Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Нє, ну та певно я не кажу, що можна спокійно порушувати закони чи виробляти візи незаконним шляхом і то має сходити з рук. Я лише мала на увазі, що за законодавством ЄС багаторазова шенгенська віза, видана в будь-якій країні ЄС, яка вже проїжджена і перший в'їзд по якій було здійснено згідно з метою її видачі, дає право на перебування в інших країнах ЄС. Це чітко прописано в законодавстві ЄС. Навіть на сайті німецького консульства після того випадку з українцями висіло таке оголошення. І цей випадок скоріше виняток з правил, тому його так і "роздули" в пресі. Якщо в тих українців були законно (наголошую - законно!) отримані і попередньо проїжджені (!) бізнес-візи, їх не мали права депортувати. Але тонкощів ситуації я ж вже не знаю... Але кому що докажеш. Ми і справді там ніхто і ставляться до нас як до порожнього місця, а ми собі це дозволяємо. От гарно в одній з тих статей вище написано: "Ми, українці, нічим не гірші за громадян інших держав і повинні активно та наполегливо відстоювати свої права за кордоном, не боячись завдати в більшості випадків абсолютно виправданого та необхідного клопоту представникам іноземних державних органів й установ."
     
  2. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Правильно, але ж не національна польська віза, вона такого права не дає
     
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Все таки знайшла, згідно з новими правилами довгострокова національна віза дає право на перебування в інших країнах: "Согласно решению Совета министров ЕС от 9 марта 2010 года, владельцы долгосрочных виз типа D имеют право свободно передвигаться по территории стран-участниц Шенгенского соглашения сроком до трех месяцев в течение полугода.

    Однак з іншого боку знайшла і таке: "- в силу определеных правовых аспектов возникших при подписании таможенного кодекса не рекомендуеться посещать с национальной визой другой страны Данию;"

    ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:33 ----------

    Там я не говорила про національні, а говорила про той випадок згаданий у статті, цитованій sani. Мабуть нечітко висловилася.

    Тим не менш, читайте початок мого допису :)
     
  4. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ви певно не розумієте що пишете. Лише шенгенська віза дає право на перебування у Шенгенській зоні. як ви збираєтесь з тією візою пертись у Данію? Ви законодавство читали?

    http://tyzhden.ua/News/47727 - тут йдеться лише про обман щодо мети поїздки. Уявіть що Вам буде за подорожування з національною візою по Шенгензоні.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    в даному випадку німці лиш їх перевірили і побачили помилку. Вони їх просто відправили в Чехію, щоб з ними там розбиралася чеська прикордонна служба. Ясно, могли би й відпустити, з Чехії ж вони нормально виїхали, ніхто їх не пиняв, але німці є німці :). Але от про консульство України. Коли зимою був випадок з дружиною мого колеги по роботі в цирку( я тут писала про той випадок), то до консульства взагалі неможливо було додзвонитися, а коли дозвонилися, то вони лиш розводили руками, що не можуть нічим помогти. І коли їм говорилося, що хоча б якось повпливати на то, що б жінці дали поїсти-ніц то не дало. І коли ми з оркестром застрягли в готелі під Берліном в вересні, бо не дали грошей на повернення додому-наше консульство взагалі нас ігнорувало. І один німцец-міліянт сказав, що ваше консульство має вас в ду.... , бо трубки не піднімає цілий день. І допомогли нам добратися додому німці, а не наші рідні українці.. Тому напрошуються висновки про те, на яку допомогу варто чекати, коли ти знаходишся в іншій державі...
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Навіщо ж так категорично, якщо ви самі також не знавець візового законодавства? ;) Я наприклад вже писала вище, що тепер дещо інші правила щодо національних віз.
    Ось тут ще почитайте: http://delo.ua/lifestyle/vladelcam-nacionalnyh-viz-up-138753/

    Інша справа, що я б особисто на місці Erika так не ризикнула. По-перше, неодноразово зустрічала зауваження, що саме в Данію з національними їхати не варто, по-друге, якщо поїхати в Данію відразу ж після приїзду в Польщу, можуть виникнути відповідні запитання, чому віза не використовується по призначенню. От якби людина наприклад кілька місяців перебувала в Польщі по тій візі, а потім поїхала в іншу країну, то питань мабуть не виникатиме. А ось так відразу... Трохи ризиковано...
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Вітторіє, не лякайте так людей, з такою візою є право бути поза межами Польщі. Ось тут написано http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Polnisches__D__Visum.html
    Теж маю таку візу, двічі по ній була в Німеччині, один раз контроль перевірив документи - ніяк питань не виникло.
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Знайшла, ця інформація є також на офіційному сайті Консульства Польщі у Львові. Але, мене смущає такий факт:"
    Що означає - пересуватися? (бути проїздом, чи там жити не більше 90 днів) і що таке гостьова віза?
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ну, пересуватися щодня протягом 3х місяців тяжко і нелогічно. то ж думаю проживати - так.
    гостьова віза - тобто класу С
     
  10. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Меган повністю права. З національною візою Д і справді тепер можна перебувати в ШЗ до 90 днів, сама дзвонила в консульство кілька раз, щоб переконатись, що правильно зрозуміла. Але я би теж не ризикнула летіти відразу в Данію, чи думаєте, що раз літаком летите, то там ніхто питань ставити не буде. Але вирішувати вам.
     
  11. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    В продовження дискусії хочу спитати дещо.
    Чи є у когось досвід перетину українсько-словацького кордону (автобусом через Ужгород-Вишня Німецьке) з обговорюваною тут польською національною візою типу D? Віза неодноразово пробита на Польщі, але чи пустять з нею словаки? Знаю, наприклад, що мадяри навряд чи пустили б..
     
  12. Erika

    Erika New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Якраз таки читала. Я ж не на роботу туди їду, а як турист. Кордонів між країнами ЄС немає, тож я спокійнісінько зі Швеції поїду машиною з датськими номерами у Данію. А країна в"їзду буде Польща, все як вимагає законодавство. Тому не бачу ані найменшого приводу для хвилювань . Запрошення на роботу від поляка я маю, якщо подзвонять з митниці- він підтвердить, що чекає мене. А назад, коли я буду повертатись, от поясніть мені, от як і звідки буде відомо, скільки я перебувала в Швеції, чи в будь-якій іншій країні ЄС? Якщо в паспорті буде стояти лише печатка перетину кордону з Польщею. І виїзд буде теж через Польщу.
    Може я чогось не розумію, але якщо я не прострочу терміни перебування польської візи, то й проблем не буде, імхо.

    ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

    Я писала, що не летітиму напряму в Данію. Я летітиму у Швецію. Тим більше, як ще й виявилось мені це набагато дешевше обійдеться. Квиток У Віз Ейр коштує 30 доларів з Варшави до Швеції. А на машині зі Швеції до Копену- година їзди.
     
  13. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я Вам бажаю успіху звичайно, але зверніть увагу, що при підписанні візового кодексу, виникли певні питання щодо Данії ( є ще й така Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз, положення цієї угоди не застосовуються до Королівства Данії і є Протокол про позицію Данії (правда не знаю чи він чинний і в якому стані)), тому з огляду на це не рекомендується відвідувати з національною візою категорії Д країн ЕС, цю державу.
     
  14. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, порадьте щось, бо не знаю що робити....
    Заповняла електронну анкету про отримання національної візи до Польщі, після її заповнення анкету потрібно було роздрукувати, а мені ноут виключився і я не записала той код, що там вибиває в кінці, і не роздрукувала анкету. Тепер думаю що то робити, адже черга зайнята, а анкети нема.
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    спробуйте глянути, можливо десь в кеші броузера збереглася абощо
     
  16. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    тримаю зараз в руках листок, який мені дало посольство разом з моєю національною візою типу D, в якому вказано перелік країн, в яких я можу перебувати протягом 90 днів (кожні пів року), в них входить також і Данія! чого немає, так це Британія, яка має всій тип візи!

    тут все питання випадку, у випадку якщо вас зупинить поліція, і виникнуть питання, то вони можуть в кінцевому результаті в перевірити всі документи!
    зрештою, не мало би бути проблем з цим типом візи!
     
  17. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дивилась, але як заходжу, то нічого не вибиває, а як повторно реєструюсь, то вибиває, що двічі подавати заявку на ті ж самі дані не можна.:girl_sad:
     
  18. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Не знаю, як щодо національних, але при заповненні заявки на приначення дати подачі документів через візовий центр, є там така функція роздрук листу підтвердження Може допоможе

    ---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

    Ну файно, я лишень читала офіційні документи з сайту ВР
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    в папці де містяться тимчасові файли?
     
  20. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата маю питання..Пробую зареєструватися на сайті для польської візи і ніяк е-мейл з паролем не можу пройти. Хоча ввожу за вимогами. Пише "Пароль є недостатньо складним. Складний пароль має відповідати наступним вимогам : складатися із щонайменше 8 символів, а також обов'язково містити щонайменше 1 велику літеру, 1 маленьку літеру, 1 спеціальний символ та 1 цифру. Пароль має вводитись без пропусків." Чи це сайт просто глючить?:girl_devil:
     
Статус теми:
Закрита.