КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ashana
29.01.2013, 10:25
Краще лікаря покличте на всякий випадок, вам спокійніше буде

Shprotka
29.01.2013, 10:30
щоб трошки зрозуміти як то все було.
а яблуко чи помідор чи огірок з шкіркою не їв часом?

Ashana
29.01.2013, 10:33
А може швидше, то якийсь цукерок був, бо мій малий колись отравився цукерками шоколадними, або сочок магазинний

Nitriotka
29.01.2013, 10:41
З солодощів нічого взагалі не їв, яблук чи помідорів теж не їв. Більше думаю, що може вірус якийсь, бо отруїтись не мав чим. Все свіжозварене, нічого сирого не їв взагалі. Вранці сьогодні випив чаю і трошки картоплі на воді. Сидить зараз, бавиться, веселий. Але температура є - 37.3

Raven
29.01.2013, 10:45
Але температура є - 37.3
Мої племінниці подібним перехворіли. Це вірусне. Прописали від рвоти церукал і від інфекції ніруфоксазид, плюс багато пиття. Малі ще в добавку заразили дорослих і тою заразою мучиться вся хата.

Shprotka
29.01.2013, 10:48
Сидить зараз, бавиться, веселий
це вже тішить ))) давайте йому пити (може Електроліт від Хумани маєте), щоб водний баланс відновився і зупку пісну рисову зваріть. з свого досвіду знаю, що навіть масло могло нашкодити. вірус простою рвотою не проявляється, завжди тягне за собою й інші симптоми. пильнуйте температуру до вечора.

МаленькаКотя
29.01.2013, 10:49
Мій малий так рвав у четвер і суботу,тільки тим, що з"їв, ми пили вугілля і сиділи на дієті. А тепер я так само бігаю...

Shprotka
29.01.2013, 10:54
ніруфоксазид
ніфуроксазид

Nitriotka
29.01.2013, 10:58
може Електроліт від Хумани маєте)
Маю Регідрон, його можна дітям? Ну і церукалу не маю, є Метоклопрамід, теж не знаю чи можна малому давати. Хоча, думаю, якщо рвоти більше немає, то метоклопрамід можна не давати. Ніфуроксазид маю в таблетках, ввечері чоловік в суспензії купить.

Shprotka
29.01.2013, 11:14
Ніфуроксазид маю.
тут не пораджу нічого. а проносу не було? може тоді не давайте... Регідрон іде 10 мг/кг маси тіла, також відновлює кислотно-лужний баланс.

Nitriotka
29.01.2013, 11:20
проносу не було
Покищо не було. Якщо рвоти і проносу до вечора не буде, то покищо буду давати тільки пиття і Регідрон, ввечері чоловік привезе Електроліти. Ну і як отака температура буде триматись і надалі, то завтра лікаря викличу, бо сьогодні до нас вже ніхто не поїде (сказали нам по телефону). Якщо темп. збільшується, то буду давати свічку. Все правильно?

algo
29.01.2013, 11:22
ми вже від п"ятниці хворієм. почалось з кашлю, потім соплі, горло. одну ніч була температура і вчора була. 39. в п"ятницю слухали, легені чисті. вчора теж викликала лікарку, легені чисті. Кашель дуже гавкаючий , і вночі тяжко. хоче спати тільки на руках.
Призначили нам вчора антибіотик. наразі не давала, здала нині кров, надіюсь щось проясниться. Вже думаю чи часом не кашлюк!

Shprotka
29.01.2013, 11:32
Якщо темп. збільшується, то буду давати свічку. Все правильно?
дасте свічку, якщо буде більше 38,5 і завтра до лікаря. Головне не панікуйте, все буде добре.:girl_yes2:

Nitriotka
29.01.2013, 11:38
Паніка минула, бо вже хоч знаю що маю робити. Дякую за поради, якщо будуть якісь зміни, то ще напишу тут. Але маю надію. що все буде добре.

algo
29.01.2013, 15:00
Отримали ми наш аналіз. ану хто знаючий підкажіть чи є тут підстава для антибіотиків?

наскільки бачу практично все в нормі крім лімфоцитів.

такс, прослухала Комаровського, в нас вірусна інфекція. це якраз показується високим рівнем лімфоцитів. якби була бактеріальна, було б багато нейтрофілів паличкоядерних, і тоді була б потреба в антибіотику!

arkka
29.01.2013, 15:46
я би не давала при вірусній інфекції антибіотик, провітрювати приміщення, багато пити і зволожувати повітря. В нас така сама картина була восени, правда температура була не вища 37, нічого не давала.

allja
30.01.2013, 10:32
Можливо тут хтось підкаже,бо лікар якому ми довіряємо зараз у відрядженні, а порадитись більше нема з ким.
Десь під кінець минулого тижня, малому почало під ранок закладати носика (вдень і вночі - нічого), потім в неділю він пару разів покашляв (так наче попихнувся чимось), а сьогодні вже сильніше покашлює. Але весь цей час нас мучать зубки. Головне, що мене турбує це те, що на свята ми були в гостях, а там була дитина, яка тільки перехворіла коклюшем (мені потім сказали:girl_devil:), от тепер я думаю чи часом не міг той коклюш "вчепитись" синочка? Температура за ці дні була 37 - 37,3, вище не підіймалась.

olangel
30.01.2013, 12:18
Може не сюди, але підкажіть, що в такому випадку робити. Поки порпалась по хаті, малий десьц поліроль для меблів знайшов, повиливав по всій кімнаті, але і біля ротика він був. Сумеіваюсь, що багато його випив, бо все таки не смачний, але точно спробував :( єдинн, що в голову прийшло, то грудним молоком добре напоїти. Може якусь ромашку попити, чи звіробій(хоча боюсь давати)

Януся
30.01.2013, 12:26
єдинн, що в голову прийшло, то грудним молоком добре напоїти

Справа ваша, та я б дала якийсь сорбент (ентеросгель, біле вугілля) ну і порадилась з лікарем.

Ashana
30.01.2013, 12:59
Можливо тут хтось підкаже,бо лікар якому ми довіряємо зараз у відрядженні, а порадитись більше нема з ким.
Десь під кінець минулого тижня, малому почало під ранок закладати носика (вдень і вночі - нічого), потім в неділю він пару разів покашляв (так наче попихнувся чимось), а сьогодні вже сильніше покашлює. Але весь цей час нас мучать зубки. Головне, що мене турбує це те, що на свята ми були в гостях, а там була дитина, яка тільки перехворіла коклюшем (мені потім сказали), от тепер я думаю чи часом не міг той коклюш "вчепитись" синочка? Температура за ці дні була 37 - 37,3, вище не підіймалась.
Інфекція передається крапельним шляхом при кашлі, чханні хворого. Тому я думаю, що у Вас це скоріш за все зубки, а покашлює через те що соплі подразнюють горло.
В нас така сама ситуація, тільки без температури.

Shprotka
30.01.2013, 13:09
біле вугілля
Так зване біле вугілля – ніяке не вугілля, а діоксид кремнію. Але ви праві, це сорбент. Його дозування набагато менше (ніж чорне вугілля). Біле вугілля з обережністю треба вживати дітям, вагітним жінкам, літнім людям, алергікам. Не призначайте його самі собі, порадьтеся з лікарем. Діабетикам потрібно знати, що одна таблетка білого вугілля містить 0,26г сахарози. Це еквівалент 0,026 хлібних одиниць.

сяняНЯНЯ
02.02.2013, 13:00
дівчата, я за порадою: малий щось підхопив, вчора кілька разів пчихнув, на вечір вже мав Т 38,2 , цілу ніч десь так вона трималась, зараз теж 38,1, нічого не даю, багато теплого пиття + циця, апетит нормальний, тільки капризний, постійно на руках, але ні кашлю, ні сопель нема, чи то може бути шось грипозне? дзвоню до лікарки,вона трубки не бере. Чи давати йому щось в такому випадку? і що давати?

Ashana
02.02.2013, 13:19
Може в нього горло чевноне, горло дає високу температуру

сяняНЯНЯ
02.02.2013, 14:53
Може в нього горло чевноне, горло дає високу температуру
так, я дивилась, і на скільки я розуміюсь, то горло в нього ніби нормальне...

maxtess
02.02.2013, 15:41
Не занимайтесь самолечением, связывайтесь с врачом. Если температура не падает вызывайте скорую. Температуру более 38 нужно сбивать (поставить свечку).

Donata
02.02.2013, 15:51
Если температура не падает вызывайте скорую. Температуру более 38 нужно сбивать
та то занадто, відразу ж швидку, традиційні лікарі радять збивати після 38,3-38,5 лише і моніторити її кожні 15 хв, щоб бачити динаміку, стрибки.
І як казали мені температуру високу можуть давати: горло/вуха, нирки, живіт, це якщо вона більше 3 днів тримається.

maxtess
04.02.2013, 16:10
Наши детки любят заболеть на выходные. И если нет возможности связаться с врачом, а температура не падает(к ночи она как правило поднимается еще выше) то я всё равно склоняюсь к вызову скорой. Хотя бы для спокойствия мамы. Сегодня, я думаю, мама уже вызвала врача на дом. Скорейшего выздоровления

карапуз
05.02.2013, 00:02
Треба нам провірити Мартинка на глисти. У якій лабораторії гарно і вірно роблять такі аналізи ?

Надя К.
05.02.2013, 09:04
У якій лабораторії гарно і вірно роблять такі аналізи ?
Ми робили в Медісі на Драгана.

Жменька
06.02.2013, 11:24
А у нас знову горло червоне. :girl_sad:Не болить, Т немає, тільки мала час від часу так покхикує, ніби її дере по горлу. Нещодавно, якраз на Новий рік, перехворіли(горло-ніс-вухо). Зараз п"ємо Джерело для профілактики (перед тим Умкалором лікували), і все-одно якась зараза вчепилася. У нас вже то горло хронічно червоне, зараз просто полощемо шавлією або сіль-сода. Вже не хочу ліків давати.
Може хтось порадить щось, як вилікувати і профілактику, щоб без таблеток

Tanju
06.02.2013, 13:31
Нам від такого покашлювання від горла непогано підходить ісла-мос.

Vероніка
09.02.2013, 16:26
В малого гострий отит (без гною), температура 3 дні була 38,5, малий постійно плакав. Лікар виписав отіпакс і антибіотики (оспамокс). Я всі ці дні тільки крапала, сподіваючись обійтись без АБ, ще жодного разу їх не давала, але коли вчора температура піднялась до 40, я не витримала і здалась. І що ви думаєте, тільки після однієї дози оспамоксу сьогодні майже здорова дитина - вухо не болить, температури немає, тільки залишилась слабкість. Розумію, що маємо пропити АБ хоча б 3-5 днів, що порадите ?

Oksana Kotelko
09.02.2013, 19:51
попити 3 дня АБ.

карапуз
10.02.2013, 14:03
Чи давав хтось діткам препарат дегістин (http://www.digestin.com.ua/) ?

natorella
10.02.2013, 14:35
маємо пропити АБ хоча б 3-5 днів, що порадите ?
ну як вже почала давати - то треба допити

Vероніка
11.02.2013, 19:42
ну як вже почала давати - то треба допити
Пропили 3 дні 6 доз, хоч після різкого покращення було велике бажання припинити давати АБ. Дуже сподіваюсь, що більше не прийдеться повертатись до такого лікування.

Жменька
12.02.2013, 10:14
Vероніка, не забудьте бактерії подавати для відновлення мікрофлори. І, справді, бажаю Вам обходитись без такого лікування

magic
18.02.2013, 21:35
Ми робили в Медісі на Драгана
то здається кров на аналіз? бо, щось все думала, що то тільки кал..

Pulupjak
25.02.2013, 20:39
Дівчатка, потребую поради або просто заспокойте мене, досі руки трусяться. Моя дитина десь пів години тому бавилася, скакала на м"якому кріслі в той час як я готувала вечерю. В одну секунду вона падає головую вниз, удар був дуже сильний, коли я взяла на руки вона просто заходилася, очка закочувала, я швиденько водою обмила, встряхнула її, і дитина почала дуже сильно кричати, кричала близько 10хв., потім помаленьку заспокоїлася, я її забавила, тільки недавно відпустила з рук, просто дитина вже хотіла бавитися, знову скакати. Дуже багато написала, а зараз найголовніше питання, якби був струс то б мали бути якісь вже сигнали, рвота, голова б крутилася, дитина б була млява - такого нема, Настя дуже активна. Чи можливо все таки звернутися до лікаря, бо все ж таки був дуже сильний удар головою.

NataliaFed
25.02.2013, 20:48
якби був струс то я б мали бути якісь вже сигнали, рвота, голова б крутилася,
Так
в нас був падіж з розбиттям голови, то страху "наїлися" достатньо...але не рвав і т.д, то сказав дохтір, що струсу не може бути без наслідків

Person
25.02.2013, 23:02
якби був струс то б мали бути якісь вже сигнали, рвота, голова б крутилася, дитина б була млява - такого нема, Настя дуже активна. Чи можливо все таки звернутися до лікаря, бо все ж таки був дуже сильний удар головою.
я два рази здогадалася після падіння малого до лікаря вести на перевірку. Так от були ми у двох різних нейрохірургів, двоє казали, що симптоми можуть зявитися напротязі доби.
Але думаю, що все у вас буде добре, якщо ви так швидко заспокоїлися :)

Shprotka
26.02.2013, 11:36
то б мали бути якісь вже сигнали
візьміть якийсь предмет та зацікавте ним дитину, щоб вона очима за ним слідкувала. Самі простежте за очками дитини, чи вони не "бігають" (це також один із симптомів струсу).

Pulupjak
26.02.2013, 11:43
Дівчатка, дякую. Ну, пів ночі я просто не могла спати, постійно заглядала до Насті. Дитина як заспокоїлася була активна як завжди, просила їсти. Звичайно я ще буду спостерігати
Ще вчора дивилася на концентрацію, зіниці нормально реагують.

natorella
26.02.2013, 20:02
встряхнула її
от чого не треба робити, то струшувати

Pulupjak
26.02.2013, 20:36
от чого не треба робити, то струшувати
Це я прекрасно знаю, просто в той момент все вилетіло з голови.

Meriroma
27.02.2013, 11:01
Два дні тому писала в жилетку що малий температурить як сьогодні в малої зранку 37.5 і до 38.3 доросла. Поки не збиваю але чи варто ще чекати? Лікарка сказала до 38 - 38.5 не збивати. Дала свічку противірусну лаферобіон і закапала носика бо не мала чим дихати. Що ще можна зробити щоб пришвидшити наше одужання? Дуже переживаю щоб ми знову в лікарні не опинилисясорі за орфографію - мала коло циці

cjomcjomka
27.02.2013, 11:18
пришвидшити наше одужання?
При вірусній інфекції пришвидшити одужання неможливо, НМСД. Все, що можете зробити зараз - мамине молочко цілодобово, носик чистити, щоб гарно нямкала ляля. Як спаде температура - гуляти в місцях, де поменше людей.

Meriroma
27.02.2013, 11:42
мамине молочко цілодобово

та от щось навіть не тягне - сили видно не має. Щойно трохи поспала - температуру все ж збивала бо була вже 38.6 сиропом Нурофен але спадати не хоче. Зараз 38.2:(йойойой

cjomcjomka
27.02.2013, 14:16
збивала бо була вже 38.6
ну, насправді, сама температура 38.6 не є причиною збивати. Але думаю, що Ви для своєї дитини краще знаєте.
спадати не хоче
1) Ви правильно розрахували дозу сиропа?
2) дитинка точно випила все, що Ви дали? Просто вона така мацьопа, я для таких сироп не давала саме тому, що плюються. В крайніх випадках ставила ректальні свічки.

Meriroma
27.02.2013, 15:21
сама температура 38.6 не є причиною збивати

я розумію, але саме тому, що така мацьопа і температури ми не мали ще жодного разу, навіть тоді як в лікарні з пневмонією лежали. В неї був лобик гарячий, а ручки і ножки холодні і я боялася чекати, щоб сама спала.

1) Ви правильно розрахували дозу сиропа?
2) дитинка точно випила все, що Ви дали?
Дозу розрахувала правильно, але от трошки плювалася. Про свічки знаю, але в ближній аптеці не було, тай зі свічками окрема історія: ставила противірусну, то ми її викакуємо відразу, з другої спроби та ж історія.

Мала трошки поспала і температура впала до 37.3 ...а може це не вірус, може зубчик прорізується?! Була лікарка, сказала спостерігати протягом трьох днів і що цей вірус дуже дає ускладнення на вуха. Надіюся, з Божою допомогою, ми швиденько виздоровіємо.

tanchyk
27.02.2013, 15:38
В нас запалення ДВОХ вух! То капець якийсь. Виписали каплі в вуха, в ніс і таблетки. Я в шоці...

cjomcjomka
27.02.2013, 16:20
Мала трошки поспала і температура впала до 37.3
за скільки часу після прийому нурофену? справа в тому, що за моїми спостереженнями повністю діє сироп не менш як за годину.
а може це не вірус, може зубчик прорізується
зубчик прорізується, на тлі чого вірусна інфекція чіпається.
цей вірус дуже дає ускладнення на вуха
пильнувати носика, носити вертикально, щоб сопельки витікали. промивати. І все буде добре

olangel
27.02.2013, 16:23
Я вже не знаю, що робити, дівчата, до вас за порадою
щі своїми болячками не встигла розібратись, як з Куською проблеми почались
Лізуть нижні трійки, піпец, ще такого не було... Спочатку все як завжди на зуби, дві ночі з мене не злазив, циця і тільки, навіть у ночі поворохнутись не могла, ну і капризи. Потім на третій день бабазнула температура за 39, нижче 38 не спускалась. Давала Нурофен як була дуже висока. Потім на наступний день горло, червоне страшенно, напевно від того, що дуже багато плакав і надривався, почала лавати Лісобакт по пів таблеточки 3 рази на день. Я вирішила зходити до лікарьки, щоб чогось не пропустити, бо не могла нормально горло подивитись. Сказала, що дуже набрякші десна і виписала нам від горла Флемоксин Солютаб. То вже вдома прочитала, що то антибіотик і вирішила його не давати. Марко всі ті дні страшенно плаче, по ночах в принципі не спимо, вдень, то ледве, лікування горла ефекту не дає, бо надзвичайно його зриває плачем. Гель зубний інколи використовую, ну і Нурофен. Але саме жахливе, що дитина відмовилась від грудей! :( Він хоче, тягнеться, але не цямкає, тільки голову прикладає і все. Зараз зціджуюсь і даю з пляшечки. Але починає прокрадатись думка ща ті антибіотики... Хтось давав їх діткам?!

natorella
27.02.2013, 16:39
починає прокрадатись думка ща ті антибіотики...
від чого, оль?? якшо зуби - вірус вчепився, а вірус антибіотиками лікувати, то як на горобця з вудкою йти
носити, терпіти, носити, терпіти і чекати

olangel
27.02.2013, 16:47
від чого, оль??
та бо голова вже не варить :( от і перепитуюсь, бо на малого без сліз вде дивитись не можу, такий виснажений і та розпач, шо не можу допогти... ((( Ранійше хоча б циця рятувала, заспокоювався, а тепер коли відвертається, то капец....аж дурня вголову лізе, типу, а вдруг взагалі відмовиться

Hanny
27.02.2013, 16:55
Але саме жахливе, що дитина відмовилась від грудей! Він хоче, тягнеться, але не цямкає, тільки голову прикладає і все.
А загляньте в ротик чи не має ранок, в моєї Софійки була аналогічна ситуація :зуби-горло-температура (3-4 дні вище 39) - в роті язвочки-гінгівіт. Також брала груди дуже рідко і то вже коли була дуже сонна, вночі спала виключно на мені зверху , личком до циці, я мазюкала 1% розчином синьки трохи ті вавки, трохи собі соски і за тиждень вже було трохи легше!!!

olangel
27.02.2013, 17:13
А загляньте в ротик чи не має ранок
немає, коли плаче, то роздивляюсь ротик. Горло дуже червоне. Ще Лісобакт в нас закінчився, в аптеці сказали, що на переєстрації, порадили Лізак. Може він хоча б допоможе.
Ще то зціджування мені не дається, а груди боліти вже починають :(

Hanny
27.02.2013, 17:20
порадили Лізак. Може він хоча б допоможе.
ще пробуйте ереспал, нам того разу горло за 2 дні пройшло!

olangel
27.02.2013, 17:27
вночі спала виключно на мені зверху
У нас те саме, але засинає тільки на руках у вертикальному положенні, а як засне, то ще з пів години-годину треба з ним походити, в слінг закутати себе не дає :( , як зупинюсь, сяду, ляжу то одразу прокидається, в істерику і все по колу.

Hanny
27.02.2013, 17:29
Ще то зціджування мені не дається, а груди боліти вже починають
я не сціджувала, хоча доня коли навіть і брала груди також не смоктала!!!

kati
27.02.2013, 17:44
ще пробуйте ереспал, нам того разу горло за 2 дні пройшло!
так ереспал від кашлю..Не чула щоб при черрвоному горлі приписували.

Hanny
27.02.2013, 17:55
Не чула щоб при черрвоному горлі приписували.
цікаво, нам наш файний дохтор прописав, головне ж помогло і досить швидко!!!

Kerzenlicht
27.02.2013, 18:15
дитина відмовилась від грудей
ще спробуйте сонного погодувати - малому таке помагало (кричав 2 дні - нічого не їв, вже не знала шо робити, викричаний заснув вже більш-менш - я його до циці - їсть! і спить далі)

natorella
27.02.2013, 20:03
як зупинюсь, сяду, ляжу то одразу прокидається, в істерику і все по колу
в юрка таке було на аерхні здається зуби
я мала марафон 24 години на ногах зі слінгом
я і спала на сидячиі і вночі по вулиці ходила зі свекрухою
то важко і руки опускаються
тримайсь
від горла я своїм порскаю хлорофіліт спрей

Hanny
27.02.2013, 20:18
нам також помагає, але не при горлі з високою температурою!

olangel
27.02.2013, 21:07
я і спала на сидячиі і вночі по вулиці ходила зі свекрухою
оооо, я себе почуваю, ніби кожну ніч хтось добряче лупцює, руки відвалюються, втіха коли в кільця виходить посадити.
Точно! А як тому гному то зробити?! Він всьо проковтне? :)

---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

То вже всьо!!! Наталь, я три рази прочитала, що ти полокаєш хлорофіліптом.... А потім подумал як ти спреєм полокаєш?! ;) аж прочитала нормально.

Strekoza
27.02.2013, 21:18
Але починає прокрадатись думка ща ті антибіотики... Хтось давав їх діткам?!
Розумію Вас. Схожу мали ситуацію в січні. На зуби наклався вірус - і того температура, насмарк,горло (правда, казала лікарка, що не є аж таке червоне, я сама подивитись не могла), кашель. Так пару днів, кашляв все гірше і гірше, ісландський мох давала, безрезультатно. Педіатр (в принципі не поганий фахівець) поставила діагноз "обструктивний бронхіт", при чому бактеріальний. Призначення - антибіотик. Я відразу сказала, що антибіотика не хочу, лікарка сприйняла це адекватно, призначила лікування, але попередила, що, на її думку, 30% воно допоможе. Пробувати 2 дні, як ні - антибіотик. Я реально переживала, малий температурив, вялий, нічого не їв, до грудей прикладався, але не так, як звикло. Засинати на циці через соплі не міг. Вночі плакав, носився на руках... Один вечір він спав, а я сиділа біля нього і ревіла... Важко, як діти хворіють, нема на то ради. Але, на щастя, обійшлось без антибіотика, хоч *хімію* таки довелось попити. До речі, ереспал якраз від кашлю призначали.
Тримайтесь, не знаю відносно того препарату, що Вам призначили, але антибіотик при вірусі - думаю, нема змісту. Вряд чи поможе, а імунітет ослабить, як мінімум

---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ----------

Від горла призначили малому септефріл пів таблетки розтерти і за щоку, 3 рази на день
Він не плювався, таблетка солодка, бо спрей своєму сину я б не запшикала
Але, кажу, з горлом аж таких проблем не було

magic
27.02.2013, 21:26
дівчата, а де у Львові, крім клініки св. Параскеви, можна зробити дитині копрограму (аналіз) калу?

Lyudvig
27.02.2013, 21:54
На мою дуже скромну думку, тогорло, червоне страшенно
і тому лікар виписав:
Флемоксин Солютаб
Отже лікар зробила висновок, що це не вірус, а скоріше всього, що ангіна, тому ми також, коли
але не при горлі з високою температурою!
стараємось обходитись без АБ, але коли коли температура висока (в нас було 5 днів більше 39)+червоне горло з нальотом, пробували вилізти на лісобакті, але нічого не вийшло, то в такому випадку я не люблю ризикувати і ми пили АБ. Ми приймали Зіннат. Нікого не агітую, тут потрібно довіряти лікарю і дивитись в якому стані горло.

Margaryta
27.02.2013, 22:43
але коли коли температура висока (в нас було 5 днів більше 39)+червоне горло з нальотом
Ми теж таке пережили і одночасно двое діточок. Було надзвичайно тяжко. Але нам добре допоміг Люголь (продаеться як розчин так і спрей називаеться Люгс), чередували з Інгаліптом ідавала крапельки трав"яні Імупрет. Діти буквально після кількох прийомів стало легше.
Ми вже без антибіотика обходимось більше 1,5роки. Наша лікарка нас до останього тягне, каже, що рука не підіймаеться виписувати антибіотик.

Vesnyanka
27.02.2013, 23:33
Ереспал мабуть випичували як протизапальне. А на червоне горло без нальотів можна спробувати умкалор

МАСЯ
28.02.2013, 21:38
Дівчатка, може в когось таке було?! синочок сьогодні раз 7 вирвав, при чому сильною струєю, ні до того, ні після нічого не турбувало, бавиться собі. Зранку дала кашу вівсяну з бананом, запили цицьою, погуляли, поспали і десь через 3 год. проснувся, сів і вирвав, так протягом 15 хв. рази три, потім була циця, знов вулиця, знов поспав, зїв сумчик і ще не доївши вирвав його, а за 10 хв і молочко мамине. Температури нема, активний, бавиться, регоче, повзає, зубчик лізе, то інколи чукає собі ясна. Може то банан таке наробив? Що робити? наразі дала таблетку активованого вугілля і чай з фенхелю пару ложечок. Порадьте щось

PanteraLviv
01.03.2013, 00:51
синочок сьогодні раз 7 вирвав, при чому сильною струєю, ні до того, ні після нічого не турбувало, бавиться собі. Зранку дала кашу вівсяну з бананом, запили цицьою, погуляли, поспали і десь через 3 год. проснувся, сів і вирвав, так протягом 15 хв. рази три, потім була циця, знов вулиця, знов поспав, зїв сумчик і ще не доївши вирвав його, а за 10 хв і молочко мамине. Температури нема, активний, бавиться, регоче, повзає, зубчик лізе, то інколи чукає собі ясна. Може то банан таке наробив? Що робити? наразі дала таблетку активованого вугілля і чай з фенхелю пару ложечок. Порадьте щось
День-два не давайте ніякого прикорму, лише циця, а там побачите. Якщо його нічого не турбує значить нічого страшного, переїв можливо, тому вертає.

Almariel
01.03.2013, 02:09
Дівчатка, може в когось таке було?! синочок сьогодні раз 7 вирвав, при чому сильною струєю, ні до того, ні після нічого не турбувало, бавиться собі. Зранку дала кашу вівсяну з бананом, запили цицьою, погуляли, поспали і десь через 3 год. проснувся, сів і вирвав, так протягом 15 хв. рази три, потім була циця, знов вулиця, знов поспав, зїв сумчик і ще не доївши вирвав його, а за 10 хв і молочко мамине. Температури нема, активний, бавиться, регоче, повзає, зубчик лізе, то інколи чукає собі ясна. Може то банан таке наробив? Що робити? наразі дала таблетку активованого вугілля і чай з фенхелю пару ложечок. Порадьте щось
таке було двічі в малого моєї сестри (тоді йому було 10 місяців). перший раз - рвав цілий вечір, поки не заснув - заколихали без грудей, бо тільки цмокне - і рве. вранці вже нічого не було - не ясно що воно таке. а другий раз було отруєння, почав рвати і трохи поносив (але не сильно спочатку, так ледве рідше), а через півдня вся сім’я злягла з отруєнням, у дитини була і температура потім, правда лише 37,5. до речі, малюк не їв того, від чого всі отруїлись, а через молоко передалось.

Женічка
01.03.2013, 05:34
Дівчатка, дітки котрих мали загальний наркоз, чи помічали ви якісь його наслідки ? Моя Настя така перезбуджена стала, імпульсивна, у неі й так шило в дупі, а тепер взагалі. Можливо, валер'яночку подавати, чи мелісу, чи воно само пройде.

Натуля
01.03.2013, 21:13
Вже давно хочу запитатись. Антон коли спить досить часто подьоргує кистю руки. Так було завжди. Думала може після трьох переросте. Не переростає.То нормально чи нє? Почекати ще? Ми б пішли до невропатолога але малий буде точно верещати і нам точно випишуть якість лікарства:girl_crazy:.

TASJA
02.03.2013, 10:27
Дівчата, а ви своїм дітям давали грудний збір №2? Малому 5 років, на пачці пише, що після 12-ти можна вживати...

Usmishka
02.03.2013, 11:17
Дівчата, а ви своїм дітям давали грудний збір №2? Малому 5 років, на пачці пише, що після 12-ти можна вживати...
Я давала, але в половину меншу концентрацію.

Vероніка
02.03.2013, 13:06
Не встигли оговтатись вiд отиту, як малий пiдхопив скарлатину. Якi антибiотики призначали вам, наш лiкар виписала оспамокс або аугментин, що краще ?

Meriroma
02.03.2013, 17:08
а ви своїм дітям давали грудний збір №2?

Я недавно давала, малому 8років

Я хотіла запитати на рахунок малої...від середи хворіємо...спочатку був закладений носик і температура перший день до 38.7, на другий день до вечора впала до 37.5 і зявився сухий зпазматичний кашель (закашлюється і сльозки в очах стають). На третій день температура нормальна, закладеність носа пройшла, тільки кашель посилився такий же, а сьогодні в обід знову температура 37.3 С. П*ємо Пектолван С і свічки противірусні. Що може означати це повторне підняття температури незначне і чи може бути такий стан на зуби? Може вартує антибіотик попити?

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

Ще додам, була лікар вчора, сказала, що дихання чисте тільки горло дуже червоне, а мене цей кашель дуже лякає, просто панічно, здається, що зараз дуситися буде...чи то в мене просто параноя вже - надивилася, як діткам кисневі маски вдягають при бронхіті.

Arctica
02.03.2013, 18:22
валер'яночку подавати, чи мелісу, чи воно само пройде
Чай з меліси і м"яти не зашкодить, ми всією сім"єю п"ємо ввечері такий чай, нервова система заспокоїться і сон спокійніший. єдине, що неохідно враховувати, що такі чаї можна вживати протягом 20 днів і пізніше робити переву хоча б на місяць

сяняНЯНЯ
02.03.2013, 18:40
ми з дітьми дружно грипуємо- в малих Т 37,5-38,5, кашель,соплі, горло в двох червоне, відсутність апетиту, в мене головний біль+ соплі, я особисто п"ю амізон, а що діткам давати, крім багато пиття?
знайома лікар страшить ускладненнями, по тел. виписала малим анаферон дит. і лазолван... може в когось було щось подібне? бо я сама давно не хворіла, а діти в мене по кашлях більше.

Shprotka
03.03.2013, 15:29
оспамокс або аугментин
в обох діюча речовина амоксицилін. ми при скарлатині пили оспамокс.

Т@нюшк@
05.03.2013, 22:35
Дiвчата, пiдкажiть. В малого вже другий день дуже червоны щоки. Температури нема, нычого не турбуе що то таке може бути? Чоловiк каже що з ним щось не то, а я сама не знаю що думати.

Leila
06.03.2013, 09:04
тільки щоки червоні? в малого так крануха починалася, правда потім посипало тулуб, руки і ноги.

KOCHAM
06.03.2013, 16:19
дівчата, у донечки висока Т- не кашляє, сопель немає
в неділю вирішила поміряти Т бо здалася гаряча - на градуснику 38,5- зовсім не очікувала, бо чоло зовсім не було таке гаряче, пізно вночі 39,2
наступного дня почала підніматися до обіду і на вечір 38, 39,1

грудне молочко високу т навіть не збивало
донечка не хотіла гамати цицю, тільки сонна добре присмоктувалась і не відпускала поки ми спали
аналізи крові та сечі практично ідеальні (робила знайома лаборант, кровку приходила брала додому)
п'ємо, збиваємо Т ібупрофеном та парацетамолом
сьогодні знову 38

глянула на зубчики - десна верхні підпухші (у нас поки два нижніх)- та чи можуть вони давати таку високу т ? без поносу, сопель
боюсь не прогавити якщо це щось інше окрім зубчиків

у знайомої синочок три дні мав високу Т без інших симптомів, на четвертий день вже практично здоровий

у кого було щось подібне? що ж може бути

PanteraLviv
06.03.2013, 16:29
у донечки висока Т- не кашляє, сопель немає
в неділю вирішила поміряти Т бо здалася гаряча - на градуснику 38,5- зовсім не очікувала, бо чоло зовсім не було таке гаряче, пізно вночі 39,2
В нас аналогічно було таке на зуби. 3 дні температура а без нічого, а потім виліз зуб.
глянула на зубчики - десна верхні підпухші (у нас поки два нижніх)- та чи можуть вони давати таку високу т ? без поносу, сопель
боюсь не прогавити якщо це щось інше окрім зубчиків
зуб скоріш всього, в нас така ж ситуація була на верхній центральний зуб.

---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

Коли прорізується зуб, то між ним і яснами набирає рідина - інфільтрат і він дає температуру без симптомів і тому ясна пухнуть і червоніють.

Shprotka
06.03.2013, 16:59
висока Т- не кашляє, сопель немає
мій малий так весь минулий тиждень температурив дуже дивно, постійно температура скакала. в неділю температура внормувалася і я заспокоїлась, думала в середу до садочка піде. а вчора ввечері дитина знов дістала температуру 38. сьогодні знов все добре. і що думати? що робити? чи то вірус такий?

Meriroma
06.03.2013, 17:16
чи то вірус такий?
можливо, бо і в нас так скакала...минулої середи встали з температурою 37.7, піднеслася ще до 38.7, потім сама впала знов до 37 протягом наступного дня, на третій день температура нормальна+з*явився кашель і на четвертий знову 37.2-37.4

---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

і в малого так - два дні температура до 39, потім нормальна два дні і два дні знову 37.5. То ми лікували віруску.

Жменька
06.03.2013, 17:42
дівчата, у донечки висока Т- не кашляє, сопель немає

У нас так вірус проходив колись: 3 дні Т-ра без жодних інших симптомів, а на четвертий день Т-ра почала спадати, зате трохи почервоніло горло, то подавали противірусні і за три дні й горло пройшло.

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

Дiвчата, пiдкажiть. В малого вже другий день дуже червоны щоки. Температури нема, нычого не турбуе що то таке може бути? Чоловiк каже що з ним щось не то, а я сама не знаю що думати.
А діатез виключили?

Т@нюшк@
06.03.2013, 22:01
тільки щоки червоні? в малого так крануха починалася, правда потім посипало тулуб, руки і ноги
а температура у вас була?
вже висипало на спині, животі, ногах, злегка на руках. щоки далі червоні як маки. але температури немає

Leila
06.03.2013, 22:52
температури не було, щоки 3 дня були червоні, а потім висипка почергово з"являлася на тілі і так само почергово сходила. ви в лікаря були?

apelsyn
07.03.2013, 10:17
Дівчата, поможіть в Няшки лізуть зуби з температурою до 39,2- одночасно вехнє і нижнє ліві ікла права верхня четвірка. Вчора була лікар, слухала-дивилась, все ок- то зуби. Але в мене вчора і сьогодні температура 37- 37,5 і в трахеях важкість, явно вірус. Чим захистити малого, щоб він на фоні зубів не заразився? Ми зараз повністю на ГВ. Колись читала, що моє молочко щось там виробляєвід моїх же застуд, чи це так? Намазала оксолінкою малого, сьогодні куплю деринат. Що ще?

І чим мені лікуватись? Чаї всякі п'ю, мефенамінку випила (вона мені дуже помічна)

Т@нюшк@
07.03.2013, 11:04
а температура у вас була?
вже висипало на спині, животі, ногах, злегка на руках. щоки далі червоні як маки. але температури немає
довго обмацувала лікарка малого, кликала другу лікарку, та оглядала. зійшлись на тому що в нього скарлатина((
горло злегка червоне, Т немає. я почитала що навіть легка форма протікає з Т 38, болить горло.
в когось була така скарлатина?

Vероніка
07.03.2013, 12:54
При скарлатині на 2-4 день має бути малиновий язик, локалізація висипки в паху, під пахвами.

Leila
07.03.2013, 12:58
і обов"язково ангіга при скарлатині, так казала нам педіатр і висипка як посипане маком. в нас не було висипки в паху.

Usmishka
07.03.2013, 13:01
Ну і не забувайте, що скарлатина - це ефект рукавичок - облазить шкіра на кистях-стопах, і висипка, яка не з"являється на носогубному трикутнику.

Т@нюшк@
07.03.2013, 13:49
в малого зараз така висипка. при чому зранку вона була менш помітною, а зараз почервоніла. так і вчора було. і на спині в нього багато низом, так трошки аж на дупку спускається. ми як були в лікарки, то тої висипки практично не було видно. поки шершавості чи лущення не помічаю. Т37.0
http://s2.uploads.ru/oz1QV.jpg
http://s3.uploads.ru/6TKew.jpg
http://s2.uploads.ru/zhTsI.jpg
можна ще очікувати появи температури і ангіни?

Leila
07.03.2013, 14:28
і в нас така висипка була, я чомусь думаю що то краснуха, може ще до когось сходіть а ви щеплені від краснухи?

Т@нюшк@
07.03.2013, 14:34
а ви щеплені від краснухи
напевно ні. нас в роддомі ще щепили і потім ще один раз десь в пів року напевно, то там ще вроді не було від краснухи.
цікаво до котрої сьогодні лікарі будуть "робочі" на Орлика?

Vероніка
07.03.2013, 14:58
Наприклад, ще лікар запевняла, що при скарлатині ніс має бути вільний від висипу, хоч в нас він є.

Person
09.03.2013, 16:51
Дівчата, може в когось було щось подібне, чим може закінчитися?
В понеділок малий почав кашляти, але так як від соплів, лікарка, послухавши сказала, що легені чисті. Уночі у нас піднялася температура до 39,5... Два дні збивали. В четвер не збивала, бо вище 38,5 не підіймалася. Але вчора і сьогодні знову висока, прийшлося збивати. Вона його мучить, а крім того мені страшно. Я захоплююся тими, хто вміє триматися, поки дитина сама перегорить, але мені страшно... Крім того став значно гірший кашель, десь йому той слиз донизу опустився.
Лікарка по телефону сказала давати аугментин, ну нехай дам... Але чого можна чекати? воно вже все і є якесь запалення? :( Може в когось був подібний вірус?

mamvasulka
09.03.2013, 17:39
В понеділок малий почав кашляти, але так як від соплів, лікарка, послухавши сказала, що легені чисті. Уночі у нас піднялася температура до 39,5... Два дні збивали. В четвер не збивала, бо вище 38,5 не підіймалася. Але вчора і сьогодні знову висока, прийшлося збивати. Вона його мучить, а крім того мені страшно. Я захоплююся тими, хто вміє триматися, поки дитина сама перегорить, але мені страшно... Крім того став значно гірший кашель, десь йому той слиз донизу опустився
Васько почав кашляти легенько в неділю, понеділок т 37 а в вівторок 40, результат бронхіт. Діти з садочка перехворіли або бронхіт, або ангіна. Ми другий тиждень лікуємось .

Nitriotka
09.03.2013, 21:49
Скільки рідини трьохрічна дитина має випивати протягом дня? Чому питаю. Мій Данилко останнім часом почав дуже багато пити. За день може випити дві літри рідини (компот, вода, чай), а деколи і більше. Пісяє він відповідно теж дуже багато. За ніч може 4 рази прокидатись пісяти, ну і вдень досить часто проситься в туалет. Чи варто перейматись?

Женічка
09.03.2013, 21:52
Про рідину вже не раз писали:-) виключте компоти і соки і чаі взагалі. На прохання пити пропонуйте просту воду. Думаю, кількість випитоі води за добу зменшиться.

Nitriotka
09.03.2013, 21:55
Думаю, кількість випитоі води за добу зменшиться
Я робила вже так. Не зменшувалась, бо компоти і чаї п*є без цукру. А соки рідко, хіба домашні.

HalynaKv
09.03.2013, 22:49
Може в когось був подібний вірус?
І ми вже два тижні боремось з таким. Відтемпературили і діти, і я. Дійсно, що характерно - дня три висока температура, потім день-два ніби легше (в малого взагалі знизилась до нормальної), а потім знову піднімається до 39-39,5. У нас ніхто не вийшов без антибіотика((

Rodionochka
10.03.2013, 12:14
Скільки рідини трьохрічна дитина має випивати протягом дня?
Мій меньший теж п"є дуже багато, переймалась страшно, але постійно відганяла від себе ці думки. Казали, що при цукровому діабеті діти трохи опухші. В нас такого не було. Недавно здали кров на цукор - все в нормі, тому мені вже лекше. Якщо дуже це Вас турбує, то краще здайте той аналіз.

---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

Скільки рідини трьохрічна дитина має випивати протягом дня?
Мій меньший теж п"є дуже багато, переймалась страшно, але постійно відганяла від себе ці думки. Казали, що при цукровому діабеті діти трохи опухші. В нас такого не було. Недавно здали кров на цукор - все в нормі, тому мені вже лекше. Якщо дуже це Вас турбує, то краще здайте той аналіз. І результат відразу, не треба довго чекати.

Nitriotka
10.03.2013, 12:31
діти трохи опухші.
Ну малий точно не опухший з вигляду. Пісяти ходить дуже часто. Мабуть все-таки здамо аналізи.

Markkomp
10.03.2013, 16:43
40-50 мл на кілограм ваги дитини це мінімум споживання але як що в квартирі тепло і сухо то дитина буде споживати більше рідини в півтора два рази. Я коли з малим приїжджаю до своєї мами, в неї батареї, то малий за дві години там може випити літр води сам і ще цілий вечір буде просити пити дома.

Женічка
10.03.2013, 16:51
своєї мами, в неї батареї
а у вас яке опалення?

Tanju
10.03.2013, 16:57
А в нас в Ані щось незрозуміле. В п'ятницю вечором піднялась температура 38,3 і більше доби була температура, доходило до 40 ,але в принципі збивалася. Більше ніяких особливих симптомів, трошки засопливила,сьогодні більше закладений ніс,температури зранку не було,а зараз знов 38.Що воно таке?Грип може,чи що?..

Markkomp
10.03.2013, 17:06
а у вас яке опалення? пічне і в мене температура вище 19, а може бути під ранок 16-17 не піднімається і вологість 50-60%

Rodionochka
10.03.2013, 17:41
А в нас в Ані щось незрозуміле
А горло не дивились? В мого меньшого таке було. Ніби, крім температури, ніц. І горло казав, що не болить (йому можна вірити). Але прийшла лікарка і глянула в горло, а там дрібненькі такі прищики. Казала, що то вірус такий. Ми полокали та смоктали лісобакт.

Tanju
10.03.2013, 18:01
А горло не дивились?
Тре буде глянути, бо вона не жалілась,то я і не дивилась поки що. Хоча вже з досвіду знаю,що буває таке,що починається вірус зтемператури,потім ніби нічого, а за пару днів вилазить щось, чи то горло,чи кашель..

Жменька
11.03.2013, 11:40
що скарлатина - це ефект рукавичок - облазить шкіра на кистях-стопах
У нас шкіра на ручках-ніжках не облазила, зате облазила на вушках. А буває, що взагалі не облазить

tanchyk
14.03.2013, 12:40
В нас далі запалення двох вушок, то просто жах якийсь, вчора були в Охматдиті, поназаначали купу краплів в носа і в вушка а ще направили на Дністровску на аудіограму. Хтось знає що це і як її роблять? І до кого там йти?

mokhnatska lesia
14.03.2013, 15:22
на Дністровску на аудіограму

ми робили на Коновальця в Юрочко, (точніше по сусідству є спеціальний кабінет) перевіряли малій слух, платили 85 грн., дуже хороша молоденька дівчина робить.

вчора були в Охматдиті

в кого саме?

tanchyk
14.03.2013, 16:51
перевіряли малій слух, платили 85 грн.,
яким чином його перевіряють?
в кого саме?
в заввіділенням Світлани Василівної

mokhnatska lesia
15.03.2013, 09:34
яким чином його перевіряють?

вдівають дитині навушники в ізольованій кімнаті і включає звук спочатку на одне вухо на найнижчих частотах і так разів 5-7, а дитина як чує пікання то має кивати головкою, так само на інше вухо, але ще дають шум в другий навушник, зразу дитина плутається, але та лікарка дуже терпеливо перевіряє по декілька разів. Ще є такий апарат яким перевіряє чи не заблокавана слухова труба

Доречі, робили малій рівно в 4 рочки, аудіограма показала, що на ліве вушко слух 30 % і слухова труба заблокована (2 рази мали середній отит), а на праве вушко 100 %.
Потім Юрочко сказав промити вушка (в тому самому кабінеті) і перевірити ще раз, під час промивання сірки майже не було, але в малої дуже вузенькі слухові ходи(і носові ходи також) і є так звані тонесенькі ворсиночки такі як волосинки і за них чіпляється сірка (тому і відбувається зниження слуху). Після перевірки слух був 100 % на 2 вушка. Слух може знижуватися через набряк аденоїдів (в нас 2 ст.) або слизової, треба лікувати їх.

Пупсик
16.03.2013, 10:18
Дівчата, порадьте педіатра, що б міг прийти нині додому. В поліклініку додзвонитись не можу. Район Нового Цуму.
Мала температура+кашель+соплі. Але кашель неподобається, треба щоб послухали

KOCHAM
18.03.2013, 10:53
в суботу їли холодний йогурт
вчора донечка почала підкашлювати, але я сумнівалась чи то вона кашляє чи повітря потрапило
сьогодні вже кашляємо від горла, кашель сухий, сопель немає
можливо т трішки, після циці спадає
що крім циці та багато пиття?

у мене також першить трішки, тільки після чашки теплого чаю проходить

Corena
20.03.2013, 17:28
дівчата, скажіть - то нормально, що дитина зі застудою почала менше пісяти?
циця 100 разів на день ,тому за достатню кількість рідини я не хвилююсь, але якщо раніше ходила на горщик щогодини, то зараз 4-5 разів на день.
правда потіє багато...

DesperateHousewife
20.03.2013, 18:02
Я не знаю чи нормально, але в нас так завжди при застуді: багато циці і дуже мало пісяння. І теж потіє. Я спочатку теж переживала, але потім як застуда проходить все встає на місце.

Hanny
20.03.2013, 18:03
дівчата, скажіть - то нормально, що дитина зі застудою почала менше пісяти?
циця 100 разів на день ,тому за достатню кількість рідини я не хвилююсь, але якщо раніше ходила на горщик щогодини, то зараз 4-5 разів на день.
правда потіє багато...
4-5 раз в день то мало , особливо в період застуди , тому краще давати додаткове пиття, морси, кампотики з сушки!

Corena
20.03.2013, 18:10
4-5 раз в день то мало , особливо в період застуди , тому краще давати додаткове пиття, морси, кампотики з сушки!
пропоную, не хоче, ковток робить, потім просто проливає на підлогу...

panikvarts
20.03.2013, 18:13
пропоную, не хоче, ковток робить, потім просто проливає на підлогу.
Як треба часом - то заливаю шприцом.
А який колір сечі, мутна чи ні? Бо дійсно
4-5 раз в день то мало навіть якщо потіє.

DesperateHousewife
20.03.2013, 18:21
пропоную, не хоче, ковток робить
Аналогічно було. Думаю тому, що горло болить.
треба часом - то заливаю шприцом
Моя на таке не дається, навіть якщо чоловік тримає, то такий супротив. Краще домовлятись чи відволікати і допоювати з ложечки.

Hanny
20.03.2013, 18:25
пропоную, не хоче, ковток робить
ну хай ковток, по трошки, не обов'язково воду, зробіть наqсмачніше для неї пиття , можливо зацікавте соломкою . Моя Софійка донедавна була також не любитель пиття, хіба ковток мого несолодкого чаю випрошувала, але якщо дати соломку сьорбала собі по трошки, спробуйте...

Corena
20.03.2013, 18:32
А який колір сечі, мутна чи ні? Бо дійсно
сеча, як звично.
температури нема, або на межі 37.
дитина активна і весела.

solomka
25.03.2013, 10:05
Скажіть чи може стоматит проявлятись прищиками навколо рота? В мого малого пару днів тому повистували прищики на підборідді, під носом, ще була підвищена температура (ні кашлю, ні насмарку немає), вчора я глянула на язик - він імайже весь покритий дрібненькими пришиками. Але в малого апетит нормальний, не жалієьтся, що в ротику болить. Наразі в мене підозра лише на стоматит, чи може це щось інше?

Corena
25.03.2013, 12:23
Я не знаю чи нормально, але в нас так завжди при застуді: багато циці і дуже мало пісяння. І теж потіє. Я спочатку теж переживала, але потім як застуда проходить все встає на місце.
як моя дитина почала вчора пісятись багато разів на день, що я не встигала за нею змінювати штани, то я зразу зрозуміла, що йдемо на покращення, ще й "ням-ням" просить безперестанку.
очевидно, дійсно така особливість організму, що багато рідини виходить через шкіру, бо пітніла весь час дуже сильно.
а я вже почала хвилюватись і накручувати себе...

Rodionochka
26.03.2013, 16:27
В мене таке питання: мушу їхати (відкласти-перенести ну ніяк) і залишити малих в мами. А в меньшого Т 38,4 і більше ніяких симптомів. ВВечері прийде лікар, може щось прояснить... Як вважаєте, які ліки завести мамі, що в такому випадку обов"язково має бути, бо вона з ними сама лишається? Бо я щось розгубилась...

solomka
29.03.2013, 15:57
Поставив нам сімейний лікар діагноз: стрептодермія обличчя. Казала змащувати прищики фукурцином. В інтернеті читала, що при цьому захворюванні мажуть ще різними кремами чи мазями, раніше з таким ніколи не стикались і незнаю чи варто все ж звернутись до дерматолога?

Ljolik
29.03.2013, 17:43
В інтернеті читала, що при цьому захворюванні мажуть ще різними кремами чи мазями, раніше з таким ніколи не стикались і незнаю чи варто все ж звернутись до дерматолога?
Ми минулого року мали стрептодермію. Дерматолог казала мазати фукорцином і саліцилово-сірчаною мазю мазі купуються окремо, перед нанесенням змішувати

maniunia
29.03.2013, 18:55
ну не знаю куди написати тож пишу тут шукаю вже кілька днів в неті і не можу знайти хто може має або знає де є перелік безкоштовних ліків для дітей до 3-х років ну дуже треба :girl_flag_of_truce:

HAPPY NATA
30.03.2013, 09:34
позавчора в малого з'явились червоні плямки на щічках і ручках. Думали в двох напрямках: обвітрились на вулиці і алергія на магазинні солодощі. Вчора на вулицю не ходили, солодке різко обмежили, а плямки ЗБІЛЬШИЛИСЬ! А сьогодні стали ще більші, майже малинового кольору і плямки на щоках гарячі (тобто суттєво тепліші на дотик) порівняно з іншими ділянками шкіри. (на вигляд мені трохи схоже на сонячня опіки) Заг.стан дитини не порушений, поводиться як завжди. На що це схоже? В нас такого ніколи раніле не було... Думала, сьогодні лікарка гляне, але вона не вийшла на роботу через сімейні обставини...

dasha
31.03.2013, 18:20
Несла малого купатися і знайшла на руці рожеву суху пляму розміром з 25 коп. Подібне на лишай, але він з тваринами не контактує, в садок з садка врукавицях, що хіба міг з садка принести? Що робити?

сяняНЯНЯ
31.03.2013, 20:03
Подібне на лишай
в моєї Софії такі штуки вже досить давно, поняття не маю від чого, і то так -в одному місці зійде, в іншому появиться...така червонувата плямочка трохи ширшава, може то здалось би чимось мастити? а чим?

mokhnatska lesia
31.03.2013, 20:36
здалось би чимось мастити?

зверніться до дерматолога, випише болтушку і крем і все пройде, ми ходили до Сех Ірини в шкірдиспансер, казала, що це такі прояви алергіі (переважно побутової), ще може бути на одяг, особливо колготи, трусики/маєчки, і ще часто таке трапляється після зміни порошку

Neytasa
01.04.2013, 18:19
У кого була у дитини кров в сечі? Бо помітила випадково в малої. Дзвонила в охмадит і орлика, сказали, що зараз узд ніде не зробимо, чекати до завтра. Аналіз вже повезли робити. Що це може бути і хто з таким стикався?

Avanturistka
01.04.2013, 18:28
дівчата, підкажіть, у малого сьогодні різко піднялась температура до 38,3. через годину вже 39. маю панадол і свічки вібуркол. дала панадол. чекаю.. а можна зразу і свчку поставити?

Neytasa
02.04.2013, 18:06
Були у нефролога... Що сказати... У них паніка! Вже днів 5, щодня приходять діти з кров'ю в сечі! Візуально видно не у всіх, але аналіз показує наявність еритроцитів, білку, лейкоцитів... Тому це вже щось подібне на епідемію. Що це конкретно- невідомо- чи вірус, чи ускладнення? Температура не у всіх. Я якби кров не побачила, навіть не подумала, що дитина хвора! А до чого воно доводить без лікування невідомо. Хоча лікують антибіотиками і канефроном. Здавати сечу будемо щодня і узд також раз в тиждень хоча би, щоб бачити динаміку. Після 1 прийому антибіотику крові не видно, тому сподіваюся вчасно почали лікування. Тому раджу усім у кого є прояви ГРВІ, або недавно хворіли- здайте аналіз сечі, щоб перестрахуватись!

Ная
04.04.2013, 13:38
Дівчата, а стикався хтось з оксалатною нефропатією у дітей? Так виглядає, що у Софії саме воно... Вичитала, що лікується строгою дієтою, а як то насправді, чи ефективною є лише дієта?

Usmishka
04.04.2013, 14:54
. Що це конкретно- невідомо- чи вірус, чи ускладнення?

Хоча лікують антибіотиками і канефроном.

А що показує УЗД? Як часто дитина пісяє? Які порції сечі? Чи боляче шарпається при постукуванні по нирках?
ІМХО, але я для початку подавала канефрон, здала б через 2 дні аналіз ще раз. А ви аналіз крові робили? Які показники РОЕ? Якесь цікаве лікування. В кого були на огляді? І який ставлять діагноз?

Neytasa
04.04.2013, 16:03
А ви аналіз крові робили? Які показники РОЕ? Якесь цікаве лікування. В кого були на огляді? І який ставлять діагноз?
Були в охмадиті, аналіз крові і узд, не показали значних відхилень, тільки не велике потовщення стінки сечового міхура. Не згадаю імені лікара, бо нас водив педіатр, але це був зав.відділенням нефрологіі. Сказав, що це інфекція, скорше в сечових шляхах і міхурі. Там якраз спілкувалися троє лікарів в нефрології на цю тему, бо за останній тиждень щодня приходять по декілька дітей з такими симптомами, тому це не співпадіння, а прояв інфекційного захворювання. Якби не було значної кількості крові в сечі, я би може не панікувала... Але після 2 днів антибіотику, аналіз сечі став нормальний. Можливо і без антибіотику можна було, але вразив великий показник білку і лейкоцитів в сечі, тим більше лікар зразу сказав почати а.б.

Sofijusia
10.04.2013, 11:11
Прошу поради, малюк мій, вік - 3 роки, кашляє мокрим кашлем вже два місяці приблизно,.. Були в лікаря, слухав нас, казав є хрипи, температури не було, пропили антибіотик, кашель майже припинився, але не зник. Мокроти глибоко залягли і ми ніяк не можемо їх відкашляти, зробили курс масажу, електрофарез, амбробене, все одно мокроти залишаються. Радять нам ще попити настій з ісландського моху, кажуть , що допомагає. Хтось своїм діткам давав цей настій?

Markkomp
10.04.2013, 11:36
попити настій з ісландського мохуя на базарі купила ісланський мох і заварюва малій коли вона кашляла дабре помагає

---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

і ще що алерголог казав на цей кашель?

Sofijusia
10.04.2013, 12:23
До алерголога не ходили, але педіатр казала, що можливо, цей кашель алергічний.

я на базарі купила ісланський мох і заварюва малій коли вона кашляла дабре помагає
Як довго Ви вживали настій, тобто покращення коли відбулося?

Markkomp
10.04.2013, 12:30
покращення коли відбулося?днів за 5 і ще можете спробувати чайочки з чебрецю він виводить токсини і є відхаркувальним, але як що є алергійним то потрібно шукати алерген

magic
10.04.2013, 21:52
я на базарі купила ісланський мох
а де саме, якщо можна?

mamamilka
10.04.2013, 23:24
позавчора в малого з'явились червоні плямки на щічках і ручках. Думали в двох напрямках: обвітрились на вулиці і алергія на магазинні солодощі. Вчора на вулицю не ходили, солодке різко обмежили, а плямки ЗБІЛЬШИЛИСЬ! А сьогодні стали ще більші, майже малинового кольору і плямки на щоках гарячі (тобто суттєво тепліші на дотик) порівняно з іншими ділянками шкіри. (на вигляд мені трохи схоже на сонячня опіки) Заг.стан дитини не порушений, поводиться як завжди. На що це схоже? В нас такого ніколи раніле не було... Думала, сьогодні лікарка гляне, але вона не вийшла на роботу через сімейні обставини...
Моя донечка мала то саме. Ходили на Орлика, подивився ії дерматолог і алерголог, сказали, що алергія невідомо на що (їжа, порошок, кондиціонер, парфуми?????). Вкололи ій дексаметозон(гормони), прописали алерзин, фенкарол, ентеросгель.
Але результату ніякого. Потім дізналася, що в садку вже 7-ро таких і ,взагалі, по Львову таких дітей багато. Діагнози різні: алергія, кропив'нка, краснуха. Вирішила проконсультуватись у ГУГЛА, і найбільше це подібне на інфекційну еритему Чамера. Починається з щічок, які стають такі червоні ніби буряком помазали і дуже гарячі, потім висипка спускається нижче (в основному ручки, ножки, сідниці). Висипка тримається десь 15 днів. Стан дитини абсолютно нормальний. Коли наші лікарі будуть більш фаховішими????????????????????

oksanusyk
13.04.2013, 15:27
Порадьте, будь ласка. Поза вчора ввечері в малого піднялася Т (38,3), вночі ще трохи горів (давала Ібуфен), вчора зранку 37,4 і так цілий день. Лікарка казала, що трошки рожеве горло, що то вірус тепер якийсь ходить... Не кашляли, трохи ніс закладений. Пили все як треба, вже на вечір Т 36,8. Сьогодні вже 36,6, продовжуємо ще все пити. А як з гулянням??? Така погода, шкода дитину в хаті тримати. Я розумію, що між дітьми не бути, але ж перейтися можна??? Чи не варто??? Перед сном гуляли на балконі, а далі як. Лікарка радила сидіти і не рипатися, а я щось вагаюся

Сана
13.04.2013, 19:58
Я б гуляла, але подалі від скупчень людей.

talja
14.04.2013, 19:40
Лікарка радила сидіти і не рипатися, а я щось вагаюся
Не вартує, ми пішли вчора, хоча також сумнівалась. Малий так просився і в результаті всю ніч не спали, температура піднялась, ноги місця собі не знаходили, ніс заклало соплі давили його зтікали такі давкі по носоглотці, зубами цілу ніч так скриготів, що чула запах пломбочок. Всю ніч не спав, дрімав півсидяче і як результат, сьогодні вже не знаю що із цим всім робити! Тепер розумію не вартувало, потрібно було ще з два дні потерпіти!

oksanusyk
15.04.2013, 15:13
ми пішли вчора
і ми пішли... Хоть ноги були не теплі, але якось обійшлося. Зато сьогодні на обід після прогулянки вже сопів носиком :girl_cray: :(

olangel
15.04.2013, 15:35
Підкажіть будь ласочка, із за чого ще може пахрнути ацетоном з ротика, крім цукрового діабету? Пійдем аналізи на цукор завтра здавати. Чоловік каже, що мене глючить, але я чітко відчуваю той запах. Може бути із за того, що вчора з"їв дуже гострий шматок кабачку? Та гострота могла б так по підшлунковій вдарити?

Usmishka
15.04.2013, 15:48
пахрнути ацетоном з ротика, крім цукрового діабету
Ацетон піднімається від надміру солодкого, штучного і інших показників. Купіть в аптеці спеціальні смужки - будете відразу бачити є чи нема.

Лідочка
15.04.2013, 15:52
Підкажіть будь ласочка, із за чого ще може пахрнути ацетоном з ротика, крім цукрового діабету? Пійдем аналізи на цукор завтра здавати. Чоловік каже, що мене глючить, але я чітко відчуваю той запах. Може бути із за того, що вчора з"їв дуже гострий шматок кабачку? Та гострота могла б так по підшлунковій вдарити?
В нас було коли малий дуже мало пив - просто зневоднення. Тепер слідкую весь час щоб достатньо пив - і запаху немає. Та й зараз він сам бульше пє. А от раніше - дуже мало пив, не хотів і все.

PanteraLviv
15.04.2013, 15:57
Про ацетон. Цитую:
Организм человека получает энергию в основном из глюкозы. Глюкоза накапливается в организме в виде особого вещества - гликогена (гл. образом в печени). У взрослых запасы гликогена огромные, у детей незначительные. При физической нагрузке, эмоциональном стрессе, нагрузке на печень жирной едой запасы гликогена у дитя быстро истощаются, организм начинает получать энергию из жиров. 1 молекула жира распадается на 3 молекулы глюкозы и 1 молекулу ацетона. Т.е. и запах ацетона и сам синдром - это не болезнь, а констатация того факта, что в организме закончились запасы глюкозы.
В першу чергу давати солодке пиття і найліпше на фруктозі і побільше циці.

olangel
15.04.2013, 15:58
дуже мало пив
таааа???? Бо в мене Марко останні два дні мало п"є, навіть по наповненності підгузка за ніч помітила. Переважно за добу випивав 0,5 рідини, навіть інколи більше, а тепер і 0,25 не вип"є.

PanteraLviv
15.04.2013, 16:02
таааа???? Бо в мене Марко останні два дні мало п"є, навіть по наповненності підгузка за ніч помітила. Переважно за добу випивав 0,5 рідини, навіть інколи більше, а тепер і 0,25 не вип"є
Це дійсно мало пиття. І це і може бути причиною. Не хоче пити - поїть з ложки.

olangel
15.04.2013, 16:37
эмоциональном стрессе,
передвчора вибив собі передні зуби, стрес ще той був!!!!
В першу чергу давати солодке пиття і найліпше на фруктозі і побільше циці.
циця в нас сьогодні нон стоп, більше нічого в рот не бере(навіть я поїсти не можу, бо з рук не злазить).
а на рахунок солодкого пиття....а як що це симптоми дыабету? :girl_cray:

---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

а фруктозу, то які ліпше фрукти?

Markkomp
15.04.2013, 18:02
а фруктозу, то які ліпше фрукти?
Компот з яблучно їсушки, кураги і ізюму
глюкозу купи в банці і давати пити і лужну не газовану воду
їсти не давай тільки цицю
ось ссилочка почитайhttp://www.kroha.od.ua/raz_reb/AC.html

olangel
15.04.2013, 19:12
Хороша стаття і точно нам підходить, дуже добре всеописано. Але завтра все рівно пійдем здати аналізи.

Markkomp
15.04.2013, 19:22
Але завтра все рівно пійдем здати аналізи.Ось такі тести купи в аптеці і будеш знати http://shop.pharmasco.com/product-citolab_k.html І як що нема температури і рвоти просто давай багато дуже багато пиття

---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

ацетон піднімається від перегріву, мало пиття, великанагрузка на підшлункову. В малої піднімавсь просто від нармірних емоцій, як нема критичного стану не мурдуй дитину

olangel
15.04.2013, 20:11
та я не мурдую, просто як не поїду завтра аналізи здати, то мене з"їдять. Хоча зранку встати, то для моєї дитини дуууужетяжко, бо спить до 11

PanteraLviv
15.04.2013, 23:46
а як що це симптоми дыабету?
Не думаю, бо основні симптоми діабету: сухість в роті, постійна спрага, часте сечовипускання

Kalina
16.04.2013, 15:36
Чи може в дитини вже 3 тиждень стрибати температура до 37,2-37,4 через те що прорізається другий моляр? Відразу після сну температура нормальна а потім коливаюється від 37,2 до 37,4. Аналізи крові, сечі і УЗД в нормі, тільки трохи низький гемоглобін (97 г/л)

oksanusyk
16.04.2013, 16:04
Але завтра все рівно пійдем здати аналізи
Дайте, буль ласка, знати ваші результати. В нас подібне було минулого року, навіть дойшло до лікарні. Тепер слідкую і за питтям і за перенавантаженням, бо дуже того боюся. Маємо тести, як тільки щось запідозрюю, то одразу перевіряємо. Жодного разу за весь час не було ацетону, але для власного заспокоєння варто купити і мати дома ті смужки

Piama
16.04.2013, 18:52
Дывчата порадьте , в мене донечка 3,8р. в суботу вирвала раз і був понос два дні(я дала смекту і все ніби пройшло), а сьогодні знов почала рвати, поносу нема , темп.теж. Була в лікарні -сказали дати ніфероксазид, і поїти регідроном, росоль, ентеросгель. Ніфероксазид запхала,а ці все пиття нехоче навідріз, бо воно солене і т.д хуману і росоль теж нехоче. Чим мені її поїти? Компот з сушки казали не давати, є таке сорбекс-малюк, але незнаю чи давати, чи все таки пхати ентеросгель??? порадьте.

Сана
16.04.2013, 19:57
Чим мені її поїти? Компот з сушки казали не давати, є таке сорбекс-малюк, але незнаю чи давати, чи все таки пхати ентеросгель??? порадьте.
Якщо не хоче пити, то треба заставляти. Навіть візьміть рідину, набирайте її в шприц і заливайте за щоку. Пиття в такому випадку як ваш дуже важливе.

Svitlanka
16.04.2013, 20:03
Бо в мене Марко останні два дні мало п"є
А пісяє як? Можливо, добирає грудним молоком?
В мене молодший страждає ацетонемічним синдромом, майже кожного дня є в сечі ацетон. П'є теж дуууже мало, але це не основне. В нього піднімається "голодний" ацетон - треба слідкувати. Ну і на хворобу та температуру відразу високі показники ацетону...

---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

Дівчата, що зараз робиться в школах/садках? Бо ин прийшов зі школи і каже, що з 32 учнів тільки 18 було, всі інші захворіли. В інших класах ще гірше.
Хтось щось чув, чи то в нього "запалення хитрості"?
Чи дійсно грип ходить???

olangel
17.04.2013, 04:06
Дайте, буль ласка, знати ваші результати.
Здавали тільки кров на загальний аналіз ( піпі не встигла з ранку зловити :( ) от тепер я думаю, що я параноїк. Передзвонили мені, сказали, що аналізи в нормі, тільки один з показників трошки відхиляється від норми, що може означати, що є глисти. Завтра мала б забрати ті аналізи і вже точнійше буду знати. Вже навіть і не знаю, що думати....

Usmishka
17.04.2013, 07:51
Дывчата порадьте , в мене донечка 3,8р. в суботу вирвала раз і був понос два дні(я дала смекту і все ніби пройшло), а сьогодні знов почала рвати, поносу нема , темп.теж.
У вашому випадку я б давала пити воду, можете додати глюкози, з такого що не дуже противне, то є ще в пакетиках Біогая ОРС.
Але основне - це тиждень дієти, бо якщо будете давати звичайну їжу - то буде повертатись, шлунок ще не окріп. Виключте повністю мясні та молочні страви, давайте однокомпонентні і небагато.
Ентеросгель запхати і в дорослого важко, ніфуроксазид я б також не давала, але якщо посали, то подавайте хоча б три дні, бо то є типу місцевого антибіотику.

mamvasulka
17.04.2013, 08:48
Дівчата, що зараз робиться в школах/садках? Бо ин прийшов зі школи і каже, що з 32 учнів тільки 18 було, всі інші захворіли. В інших класах ще гірше.
Хтось щось чув, чи то в нього "запалення хитрості"?
Чи дійсно грип ходить???
Не знаю чи грип, бо в нас ангіна. В малої в класі немає по 10 дітей, одні виздоровлюють інші хворіють. А минулого тижня, заберала малу з школи з температурою, то за два уроки забрали 17 дітей

sofka08
17.04.2013, 09:04
Дівчата, що зараз робиться в школах/садках?
у мене сусідка медсестра, вона каже, що у них на дільниці масово викликають лікарів до діточок. Зараз ніби знову панує грип...

Жменька
17.04.2013, 10:20
Дівчата, що зараз робиться в школах/садках?
у нас також в групі з понеділка половина дітей хворіють. З однією мамочкою говорила, каже, що в дитини теипература різко на ніч піднімається і жодних інших симптомів, ще один хлопчик, знаю, з кашлем і темп-рою... Моя малеча на разі тримається ттт, правда горлишко вже третій день трохи червоніше, ніж має бути...

Markkomp
17.04.2013, 12:24
от тепер я думаю, що я параноїк
краще перехвилюватись ніж пропустити. В моєї страршої так було трошки запах потім один раз вирвала лікарка прийшла сказала не хвилюйтесь виписала якісь ліки, а на ранок в малої 40 температура і вона навіть рукою не мала сил порухати швидка забрала а в неї ацетон 4 або 5 плюсів. Малій було 1,5 року ії три години струйно в вену вливали ліки навіть згадувати страшно як її тримали і що робили а потім ще тиждень крапельниці. Тепер я чітко контролюю скільки діти вживають рідини що їдять і чи нема запаху з роту і тести в мене дома є

Олька
17.04.2013, 12:35
З однією мамочкою говорила, каже, що в дитини теипература різко на ніч піднімається

В Каті вже 3-ій день таке, але сьогодні з"явились соплі і кашель(((( Дві ночі 39,5, дитина горить просто. То вірусяка такий злосний, в нас пів класу нема дітей(((

oksanusyk
17.04.2013, 12:54
краще перехвилюватись ніж пропустити.
Згідна на всі 100%. Вам буде спокійніше, коли все перевірите і будете знати причину. Вже писала, що в нас вже спокійно з тим ацетоном, але параноя лишилася в мене і досі. Чуть шо і я цілу ніч нюхаю запах з ротика:girl_sad::sad::shok:

olangel
17.04.2013, 13:15
То я не одна така ;) зато аналізи здала, сказали, що трошки гемоглобін маловат. А яка норма у діточок віку 1,5рочки?

oksanusyk
17.04.2013, 13:40
у діточок віку 1,5рочки?
1—2 роки - 105 -145 г/л. В нас десь до 2 років був 105-110 (лікарка наша казала, що має бути більше 110). Порадили телячий язик відварювати. Їмо, малому дуже подобається, правда після того аналізів не здавали

Rosynka
17.04.2013, 16:15
дійсно грип ходить???
Сьогодні в маршрутці чула розмову 2-х жінок, говорили, що з 27 дітей в 3 класі ходять 5 (!), решта - вітрянка-краснуха-грип.

Irusy
17.04.2013, 16:45
доброго дня. в мене донечка 8 місяців мала температуру 38,5 я збивала, через паро днів стало гірше, прийшлось викликати швидку. в лікарні почала рвати і поносити, вже тиждень вдома і в нас почалися сильні запори, даю дуфалак, ефекту ніякого, може хтось щось порадить. дуже вдячна

PanteraLviv
17.04.2013, 16:58
сильні запори, даю дуфалак, ефекту ніякого, може хтось щось порадить
Скільки днів не какає? Який кал? Якщо ви на ГВ то нічого не давате крім циці 2-3 дні, внормується.

Irusy
17.04.2013, 17:57
3 дні маєм твердий кал, пхаєм піпетку, були на коровячому молоці(

airy_cat
17.04.2013, 18:15
були на коровячому молоці(
У 8 місяців? Боюся питати, чим вам понос у лікарні лікували.

olangel
17.04.2013, 19:59
1—2 роки - 105 -145 г/л.
в нас 103,то вже масу "порад" почула

Markkomp
17.04.2013, 20:05
в нас 103,то вже масу "порад" почулазабей.У старшої в рік і два місяці був 99. чого нам тільки не радили включаючи припинити ГВ негайно з п'яти найшовся один лікар якій подивився на решта показнииків і сказав що для неї зараз це норма

Zolotse
17.04.2013, 22:30
у нас 97.....ой лишенько, дільнича нам написала відразу скерування на консультацію до гематолога, я будучи переляканою пішла, та сказала, що це дуже легка форма анемії, але дитина гарна, вгодована (у нас десь +- 12кг),сказала піднімати гемоглобін харчуванням і прописала Актиферрин (я ще неразі не давала). На тому я заспокоїлася, не думаю, що воно аж настільки страшно.

---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ----------

у нас 97.....ой лишенько, дільнича нам написала відразу скерування на консультацію до гематолога, я будучи переляканою пішла, та сказала, що у нас дуже легка форма анемії, але дитина гарна, вгодована (у нас десь +- 12кг),сказала піднімати гемоглобін харчуванням і прописала Актиферрин (я ще неразі не давала). На тому я заспокоїлася, не думаю, що воно аж настільки страшно.

oksanusyk
18.04.2013, 21:46
Я знову за порадами. Вчора зранку почула в дитини хрипи в грудях. При тому він не кашляє, трохи закладений ніс. Коли починає плакати, закашлюється і чути, що всередині все хрипить. Т-ри не маємо. Варто переживати і викликати лікарку? Чи це може бути якимось наслідком перенесеного вірусу (тиждень тому)?
І ще питання - Суметролім - це антибіотик чи ні?

maty
18.04.2013, 22:42
Вчора зранку почула в дитини хрипи в грудях.
тут вже не раз писали -хрипи не почуєте просто вухом (для чого ж тоді лікарю слухавка?) Ви чуєте булькання мокроти,то не хрипи
Суметролім - Сульфаніламідний препарат -я не лікар , але дитині б не давала

mokhnatska lesia
19.04.2013, 07:14
Суметролім - це антибіотик чи ні?

так антибіотик і не з простих

oksanusyk
19.04.2013, 09:26
А що означає, якщо ті хрипи були 2 дні, а сьогодні встали без них???

mokhnatska lesia
19.04.2013, 10:03
потребую поради, малій 4,3 рочки, заклало носика в вівторок, пшикали те, що призначив лор (Юрочко), вчора після обіду почала покашлювати, але кашель 100 % від носа, бо на задній стінці горла видно як стікає слиз від носика,
питання чи треба в такому випадку щось давати від того покашлювання чи достатньо лікувати носик, ще каже що лоскоче в горлі але показує на низу шиї, горло не червоне, даю смоктати ісла моос, бо лікарі зараз понавиписують повно сиропів

Жменька
21.04.2013, 16:07
І у мене малечу якийсь вірус зачепив:girl_sad:, причому якісь дивні симптоми: у п"ятницю ввечері Т 38,7, дала нурофен, вночі Т не було. Вчора вдень 37,4, сьогодні на разі 37,2 і більше жодних симптомів. А, ще час від часу на животик жаліється (вчора і сьогодні по 1 разу пропоносило), дала сьогодні ще вугілля. Не знаю, що думати...що то таке?

---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

в такому випадку щось давати від того покашлювання чи достатньо лікувати носик
ми у такому випадку просто побільше п"ємо теплого чаю-компоту і промиваємо носика, а лікарі й справді одразу купу сиропів виписують

solomka
22.04.2013, 14:33
Скажіть, чи може бути в дитини краснуха без підвищення температури тіла?. В п'ятницю я помітила в меньшого дрібненьку висипку по всьому тілу, лікарка оглянула його і сказала, що це швидше за все краснуха. Але дитина жвава, нічого його не турбує; в мене була ще підозра, що це алергія, але він раніше ніколи нічого такого не мав, за останні дні нічого нового не їв. Ще лікарка сказала, що трішки збільшені лімфавузли, і я вже змирилась, що в дитини краснуха.

NataliaFed
22.04.2013, 15:13
Скажіть, чи може бути в дитини краснуха без підвищення температури тіла?
В нас не було темп. тільки висипало.

kozochka
23.04.2013, 10:23
І у мене малечу якийсь вірус зачепив, причому якісь дивні симптоми: у п"ятницю ввечері Т 38,7, дала нурофен, вночі Т не було. Вчора вдень 37,4, сьогодні на разі 37,2 і більше жодних симптомів. А, ще час від часу на животик жаліється (вчора і сьогодні по 1 разу пропоносило), дала сьогодні ще вугілля. Не знаю, що думати...що то таке

У вас вже перейшла температура з поносом? В мого малого таке саме. Вчора ввечері піднялася температура 38,5 і животик болів. Сьогодні зранку пропоносив. Незнаю чи то вірус якийсь,чи тощось не то зїв.

Тетянка
24.04.2013, 00:48
Не знаю, що й думати - в Саші 3 дні скакала температура - від нормальної до 38,6, вночі сильно пітнів. Потім температури вже не було, тільки кашель. Зараз вже мокрий. І от буквально годину тому він прокинувся з страшними криками - болить вушко. Закапали камфорною олією й дали пів-таблетки парацетамолу. Заснув ніби...Що б це могло таке бути?...Планую завтра до ЛОРа...

BlackSheep
24.04.2013, 11:51
Скажіть ,скільки часу тримаеться карантин при краснусі.У нас була три дня висока температура,а на четвертийдень все нормалізувалось і почалась висипка.Дільнича поставила діагноз-краснуха.Висипці вже четвертий день,майже зійшла,проте в різних джерелах різні терміни карантину: 5-7 днів від моменту висипки або навіть 10.(лікар внятно не пояснила ,сказала що на четвертий пятий день можна гуляти )Гуляти безконтактно у нас можна хіба в 9 ранку(

Жменька
24.04.2013, 12:32
У вас вже перейшла температура з поносом? В мого малого таке саме. Вчора ввечері піднялася температура 38,5 і животик болів. Сьогодні зранку пропоносив. Незнаю чи то вірус якийсь,чи тощось не то зїв.
Понос пройшов - п"ємо Лінекс, а температура скаче якось незрозуміло: в понеділок вже не було, а вчора ввечері знову 38, і сьогодні зранку 38,6. Правда, жаліється, що горло болить і захрипла сильно. Я горло дивилася - не червоне, хіба що, може десь нижче, щось типу ларингіту...

solomka
24.04.2013, 12:41
скільки часу тримаеться карантин при краснусі.
нас лікарка оглянула в п'ятницю, поставила діагноз краснуха, і сказала, що нехай дитина до середи побуде вдома, тобто виходить 5-6 днів. Малий вже сьогодні пішов в школу. Але в нас краснуха була у легкій формі - висипка була дрібненька, малопомітна і зникла через 3-4 дні, температури не було зовсім.

Antivirus
24.04.2013, 15:17
В п'ятницю я помітила в меньшого дрібненьку висипку по всьому тілу, лікарка оглянула його і сказала, що це швидше за все краснуха. Але дитина жвава, нічого його не турбує; в мене була ще підозра, що це алергія, але він раніше ніколи нічого такого не мав, за останні дні нічого нового не їв.

В малої таке саме... в понеділок з"явилась висипка у формі маленьких червоних підшкірних плям, найбільше на щічках, менше помітні по тілу, ручках і ножках. До вечора висипання стали інтенсивнішими. Без температури, лімфовузлики не збільшені, ніс, горло, очі , слизові в нормі. думала алергія, але протиалергічний засіб не зняв. Викликали лікаря - дільнича розвела руками і назвала це псевдокраснухою, яка вже з два місяці витає по Львову. Гуляти не можна доки висип не зійде. Сьогодні вже третій день - висипка ледве помітна.

Rodionochka
25.04.2013, 16:01
В малої таке саме... в понеділок з"явилась висипка у формі маленьких червоних підшкірних плям, найбільше на щічках, менше помітні по тілу, ручках і ножках. До вечора висипання стали інтенсивнішими. Без температури, лімфовузлики не збільшені, ніс, горло, очі , слизові в нормі. думала алергія, але протиалергічний засіб не зняв. Викликали лікаря - дільнича розвела руками і назвала це псевдокраснухою, яка вже з два місяці витає по Львову. Гуляти не можна доки висип не зійде. Сьогодні вже третій день - висипка ледве помітна.
То і ми до вас. І я б цього і не знала, якби нині чоловік не став весь обсипаний. В п"ятницю старший малий зранку вирвав, потім жалівся на живіт та біль голови, щічка порозовіла як після морозу. На руках і ногах з"явились червоні плямки, які страшенно були схожі на немовлячу "мармурову" шкіру. Думали, що алергія + токсини від отруєння дали збій у печінці. Ввечері Т 38. Зранку вже все в нормі, слабуіватий, лише висипка залишилась. Сипна та живіт чисті були. Були плямки тільки на кінцівках (до згину). Все. На краснуху навіть підозри не було. В меньшого поки все ОК. Але зранку чоловік став весь обсипаний, спочатку живіт-спина, зараз вже добирається на руки-ноги. В суботу мав 38 (вперше за 7 років). Зараз Т в нормі. Вот така от підступна краснуха!!!

Artemida
25.04.2013, 16:11
І ми сюди(
Вчора після сну в Дмитра т-ра була 39. Збила свічкою, в 2-ій ночі знову, бо малий не міг спати. Дуже мучився і плакав.
Сьогодні приєдналися соплі, кашель як "з труби". Температура весь день 38,5-38,8. Наразі не збиваю. Хоч малому зле, постійно кволий. сонний, плаксивий......
Щойно прийшла наша дільнича (знову нова, вже третя за пів року).
З порога сказала, що то той самий страшний вірус, що вже два місяці всіх косить. Вірус дає сильні ускладнення (бронхіт та пневмонію), тому без антибіотика ніяк. І одразу сумамед!!!! Я звичайно не сперечалась з нею на рахунок його доцільності - хай собі пише, я собі знаю.
Додатково - ереспал, пеколван С, лісобакт, кларитин. Це все ми маємо. Сиропчик даватиму.
І от, в мене питання до тих, хто перехворів цим вірусякою - чи дійсно така висока вірогідність ускладнення? І чи дійсно правильно я роблю, що навіть не думаю про антибіотик? (знаю, що на вірусні зах-ня вони не діють, але щось вона мене настрашила)

Fleshka
25.04.2013, 16:14
І от, в мене питання до тих, хто перехворів цим вірусякою - чи дійсно така висока вірогідність ускладнення? І чи дійсно правильно я роблю, що навіть не думаю про антибіотик? (знаю, що на вірусні зах-ня вони не діють,

І будь тут мудра.
Наша педіатр нам сказала що саме для цього вірусу пневмонія нетипова. Роман кашляє як навіжений, нам виписали просто відхаркуюче і імуностимулююче.
Т три дні трималась 38-40 що у нього що у мене.
Але от почитала тебе і починаю побоюватись...

Уляночка
25.04.2013, 16:37
І от, в мене питання до тих, хто перехворів цим вірусякою - чи дійсно така висока вірогідність ускладнення? І чи дійсно правильно я роблю, що навіть не думаю про антибіотик? (знаю, що на вірусні зах-ня вони не діють, але щось вона мене настрашила)
ми усі хворі..і малі,і великі..почалося з Любіка..кашель і температура 38,3-38,5,соплі рікою,герпеси..температурив 3,5 дні...далі не маа,але похворіли ми і знову 38,3...тому вчора відправили до свекрухи,в якої хвороба іде на спад...Марко теж підкашлював,вода з носика,Т-38-38,5...нині сильно почав кашляти...
ми - гірше...чоловік вже 4 доби з 38 і кашляє,а вчора я захворіла,і маю 39 Т і більше ніц..хіба трохи води з носа..у всіх сильні ловки і головний біль...
лікаря не викликали,бо толку....
п"ємо грипронезин, жарознижуюче, вітамін С, хлопці від кашлю амбробене..Маркові- ще ношпа+лоратидин

Artemida
25.04.2013, 16:38
Маркові- ще ношпа+лоратидин

А то для чого даєш?

Уляночка
25.04.2013, 16:42
для
в Марка то типовий кашель-глухий,ніби дусить його...лікарка завжди нам назначає яко зняти бронхоспазм...йому одразу ж легшає і кашель змінюється....

нталька
25.04.2013, 17:20
І от, в мене питання до тих, хто перехворів цим вірусякою - чи дійсно така висока вірогідність ускладнення?
Не дітки, але у мене зараз батьки хворіють цим вірусякою. Батько заразив маму. Високат т., кашель, біль. Близько тижня тато сам дома лікувався, мама три дні пролежала, викликали лікаря, бо щось погано, а в обох вже запалення. Колять антибіотики, татові ще й крапельниці ставлять.

skarlet
25.04.2013, 17:49
Не знаю, чи у нас було те саме (ще в кінці січня, як хворіли), але дуже схожі симптоми. Спочатку захворів малий , початок - Т вище 39 (що для нього нетипово, оскільки усі вірусні починаються соплями рікою і пчиханням), під кінець другого дня легкий нежить і одразу сухий кашель, кілька днів трималась температура, правда, уже невисока. Перейшло в трахеїт, кілька днів лікували без антибіотиків, але потім таки лікар виписала, оскільки краще не ставало.
Одразу через 3 дні підхопила я. Одразу кашель, який за пів-доби переріс у бронхіт (!!!) Це було для мене великою несподіванкою, оскільки кашель у мене був останнього разу ще у школі (90-ті роки), Т, і то невелика, при легких вірусних - ще у 2007р. І взагалі у мене імунітет, тьху-тьху, суперовий. А тут більше 38 + дуже погане самопочуття і ломка.
Чоловіка теж не оминуло. Усі пили антибіотики.
А тижні три назад в малого була краснуха теж, легка форма. Почалось із Т 39, боліли очка, на другий день біля 38.5 + трішки сопель. Лікар виписала противірусні. А через 2 дні обсипало лише спинку, трішки по грудях і на ліктьовому згині. Висипка трималась рівно 2 дні. Спочатку подумала, що алергія на якісь ліки. Лікарці встигла хіба фото висипки показати. Ось тут, кому цікаво : https://lh5.googleusercontent.com/-QX1sprUAq-Y/UWlk86MwB7I/AAAAAAAAJuI/sfS4nkn8Xog/s512/IMG_%25201796.jpg Не знаю, чому, але у карточку вона відмовилась записати, бо то мав би бути якийсь карантин до 21-го дня (?), я дуже не розпитувала... але ще при зустрічі нагадаю, це таки важливо, як на мене.

BlackSheep
25.04.2013, 19:04
але у карточку вона відмовилась записати, бо то мав би бути якийсь карантин до 21-го дня (?)
карантину при красунусі як такого нема(ну днів 5-7),то скарлатина мае термін 21 день,але як каже "дядько К." таке тільки на пострадянському просторі ще діе.проштудювала я пів нету про ті висипки,бо самі тільки краснухою перехворіли.Наша дільнича в карточку записувала.

skarlet
25.04.2013, 20:01
карантину при красунусі як такого нема(ну днів 5-7) Так я це теж знаю, але не мала часу довго з лікарем говорити на ту тему... Вона щось про садочок згадала, що малий би мав не відвідувати його 21 день. Довідку для садочка після хвороби дала "за сімейними обставинами" -ще до того, як я фото з висипкою показала."За сімейними" у нас так часто пишуть, щоб у садочок ніякі служби не навідувались у зв"язку з підвищенням захворюваності дітей. А на моє прохання записати у карточку краснуху з будь-якою датою відповіла, що не має права...

PanteraLviv
26.04.2013, 10:00
при красунусі
Не знаю що в нас. Чи то діатез, чи то щось інфекційне. Зараз бігає на дворі бавиться з дітьми в пісочниці, то заразитись чимось є дуже велика ймовірність. А щодо алергій то якось дивно, моя доня ніколи алергічна не була, а тут раптом обсипало з голови до ніг отаким як тут на фотощо виставила Скарлет.
Вдень температури немає, а на вечір піднімається трохи, невисока, але є, не міряю(щоб не лякатись цифрами), і щоб не "тягнуло" до жаропонижаючого. Що є трохи повишена температура відчуваю на руці коли годую, я і без термометра по своїй дитині знаю коли в неї температура. Але як тільки насмокчеться добре, засинає, то через 20-30хв потіє, і температура падає, що теж дивно.
Лікарку не викликала - не бачу сенсу. Дитина бавиться, тільки в понеділок була трохи марудна, ну і ввечері вже коли набігається, змучиться, то теж марудить, проситься спати.

Blondo4ka
26.04.2013, 13:12
Я до вас за порадою.
В неділю ввечері побачила невеличку висипку на коліні. В понеділок зранку вже була температура і висипка на колінах і на ліктях. Викликала лікарку - виписала анаферон і все. У вівторок обсипало ще вушка і личко.
З середи вже температури нема, висипка почала зникати, але почав боліти животик. Вчора дитину нудило і трошки рвав, цілий день спить, казав, що болять ще вушка. Плакав страшенно. Сьогодні вже вушка не болять, тільки животик дуже.
Вже почала переживати, щоб то не був апендицит.

нталька
26.04.2013, 14:46
От капець і мого малого. Вчора зранку скаржився, що болить то нога, то шия, то рука, потім все пройшло. А сьогодні з обіду рвота кожні 5-10 хвилин. І слабкість. вирве і відключається. Таке у нас дуже рідко, щось я розгубилась. Що давати, яка послідовність дій? Вугілля за пару хвилин вирвав. Поїти ромашкою потрошки чи щось інше?

Usmishka
26.04.2013, 15:50
Поїти ромашкою потрошки чи щось інше?
Краще регідрон або дорожчі аналоги - ОРС Біогая, Хумана електроліт, можете ще смекту подавати.

Tanju
26.04.2013, 16:57
Я би ще атоксил давала,якщо пив би його, бо він такий противний

skarlet
26.04.2013, 18:36
регідрон

Хумана електроліт, можете ще смекту
У нас, як колись була якась кишкова інфекція, ті препарати ще сильнішу рвоту провокували :girl_impossible:. Але то так моя дитина реагує. Добре, що за день припинилось, але у лікарню таки попали - крапельницю ставили і уже якісь електроліти там крапали. У нас хіба часто чайок давати, але то не завжди допомагає :( .

olangel
27.04.2013, 17:28
І знову в нас той ацетон. Стоматолог сказала, що від Марка є запах. Зробила йому солодкий чай. А я дурепа. Вчора ввечері малий дивився мультик, сповз з ліжка і перший раз у житті вирвав і то дуже сильно. А потім і сьогодні вранці в поїзді. Я подумала, може то якийсь вірус, бо у вівторок сама цілий день тим займалась, а чоловіку погано всю ніч у поїзді. І тільки після слів стоматолога я зрозуміла, що я не параноїк(бо крім мене більше той запах ніхто не чув) і згадала про ацетонемічний синдром. І як його витягувато з того стану? Він взагалі нічого не п'є і не їсть. :(

Януся
27.04.2013, 18:19
нічого не п'є

От тут через не хочу я б заливала шприцом від нурофену. Коли в малої був кишковий грип, так і робили.

olangel
27.04.2013, 19:02
шприцом від нурофену
о, точно! Так попробую.

PanteraLviv
27.04.2013, 23:34
Не знаю що в нас. Чи то діатез, чи то щось інфекційне. Зараз бігає на дворі бавиться з дітьми в пісочниці, то заразитись чимось є дуже велика ймовірність. А щодо алергій то якось дивно, моя доня ніколи алергічна не була, а тут раптом обсипало з голови до ніг отаким як тут на фотощо виставила Скарлет.
Вдень температури немає, а на вечір піднімається трохи, невисока, але є, не міряю(щоб не лякатись цифрами), і щоб не "тягнуло" до жаропонижаючого. Що є трохи повишена температура відчуваю на руці коли годую, я і без термометра по своїй дитині знаю коли в неї температура. Але як тільки насмокчеться добре, засинає, то через 20-30хв потіє, і температура падає, що теж дивно.
Лікарку не викликала - не бачу сенсу. Дитина бавиться, тільки в понеділок була трохи марудна, ну і ввечері вже коли набігається, змучиться, то теж марудить, проситься спати.
Я вже не знаю що то за напасть така, сьогодні зранку дивлюсь, а мою дитину обсипало ще більше і червонішмим прищами і плюс добавилась кропивниця. Донечка марудить, воно її свербить, чеше, я вділа штани і сорочку щоб не роздирала. В нас такого ще не було... в мене вже голова "пухне". "що воно таке?". Дзвонила до лікарки каже давати антигістаміни... На вечір піднялась температура, але коли поїла і заснула то знову таки впала. Чи може від алергії бути температура???? Чи то якась інфекція???

Arctica
28.04.2013, 11:00
Вранці Данилко почав скаржитися, що його болить голівка, кашлянув 3-4 рази, носик дихає вільно. Температура 37.1, але й надалі жаліється на головну біль.
Чи варто дати нурофен, чи но-шпу, щоб зняти головну біль? Бо таку температуру я не збиваю, але просить щось дати аби голівка перестала боліти :(

Tikaba
29.04.2013, 16:09
В мене питання може не зовсім в тему, але нехай тоді модератори перенаправлять:-). У нас зараз лютує вітрянка. Сусідська дівчинка хвора і я б хотіла повести свого малого до неї. Але цікавить наступне питання: я не хворіла на жодну з так званих, дитячих хвороб (кір, свинка, вітрянка ітд) і знаю, що в дорослому віці, вони набагато важче переносяться. Чи потрібно мені пити якесь противірусне і як вберегтися від цих хвороб?

Arctica
29.04.2013, 16:29
Була в нас лікарка. Сьогодні в Данила цілий день коливається температура від 37.1 до 37.7 (вчора була 38.8). Знову час від часу жаліється тільки на болі в голові, ні кашлю, ні насмарку. Сказала лікарка - вірусне, вірогідніше за все, що за кілька днів з"явиться кашель. Виписала по пів таблетки мефенамінової кислоти, гівалекс або інгаліпт, декатилен, тепле пиття, полоскати горло.:girl_cray:

solomka
29.04.2013, 17:17
Писала я раніше, що була у моїх дітей стрептодермія. І от, минув вже місяць, а на обличчі ще є помітні червоні плямки від прищів. Хто знає скажіть, чи вони з часом минуть? Чи можливо їх потрібно чимось мастити?

Lingerie
29.04.2013, 18:31
І у нас тільки вилікували кашель, так сьогодні вночі температура піднялася. Зранку побігла до лікарки : вона глянула в горло , а на язичку дрібненькі прищики і трошечки білого нальоту є. Каже: стоматит (ми ще з ним не стикались). Взагальному сказала: герпе-вірусна інфекція. Виписала всього і плюс флемоклав (антибіотик) - але чи він точно потрібен?

Svitlanka
29.04.2013, 19:12
згадала про ацетонемічний синдром. І як його витягувато з того стану?
Дати глюкозу. Краще брати в ампулах, але сперше розведіть, бо вона надто солодка. Далі - пити, багато, але маленькими порціями. Я просто дивлюсь на годинник і кожні 5 хв даю чайну ложку. Але якщо є рвота, то почніть з 15 хв. перерви. Найкраще щось типу Регідрону, Хумана-електроліт. Компот з сушки. Ну і кожну порцію сечі заміряти ацетон.
Якщо ацетон великий, то ще б дати абсорбент. Але нам рідко то вдавалось робити((
Вночі теж поїти, якщо відмовляється - зі шпріца за щічку.
Мій малий реагує ацетоном на відсутність їжі, і це замкнене коло виходить, треба їсти часто і потрошки.

olangel
29.04.2013, 21:54
ну в нас з їжею поки туго. Бо тільки починає відновлюватись після тих зубів. Відповідно і з рідиною тяжко. Вливати не виходить, все випльовує. Рідина, то має бути вода, чи то може бути чай/ соки?

Жменька
30.04.2013, 11:11
стоматит (ми ще з ним не стикались). Взагальному сказала: герпе-вірусна інфекція. Виписала всього і плюс флемоклав (антибіотик) - але чи він точно потрібен?
У моєї малечі після ларингіту з"явився стоматит, то так само давали антибіотик, правда, у нас аж гнійнички були на піднебінні. А раніше ми стоматит (мали вже тричі) лікували без антибіотика.

Magnit
30.04.2013, 14:30
герпе-вірусна інфекція
Ми лікували без антибіотиків. Лікарі швидкої сказали пити їх, а дільнична казала не давати того дитині. А так як я їй довіряю більше, то послухала. В меншого при тій вірусці (така її особливість, як нам сказали: лупить по слизовій) ще мусіли пісюна промивати, бо стався там набряк. Ну і стоматит. Температура в обох була під 40, але все минулось без антибіотиків :girl_nea:
Може, спробуйте ще з якимось лікарем проконсультуватись?

PanteraLviv
30.04.2013, 15:59
мою дитину обсипало ще більше і червонішмим прищами і плюс добавилась кропивниця. Донечка марудить, воно її свербить, чеше, я вділа штани і сорочку щоб не роздирала. В нас такого ще не було... в мене вже голова "пухне". "що воно таке?". Дзвонила до лікарки каже давати антигістаміни... На вечір піднялась температура, але коли поїла і заснула то знову таки впала. Чи може від алергії бути температура???? Чи то якась інфекція???
Була лікарка вчора, послухала, глянула горло і сказала що то скарлатина, бо горло червоне і висипка скарлатинова, приписала і противірусні, і антибіотики і протиалергічне. Вона сама незнає що в нас було, тому приписала нам від всього підряд. ЗВІСНО, Що МИ НІЧОГО З ТОГО НЕ ПИЛИ. 3 дні їли лише цицю, і то дуже багато. Вчора температури ввечері вже небуло. Я перерила весь інтернет, дійшла висновку що то скоріше всього кір був, але легка форма, бо спочатку висипка появлялась за вушками і на лобику, зараз сходить вже і лишається легенька пігментація як після корі. Минулого тижня доня трохи пчихала, але соплів не було, терла очі(при корі є конюктивіт, печуть очі).
І нашо то лікарка виписала антибіотики??? Поняття не маю.... ЩОб вбивати такий імунітет??? Самий ліпший антибіотик - це ГРУДНЕ МОЛОКО!!!

Shatenka
30.04.2013, 18:34
Дівчата, в малого температура вже 39:girl_sad: Вчора ввечері раптово піднялася до 38,5, вночі, певно, було ще більше.. Потім на ранок трохи спала, а зараз знов. Боюся, щоб до вечора ще не піднялася( Більше ніяких симптомів нема, тільки какав 2 рази трохи рідким. Але він не виглядає таким хворим, бавився і навіть трохи сміявся. Що то робити? Збивати чи ні? Починаю трохи панікувати, бо таке в нас вперше. Порадьте щось.

olangel
30.04.2013, 20:27
Більше ніяких симптомів нема
а зубки у вас як?

Shatenka
30.04.2013, 20:40
Я навіть не знаю, недавно був період, що лізли всі на раз. А може і зараз лізуть, бо часто пальчики пхає в ротик. Я не можу подивитися, бо він не дає. Але хіба на зуби може бути така висока температура?

PanteraLviv
30.04.2013, 22:18
Але хіба на зуби може бути така висока температура?
Може. Між зубом і яснами утворюється інфільтрат який дає температуру.

Ная
01.05.2013, 01:09
Між зубом і яснами утворюється інфільтрат який дає температуру.
Гм..., завжди думала що при прорізуванні зубів знижується імунітет, організм стає менш стійким до вірусів і температура піднімається від захворювання... принаймі в нас так і виглядало. Чому ж тоді інфільтрат не дає температуру на кожен зуб?

Talya
01.05.2013, 01:26
ми теж колись мали високу температуру, доходила навіть до 40,1. думали зуби, бо мала більше ні на що не жалілася. потім зробили аналіз крові - шое високі. результат - гнійний отит. а на вуха доня точно не жалілася. тому (нмсд) варто таки звернутися до лікаря.

PanteraLviv
01.05.2013, 16:17
Чому ж тоді інфільтрат не дає температуру на кожен зуб?
Тому шо він не завжди утворюється , я так розумію.
завжди думала що при прорізуванні зубів знижується імунітет, організм стає менш стійким до вірусів
І це теж.

Hochynamore
01.05.2013, 21:00
Shatenka, однозначно кликати лікаря. Зараз по Львову якийсь вірус потужний ходить. Діти в школах та садочках масово хворіють. Починається все із температури. А потім - в кого як. В моїх зараз той вірус. А сьогодні і я злягла.

Ная
01.05.2013, 23:01
Тому шо він не завжди утворюється , я так розумію.
зацікавило мене те питання але ніякого зв"язку між інфільтратом і прорізуванням зубів я так і не знайшла. Інфільтрат - запальний процес,пухлина, що може утворюватися при захворюваннях зубів і десен, при чому тут процес прорізування незрозуміло зовсім...

Shatenka
03.05.2013, 20:10
А в нас стоматит:girl_sad: Їсти нічого не можемо, тільки цицю. Температура вперто тримається, але вже не 39, а менше 37,5 -38. Так мені шкода синочка - це вперше він захворів:girl_sad:

PanteraLviv
03.05.2013, 23:47
зацікавило мене те питання але ніякого зв"язку між інфільтратом і прорізуванням зубів я так і не знайшла. Інфільтрат - запальний процес,пухлина, що може утворюватися при захворюваннях зубів і десен, при чому тут процес прорізування незрозуміло зовсім...
То мені так казала стоматолог. Я тільки зрозуміла що інфільтрати бувають різні.

Nana11
05.05.2013, 16:02
Я сюди за порадою, не знаю правда чи хтось є, чи всі святкують...
Так от наша мала тиждень назад захворіла на фарингіт, все горло було в червоних плямках і текли соплі, кашель. температура невисока 37,5 - 38 трималася шість днів. В пт впала, але впала до 35,9 і залишається такою пониженою до сьогодні. Мала сильно потіє, тому всі мої спроби її зігріти закінчуються тим шо потіє ше більше і температура падає ше нижче. Я переживаю, ше й свята, нашої педіатра немає. Шо це може бути?

Pesyk
06.05.2013, 11:59
Вже сьогодні третій день висока температура, вчора навіть була 39,5. Жодних признаків простуди немає, взагалі ніяких признаків, просто температура. Даю Нурофен, коли перевалює за 38, також даю Анаферон... Що це? Думала про зуби, але третій день, і вже не знаю, що думати, може їхати аналізи здавати?

zetta
06.05.2013, 13:18
розеола...всi ознаки.

Pesyk
06.05.2013, 13:31
розеола..
Надіюсь, це не щось страшне...Зараз вичитаю. Дякую