Подушка. Яку обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Leila, 15 Червень 2011.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    в мене така подушка десь пів-року. Якістю задоволена, висипаюсь, шия ніколи не болить.
     
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Ковдри і подушки з евкаліптовим волокном - чи варто купувати?

    Дівчата, зараз в Арсені за акцією продаються подушки і ковдри з евкаліптовим волокном (пишуть, що виробник Lenzing, Австрія). Хтось уже купував таке? Бо навіть за акцією ціна не дуже дешева, не хочеться викидати гроші. Подушка з чохлом евкаліпт-мікрофібра, всередині "штучний пух", а ковдра з мікрофібровим чохлом, наповнювач - суміш евкаліптового волокна з поліефірним.
    Може, хтось купував подібне інших виробників? Бо відгуки про такі вироби дуже різні: одні пишуть, що подушки скоро зминаються і від них затерпає шия, інші задоволені. Ще є відгуки, що подушки купувати не варто, а от ковдри добрі. Поділіться досвідом!
     
  3. maha

    maha Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Маю купити дитині подушку(майже 3 роки). Хочу з наповнювачем з гречихи, але не впевнена, що то варто без особливих медичних показів, бо вона ніби ортопедична. Собі купила-мені подобається. Може хто щось підкаже?
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2014
  4. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    підкажіть будь-ласка де можна купити у формі "підкови" але велику , а не дорожню ? бажано за розумні гроші , а не шалені, колись років 3 тому купив білербек за 150 грн тепер не знаю де таку взяти
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    бачу ви вже якийсь час користуєтесь такою подушкою. як вона з часом в експлуатації? хочу придбати ортопедичну, але не знаю яку обрати. та і не знаю як правильно обирати: полежати на ній в магазині? бо шкода прогадати, адже вони недешеві.
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2015
  6. Музик

    Музик Мартуська

    насправді, дуже добре. нічо їй не сталось. власне який великий плюс в моєї подушки - можна міняти висоту - мені часом хочеться вищу-нижчу, то дуже зручно.
    а як обрати - не знаю, купувала через інтернет, обирала по відгуках просто. перша моя ортопедична буда занадто тверда, купила, ніби все ок. але спати на ній не змогла - віддала сестрі, то їй просто супер, вже 5 рік користується. на щастя друга виявилась якраз
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    то часом не така як мені в магазині пояснювали: набирає форму голови коли нагріється під температуру тіла? бо я вночі часто повертаюся, тож не впевнена чи то буде зручно.
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    не знаю про нагрівання, але верхній шар в неї з тої піни, як там її, вона набирає форму голови, але то не заважає мені постійно крутитись
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    а якої марки (чи фірми)?
     
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А чи хтось має ортопедичну подушку Relax. Такі в Епіцентрі продають. Як враження?[​IMG]
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. PNL

    PNL Well-Known Member

    В нас не ортопедичні, але цієі фірми подушки і ковдра, дуже задоволені
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    в нас Andersen одна такої форми як в попередньому пості, одна звичайної, але також ортопедична-задоволені
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, може хтось мав подушки ікеа (крім 360+), порадьте по якості найкращу і довговічну, щоб після прання не збивалася в грудочки. Дивлюся хемпдон і еренпріс, може хтось має такі?
     
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Брали у Венето таку подушку, називається "Ергономічна Релакс". Чоловік задоволений на всі 100%.
     

    Вкладення:

  15. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    @Alicia, які подушки в результаті обрали? Поділіться відгуком, бо також у пошуках.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас вже більше року Ікея RÖLLEKA
    Дуже задоволені - зручно для шиї, класно висипаємось, за цей час ніде не просіла і не втратила форму. Має чохол на блискавці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Да поки ніякі, ще в пошуках, але от ці меморі мали колись - не підійшли, якісь мені не пухкі, а дубові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Таку подушку купив собі брат, то також задоволений, часто бере у подорожі у машину.
    Але я б хотіла більш традиційну - 50*60 чи 50*70. Розглядаю серії
    ÄRENPRIS Poduszka, wysoka - IKEA
    HYLLE Poduszka, wysoka - IKEA
    BANDBLAD Poduszka z pianki memory - - IKEA
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2015 ---
    Шкода, бо не можу знайти жодних відгуків про серії, які вас цікавили.
     
  19. Miki

    Miki New Member

    То яку ви обрали подушку, бо теж розглядую ці варіанти?
     
  20. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Ще не обрали, але схиляємося до Аренпріс..