Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І я хочу похвалитись.. Купив мені чоловік орхідейку. То ніби до 8 березня, але маю її вже!! Так тішусь, то моя перша.
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    На днях моєму чуду стукнуло півтора рочку:girl_in_love:. Такий вже дорослий маленький хлопчик). Аж невіриться, так скоро пролетів час.
    То моя найбільша вихвалялка).
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    а я нині мала міні-зустріч з форумлянками)) так приємно було) і папір і квіти маю новенькі))вже аж руки сверблять то все випробувати))
     
  4. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в мене сьогодні день народження)
    Крім інших подарунків отримала ось такі квіточки
    Це від чоловіка
    [​IMG]

    А ці від свекрухи та свекра
    [​IMG]
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Нікуська сьогодні сама сіла (по правильному, через бочок)!!! Росте, моя розумничка :girl_in_love:
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І я сьогодні отримала презент авансом на 8 березня - набір люмінарівських стаканів 12шт ( із попереднього, завдяки дитині, вже тільки 4шт залишилося :girl_crazy: )
    Ну але звісно щиро надіюся 8-го числа отримати ще щось.. :girl_cool:
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ну і я зі своїми вихвалялками. Отже пофастаюсь ось таким тортиком,що спекла наша форумлянка rysaj на ДН мого Юрчика
    [​IMG]

    Ну і для мене зробила мега подарунок skarlet(закінчила якраз на моє ДН:girl_dance:)Тепер я власниця ось такого жакетика
     
  8. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    мені подарував такий самий набір, ги ги, але квіти тільки оранжеві!
    Сковорідку Vinzer для млинців з керамічним покриттям, в дві орхідейки!!!
    Да здравствует 8 березня, яке в мене почалось, ще 4 числа!
     
  9. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я сьогодні познайомилася з нашою чудовою форумлянкою та отримала свій заказ-чудову прикрасу-задоволенню немає меж.[​IMG] http://s57.radikal.ru/i156/1203/3a/d7b167407c4a.jpg Зробила собі подарунок до свята.
     
  10. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ура!!! Я повернулась на посиденьки! :girl_claping:
    Провела з Нанкою чудових 10 днів в Італії!:girl_wink: Повездо з погодою! СУПЕР!!!
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    мені чоловік подарува MacBook Air:girl_dance:
    [​IMG]

    і такe до нього "одежинку", кльову-кльову:dance:
    [​IMG]
     
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Як мало людині потрібно для щастя...нарешті розмерзлася вода в водопроводі:girl_claping:, 3 тижні були без води, помилася в гарячому душі, пралка тарабанити сьогодні буде цілий день, беруся за генеральне прибирання, а то переживала чи до пологів буде вода.
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    100%
    ми практично здорові, ще день-два і будемо як огірочки :) А ще, як виявилось, чоловік мій трохи романтик. Вчора скоро лягла спати, так він мене розбудив в 12 годині і вітав, такий класний подарунок подарував, сама собі заздрю :) Ще й дівчата потішили, спали до 9 години. Отакі в мене вихвалялки!!!
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Давно вже я не хвалилась)))
    Так от: захистила вже я практику на 5!
    купила собі сьогодні 2 матові лаки, бо душа потребувала чогось яскравенького, весняного, тому вибрала яскравий коралово-морквяний колір, а другий - спокійніший, кава з молоком (але молока дууже багато)))
    коханий поїхав у Закарпатську область по роботі і купив мені якусь велику скриньку ручної роботи (не хотів казати, але я розколола його)), сьогодні побачу:girl_claping:
    а зараз на пари не йду (прогульщиця))) і їду додому!!!
     
  15. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в нас з чоловіком сьогодні третя річниця з дня розписки
    А ще чоловік сестри вже привітав нас з мамою з святом цукерками і квіточками:girl_dance: Так приємно:girl_in_love:
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    о, ото мій новий "коханець" фен
    Parlux 3500 Supercompact Ceramic&Ionic Flower
    [​IMG]

    от так я вмію економити, мам тепер чудо подарунок від рідних на ДН)))
    ще вихвалялка - у нас була диво фотосесія, і в результаті мега фото!!!! дякую Вадимові!!!
    і ще ми здійснили нашу міні мрію - купили телевізор LED, такий тонююююсінький,мммм......
    і я щойно пекла вперше медівник - вийшов мега)))
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Завтра йду на Паті восьмиберезневе від Оріфлейм. Нарешті муж відчує, що то Свято! 8 березня - а не суто жіночий день: кухня, хата і базар)))) Най трохи повиховує дітьо. А я поп'ю коктелі.
     
  18. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)


    мене вже на роботі привітали з наступаючим, то в мене тепер є нове гарнюнє горняточко:girl_claping:

    І ще одна супервихвалялка -- ідемо з коханим вихідними на Закарпаття.. :girl_in_dreams: :dance2: :girl_yes2:
     
  19. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Отримала свій подруночок, в нас було кохання з першого нюха:girl_in_dreams:

    [​IMG]
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
Статус теми:
Закрита.