Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 26 Січень 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Як прийняти вірне рішення
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    О Боже, я дуже співчуваю, якщо з Вами таке сталось:sad::sad::sad::sad:
    І хоча я не дуже розуміюсь в вагітностях...але все-таки, чому поставили такий вирок????????
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?


    Все залежить від діагнозу і фактів...консультації треба пройти у кількох СПЕЦІАЛІСТІВ, можливо, не тільки львівських...у жовтні на одному з форумів ми усі переживали через одну жінку, якій на терміні трохи за 20 тижнів у дитинки (це була 3 вагітність) виявили складний порок серця...підключили киян, влаштували консультацію в найкращого дитячого кардіолога України - проф. Ємця..на жаль..професор сказав, що шансів немає...однак це випадок, а є й інші, коли одні лікарі ставлять діагнози, несумсні з життям, а інші рятують дітей..на все воля Божа..але треба діяти - шукати, консультуватися, молитися..
    Прикро...це, сподіваюсь, питання до дискусії, а не з власного досвіду..у Вас все добре?
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    залежить від причин. Хоча, думаю, що не змогла б за будь-яких умов.
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я писала раніше, розповім детальніше. На першому місяці вагітності пережила весь цей жах, і дуже співчуваю тим, хто колись вже такий вирок чув. Я зробила рентген, діагноз- атипове запалення легень, підозра на туберкульоз. Лікувалась антибіотиками 20 днів, зробила тест в перший день затримки- позитивний, на УЗД- вагітність 4 тижні... Ну тут усе і почалося: "ПЕРЕРИВАТИ! З тобою невідомо що буде"(запалення може різко прогресувати під час вагітності), а з дитинкою взагалі перестрашили- "вади, і т.д., бо ліки токсичні, рентгенівське опромінення..." вже задумувалась про найгірше, та зрозуміла- НЕ ЗМОЖУ! Дякувати Богу, вчасно опам'яталась: думаю, що зі мною буде- всерівно, і знайшла хороших спеціалістів- генетиків, УЗдіагностів, виявилось, все не так страшно. Здавала купу аналізів- все супер, зараз сім місяців;-D, зробила рентген- все оk. Хочу сказати, що іноді ситуація не безвихідна, і вчасна підтримка, порада може врятувати таке ще маленьке і беззахисне життя...
     
    • Подобається Подобається x 56
    • Корисно Корисно x 1
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    це було цілком обдумане, виважене рішення..якби з дитинкою були проблеми, то на узд на 12 тижні вам про це сказали....і тоді можна було б думати, як діяти далі..навіть коли земля тікає з-під ніг треба вміти зосередитися і діяти..але Бозя високо і добре бачить коли, кому і з ким давати діток..у Вас, слава Богу, рентген не вбив лялю, а у мене, на жаль, простий грип відібрав моє сонечко..значить так написано зверху, якби печально і банально це не звучало..бережіть себе!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 26
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дуже-дуже Вам співчуваю, і дякую за розуміння. Переконували переривати зразу(медикаментозне переривання), так би і мучилась все життя, і не взнала б, чи була така необхідність? До 5 міс.приховувала що вагітна, тільки чоловік знав. Вже розповіла тоді, коли всі обстеження були в нормі. Все життя треба молитись і дякувати, що не зруйнувала своє життя вбивством(інакше це не можу назвати)! Вірю, що спільна молитва форумчанок допоможе і Вам, і іншим, не побоюсь сказати, МАЙБУТНІМ МАМУСЯМ:-D
     
    • Подобається Подобається x 27
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Це непросте питання. Я би не змогла відібрати життя, бо вважаю, що не маю на це права. На все воля Божа.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я з Вами цілком згідна, та як завжди є "АЛЕ"... Цю тему вирішила почати не стільки через себе, скільки через те що мене вразила одна історія: в знайомих біда- до 20тиж.вагітність протікала нормально, все було добре, і от...на УЗД побачили, що в манюні немає ОБОХ нирок... Що тут робити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Проконсультуватися ще в 10 УЗДистів, як так може бути, а раніше що не бачили???:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Справа в тому, що і я так порадила, вони консультувались- висновок той самий... А раніше не бачили, бо перше УЗД зробили на початку, для підтвердження вагітності! От і будьте тут розумні: корисно чи шкідливе Узд, і як часто треба робити... Може(вибачте,якщо жорстоко звучить), чим менший термін, поки ще рухів нема і жінка ще не відчуває дитинки, змиритися хоч трошечки легше легше...?
     
  12. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я чомусь була впeвнeна що якщо щось не так в фiз розвитку, то природнiм чином мав статись викидeнь? Може на початку була загроза i лiками збeрeгли вагiтнiсть? Чи я помиляюсь?
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Навіть не знаю. А може навпаки доносити, а після народження буде видно:sad::sad:як Бозя дасть, хоча, звичайно що воно не виживіе не маючи легенів, але то принаймні не буде вбивство, і можна прикликати священника і охрестити дитинку щоб вона потім була на небі..Але як же тоді мамі, їй буде дуже важко:sad::sad::sad:, ой не знаю...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    не легше.
    от тому я і прихильник узд тільки перед пологами. просто задля того, щоб забезпечити всі потрібні маніпуляції під час і після пологів, якщо раптом щось. І не псути собі нерви заздалегідь. Але то виключно моя думка. Жодним чином без претензій на правильність для когось іншого.
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    не знаю...але в мене 5 тижнів викидень "не ставався"..і коли б він стався невідомо, а 5 тижнів мертве тіло в твоєму..і це може привести до непоправних наслідків....
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    У дитинки моєї знайомої, виявили на 12 тижні здається порок серця не сумісний з життям, пропонували перервати вагітність, вона відмовилася, народила на Марії(28 серпня), а на іншої Марії (21вересня), дівчинка померла:sad::sad::sad:, мама дуже важко переживала, але ні на хвильку не засумнівалася у зробленому виборі, бо надіялася, і молилася, за свою донечку.

    Я напевно теж би не змогла перервати вагітність за будь-яких обставин, вірила б в чудо, і до останнього надіялася.
     
    • Подобається Подобається x 28
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Лідочко, не легенів, а нирок, хоч це суті не змінює... На рахунок самовикидня- не обов'язково має бути, бо організм дитинки живе за рахунок маминого, тому по-різному буває. А знайома ваша, МІRА SH, все правильно зробила, відмучилась, коли дитинка померла, і хоч то біда велика, принаймі себе у її смерті винити не буде, значить, така Божа воля, як то не сумно, Йому видніше...
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Моїй сусідці на 5 місяці на УЗД сказали у вашої дитинки немає ніжок і ручок,цілу ніч біля її ліжка дежурили хтось з родичів, боялися що вона собі щось заподіє, а нарано поїхали до іншого лікаря, який був просто шокований, у дитинки все на місці, все є. Він багато разів показував майбутній мамі кожну ручку, кожну ніжко бо та ніяк не могла повірити в своє щастя. Тій дитинці зараз 7 років, все при ньому, дуже добра, весела а головне здорова дитина.
     
    • Подобається Подобається x 30
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Уляночко, у моєї сестри двоюрідної так як у Вас тричі було... Не уявляю, як вона той жах пережила, нічого не допомагало, ніби до бабок ходила (нікому НЕ РАДЖУ, бо біди собі наробите,то гріх великий, щоб ще гірше не було), зрештою пішла до священника на Привокзальній, і чоловік почав щонеділі до церкви ходити, молилися, і тепер має двох масіх ляльок! Все у Вас буде добре, от побачите:-D
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Ой, Дано, уявляю, скільки то потім щастя було:-D!!!!! То в мене така радісь була, як консультувалась зі спеціалістом, який перший після "ПЕРЕРИВАТИ!" сказав "вирішуйте самі, ви молода, дасть Бог, все обійдеться!" То найважливіше- коли є надія, а вона завжди мусить бути! А лікарів таких... Шкода що матом писати не можна, бо в голову інше не лізе!
     
    • Подобається Подобається x 6