Танці живота та інші екзотичні заняття

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Chortenia, 20 Грудень 2006.

  1. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Olma, а де це у Львові є такі заняття?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Нє... То в Стокгольмі...
    Не знаю чи у Львові таке є - пошукайте, або може дівчата знають.
    (бо я просто закохалась в цю йогу!! Не можу дочекатись кожен раз - так хочеться займаюсь, і дуже "чисте" відчуття після того)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Записалась я на танець живота в Роксі, кого що цікавить питайте!
     
  4. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Кобіти, назвіть, плз, хто знає, кілька клубів чи гуртків з йоги в околицях центр-Личаківська... А ще - цікавлять ціни. Чула, що гарний гурток з йоги є у Медінституті та в будинку офіцерів...Ду-у-у-же хочу на йогу! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ще є йога в СШ№62 в центрі.
     
  6. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Чула і про той гурток. Навіть була там на сексі-дансі з коліжанкою :) Сподобалося. Та все-таки більше хочу на йогу. Але мене дуже цікавить ще особа тренера - наскільки він є фаховий і тямущий у своїй справі. От де у Львові знайти такого гуру йоги?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    трохи оффтопчику.я коли працювала в Австрії,у мого хозяїна мама ходила на танець живота. так от.тій мамі було 78 років!!!!!!...виглядала трохи старкуватою:)у тому всьому,але повірте в такі роки тримати форму...респект
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    чоловік Уми ходив на якусь таку серйозну йогу, може її спитати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дорогі форумчанки, хто цікавиться заняттями з йоги можу порекомендувати зайти на сайт http://www.yoga.lviv.ua/, це школа з йоги, яка процює за системою А.Сидерского ( м.Київ). Там є декілька тренерів на різний рівень занять, і вони знімають приміщення практично по всьому місту. Кого цікавить район Південного базару, можу підсказати де саме або телефон тренера, сама особисто там займаюсь. Ще можу сказати, що добрий тренер з йоги в аквапарку ПЛЯЖ. :))) Якщо треба більше детальну інформацію пишіть в ПП
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    тоже трохи оффтопу. Там де я ходжу на танець живота, ходить жіночка, років так 40-45, кілограм так 120 (я не перебільшую), але я б сказала, що навіть дуже гарно в неї получається. Особисто я тільки за, щоб жіночки у такому віці спромоглись ходити на любий спорт.
    І щоб не зовсім офф, ходжу в Караван на Сихові. Задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я почала 30-денне випробування бікрам-йогою - зміст в тому, щоб 30 днів підряд ходити на йогу :)
    Та студія де я займаюсь кожен рік таке робить, потім дарують подарунки тим, хто витримав (мені ще муж подарунок пообіцяв і колеги по роботі)
    Сьогодні була 2 раз:) Поки що сильна духом і тілом ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Пробачте, хотіла спитати що це за штука і де такі заняття проходять, але побачила, що ви ... :girl_cool:не зі Львова
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2009
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Чи діти там теж займаються?
     
  14. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Займаються!
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А от у мене така думка давно крутиться.... Цікаво й вашу дізнатись. Бачила зовсім недавно як дівчинка (приблизно 9 років) танцювала танець живота і мені ........ зовсім не сподобалось!!! На мою думку це виглядає не естетично (і навіть вульгарно). Це танець зваблення, і зовсім він не дитячий.... Це тільки я така застаріла, чи що?
     
  16. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    живучи в Донецьку, короткий час ходила на танець живота, сестра затягла. до того трохи займалася за диском (там блондиночка така показує, росіянка, не згадаю як звати), то тренерка казала що в мене дуже добре виходить :) до речі, в нашій групі були дівчата від щось 16-18 до приблизно 40 (судячи лише з вигляду, точно не знаю), і худенькі, і такі як ми з сестрою, і навіть ширші :)
    покинула через те, що графік не дуже стикувався з іншими моїми справами. але й далі часом за тим диском дещо згадую, а якщо спина втомлюється чи десь щось клинить - просто ставлю щось типу Ясмін Леві і відтанцьовую 1-2 пісні, і як новенька :)
    мені все-таки приємніше самій вчитися, ніж ото в групі.

    підтримую. крім того що танець зваблення мало пасує малій дитині, то ще одне - дитяче тіло не під такі рухи "заточене", виглядає то якось недоречно.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    це не зовсім танець зваблення... точніше, далеко не тільки... не знаю,що там розказують тренери, але танець для жіночого здоровя, для майбутнього народження дітей... для естетики.. для вираження своєї жіночності.... і в східних країнах, де цей танець - невідємна частина життя (зокрема в мусульманських) дівчині починають шукати нареченого після того, як у неї почнуться місячні.. тому там одруження в 16-17 років в самий раз.. але на ті роки дівчина вже має знати купу танців, тому 9-тирічна танцююча дитина це нормально... і таким чином росте вона здорова, а не як наші діти за компютерами... їй ніхто не вбиває в голову, щоб звабити чоловіка... (за мусульманських принципів -це нонсенс... ) ам жінка танцює не лише перед чоловіком, а й коли сама.. коли радіє.. це як хобі...
    недоречно, це срипденс для дітей.. а те, що дитяче тіло не заточене під рухи це нормальне явище... плавність приходить з віком... а для дитячого здоровя корисно)


    взагалі скільки не займаюсь танцем живота, ніколи не сприймала його як танець зваблення... просто в цей час ніби все напруження кудись втікає і відчуваю якусь реалізацію... а на людях танцювати навіть не люблю... ніби втрачаю енергію...
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    тобто якщо він не тільки танець зваблення, то коли його виконують діти, то це виглядає естетично? не погоджуюсь.
    З нету: "Плавные движения бедер, волнообразные вибрации живота, таинственная улыбка, грациозность и пластика танцовщицы сводят с ума зрителей, погружают их в негу чувственности этого волнующего зрелища... И так продолжается уже более 11 тысячи лет... По легенде, это красивый, эротичный и полезный ..........."
    Я думаю, ви все таки зі мною погодитесь, що це еротичний танець??? А для мене дитина і еротика аж ніяк не поєднуються.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2009
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    в мусульманських країнах, жінки танцюють цей танець перед своїм чоловіком (навіть коли сама - для себе, як хобі), а не діти перед юрбою. І ми не в мусульманських країнах
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2009
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    я не лікар, і тут можу бути не права, але мені здається, що поки жіночі органи у дівчинки формуються, цей танець не є дуже добрим для формування жіночого організму (таку саму думку маю і про гімнастику для дівчаток, але це вже інше).