"Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем pravovuk, 4 Січень 2013.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Отже, оскільки існує лише чорний список лікарів, вартує напевно відкрити тему і про білий список лікарів. Бо є ще Слава Богу і справжні гарні спеціалісти нашої медицини.
    Давайте тут ділитись рекомендаціями стосовно лікарів , які нам реально допомогли.
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.


    Голдун Ярослав Богданови - хірург-мамолог в онкоцентрі на Гашека. Золоті руки. До нього черги і не дарма. Може, він і не мегаприєна людина, але справу свою знає добре, грошей не вимагає, своїх пацієнтів веде після операцій ще довгий час.. Оперував маму - ввечері вже повезли її додому, зараз ходить до нього раз в 3 місяці. Між операціями завжди готовий прийняти. На дзвінки відповідає або віддзвонює. Молимось за його здоров’я!
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Отже по темі :
    Раджу Лисович Соломію Богданівну - лікар -гінеколог Лікарні Швидкої Допомоги, яка врятувала спочатку моє життя, а потім життя моєї доці, хоча інші лікарі (з Батальної та Мєчнікова), однозначно вимагали переривання вагітності, оскільки була дуууже велика загроза моєму життю. Лише вона взялась за мене, хоча попередила, якщо через 2 тижня її лікування ситуація з моїм станом не покращиться,то таки переривати треба буде. але на щастя і я жива , і маю красуньку - донечку!!!!

    Стоматолог - Михайлів Василь Ярославович. До нього ходжу як на свято. Робить все , аби зберегти зубки, а не зробити так, аби Ви швидше до нього знов прийшли.
    Стоматолог Кравчук Ірина Леонідівна - теж дуже гарний стоматолог і ще має надзвичайний підхід до діток.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Іванців Роман- зав. відділенням патології молочної залози,маммолог-онколог на Гашека- дуже аккуратно оперує, турбується про те, щоб шви були теж непомітними ( особливо це важливо для молодих жінок, яким видаляють доброякісні ( і не тільки) новоуворення).
    Огородник Юрій Юрійович ( його батько також хороший фахівець, просто у силу віку вже не оперуючий, а більше консультуючий)- лікар-гінеколог , Топольна- хороший спеціаліст, "витягує" навіть дуже проблемні на ранніх строках вагітності, дбає про пацієнток, навідуючи навіть у вихідні.
    Музика Тарас- дитячий стоматолог з "Рікоти"- аккуратно лікує, має хорошу психологічну сумісність з малими "нехочухами".
    Рудаман Людмила Миколаївна- дитячий уролог на Орлика- хороший та уважний спеціаліст.
    далі буде..
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Мою маму без львівської прописки прийняв в порядку живої черги і ще відмовлявся від грошей після операції. Я була з нею з першої консультації - можу поручитися.
    і хай їздить на здоров‘я - він допоміг і допомагає такій кількості людей , що його життя вартує максимально безпечного авто!

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:56 ----------

    Ірина Богданівна - гінеколог в Винниківській поліклініці. Вчасно відправила мою маму на аналізи і ми встигли її прооперувати. Особисто мені дуже толково роз’яснила мою проблему - зараз лікуюсь в неї. Знайому вчасно направила на операцію - намічалась набута безплідність
     
  6. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Ярослав Богданович. Оперував мене під місцевим наркозом. На операції розказував анекдоти, щоб мене відволікти, все зробив акуратно. Суму не називає, хто скільки вважає за потрібне
     
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Заношу в Білий список зав.реанімації інфекційної Токарєва і лікарів, котрі в тому відділенні працюють (їх там небагато - 5 чи 6).
    Бачила, як вони не тільки коло нас, а і як оло інших людей ходили.
    Вони не тільки хороші лікарі, але й справжні нормальні співчутливі добрі ЛЮДИ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    підтримую на всі 100 відсотків, особливе дякую Шкадовський Олег Анатолійович витягнув донечку з того світу. І взагалі весь персонал дуже хороші люди і прфесіонали.
     
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Собко Юрій Хомич - лікар-інфекціоніст з дитячої інфекційної лікарні. Дуже відповідальний, совісний, не вимагає подяки (лежали з ангіною, потрапили на його чергування і не віддячувались з принципу). І персонал лікарні теж сподобався в плані "ніхто не заглядав у кишеню".

    Крайківський Володар Степанович - стоматолог (приватна практика), дуже толковий лікар, не зробить нічого зайвого з метою заробити, проте дуже зайнятий, лікуємося всією сім'єю вже років 15
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    на Лисенка з відділення кору всіх лікарів - також сюди.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Дякую Богу, що знаю лише його одного в цій сфері вже більше 10 років...
     
  12. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Стоматолог Наталя Лихопатер - акуратна і дбайлива, кабінет і обладнання - все для зручності, результат хороший, рекомендую )
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Цілком погоджуюсь. Я приходила до неї, коли була втретє вагітна з ерозією, то вона мені все доступно пояснила і я до неї прийшла на заморожування вже після пологів. Все пройшло добре, загоїлося.
    Хороша вона людина і лікар. Часто раджу її своїм знайомим. Ніби всі залишаються задоволені.
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Підтверджую за Юрія Хомича. Фахівець, дуже врівноважена і приємна у спілкуванні людина. Досі вдячна за вчасне і успішне лікування своєї донечки, та за консультації і по телефону, і додому приїзджав.
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    ДУже рекомендую стоматолога Сивак Марту Георгіївну. Приймає в 5-ій стомат поліклініці і має свій кабінет на Личаківській. З 10-го класу ходжу до неї. Перестала боятись стоматологів :girl_crazy: Все, що робила - досі добре служить і на місці ;) І така приємна і красива жінка :girl_yes:
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Інфекціоніст Собко Юрій Хомич-суперпрофесіонал.Лише він поставив нам правильний діагноз після двомісячного неправильного лікування.
     
  17. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Киричинська Інна-гінеколог з медінституту
     
  18. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Окуліст Береза Оксана Дмитрівна трохи підняла мені зір, але я запізно звернулась (в 25 р.) зір вже сформувався, якби швидше, то підняли б на 100%.
    Також допомогла моїй мамі, виявила в неї очний кліщ, в медінституті цього не побачили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Klava

    Klava Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Підтримую! Часто коли приходжу до нього, дивиться і відправляє додому. Каже - наразі нема чого мені тут рухати. А скільки є стоматологів, які собі будь-що роботу знайдуть!
     
  20. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Згідна на 100%, професіонал та просто хороша людина.