Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Зая, 12 Вересень 2008.

  1. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Я спитала про сайт,Зоя каже що він є і навіть працював але адресу сайту я забула навіть спросити:confused:
     
  2. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Зая, Різдво на носі, а Ви мовчите:confused:
     
  3. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Я не мовчу(прсто забула запостити тут) .Наші зустрічаютьса 8 січня в 13.30 біля входу.Там має бути багато різних гуртків і дітей.Я думаю , що діти будуть співати біля церкви.Приходьте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tаня_Л

    Tаня_Л New Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    привіт,а хто знає де знаходиться дит.ансамбль "Цьомчики"?
     
  5. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    :confused:
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Дитячий ансамбль "Цьомочки" є наймолодшою групою в "Горличці",вони займалися на вул.Листопадового чину,там де обласна міліція. Чи досі там,не знаю:confused:
     
  7. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Дівчата я бачу,що ні хто не зацікавився студією "Равлик",яка є державною.Дуже багато різносторонніх предметів, багато концертів і вистав і все це коштує лише 25 грн.на місяць!Я бачила, що багато дітей приводили не на початку навчального року(це бажанно) а в середені року)!Обов"язковими предметами є англійська мова, живопис,аплікація,ліпка,театральне мистецьтво, народознавсьтво і вокал, рітміка,і основи української мови і вокал.А найголовніше,що з дітками займаються досвідчені підагоги.Взагалі в "Центрі творчості для молоді та юнацтва Галичини" знаходиться дуже багато гуртків і секцій!Зараз наші діти готуются до пасхи і дня матері,виступатимуть у Шевченківському гаю(як завжди).Дівчата, чесно кажу ,що за такі смішні гроші,дитина не зможе в наш час получити кращої дошкільної та єстетичної підготовки:)!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Дівчата, якщо когось з вас цікавить- пишіть в ПП:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Та нас дуже цiкавить! Але ми ще малeнькi, нам 1,7. Думаю з 2х пiдeм подивимось що i як, на виступи походимо як ви радили :)
     
  10. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Так ,походіть-подивіться, але навчання починається з 3 повних рочків:umbrage:.Та все одно зайдіть спитайтеся:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    26 лютого відбудеться виставка дитячих робіт з ліпки :).В приміщені кафе в Центрі творчості молоді та юнацтва "Погулянка".Заходіте :)
     
  12. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Зая, а в якому то кафе буде: в тому, що біля головного входу чи біля бічного(там де спортзал)?

    В мене солодкий спогад дитинства - після тренування всі бігли в кафе на морозиво, як воно смакувало!!!
     
  13. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Головного, там де напис "Погулянка".Морозива там зараз нема ,але є "Чудопіч" і завжди гарно пахне:shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Дівчата, дити яки вчаться в Равлику почали готуватися до Великоднього свята. Точно якого числа скажу трохи пізніше але приблизно 22 квітня у Шевченковському гаю відбудеться дитячий фестиваль "Сонечко",дітки будуть танцювати і співати гаївки.А за 10 днів до Пасхи в Шевченківському гаю відбудеться майстер-клас по темі писанок.Будуть вчити як правельно працювати писачком.Приходьте,приводьте дітей і вчіться разом з нами.Все безкоштовно! Це не реклама, це просто оголошення:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Цікаво, скільки часу займе добирання від Південного до Равлика, і яким транспортом можна добратись?
     
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Можна їхати на Пасічну, а там ше трошка перейтись...:ninja:
    55,52,117, їхати від 35 до 50 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Центр творчості знаходиться приблизно посередині між вул.Зелена і вул. Личаківська. Безпосередньо до нього маршрутка не їздить( колись їздила №96), зате є трамвай №7, має тут кінцеву зупинку. З боку вул. Зеленої - зупинка Водоканал - трохи швидше, легше йти, рельєф рівніший.
    Про троха перейтись з Пасічної - то Надійка пожартувала:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Їздить! Не пам"ятаю номера але точно їздить!!!Ми коли не можем дочекатися трамвая підсаджуємось на маршрутку , яка довозить нас прямісінько під ЦТ.Їде вона по Личківській (точно).Завтра подивлюся номер і відпишуся:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    ну та.... троха треба йти...:xaxa:
    А заїхати від Південного до Водоканалу? нині чекала на 61 рівно 40 хвилин:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Перейтись через Погулянку (тобто через той парк)??? Трохи далеченько:ninja:. Чи може ще якась стежина туди веде:confused:

    Я теж в Равлик хотіла малу записати, але трохи не зручно добиратись:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1