання переписавши дані з своєї баночки з вітамінами. :) В американських продуктах, думаю, мало натуральних вітамінів і мікроелементів... тому я всі вітаміни отримую синтетичні, а лікар на огляді не забуває кожного разу перепитувати, чи приймаю я їх. :(

Лідочка
10.11.2012, 17:09
Радять не менше 600 мкг на добу
Та ви що, це дуже багато! Не більше ніж 400 мкг/добу.
Мені лікарка взагалі сказала 200 мкг.

kljysochka
10.11.2012, 19:00
Та в Одлі вже і пологи можуть бути Термін дозволяє.
ааа, я не в курсі, лінійки нема.. але то і для пологів не дуже.. словом, хай все буде ок!

glasses
10.11.2012, 19:03
Я дивилась колись Комаровського, він казав 0.5 мг, то виходить 500 мкг правильно?Бо в мене з математикою як завжди

Лідочка
10.11.2012, 19:11
Я дивилась колись Комаровського, він казав 0.5 мг, то виходить 500 мкг правильно?Бо в мене з математикою як завжди
"Всё – яд, всё – лекарство; то и другое определяет доза" (Парацельс)

Не забувайте, дівчата.

glasses
10.11.2012, 19:51
"Всё – яд, всё – лекарство; то и другое определяет доза" (Парацельс)
Не забувайте, дівчата.
Лідочка, я цілком згодна. Краще черпати то все з натурального, але читала, що то дуже тяжко фолієву кислоту здобути з натурпродуктів.

Brenda
10.11.2012, 20:08
дівчата, пишу знов до вас з моіми переживаннями ( тільки не прибивайте мене), моя малеча була дуууже активна ті дні, а от останні два дні притихла і рухається тільки після яблука:( то може таке бути, це нормально?

glasses
10.11.2012, 20:14
моя малеча була дуууже активна ті дні, а от останні два дні притихла і рухається тільки після яблука то може таке бути, це нормально?
В мене теж таке буває, особливо помітила якщо погода міняється. Малюк в мене спить цілий день, час-від-часу хіба копається. Ці дні був такий бойовий.Думаю, що то нормально, ну не може він кожен день одинаково копатись, сорі у Вашому випадку вона:girl_in_love:

марі177
10.11.2012, 20:38
моя малеча була дуууже активна ті дні, а от останні два дні притихла і рухається тільки після яблука то може таке бути, це нормально?
Я читала якщо хочете активність треба з*їсти щось солоденького і прилягти то відразу й відчуєте активні рухи.

Тетянка
10.11.2012, 20:42
Ці дні був такий бойовий
і в мене те саме, і вдень і вночі крутиться й систематично товче під праве ребро, і з того всього в мене переживання, протилежні Бренді
то може таке бути, це нормально?

в мене ще й ніяк почервоніння горла, нежить не пройдуть, п"ю чай з лимоном і в якості бонусу собі за такий паскудний стан їм корівку (жовту, не шоколадну), може то дійсно від солодощів мій вертюх так крутиться?....

glasses
10.11.2012, 20:49
може то дійсно від солодощів мій вертюх так крутиться?....
А я чемна сиджу на тій дієті і солодке не їм. То не мав би. Але вчора здавала той аналіз на глюкозу може його то так підбадьорило:girl_in_dreams:
А ще в мене так віддає в межах пупка удари, то так має бути?А ще переважно внизу там собі повзає. В якому місці у вас найбільше товчеться маля?

Plenilunio
10.11.2012, 20:56
малеча була дуууже активна ті дні, а от останні два дні притихла ]
У мене також бувають дні спокою, також перші рази переживала... А буває так товчеться, що і півночі заснути тяжко :)
може то дійсно від солодощів мій вертюх так крутиться?....
Мій також від солодкого вертиться. А вчора ще від апельсинки "танцював" :)

Тетянка
10.11.2012, 20:59
В якому місці у вас найбільше товчеться маля?
в мене під правим ребром й внизу самому копошиться...Цікаво так - чи він вже перевернувся, чи ні....

Plenilunio
10.11.2012, 21:03
В якому місці у вас найбільше товчеться маля?
Переважно відчуваю нижче пупка: справа, зліва і по центру також :) ще "перебіжками" справа на ліво і навпаки :girl_crazy:

glasses
10.11.2012, 21:05
в мене під правим ребром й внизу самому копошиться...Цікаво так - чи він вже перевернувся, чи ні....
Ну мій ще так високо не добрався)))І мені цікаво, в 20 був головкою вниз, в 22 - вже дупкою. Будемо сподіватися, що перевернуться, але у Вас теж є час)))

---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

ще "перебіжками" справа на ліво і навпаки
Вот і в мене так швидко, що я сама не розумію як так швидко можна з одного місця на інше:girl_in_dreams:

Plenilunio
10.11.2012, 21:11
не розумію як так швидко можна
Чесно кажучи, я не зовсім уявляю ЯК саме ділки там товчуться, але думаю що можливо то вони "хвильками" :girl_crazy:

Brenda
10.11.2012, 21:12
Я теж внизу живота більше зліва, але справа також буває і по центру теж:) а ще я замітила, що дитьо від яблук копається сильно, то я, коли переживаю, що не чую рухів,- з'ідаю яблуко і 5 хв насолоджуюсь:) от сьогодні з'іла два яблука і два рази по 5 хв чула... Чую здебільшого, коли лежу на спині, а коли перевертаюсь на бік, то рухи стихають, вночі взагалі поки не чую рухів, зато в день після 11 ранку і після 5 вечора активнічаєм. А ще моя малеча, як виявилось- вже мамина розумничка:) коли мама сидить на роботі за компом більше години і не встає, то вона так копцятись починає, що мушу вставати і походити:) малеча сама в тому житті собі дасть раду, як бачу:):):)

lulu
10.11.2012, 22:20
я вам скажу по великому секрету, що того, що мама довго сидить за компом-жодна дитина в животику (та й потім....) не любить. ми рятуємось (якщо треба чи не маю сил ходити) музикою, яку любить, в нашому випадку латина і старий джаз! і тоді-сиди хоч 24 години-животик розслаааааблений і невагомий:)

Oddly
10.11.2012, 22:36
Дякую за підтримку, я ще в цій гілці )) Бо мені в іншу ще зарано. Тільки 37-й тиждень. Ще би поносити бажано.
До своєї лікарки з ЖК так і не додзвонилася (( безвідповідально з її боку, зважаючи на мій термін, бо дійсно і пологи вже могли початися, але то таке - довіряй, але перевіряй) , але, звичайно, дзвонила іншим.
Тиск нормалізувався, але то був результат сильного нервового стресу і як результат неспання цілу ніч, я точно не переживала, що то щось невідоме, тільки за наслідки переживала.

Робила ванни розслабляючі, дитина гарно рухалася, так що я заспокоїлася і таки заснула, правда аж в 2 ночі...

Була вже і в терапевта, кардіограму робили і т.п. - все в нормі, як і не було.
Не можна нервуватися і напружуватися взагалі. Але що зробиш, якщо стримати себе в такому стані реально непросто.
Я людина спокійна, врівноважена і стримана в принципі і зовні ніколи не скажеш (І професія в мене постійно пов"язана з накопиченням психічного стресу, так що в мене витривалість в тому плані тренована, але зараз я собі зовсім не належу, навіть трохи дратує мене це) , ну і зараз, як виявляється, внутрішньо воно накопичується більше і дає наслідки.
Коротше, валер"янку треба тепер завжди при собі тримати, а краще, пити щодня.
До речі, як комусь цікаво - вагітним можна до 6 таблеток на день (за потреби).

Ще препарат в крайньому випадку можна якийсь для зниження тиску, тільки зараз назву забула. Потім напишу.

glasses
10.11.2012, 22:41
А в мене все таки розтяжки на грудях)))))))То все я вже прогавила, ніц вже з ними не зроблю, нє?

Oddly
10.11.2012, 22:43
То все я вже прогавила
то не впильнуєш, воно такими ривками стається - раз, і вже є.
не переживайте, це не настільки страшно )))

До речі, перші розтяжки в мене теж на грудях спочатку пішли, але знизу, то і не видно було потім, хто аж там дуже заглядає )))
і ще в першу вагітність я мазала якими тільки не хоч кремами спеціальними і олійками, але шкіра очевидно просто схильна до розтяжок і вони все одно були.:girl_cray: Правда, всюди, крім живота. Ну, і в цю вагітність, думаю, живіт дожене решта ділянок по розтяжках. :girl_crazy: Але буду вирішувати ці проблеми після пологів.

glasses
10.11.2012, 22:45
то не впильнуєш, воно такими ривками стається - раз, і вже є.
не переживайте, це не настільки страшно )))
Бо то так раптом сталося і я все тільки збираюся купити олійку. На животі ще немає)))То вони так і залишаються потім, правильно?

Oddly
10.11.2012, 22:52
То вони так і залишаються потім, правильно?
стають світлішими і менш помітними, але залишаються.
То ж шкіра типу тріснула в тому місці, вона назад не "зростеться". Але буває лазерне шліфування там чи щось типу того (так мені в косметологічному сказали). Я вирішила не робити, бо подумала, що вже після цієї вагітності займуся

mazurik
10.11.2012, 23:03
)) Бо мені в іншу ще зарано. Тільки 37-й тиждень. Ще би поносити бажано
Рада, что вы еще с нами )))) нам еще рано )))) А я уже набрала 15:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2: но рниодной растяжки пока нет, надеюсь и не будет. Мажусь кремчиками и маслом с 17 вроди нидельки. Мажу и пузик и грудь и бедра. Не знаю может крема помагают а может кожа такая, но пока все гуд ))):girl_dance:

Plenilunio
10.11.2012, 23:16
ніц вже з ними не зроблю, нє?
Десь читала про контрактубекс - крем від шрамів... Не знаю наскільки то дієво... Ну і звісно не можна використовувати на грудях під час годування, тобто найкраще на свіжі. Ще сама над таким не задумувалась поки не появились.. Ттттт
может крема помагают а может кожа такая,
може і те і друге :) Крема і олійки допомагають шкірі бути еластичнішою тому воні і не тріскає так. Але багато ще значить швидкість розтягування.. Тобто якщо в якийсь момент пішов стрімкий ріст то тоді і розтяжки появляються.

Oddly
10.11.2012, 23:19
Десь читала про контрактубекс - крем від шрамів... Не знаю наскільки то дієво...
і я читала, добре, що нагадали. буду випробовувати потім

jalla
11.11.2012, 01:08
Я дивилась колись Комаровського, він казав 0.5 мг, то виходить 500 мкг правильно?
Пригадала що при першій вагітності здається пила 5 таблеток на добу, але боюсь щоб я щось з чимось не переплутала, бо в мене тоді мішок лікарств був.:girl_crazy:

mazurik
11.11.2012, 10:29
Суточная потребность в фолиевой - 400-600 мкг (0,4-0,6 мг). Я пила до 12 нидели по одной таблетке, плюс витамин Е.

Samhayne
11.11.2012, 11:00
при першій вагітності здається пила 5 таблеток на добу
а я по три. часом і по 2, то вже як забуду, а часом і по 4, то теж, як забуду чи пила чи ні. Але даних про передозування фолієвою нема, і надлишок виводиться з організму без наслідків.

glasses
11.11.2012, 13:21
Дівчата, скажіть будь ласка багато хто писав, що ходив в Скриню і купляли собі там різні штуки. Там є якійсь магазин?Чи то ви за аптеку говорили?Хочемо з чоловіком трохи погуляти і полазити п магазинах, подивитися ціни і т.д. Сьогодні гарна погода.

lulu
11.11.2012, 13:57
дівчатка,є різні дози фолієвої-уважно читайте упаковочку!:girl_curtsey:

invisible
11.11.2012, 14:00
Дівчата, скажіть будь ласка багато хто писав, що ходив в Скриню і купляли собі там різні штуки. Там є якійсь магазин?Чи то ви за аптеку говорили?Хочемо з чоловіком трохи погуляти і полазити п магазинах, подивитися ціни і т.д. Сьогодні гарна погода.
Там є магазин з товарами для вагітних, посилала колись туди свого чоловіка подушку для вагітних подивитися.

Пригадала що при першій вагітності здається пила 5 таблеток на добу, але боюсь щоб я щось з чимось не переплутала, бо в мене тоді мішок лікарств був.
До речі, може бути. Я помітила, що просто деякі наші лікарі нічого не розбираються в тому дозуванні. Мені теж сказали пити по 4 таблетки в день, причому ж я наголосила, що дозування таблеток у мене по 1 мг. Тобто одна таблетка 1000 мкг. (тоді як добова доза для вагітних вдвічі менша - 400 мкг). То я пила по 1 таблетці раз в день або через день (ділити вже її не було як). Не уявляю, як би це я приймала за раз 8-добову дозу (4 таблетки, кожна з яких має подвійну дозу). Одна справа там ще вдвічі перевищити, зайва фолієва дійсно виводиться, але ж не у 8 раз. Ну от як так можна безвідповідально призначати?

mazurik
11.11.2012, 14:06
:girl_curtsey: я пила Фолиевая кислота украинского производителя (ЗАО “Технолог” г. Умань) стоит от 4 до 5 грн. (50 таблеток по 5 мг) , тоесть по одной таблетке. Это уже зависит от производителя, где надо по одной а где по 5-4 надо смотреть в инструкции сколько в одной таблетке мг. ))):girl_crazy:

invisible
11.11.2012, 14:11
Я теж внизу живота більше зліва, але справа також буває і по центру теж а ще я замітила, що дитьо від яблук копається сильно, то я, коли переживаю, що не чую рухів,- з'ідаю яблуко і 5 хв насолоджуюсь от сьогодні з'іла два яблука і два рази по 5 хв чула... Чую здебільшого, коли лежу на спині, а коли перевертаюсь на бік, то рухи стихають
У мене цілком ідентично майже. Більшість рухів зліва нижче пупка, думаю там ніжки, бо рухи найсильніші. Але вже й вище в районі пупка є. Іноді можу лежати і спостерігати "хвильки" по животу, то певно перевертається вона там. У 90% випадків рух теж чую, коли лежу на спині. Мабуть по-перше їм не дуже подобається, а по-друге може це якось пов'язано з нашим з вами розташуванням плаценти по передній стінці. Бо в інших положеннях дійсно не так добре рухи чути.
Єдине, що яблука вона в мене певно не дуже любить, не реагує на них. Але колись на виноград копалася. :)
Між іншим, у мене пару тижнів назад також рухи якісь не такі активні були. Я теж трохи переживала. Зараз знову сильніше.

---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

я пила Фолиевая кислота украинского производителя (ЗАО “Технолог” г. Умань) стоит от 4 до 5 грн. (50 таблеток по 5 мг) , тоесть по одной таблетке
Брр, як так? Точно 5 мг? Це ж виходить 5000 мкг! :girl_impossible:

Shpunka
11.11.2012, 15:37
Дівчата, скажіть будь ласка багато хто писав, що ходив в Скриню і купляли собі там різні штуки
Магазин називається "9 місяців", 3 поверх. Ще є на вул. І. Франка (біля Стрийського базару). Можете на сайт їхній зайти...

Тетянка
11.11.2012, 15:44
коли лежу на спині
А я взагалі не можу лежати на спині, по-перше мені дискомортно, а по друге малюк зразу дає про себе знати....
В мене сьогонді знову якийсь невмотивований жор напав..Вже стільки всього з"їла...Вже не купляю ніц солодкого, так чоловік купив з благими намірами шоколадного печенька й зефіру. Вже його майже нема...В мене , певно, якесь защемлення нерва, чи що - ще зранку так-сяк, а навечір неможливо ходити - так болить поперек...

Лідочка
11.11.2012, 15:51
Але даних про передозування фолієвою нема, і надлишок виводиться з організму без наслідків.
Чому немає - є!
Фолієва кислота дуже гарно впливає на розвиток клітин. Але також від неї ростуть як на дріжчах і новоутворення (пухлини).
Ще - якщо приймати фолієву кислоту надто довго (напр. якщо ви до вагітност її приймали - то під час вагітності вже не потрібно), то вона вимиває якийсь вітамін групи В.

А взагалі - дівчата, не захоплюйтеся штучними вітаміна, якими б "безпечними" вони не були.

Plenilunio
11.11.2012, 18:34
навечір неможливо ходити - так болить поперек...
А ми сьогодні находилися... Тепер встати нормально не можу. Пошкодувала що бандаж не вдягнула (так так, в мене вже такий живіт, що вже бандаж періодично потрібен)

MYR
11.11.2012, 18:45
А ми сьогодні находилися... Тепер встати нормально не можу
В мене таке часто буває, коли находжуся а потім трошки приляжу то дуже важко встати з ліжка, таке відчуття ніби таз розходиться але в мене ще дуже маленький термін (16 тижнів), в когось таке було?

Лідочка
11.11.2012, 18:46
таке відчуття ніби таз розходиться але в мене ще дуже маленький термін (16 тижнів), в когось таке було?
Це гормони так діють - релаксин і прогестерон.

Plenilunio
11.11.2012, 19:09
ще дуже маленький термін (16 тижнів), в когось таке було?
Було-було!!!! Ні поприбирати ні істи приготовити не могла, бо потім, як розслаблюся, ноги ніби відмовляли чоловік до туалету допомагав дойти
Це гормони так діют видно таки так. То певно як і токсикоз :) Зараз вже рідко буває...

invisible
11.11.2012, 19:56
Це гормони так діють - релаксин
О, а я то думаю, чого я така стала флегматично-лінива-релаксована, то все релаксин:) Реально так ліньки будь-що взагалі робити :girl_cray:

glasses
11.11.2012, 21:18
Дівчата, хто знає чи потрібно на Топольній платити за флюрографію і скільки?В п"ятницю зробили, завтра тре забрати і не знає чоловік скільки то тре брати і чи тре взагалі щось. Має в обід забрати.

марі177
11.11.2012, 21:24
Дівчата, хто знає чи потрібно на Топольній платити за флюрографію і скільки?В
На скільки я знаю не треба нічого,принаймі ми не платили.

blakytnooka
11.11.2012, 22:04
Дівчата, хто знає чи потрібно на Топольній платити за флюрографію і скільки?

В мене чоловік на Топольній робив, нічого нікому не плативю Але він казав прівище моєї лікарки, тому результати не забирав, а їх мали відразу в кабінет доставити.

А наша малеча вже так "виперає" кумедно: в одній частині животика попа - такою більшою гулькою, а в іншій частині - ніжка - маленька гулька))) і ще часом та маленька гулька "гуляє" собі вверх-внихз, вниз-вверх))) і тоді живіт стає не круглий, а квадратний. а взагалі він ще любить скрутитись в якусь частину живота,а в іншій - тишинааааа, тільки гірку видно, де він "заховався"))))

Brenda
11.11.2012, 22:43
Дівчата, хотіла запитати, хто які вітаміни для вагітних п'є? Бо я пила Фоліо до 14 тижня, потім зробила собі перерву 2 тижні і з 16ого мені лікар призначив Прегнакеа. От п'ю іх... Ніби вітаміни не погані, але шо мене смущає це те, що в мене аналізи всі в нормі, гемоглобін добрий, лікар подзвонив пару днів тому назад, втішив, шо всі аналізи в нормі і наголосив, що вітаміни все-одно треба пити... А я кожен день ім 2-3 яблука, хурму, багато овочів, гарбуз в різних видах, кашу вівсяну, тощо... Мені здається, що я поки сама можу поповнити той запас вітамінів, але лікар чомусь наполягає, щоб я далі іх пила, причому два рази повторив... Причому мій лікар не з таких, щоб призначати купу ліків, він навпаки лишнє ніколи не призначає...
Одним словом, хотіла запитати, що кажуть ваші лікарі на рахунок вітамінів і які ви п'єте?

invisible
11.11.2012, 23:11
Дівчата, хто знає чи потрібно на Топольній платити за флюрографію і скільки?В п"ятницю зробили, завтра тре забрати і не знає чоловік скільки то тре брати і чи тре взагалі щось. Має в обід забрати.
Та якщо не сказали при здачі нічого платити, то при отриманні аналізів точно вже не скажуть. Тим паче що є скерування. Мій як здавав на Медової Печери, то йому зразу сказали дати 7 грн. на плівку.

Одним словом, хотіла запитати, що кажуть ваші лікарі на рахунок вітамінів і які ви п'єте?
Моя мені нічого такого не призначає і навіть не заїкається про якісь вітаміни. Лише раз пробувала препарат заліза призначити, але я не пила. Та я зараз і не бачу потреби, ще в принципі є овочі-фрукти. Може хіба взимку. Я правда десь читала думку, що якщо все добре по аналізам, то штучні вітаміни взагалі не потрібні.

з 16ого мені лікар призначив Прегнакеа. От п'ю іх... Ніби вітаміни не погані, але шо мене смущає це те, що в мене аналізи всі в нормі, гемоглобін добрий, лікар подзвонив пару днів тому назад, втішив, шо всі аналізи в нормі і наголосив, що вітаміни все-одно треба пити...
То що то почувається фактично всю вагітність вже пити? То точно занадто. Можна зробити перерву, лікарю кивати головою, а робити своє.

Iablinska
11.11.2012, 23:14
Про вітаміни я писала трошки вище. Я перший раз пішла до лікаря в 6 тижнів, зразу ж там мені вручили баночку з мультивітамінами для вагітних і годуючих, то було ще до того як я здала будь- які аналізи. Тепер кожного разу питають чи я п'ю їх і чи маю достатньо, бо коли закінчиться - треба сказати, вони дадуть нову банку. Але я сильно не переймаюсь через ті штучні вітаміни, бо дуже сумніваюся що в американських овочах і фруктах багато поживних речовин. :connie_pull-pigtail

truskaffka
12.11.2012, 00:12
баночку з мультивітамінами
Недавно в "кесарськІй темі" дівчата просвітили, що через сучасні полівітаміни дітки в животику більше набирають вагу - ну тобто це як одна із причин, що родяться великі дітки.

Тетянка
12.11.2012, 00:15
А я ніяких вітамінів додатково не п"ю - просто щодня їм гранати, ківі, банани, яблука та ін. овочі/фрукти...

Iablinska
12.11.2012, 00:27
Недавно в "кесарськІй темі" дівчата просвітили, що через сучасні полівітаміни дітки в животику більше набирають вагу - ну тобто це як одна із причин, що родяться великі дітки
Я читала про це, та і подружка, котра стояла на обліку і народжувала в Україні розказувала що саме через це лікар їй заборонив пити будь-які полівітаміни. Єдине, що вона пила то віт.Е і фолієва кислота.
Я з самого початку вагітності стою на особливому обліку, так як тут кажуть High risk pregnancy. Тому лікарям стараюсь довіряти (хоча все одно потім перевіряю по інтернету отриману інформацію :) ), кажуть пити вітаміни - п"ю, кажуть пити багато води - п"ю, деколи через силу. На УЗД ходжу раз на 3-4 тижні (то для більшості українських дівчат взагалі неприпустимо). Але я впевнена, що якщо щось піде не так, то зразу будуть прийматись якісь міри. В мене навпаки ризик, що дитина буде малого розміру і ризик передчасних пологів. Тому, якщо лікарі скажуть пити подвійну дозу вітамінів щоб пролонгувати вагітність, то буду пити :)

Plenilunio
12.11.2012, 00:52
що
кажуть ваші лікарі на рахунок вітамінів і
які ви п'єте?
З самого початку пила фоліеву і віт. Е - на тому настоювала моя Г. Потім, коли аналіз показав гемоглобін 95, то пила залізо. І ше напросилась в Г полівітаміни поприймати так як страшенно випадало волосся. Але і баночки не прикінчила. Тепер як і всі - овочі/фрукти/печінка

Brenda
12.11.2012, 07:11
Дякую, дівчата, ну в мене теж вагітність тіпа під ризиком, бо перша була невдала, але якшо узд добре, аналізи добрі, то нашо всю вагітність пічкати себе тими вітамінами, і так мусіла пити дуфастон, от тільки зараз нарешті зійшла з нього, а то тож хімія добра... Ще й кажу, що я і п'ючи вітаміни, стараюсь істи овочі-фрукти. Мабуть, я таки зроблю перерву на 2-3 тижні, а то всю вагітність то пити якось не дуже мені подобається...

glasses
12.11.2012, 09:44
Крім Фоліо на початку вагітності нічого. Але я їм багато фруктів і овочів.

---------- Додано в 09:44 ---------- Попередній допис був написаний в 09:38 ----------

А ще я забула написати, що далі п"ю кальцій глюконат, ще б з"їла, погризла штукатурки, капець просто. То смішно, але так воно в мене є. А ще мене так пре запах картоплі, коли мию її від землі, вона мені так пахне, но чимось таким файним, що я б і ту землю погризла, чесно.
Але то недивно, в мене весь час і до вагітності такі припадки по кальцію, і так завжди його п"ю. Правда до вагітності, мала перерву десь до 1 року, тому так зараз напевно. Мушу себе стримувати, але терапевт казала, що можна до 3 таблеток на добу.
Так що маєте свіжий анекдот про мене вранці, щоб не було вам сумно:girl_crazy:

Лідочка
12.11.2012, 10:51
Тому, якщо лікарі скажуть пити подвійну дозу вітамінів щоб пролонгувати вагітність, то буду пити
Парадокс, але чим більше ви вживаєте штучних вітамінів, тим більша ймовірність передчасних пологів. Справа в тому, що ці всі вітаміни фільтрує плацента і саме завдяки їм вона швидше старіє, там утворюється багато кальцинатів, тому і пологи можуть початися раніше саме через зрілість плаценти.

blakytnooka
12.11.2012, 11:13
мені на 9 місяці дають місце переважно жінки пенсійного віку
це точно, мені теж, якщо ж поступаються (кінець 8 місяця), то в основному старші жіночки. Так якось незручно стає...

лікарям стараюсь довіряти
може, в мене стереотипи неправильні, але мені чомусь здається, що закордоном лікарям можна довіряти більше, ніж нашим, і що там більше шансів, що про тебе подбають... Знаючи нашу "суперчесну" освіту, апаратуру допотопну і всі наукові досягнення радянських часів, на які вони опираються,все хочеться перевірити самому...

tanchyk
12.11.2012, 11:16
а я по три. часом і по 2,
Я п"ю по дві таблетки (0,001) на добу, так приписала лікар, і все.

Vinnikomachka
12.11.2012, 11:58
А я ніяких вітамінів додатково не п"ю - просто щодня їм гранати, ківі, банани, яблука та ін. овочі/фрукти... я точно так само, ніяких штучних вітамінів не вживаю, їм тільки гранати, яблука, ківі, гарбуз, а моя Г. теж нічого не говорить про додаткові вітаміни. Моя малявочка мене стукає то з права то зліва в животику, дівчата, то як вона лежить??

Holly
12.11.2012, 13:39
Була я сьогодні в ЖК, гемоглобін піднявся з 95 до 111. так що хто хоче і собі підняти, їжте сочевицю)))
А от тиск.... В мене вчора дуже голова боліла і нудило - 100% піднявся тиск. І сьогодні мені наміряли 130/60, це при тому що у мене по життю низький тиск. Трохи за те переживаю, бо погано почуваюсь.
Малявка і далі на дупці, але лікарку маю дуже файну. Запевняє що будуть ПП, і взагалі мені її погляди подобаються. Вона навіть підтримує ПП після КР

JuicyFruit
12.11.2012, 14:08
А от тиск.... В мене вчора дуже голова боліла і нудило - 100% піднявся тиск. І сьогодні мені наміряли 130/60, це при тому що у мене по життю низький тиск. Трохи за те переживаю, бо погано почуваюсь.

В мене таке було десь місяць тому. Нормальний мій тиск - 90/60, а був у спокійному стані 120/70. Лікар ніяких лікарств не призначав, сказав більше відпочивати, лежати, якщо стає легше - то помалу на свіжому повітрі гуляти, а ще переглянути раціон харчування - більш дієтичну їжу їсти. Мені ще допомагав гранатовий сік і сік із чорноплідної горобини, а також гранати. Вони нормалізують тиск.
Це погода так впливає. Мені коли дощ і на дворі така слякоть, то так класно, я просто літаю.Тільки покращується погода - зразу голова болить.

Burberry
12.11.2012, 14:22
Ми вже народилися. 5 листопада нас поклали в патологію, а 7 ввечері наш синочок з'явився на світ вагою 2820, зростом 49 см. Зараз смачно гамаємо цицю і вже вдома:)

blakytnooka
12.11.2012, 14:25
Моя малявочка мене стукає то з права то зліва в животику, дівчата, то як вона лежить??

то ви краще в лікарки запитайте, вона "нащупає"))
моя малеча перевернулась голівкою донизу, але так попою вертить, що може ніжками стукати і справого боку і з лівого)))

Brenda
12.11.2012, 14:25
Це погода так впливає. Мені коли дощ і на дворі така слякоть, то так класно, я просто літаю.Тільки покращується погода - зразу голова болить.
А в мене навпаки: коли сіро і слякоть, то я як варений помідор, цілий день лежала б в ліжку, коли сонечко, то життя - прекрасне:-)

Дівчата, а я пишу знову на рахунок своєї довбаної роботи. В мене реально дуже кончений начальник, він мене типу не помічає, я для нього як пусте місце, мене це таааак дратує, що я просто не можу. Я була у відпустці - він навіть не подумав зробити зустріч зі мною і поділитись тим. що було за час моєї відсутності (при чому я три рази підходила до нього і просила про зустріч), тепер взагалі я переробила всю роботу, немаю шо робити - знов прошу його про зустріч, а він ігнорить, я захворіла була в пт - він сьогодні навіть не запитав, як я себе почуваю, тощо... причому до інших він відноситься нормально. я спеціально спостерігала..
Мене дуже напрягає це, бо іду кожен день на роботу, як на каторгу. В нас така компанія, що ми працюємо по списку цілей на рік, от влітку, коли вони взнали, що я вагітна - поставили мені цілі і то такі цілі, що я будучи не вагітною їх би не виконала, відповідно. ні одної цілі я не зробила і вже не зроблю, бо це треба ночувати на роботі... а він навіть не соізволив сісти зі мною і пройтись по тих цілях, хоча я пару раз казала. Потім по тих цілях мене будуть оцінювати, я нічого не виконаю. відповідно. він мені поставить погану оцінку = нижча зарплата, не отримання бонусу, ітд... не знаю, як себе вести - наплювати, чи все- таки пробувати з ним переговорити? Просто моя попередня розмова я вам писала, чим закінчилась пару місяців тому назад... не хочу. щоб це ще раз повторилось...

blakytnooka
12.11.2012, 14:27
Ми вже народилися. 5 листопада нас поклали в патологію, а 7 ввечері наш синочок з'явився на світ вагою 2820, зростом 49 см. Зараз смачно гамаємо цицю і вже вдома
Ой, вітаю-вітаю))) нехай росте здоровенький))) так тішусь такі дописи читати і вже чекаю з нетерпінням на наше щастя))))
+ діліться вашими враженнями :)))

марі177
12.11.2012, 14:35
Ми вже народилися.
І я приєднуюся до привітань,ростіть великі і здорові!Ви наскільки я памятаю на Джамбула домовлялися?!з нетерпінням чекаємо детальної розповіді,бо ви вже звідти а нам туди.:girl_crazy:

mazurik
12.11.2012, 14:36
Ми вже народилися. 5 листопада нас поклали в патологію, а 7 ввечері наш синочок з'явився на світ вагою 2820, зростом 49 см
Примите и мои поздравления )) ростите здоровенькие и радуйте друг- друга ))) ждем рассказы, что как и где ???

JuicyFruit
12.11.2012, 14:52
він мені поставить погану оцінку = нижча зарплата, не отримання бонусу, ітд... не знаю, як себе вести - наплювати, чи все- таки пробувати з ним переговорити?
Наталь, для тебе головне зараз - це дитина. Максимум, що ти втрачаєш - це гроші. Я розумію, що це вплине і на розмір декретних, однак чи настільки це уже важливо? Поведінка керівника з твоїх описів є такою, що він вирішив тебе не чіпати. Звільнити він тебе не може, тому і вирішив ігнорувати. І йому легше (він же ж відповідальний на план і цілі підрозділу, а, не звертаючи уваги на тебе, він можливо менше нервується через їх невиконання), і тобі це також краще - менше нервів і хвилювань. Тому є як уже є, всі уже і так розуміють, що ти досиджуєш до декрету і тому й вирішили не створювати ні собі, ні тобі проблем.

Vinnikomachka
12.11.2012, 15:04
Ми вже народилися І я приєднуюся до привітань, ростіть здоровенькі, смачного молочка!!!!

Brenda
12.11.2012, 15:15
Тому є як уже є, всі уже і так розуміють, що ти досиджуєш до декрету і тому й вирішили не створювати ні собі, ні тобі проблем.
От, власне, я це хотіла і від вас почути:-) Бо з одної сторони я їх розумію, а з іншої таке фігове почуття - бути пустим місцем... Я ще вчора вирішила для себе просто робити те, що мені кажуть і забити на все, на ЗП в тому числі, бо дійсно моя дитина-це пріоритет №1 для мене:) А тріпати нерви через того ідіота я не хочу, просто якось дивно, що до інших декретчиць відношення зовсім інше, а до мене - таке...
Ви собі не уявляєте, я чекаю того декрету, як манни небесної:-)

Дякую за пораду:)

blakytnooka
12.11.2012, 15:16
не знаю, як себе вести - наплювати, чи все- таки пробувати з ним переговорити?

згадала рекламу Магне - "залізні нерви"))
я така сама, як ви. От тако б думала весь час-переживала. ТО такий характер і себе важко змінити. Але, як казали вже вище, і ми самі розуміємо, що ніякі гроші, інші люди чи будь-що не зрівняється з дитинкою, яку ви носите. Тим більше, ви писали, що плануєте переїжджати і все зміниться! і то вже дуже скоро!!!!
А ще інколи думаю, що саме у цей момент моя дитинка формується, а я своїми переживаннями можу вплинути на неї... Колись і не згадаю, що мене тривожило, а дитятком перейматимусь завжди.
Включайте і ви свій ігнор:)

Лідочка
12.11.2012, 15:18
А тріпати нерви через того ідіота я не хочу, просто якось дивно, що до інших декретчиць відношення зовсім інше, а до мене - таке...
А в нього є дружина, діти?

---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:17 ----------

переїжджати і все зміниться! і то вже дуже скоро!!!!
Тобто Брендо, ви не збираєтеся потім повертатися на ту роботу?

lulu
12.11.2012, 15:30
Ви собі не уявляєте, я чекаю того декрету, як манни небесної:-)
а за власним рахунком або лікарняний-ніяк? чи відпустку? чи ви вже то писали,а я пропустила? бо щось дуже мучитесь. я дууууууже люблю понарікати на свою роботу, але от ставлення до вагітних в нас-святе! вийшли з відпустки в серпні, а декрет-вкінці вересня, то я той весь час лиш по гроші приходила. якщо щось треба було уточнити, якісь робочі моменти, то навіть не викликали-вияснювали телефонічно. правда до 20 тижня я грала по 14-18 вистав в місяць, хоч мала довідку про обмежену зайнятість (дісно обмежували, але напарниця була на більшому терміні:):) тому доводилось вирулювати), натомість потім-балділа!

ага, вітаю новонароджених!!! бо поки я тут тиради виписую-діти ся родят-клас;)

Latte
12.11.2012, 15:50
Дівчатка, а скажіть пліз по скільки грам в тиждень набирає малеча починаючи з 35 тижня? по 200-250? може хтось десь читав? Буду вдячна за відповідь.

Iablinska
12.11.2012, 15:51
А ще я забула написати, що далі п"ю кальцій глюконат, ще б з"їла, погризла штукатурки, капець просто. То смішно, але так воно в мене є. А ще мене так пре запах картоплі, коли мию її від землі, вона мені так пахне, но чимось таким файним, що я б і ту землю погризла, чесно.
Мене кожного разу на прийомі чомусь питають, чи не хочеться поїсти чогось неїстівного. Але мене на таке не тягне, тому відповідаю що ні. От цікаво, що би вони казали, якби мене на штукатурку тягнуло. Назначали б якісь додаткові аналізи, чи просто додаткову баночку з вітамінами би дали. :girl_crazy:

Brenda
12.11.2012, 15:56
А в нього є дружина, діти?
В нього є дружина, але я так зрозуміла, що вони дітей не хочуть. Причому його дружина дуже класна і адекватна - ми з нею навіть були колись в хороших стосунках (вона в нас колись теж працювала).

Тобто Брендо, ви не збираєтеся потім повертатися на ту роботу?
Ну, поки шо не збираюсь, адже в чоловіка робота, яка не прив*язана до місця розташування, ми в Києві через мене по суті, а у Львові у нас своя хоч і маленька однокімнатна квартирка, але своя:) батьки, друзі, родичі... побачим, звичайно, як воно буде, але на разі хочемо до Львова:)

Лідочка
12.11.2012, 15:58
що вони дітей не хочуть.
Напевно звідси і ставлення таке.
я буду шукати роботу у Львові після декрету, а коли знайду, то скажу їм чао-какао:-)
Ну то просто забийте. Не зважайте та й все. Якби ви планувати там залишатися - то одне, а так....

Brenda
12.11.2012, 16:00
лікарняний-ніяк? чи відпустку?
Була місяць на лікарняному, потім тиждень на лікарняному, була у відпустці 2 тижні:-) також періодично хворію то на один, то на два дні - в нас таке допускається без лікарняного.... Мені вже не світить ні лікарняний (ну хіба в разі нагальної потреби), ні відпустка...

Iablinska
12.11.2012, 16:20
Маю питання. На самому початку вагітності на пальці вилізла бородавка ( останній раз з таким стикалась в дитинстві). Тепер уже другий раз з'явилася заіда на губах. Заіди взагалі не пам'ятаю щоб колись в мене таке було. В когось таке було? То мені тепер до кінця вагітності всякі бяки вилізати будуть?

Brenda
12.11.2012, 16:24
Тепер уже другий раз з'явилася заіда на губах.
В мене в першому триместрі заїда з*являлась раз 5 мінімум. Є один народний метод, але він трошки бридкий:-) Можу написати в приват:)

Iablinska
12.11.2012, 16:30
Напишіть. Ця що зараз уже майже загоілась, але на майбутнє, мабуть, треба. :)

mazurik
12.11.2012, 16:31
А мне только что пришли результаты анализа )))) никаких бактерий у нас нет ))) так что все ок, хорошо что послушала своего врача с роддома и ничего не делала, как насоветовала Г из ЖК, а просто перездала анализ )))) Завтра бы еще на УЗД нас породовали что малюк перевернулся правильно и было бы вообще супер ))) и еще надо сегодня пережить любимую процедуру (((( эпиляцию ))) но надо значит надо, но настроиться целый день не могу как первый раз иду )))):girl_crazy:

Brenda
12.11.2012, 16:43
и еще надо сегодня пережить любимую процедуру (((( эпиляцию )))
Воскову?? Чи Ви лазерну робите? Мені самій собі лень робити, то я себе таааак заставляю останнім часом, що капец=))

mazurik
12.11.2012, 16:49
Я хожу к девочке-косметологу надом ( она и в салоне и дома работает), так дешевле )))) на восковую. Сама себе не делала да и несмогла бы, саму себя жалко )))

Oddly
12.11.2012, 16:58
А от тиск.... В мене вчора дуже голова боліла і нудило - 100% піднявся тиск. І сьогодні мені наміряли 130/60, це при тому що у мене по життю низький тиск.
то саме...
тільки я вночі прокинулася сьогодні від того, що голова аж пече. Поміряла тиск - 160/100.
Не знаю, яка причина, але від того ще більше розпереживалася.
П"ю шипшину цілий час. І вже медикаменти сьогодні стала пити (допегіт).
Сказала лікарка, як буде триматися тиск чи скакати так ще найближчі дні - то тільки госпіталізація.
При тому всьому живіт не ниє, не болить, рухи нормальні ніби.
Як то все ще витримати, хоч і недовго, але все ж

Holly
12.11.2012, 17:39
От знову чую тиск піднімається((( і нема чим поміряти. Я думаю то мій організм реагує на зміну погоди, бо крутить ноги.
І щодо карми - дівчата, дуже шкода вас розстроювати, але я писала про лікарку із ЖК в якої стою на обліку

Vinnikomachka
12.11.2012, 17:46
Ого, воскову... ну ви дівчата молодці, я до вагітності ще сяк так могла витримати, а зараз вже й не рискну, повернулася до старого способу- станочка, правда без зеркала нічо не бачу))) капєц... кошу все за порядком

Oddly
12.11.2012, 17:51
От знову чую тиск піднімається((( і нема чим поміряти.
мене лікар з пологового щойно насварив і казав завтра зранку з речами терміново їхати
Так що краще тиск міряти регулярно на таких термінах (3-4 рази на день).
Побажайте мені успіху.

mazurik
12.11.2012, 18:12
Ого, воскову... ну ви дівчата молодці
Я тоже переживала как будет но , болевой порог не повысился. Делаю все как обычно правда после 5 месяца и того как запретили "кохання" с мужем реже делаю. А сейчас уже срок такой, что надо быть готовой :girl_crazy:

---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:56 ----------

Побажайте мені успіху
Желаем вам успеха ))) держитесь. Вы на мечникова ? Просто мне в среду ко врачу в роддом с показаниями УЗД и если ребенок не перевернется, то тоже грозит госпитализация с 38 нидели, может и увидимся.

---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

Блин так настраивалась на процедуру, и пришлось перенести на завтра ))) :girl_sad:

---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

Блин так настраивалась на процедуру, и пришлось перенести на завтра ))) :girl_sad:

Latte
12.11.2012, 20:16
Дівчатка, а скажіть пліз по скільки грам в тиждень набирає малеча починаючи з 35 тижня? по 200-250? може хтось десь читав? Буду вдячна за відповідь.

mazurik
12.11.2012, 20:24
С этой 35 недели малыш будет набирать примерно 220 граммов еженедельно. Продолжается развитие и совершенствование внутренних органов.

Длина от темени до крестца — около 33 см. Вес — примерно 2550 г.

Malyatko
12.11.2012, 23:48
Мені останнім часом інколи бракує повітря, мушу глибоко дихати і млосно стає. Міряю тиск- в нормі. Десь за годину проходить, незнаю чи то нормально чи хвилюватись...

kljysochka
12.11.2012, 23:59
Мені останнім часом інколи бракує повітря, мушу глибоко дихати і млосно стає
ой, в мене то постійно. це або коли тахікардія, або коли з"їм шось солоніше ( потім набряки, бррр). а у вас ще може бути від того, що дитинка повертаєтся так, що підтискає легені, чи перетискає судини..

Тетянка
13.11.2012, 00:07
Мені останнім часом інколи бракує повітря, мушу глибоко дихати і млосно стає
в мене те саме...Он сьогодні щось погано стало, то ледве перевзулась й викотилась надвір, купила собі апельсинок, то трошки полегшало....Переживаю, бо щось в мене темп. сьогодні - 37, й нежить ніяк не проходить...

Malyatko
13.11.2012, 02:27
дитинка повертаєтся так, що підтискає легені, чи перетискає судини..
Щось я про таке не думала, може воно й дійсно так? Знала,що органи може підтискати,а то ж і таке ще можливо....

Holly
13.11.2012, 08:14
останнім часом інколи бракує повітряВ мене таке десь із середи вагітності, не залежить що їла/пила. В мене постійно вікна відкриті, навіть в ночі. А ще більше то відчуваю коли приходжу з вулиці додому :8:

glasses
13.11.2012, 08:53
Мені останнім часом інколи бракує повітря, мушу глибоко дихати і млосно стає. Міряю тиск- в нормі. Десь за годину проходить, незнаю чи то нормально чи хвилюватись...
В мене аналогічно, так бракує повітря періодами і тяжко дихати.
Але, в мене точно є
це або коли тахікардія,
Казали мені, що для вагітних це нормально, бо маємо ще одне життя в животику.
Дівоньки, з хворобами обережно, насуваються 2 нових віруса грипу, ми зараз тут з соплями і горлами. Мама мене вже замучила, щоб я купила собі маску. Ну, як я буду сидіти чи йти в масці, коли всі інші без, ой і не можу їй довести, що то так.
Але я в книжці вичитала, найкращий спосіб зараз себе вберегти - оксолінова мазь. Вчора купила і вже мажу.
Маю таке питання, хтось мені колись казав, що коли є ГВ, то місячних немає. А вчора на курсах розповідали інше. То що вони справді є?Я так собі мріяла, що буду мальоту годувати і трохи забуду що то таке, ех...

MYR
13.11.2012, 09:32
С этой 35 недели малыш будет набирать примерно 220 граммов еженедельно. Вес — примерно 2550 г.
То дуже приблизно бо я на 35 тижні народила першу дитину з вагою 1800г. Але я впевнена що вона навіть доношена була б з маленькою вагою. А от наша двохрідна сестричка народилася з вагою 4900 то вона напевно вже на 35 тижні важила більше ніж 2550г.
Маю таке питання, хтось мені колись казав, що коли є ГВ, то місячних немає.
То дуже індивідуально можуть бути а можуть і не бути.

Plenilunio
13.11.2012, 10:09
органи може підтискати
Для наглядності:
http://cs417223.userapi.com/v417223962/2ef0/fTYST4ErKYU.jpg

mazurik
13.11.2012, 10:53
То дуже приблизно бо я на 35 тижні народила першу дитину з вагою 1800г. Але я впевнена що вона навіть доношена була б з маленькою вагою. А от наша двохрідна сестричка народилася з вагою 4900 то вона напевно вже на 35 тижні важила більше ніж 2550г.
Это понятно, просто форумлянка задавала вопрос про набор веса ребенком, вот я и с одного сайта для нее написала такую инфо.

Megan
13.11.2012, 12:49
Я би навіть сказала що то навіть більше, ніж приблизно. Я в 33 тижні народила 3000гр., от якби доносила до кінця - то би козак народився.

blakytnooka
13.11.2012, 13:51
хтось мені колись казав, що коли є ГВ, то місячних немає. А вчора на курсах розповідали інше.

нам теж на курсах говорили про те, що ГВ продовжує період неплідності, відповідно і місячних немає. Але говорили і про те, що цей період може бути у кожному окремому випадку інший. Тобто навіть годуючи дитинку грудьми варто спостерігати за собою, бо перш ніж розпочуться перші м проходить овуляція. (це може бути вже і за пару місяців...)

mazurik
13.11.2012, 14:37
то навіть більше, ніж приблизно
Согласна )) нам по УЗД на 34 вес ставили 2 кг, а сегодня почти на 38 неделе 2550гр.
Пришла я только с УЗД, вся в расстроеных чувствах:girl_cray: к ребенку притензий нет, все у нас хорошо, кроме расположения. Он у нас как стойкий оловьяный солдатик, голлва в верху а ножки внизу, даже не попой вниз а именно ножками. Шансы на то что превернется очень маленькие.
Завтра к врачу будем решать, хотя для себя уже все решила. Пусть кто-то скажет что я плохая, но рисковать здоровьем ребенка при естесвенных родах не буду. Начилась кучу информации, про такие роды, для меня очень высокие риски. Да и есть лучшая подруга, с диагнозрм ДЦП, в следствии вот таких вот естественных родов. Так что скорее всего кесарево, за саму операцию не переживаю, переживаю только чтоб потом наладить ГВ.
Девчени может у кого такое было или у ваших знакомых, напишите как рожали. Нам кстати дали еще 2 нидели до ПДР, а если кесарево, то это могут и раньше ?????

Shatenka
13.11.2012, 14:44
Девчени может у кого такое было или у ваших знакомых, напишите как рожали
В мене таке було, дитинка лежала сідничками. До останнього надіялася, що перевернеться, робила вправи, але, не жаль, не перевернувся. Робили КР, але не плановий, а тоді, коли почалася родова діяльність. За ГВ не переживайте, в мене ніяких проблем з цим не було. Молоко прибуло на 3-тю добу, синочок наїдався і ще досі гамцяє цицю:)

glasses
13.11.2012, 14:44
а если кесарево, то это могут и раньше ?????
Наскільки я знаю, то навіть потрібно раніше, а вдруг вони у Вас почнуться скоріше, то все. Тому назначають якусь конкретну дати. Це наскільки я знаю. Може є дівчатка більш обізнані в цьому.

Лідочка
13.11.2012, 14:49
а вдруг вони у Вас почнуться скоріше, то все.
А що таке "все"? Нічо не все:) Ідеальний варіант для дитини в такому випадку - це якраз КР при початку пологової діяльності. Дитина готова до народження і сама вибрала свій час. А не лікар, чи мама.

mazurik
13.11.2012, 14:54
Робили КР, але не плановий, а тоді, коли почалася родова діяльність
Я правильно вас поняла, когда начались схватки??? Я вроде читала, что ложат раньше в больницу с такими показаниями как у меня. Но если вы говорите что аж при схватках, то еще есть шанс на переворот
))))

За ГВ не переживайте, в мене ніяких проблем з цим не було
И никто ничего не докармливал? Я больше переживаю чтоб недокармливали без моего ведома да еще и бутылочек. Хочу кормить сама ))))

Shatenka
13.11.2012, 15:03
Я правильно вас поняла, когда начались схватки???
Так. Я лежала в патології, але на ніч пішла додому, і якраз вночі почалися перейми.
И никто ничего не докармливал?
В першу ніч дитину забрали від мене, бо я була дуже слабка і не могла встати. А потім дитина весь час була зі мною і ніхто вже не догодовував.

Vinnikomachka
13.11.2012, 15:11
Тобто навіть годуючи дитинку грудьми варто спостерігати за собою, бо перш ніж розпочуться перші м проходить овуляція. (це може бути вже і за пару місяців...) круто, треба буде спостерігати за собою, бо моя коліжанка малого годує три місяці, а вже почалися місячні. А ще знаю випадок (мій однокласник) роджений на початку січня, а сестричка в нього народжена в грудні, ))) І багато таких випадків є, бо постійно збиває з пантелику та теорія ,що коли кормиш - то не завагітнієш.

mazurik
13.11.2012, 15:13
Я лежала в патології,
А почему и на каком сроке вас положили в патологию ??? Тоесть меня если положат, то никто сразу резать не будет? А аж тогда когда схватки начнутся ?

Лідочка
13.11.2012, 15:18
то никто сразу резать не будет? А аж тогда когда схватки начнутся ?
Отяк домовитеся з лікарем то так і бедете мати. Тому - все від вас залежить.

mazurik
13.11.2012, 16:33
Отяк домовитеся з лікарем то так і бедете мати
Завтра как раз иду к врачу и буду ему говорить что я хочу , чтоб тогда,:girl_sad: кесерили когда уже схватки начнутся, я просто не знала что так можно. Посмотрим , что он мне скажет )))

---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:31 ----------

Еще нарыла про наш случай ((
Опасность ножного предлежания заключается в том, что после излития околоплодных вод ножки, а затем ягодицы и туловище плода начинают быстро продвигаться вперед по родовому каналу при недостаточно еще сглаженной и раскрытой шейке матки. При этом голова плода, как более плотная и крупная часть, не в состоянии пройти через недостаточно раскрытый или спазмированный шеечный зев, что приводит к асфиксии и травме плода или к его гибели.

invisible
13.11.2012, 17:06
Дівоньки, з хворобами обережно, насуваються 2 нових віруса грипу, ми зараз тут з соплями і горлами. Мама мене вже замучила, щоб я купила собі маску. Ну, як я буду сидіти чи йти в масці, коли всі інші без, ой і не можу їй довести, що то так.
Але я в книжці вичитала, найкращий спосіб зараз себе вберегти - оксолінова мазь. Вчора купила і вже мажу.
Маю таке питання, хтось мені колись казав, що коли є ГВ, то місячних немає. А вчора на курсах розповідали інше. То що вони справді є?Я так собі мріяла, що буду мальоту годувати і трохи забуду що то таке, ех...
Я теж оксоліновою мажу, коли їжджу в транспорті чи йду в поліклініку або інші людні місця. Ну не факт, що то дійсно супер-дієвий засіб, просто принаймні так спокійніше, що хоч щось робиш (вона створює певний бар'єр для вірусів на слизовій носа, однак на жаль слизова носа ж не єдиний шлях проникнення вірусу).
Щодо ГВ, місячних і можливої вагітності, то дійсно як вище писали, то все індивідуально і неможливість завагітнення при ГВ - це дуже ненадійний метод застереження. Маю серед знайомих пару прикладів такої "неможливості", коли різниця між дітками десь рочок (думали неможливо, а тут опа :) )
Ну ми принаймні на 9 місяців "забули що це таке", і то добре :)
А куди ходиш на курси?

HAPPY NATA
13.11.2012, 17:44
Маю таке питання, хтось мені колись казав, що коли є ГВ, то місячних немає знайдіть темку "Лактаційна аменорея", там дууууже багато про то написано. Особисто в мене місячних не було 20 місяців після пологів, а гв тривало 3,5 роки (42 місяці).
Зазвичай, жінкам природа дає можливість відпочити від тої "радості" принаймні пару місяців :)

Brenda
13.11.2012, 17:48
Дівчата, хотіла поділитись, може, комусь знадобиться. В кого нежить і не можете довго її вилікувати - є супер-дійвий гомеопатичний препарат Euphorbium Compositum, я його використовувала до вагітності і під час вагітності, капання 2-3 дні і нежить проходить, спочатку буде невелике загострення, буде сильно текти, але потім різко допомагає. Препарат дорогий, але дуже дієвий, навтіь мої батьки вже більше року ним користуються. Можете почитати Інструкцію в Неті.

JuicyFruit
13.11.2012, 17:53
Я теж оксоліновою мажу, коли їжджу в транспорті чи йду в поліклініку або інші людні місця.

А я собі і на роботі, і вдома тримаю її на видному місці, щоб не забувати мазати. Крім того, ще в сумці ношу, так щоб вже взагалі не забути. А то в мене зараз із пам"ятю щось не дуже:).

Щодо ГВ, місячних і можливої вагітності, то дійсно як вище писали, то все індивідуально і неможливість завагітнення при ГВ - це дуже ненадійний метод застереження.

В мене знайомий лікар якось розказував, що при ГВ не можна завагітніти лише тоді, коли в один і той же час дитину годувати. Як тільки цей графік збивається навіть на годинку-дві, то одразу ж може початися овуляція. От тому і є так багато випадків несподіваних вагітностей. Правда, це він розказував десь 2 роки назад, тому могла і щось наплутати.
А я недавно у ЖК познайомилася із жіночкою, яка взнала, що вагітна аж на 7 місяці:khomyak:. Старша дитина була на ГВ, а вона думала, що просто поправилася, і, що цікаво, навіть не чула, що малявочка у животику рухається.

MYR
13.11.2012, 19:13
И никто ничего не докармливал?
Якщо дитинка здорова і є можливість її принести до мами то догодовувати не будуть, але я б на Вашому місці за ГВ не переживала, маю просто купу коліжанок після КР які прекрасно годували і годують після КР.
А от на рахунок самої операції то я повністю згідна з Лідочкою, шукати такого лікаря який погодиться дочекатися природного початку родової діяльності. Це надзвичайно важливо для дитинки, для нормального ГВ, а особливо це важливо для Вас.

StarKa
13.11.2012, 19:37
найкращий спосіб зараз себе вберегти - оксолінова мазь
а там хіба нема протипоказань вагітним?
Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Дані про безпеку відсутні, тому не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.

звідси (http://www.uapedia.com.ua/?p=173)

Brenda
13.11.2012, 19:54
дівчата, десь пропала форумлянка Туфелька. Вона, мабуть, вже народила? Хтось знає?

марі177
13.11.2012, 19:57
дівчата, десь пропала форумлянка Туфелька.
Та ні,бо ще сьогодні була на сайті.Напевно просто немає настрою нічого писати:girl_sad:

glasses
13.11.2012, 20:18
дівчата, десь пропала форумлянка Туфелька.
В неї все добре:connie:

---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

А що таке "все"?
А "все" я мала на увазі, те що перед тим було написано

Пусть кто-то скажет что я плохая, но рисковать здоровьем ребенка при естесвенных родах не буду. Начилась кучу информации, про такие роды, для меня очень высокие риски. Да и есть лучшая подруга, с диагнозрм ДЦП, в следствии вот таких вот естественных родов. Так что скорее всего кесарево, за саму операцию не переживаю, переживаю только чтоб потом наладить ГВ.

Я просто мала на увазі, що людина налаштувалась вже. Це свідомий вибір.

---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:09 ----------

А куди ходиш на курси?
Вчора була в Йосафата, сьогодні в Ольги та Єлизавети. Признавайтесь хто ще був?

---------- Додано в 20:17 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

там хіба нема протипоказань вагітним?
Ну лікарі рекомендують, література теж. Я в інструкції, спеціально читала, нічого не пише.

---------- Додано в 20:18 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

Дані про безпеку відсутні, тому не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.
Тому що як і більшість препаратів не тестовано на вагітних і при ГВ, їм так краще написати. Але в моїй коробочці нічого абсолбтно не пише.

Kotenya
13.11.2012, 22:49
Щодо ГВ, місячних і можливої вагітності, то дійсно як вище писали, то все індивідуально
100%. В мене місячні почалися, коли синочкові виповнилося 8 місяців і я почала його пригодовувати (до того часу він був тільки на ГВ). А наступних місячних вже не було, і тест показував дві смужечки ))) Хоча кількість годувань грудьми не зменшилась.
Маю родичку, в якої різниця між діточками - рівно 11 місяців (правда, друга дитинка народилася в 7 місяців), і це при ГВ та відсутності місячних.

StarKa
14.11.2012, 00:23
поділюся секретом свого здоров"я. Відколи народила Матвійка ще ні разу не хворіла. Взагалі. Зразу кажу що не роблю це спеціально, але свої результати воно тим не менше дає. Можливо комусь пригодиться щоб всяку хімію не застосовувати. Одним словом в останні місці попередньої вагітності мене пробило на цитрусові, особливо на лимони. Так пробило що до тепер заспокоїтися не можу. Був період що з'їдала по 3 лимони в деннь. А коли десь ішла і не було коло себе ножа тарілочки щоб акуратно порізати на скибочки, то діставала лимон на дитячій площадці наприклад і їла як яблуко. Треба було бачити очі оточуючих.. Зараз трошки нормалізувалося, але все одно без лимона в день не проживу. Надіялася що наступна вагітність щось змінить, але бачу що особливих зрушень немає. Значить мому організму так потрібно. Вітаміну С не бракує зовсім. Ось і бронь до всіх вірусів! Знаю що під час вагітності падає імунітет тим не менше було вже купу можливостей захворіти і чоловік з роботи віруси регулярно приносив протягом останніх 2-3 місяців, але я як горішок! Тьху-тьху!

JuicyFruit
14.11.2012, 09:45
Одним словом в останні місці попередньої вагітності мене пробило на цитрусові, особливо на лимони.

А в дитинки діатезу не було? Я якраз хотіла це питання на форумі обговорити. Мій чоловік купив ящик таких смачнющих мандаринок, але мама застерегла, що вагітній їсти багато цитрусових не можна, бо в дитинки буде діатез. Принаймі так було у її подружки, яка налягала на усі цитрусові під час вагітності, а потім з дитинкою мали трошки проблеми. Можливо це належить до ще одних "перл",що стосуються вагітності. Може хтось у цих питаннях є компетентний і напише щось. Бо я поки що з"їдаю лише по 3 мандаринки в день. На всякий випадок.

Лідочка
14.11.2012, 10:15
Бо я поки що з"їдаю лише по 3 мандаринки в день. На всякий випадок.
Ну 3 - то небагато, можна і більше зїдати (не 2 кіля, звичайно:)). Знаєте, все добре- в міру. Хоча я як була вагітна Дмитриком, то мандарини топтала страшне - в малого немає і ніколи не було алергії. То все дуже індивідуально. Смакує - їжте. (мені теж свекруха весь час казала щоб я не їла багато).

StarKa
14.11.2012, 10:48
Поки була вагітною, зїдала по 6-7 мандарин за раз. Не могла зупинитися поки не відчувала що вже наїлася, досить.. Коли малий народився, а то був грудень, всі навколо пакували мандарини а мені не давали щоб не вобсипали, то десь в місяць спробувала перший раз пів дольки, на другий день пів мандаринки, на третій день пів кілограма :) Все добре якраз в малого немає алергії ні на що абсолютно, включно з цитрусовими. Зараз сам лимони товче. То він же ж мене заставив ще їх їсти, коли була вагітною..

А згадала ще під час вагітності місяць так 6-7, була в мене на животі висипка(але тоді ще не було мандарин так багато і лимонів так не їла) - то черед підозрюваних алергентів були молоко і фрукти різні. прийшлося обмежити на длеяких час ці продукти, бо лікарка казала що раз мене обсипало ззовсні то також та алергія з кров'ю може дитинці передатися.. І пізніше він буде чутливий до тих продуктів. Думаю що вам потрібно орієнтуватися в основному на свої бажання, прислухатися до організму.

Хоч його і не люблю, але як казав Комаровський: "Якщо не можна, але дуже хочеться, то краще зїсти чуть-чуть лиш би перехотілося!"

mazurik
14.11.2012, 11:01
Всем привет ))) пришла я больницы. В пятницу ложусь, будут принимать решение как рожать, но доктор больше склонен к кесарево, потмучто тазовое ножное предлежание опасние чем просто ягодничное (((((. Сказал, что посмотрят что да как, сдам анализы и на выходные еще отпустит, а с понидельника милости просим. Сказал, что ждать начала родовой деятельности это конечно хорошо, но кесарево это операция и к ней надо подготовиться и роженеце и бригаде, а не так чтоб все было побыстрому. Так что скорее всего на след неделе операция и я мама. В голове пока вообще не укладывается, мы еще не готовились так быстро. Думали на числа 10 декабря, так как ПДР первое число, а если переносить, говорят что мальчиков перенашивают, то так и получалось. А тут бац и на след неделе. Я еще на свекровь злая, досих пор нет посылки с детскими вещами, если до конца недели не будт на выходных придется все занова покупать (((( короче я в панике ((((

Latte
14.11.2012, 11:29
будут принимать решение как рожать, но доктор больше склонен к кесарево, потмучто тазовое ножное предлежание опасние чем просто ягодничное
Прочитала попередні дописи і підтримую Вас цілком, я би теж не ризикувала сама родити в такому випадку, страшно за малявку... І напевно краще не чекати коли почнуться схватки,щоб потім поспіхом не збиратись на операцію,а попередньо спокійно підготуйтесь і Ви і лікар, виберіть собі дату, коли Ви хочете шоб народилась Ваша мацьопа. І не переживайте,все буде гуд!!!

Brenda
14.11.2012, 12:02
Мій чоловік купив ящик таких смачнющих мандаринок, але мама застерегла, що вагітній їсти багато цитрусових не можна, бо в дитинки буде діатез.
Те саме, мій коханий обожнює клементини, а зараз якраз сезон починається, вдома лежить 3 кг клементин-)) А вони тааакі смачнююющі, з*їла вчора штук 6... в мене ніколи не було алергії на їжу і тут почали руки свербіти, то я вирішила більше, ніж 2-3 в день не з*їдати...
короче я в панике ((((
Mazurik, тримайтесь, все буде у Вас добре, звичайно ситуація не проста, але я впевнена, що операція пройде швидко і Ви забудете той біль і переляк, як тільки побачите то щастя, яке Ви в собі виношували стільки часу. Ми будемо тримати за Вас кулаки. щоб все пройшло швидко і легко:)

truskaffka
14.11.2012, 12:54
а попередньо спокійно підготуйтесь
Але в такому випадку будете готові Ви (можливо) і лікарі, але не дитинка. Дитинка стає готовою тоді коли починається родовий процес. Почитайте у всіх книжках про КР і ПП - всюди пишуть, що в разі операції краще таки дочекатися переймів. Тоді організм видає дозу неохбідних гормонів, включно із ендорфінами. А це гормони щастя...вони якраз дають той заряд мамі на пологи, про який жінки потім згадують. А дитинці це теж передається, допомагає перенести шок і біль. Думаєте лише Вам і лікарю важко? Дитинка теж ой як працює! І то лише один із нюансів.

Я би на...плювала на комфорт лікарів (які підбирають собі час, коли їм зручно), а потурбувалась про комфорт дитини. А операційна, взагалі кажучи, має бути готовою завжди, бо є купа непередбачуваних ситуацій. І повірте, та родова діяльність рідко коли так швидко йде, щоб прямо бригада не встигла помити руки.

Якби в мене не було рубця на матці, я би навіть не думала про планове КР. Надіюсь, що колись буду мати шанс не думати про нього із рубцем також. Ну це моя особиста думка після огляду літератури і перенесеного КР. Вона не є критикою, а іншою думкою, яку часом варто розглянути. Ще ж є час подумати!! Не робіть послуг лікарям, зробіть послугу собі і малюку!

Ще згадала один аргумент: колись писала про пологи форумлянка, що є сама донькою відомого лікаря-акушера. Так от - вона ПІСЛЯ ПЕРШОГО КР чекала природного початку. Думаєте, медики своїм дітям би не робили якнайкраще?

mazurik
14.11.2012, 13:17
Я би на...плювала на комфорт лікарів (які підбирають собі час, коли їм зручно), а потурбувалась про комфорт дитини
Спорить с врачами я не буду, я не медик и в этом ничего не понимаю, и для меня слово врача авторитетное, есть какаето нормы согласно чего проводятся такие операции, и дело не в том чтоб успеть помыть руки или приготовить операционную. Подготовиться в первую очередь должна я, здать кучу анализов и пару дней определенная диета, чтоб в постоперационный период было легче, как сказал врач надо и с анестезиологом познакомиться и все обсудить. А когда это уже " печет" это уже не то. Так что я не буду ждать начала родовой деятельности.
Для меня это прежде всего , может повторюс, операция к которой надо подготовиться и морально и физически. И поверьте я сама не в восторге, что наша такая спокойная и нормальная беременноть вот так вот может закончиться. Простите , но это мое мнение.

cjomcjomka
14.11.2012, 13:32
пару дней определенная диета, чтоб в постоперационный период было легче, как сказал врач
а от це вже цікаво. Якщо можна, в двох словах

truskaffka
14.11.2012, 13:35
Простите , но это мое мнение
Ну що Ви, я ж написала, що не хочу (і не маю жодного права) критикувати. Просто хотіла піжкреслити, що крім Вас та лікарів, є третя сторона - малюк :).
Крім того, є багато підстав не довіряти лікарям не на 100%, а постійно все самому пересвідчуватись. І навіть нормативи вони можуть перекрутити. Чому так? Не знаю. Але можна зібрати інфу для себе.

АЛЕ. Якщо Ви вже прийняли рішення і Вам буде некомфортно чи страшно чекати початку родової діяльності з будь-яких причин - то тоді Ви праві. Бо нема нічого ціннішого за спокій мами і її інтуїцію. Тому я бажаю Вам гарних пологів і величезного щастя (дуже скоро :))!

mazurik
14.11.2012, 13:51
а от це вже цікаво. Якщо можна, в двох словах
сама еще не знаю, так доктор сказал. Сказал в пятницу когда будет принято окончательное решение тогда все подробно раскажет. Все еще надемся что может сами будем рожать ))) Так в двух словах только сказал ,что ужин накануне должен быть легким. А в день операции с утра нельзя ни пить, ни принимать пищу.

Вам буде некомфортно чи страшно чекати початку родової діяльності
Я про себя не думаю, но мой врач дал четко понять, что он ждать не будет и безполезно что-то доказывать.

---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

Вот что пишут : Накануне операции обед должен быть легким: жидкий супчик, бульон с белым хлебом, каша. На ужин и того меньше: лишь сладкий чай с сухариком или тостом. Утром в день операции ни завтрака, ни обеда, ни даже компота не будет — нельзя ни есть, ни пить

марі177
14.11.2012, 13:55
Я про себя не думаю, но мой врач дал четко понять, что он ждать не будет и безполезно что-то доказывать.
Кожен лікар має свої "принципи" від яких віддступати ні за яких обставин не хоче,сама мала нагоду переконатися,правда пошкодувала що своїх думок не відстояла.Мою сестру прокесарили на Благовіщення бо в лікаря гумор був саме в цей день і чекати йому не хотілося....На вашому місці я вислухала б думку іншого лікаря з іншого пологового,невже не цікаво????
Може зверніться до Данкова,яка його думка буде,сумніваюся що кращого спеціаліста знайдете,та ще трошки часу маєте.(В декотрих лікарів не останню роль відіграє велика різниця в оплаті:girl_sad:)
Не знайшла вашого допису,але мені здається що домовлялися ви з Фединою,хоча можливо я помиляюся.

Holly
14.11.2012, 14:02
, что он ждать не будет и безполезно что-то доказыватьА може варто задуматись, чи можна довірити такому лікарю життя і здоров"я, своє і малюка.
І щодо ризику при сідничному положенні. Так вони є, але як на мене не такі серйозні як після КР. Я особисто ніколи не мала жодної операції, і ніхто не може мені сказати, як зреагує мій організм на наркоз. А що найбільше мене лякає - невідомість.
Зараз багато читаю про пологи сідничками ну і про КР теж, бо в разі чого хочу бути готова. Але в будь-якому випадку чекаю початку родової діяльності, навіть не початку, а чекатиму вдома до останнього і намагатимусь народити сама

Brenda
14.11.2012, 14:12
А може варто задуматись, чи можна довірити такому лікарю життя і здоров"я, своє і малюка.
Мазурік, я звичайно, не спец в тому питанні, але я солідарна з дівчатами... Може, Вам все-таки варто звернутись до іншого лікаря, до того самого Данкова, якого всі так хвалять. У Вас ще є час прийняти рішення про зміну лікаря. Чомусь в лікарів є можливість, коли під час пологів є потреба - терміново робити КР, а Ваш лікар раптом не хоче, бо до того треба готуватись... То якось дивно... Спробуйте звернутись до іншого лікаря...

марі177
14.11.2012, 14:14
А може варто задуматись, чи можна довірити такому лікарю життя і здоров"я, своє і малюка.
Holly,підтримую вас.в такій ситуації саме розумніше консультації декількох лікарів,адже є ще і інші ПБ.

mazurik
14.11.2012, 14:23
Врач не Федына. Меня мой врач устраивает, никого искать не буду, и если внимательно читали, что кесарево это еще не окончательно в пятницу будет консилиум и взвесив все за и против будет приниматься решение.
Есть разные виды предлежания, почитайте мои писульки, у нас самое нехорошее, не просто попой развернут а ножками, это хуже. При таком виде предлежания рожать вагинально опасно, я на такой риск не пойду, прежде всего из=за ребенка.

Brenda
14.11.2012, 14:39
При таком виде предлежания рожать вагинально опасно, я на такой риск не пойду, прежде всего из=за ребенка.
Та не, Мазурік, ми маємо на увазі те, що так звичайно при такому положенні - однозначно КР, але ми говоримо з дівчатами про те, щоб поговорити з лікарем, щоб почати КР, коли будуть ознаки передродової діяльності, а не коли лікар сам скаже... В цьому весь смисл. Якщо цей ваш лікар лінивий і йому впадло чекати, коли дитинка сама захоче виходити, то ми радимо спробувати іншогр спеціаліста. Ніхто Вас не переконує родити природньо пр такому положенні малюка, це дійсно дуже небезпечно!

mazurik
14.11.2012, 14:49
ми говоримо з дівчатами про те, щоб поговорити з лікарем, щоб почати КР, коли будуть ознаки передродової діяльності, а не коли лікар сам скаже... В цьому весь смисл. Якщо цей ваш лікар лінивий і йому впадло чекати, коли
Я тоже так хочу, спросила его , он ответил как ответил. Буду еще с ним разговаривать на эту тему в пятницу, чтоб максимально это все было естественно ))) я тоже за это ))) вот как точно решат что кесарево тогда и буду его дожимать ))

марі177
14.11.2012, 14:52
Мазурік,не сприймайте все в штики,це форум і тут всі лише коментують і висловлюють свої думки.Вирішувати тільки вам,як вирішите так і буде.Але як лікар обгрунтовує своє небажання чекати???

zlatovlaska
14.11.2012, 15:17
щоб прямо бригада не встигла помити руки.
Ситуація, моя...
1:20 лікар телефонує в операційну, щоб все швидко підготували. За 10-15 хв піднімаємось на 3 поверх.., а вони сплять с. П..лєй вони від лікаря звичайно ж отримали, але... я стояла під операційною здавалось вічність. Тут перейми, тут крапельницю сама тримаєш.
Вони встигнуть, куди їм поспішати :)

марі177
14.11.2012, 15:25
Tyfelka,вас можна вже привітати?чи я вже зовсім загубилася?:girl_impossible: і все переплутала.

Holly
14.11.2012, 15:31
mazurik, ви самі писали, що не спец в таких питаннях. Що вам вартує вислухати думку іншого лікаря чи навіть двох-трьох? А раптом інший лікар скаже чекати початку родової діяльності, і раптом станеться диво малючок перевернеться і ви народите самі, природньо. То у вас перші пологи, а як захочете другу дитину? Знову ж КР?

mazurik
14.11.2012, 15:50
не сприймайте все в штики,це форум і тут всі лише коментують
Вам показалось, ни в оем случае, я просто сейчас в шоке немного. Я наоборот благодарна за советы, еслы бы мне это было не важно не писала бы сюда ))) всем спасибо.

вартує вислухати думку іншого лікаря чи навіть двох-трьох?
Оно то так, но блин как мужу сказать. Мы просто собирались к одному врачу, я передумала пошли к этому, теперь если заикнусь что давай еще к кому-то пойдем, даже боюсь думать какая будет реакция. А больше никого рядом нет, чтоб поддержал:girl_cray:

Brenda
14.11.2012, 16:06
Мы просто собирались к одному врачу, я передумала пошли к этому, теперь если заикнусь что давай еще к кому-то пойдем, даже боюсь думать какая будет реакция.
Я думаю, що Вам варто йому пояснити все спокійно, що от Ви проаналізували ситуацію, що так і так, аргументувати і так далі... що цей лікар не дуже хорошим професіоналом себе показує, бо не хоче чекати передродової діяльності, а сам вибирати час народження малюка, а правильніше б було чекати моменту, коли дитина сама вирішить народжуватись і вже тоді робити КР, аргументуйте йому, чому...тому що так виробляється гормон, щр це природніше і краще для дитини і для мама, а якщо лікар стає в позу відразу, то варто задумаись, чи можна йому довірити своє життя і життя дитинки, тобто це все треба спокійно обговорити і з аргументами...
Мені здається, що Вам до п*ятниці варто пошукати нового лікаря (якщо Ви вирішите робьити так), все таки в п*ятницю піти до поточного лікаря і постаратись йому пояснити, чому для Вас важливо чекати на схватки, а якщо він і далі буде стояти на своєму, то ви з ним не сперечайтесь, не сваріться, може, ще повернетесь до нього. АЛЕ у Вас вже буде готовий запасний варіант - інший лікар, наприклад, той самий Данков чи хто там (я ще не знаю тих лікарів) і тоді ви в п*ятницю наприклад після консультації зі старим лікарем зможете піти до іншого лікаря, поспілкуватися з ним, якщо вже і він Вам буде говорити те саме, що старий лікар, то поверніться до старого і лягайте в лікарню....
Я Вас дуже розумію, мені тут в Києві теж дуже складно, нікого, крім чоловіка немаю і дуже важливу роль грає саме спілкування на чистоту, просто з розумінням - і тоді, повірте, Ваш чоловік Вас підтримає;)

Vinnikomachka
14.11.2012, 16:12
но то так, но блин как мужу сказать. так прямо і скажіть, що маєте такі переживання, що хотіли б ще знати думку одного спеціаліста, не буде ж чоловік на вас кидатися, коли на кону здоровя вашого малючка, звичайно ви зараз в замішательстві, переживаєте і це зрозуміло. Ми тут всі переживаємо з вашого випадку і хочемо щоб у вас все пройшло як найкраще. Буду молитися в цьому наміренні.

mazurik
14.11.2012, 16:20
Спастбо всем за добрые слова ))) пеку торт )) готовлюсь встречать мужа )))

Brenda
14.11.2012, 16:25
пеку торт )) готовлюсь встречать мужа )))
Молодчинка;-)

Туфелька
14.11.2012, 16:26
Tyfelka,вас можна вже привітати?чи я вже зовсім загубилася? і все переплутала.
можна))
величезне спасибі!

Brenda
14.11.2012, 16:30
можна))
величезне спасибі!
я так і знала, Вас довго не було:)
Вітаю Вас, здоров*ячка дитятку і мамусі:-) Розкажете, як все пройшло?;)

марі177
14.11.2012, 16:32
можна))
ВІТАЮ,ростіть великі і здорові !!!!!коли ж ви встигли?ніби кожен день були на форумі!То просвітіть нас темних зокрема мене,що і як,адже у вас сама свіжа інфа,шкода що я з вами не встигла.Ви на Мечнікова чи таки на Джамбула??? Моя лялюся ще хоче побалдіти в животику!!!:girl_crazy:

Туфелька
14.11.2012, 16:41
Вітаю Вас, здоров*ячка дитятку і мамусі:-) Розкажете, як все пройшло?
Дякую. Розкажу)

ВІТАЮ,ростіть великі і здорові !!!!!коли ж ви встигли?ніби кожен день були на форумі!То просвітіть нас темних зокрема мене,що і як,адже у вас сама свіжа інфа,шкода що я з вами не встигла.Ви на Мечнікова чи таки на Джамбула??? Моя лялюся ще хоче побалдіти в животику!!
Ще раз дякую. Сталося все 8 листопада на самого Дмитра.
В 4 год. вночі почали підтікати води, в 6 год. долилися. В 8 я була на Мечнікова, в 10 почалися відчутні але терпимо болючі схватки. В 11:30 боліло конкретно, але не до крику, та й я весь час правильно дихала, а коли так дихаєш то кричати нереально. В 12:15 за другою потугою я народила Дмитрика, 3000г., 52 см.
Реально боляче було з пів години, але як тут десь писалося- біль болючий, та минучий. Як тільки народила- так і забула як то боліло.

Якщо щось цікавить конкретніше, то питайте- все що бачила/знаю розповім.)

Vinnikomachka
14.11.2012, 16:57
Tyfelka вітаю вас з синочком, нехай здоровий росте і радує Вас!!! :give_rose:

Туфелька
14.11.2012, 17:01
дякую всім дівчаткам за привітання тут і в карму!
мені надзвичайно приємно!

mazurik
14.11.2012, 17:03
В 12:15 за другою потугою я народила Дмитрика, 3000г., 52 см.
И я еще раз поздравляю ))) расскажите у кого, как прошло, каие условия и как ГВ, спасибо )))

Туфелька
14.11.2012, 17:31
И я еще раз поздравляю ))) расскажите у кого, как прошло, каие условия и как ГВ, спасибо )))
родила в Коваль О.І.,завдяки її професіоналізму родила легко, при тому, що мала покази до КР.
Умови хороші, в мене була одномісна палата, безкоштовно.
ГВ в мене вже стабілізувалося- є повноцінне молочко, в достатній кількості, смачно гамаємо і легко какаємо). До речі, молоко прибуло без Т і нагрубань.

olenjatko
14.11.2012, 17:56
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, а за планові огляди перед пологами ви платили лікарю з ПБ, в якого народжували. якщо так, то скільки? бо завтра маю йти на такий огляд і не знаю, як то має виглядати.... і що взагалі роблять на таких оглядах???

invisible
14.11.2012, 20:03
А в дитинки діатезу не було? Я якраз хотіла це питання на форумі обговорити. Мій чоловік купив ящик таких смачнющих мандаринок, але мама застерегла, що вагітній їсти багато цитрусових не можна, бо в дитинки буде діатез.
Мені здавалося, що це більш правдиво на останніх місяцях вагітності, хіба нє? Принаймні я читала, що саме в останній місяць-два варто обмежити споживання цитрусових і інших потенційно алергенних продуктів. А щодо цитрусових протягом вагітності, то скоріш за все їх радять не вживати у великій кількості через надмірні дози вітаміну С (читала, що він у великих дозах небажаний вагітним). Але я теж їм досить багато цитрусових, дуже смакує мені зараз кисленьке :)

сьогодні в Ольги та Єлизавети. Признавайтесь хто ще був?
Я думала в Ольги та Єлизавети піти наступного вівторка, якщо матиму настрій. А яка буде тема?

а там хіба нема протипоказань вагітним?
То дійсно просто виробники мабуть застерігаються, як писала Оля. Оксолінкою і малим дітям мажуть, пригадую мені мама з самого дитинства ніс нею мазала, а я її так не любила тоді... В принципі, вона ж через слизову носа не всмоктується в організм, та й скільки там її використовується на раз - міліграми якісь.

glasses
14.11.2012, 20:55
Я думала в Ольги та Єлизавети піти наступного вівторка, якщо матиму настрій. А яка буде тема?
Так взагалі то тему не називають. Але казала ця лектор, що бдемо дивитися фільм по догляду за дитиною. Та і той раз тема була підсумок по ГВ, а говорили про все, вона ділилась своїм досвідом, було цікаво:girl_dance:Але цього вівторка мені мабуть не вийде.

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

А я трохи ще пожалітися так мені нагриз мій бюстік, що я в ранці встала і відчула такий біль на місці там де резинка, що то атаз. Аж чоловіка питала чи може то так мене болить, бо я так активно дихала вчора. Але ні. Пішла і купила собі для годування. Дівоньки, на базарі він коштує 40 грн. Простий, приємний і зручний.

Anty
14.11.2012, 21:31
привіт, дівчатка! я переїхала жити у Вінницю. дуже переживала як пройде, але все пройшло легко. живіт не болів, в дорозі не закачувало. отак я за час вагітності поміняла 2 роботи :) і переїхала жити в інше місто. аж смішно. в декрет десь в середині лютого. животик вже видно. якось різко "вискочив", але малого ще не чую. чогось впевнена, що у мене хлопчик... треба стати на облік у Вінниці. шкода було йти від Білик. дуже приємна лікарка. в цю суботу йду здавати аналізи скрінінг другого триместру. на УЗД казали десь на 20 тижні. деколи живіт поколює то біля пупця, то по боках, то знизу. Надіюсь, то так має бути. а ви у другому триместрі щось таке відчували?

kljysochka
14.11.2012, 22:47
а я ше хочу вставити свої штири грейцара по ситуації Мазурик. ну ще про кр я можу зрозуміти, бо навіть колись від данкова чула, що як передлежить ногами, то це небезпечно, бо в родах може випасти одна ніжка, і тоді проблєма.. але мене здивувало те, що чекати род.діяльності не хочуть ( ну, по-перше, ви не будете їхати з дому, бо вас кладуть, значить тільки якісь початки схваток - ви на місці, пологи перші, тому за годину не завершатся, то шо, за той час не вспіють приготувати операційну? під операційною стояти, як златовласці, всеодно не прийдется, бо маєте палату.. словом, нє панять.. моя думка - йому так простіше. все сплановано, вдень, коли на роботі ну і т.п.) ну і те, що призначати кр планують на 38! тиждень.. якщо чесно, то рідко хто, при нормальному перебігу вагітності і пологів, вперше народжують на цьому тижні.. ну хоча б на 39.. як на мене багато нестиковочєк, тому дуууже раджу вам предметно обговорити з доктором ці нюанси! не наїжджаючи, але впевнено, бо як на мене це важливо. а якщо дитя планує ще окріпнути в маминому животику до 42 тижня? а тут доктор... зважте!

mazurik
14.11.2012, 22:55
вперше народжують на цьому тижні.. ну хоча б на 39.. як на мене багато нестиковочєк, тому дуууже раджу вам предметно обговорити з доктором
нет вы не правильно поняли доктор госпитализирует меня на 38 а кесарево сказал что обычно делают на 39, сказал что мне что максимально приблизит к ПДР. Кстати муж, пришел с работы и я ему давай, что хочу чтоб делали операцию когда начнутся схватки. Он согласился и сказал, что весь день думал об этом и шел домой с таким же предложением. Сказал, что когда окончательно решат делать кесарево, то будем разговаривать с доктором чтоб это все было в день начала родовой деятельности )))))) так что муж меня поддержал , осталось решить все с врачом.:girl_curtsey:

Holly
14.11.2012, 22:59
Я ще доплюсую. Лікарка в якої народжуватиму на УЗД мене не дивилась, тобто як саме дитинка лежить не знаємо, ясно одне що дупця знизу. Так от вона мені сказала, що в такому випадку ніхто не стимулює і не проводить КР завчасно. Що ми будемо чекати нормальної і природної родової діяльності

Ligymunka
15.11.2012, 00:35
дупця знизу
в мене і донечка (перша дитинка) і синочок довго не хотіли повертатися, то ми щодня молилися з чоловіком, щоб дитинка обернулася (наші друзі також) + робила трошки вправи, які показала гінеколог + говорила з дитинкою, що треба обернутися = був бажаний результат . Чула також, що є випадки, коли дитинка обертається перед самими пологами, тому вартує вірити, що це можливо і просити про це Бога.

StarKa
15.11.2012, 02:30
ясно одне що дупця знизу. Так от вона мені сказала, що в такому випадку ніхто не стимулює і не проводить КР завчасно
А хіба за 1,5місяці не перевернеться ще? чи то на крайній випадок говорили? А вправки спеціальні попробувати?

сказал, что весь день думал об этом и шел домой с таким же предложением.
просто воно десь літало в повітрі. Тут дівчата дійсно все гарно аргументовано пояснили і з першого погляду виглядає, що лікар не про вас далеко піклується, а під себе підлаштовує, мене б це розізлило на місці.

Дівчата схожа ситуація, зустріла сьогодні сусідку, яка розповіла про іншу вагітну сусідку. Вагітність друга, перша була з КР, відповідно про другу теж тільки КР розглядають. В неї ПДП ставили на середину грудня. Народжувати планувала на Джамбула, а його з 1 грудня на чистку закривають. І її лікарка, яка також піклується саме про неї і дитинку каже що лягати 26 листопада, подивитися на УЗІ і якщо все гуд до 1 грудня вже з дитинкою додому, як вам? А оскільки народжувати вона вже спланувала в тої лікарки, то фактично погодилася на це.
Вже збираюся дізнатися її телефон і напроситися в гості, щоб розповісти все що думаю про її хвалену лікарку і все що знаю і тут прочитала на цю тему, а тоді вже нехай собі вирішує, принаймні тоді буду впевнена що її вибір буде усвідомленим а не з слів лікарки якій сліпо довіряти...

HAPPY NATA
15.11.2012, 06:03
дупця знизу. не впевнена, що ми говоримо про таке саме (чи подібне) положення дитини, але розповім про ситуацію. Зі мною в палаті лежала молода жінка, яка народила в той самий день, що я. Так от, її донечка сиділа попкою донизу, одна нога була зігнута ("по-турецьки"), інша - випрямлена і притиснута до плечика (це її опис). Народила вона природньо, без кр. Більше того, мала мінімальний розріз і на наступний день після пологів спокійно сиділа(!) на ліжку, робила макіяж.... Її лікарка - Литвинчук з Батальної.

truskaffka
15.11.2012, 08:16
Вагітність друга, перша була з КР, відповідно про другу теж тільки КР розглядають

Зауваження: вже рік існує протокол про природні пологи після КР при відсутності протипоказань. В темі про пологи після кесарського є лінки :). Цікаво почитати.....або дати почитати мамусям.

Latte
15.11.2012, 09:10
В мене знайома перший раз мала КР, малий народився 4100 чи 4200. Другого хлопчика вона народила сама,природні пологи, без стимуляцій-вага малюка була знову 4000 чи 4100 кг. І по її словах,то все в неї пройшло досить легко!

mazurik
15.11.2012, 18:54
Была сегодня в ЖК брала направление на госпитализацию, так моя Г сказала, что по последнему УЗД, степень зрелости плаценты 2-я, так что говорит в любом случае надо еще ждать и не делать операцию )))))) Завтра еще один аргумент на свою пользу предЪявлю врачу )))

---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

Тортик пригодиося )))

Так от, її донечка сиділа попкою донизу, одна нога була зігнута ("по-турецьки"), інша - випрямлена і притиснута до плечика
Мне врач скаазал еслы бы у нас так ребенок лежал и хотябы так то с его весом( он у нас на 37 неделе 2550) были бы 100% вагинальные роды. Но у нас не так, у нас обе ножки вниз.
Кстати упражнения я делаю, сама и врач говорил и молюсь и малого прошу. Так что делаю все что от меня зависит. Надеюсь что еще у нас есть время и все еще может быть хорошо ))))

Лідочка
15.11.2012, 19:54
и все еще может быть хорошо ))))
Все буде добре в будь-якому випадку. Але я б все таки чекала пологів. Переконуйте лікаря - як впреться, то знайдіть іншого, він ж не останній лікар на Землі:) Просто, зараз він хоче зробити так, щоб було комфортно ЙОМУ, а повинен робити все для того, щоб було якнайкраще і найоптимальніше для вас і вашої дитини.

Malyatko
15.11.2012, 21:20
донечка сиділа попкою донизу,
В мого знайомого в травні теж так природньо народилася мала, але по УЗД ставили вагу до 3000кг і тому народжувала сама. А як народилась доця,правда мама "порвалась"досить, вага була 3650 і лікар сказав, що це був великий ризик самій народити,бо вага виявилась критична.
Мазурик ми за Вас переживаємо і молимось, тримайтесь, добре що чоловіук Вас підтримує, може ще маля перевернеться, в будь-якому випадку все у Вас буде ОК:wink:

Holly
15.11.2012, 22:22
3600 то не критична вага :) Мені лікарка сказала 3900, ну 4000.

Malyatko
16.11.2012, 00:37
3600 то не критична вага Мені лікарка сказала 3900, ну 4000.
Може це залежало від ваги мами? Там мініатюрка 45 кг "божий одуванчік" :girl_angel:...чи ще від якихось її показників

Lesya Vihot
16.11.2012, 01:46
може ще маля перевернеться, в будь-якому випадку все у Вас буде ОК

цілком ймовірно, що малятко повернеться як треба ! В мене так було, але попалась мудрий лікар,яка мене заспокоїла і сказала, що так часто буває і дитина перед пологами перевернеться . Так і сталось ! За декілька днів до пологів дитинка лягла так як треба .

invisible
16.11.2012, 10:57
Нам сьогодні вже 25 тижнів. Ех, як же швидко летить час. :girl_in_dreams: А я ще навіть ні пошуком лікаря не зайнялася, ні підготовкою пакунків в пологовий. Мене одна подруга все підганяє, що вже треба рухатися і з 7-го місяця мати все напоготові. Дівчата, а ви коли починали шукати лікаря і готувати пакунки чи коли збираєтеся то робити?
І ще цікавить ваша думка - чи ви б на моєму терміні поїхали на день в Польщу (машиною до кордону)? Хочемо там подивитися візочки, ліжечка, дитячі речі. Чи то вже ризиковано?

Holly
16.11.2012, 11:05
а ви коли починали шукати лікаря і готувати пакунки чи коли збираєтеся то робити?З лікарем домовилась 2 тижні тому, сумка складена наполовину. Ще навіть не все купила, так що розслабтесь :)

Brenda
16.11.2012, 11:14
Дівчата, а ви коли починали шукати лікаря і готувати пакунки чи коли збираєтеся то робити?
Я, мабуть, буду тим займатись, як тільки вийду в декрет... Мені здається, що раніше немає сенсу...

ще цікавить ваша думка - чи ви б на моєму терміні поїхали на день в Польщу (машиною до кордону)? Хочемо там подивитися візочки, ліжечка, дитячі речі. Чи то вже ризиковано?
А чому ризиковано? На скільки я чула в другому триместрі можна їздити спокійно, в третьому - дивитись по самопочуттю...
Я коли недавно їхала на 2 тижні до Львова, то перечитувала в Інтернеті - як то краще їхати, то там було написано про поїздки машиною таке:
- Треба робити перерву кожну годину на 10 хв, щоб розімнути ноги, руки, тощо
- Можна взяти подушечку і покривало і прилягти на задньому сидінні або якщо немає можливості, то розкласти переднє
- Обов8язково підставляти подушечку під поясницю - кажуть так ніби животик в зручнішому положенні знаходиться
- можна роззутись в машині, якщо сидиш на передньому сидінні і пілстелити якийсь коврик під ноги

Ну ми плануємо на 30-му тижні їхати з Києва до Львова, то я надіюсь, що все пройде гладко:-)

invisible
16.11.2012, 11:41
А чому ризиковано? На скільки я чула в другому триместрі можна їздити спокійно, в третьому - дивитись по самопочуттю...
Мене власне більше непокоїть навіть не стільки дорога, бо то в принципі значно ближче, ніж до Києва, скільки те, що то інша країна.
Дівчата, я щось туплю, ніяк не можу зрозуміти, як рахувати триместри. Коли закінчується 2-й і починається 3-й?? Якщо рахувати, що перший з 1 по 12-ий тиждень, тоді другий виходить з 13 по 25-ий? А третій тоді такий довгий чи як?

Brenda
16.11.2012, 11:50
Дівчата, я щось туплю, ніяк не можу зрозуміти, як рахувати триместри

З 1місяця по 3-ій місяць - перший.
З 4 місяця по 6-ий включно - другий.
З 7-ого місяця по 9-ий включно - третій.
І ще лишається три тижні-))

invisible
16.11.2012, 12:23
З 1місяця по 3-ій місяць - перший.
З 4 місяця по 6-ий включно - другий.
З 7-ого місяця по 9-ий включно - третій.
Тут логічно, але в мене в тижнях ніяк все одно не виходить! Бо стандартно ж рахується 40 тижнів, які на 3 рівні періоди по 3 місяці ніяк не діляться. Виходить, якийсь місяць чи триместр має бути довшим за інші? Бо якщо рахувати місяць по 4 тижні, то виходить лише 36. :girl_crazy:

JuicyFruit
16.11.2012, 12:38
Кожний триместр це десь 13 тижнів, тому що кожен місяць має 4 тижні і ще 2-3 дні (крім лютого звичайно).
На бейбіблозі є така класифікація: 1 тримест - 1-13, другий - 14-26, третій -27 і більше.
Я сама в тих місяцях так плутаюся. В мене таке враження, що лише невагітні орієнтуються по місяцях, бо мені, наприклад, по тижнях зрозуміліше. І кожного разу, коли чую питання типу: "Який місяць?", довго підраховую:)

invisible
16.11.2012, 12:51
В мене таке враження, що лише невагітні орієнтуються по місяцях, бо мені, наприклад, по тижнях зрозуміліше. І кожного разу, коли чую питання типу: "Який місяць?", довго підраховую
Аналогічно, ніколи не думала що по тижнях буде зручніше рахувати, ніж по місяцях. Тепер я собі просто для спрощення рахую, що червень був першим місяцем (завагітніла десь у першій половині червня) відповідно зараз 6-й, а лютий буде 9-м :) Але цікаво було, як то "офіційно" має рахуватися.

DesperateHousewife
16.11.2012, 12:55
Думаю, розрахунок триместрів проводиться з врахуванням того, що доношена вагітність - то є 38 тижнів. Тоді виходить 1-12 тиждень, 13-25, 26-38.
Ну а кому особливо "пощастить", то третій треместр ще на 4 тижні продовжиться :) (в мене так і було)

lulu
16.11.2012, 13:42
в місяці не 4 тижні,а 4,5.додайте до кожних 2-х по тижню(9т-2міс) і все виходить!!!
Щодо мандрів в 2триместрі(в 1-му дихати боялась),то була:в карпатах(і пішки,і на підйомнику,і на одній нозі в місцевих автобусах),на дністрі-на фесті(спали на сіні),на морі під одесою,в польщі,хорватії,навіть у венецію мотнули по морю.все від самопочуття залежить.в 3 триместрі щось не дуже мандрквати хочеться, тому розважаюсь суто ремонтом! досі....)

Malyatko
16.11.2012, 14:00
в місяці не 4 тижні,а 4,5.додайте до кожних 2-х по тижню(9т-2міс) і все виходить!!!
Саме правильніше, я так і рахую

питання типу: "Який місяць?", довго підраховую
Точно так само, а як кажу по тижнях, то бачу в очах незрозумілість ....

Virginia
16.11.2012, 14:01
Але цікаво було, як то "офіційно" має рахуватися.
офіційно по місячному календарю (лунному)

Vinnikomachka
16.11.2012, 14:05
І кожного разу, коли чую питання типу: "Який місяць?", довго підраховую і я така сама

і ще зовсім нічого не збирала для дитинки, навіть не орієнтуюся скільки і чого купувати, напевне вже треба помаленько починати ходити по магазинах. А з приводу лікаря, то в нас тут у Вінниці пзагалі дурдом. Запустили цього року пілотний проект, щоб типу викорінити корупцію, з лікарями тепер домовлятися наперід - зась, тільки по скорій їдеш і на яку бригаду попадеш, отаке і буде щастя. Подружка рожала, то її лікарка навідріз відмовилася приїзжати, правда позвонила діжурній акушерці і сказала щоб файно до неї відносились. ТО я поки сиджу і міркую, чи варто дьоргатися... мабуть буду так як всі, побачу, тобто напишу... ближче до родів.

maniunia
16.11.2012, 14:28
Допис від invisible
ще цікавить ваша думка - чи ви б на моєму терміні поїхали на день в Польщу (машиною до кордону)? Хочемо там подивитися візочки, ліжечка, дитячі речі. Чи то вже ризиковано?
з власного досвіду я до 30 тижня іздила великим туристичним автобусом майже по всій Україні (працювала я гід ) і нічого головне шоб Ви добре почувалися і ще треба робити короткі 10-20хв перерви шоб ноги не затерпали я просто проходилась пару раз по автобусу, а чоловік може зробити зупинку і Ви собі вийдете з машини може навіть щось перекусите. А візочки і речі в Польші справді дешевші і косметика для мами і манюні мені знайомі привезли набагато приємнійші ціни.Одне чого яб боялася це черг на кордоні простояти кілька годин оце важко і нудно але завжди можна попрости прикордонників щоб вони Вас швидше пустили.

Тетянка
16.11.2012, 14:43
рожала

діжурній
А-ааа:girl_cray::girl_cray::girl_impossible::(:8::kh omyak: Vinnikomachka, ну що ж Ви так...Такі "пакращення", як кажуть політики, в мову вносите?...

Мене щось живіт ниє...Й твердне. То я перед тим жалілась, що манюнчик дуже вертиться, тепер ві нмені затихо сидить...З того всього з"їла цілу баночку консервованої кукурудзи, заїла то все "корівкою" і йду полежу...Сьогодні взяла собі вихідний на роботі.

cjomcjomka
16.11.2012, 15:37
тільки по скорій їдеш і на яку бригаду попадеш, отаке і буде щастя
ну чому в нас такого нема... я так мріяла про такий стан справ минулого року...
ех, ніяк не вилізу з цієї теми. Як я за всіх переживаю, як бажаю всім гарно ходити і щасливо родити! Дівчаточка, ви - найпозитивніші і найгарніші в світі мамусі!Вагітність - як це класно... От би і мені Бог дав ще разок в житті пережити 9 місяців свята...

Holly
16.11.2012, 15:44
щось живіт ниє...Й тверднев мене таке вже три дні, особливо ввечері. А сьогодні додались болі в тазових кістках і м"язах :8:

Vinnikomachka
16.11.2012, 16:51
А-ааа:kh omyak: Vinnikomachka, ну що ж Ви так...Такі "пакращення", як кажуть політики, в мову вносите?... вибачте, направду маю мову таку засмічену, працюю над собою, бо в основному розмовляю українською, але по роботі є моменти російської (фірма українсько-російська), а сама вінничина - то повний російсько-український суржик.

lulu
16.11.2012, 16:51
ех, ніяк не вилізу з цієї теми. Як я за всіх переживаю, як бажаю всім гарно ходити і щасливо родити! Дівчаточка, ви - найпозитивніші і найгарніші в світі мамусі!Вагітність - як це класно... От би і мені Бог дав ще разок в житті пережити 9 місяців свята...
дякуємо!)
і то все реально, якщо дуже захотіти...)))))можна так не вилізти і не зчутись, як знову...по темі будете;)

mazurik
16.11.2012, 19:58
Все ок ))) смнтрели меня на кресле, открытия еще нет, а если нет открытия нельзя делать ))) анализы, сердечко слушали ))) все ок. Смотрели несколько врачей и диагноз уже 100% кесарево, вопрос только когда. Ну и с понидельника ложусь уже в постоянный стационар. Девочки с моей палаты с кесаревым с моим сроком уже по неделе лежат и на выходные не отпустили их. Так что мой врач еще умница, что не положил раньше времени и отпустил еще на выходные )))

Latte
16.11.2012, 20:04
Мazurik ну Ви пишіть час від часу як у Вас справи просуваються, ок? Нехай все складеться якнайкраще для Вас і для малечі:give_heart:

glasses
16.11.2012, 20:44
открытия еще нет, а если нет открытия нельзя делать )))
А поясніть, мені, бо я вже заплуталась. А якщо матка відкривається, то хіба схватки не починаються?Я щось так собі думала, що матка скорочується, від того і відкриття і схватки. Блін, скільки я всього не знаю, щоб я робила без форуму:girl_in_dreams:

zlatovlaska
16.11.2012, 20:58
матка відкривається, то хіба схватки не починаються
не починаються відразу.
Якщо відкриття менше ніж на 3 пальці ніхто нікого не рухає :) і, переважно, ще ніц не болить.
З відкриттям на 4 пальці відправляють на процедури і в родзал.

mazurik
16.11.2012, 21:15
Вот у меня в палате сегодня девочка в палате была, так у нее уже второй день открытие 4см., ничего ее не болит и не безпокоит, ждет спокойно себе родов, думает на выходных уже все случится )))

blakytnooka
16.11.2012, 22:57
ой, підкажіть хто що знає... почала у мене страшно рука свербіти і з'явились якісь малесенькі червоні цяточки на ній, я почухала і вони перетворились у такі червоні пухерці, ніби мене добре кропивою побили. і далі свербить.... і долоні, і все по черзі...
у когось таке було? це алергія? просто такі неприємні відчуття(( та й раніше у мене алергії ніколи не було... мене бере паніка

Malyatko
17.11.2012, 00:39
Якщо відкриття менше ніж на 3 пальці ніхто нікого не рухає і, переважно, ще ніц не болить.
Мене 2 доби боліло постійно, спати не давало , 2 рази в ПБ приїжджала, а відкриття на 1 було, ну чому так?

glasses
17.11.2012, 09:00
підкажіть хто що знає... почала у мене страшно рука свербіти і з'явились якісь малесенькі червоні цяточки на ній, я почухала і вони перетворились у такі червоні пухерці, ніби мене добре кропивою побили. і далі свербить.... і долоні, і все по черзі...
у когось таке було? це алергія? просто такі неприємні відчуття(( та й раніше у мене алергії ніколи не було... мене бере паніка
Ну, в мене нічого не свербить, але на нозі, десь на тижні 10 з"явилась така добра полоска десь 15 см, крапочки, на вигляд - опік або алергія. Я спершу так і подумала, що чимось попеклась, але воно триається. Теж не знаю, що то таке.

cjomcjomka
17.11.2012, 10:38
якщо матка відкривається, то хіба схватки не починаються?
вважається, що якщо нема відкриття хоча б 1-1,5 см або родової діяльності - то дитина не готова ще народитись. Тому лікар, який оперуватиме Мазурік, і чекає. Дитина мусить якось повідомити, що "вже" :)
.

Plenilunio
17.11.2012, 13:33
Мazurik ну Ви пишіть час від часу як у
Вас справи просуваються, ок?
І я підтримую, пишіть-пишіть! Знаєм, що все буде добре ;-)

invisible
17.11.2012, 14:12
почала у мене страшно рука свербіти і з'явились якісь малесенькі червоні цяточки на ній, я почухала і вони перетворились у такі червоні пухерці, ніби мене добре кропивою побили. і далі свербить.... і долоні, і все по черзі...
Слухайте, в мене теж таке подібне щось! На долонях, там де кісточки пальців, є маленькі дрібні білі пухирці. Вони то з'являються, то проходять. Іноді починають свербіти і червоніти. Може то якось все таки пов'язано з вагітністю? Чи дійсно якась алергія. Бо в мене декілька днів назад було таке загострення, а зараз бачу ніби майже все зійшло вже, лише шероховатість лишилася в тому районі, де пухирці були.

lulu
17.11.2012, 15:02
а я якесь таке валєро, постінйо плутаю, який то в нас термін\тиждень і завжди заходжу на форум та дивлюсь лінієчку mazurik, бо в нас ідентично (то я давно дослідила,випадково щось рахуючи). але я кожен раз маю одну і ту ж реакцію: "ОГО, ЩО ВЖЕ?"
от і сьогодні, як побачила ЯКИЙ то вже тиждень....в шокови!:girl_impossible:
чи то мені вагітність так подобається, чи то я не готова ще, чи то через той ремонтний балаган-ну не знаю...так якось дивно. всі кажуть, що на такому терміні вже хочеться чимшвидше народити. побачити маля. і на курсах до мене підійшла дівчина з приблизно з таким же терміном і теж-вже би швидше. тю!а мені таааак хочеться ще набутися в тому стані, ще понасолоджуватися, що капут)якась я неправильна...

Plenilunio
17.11.2012, 15:40
що капут)якась я неправильна...
В мене термін, звісно, ще не такий, але.... :) В мене якось нападами буває: як починаю шнурівки завязувати, чи перекочуючись з ліжка "тюленчиком" сповзати то "хоч би швидше!":girl_crazy: Але певно бо живіт великий і заважає в тих випадках. А як малий починає товктися (особливо зранку і вечері спати не дає), то думаю "А як я потім буду без тогокопошіння ввсередині? Лиш би подовше":girl_in_dreams:
Сьгодні навить наснився мені :girl_in_love: