КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам (6)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Яська Березнева
14.06.2012, 17:42
Мене ще дуже дратують тоді, коли питають який термін
мене дратує, коли запитують про стать дитини, сама не знаю, чому так реагую на це запитання, а всі решта питання повязані з терміном вагітності, датою пологів, самопочуттям - сприймаю, поки що, нормально!
я також всі питання сприймала спокійно, крім статі (не дуже охоче відповідала) і особливо дратувало, коли запитували як називатиму, мене аж тіпало
На всі питання відповідала, все сприймала нормально і спокійно, але як прийшла раз на роботу, а тут заходить одна кобіта і голосно на цілу кафедру: ти так попраааааааааааааааавилася! :girl_devil:

От же ж блін же ж...:girl_devil:

KitiKet
14.06.2012, 17:45
Як малу народжувала, то ми з чоловіком були в родзалі а перед тим подзвонили мої батьки а потім свекри і чоловік всім сказав що ми вже народжуємо.... так телефони обидва розривались весь час допоки не родили. Я досі не розумію для чого було наярювати що 15 хвилин....
Я вот по той же причине кроме мужа и мамы никому ни слова. Я вообще не суеверная, но то что все начинают как правило наяривать и задалбывать - это факт. А я хочу чтобы мой муж был со мной рядом, а не "висел на проводе" все время. Поэтому мы даже трубку поднимать не будем. Кто бы не звонил. А специально говорить, тем более не станем. "И пусть весь мир подождет" (с) ))))

Liliyah Romanova
14.06.2012, 20:20
так от, в Україні вдавнину жіночки, що приймали пологи, вважали, що чим менше людей знає про те, що процес розпочався, тим легше жінці буде народжувати.
Ну так, бо була віра в демонів, які хочуть нашкодити дитині.
Ми з початком процесу розсилаємо смс усім знайомим і просимо про молитву. Реально дуже допомагає й підтримує!
От тільки розмовляти з кимось у процесі - щось то занадто егоїстичне прохання зі сторони тої знайомої. Я би їй просто сказала, що "так, подзвоню", а потому "ой, забула".

Holly
14.06.2012, 20:30
не знаю наскільки фізично воно легше, але морально точно.100%
Як Яринку народжувала, знали всі. Дзвонили кожних 5 хв, я телефон не відключила, а була під крапельницею, не могла підійти, то дзвонили до лікарки. Ух, яка я зла була! А з Оленкою перейми почались в першій ночі, ми тихенько вислизнули з дому в 5, а в 7 вже всім повідомили, що ми народили
Але реальне кипіння наставало коли казали "мусить бути дівчинка!"ооооо, то мене нервує конкретно. Але нам кажуть, що цього разу вже точно пацан МУСИТЬ бути :girl_devil:

Violett s
14.06.2012, 20:35
В мене знов "затишшя", якби нічого і не було (ні тянучих відчуттів внизу живота, ні поштрикувань) і я не маю найближчим часом народжувати. :confused:
Сьогодні взагалі - таке враження шо можу літати!
Вже сама неможу втерпіти до зустрічі з мацьопкою!!!

Liliyah Romanova
14.06.2012, 20:44
Дзвонили кожних 5 хв
То, певно, специфіка української ментальності. Нам ніхто не дзвонив. Всі чемно чекали, коли напишемо, чи вже, чи ще ні. Тобто після нашого повідомлення, що "почалося, просимо про молитву" не було ні смс, ні дзвінків, нічого. Посипалися вже після того, як ми написали, що вже маємо малятко.
ооооо, то мене нервує конкретно. Але нам кажуть, що цього разу вже точно пацан МУСИТЬ бути
Нам теж багато людей казали, що ой, як то файно, що цього разу дівчинка, бо ми ж хотіли дівчинку напевно. Ну, в принципі Роман хотів, Дарко хотів, батьки теж казали, що добре би дівчинку, а я всім казала, що "йой, подумаєш, як не тепер, то наступного разу". :xaxa:
Сьогодні взагалі - таке враження шо можу літати!
По-моєму, то теж один із передвісників. Правда, то все-таки малятко собі вирішує, що і як. Головне, щоби мама була на позитивній хвилі.

Violett s
14.06.2012, 21:51
По-моєму, то теж один із передвісників
Я теж десь про таке вже читала.

Правда, то все-таки малятко собі вирішує, що і як. Головне, щоби мама була на позитивній хвилі.
Це правда, іншого і не чекаю, просто то напевне такий своєрідний "мандраж" в доброму розумінні цього слова бо вже "ось-ось", фінішна пряма!
Раніше те що я скоро буду народжувати (ну навіть ще 1-2 тижні тому) так не сприймалося, в думках було - ше є час (а тим більше сумки ще не спаковані :girl_wink:).
Як спакувала(вчора таки себе заставила, все-таки 39 тижнів вже) то виникло таке відчуття ніби зібралась в подорож, як кажуть "чумаданне настроєніє" проявляється!

Liliyah Romanova
14.06.2012, 21:58
а тим більше сумки ще не спаковані
Ой, мене нині акушерка теж уже питалася, чи я вже спакувала все на пологи. Треба мені взятися до того й спакувати все, аби було в одному місці, аби потому по кімнатах не літати й не шукати, що де. Я їй навіть не заїкалася, що деякі речі я лиш замовила вчора й вони до мене щойно наступного тижня приїдуть. :girl_crazy:

Втішила моя акушерка нині, що тепер мене будуть кожного тижня мучити. :xaxa: Щось так лінь їздити щотижня...
Поміряли животик, послухали серцебиття. Тест показав протеїн у сечі, але мене заспокоїли, що на моєму терміні і якщо почав відходити корок, то це нічого страшного.
І ще мусіла зробити аналіз на стрептокок. Тут це обов'язково здається. Правда, мазок беру собі сама для того, ніхто ніде не пхається до мене. Дуже переживаю, бо хоч минулого разу не було, але ніби буває в жінок час від часу й ніколи не відомо, коли і як буде. А якщо виявлять, тоді під час пологів колять антибіотик жінці, аби дитина не заразилася, проходячи пологові шляхи. Не надто райдужна перспектива.

Violett s
14.06.2012, 22:12
Втішила моя акушерка нині, що тепер мене будуть кожного тижня мучити. Щось так лінь їздити щотижня...

Я нарешті вже відстрілялася і моя лікар в ЖК більше прийому не призначала, сказала все ОК, малявка вже вперлась головкою (правда не дуже зрозуміла куда :girl_wink:) і якщо за тиждень не народжу при бажанні прийти вона послухає серцебиття. Я довоооольнаааааааааааа! А то ті шодвотижневі візити і кожноразове носіння сечі на аналіз в поліклініку з самого ранку невиспанній - то просто кацець!

аналіз на стрептокок.
не чула такого, можливо ви мали на увазі стафілокок?

Дуже переживаю, бо хоч минулого разу не було, але ніби буває в жінок час від часу
Думаю кому-кому, а Вам переживати не вартує. Все у Вас буде ОК! Такого підходу до ролі матері і розуміння самого материнства я ще не зустрічала!

Liliyah Romanova
14.06.2012, 23:26
не чула такого, можливо ви мали на увазі стафілокок?
Ні, власне, що тут здають мазок на стрептокок, оскільки в одної жінки з 2000 може таке проявлятися. Приколи тутешньої системи коротше. :wacko1:
то ті шодвотижневі візити і кожноразове носіння сечі на аналіз в поліклініку з самого ранку невиспанній - то просто кацець!
Я тут ще ні разу ніяких аналізів вранці не здавала. Сечу здається дуже просто: в акушерській клініці в лазничці є спеціяльні "лакмусові папірці" на глюкозу й протеїн у сечі. Сходила в туалет і аналіз зданий. ))
Кров я цього разу здавала лише двічі за вагітність.
Думаю кому-кому, а Вам переживати не вартує. Все у Вас буде ОК! Такого підходу до ролі матері і розуміння самого материнства я ще не зустрічала!
Ой, я тут аж почервоніла вся. Ви мене так не хваліть. :shy: Та й, на жаль, від підходу не так багато залежить. Вони кажуть, що бактерія може в будь-кого проявитися. Ну, буду надіятися на краще. Не хочу, щоби антибіотики кололи. Он із ногою вдалося мені уникнути антибіотиків. До речі, вилікувала запалення на ступні іхтіоловою маззю (мама зі Львова передала), правда, сама проблема ще не зникла до кінця, але й так краща ситуація, ніж була.

Almariel
15.06.2012, 00:22
тут здають мазок на стрептокок, оскільки в одної жінки з 2000 може таке проявлятися
ну я трохи не таке знаходила: стрептокок є в 15-35% жінок (саме "там"), а вже ймовірність, що передасться дитині десь 0,1% (тобто 1 на 1000). у мене був стрептокок, то я випила 2 таблетки якогось антибіотика в процесі пологів, потім акушерка взяла пуповинну кров на аналіз, а потім через 36 год після пологів возив чоловік доню на аналіз ще раз (оце найгірше, хоча казав, що майже не плакала)

Liliyah Romanova
15.06.2012, 05:19
ну я трохи не таке знаходила: стрептокок є в 15-35% жінок (саме "там"), а вже ймовірність, що передасться дитині десь 0,1% (тобто 1 на 1000).
Ага, то я наплутала. Правда, кажуть, що 25% жінок мають, а заражається 1 дитина на 2000. Може, американська статистика інша.
у мене був стрептокок, то я випила 2 таблетки якогось антибіотика в процесі пологів
Тут колять внутрівенно. І також від час пологів. Правда, про пуповинну кров мені ніц не казали, треба буде розпитати.
потім через 36 год після пологів возив чоловік доню на аналіз ще раз (оце найгірше, хоча казав, що майже не плакала)
Перші два тижні акушерки самі приїжджають, я ніде не мушу їздити, ані дитину возити.

lulu
15.06.2012, 11:12
Допис від allja
Мене ще дуже дратують тоді, коли питають який термін

Допис від Maksli
мене дратує, коли запитують про стать дитини, сама не знаю, чому так реагую на це запитання, а всі решта питання повязані з терміном вагітності, датою пологів, самопочуттям - сприймаю, поки що, нормально!

Допис від Dolche
я також всі питання сприймала спокійно, крім статі (не дуже охоче відповідала) і особливо дратувало, коли запитували як називатиму, мене аж тіпало

На всі питання відповідала, все сприймала нормально і спокійно, але як прийшла раз на роботу, а тут заходить одна кобіта і голосно на цілу кафедру: ти так попраааааааааааааааавилася!
після першого узд зустріли хлопців знайомих, яких не бачили десь 2 роки, а вони питають хто в нас буде!!!!!!!!! я була ошелешена і не задоволена-мені здається, то, як мінімум трішки невиховано, бо толком ніц не видно і жінка могла просто поправитись.як то бути таким впевненим в своїй наглості?!?!?! в мене вже були такі ситуації, коли питали і про термін, і хто, а я раптом після відпочинку животик мінімальний наїла. тепер точно розумію, що він був мінімальний-маю з чим порівняти)))
я, поки мені самі не скажуть, ніколи не розпитую нюанси. мені здається-це лізти в середину.

а на роботі-то (я вже писала) ті, що зовсім недавно приховували свої терміни в наглу розпитували деталі і шантажували тим, що не можна морозитись, а я морозилась:) а інша частина: "добре тобі, менше навантаження, от же ж халява тобі тепер, а мені за тебе відпрацьовувати. ну й повезло, капєц!" ну і так фоном-весь час, що я на роботі))))))

не розумію навіщо лізти-мене таке дратує теж!:girl_devil:

innamorata
15.06.2012, 11:20
були ми вчора в лікаря. казав що ситуація дуже помінялася. мацьопик чемненько голівоньку по центру виставив, правда вона ще рухома. дав нам ще як мінімум два тижні. але казав на наступний прийти, скаже тоді більш точно - КР чи ПП. Так що, дівчатка, тримайте за нас кулачки :)

cjomcjomka
15.06.2012, 11:31
У нее странное отношение к беременности (это растяжки, лишний вес, а то что кровь идет после родов так это вообще фу-фу-фу... и т.д.).
якщо їй не 14, то трохи дивне ставлення. А місячні - теж фу?

Ніколь
15.06.2012, 14:45
дівчата, судороги живіт можуть хапати чи це щось інше?
БО у мене останнім часом саме таке відчуття.... в порівнянні таке саме як скажімо судорога ноги.
Живіт хапається по обидва боки, навколо пуза, і така біль що ні розігнутись ні поворухнутись. От зараз наприклад мене схопило за компом сидячи...
Часто буває що хапає коли я в ліжку лежу, при повороті з боку на бік, і то не коли я одночасно всім тілом на бік перекочують як бревно, а так тіпа спочатку попа а потім я в догонку.
В общєм такі неприємні відчуття....

KitiKet
15.06.2012, 15:02
якщо їй не 14, то трохи дивне ставлення. А місячні - теж фу?
Ей 26. Насчет месячных точно не знаю.

дівчата, судороги живіт можуть хапати чи це щось інше?
БО у мене останнім часом саме таке відчуття.... в порівнянні таке саме як скажімо судорога ноги.
Живіт хапається по обидва боки, навколо пуза, і така біль що ні розігнутись ні поворухнутись. От зараз наприклад мене схопило за компом сидячи...
Часто буває що хапає коли я в ліжку лежу, при повороті з боку на бік, і то не коли я одночасно всім тілом на бік перекочують як бревно, а так тіпа спочатку попа а потім я в догонку.
В общєм такі неприємні відчуття....
Прям про меня ))) Правда хватает иногда только с одной стороны и ну точно как судорога. Я так на днях встать пыталась с дивана. Так схватило, что капец! И длилось секунд 20, а потом еще минут пять сильно ныла та часть живота. А вчера полулежа, ела абрикос и поперхнулась... делаю глубокий вздох чтоб откашляться... и тут уже весь живот схватило. Я думала может это судороги мышц пресса? А то мне сомнительно что только половина матки могла так сжаться...

Сейчас еду в роддом к врачу на консультацию. В ЖК мне спрогнозировали вес малыша 4000-4200. И пугают что еще расти будет. Медсестра советует стимуляцию хоть уже. Посмотрим что скажут на Батальной. Не хочу стимуляции. Посмотрим что узи покажет. Если все будет хорошо - буду морозиться.

Ніколь
15.06.2012, 15:08
Правда хватает иногда только с одной стороны и ну точно как судорога. Я так на днях встать пыталась с дивана. Так схватило, что капец! И длилось секунд 20, а потом еще минут пять сильно ныла та часть живота. А вчера полулежа, ела абрикос и поперхнулась... делаю глубокий вздох чтоб откашляться... и тут уже весь живот схватило. Я думала может это судороги мышц пресса? А то мне сомнительно что только половина матки могла так сжаться...
да да да...оно, бывает только с одной стороны хватает, а бывает обе стороны :girl_impossible:

Oriana
15.06.2012, 16:00
Ой, дівчата, незнаю чи в мене почалось чи ні, підкажіть... Почав нити живіт, точно як при місячних. Тривалість та інтервал поки що різні, але щось часто хватає....

Almariel
15.06.2012, 16:06
Почав нити живіт, точно як при місячних. Тривалість та інтервал поки що різні, але щось часто хватає....
ляжте поспіть, або розслабтеся у ванні.
може бути ВОНО, але тільки тоді, коли регулярність встановиться і буде наростати інтенсивність.

Liliyah Romanova
15.06.2012, 16:49
Ой, дівчата, незнаю чи в мене почалось чи ні, підкажіть... Почав нити живіт, точно як при місячних. Тривалість та інтервал поки що різні, але щось часто хватає....
Переконайтеся, що не тренувальні. Заспокійливого чаю попийте, подрімати спробуйте, ванна або душ теж допоможуть у тому. І ниє не лише живіт, поясницю теж хапає, коли вже справжні перейми. Головне в пологовий не спішіть.
У мене за тиждень перед пологами (і перший раз, і другий) були такі тренувальні, що я думала, що вже, бо інтервал був 5 хвилин протягом десь 20 хвилин, але вдалося заснути, то я зрозуміла, що ще не воно.

Oriana
15.06.2012, 17:19
Дякую, дівчатка. В мене ще маленька так пхається вниз, що я просто в шоці. Такі гострі, ріжучі відчуття. Чого вона так тиснеться? Може то від того живіт ниє?

Almariel
15.06.2012, 17:19
І ниє не лише живіт, поясницю теж хапає, коли вже справжні перейми.
поясниця не обовязково - у мене за всі перейми і пологи ні трішечки не боліла (хоча спина у мене болить часто, але я не знаю, чи воно якось повязано)
були такі тренувальні, що я думала, що вже, бо інтервал був 5 хвилин протягом десь 20 хвилин
у мене перейми з інтервалом 5 хв були десь 5 годин (але майже не болючі - це якщо вже порівняти з тими, що були пізніше) і у ванні лежала - нічого не змінилося, але потім минули зовсім і вже через кілька годин почалися знову, але вже з інтервалом 15-20 хв

Liliyah Romanova
15.06.2012, 17:30
поясниця не обовязково - у мене за всі перейми і пологи ні трішечки не боліла (хоча спина у мене болить часто, але я не знаю, чи воно якось повязано)
Якось у більшості моїх знайомих відчувалося в спині також. Ну, але раз не у всіх, то не у всіх. Тоді слухати відчуття, які є. ))
у мене перейми з інтервалом 5 хв були десь 5 годин (але майже не болючі - це якщо вже порівняти з тими, що були пізніше) і у ванні лежала - нічого не змінилося, але потім минули зовсім і вже через кілька годин почалися знову, але вже з інтервалом 15-20 хв
Тобто ті 5 годин то були тренувальні, а перейми почалися вже згодом?
У мене з другими пологами взагалі вийшло весело. Я прокинулася в 4.20 із інтервалом уже меншим за 5 хвилин. Коли були ті 15-20 хвилин, з якими в мене почалися перші пологи, навіть не знаю. Або поки спала, або не було.

Almariel
15.06.2012, 18:29
Тобто ті 5 годин то були тренувальні, а перейми почалися вже згодом?
а я знаю хіба, як їх класифікувати... 5 год через 5 хв (відкриття 1 см), але частота не наростала і біль теж, потім я поспала 2 год і вже після них були кожні 15-20 хв і наростала сила і частота і через 16 год народила.

Meriroma
15.06.2012, 19:06
В мене першу вагітність взагалі не було ніяких тренувальних перейм і корок не виходив...в 40 тижнів рівно почало нити і спина підболювати в 8 вечора, лягла спати але так не заснула, в 2 ночі відійшли води і перейми різко почали наростати, а інтервал я ніяк не могла визначити, в мене було таке відчуття, що болить без перестанку))

Mariya
15.06.2012, 19:23
Була в лікаря. Відкриття ще нема. Зате маю таку біду, яка називається pruritic urticarial papules and plaques of pregnancy (PUPPP). Мене всю обсипало, все свербить немилосердно, одним словом, весело мені. :connie_pull-pigtail Ця штука безпечна для дитини і для мене, тому лікування нема ніякого, всі симптоми зникають після пологів. Мазякаюся всякими кремами, щоб зняти зуд. Від стимуляції відмовилась, від оральних стероїдів - також. Дохтор сказав, що я tough. Я йому відповіла, що зараз головне - дитина, а я і потерпіти можу. Пожалійте мене, бідну і нещасну

Orman
15.06.2012, 20:00
Від стимуляції відмовилась, від оральних стероїдів - також.

Молодець!

. Пожалійте мене, бідну і нещасну

бідна ти наша, але молодець! :)

Violett s
15.06.2012, 20:41
від оральних стероїдів - також.

А шо воно таке і з чим його їдять?

KitiKet
15.06.2012, 22:14
В мене ще маленька так пхається вниз, що я просто в шоці. Такі гострі, ріжучі відчуття.
У меня периодически такие же ощущения. Именно острая резкая боль, но проходит быстро. Иногда думаю что если так болит во время родов то я уже через час скончаюсь (((
Врач отпустил еще 10 дней погулять! :radist: Если роды не начнутся, то сделают узи и по ситуации будем смотреть что дальше делать.
Когда приехала в роддом, звоню врачу, а в трубке такой душераздирающий крик... Сказал что выйдет через полчаса, так как у него женщина рожает. Блин, так страшно стало :scare: Выхожу погулять, стараюсь думать что все будет хорошо, а из головы не выходит... бррр...

Liliyah Romanova
15.06.2012, 22:39
Когда приехала в роддом, звоню врачу, а в трубке такой душераздирающий крик... Сказал что выйдет через полчаса, так как у него женщина рожает. Блин, так страшно стало Выхожу погулять, стараюсь думать что все будет хорошо, а из головы не выходит... бррр...
Спокійно. Деякі дійсно кричать. То не значить, що ви теж будете. Хоча, можете, якщо будете вважати, що вам то треба. Правда, такі крики не рекомендують, бо вони виснажують жінку в першу чергу, а дитині ускладнюють відчуття й відбирають кисень.
Врач отпустил еще 10 дней погулять! Если роды не начнутся, то сделают узи и по ситуации будем смотреть что дальше делать.
Я довідалася, що в Канаді зараз чекають не 2 тижні після 40 тижнів, а 3. Провели дослідження, що можна чекати довше, тому не спішать. І то вже майже 20 років так.

Мені нині прийшло замовлення з речами, яких ще бракувало. Тепер тільки зібрати все в одну шухляду або ящик який і чекати. Ще тільки лишилося дитячі лашки перепрати... Чоловік прислав усі свої номери пейджерів. Акушерка мені вже віддала мою картку, яку маю тепер до неї зі собою носити й забирати додому. Щось то вже все ніби готове, а я ще щось не дуже. :xaxa:

Orman
15.06.2012, 22:47
Когда приехала в роддом, звоню врачу, а в трубке такой душераздирающий крик... Сказал что выйдет через полчаса, так как у него женщина рожает. Блин, так страшно стало Выхожу погулять, стараюсь думать что все будет хорошо, а из головы не выходит... бррр...

я гарчала коли тужилась
збоку напевно страшно звучало, але потуги мене зовсім не боліли

так що не треба робити поспішних висновків

DesperateHousewife
15.06.2012, 22:51
Мій чоловік, коли чув оті душероздираючі крики з інших палат, то постійно питав в нвшої акушерки коли то я почну кричати :girl_haha:
А я так і не крикнула :)

Ніколь
15.06.2012, 23:01
Деякі дійсно кричать. То не значить, що ви теж будете
100%, я після пологового зрозуміла чому відділення неродивших і вже родивших+ родзали в інших крилах будівлі, що добре продумано. БО деколи по ночах, та й вдень породіллі в родзалах так кричали, що в мене, вже на той час народившої волосся дибом вставало. Я собі можу уявити що малювала би уява в головах вагітних жінок.... таке було враження що жінку на куски ріжуть по живому ))))
А я не кричала, пару разів крикнула при певних маніпуляціях лікаря, але не кричала постійно, і то маючи стимуляцію. без неї взагалі не розумію чого там "копита відкидати"....

Meriroma
15.06.2012, 23:12
не розумію чого там "копита відкидати"...
я кричала і мені це допомагало - легше так було, а як вже народила, то ще день-два якк чула крики інших дівчат сльози текли і кумок в горлі стояв - певні чебе жаліла так:girl_blum:

Зануда
15.06.2012, 23:41
Я не кричала коли народжувала - жодного разу. Але коли мене шили (на перших пологах) - ото я вже викричалася. Боліло не до витримання - попали в якесь нервове сплетіння (мій персональний "комок нервів" ги) і то був пекельний біль, досі все стискається всередині, як згадаю. :scare:

Маруся-мама
15.06.2012, 23:47
Мій чоловік, коли чув оті душероздираючі крики з інших палат

Цікаво. А що вони у вас не звуко-ізольовані? В нас такі спец кімнати звуко-ізольовані, і двері постійно закриті, аби не чути хто що де і як.

Meriroma
15.06.2012, 23:58
Але коли мене шили
я кричала до того моменту, поки не вилізла на крісло і не почала тужитися - це вже з приємного))), а як шили, то взагалі нічого не відчувала - шо резину)))))

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

ще казала не знеболювати перед шиттям))

DesperateHousewife
16.06.2012, 13:09
"Цікаво. А що вони у вас не звуко-ізольовані"
Нєа. Може в самому пологовому таке і є, я родила в акушерському центрі, то там не було. Було чути шо ну. І плюс незважаючи на грудень, були вікна відкриті, то ще й через вікна було чути.

Asal
17.06.2012, 16:59
Ми вже дома!!!!!!:girl_claping: :girl_claping: :girl_claping:
Народились 14.06 о 7 ранку, пологи ройшли чудово без стимуляції (пізніше розповім)
Солоденький хлопчик 3650 г, 52 см :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:

Mammy
17.06.2012, 17:44
Ми вже дома!!!!!!
Вітаємо!!!!!:girl_wink:

Violett s
17.06.2012, 19:34
Ми вже дома!!!!!!
Народились 14.06 о 7 ранку, пологи ройшли чудово без стимуляції (пізніше розповім)
Солоденький хлопчик 3650 г, 52 см

Ну ви оперативно! Вітаю!!! Здоров'яячка вам і всього-всього....:girl_tender: чекаєм на розповідь:girl_wink:

Maksli
18.06.2012, 10:00
Ми вже дома!!!!!!
Солоденький хлопчик 3650 г, 52 см
Вітаннячка Вам і Вашому синочку!!!:give_rose:
Здоровя, смачненького молочка і здорового сну!

Mammy
18.06.2012, 11:44
Не знаю чи сюди, але маю питання: чи потрібно самій, без лікарського контролю приймати фолієву кислоту?:unknown: Під час першої вагітності приймала, але тоді лежала на підтримці. Чула, що це необхідно всім вагітним в першому триместрі. А до лікарів йти ще не планую... :smile:

Ніколь
18.06.2012, 12:17
без лікарського контролю приймати фолієву кислоту?
яка різниця з лікарським /без лікарського якщо лікарі в наших ЖК призначають її всім повально, і ніхто сильно не заглиблюється у те чи комусь вона дійсно потрібна чи комусь не потрібна.

Liliyah Romanova
18.06.2012, 17:58
Не знаю чи сюди, але маю питання: чи потрібно самій, без лікарського контролю приймати фолієву кислоту?
Фолієву треба приймати ДО вагітності. Потім вона вже не є обов'язковою. Львівські лікарі призначають профілактично, як вітаміни, наскільки я розумію. Тут кажуть, що коли ви вже вагітні, нема сенсу її пити, хіба є загроза. І то невідомо, чи вона поможе.

truskaffka
18.06.2012, 19:39
Фолієву треба приймати ДО вагітності.

Я у багатьох місцях читала (книги, веб-сайти) + лікарі радили (не ті, в яких на обліку), що ще її треба пити 1 триместр. Бо дефіцит її (якщо такий є) дуже небезпечний, а про передози чи надлишок її при профілактичне прийманні ніде не читала. Краще перестрахуватись. Це ж вітамін...

Фолієва кислота зменшує ризик народження плодів із дефектами неавральної трубки. Показано, що денна норма додаткового прийому фолієвої кислоти (від 0,4 до 1,0 мг) до вагітності та перші шість тижнів вагітності (що еквівалентно першим восьми тижням вагітності, рахуючи з дня останньої менструації) зменшує частоту цих проблем на 50%

Liliyah Romanova
18.06.2012, 19:48
дефіцит її (якщо такий є) дуже небезпечний
Тут "профілактично" не призначають, а саме львівським чи українським жінкам то дуже треба, виходить. При тому, всім.

Asal
19.06.2012, 10:51
Фолієву треба приймати ДО вагітності.
моя лікарка теж призначила до вагітності, але потім сказала попити ще перший триместр
зараз вагітна сестра, то їй сказала, якщо буде їсти всі сезонні вітаміни в достатній кількості, то пити фолієву не обов"язково

---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

Дівчатка, всім дуже дякую за привітання і тут і в карму:give_rose::give_heart:
Всім пузатікам легких пологів і скорого побачення з малятами:girl_wink::girl_in_love:

DesperateHousewife
19.06.2012, 11:09
"Тут "профілактично" не призначають, а саме львівським чи українським жінкам то дуже треба, виходить."
Англійським от теж призначають всім (тим, кого знаю :)) в першому триместрі. І теж профілактично.

Liliyah Romanova
19.06.2012, 18:06
Англійським от теж призначають всім (тим, кого знаю ) в першому триместрі. І теж профілактично.
Це тому, що вони до вагітності не пили чи як?

Margot
19.06.2012, 19:27
дівчатка, хто з вас пє чай з листя малини? і з якого тижня слід починати пити. Недавно були на УЗД. Наша доця нам язичок показувала:girl_blum: Ще прийдеться трошки почекати, а я вже хочу свою мацьопку на руцях носити, в носик цьомати.Переполокала речі в роддом(уже все придбала), вже в мене відтепер кожен день святковий настрій.Тільки треба Боженьку просити, щоб поміг моїй лялі щасливо народитися!

cjomcjomka
19.06.2012, 20:54
з якого тижня слід починати пити.
з повних 36

Tempernice
19.06.2012, 21:20
хто з вас пє чай з листя малини? і з якого тижня слід починати пити

з повних 36
Це для кращої еластичності родових шляхів? А ще б хтось підказав як правильно той чай готувати? З якого листя- сушеного чи свіжого? як варити і яка пропорція має бути на чашку?

Oriana
20.06.2012, 10:01
Дівчата, справжні чи не справжні - в 1-ії ночі почалися з інтервалами 11:11:13:10:11:14...і так до 7-ої ранку, а зараз їх ледве чути, що навіть неможу визначити точний інтервал.... Незнаю чи їхати в пологовий.

Corena
20.06.2012, 10:04
Незнаю чи їхати в пологовий.
не спішіть ,встигнете :).
коли буде чітко видно, що інтервали між переймами скорочуються, а самі перейми стають тривалішими ,тоді будете бачити реальну картинку.

Лідочка
20.06.2012, 10:26
Дівчата, справжні чи не справжні - в 1-ії ночі почалися з інтервалами 11:11:13:10:11:14...і так до 7-ої ранку, а зараз їх ледве чути, що навіть неможу визначити точний інтервал.... Незнаю чи їхати в пологовий.
Слухайте Корену:) вона все добре каже.

То поки ще тренувальні, тим більше якщо трохи затихли. Справжні перейми мають наростати, ставати інтенсивнішими.

Oriana
20.06.2012, 10:38
А тренувальні можуть бути такими тривалими? вже понад 8 год. Перейми все ж є, просто то сильніші, то слабші.

cjomcjomka
20.06.2012, 10:46
тренувальні можуть бути такими тривалими? вже понад 8 год
можуть-можуть.
я б радила хоча б до інтервалу 4-5 хв почекати

Holly
20.06.2012, 10:51
Це для кращої еластичності родових шляхів? А ще б хтось підказав як правильно той чай готувати? З якого листя- сушеного чи свіжого? як варити і яка пропорція має бути на чашку?теж хотіла б знати, бо в мої 36 тижнів свіжого листя точно не буде

cjomcjomka
20.06.2012, 11:27
про листя малини - моя скромна думка.
якщо хтось хоче з допомогою того чаю наблизити час пологів - навряд.
Інша річ, що на шийку матки, особливо у "повторнородящих" цей чай все ж, напевно, впливає. Отже, він - корисний. Ну і в будь-якому разі, вагітним треба багато вітамінів, а чай з листя малини, особливо в холодну пору року - дуже вітамінний.

схема десь така: 36 повних тижнів - чашка чаю на день, 37 - 2, 38 - 3, 39 - 4, 40 - замість води. Гугл каже, що листя, зібране ще до ягід, корисніше. І ще гугл каже, що гарячий чай дієвіший від холодного. Цьоця Юльця пила з першим синочком по схемі, а з другим з неповних 38 тижнів замість води глушила той гарячий чай. Обидва хлопчиська як мали вродитись на 42 тижні, так і вродились. От чому я кажу, що на термін пологів не впливає.

готують чай по різному - нема межі фантазії :) я заливала в термосі і настоювала мінімум 15 хв, а деколи і цілу ніч.

всім легких пологів!

DesperateHousewife
20.06.2012, 13:06
Плюсуюсь до цьомцьомки. Теж пила чай з листя малини (аж вже майже носом йшов) і все одно народила на 42 тижні :) Але теж все одно вважаю його корисним.

Red Sun
20.06.2012, 14:02
Сьогодні зранку innamorata стата мамою маленького козака , вага 3350, ріст 54 см. Вітаю молоду маму!

cjomcjomka
20.06.2012, 15:48
innamorata стата мамою маленького козака , вага 3350, ріст 54 см
уррааа! і я приєднуюсь до привітань!
пила чай з листя малини (аж вже майже носом йшов)
ага, а мені ще жирні олії *для посилення виробітку простагландинів* носом йшли. Але то нікому не раджу, бо печінку посадити можна тільки так

Moonlight
20.06.2012, 15:56
Вітаю innamorata і Asal з народженням синочків! Здоров'я вам і маляткам!
Була сьогодні в своєї Г, прийшли мої аналізи на Торчі і гемоглубін. Гемоглубін маю 97, написала мені анемію, дівчата, хіба то так страшно? Бо почуваюся добре (до початку спеки було чудово:girl_yes2:) і ніяких ліків пити не збираюся. Буду себе змушувати їсти гречку і м'яско, бурячки. А чим ще можна підвищити?
І щодо торчів. Питання - в мене виявлені антитіла Ig G до краснухи, герпесу і токсоплазмозу. Щодо краснухи, то вона казала, що я нею перехворіла, хоча я такого не пригадую, та все ж. А ось щодо герпесу і токсоплазмозу, то сказала, що то погано і дала направлення в Синево перездати саме на Ig G їх. Вартує то робити? Бо я так розумію, що даний показник присутній, якщо я тим колись хворіла, бо показники Ig M на тому папірчику з аналізом не заповнені, значить мінусові, правда? Чи треба все ж тримати то на контролі?

cjomcjomka
20.06.2012, 16:11
Щодо краснухи, то вона казала, що я нею перехворіла, хоча я такого не пригадую
якщо колись мали щеплення, могли перенести в стертій формі.
щодо герпесу і токсоплазмозу, то сказала, що то погано
нічого страшного не бачу. Герпес для народження дитини страшний тільки якщо він є в активній формі на статевих органах. На рахунок токсоплазмозу - може, у Вас або батьків/свекрів є кіт? :)

Лідочка
20.06.2012, 16:19
артує то робити? Бо я так розумію, що даний показник присутній, якщо я тим колись хворіла, бо показники Ig M на тому папірчику з аналізом не заповнені, значить мінусові, правда? Чи треба все ж тримати то на контролі?
А який сенс? Лікувати і так зараз ніхто не буде..

Tempernice
20.06.2012, 16:34
якщо хтось хоче з допомогою того чаю наблизити час пологів - навряд.

Теж пила чай з листя малини (аж вже майже носом йшов) і все одно народила на 42 тижні

А я і не знала, що сподіваються чаєм з малини час пологів пришвидшити:) По-моєму, на це таким природним способом ніяк не вплинеш та й добре, що так:) Я чула і читала, що цей чай сприяє елестичності тканин, тому швидше розглядаю його, як профілактичний засіб проти розривів і можливо легшого відкривання шийки матки під час пологів. І згідна з дівчатами, у всякому разі це просто вітамінний напій і зашкодити не повинен. Буду пробувати з наступного тижня зі свіжого листя (1 столова ложка подрібненого на 200 г води буде ок?) і напевно насушу ще трошки про запас разом з гілочками суниці, гадаю буде корисно і після пологів:girl_wink:

Holly
20.06.2012, 18:10
Дівчата як ви рятуєтесь від спеки? Ми з вулиці втікли додому, щоб перечекати і я мало не зомліла, бо в нас в кімнаті як в парнику.

Ніколь
20.06.2012, 18:16
Дівчата як ви рятуєтесь від спеки?
всерйоз задумалась над кондиціонером )))
а так, вмиваюсь по 100 разів на день, душ тричі в день точно....
Ото була в кухні, відкрила обидві створки холодильника...постояла біля нього... він на мене холодом подув....аж кращє стало.
А на вулицю треба виходити напевно або 5 ранку коли ще не розігрілось, або годинка 8-9 вечора. Ми вчора з малою ввечері до темноти практично гуляли - ото класс...свіженько вже, і не холодно але і немає тої задухи...

Mariya
20.06.2012, 18:18
Дівчата як ви рятуєтесь від спеки?

Вентилятор також помічний.

Holly
20.06.2012, 18:29
всерйоз задумалась над кондиціонером )))От мені вчора чоловік казав теж про кондиціонер. Діти в душ не пускають, хіба зайду ноги помочити і вмитись.

---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

Вентилятор також помічний.не знаю чи поможе... в нас вікна кімнати (без балкону) на 6 поверсі. Сонце починає в них світити десь 13-14 година дня. Повітря важке і гаряче. Я вже і мокрі лахи чіпляю і підлоги мию кілька раз на день - марно

---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

Я собі думаю, поки та спека треба пакувати чемодани і їхати на села))) Як подумаю - садок, ягідки, альтанка, подвір"я в травичці....

Liliyah Romanova
20.06.2012, 19:36
Буду себе змушувати їсти гречку і м'яско, бурячки. А чим ще можна підвищити?
Бурячки - то на шлунок добре. Їжте курагу, абрикоси, родзинки й горіхи. Шпинат також дуже корисний буде.

Asal
20.06.2012, 21:07
Буду себе змушувати їсти гречку і м'яско, бурячки. А чим ще можна підвищити?
я ще їла печінку, курагу, ківі, гранати - за тиждень зі 100 підняла до 110 :girl_yes2:

Moonlight
20.06.2012, 21:48
Дякую за відгуки! Я от думаю, може то справді не здавати ніяких аналізів і по всьому, але все одно тоді перед наступною вагітністю прийдеться здавати, а хто мені їх проінтерпритує?

Бурячки - то на шлунок добре. Їжте курагу, абрикоси, родзинки й горіхи. Шпинат також дуже корисний буде.

я ще їла печінку, курагу, ківі, гранати - за тиждень зі 100 підняла до 110
В тому суть, що я останнім часом шпинат через день їла, бо був свій, домашній. А на сухофрукти дивитися після токсикозу не можу, як і на печінку... Залишається гречка, ківі і гранати, але після зими так того вже не хочеться, коли є стільки свіжих ягід і молода картопелька:nyam2: Але треба - то треба!

atena
20.06.2012, 22:23
Я у багатьох місцях читала (книги, веб-сайти) + лікарі радили (не ті, в яких на обліку), що ще її треба пити 1 триместр. Бо дефіцит її (якщо такий є) дуже небезпечний, а про передози чи надлишок її при профілактичне прийманні ніде не читала. Краще перестрахуватись. Це ж вітамін...
Протипоказання і побічні дії є до всіх ліків та продуктів
Протипоказання.
Підвищена чутливість до фолієвої кислоти або інших компонентів препарату, дефіцит вітаміну В12, злоякісні новоутворення, злоякісні анемії, нелікований дефіцит кобаламіну.
Побічні реакції. З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, здуття живота, метеоризм, відчуття гіркоти в роті, анорексія. З боку імунної системи: алергічні реакції, в тому числі висип на шкірі, кропив’янка, свербіж, гіпертермія, артеріальна гіпотонія, розлади дихання у результаті бронхоспазму, анафілактичні реакції.
Передозування. Випадків передозування не було зареєстровано. При застосуванні надмірної дози можливе посилення побічних ефектів. Передозування фолієвої кислоти може маскувати дефіцит вітаміну В12.
Діти.Протипоказано застосування препарату дітям.
Особливості застосування. Препарат призначають з обережністю пацієнтам з анеміями нез’ясованої етіології, оскільки фолієва кислота може заважати діагностиці злоякісної анемії шляхом полегшення гематологічних проявів хвороби, дозволяючи при цьому прогресувати неврологічним ускладненням. У випадку перніціозної анемії препарат необхідно застосовувати лише разом з ціанокобаламіном. Тривалий прийом фолієвої кислоти, особливо у високих дозах, не рекомендується через ризик зниження концентрації в крові ціанокобаламіну. Препарат містить глюкозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет і пацієнтам з синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

truskaffka
20.06.2012, 22:46
Протипоказання і побічні дії є до всіх ліків та продуктів
Правила "золотої серединки" ніхто не відміняв. В крайнощі впадати завше погано.

Liliyah Romanova
21.06.2012, 06:25
Залишається гречка, ківі і гранати
Ківі їжте зразу після того, як їсте щось із залізом. Вітамін С покращує засвоєння заліза.
А абрикоси є? Можна їх їсти. І теж ківі заїдати.

KitiKet
21.06.2012, 08:55
Девочки, скажите а какие схватки по ощущениям в начале? Мне все время казалось что это будет сокращения живота (типа судороги) от легкого до более сильного... А сегодня всю ночь очень ныл живот как на месячные, но периодически. Я время не засекала, но каждый раз как вставала в туалет живот продолжал ныть. В шесть утра начала замечать что нытье это каждые 15 мин приблизительно и длится около 40-50 секунд. Потом пошло 10 : 10 : 10 : 7 : 8 : 12 : 7 : 10. До сих пор. Когда хожу или чем-то занимаюсь болит меньше, когда лежу сильнее. Что это может быть? Это тренировочные (я правда не чувствую напряжения в животе, больше как достаточно болезненные месячные)?

Liliyah Romanova
21.06.2012, 09:10
Это тренировочные (я правда не чувствую напряжения в животе, больше как достаточно болезненные месячные)?
Можуть бути тренувальні. А можуть бути й справжні, але ще такі, з якими рано щось думати. Спробуйте лягти поспати, прийміть душ або ванну, побачите, які будуть відчуття.

У мене від спеки такі тренувальні хапають, що часом здається, що все, завтра нас буде 5-еро, але ні, посиджу, відпочину, подрімаю - і минають.

panikvarts
21.06.2012, 09:41
А сегодня всю ночь очень ныл живот как на месячные, но периодически.
А я знаю кількох жінок, в яких перейм як таких, до яких ми звикли, не було, а власне постійно нив живіт, як на місячні. При цьому ще боліла спина.

Liliyah Romanova
21.06.2012, 09:42
А я знаю кількох жінок, в яких перейм як таких, до яких ми звикли, не було, а власне постійно нив живіт, як на місячні. При цьому ще боліла спина.
Із таким нерегулярним інтервалом?

panikvarts
21.06.2012, 09:52
Із таким нерегулярним інтервалом?
Чесно, навіть не знаю за інтервали, але пам'ятаю, як розказувала та жінка, що живіт просто весь час нив, що вона думала, що от може почалось, чекала перейм якихось видимих і звичних, а вони так і не почались. Пологи були досить швидкими - на все про все десь 3 години.

Liliyah Romanova
21.06.2012, 09:56
Як на мене, якщо інтервал нерегулярний і його відчувають, то спішити не варто. Найгірший сценарій - це приїхати в пологовий із тренувальними й потрапити під окситоцин.

cjomcjomka
21.06.2012, 12:08
Найгірший сценарій - це приїхати в пологовий із тренувальними й потрапити під окситоцин.
абсолютно вірно. зробити собі проблем на рівному місці... дуже мало є лікарів, які з тренувальними інтервалом 10-15 хв і 2 пальцями розкриття відпустять гуляти :) зазвичай, як в тій казці: цоп - і в мішок!

сніжна
21.06.2012, 12:16
постійно нив живіт, як на місячні. При цьому ще боліла спина.
певно жінки просто не звертали увагу на інтервальність. Бо вона все-рівно є. У мене теж більше спина боліла, ніж живіт. Але інтервальність ( скорочення та регулярність) чітко прослідковувалися ( якщо їх відстежувати)

KitiKet
21.06.2012, 12:17
Ох... пробовала поспать: засыпаю но через 10-15 минут просыпаюсь как заболит... Потом опять успеваю заснуть... и кажется мне что я уже час сплю и что все вроде перестало, даже снилось что-то... заболит - открываю глаза, смотрю на часы прошло 15 минут всего... и интервал дальше непонятный от 8 до 17 минут. Иногда чуть слабее болит, а потом опять сильно... И вроде не сокращается.
А сколько такое может длиться? А то считай все началось с половины 12-го ночи... Это же скоро 12 часов... Только вначале интервалы были в 40-30 минут приблизительно... А с шести утра 10-15 и до сих пор...
Пока никуда не собираюсь. Муж поехал на работу. Пробок никаких не видела. Воды точно не отходили (думаю подтекали бы). Но болит кажется все сильнее... И что самое плохое во время этой "схватки" бросает в жар и кружится голова, если стою то кажется вот-вот сползу по стене... У меня и месячные так всегда проходили. Что делать? Может у кого тоже так было?

Pesyk
21.06.2012, 12:27
Что делать? Может у кого тоже так было?
В мене такі болі почались десь в 4.30 ранку, спочатку були дуже легенькі, і я не надала значення цьому, оскільки вже таке було, потім болі повторились, далі я намагалась визначити з яким інтервалом повторюються, було 10 хв, потім 7 хв, і буквально вже в 7 ранку, коли я їхала в пологовий, то інтервал був 5 хв. -4 хв. в 10.30 - я народила дитинку.

KitiKet
21.06.2012, 13:26
Сейчас как начала ходить, то интервалы пошли 7-8 минут (уже минут 40)... Неужели оно? :connie_pull-pigtail
Я жду пока не будет регулярно 4-5 минут и тогда еду.

cjomcjomka
21.06.2012, 14:14
жду пока не будет регулярно 4-5 минут и тогда еду.
з Богом! хай все пройде якнайкраще

Лідочка
21.06.2012, 14:24
Шпинат також дуже корисний буде.
Особливо тепер, коли його можна свіжого купити і салатик зробити.

Liliyah Romanova
21.06.2012, 16:01
Особливо тепер, коли його можна свіжого купити і салатик зробити.
У нас улюблений салат зі шпинатом із червоною цибулькою, січеними мигдалевими горішками та трускавками (або мандаринками, або персиками, або абрикосами) - нямка! І для вагітних корисно. :wink:

WildWind
21.06.2012, 16:09
Отравилась чимось, черешні або кабачок, все решта домашнє з їжі. Раніше я б просто день-два провела на мінералці і сухарях, але як то витримає малюк в животику? Що їсти? Від зелених салатів нудить, та від всього нудить... Сухофрукти?
Нині привезуть з села зелень, молоко, клубніку, від одної думки зле стає..

Meriroma
21.06.2012, 16:25
У нас улюблений салат зі шпинатом

А мене щось різко перекинуло з солодкого на зелень і помідори, їла би м їх кілями))) у простесенькому слатику: помідори, зелень, оцет, оливкова олійка - всьо!! нямка

А звичайнісіньку салату прямо листками би гризла:girl_tender:

Дівчата, я вже декілька тижнів мучаюся - хочу замовити першу партію приданого для лялі...як кажете, це все ж зарано чи можна вже?

Я сьогодні останній день на роботі, аж додому не хочеться йти...від завтра у відпустці, а опісля відразу декретна відпустка:girl_tender:

але як то витримає малюк в животику?

Нормально витримає, я коли мала проблеми з туалетом цілий день сиділа на кефірі і сухарях - нормально)

WildWind
21.06.2012, 16:30
Дівчата, я вже декілька тижнів мучаюся - хочу замовити першу партію приданого для лялі...як кажете, це все ж зарано чи можна вже?
Якщо слухати бабусь то не можна до народження. Я вже давно замовила, бо потім не знаю чи знайду час і гроші на все. В мене 21 тиждень.

Ніколь
21.06.2012, 16:30
як кажете, це все ж зарано чи можна вже?
чого ж зарано? Якщо відома стать, то вже тим більше можна :)
Я першу партію замовила десь на 15 тижні, на 20-й тиждень вже мала в наявності ...

Burberry
21.06.2012, 16:44
Я першу партію замовила
А де найкраще замовляти?Може порадити щось?Можна в пп

Holly
21.06.2012, 16:49
це все ж зарано чи можна вже?на вашому то терміні? Я он цього разу візок купила, то термін був 8 тижнів всього. Просто файний підвернувся. І одяг пороху скуповую, як щось гарне трапляється

Liliyah Romanova
21.06.2012, 17:02
Йой, я почуваюся такою безвідповідальною. :xaxa: У нас не було взагалі нічого аж до минулого тижня. Тоді знайомі нам привезли лашки на початку тижня, а в суботу ми тумбочку на 4 шухляди купили і я вже все на перші три місяці порозпихала. А до 36-го тижня ніц у нас готового не було. :blush:

cjomcjomka
21.06.2012, 17:30
на перші три місяці
хм, А Ви вже знаєте розмір мацьопи? :)
я теж була поскладала окремі стосики: в ПБ, на перший місяць, 0-3... в результаті те, що було "в ПБ" і розміру 56 - не вдягане ні разу відправилось у шафу хтозна, може, ще згодиться :)

Meriroma
21.06.2012, 17:43
чого ж зарано? Якщо відома стать, то вже тим більше можна
відомо стать, але чи можна довіряти одному узд на 20 тижні на 100% я не впевнена...а таке все для дівчаток гарнесеньке...уууу:connie_pull-pigtail
Я он цього разу візок купила, то термін був 8 тижнів
дякую дівчата, Ви мені дуже допомогли - сьогодні замовлю)
?Може порадити щось?
Я часто собі і малому замовляю речі з англійських сайтів (Некст, H&M, M&S, Джордж тощо) через СП на посиденьках наших - дуже задоволена...тепер і лялі нашукала купу всього по сейлах...прошу адміністрацію не сприйняти за рекламу:girl_flirt:

---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

розміру 56 - не вдягане ні разу
Я планую купувати речі в пологовий розміру 0-3 місяці - це восновному розмір 56-62, чи такі теж можуть бути маленькі?
Йой, я почуваюся такою безвідповідальною
Як народжувала малого (ех, як давно це було) не мала нічого в пологовому, а виписувались ми в костюмчику, який приніс чоловік (йому якраз його співробітники спрезентували) - оце безвідповідальність:girl_blum: Але нічого)

Liliyah Romanova
21.06.2012, 17:58
хм, А Ви вже знаєте розмір мацьопи?
Я взяла Натуськові. Мої в основному під 4 кг родяться. )))) Так що те, що для новонароджених ми майже не вбирали. А те, що від 0 до 3 - то якраз було на перші 1,5 місяці. На пологи приготувала власне більші лашки, але про всяк випадок поклала одну пару маленьких. Те, що від 3 до 6-ти теж є, але я поки то в шафу спакувала, бо ще час є точно.

Лідочка
21.06.2012, 20:32
відомо стать, але чи можна довіряти одному узд на 20 тижні на 100% я не впевнена...а таке все для дівчаток гарнесеньке...уууу
Ой, та якби на іншому УЗД сказали, що буде хлопчик, то тих пару лашок ви тут спокійно продасте дівчаткам:)

Ніколь
21.06.2012, 20:36
А те, що від 0 до 3 - то якраз було на перші 1,5 місяці.
я теж весь одяг наразі взяла на 0-3 міс розміром.
Свідома того що це лише на перших місяць-півтора, ну а що поробиш, не брати ж завідомо більший щоб дитина в тому топилась. Менші типу ньюборни взагалі не брала, бо з досвіду це нам було на перший тиждень лише...

Щодо підготовки загалом, не маю лише ванночки щоб купати, все решта вже є.

Маруся-мама
21.06.2012, 20:48
Ги... а я з першим взагалі НІЧОГІНЕНЬКО не мала. Я мала народити 6-7 січня, а дякуючи мужу народина йому на ДН - 12 грудня. То в мене взагалі нічого не було, а так як пологи були природні, то виписувати мене мали через 48 годин. Можете собі уявити як літали по магазині моя родинонька, і бабця нам гонорово все купила для першого міліканського внучка. Бо вони перші кричали, що не вольно ніц купувати бо НІЗЯ!
А з наступною мені дівчата влаштували бейбі шовер, то надарували всього не дівчинку, а ми з чоловіком люльку купили, яку поставили собі коло ліжка.

Купувати можна тоді, коли душа бажає свята.

сніжна
21.06.2012, 21:30
а я була така "суєвєрна", що ніц не купила до пологів. Лише придивлялася і давала вказівки чоловіку. В результаті, він 4 дні після пологів літав разом із моєю мамою по магазинах і в результаті накупили практично все не те. А в останню ніч ще й ліжечко дитяче збирав ( правда, малий у ньому так і не спав, але то таке...)Так що краще купити все самій, крім того, це стільки позитивних емоцій дарує...

Tempernice
21.06.2012, 21:37
Це ж так класно самій вибирати речі для дитинки, не розумію, як можна позбавити себе цього задоволення заради якихось забобонів:unknown: Я цей процес нікому не довіряю, тому вже теж всім закупилася, бо усвідомлюю, що після народження дитинки уже не зможу бути такою ж мобільною і мати достатньо часу

Milady
21.06.2012, 22:00
Ходила сьогодні на УЗі з чоловіком, бачили б ви як він в мене по кабінеті скакав коли почув, шо маємо хлопчика:girl_tender: Правда як потім вияснилось він так і ніц не міг розгледіти на екрані, але то ніц)
По УЗІ все добре, лише сказали, що низька плацентація...але на скільки я чула по відгуках вагітних зараз у багатьох її спостерігають. Наразі не дуже беру собі то до голови, бо знаю, що до 3 триместру все може змінитись.

Liliyah Romanova
21.06.2012, 22:23
Щодо підготовки загалом, не маю лише ванночки щоб купати, все решта вже є.
А в нас усе з Натанчика є. І крісло до машини, і ванночка.
Тільки ліжко малому ніяк не купимо. Ми його будемо на таткову сторону переселяти, а в ліжечку, що до нашого прикріплене, манюня буде.
на скільки я чула по відгуках вагітних зараз у багатьох її спостерігають
Ні, радше безграмотні лікарі про неї говорять на таких термінах, коли все може змінитися. Про низьку плацентацію можна говорити виключно в останньому триместрі.

Mariya
21.06.2012, 22:28
Була в лікаря. Відкриття 1 см, лежимо личком всередину. Після того, як почала митися дегтярним милом, подразнення почало пригасати. Плями поблідніли і вже майже не чухаються.

Про речі. Маю для малого все (дякуючи товаришкам, в яких малі діти). Майже ніц не купувала. Ліжко вже склали давно. Муж був проти, але я йому пояснила, що в нього не буде часу по магазинах льотати, тому ми все приготували завчасно.

Ніколь
21.06.2012, 23:27
а ми цього разу будем без дитячого ліжечка. Чоловік сам сказав що воно не потрібне ))))
Ванночка була, класна і дуже зручна, але вже давно її продали бо квартира тоді була маленька, тримати не було де зайві речі, і ми ще другу лялю не планували.
Автокріселко десь от от обіцяють довезти, бо вже замовила давно.
Мама моя вже приготувала собі чемоданчик з речима, і тепер на короткому старті, якби раптом щось, то швиденько приїде щоб бути з малою на час моєї відсутності...
Ех....залишилось тільки народити :)

Liliyah Romanova
22.06.2012, 00:26
а ми цього разу будем без дитячого ліжечка. Чоловік сам сказав що воно не потрібне ))))
Було би в нас більше ліжко, нам би теж не було потрібне. Натуськове прикріплене до нашого, але йому вже там тіснувато, тому вирішили трошки більше купити й поставити по татковій стороні.
А до мене нині знайома прийшла й допомогла завершити прибирання ванної кімнати, бо я почала, а через спеку й постійні тренувальні не могла завершити.
Такий стан у мене останні дні, що чоловік кожні кілька годин перевіряє, як я і чи ще не треба йому додому їхати. :xaxa: Уночі так боліли тазові кістки, що майже не спала. І ходити нині так важко, що капут... Ой, ще трохи...

Karrizo
22.06.2012, 11:55
А ми вже народилися! Моє маленьке сонечко - 2600, 49 см. Народились ми 14 червня, нажаль через кесаревий розтин, але ми вже вдома і гарно гамаємо цицю.

cjomcjomka
22.06.2012, 12:16
Моє маленьке сонечко - 2600, 49 см
вітаю! ростіть здоровенькі!

Liliyah Romanova
22.06.2012, 12:28
А ми вже народилися! Моє маленьке сонечко - 2600, 49 см. Народились ми 14 червня, нажаль через кесаревий розтин, але ми вже вдома і гарно гамаємо цицю.
Чудові новини!! Молодці! Вітаю!!! :give_rose::give_rose::give_rose:

А я от знову не сплю. Прокинулася, бо кості болять шалено, бо спека, та ще й печія знову.
Ну, і тренувальні...
Правда, щось вони якісь періодичні. Почала з того всього інтервал засікати. Може, йти спати й не думати про то? :girl_crazy:

Лідочка
22.06.2012, 12:50
Може, йти спати й не думати про то?
Якщо зможеш, то спи. Може то вже воно, то трошки сил наберешся:)

cjomcjomka
22.06.2012, 13:11
Якщо зможеш, то спи. Може то вже воно, то трошки сил наберешся
я теж так думаю :)

Ніколь
22.06.2012, 13:18
Дівчата, сьогодні вночі Катя-KitiKet стала мамою чудового хлопчика ( 3400 і 51 см) ! Вітаю !!!

cjomcjomka
22.06.2012, 13:35
Катя-KitiKet стала мамою чудового хлопчика ( 3400 і 51 см) ! Вітаю !!!
о, ія вітаю.
класні тут новини останнім часом !

glasses
22.06.2012, 17:09
Дівчата, я маю тепер проблему з зубами. Вчора мені напухли ясна на нижніх зубах так, що я вшоці. Но то я ще можу якось з терпіти. А верхній мій зуб, там треба тягнути скоріш за все корені і пломбу ставити. Питання без анастезії я напевно не витримаю, хто щось таке мав і хто куда ходив.

Liliyah Romanova
22.06.2012, 17:23
Дівчата, я маю тепер проблему з зубами. Вчора мені напухли ясна на нижніх зубах так, що я вшоці. Но то я ще можу якось з терпіти. А верхній мій зуб, там треба тягнути скоріш за все корені і пломбу ставити. Питання без анастезії я напевно не витримаю, хто щось таке мав і хто куда ходив.
Є безпечні для вагітних анестетики. Головне попередити стоматолога наперед, щоби застосував безпечні препарати.

Burberry
22.06.2012, 17:52
Вчора мені напухли ясна на нижніх зубах так, що я вшоц
у мене під час вагітності одного дня так сильно заболів запломбований зуб, але не так він як ясна довкола, що мусила пити знеболююче. Але я це все старанно полоскала відваром кори дуба і шавлії і, на щастя, за день все минуло

Maksli
22.06.2012, 17:59
ОЙ, а тут що не день то поповнення!:connie_pull-pigtail
Вітаю всіх мамочок з народженням діток, хай все у Вас і малявочок буде пре-чудово!!!
Була вчора на УЗД, лікар сказала що все в нормі, дитинка повернута головкою донизу, личком до середини, серцебиття теж в нормі ну і решта ніби все добре, єдине, що термін вагітності трохи більший, ніж був до того, ПДП перенесли на тиждень швидше, але то таке...
А сьогодні робили КТГ плоду і тут, дівчатонька, поможіть розібратись, а то я сама шось ніяк не взмозі...Результат КТГ 7-8 балів по Fisher, що то означає, яка має бути норма, бо моєї лікарки не було, додзвонитись тоже не змогла, а та шо писала результат, не дуже хотіла розяснювати....

nyatochka
22.06.2012, 18:09
КТГ 7-8 балів по Fisher
в мене було 8 балів, то лікар сказала, що це дуже добре ))

Mariya
22.06.2012, 18:58
Пів ночі не спала через тренувальні. Вияснила, нарешті, чим тренувальні відрізняються від справжніх. :girl_haha: Якби знала, що Ліля тут тусувалась, то вийшла б в інет.

Про проблеми з зубами і яснами. Під час вагітності це нормальне явище. Тому, як писала Burberry, треба полокати настоями при загостреннях.

Liliyah Romanova
22.06.2012, 19:01
Пів ночі не спала через тренувальні. Вияснила, нарешті, чим тренувальні відрізняються від справжніх. Якби знала, що Ліля тут тусувалась, то вийшла б в інет.
У мене годину йшли тренувальні з інтервалом у 3 хвилини. Коли інтервал раптом зробився 4 хвилини, а наступний 6, я зі спокійним серцем пішла спати. :xaxa:

А як ти зараз? Я щось ледве ходжу, так мені лобкова кістка болить. І кожен крок таким болем відзивається, ніби ножем ріжуть. :sad:

Mariya
22.06.2012, 19:08
У мене годину йшли тренувальні з інтервалом у 3 хвилини. Коли інтервал раптом зробився 4 хвилини, а наступний 6, я зі спокійним серцем пішла спати.

Нє, в мене зразу був з інтервалом повний бардак. Інтервали від 7 до 15 хвилин, але я заснути не могла. Підозрюю, що вчора мій дохтор пробував шийку матки відкривати, http://www.en.kolobok.us/smiles/rpg/butcher.gif бо боліло, коли він там мацав, а після огляду - взагалі карнавал почався. Тренувальні стали інтенсивнішими і більш болючими і низ живота боліти почав як на місячні. Мужу сказали, би готувався, на роботі всіх попередив і всі хвости попідтягував.

Ходжу я тепер дуже поважно, як пава пливу, малий на таз тисне.

Liliyah Romanova
22.06.2012, 19:25
Тренувальні стали інтенсивнішими і більш болючими і низ живота боліти почав як на місячні. Мужу сказали, би готувався, на роботі всіх попередив і всі хвости попідтягував.
Ну, якщо він там із шийкою матки попрацював, то готуйся. Вони люблять так процес прискорювати. Мені ще наразі ніхто ніц не перевіряв, так що то малеча таке виробляє...
Іду я досипати недоспане вночі. )))

Mariya
23.06.2012, 02:12
Корок щойно вийшов.

Liliyah Romanova
23.06.2012, 02:42
Корок щойно вийшов.
Буду за тебе молитися!! :kiss:

Маруся-мама
23.06.2012, 03:17
Корок щойно вийшов.

Точно дохтір поміг... Тримайся. Чекаємо маленьке.

YULKAZOZYLKA
23.06.2012, 10:11
Корок щойно вийшов
Легких і швидких Вам пологів, чекаємо тут на Вас вже з малятком))

---------- Додано в 09:11 ---------- Попередній допис був написаний в 09:08 ----------

Дівчатка, підкажіть ще будь-ласочка про лікарняне під час вагітності. Скільки може тривати найдовше лікарняне і з яким інтервалом його можна брати (з малою на лікарняному не була, тому нічого про нього не знаю) ??????

algo
23.06.2012, 10:20
найдовше по-моєму до 70 днів. потім треба вже інвалідність брати. інтервал мінімум 1 день роботи ( знайома так ходила) але там треба спочатку в стаціонарі лежати, а потім можна вдома

YULKAZOZYLKA
23.06.2012, 11:28
найдовше по-моєму до 70 днів. потім треба вже інвалідність брати. інтервал мінімум 1 день роботи ( знайома так ходила) але там треба спочатку в стаціонарі лежати, а потім можна вдома
Цього разу (після того як пережила чистку) буду себе пильнувати, тому хочеться знати всі нюанси по лікарняному, знаю, що дівчата можуть практично всю вагітність пробути дома.

Liliyah Romanova
23.06.2012, 12:34
Щось мене так хапає, що геть на тренувальні не схоже. На переймі біль вимагає моєї концентрації, а з тренувальними могла говорити, ходити. Можу хіба дихати й не можу відповідати, коли Роман щось питає (розбудила його, бо то явно вже щось серйозніше).
Прокинулася 20 хвилин тому і от рахую, то виходить кожні 4 хвилини. Ще трохи почекаю і, виглядає, що дзвонитиму до акушерки.
Де те малятко рветься так швидко?

Liliyah Romanova
23.06.2012, 13:14
А я боялася, що після всіх тренувальних, не впізнаю, коли почнеться. Таке не сплутаєш. :xaxa: На переймі або дихати можу, або мугикати. Більше нічого. Якщо пробую щось ще робити, то болить більше. Інтервал далі 4 хвилини, перейми тривають 50 секунд. Іду дзвонити...
Моліться за нас!

Liliyah Romanova
23.06.2012, 13:44
Ще вас помучу тут своїми дописами. )))
Трошки я сполошилася, бо моя основна акушерка не приїде. А мені так хотілося, щоби вона була.
Оскільки ми ще не дотягнули до 38 тижнів, то існує варіянт, що поїдемо в лікарню. Правда, це не остаточно наразі, але ніколи не відомо. Тому дуже прошу про молитву, аби все пройшло спокійно та якнайкраще для манюні.
Друга акушерка вже їде. Така смішна, як почула, що останні пологи були 4 години, то сказала "о-о, я вже їду". :xaxa:
У мене перейми наростають і стають усе сильнішими. Попросила Романа набрати мені ванну, так що далі буду в оффлайні.
Тримайте мене в думках і молитвах! :girl_in_love:

Almariel
23.06.2012, 14:22
Ліля, ми з вами! Нехай Бог вас береже!

lulu
23.06.2012, 15:29
Дівчатка, підкажіть ще будь-ласочка про лікарняне під час вагітності. Скільки може тривати найдовше лікарняне і з яким інтервалом його можна брати (з малою на лікарняному не була, тому нічого про нього не знаю) ??????
впродовж року можна брати лікарняні до 145 днів-норму треба в законах пошукати+ відпустка без збереження заробітної плати+просто відпустка. головне, щоб лікарняне переривалось, бо якщо довше ніж 3 тижні (здається), то йдете на комісію і можуть продовжити.крім того можна лягти в лікарню, принаймні, щоб вдень туди приходити на трохи, а решта вдома. лікарня, то необмежено.

---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

ну то треба з лікарем говорити. починайте з того, що вагітна! він може хотіти рентген, а то зара вам не можна!ну і хвилювання, болі теж-ні.
мені зле було весь час, що він там колупався, а він навіть не бурдив....десна рихліють під час вагітності-то нормально-в мене всі місточки повилітали, десна розпухли. помагають ванночки з содою і сіллю-дуже мало соди і солі,не полокати, а тримати-як ванночка на тому місці! а полокати добре ромашкою і шалфеєм, якщо зможете. я не могла-просто тримала, бо так боліло. всі роботи я перенесла на невідоме після:( бо через рихлість десн порозтріскувались корені: треба робити рентген, виривати і міняти 2, а то й всі 4 місточки. по-перше, шалені гроші, а по-друге, на видирання я зараз не наважусь. і той весь процес, я вже знаю, що то таке-минулого разу довелось звільнятись з роботи, щоб те все завершити.....

Mariya
23.06.2012, 15:35
Я ще тут. Ніч пройшла спокійно.

lulu
23.06.2012, 16:06
а ви чули такий прикол, що треба флюорографію батьків, ну тобто майбутніх дідусів і бабусь здавати в жк?! бо вони будуть дихати на нашу дитину гггг особливо, якщо за 800км звідси живуть:)

Tempernice
23.06.2012, 16:12
що треба флюорографію батьків, ну тобто майбутніх дідусів і бабусь здавати в жк?! бо вони будуть дихати на нашу дитину
Ага, мені коли завідуюча гінекології підписувала лікарняний теж робила зауваження чому немає флюорографії чоловіка і всіх інших родичів, з якими я проживаю, я ж відповіла, що не маю на них впливу і в поліклініку не зажену без їх бажання хоч як би не хотіла:)
Але якщо ви живете окремо, то виглядає взагалі ідиотизмом, з таким успіхом треба усіх близьких і друзів відправляти на флюорографію перш ніж допускати до дитини:)

Ніколь
23.06.2012, 16:23
а ви чули такий прикол, що треба флюорографію батьків, ну тобто майбутніх дідусів і бабусь здавати в жк
в ЖК вимагають флорографію всіх членів сімьї які проживають в одній квартирі разом з вагітною, від дітей її не вимагають, зато вимагають карту з щепленнями.
Це не прікол, це реальна вимога.

YULKAZOZYLKA
23.06.2012, 16:24
лікарня, то необмежено
Я правильно зрозуміла: якщо лежиш в лікарні, то термін лікарняне визначеного терміну немає?

Tempernice
23.06.2012, 17:03
І навіть виглядає цілком логічною, але особливої потреби в тому не бачу.

Бо якщо говорити про виявлення туберкульозу на ранніх стадіях, коли людина не підозрює про хворобу, то виявити її з допомогою флюорографії практично неможливо. А якщо у хворого проявляється клінічна симптоматика, то він входит в групу ризику, і в цьому випадку доцільніше підтвердити діагноз з допомогою рентгенографії, доза облучення від якої в п"ять разів менша, ніж при флюорографії.
Та й статистика підтверджує, що на 200 тисяч флюорографій населення було виявлено тілько біля 20 випадків туберкульозу, причому більша частина — у людей, які повернулись з місць заключення і людей без визначеного місця проживання, і практично у всіх пацієнтів ще до проведения обстеження були типові прояви хвороби.
Згачно більше людей в Україні хворіють на рак легенів, ніж на туберкульоз і саме не останню роль у причинах будь якого раку відіграє облучення при флюорографії і тому подібних обстежень. Тому змушувати своїх батьків і чоловіка облучатися я не збираюся.
Приблизно так і аргументувала в ЖК:) Лікар не наполягала, написала, що відмовилися, та й по всьому:)

Ніколь
23.06.2012, 17:23
Приблизно так і аргументувала в ЖК
я нікому нічого не аргументувала, вирішили все альтернативним шляхом, звичайно що чоловіка не гнала облучатись, як загалом і дитину не щепила )))

lulu
23.06.2012, 17:27
в ЖК вимагають флорографію всіх членів сімьї які проживають в одній квартирі разом з вагітною, від дітей її не вимагають, зато вимагають карту з щепленнями.
так чоловікова-в неї чемно вже є (то ж і в роддом може бути треба, якщо партнерські дозволять), а вона хотіла всіх решта, хоча з нами-тільки ми живемо. батьки чоловіка в кривому розі. а вона каже:" а що вони не будуть спілкуватись з дитиною". "так,- кажу- на вихідні 800 км будуть ганяти!"а моя мама (живе окремо!!!) не зробить по тій простій причині, що вона до зубного йде піврокуггггг вона тупо не встигне:lol:

Ніколь
23.06.2012, 17:53
батьки чоловіка в кривому розі. а вона каже:" а що вони не будуть спілкуватись з дитиною"
Ааа, ну тоді це брєд звичайо

Liliyah Romanova
23.06.2012, 20:37
Я ще тут. Ніч пройшла спокійно.
А ми вже маємо маленьку дівчинку. Народилася в 9 ранку. 4 кг 200 г, 52 см.
Пологи тривали трохи менше 5 годин.
Не вийшли водними, бо наша дівчинка собі сіла у животику дуже високо й не хотіла опускатися в пологові шляхи. А "на суші" справи пішли геть інакше. ))) Зате завдяки тим кільком годинам у ванні я не маю ані найменшого розриву, чим безмежно радію!

Всім бажаю гарних і легких пологів!! :girl_in_love:

natorella
23.06.2012, 21:06
в ЖК вимагають флорографію всіх членів сімьї які проживають в одній квартирі разом з вагітною,
в мене нічого не вимагали
то брєд і тупість

Moonlight
23.06.2012, 21:26
Вітаю! Швидко ви справилися! Молодці! Здоров'ячка Вам і Вашим діткам!
А пологи - просто мрія:girl_yes:

в мене нічого не вимагали
В мене вимагали флюрографію чоловіка, то я підійшла до віконечка, де виписують ту довідку і гарно попросила тьотіньку, то вона мені її за просто так і виписала. На одну причину спорів з лікарем з ЖК стало менше:girl_yes2:

Маруся-мама
23.06.2012, 22:11
в ЖК вимагають флорографію всіх членів сімьї які проживають в одній квартирі разом з вагітною
а кракаділ ім нє нужен?

lulu
23.06.2012, 22:26
а кракаділ ім нє нужен?
я думаю, тоді треба ще флюрку хресних і священника, який хреститиме, бо ж півгодини дихатимуть на дитину:):):):):)

---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:24 ----------

:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: :kiss::kiss::kiss: :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: :girl_dance::girl_dance::radist::radist:

natorella
23.06.2012, 22:32
кракаділ ім нє нужен?
от так я прийшла, закатіла кракаділа, прожужжала вуха домашніми пологами (і то районна жк) - вони всьо дали лиш би я пішла

сніжна
23.06.2012, 22:45
маємо маленьку дівчинку
найкращі вітання! У маленької дівчинки дуже гарне ім я...

Mammy
23.06.2012, 23:30
Вітаємо!!! :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
Ми дуже раді за вас!!!

MARTINI
24.06.2012, 00:02
А ми вже маємо маленьку дівчинку.вітаю, пора оновлювати лінійку :)

Liliyah Romanova
24.06.2012, 01:06
вітаю, пора оновлювати лінійку
Я оновила. Завтра буде писати біля імені "1 день". :wink:

zetta
24.06.2012, 10:16
районна жк
там легше... вони не такі зазнаті.

nyatochka
24.06.2012, 12:10
А ми вже маємо маленьку дівчинку
Щиро вітаю! Здоров'я Вам і вашій доні! :girl_tender:
А у мене сьогодні дата ікс, а синочок ніби і не збирається показуватись...:scratch_one-s_head:

Almariel
24.06.2012, 12:50
Лілю, щиро вітаю вашу сімю!!!
Нехай росте здоровенька на радість батькам і братикам!

Oriana
25.06.2012, 14:53
І ми вже народились:girl_tender: 20 червня о 20:15, солодка дівчинка 3650г. 52см.:girl_dance: (все таки ці перейми з ночі були справжні)

innamorata
25.06.2012, 16:31
Ми вже нарешті вдома. Народилися 20 червня о 6 ранку. 3350, 54см. Народилися нажаль шляхом КР, але так сталося і хоч би я зі шкіри вилізла, нічого б не змінилося.... але зате наше малесеньке чудо здоровеньке і дуууже гарно гамає цицю :girl_in_love::girl_in_love:

glasses
25.06.2012, 17:06
Боже, такі ви всі молодці!Гуртом народжували!Всі на раз!Щиро рада за вас!!!Здоров"ячка діткам і собі побільше!Смачного молочка!!!
Дівчата, а я маю ділему. Минулого тижня я здавала ХГЧ і прогестерон, і перездавала сьогодні то і друге. ХГЧ збільшився - відповідно це нормально, означає, що вагітність маткова, правильно?А ще скажіть мені за плідне яйце, якщо ХГЧ в нормі чи може воно бути порожнім?
А саме найбільше з чого я згризлась, минулого тижня прогестерон був 44.69, а сьогодні 24.78. То як я розумію погано. Що робити дзвонити до Г?Є загроза?Зараз 5 тиждень.

Delfy
25.06.2012, 17:30
ХГЧ збільшився
а як саме збільшився? до Г дзвоніть однозначно, нехай вам прокоментує аналізи!

glasses
25.06.2012, 17:37
а як саме збільшився?
20/06 - 168.6
25/06 - 1007
В порядку чи ні?Але вона мені нічого не казала перездавати це вже я на волонтерських засадах пішла, щоб переконатися, щоб подивитися динаміку. Взагалі поясніть мені, що повинно відбуватися з прогестероном?

Delfy
25.06.2012, 17:39
прогестерон був 44.69, а сьогодні 24.78
обов*язково дзвоніть!

truskaffka
25.06.2012, 18:44
В порядку чи ні?

Написала що ок....але витерла. Таки треба перепитатись, бо має збільшуватись вдвічі щодня вроді.

Але взагалі ж там норми вказуються. Які норми до ХГЛ і прогестерону?

Gabi
25.06.2012, 19:33
20/06 - 168.6
25/06 - 1007
Тут вроді все добре.
був 44.69, а сьогодні 24.78.
Це зле, прогестерон падати зараз не повинен. Дзвоніть до лікаря, можливо знадобиться підтримка.

А ще скажіть мені за плідне яйце, якщо ХГЧ в нормі чи може воно бути порожнім?
Якщо ХГЛ росте нормально, то боятись анембріонії не варто.

Які норми до ХГЛ і прогестерону?
Прогестерон:
I триместр 8.9 - 468.4 нмоль/л
II триместр 71,5 — 303,1 нмоль/л
III триместр 88,7 — 771,5 нмоль/л
ХГЛ:
мЕд/мл
1 — 2 неделя 25 — 300
2 — 3 неделя 1500 — 5000
3 — 4 неделя 10000 — 30000
4 — 5 неделя 20000 — 100000
5 – 6 неделя 50000 — 200000
6 – 7 неделя 50000 — 200000
7 – 8 неделя 20000 — 200000
8 – 9 неделя 20000 — 100000
9 – 10 неделя 20000 — 95000
11 – 12 неделя 20000 — 90000
13 – 14 неделя 15000 — 60000
15 – 25 неделя 10000 — 35000
26 – 37 неделя 10000 — 60000

silvia
25.06.2012, 19:49
glasses,ну що, дзвонили до Г? щось прояснилось?

Лідочка
25.06.2012, 21:46
був 44.69, а сьогодні 24.78.
Обовязково зателефонуйте до Г і проконсультуйтеся.

20/06 - 168.6
25/06 - 1007
Тут, все супер, як книжка пише. За 48 год. ХГЛ збільшується вдвічі, тобто за два дні став - 357,2, ще через два дні - 914,4 (то за чотири доби).

І ще...
Я потеряла двоих из-за низкого прогестерона. И знаю тот день, час и минуту, когда потеряла второго: я очень понервничала. Очень. И тот час почувствовала - всё, я уже не беременна. Я тогда не знала о своей гормональной проблеме. просто по ощущениям поняла.
Сильный стресс резко снижает уровень прогестерона. Со всеми вытекающими. Если бы я об это м знала, то ударная доза прогестерона всё вернула бы на свои места. Но увы....

Дуже важливо не нервувати! Це веде до падіння прогестерону, що до 15 тижнів дуже небезпечно, оскільки ще немає плаценти, яка буде його виробляти.

glasses
25.06.2012, 22:43
Дзвонила дівчатка!
Вона сказала, що ХГЧ в нормі, прогестерон теж в нормі, але те що він почав падати це погано і не понятно чому. Просто розумієте при нашому плануванні в мене вже другий цикл були проблеми з фолікулами, для того щоб це все вирівняти мені призначали Ендометрин. Як виявилось я почала його ставити власне в перший день вагітності. Так вийшло все добре. Закінчила його приймати в неділю, в вівторок зробила тест, а в середу здала кров. І каже Г, що це мабуть був тоді показник на Ендометрині такий і сказала купити і знов ставити для підтримки, я так і роблю. І в середу на УЗД, не хотіла йти., але вже бути кулеметом бігти тепер

---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

А ось межі за які Ви питались в Сінево
Прогестерон - 24.78
Беременность:
1 триместр: 11.2 - 90.0
2 триместр: 25.6 - 89.4
3 триместр: 48.4 - 422.5
бета-ХГЧ пренатальный - 1007
3: 5.8-71.2; 4: 9.5-750; 5: 217-7138;
6: 158-31795; 7: 3697-163563
8: 32065-149571; 9: 63803-151410;
10-11: 46509-186977;
12 -13: 27832-210612;
14: 3950-62530; 15: 12039-70971;
16: 9040-56451; 17: 8175-55868;
18: 8099-58176

Лідочка
25.06.2012, 23:10
І в середу на УЗД, не хотіла йти., але вже бути кулеметом бігти тепер
Ну, а для чого УЗД??????? Я шось не доганяю?

truskaffka
25.06.2012, 23:15

Я теж так думаю. Допомогти - не допоможуть. Вони ще можуть нагнати зайвого страху. Ну але як вже так хочеться йти - то хоч майте на увазі, що то ще все дуже малесеньке і всі їх діагнози під питанням!

glasses
25.06.2012, 23:21
Ну я не знаю, я в принципі дуже погано в тому розуміюсь, але напевно подивитись чи прікріпилось плідне яйце?Я чесно не знаю, але дівчатка ятак настрашилась сьогодні. Але Г трохи мене заспокоїла, що це може бути від Ендометрину і мені трохи стало легше. Що можливо все в порядку

Лідочка
25.06.2012, 23:46
але напевно подивитись чи прікріпилось плідне яйце?
Оля! Не ображайся, але для чого ти здавала ХГЛ???? Правильно! Щоб знати чи прикріпилося ПЯ. Якщо б воно не прикріпилося ти б не була вагітна. Просто на терміні в 5 тижнів дуже ймовірно, що серцебиття ще немає, це швидше всього. І тобі скажуть прийти за тиждень, щоб подивитися чи не завмерла це.....Звісно що все добре, але ти собі уявляєш в якому стані ти будеш той тиждень?????? А знаєш для чого то робиться - щоб більше грошей з тебе викачати. Тому що вона знає, що тобі прийдеться ще раз іти:) Нормальний лікар то все прекрасно знає і каже (якщо є якісь проблеми чи підозри) прийти на УЗД на 7 тижні, коли вже прослуховується серцебиття.

Тобі вирішувати, звичайно, але тільки на цьому форумі вже купа дівчат так попеклося. Замість того щоб при загрозах приймати прогік і лежати гонили на УЗД, хтось обійшовся переляком, а хтось втратив дитя, нажаль...Хоч могло все бути добре якби був спокій і відпочинок, а не нервотріпання з "серцебиттям". (То все ІМХО)

erene
26.06.2012, 00:39
а не нервотріпання з "серцебиттям".
100 процентів, коли на 5 тижні в мене почалась мазанина, лікарки моєї нема в Україні, я поїхала на Мечнікова до Музиченка,він веде мена на узд, щоб виключити позаматкову, хоча я маю аналізи де чітко видно ріст ХГ, далі передаю діалог, пмятая все дослівно
Чернова- " Саш я тут нічого не бачу, тут позаматкова"
Музиченко-" Марта подивись ще раз"
Чернова приблизно через 5 хв - " А ну так є, є, термін приблизно 5 тижнів, матка в тонусі, треба подивитись через 10 днів чи є серцебитя"
Я на пів жива на пів мертва, всаючи з кушетки " Фу, Слава Богу"
Чернова "Жіночна рано радієте, обовязково через 10 днів на повторний огляд, бо серцебиття може і не зявитись, я такі вагітності кожний день спостерігаю"

Лідочка
26.06.2012, 01:02
ернова "Жіночна рано радієте, обовязково через 10 днів на повторний огляд, бо серцебиття може і не зявитись, я такі вагітності кожний день спостерігаю"
Ну так, наші лікарі дуже знамениті у вмінні "підтримати".:girl_emo:

Mariya
26.06.2012, 01:43
По-моєму почалося. Потуги йшли десь з 9-10 ранку, зараз інтервал 6-8 хв і вони інтенсивніші. Подзвонила мужу, як приїде, поїдемо в лікарню.

Лідочка
26.06.2012, 02:02
Потуги йшли десь з 9-10 ранку
Перейми.........

Щасливенько, легких і приємних пологів:)

glasses
26.06.2012, 08:25
Оля! Не ображайся, але для чого ти здавала ХГЛ????
Я ж кажу я в тому нічого не розуміюсь, ну не медик я і тяжко мені щось зрозуміти.Ну, ви напевно теж себе всі пам"ятаєте коли були вагітні вперше. Слухаєшся всього і всіх, аби все добре було

cjomcjomka
26.06.2012, 10:34
ви напевно теж себе всі пам"ятаєте коли були вагітні вперше. Слухаєшся всього і всіх, аби все добре було
:) у кожного свій стиль життя. і вагітності, відповідно :)

lulu
26.06.2012, 10:40
значиться питання!
а звуки шліфмашинки-то дуже зле?
бо я подумала, що воно маленьке починає чути, а я йому замість моцарта-шліфмашинку. ну не часто, але мені так найзручніше валяти, бо вручну і сил нема, і трабли трохи.
як кажете?

WildWind
26.06.2012, 12:33
100 процентів, коли на 5 тижні в мене почалась мазанина, лікарки моєї нема в Україні, я поїхала на Мечнікова до Музиченка,він веде мена на узд, щоб виключити позаматкову, хоча я маю аналізи де чітко видно ріст ХГ, далі передаю діалог, пмятая все дослівно
Чернова- " Саш я тут нічого не бачу, тут позаматкова"
Музиченко-" Марта подивись ще раз"
Чернова приблизно через 5 хв - " А ну так є, є, термін приблизно 5 тижнів, матка в тонусі, треба подивитись через 10 днів чи є серцебитя"
Я на пів жива на пів мертва, всаючи з кушетки " Фу, Слава Богу"
Чернова "Жіночна рано радієте, обовязково через 10 днів на повторний огляд, бо серцебиття може і не зявитись, я такі вагітності кожний день спостерігаю"
Ух, я б таких лікарів.. 100 скарг би написала. Дівчатка, мамочки, давно хотіла це написати, але все стримувалась, колись ваші дітки підуть вчитися, хтось стане лікарем, ніколи, чуєте, ніколи не допомагайте дітям здавати екзамени грішми! Бо з отаких, що вчились за гроші виростають бездарні лікарі, бо я не вірю, що їм за їхні знання поставили оцінки, таким лише за гроші! Якщо лікар некомпетентний в самому простому, дурному питанні, яке вчать на 1 курсі, як можна взагалі покладатись на такого лікаря. Ніяка практика не допоможе, бо завжди буде особливий випадок, про який не прочитав в підручнику, бо здав за гроші!
Бувають лікарі з поганим характером, настроєм, бувають без таланту, але основа основ, як табличка множення мусить бути в них в умі, а тих лікарів з твердими знаннями, одиниці! Чому? Хто допустив інших? Як вони закінчили ВУЗ без самих елементарних знань, які ми мусимо вишуковувати в інтернеті? Держава? Чи батькі які по суті купили диплом?
Чому половина форумчанок вміють читати аналізи краще за лікарів? Це означає, що для цього не потрібно великого таланту лікаря, потрібно було тільки вчитись в ВУЗі! Зараз від наших дітей залежить майбутня медицина, і зовсім не від держави.

Пупсик
26.06.2012, 12:49
Три дні не мала доступу до інтернету, а тут такі гарні новини! Всіх мамусь вітаю з народженням діточок! Здоров"ячка вам всім, а маляткам смачної циці!

Лілюся, вітаю особливо! Так за вас тішусь!!!!:kiss:

сніжна
26.06.2012, 13:01
Марта подивись ще раз"
так до слова... Тут на форумі є гарні відгуки про Чернову, як про лікаря, яка дуже гарно ставиться до своїх вагітних на пологах ( можливо, і так) , але мушу сказати, що як УЗД-исту- їй ще вчитися і вчитися... Вона часом ставить такі діагнози, причому прямо в лоб, що вагітну мало не відпоювати валер янкою довдиться.( наприклад, моїй знайомій в 34 тижні вона поставила діагноз ,через який зібрали цілий консиліум лікарів і то негайно . А виявилося усе гаразд- інший УЗДист цього ж пологового і близько того не побачив).Потім вже виявилося, що то не вперше п.Марти такі "капітальні промахи" ( не буду стверджувати на 100%, але ніби-то вона є протеже самого Усика, тому на багато речей закривають очі)

Gabi
26.06.2012, 13:14
Ну, ви напевно теж себе всі пам"ятаєте коли були вагітні вперше. Слухаєшся всього і всіх, аби все добре було
Я себе пам'ятаю, бо зовсім недавно то було)) І так, я дуже всього боялась (бо чекала вагітності майже 2 роки і віддала заради неї добру частину здоров'я, сил і нервів). Але я багато читала, дуже багато читала, про вагітність і пологи, про ГВ і тощо (можна сказати вчилась) і завжди фільтрувала всю отриману інформацію. Коли прийшла знайомитись з лікарем в ПБ, то вона питала чи я бува не медик, бо так багато знаю.
Веду я до того, що не слід кидатись в крайнощі і потрібно фільтрувати всі поради. glasses, Олю, ви скоро станете мамою, а це велика наука. Готуйтесь, читайте і насолоджуйтесь своїм станом, менше нервів і більше позитиву.

На УЗД раніше 7-8 тижня йти не варто бо серцебиття не побачать, а страху наберетесь.

MarichkaR
26.06.2012, 13:51
Усіх форумлянок вітаю з народженням діточок. Бажаю здоров"я і опіки від Бога!:girl_tender:
На УЗД раніше 7-8 тижня йти не варто бо серцебиття не побачать, а страху наберетесь.
Погоджуюся на всі 100%. В темі "Як нарешті стати мамою" описувала свою ситуацію. Спереживалася так, що не знаю, як я ті висновки лікарів пережила. Glasses, все у вас буде добре, почекайти трошки з УЗД, тим більше, ХГЛ має гарні показники.

erene
26.06.2012, 15:21
яка дуже гарно ставиться до своїх вагітних на пологах (
Моя коліжанка в неї народжувала, то відгуки лише схвальні, але на узд ходила не до неї

Лідочка
26.06.2012, 16:36
нічого не розуміюсь, ну не медик я і тяжко мені щось зрозуміти.

Ну як нічого не знаю і не розумію.....

А вони можуть на УЗд просто побачити чи прікріпилась яйцеклітина, а ще якось можна перевірити?Чи власне аналізом крові все зрозуміло?Я переживаю страшно!

Так, на 6-ому акушерському. Там вже й серцебиття прослухається, бо дитинці буде 4 тижні. І тоді теж можуть точніше сказати пдп, починаючи від 6-го акушерського.
До речі, мені саме лікар сказала почекати до 6го тижня, бо раніше ніц не буде видно.

Я теж погнала на 5 тижні, подивились, сказали- все добре. А потім лікарка направила ще на 12-ому і виявили ЗВ на 5 тижні. Тут вже починаєш на холодне дути і всеке думати, може не треба було... Не хочеться нікого лякати, але зараз я б взагалі, напевно, не пішла б на УЗД, і десятому не раджу.
Здайте краще ще пізніше кров, слідкуйте з лікарем динаміку росту, більше спокою і все буде у вас дуже-дуже добре!

Яйцеклітина вже прикріпилася давно, аналіз ХГЛ показує після прикріплення ембріону, такшо все нормально! На УЗД не йди. Приклад моєї рідно\ сестри, пішла на УЗД на третьому тижні, сказали що є киста, тому загроза, сказали прийти ще за тиждень, знов УЗД, знову киста, кладуть в лікарню на 2 тижні, потім ніби все нормально, після того пішла до участкового на УЗД, той сказав що ніякої кисти нема і не було, це було жовте тіло, просто воно швидко росте під час вагітності. Сестра стільки наплакалась і на переживалась, що тепер не ходить взагалі, тільки кров та сечу здає. Такщо, Олічка не нервуйся і не придумуй того чого нема!

Саме з ним усе зрозуміло було. Якщо у вас нема передісторії позаматкових, то не йдіть на УЗД.
З УЗД є так, як із ліками. Якщо шкода від УЗД є меншою, ніж загроза позаматкової, тоді можна ризикнути. Якщо загроза позаматкової - це просто вигадані страхи, то краще не наражати дитинку зайвими процедурами. Їй треба спокій і мир зараз. Дайте їй саме це! І моліться. Молитва робить чуда!!

Для того, щоб перевірити чи ембріончик в матці, достатньо зробити ХГЛ в динаміці. Зроби в понеділок, а потім в середу і все буде видно. На такому крихітному терміні лишні маніпуляції "там" ні до чого. Дай спокій дитині і НАРЕШТІ повір Богові! Чи він ще тобі не довів, ЩО він може? Думаю довів, тому розслабся і покладися на нього.

В мене також була подібна ситуація. На третьому тижні вагітності (акушерському 5) в мене почав нити живіт і мазатися рожеві виділення, в цей період в мене мали б йти місячні, якби не вагітність. Я дуже перелякалася, зразу побігла до лікарки, вона мене переконала йти на УЗД. На УЗД нічого видно не було, настрашили мене позаматковою і сказали прийти через тиждень.

Перш за все зробіть аналіз ХГЛ, а на крісло та на УЗД не погоджуйтеся в ніякому разі, кажу з свого досвіду (можливо дівчатка цієї гілочки памятає "як не мала баба клопоту і на третьому тижні пішла на УЗД", де лікар ніц ще не зміг побачити і як наслідок стрес, сльози, добре що ляля моя втрималась).

Цитата:
Допис від glasses
20/06 - 168.6
25/06 - 1007
Тут, все супер, як книжка пише. За 48 год. ХГЛ збільшується вдвічі, тобто за два дні став - 357,2, ще через два дні - 914,4 (то за чотири доби).

Значить не читаєш......бо іншого пояснення я немаю. Я розумію, що перша вагітність, хвилювання, але ж тверезо мислити також треба....

glasses
26.06.2012, 16:54
Значить не читаєш......бо іншого пояснення я немаю. Я розумію, що перша вагітність, хвилювання, але ж тверезо мислити також треба....
Ну то так, я все гарно читаю. Дехто в карму пише, що ходили і краще сходити. Тому каша в голові, тут ще Г сказала йти. Але всі ви мене переконали вже не буду спішити вирахую 35днів і піду аж тоді, буде 7 тиждень.
Ой, дівчатка вибачте, що я вас дістаю своїми нудними і тупими питаннями. Я вже буду чемна. В понеділок піду знову здати ХГЧ і прогестерон. Чи кажете в п"ятницю сходити?
Але я зараз на Ендометрині

Mariya
26.06.2012, 18:36
Ми вже народились в 2:07. Важимо 3,250 кг і маємо 49 см. Ми здорові, цицю поіли і зараз спимо. Хочуть нас виписати завтра ввечері

Ascorbinka
26.06.2012, 18:43
Ми вже народились
Але ж файнючі новини, приймайте вітання!!! Здоров"ячка вам усім, спокійних ночей і смачного молочка!

Лідочка
26.06.2012, 21:06
Ми вже народились в 2:07. Важимо 3,250 кг і маємо 49 см. Ми здорові, цицю поіли і зараз спимо. Хочуть нас виписати завтра ввечері
Вітаю! Нічого собі, в 00:09(приблизно) написали, в 01:00 - ще були на посиденьках, а в 2:07 - вже народилися. МОЛОДЦІ!

Coshitce
26.06.2012, 21:17
Марійка, дуже за тебе і синочка тішуся.

Krosha
27.06.2012, 11:46
А ми сьогодні були в ЖК - все добре (тфу-тфу). Особисто мене тільки муляє, що вже 8 кг ваги набрала... Ніби і не їм багато, і живіт не є надто великим.
І вже чекаю-недочекаюсь декрету :)

nyatochka
27.06.2012, 15:15
дівчата, а на якому терміні голова дитинки має вставитись в таз? Бо у мене середина 41 тиждня, а головка ще не зафіксувалась. Це ж може відбутись і безпосередньо під час самих пологів, правда?

Burberry
27.06.2012, 16:36
Я від початку вагітності молюся цю чудову молитву. І, дякувати Богу, вагітність проходить дуже легко. Хотіла б нею поділитися і з іншими форумчанками, а то дуже часто в гонитві за аналізами, результатами, ми забуваємо про головне - молитися за своє дитя.

МОЛИТВА ЖІНКИ, ЯКА ВИНОШУЄ ДИТИНУ

Мій Боже, через плідність даруй мені ласку співпрацювати з Тобою у священній тайні цього нового життя, яке формується у моїй утробі.

Ось я віддаю Тобі подяку і благаю Тебе. Одного дня Ти забажав, щоб Твій Син Ісус став людиною у тілі і крові Марії, Діви з Назарету. Через цю святу подію я прошу Тебе: захищай мене під час цієї вагітності, щоб моя дитина народилася бездоганною та здоровою, також стала Твоєю дитиною у водах Хрещення і зростала благословенною та радісною.

Я посвячую свою дитину Тобі і Діві Марії! Я щедро приймаю незручності й терпіння під час чекання й у хвилину, коли моя дитина побачить світло дня. Я тільки прошу Тебе потішити мене і дати мені силу все перенести, і щоб я мала достатньо життя і здоров'я, щоб піклуватися цією дитиною так довго, наскільки необхідно.

Свята Мати Божа, випроси в Ісуса, свого Сина, те, про що я прошу зараз у наміренні життя, яке я ношу в своїй утробі.
Амінь.

Moonlight
27.06.2012, 21:52
Тут стільки хороших новин! Вітаю мамусь з народженням діточок! Нехай ростуть здоровенькими батькам на радість!
В мене надії на Мечнікова по-трохи зникають, бо знаходжу все більше дописів, що відкриття затягнуть, тож налаштовую себе на Медінститут. Торби вже допаковую, бо щось останнім часом животик ниє і тренувальні хапають. Але почуваюся чудово, думаю, тиждень-два ще буду ходити. Правда то не від мене залежить. Якось аж не віриться, що час так швидко минув. В мене аж ностальгія починається, не уявляю себе без животика... Дівчатка, насолоджуйтеся вагітністю сповна, бо цей чудовий період дуже швидко проходить!

allja
27.06.2012, 23:55
Так багато гарних новин за один тиждень:) Ще раз вітаю всіх мамусь!
Ми вже нарешті вдома, гарно відпочили, трішки загоріли, накупались, і щасливі нині приїхали додому. А тут так багато понаписували, що не знаю з чого почати читати:girl_flag_of_truce:
В нас все добре,малючок гарненько рухається, а часом такі копнячки "видає", що здається наче зараз вискочить з животика:connie_pull-pigtail В п"ятницю маю іти в ЖК, подивимось, що лікарка скаже.
мене аж ностальгія починається, не уявляю себе без животика.
Я тільки вчора казала чоловіку, що вже так звикла до животика,що здається ніби так завжди було:)

Mammy
28.06.2012, 10:42
мене аж ностальгія починається, не уявляю себе без животика.
А в мене ностальгія була за рухами малого... Після родів постійно прислухалась і не розуміла чого там тихо :) І ще дуже хотілось, по звичці, живіт погладжувати... Це, справді, чудовий стан :girl_yes2:

Asal
28.06.2012, 11:04
А в мене ностальгія була за рухами малого... Після родів постійно прислухалась і не розуміла чого там тихо
і в мене такеж було :girl_yes2: залишився ще величенький животик на другий день після пологів, то я шуткувала з лікаркою "чи всі звідти вилізли?":girl_smile:

Oddly
28.06.2012, 12:55
Майбутні мамочки,
особливо ті, хто недавно вибирався на відпочинок,
як воно?
Лікар чомусь категорично не радить їхати на море, бо типу клімат різко інший, і нічого доброго з того не буде.
Почуваю себе добре, нічого не турбує.
Згідна тільки, що далека дорога - це не дуже зручно і легко буде. Але ж далеку дорогу можна розбавити частими відпочинками?
Літаком точно не буду летіти. Думаю на авто, тому не бачу проблеми.

Море вже аж сниться. Одну бронь вже скасували.
В Карпатах не люблю відпочивати. Море це мені не замінить.
І хочеться, і колеться.

Лідочка
28.06.2012, 13:19
Літаком точно не буду летіти
Я б навпаки, краще літаком летіла, ніж добу по ямах трястися. Година-дві і ви вже там де треба....Але ви дивіться по собі.

siriuska
28.06.2012, 13:50
В літаку перепад тиску,що не завжди є сприятливим.

Oddly
28.06.2012, 13:51
краще літаком летіла
я не буду ризикувати вагітністю

добу по ямах трястися
хіба я собі ворог? :girl_nea: в моїй машині не трясе )) і, до речі, в літаку може набагато більше трясти )))

а от щодо того, куди краще - може тут будть ідеї? маю на увазі клімат помірний і т.п.

сніжна
28.06.2012, 13:54
Думаю на авто
лікарі немають нічого проти відпочинку. якщо вагітність протікає без ускладнень. Якщо була загороза, тоді не рекомендується літати, власне через перепад тиску, який теж може спровокувати загрозу. Якщо усе гаразд і термін - другий триместр- без проблем ( моя лікар не рекомендувала літати лише у першому триместрі).Автомобілем не рекомендують ( якщо подорож дуже довга) через багатогодинне перебування у положенні. яке призводить до застою крові у органах малого тазу та кінцівках. Та й хребет страждає від посиленого навантаження. Найбільш оптимальним траспортом для подорожі вагітних вважається поїзд.

Holly
28.06.2012, 13:57
Ми теж збираємось на море, щось за те не переживаю. Зараз почуваюсь чудово. А щодо зміни клімату, зараз у Львові тааака погода, що міняється три рази на добу. В мене тиск скаче як ненормальний. Так що я ЗА море

Dolche
28.06.2012, 14:03
в моїй машині не трясе ))
в нас такі дороги, що яка б "крута" машина не була, навіть не знаю як від тої трясучки вберегтись :girl_in_dreams:

Oddly
28.06.2012, 14:05
Ви мені розказуєте? Хто-хто, а я знаю що таке літак
я не вам розказую, я розмірковую, особливо на основі того, як я себе зазвичай у літаку почуваю (літаю регулярно, тобто літала до вагітності)

в нас такі дороги, що яка б "крута" машина не була,
я не Шумахер, та і крутість машини тут ні до чого, я не планую у відпустку по бездоріжжю, по полях-по лісах ))) в гори тим більше.
Ну, я собі ще думаю, що машиною можна зупинитися, коли хочеш і я ж не поспішаю, може, завчасно їхати, в дорозі з ночівлею, не знаю. думаю.

Найбільш оптимальним траспортом для подорожі вагітних вважається поїзд.
о, ні, не для мене, недавно їхала, мало не вмерла

зараз у Львові тааака погода, що міняється три рази на добу. В мене тиск скаче як ненормальний.
ну і в мене так само. Але в спеку дуже недобре мені, тому зараз розглядаю Балтійське узбережжя (колись була - дуже спокійно там). Побачимо.

сніжна
28.06.2012, 14:40
в нас такі дороги, що яка б "крута" машина не була,
особливо,якщо їхати на Сімферополь. Там 2\3 шляху- просто жесть, навіть якщо супер амортизація у транспорті. Не знаю, як зараз дорога на Одесу ( бо автівкою їздили туди давніше).

glasses
28.06.2012, 14:43
Ми теж збираємося в перших числах серпня, правда ще не говорила з Г.Ми тільки поїздом:girl_tender:

Irus'ka
28.06.2012, 14:57
Лікар чомусь категорично не радить їхати на море, бо типу клімат різко інший, і нічого доброго з того не буде.
Почуваю себе добре, нічого не турбує.
Згідна тільки, що далека дорога - це не дуже зручно і легко буде. Але ж далеку дорогу можна розбавити частими відпочинками?
Літаком точно не буду летіти. Думаю на авто, тому не бачу проблеми.
З власного досвіду. Під гаслом вагітність - не хвороба, літали на відпочинок з трьома дітьми на 30-32 тижні вагітності. З подорожі винесли лише позитив. Дорога 2 години авто (але по добрій дорозі) + 2.30 - літаком. Перепаду тиску при взльоті- посадці не відчувала. Хоча перед подорожжю пройшла обстеження (УЗД, рівень тромбоцитів, гемоглобін, моніторинг АТ), згоду лікаря мала лише номінативну (на папері для посадки на борт), усно наслухалася страшилок. З собою брала компресійні панчохи, легкі гіпотензивні (маю схильність до підвищеного АТ). спазмолітик (но-шпу) і валер'яну:girl_wink:. Використала лише панчохи. Авто протягом усієї вагітності подорожуємо часто і далеко. Загалом, основний показник власні відчуття комфорту. Часті перепочинки, піші прогулянки, моське повітря і вода - і, вуа-ля, малюк чемно перевернувся з сідничок, розмотався з пуповини, в мене ані набряків, ані підвищеного тиску, ні проблем з нирками чи диханням. Шкодували лише що не можемо залишитись на довше :girl_spruce_up: Подорожуйте однозначно. з насолодою!

irushka
28.06.2012, 15:16
Я летіла на море коли була вагітна Матвійком, в другому триместрі. Це була моя перша поїздка (політ) літаком, тому переживала як то буде, бо ж переживати не бажано, а я точно буду в літаку переживати :), то я перед польотом ставила собі свічку вібруколу з заспокійливою метою, але окрім отих психологічних нюансів (літати таки не сподобалось), нічого абсолютно не турбувало, політ був фізично легким, а відпочинок і саме море настільки це все компенсувало, що я ні на секунду не пошкодувала, що летіла тоді, бо в мене була в той період якась маніакальна тяга до води і море було нав`язливою ідеєю :). Тому я за відпочинок вагітних, якщо сама вагітна відчуває в ньому потребу.

nonstop
28.06.2012, 15:16
Я також дуже хочу на море! Планували їхати в Болгарію машиною, але як згадаю ту дорогу, то охота відпадає. Тож, мабуть полетимо в кінці літа в Туреччину, тай буде чистий спокій, 2.5 год. і вже там. Літак переношу добре, буде в мене вже поза 20 тижнів, думаю все буде ОК! Тільки не знаю, що на те гінеколог скаже, оскільки трохи мені мазалось на початку вагітності... зараз все добре.

Oddly
28.06.2012, 15:25
З собою брала компресійні панчохи, легкі гіпотензивні
о, дуже дякую за пораду, я не здогадалася.
Бо зазвичай дискомфорт, який відчуваю в літаках, пов"язаний з легким варикозом, реагую на перепади тиску.

Пупсик
28.06.2012, 15:28
Раз пішла така жара. Завтра їдемо в Одесу машиною. Як там дорога? І якою дорогою краще їхати?
Страшнувато, але почуваюсь дуже добре, та і пропозиція заманлива...

nonstop
28.06.2012, 16:25
Дівчатка, а хто літав за кордон на море в 2 триместрі? То треба мати якусь довідку від гінеколога? На англійській мові? (не смійтеся)

Лідочка
28.06.2012, 16:27
Дівчатка, а хто літав за кордон на море в 2 триместрі? То треба мати якусь довідку від гінеколога? На англійській мові? (не смійтеся)
До терміну 32 тижні - нічого не потрібно. Але ви перепитайте в представника авіакомпанії-перевізника, бо в різних авіакомпаній - можуть бути різні правила.

MyDream
28.06.2012, 17:20
Перепрошую, що втручаюся, але, прочитавши дискусію про відпочинок і перельоти, я б хотіла нагадати, що при прийнятті рішення летіти/не летіти, крім зміни клімату і зміни тиску в літаку, потрібно ще враховувати дозу опромінення, яку людина накопичує при перельоті. А така доза часто дорівнює тій, яку ми отримуємо при ренгені.:girl_yes:

Зразу прошу не закидувати мене тапками. Зовсім не маю нічого проти вагітних жінок, що літають літаками. Просто хочу нагадати. А може хтось про це і не знав (зустрічала таких). :girl_flag_of_truce:

Oddly
28.06.2012, 18:15
То треба мати якусь довідку від гінеколога?
може бути треба - слід уточняти у перевізника,
але, наприклад, я перекладала довідку про вагітність терміном 24 тижні (для пред"явлення на паспортному контролі) + обмінна карта (також з завіреним перекладом)

На англійській мові? (не смійтеся)
мабуть залежить, куди летите, або яку мову вимагає той, кому це потрібно

Almariel
28.06.2012, 18:19
потрібно ще враховувати дозу опромінення, яку людина накопичує при перельоті. А така доза часто дорівнює тій, яку ми отримуємо при ренгені.
рахуємо:
флюорографія 0,8 мЗв
рентген 0,4 мЗв
переліт на висоті 10км - максимум (враховуючи широту місцевості) 4 мкЗв за годину!!! (для тих, хто не в курсі 1 мкЗв = 0,001 мЗв)

порахуємо для подорожі в Єгипет по максимуму. летіти 4 год, тобто 16 мкЗв або 0,016 мЗв. якщо врахувати, що літак не знаходиться на висоті 10 км протягом усіх 4 год і політ не здійснюється на широті 90 градусів, то буде ще менше.

тому не лякайте людей!
1 рентген = 12 перельотам в Єгипет і назад

Лідочка
28.06.2012, 18:25
тому не лякайте людей!
Та ви що, літаки то зло:) Там і опромінення страшне і трясе несамовито, ужасть.
Десь почули про опромінення і вже лякають неперевірною інфою, а хтось же вірить і "дякує" за те і ше комусь таке саме буде розказувати, ну бо ж казали. Я собі уявляю що зі мною мало б вже бути, якби я щоразу отримувала опромінення як при рентгені...

Almariel
28.06.2012, 18:26
я летіла після 28 тижня зимою у куртці для вагітних без ніяких довідок - на мене навіть увагу не звернули, хоча пузік вже був і в правилах авіакомпанії пише, що треба довідка.

Oddly
28.06.2012, 18:45
Ми ж говоримо про вагітних.
Так, вагітність - не хвороба, але це особливий стан організму, при якому звичні навантаження сприймаються не так, як звично, і часто їх складно передбачити.

Давайте ще згадаємо стару "пісню", про те, що "он, колись жінки і в полі родили, і вагітні пахали, як коні - і нічо їм не було". І ще будемо насміхатися з тих, хто в гіршій фізичній формі і під час вагітності не може того всього, що за припущенням змогли б інші

І так, особисто я зараз вагітна і дискомфорт я відчуваю навіть при таких сміховинних ситуаціях, які комусь даються заввиграшки.

KitiKet
28.06.2012, 19:21
Привет всем еще раз ) Мы уже второй день дома (задержали немного из-за малыша). Все таки оказалось что тогда было ОНО ))). Позвонила врачу, тот сказал подъехать просто на осмотр (так я с одной обменкой и поехала) - а там 2 пальца открытие и все началось... Потом напишу подробнее как все прошло. Врач и акушерка превзошли мои ожидания. Обошлось без разрывов и чисток (зря боялась) - только 2 маленькие трещинки.
Поздравляю всех кто уже родил ))) Настоящий бэби бум за неделю ))) Всем остальным счастливо доносить и легко родить своих деток! Буду плавно переползать в следующую темку... Спасибо всем за советы и поддержку! Буду иногда заглядывать :ninja:

Annette
28.06.2012, 20:08
Дівчатка, а хто літав за кордон на море в 2 триместрі? То треба мати якусь довідку від гінеколога?
Ми тільки що вернулись з Чорногорії. Термін 27-28 тижнів. Взяла з собою тільки обмінну карту на всяк випадок, без перекладу . Ніяких довідок не вимагали, навіть про термін вагітності не запитали.
Відпочили чудово! Політ не приніс жодних неприємних почуттів. Як тільки піднялись на висоту включили фільм і не помітили, як прилетіли до місця призначення. Тяжко трошки було до жари звикнути. У Львові було +18, в Будві +32. Але прохолодне море врятувало ситуацію:). Плавати одне задоволення!

WildWind
29.06.2012, 10:53
потрібно ще враховувати дозу опромінення, яку людина накопичує при перельоті. А така доза часто дорівнює тій, яку ми отримуємо при ренгені.
Угу, по вашій логіці пілоти і стюардеси вже би мали світитись від щоденних перельотів, якби вони таку дозу отримували. Не пишіть дурниць.

Margot
29.06.2012, 18:59
дівчатка, порадьте щось!Купила фарбу для волосся, хочу до пологів пофврбуватися.Мама кричить, каже щоб вже після пологів, бо то шкідливо для лялі, а мені так руки чешуться, і хочеться і колеться...Хтось з вас фарбував волосся на останнім місяці? В лялі не було ніякої висипки?Дякую!!!

WildWind
29.06.2012, 19:26
Дівчата, у близької мені людини зараз таке захворювання шкіри, називається "рожа", на шкірі таке запалення, його ще спалюють, лікують антибіотиками, я прочитала що то інфекційне і заразне, я вирішила 2 тижні не спілкуватись фізично з тою людиною (там курс антибіотиків якраз за 2 тижні закінчується), пояснила, що вагітна і боюсь.. Зі мною вже не розмовляють.. Я завтра піду до дерматолога питати, але вже спати не буду... Хтось може стикався і знає чи справді воно заразне? Бо на деяких сайтах написано, що навіть повітряно-капельним може передаватись.

invisible
29.06.2012, 19:40
Дівчата, як зрозуміти таке... Сьогодні здала аналіз в Синево на ХГЧ і прогестерон. Так ось, мої показники ХГЧ (434) "вписуються" в 4-5-6 тижні вагітності по даним лабораторії "Синево" (Беременность: 3 нед.– 5.8-71.2; 4 нед.– 9.5-750; 5 нед.–217-7138; 6 нед.– 158- 31795). Це акушерські тижні?? Бо ж десь читала, що в аналізах на ХГЧ пишуть тижні після зачаття. Але по моїм підрахункам після зачаття пройшло тижні 2-3 не більше (останні М. були 25 травня). Тобто по ідеї в мене зараз іде 5-й акушерський все таки?

сніжна
29.06.2012, 19:43
і воно заразне
то спірне питання. Але справа у тому, що якщо людина вже раз мала рожу, вона може рецедиви давати усе життя ( а можке і не давати- залежить від імунної системи). Тому вирішуйте самі чи готові при кожному рецедиві уникати спілкування.Крім того, це таке підступне захворювання, що дуже часто навіть після курсу антибіотиків не зникає ще довго.
п.с. коли у нашій родині був такий випадок, то спілкувалися з дідом і діти і внуки- без наслідків

WildWind
29.06.2012, 19:47
п.с. коли у нашій родині був такий випадок, то спілкувалися з дідом і діти і внуки- без наслідків
та я не боюсь заразитись аж так, але вагітна, і імунна система зараз пригнічена по суті, а та людина дуже любить обніматись і цілуватись.. і не розуміє що ніззя.. і ще справа у тому, що в мене алергія не пеніцилін, а лікують ту рожу якраз антибіотиками тої групи (не знаю чи правильно написала) і ось саме в період вагітності заразитись було би дуууже неприємно.

Just me
29.06.2012, 20:28
Купила фарбу для волосся, хочу до пологів пофарбуватися.
Моя скромна думка, фарбуйтеся. Не мають же всі вагітні ходити в халатах, з відрослим корінням і мішками під очима... Вагітні бувають доглянуті, стильні, аж хочеться любуватися :) Тільки фарба має бути безаміачна і фарбування проводитися в добре вентильованому приміщенні, а ще обов"язково уникати нанесення фарби на саму шкіру голови, тільки на фольгу попри корені. Бачила якось передачу про те, як фарбувати фолосся вагітним. Та й коли Ви народите, фарбувати фолосся буде нічим не краще, далі ж йтиме ГВ...

Almariel
29.06.2012, 20:51
у моєї сестри була рожа. спочатку не лікували - думали саме зійде, потім пішли до дерматолога - то вона нічо не призначила (сказала, що треба "спалити") і потім вже двоюрідна бабуся спалила. я до того веду, що сестра довгенько її мала (якраз зимові канікули були), то ніхто з сімї не заразився.

glasses
29.06.2012, 22:48
Це акушерські тижні?
Це акушерські

---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

Купила фарбу для волосся, хочу до пологів пофврбуватися
Я б не ризикувала, а ще й з теперішньої хімією, але це моя думка. Тапочками не кидайтесь:girl_tender:
Хтось може стикався і знає чи справді воно заразне?
Мама моя колись мала тоді вилкувала, минулого року знову з"явилося вона мала страшно сильну температуру, антибіотики + спалення, так і не пройшло. Мая на увазі, що почервоніння залиштилось. В нас ніхто не заразився.

---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

Дічвата, чи є у вас вдома коти. І якщо в мене є антитіла до токсоплазмозу чи страшний мені кіт вдома?

Лідочка
29.06.2012, 22:49
Можна пофарбуватися безамыачною фарбою, зараз то не проблема.

Женічка
29.06.2012, 22:59
дівчата, знаю, що то всі знають, крім мене. Не маю проблем з зубами, скажіть, можна в карму, обезболюють в третьому триместрі? Зустріла знайому, 32 тижні, лікує зуби страшнезні без обезболення. А сьогодні канали так розболілись,що на очі не бачить,але то ж не діло так мучитись і ночами не спати! Що можна крім парацетамолу? І чи уколи при лікуванні можна?

Gabi
29.06.2012, 23:05
Хтось з вас фарбував волосся на останнім місяці? В лялі не було ніякої висипки?Дякую!!!
Я фарбувалась під час вагітності (звичайно не так часто, як до вагітності) і перед самими пологами фарбувалась, бо хотіла бути гарна. Все добре, ніякої висипки чи ще чогось дитина не мала.

WildWind
29.06.2012, 23:36
І якщо в мене є антитіла до токсоплазмозу чи страшний мені кіт вдома?
Токсоплазмоз вже не страшний, але кіт може мати інші хвороби, він щеплений? ну і про глисти не забувайте.

Gabi
30.06.2012, 00:14
Дічвата, чи є у вас вдома коти. І якщо в мене є антитіла до токсоплазмозу чи страшний мені кіт вдома?
Раджу вам утриматись від прибирання його туалету, а так він вам не страшний нічим.
ну і про глисти не забувайте.
Руки після кота мити потрібно і не цілувати його в морду. А взагалі хороші господарі профілактично женуть глисти тваринам раз у 4-5 місяців.

сніжна
30.06.2012, 00:31
чи є у вас вдома коти. І якщо в мене є антитіла до токсоплазмозу чи страшний мені кіт вдома?
якщо э антитыла- токсоплазма вам не страшна. Ну і якщо кіт не гулящий- небепеки ніякої. Якщо кіт гіляє по вулиці, то може вже принести і лишай і ін. гидоту.

Кіту мене з явився ще за рік до вагітності. Потім ми його кастрували і після появи дитини він став навіть йому "кращим другом"

invisible
30.06.2012, 14:11
А чи нормальними є болі в спині справа і в правому яйнику приблизно на 4-5 акушерському тижні? Незначні і не постійні, але все таки відчутні. Бо я ще до лікаря взагалі не зверталася, лише в цю п'ятницю отримала перший аналіз на ХГЧ.

WildWind
30.06.2012, 17:33
Дівчата, у близької мені людини зараз таке захворювання шкіри, називається "рожа", на шкірі таке запалення, його ще спалюють, лікують антибіотиками, я прочитала що то інфекційне і заразне
Була сьогодні у дерматолога, запитала при нагоді про рожу, і як мені вагітній оберігатись. Звітую, може комусь згодиться, варто сказати що дерматолог хороший, перевірений. Отож якби я жила з людиною, котра захворіла, то було би важче, оскільки потрібно би було дезинфікувати ванну, рушники і т.д. Ну і виключити фізичний контакт. А так поки проходить курс лікування потрібно утриматись від реального спілкування, зокрема від обіймів. Для здорової людини ризик заразитись дууже малий, але вагітність, а також мій світлий колір шкіри (я руда, маю багато пігментних плям) вносить мене у групу ризику. Панікувати не треба, але ризикувати не варто.
Щодо лікування рожі, то перше і головне лікування це спалювання, якщо людина використала будь-яку мазь, або антибіотик випила, то спалювання вже не ефективне, і саме лікування триває значно довше.

Oddly
01.07.2012, 12:05
Про дерматологічні проблеми і вагітних - мені, на жаль, вже довелося звернутися до дерматолога,
Заспокоюю себе тим, що проблема незначна і я таки дотягнула хоча б до другого триместру.
Думка дерматлога - як би там не було, із незначними дерматологічними проблемами можна чекати і до кінця вагітності, хоча це ризик, що в дитини після народження можуть бути нюанси всякі, але найкраще все-таки під час вагітності взятися за справу.

Коротше, мені рекомендувала шампунь для волосся і тіла (у показах вказано, що використовується для лікування лупи, різних дерматитів).
Я читаю - у складі - піритіон цинку і кетоконазол.

У вікіпедіє пише:
Влияние на здоровье человека
Последние исследования показали, что пиритион цинка вызывает мощную ответную реакцию теплового шока, что может вызвать повреждение ДНК и поли(АДФ-рибоза)-полимераза-зависимых энергетического кризиса в культуре человеческих креотиноцитов и меланоцитов, в таких низких концентрациях, как наномоль

Про інший складник навіть не цитую ((

З іншого боку ще таке:

Беременность и лактация
Возможно применение шампуня при беременности и в период лактации (т.к. кетоконазол и пиритион цинк практически не абсорбируются в системный кровоток).

І прям не знаю, чи дуже переживати (милася ним тиждень щодня, як рекомендовано, проблема минула).

Мія
01.07.2012, 12:16
Коротше, мені рекомендувала шампунь для волосся і тіла (у показах вказано, що використовується для лікування лупи, різних дерматитів).
а що за шампунь?

Almariel
01.07.2012, 14:04
а що такого страшного в кетоконазолі? це ж протигрибкове. у свічках від молочниці міститься.

Ніколь
01.07.2012, 15:07
Хто мені підкаже зі знаючих, чи можливе поступове відкриття матки без відходження слизового корку?
І навпаки, якщо корок не відійшов чи це означає що ніякого відкриття ще немає?

Мія
01.07.2012, 15:11
Хто мені підкаже зі знаючих, чи можливе поступове відкриття матки без відходження слизового корку?
може

І навпаки, якщо корок не відійшов чи це означає що ніякого відкриття ще немає?
не означає.
Шийка коли відкривається відчувається легке ниття як на місячні. Особливо коли це другі пологи.
Я проходила з 3см відкриття чи не місяць. КОрок відійшов напередодні пологів.

Ascorbinka
01.07.2012, 15:16
чи можливе поступове відкриття матки без відходження слизового корку
так

не пригадую корка як такого на своїх других пологах)

з відкриттям пару см ходила два-три тижні.