Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Я тоже вишиваю на снапах, але з бісером не завжди є можливість їх начепити
     
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ось що вже є. Тканину так і не міняла. Окса відрадила, каже, що і на цій гарно буде. Буду на то надіятися :)
    [​IMG]
     
  3. Soloshka

    Soloshka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Усім привіт! Які ж ви дівчатка молодці!!!! Прочитала усю тему. Донька просить вишити сорочку бісером. Ікони бісером вишиваю уже більше року - маю у доробку уже більше десятка- тут мені все зрозуміло - взяла схему та й зашиваєш. А от з сорочкою -ніяк не можу збагнути, тупа напевно. Дівоньки, допоможіть - поясніть, будь ласка, для чого робити розмітку(ви робите по різному -хтось малює- чим?. хтось робить стібки - як?) і чому на 10*10 хрестиків? Як їх рівномірно вшити?Підкажіть - не відмовте! Бо дуже вже захотілось спробувати, побачивши усю вашу красу!
     
  4. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Soloshka ну дивіться, розмітку можете робити або спеціальним маркером, який потім випирається або сам за деікий час зникає або нитками, як я.
    10х10 хрестиків? тому що всі схеми розбиті 10х10 клітинок, так зручніше і ровер вигадуати не треба :). Вишиваючи по розмітці ви себе завжди перевіряте чи вишивка відповідає схемі і зразу можете визначити де початок схеми, де кінець, де і як іде виріз. Ну короче, зручно так. Намучилиь пів дня з розміткою а далі все набагато простіше, ніж потім постійно рахувати. Стібки роблю вперед голкою. Правда є один недалік при розмітці нитками: вишивати треба дуже обережно, щоб не прошити посередині нитку-розмітку, бо потім її важко витягувати.
     
  5. Soloshka

    Soloshka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Щиро вдячна, Оленка, за відповідь, Була сьогодні уже у магазині, знайшла тканину- домотканну для бісеру- клаптик купила. Буду сьогодні пробувати вишивати. якщо вдасться- візьмусь за сорочку... правда треба знайти ще маркер - думаю з ним буде зручніше.
     
  6. Soloshka

    Soloshka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата! Знайшла сьогодні канву-схему для вишивки бісером. Продавчиня казала. що пришиваєш канву до покроєної тканини - і шиєш. і рахувати нічого не треба -све видно. В наборі є взір на перед , і на обидва рукавию Хтось пробував так вишивати, якщо так то як виходить? Чи варто купувати?
     
  7. gvozdika

    gvozdika New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата, у Вас золоті руки! дуже люблю вишивати, але бісером ніколи не вишивала. Хочу вишити таку сорочку
    [​IMG]
    Підкажіть яку краще використати тканину. якщо не домоткане, то як правильно пришивати канву?
     
    Останнє редагування модератором: 6 Червень 2012
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Для бісерних сорочок є спеціальне бісерне полотно, воно цупкіше, ніж звичайне сорочкове, і добре тримає бісер. І пришивної канви не треба. Попитайте в магазинах.
     
  9. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Вирішила прикрасити бісером сорочку:
    [​IMG]
     
  10. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Пару днів процесу вишивання проходили в дуже приємній обстановці. Ех, частіше б так.
    [​IMG]
    А це моє робоче місце :)
    [​IMG]
     
  11. Soloshka

    Soloshka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Я вами захоплююсь. дівчата! Ви такі ВЕЛИКІ майстрині! А я придбала канву з узором і в мене теж робота кіпить. От колупаю я отой бісер і думаю, якби креслила квадрати як ви- був би мені великий гаплик. А так зашиваю бісером взір та й все. Як зроблю пілочку - покажу.
    А вам. gvozdika, порадила б вибрати взір простіший як на перший раз, А полотно для сорочок з бісеру так і називаїться_ домотконе(бісер)
     
  12. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Половина переду сорочки вже готова. Вишила а тепер думаю,чи то не задалеко вишивка від вирізу буде? Підкажіть!!!
    [​IMG]
    Знайшла ось такий крій сорочки. Хтось так кроїв бісерну сорочку чи то має бути рукав прямокутний зі вставкою?
    [​IMG]

    Доречі, чого ніхто не показує свій процес вишивання? Я ж не одна тут вишиваю!!! Всі пішли в підпілля :)
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    моя вихваляночка я сьогодні завершила вишивати один рукав, приступаю до наступного
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    мені потрібно пораду, на майбутнє, рукава я вишю, а от з передом і зі спиною маю проблему, оскільки бісер тяжкий і так як я хочу вишивати перед (V подібний вираз до талії) моя кравчиня казала що це не практично, що не буде лежати. Тож скажіть мені таке: як мені краще скомпанувати вишивку так щоб було практично і як краще це зробити старим методом на листку паперу чи в програмі?
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    мій другий рукавчик позавчорашня і вчорашня робота
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    ще не довишила другого рукава, а мене вже гнітять думки з передом, ну ніяк не можу визначитись як він має бути, вірніше знаю як хочу, але практично напевно не вийде, бо бісер тягне до "долу", хіба може вставити завязки назад по талії і також їх кінчики вишити?Програму я знов скачала, але як і рік тому інсталювати не можу
     
  16. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Так щось туго мені іде та вишивка, а ще як порахувала, що на 2 рукавах вишивки як на перід то взагалі капець.
    [​IMG]
     
  17. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Вишивана сорочка в процесі

    дівчата приймайте в компанію!
    почала вишивати сорочку бісером
    [​IMG]
     
  18. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    помаленько просуваюся вперед
    [​IMG]
     
  19. ocheniata

    ocheniata New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Всім привіт! Ось моя попередня робота. Вишивала 2 місяці. І вперше вишивала бісером орнамент.
    [​IMG][/URL][/IMG]

    А це моя теперішня робота, нарешті для себе))) Це буде квадратний виріз

    [​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Липень 2012
  20. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Експеремент-атлас з нанесеним малюнком для сорочки під бісер
    [​IMG][​IMG]