Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, в кого живуть джунгарики, підкажіть яким кормом годуєте своїх улюбленців- чи варто купувати дорогий бельгійський корм по 40 грн., чи достатньо Природи за 7 грн.? Овочі і фрукти до раціону додаю.
     
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    я купую своїй той бельгійський. хомці дуже смакує. не їсть лише сухарики, то їх доїдає кроля. а взагалі вона більше їжі ховає на зиму, тому я так бачу, що кілограмової пачки нам на дуже довго вистачить. ось, наприклад, останній тиждень я їй взагалі зовсім трішки даю корму, бо то зерно скоро висипатися зі схованки почне. х)
     
  3. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    а де ховає? мої за щоками носять, особливо самочка.
    а ми плануємо найближчим часом папужку хвилястика купити. Може в кого є вдома, розкажіть з перших вуст які плюси і які мінуси в їх утриманні.
     
  4. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    в нас клітка така сама як і ваша, тільки зелена. х) то вона з хатки викинула всю тирсу і там зробила собі комору, а спати йде на перший поверх. ^.^
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Мої весь день практично в хатинці- сплять, любляться, чубляться... а от вночі вони крутять колесо. правда в тій клітці воно не чутне, бо в старій клітці так тарабанило що жах просто! Але я чомусь не помічаю щоб вони пили воду. А ваша п"є?
     
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    в мене колесо шумить.. може, міцніше прикрутити його треба, бо моя хомка така гіперактивна, видно розхитала. вдень трохи пускаю її бігати в кулі і цілу ніч тлумиться. xD треба буде колись підловити на відео, як хомка в кулі гасає за кролею. xDDD
    бачила двічі, як вона пила - коли перший раз пустила її в нову клітку і хомка все роздивлялася, пробувала, і коли випадково забула її на півдня в кулі. ^^"""
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Я про кулю теж подумую. Цікава штука. А де і за скільки ви купували своїй кулю. Біля нас 50 грн. коштує.
     
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    в арсені на сихові є хороший зоомагазин. брала там кулю найменшу (12 см в діаметрі) за 35 грн.
     
  9. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Ооооо, то наша з мужом мрія:girl_tender: Так хочемо, але ціна на нього хороша, дороге задоволення))) Можливо коли запасемся всім необхідним, то тоді і дійде черга до лабрадорчика.
     
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Наші менші друзі

     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, в двух словах, чи не в двух.... наскільки страждають меблі, стіни, штори...від появи в домі кошенятка?

    І марю я вже давно британцем, або скотіш страйтом ( голубого окрасу, зі стоячими вушками).
    [​IMG]
    Тому питання - може хтось знає порядних заводчиків, чи може пітомнік тут в наших краях. Щоб кіт був гарантовано породний, щоб можна було глянути і на батьків, і на кошенят а не в одиничному екземплярі на продаж.
    В кого ця порода є - наскільки відповідає їх хвальона аристократичність дійсності? бо якраз потрібен спокійний врівноважений кіт, а не турбовіник що зносить все на шляху.

    Хто кастрував котів в молодому віці, наскільки легко пройшов період відновлення, чи допомогло це з запахом, поведінкою, характером, чи став кіт спокійнішим, чи так і лишився грайливим кошеням?
    Я схильна брати кота. Чомусь мені здається що з ними простіше ніж з киціками.
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2011
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Чесно, дуже, ми взяли кошеня, через два тижні в сого чоловіка здали нерви, воно за цей час більше шкоди зробило ніж дитина за два і пів року. шкіряний диван весь розцарапаний, штори понівечені, руки і ноги тоже (під час сну мали "наглість" ворушитись :)), хоч я і просила почекати ще трохи а ле чоловік виніс вердикт-віддати в добрф руки. Тепер навіть про хомячка слухати не хоче.
     
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    як Вам сказати... ми мали перса чистокровного. катрували його в молодому віці. він варятом як був, так і лишився. (роздерта моя шкіряна куртка, лазення і їдження всього по столах, розпатрані вазонки... запаху як такого, правда не було, але с... по всій хаті звичка лишилася.
    кицька покладистіша і любвеобильніша та ласкавіша до дітей (то з моїх спостережень). хоча існує питання з кошенятами, але це зараз вирішуєтся.
    британця ми не мали, але мали понад 5 котів за життя. кожен кіт - індивідуальністьі тут як кажуть, як пощастить. поспостерігайте за всіма кошенятами із помету, вони, як правило, характер проявляють зразу...
     
  14. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    У нас кіт сноу-шу, кастрували його у 7 місяців, ще територію не мітив, але сеча стала так пахнути (ну може просто я вагітна) що, зайшовши в квартиру, було зрозуміло - треба йти мити його миски. Зараз запаху немає взагалі, сам кіт пахне, як м'яка іграшка))). Саму кастрацію переніс з дикими воплями і спав потім майже добу, але на наступний день встав і почав вести себе як і раніше, грайливе добре кошеня. Зараз йому рік - має чудовий характер, взагалі не агресивний, дуже компанійський - всюди зі мною - на кухні, у кімнаті, як песик. Від дітей ладен витримати все що завгодно. Не шипить, навіть не знаю чи вміє. З особливих рекомендацій - не рекомендують годувати рибою - бо може мати проблеми з нирками після кастрації.
    Мала колись у дитинстві кота, теж був кастрований - прожив 8 років не хворів (помер бо впав з 9 поверху), дуже гарний кіт був, грайливий, не був товстим лєнтяєм, як описують кастрованих котів.
    Питання чи каструвати кота навіть не виникало, кіт що не буде гуляти на вулицю - а кіт, що спить в обнімку з моєю дитиною, явно не буде гуляти на вулицю - має бути кастрованим. Бо запах - це щось, а кіт, що сидить дома та не має кицьок буде мітити територію та страждати.
    Штори-меблі у нас ттт взагалі не страждають, кігті точить об таку котячу конструкцію, що продають, та доріжка під дверима в коридорі страждає, але вона міцна і по ній, як на диво, цього не видно взагалі. Але це все не показник - бо коти різні, цей наприклад по верхам не лазить взагалі, саме вище де був це телевізор, а мій кіт у дитинстві не був хіба на люстрі)))
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2011
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Оля, дякую за відгук. Яке саме кошеня у вас було? У якому віці взяли? бо це також суттєво в певній мірі. Просто за цих котів відгуки що це сама врівноваженість, стриманість, благородство, і ніякого "ходіння по потолку" і варьятства. Я памьятаю які збитки, навіть не так, ЗБИТКИ, робила наша Сара поки не подорослішала, але це собака, активна. Вона дуріла від скуки, сумувала за господарем, коти наскільки я знаю не настільки привьязані. Ну і мені наразі здається що збитки від кота то не збитки від собаки. Хоча час напевно покаже..
    А коли ви його кошенятком обирали, яка була його поведінка? Бо наразі не маючи досвіду, але перечитуючи поради, багато хто пише, і ви також що дійсно +/- характер кота можна побачити коли він серед інших кошеняток і по його поведінці. А ще характер кошенят в деякій мірі залежить від характеру батьків.

    мій хід думок аналогічний
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    В моєї подружки британець. Якраз такий як у Вас на фотці. Так от можу сказати, допоки він у неї не з’явився, я ненавиділа котів. Тепер розумію, я просто незнала, якими вони ще можуть бути (доти знала лише дворняжок і персів). Настільки вихована і мудра тварина, досить спокійний, коли стосується людей і грайливий. Мало того, я настільки змінила свою думку, що наважилася і собі завести кошенятко, правда скотіш-фолд (вони мені більше подобаються).
    Нарахунок шкоди меблям і т.п. В подружки нічого не постраждало (котику вже трошки більше року), але одразу закупили все необхідне - лоточок з наповнювачем, дряпачку (це дуже важливо). В нас кицюлька дряпачку не признала, маю надію що до другої (збираюся купити) вона буде більше прихильна, трохи подряпує новий диван малої. Але шибениця вічно би їй кудись вгору дертися, благо в нас немає почому - фарбовані стіни без шпалер, штори лише римські і жалюзі (від яких я бризкалкою відганяю, якщо їй захочеться туди навіть потягнутися). До туалету вони вже привчені ще в заводчиці.

    Повністю відповідає :girl_yes:

    Походіть декілька раз до обраних заводчиків і до обраного котика, подивіться декілька раз як він себе поводить. Тоді оприділяйтесь з покупкою.

    В мене думка була навпаки )))
    Взяли малесеньку кицічку, поки що не пожаліли ні разу. :girl_yes2: Хоча чесно, перед тим, я дуже переживала, що не зживемося, що буде заважати, що буде шкодити меблі і т.п. Чесне слово, поки що, суцільний позитив! Т-т-т.
    Єдине про що застерігаю, обирайте породу, зовнішність тільки таку яка вам дуже подобається, тоді негативу не буде зовсім :girl_yes2:
     
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    саме ЙОГО ми якраз і не обирали... нам віддали кота люди, які переїжджали в інше місто, типу, що там умов для нього не буде...
    а попередні коти, як себе показувли малюками, такі і були до кінця: був кіт дуже свободолюбивий (аби лиш лазити і їв, коли на нього ніхто не дивиився), був такий, що спав сутками, був такий, що їв лише зі своєї мисочкиі пісяв тільки в туалет...
    їх видно. треба приглянутися.
    а як ваш кіт із Сарою співмшкатиме? не будуть сваритися?
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    не будуть, бо Сара вже довший час живе у моєї мами.
    Коли малій було 8 місяців, склалась ситуація що ми дали Сару моїй мамі на місяць. По закінченню того місяця мама попросила Сару ще трішки потримати. Потім в сарки була тєчка і малій був майже рік і то такий повзучо-ледь ходячий період, все до ротя тягнула, а жили ми в 1-кімнатній тоді квартирі. місця не було навіть на іграшки......і я не наважилась тоді взяти Сару назад.
    Потім була мотивація що у мами велика квартира і там вони х татом самі і Сарі там дуже добре, вона там холена і лелеяна, і їй звичайно приділено більше уваги ніж я могла їй приділити. А мама з татом тим часом у спільних турботах за Сарою навіть покращили свої взуємні відносини, бо був період конкретного відчуження. І вона для них стала як дитина, як улюблена наймолодша дитина, бо свої діти вже повиростали і живуть окремо.
    І тепер коли в нас велика квартира, і всім би було місця достатньо, мама зі сльозами просить не забирати в неї Сару, бо без неї вже не зможе. І Іншу собаку не хоче, і я розумію чого не хоче, бо таку як Сарка треба ще пошукати.

    А я потребую якоїсь тварини в домі. Чогось пухнастого, розумного, чогось приємного і лагідного, віддушини одним словом.
    Собаку більше не хочу, не тому що не люблю, а тому що оглядаючись назад, розумію що щоб виростити собаку, щоб вона була не менінгітом і радістю, терба дуже багато сил, терпіння і часу. Коли я не мала дитини я вся віддавалась Сарці. Тепер знаю точно що аж так багато часу не маю.
    Ну і питання вигулу, наразі це питання викликає певні складноші. Тому наразі я схиляюсь до кота. Ну а порода однозначно британець, бо це єдині коти які в мене викликають захоплення і бажання бачити його в моєму домі, серед моєї сімьї.
     
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Ніколь, а розкажіть, будь ласка, трохи про кокерів...
    спроба тримати в хаті вівчарку зазнала поразки, але чоловік усе частіше згадує про наше бажання мати собаку.
    зокрема, чим хлопчики відрізняються від дівчаток, і кого ліпше утримувати в умовах квартири?
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Моєму вже два з половиною роки - не паскудить, меблі не дере і за кицьками не страждає. :) Думала, що підросте і каструємо, але бачу, що нема потреби (кажуть, що краще каструвати якомога пізніше, щоб організм був сформованим). Чула ще таку думку, що на проблеми з нирками не так корм впливає, як вода.
    Коли брали його маленьким, був жвавим, але в міру: на шторах не гойдався і на голову не вилазив (був колись у мене і такий кіт). Зовсім вже спокійного я би не брала: виросте диванною подушкою, а так - коли покличеш, завжди під рукою, ввечері зустрічає під дверима, зранку будить, уважно слухає, коли йому щось кажуть (принаймні робить вигляд :)).