Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Прокинулася сьогодні вранці, і всі симптоми цистіту "на ліцо". Мала колись цю "радість", років десять тому. І точно пам*ятаю, що лікувалася якимись антибіотиками.
    Багато чула, що люди дають собі раду у цьому випадку самостійно, і без антибіотиків. Дівчата допоможіть, будь-ласка.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2010
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    В мене також ця зараза час від часу турбує,але я ніколи антибіотиків не пила.Зараз як ледь перемерзу,відчуваю шо вже починає,то п"ю фурагін,мені помагає,а так зажди на огляд до лікаря хожу.
     
  3. Milana

    Milana New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    заваріть квіти ромашки, вилийте у відро і присівши над відром над тією парою вигрівайтесь,обгорніться тепло,потім під ковдру, а пити можна фурагін, запиваючи великою кількістю води.Мало б подіяти в перший же день. Швидкого вам одужання.
     
  4. Marmuliadka

    Marmuliadka New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    О! осінні привіти від цистіту у мене це бувало кілька разів... лікувалась Монуралом 2 рази але він дорогий зате за ніч проходить (це коли було вже дуже важко терпіти і цілу ніч просиджувала на унітазі), а коли симптоми легші то пила багато відвару з петрушки (сушеної) і клюквенний морс, і дієта без солі, гострого і газованого...
     
  5. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    знайома болячка! тільки замість фурагіну (він досить токсичний) краще взяти фітоліт або уролесан- вони цілком трав"яні. Пити багато рідини- найкраще відвар ромашки з календулою і кропом, і обов"язково- тепло! мені ще дуже допомагає пропаритися в гарячій ванній, і зразу в тепле ліжко!
     
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Однозначно-не займатись самолікуванням.тільки до уролога з такими проблемами. бо по-перше,Ви хворобу можете ЗАлікувати,а не Вилікувати,й буде повертатись до вас знову й знову...а по-друге,треба усувати першопричинне "вогнище",а воно може бути сприченене різними факторами-переохолодження,інфекція...
    Дівчата,не жартуйте з тим! підіть до лікаря,сдавайте аналізи й лікуйтеся. й не забувайте,як доцільно не лікуватись,можуть бути великі ускладнення на нирки,в подальшому хронічне...говорю з власного гіркого досвіду
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дякую дівчата за поради. Знайшла вдома Уролесан вже раз випила. П*ю багато води. Чекаю на результат ))).
    Зранку клала на живіт пляшку з теплою водою, ніби стало трохи легше, принаймні як сиджу то дискомфорту майже немає, і як ходжу терпимо. А от туалет, то вже катастрофа (вибачайте за потробиці)

    Дівчата, вичитала в неті, що якщо в сечі є кров, то паритися у ванні не можна, щоб не посилювати кровотечу. А в мене, ніби, є трошки крові. Що робити? Гріти чи не гріти? Хтось з таким стикався?

    ---------- Додано в 09:56 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ----------

    та я все це прекрасно розумію, але просто не маю можливості у найближчі два дні піти до лікаря, ввечері спробую подзвонити, може так щось порадить.
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Взагалі при запаленні не радять "мокре" тепло.
     
  9. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    в такому разі не можна ні гріти, ні купатися! В мене таке призапаленні нирок було- різко пісок пішов. А з лікарями не все завжди добре виходить- то хіба провіреного спеціаліста мати, бо в них зразу антибіотики і капельниці. Ще файно помагає збір Нефрофіт
     
  10. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    У мене була ця проблема 3 роки тому. Лікар прописав антибіотики Ампіокс. Я їх не приймала (приймала моя подруга, казала, що дуже добре допомогли). Я пила фіто-чай др. Сєлєзньова і Нефрофіт. Компоти з сухофруктів. Допомогло і більше його не виникало ттт. А антибіотиками дійсно можна залікувати проблему, а не вилікувати. Приймати ванну і паритись не бажано.
     
  11. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    А хто знає такого провіреного?
     
  12. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    я 2 роки тому займалась самолікуванням- трави пила, ніяк на антибіотики і фурагін не погоджувалась. А закінчилося все тим, що інфекція пішла вгору по сечоводах і вдарила по нирках. Якщо спочатку (коли був цистит) біль ще можна було терпіти, то коли почало боліти в нирках був суцільний жах (пологи з вагою дитинки 4550 в порівнянні з цим- байка)! Білок був замість 0,2 -4 З такими аналізами лягають в лікарню, а я ще не погоджувалась на лікування- лазила інтернетом в пошуках порятунку. Як результат я отримала хронічний процес і загострення кожної весни і осені.
    Те, що по телебаченню йде реклама уролесану- не значить, що його можна пити коли заманеться- все має контролювати лікар. Те саме з бактериидними препаратами- фурадоніном- його потрібно випити цілий курс- здається 2 тижні, інакше інфекція до нього звикне і стане стійкішою, відповідно наступного разу цей препарат її не візьме.
    Нарешті я знайшла гарну лікарку, яка мене комплексно пролікувала -там був і Монурал, і фурадонін і інші препарати- загалом це все тривало майже 3 місяці (я ж то думала, що попити таблеточки 3 дні цілком достатньо) і після цього загострень ще не було. При тому якби я пролікувалася після першого разу- можна було б без жорстких антибіотиків і досить було 3-4 тижні.
    робіть висновки-шукайте лікаря
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Мала рецидиви (лікувалась у лікарів з фурамагами і т.п.). Виявилось - проблема не у переохолодженні (воно тільки сприяло). Але діагнозу не казатиму, бо бачу дівчата бездумно самолікуються. З цим жартувати не можна. Як казав лікар - по стіні будете дертись, як запустите.
    Щоб перевірити лікаря - перепитайте, які аналізи на його думку варто загалом буде здати. Між нами - тільки посів сечі покаже результат, але не причину. Краще здати більше аналізів, але раз і назавжди позбутись цієї неприємності. Бо якщо Ви не на ринку на морозі 12 годин стоїте - то нічого такого у вас проявлятись не повинно по причині саме переохолодження.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2010
  14. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Щодо цього- скільки лікарів- стільки думок. Результат чого має показати посів? Нереально зробити стерильний забір з виключенням зовнішніх впливів. Хіба з допомогою катетера. Окрім того- ну дасть воно Вам ріст якихось бактерій а антибіотики все одно широкого спектру, бо поки посів виросте, треба чекати, а за цей час можна серйозно зашкодити ниркам. Моя лікуюча лікар (яка в результаті і вилікувала і вагітність після цього пройшла без жодної ниркової сипмтоматики) казала що в посіві сенсу нема, що це нічого не показує, а інша лікар (не нефролог) паралельно казала, що як без цього можна лікувати ітд. Здали посів на Зелену двом докторам (для експерименту)- результати були абсолютно різні, а не мали б бути... До того ж сечовий не є стерильним- він має свою флору, на відміну від нирки, яка є стерильною. Виходить, що лікувати треба природну флору до знищення?
    Для мене найкращим способом перевірити лікаря є результати, які отримані від його лікування. Лікарка, в якої я лікувалась витягла кількох знайомих із серйозних ситуацій і грамотно провела вагітність (дитинка здорова) хронічно хворій, якій казали переривати вагітність через хворобу нирок (там все було дійсно дуже серйозно).
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    ну так 3-м можк допомогти, а 4-го в могилу загнати! лікарі- не Боги, тому тут також можна прогадати!
    Якщо ви впевнені, що цистіт- причина переохолодження, чи після активного статевого вечора, то можна і травичку попити (тільки без фанатизму). Але якщо це з "бухти-барахти" і давно турбує- то краще здати і сечу і кров, і піти до хорошого спеціаліста.


    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    ще є дуже хороші таблетки які я приймаю в екстра випадках- канефрон. І при запаленні нирок і при цистітах
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Може я незрозуміло написала, що з тим посівом толку не виведете? Ну то перепрошую, бо саме це мала на увазі.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2010
  17. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я теж любитель самолікування, але коли вже кров в мочі, ну про що ви думаєте, то треба негайно йти до лікаря і ніяких ван уже не може бути.

    П.С. сама приймала і уролісан і канефрон і монурал, але реально помогла Поляна квасова і безсольова дієта.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Лікарі лікують цистит лишень антибіотиками. Це правда.

    Я зауважила що у мене була ця проблема коли чи то перестудилась чи обдуло. Лікувалась сама бо антибіотиків не спішусь брати. Вилікувала своїм методом, правда він трохи не надто приємний але мені допомогло.

    Мій чоловік має бактеріозний простатит спричинений циститом. Ну і яке це має відношення одне до одного? а таке що кожного разу як він заходив в холодну воду типу басейн, або море у нього зразу було запалення обох органів. Лікувався великою кількістю антибіотиків але проблеми лише залікував. Не можна переохолоджуватись якщо є така проблема. А он теплі ванни йому лікар приписав.

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

    Кров в сечі означає що є проблема і я б таке також сама не лікувала. Плюс, ми не завжди можемо самі зауважити кров в сечі, тому треба здати аналіз і послухати що лікар має до говорення. А раптом він щось мудре скаже.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    тобто, після сексу може бути цістіт? чи я щось не так зрозуміла?

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    я б і сама не побачила, просто знаю, що при цистіті може таке, тому уважна вивчила туалетний папір, ну і він трохи темніший ніж завжди (ще раз перепрошую за такі деталі)


    я з вами згідна, але до лікаря зможу піти тільки у четвер або п*ятницю, швидше не маю можливості, а сидіти і просто терпіти якось не хочеться.

    Та й мені трохи легше стало, дискомфорт, звичайно, є, але все ж легше.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цистіт. Що робити...