Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Могилевська запланована на 19год...
     
  3. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Ми теж з чоловіком любим ту мережу, в Києві їх зацінили. Тому можу рекомендувати.
     
  4. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    ті, хто ходив вчора в Комфі, відгукуються про нього без особливого ентузіазму, хоча черги були ще ті.
    комусь вдалося щось там вигідно купити в перший день? чи справді ціни зависокі?
     
  5. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Не знаю на скільки вигідно, але купила блендер Бош з 10 % знижкою , подивилась на ціну в інеті - вийшло на 7о грн дешевше .
     
  6. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    ми теж вчора забігли подивитися. дивилася на ті товари, які недавно купувала в неті. то наш пилосос там 2990, а ми дали 1300, до речі, в "Фокстоті" і "Ельдорадо" він 2700. праска теж дорожча на гривень 300, так, що мене не вразив новий "Комфі", хіба, може, вигідно було щось на знижках купити.
     
  7. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    ми так і купили. нам дві мультиварки обішлись приблизно так само як і в неті би вартувало.
    прозвучала ще фраза що якщо розплачуемось зразу то дешевше буде. Я так зрозуміла що цінники там стоять з розрахунку розстрочки (от тобі і відсутність переплат)
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Купував хтось у Колінз джинси тепер і хто що виграв у лотерею?

    (При покупці будь-яких джинсів можна витягнути знижки від 20 до 50 %, виграти другі джинси, футболки і навіть планшети).

    Знайомий витягнув знижку 50% на наступну покупку, а я не змогла підібрати собі джинси, не нра...
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    На сайті 'світ лінз' до кінця місяця діэ дуже хороша акція на набори одномісячних контактних лінз.
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Акції, розпродажі

    На сайті Лав Енд Кері гарна акція до Міжнародного Тижня Слінгоносіння - знижки від 10 до 50 %
     
  11. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В Кінг Кросі, в магазині Тераннова розпродаж літніх дитячих речей. Майки, футболки від 20 грн. Шорти хлопчачі літом бачила були 200 грн,тепер 50 грн. На 170 грн накупила шорти,спідничку,сорочку і 3 футболки.
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В Plato остаточний розпродаж літнього взуття свого ж бренду Plato. Пара босоніжок за 59 грн, дві - за 99 грн. І біжутерія по розпродажу - своїм дівчвтвм обручі взяла по 9,90 грн, заколочка у вигляді квітки 9,90 грн, таке ж колечко - 5 грн
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В "Метро" таблетки Finish для посудомийки купляєш 2упаковки, платиш за одну. 56 таблеток+ ще 56. 112 таблеток вартує 176 грн.
     
  14. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    на Дорошенка відкрився новий магазин жін. одягу OLKO, як на мене, дуже великий вибір светриків та гольфів на щодень, ціни до 300 грн., сьогодні заходила купила собі 2 кофти. Ще діє акція - при покупці дають диск. карту
     
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    бачила в магазинах КУ біля Магнусу фінальний розпродах - все взуття - по 30 грн.за 2 пари :) народ брав по 15-30 коробок. багато балеток, якихось підліткових "кросівок" ітп 35-42 розмірів.
     
  16. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Напишу ще тут. В Арсені таблетки Фініш для посудомийних машин дві пачки 28 + 28 коштують 110 грн.
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Акції, розпродажі

    в Mothercare знижки на багато товарів -20-50%, включно і на осінньо-зимові речі, але переважно на розміри до 3-х років.
     
  18. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В Плато, те що в Новому ЦУМі, сьогодні з 16:00 і до закриття знижка на все -30%
     
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Я там дуже файно попала :) Купила 2 пари взуття, тішилася як мала дитинка :)
     
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Сьогодні від Чіко прийшло повідомлення: -20% на візочки Чіко з 25.11 до 01.12.2013.
    Телефон 232 27 47