КПК

Показати повну версію : Інтервальні тренування

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6

Мія
29.10.2012, 12:35
Всім вдається випити 2л. води за день? Бо я себе вже і заставляю і ставлю перед собою завжди горня з водою щоб не забувати, але так мені і не вдається більше 1л. випити
треба випити 8 склянок води. Одна зранку, друга ввечері перед сном. Залишається 6. Перед обідом і вечерею по склянці. Залишається 4. На тренуванні 2 склянки легко, залишається 2, одну з яких ну дуже хочеться випити після тренування. А ще одну можна висьорбати впродовж цілого дня :)

Kerzenlicht
29.10.2012, 12:58
з суботи місячні, нині вже ніц не болить, ніц не чую, але ще є...
так само з суботи легкий нежить, тобто легке ГРЗ без температури, нині продовжується
минулого тижня вдалося займатися 3 дні в сумі
питання: чи можна/варто займатися сьогодні? чи вже завтра? чи чекати доброго самопочуття по ГРЗ? легка слабість зараз є, але то може затягнутися...
і коли приступлю - то спочатку 2 дні по програмі мин. тижня, лиш тоді нові вправи?

Мія
29.10.2012, 13:06
І я відтренувалася. Гарний такий розгін получився :) Ножки злегка трусить))
Хотіла ще порекомендувати дві розтяжки (для випадів) після тренування.
Перша. Ноги добре ширше ніж на ширину плечей. Одну ногу згинаємо в коліні і переносимо на цю ногу всю вагу. Інша пряма. Відчуваємо внутрішню сторону ноги. Стоїмо так секунд 10 тоді носок на себе і підсилюємо розтяжку. Ще стоїмо 30 сек. Так само на другу ногу.
Друга. Лягаємо на спину. Ноги зігнуті в колінах Стопу правої ноги ставимо на коліно лівої і лівою ногою прижимаємо праву до грудей. Тягнеться задня сторона бедра. Тягнемося так 30 сек - хвилину. Те саме для іншої ноги.

---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

питання: чи можна/варто займатися сьогодні? чи вже завтра? чи чекати доброго самопочуття по ГРЗ? легка слабість зараз є, але то може затягнутися...
Краще завтра. Для ГРЗ добре зробити легке кардіо. Швидка ходьба по таймеру (30с 10 перерва) 12 раундів.
В КД не займаємося.

---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ----------

коли приступлю - то спочатку 2 дні по програмі мин. тижня, лиш тоді нові вправи?
так. ви повинні відтренуватися 5 днів по програмі першого тижня і аж тоді приступати до нових вправ другого тижня.
Подивіться в свій файлик. Там в табличці вказано 5 днів перший тиждень, потім 5 днів 2 тиждень...

Jersey
29.10.2012, 14:34
Я сьогодні знову почала тренування, попередній тиждень тільки пн і вт займалась по 3 раунди (решту днів були кд). Сьогодні зробила знову 3 раунди, завтра буду робити 4, в середу 5 і в четвер 6. То в п"ятницю мені вже робити по тому графіку "2 тиждень" ?

Мія
29.10.2012, 14:46
Сьогодні зробила знову 3 раунди, завтра буду робити 4, в середу 5 і в четвер 6. То в п"ятницю мені вже робити по тому графіку "2 тиждень" ?
Завтра зробіть 4, післязавтра 5 і в четвер приступайте до 2 тижня :)

---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

Завтра ввечері хотіла б табличку результатів викласти (якщо дівчата не проти), тому прошу зробіть всі обміри. Буде цікаво :)

orange girl
29.10.2012, 17:36
Привіт :) Я вже знову з вами. Нині планую іти на аеробіку, тому до ІТ повернуся завтра.Щось я не знайшла де графік на цей тиждень...Починати з 3 раундів і кожен день нарощувати аж до 6?

З обмірами не знаю чи буде в мене результат, адже займалася тільки 3 дні, і у вихідні розкисла, їла солодке і багет((

Мія
29.10.2012, 17:40
Щось я не знайшла де графік на цей тиждень.
237 допис (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1381403&postcount=237)

DarkNess
29.10.2012, 18:19
Щось не вийшло подружитись з боковими випадами... у мене виходило так, що я обома руками (пальцями рук) тримаюсь підлоги і так в стрибку міняю випади в сторони...а так щоб руки міняти не виходило...

кипячена вода входить у "воду"?

---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

і в "біг на місці" можна трохи руки зігнути в ліктях?

Мія
29.10.2012, 18:38
Щось не вийшло подружитись з боковими випадами... у мене виходило так, що я обома руками (пальцями рук) тримаюсь підлоги і так в стрибку міняю випади в сторони...а так щоб руки міняти не виходило...
це не дуже суттєво. Головне ширина кроку.

кипячена вода входить у "воду"?
так :)

і в "біг на місці" можна трохи руки зігнути в ліктях?
треба:) Зігнути в ліктях на 90 градусів. і колінами намагатися торкнутися долонь. Ви певно з НМС спутали :)

DarkNess
29.10.2012, 18:47
так
А чай вже значить - не ?:girl_mad:

Ви певно з НМС спутали
Ага, я шось зрозуміла , що руки на 90" відносно тіла :scratch_one-s_head:

ще раз дуже прошу програмку на телефон таймера :unknown: бо маю дуже обмежений доступ до компа

Мія
29.10.2012, 18:59
ще раз дуже прошу програмку на телефон таймера бо маю дуже обмежений доступ до компа
ось (http://interval-timer.com/)

А чай вже значить - не ?
нє :)

Strawberry
29.10.2012, 20:10
Сказати, що я мертва після сьогоднішнтого тренування, це просто нічого не сказати! Дуже тяжко дався біг! ПІсля другого раунду, думала що більше просто не зможу, але все таки друге дихання відкрилось:) Руки тримати перед собою вийшло тільки перший раунд, решту раундів руки просто тримала так, як при бігу. Рахувати також було тяжко, постійно збивалась. Мія, як тут бути з рахунком?
Тішить, що завтра без бігу:)

lovikyou
29.10.2012, 21:11
Цитата:
Допис від DarkNess Переглянути допис
А чай вже значить - не ?
нє

Чекайте, чекайте... а чому??? тоді мені у файлику треба все на "0" виправляти.... Навіть якщо чай зовсім легенький і без цукру?

tvm
29.10.2012, 21:29
Підкажіть, яку розминку краще робити перед бігом на місці і чи можна без розминки? І розтяжка - достатньо стандартної розминки для ніг?
І як правильно рахувати к-ть в цій вправі - рух кожною ногою окремо чи ліва-права - це один раз?

lovikyou
29.10.2012, 22:01
Отже резльтати мого сьогоднішнього бігу на місці неоднозначні - посередині 4 раунду моє заняття зупинив дзвінок у двері.... Прийшла сусідка знизу - в неї потолок сиплеться :girl_impossible:, думала у нас шось сталося, пропонувала міліцію викликати :girl_phone1:...
далі я вже не займалася....

Strawberry
29.10.2012, 22:34
Прийшла сусідка знизу
Я теж трохи за це переживала, чи не буде чути. Мама була в сусідній кімнаті, то казала, що абсолютно нічого не чула. Так і ніхто не прийшов:) Я займалась в кросівках і на килимі.

gnoma
29.10.2012, 23:02
І я почала новий тиждень, важко давались випади вбік, особливо той стрибок при зміні ніг.
А ще я страшенно розстроїлась і стимул займатись трошки зник, чомусь замість зменшення об'ємів і ваги, вони почали збільшуватись.
Усі заміри стали на пару см більшими, спочатку думала може щось неправильно поміряла попереднього разу або цього, але вага то вже не обманює, а там поступово стало +2 кг. Може я щось неправильно роблю??
Навпаки почала правильно харчуватись, перестала їсти всяку бяку, після занять чудово себе почуваю, стала більш енергійна. Нічого не розумію...Може теж посидіти деякий час на кефірі??

Мія
29.10.2012, 23:12
Отже резльтати мого сьогоднішнього бігу на місці неоднозначні - посередині 4 раунду моє заняття зупинив дзвінок у двері.... Прийшла сусідка знизу - в неї потолок сиплеться
Можна займатися в дверному проємі, там впринципі ніц сипатися не буде :) Ну і кроси на ноги і килимок, можливо маєте таку пінку туристичну. Через неї ніхто нічого не почує точно ;)

Підкажіть, яку розминку краще робити перед бігом на місці і чи можна без розминки?
Ніжки всіляко потягнути, перед тим походивши намагаючись коліна піднімати якнайбільше до грудей. Без розминки ніяк.

І як правильно рахувати к-ть в цій вправі - рух кожною ногою окремо чи ліва-права - це один раз?
Кожен підйом ноги. 1,2,3...10, 1,2,3...20 так простіше :)

Чекайте, чекайте... а чому??? тоді мені у файлику треба все на "0" виправляти.... Навіть якщо чай зовсім легенький і без цукру?
ну хіба зовсім легенький.. бо дівчата люблять рахувати зупи, кави, чаї... а води не вживають.
Взагалі я б радила таки дотримуватися правила з простою водою на протязі місяця. Далі самі будете вирішувати чи треба воно вам.. :)

Сказати, що я мертва після сьогоднішнтого тренування, це просто нічого не сказати! Дуже тяжко дався біг! ПІсля другого раунду, думала що більше просто не зможу, але все таки друге дихання відкрилось Руки тримати перед собою вийшло тільки перший раунд, решту раундів руки просто тримала так, як при бігу.
зате скільки користі.. мм.. перші тренування повноцінного кардіо всім важко даються.. можливо читали як я в тему НМС матюкалася))) Оrman мене ще заспокоювала :)

---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

Може я щось неправильно роблю??
не переживайте - це вода :)менше солі і продовжуйте тренуватися. організм мусить перелаштуватися.

Strawberry
29.10.2012, 23:12
стало +2 кг
В мене за перші дні теж +1 кг. Об"єми зараз вже трошки зменшились.

я страшенно розстроїлась і стимул займатись трошки зник
І я спершу розстроїлась, але ніяк не маю намірів здаватись:) Тому просто більше слідкую за об"ємами, а не вагою.
зате скільки користі
це точно)) і енергії)
можливо читали як я в тему НМС матюкалася
читала і згадувала, що вам спершу біг давався дуууже непросто.

gnoma
29.10.2012, 23:20
Просто перший тиждень так плавно йшов на спад, а тут після вихідних бац і стало ще більше ніж До. Ну але якщо то вода то нічого страшного тоді (то я себе так заспокоюю :girl_crazy:)

читала і згадувала, що вам спершу біг давався дуууже непросто.
Я ще від вчора почала думати як то вижити після вівторка де 5 раундів одного бігу :)

Мія
29.10.2012, 23:42
Просто перший тиждень так плавно йшов на спад, а тут після вихідних бац і стало ще більше ніж До. Ну але якщо то вода то нічого страшного тоді (то я себе так заспокоюю )
щоб 2 кг жиру виросло треба місяць на ніч терамісу по пів кг жерти і селедцем лежати на дивані))))
Вага може показувати сьогодні - 1 а завтра ввечері +3... а післязавтра буде -1.5... важтеся завжди зранку. і в тому самому одязі, тоді точно будете знати чи є той +. Ще можлива прибавка за рахунок їжі в шлунку і кишківнику.. все це разом може складати 3-4 кг ...
Завтра вже мінус побачите ))

tvm
29.10.2012, 23:43
Біг на місці - тільки назва легка, а вправа ще та. Якщо чесно витримати 5 раундів по 5 вправ поки що тяжко-о-о-о. В мене кількість вправ постійно змінювалася - деколи вкінці раундів збільшувалася, але лише за рахунок того, що ноги вже високо не тримала:girl_sad:

Мія
30.10.2012, 01:05
Біг на місці - тільки назва легка, а вправа ще та. Якщо чесно витримати 5 раундів по 5 вправ поки що тяжко-о-о-о. В мене кількість вправ постійно змінювалася - деколи вкінці раундів збільшувалася, але лише за рахунок того, що ноги вже високо не тримала
А Чсс який?

Virchuk
30.10.2012, 09:25
Зробила вправи, але сьогодні день в мене якийсь не "льотний" чи що... То розминку забула зробити, то таймер глюкнув посередині заняття, то кицька під ноги лізе. А ще я переживаю за бокові випади, не знаю чи правильно я їх роблю.

tvm
30.10.2012, 10:09
--------------------------------------------------------------------------------

Цитата:
Допис від tvm
Біг на місці - тільки назва легка, а вправа ще та. Якщо чесно витримати 5 раундів по 5 вправ поки що тяжко-о-о-о. В мене кількість вправ постійно змінювалася - деколи вкінці раундів збільшувалася, але лише за рахунок того, що ноги вже високо не тримала

А Чсс який?
Чсс був 150 - найвищий за всі дні.
У мене КД - тому наразі відпочиваю.

gnoma
30.10.2012, 11:10
І я сьогодні відбігала :girl_curtsey:
Перший раз вранці займалась, мені сподобалось, правда потім на роботу лечу бо не встигаю, але однозначно краще ніж ввечері. І з харчуванням проблем нема, бо ввечері проблематично після роботи перекусити, за пів години позайматись, потім за годину поїсти і це все встигнути до 19.00.
Пройшла 5 раундів бігу і ножки до тепер трошки трясуться :) І пульс був досить високий. Я встала вже з 89 а після вправ був біля 180. Але почувала себе добре, навіть не думала що ЧСС так збільшився.
Вага вранці так і застрягла на вчорашній позначці, але я вже якось не переймаюсь, всеодно то не та цифра через яку варто дуже переживати :)
Файлик відправлю ввечері бо не встигла переписати результати в таблицю.

HalynaKv
30.10.2012, 12:06
І я зробила вже. Сьогодні значно легше, ніж вчора, суцільне кардіо для мене то жесть :girl_impossible:
ЧСС 146. Правда, мені теж не вдається робити бокові випади зі зміною рук.

orange girl
30.10.2012, 12:20
Я вчора не пішла на свою аеробіку...просачкувалда(, але вернулася до ІТ. Вчора робила 4 раунди за минулотижневою програмою.сьогодні планую зробити 5 раундів, в середу 6, ну і вже братися за нові вправи. Щось після перерви важко мені то все йшло, зробила заміри тіла...вони геть не потішили, здається ніц не змінилося(( з того всього забула зважитися, треба буде це виправити завтра вранці. А зараз скину Вам свій файлик з замірами і результатами за вчора.

Мія
30.10.2012, 12:24
Я встала вже з 89 а після вправ був біля 180.
Дуууже високий. Чередуйте з ходьбою і в перерві засічіть ЧСС як піднімається (не рахуйте повтори) Зранку теж ЧСС високий ( Каву не пили?

---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

ЧСС 146. Правда, мені теж не вдається робити бокові випади зі зміною рук.
добрий ЧСС. Не можете втримати рівновагу напевно. Триматися обома руками підлоги теж можна, але не забувайте випростуватися. Щоб не було так, що ви весь час тримаєтеся підлоги і спина дугою зігнута. Спина повинна бути вигнута як в кота:)

gnoma
30.10.2012, 12:29
Каву не пили?
Ні, каву вже пізніше випила, до тренувань тільки з'їла канапку з чорного хліба і сиру.
Але дивно, що по самопочутті не відчувалось що ЧСС такий високий, деколи на інших вправах вже на 150 в голові пульсувало, а тут навіть би не подумала, якщо б не поміряла.

Мія
30.10.2012, 12:34
Зробила вправи, але сьогодні день в мене якийсь не "льотний" чи що... То розминку забула зробити, то таймер глюкнув посередині заняття, то кицька під ноги лізе. А ще я переживаю за бокові випади, не знаю чи правильно я їх роблю.
Все в вас дуже добре і втрата ваги і об"єми і ЧСС в максимумі. В спокої високий. Спробуйте поміряти коли тільки станете з ліжка. Завтра кардіо біг + ходьба.

---------- Додано в 11:34 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

Але дивно, що по самопочутті не відчувалось що ЧСС такий високий, деколи на інших вправах вже на 150 в голові пульсувало, а тут навіть би не подумала, якщо б не поміряла.
Взагалі такий ЧСС неможливо не помітити.. ви би не дали ради ні говорити ні дихати, задихалися і пульсувалоб всюди.. можливо ви помилилися? Рахували за 10 сек?

gnoma
30.10.2012, 12:38
Рахували за 10 сек?
Рахувала за 20 і множила на 3

теж думала що помилилась але перераховувала двічі, за другим разом нарахувала на 6 ударів менше.
А може в мене вранці завжди більший ніж ввечері? Може таке бути? Бо я ніколи не міряла вранці, ІТ завжди ввечері робила або в обід.

Rona
30.10.2012, 13:09
А може в мене вранці завжди більший ніж ввечері? Може таке бути?
може бути різне, в мене теж так 3 роки тому було
відбігала нині, напилася води за півгодини, то булькало всю дорогу, як акваріум:girl_crazy:
4-й раунд пройшов на автопілоті, а 5-й печінка вже боліла
ЧСС 155
висилаю файлик

Мія
30.10.2012, 13:51
Рахувала за 20 і множила на 3
нічого не розумію... в вас по показниках останнього тижня пульс в межах норми при значно більшому навантаженні. Розкажіть як ви себе почували в тренуванні, як дихали і все таке.

---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:47 ----------

4-й раунд пройшов на автопілоті, а 5-й печінка вже боліла
ЧСС 155
це означає що ви гарно розігналися, а печінка не встигає за таким об"ємом крові. Наступного разу не зупиняйтеся коли буде колоти в боці, продовжуйтеся рухатися повільно збавляючи темп(за 3-4 хв)
Фізично важко не було правда?

gnoma
30.10.2012, 13:56
Біг мені завжди важко дається, але почувала себе як завжди, не задихалась, в очах не темніло, не червоніла сильно, ну тобто не гірше ніж при попередніх ІТ. Дихала глибокі вдохи-видохи, старалась рідше але глибше і носом, правда не завжди вдавалось :)
Ну але якщо самопочуття було нормальне то ж ніц страшного? Ну і не було мені тааак вже важко щоб переходити на повільніший хід з бігу :scratch_one-s_head::unknown:

Мія
30.10.2012, 14:36
І я відбігала на лєгкє))) пульс 123, на останньому раунді по 100-107 повторів.

---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

Ну але якщо самопочуття було нормальне то ж ніц страшного? Ну і не було мені тааак вже важко щоб переходити на повільніший хід з бігу
Мені шось здається що ви помилилися в рахуванні.. бо якщо б такий ЧСС то ви далеко по іншому би себе почували. На диханні в першу чергу би відбилося.
Завтра рахуйте за 10 сек...

gnoma
30.10.2012, 14:38
пульс 123, на останньому раунді по 100-107 повторів
:khomyak::khomyak: в мене 70 з копійками то був максимум...

Мені шось здається що ви помилилися в рахуванні.. бо якщо б такий ЧСС то ви далеко по іншому би себе почували. На диханні в першу чергу би відбилося.
Завтра рахуйте за 10 сек...
та я вже сама тепер собі не вірю :girl_smile:
буду завтра за 10 рахувати

Мія
30.10.2012, 14:44
в мене 70 з копійками то був максимум...
в мене 83 був мінімум, але я троха бігун вже :)

DarkNess
30.10.2012, 18:14
Щоб не було так, що ви весь час тримаєтеся підлоги і спина дугою зігнута. Спина повинна бути вигнута як в кота
Отут детальніше, хотіла би завтра правильно зробити цю вправу.
Як то вигнута як в кота? Типу груди вперед, попу назад ?
від тих випадів відчуваю внутрішню сторону бедра в самому верху)

---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

на останньому раунді по 100-107 повторів.
мда, ото я здохляк...

ніколи не любила бігати відстані на час, завжди пасла задніх...

чередувала біг з високим підніманням колін на просто біг або на ходьбу з високим підніманням колін , бо почало поколювати в області серця, так можна? чсс після 3 раунда 158, після 5 - 150, якось так відмучила, біг - то не моє

Мія
30.10.2012, 18:31
Як то вигнута як в кота? Типу груди вперед, попу назад ?
так

від тих випадів відчуваю внутрішню сторону бедра в самому верху)
там і внутрішня і зовнішня задіюється. Але важливо вигнути спину, щоб сідничні мязи були в натяжці.

ніколи не любила бігати відстані на час, завжди пасла задніх...
і я не любила.. до ненависті буквально.

чередувала біг з високим підніманням колін на просто біг або на ходьбу з високим підніманням колін , бо почало поколювати в області серця, так можна? чсс після 3 раунда 158, після 5 - 150, якось так відмучила, біг - то не моє
якщо так важко дається до тійсно біжіть на місці як звичайно і змінюйте ходьбою, але ходьбу зробіть інтенсивну.
Кардіо починає подобатися через 2-3 тижні тренувань. До того в більшості випадків мординьга і тому так часто дівчата відмовляються від цього тренування, а воно дуже корисне не тільки для кардіосистеми, але й для кишківника, шлунка, печінки.. лімфу ганяє, жир спалює, тренує витривалість, голова робиться світліша не мучать всякого роду депресії і апатії, бо в цьому тренуванні без перебільшення задіяне все тіло.

Strawberry
30.10.2012, 19:43
Але вже цей півальпініст:girl_mad: Моментами мені здавалось, що це гірше, ніж вчорашній біг! Ноги зверху аж пекли. Зробила висновок, що зробити 3 раунди по 5 раз це психологічно легше, ніж наприклад 4 раунди по 4 рази:)
Зараз скину свій файлик на мейл.

Virchuk
30.10.2012, 21:14
Я сьогодні ледве по сходах ходила :girl_crazy: Не сподівалась я такого ефекту, бо раніше вже робила випади, чи то від бігу? І ще спина болить, тре її теж певно розтягувати.

HalynaKv
30.10.2012, 21:33
Таки від бігу, я теж сьогодні як інвалід після вчорашнього тренування - шалено болять м'язи гомілок.

Rona
30.10.2012, 21:42
Наступного разу не зупиняйтеся коли буде колоти в боці, продовжуйтеся рухатися повільно збавляючи темп(за 3-4 хв)
Фізично важко не було правда?
я не зупинялась, терпіла, бо вже останній раунд був
важко не було, лиш більше стільки пити не буду перед ІТ, булькання сильно відволікає мозги
чим вище ноги, тим легше було бігти
а по сходах нині трудно було ходити...:girl_crazy:

olevitska
30.10.2012, 22:13
Мія я на мій превеликий жаль на разі сходжу з дистанції...буду з вами з наступного тижня.

Hexe
30.10.2012, 22:16
Я відстрибала 6 раундів з минулого тижня:) головний висновок, ввечері мені варто не займатися, ЧСС було 156, але в голові гупало так що заважало рахувати кількість вправ:) і таки довгі перерви(КД) не на користь:(
Затра почну врешті 2 тиждень вправ, цікаво які будуть відчуття:)

Chereshka
30.10.2012, 22:51
нарешті я приєдналась , файлик відправила)))) руки болять, ой як болять)))

Мія
30.10.2012, 23:03
чи то від бігу?
від бігу :)

І ще спина болить, тре її теж певно розтягувати.
Спина, чи боки з боку спини? :)

---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

я не зупинялась, терпіла, бо вже останній раунд був
на останньому раунді нормально, але я маю наувазі після тренування. Не зупиняйтеся а походіть глибоко дихаючи скоріше відпустить.

gnoma
31.10.2012, 00:28
чи боки з боку спини?
оооо, боки цілий день відчуваю :)
І ноги теж, особливо носочки і литки, а і ще ду..а страшенно болить :)
Ще є питання на рахунок пиття, а якщо до води додати трошки лимону то рахується? Бо так мені смачніше і можу багато випити :)

Мія
31.10.2012, 01:31
Ще є питання на рахунок пиття, а якщо до води додати трошки лимону то рахується? Бо так мені смачніше і можу багато випити
рахується :)

нарешті звела таблицю :) Всього навсього 7 днів тренувань... а результатики вже гарні :) А що буде через 43 дні??!! Virchuk б"є всі рекорди :)
Ті дівчата які дістали плюс - сумувати не варто, бо це, скоріше за все, вода, яка затримується нетренованим організмом, який відчуває стрес і може так реагувати.
http://img825.imageshack.us/img825/4716/resultswx.jpg
Зверніть увагу на кількість води..

Virchuk
31.10.2012, 08:49
Virchuk б"є всі рекорди
думаю я вас трішки розчарую, бо я вже писала, що руку спершу міряла трішки не там, тому там у мене мінус 1,5 має бути. А всі решта заміри правильні. Тішусь з того дуже:)

Зверніть увагу на кількість води..
а що означають ці цифри в колонці вода? Це зайва вода в організмі? А як ви її рахуєте?

Спина, чи боки з боку спини?
Власне вчора боліла сама спина, вже ближче до вечора почали боліти боки, а тепер все тіло болить)))

Мія
31.10.2012, 09:39
а що означають ці цифри в колонці вода? Це зайва вода в організмі? А як ви її рахуєте?
мінус значить, що пити води стали менше від початкового значення тому і виділено червоним. а синім прибавка води. Є дівчата які ледве пів літри випивають.. а це зле(

gnoma
31.10.2012, 11:00
Зранку ледве встала з ліжка, дуже ноги болять, заставила себе позайматись, трохи легше стало на перші пів години а тепер ледве ходжу :)
Той 4 раунд дуже тяжко давався. Пульс міряла вже за 10 сек., трохи більший ніж попередні рази але не такий високий як я вчора нарахувала:girl_crazy:

Virchuk
31.10.2012, 11:07
Зранку ледве встала з ліжка, дуже ноги болять, заставила себе позайматись, трохи легше стало на перші пів години а тепер ледве ходжу
то як про мене. Важко ходити, сідати, повертатись)
Пульс сьогодні був 130. Але я собі думаю, що коли я бігала він був вищий, я ж міряла вже після ходьби з піднятими колінами.
Сьогодні кицька вирішила, що покривало на якому я займаюсь, їй більше подобається і вона там буде лежати, доводилось її щораз зганяти.

Strawberry
31.10.2012, 11:19
Зранку ледве встала з ліжка, дуже ноги болять,
В мене теж саме!!! І гомілки, і зверху нога дууууже болить. Займатись буду ввечері. В мене сьогодні знову біг:)

Jersey
31.10.2012, 13:37
Сьогодні зробила 5 раундів першого тижня. Завтра приступаю до бігу, шось страшнувато 5 раундів по 5 вправ, але я не здамся!!! ))

lovikyou
31.10.2012, 15:33
Мені вчора було дуже погано після заняття, навіть не мала як відписатися - крутилась голова і в очах потемніло... Третій раунд доробила, але вже на значно менших обертах, тому ЧСС в кінці і не є надто високим. Навіть не знаю що робити з сьогоднішнім бігом....
Сьогодні все болить страшно. На роботі навіть повернутися не можу. Страшно болять литки - ноги не згинаються взагалі, але що помітила - коли болять литки, легше ходити на підборах чи танкетці, ніж на рівній підошві.

Мія
31.10.2012, 15:53
Третій раунд доробила, але вже на значно менших обертах, тому ЧСС в кінці і не є надто високим. Навіть не знаю що робити з сьогоднішнім бігом....
не біжіть.. ходьба максимум. Ваш випадок потребує консультації лікара щодо подальших тренувань!

Rona
31.10.2012, 20:12
зранку відтренувалась
Міє, в мене на останній вправі пульс падає, чи можу нахили робити з махами руками і ногами, аби не падав? вкінці був 130

Мія
31.10.2012, 21:04
Міє, в мене на останній вправі пульс падає, чи можу нахили робити з махами руками і ногами, аби не падав? вкінці був 130
це добре і хай падає наступною вправою ви його піднімите. Силове тренування побудовано таким чином, щоб одна вправа розганяла пульс, а інша відновлювала нормальний ритм серця (вводила в діапазон 110-130 уд). Це тільки в кардіо він повинен триматися на відносно високій позначці (140 уд) і падати в перерві.

Hexe
31.10.2012, 21:05
Я нині відстрибала :) капець, ледь дотягла до останнього раунду, стрибала як якійсь робот в кінці:) на третьому раунді почало колоти в правому боці, але перейшло.на останньому раунді перестали "тягтися " м"язи стопи:) одну ногу не могла випрямити, бо так боліло але дострибала на кінчиках пальців, щоб все по феншую було. потім перестало боліти:) відчуваю м"язи ікор, на разі ніц не болить і почуваюсь файно:) подивлюсь як на ранок буде:)

Мія, дякую Вам що нами займаєтесь з Вами будемо літом красунями:):girl_dance:

HalynaKv
31.10.2012, 21:18
Ех, а я вимушено відпочиваю до кінця тижня. Гомілки і сьогодні болять не менше, а після вчорашнього тренування ще відчуваю боки і внутрішні м'язи стегна.

Strawberry
31.10.2012, 21:23
і я сьогодні побігала:) Було легше, ніж попереднього разу. Навіть не слідкувала за часом. Під кінкць також печінка заколола, але я не зупинялась. Пульс 169.

Мія
31.10.2012, 22:00
Коли коле в печінці, то це велика кількість крові через неї проходить і вона не справляється, такий собі потоп. Тому темп збавити не грішно, але й зупинятися не варто.
Ще одне дівчата, особливо якщо в вас є надмір ваги більше 5 кг. Пийте воду.. бо в результаті інтенсивного кровообігу і спалювання жиру в кров вивільняється багато шлаків і без води ниркам і печінці важко їх позбутися.. воно потім може на шкірі вилазити всякими бяками. Зранку пийте зелений чай без цукру (натще) щоб язик стерпав. Він теж токсини на себе буде брати. Один раз в тиждень можете робити собі розгрузочні дні (в суботу) рисова кашка досить рідкої консистенціі з обмалом солі, буквально щіпкою і салатами з редьки наприклад і сметани. Варений бурячок з чорносливом і лимонним соком. ну і яблука.

---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

В мене нині завал((( гостей повна хата, дітиска неуправляємі.. до тренування так і не дійшло. Завтра буду наздоганяти.

orange girl
01.11.2012, 11:13
Аж нині дойшли мені руки переглянути темку...Надибала табличку, щось результати не дуже:girl_cray:, аж засмутило...Вчора нарешті виконала минулотижневу програму в повному обсязі, відстрибала всі 6 раундів.Було важко, але не критично. Дуже боліли ноги там трішки вище щиколотки, так спереду. Думаю що то від стрибків, може я дуже гупаю і погано приземляюся на ноги, чи що...навіть не знаю.
Нині нарешті приступатиму до вправ 2-го тижня,не знаю як піде, але від того суцільного бігу через день вже страшно(
Зараз вишлю Вам свій файлик...Ше в мене тепер якась дивина з пульсом, вчора після заняття був всього-на-всього 104...Не знаю що то таке...Не можу сказати, що займаюся на грані своїх можливостей, але й не халявлю...стараюся, а пульс, ніби сижу і журнал читаю:confused:

---------- Додано в 08:13 ---------- Попередній допис був написаний в 08:05 ----------

І ше по табличці в мене вода -1. То мені тре пити більше на літр кожен день?? Я так порахувала, Що п"ю десь 1,5 л. вдень самої тільки води точно(це не враховуючи чаю без цукру, кави ранкової і соків) Може вага не сунеться, бо таки з"їдаю дещо після 7? Пізно приходжу тепер з роботи і от так воно виходить:girl_devil: майже все вечеряю 19.30-20.00. Жирного не їм, смаженого теж,з солодощів дозволила собі хіба бублик погризти,творог солодкий,чорний шоколад....і все одно..

Rona
01.11.2012, 11:45
Надибала табличку, щось результати не дуже, аж засмутило...
а чо засмутило? Ви ж знаєте свої заміри і без тої таблички, бачите динаміку
а порівнювати себе з кимось нема сенсу, ми всі надто різні :girl_spruce_up:
і все одно..
то тільки розганяєте метаболізм

gnoma
01.11.2012, 11:57
А я сьогодні на вазі ще +500гр побачила, притому що вчора на кефірі пробула цілий день, тільки зранку поснідала трошки.Сьогодні зато вже злопала кусок торта зранку Нічого не розумію:girl_crazy:
Може то деякий час не мірятись і не важитись, щоб не розстроюватись.
Сьогодні зранку відбігала ледве, ноги так високо вже не піднімаються як перші рази і на роботу я ледве зайшла :) Особливо перші кроки після сидіння важко даються.
Треба або сидіти не вставати або ходити не сідати) Тоді нічого не болить:)

Virchuk
01.11.2012, 12:12
А я сьогодні на вазі ще +500гр
Я теж боюсь таке побачити, бо ті дні, що була у Львові я не сильно корисні продукти їла (зефір же шкідливий?). Сьогодні ще не займалась, бо щойно приїхала додому і трохи втомилась, поки ті сумки дотягла. Мала таке собі специфічне кардіо.
Може то деякий час не мірятись і не важитись, щоб не розстроюватись. Як варіант, але то буде вас турбувати все одно. Я так розумію, у вас немає багато зайвої ваги, якщо вона взагалі є, то нащо вам заморочуватись об'ємами. Мірятись і важитись тре - щоб бачити динаміку, а переживати - не треба, може то у вас м'язи наростають:)

gnoma
01.11.2012, 12:16
то нащо вам заморочуватись об'ємами
та я ніколи і не заморочувалась, але тепер бачу постійно плюси то воно трохи мучить :)

може то у вас м'язи наростають
ага, м'язи на салі:girl_crazy:

Rona
01.11.2012, 12:50
відбігала нині, файно
об"єми мої не рушаться з місця котрий день і я тому рада, бо з тим що я їла в ці дні в Празі і то благо... могла поправитись дуже з тими марципанами, підливками, бульбами, коктейлями, морозивами і т.д.
Вірчик вже дома, а я іно йду пакувати валізи, завтра зраня вже будем вдома :girl_in_love:

Jersey
01.11.2012, 12:54
Зранку відтренувалась але папірець з результатами забула вдома. Тому відправлю звіт вже завтра.
Було важкувато з тим бігом але терпимо, правда коліна не дуже підносила високо при бігу. Вкінці наміряла пульс 168, але почувалась зовсім нормально.

orange girl
01.11.2012, 12:54
а чо засмутило?
та засмутило, бо останнім часом (десь з вересня) стараюся і рухатися більше,спортом займатися, і в їжі себе обмежую (стараюся вибирати корисне, або хоча б менш шкідливе, якщо вже тягне на щось таке) а вага з місця не зрушується(коливається +/- 1 кг і то відповідно ранок/вечір-значить стоїть на місці) і об"єми також десь так коливаються(вже сама собі не довіряю, може і об"єми стоять, може то я їх в різних місцях заміряю.Ну, наприклад, посунула см-стрічку вгору /вниз на 1 см.- і вже результат інший...) Просто не знаю

Virchuk
01.11.2012, 12:59
Тому відправлю звіт вже завтра.
Начебто звіт тепер у п'ятницю відправляємо?

gnoma
01.11.2012, 13:05
У дописі з новими вправами пише у вівторок і п'ятницю.

Jersey
01.11.2012, 13:30
Начебто звіт тепер у п'ятницю відправляємо
ааа, видно я то пропустила. Дякую, буду знати )

Мія
01.11.2012, 16:20
.Надибала табличку, щось результати не дуже, аж засмутило...
як то не дуже?)) ПО вашій табличці мінусів -4, - 5, -1... і це все за перший тиждень.. а ви кажете не радує вас там щось...
Взагалі вагу починають втрачати тільки з другого тижня бо метаболізм тільки налагоджується. До того часу вага може коливатися, стояти на місці, або й зростати.

Ше в мене тепер якась дивина з пульсом, вчора після заняття був всього-на-всього 104...Не знаю що то таке...Не можу сказати, що займаюся на грані своїх можливостей, але й не халявлю...стараюся, а пульс, ніби сижу і журнал читаю
Це дуже добрий показник. Ваше серце гарно справляється з навантаженням і вже до нього адаптувалося. Це означає, що у вас багато фізичних можливостей а це радувати не може.

І ше по табличці в мене вода -1. То мені тре пити більше на літр кожен день?? Я так порахувала, Що п"ю десь 1,5 л. вдень самої тільки води точно(це не враховуючи чаю без цукру, кави ранкової і соків)
цей показник взятий з останнього запису випитої води за день мінус початкове значення до початку тренувань. ТОбто ви пили води більше. Просто слідкуйте за цим.
Але нагрузочку ми вам трошка збільшимо. ПОміряйте Чсс зранку до їжі будучи ще в ліжку.
Ну і на кінець всім дівчатам. Це тільки другий тиждень все ще попереду. Зараз важливо налагодити кількість води, прослідкувати як працює серце і ввійти в ритм, що запустить метаболізм. Їсти ви будете значно більше і апетит буде звірячий. Злого в цьому нічого немає. ВТамовуйте свій голод здоровою їжею до 7 години вечора.
Дівчата з нормальною вагою можуть і не втрачати кг, як власне і об"єми, бо втрачати нічого. Ваше тіло підтягується і формуються мязи тому про втрату ваги може і не йтися.
Ну і терпіння.. не все зразу і не за один присід :)
ЗІ і я відтренувалася.. :))))

Virchuk
01.11.2012, 16:57
Я теж нарешті відтренувалась сьогодні. Так відтягувала цей момент. Все таки в обід мені займатись протипоказано.
4 раунд ледь доробила, пульс був 144, а таке враження що більший, бо я розчервонілась, піт з мене продовжував лити навіть після розтяжки. Крепатура вже менша, ніж вчора ;)

---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

Відчувала як м'язи трясуться...
Тут десь Мія писала, про виведення токсинів, то це мені трохи пояснило, чого минулого тижня в мене так різко погіршився стан шкіри, не зважаючи на те, що я каву не пила, солодкого не їла і взагалі сиділа на гречці, вже була подумала, що то алергія на горіхи або на мед (їла я їх тільки вранці).

Strawberry
01.11.2012, 21:14
Я сьогодні сачкую. В суботу підпрацюю!

DarkNess
02.11.2012, 12:16
Вчора малий був з t, не дав мені й 10 хв вдень на себе - не вийшло позайматись, зранку кд не забарились, то ж я на відпочинку...:girl_curtsey: файлик сьогодні вже тоді не шлю...

сподобався мені сьогодні мій вигляд в дзеркалі - вроді як пострунчєла))) ножки трохи тонші стали )))

Дякую, Мія, за ваш ентузіазм, час і бажання займатись нами з нами

всій групі сил, гарного настрою і натхнення!

Virchuk
02.11.2012, 12:43
Я сьогодні ледве відбігала, то вже мабуть лінь на мене напала, бо не було в мене великого ентузіазму до спорту і спати хотілось і на роботу не хотілось і ввечері я себе погано почувала, словом я з затиснутими зубами переборола свою лінь. Зараз так ноги болять. Файлик зможу відправити тільки ввечері.

Rona
02.11.2012, 12:49
буду займатись ввечері сьогодні... тільки з дороги, ноги понабрякали, треба трохи відновити сили, а тоді оп"ять за орденами :girl_smile:

Hexe
02.11.2012, 13:17
А я от чекаю, поки лялька моя піде спати і приступлю до стрибань:) після вчорашніх вправ я ледь жива. Хожу нормально, але якщо треба присісти,сісти чи нагнутися - капець. Не знаю чи зможу всі раунди відбігати:) підозрюю,що сил може не вистачити:)

Rona
02.11.2012, 13:25
Хожу нормально, але якщо треба присісти,сісти чи нагнутися - капець
сильна крепатура свідчить про відсутність норм. розтяжки після тренування,
після вправ обов"язково сідаю в йогічні асани (хоча б по 30 сек.), які розтягують ті м"язи, що навантажувались, помагає 100%
а якщо в когось нема такого досвіду, то можна просто тягнути м"яз в протилежний бік, ніж був у вправі, получиться точно жінки - створіння дуже інтуїтивні, в них багато чого виходить само собою

gnoma
02.11.2012, 13:30
Я зранку ледве закінчила 5 раундів. Дуже важко мені було встати, потім ледве настроїлась, не дуже добре себе почувала, але підсвідомо думала що це більше лінь говорить, потім вже думала відкласти то діло на вечір, але все ж заставила себе.
Чогось не було сили робити, кожен раунд думала, що то вже буде останній і треба закінчувати, але таки дотягнула. Думала після вправ буду краще себе почувати, але енергії не прибавилось і почувалась не дуже добре. Якийсь в мене нефортовий день чи що... Їсти теж не дуже хочеться, хоча завжди після вправ апетит просто звірський :)
Зато є плюс, після сьогоднішніх ІТ крепатура на ногах майже пройшла, бо ще з ліжка вставати було дуже важко, а тепер хоч і чую біль, але ходити вже нормально можу.

Hexe
02.11.2012, 14:01
обов"язково сідаю в йогічні асани
а які саме? може вони мені поможуть:) бо ніби роблю ті розтяжки, котрі Мія рекомендувала:)

Jersey
02.11.2012, 14:27
Мене після вчорашнього бігу ноги болять так нівроку. Нинішні вправи пішли легше бо було всього 3 раунди а не 5.))) Добре що попереду вихідні!!. Всім бажаю гарно відпочити і набратись сил для нових тренувань!

Virchuk
02.11.2012, 14:33
жінки - створіння дуже інтуїтивні, в них багато чого виходить само собою
то точно))

потім вже думала відкласти то діло на вечір, але все ж заставила себе.
Чогось не було сили робити, кожен раунд думала, що то вже буде останній і треба закінчувати, але таки дотягнула.
то як про мене))

В мене сьогодні власне не крепатура, а просто втома в ногах відчувається.
Мені під час бігу страшно хочеться пити, під час інших вправ - ні.

Rona
02.11.2012, 14:39
Hexe (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=44520), напр.,
1.півшпагат в йозі - поза голуба
http://danceandsport.ucoz.ua/-.jpg
головне не завалюватись в бік зігнутої ноги, а зберігати центр (руками підпиратись)
в цій асані гарно тягнеться зовн.бік стегна, який навантажується при вправі з боковими випадами
2.тадасана - то є на видосі нахили вперед і утриманням складки
http://fictionbook.ru/static/bookimages/00/20/62/00206252.bin.dir/h/i_018.png
гарно розтягуються задні м"язи ніг (коліна мають бути рівні і спина теж, неважно як глибоко нахилитись, головне правильно виконувати, тоді буде ефективно)
3."кішка"
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB6y4gMlxURtoUeOXsNAf4Gzr_cJSOa 3_XKkkxK2fHUAUiSQNMxw
спинка буде дуже вдячна

Hexe
02.11.2012, 14:46
Rona, дуже дякую:) спробую нині поробити ті вправи, бо щось боюсь що завтра ранком взагалі не встану з ліжка:) зараз вже трохи розходилась впорівнянні з ранком, бо то було взагалі щось:) відчула себе Буратіно:)

Мія
02.11.2012, 16:23
І я як розвалюха з самого ранку... чого це, думаю?! А то КД прискакали...

Chereshka
02.11.2012, 16:33
Доробила я 6 раунд занять першого тижня, це кошмар оці віджимання від підлоги. Я ніколи в школі не любила це робити, а тут приходиться для себе рідної. Останній раунд і останнє віджимання, думала лицем об коврик таляпнусь))))))))

Мія
02.11.2012, 16:45
Ще не всіх проаналізувала, але тентенції гарні.. ЧСС починає падати разом з вагою, дівчата гарно адаптуються, а це значить що ми успішно можемо подолати наступні 40 днів тренувань.

Hexe
02.11.2012, 17:04
Фсьо, відстрибала:) ледь жива, але тішуся що вистачає мені сили волі:) Табличку скину ввечері, зараз трошки не маю часу:)

Мія, скажіть будь ласка, у випадку коли вже "силы на исходе", тобто наприклад зробила 15 секунд вправи, а ділі м"язи вже не слухаються(в мене це на останніх раундах буває) то краще в такому випадку робити вправу інтенсивно скільки є сил а решту часу лишити на перерву(наприклад 15 сек вправи і тоді 15+10= 25 сек перерви між вправи) чи робити не так інтенсивно але всі 30 секунд?

Мія
02.11.2012, 18:36
Мія, скажіть будь ласка, у випадку коли вже "силы на исходе", тобто наприклад зробила 15 секунд вправи, а ділі м"язи вже не слухаються(в мене це на останніх раундах буває) то краще в такому випадку робити вправу інтенсивно скільки є сил а решту часу лишити на перерву(наприклад 15 сек вправи і тоді 15+10= 25 сек перерви між вправи) чи робити не так інтенсивно але всі 30 секунд?
Сердечко вже майже у всіх підготоване, то ж навантаження йде більше на мускуляртуру, тому, власне з останніх сил треба намагатися працювати, а не розважливо тримати себе до останнього раунду. Мязи повинні буквально пекти і кипіти і якщо так не є, рекомендується додавати ще один раунд, але тільки в тому випадку, коли серце нормально справляється. Тобто ви не млієте, немає жаливої задишки, не крутиться голова і серце не вискакує. ЧСС повинно бути в межах 60-80% від максимуму не більше. Практично у всіх так і є зараз. 2 тиждень тренував більше серце ніж мязи. В наступних тижнях важливе не стільки ЧСС скільки власне відчуття того що всередині мязів вилили кипяток, тому тренуватися треба прикладаючи зусилля і останні раунди повинні(!) даватися важко.

---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

гарно розтягуються задні м"язи ніг (коліна мають бути рівні і спина теж, неважно як глибоко нахилитись, головне правильно виконувати, тоді буде ефективно)
для перевірки "правильного виконання" можна схрестити ноги, тоді задня нога не буде згинатися в коліні і гарно розтягнеться.

HalynaKv
02.11.2012, 18:53
І я щойно відзаймалася, несподівано навіть для самої себе, бо планувала аж завтра відновити тренування. Ну але так сприятливо склались обставини. :girl_curtsey:
Робила третій день другого тижня, чергувала біг і ходьбу - ну то так можна жити :girl_smile: зробила всі 5 раундів, ЧСС 156. На вихідних наздожену те, що пропустила. То я табличку сьогодні не скидаю? До речі, об'єми мене сьогодні засмутили - чогось всюди в плюсі, хоча вага ніби не змінилася.

Strawberry
03.11.2012, 01:53
І я відпишусь) раніше не мала змоги. В мене чеивертий день другого тижня) Сьогодні мала вільних півгодини якраз для тренування, робила все по пам'яті і чомусь думала, що всього 4 раунди, а не п'ять( тому зробила тільки 4. Віджимання дались значно краще і правильніше, ніж минулого тижня. Завтра планую закінчити другий тиждень:)
На рахунок болі в м'язах після тренування, то я приймаю гарячу ванну і намагаюсь розрухти м'язи в воді, тоді на наступний день біль значно менший:)

Virchuk
03.11.2012, 14:15
Вчора я так пізно заміри робила, що аж перестраилась. Важилась вчора вранці і ввечері і цифри різні... Аж якось настрій зіпсувся... Ще й в талії знову появились зайві см. Як таке за один день могло трапитись?

Chereshka
03.11.2012, 15:02
Вчора я так пізно заміри робила, що аж перестраилась. Важилась вчора вранці і ввечері і цифри різні... Аж якось настрій зіпсувся... Ще й в талії знову появились зайві см. Як таке за один день могло трапитись?
Я сьогодні мірялась і таке ж саме, тільки талія та ж, а от бедра більші, хіба воно таке може бути, за один день. Ще піду завтра поважуся....... Я собі думаю, що може бути від води в організму (але я багато її не пю), або м'язи добре задіялись, згодом жир зженемо і всьо буде ок. Настрій не зіпсувався, нема чого так здаватись і розчаровуватись, більший стимул до роботи)))))

Hexe
03.11.2012, 15:07
Як таке за один день могло трапитись?
можливо Ви не кожен раз в одному і тому місці міряєтесь? в мене теж показники скачуть. Хтось з дівчат писав що перед КД і після вага може бути різна. В мене теж деколи буває що ранком одна вага, а ввечері інша:) і різниця не в грамах:) не засмучуйтесь!!!:girl_smile:

---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

я от наприклад вчора важила 57кг а нині вже 58.300 :) хоча ще не встигла пообідати:)

Virchuk
03.11.2012, 16:14
Дякую) я якраз важусь практично однаково вдягнута, точніше роздягнута)). Тому похибки від одягу бути не може. Хіба КД, які скоро мають початись.

Мія
03.11.2012, 20:30
та нормально всьо))) Я зранку важу 55-54,7 а ввечері можу важити 56-56,5... ви ж вдень їсте, п"єте (води тільки 1.5 кг як мінімум), і все це носите з собою і тільки зранку всього цього позбуваєтеся. Щодо замірів. Ввечері можливий набряк який оком не помітний, а от метр його бачить в вигляді одного, півтори см. Тому я й кажу важтеся і міряйтеся зранку, в один і той же час, з мінімумом одягу.
Перед КД теж вага дещо йде догори.
Не хвилюйтеся в такому тренуванні жир не росте)

---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

ще одне на рахунок ЧСС в стані спокою. Дівчата які мають 90 спробуйте поміряти до їжі і зранку.

HalynaKv
03.11.2012, 20:51
Дівчата які мають 90 спробуйте поміряти до їжі і зранку.
Я міряла і до їжі, і після ранкової кави - зазвичай 72, максимум 76. То минулого тижня був трохи графік напружений, все десь треба було бігти, от перед тренуванням і виходило 90.

Virchuk
03.11.2012, 22:02
Дівчата які мають 90 спробуйте поміряти до їжі і зранку.
я постійно про це забуваю. Завтра поставлю собі нагадування.

---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

Тому я й кажу важтеся і міряйтеся зранку, в один і той же час, з мінімумом одягу.
я так і намагаюсь робити, але інколи дуже спішу на роботу і не встигаю.

Мія
04.11.2012, 21:25
Прошу пробачення у всіх дівчат - не встигаю написати програмку з вправами Цілий тиждень у нас гостює сім"я з С. Петербургу, завтра зранку відїзжають Думаю завтра до обіду скину графік і вправи. Ті хто не може зволікати, може завтра займатися по кардіо програмі попереднього тижня.
Ще раз пробачте.

Rona
04.11.2012, 21:42
Мія (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3175), якщо в мене завтра є інше тренування, то можу ІТ не робити? то той день таблицю я не пишу? чи писали лише правий бік таблиці?

Мія
04.11.2012, 22:53
якщо в мене завтра є інше тренування, то можу ІТ не робити? то той день таблицю я не пишу? чи писали лише правий бік таблиці?
можете не робити, табличку заповните вже з першого дня третього тижня ІТ.

Virchuk
05.11.2012, 10:27
Ті хто не може зволікати,
Я не хочу, але мушу. Почались мої КД. Маю питання: у ці дні взагалі ніяких вправ не можна робити? Бо я не стільки боюсь поправитись за ці дні, скільки розлінитись.
І ще таке, як мені наздогнати потім вас? Робити вправи на вихідних?

orange girl
05.11.2012, 12:29
Привіт :) Я вже пройшла 2 дні 2-го тижня занять. Отой постійний біг-то шось,мене литки дуже болять. Та й вправи 2-го тижня значно для мене складніші.Там де випад назад (лівою/правою) мені якось зовсім незручно триматися опори,тому роблю без підтримки на опору,інколи помагаю собі руками , ставлячи їх на зігнуте коліно. Так можна робити? Щодо бігу. 1-й раунд нормально, навіть кльово пішов, вже в середині 2-го мене почало колоти в боці, але якось так не довго поколювало і скоро попустило, тому все виконала.Останній раунд бігу був мені важкий і я почала помагати собі руками(тобто,зігнула їх в ліктях і робила так, як при звичайному бігу, а до того,коли ше було більше сил, я цю вправу виконую так: згинаю руки в ліктях на рівні поясу і долонями вниз і паралельно підлозі і біжу так аби торкнутися колінами долонь.)
В пт.ми мали гостей-тому відпрацьовувала за пт. в суботу. Наразі я далі від всіх відстаю, бо пройшла тільки 2 дні тої програми :(

Мія
05.11.2012, 13:13
На третьому тижні в нас зовсім не багато людей, тільки четверо.
Всі решта ще не доробили вправи з другого тижня, тому вони не включені сюди.
http://img546.imageshack.us/img546/6691/3weekkey.jpg

Біг на місці. Стаємо рівно, руки зігнуті в ліктях перед собою під кутом 90 градусів. Біг на місці з намаганням торкнутися колінами рук. (30с)
Перерва 10 с.

Сумо вліво.
Ставимо крісло зліва від себе. Ноги широко розставлені. Подайте сідниці злегка назад, спина пряма виконайте глибоке присідання таким чином, щоб бедра стали паралельно підлозі. Ви маєте відчувати напруження в квадріцебсі і сідничних мязах. Не горбатьте спину дугою і не завалюйтеся сильно вперед.
http://4.bp.blogspot.com/-bu7StpAGm5Y/TV5HI7qnQEI/AAAAAAAACWg/TKciIpNyH08/s1600/SumoSquatStepUp1.jpg
Після присіду приставляємо праву ногу до лівої і лівою робимо боковий крок на крісло, піднімаючи високо праве коліно.
http://1.bp.blogspot.com/-vhFgzoA3MS8/TV5HW4DtAOI/AAAAAAAACWo/vZmQm7EtLDQ/s1600/SumoSquatStepUp3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-k346p1ONT34/TV5Hc6H0DWI/AAAAAAAACWs/mH50Z0f7Z1o/s1600/SumoSquatStepUp4.jpg
Опускаємо праву ногу на підлогі і повертаємося в вихідне положення з широко розставленними ногами. (30с)
Перерва 10 сек

Боковий прес.
Стаємо рівно. Присідаємо опускаючи руки на підлогу з лівої сторони від себе і відстрибуємо ногами в праву сторону . Вирівнюємо тіло в пряму лінію піднімаючи руку зігнуту в лікті за голову (так як в вправі з качанням пресу). Опускаємо руку на підлогу і підстрибуємо ногами вперед, в вихідну позицію. Підстрибуємо вверх. Те ж саме робимо для протилежної сторони. На цьому (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PWUCzEL6Qqw#!) відео дещо продемонстрована ця вправа, але ми не робимо віджимання від підлоги.

Альпініст.
Стаємо в позицію бігуна на старті. Руки на землі, одна нога випрямлена друга зігнута біля грудей. В стрибку змінюємо ноги. Це виглядає як біг на місці. Намагайтеся не скорочувати амплітуду і якнайширше робити розмах ніг. (30с)
Перерва 10 с.

Легкий біг на місці.
Звичайний біг на місці без високого піднімання колін. Намагайтеся бігти якнайшвидше. (30с)
Перерва 10 сек.

Глибокі стрибки з присідом.
Стаємо рівно, ноги на ширині плечей. Робимо великий стрибок вперед допомагаючи собі махом рук глибоко присідаючи. Після цього злегка вирівнюємося і відстрибуємо два рази назад. Не зупиняючись знову робимо глибокий стрибок вперед повністю присідаючи і знову двома стрибками відстрибуємо назад. Стрибки назад повинні бути майже у вертикальному положенні. (30с)
Перерва 10 сек.

Півталія.
Руки зігнуті в ліктях за головою. Стаємо на коліна і повністю сідаємо сідницями вліво. Спина рівна. Піднімаємося вверх не опускаючи рук. Знову опускаємося на коліна сідаючи направо. Спина рівна, руки весь час за головою. (30с)
Перерва 10 сек.

Підйом на стільчик.
Ставимо крісло з лівою сторони від себе. Робимо боковий крок на крісло високо піднімаючи праве коліно. Намагайтеся робити цю вправу як найшвидше. Крісло краще поставити під стінку спинкою, щоб воно не човгалося. (30с)
Перерва 10 сек.

Нахили в сторону.
Ноги на ширині плечей. Руки рівно вгору. Нахиляємося чітко вліво таким чином, щоб руки були паралельно підлозі. Повертаємося в вихідне положення. Так само нахиляємося вправо. Кожен нахил рахуємо як повтор. В даній вправі не стільки важлива кількість скільки чіткість виконання. Не завалюйтеся вперед. (30с)
Перерва 10 сек.

Strawberry
05.11.2012, 13:38
Я тільки сьогодні закінчую 2 тиждень (в суботу почались КД), тому відклала тренування.
Третій тиждень на перший погляд тяжкенький:girl_crazy:

Мія
05.11.2012, 13:47
Я не хочу, але мушу. Почались мої КД. Маю питання: у ці дні взагалі ніяких вправ не можна робити? Бо я не стільки боюсь поправитись за ці дні, скільки розлінитись.
І ще таке, як мені наздогнати потім вас? Робити вправи на вихідних?
КД повністю відпочиваємо. Я теж пасую ще як мінімум сьогодні і у вівторок. Так що буду пасти задніх.. А ви після КД приступите до першого дня третього тижня. Захочете, можете займатися у вихідні. Я цього тижня теж буду у вихідні тренуватися.
Так чи інакше у всіх КД були, є чи будуть і ми одна одну доженемо чи вимушено зачекаємо то ж хвилюватися немає чого.

---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

інколи помагаю собі руками , ставлячи їх на зігнуте коліно.
не зовсім добре так робити, бо спина згинається, а вона повинна бути рівна і всією масою впливати на мязи сідниць і ніг. Зчасом рівновагу легше втримати, але на початках приходиться триматися опори з протилежної робочій нозі сторони. ТОбто якщо ви робите випад правою, то опори тримаєтеся лівою. і навпаки.

HalynaKv
05.11.2012, 14:21
Я вже доробила другий тиждень, вчора закінчила.

Hexe
05.11.2012, 14:34
Я теж нині дострибаю останній день другого тижня, які вправи маю робити завтра?

Мія
05.11.2012, 14:49
Дівчата, котрі закінчують нині другий тиждень - висилайте файлики, буду вправи підбирати.

Мія
05.11.2012, 18:35
HalynaKv
P/3
PC/5
P/4
PC/5
P/5
В розминку включіть ходьбу з високим підніманням колін (80 разів). Менше солі споживайте.

---------- Додано в 17:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

Hexe
F/3
FC/5
F/4
FC/5
F/5

Melisa
05.11.2012, 20:09
І я на 2 дні беру перерву. Також КД.

Мія
05.11.2012, 20:58
Blondo4ka
PC/5
P/3
PC/5
P/4
PC/5

---------- Додано в 19:58 ---------- Попередній допис був написаний в 19:19 ----------

Strawberry
PC/5
P/3
PC/5
P/4
PC/5
В розминку включіть ходьбу з високим підніманням колін (80 разів)

Strawberry
05.11.2012, 21:49
При виконанні півталії кожен раз потрібно вставати на рівні ноги, чи встати на коліна і з цього положення вправо/ на коліна/ вліво?

Мія
05.11.2012, 22:21
При виконанні півталії кожен раз потрібно вставати на рівні ноги, чи встати на коліна і з цього положення вправо/ на коліна/ вліво?
вставати на рівні ноги і обов"язково руки весь час тримати за головою (як ув"язнені)))

gnoma
05.11.2012, 23:38
Зробила перший день третього тижня.
Після вихідних трошки важко робити, бо за цілий тиждень вже втягуєшся в той ритм, а потім відпочинок на 2 дні розслабляє. І таки вранці краще робити ніж ввечері, хоч робила не дуже пізно, але організм вже був втомлений і я його зовсім замучила :)
А вранці навпаки сили прибавляються і енергія з'являється після вправок.
Ще хотіла уточнити за глибокі стрибки з присідом. Назад відскакувати в положенні ледь-ледь припіднявшись а потім аж ставати на рівні ноги? І махи руками дозволяється робити при відскакуванні назад?

Мія
05.11.2012, 23:47
Ще хотіла уточнити за глибокі стрибки з присідом. Назад відскакувати в положенні ледь-ледь припіднявшись а потім аж ставати на рівні ноги?
воно так напівприсядки виходить, а останній стрибок назад вже і не потребує повного випрямлення, бо відразу треба вперед стрибати.
І махи руками дозволяється робити при відскакуванні назад?
так, там головна фіча в глибокому присіді і відстрибуванні назад. Тобто все навантаження йде на ноги, а руки тільки допомагають, тому ними можна рухати як вам зручно.
Чсс який був після тренування?

Virchuk
05.11.2012, 23:51
боковий крок на крісло високо піднімаючи праве коліно
Я от спробувала як то має виглядати, і стільчик явно не викликає в мене довіри. А на дивані ця вправа виходить нормально) ну і він мякенький, падати, якщо-що не страшно))

gnoma
06.11.2012, 00:04
А я ще після останнього стрибка назад випрямляла ноги, ну але нічого, наступний раз виправлюсь :) І руками я дуууже махала, тому й перепитала чи можна :)
Чсс який був після тренування?
156
Я от спробувала як то має виглядати
я теж сьогодні пробувала, то ставила біля стіни крісло, але всеодно на швидкості з розгону можна звалитись :)

Kerzenlicht
06.11.2012, 00:05
не вийшло поїхати - відкладається до пятниці
нині зробила 2й день 2го тижня... пульс був 156, вчора 168, але нині було важче. руки мої незлюбили "віджим-півальпініст-віджим", певно завтра їх почую, добре, що лиш один раунд такий був. литки ті, що "ікри":moskali: вгорі боліли ще від вчорашнього суцільного бігу, який у мене певно більше схожий на сповільнену зйомку :), інакше задИхаюся на 2му раунді, але нині темп був той же.тішить. не думала, що я справлятимуся. дякую, Міє:girl_in_love:
уже мінус 4 см в талії :girl_dance:

gnoma
06.11.2012, 11:29
Я ще встигла відскакати другий день, але чую що живіт дуже ниє, то вже від завтра буду на тимчасовому відпочинку:girl_sad:
А ще ніяк мені не вдавався боковий прес. Щось я точно не то роблю, бо не відчуваю сильного напруження м'язів. Ота рука за голову...то відірвати одну руку від землі, тіло вирівняти і покласти руку за голову?

Мія
06.11.2012, 11:52
А ще ніяк мені не вдавався боковий прес. Щось я точно не то роблю, бо не відчуваю сильного напруження м'язів. Ота рука за голову...то відірвати одну руку від землі, тіло вирівняти і покласти руку за голову?
так. Тіло повинно створювати чітку лінію і тримаєте ви його власне пресом. Ця вправа підготовча, потім підуть скручування. Спочатку важливо навчитися тримати рівновагу.

Хотіла ще добавити одну додаткову вправу на спину, але вже не по таймеру, а просто 10-15 повторів.

Kerzenlicht
06.11.2012, 13:06
ще уточніть будь ласка - краще з малюнком чи фото:
об'єм сідниць (ос) міряти по найбільш виступаючих точках сідниць. тоді об'єм бедер (об) де міряти? де починаються ноги? кравецький ОБ і є ОС...

і порадьте будь ласка розтяжки
на зовнішню сторону стегон (де попа і нога переходить у бік) бо нині там "ноги самі ходять" - кожен крок болить
і як шия переходить у плече і далі по спині під пахву...

дякую

Virchuk
06.11.2012, 13:15
Хотіла ще добавити одну додаткову вправу на спину, але вже не по таймеру, а просто 10-15 повторів.
Давайте! а то моя спина часом дає про себе знати і тільки після розтяжки дає мені спокій.

Мія
06.11.2012, 14:06
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xQnvO_jPsEk
з 5тої хвилини дивитися. там є два варіанта виконання вибирайте той який вам легше робити. не спішіть - тут важливо правильно все робити.починайте з 5 повторів і кожен день добавляйте по одному. вправу робимо після іт в розтяжках.

---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

об'єм сідниць (ос) міряти по найбільш виступаючих точках сідниць. тоді об'єм бедер (об) де міряти? де починаються ноги?
Об"єм сідниць міряється по лінії тазу, найвищій точці сідниць, а от об"єм бедер дещо нижче. По суті це об"єм двох ніг разом. У жінок цей параметр як правило більший на один і більше см ніж об"єм сідниць.

порадьте будь ласка розтяжки
Хочу описати всі розтяжки і включити їх в комплекс. Дайте мені трохи часу.

Kerzenlicht
06.11.2012, 14:29
міряється по лінії тазу, найвищій точці сідниць, а от об"єм бедер дещо нижче. По суті це об"єм двох ніг разом. У жінок цей параметр як правило більший на один і більше см ніж об"єм сідниць
значить я все ж таки не там міряю...
оце ОС (http://i1.woman.ru/images/article/3/0/img_3033a0c6849806c3788659e4d4e6cae7.jpg)?

gnoma
06.11.2012, 14:32
оце ОС?
хм...а я так бедра міряю...а сідниці трохи вище

Мія
06.11.2012, 14:45
оце ОС?
в дівчини на фотці це як раз по виступаючій точці сіднись, тому правильно. В мене трохи вище, по тазовій ямці виходить. А ОБ нижче, сантиметрів на 3 (згідно фотки яку ви дали)

Kerzenlicht
06.11.2012, 14:48
ага, тоді правильно міряю))
об тоді виходить "під попою", ну майже

gnoma
06.11.2012, 14:50
Трохи я наплутала з тими замірами, сьогодні вишлю ще по старому в файлику, а коли повернусь до ІТ все наново переміряю і пошукаю в інтернеті решту картинок всіх замірів, може і там щось не те :girl_sad:

DarkNess
06.11.2012, 14:58
значить я не правильно міряла об... хм, думала, що об - це там, де резинка "бедровок" проходить...тобто вище ос...:scratch_one-s_head:

Strawberry
06.11.2012, 15:13
а от об"єм бедер дещо нижче
Значить я не правильно міряла. Думала, що це вище сідниць:girl_impossible: Переміряю сьогодні!

tvm
06.11.2012, 17:20
В мене минув 2-й день 2-го тижня. Все було б добре, але перший раз після тренування (десь через пару хвилин після розтяжки) було трохи зле - запаморочення і тошнота. Пульс вкінці ІТ був 141. Чи може це бути викликано тим, що за 15 хвилин до ІТ випила кавовий напій з декількома печеньками Марія з нутеллою (це фактично був пізній сніданок ) -тобто зашвидко після солодкого почала тренування. Які причини ще можуть бути?

Мія
06.11.2012, 18:29
але перший раз після тренування (десь через пару хвилин після розтяжки) було трохи зле - запаморочення і тошнота. Пульс вкінці ІТ був 141. Чи може це бути викликано тим, що за 15 хвилин до ІТ випила кавовий напій з декількома печеньками Марія з нутеллою (це фактично був пізній сніданок ) -тобто зашвидко після солодкого почала тренування. Які причини ще можуть бути?
це так само як раптово підняти щось дуже важке... певно розминка була коротка по часу ну і після перерви тіло о так сприйняло тренування.
Після перерви перше тренування краще робити ввечері і починати з кардіо (в ключі воно пишеться з буквою "С" в вас PC. )

---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

насправді дівчата не суть важко де саме ви міряєте, важливо щоб весь час в одному і тому ж місці. ну щоб всі об"єми враховувались. Це допоможе побачити зміни.
Можна було б обмежитися просто ОБ, але з власного дозвіду знаю, що воно по різному худне ОС значно скоріше, а от ОБ (галіфе) чи не в останню чергу. Так само як і з ОТ і ОЖ.. талія скоріше скидає зайве, а животик любить поспати собі на мякенькому довгий час :) Тому я і внесла всі ці параметри.
Якщо ваші заміри включають проблемні точки то змінювати їх немає сенсу.

Мія
06.11.2012, 22:47
Розтяжки річ важлива, якщо ви хочете мати струнке жіночне тіло. Вони розтягують м"язи і роблять їх витонченими. Без розтяжок мязи надуваються і знаходяться в скороченому стані майже до наступного тренування. Тому нехтувати ними не варто.
В більш інтенсиних силових тренуваннях я буду включати деякі в саме тренування. А поки використовуйте їх після всього комплексу вправ. Ні в якому разі не до, бо вони дуже інтенсивні і на холодних мязах можуть причинити шкоду.

Розтяжки для ніг.

Розтяжка квадрицепса з положення стоячи проводиться біля крісла. Візьміться за спинку крісла правою рукою. Злегка зігніть праве коліно (коліно опорної ноги), потім зігніть ліве коліно схопіть ліву ступню за спиною.

Затисніть сідниці – це значно підсилить розтягнення квадріцепса за рахунок протидії. Сідниці стискайте якомога міцніше, а таз виштовхніть трохи вперед. Це рух як би "замикає" затиск тазу, а квадрицепс негайно натягується дуже сильно від самої лонної кістки до коліна. Не підтягуйте п'яту до самих сідниць, бо це може спричинити пере розтягнення колінних зв'язок.Тримайте п'яту приблизно в семи-восьми сантиметрах від сідниць.

Переконайтеся, що ваші плечі відведені назад і вниз. Залишайтеся в цьому положенні до рахунку "тридцять" або по таймеру 30 с.
http://marafet.net/uploads/images/9/a/b/6/1/442ab8b05d.jpg
Розтяжка квадріцепса на підлозі. (виконується тільки тоді коли розтяжка в позиції стоячи дається легко і майже не відчутно)
http://fatalenergy.com.ru/fitness/book/faleev_1/2_clip_image001.gif
Стоячи на підлозі, перенесіть вагу на ліве коліно і витягніть вперед праву ногу. Зігніть її в коліні і витягніть носок перед собою. Тепер ляжте грудьми на праве коліно і відсуньтеся лівим коліном назад.

Намагайтеся просунути ліве бедро вперед і вниз.
Підніміть ліву ступню і дотягніться до неї правою рукою. Схопіть її та тримайте, рахуючи до десяти. Ви по-справжньому відчуєте розтяжку квадрицепса і ця розтяжка розкриє і ваші стегна. Це особливо гарна вправа для тих, хто цілий день змушений сидіти. У таких людей стегна стають ніби скутими. Ця вправа розробляє стегнові м'язи. Витримайте позицію 30 с.
Розтяжка зовнішньої сторони бедра і сідниць.
Ляжте на спину. Закладіть ліву щиколотку на праве коліно. Притягніть праву ногу якомога ближче до себе, щоб посилити дію розтяжки. Весь час втягуйте живіт всередину. Не давайте йому "вивалюватися". Затримайтеся в цьому положенні, рахуючи до тридцяти, потім змініть положення ніг, заклавши праву щиколотку на ліве коліно. Тримайте розтяжку до рахунку "тридцять" або 30 с по таймеру.

Поміняйте ноги.

Розтяжка внутрішньої сторони бедра.
http://my-fitness.ucoz.ru/2-7.jpg
Ляжте на спину, складіть стопи ніг разом широко розводячи коліна в боки. Руками візміться за стопи і тягніть їх на себе якомога ближче до грудей, намагаючись розвести коліна ще ширше. Витримайте позицію 30с.

"ОХОЛОДЖУВАЛЬНА" розтяжка (виконується на звершенні тренування як остання вправа)
http://my-fitness.ucoz.ru/Untitled-7.jpg

Ляжте на спину, зігнувши обидві ноги в колінах, поставивши ступні на підлогу. Підніміть ліву ногу і протягніть до неї обидві руки.

Якщо ваша поясниця поки не гнучка, дотягніться хоча б до коліна. Якщо у вас більше гнучкості, дотягніться до щиколотки або ікри і притягнвть ногу до тіла настільки близько, наскільки вам це вдасться. Зігніть стопу на себе і вирівняйте коліно. Ви відчуєте, як розтягується підколінне сухожилля. Тепер підніміть голову і подивіться на коліно.

Пам'ятайте, що живіт треба тримати втягнутим. Ви відчуєте, що м'яз розтягується від підколінної ямки по всій довжині підколінного сухожилля аж до з'єднання з сідницею. Підтягуйте ногу до тіла так, щоб відчувати розтяжку, але якщо ви відчуєте біль, то відпустіть ногу.

У розтяжці ніколи не доходить до того моменту, коли ви відчуєте неприємний біль. Треба розтягувати тільки до тих пір, поки м'яз відчуває напругу, але не біль.

Затримайте ліву ногу в цьому положенні до рахунку "тридцять" або 30 с по таймеру. Потім поміняйте ноги.

---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

Розтяжка рук.
Розтяжка тріцепса.
http://vvpower.ru/wp-content/uploads/2012/03/%D1%8051.jpg http://vvpower.ru/wp-content/uploads/2012/03/%D1%8052.jpg
Тепер зігніть лікоть і постарайтеся доторкнутися пальцями зігнутої руки до лопатки. Це схоже на те, як якщо б ви намагалися саму себе поплескати по спині.

Тепер підніміть ліву руку і візьміться нею за лікоть зігнутої правої руки. Намагайтеся обережно натиснути на правий лікоть так, щоб нахилити його назад і вниз. Намагайтеся дотягнутися пальцями правої руки якомога далі по спині, щоб посилити розтяжку м'язи плеча і ліктя. Ви відчуєте, як розтягуються трицепси. Протримаєте розтяжку 30с

Розтяжка біцепса.
http://www.cosmo.com.ua/i/publications/20/310_233/1ZlIHcc7.jpg
Покладіть праву руку поверх грудей. Візьміться лівою рукою за лікоть правої і потягніть його вліво. Ви відчуєте розтяжку відразу і в трицепсі і в біцепсі. Затримайтеся в цьому положенні 30с.

Розтяжка всієї мускулятури руки і плеча
http://www.trainmuscles.ru/wp-content/uploads/2012/01/biceps_and_wrist_stretch_thumb.jpg
Встаньте на коліна, положіть руки вниз перед собою, пальцями вказуючи на свої коліна. Прогніть спину і повільно і мягко відхиліться дещо назад, тримаючи локті і долоні нерухомими на підлозі. Відчуйте розтягування мязів в біцепсах, плечах і зап"ястях. Витримайте позицію 15 секунд, відпочиньте і повторіть розтяжку.

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

Розминка (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iNp4t9olAYg)

Rona
06.11.2012, 22:51
відзаймалась 1-й день третього тижня:
пульс вкінці 126... ужос
сумо мені взагалі не вставило... розслабон повний, і присідала низько, і ногу потім високо дерла... то ставання на стілець і боязнь впасти тормозило динаміку сильно... 8 разів за 30 сек., то як до гори рачки
боковий прес файна вправа, тільки треба було приноровитись відскакувати в боки так, щоб ніц не зачепити в хаті
короче, сеготижневим вправам треба пляц і пітту в нормі, а не зашкалюючу, як в мене зара))

Мія
06.11.2012, 22:56
тормозило динаміку сильно... 8 разів за 30 сек., то як до гори рачки
я не знаю вашого інтер"єру в хаті. МОжливо кращу опору знайдете, дівчата кажуть про диван.
А фізично як було? Відчувався жар в мязах чи ні?

Rona
06.11.2012, 22:59
Відчувався жар в мязах чи ні?
ні, я як з прогулянки прийшла, по пульсу видко, так ніби просто швидко пройшлась, взагалі навантаження не відчула
біг його трошки розганяв, тоді сумо гасило "на нєт", боковий прес може 130 давав, і далі сумо і то гасило, альпініст, пинятно, інтенсивний
мені треба приручити то сумо або що... невім

Мія
06.11.2012, 23:03
Сумо відміняйте, просто якомога швидше ставайте на стілець. Всім дівчатам!
Мала підозру що слабе воно, але думалося що в повторах відчується. Буду давати окрему вправу "пліє"

---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

130 давав,
ви вже досить тренована.. для мене пульс 140 велика розкіш... в основному не вище 130

Rona
06.11.2012, 23:06
просто якомога швидше ставайте на стілець
можна в кортінках, Міє? я буду ставати :) в мене є один високий диван :girl_smile:

Мія
06.11.2012, 23:12
http://1.bp.blogspot.com/-vhFgzoA3MS8/TV5HW4DtAOI/AAAAAAAACWo/vZmQm7EtLDQ/s1600/SumoSquatStepUp3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-k346p1ONT34/TV5Hc6H0DWI/AAAAAAAACWs/mH50Z0f7Z1o/s1600/SumoSquatStepUp4.jpg
Один підхід одна нога, ліва наприклад, потім по схемці боковий прес, потім права нога.

---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

Вас Rona вже треба окремо тренувати.. відпишіться завтра як пішло (бо сама ще до третього тижня не дійшла важко мені сказати що і до чого)

Rona
06.11.2012, 23:23
Вас Rona вже треба окремо тренувати..
:girl_blush2:
нєвінаватая я... тобто, "вінаватая" в любові до навантаження... наркоманка, шо тут скажеш... і Ви, Міє, здається, теж ;)
ше би хто мені рот зашив, вже б давно мала хвігуру як в тої Зузанни з Боді-року... ех... :girl_in_dreams:

п.с. чи можем бути на "ти"? :) буде так зручно?

Мія
06.11.2012, 23:29
нєвінаватая я... тобто, "вінаватая" в любові до навантаження... наркоманка, шо тут скажеш... і Ви, Міє, здається, теж
ше би хто мені рот зашив, вже б давно мала хвігуру як в тої Зузанни з Боді-року... ех...
я бачу по кількості повторів, що нагрузочку гарно випиваєш. Третій тиждень на кону атаптацію ликнула як вареник зі сметаною... жаліти тебе вже не буду. Бачу ще одну закономірність. В одноманітних вправах розгін кращий, тобто тобі треба будувати все на кардіо и по днях розбивати на зони. Максимум дві на тиждень.

Virchuk
06.11.2012, 23:32
Розминка
я такі вправи любила робити, коли мені лінь було довго займатись...
то обов'язково тепер перед тренуванням робити саме отаку розминку?

Rona
06.11.2012, 23:33
як вареник зі сметаною...
то улюблена страва :girl_smile:
жаліти тебе вже не буду
мене жаліти нізя, розкисаю бігом :)
тобто тобі треба будувати все на кардіо и по днях розбивати на зони. Максимум дві на тиждень
а тут я ніц не понів, але шо скажеш - то буду робити:girl_yes2:

Мія
06.11.2012, 23:58
то обов'язково тепер перед тренуванням робити саме отаку розминку?
не обов"язково, можна і іншу собі підібрати, але ця розрахована на все тіло.

Rona
07.11.2012, 07:37
дубль-2 пройшов успішно :girl_smile:
пульс 165, піт горошинками стікає, всьо файно :) замахана шурую в душ,
вдалого всім дня!

HalynaKv
07.11.2012, 11:18
І я вже зробила другий день третього тижня. Вчора мені теж тренування далося досить легко, хоча пульс вкінці був 132, але м'язи не пекли і сьогодні нічого не болить :girl_smile: А сьогодні вже 150, ну це біг з високим підніманням колін мене так непогано розганяє. Пізніше скину файлик.
До речі, сіллю я не зловживаю (чоловік собі завжди мусить досолювати страви) і міряюсь-важуся завжди зранку в один і той же час. Підозрюю, що поки не перестану годувати малого, зайве не скину :girl_cray:

Мія
07.11.2012, 11:40
пульс 165, піт горошинками стікає, всьо файно замахана шурую в душ,
я так і думала.. не тре об"єднувати дві вправи в одну.Або сумо, або випади на крісло..
Ще одне зауваження до тебе. Я по повторам бачу, що ти розраховуєш сили на все тренування і вже під кінець кількість повторів однакова. Намагайся добитися прогресу, тобто збільшувати кількість повторів особливо на останніх раундах.

Підозрюю, що поки не перестану годувати малого, зайве не скину
Це немає нічого до річі.. певно в харчуванні є якийсь продукт який шкодить - це перше. Молоко вживаєте?А друге метаболізм ще не пришвидшився.показником пришвидшеного метаболізму є активність впродовж дня і звірячий аппетит, як в вас справи з цим? По повторам та ж історія що і в Рони, намагайтеся прикладати більше зусиль і робити більше повторів. ТОбто ви кожного раунду маєте намагатися перемогти свої результати за попередній раунд. Ваш ЧСС дозволяє це зробити.

Rona
07.11.2012, 12:22
Я по повторам бачу, що ти розраховуєш сили на все тренування
насправді спеціально такого не роблю :) намагаюсь за 30 секунд зробити якнайбільше разів, між раундами роблю 30 сек. перерви і цього часу вистачає, щоб відновити сили
я стайєр, а не спринтер
часом виходить на останніх раундах більше повторів зробити, але то рідко,
буду налаштовувати себе на той лад, що кажеш
взагалі, поки тренуюсь, таке враження, що мозги тренуються, а не тіло))) результат дуже залежить від натрОю (іноді дивують перепади к-сті повторів, тоді аналізую, про що я тоді таке думала)

HalynaKv
07.11.2012, 13:03
Це немає нічого до річі.
Схиляюся до думки, що це дуже індивідуально. Принаймні і попереднього разу схудла лише тоді, коли припинила годувати.
Молоко вживаєте? Лише до кави зранку.

показником пришвидшеного метаболізму є активність впродовж дня і звірячий аппетит, як в вас справи з цим?
Не помітила особливих змін порівняно з до-ІТ часом :girl_nea:

Мія
07.11.2012, 13:12
я стайєр, а не спринтер
в мене навпаки.. перші раунди максимум, по середині падаю, в кінці знову максимум..
коли займалася бігом не могла бігати в розвалочку.. мені набагато легше було бігти швидко а потім пройти десяточку метрів пішки ніж весь час повільно волоктися..
перерви між раундами вже не роблю...

взагалі, поки тренуюсь, таке враження, що мозги тренуються, а не тіло))) результат дуже залежить від натрОю (іноді дивують перепади к-сті повторів, тоді аналізую, про що я тоді таке думала)
люблю бігати під музику, але тут такий напряг що думаю тільки про вправи і не до музики.. заважає.

Схиляюся до думки, що це дуже індивідуально. Принаймні і попереднього разу схудла лише тоді, коли припинила годувати.
троє дітей родила.. і першого разу була переконана в тому що і ви.. не схудла. Другого разу вже не думала а працювала.. результат за 3 місяці - 25 кг. Організм той самий, а от харчування і фіз нагрузка інші. Зараз в форму теж прийшла за 2 місяці і вже набагато простіше ніж минулого разу.
Повірте - все в ваших руках.

Не помітила особливих змін порівняно з до-ІТ часом
значить я права. Метаболізм стоїть на місці. Будемо змінювати навантаження з наступного тижня.

---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

І я відтренувалася. Починаю вас доганяти. На вихідні відпрацюю пропущене.

HalynaKv
07.11.2012, 13:21
Метаболізм стоїть на місці.
А в чому може бути причина? Пульс ніби досить високий?

Rona
07.11.2012, 13:37
коли займалася бігом не могла бігати в розвалочку.. мені набагато легше було бігти швидко а потім пройти десяточку метрів пішки
о, а в мене були найліпші результати в класі по бігу на 3 км, а малі дистанції бігала дуууже погано
і так досі, можу по горам суватись довго, не здихаючи, з наплічником 75 л, всьо як положено
на шейпінгу дуже слідкували за пульсом, то я помітила, щоб мені розігнати пульс треба амплітудні рухи робити і швидко, дуже мені допомагало на талію (тіпі кабаре з підніманням ніг і скруткою водночас)

Мія
07.11.2012, 13:44
А в чому може бути причина? Пульс ніби досить високий?
він високий, але по часу тренування цього замало. Тобто вам треба тренуватися мінімум 5 раундів нехай і з простішими вправами. Наприклад у Рони метаболізм швидкий, то їй тих 15 хвилин з головою вистачає, тіло відразу включається. В вас воно тільки розганятися починає і на цьому крапка. Тобто треба збільшувати час тренування. Розминку вам треба по НМС робити. Там піднімання ніг до рук 60 разів + піднімання ніг і рук ще 60 разів, можна додати ще метелика 30 разів, трошка потягнутися і тоді вже ІТ. ІТ я вам з наступного тижня перероблю. Проаналізуйте своє харчування.

Hexe
07.11.2012, 14:28
Мія, в які дні на цьому тижні відправляти Вам файлик?

Мія
07.11.2012, 14:39
Мія, в які дні на цьому тижні відправляти Вам файлик?
вівторок пятниця

orange girl
07.11.2012, 14:43
Міє, напишіть які вправи мені виконувати завтра(в мене розпочнеться 3-й тиждень). Дякую:girl_in_love:

DarkNess
07.11.2012, 15:43
і я включаюся
чт, пт - 2/4 і 2/5, що далі? яка мені програма?

Мія
07.11.2012, 17:07
Orange girl
F/4
FC/5
F/5
FC/5
F/6
Сумо не робимо, тільки бокові кроки на крісло.
Kerzenlicht
PC/5
P/3
PC/5
P/4
PC/5

DarkNess Вишліть файлик.

Strawberry
07.11.2012, 18:04
Сьогодні перший день 3 тижня (якщо так можна сказати). Замість півталії я робила нахили в сторону ( бо не можу нормально спертись на коліно), замість бігу з високим підняттям ніг, просто легко бігла, але намагалась якомога швидше, щоб розігнати пульс. Тому в мене вийшло п"ять раундів. В кожному по чотири підходи: 2 р. біг, 2 р.нахили в сторону. Перерву між раундами робила 30 с. Пульс всього лиш 134. Мія допоможіть!:girl_cray:

Virchuk
07.11.2012, 20:43
Не могла я просто сидіти і читати, як ви займаєтесь, тому сьогодні я до вас приєдналась КД навіть закінчились раніше. Ніколи б не подумала, що я аж таку буду мати охоту до спорту... Я навіть після ІТ на скакалці трошки поскакала і руки потренувала, прес побоялась наразі качати. Відчуття супер.
Пульс вранці не встаючи з ліжка, але помірявши БТ був 78. Мені чогось здається, що від дзвінка будильника моє серце саме по собі стає швидше битись))
Після ІТ ЧСС 144.

---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

А тепер я так хочу їсти... Однозначно, краще займатися вранці ;))

Kerzenlicht
07.11.2012, 22:47
переглянула вправи наступного тижня. маю питання:
при півталії треба кожного разу ставати на рівні ноги? а не сідати справа від ніг-зліва, не встаючи на ступні?

Мія
07.11.2012, 23:04
при півталії треба кожного разу ставати на рівні ноги? а не сідати справа від ніг-зліва, не встаючи на ступні?
так, кожного разу треба ставати на рівні ноги.

---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

Сьогодні перший день 3 тижня (якщо так можна сказати). Замість півталії я робила нахили в сторону ( бо не можу нормально спертись на коліно), замість бігу з високим підняттям ніг, просто легко бігла, але намагалась якомога швидше, щоб розігнати пульс. Тому в мене вийшло п"ять раундів. В кожному по чотири підходи: 2 р. біг, 2 р.нахили в сторону. Перерву між раундами робила 30 с. Пульс всього лиш 134. Мія допоможіть!
нормальний пульс враховуючи травму. завтра якщо не дасте ради робити силове тренування робіть теж саме що і нині. навантаження з пульсом 134 кардинально не вплине на хід тренування, тобто не погіршить його.

Virchuk
07.11.2012, 23:20
Маю підозру, що я неправильно робила вправу "Підйом на стілець". Приміром, я ставлю ліву ногу на стілець, піднімаю зігнуту праву ногу якнайвище. Потім правою стаю на підлогу і повинна знову її підняти? Бо я спускалась з стільця...

Мія
07.11.2012, 23:38
Пульс вранці не встаючи з ліжка, але помірявши БТ був 78.
вже краще.. але він має ще опуститися на 10 одиниць, тоді вас можна буде вважати здоровою :)
В мене гостювала сім"я з Петербургу, так от чоловік великий практик пранаями ну і бігун зі стажем.. в нього чсс 55 в стані спокою і в нагрузочці ледь дотягує до 90. О то серце! Так от він мені багато нарозказував про ЧСС. Показувала параметри дівчат то казав що поки судити рано тільки через місяця два можна побачити тенденції щодо перспектив оздоровлення. Хвилювалася за високі показники (90 в стані спокою), то він перш за все пояснював це зайвою вагою. Казав не їсти жирного (росл олії тільки) і особливо солі(!) обмежити її використання до мінімуму а то й звести на нівець. Ну і кардіо тренування теж мають гарно вплинути. Скептично троха віднісся до ІТ, казав що воно підходить тільки тренованим ( тим кого звичайна нагрузочка вже не бере)... але коли побачив мій файлик конролю то сказав що вцілому все гарно йде в нас. Краще так ніж ніяк.

---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

Маю підозру, що я неправильно робила вправу "Підйом на стілець". Приміром, я ставлю ліву ногу на стілець, піднімаю зігнуту праву ногу якнайвище. Потім правою стаю на підлогу і повинна знову її підняти? Бо я спускалась з стільця...
все правильно. Ви повинні марширувати на стілець і зі стільця на підлогу і знову на стілець і на підлогу. При чому на одну ногу. В кінці підходу нога має чутися.

Virchuk
07.11.2012, 23:42
При чому на одну ногу
от, а я обидві ноги на підлогу "спускала"...

Мія
07.11.2012, 23:43
от, а я обидві ноги на підлогу "спускала"...
ні ні маю на увазі, що тренуєте одну ногу одним підходом, а спускаєтеся зі стільчика на дві. :)

Virchuk
07.11.2012, 23:44
Скептично троха віднісся до ІТ
дивно, на фейсбуці є група Бодірок, і дівчата там часто діляться фото "похудального" процесу завдяки ІТ і результати в них дуже не погані!)

Мія
07.11.2012, 23:45
дивно, на фейсбуці є група Бодірок, і дівчата там часто діляться фото "похудального" процесу завдяки ІТ і результати в них дуже не погані!)
з точки зору схуднення - так, а ми більше про серце говорили.
Коли я мала зайву вагу я мало пеклася про серце.. мене більше хфігура цікавила. Тепер хфігура в цілому в порядку і хочеться вже чогось більшого.. витривалості, гнучкості, щоб сердечко здорово стукало, легені гарно працювали.. словом жити довго хочеться і не хворіти :)

Virchuk
07.11.2012, 23:56
ні ні маю на увазі, що тренуєте одну ногу одним підходом, а спускаєтеся зі стільчика на дві.
о, то гуд)) я молодець)) але нога не дуже відчувалась, хіба вже після тренування. Чи то може я за повільно робила, на наступний раз буду старатись робити швидше))
Спробувала я зробити ту "півталію", ех... кістки хрустять)) Завтра буде жесть)

---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

з точки зору схуднення - так, а ми більше про серце говорили.
аа, ясно) але хіба схуднення, не позитивно впливає на серце? Мені здавалось, що раз зайва вага сердечко перегружає, то скинення тих зайвих кг, мало б його "розвантажити".

Коли я мала зайву вагу я мало пеклася про серце..
Чесно кажучи, якби не Ви, то я б і не звернула увагу на своє серце. Завжди вважала себе здоровою, ну і що що мені важко з чоловіком по горах ходити? Ну і що що я довго не можу бігати і тд. А тепер задумалась і якось лячно стало, то мабуть роки беруть своє ;))

Мія
08.11.2012, 00:39
аа, ясно) але хіба схуднення, не позитивно впливає на серце? Мені здавалось, що раз зайва вага сердечко перегружає, то скинення тих зайвих кг, мало б його "розвантажити".
так і є, але спосіб дуже радикальний і по його словам зношує серце непотрібною кількістю навантаження. Тобто він говорив про те, що з зайвою вагою треба боротися більш помірковано і повільно тренувати серце, готувати його до більших навантажень а не раптово загружати ЧСС в межах 60-80 від максимуму.. це типу на користь не йде.

Чесно кажучи, якби не Ви, то я б і не звернула увагу на своє серце. Завжди вважала себе здоровою, ну і що що мені важко з чоловіком по горах ходити? Ну і що що я довго не можу бігати і тд. А тепер задумалась і якось лячно стало, то мабуть роки беруть своє )
З бігом в мене смішно було)))) Я собі якось подумла, що якщо мені доведеться тікати від злодія то я чорта з два втечу..))))))))))))
А щодо років.. то поки молодий то не дуже думаєш про те що старість прийде.. все воно видається таким далеким і недосяжним, а от коли родяться вже діти тоді починаєш задумуватися що по переду молодість вже не чекає і зараз поки ти ще маєш багато сил треба себе пильнувати і примножувати своє здоров"я а не пускати на самотік, потім буде пізно серце зміцнювати і преси качати. Тобто вигляд це класна мотивація, але згодом це йде на друге місце особливо коли відчуваєш скільки можливостей перед тобою відкривається будучи в гарній фізичній формі.

Melisa
08.11.2012, 15:31
Зробила я вчора 1 день третього тижня (біг, підйом на стільчик, біг, пійом на стільчик і нахили), вкінці пульс був 139. В ногах вкінці не відчувала абсолютно нічого.Мені треба добавити ще раунди?

Мія
08.11.2012, 16:52
Завтра п'ятниця :) По переду вихідний то ж я вирішила всім на цей день змінити вправи :) Тільки що сама випробувала нову програмку на наступний тиждень. Тренуємо ніжки :)
Тренування не буде ділитися по вправам на групи і не залежить від рівня тренованості серця. ТОму підходить абсолютно всім.
Значить вправи. (робимо по таймеру 30 с вправа + 10с перерва)
1. Біг на місці
2. Ножниці. Зміна ніг з широкою амплітудою, по суті це випади в стрибку (30с) перерва 10с
3. Випад назад лівою
4. випад назад правою
5. Випад назад лівою
6. випад назад правою
7. Пліє. Стаємо рівно, спина рівна, одною рукою тримаємося опори. Стопи в другій позиції. Сідниці зжаті як в НМС, таз дещо подати вперед. Стаємо на носочки і опускаємося на 7-10 см вниз. Це вихідна позиція. З цієх позиції опускаємося вниз на 5 см і вверх на 5 см. Сідниці весь час зажаті і таз податий вперед. Ні в якому разі не горбатимося не завалюємося вперед і не піднімаємося вище вихідної позиції. Не спішіть але і не зволікайте, виконання повинно бути точним як в балеті. (30с) перерва 10 с.
10. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
11. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
12. Ножниці
13. Випад назад лівою
14. Випад назад правою
15. Пліє
16. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
17. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
18. Ножниці
19. Пліє
20. Пліє. (чесно плакала на цьому підході)
21. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
22. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
23. Внутрішня сторона бедра. Лягаємо на спину біля стінки. Стопи ставимо на стінку під прямим кутом. Між колінами зажимаємо мячик так, щоб не падав. На раз зжимаємо сідниці таким чином, щоб вони за рахунок зажиму піднялися від підлоги на 2-3 см. Затримуємося в цій позиції і на два зжимаємо мячик колінами два рази. Розслабляємо сідниці опускаючи їх на підлогу. Цю вправу робимо без таймера 30 разів. Після чого розтяжка внутрішньої сторони бедра.
24. Внутрішня сторона бедра. 30 разів.
25. Охолоджуюча розтяжка.
ЧСС міряємо після останнього пліє.
В табличку додайте стрічки для всіх вправ

Virchuk
08.11.2012, 17:59
всім на цей день змінити вправи
йой...
а далі що?)) ну бо я і ще певно кілька дівчат третій тиждень не закінчать в п'ятницю? Я планувала на вихідних займатись, а після такої програми, не знаю чи виживу))

Мія
08.11.2012, 18:22
йой...
а далі що?)) ну бо я і ще певно кілька дівчат третій тиждень не закінчать в п'ятницю? Я планувала на вихідних займатись, а після такої програми, не знаю чи виживу))
відміняємо третій тиждень.)))) Пора братися за голову за ноги по серйозному)) бо животи дівкам вже троха позлітали, а от ноги ні в кого навідь чуть-чуть не зменшилися.. не порядок.

gnoma
08.11.2012, 18:26
відміняємо третій тиждень.))))
тобто після своєї перерви мені починати оці вправки замість тих що в 3 тижні?

Мія
08.11.2012, 18:31
тобто після своєї перерви мені починати оці вправки замість тих що в 3 тижні?
так, третій тиждень не робимо :)

Virchuk
08.11.2012, 18:40
бо животи дівкам вже троха позлітали
а в мене живіт ще великий :((

Rona
08.11.2012, 18:43
По переду вихідний
можна мені навантажити вихідні чимсь? :girl_blush2:

---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

а в мене живіт ще великий
мій теж не спішить мене покидати :girl_mad:

Мія
08.11.2012, 18:55
можна мені навантажити вихідні чимсь?
от цією програмою і навантажуйся :)

---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:54 ----------

мій теж не спішить мене покидати
на животик розроблю ще окремо таку саму як на ніжки)))
Важливо було розігрітися файно, ми всі і розігрілися. тепер будемо приступати до роботи :)

Hexe
08.11.2012, 18:55
А можна мені будь лаасочка фото на "ножиці", бо я щось не впевнена, чи я добре зрозуміла як це робити:) це типу як "альпініст" тільки не нахиляючись вперед, тулуб рівно?

і робимо оці 25 вправ без якихось повторів(тобто 1 раз 25 вправ)? :)

DarkNess
08.11.2012, 19:03
але спосіб дуже радикальний і по його словам зношує серце непотрібною кількістю навантаження. ...а не раптово загружати ЧСС в межах 60-80 від максимуму.. це типу на користь не йде.

в мене аж руки (ноги?) опустились після цих слів, важко було бігати з таким психологічним настрОєм...:girl_impossible:

хто вміє швиденько піднімати настрій?!

Мія
08.11.2012, 19:12
це типу як "альпініст" тільки не нахиляючись вперед, тулуб рівно?
так.

і робимо оці 25 вправ без якихось повторів(тобто 1 раз 25 вправ)?
так.

в мене аж руки (ноги?) опустились після цих слів, важко було бігати з таким психологічним настрОєм...
хто вміє швиденько піднімати настрій?!
а вам чого гризтися? ви НМС пройшли, сердечко вже треноване..
Ми перші тижні сильно не грузилися, так що високий ЧСС це наслідок виключно не тренованості, а в таких умовах що не дай виконувати ЧСС піде вгору.
З другої сторони ІТ відносно новий підхід до тренування, і відгуки про нього позитивні і серед лікарів. Це так само як з бігом. Одні кажуть зранку бігати не можна бо організм спить, інші кажуть що ввечері зле бо тіло виснажене.. Або одні кажуть що бігати треба починати повільно в розвалочку, в з часом добавляти темп (мій гість теж так рекомендував) але я фізіологічно не можу так бігти..
Думаю тут все індивідуально. Якщо гарно себе почуваєте то все гаразд, а якщо є виснаження задишка і ЧСС не прогнозовано себе веде тоді певно зле.
А у більшості дівчат ЧСС почав падати - це гарний показник.
Ще один аргумент в користь ІТ. В природі ні одна тварина розмірено не полює, а тим більше не бігає в розвалочку.. якщо біжить то на максимумі, якщо доганяє то теж зі всіх сил.. так і людина, ми просто засиділися в кріслах і здається що якщо дамо собі нагрузочку посильніше, то зразу повмираємо.Для перестраховки ми майже три тижні протренувалися

Virchuk
08.11.2012, 19:36
в мене аж руки (ноги?) опустились після цих слів
та то так тільки здається, що вправ багато, а в процесі виконання захочете ще. Я себе теж тим втішаю)) Хоча оті ножниці і випади свого часу ненавиділа, і коли займалась із Сінді Кроуфорд (так пишу,наче вона мені подруга і приходила до мене додому спортом займатись ;))), то я ці вправи пропускала і дуже даремно, бо коли почала займатись по іншій програмі, ще до ІТ, саме випадам завдячую мінус 3,5 см в бедрах, чого не могла добитись дуже довго...
Самій стало страшно, як побачила той список, але вірю що то нам на користь))

---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:32 ----------

Я тільки-тільки доробила 2-й день 3 тижня, тішусь:) Бо вранці мені щось так не хотілось бігати, і з роботи така стомлена прийшла, а після вправ трохи ожила. Тепер в душ і зустрічатиму чоловіка з роботи ;)

Мія
08.11.2012, 19:49
Я внесла свої дані в табличку, розтяжки не вносила і в мене вийшло ось так.
http://img27.imageshack.us/img27/858/16332244.jpg
ТОбто ви записуєте зліва вправи так само як і я, в з права вписуєте повтори в колонці спочатку першого раунду, а потім при кожному наступному підході в другу третю.. колонки.

Hexe
08.11.2012, 19:53
йолкі-палкі, пліє єто вещь:) в мене ноги трусилися під кінець вправи як в юного коника:)

Мія
08.11.2012, 19:57
йолкі-палкі, пліє єто вещь в мене ноги трусилися під кінець вправи як в юного коника
ага.. але без попередніх випадів і ножниць вони так труситися не будуть. ТОбто ми випадами заганяємо туди кров і розігріваємо мязи, а вже пліє гамає жирок )))
те саме і з внутр. стороною бедра.. попередніми вправами ноги розігрілись, але перші 30 повторів даються легко, а от наступні 30 вже починає підпікати.
я тут так стогнала що аж чоловік з другої кімнати прийшов подивитися, чим то я таким займаюся))))))))))

Strawberry
08.11.2012, 21:26
І я відтренувалась:) Дівчата, ці пліє - це щось анбелівибл:) В мене ноги трусилися не тільки під час тренування, але і після я нормально іти не могла, і це при том, що сьогоднішнє заняття було явно не на повну потужність, бо постійно підглядала і таймер погано наставила. Тому після тренування прийняла гарячу ванну, щоб завтра м"язи не боліли. На рахунок завтрашніх тренувань, то я або дуже рано буду тренуватись (о 6.15) або взагалі не буду, бо маю плани на вечір і прийду невідомо коли. Як бути з записами? Мається на увазі, як краще подати всі показники в табличці?
P.S. нога вже краще, відчуваю біль тільки при бігу, тому ноги високо не піднімаю:)

Rona
08.11.2012, 23:37
ноги трусилися
то мікром"язи пашуть, які глибоко... балдьож...:girl_dance:
вперше таке відчула на калланетиці, було дуже соромно на себе в дзеркало дивитись, як все тряслось, казала, що буду одягати широкі штани, а тренер підбадьорювала, що то показник хорошої роботи і з часом пройде (коли ті мікро окріпнуть трохи)

Rona
09.11.2012, 08:34
то третє пліє - жесть))
ліве стегно ніби хто підпалив, а праве телепалось як ненормальне :girl_crazy:
на останній вправі пульс шухнув майже до стану спокою, чую сідниці на ній дуже, а вн.сторону стегна майже ні (я її взагалі мало коли відчуваю, при будь-яких тренуваннях, які такі м"язи там... малонавантажувані чи що :))

tvm
09.11.2012, 13:41
Відзаймалася 1-й день по новій програмі. Правда не закінчила останній день 2-го тижня - мав бути біг на місці 5 вправ/5 раундів. Міє, що скажете - треба дозайматися цей один день 2 тижня чи зробити вправи по новій програмі не 5, а 6 днів?.
З пліє я ще не подружилася, бо не відчувала того напруження в м'язах, як описували вище дівчата. Потім глянула - я таки переплутала, як правильно ноги ставити в 2 позиції. Підкажіть, в другій позиції ставити ноги п'ятка до п'ятки чи має бути відстань між п'ятками? наступного разу виправлюся:-))

Мія
09.11.2012, 14:00
З пліє я ще не подружилася, бо не відчувала того напруження в м'язах, як описували вище дівчата. Потім глянула - я таки переплутала, як правильно ноги ставити в 2 позиції. Підкажіть, в другій позиції ставити ноги п'ятка до п'ятки чи має бути відстань між п'ятками? наступного разу виправлюся:-))
не правильно робите, тому не відчуваєте.
Спробуйте окремо зробити цю вправу, щоб потренуватися.
Станьте рівненько, пятки разом носки в боки. Втягніть сідниці і прес як балерина, вирівняйте спину, груди вперед плечі опущені. Підніміться на носочки і тільки тепер присядьте на 7-10 см. Сідниці напружені живіт втягнутий, таз дещо податий вперед. Це вихідна позиція. А тепер присідайте чітким рухом на 5 см вниз і знову підніміться на 5 см вверх - НЕ ВИЩЕ. Ця вправа робиться весь час ніби навприсядки. Вже на 15 рахунку коліна будуть пекти.

Відтренувалася я.. ухххх! О то як мязи так печуть починаєш впадати в залежність і хочеться ще)) Ще опробувала одну вправу на зовн. сторону бедра. В понеділок додамо і її.

---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

на останній вправі пульс шухнув майже до стану спокою, чую сідниці на ній дуже, а вн.сторону стегна майже ні (я її взагалі мало коли відчуваю, при будь-яких тренуваннях, які такі м"язи там... малонавантажувані чи що )
а він в такому тренуванні і не повинен бути високий, головне що на початку був такий, кров загнали в мязи, а далі вже скульптурна робота пішла.
Щодо внутрішньої сторони бедра, можете додати ще один підхід 30 разів якщо не бере. Бо мене пече вогнем. Ця вправа на внутрішню сторону бедра і на сідниці, але в ній важливо о той підйьом сідниць робити виключно за рахунок їх зжаття, а не зарахунок поясниці.

Rona
09.11.2012, 14:51
виключно за рахунок їх зжаття, а не зарахунок поясниціпрослідкую завтра зраня ретельно за виконанням, дякую :)

Strawberry
09.11.2012, 15:38
вже скульптурна робота пішла
Як мені подобається ця фраза:)
Я сьогодні халявлю!

Virchuk
09.11.2012, 19:17
Я в стані вагання)
Така емоційно стомлена, за 1,5 год їхати в село, а я не знаю робити сьогодні вправи чи ні. Певно же робити - каже мій здоровий глузд. Так що буду збиратись з силами і приступлю до того пліє, яким ви мене вже 2-й день страшите ;)

---------- Додано в 18:17 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

До речі, хотіла поплакатись, разом з мінусом на сідницях і животику до мене прийшли розтяжки по боках. Так розстроїлась вчора, чесно раніше їх не помічала і взагалі тільки читала про ті розтяжки і ніколи в себе їх не знаходила. А тут таке...

Hexe
09.11.2012, 19:38
розтяжки по боках.
еех, в мене такі полишалися після пологів:( а до речі, якісь вправки є, щоб їх ппозбутися?:)

---------- Додано в 18:38 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

Така емоційно стомлена
робіть-робіть:) це ж для Вашої (нашої:) ) краси:) я нині з 5 ранку на ногах, встигла на електричці зганяти до батьків туди й назад(1.5 год в одну сторону), але вправи зробила хоча таааак лінь було, що капець:) але думаючи про літо і коротесенькі шорти чи якусь гарненьку сукенку коротеньку..:girl_in_love: як кажуть " на зарядку становись!" :)

Мія
09.11.2012, 19:56
До речі, хотіла поплакатись, разом з мінусом на сідницях і животику до мене прийшли розтяжки по боках. Так розстроїлась вчора, чесно раніше їх не помічала і взагалі тільки читала про ті розтяжки і ніколи в себе їх не знаходила. А тут таке...
Іздержкі праізводства... я теж коли схудла побачила розтяжки на внутрішній стороні коліна.. світлі. Тобто вони зробилися давно а тільки під час схуднення проявилися візуально. Свіжі розтяжки червоного, або рожевого кольору. Ну і позбутися цього добра можна тільки шліфовкою... хірургічна процедура. Інші методи не працюють нажаль ((

Virchuk
09.11.2012, 20:21
Свіжі розтяжки червоного, або рожевого кольору.
Значить в мене старі... бо бліді дуже, в мене шкіра світла, а розтяжки ще світліші. А як кавові скраби, мумійо, не допомагають?
Я вже відтренувалась, не впевнена, що правильно робила те пліє, але пекло добряче. І вправи на внутрішню сторону бедра - таки зам'який мій м'ячик, бо дуже легко мені йшло, напруження відчувала швидше на тильній стороні ноги (як то правильно називається?).

Rona
09.11.2012, 20:24
А як кавові скраби, мумійо, не допомагають?
допомагають :girl_yes2: тілько то тра не лінуватись, робити щодня і не чекати результату вже завтра, а к-ка місяців

Мія
09.11.2012, 20:58
допомагають тілько то тра не лінуватись, робити щодня і не чекати результату вже завтра, а к-ка місяців
я не пробувала, але як таке можливе, це ж механічний розрив шкіри в більш глибоких слоях шкіри, який вже загоївся?! Шрам від порізу наприклад можна дещо сменшити пілінгом, зарахунок того що поверхневі шари шкіри стираються і нові наростають тим самим зрівнюючи поверхню і вирівнюючи шрам. Тим не менше повного зникнення досягнути практично не вдається.
І вправи на внутрішню сторону бедра - таки зам'який мій м'ячик, бо дуже легко мені йшло, напруження відчувала швидше на тильній стороні ноги (як то правильно називається?).
Можливо мяч тримали занизько. Якщо тримаєте колінами то напруження зростає власне на внутрішній стороні бедра, а задня сторона (біцебс ноги) болить від випадів.

Chereshka
09.11.2012, 21:17
я не займалася, робота мене настільки втомила, що я ледве додому повзла. Знаю, що то не діло, але реабілітуюсь. Файлик слати не буду. нема що показувати((((

Rona
09.11.2012, 21:23
але як таке можливе
мумійо має дуже сильні регенеруючі властивості, скраб кавою робить мікроподряпини і збільшує кровопостачання, а робота мумійо - відновити шкіру
мені чоловікова сестра надякуватись не може за рецепт
(в мене стрії (розтяжки) ледь помітні внизу живота, я через них панькатись стільки часу зі скрабом і мумійо не буду, я його тільки при митті голови застосовую, і потім любуюсь, як нові волоски "прокльовуються" :) )

Мія
09.11.2012, 21:33
мені чоловікова сестра надякуватись не може за рецепт
ану киньте рецепт в пп))) і де те мумійо купляти?
Щодо волосся. Мала колись проблему під час вагітності.. волосся в одну мить кружком обломалося і випало.. мала залисину (благо що не дуже помітно було) то використовувала нікотинову кислоту в розчині, втирала в шкіру голови. Курс 10 днів зранку і ввечері на протязі 10 днів. Повистрілювало новеньке вже на 7 день. Дерматолог прописував в порошку 100% (розчин 1%) але в аптеках що роблять ліки не найшлося.. 1% дав прекрасний результат. Тепер для профілактики використовую. Коштує копійки.

Hexe
09.11.2012, 23:05
мені чоловікова сестра надякуватись не може за рецепт і я хочу:) будь ласка мені теж:)

DarkNess
10.11.2012, 01:19
тілько то тра не лінуватись, робити щодня і не чекати результату вже завтра, а к-ка місяців

а я вже думала, шо не помогає...десь 2 тижні підряд мастилась і результату не побачила... а то довше просто тре той запах полтвяно-ензимовий носити на собі... благо хоч недовго тримається

Orman
10.11.2012, 09:18
Дівчата, шотакоє, я тільки хотіла похвалити Мію, що в темах, які вона починає завжди порядок, а ви вже до розтяжок дійшли. Велике вам но-но-но!

*буду терти*

Rona
10.11.2012, 09:34
відтренувалась щойно, пліє пішло легше, ніж вчора, було 34-37 шт.
вн.сторону стегна нині вже відчула, невірно робила вчора вправу,
пульс вчора теж міряла аж після останньої вправи, а нині, як треба, після останнього пліє (138 уд.)

Strawberry
10.11.2012, 13:42
Я вперше тренувалась вранці- зручніше, ніж ввечері і такий приплив енергії, ух!

пліє пішло легше, ніж вчора, було 34-37 шт
Ого! В мене максимум 24 і то аж ноги печуть.
Пульс 140.
Файлик вчора не відіслала, відіслати сьогодні чи у вівторок?

Мія
10.11.2012, 16:21
Файлик вчора не відіслала, відіслати сьогодні чи у вівторок?
Сьогодні висилайте!

---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

Jersey Де ви там пропали?

---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

Chereshka Щось ви геть випали з програми.. Якщо на наступному тижні не отримаю від вас звітика про виконану роботу, буду вилучати вас зі списківі сюди вибори пробралися))))

---------- Додано в 15:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

Ті хто тренуються сьогодні і завтра - займаєтеся по попередній програмі.
Вправи на наступний тиждень.
1. Біг на місці
2. Ножниці.
3. Випад назад лівою
4. Випад назад правою
5. Випад назад лівою
6. Випад назад правою
7. Пліє.
8. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
9. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
10. Півальпініст лівою. Те ж саме що ми робили змінюючи ноги не глибокими стрибками, тільки однією ногою. Тобто. Стаємо рівно, нахиляємося вперед згинаючи праве коліно (трохи менше ніж на 90 градусів). Ліву ногу відводимо злегка назад. Руками впираємося в підлогу і поїхали. Швидко ліву ногу приставляємо до правої. Крок не повинен бути широким, навпаки дрібним близько 30 см. Важлива швидкість.
11. Півальпініст правою.
12. Пліє.
13. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
14. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
15. Випад назад правою
16. Зовнішня сторона лівого бедра. Вам знадобиться два крісла зі спинкою. Стаємо рівно тримаючись спинки одного крісла руками. Піднімаємо вбік ліву над спинкою другого крісла. Ліва нога повинна бути прямою і знаходитися паралельно підлозі (якщо крісло трошка нижче ніц страшного). Носок на себе. Маєте відчувати задню сторону ноги. Це вихідна позиція. Тепер піднімайте ногу на пару см вище спинки крісла. Нога не повинна лежати на спинці, спинка повинна бути виключно орієнтиром висоти. Спина повинна бути пряма, живіт втягнутий, не завалюйтеся в правий бік, тримайтеся прямо і не вивертайте ногу – вона повинна бути паралельно підлозі з чітким напрямком носка вперед, який по відношенню до ноги має бути під прямим кутом. Піднімаючи ногу ритмічно і чітко ви відразу відчуєте напруження зони «галіфе» Важливо витримати всі 30 с і не опустити ногу на спинку.
17. Випад назад лівою
18. Зовнішня сторона правого бедра.
19. Зовнішня сторона лівого бедра.
20. Зовнішня сторона правого бедра.
21. Розтяжка зовн. сторони лівого бедра
22. Розтяжка зовн. сторони правого бедра
23. Півальпініст правою
24. Півальпініст лівою
25. Пліє
26. Пліє
27. Розтяжка лівого квадріцебса з позиції стоячи (20с)
28. Розтяжка правого квадріпебса з позиції стоячи (20с)
29. Внутрішня сторона бедра з мячем. Робимо без таймера 30 разів. Після чого розтяжка внутрішньої сторони бедра.
30. Внутрішня сторона бедра з мячем. 30 разів.
31. Охолоджуюча розтяжка.

Мія
10.11.2012, 19:46
Fiyalka зроблено два дні першого тижня і далі ні звуку незважаючи на те що тему переглядаєте регулярно. Я так розумію ви вибули?

tvm
11.11.2012, 00:59
Міє, скажіть, чи має значення скільки днів відзаймалася по попередній програмі для того, щоб перейти до нових вправ в понеділок? Я робила тільки один раз вправи попередньої програми (сьогодні не вийшло, завтра чи вийде позайматися- під питанням).

Мія
11.11.2012, 01:55
Міє, скажіть, чи має значення скільки днів відзаймалася по попередній програмі для того, щоб перейти до нових вправ в понеділок? Я робила тільки один раз вправи попередньої програми (сьогодні не вийшло, завтра чи вийде позайматися- під питанням).
ще 2-3 дні треба б було.

Hexe
11.11.2012, 10:11
Швидко ліву ногу приставляємо до правої.
Тобто права нога стоїть на місці, а лівою ми "стрибаємо"?

Мія
11.11.2012, 12:23
Тобто права нога стоїть на місці, а лівою ми "стрибаємо"?
не стрибаємо, а так швидко переставляємо вперед до правої і назад, вперед, назад..

Rona
11.11.2012, 15:51
Міє, може є картники/відео півальпініста і зовн.сторони бедра? (вдрух :) )

orange girl
11.11.2012, 17:39
привіт. Я не займалася в чт. та пт.але відробляла на вихідних. Я вже зробила 2 дні 3-го тижня.Мені доробляти 3-й тиждень, чи виконувати інші вправи, про які ви тут пишете?Тепер в нас будуть такі інтенсивні заняття з багатьма вправами?Я так зрозуміла, що ті 25 вправ виконуються тільки в 1 підхід, чи такоє існують раунди?

В мене ніби трошки пішли об"єми, а от вага - ніяк:girl_cray: Тепер п"ю 2 літри води вдень точно, інколи і більше.Сіль для мене велика проблема, дуже люблю солене і гостре, і нічого з тим поробити не можу.якщо мало мені солі-то кусок в горло не лізе....

---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

файлик вишлю завтра зранку, або вже у вт.,як Ви писали,залежно,як Вам зручніше.
Читаю тут про пліє, я ще таких вправок не робила..Напишіть,до чого мені завтра приступати...

Мія
11.11.2012, 17:53
Міє, може є картники/відео півальпініста і зовн.сторони бедра? (вдрух )
півальпініста ти якось показувала.. там ніц складного просто попробуй. В реальному півальпіністі ти стрибком міняєш ноги в той час коли руками впираєшся в підлогу, а тут одна нога весь час стоїть на місці, а другу відставляєш назад швиденько. Квадріцепс відразу почуєш.
Зовнішньої сторони бедра не знайшла нажаль... Ще раз спробую пояснити.
ми повинні прийняти вихідну позицію в якій робоча нога повинна бути відведена під прямим кутом до тулуба, або паралельно підлозі. крісла ми використовуємо:
1. для опори
2. для того щоб не опускати ногу нижче а весь час тримати на потрібній висоті.
От з цієї позиції і робимо маленькі махи вверх. відразу відчуваються мязи зовн сторони бедра.

Мені доробляти 3-й тиждень, чи виконувати інші вправи, про які ви тут пишете?
не доробляти, ми його відмінили. Робіть 3- 4 дні вправи які я давала в четвер.

Я так зрозуміла, що ті 25 вправ виконуються тільки в 1 підхід, чи такоє існують раунди?
один раз робимо. в дописах за четвер є приклад як заповняти табличку. теж подивіться.

В мене ніби трошки пішли об"єми, а от вага - ніяк Тепер п"ю 2 літри води вдень точно, інколи і більше.Сіль для мене велика проблема, дуже люблю солене і гостре, і нічого з тим поробити не можу.якщо мало мені солі-то кусок в горло не лізе....
вага в вашому випадку не показник. щодо солі.. пробуйте заміняти твердим сиром (терти собі зверху) або пармезаном, або лимонним соком скроплювати їжу.
Це справа звички так само як з цукром. спочатку важко пити гіркий чай, але якщо поступово зменшувати кількість цукру то через місяць той попередній солодкий чай видається ну дуже солотким..

Virchuk
11.11.2012, 19:39
Я на вихідних не мала ні часу ні можливості позайматись. Перед тим як приступити до вправ нового тижня мені ще треба позайматись по пятничній програмі два дні? І ще таке запитання - нова програма по часу займає більше ніж двадцять хв? Бо чесно кажучи вранці перед роботою я не встигаю виділити більше часу на тренування. А після роботи вже буде надто пізно. Графік в мене часто змінюєтьсяі цього тижня я мабуть працюватиму до восьмої вечора. Шо делать?)

Rona
11.11.2012, 19:46
Шо делать?
воно не займає більше часу, ніж раніше
той список вправ тільки страшно виглядає, а робити цікавіше, ніж раунди того ж самого

Hexe
11.11.2012, 19:53
а робити цікавіше
тааааа:) і пліє - вещь:) воно правда важке, але щось ну так мну подобається:)

gnoma
11.11.2012, 21:05
Юххху, я нарешті приступила до занять. Оті чотири дні перерви були дуже довгими.
Особливо коли перечитуєш темку, де дівчатка пишуть про нові вправки, ну а випробувати їх не можна.
Зараз я своїх ніг майже не контролюю, то напевно означає що позаймалась я ефективно :) Останні два пліє підряд думала не дотягну, але в голові щось говорило що саме від отих кількох секунд на які чуть швидше можна здатись залежить ефект всіх вправ. Тому хоч ноги страшенно тряслись, мною вже трошки хитало, але - простояла! :)
Ще ноги не слухались на кожних ножничках які йшли після пліє. Ледве втримували мене і мої стрибки :)
Змучена, виснажена але така довольна, люблю такі тренування:girl_in_love:
А зараз треба гарячу ванну, щоб завтра без проблем встати з ліжка :)

Hexe
11.11.2012, 21:45
треба гарячу ванну
скажіть, а та ванна гаряча сильно допомагає від болю в м"язах? Ви одразу після тренувань в ванну залазите?:girl_blush2:

gnoma
11.11.2012, 22:42
Трохи допомагає. Чесно скажу що всіх тих процесів як гаряча вода діє на тіло після тренування точно не знаю, але вона ніби пришвидшує виділенню молочної кислоти з м'язів, кров починає краще циркулювати, тому біль зменшується.
І одразу після тренування я приймаю прохолодний душ, після нього просто почуваю себе дуже добре, здається що гарячу ванну одразу після тренування не рекомендують. Хоча теж точно того всього не знаю, що можна, що ні, може хтось з дівчат краще то все може пояснити, але я і сама не уявляю як то залізти в гарячу ванну після такого розігріву.
В ванну залізаю вже ввечері, частіше перед сном :)

Мія
11.11.2012, 23:27
нова програма по часу займає більше ніж двадцять хв?
20 хв 6 сек по таймеру

---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

Перед тим як приступити до вправ нового тижня мені ще треба позайматись по пятничній програмі два дні?
Хоча б 2 дні

Blondo4ka
11.11.2012, 23:28
Беру тайм-аут на кілька днів у зв"язку з КД.
Міє, а як пліє правильно рахувати? Бо я рахую спуск вниз-стартова позиція-підйом - це один, чи треба окремо підйом і спуск рахувати?

Мія
11.11.2012, 23:33
Міє, а як пліє правильно рахувати? Бо я рахую спуск вниз-стартова позиція-підйом - це один, чи треба окремо підйом і спуск рахувати?
Спуск, підйом рахується за раз.

HalynaKv
12.11.2012, 11:02
Міє, щось я півальпініста не дуже розумію. Наприклад, робимо півальпініста лівою, то згинаємо праву ногу в коліні і впираємось руками в підлогу, то як далеко руки мають бути від правої ноги? і тоді лівою робимо невеликі кроки вперед-назад? ліву не згинаємо в коліні? чи можна згинати?

Virchuk
12.11.2012, 11:26
Я сьогодні вже відтренувалась, правда довелось мені сьогодні прокинутись о 5.30 ранку :girl_crazy:

gnoma
12.11.2012, 11:29
А я проспала все на світі :girl_sad:
Сподіваюсь получиться прийти швидше з роботи і ще ввечері позайматись.

Мія
12.11.2012, 12:15
Міє, щось я півальпініста не дуже розумію. Наприклад, робимо півальпініста лівою, то згинаємо праву ногу в коліні і впираємось руками в підлогу, то як далеко руки мають бути від правої ноги? і тоді лівою робимо невеликі кроки вперед-назад? ліву не згинаємо в коліні? чи можна згинати?
станьте рівно, нахиліться вперед торкаючись руками підлоги, тепер відставте праву ногу трошка назад 30-40 см. Ліву ви будете змішені трошка зігнути, але це не буде 90 гр а троха менше. Це вихідна позиція. А тепер правою ногою робите крок вперед (приставляєте до лівої) назад швиденько, ліва весь час зігнута руки на підлозі.

Virchuk
12.11.2012, 12:43
Зовнішня сторона правого бедра.

Розтяжка зовн. сторони лівого бедра
Як виконуєься ця розтяжка? Якщо вже було описано, а я пропустила, то скажіть - буду шукати.

orange girl
12.11.2012, 13:42
тицьніть мене носом,де описано як виконувати випади (випад правою, випад лівою) Читаю вправи, які ви давали в чт.,хочу нині за ними позайматися. В табличку запишу так як ви все без розтяжок. Зрозуміла, що буде тільки 2 розтяжки (Розтяжка лівого/правого квадріцебса з позиції стоячи та Охолоджуюча розтяжка) Після того комплексу вправ вже інших розтяжок робити не треба?

Ще в мене немає м"ячика:girl_cray:, не знаю де маю його взяти сьогодні довго буду на роботі...Може чимось заміните?От тре мені тренувати внутр. сторону бедра, дуже треба, мушу їхати в якісь спорттовари...

і ножиці То є випади з позиції стоячи? Типу в стрибку міняємо ноги і опускаємося на одну ногу(одна зігнута в коліні спереду), тоді як інша ззаду розігнута? Ой не знаю як то правильно описати,щоб було зрозуміло...Я зрозуміла ,що треба робити так, правильно?
Дякую

Мія
12.11.2012, 17:29
Розтяжки (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1388735&postcount=389)
Випад назад. Ноги на ширині плеч. Лівою рукою тримаємося опори. Піднімаємо праву ногу зігнуту в коліні як найближче до грудей і робимо випад назад таким чином, щоб ліва нога зігнулася в коліні чітко на 90 градусів. Знову піднімаємо праву ногу до грудей і робимо випад назад, щоб ліва нога в коліні зігнулася чітко на 90 гр. (30с)
http://1.bp.blogspot.com/-SQHIVHoKbd0/TduvDEwlkeI/AAAAAAAAC48/EWMsai2_KoE/s1600/KneeJumpUp.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-ajV3D2f54SU/TZsF-nJmj7I/AAAAAAAACik/Kr46phVexGw/s1600/Ninja-Lunge2.jpg
Зрозуміла, що буде тільки 2 розтяжки (Розтяжка лівого/правого квадріцебса з позиції стоячи та Охолоджуюча розтяжка)
Три. Є ще розтяжка внутрішньої сторони бедра.

Без мячика вправа буде на сідниці.
Вихідна позиція та ж сама що і з мячиком. Ноги на стінці зігнуті в колінах під прямим кутом. В два прийоми сжимаємо сідниці раз, і ще раз сильніше. За рахунок цього зажиму сідниці мають піднятися на пару см від підлоги. Часто дівчата помиляються і піднімають сідниці поясницею. Таке виконання не приносить жодної користі.
І розслабляємо сідниці теж в два прийоми повертаючись в вихідне положення. зробити 2 підходи по 30 разів без таймера.
Я зрозуміла ,що треба робити так, правильно?
так

orange girl
12.11.2012, 18:56
Дякую:girl_in_love: Ото мене нині тренуваннячко чекає:girl_crazy:

Hexe
12.11.2012, 19:01
а в мене ЧСС нині побив усі рекорди. Після останнього випаду(робила вправи з мин. тижня), тобто 12 вправа, ЧСС улітєл до 192 :girl_impossible: що не так?минулого тижня так не було... на що слід звернути увагу? в кінці вже був ЧСС 138.

Мія
12.11.2012, 19:18
відтренувалася.. колінка не слухаються зовсім... але класно було
ось така табличка в мене вийшла
http://img706.imageshack.us/img706/333/24309510.jpg

---------- Додано в 18:18 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

а в мене ЧСС нині побив усі рекорди. Після останнього випаду(робила вправи з мин. тижня), тобто 12 вправа, ЧСС улітєл до 192 що не так?минулого тижня так не було... на що слід звернути увагу? в кінці вже був ЧСС 138.
скільки випадів ви зробили?
Взагалі класно що такий був, бо такий ЧСС був раптовий і не постійний, дальше впав до норми. В цьому і полягає ІТ - воно одномоментно піднімає чсс а потім перервою його заспокоює.
Я не рахувала в тренуванні чсс але було важкувато дихати, певно теж підстрибнув добряче.
Ну і ще одне.. як ви рахували чсс?

Hexe
12.11.2012, 19:43
скільки випадів ви зробили?
останні випади вийшли по 16 на кожну ногу.

Ну і ще одне.. як ви рахували чсс?
Я пальці прикладаю до вени на шиї і рахую скільки разів протягом 10 сек гупне серце, потім множу на 6, цього разу було 32*6 =192.
Попередньо в мене після цих вправ було десь 162.
Так це добре що такий високий?:girl_crazy:

Мія
12.11.2012, 19:46
Так це добре що такий високий?
це максимум... щоб себе перестрахувати робіть випади повільніше наступного разу.
А яке дихання? Говорити могли б?

Strawberry
12.11.2012, 20:23
Я теж відтренувалась вчора і сьогодні:)
Так мені подобається ця систематичність, знаю, що кожного вечора маю потренуватись. Якщо чесно, то я спершу не вірила, що зможу майже кожний день тренуватись і не шукати собі відмазок:)
Пліє вже дається легше. А от півальпініст не впевнена чи правильно роблю, бо мене більше боліла опорна нога під час виконнання вправ, а не працююча.
А ще на рахунок зовн. ст. бедра: основне в цій вправі пружинити і не опускати ногу нище певного рівня?

Мія
12.11.2012, 20:45
А от півальпініст не впевнена чи правильно роблю, бо мене більше боліла опорна нога під час виконнання вправ, а не працююча.
то так і має бути :) РОбоча нога тренує опорну, яка зовсім злегка згинається в коліні. Тут важлива швидкість!
Пояснювати можна скільки завгодно а от коли спробуєш відразу відчуєш що і до чого :)

А ще на рахунок зовн. ст. бедра: основне в цій вправі пружинити і не опускати ногу нище певного рівня?
важливо щоб стопа була чітко прямо в горизнтальному напрямку, носок на себе, вся нога напружена і в такому положенні пружинити вверх ні в якому разі не опускаючи ногу нижче вихідного рівня.

Hexe
12.11.2012, 22:08
А яке дихання? Говорити могли б?
Так, говорити спокійно:) трохи пришвидшене дихання, червона і піт котиться, ну і відчуваю "гупання" серця в голові. але на загал почувалась цілком нормально, просто трохи то ЧСС мене здивувало, я просто кожен раз як відчуваю що пульс пришвидшується то міряю під час тої 10секундної перерви ЧСС, так про всяк випадок і для контролю.:)

Мія
12.11.2012, 22:24
Так, говорити спокійно трохи пришвидшене дихання, червона і піт котиться, ну і відчуваю "гупання" серця в голові.
значить це помилка в рахунку, таке буває коли множиш на 6.. в максимумі ні говорити ні дихати неможна нормально, повний конфуз.
70% певно було..

orange girl
12.11.2012, 23:01
бліін, тільки притащилась з роботи:girl_devil::girl_devil::girl_devil:втомлена-жуть, та й 22 година, про спорт вже думати пізно :( Почалися в мене "веселі" деньки наприкінці року.
Надіюся,завтра так не буде

Rona
12.11.2012, 23:03
шось в мене нездорова тенденція вимальовується :girl_crazy: я поправилась вже на 2 кіля від початку ІТ :girl_devil: (і то не кишечник... то вже жир, який видко... бр...) апетит просто кінський
Зеланд би сказав, що створила надмірну важливість і отримую зворотній від бажаного результат :girl_in_dreams:
як то заспокоїти мозги... :d25:
короче, зле мені... і то відбивається на тілі

Мія
12.11.2012, 23:16
шось в мене нездорова тенденція вимальовується я поправилась вже на 2 кіля від початку ІТ (і то не кишечник... то вже жир, який видко... бр...) апетит просто кінський
Зеланд би сказав, що створила надмірну важливість і отримую зворотній від бажаного результат
як то заспокоїти мозги...
короче, зле мені... і то відбивається на тілі
Думаю що це не жир, а вода КД, так виглядає, на підході.
Щоб переконатися що це вода, гарнір заміняй гречкою без солі (скільки завгодно її можна їсти) болгарський перець, кисломолочка (молока зась) мясо відварне або тушковане, риба, яйця.. є з чого вибрати.
Горіхи зась, картопля зась, ну і після 7 ніні.. більше рідини.. 1 л то мало, от вона і затримується. Ще цікаво як з кавою справи? Бо кава виводить воду, але якщо її мало в організмі то починається ступор и вода як щіпцями тримається.
Жир не росте так швидко хіба вагітна і поза 30 тижнем.. тоді можливо і то... ну але ти не вагітна, так що.. ))) Вода.
Ще думаю ти добралася до "плато" коли ні туди ні сюди навіть при суттєвих нагрузочках. В мене таке було колись.