Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. vywnja

    vywnja New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    от дівчата і жіночки....вирішила у вас запитати.......а то з таким не стикалась.....
    були звичайні місячні, а тоді через тижденб статевий акт......і на наступний день після акту пішла кров.......можливо тут хтось є, хто в курсі з чим це може бути повязано....
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Зі здоров'ям і здатністю у майбутньому мати дітей, ану марш до лікаря! ( ну хіба ви були незаймана)
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Тиждень, то задовго, а в мене так могло бути після закінчення місячних через три-чотири дні.
     
  4. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Кожен гінеколог скаже, що всяко може бути, і то ще ніц не значити, але кров, чи то просто, чи в супроводі з циститом чи після падіння, ЗАВЖДИ є причиною негайного звернення до лікаря.
     
  5. NIFERTITI

    NIFERTITI Загублений

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене за 2 дня до місячних був статевий акт,скажіть,чи можу я опинитися вагітною? І навіть якщо я завагітняла, то після акту хіба можливі місячні??
     
  6. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Цілком можете! пишу з власного досвіду.
     
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я навіть боюсь думати, що в мене зі здоров'ям... Після с/а, в мене почалась кровотеча, не знаю в чому причина.... До кд ще два тижні чекати, біль в лівому яєчнику дуже сильна:sad:
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Жіночі проблеми

    може на яєчнику щось було або він запалений і при статевому акті зрушилося - обо"язково УЗД в гінеколога
     
  9. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Знаю, що треба до лікаря, але зараз нема можливості і підтримки... бо чоловіку зараз важко, йому не до моїх проблем. Тому читаю в неті, що це може бути, і аж страшно робиться:sad:
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Попелюшка, негайно до лікаря. це ж не жарти
     
  11. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Якщо і біль і кровотеча це може бути , що яйник лопнув, терміново треба в лікарню.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Попелюшко,ви що? не жартуйте з тим!! Та то негайно треба до лікаря!!!! Вам хіба для того чоловік потрібен??Думайте про своє здоров'я, бо інакше може погано закінчитися...Я звичайно вірю, що у вас все буде добре, але не вишукуйте в неті дурниць, то взагалі смішно, шукати в інтернеті, що це може бути..До лікаря!!!
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    То могла бути киста, або якийсь великий фолікул, він міг лопнути і поранити яйник. В мене була схожа ситуація! Звичайно може бути щось гірше...
    Моїй подрузі так апендикс вирізали. Розрізали, а там все в крові... то була киста, а не апендикс... Коли в мене це сталось, ми викликали швидку, бо я навіть встати і вдягнутись не могла

    Я вас не лякаю, але якщо є кров, то може бути якесь зараження... викликайте швидку!!!
     
  14. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    судячи по приблизним розрахункам у вас мабуть овуляція, в такий період, на скільки я знаю, може кровити (але зовсім трішки), такі симптоми ще бувають при кисті, котра лопнула.
    Щодо візиту до лікаря - то це потрібно зробити НЕГАЙНО. Боятися - нічого, це все не смертельно. Спокійно зібратись і СПОКІЙНО ПІТИ до лікаря!!!!:girl_bye2:
     
  15. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Жіночі проблеми

    мою кисту виявили аж в 20 років,хоча була вона ще з народження. та й я часто ходила на огляд до гінеколога.
    я ту кисту відчувала.шось таке ніби м"ячик. навіть лікарці не раз казала. але ніхто нічого не помічав. хоча 5 см в діаметрі:eek:
    нащупала ту заразу лікарка в університетській поліклініці. мене через тиждень прооперували на Батальній.
    лікар Томич Микола Васильович - золоті руки, добрий лікар і чуйна людина.

    зараз все нормально.
    як подумаю,що тоді могла не піти на огляд.... бо мої одногрупниці заплатили аби не йти, а мені не хотілось давати гроші та й лікарів не боюсь
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

     
  17. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Попелюшечка,переживаю за Вас, відгукніться.
     
  18. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую, дівчата, за підтримку:) На УЗД йду завтра, бо в п'ятницю, мене чомусь гінеколог не направила на огляд. На огляді, лікар нічого загрозливого не побачила, в чому причина кровотечі, будемо бачити завтра. Болі вже не відчуваю, кровотеча на другий день минула...
     
  19. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    І в мене шось не те. На 15 день чиклу почались темно коричневі виділення, сьогодні вже четвертий день мажуться. Виділення міняються від темно коричневих до яскраво червоних і то майже немає, то лийнеться. Болей як тиких немає, ну трохи поболюють яїчники і внизу живота колить. Навіть не знаю чи то вважати за місячні? От думаю йти до лікаря, чи не йти.???
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    йти, ну як мінімум, зателефонувати.