Наші комплекси і як з ними боротися

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Alstroemeria, 31 Січень 2016.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То видно зазвичай. У дрібному: як людина говорить (особливо на "слизькі" теми), яким тоном, як дивиться, як тримає голову, жестикулює... (не даремно ж на ораторських всяких курсах тому вчать, але коли воно завчене то теж зазвичай видно при близькому спілкуванні, з трибуни - може і ні, а на відстані витягнутої руки - так). І показну впевненість видно - вона така кричуча завжди, а справжня якась спокійна і тиха. :)
    Тому
    в цьому випадку не прокатить. То треба в своїй голові порядок наводити, оточуючі ні при чому.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Та чого деградація?
    Це якраз приклад людини без комплексів(без переживань хто що подумає і т.д.).
    Хтось на днях писав про Камбоджу здається- що там люди щасливі просто по факту. Умови життя в Камбоджі думаю знаєте.
    3 роки вже за таким працюю. Побачила багато чого в цій темі. Їй Богу- колись книгу напишу.
    І так- це нездорово- бути незадоволеною собою.

    Я знаю, що любиш. Ти вже писала).
    Таких багато. І це не міняє суті теми.
    Ти ж моя радість.
    Не всі це бачать. І не всі розуміють.
    Тема Холодної Королеви- вона цікава насправді.
    Так так, головне не забувати про різні типи людей.
    Ну бо я себе спокійною і тихою бачу хіба не буду казати де і в білих тапочках:girl_crazy::girl_crazy:.
    То класно видно як реагує людина на певні слова і фрази.
    І взагалі- я так люблю як зі мною спілкуються люди:girl_crazy:. Я- ідеальний проявник усіляких таких штук. Ага- карма- то вещь трудная:girl_haha::girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може, зсередини то інакше відчувається... але я комплекса тут не бачу. Просто бажання навчитись танцювати. І прикрість від того, що наразі це бажання ще не здійснене. Все попереду, все получиться :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, то таки комплекс, бо коли танцюю, я знаю що погано танцюю і від того, ясєн пєнь, все стає ще тільки гірше :girl_crazy:
    Ну чого? Незадоволеність теж буває різна: деструктивна (самоїдство) і конструктивна ("я знаю що міг би краще"). Нє, собою вцілому треба бути задоволеним=себе любити, а от з якимись своїми поганими звичками, дрібними тарганами і т.д щоб почати боротися, треба спочатку їх виявити, а то значить зрозуміти що вони тобі не подобаються. Ну але то вже не тема комплексів, а чогось ширшого. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ти знаєш, що я тебе люблю, та)?
    Все правильно- міг би краще. Тобто краще щось зробити! І тут вже йдеться про незадоволеність якимось р-том.
    Що є геть іншим ніж незадоволеність собою.
    Так так так.
    :kisss::kisss::kisss:.
    Я тобі казала, пам'ятаєш, що ми би класно спрацювались:girl_dance:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    от і я про те!
    Я люблю себе. Завжди. Але іноді мені не подобається, що я, маючи здібності, чомусь не навчилась...ну, наприклад, грати на віолончелі. Або мені не подобається, що я часто хворію - я люблю себе, але я можу бути незадоволеною тим, що погано харчуюсь чи мало бігаю (на мій особистий погляд в першу чергу), тому я роблю це з любові до себе - стаю здоровішою, вправнішою в якійсь діяльності, вчусь тому, що цікаво і т.д. І от тоді я стаю задоволеною. І це безкінечно, це як система, яка постійно шукає рівноваги в мінливих зовнішніх обставинах. І це добре, за умови, що в першу чергу, ти себе любиш беззаперечно. Не думаю, що це має стосунок до того, що загальноприйнято називається комплексами.
    Ну Ви казали, що все по-фігу, але ж те, що подумають інші - це далеко не все, в першу чергу ми самі для себе орієнтири, маємо власні системи цінностей, то ж не може бути все по-фігу?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ех, навчитися би мені так реагувати на критику, тобто полюбити її:) бо переважно страшно не люблю як мене критикують. в школі мене переважно хвалили, але якщо шось могла зробити не так(на чиюсь думку), то ображалася, як мені про це казали. Просто взагалі-то хочеться все робити або правильно, або так по-своєму як думаєш, що правильно. І якщо тут хтось тебе починає критикувати, то справді виникає думка "ну чому?", я ж нічого поганого не хотіла зробити, хотіла як краще, старалася.І якщо є критика, то думається, що хтось не цінує.:)
    Хоча, якщо задуматися, я то критикувати можу, навіть люблю:girl_smile:. мала б тоді і на критику в свій адрес реагувати простіше, я ж не ідеальна. Просто напевно не хочеться визнавати свої помилки, чи незнання чогось (критикують ж переважно якщо помиляєшся, або якщо робиш шось, що не знаєш).
    Хоча критика буває справді різна. Якщо критикують справді тільки реальні помилки, які таки помітні, то ще можна терпіти. Але якщо там критика чогось, чи когось, що мені подобається, а іншим ні, то тоді як бути?:) Суб'єктивна думка людини - не обов'язково правильна, це просто чиясь думка.Напевно треба просто змиритися з тим, що кожен має право думати як хоче, і ображатися на когось за це не потрібно.
    Хоча мені деколи буває важко це зробити.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Мені здається я таки закомплексована людина.Коли чую критику на свою адресу у мене виникає відчуття зневіри у собі,що нічого сама правильно не можу зробити.Коли щось ламається, починаю думати,що то через мене,що я щось неправильно зробила от тому так і сталось.Часто відчуваю себе винуватою,що не зробила те,що могла зробити,але не додумалася. переживаю через те, що багато чого не вмію зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я ставлюся до похвали трохи з недовірою. Мені здається, що похвалити можуть із-за вічливості, а не тому що їм це подобається.
    А критику сприймаю нормально. Особливо, якщо людина вказує на конкретні помилки (тоді прислухаюся і роблю для себе висновки).

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Как победить комплексы и неуверенность в себе

    Комплексы — это те наши внутренние ощущения, которые по каким-то причинам заставляют нас считать себя какими-то другими, не такими, как все. В результате чего появляется неуверенность в себе.

    Хотя над этим вопросом можно поспорить, неуверенность в себе появляется после комплексов, или комплексы появляются после того, как человек долгое время неуверен в себе, не решается на что-либо, и в итоге появляется комплекс чего-либо. На мой взгляд, неуверенность и комплексы — полностью взаимосвязаны, и нельзя поставить что-то на первое место, а что-то на второй план.

    Неуверенность — это то, с чем живет огромное количество людей. Самое главное, что в большинстве случаев, такой «союз» с неуверенностью совершенно не обоснован. Необоснован, потому что, разве каждому из нас, каждый день нужно чем-то очень значимым рисковать?

    Уверен, что большинству, как раз таки, не нужно рисковать каждый день чем-то очень значимым для себя. Но, тем не менее, огромное количество людей, чувствуют себя неуверенно в различных ситуациях. Кто-то не пробует поступать в ВУЗ, в который хотел бы, так как тот ВУЗ один из лучших, и человек подает документы в другой ВУЗ. Но после зачисления, оказывается, что ваш одноклассник, который учился чуть хуже вас в школе, поступил в тот самый ВУЗ, в который вы не решились.

    Только потом вы начинаете думать: «А почему я не попробовал, ведь поступил бы, скорее всего». А сколько таких примеров можно насчитать за всю жизнь? Когда вы не решаетесь на что-либо. И не решаетесь не потому что, вы значительно хуже остальных, а потому что, ваша неуверенность живет у вас в голове. В то время, когда ваш приятель действительно в чем-то хуже вас, может быть увереннее вас в разы, что и может позволить ему достичь желаемого. А ситуация со школьных лет знакома вам, когда вы выучили домашнее задание, но смелости поднять руку и ответить, так и не хватило?

    Самое страшное, что все эти ситуации, от самых безобидных, когда нужно ответить на уроке, но смелости не хватает, до более менее важных, как выбор ВУЗа,— формируют в человеке неуверенность в себе. И порой, уже взрослый человек, чувствует в себе неуверенность практически всегда. Вы одолжили знакомому деньги в долг, который обещал отдать через неделю, но неделя прошла, а ваш знакомый всё молчит. А вы по каким-то причинам боитесь или стесняетесь спросить у него про деньги. И примеров уйма, когда неуверенный в себе человек боится сделать что-то элементарное.

    Представьте ситуацию: Есть некий человек полного телосложения, который по каким-то причинам считает это своим комплексом, из-за своей полноты, он чувствует себя неуверенным, так как в его подсознании выработалось понимание, что он не такой как все. Из-за этого, он не делает того, что мог бы делать, и что делают другие. Такая неуверенность, к хорошему, вряд ли приведет.

    Но посмотрите на ситуацию иначе. Разве вы не видели в своей жизни полных людей, которые являются успешными? Которые не боятся выступать на сцене и делать ещё много чего, чего не делал первый человек из моего примера, по причине того, что говорил себе: я толстый (-ая), а там все стройные, поэтому мне вряд ли стоит это делать, или идти туда то, и т. д… Так а в чем тогда разница? Разница в том, с чего я собственно и начинал, что наша неуверенность и комплексы всего лишь в нашем подсознании, и больше нигде их нет.

    В первом случае, полный человек, не уверен в себе, потому что он сам себя считает «не таким как все», во втором случае, полный человек, на уровне подсознания не считает себя «не таким как все». Хотя в итоге может получиться, что он даже ещё более полнее, чем тот который «закомплексовался» по этому поводу. Поэтому вывод можно сделать только один, что все наши комплексы и вся наша неуверенность, она живет только в нашей голове.

    У каждого человека есть какие-то недостатки, и что-то иное, что к недостаткам можно и не относить. У каждого! Это я говорю со 100% уверенностью. Но почему то не все люди чувствуют себя неуверенными и испытывают какие-то комплексы. Ведь если, с моих слов, у каждого есть какой-то недостаток, то получается, все должны быть «закомплексованными», каждый по своему поводу. Но мы видим, что это не так. Не так, потому что, часть людей, или изначально не обращают внимания на свои недостатки, или научились это делать.

    И примеров может быть уйма, полноту я привел в пример, просто как пример. И уверен, что вы встречали вполне симпатичных людей, которые, почему то, когда им нужно сказать речь перед публикой, не могут этого сделать. И наоборот, когда человек, который наоборот, мог бы стесняться выступать перед публикой, потому что он, например, заикается,— выступает с уверенностью. При этом людям запоминается его выступление, доводы, факты, а не бросающаяся в глаза неуверенность и волнение. Это наилучший пример того, что дело не в полноте или стройности, не в заикании и обычной речи, а дело в нашем подсознании. Именно в нём, в нашем подсознании, или уверенность, или не уверенность.

    А как же всё-таки обрести уверенность? Это, конечно, сугубо индивидуальный подход. Но, тем не менее, общие советы можно дать всем.

    Для начала нужно перестать «выискивать» те самые недостатки в себе. «У меня нос длинный, а вон у него в телевизоре смотрите какой, не то, что у меня… «Или: „У меня рост не высокий, ещё бы сантиметров 5–10, и было бы неплохо“. Скажите мне, а где написаны эти правила? Где написано, какой должен быть рост, 185 сантиметров, или 170? Где написано, каким должен быть правильный нос, вытянутым или приплющенным? Я вам дам ответ — нигде. Так есть ли смысл „рыться“ в себе, и искать какие-то „мелочные“ недостатки? Смысла нет никакого.

    Второй момент. Искать в себе нужно не минусы, а плюсы. Если бы Наполеон из-за своего невысокого роста был бы нерешительным, он бы не стал бы тем самым Наполеоном, которого знает весь мир.

    И самый главный совет: начинайте действовать! Начинайте делать то, на что не решались в силу каких-либо причин, чаще всего — комплексов и неуверенности в себе. Только конкретные шаги, на которые Вы ранее не решались, позволят вам постепенно избавляться от неуверенности.

    Конечно полностью «закомплексованный» человек вряд ли сразу сможет решаться на серьезные шаги. Но начать можно с малого. Например: сессия в университете. Идет экзамен, у всех студентов ощущается волнение. И кто же пойдет отвечать первым к преподавателю? Вы! Именно с таких ситуаций Вы должны научиться решаться на конкретные шаги. И каждый такой шаг, на который вы решились, преодолев страх и неуверенность в себе, придаст Вам больше уверенности.

    И шаг за шагом, Вы сможете придти к тому, что пойти куда-то первым, выступить перед незнакомыми людьми, обратиться к кому-либо,— будет для Вас обычным явлением, на которое вы не будете обращать даже внимание.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Katori

    Katori Member

    Комплекси - це взагалі сумно. В мене вони, як і багато у кого, ще з дитинства. Колись була повненькою. Так і досі соромлюсь своєї фігури, хоч не все так погано ніби. І ще я на скрипці граю. І боюсь грати на публіці. От так якось.
     
  12. Kossa

    Kossa Member

    Будемо боротися зі своїми комплексами) Вони роблять наше життя неповноцінним
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Натрапила на цікаву книгу і тільки тепер зрозуміла, що саме Ви мали на увазі.:ThankYou::ThankYou::ThankYou:
    І таки, не тільки в комплексах справа...
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дякую, дякую, що написали:kisss:.
    Бо я вже грішним ділом починала думати, що на ДП дівки геть з іншої планети:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail.
    Ага..
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Погоджуюсь)Немає напевно людей,які не мають комплексів.Просто потрібно зі своїх комплексів зробити свої переваги))Завжди шукати позитивні сторони)
     
  16. shelev

    shelev Member

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk[/QUOTE]
    У багатьох комплекси - родом із дитинства. Це те, до чого нас привчили - наше середовище, наша родина, наші батьки. Є знайомі, які пишаються далеко не ідеальною фігурою, або чимось іншим. А є й такі, кому соромно ( а це ще більші комплекси) за оточуючих. Коли хтось із компанії поводиться не корректно - йому байдуже, а друзям -соромно за нього. І у друзів від цього ще більше комплексів. Тож, свої комплекси це півпроблеми, а чужі комплекси - більша проблема.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а що за книжка?))
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Novyzna

    Novyzna New Member

    У мене раныше був серйозний комплекс щодо своэъ зовнышності. Мені здавалося, що моя бліда шкіра та веснянки на щічках виглядають жахливо. І в підлітковому віці через це комплексувала. Зараз люблю себе таокю як я є.
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А в мене дуже багато родинок(така собі дівчинка перчинка)Ну нагородила мене мама з татом перчиками),то в дитинстві дуже комплексувала,а зараз зрозуміла,що це моя особливість серед інших))