Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    ви мене щось невірно зрозуміли, я б на таку процедуру не йшла, тому що, якщо навіть і діагноз не підвердиться, то може народитись дитина з вадами власне через те взяття вод.
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

     
  3. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Незнаю чи по темі, одним словом прошу пояснити. В мене подружка вагітна ще малий термін 6-7 тижнів. Була на УЗД в Бісяріна на Ужгородській. І він їй сказав, що серцебиття не чути але щоб вона непереживала і прийти на наступний тиждень. Подружка в шоці незнає чи йти до іншого спеціаліста чи чекати тиждень. Я щось непригадує своє перше УЗД, а вона тим більше старшій дитині 14 років а цю 2 вагітність вони дуже чекали з чоловіком. Порадьте щось.
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    По -перше: для чого зайвий раз робити УЗД? Як варіант піти здати аналіз на ХГЛ ( навіть кілька разів з проміжком в тиждень) і подивитись чи відповідає нормі. (Звичайно це має робити лікар гінеколог).
    По -друге: дійсно малий термін і лікар міг не вловити серцебиття! Якщо УЗД підтверджує вагітність, краще заспокоїтися, почати приймати фолієву кислоту і знайти хорошого гінеколога, який би консультував протягом вагітності.
     
  5. Kucjynchuk

    Kucjynchuk Active Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Звичайно, нехай почекає тиждень або й два....Я серцебиття почула у 8 тижнів...
     
  6. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    може хтось здавав аналізи в СІНЕВО,які враження??? ?і чи суттєва різниця в ціні? а то лікар настоює саме там здавати а я дурна зразу не відмовилася,тепер незнаю що робити...
     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я там робила на торчі. перший раз зробили швидко,вдруге-мусіла їм нагадувати 3 рази,результати отримала на тиждень пізніше. аргумент - "то не від нас залежить,то Київ"
    різниця в ціні - порівняно з чим?
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я здавала там АФП. Різниці в цінах не знаю, вони є в моєму районі, на Сихові, тому інше й не шукала (в Медінститут для мене задалеко їхати рано натще).
    Результати прийшли вчасно, як і казали, на третій день на електронну скриньку.
     
  9. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    в порівнянні з поліклінікою,адже вони також роблять тільки чомусь лікарі в Синево відправляють .
     
  10. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    а я Вам раджу не чекати (зрозуміло що на все воля Божа!) але якщо щось погане то краще відразу це вияснити..можливо дійсно зробіть ХГЛ..в мене з 7 тижня вже було чути серцебиття..або лікар....:girl_nea:
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    починаючи з 7 тижня вагітності на УЗД справді вже видно серцебиття. Але оскільки , якщо йти саме на цьому терміні на УЗД, є можливість у деяких коливаннях розрахунків терміну вагітності ( +- 4 дні), то і серцебиття можуть побачити, а можуть і ні ( якщо реальний термі трішки менший 7 тижнів) . У такому випадку і кажуть прийти через тиждень. Тому бажано на такому ранньому терміні без реальної потреби, просто для діагностики факту вагітності на УЗД не йти, а зробити аналіз ХГЧ у динаміці ( з перервою у два дні)
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    наскільки я знаю,лікарі не мають права Вас зобов"язувати робити платні аналізи,тим більше,якщо їх можна зробити в поліклініці...
     
  13. orki

    orki New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Взагалі не розумію, навіщо здавати ті аналізи. В мене з першою дитиною були занижені АФП (здавала в клініці Тітовця), пережила я ті результати дуже важко, однак я вирішила, що не зважаючи на те, що говорять лікарі ( а мене теж готували до думки про аборт в разі, якщо дитинка може народитися з вадами)родити її і любити. Відтоді мені стало легше, я перездала аналіз в діагностичному центрі (виявилося, що в АФП майже в межах норми) і спокійно готувалася до появи дитинки. Мала народилася здорова!
    З другою дитиною до 26 тижня я не ставала на облік і не здавала ніяких аналізів (хіба загальний крові для власного заспокоєння).
     
  14. Valeria

    Valeria New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я вважаю,що треба здавати всі аналізи,які радить лікар.Особисто я здавала всі заг.аналізи крові,на РВ,ВІЛ,резус-конфлікт,резус-фактор,сечу та ін.Також за порадою лікаря здала на вади розвитку та торч-інфекції.Хоча все було ок,ні разу про це не шкодую.
     
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я здавала всі обовязкові аналізи (загальний аналіз крові, сеча, кров на цукор, RW, ВІЛ, австралійський, антитіла, стафілокок (мазок з носа), і мазок з піхви (на якийсь там слиз) - здається все), за порадою лікаря і власним бажанням! здавала в Сінево на вади розвитку у 12, а потім у 18 тижнів.. загальний аналіз крові і сечу здавала кожні 2-3 тижні, антитіла - раз в місяць (в мене резус "-", тому так довелось), а в 30 тижнів повторно всі що написала спочатку..

    не шкодую про жоден аналіз, про жодну кралину крові, яку їм віддала, і про час, витрачений в чергах (в нас в поліклініці по суті черг великих ніколи немає).. аналізи дають можливість контролювати стан мого здоровя і мені то дуже важливо!! навіть коли лікарка забувала виписати направлення - я сама нагадувала, бо мені цікаво було чи в мене все в нормі.. ми ж не для лікарки то все здаєм, а для себе )))

    ТОРЧі не здавала, бо як мені пояснили, будь-яку з тих інфекцій лікують антибіотиками і під час вагітності це досить складно, бо антибіотики колять в дитячих дозах, щоб не нашкодити дитинці.. та й в мене не було показань щоб здавати на ТОРЧі, а зробити і лишній раз нервуватись якби щось не так - не хотіла.. шкодувала що не знала про той аналіз коли ми тільки планували дитинку - тоді б обовязково зробила.

    ---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    і хочу всім сказати, якщо вас лікар заставляє робити будь-який платний аналіз, а у вас немає фінансової можливості - категорично відмовтесь, бо він НЕ МАЄ ПРАВА цього вимагати!!! Обовязковоми є безкоштовні аналізи, а усі платні в Сінево чи Меді-Лайні чи ін. - виключно за вашим бажанням і при вашій фінансовій можливості!!! Мені казали, що лікарі від тих приватних лабораторій отримують немалу грошову винагороду за направлення клієнтів, тому не звертайте увагу на різні вигадки лікарів, типу це обовязково і їх потім відчитують за те що ви не зробили на ТОРЧі чи на вади розвитку плоду.
     
  16. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Привіт, дівчата. Можливо, хтось знає скільки коштує потрійний тест в Меділайні чи в Синево?
     
  17. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    150 грн було 3 місяці назад.
     
  18. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    "Пренатальний скринінг 2 триместру" 160грн
     
  19. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я під час вагітності не здавала анлізів на вади розвитку. Принципово. Якщо б дізналася шо щось не так, аборту не зробила б. Бо це моя кровинка, а мучилася би до кінця терміну... Переживала б.
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    В Меділайні 150 грн.

    ---------- Додано в 21:24 ---------- Попередній допис був написаний в 21:20 ----------

    В Меділайні 150 грн.