КПК

Показати повну версію : Які парфуми на вас сьогодні?

Сторінки : [1] 2 3 4 5

Finya
30.11.2012, 20:34
Я в Едікті вже тиждень:music: А ви?))
Хочеться свята, пляжів, щастя, карнавалів))) Видно, це все для мене і уособлює Dior Addict.
В сердце аромата - Ночная королева, редкий цветок, растущий на Ямайке, где он наполняет летние ночи чарующим ароматом ванили.
Південна ніч, Зурбаган, спів троянд і гітар))

Seshat
30.11.2012, 20:38
Versace Bright Crystal - сьогодні якийсь сірий день, то і парфуми вділа масові:girl_smile:

Багіра
30.11.2012, 20:46
coco mademoiselle chanel
певно єдині з шанель, які мені подобаються.. останнім часом той аромат взагалі мій фаворит:)

Virna
30.11.2012, 20:48
Versace by Versace - дуже їх люблю:girl_smile:

pravovuk
30.11.2012, 20:54
А я сьогодні в Christian Dior Dune :)

Margot
30.11.2012, 20:57
Eclat від Lanvin
ніколи не набриднуть

murawka
30.11.2012, 21:05
Forever and Ever Dior. Жаль, що сучасна версія, а не стара.

pravovuk
30.11.2012, 21:09
Хочеться свята, пляжів, щастя, карнавалів))) Видно, це все для мене і уособлює Dior Addict
Для мене теж, тому він в мене ще тихенько стоїть і чекає морозу...:) і свят!!!!!!

нталька
30.11.2012, 21:20
Ангел Маглєра ууумм-ням!

а Едікт на зиму чекає. )

Rona
30.11.2012, 22:02
вчора були на ДН до раня... і сьогодні дуже хотілось чогось свіжого і бодрящого, вибір впав на Herba Fresca Guerlain
Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain - это аромат для мужчин и женщин, принадлежит к группе ароматов фужерные зеленые. Aqua Allegoria Herba Fresca выпущен в 1999. Парфюмер: Jean-Paul Guerlain. Верхние ноты: Цитрусы и клевер; ноты сердца: Зеленый чай и Мята; ноты базы: Цикламен, Ландыш и цветок груши. не прогадала :)

Supernatural
30.11.2012, 22:29
Подарували Sun Dapples від Amway, пробую зараз їх - легенькі, свіжо-квіткові, нагадують літні.

нталька
30.11.2012, 22:40
чогось свіжого і бодрящого, вибір впав на Herba Fresca Guerlain
о, я дуже люблю цей парфумчик саме літом, в спеку - бодрить і свіжить суперово!

Kasia
30.11.2012, 22:41
Chanel Chance Eau Fraiche

nalia
30.11.2012, 22:44
Lalique Le Parfum.

Vittoriya
30.11.2012, 23:26
Я в Едікті вже тиждень А ви?))
І я, і я!!! Ну правда через день, бо вчора був улюблений Слоник Кензо ( від якого я теж сходжу з розуму....). Але в Аддікту таки просто купаюся , і то і в прямому, і в переносному розумінні того слова :), бо недавно знайшла той самий Аддікт, котрий до змін. Яка ж то пряна казка...ммм....

ljalechka
30.11.2012, 23:33
DKNY Be Delicious Fresh :girl_dance:

Leila
30.11.2012, 23:39
Алюр від Шанель, так затишно з ним

Lady_Opium
30.11.2012, 23:39
Sables Гуталівський
на особливі зустрічі Клубу читачів слід одягати виключно особливі парфуми)

Marcipanka
30.11.2012, 23:44
Gucci Flora

Kvinna
01.12.2012, 16:59
Я ОСТАННІМ ЧАСОМ КОРИСТУВАЛАСЬ Nina Ricci Apple, але подумую до Нового Року обзавестись Chanel mademoiselle - як понюхала їх у Брокарді - так одразу ж полюбла:girl_crazy: Треба натякати чоловіку або друзям до Миколая... )))

Vittoriya
01.12.2012, 17:10
Nina Ricci Apple
новий парфум? ;) Нема такого у Ніни Річчі. Є Nina Ricci Nina, флакон якого формі яблука. Якщо ж ваші парфуми таки мають назву Apple, то на жаль це підробка.
Нині йдемо ввечір на пиво, запросив колега по роботі, в якого вчора було д.н. Що би то таке "одіти" нині :girl_in_dreams:. Я тепер про одяг думаю зовсім не впершу чергу, важливіше-який аромат буде на мені.

Antivirus
01.12.2012, 17:37
на разі маю три аромати і змінюю їх під настрій
Nina Ricci Nina
Chloe Eau de Parfume
Versace Bright Crystal

LadyLand
01.12.2012, 17:37
А я закохалась в Шанель Ноір - це саме те що душа потребувала :))))))))
напевно скоро виникне бажання купити цілий фляндрик :)
п.с. і Миколайко скоро буде ходити

Kvinna
01.12.2012, 20:47
новий парфум? Нема такого у Ніни Річчі. Є Nina Ricci Nina,
Так, Nina Ricci Nina. Але я завжди називаю його просто яблучком :girl_smile:

Margot
03.12.2012, 14:34
Escada Desire me-чудово зігріває в холоднечу

Vittoriya
03.12.2012, 14:37
А на мені нині Hypnotic Poison Dior. Виключно зимовий аромат-ваніль, кокос і мигдаль. Теплий..

pravovuk
03.12.2012, 14:38
Escada Desire me
Я сьогодні теж в них. Обожнюю їх в любу погоду. Вони ніколи не набридають . Люблю багато різних , але це єдині парфуми , які я купую вже 5 раз!

kvVItKA
03.12.2012, 15:26
Не можу цитувати, але я теж вже тиждень ( за винятком кількох вечорів, що була з фордом) "ношу" діор еддікт, але в мене шайн, і з зимою не асоціюється

Lambada
03.12.2012, 15:43
Donna by Trussardi
нейтральний, ненавязливий і діловий аромат... підходить для різних пір року.

Писи. Вчора ввечері по ВВС показували програму про парфуми. Найшвидше зростаючий ринок зараз - у Бразилії, і там, на півдні продають інші аромати ніж у нас, в Європі. Там, хоч у буває зима, все ж переважають літні аромати. А мені здається що літом у нас парфумами користуються менше...

Lady_Opium
03.12.2012, 19:20
Герленівська Маора
вперше за весь час дружби з нею, викинула мені фортель, такою гумою заграла:girl_impossible:

ruslichka
03.12.2012, 19:31
я вчора вдягала Тобакко Ваніль :girl_cool: - яка це насолода!!!! він неймовірний!!!чудо, запах дорогого табака переплітається з вишенькою в шоколаді з коньяком і посипаною ванількою
це все на мені так гарно обрамлено, дуже в ньому затишно :give_rose:

pravovuk
03.12.2012, 21:10
А мені здається що літом у нас парфумами користуються менше..
Ну, це не про мене. В мене лише було 2 періоди не користування парфумами - 2 вагітності (із страшним токсикозом) і приблизно пів року після вагітності....Вагітність проходила, а токсикоз тримав мене ще довго:)

Insolence
03.12.2012, 22:36
Хто-куди, а ми .. ну одним словом у нас араби у фаворитах.:girl_crazy: Mashaayer від Al Haramain і зовсім трішки Rawdah від Al Haramain (їх просто тестила)

Coshitce
03.12.2012, 23:47
А мені в такі холоди завжди приємно "Flower by Kenzo" "вдягати" (літо нагадують :girl_dance: )

vanilia
03.12.2012, 23:50
Fifi Chachnil :girl_dance:
Вже з тиждень я з нею... :)

famenlviv
04.12.2012, 00:13
Сьогодні ношу La vie est belle від Lancome.Може літом були б засильні і занадто солодкі, але зараз, перед Різдвом -якраз.Пахнуть ванількою і ще чимось фруктовим..Тримались сьогодні добре цілий день і не є нав´язливими.

вчора вдягала Тобакко Ваніль
Захотілось мені познайомитися з Tobacco Vanille від Tom Ford.Виявляється , в наших місцевих філіалах його нема.Треба їхати в Гамбург або до Берліна в KaDeWe.Але був Black Orchid. Цей аромат буквально збив мене з ніг, і це в прямому значенні цього слова.І я навіть не знаю чи він мені сподобався чи ні, але вже другий день не виходить з голови.Закохалася, але ще сама цього не знаю?

Перше враження- жах! Запах , як з моєї скриньки з лікарськими рослинами.Мені чомусь чулася м´ята і корень валеріани, хоч їх там і нема.Десь через годинку аромат ставав все приємнішим.Пахло перестиглими фруктами, аж в кінці і на наступний день- ваніллю.
Ще не купую, піду далі нюхати, на цей раз уважніше.

Kroshka Enot
04.12.2012, 09:30
Escada "Into the blue". їй не зраджую. :girl_spruce_up:

ruslichka
04.12.2012, 10:16
Black Orchid
також спочатку оторопіла від нього, а потім там відкривається щось таке заманливе....
на разі ще вивчаю....
але Тобакко Ваніль зовсім інший, то така няма, няма:girl_in_love:

Lambada
04.12.2012, 10:23
не зимовий, але Aqua di Gioia GIOIA - мій робочий аромат, натхненний
http://www.youtube.com/watch?v=VS6HeP8H4ns

Ziben
04.12.2012, 10:57
На мені сьогодні якраз Tom Ford Black Orchid. Обожнюю ці парфуми, вони кожного разу по іншому розкриваються, у них неймовірний шлейф. Ну і вибравши їх, одразу хочеться одягти строгу сукню, високі підбори, зробити макіяж:girl_spruce_up:. Вони точно не з тих, ароматів в яких я почуваю себе затишно, спокійно, якось по домашньому (так як, наприклад, з Tobacco Vanille)

Kasia
04.12.2012, 12:31
DKNY Be Delicious Fresh

Rona
04.12.2012, 12:46
Kenzo Jungle Tiger, улюблені...:girl_smile: тільки чомусь злітають з мене швидко :girl_sad:

Haidee
04.12.2012, 12:54
Poeme Lancom. Люблю їх.

Seshat
04.12.2012, 18:49
Dior Dune - ммммм..........

veronka
04.12.2012, 19:15
Але був Black Orchid
коли все кепсько, нанесла - голова сама піднімається, плечі розправляються і звідкісь береться сили йти далі))

Rona
05.12.2012, 09:32
сьогодні Odori Tabacco (http://www.fragrantica.ru/perfume/Odori/Tabacco-5193.html), сонна, не виспалась, а цей парфум тримає в купці думки, мобілізує дуже сильно і водночас мені затишно в ньому, теплий і елегантний аромат,
давній... перевірений друг:girl_smile:

Yulia
05.12.2012, 09:54
Сьогодні наділа Bella Belara, приємний квітково-фруктовий аромат :girl_smile:... тай тримається доволі довго. Дуже подобається. )

Insolence
05.12.2012, 10:40
Lailati і темний мускус у шлейфі :girl_in_love:
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/05/thumb_677750bf09512b5ab.jpg

vanilia
05.12.2012, 10:45
Tom Ford Black Orchid:girl_spruce_up:

Finya
05.12.2012, 16:42
цей парфум тримає в купці думки, мобілізує дуже сильно і водночас мені затишно в ньому
Гарно сказала) Мене так ЧО..

MorsImmortalis
05.12.2012, 16:45
вчора напшикалась орхідеєю Форда. як на зло їхала в заповненій маршрутці. то якийсь дідуля дихав мені у вухо півдороги, а потім якийсь школярик терся збоку:girl_devil: і нічого не скажеш і вступитись нема куди.
п.с.. для таких парфумів або таксі, або пішки)

Insolence
05.12.2012, 17:03
якийсь дідуля дихав мені у вухо півдороги, а потім якийсь школярик терся збоку
феромони, однако =))

Vittoriya
05.12.2012, 17:04
напшикалась орхідеєю Форда.
це той, що мамі відданий мав бути? :) Таке щось мені пригадується, коли не могла налюбуватися твоїм флаконом орхідеї
Я нині знову у Hypnotic Poison Dior, тільки той, що старшенький. От ніби й аромат той самий, але шлейфить таки трохи по-іншому.
Дуже вдало описаноСтрасть - во всех её проявлениях :) Аромат безумств, сладкого соблазна, влюблённости, волшебный, с красивейшим шлейфом, жизнерадостный и родной как вторая кожа. У кого есть в коллекции - тот поймет, у кого нет - то может поначалу не понравиться и показаться резким (но это только первое впечатление в первые 5-10 минут). Для меня этот аромат не раскладывается на компоненты, он очень целостный, и для меня это любовь на всю жизнь.

MorsImmortalis
05.12.2012, 19:05
феромони, однако
не знаю, не знаю...моєму чоловікові Чорна орхідея взагалі не подобається( він в мене більше по синтетичних компотах:girl_cray:

---------- Додано в 20:05 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

це той, що мамі відданий мав бути
він і був подарований мамі на Миколая минулого року. мама не зацінила. тупо ним пшикалась як і всім іншим барахлом. а з моїх парфумів їй дуже подобається Живанши Very irresistible.
ну і я рєшила махнуться поки не пізно:girl_crazy:

Bursukanja
05.12.2012, 20:06
Нині у "Діор аддікт", файні, стійкі, але маю ше "Дюну", діорівську також, і таке враження, що з однієі бутилки...:girl_crazy: Чи це лише мені видається, чи хтось із власників цих двох парфумів також таке зауважив?
А "Чорна орхідея" Фордівська троха заважка, така для пані- цьоців з фризурою, шо на крутих посадах...Це - як на мене.
А "Тобакко Ваніль".....на мій погляд, це шедевр! Який вражає передусім неймовірною стійкістю. Маю багато парфумів (поличка, де вони стоять, скоро завалиться). Але лише коли я у "Тобакко Ваніль", всі кажуть - " шо ж за неймовірний запах!", " від Вас пахне смачно", і це змушує мріяти, мріяти про величезний слоік "Тобакко Ваніль".......

olegignatenko
05.12.2012, 21:03
Зранку був Гучі Гілті _вже тиждень ношу не знімаючи ))))
А зараз на мені Том Форд Табако Ваніль і все -це моя нова любофффф
А на палець якимось чином попав Слон -то я від пальця до запястя і назад - і мені все так смачно )))

Vittoriya
05.12.2012, 22:59
в мене більше по синтетичних компотах
я до речі зауважила, що чоловіки переважно люблять компотики. Мій то точно... На ТВ Тома Форда, Аддікт Діора крутить носом, за Слона взагалі мовчу....... Йому то все заважке. А от як коліжанка по роботі колись купила Гуччі Флору, при чому таку зелененьку якусь там новішу, то він сказав, що прикольні такі . А ще Versace Bright Cryslal теж колись хвалив :girl_impossible:. Але що там мені, нещодавно була в Аддікті, стояли перед концертом в холі і колега по роботі сказав-від кого це так чарівно пахне і так носом тянувся невідомо куди. Хоча я то знала, що ж того так пахне :)

kvVItKA
05.12.2012, 23:26
Не всі, мій форда дуже любить, і на мені і себе пшикнути ггг
Про цьоць з фризурою-на посаді-з орхідеєю то точно про мою тітку, що є директором школи, вона з тої орхідеі вже кілька років не вилазить, а я хоч не при посаді, але ввечері на якусь пристойну забаву з задоволенням "вдягаю" орхідею. Кілька днів тому закохалась в чоловічий алюр ммммм

Багіра
06.12.2012, 00:27
перейшла на Gucci by Gucci... не можу сказати, що моє на 100%, але виходжу з ними на вулицю і балдю якими стають від холоду
чоловік в мене стабільно Versace man eau fraiche, як подарувала йому на зорі нашого знайомства, не змінює... вгадала цілковито, бо то абсолютно його запах) а я як до нього звикла, не знаю де закінчується чоловік, а починається версаче))) а захоплююсь, кожен раз як перший

Пташечка
06.12.2012, 09:16
Candy Prada в них я цукерочка :girl_curtsey:

Rona
06.12.2012, 09:42
нині на Слоні (http://www.fragrantica.ru/perfume/Kenzo/Kenzo-Jungle-L-Elephant-70.html) :girl_in_dreams:повний лаунж, таке враження, що лежиш на широчезній теплій могутній спині і він тебе везе... :girl_crazy: ото мене плющить

Margot
06.12.2012, 12:38
Escada Sentiment

нталька
06.12.2012, 17:26
ото мене плющить
і я так хочу :)
такс, треба трохи сховати того Ангела.

pravovuk
06.12.2012, 19:10
Сьогодні була в Dupont Pour Femme :girl_smile:

Lambada
07.12.2012, 12:11
Я сьогодні з Golden Delicious - хоч трохи осінній, але солоденький! :kiss::girl_in_love:
Новіший весняного яблучка, і тепленький в цю зимову пору. :good:

http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/07/4610450c1c0db0ca60.jpg
Golden Delicious - аромат от DKNY.Эликсир вызывает бурю эмоций при соприкосновении с кожей, он нежный и страстный, неповторимый и манящий. Golden Delicious можно назвать королевским яблоком семьи Delicious, способным удовлетворить самые высокие запросы. DKNY Golden Delicious выражает целую гамму эмоций благодаря сочетанию цветочных и сочных фруктовых нот. Аромат раскрывается эликсиром из цветов апельсинового дерева, нотами мирабели и фирменным аккордом яблока сорта Голден Делишес. В сердце аромата звучит чарующий букет из белых роз, касабланской лилии, ванильной орхидеи и ландышей. Завершается композиция пряными нотами мускуса, сандаловой и тиковой древесины. Аромат призван разбудить чувства, подчеркнуть элегантность и аристократичность своей обладательницы.

ruslichka
07.12.2012, 19:19
я сьогодні в Guerlain Shalimar Ode а la Vanille:dance2:
яка це красота і насолода.... мммм.... так і хочеться кружляти, щоб вловлювати неймовірний шлейф від самої себе

Lady_Opium
07.12.2012, 19:50
у Дольче Віті
вона така різка, холодна - то тобі не солодке життя, я якась боротьба на виживання:girl_nea:

Finya
07.12.2012, 19:56
Я мин року тільки ЧО користувалася, а тепер з Едікту не вилажу..
І хочеться написати, "нині я - Кабошар", але де там... Щоранку медитативно-виваженими рухами наношу червону воду залежності...

нталька
07.12.2012, 20:16
І хочеться написати, "нині я - Кабошар", але де там...
а в мене сьогодні перехідний період - на зап"ястях вже Едікт, а на шиї ще Ангел :girl_crazy:

Finya
07.12.2012, 20:24
на зап"ястях вже Едікт, а на шиї ще Ангел
і хто кого?:girl_wink:

нталька
07.12.2012, 21:49
і хто кого?
Едікт таки виявився голоснішим і стійкішим.
Але Ангел мені загадковіший.
Минулої зими від Едікту просто мліла. Але то була стара формула. Десь та божевільна нотка загубилась в новому.

Vittoriya
07.12.2012, 22:22
у Дольче Віті
вона така різка, холодна - то тобі не солодке життя, я якась боротьба на виживання
:girl_impossible: А мені вона така тепла, радісна, як в ній, то так наче сонце світить навіть, якщо його нема за хмарами.
Нині в Аддікту, фаворит зимовий :)
Зранку правда нанесла отаке:
http://2benice.com.ua/image/cache/data/BREND/Kenzo/Kenzo%20-%20Kenzo%20Vintage%20Edition%20Peace%20edt-500x500.jpg
Kenzo Vintage Edition Kenzo - это аромат для мужчин и женщин, принадлежит к группе ароматов восточные древесные. Kenzo Vintage Edition выпущен в 2008. Парфюмер: Annick Menardo. Верхняя нота: мандарин; нота сердца: Белый кедр; ноты базы: Тонка бобы, Мускус, Ваниль и Гелиотроп. Отаке знайшов мій муж в неті і подарував мені, ну тобто Миколай подарував. Не знаю, чого він то вирішив знайти, як він на нього натрапив, але ароматик нічо тако, хоча думаю буду ним поливати власне мужа, бо аромат подобається. але як на мене більше він на чоловіків. Хоча нині я зранку затестила , а потім пішла в спортзал, тіло розігрілося і так файно запахло, я здивувалася..

MorsImmortalis
08.12.2012, 11:52
Kenzo Vintage Edition Kenzo
я теж пару тижнів тому ним обзавелась. довго шукала,бо шось їх мало в продажі залишилось.
для мене вони не чоловічі (слава богу)) теж пшикаюсь і балдю. але на морозну зиму вони трохи заслабенькі. мені на мороз тре шось ядрьоне, шоби ніс не замерзав:girl_crazy:

Vittoriya
08.12.2012, 12:40
я теж пару тижнів тому ним обзавелась. довго шукала,бо шось їх мало в продажі залишилось.
ага, мало. Я взагалі про них не чула раніше.

мене вони не чоловічі (слава богу
ну так, але для чоловіка вони підійдуть як на мене, хоча вони мені залежно від настрою і часу. Вчора зранку на голодний шлунок вони мені видалися дуже чоловічі, а вже вдень то такі дуже навіть ніжно-жіночні.

zetta
08.12.2012, 12:56
D&G №3 здаэться ..ніяк до нього не відношусь, мені його подарували він в мене на кожен день поки не закінчеться.

Kerzenlicht
08.12.2012, 13:12
учора ходила в залишках Чорної Орхідеї з мин.року раз чи два пробувала її весною, в тепло - ні, не те. а тут пішов мороз - смачно пішла. саме той період, коли вона на мені пахне. знайшла ключик: якщо відкриваю флакон і вона мені пахне, а не просто чути чорний перець до бажання пчихати - то нині це мій парфум))

Borsychok
08.12.2012, 13:17
Сьогодні Donna Karan / Be Delicious /

http://s3.uploads.ru/RusFJ.jpg
Парфюм для женщин DKNY Be Delicious от торгового дома Donna Karan имеет цветочный, пряный, яркий, легкий, фруктовый, древесный и чувственный аромат. Парфюм под названием DKNY Be Delicious выпустили в 2009 году. Парфюмером этого шедевра является Maurice Roucel. Яркий, энергичный, и волнующий женский аромат от мирового бренда Donna Karan – это смесь сияющей дерзкой личности и невероятного очарования в весьма достойной оправе! Парфюм Be Delicious непременно подарит Вам замечательное настроение и восхищение окружающих. Верхние ноты аромата представлены магнолией, огурцом и грейпфрутом. Ноты сердца включают в себя туберозу, фиалку, зеленое яблоко, розу и ландыш. Ноты базы – это белая амбра и древесные ноты.

Алинуся
10.12.2012, 20:17
Roberto Cavalli For Her

Insolence
10.12.2012, 20:46
Діор Аддікт, відвикла від пшикальних парфумів і переборщила з ним, чуть не задушив:girl_impossible:

pravovuk
10.12.2012, 21:20
Я сьогодні в http://media1.fanparty.ru/images/fanclubs/Dolce%20and%20Gabbana/articles/185084/200967_tribune_dolce_and_gabbana.jpg
Так затишно ..тепло....

pravovuk
11.12.2012, 14:31
Сьогодні зайшла в Приватбанк, а за мною забігла дівчинка і каже : "Я йду за Вами і балдю:), що це так пахне?" . Відповіла: " Діор Аддікт" :). Дуже гарний він на морозі.....

Finya
11.12.2012, 17:01
Я вже поміняла) Тепер в сухому жаркому Cabochard..

---------- Додано в 18:01 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

Едікт таки виявився голоснішим і стійкішим.
Але Ангел мені загадковіший.
Цікаво, що в мене все навпаки)

MorsImmortalis
11.12.2012, 20:23
нарешті я знайшла те, шо мені не вистачало. Перли Лалік стояли десь глибоко в шафі. нарешті я до них добралась:girl_crazy: запшикала всю кімнату і тащюююююююсь:radist:

olerusya
12.12.2012, 10:50
а я сьогодні кайфую від Чорної ванілі(Vanille noire) від YVES ROCHER :girl_dance:
так давно її хотіла і тепер розумію що вона на 100% моя!

Vittoriya
12.12.2012, 11:11
А я нині отримала мініатюрку Kenzo Jungle Le Tigre
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/12/thumb_551850c84b4952ca8.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/12/551850c84b4952ca8.jpg)
, офігіваю.. Так тепло...

наталюська
12.12.2012, 11:30
Полюбила останнім часом Prada Tendre, але щось його важко знайти у Львові. А ще замовила собі у Св.Миколая Shiseido zen

pravovuk
12.12.2012, 13:49
Сьогодні я в KENZO Amour....такий ніжно-солодкий:girl_dance:

Margot
12.12.2012, 13:56
Чорної ванілі(Vanille noire) від YVES ROCHER
маю чорний ірис від того ж виробника.не мій, важкий і задушливий,приторний став, хоча до народження малої досить таки подобався...гормони:girl_curtsey:

---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

божественний запах...ммм:girl_in_love:

Strekoza
12.12.2012, 14:44
Цитата:
Допис від Vittoriya Переглянути допис
божественний запах...ммм

Дівчата, і де Ви тих слонів і тигрів нанюхались, скажіть мені :girl_cray:

Vittoriya
12.12.2012, 14:57
и тих слонів
слона не проблема, в продажі є, думаю в Брокарді є. А от тигра, то до Веронки :) , а я свою мініатюрку в неті знайшла. На ebay купа є, але от флакон того чуда коштує дуууже дорого...

Nyashka
12.12.2012, 15:15
а я опять перешла на банальную Nina от Nina Ricci. Уже года 4 с єтим запахом. Пробовала перейти на другие, но зимой опять возвращаюсь....

misss
12.12.2012, 15:40
зараз користуюся духами So Elixir від Ives Rocher.

ljalechka
12.12.2012, 15:42
де Ви тих слонів і тигрів нанюхались
моїй сестричці подарували, такі 2 мініатюрки, як показала на фото Vittoriya, спробувала в неї, і зрозуміла,що
не мій, важкий і задушливий нажаль:girl_sad:

Haidee
12.12.2012, 16:17
особливо слона

Я ще досі пам"ятаю того слоника на вас, а вже місяці 4 минуло:) А на мені всі ті Кензо, що пробувала, відкриваються якоюсь бякою. Останнє розчарування - Квітка. Де там квітка? Такої ядрьоної ванілі без нічого ще не чула((( А коліжанка, любителька свіжачків, як не дивно, зацінила.

Я нині в Садах на даху. Літом вони були мені ніякі, а зараз такаааа грушечка, і травичка, ням. Отакі метаморфози.

Supernatural
12.12.2012, 16:46
Согодні пробую Dolce & Gabbana THE ONE. На зиму подобаються, неординарні :girl_yes2:

Vероніка
12.12.2012, 18:12
Сьогодні я в KENZO Amour
Я теж в KENZO, тільки Flower - гарно розкривається в холодну погоду, такий пудрово-ванільний аромат, м-м ! :girl_in_love:

нталька
12.12.2012, 19:21
і сьогодні я не оригінальна, але в своєму парфумі святкова і радісна.:girl_dance: Як же він пасує до такої прохолодної сніжної погоди, мій Аддікт :girl_in_love:

Lady_Opium
12.12.2012, 19:26
то ж тре бути такою bimbo, щоб в люті морози ізросходувати вінтажну Діореллу

Lambada
13.12.2012, 09:58
Насичені і елегантні
Versace pour femme
Влітку вони реально важкі, а на таку погоду як зараз - в сам раз! Шикарні! :girl_dance:

olegignatenko
13.12.2012, 12:02
Вділа сьогодні Givenchy Ange ou Demon Le Secret - бо я більше подібна до Demon , але певно отой Ange на мене позитивно впливає , бо настрій покращився і "жизнь удалась и жить хорошо ":girl_dance::girl_smile:

pravovuk
13.12.2012, 15:46
Я сьогодні в улюбленому Escada Desire Me:girl_dance:

Margot
13.12.2012, 17:01
я в щойно подарованому Chanel Chance Eau Fraiche
цитрусово-квітковий, пасує на літній вечір

Vittoriya
14.12.2012, 16:39
дала їй сучасний нюхнути?))
слух, точно, я про то не подумала :D, а на мені вона чула той, що ти розливала.

є і оранжевий і світленький - різниці ніякої
щаслива ти .:)
Мому мужу дуже Тигр сподобався, чого ж він такий дорогий, зараза....
А на мені нині Dolce Vita Dior, солодке-ніжне життя....

Finya
14.12.2012, 17:49
Я в Чорній Орхідеї. І вона мені зовсім не така, як раніше! :girl_impossible:
Солодка, звичайна і якась безхарактерна....

MorsImmortalis
15.12.2012, 21:46
Солодка, звичайна і якась безхарактерна
мені ЧО добре йде на теплу вологу погоду. сам кайф:girl_dance:
останній тиждень обливаюсь тобакко ваніллю. хоча мені більше подобається чай на двох LAP, але маю його 3-4 мл і бережу на особливіші дні)

Borsychok
15.12.2012, 22:22
Eclat D' Arpege :girl_dance:

vchitelka
16.12.2012, 08:51
Прийшла вчора в Синьойрині на роботу - і вуаля: цей запах сподобався абсолютно всім :) А я майже не чую, в мене нежить:girl_cray:
а малий розбив вчора мої Аква ді Джоя:girl_sad:

zjomka
17.12.2012, 11:44
Valentina Valentino - подарували в Брокарді пробничок, ой, не моє то... добре, що зовсім трошки пршикнула :girl_nea:

Haidee
17.12.2012, 19:36
А я сьогодні закохалася і то певно надовго:)
Яка ж вона класна, ця Мадемуазелька (http://www.fragrantica.ru/perfume/Chanel/Coco-Mademoiselle-611.html#)! Не можувідірвати носа від себе самої:girl_in_love:

Finya
17.12.2012, 20:02
Я сьогодні бризнулась Навігатором (теж у тонусі тримає), але не витримала його на мені солодкавості млосної, заполірувала)) зверху Сірою Фланеллю) Вийшло навіть ммм)

Lambada
18.12.2012, 16:56
Щоразу ввечері освіжаюся Aqua di Gioia by Armani
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/18/thumb_4610450d083ee07577.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2012/12/18/4610450d083ee07577.jpg)

Margaryta
18.12.2012, 17:10
Nina Ricci Premier Jour про вже не м
ожу без них!

---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

Nina Ricci Premier Jour я від них ШАЛЕНІЮ!!!

Finya
19.12.2012, 18:52
Сьогодні з Ангелом Мюглерівським. Дуже!)

Freitag
19.12.2012, 19:38
А я нині знайомилася з Аддіктом - вражаючий аромат:girl_dance:.

Vittoriya
19.12.2012, 19:46
Hypnotic poison Dior
http://fimgs.net/images/perfume/nd.219.jpg
,
я таки помішана на ванільних ароматах :girl_dance:, особливо зимою

pravovuk
19.12.2012, 20:38
А я в http://kremchik.com.ua/products_pictures/147/la_s_mt4f003viktor_rolf_flowerbomb.jpg - подарунок від коханого Миколайчика!!!!!!!!!

Margot
19.12.2012, 20:50
я сьогодні у Noa Perle Cacharel
у ньому нотки холодного бризу, свіжості переплетені з запахом кокосу -
ну так я його відчуваю

troyandochka
20.12.2012, 20:39
подарунок від коханого Миколайчика
Як я люблю ці парфумки!!!!!!! Ви мені про них нагадали, натякну своєму Діду Морозу:).
А я сьогодні в Діор Дольче Віта.

Rona
21.12.2012, 09:53
Montale - Fruits of the Musk (http://www.fragrantica.ru/perfume/Montale/Fruits-of-the-Musk-5143.html) заспокоюють мене
купувала на літо, але в спеку дуже душить, засолодкий, зараз саме час

Finya
25.12.2012, 15:30
Я сьогодні, і пару днів вже :girl_smile:, в Rush. Хочеться чогось жаркого, всеосяжного, але загадковішого і дивнішого, ніж Addict)
Класно сказано на одному сайті)) "Духи приходят и уходят, а Gucci Rush остаётся..."
When I come up
When I rush
I rush for you :girl_smile

famenlviv
26.12.2012, 01:00
А до мене прийшов на українського Миколая мій розливайлик Tobacco Vanille, і я вже 5 день стараюся привикнути до нього.Перші 2 дні я відчувала тільки запах тютюну і перцю.А на чоловікові( я і на ньому мусіла поексперементувати) зблизька - тютюном, а здалеку- так солодко. А вчора і сьогодні тютюну вже майже не чую, а пахне мені вишнями, ванількою і медом, а коли закриваю очі - бачу щось таке жовте і тепле. Але мені цікаво, що інші люди нюхають, коли я попри них проходжу, може, пахну, як мокра попільничка?

Insolence
26.12.2012, 01:10
розливайлик
файне слово :d64:
Ну і щоб не оффтопити, на мені сьогодні вже точно останні краплі Shiseido Zen http://www.parfem.ba/wp-content/uploads/2009/03/art_375631.jpg :girl_in_love: а ось якось так захотілось

Імель
26.12.2012, 11:33
Я сьогодні в Gucci EDP II
http://www.best-parfum.com.ua/UserFiles/Image/aromaty/GUCCI%20Eau%20De%20Parfum%202.jpg
давно я їх мала, а тепер знову придбала і не можу натішитися. лю....:girl_in_love:

zetta
26.12.2012, 13:46
такі, без особливих емоцій до них.
http://photo.qip.ru/photo/vi-rzn/200631600/large/212878388.jpg

Finya
26.12.2012, 17:18
останні краплі Shiseido Zen
Ви носите зараз? Я, чомусь, в люту жару) Відчуваю, як холодний запах)

Lady_Opium
26.12.2012, 19:48
Sables Гуталь
полюбила я їх за свіжо-фарбовані дерева, а тут така незадача: поряд з моєю роботкою цех, звідки постійно несе лаком
ех, ховаються мої саблі(

vanilia
26.12.2012, 20:29
Creed Vanisia. ЩЕ від літа я не наважувалася підступити до неї. Підходила, нюхала і не наважувалася, А от ов морозну погоду як спробувала... Красота...

Insolence
26.12.2012, 20:54
Ви носите зараз? Я, чомусь, в люту жару) Відчуваю, як холодний запах)
Не ношу, бо юж сі скінчають але от вчора щось та-а-а-а-к захотілось,:girl_crazy: та і "весняна" погода, як виявилось, посприяла

pravovuk
26.12.2012, 22:06
Сьогодні була в Givenchy Ange ou Demon Le Secret:girl_curtsey:

нталька
26.12.2012, 22:33
Asgharali Qatar-AL-Nada («Ашгарали Катар-Аль-Нада или Великолепный Катар »)
Верхние ноты: личи, слива, персик, орхидея, роза, ваниль.
Ноты сердца: жасмин, ландыш, пион.
Базовые ноты: амбра, мускус, бобы тонка.
мені вони такі насичені і димчасті.

troyandochka
04.01.2013, 13:46
Я сьогодні в http://charmant.com.ua/img/catalog/item_336.jpg
Отримала на Миколая в подарунок....от сьогодні ношу , гарний аромат, але чую що це таки не моє....:(

Vyshenjka
04.01.2013, 14:27
Я в J'adore від Dior. Влітку цей запах здавався мені важкуватим і задушливим, але на холодну пору - просто супер!!!

Seshat
04.01.2013, 20:08
Dior Addict - ммммм.....

veronka
05.01.2013, 16:43
Blue Grass E.Arden

Yoda
05.01.2013, 16:58
Ангели і Демони. Люблю піон серед такої мряки...

Finya
05.01.2013, 17:10
Tubereuse LAP
Пахну липневою ніччю) І хною)))

нталька
05.01.2013, 21:25
Serge Lutens Chypre Rouge - на собі чую спочатку такі домашні спеції, а потім особливо і не чую нічого, але чоловік чує, каже, що гарно пахне. :)
Tubereuse LAP
люблю їх в сильний мороз, тоді таке враження, що навколо холод, а ти в теплій золотій хмаринці.

Supernatural
05.01.2013, 22:12
Сьогодні з Ангелом Мюглерівським. Дуже!)
Позичала колись їх у мами - це дійсно щось, легендарний аромат, не простий, класний на зиму , багатий і загадковий.....

Надя К.
06.01.2013, 12:49
На мені сьогодні Chance Chanel

veronka
07.01.2013, 11:49
Поема Ланком)

olegignatenko
07.01.2013, 22:59
Табако Ваніль - почуваюсь цукерочкою і змушую чоловіка мене нюхати і говорити , як смачно :connie_pull-pigtail

Patty
08.01.2013, 08:54
Hermes Kelly Caleche. Взагалі я не дуже люблю шкіряні нотки в парфумах, але ці мене причарували. Теплий, розкішний і неординарний аромат. Мій ))

Insolence
08.01.2013, 09:21
Dior Addict

MissO
08.01.2013, 10:59
А я в таку погоду одягаю Moschino Cheap & Chic. Якось мені тепло і комфортно в них.

Margot
08.01.2013, 13:27
D&G The One

veronka
08.01.2013, 17:52
а мій настрій і стан душі вимагають шшшшипрррра - вінт Jolie Madame Balmain i Audace Rochas все моє, завтра буде Cabochard Gres))

Nyashka
08.01.2013, 18:01
Ricci Ricci от Nina Ricci . Любимый подарил. И вот странно - я очень ждала выхода этого запаха несколько лет назад, но была очень разочарована. И он действительно пахнет по-разному, если пшикнуть на бумажку и если пшикнуть на себя....Вобщем, балдею)))

нталька
08.01.2013, 19:41
для настрою Serge Lutens Un Bois Vanille

Finya
09.01.2013, 00:50
Я в Perles De Lalique
Кришталево)Трансцендентный аромат! Уносит в ночной горный лес, где звезды сияют в кронах, а воздух дикий, режуще-чистый.:girl_yes2:

Insolence
09.01.2013, 20:59
Moments від Jacques Battini with Swarovski Elements
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/09/thumb_677750edbdeac1d19.png (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/09/677750edbdeac1d19.png)
Фруктовий аромат. Верхні ноти з відтінками базиліка, посилюється трояндами і жасмином в серці. В кінцевому підсумку трохи мускусу.
Стійкий такий компот, не змивається:girl_yes2:.

preciosa
10.01.2013, 13:46
А я на днях відкопала свій Секрет Венери... Мені з ним так добре... Чомусь з всієї моєї колекції він один з найсексуальніших ароматів:girl_wink:

pravovuk
10.01.2013, 14:50
Секрет Венери..
Це ось цей ? http://www.fragrantica.ru/perfume/Weil/Secret-De-Venus-8043.html

---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

А я сьогодні в [IMG]http://perfumeblvd.com/images/images/women_m_q/LInstant%20de%20Guerlain_03.jpg[/ IMG]

Insolence
10.01.2013, 16:10
Сьогодні Shalimar Parfum Initial Guerlain. Звикаємо один до одного. напевно якщо і буде любов, то явно не з першого погляду.

Masterpiece
10.01.2013, 18:23
Я таки засмакувала Табакко Ваніль:girl_wink: Насолоджуюся на протязі усіх святкових днів, чого не скажеш , на жаль, про мого мужа - пахне йому бальзамом "Зірочка" (( ото специфічні рецептори має.. Хоч інші парфуми томфордівські якраз йому до душі - Чорну орхідею сам носить)

Lambada
11.01.2013, 12:31
Отримала на Миколая в подарунок....от сьогодні ношу , гарний аромат, але чую що це таки не моє....

шкода, що не підійшло. але не спішіть з висновками - cacharel буде інакше звучати на весні, до початку літа. От побачите!

Margaryta
11.01.2013, 14:10
Cьогодні чомусь мені захотілось свіжості, саме тому вибрала ось ці
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/11/thumb_718650f00110e0c50.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/11/718650f00110e0c50.jpg)

pravovuk
11.01.2013, 15:59
Я сьогодні в Naomi Campbell At Nigh:girl_dance:

veronka
12.01.2013, 10:19
Youth Dew - неймовірний і неповторний, щоправда, співробітники з ним "не дружать"))

Patty
12.01.2013, 12:59
Iceberg Twice - ностальгія за студентськими роками )) Правда, зараз я його якось інакше сприймаю - спочатку мені трохи забагато конвалії. Але база чудова, надихатися не можу..

Mazerati
12.01.2013, 17:52
Stella Mccartney L.I.L.Y. - дуже їх люблю

Patty
14.01.2013, 07:15
Calvin Klein Truth - сама ніжність...

ELEGANCE
14.01.2013, 09:44
LANVIN Jeanne Coture - присіла останнім часом на нього. Аромат просто супер...моє...

Багіра
14.01.2013, 19:01
Versace Yellow Diamond - приміряю на себе...

veronka
15.01.2013, 12:13
Chanel Cristalle http://www.fragrantica.ru/perfume/Chanel/Cristalle-12.html,

Marcipanka
15.01.2013, 12:24
Masaki - Shiro. Щось зовсім забула про нього, а тепер балдю - на таку погоду особливо відкривається.
Shiro в переводе с японского означает свежесть и чистоту белого цвета. И, словно намекая на свое "белоснежное происхождение", Shiro напоминает прикосновение хрустящих накрахмаленных воротничков, прохладную шелковую гладь льняных простыней, нежность рубашек из тонкого хлопка и искусные кружева тонких батистовых платков.

MorsImmortalis
15.01.2013, 19:55
я сьогодні здуру напшикалась Мах Маra:girl_mad: дуже давно ними не користувалась і певно більше й не буду.

Supernatural
15.01.2013, 20:13
я сьогодні здуру напшикалась Мах Маra
А які саме у вас ? Мені теж одні з Макс Мари не підійшли.

MorsImmortalis
15.01.2013, 20:24
http://www.fragrantica.ru/perfume/Max-Mara/Max-Mara-204.html

Insolence
15.01.2013, 21:16
Суміш бульдога з носорогом :girl_blush2: Lanvin Eclat d`Arpege + Qamar (Місяць) Al Haramain
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/thumb_677750f5aaaf7b05c.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/677750f5aaaf7b05c.jpg) http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/thumb_677750f5aac12e3d6.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/677750f5aac12e3d6.jpg)

veronka
15.01.2013, 22:23
Gucci Rush - еееех, кайфую

нталька
16.01.2013, 11:42
Маю крапельку Arabie SL- балдію!
дуже давно ними не користувалась і певно більше й не буду.
ой, а я дуже люблю імбир. Ляно, може би накапали в добрі руки? :)

Імель
16.01.2013, 14:39
Gucci Rush
нагадала мені, тому я сьогодні дістала Gucci Rush 2

ruslichka
16.01.2013, 15:58
Qamar (Місяць) Al Haramain
улюблені мого мужа
я в Чорній Орхідеї - обожнюю смородину в ній

MorsImmortalis
16.01.2013, 16:34
ой, а я дуже люблю імбир
я теж люблю, але він тут надто солодкий.
накапаю хіба на наступний тиждень, бо нема куди накапати. і скільки?

pravovuk
16.01.2013, 17:54
Сьогодні співробітниця примусово пшикнула на мене Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet! Яка ж то краса! Хочеться весни. Тепер я ними марю!

Patty
17.01.2013, 10:03
Я сьогодні в Paco Rabanne Ultraviolet. Моя любов з першого подиху і вже багато років..

veronka
19.01.2013, 14:08
Paco Rabanne Ultraviolet.
все ніяк не маю змоги потестити)
сьогодні ношу Шопар Віш))

Patty
20.01.2013, 11:49
все ніяк не маю змоги потестити)
Я взялася поповнювати свої запаси парфумів, тому обіцяю, що як визначуся із замовленням, то заодно принесу і їх на парфумівку ))
Сьогодні знову Ультрафіолет ))

pravovuk
21.01.2013, 21:28
Я сьогодні у Calvin Klein Obsession:girl_curtsey:

murawka
23.01.2013, 22:26
Мені сьогодні захотілось тепла і літа. Тому вибрала Мандарин-Базилік від Герлен.

Seshat
23.01.2013, 22:57
Ейнер для жінок - неймовірний!

Finya
24.01.2013, 13:58
Lancome Tresor Midnight Rose
хай робить з мене сільную женщіну)

olegignatenko
24.01.2013, 14:46
Я сьогодні в Чорній Орхідеї
Воно , звичайно , не в тему , щоб в них просто так на роботі сидіти , але мені так захотілось:girl_blush2:

Freitag
24.01.2013, 15:13
А я нині нічим не пахнилася, але одягнула сукню, на яку минулого тижня потрапило кілька крапель Мюглерівського Ангела. Сиджу балдію, а всі хто заходять в кабінет одразу цікавляться чи то чай з медом так пахне :girl_haha:

pravovuk
25.01.2013, 15:27
Calvin Klein Obsession- в такий мороз вони такий шлейф дають:girl_in_love: Компліментів сьогодні стосовно нього наслухалась!!!!!

veronka
27.01.2013, 12:40
сади Нілу, для себе каханої)

murawka
27.01.2013, 18:57
Аромат безтурботності Attimo від S. Ferragamo

pravovuk
28.01.2013, 12:07
Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle:girl_flirt:

нталька
28.01.2013, 18:07
Діор Аддікт :)

Туфелька
28.01.2013, 18:12
Сьогодні, а саме зараз Агент Провокатор Maitresse (Госпожа).

pravovuk
29.01.2013, 10:12
Дюна від Діор!!!!!!!:kiss:

Seshat
29.01.2013, 10:56
Діор Аддікт...Вдягну сьогодні шубку:girl_tender:

olegignatenko
29.01.2013, 11:30
Сеньйорита - напшикала - сидю і балдю :girl_tender:

Імель
29.01.2013, 11:31
Chanel Chance :girl_tender:

MartaKas
29.01.2013, 11:42
Bvlgari Omnia Crystalline)))

Ziben
29.01.2013, 11:56
Gaiac M. Micallef :give_heart:

Finya
29.01.2013, 16:56
Чорна Орхідея)) Нарешті))
півроку з неї не вилазила, а зараз щось не йде)

Sweet kitty
29.01.2013, 17:15
коко мадемуазель:girl_in_love:

Margot
30.01.2013, 19:26
Versace Versus

pravovuk
31.01.2013, 10:31
Діор Аддікт:)

famenlviv
03.02.2013, 00:01
Вирішила використати прохолодний день, бо мені здається, що скоро до нас завітає весна.Тому сьогодні - Casmir Chopard. Він так ніжно розкривається на холоді - справжній кашемір і... моя любима ваніль.

Finya
04.02.2013, 00:14
Я в Чорній орхідеї і, здається, зрозуміла, чому вона мені цього року противна:girl_sad: Влітку купила дзбаночок під назвою ТЕСТЕР... Пахне, ніби, так само - а на себе наносиш - фееее:girl_cray:

MorsImmortalis
04.02.2013, 19:49
ТЕСТЕР.
не може бути. рідина в тестері та ж,що і в не тестері. тілько банка дешевше оформлена.
мож в тебе гормони скачуть і тому такий прикол з відчуттям аромату?

famenlviv
05.02.2013, 16:03
Я в Чорній орхідеї

І я !
Чорна Орхідея - це мій стимулятор, енергетичний напій і антидепресант у одному флаконі.
Коли мені сумно, погана погода чи просто банально лінь що не будь робити - вибираю її.

Finya
05.02.2013, 18:16
не може бути. рідина в тестері та ж,що і в не тестері. тілько банка дешевше оформлена.
мож в тебе гормони скачуть і тому такий прикол з відчуттям аромату?
Прикол в тому, що банка така самісінька, як і та, що ми раніше розпивали. Гормони, теж би так подумала - але не можу носити вже майже півроку, тобто, виходить, саме з того часу, як купила той тестер.
Смердить просто чорною смородиною однією, ледь виношу. А раніше пахло спеції, димок, і щось загадкове)

MorsImmortalis
05.02.2013, 18:19
приходь на парфумівку завтра,я свій не тестер візьму. і порівняєш

Finya
05.02.2013, 18:24
І я !
Чорна Орхідея - це мій стимулятор, енергетичний напій і антидепресант у одному флаконі.
Коли мені сумно, погана погода чи просто банально лінь що не будь робити - вибираю її.
От і в мене так. Було...:(

---------- Додано в 19:24 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

,я свій не тестер візьму. і порівняєш
Дякс) Та з банки так само пахне. Я порівнювала при покупці, мала ще трохи в розливантику. Тому і лишила. Бо перша реакція, коли побачила, що це тестер, була :eek:

pravovuk
06.02.2013, 14:30
А я сьогодні в Монталь Ванільний Екстезі!

Sonechcko
06.02.2013, 15:47
Я за собою помітила таку особливість, що якщо не використаю парфуми до кінця , а перейду на інші , то вже не можу повернутись до попередніх, нудить і голова болить від них страшенно. В мене так сталось з J'adore i Escada S, лежать по пів баночки. Я зазвичай як причеплюсь до одних, то так ними і пахнюсь хіба на вечір щось особливіше, а так одні і тіж. А зараз користуюсь Elizabeth Arden 5th Avenue, конфіскувала в мами )). Дуже комфортно мені з ними :girl_tender:, хоча це аромат можливо більш для поважних дам.

Lanasweety
06.02.2013, 21:35
зараз користуюся мініатюркою від J'adore Dior, так зимою користувалася Flores Gucci, але вони мені якось більше на морозну погоду

Vittoriya
06.02.2013, 21:41
Flores Guc
надіюся це опечатка ;)
В мене нині слоник Кензо, ух, як я люблю ці спеції гарячі!

Finya
07.02.2013, 14:37
Я в фордівському ветивері. Фантастичний запах!
Не можу тільки поки розібратись, подобається мені як чоловічий, чи як жіночий))

pravovuk
09.02.2013, 11:02
А я в Rochas Alchimie! Яка ж то краса!!!!Ніжність, чуттєвість, сексуальність в одному флаконі:girl_in_love:!

Lapatulya
09.02.2013, 14:40
А я сьогодні "вигуляла" Salvatore Ferragamo Signorina, дуже класний аромат, відразу відчула запах весни на вулиці:girl_tender:

Insolence
10.02.2013, 01:50
Guerlain Insolence :girl_nea:І щось вони мені сьогодні не пішли

Lapatulya
10.02.2013, 13:35
Guerlain Insolence
мені також, гірчинкою віддає, тре пробувати на іншу погоду:girl_nea:

Gorda
10.02.2013, 14:17
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret. Запах просто чудовий.:girl_in_love:

Desert
10.02.2013, 14:59
Tom Ford Noir de Noir. Краса!

Patty
11.02.2013, 10:43
Flora by Gucci Gracious Tuberose. Так хочеться весни..

Lapatulya
11.02.2013, 13:18
Angel Tierry Mugler, сьогодні я їх зацінила, дуже приємний аромат:girl_tender:

olegignatenko
11.02.2013, 13:28
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret.
Якось в ньому так спокійно

Leila
11.02.2013, 13:54
я вже кілька днів з Коко Мадмуазель, настрій такий.

lawyer
12.02.2013, 12:12
сьогодні вперше приміряю
Emanuel Ungaro
http://s3.uploads.ru/OSLz7.jpg

pravovuk
12.02.2013, 15:59
Сьогодні у Flora by Gucci:girl_flirt:

Insolence
13.02.2013, 00:04
Nina Ricci Premier Jour І знову мимо настрою :girl_mad::girl_impossible:

veronka
13.02.2013, 11:48
Visa Robert Piguet)) бомба

Patty
13.02.2013, 16:03
Encre Noir Pour Elle. Оригінально так на роботу :) І фактично нема на кому перевірити реакцію на них - сьогодні не заходить щось ніхто.. :(

NataliaFed
13.02.2013, 16:06
тестую Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Acqua di Parmа- файненькі))

MorsImmortalis
13.02.2013, 16:40
Encre Noir Pour Elle. Оригінально так на роботу
я теж ними сьогодні напшикалась) а то геть за них забула цієї зими

Veranda
13.02.2013, 18:37
Сьогодні (та і взагалі останнім часом) La Petite Robe Noir Guerlain....one love просто.:girl_in_love:

famenlviv
13.02.2013, 22:49
Шукала якийсь ненав´язливий і ніжний аромат на літо, бо всі мої улюблені мають стійкий запах. Затестила Rose Alexandrie від Armani .

http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/02/13/45820511bfc2f06c25.jpg

Такий вишуканий аромат троянди , цитрусових і неролі. Тепер будуть мої улюблені , коли буде тепло.

Маруся-мама
14.02.2013, 05:39
Не знаю. Чоловік подарував щось файне, то я ся набризґала. :)

Siania
14.02.2013, 09:08
Я вчора забрала у Веронки Nina nina ricci:girl_tender: і сьогодні вже вся ними пахну, любов з першого нюху :girl_blum:

Patty
14.02.2013, 10:00
Iceberg Twice. Гірчать сьогодні нереально. Певно, пройшла їх пора.

elektronika
14.02.2013, 10:49
Narciso Rodriguez for Her Туалетна вода, вона мені з усіх родрігесів найбільш довподоби, а ще Шанель Мадмуазель и залишки Армані Код. Все під настрій.

tsiuma
15.02.2013, 12:56
Відколи отримала від Веронки Ангел і Демон Секрет Живанши, то майже завжди в них, але чомусь думала, що того аромату від мене не чути (бо сама майже не відчуваю їх), але то не так насправді. Сьогодні мала комплімент від директора, що смачно пахну і у мене хороші духи.

Але чому смачно? так і не зрозуміла...

famenlviv
15.02.2013, 17:48
Ангел і Демон Секрет Живанши,
Тут всі так захоплюються ними, може і собі придбати, але бачу є ще й Elixir, ну треба підняти себе і піти в Дуглас понюхати, бо сліпо купувати щось не хочеться.

Я сьогодні в Just Cavalli .Такий гарний і стійкий квітковий аромат. Але певно 2 пшиків було б достатньо, поки їхала сьогодні машиною 30 хвилин , десь 10 разів опускала шибку і провітрювала машину.

Insolence
18.02.2013, 20:34
Золото…діаманти…лімузини.… Для чого ілюзії ?
"Я обожнюю" J'Adore від Christian Dior :girl_crazy:
Але я, наразі, тестю їх.:girl_cool:

preciosa
19.02.2013, 12:29
Я вже кілька днів не вилажу з Лашівських парфумів Lust Пристрасть (стік). Купила по знижці в Опері Пасаж. Давно вже навколо них ходила. Вони такі стійкі! Втираю їх у зап*ястя, на шию, декольте. Сама себе не дуже чую, поки не піднесу зап*ястя до носа, а вчора коханий казав, що чомусь мною в коридорі пахне, а то я там пів хвилини тому була:girl_crazy: І не знала, що вона така шлейфова:girl_dance: Пахне жасмином, таким правдоподібним, ніби влітку біля куща стоїш і вдихаєш пахощі. Ще там є троянда, іланг-іланг... А коханий сказав, що пахне суничками, коли їх роздусити:girl_crazy: Дуже задоволена тими духами!
Ще планую купити Тука Тука з фіалкою))

Insolence
19.02.2013, 20:42
Шукаю непойми яких парфумів, тому нині Dior Homme Intense :girl_crazy: Ну і що, що вони чоловічі і на мені він якась карамелька

MissO
20.02.2013, 10:40
Мені чоловік вчора подарував Chloe EDP. Хоча я зараз вдома хворію і нікуди не вихожу, але з учорашнього вечора благоухаю ними і заряджаюся позитивом. Вони такі м-м-м...

veronka
20.02.2013, 12:27
тому нині Dior Homme Intense
я часто користуюсь чоловічими, на жіночій шкірі вони трохи інакше звучать)) Вчора L'eau D'Issey, до того Фаренгейт) люблю Том Форд Фор мен і Грей Ветівер))

Freitag
20.02.2013, 13:00
Нині під настрій розкішно припасувався Gucci Rush.

Vittoriya
20.02.2013, 14:09
Я нині в Poison Dior, медово-сливова насолода.

veronka
22.02.2013, 14:18
Tobacco Vanille))

Vittoriya
22.02.2013, 14:23
Tobacco Vanille)
а я вчора була у ньому, але ж то краса...
А нині ще не знаю :)

murawka
23.02.2013, 17:49
Класика, як зігріває. Шанель №5.

Vittoriya
23.02.2013, 22:31
Kenzo Amour , сказали нині, що пахну дуже файно

Ziben
25.02.2013, 23:37
Сьогодні "позичила" в чоловіка issey miyake l'eau d'issey- класні парфуми, але щось настрій був не той, не пішли.
Але годинку тому переглядала свої запаси і знайшла ЙОГО Cabochard Gres! Рівно рік ці парфуми чекали свого часу. Шкіра, тютюн, гіркі польові трави- те що лікар прописав!
Завтра буде Грес або Ятаган...тре перепросити свої шипри

veronka
26.02.2013, 13:50
а я другий день в Хабаніті - яка ж вона!!