Інтимна пластика

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zenitsa, 24 Грудень 2012.

  1. Zenitsa

    Zenitsa New Member

    Хтось щось знає про інтимну пластичну хірургію? Можливо хтось чув, або проходили через це?

    Я розумію, що така тема - навіть якщо хтось і робив, то не буде про це говорити.

    Але, тим ен менш - чи є в Україні гарні кліники та спеціалісти у цій справі?
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Zenitsa

    Zenitsa New Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Хтось може пiдказати?
     
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Інтимна пластика

    Дивлячись що ви хочете робити.
    Робила одна знайома, в неї статеві губи були різних розмірів і, з її слів, дуже сильно відрізнялися, вона дуже через то комплексувала. Робила десь два роки тому, заплатила 1000 грн, зробили не дуже якісно, щось там гноїлося потім....
     
  4. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Колись я знаю робили таку пластику в Естелі на вул. Липинського. Щодо якості - незнаю. Треба цікавитись. Я думаю, що на сьогоднішній день це не є проблема.
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Інтимна пластика

    Мені також здається що це рядова операція...
     
  6. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    А ви кажете, що це рядова операція. Жах, гноїлося... навіть таку просту операцію не можеть нормально зробити.

    Zenitsa якого плану операцію ви хочете робити?
    Можливо варто звернутися за допомогою до пластичного хірурга. Знаю, що в Києві Слоссер робить такі операції, разом з гінекологом та урологом. Кліника називається Оберіг, раджу хоча б проконсультуватись там.
     
  7. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Інтимна пластика

    Робив гінеколог. Так, я також вважаю що то має робити хірург, і то має бути рядовою операцією по складності, ну, типу апендициту. І, якщо хірург таки не пластичний - принаймні має вміти робити косметичні шви.
     
  8. Zenitsa

    Zenitsa New Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Darine
    Так, про Слоссера чула, можливо й справді краще поїхати в Київ і зробити цю операцію, щоб бути впевненою в результаті.
    У мене проблема після родів.

    А які саме операції робить цей пластичний хірург?
     
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Інтимна пластика

    А ще таке інтимне питання до дівчат - десь я чула(тільки не смійтеся з мене) що після тридцяти в деяких жінок трохи ростуть великі статеві губи...То правда чи страшилка?
     
  10. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    вперше чую... а чим то страшно, навіть якщо б так?
    хоча з точки зору фізіології й анатомії це навряд чи ймовірно...
     
  11. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Zenitsa
    Ось такі http://гууугл.ком операції роблять у клініці, що стосується інтимної пластики.
     
    Останнє редагування модератором: 1 Жовтень 2014
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Вчора була у гінеколога, вона сказала, що мої післяпологові шви по задній стінці розповзлися і вхід в піхву відкритий. Що через це може різна інфекція потрапляти і порадила зробити пластику піхви. Так от питання: куди і до кого з цим краще звернутись? Лікар казала, що сама цю операцію по зшиванню може провести, але ж вона гінеколог, а не хірург. То ж не малі гроші коштує, треба, щоб добре зробили...
     
  13. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    після 35-ти наскільки я знаю уже існує набагато більша ймовірність обвисання... а це в досить багатьох було, тому інтимна пластика у львові практикується набагато маштабніше. В роддомі після важких пологів (дуже великий плід) в жіночки, сусідки по палаті, все обвисло, жах просто був... і нічо, там же її прооперували і все гарно підправили. Тому я думаю у гінекологічних віділеннях тре питати, у них там уже "рука набита" на тому точно!
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    по цій темі, я можу сказати, що на сьогодні існує контурна пластика половіх органів у жінки за допомогою ін'єкційного методу. Суть його в введенні препарату на основі гіалуроновї кислоти, який відновлює необхідиний об'єм урогенітальної області. Данний метод є не шкідливий, тому що гіалуронова кислота знаходиться в шкірі, але з віком чи під дієї інших факторів її стає менше, чому і виникають такі проблеми.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інтимна пластика

    відразу після пологів??? а нічо, що все має відновлюватись хоча б 6-8 тижнів, і протягом відновлювального періоду родові шляхи мають право виглядати як завгодно?
     
    • Баян Баян x 1
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Інтимна пластика

    але ж гіалуронка розсмоктується. та й треба її , напевно , у великій кількості. для прикладу: на контур губ(на обличчі)))) треба 1 мл гіалуронки , а це +\- 100 євро. а туди певно всі 5 мл треба.. тому , якщо там "обвисає", то вже краще най хірург "підтягне"
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    може не в тему.... Але напишу. Тут пишуть про те, що після родів щось там обвисло. А у мене питання: а у родзалі це видно не було? Ні, це не риторичне запитання, а із власного досвіду.

    Бо на перших родах зі мною був чоловік і він дуже потоваришував із лікарем. На других пологах чоловіка не було (бо тоді була епідемія свинячого грипу і на пологи нікого не пускали). То після пологів лікар сказав, що "тут мушу підшити, і тут тріщинка, бо Макс мені не простить, а ще як за кума візьме, то взагалі буду локті собі кусати")))) Підшив, підлатав, чоловік довольний)))
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика

    Мені здається, що до пластичного хірурга треба звертатися в останню чергу. А ціни можна підшукати і подешевше.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Інтимна пластика

    то бізнес чистої води. За 6 місяців ( максимум за рік) гіалуронка повністю розсмоктується. І все те саме буде. Кожні 6 місяців поновлювати не будеш, бо тут рахунок йде на тисячі грн ( одна процедура для обличчя вартує зараз від 500-600 грн, таких процедур за один курс для ефекту потрібно принаймні 5. Для інтимної області там ідуть куди більші дози) . Суть просто у тому, що справді, з віком провисає шкіра великих статтевих губ, бо по суті, це не м язевий орган і його ніякими вправами не підтягнеш. Зменшується еластичність шкіри із віком- йде провисання ( як із носогубкою на обличчі). Зі статтевими губами "не поборешся" :)М язи піхви можна спокійно підтримувати у належному стані вправами , якщо починати їх робити одразу після відновлювального післяпологового періоду . Провисання зв язок , які утримують матку- на жаль тут інколи лише оперативне втручання врятує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Інтимна пластика