Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    щось я не можу зрозуміти, то як?
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я так розумію, щоб в результаті отримати повністю горизонтальне місце для спання.
     
  3. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    так-так :) Але я так розумію, що то я собі нафантазувала, що такі візочки бувають. Доведеться брати звичайний в прокаті, де просто спинка опускається.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    та ні, справді такі бувають. наприклад, Квіні фрістайл 4.
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас була прогулянка Тако WD7 то в 2 роки малий там нерідко на вулиці спав. Спинка опускається і підніжка піднімається. Ніжки звисали зовсім трошки. А ще Джобі тростинки, вони легші і там теж довге спальне місце.
     
  6. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ми маємо Джобі. нам вже 2,6, але ніжки не дуже звисають, точніше, коли дитина лежить, то підніжку можна підняти, а коли лежить, то опустити.
    і взагалі мій малий взахваті від візочка.
     
  7. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка підкажіть, може у когось є візочок ABC design Moving Light, поділіться досвітом чи зручний він, чи є повністю лежаче положення і як їздити зимою...буду дуже вдячна, бо в нас зараз проблема вибору, а в магазинах Львова я такого не бачила і замовляти через інтернет всліпу не хочеться)))
     
  8. misss

    misss New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А у нас така ж модель D208dr-f тільки колір LKF.
    Дуже зручна, як для мене так і для дитини.
    Завжди з нею їздимо в місто.
    Вважаю, що і ціна помірна:))
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я спочатку думала, що півроку обійдусь без візка. а потім куплю гарну і міцну прогулянку. Але все ж таки чоловік переконав, що візок теж потрібен. Дуже хтіла максі-козі мура, але там широка колісна база, як і в квіні спіді :sad: Ще дуже подобається жане слалом про, особливо в чорному кольорі. мммм
    [​IMG]
    але в неї теж досить широка колісна база - 63см, це впритик в нашому ліфті
    а от щодо ікслендера так і не вияснила, на кожному сайті різна інформація
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Так і є. Моделі нові і справді покращені - тканина не вигорає і не спирається. Бачила у нашому районі найновіші кольори - фантастика! Прекрасний вибір і навіть є триколісні. Я свій ІксЛендер гарно спакувала і він чекає на появу маленького племінника, але вигляд у нього абсолютно "товарний". Прекрасний візочок - я ним дуже задоволена була. Рекомендую.
    Щойно зайшла на сайт і подивилася на моделі 2012 року. Гарний чохол на ніжки у прогулянковому варіанті - кращий ніж був у моєму. Оригінальні назви кольорів і самі кольори також нічогенькі. Моделі попередніх років (10/11рр) дешевші, але кольорова гамма і якість від того не гірша.
     
  11. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас жане червоного кольору супер і в ліфт в притик заїжджаємо вже привикли, зате він мені легкий, одним словом я задоволена цим візком
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  13. Chemna

    Chemna New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми маємо тростинку Inglesina Trip [​IMG] Купляли на море, малій тоді було 1.3р.Зараз їй 2.5р то ше досі там спить,підніжка піднімається, ніжки не дуже звисають. ДУЖЕ задоволена візком.
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А ми купили Quatro Caddy, основними критеріями при виборі в мене були : а) великий капюшон; б) легка - 8,6; в) лицем до мами.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    і як тобі в цьому положенні, ноги як йдеш за колеса не зачіпаються?
    Я ніколи напевно не виберу собі прогулку:girl_impossible:шось не можу оприділитися..
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    зачіпаються, але я так не ходжу - не зручно, бо ті одинарні колеса не крутяться і не можливо керувати, та і на бордюр не можиливо підняти в такому положенні. Я це положення використовую коли вона спить, а я сиджу на лавочці і підгойдую її, а ще пару раз перекилада ручку поли сильний вітер був.
    Ці всі нюанси мені розказали в магазині, а ще дуже рекламували еспіро, здається таке, як алго має.
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    який великий дашок. Це велииикий плюс!
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я теж можу похвалитися, нарешті і ми купили прогулянку!
    Зупинились все ж таки на Geoby
    [​IMG]
    З плюсів: легка(реально 7 кг), компактна, як і всі тростинки, ціна.
    З мінусів: вузьке спальне місце, немає таких приємних дрібниць як ручка для переноски, кишеньки, капюшон, який ні від чого не захищає (але то мінус майже всіх тростинок).
    Обирали між Джоуби та Кватро Валенсія
    [​IMG]
    Брала б Кватро, якби вона була б нам потрібно тільки для прогулянок, а так як літом плануємо багато виїзжати то вона б займала більше місця в багажнику. І ще мені здалось що вона не дуже стійка, повозила я її перед магазином і засумнівалась, та й чоловіку чомусь шассі не сподобалось!
    Але це так, кожному своє, зате вона для дитинки супер, широке спальне місце, важить 8 кг., і ціна прийнятна, відстань між задніми колесами 60 см (то ми заміряли), вживу виглядає ще краще ніж на фото (маю на увазі цей колір), рекомендую!
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я теж таке маю. На 4 візочок. Капюшон що є, що нема, толку від нього нуль, механізм регулювання висоти ручки вилетів на другій прогулянці (замінили без проблем). Зате є приємні дрібнички

    І легенька та тростинка, однією рукою без напрягів ношу куди треба. Мені для нечастих гулянь з візком вистачає.

    Вірджиніє, а чому ви прогулянку окремо купували, в вас же ніби навінгтон кадет був? Там прогулянка така гарна (знайома в мене має), на літо дитині супер, і не важка вона ніби.
     
  20. Xruxa

    Xruxa New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    обираємо візок тростину між Geoby (Goodbaby) D208DR-FДжобі
    [​IMG][/URL][/IMG]
    і QUATRO Mini
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Порадьте яка з них краща з власного досвіду, може користується однією з цих калясок, які -/+.
     
Статус теми:
Закрита.