Профілактор Євмінова

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kozochka, 13 Лютий 2013.

  1. kozochka

    kozochka Member

    Останнім часом задумуюся про покупку профілактора Євмінова. Маю шийно-грудний остехондроз, защемляє нерви. Цікавить чи хтось займається на дошці Євмінова і які у вас результати?
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Профілактор Євмінова

    В моєї мами хребцева грижа, то їй допомагало у свій час навіть просто повисіти на дошці (саморобний прототип дошки Євмінова). Правда, в неї ще повний букет болячок, то останнім часом їй заборонили вправи на дошці, хоча тепер наречений зробив їй сам дошку Євмінова (знайшли в інтернеті схеми, заміряли дошку знайомих).
    А от мама знайомого теж мала дуууже серйозні проблеми з спиною і піднялася на ноги саме завдяки дошці Євмінова. Спочатку вона пішла на платні заняття у Львові, навчилася тих усіх вправ, потім їй чоловік зробив дошку і вона вже продовжила займатися вдома.
     
  3. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Профілактор Євмінова

    Де проходять навчання у Львові і яка ціна ?
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Профілактор Євмінова

    Вже не пам'ятаю, можу запитати.В інтернеті теж думаю можна знайти інформацію і тут ще почитайте. В цій темі багато форумлянки писали про профілактор Євмінова.